Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
129. 09. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sever Žatec D16:2
129. 09. 2017 18:00SK Cítoliby ASK Cítoliby B11:7
128. 09. 2017 18:30TJ Sokol Dobroměřice BTJ Sokol Peruc A13:5
128. 09. 2017 18:00TJ Smolnice BOÚ Blšany u Loun A13:5
128. 09. 2017 18:30OÚ Výškov AOÚ Blažim B Medvědi12:6
206. 10. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun AOÚ Výškov A11:7
206. 10. 2017 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Smolnice B8:10
206. 10. 2017 18:00SK Cítoliby BTJ Sokol Dobroměřice B5:13
206. 10. 2017 18:00TJ Sever Žatec DSK Cítoliby A9:9
202. 10. 2017 18:00SK Havran KryryTJ Spartak Lubenec B6:12
313. 10. 2017 18:00SK Cítoliby ASK Havran Kryry13:5
312. 10. 2017 18:30TJ Sokol Dobroměřice BTJ Sever Žatec D11:7
312. 10. 2017 18:00TJ Smolnice BSK Cítoliby B15:3
312. 10. 2017 18:30OÚ Výškov ATJ Sokol Peruc A9:9
309. 10. 2017 18:30OÚ Blažim B MedvědiOÚ Blšany u Loun A11:7
420. 10. 2017 18:00TJ Sokol Peruc AOÚ Blažim B Medvědi10:8
420. 10. 2017 18:00SK Cítoliby BOÚ Výškov A12:6
420. 10. 2017 18:00TJ Sever Žatec DTJ Smolnice B5:13
416. 10. 2017 18:00SK Havran KryryTJ Sokol Dobroměřice B5:13
420. 10. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BSK Cítoliby A14:4
526. 10. 2017 18:30TJ Sokol Dobroměřice BTJ Spartak Lubenec B8:10
523. 10. 2017 18:00TJ Smolnice BSK Havran Kryry13:5
524. 10. 2017 18:30OÚ Výškov ATJ Sever Žatec D8:10
525. 10. 2017 18:00OÚ Blažim B MedvědiSK Cítoliby B9:9
526. 10. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sokol Peruc A2:16
603. 11. 2017 18:00SK Cítoliby BOÚ Blšany u Loun A14:4
603. 11. 2017 18:00TJ Sever Žatec DOÚ Blažim B Medvědi12:6
630. 10. 2017 18:00SK Havran KryryOÚ Výškov A10:8
631. 10. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Smolnice B9:9
602. 11. 2017 18:30TJ Sokol Dobroměřice BSK Cítoliby A13:5
708. 11. 2017 19:00TJ Smolnice BSK Cítoliby A10:8
709. 11. 2017 18:30OÚ Výškov ATJ Spartak Lubenec B6:12
708. 11. 2017 18:00OÚ Blažim B MedvědiSK Havran Kryry9:9
710. 11. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sever Žatec D4:14
710. 11. 2017 18:00SK Cítoliby BTJ Sokol Peruc A5:13
817. 11. 2017 18:00TJ Sever Žatec DTJ Sokol Peruc A9:9
813. 11. 2017 18:00SK Havran KryryOÚ Blšany u Loun A15:3
817. 11. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BOÚ Blažim B Medvědi16:2
814. 11. 2017 18:00SK Cítoliby AOÚ Výškov A13:5
814. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dobroměřice BTJ Smolnice B9:9
923. 11. 2017 18:30OÚ Výškov ATJ Sokol Dobroměřice B8:10
922. 11. 2017 18:00OÚ Blažim B MedvědiSK Cítoliby A5:13
924. 11. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Spartak Lubenec B3:15
924. 11. 2017 18:00TJ Sokol Peruc ASK Havran Kryry14:4
924. 11. 2017 18:00SK Cítoliby BTJ Sever Žatec D7:11
1027. 11. 2017 18:00SK Havran KryrySK Cítoliby B12:6
1001. 12. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sokol Peruc A10:8
1001. 12. 2017 18:00SK Cítoliby AOÚ Blšany u Loun A17:1
1030. 11. 2017 18:30TJ Sokol Dobroměřice BOÚ Blažim B Medvědi16:2
1030. 11. 2017 18:00TJ Smolnice BOÚ Výškov A16:2
1106. 12. 2017 18:00OÚ Blažim B MedvědiTJ Smolnice B5:13
1108. 12. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sokol Dobroměřice B3:15
1108. 12. 2017 18:00TJ Sokol Peruc ASK Cítoliby A11:7
1108. 12. 2017 18:00SK Cítoliby BTJ Spartak Lubenec B6:12
1108. 12. 2017 18:00TJ Sever Žatec DSK Havran Kryry10:8
1212. 01. 2018 18:00TJ Sever Žatec DTJ Spartak Lubenec B2:16
1212. 01. 2018 18:00
Dělnický dům Cítoliby
SK Cítoliby BSK Cítoliby A2:16
1212. 01. 2018 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Sokol Dobroměřice B7:11
1212. 01. 2018 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Smolnice B0:18
1210. 01. 2018 18:00OÚ Blažim B MedvědiOÚ Výškov A3:15
1318. 01. 2018 18:30OÚ Výškov AOÚ Blšany u Loun A16:2
1318. 01. 2018 18:00TJ Smolnice BTJ Sokol Peruc A8:10
1318. 01. 2018 18:30TJ Sokol Dobroměřice BSK Cítoliby B15:3
1319. 01. 2018 18:00
Dělnický dům Cítoliby
SK Cítoliby ATJ Sever Žatec D8:10
1319. 01. 2018 18:00TJ Spartak Lubenec BSK Havran Kryry18:0
1422. 01. 2018 18:00SK Havran KryrySK Cítoliby A6:12
1426. 01. 2018 18:00TJ Sever Žatec DTJ Sokol Dobroměřice B3:15
1426. 01. 2018 18:00
Dělnický dům Cítoliby
SK Cítoliby BTJ Smolnice B7:11
1426. 01. 2018 18:00TJ Sokol Peruc AOÚ Výškov A13:5
1426. 01. 2018 19:00OÚ Blšany u Loun AOÚ Blažim B Medvědi5:13
1531. 01. 2018 18:00OÚ Blažim B MedvědiTJ Sokol Peruc A4:14
1501. 02. 2018 18:30OÚ Výškov ASK Cítoliby B7:11
1501. 02. 2018 18:00TJ Smolnice BTJ Sever Žatec D12:6
1501. 02. 2018 18:30TJ Sokol Dobroměřice BSK Havran Kryry17:1
1502. 02. 2018 18:00
Dělnický dům Cítoliby
SK Cítoliby ATJ Spartak Lubenec B6:12
1616. 02. 2018 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sokol Dobroměřice B6:12
1612. 02. 2018 18:00SK Havran KryryTJ Smolnice B5:13
1616. 02. 2018 18:00TJ Sever Žatec DOÚ Výškov A15:3
1616. 02. 2018 18:00
Dělnický dům Cítoliby
SK Cítoliby BOÚ Blažim B Medvědi12:6
1616. 02. 2018 18:00TJ Sokol Peruc AOÚ Blšany u Loun A16:2
1722. 02. 2018 19:00OÚ Blšany u Loun ASK Cítoliby B3:15
1721. 02. 2018 18:00OÚ Blažim B MedvědiTJ Sever Žatec D8:10
1720. 02. 2018 18:30OÚ Výškov ASK Havran Kryry11:7
1722. 02. 2018 18:00TJ Smolnice BTJ Spartak Lubenec B14:4
1723. 02. 2018 18:00
Dělnický dům Cítoliby
SK Cítoliby ATJ Sokol Dobroměřice B9:9
1828. 02. 2018 18:00
hraje se na Smolnici
SK Cítoliby ATJ Smolnice B2:16
1803. 03. 2018 10:00
odloženo..stavební úprava tělocvičny
TJ Spartak Lubenec BOÚ Výškov A16:2
1826. 02. 2018 18:00SK Havran KryryOÚ Blažim B Medvědi12:6
1802. 03. 2018 18:00TJ Sever Žatec DOÚ Blšany u Loun A16:2
1802. 03. 2018 18:00TJ Sokol Peruc ASK Cítoliby B15:3
1909. 03. 2018 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Sever Žatec D14:4
1908. 03. 2018 19:00OÚ Blšany u Loun ASK Havran Kryry5:13
1907. 03. 2018 18:00OÚ Blažim B MedvědiTJ Spartak Lubenec B4:14
1906. 03. 2018 18:30OÚ Výškov ASK Cítoliby A5:13
1909. 03. 2018 18:00TJ Smolnice BTJ Sokol Dobroměřice B11:7
2015. 03. 2018 18:30TJ Sokol Dobroměřice BOÚ Výškov A18:0
2016. 03. 2018 18:00
Dělnický dům Cítoliby
SK Cítoliby AOÚ Blažim B Medvědi14:4
2016. 03. 2018 18:00TJ Spartak Lubenec BOÚ Blšany u Loun A17:1
2012. 03. 2018 18:00SK Havran KryryTJ Sokol Peruc A5:13
2016. 03. 2018 18:00TJ Sever Žatec DSK Cítoliby B14:4
2123. 03. 2018 18:00
Sokolovna Cítoliby
SK Cítoliby BSK Havran Kryry13:5
2123. 03. 2018 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Spartak Lubenec B10:8
2122. 03. 2018 19:00OÚ Blšany u Loun ASK Cítoliby A1:17
2121. 03. 2018 18:00OÚ Blažim B MedvědiTJ Sokol Dobroměřice B3:15
2120. 03. 2018 18:30OÚ Výškov ATJ Smolnice B5:13
2229. 03. 2018 18:00TJ Smolnice BOÚ Blažim B Medvědi17:1
2229. 03. 2018 18:30TJ Sokol Dobroměřice BOÚ Blšany u Loun A16:2
2230. 03. 2018 18:00
Sokolovna Cítoliby
SK Cítoliby ATJ Sokol Peruc A10:8
2230. 03. 2018 18:00TJ Spartak Lubenec BSK Cítoliby B10:8
2226. 03. 2018 18:00SK Havran KryryTJ Sever Žatec D7:11
Okresní přebor 2. třídy
123. 09. 2017 10:00TJ Šroubárna ŽatecTJ Sokol Telce14:4
122. 09. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec CTK Chraberce11:7
121. 09. 2017 18:00OÚ Blažim C KačeřiTJ Sokol Peruc B12:6
122. 09. 2017 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Sokol Černčice B14:4
121. 09. 2017 18:00TJ Smolnice CTJ Sokol Líšťany15:3
122. 09. 2017 18:00TJ Sokol KošticeSK Cítoliby C6:12
122. 09. 2017 18:30OÚ Výškov BOÚ Blšany u Loun B7:11
229. 09. 2017 18:00TJ Sokol TelceOÚ Blšany u Loun B7:9
228. 09. 2017 18:00SK Cítoliby COÚ Výškov B14:4
229. 09. 2017 19:00TJ Sokol LíšťanyTJ Sokol Koštice13:5
229. 09. 2017 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Smolnice C3:15
229. 09. 2017 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Černčice A5:13
229. 09. 2017 18:30TK ChraberceOÚ Blažim C Kačeři8:10
230. 09. 2017 10:00TJ Šroubárna ŽatecTJ Spartak Lubenec C10:8
306. 10. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec CTJ Sokol Telce18:0wo
305. 10. 2017 18:00OÚ Blažim C KačeřiTJ Šroubárna Žatec7:11
306. 10. 2017 18:00TJ Sokol Černčice ATK Chraberce13:5
305. 10. 2017 18:00TJ Smolnice CTJ Sokol Peruc B17:1
304. 10. 2017 17:30TJ Sokol KošticeTJ Sokol Černčice B8:10
306. 10. 2017 18:30OÚ Výškov BTJ Sokol Líšťany3:15
305. 10. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun BSK Cítoliby C8:10
413. 10. 2017 18:00TJ Sokol TelceSK Cítoliby C7:11
413. 10. 2017 19:00TJ Sokol LíšťanyOÚ Blšany u Loun B11:7
413. 10. 2017 18:00TJ Sokol Černčice BOÚ Výškov B14:4
413. 10. 2017 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Koštice8:10
413. 10. 2017 18:30TK ChraberceTJ Smolnice C7:11
414. 10. 2017 10:00TJ Šroubárna ŽatecTJ Sokol Černčice A8:10
413. 10. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec COÚ Blažim C Kačeři14:4
519. 10. 2017 18:00OÚ Blažim C KačeřiTJ Sokol Telce7:11
520. 10. 2017 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Spartak Lubenec C13:5
519. 10. 2017 18:00TJ Smolnice CTJ Šroubárna Žatec15:3
520. 10. 2017 18:00TJ Sokol KošticeTK Chraberce8:10
520. 10. 2017 18:30OÚ Výškov BTJ Sokol Peruc B5:13
519. 10. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Černčice B9:9
519. 10. 2017 18:00SK Cítoliby CTJ Sokol Líšťany11:7
627. 10. 2017 18:00TJ Sokol TelceTJ Sokol Líšťany6:12
627. 10. 2017 18:00TJ Sokol Černčice BSK Cítoliby C7:11
627. 10. 2017 18:00TJ Sokol Peruc BOÚ Blšany u Loun B7:11
627. 10. 2017 18:30TK ChraberceOÚ Výškov B17:1
628. 10. 2017 10:00TJ Šroubárna ŽatecTJ Sokol Koštice12:6
627. 10. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec CTJ Smolnice C6:12
630. 10. 2017 18:00OÚ Blažim C KačeřiTJ Sokol Černčice A3:15
703. 11. 2017 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Sokol Telce11:7
702. 11. 2017 18:00TJ Smolnice COÚ Blažim C Kačeři14:4
703. 11. 2017 18:00TJ Sokol KošticeTJ Spartak Lubenec C8:10
703. 11. 2017 18:30OÚ Výškov BTJ Šroubárna Žatec2:16
702. 11. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun BTK Chraberce3:15
702. 11. 2017 18:00SK Cítoliby CTJ Sokol Peruc B15:3
703. 11. 2017 19:00TJ Sokol LíšťanyTJ Sokol Černčice B16:2
825. 11. 2017 09:00TJ Sokol TelceTJ Sokol Černčice B10:8
810. 11. 2017 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Líšťany5:13
810. 11. 2017 18:30TK ChraberceSK Cítoliby C10:8
811. 11. 2017 10:00TJ Šroubárna ŽatecOÚ Blšany u Loun B10:8
810. 11. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec COÚ Výškov B14:4
809. 11. 2017 18:00OÚ Blažim C KačeřiTJ Sokol Koštice14:4
810. 11. 2017 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Smolnice C11:7
916. 11. 2017 18:00TJ Smolnice CTJ Sokol Telce16:2
917. 11. 2017 18:00TJ Sokol KošticeTJ Sokol Černčice A7:11
917. 11. 2017 18:30OÚ Výškov BOÚ Blažim C Kačeři3:15
916. 11. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Spartak Lubenec C4:14
917. 11. 2017 18:00SK Cítoliby CTJ Šroubárna Žatec11:7
917. 11. 2017 19:00TJ Sokol LíšťanyTK Chraberce15:3
917. 11. 2017 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Peruc B8:10
1027. 01. 2018 13:00TJ Sokol TelceTJ Sokol Peruc B10:8
1024. 11. 2017 18:30TK ChraberceTJ Sokol Černčice B2:16
1025. 11. 2017 10:00TJ Šroubárna ŽatecTJ Sokol Líšťany7:11
1024. 11. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec CSK Cítoliby C6:12
1023. 11. 2017 18:00OÚ Blažim C KačeřiOÚ Blšany u Loun B11:7
1024. 11. 2017 18:00TJ Sokol Černčice AOÚ Výškov B18:0
1023. 11. 2017 18:00TJ Smolnice CTJ Sokol Koštice17:1
1101. 12. 2017 18:00TJ Sokol KošticeTJ Sokol Telce10:8
1101. 12. 2017 18:30OÚ Výškov BTJ Smolnice C6:12
1130. 11. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Černčice A7:11
1130. 11. 2017 18:00SK Cítoliby COÚ Blažim C Kačeři14:4
1101. 12. 2017 19:00TJ Sokol LíšťanyTJ Spartak Lubenec C10:8
1101. 12. 2017 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Šroubárna Žatec6:12
1101. 12. 2017 18:00TJ Sokol Peruc BTK Chraberce5:13
1208. 12. 2017 18:00TJ Sokol TelceTK Chraberce7:11
1209. 12. 2017 10:00TJ Šroubárna ŽatecTJ Sokol Peruc B12:6
1202. 12. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec CTJ Sokol Černčice B11:7
1207. 12. 2017 18:00OÚ Blažim C KačeřiTJ Sokol Líšťany7:11
1208. 12. 2017 18:00TJ Sokol Černčice ASK Cítoliby C10:8
1207. 12. 2017 18:00TJ Smolnice COÚ Blšany u Loun B16:2
1208. 12. 2017 18:00OÚ Výškov BTJ Sokol Koštice2:16
1315. 12. 2017 18:30OÚ Výškov BTJ Sokol Telce7:11
1314. 12. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Koštice9:9
1314. 12. 2017 18:00SK Cítoliby CTJ Smolnice C5:13
1315. 12. 2017 19:00TJ Sokol LíšťanyTJ Sokol Černčice A8:10
1313. 12. 2017 18:00TJ Sokol Černčice BOÚ Blažim C Kačeři9:9
1315. 12. 2017 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Spartak Lubenec C5:13
1315. 12. 2017 18:30TK ChraberceTJ Šroubárna Žatec10:8
1405. 01. 2018 18:00TJ Sokol TelceTJ Šroubárna Žatec4:14
1405. 01. 2018 18:30TK ChraberceTJ Spartak Lubenec C15:3
1405. 01. 2018 18:00TJ Sokol Peruc BOÚ Blažim C Kačeři12:6
1405. 01. 2018 17:00TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Černčice A5:13
1405. 01. 2018 19:00TJ Sokol LíšťanyTJ Smolnice C8:10
1405. 01. 2018 18:00
Dělnický dům Cítoliby
SK Cítoliby CTJ Sokol Koštice13:5
1404. 01. 2018 19:00OÚ Blšany u Loun BOÚ Výškov B9:9
1511. 01. 2018 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Telce10:8
1512. 01. 2018 18:30OÚ Výškov BSK Cítoliby C7:11
1512. 01. 2018 18:00TJ Sokol KošticeTJ Sokol Líšťany4:14
1511. 01. 2018 18:00TJ Smolnice CTJ Sokol Černčice B14:4
1512. 01. 2018 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Sokol Peruc B15:3
1511. 01. 2018 18:00OÚ Blažim C KačeřiTK Chraberce9:9
1512. 01. 2018 18:00TJ Spartak Lubenec CTJ Šroubárna Žatec16:2
1619. 01. 2018 18:00TJ Sokol TelceTJ Spartak Lubenec C10:8
1620. 01. 2018 10:00TJ Šroubárna ŽatecOÚ Blažim C Kačeři13:5
1619. 01. 2018 18:30TK ChraberceTJ Sokol Černčice A6:12
1619. 01. 2018 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Smolnice C5:13
1619. 01. 2018 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Koštice14:4
1619. 01. 2018 19:00TJ Sokol LíšťanyOÚ Výškov B18:0
1619. 01. 2018 18:00
Dělnický dům Cítoliby
SK Cítoliby COÚ Blšany u Loun B10:8
1726. 01. 2018 18:00
Dělnický dům Cítoliby
SK Cítoliby CTJ Sokol Telce16:2
1725. 01. 2018 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Líšťany5:13
1726. 01. 2018 18:30OÚ Výškov BTJ Sokol Černčice B0:18
1726. 01. 2018 18:00TJ Sokol KošticeTJ Sokol Peruc B5:13
1725. 01. 2018 18:00TJ Smolnice CTK Chraberce14:4
1726. 01. 2018 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Šroubárna Žatec10:8
1725. 01. 2018 18:00OÚ Blažim C KačeřiTJ Spartak Lubenec C12:6
1809. 02. 2018 18:00TJ Sokol TelceOÚ Blažim C Kačeři16:2
1802. 02. 2018 18:00TJ Spartak Lubenec CTJ Sokol Černčice A7:11
1814. 04. 2018 10:00TJ Šroubárna ŽatecTJ Smolnice C9:9
1802. 02. 2018 18:30TK ChraberceTJ Sokol Koštice14:4
1802. 02. 2018 18:00TJ Sokol Peruc BOÚ Výškov B13:5
1802. 02. 2018 18:00TJ Sokol Černčice BOÚ Blšany u Loun B11:7
1802. 02. 2018 19:00TJ Sokol LíšťanySK Cítoliby C15:3
1916. 02. 2018 19:00TJ Sokol LíšťanyTJ Sokol Telce16:2
1916. 02. 2018 18:00
Dělnický dům Cítoliby
SK Cítoliby CTJ Sokol Černčice B15:3
1915. 02. 2018 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Peruc B11:7
1913. 02. 2018 18:00OÚ Výškov BTK Chraberce3:15
1916. 02. 2018 18:00TJ Sokol KošticeTJ Šroubárna Žatec5:13
1915. 02. 2018 18:00TJ Smolnice CTJ Spartak Lubenec C16:2
1916. 02. 2018 18:00TJ Sokol Černčice AOÚ Blažim C Kačeři13:5
2023. 02. 2018 18:00TJ Sokol TelceTJ Sokol Černčice A8:10
2022. 02. 2018 18:00OÚ Blažim C KačeřiTJ Smolnice C2:16
2023. 02. 2018 18:00TJ Spartak Lubenec CTJ Sokol Koštice15:3
2024. 02. 2018 10:00TJ Šroubárna ŽatecOÚ Výškov B14:4
2023. 02. 2018 18:30TK ChraberceOÚ Blšany u Loun B7:11
2023. 02. 2018 18:00TJ Sokol Peruc BSK Cítoliby C6:12
2023. 02. 2018 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Líšťany5:13
2102. 03. 2018 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Telce11:7
2102. 03. 2018 19:00TJ Sokol LíšťanyTJ Sokol Peruc B11:7
2102. 03. 2018 18:00
v Chrabercích
SK Cítoliby CTK Chraberce11:7
2101. 03. 2018 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Šroubárna Žatec6:12
2102. 03. 2018 18:00OÚ Výškov BTJ Spartak Lubenec C8:10
2102. 03. 2018 18:00TJ Sokol KošticeOÚ Blažim C Kačeři11:7
2101. 03. 2018 18:00TJ Smolnice CTJ Sokol Černčice A14:4
2209. 03. 2018 18:00TJ Sokol TelceTJ Smolnice C5:13
2209. 03. 2018 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Sokol Koštice13:5
2208. 03. 2018 18:00OÚ Blažim C KačeřiOÚ Výškov B17:1
2209. 03. 2018 18:00TJ Spartak Lubenec COÚ Blšany u Loun B15:3
2210. 03. 2018 10:00TJ Šroubárna ŽatecSK Cítoliby C7:11
2209. 03. 2018 19:00
hraje se v Líšťanech
TK ChraberceTJ Sokol Líšťany5:13
2209. 03. 2018 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Černčice B11:7
2316. 03. 2018 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Telce12:6
2314. 03. 2018 18:00TJ Sokol Černčice BTK Chraberce7:11
2304. 04. 2018 19:00TJ Sokol LíšťanyTJ Šroubárna Žatec13:5
2316. 03. 2018 18:00
Dělnický dům Cítoliby
SK Cítoliby CTJ Spartak Lubenec C10:8
2315. 03. 2018 19:00OÚ Blšany u Loun BOÚ Blažim C Kačeři12:6
2313. 03. 2018 18:30OÚ Výškov BTJ Sokol Černčice A5:13
2315. 03. 2018 18:00
herna Smolnice
TJ Sokol KošticeTJ Smolnice C1:17
2423. 03. 2018 18:00TJ Sokol TelceTJ Sokol Koštice11:7
2422. 03. 2018 18:00TJ Smolnice COÚ Výškov B18:0
2423. 03. 2018 18:00TJ Sokol Černčice AOÚ Blšany u Loun B11:7
2422. 03. 2018 18:00OÚ Blažim C KačeřiSK Cítoliby C4:14
2423. 03. 2018 18:00TJ Spartak Lubenec CTJ Sokol Líšťany6:12
2424. 03. 2018 10:00TJ Šroubárna ŽatecTJ Sokol Černčice B17:1
2423. 03. 2018 18:30TK ChraberceTJ Sokol Peruc B9:9
2530. 03. 2018 18:30TK ChraberceTJ Sokol Telce12:6
2530. 03. 2018 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Šroubárna Žatec11:7
2530. 03. 2018 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Spartak Lubenec C7:11
2530. 03. 2018 19:00TJ Sokol LíšťanyOÚ Blažim C Kačeři14:4
2529. 03. 2018 18:00
Sokolovna Cítoliby
SK Cítoliby CTJ Sokol Černčice A10:8
2530. 03. 2018 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Smolnice C5:13
2530. 03. 2018 18:00TJ Sokol KošticeOÚ Výškov B12:6
2606. 04. 2018 18:00TJ Sokol TelceOÚ Výškov B18:0
2606. 04. 2018 18:00TJ Sokol KošticeOÚ Blšany u Loun B9:9
2605. 04. 2018 18:00TJ Smolnice CSK Cítoliby C17:1
2606. 04. 2018 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Sokol Líšťany8:10
2605. 04. 2018 18:00OÚ Blažim C KačeřiTJ Sokol Černčice B7:11
2606. 04. 2018 18:00TJ Spartak Lubenec CTJ Sokol Peruc B10:8
2607. 04. 2018 10:00TJ Šroubárna ŽatecTK Chraberce7:11

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy