Výsledky
Regionální přebor I. třídy
110. 12. 2017 09:00Kunštát AOlešnice A10:2
109. 12. 2017 18:00Zbraslavec CRohozec A10:6
110. 12. 2017 09:00Křetín ARájec B10:2
110. 12. 2017 09:00Letovice ASvitávka A10:8
110. 12. 2017 09:00Ždárná AVeselice A10:1
110. 12. 2017 09:00Šošůvka BVysočany A10:6
230. 09. 2017 17:00Kunštát AŠošůvka B10:2
230. 09. 2017 17:00Olešnice AVysočany A10:7
230. 09. 2017 17:00Zbraslavec CŽdárná A2:10
230. 09. 2017 17:00Rohozec AVeselice A9:9
202. 10. 2017 09:00Křetín ALetovice A10:6
230. 09. 2017 17:00Rájec BSvitávka A10:7
301. 10. 2017 09:00Kunštát AVysočany A10:3
301. 10. 2017 09:00Olešnice AŠošůvka B4:10
301. 10. 2017 09:00Zbraslavec CVeselice A10:1
301. 10. 2017 09:00Rohozec AŽdárná A1:10
301. 10. 2017 09:00Křetín ASvitávka A10:4
302. 10. 2017 09:00Rájec BLetovice A10:4
414. 10. 2017 17:00Šošůvka BLetovice A10:4
414. 10. 2017 17:00Vysočany ASvitávka A10:8
414. 10. 2017 17:00Ždárná AKřetín A5:10
414. 10. 2017 17:00Veselice ARájec B6:10
414. 10. 2017 17:00Kunštát AZbraslavec C10:2
414. 10. 2017 17:00Olešnice ARohozec A4:10
515. 10. 2017 09:00Šošůvka BSvitávka A10:4
515. 10. 2017 09:00Letovice AVysočany A4:10
515. 10. 2017 09:00Ždárná ARájec B7:10
515. 10. 2017 09:00Veselice AKřetín A3:10
515. 10. 2017 09:00Kunštát ARohozec A10:3
515. 10. 2017 09:00Olešnice AZbraslavec C2:10
621. 10. 2017 17:00Šošůvka BZbraslavec C9:9
628. 10. 2017 17:00Rohozec AVysočany A10:8
628. 10. 2017 17:00Křetín AKunštát A6:10
628. 10. 2017 17:00Rájec BOlešnice A10:2
628. 10. 2017 17:00Letovice AŽdárná A10:8
628. 10. 2017 17:00Svitávka AVeselice A2:10
729. 10. 2017 09:00Zbraslavec CVysočany A10:2
729. 10. 2017 09:00Rohozec AŠošůvka B9:9
729. 10. 2017 09:00Křetín AOlešnice A10:5
729. 10. 2017 09:00Rájec BKunštát A5:10
729. 10. 2017 09:00Letovice AVeselice A9:9
729. 10. 2017 09:00Svitávka AŽdárná A9:9
811. 11. 2017 17:00Šošůvka BŽdárná A10:5
811. 11. 2017 17:00Vysočany AVeselice A10:5
811. 11. 2017 17:00Kunštát ALetovice A10:5
811. 11. 2017 17:00Olešnice ASvitávka A2:10
811. 11. 2017 17:00Zbraslavec CKřetín A1:10
811. 11. 2017 17:00Rohozec ARájec B6:10
912. 11. 2017 09:00Šošůvka BVeselice A10:4
912. 11. 2017 09:00Vysočany AŽdárná A6:10
912. 11. 2017 09:00Kunštát ASvitávka A10:2
912. 11. 2017 09:00Olešnice ALetovice A4:10
912. 11. 2017 09:00Zbraslavec CRájec B10:6
912. 11. 2017 09:00Rohozec AKřetín A1:10
1025. 11. 2017 17:00Křetín AŠošůvka B10:4
1025. 11. 2017 17:00Rájec BVysočany A9:9
1025. 11. 2017 17:00Letovice AZbraslavec C3:10
1025. 11. 2017 17:00Svitávka ARohozec A10:7
1025. 11. 2017 17:00Ždárná AKunštát A9:9
1025. 11. 2017 17:00Veselice AOlešnice A10:2
1126. 11. 2017 09:00Křetín AVysočany A10:4
1117. 11. 2017 17:00Rájec BŠošůvka B4:10
1126. 11. 2017 09:00Letovice ARohozec A6:10
1126. 11. 2017 09:00Svitávka AZbraslavec C4:10
1126. 11. 2017 09:00Ždárná AOlešnice A10:2
1126. 11. 2017 09:00Veselice AKunštát A2:10
1209. 12. 2017 17:00Olešnice AKunštát A2:10
1208. 12. 2017 17:00Rohozec AZbraslavec C10:7
1208. 12. 2017 18:00Rájec BKřetín A4:10
1209. 12. 2017 17:00Svitávka ALetovice A10:7
1209. 12. 2017 17:00Veselice AŽdárná A0:10
1209. 12. 2017 17:00Vysočany AŠošůvka B10:2
1313. 01. 2018 09:00Šošůvka BKunštát A3:10
1313. 01. 2018 09:00Vysočany AOlešnice A10:2
1313. 01. 2018 09:00Ždárná AZbraslavec C10:7
1313. 01. 2018 09:00Veselice ARohozec A10:7
1313. 01. 2018 09:00Letovice AKřetín A4:10
1313. 01. 2018 09:00Svitávka ARájec B6:10
1414. 01. 2018 17:00Vysočany AKunštát A5:10
1414. 01. 2018 17:00Šošůvka BOlešnice A10:5
1414. 01. 2018 17:00Veselice AZbraslavec C8:10
1414. 01. 2018 17:00Ždárná ARohozec A10:1
1414. 01. 2018 17:00Svitávka AKřetín A9:9
1406. 01. 2018 17:00Letovice ARájec B9:9
1527. 01. 2018 09:00Letovice AŠošůvka B9:9
1527. 01. 2018 09:00Svitávka AVysočany A10:0
1527. 01. 2018 09:00Křetín AŽdárná A10:7
1527. 01. 2018 09:00Rájec BVeselice A3:10
1526. 01. 2018 09:00Zbraslavec CKunštát A5:10
1527. 01. 2018 09:00Rohozec AOlešnice A10:7
1628. 01. 2018 17:00Svitávka AŠošůvka B8:10
1628. 01. 2018 17:00Vysočany ALetovice A10:2
1628. 01. 2018 17:00Rájec BŽdárná A10:1
1628. 01. 2018 17:00Křetín AVeselice A10:1
1628. 01. 2018 17:00Rohozec AKunštát A5:10
1622. 01. 2018 17:00Zbraslavec COlešnice A10:5
1717. 02. 2018 09:00Zbraslavec CŠošůvka B10:8
1724. 02. 2018 09:00Vysočany ARohozec A 
1724. 02. 2018 09:00Kunštát AKřetín A 
1717. 02. 2018 18:00Olešnice ARájec B 
1724. 02. 2018 09:00Ždárná ALetovice A 
1724. 02. 2018 09:00Veselice ASvitávka A 
1825. 02. 2018 17:00Vysočany AZbraslavec C 
1825. 02. 2018 17:00Šošůvka BRohozec A 
1825. 02. 2018 17:00Olešnice AKřetín A 
1823. 02. 2018 18:00Kunštát ARájec B 
1825. 02. 2018 17:00Veselice ALetovice A 
1825. 02. 2018 17:00Ždárná ASvitávka A 
1910. 03. 2018 09:00Ždárná AŠošůvka B 
1910. 03. 2018 09:00Veselice AVysočany A 
1910. 03. 2018 09:00Letovice AKunštát A 
1910. 03. 2018 09:00Svitávka AOlešnice A 
1910. 03. 2018 09:00Křetín AZbraslavec C 
1910. 03. 2018 09:00Rájec BRohozec A 
2011. 03. 2018 17:00Veselice AŠošůvka B 
2011. 03. 2018 17:00Ždárná AVysočany A 
2011. 03. 2018 17:00Svitávka AKunštát A 
2011. 03. 2018 17:00Letovice AOlešnice A 
2011. 03. 2018 17:00Rájec BZbraslavec C 
2011. 03. 2018 17:00Křetín ARohozec A 
2124. 03. 2018 09:00Šošůvka BKřetín A 
2113. 02. 2018 18:00Vysočany ARájec B7:10
2124. 03. 2018 09:00Zbraslavec CLetovice A 
2124. 03. 2018 09:00Rohozec ASvitávka A 
2124. 03. 2018 09:00Kunštát AŽdárná A 
2124. 03. 2018 09:00Olešnice AVeselice A 
2225. 03. 2018 17:00Vysočany AKřetín A 
2211. 02. 2018 10:00Šošůvka BRájec B10:5
2225. 03. 2018 17:00Rohozec ALetovice A 
2225. 03. 2018 17:00Zbraslavec CSvitávka A 
2225. 03. 2018 17:00Olešnice AŽdárná A 
2225. 03. 2018 17:00Kunštát AVeselice A 
Regionální přebor II. třídy
106. 10. 2017 18:00Bořitov AKST Blansko E16:2
106. 10. 2017 18:00Křetín BVoděrady A13:5
106. 10. 2017 18:00Boskovice BKunštát B14:4
106. 10. 2017 18:00Brumov AVysočany B14:4
106. 10. 2017 18:00V. Opatovice AŠošůvka C15:3
106. 10. 2017 18:00Okrouhlá ARohozec B11:7
213. 10. 2017 18:00KST Blansko ERohozec B12:6
213. 10. 2017 18:00Šošůvka COkrouhlá A11:7
213. 10. 2017 18:00Vysočany BV. Opatovice A6:12
213. 10. 2017 18:00Kunštát BBrumov A6:12
209. 10. 2017 18:30Voděrady ABoskovice B7:11
213. 10. 2017 18:00Bořitov AKřetín B11:7
320. 10. 2017 18:00Křetín BKST Blansko E14:4
320. 10. 2017 19:00Boskovice BBořitov A10:8
320. 10. 2017 18:00Brumov AVoděrady A17:1
320. 10. 2017 18:00V. Opatovice AKunštát B13:5
320. 10. 2017 18:00Okrouhlá AVysočany B10:8
320. 10. 2017 18:00Rohozec BŠošůvka C11:7
427. 10. 2017 18:00KST Blansko EŠošůvka C11:7
427. 10. 2017 18:00Vysočany BRohozec B11:7
427. 10. 2017 18:00Kunštát BOkrouhlá A12:6
427. 10. 2017 18:00Voděrady AV. Opatovice A2:16
427. 10. 2017 18:00Bořitov ABrumov A8:10
427. 10. 2017 18:00Křetín BBoskovice B6:12
503. 11. 2017 18:00Boskovice BKST Blansko E8:10
503. 11. 2017 18:00Brumov AKřetín B13:5
503. 11. 2017 18:00V. Opatovice ABořitov A10:8
503. 11. 2017 18:00Okrouhlá AVoděrady A10:8
503. 11. 2017 18:00Rohozec BKunštát B10:8
503. 11. 2017 18:00Šošůvka CVysočany B9:9
610. 11. 2017 18:00KST Blansko EVysočany B12:6
610. 11. 2017 18:00Kunštát BŠošůvka C12:6
610. 11. 2017 18:00Voděrady ARohozec B4:14
610. 11. 2017 18:00Bořitov AOkrouhlá A13:5
610. 11. 2017 18:00Křetín BV. Opatovice A5:13
608. 11. 2017 18:00Boskovice BBrumov A13:5
724. 11. 2017 18:00Brumov AKST Blansko E15:3
724. 11. 2017 18:00V. Opatovice ABoskovice B14:4
724. 11. 2017 18:00Okrouhlá AKřetín B9:9
724. 11. 2017 18:00Rohozec BBořitov A4:14
724. 11. 2017 18:00Šošůvka CVoděrady A11:7
724. 11. 2017 18:00Vysočany BKunštát B10:8
828. 11. 2017 18:00KST Blansko EKunštát B10:8
808. 12. 2017 18:00Voděrady AVysočany B4:14
808. 12. 2017 18:00Bořitov AŠošůvka C14:4
808. 12. 2017 18:00Křetín BRohozec B8:10
808. 12. 2017 18:00Boskovice BOkrouhlá A11:7
808. 12. 2017 18:00Brumov AV. Opatovice A7:11
915. 12. 2017 18:00V. Opatovice AKST Blansko E18:0
915. 12. 2017 18:00Okrouhlá ABrumov A11:7
915. 12. 2017 18:00Rohozec BBoskovice B7:11
915. 12. 2017 18:00Šošůvka CKřetín B8:10
915. 12. 2017 18:00Vysočany BBořitov A5:13
915. 12. 2017 18:00Kunštát BVoděrady A12:6
1012. 01. 2018 18:00KST Blansko EVoděrady A11:7
1012. 01. 2018 18:00Bořitov AKunštát B14:4
1012. 01. 2018 18:00Křetín BVysočany B7:11
1012. 01. 2018 18:00Boskovice BŠošůvka C11:7
1012. 01. 2018 18:00Brumov ARohozec B9:9
1012. 01. 2018 18:00V. Opatovice AOkrouhlá A10:8
1119. 01. 2018 18:00Okrouhlá AKST Blansko E9:9
1119. 01. 2018 18:00Rohozec BV. Opatovice A8:10
1119. 01. 2018 18:00Šošůvka CBrumov A11:7
1119. 01. 2018 18:00Vysočany BBoskovice B10:8
1119. 01. 2018 18:00Kunštát BKřetín B12:6
1119. 01. 2018 18:00Voděrady ABořitov A7:11
1202. 02. 2018 18:00V. Opatovice AVysočany B15:3
1202. 02. 2018 18:00KST Blansko EBoskovice B11:7
1202. 02. 2018 18:00Brumov ABořitov A7:11
1202. 02. 2018 18:00Voděrady AOkrouhlá A10:8
1202. 02. 2018 18:00Šošůvka CRohozec B10:8
1202. 02. 2018 18:00Křetín BKunštát B7:11
1309. 02. 2018 18:00Vysočany BBrumov A7:11
1309. 02. 2018 18:00KST Blansko EBořitov A6:12
1309. 02. 2018 18:00Boskovice BV. Opatovice A8:10
1309. 02. 2018 18:00Voděrady AKřetín B9:9
1309. 02. 2018 18:00Šošůvka CKunštát B10:8
1309. 02. 2018 18:00Rohozec BOkrouhlá A14:4
1423. 02. 2018 18:00Boskovice BVysočany B 
1423. 02. 2018 18:00Bořitov AV. Opatovice A 
1423. 02. 2018 18:00KST Blansko EBrumov A 
1423. 02. 2018 18:00Rohozec BVoděrady A 
1423. 02. 2018 18:00Okrouhlá AKunštát B 
1423. 02. 2018 18:00Křetín BŠošůvka C 
1509. 03. 2018 18:00Vysočany BKST Blansko E 
1509. 03. 2018 18:00V. Opatovice ABrumov A 
1509. 03. 2018 18:00Bořitov ABoskovice B 
1509. 03. 2018 18:00Voděrady AŠošůvka C 
1509. 03. 2018 18:00Křetín BOkrouhlá A 
1509. 03. 2018 18:00Kunštát BRohozec B 
1616. 03. 2018 18:00Bořitov AVysočany B 
1616. 03. 2018 18:00Brumov ABoskovice B 
1616. 03. 2018 18:00KST Blansko EV. Opatovice A 
1616. 03. 2018 18:00Voděrady AKunštát B 
1616. 03. 2018 18:00Rohozec BKřetín B 
1616. 03. 2018 18:00Okrouhlá AŠošůvka C 
Regionální přebor III. třídy
106. 10. 2017 18:00Adamov BŽdárná B18:0
107. 10. 2017 18:00Křetín COrel Blansko A1:17
106. 10. 2017 18:00Velenov AKunštát C13:5
106. 10. 2017 18:00Vanovice AVeselice B13:5
106. 10. 2017 18:00Zbraslavec DLetovice B7:11
106. 10. 2017 18:00Petrovice ABořitov B10:8
213. 10. 2017 18:00Ždárná BBořitov B9:9
213. 10. 2017 18:00Letovice BPetrovice A10:8
213. 10. 2017 18:00Veselice BZbraslavec D9:9
213. 10. 2017 18:00Kunštát CVanovice A5:13
213. 10. 2017 18:00Orel Blansko AVelenov A10:8
213. 10. 2017 18:00Adamov BKřetín C12:6
320. 10. 2017 18:00Křetín CŽdárná B5:13
320. 10. 2017 18:00Velenov AAdamov B4:14
320. 10. 2017 18:00Vanovice AOrel Blansko A6:12
320. 10. 2017 18:00Zbraslavec DKunštát C8:10
320. 10. 2017 18:00Petrovice AVeselice B10:8
320. 10. 2017 18:00Bořitov BLetovice B10:8
427. 10. 2017 18:00Ždárná BLetovice B8:10
427. 10. 2017 18:00Veselice BBořitov B6:12
427. 10. 2017 18:00Kunštát CPetrovice A11:7
427. 10. 2017 18:00Orel Blansko AZbraslavec D13:5
427. 10. 2017 18:00Adamov BVanovice A12:6
427. 10. 2017 18:00Křetín CVelenov A4:14
503. 11. 2017 18:00Velenov AŽdárná B8:10
503. 11. 2017 18:00Vanovice AKřetín C15:3
503. 11. 2017 18:00Zbraslavec DAdamov B6:12
503. 11. 2017 18:00Petrovice AOrel Blansko A6:12
503. 11. 2017 18:00Bořitov BKunštát C12:6
503. 11. 2017 18:00Letovice BVeselice B10:8
610. 11. 2017 18:00Ždárná BVeselice B13:5
610. 11. 2017 18:00Kunštát CLetovice B9:9
610. 11. 2017 18:00Orel Blansko ABořitov B5:13
610. 11. 2017 18:00Adamov BPetrovice A14:4
610. 11. 2017 18:00Křetín CZbraslavec D7:11
610. 11. 2017 18:00Velenov AVanovice A8:10
724. 11. 2017 18:00Vanovice AŽdárná B11:7
724. 11. 2017 18:00Zbraslavec DVelenov A9:9
724. 11. 2017 18:00Petrovice AKřetín C17:1
724. 11. 2017 18:00Bořitov BAdamov B7:11
724. 11. 2017 18:00Letovice BOrel Blansko A7:11
724. 11. 2017 18:00Veselice BKunštát C8:10
808. 12. 2017 18:00Ždárná BKunštát C9:9
808. 12. 2017 18:00Orel Blansko AVeselice B14:4
808. 12. 2017 18:00Adamov BLetovice B15:3
808. 12. 2017 18:00Křetín CBořitov B2:16
808. 12. 2017 18:00Velenov APetrovice A10:8
808. 12. 2017 18:00Vanovice AZbraslavec D8:10
915. 12. 2017 18:00Zbraslavec DŽdárná B6:12
915. 12. 2017 18:00Petrovice AVanovice A4:14
915. 12. 2017 18:00Bořitov BVelenov A10:8
915. 12. 2017 18:00Letovice BKřetín C14:4
915. 12. 2017 18:00Veselice BAdamov B9:9
915. 12. 2017 18:00Kunštát COrel Blansko A9:9
1012. 01. 2018 18:00Ždárná BOrel Blansko A14:4
1012. 01. 2018 18:00Adamov BKunštát C11:7
1012. 01. 2018 18:00Křetín CVeselice B5:13
1012. 01. 2018 18:00Velenov ALetovice B9:9
1012. 01. 2018 18:00Vanovice ABořitov B10:8
1012. 01. 2018 18:00Zbraslavec DPetrovice A8:10
1119. 01. 2018 18:00Petrovice AŽdárná B8:10
1119. 01. 2018 18:00Bořitov BZbraslavec D9:9
1119. 01. 2018 18:00Letovice BVanovice A10:8
1119. 01. 2018 18:00Veselice BVelenov A7:11
1119. 01. 2018 18:00Kunštát CKřetín C13:5
1119. 01. 2018 18:00Orel Blansko AAdamov B13:5
1202. 02. 2018 18:00Ždárná BAdamov B8:10
1202. 02. 2018 18:00Orel Blansko ALetovice B18:0wo
1202. 02. 2018 18:00Bořitov BVanovice A11:7
1202. 02. 2018 18:00Křetín CKunštát C6:12
1202. 02. 2018 18:00Velenov AVeselice B6:12
1202. 02. 2018 18:00Petrovice AZbraslavec D11:7
1309. 02. 2018 18:00Bořitov BŽdárná B9:9
1309. 02. 2018 18:00Vanovice ALetovice B17:1
1309. 02. 2018 18:00Adamov BOrel Blansko A 
1309. 02. 2018 18:00Zbraslavec DKřetín C18:0
1309. 02. 2018 18:00Veselice BPetrovice A6:12
1309. 02. 2018 18:00Kunštát CVelenov A12:6
1423. 02. 2018 18:00Orel Blansko AŽdárná B 
1423. 02. 2018 18:00Vanovice AAdamov B 
1423. 02. 2018 18:00Letovice BBořitov B 
1423. 02. 2018 18:00Velenov AKřetín C 
1423. 02. 2018 18:00Petrovice AKunštát C 
1423. 02. 2018 18:00Zbraslavec DVeselice B 
1509. 03. 2018 18:00Letovice BŽdárná B 
1509. 03. 2018 18:00Adamov BBořitov B 
1509. 03. 2018 18:00Orel Blansko AVanovice A 
1509. 03. 2018 18:00Veselice BKřetín C 
1509. 03. 2018 18:00Kunštát CZbraslavec D 
1509. 03. 2018 18:00Petrovice AVelenov A 
1616. 03. 2018 18:00Ždárná BVanovice A 
1616. 03. 2018 18:00Bořitov BOrel Blansko A 
1616. 03. 2018 18:00Letovice BAdamov B 
1616. 03. 2018 18:00Křetín CPetrovice A 
1616. 03. 2018 18:00Velenov AZbraslavec D 
1616. 03. 2018 18:00Kunštát CVeselice B 
Regionální přebor IV. třídy
106. 10. 2017 18:00Adamov CRohozec C10:8
106. 10. 2017 18:00Brumov BV. Opatovice B5:13
106. 10. 2017 18:00Vysočany CVanovice B10:8
106. 10. 2017 18:00Kunštát DSvitávka B7:11
106. 10. 2017 18:00Němčice AKST Blansko F12:6
106. 10. 2017 18:00Petrovice BOkrouhlá B11:7
213. 10. 2017 18:00Rohozec COkrouhlá B8:10
213. 10. 2017 18:00KST Blansko FPetrovice B9:9
213. 10. 2017 18:00Svitávka BNěmčice A8:10
213. 10. 2017 18:00Vanovice BKunštát D12:6
213. 10. 2017 18:00V. Opatovice BVysočany C16:2
213. 10. 2017 18:00Adamov CBrumov B12:6
320. 10. 2017 18:00Brumov BRohozec C13:5
320. 10. 2017 18:00Vysočany CAdamov C10:8
320. 10. 2017 18:00Kunštát DV. Opatovice B0:18
320. 10. 2017 18:00Němčice AVanovice B7:11
320. 10. 2017 18:00Petrovice BSvitávka B13:5
320. 10. 2017 18:00Okrouhlá BKST Blansko F15:3
427. 10. 2017 18:00Rohozec CKST Blansko F9:9
427. 10. 2017 18:00Svitávka BOkrouhlá B4:14
427. 10. 2017 18:00Vanovice BPetrovice B7:11
427. 10. 2017 18:00V. Opatovice BNěmčice A10:8
427. 10. 2017 18:00Adamov CKunštát D17:1
427. 10. 2017 18:00Brumov BVysočany C12:6
503. 11. 2017 18:00Vysočany CRohozec C5:13
503. 11. 2017 18:00Kunštát DBrumov B5:13
503. 11. 2017 18:00Němčice AAdamov C8:10
503. 11. 2017 18:00Petrovice BV. Opatovice B4:14
503. 11. 2017 18:00Okrouhlá BVanovice B15:3
503. 11. 2017 18:00KST Blansko FSvitávka B11:7
610. 11. 2017 18:00Rohozec CSvitávka B14:4
610. 11. 2017 18:00Vanovice BKST Blansko F12:6
610. 11. 2017 18:00V. Opatovice BOkrouhlá B12:6
610. 11. 2017 18:00Adamov CPetrovice B9:9
610. 11. 2017 18:00Brumov BNěmčice A10:8
610. 11. 2017 18:00Vysočany CKunštát D9:9
724. 11. 2017 18:00Kunštát DRohozec C6:12
724. 11. 2017 18:00Němčice AVysočany C10:8
724. 11. 2017 18:00Petrovice BBrumov B8:10
724. 11. 2017 18:00Okrouhlá BAdamov C10:8
724. 11. 2017 18:00KST Blansko FV. Opatovice B5:13
724. 11. 2017 18:00Svitávka BVanovice B6:12
808. 12. 2017 18:00Rohozec CVanovice B5:13
808. 12. 2017 18:00V. Opatovice BSvitávka B13:5
808. 12. 2017 18:00Adamov CKST Blansko F14:4
808. 12. 2017 18:00Brumov BOkrouhlá B9:9
808. 12. 2017 18:00Vysočany CPetrovice B7:11
808. 12. 2017 18:00Kunštát DNěmčice A4:14
915. 12. 2017 18:00Němčice ARohozec C13:5
915. 12. 2017 18:00Petrovice BKunštát D16:2
915. 12. 2017 18:00Okrouhlá BVysočany C13:5
915. 12. 2017 18:00KST Blansko FBrumov B2:16
915. 12. 2017 18:00Svitávka BAdamov C8:10
915. 12. 2017 18:00Vanovice BV. Opatovice B3:15
1012. 01. 2018 18:00Rohozec CV. Opatovice B1:17
1012. 01. 2018 18:00Adamov CVanovice B12:6
1012. 01. 2018 18:00Brumov BSvitávka B9:9
1012. 01. 2018 18:00Vysočany CKST Blansko F4:14
1012. 01. 2018 18:00Kunštát DOkrouhlá B4:14
1012. 01. 2018 18:00Němčice APetrovice B10:8
1119. 01. 2018 18:00Petrovice BRohozec C11:7
1119. 01. 2018 18:00Okrouhlá BNěmčice A10:8
1119. 01. 2018 18:00KST Blansko FKunštát D16:2
1119. 01. 2018 18:00Svitávka BVysočany C7:11
1119. 01. 2018 18:00Vanovice BBrumov B4:14
1119. 01. 2018 18:00V. Opatovice BAdamov C13:5
1202. 02. 2018 18:00Němčice AV. Opatovice B8:10
1202. 02. 2018 18:00Okrouhlá BPetrovice B8:10
1202. 02. 2018 18:00Brumov BAdamov C13:5
1202. 02. 2018 18:00Kunštát DVanovice B4:14
1202. 02. 2018 18:00Svitávka BKST Blansko F 
1202. 02. 2018 18:00Rohozec CVysočany C5:13
1309. 02. 2018 18:00Adamov CNěmčice A9:9
1309. 02. 2018 18:00Brumov BPetrovice B13:5
1309. 02. 2018 18:00Okrouhlá BV. Opatovice B9:9
1309. 02. 2018 18:00Kunštát DVysočany C3:15
1309. 02. 2018 18:00Svitávka BRohozec C9:9
1309. 02. 2018 18:00KST Blansko FVanovice B7:11
1423. 02. 2018 18:00Němčice AOkrouhlá B 
1423. 02. 2018 18:00V. Opatovice BBrumov B 
1423. 02. 2018 18:00Petrovice BAdamov C 
1423. 02. 2018 18:00Kunštát DKST Blansko F 
1423. 02. 2018 18:00Vanovice BRohozec C 
1423. 02. 2018 18:00Vysočany CSvitávka B 
1509. 03. 2018 18:00Petrovice BNěmčice A 
1509. 03. 2018 18:00Adamov CV. Opatovice B 
1509. 03. 2018 18:00Okrouhlá BBrumov B 
1509. 03. 2018 18:00Svitávka BKunštát D 
1509. 03. 2018 18:00Vanovice BVysočany C 
1509. 03. 2018 18:00KST Blansko FRohozec C 
1616. 03. 2018 18:00Němčice ABrumov B 
1616. 03. 2018 18:00Adamov COkrouhlá B 
1616. 03. 2018 18:00V. Opatovice BPetrovice B 
1616. 03. 2018 18:00Rohozec CKunštát D 
1616. 03. 2018 18:00KST Blansko FVysočany C 
1616. 03. 2018 18:00Vanovice BSvitávka B 
Regionálná soutěž I. třídy
106. 10. 2017 18:00Petrovice CŽdárná C3:15
106. 10. 2017 18:00Brťov AZbraslavec E11:7
106. 10. 2017 18:00Velenov BBoskovice C10:8
106. 10. 2017 18:00Kunštát ERájec C1:17
108. 10. 2017 18:00V. Opatovice CKunice A10:8
110. 10. 2017 18:00Kuničky AVoděrady B14:4
213. 10. 2017 18:00Ždárná CVoděrady B11:7
213. 10. 2017 18:00Kunice AKuničky A8:10
213. 10. 2017 18:00Rájec CV. Opatovice C8:10
213. 10. 2017 18:00Boskovice CKunštát E13:5
213. 10. 2017 18:00Zbraslavec EVelenov B6:12
213. 10. 2017 18:00Petrovice CBrťov A10:8
320. 10. 2017 18:00Brťov AŽdárná C14:4
320. 10. 2017 18:00Velenov BPetrovice C11:7
320. 10. 2017 18:00Kunštát EZbraslavec E1:17
320. 10. 2017 18:00V. Opatovice CBoskovice C17:1
320. 10. 2017 18:00Kuničky ARájec C5:13
320. 10. 2017 18:00Voděrady BKunice A11:7
427. 10. 2017 18:00Ždárná CKunice A10:8
427. 10. 2017 18:00Rájec CVoděrady B13:5
427. 10. 2017 18:00Boskovice CKuničky A12:6
427. 10. 2017 18:00Zbraslavec EV. Opatovice C4:14
427. 10. 2017 18:00Petrovice CKunštát E15:3
427. 10. 2017 18:00Brťov AVelenov B5:13
503. 11. 2017 18:00Velenov BŽdárná C9:9
503. 11. 2017 18:00Kunštát EBrťov A1:17
503. 11. 2017 18:00V. Opatovice CPetrovice C15:3
503. 11. 2017 18:00Kuničky AZbraslavec E14:4
503. 11. 2017 18:00Voděrady BBoskovice C8:10
503. 11. 2017 18:00Kunice ARájec C9:9
610. 11. 2017 18:00Ždárná CRájec C13:5
610. 11. 2017 18:00Boskovice CKunice A9:9
610. 11. 2017 18:00Zbraslavec EVoděrady B8:10
610. 11. 2017 18:00Petrovice CKuničky A6:12
610. 11. 2017 18:00Brťov AV. Opatovice C8:10
610. 11. 2017 18:00Velenov BKunštát E15:3
724. 11. 2017 18:00Kunštát EŽdárná C5:13
724. 11. 2017 18:00V. Opatovice CVelenov B10:8
724. 11. 2017 18:00Kuničky ABrťov A10:8
724. 11. 2017 18:00Voděrady BPetrovice C9:9
724. 11. 2017 18:00Kunice AZbraslavec E10:8
724. 11. 2017 18:00Rájec CBoskovice C8:10
808. 12. 2017 18:00Ždárná CBoskovice C14:4
808. 12. 2017 18:00Zbraslavec ERájec C9:9
808. 12. 2017 18:00Petrovice CKunice A9:9
808. 12. 2017 18:00Brťov AVoděrady B11:7
808. 12. 2017 18:00Velenov BKuničky A9:9
808. 12. 2017 18:00Kunštát EV. Opatovice C2:16
915. 12. 2017 18:00V. Opatovice CŽdárná C15:3
915. 12. 2017 18:00Kuničky AKunštát E14:4
915. 12. 2017 18:00Voděrady BVelenov B7:11
915. 12. 2017 18:00Kunice ABrťov A7:11
915. 12. 2017 18:00Rájec CPetrovice C11:7
915. 12. 2017 18:00Boskovice CZbraslavec E5:13
1012. 01. 2018 18:00Ždárná CZbraslavec E10:8
1012. 01. 2018 18:00Petrovice CBoskovice C14:4
1012. 01. 2018 18:00Brťov ARájec C9:9
1012. 01. 2018 18:00Velenov BKunice A13:5
1012. 01. 2018 18:00Kunštát EVoděrady B3:15
1012. 01. 2018 18:00V. Opatovice CKuničky A18:0wo
1119. 01. 2018 18:00Kuničky AŽdárná C9:9
1119. 01. 2018 18:00Voděrady BV. Opatovice C8:10
1119. 01. 2018 18:00Kunice AKunštát E15:3
1119. 01. 2018 18:00Rájec CVelenov B12:6
1119. 01. 2018 18:00Boskovice CBrťov A3:15
1119. 01. 2018 18:00Zbraslavec EPetrovice C6:12
1202. 02. 2018 18:00V. Opatovice CRájec C14:4
1202. 02. 2018 18:00Velenov BBrťov A10:8
1202. 02. 2018 18:00Ždárná CKuničky A10:8
1202. 02. 2018 18:00Kunštát EPetrovice C0:18
1202. 02. 2018 18:00Zbraslavec EBoskovice C11:7
1202. 02. 2018 18:00Kunice AVoděrady B11:7
1309. 02. 2018 18:00Rájec CKuničky A9:9
1309. 02. 2018 18:00Ždárná CBrťov A9:9
1309. 02. 2018 18:00Velenov BV. Opatovice C10:8
1309. 02. 2018 18:00Kunštát EKunice A3:15
1309. 02. 2018 18:00Voděrady BZbraslavec E6:12
1309. 02. 2018 18:00Boskovice CPetrovice C9:9
1423. 02. 2018 18:00Velenov BRájec C 
1423. 02. 2018 18:00Ždárná CV. Opatovice C 
1423. 02. 2018 18:00Brťov AKuničky A 
1423. 02. 2018 18:00Kunštát EBoskovice C 
1423. 02. 2018 18:00Petrovice CVoděrady B 
1423. 02. 2018 18:00Zbraslavec EKunice A 
1509. 03. 2018 18:00Rájec CBrťov A 
1509. 03. 2018 18:00Kuničky AV. Opatovice C 
1509. 03. 2018 18:00Ždárná CVelenov B 
1509. 03. 2018 18:00Zbraslavec EKunštát E 
1509. 03. 2018 18:00Kunice APetrovice C 
1509. 03. 2018 18:00Boskovice CVoděrady B 
1616. 03. 2018 18:00Rájec CŽdárná C 
1616. 03. 2018 18:00Kuničky AVelenov B 
1616. 03. 2018 18:00V. Opatovice CBrťov A 
1616. 03. 2018 18:00Voděrady BKunštát E 
1616. 03. 2018 18:00Kunice ABoskovice C 
1616. 03. 2018 18:00Petrovice CZbraslavec E 
Regionální soutěž II. třídy
106. 10. 2017 18:00Vísky AŽdárná D18:0
106. 10. 2017 18:00Šošůvka DOlešnice B15:3
106. 10. 2017 18:00Štěchov AV. Opatovice D10:8
106. 10. 2017 18:00Bořitov CŠošůvka E17:1
106. 10. 2017 18:00Suchý AVelenov C12:6
106. 10. 2017 18:00Okrouhlá CKřetín E13:5
106. 10. 2017 18:00Křetín DSuchý B17:1
213. 10. 2017 18:00Ždárná DSuchý B14:4
213. 10. 2017 18:00Křetín EKřetín D5:13
213. 10. 2017 18:00Velenov COkrouhlá C3:15
213. 10. 2017 18:00Šošůvka ESuchý A2:16
213. 10. 2017 18:00V. Opatovice DBořitov C2:16
213. 10. 2017 18:00Olešnice BŠtěchov A9:9
213. 10. 2017 18:00Vísky AŠošůvka D4:14
320. 10. 2017 18:00Šošůvka DŽdárná D18:0
320. 10. 2017 18:00Štěchov AVísky A5:13
320. 10. 2017 18:00Bořitov COlešnice B18:0
320. 10. 2017 18:00Suchý AV. Opatovice D10:8
320. 10. 2017 18:00Okrouhlá CŠošůvka E18:0
320. 10. 2017 18:00Křetín DVelenov C14:4
320. 10. 2017 18:00Suchý BKřetín E5:13
427. 10. 2017 18:00Ždárná DKřetín E5:13
427. 10. 2017 18:00Velenov CSuchý B9:9
427. 10. 2017 18:00Šošůvka EKřetín D0:18
427. 10. 2017 18:00V. Opatovice DOkrouhlá C9:9
427. 10. 2017 18:00Olešnice BSuchý A6:12
427. 10. 2017 18:00Vísky ABořitov C14:4
427. 10. 2017 18:00Šošůvka DŠtěchov A13:5
503. 11. 2017 18:00Štěchov AŽdárná D17:1
503. 11. 2017 18:00Bořitov CŠošůvka D5:13
503. 11. 2017 18:00Suchý AVísky A1:17
503. 11. 2017 18:00Okrouhlá COlešnice B16:2
503. 11. 2017 18:00Křetín DV. Opatovice D12:6
503. 11. 2017 18:00Suchý BŠošůvka E11:7
503. 11. 2017 18:00Křetín EVelenov C10:8
610. 11. 2017 18:00Ždárná DVelenov C11:7
610. 11. 2017 18:00Šošůvka EKřetín E2:16
610. 11. 2017 18:00V. Opatovice DSuchý B12:6
610. 11. 2017 18:00Olešnice BKřetín D2:16
610. 11. 2017 18:00Vísky AOkrouhlá C12:6
610. 11. 2017 18:00Šošůvka DSuchý A16:2
610. 11. 2017 18:00Štěchov ABořitov C11:7
724. 11. 2017 18:00Bořitov CŽdárná D17:1
724. 11. 2017 18:00Suchý AŠtěchov A11:7
724. 11. 2017 18:00Okrouhlá CŠošůvka D5:13
724. 11. 2017 18:00Křetín DVísky A4:14
724. 11. 2017 18:00Suchý BOlešnice B4:14
724. 11. 2017 18:00Křetín EV. Opatovice D10:8
724. 11. 2017 18:00Velenov CŠošůvka E5:13
808. 12. 2017 18:00Ždárná DŠošůvka E14:4
808. 12. 2017 18:00V. Opatovice DVelenov C13:5
808. 12. 2017 18:00Olešnice BKřetín E6:12
808. 12. 2017 18:00Vísky ASuchý B18:0
808. 12. 2017 18:00Šošůvka DKřetín D14:4
808. 12. 2017 18:00Štěchov AOkrouhlá C7:11
808. 12. 2017 18:00Bořitov CSuchý A12:6
915. 12. 2017 18:00Suchý AŽdárná D18:0
915. 12. 2017 18:00Okrouhlá CBořitov C11:7
915. 12. 2017 18:00Křetín DŠtěchov A8:10
915. 12. 2017 18:00Suchý BŠošůvka D6:12
915. 12. 2017 18:00Křetín EVísky A3:15
915. 12. 2017 18:00Velenov COlešnice B7:11
915. 12. 2017 18:00Šošůvka EV. Opatovice D5:13
1012. 01. 2018 18:00Ždárná DV. Opatovice D5:13
1012. 01. 2018 18:00Olešnice BŠošůvka E13:5
1012. 01. 2018 18:00Vísky AVelenov C18:0
1012. 01. 2018 18:00Šošůvka DKřetín E16:2
1012. 01. 2018 18:00Štěchov ASuchý B17:1
1012. 01. 2018 18:00Bořitov CKřetín D10:8
1012. 01. 2018 18:00Suchý AOkrouhlá C12:6
1119. 01. 2018 18:00Okrouhlá CŽdárná D12:6
1119. 01. 2018 18:00Křetín DSuchý A13:5
1119. 01. 2018 18:00Suchý BBořitov C3:15
1119. 01. 2018 18:00Křetín EŠtěchov A11:7
1119. 01. 2018 18:00Velenov CŠošůvka D4:14
1119. 01. 2018 18:00Šošůvka EVísky A0:18
1119. 01. 2018 18:00V. Opatovice DOlešnice B10:8
1230. 09. 2017 18:00Ždárná DOlešnice B11:7
1230. 09. 2017 18:00Vísky AV. Opatovice D18:0
1230. 09. 2017 18:00Šošůvka DŠošůvka E17:1
1230. 09. 2017 18:00Štěchov AVelenov C15:3
1230. 09. 2017 18:00Bořitov CKřetín E11:7
1230. 09. 2017 18:00Suchý ASuchý B13:5
1230. 09. 2017 18:00Okrouhlá CKřetín D11:7
1317. 11. 2017 18:00Křetín DŽdárná D18:0
1317. 11. 2017 18:00Suchý BOkrouhlá C0:18
1317. 11. 2017 18:00Křetín ESuchý A7:11
1317. 11. 2017 18:00Velenov CBořitov C6:12
1317. 11. 2017 18:00Šošůvka EŠtěchov A1:17
1317. 11. 2017 18:00V. Opatovice DŠošůvka D7:11
1317. 11. 2017 18:00Olešnice BVísky A1:17
1402. 02. 2018 18:00Křetín DŠošůvka D3:15
1402. 02. 2018 18:00Vísky ASuchý A15:3
1402. 02. 2018 18:00Bořitov COkrouhlá C13:5
1402. 02. 2018 18:00Velenov CŠtěchov A2:16
1402. 02. 2018 18:00Šošůvka EKřetín E0:18
1402. 02. 2018 18:00Suchý BV. Opatovice D2:16
1402. 02. 2018 18:00Olešnice BŽdárná D14:4
1509. 02. 2018 18:00Křetín DBořitov C7:11
1509. 02. 2018 18:00Okrouhlá CSuchý A8:10
1509. 02. 2018 18:00Šošůvka DVísky A16:2
1509. 02. 2018 18:00Štěchov AVelenov C17:1
1509. 02. 2018 18:00Křetín EŠošůvka E16:2
1509. 02. 2018 18:00V. Opatovice DSuchý B13:5
1509. 02. 2018 18:00Ždárná DOlešnice B5:13
1623. 02. 2018 18:00Vísky AKřetín D 
1623. 02. 2018 18:00Šošůvka DOkrouhlá C 
1623. 02. 2018 18:00Suchý ABořitov C 
1623. 02. 2018 18:00Olešnice BŠtěchov A
1623. 02. 2018 18:00V. Opatovice DKřetín E
1623. 02. 2018 18:00Velenov CŽdárná D
1623. 02. 2018 18:00Šošůvka ESuchý B
1709. 03. 2018 18:00Suchý AKřetín D 
1709. 03. 2018 18:00Šošůvka DBořitov C 
1709. 03. 2018 18:00Okrouhlá CVísky A 
1709. 03. 2018 18:00Štěchov AOlešnice B
1709. 03. 2018 18:00Křetín EV. Opatovice D
1709. 03. 2018 18:00Ždárná DVelenov C
1709. 03. 2018 18:00Suchý BŠošůvka E
1816. 03. 2018 18:00Křetín DOkrouhlá C 
1816. 03. 2018 18:00Bořitov CVísky A 
1816. 03. 2018 18:00Suchý AŠošůvka D 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline