Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní liga
115. 09. 2017 19:00TJ Vlast Ježov ASK Čejč z.s. A10:8
117. 09. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice BSK Vacenovice A10:8
115. 09. 2017 17:30TJ Sokol Kyjov ATJ Sokol Bzenec A10:8
117. 09. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Jiskra Strážnice D5:13
117. 09. 2017 14:00SKST Hodonín GTělovýchovná jednota Mikulčice B14:4
117. 09. 2017 11:00TJ Sokol Lužice ASKST Čeložnice A12:6
216. 09. 2017 15:00SK Čejč z.s. ASKST Čeložnice A10:8
223. 09. 2017 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice BTJ Sokol Lužice A7:11
220. 09. 2017 18:00TJ Jiskra Strážnice DSKST Hodonín G9:9
222. 09. 2017 18:30TJ Sokol Bzenec AT.J. Sokol Hodonín B12:6
224. 09. 2017 10:00SK Vacenovice ATJ Sokol Kyjov A12:6
222. 09. 2017 19:00TJ Vlast Ježov ASK Baník Ratíškovice B11:7
301. 10. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice BSK Čejč z.s. A12:6
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kyjov ATJ Vlast Ježov A4:14
301. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín BSK Vacenovice A7:11
301. 10. 2017 14:00SKST Hodonín GTJ Sokol Bzenec A12:6
301. 10. 2017 11:00TJ Sokol Lužice ATJ Jiskra Strážnice D10:8
330. 09. 2017 17:00SKST Čeložnice ATělovýchovná jednota Mikulčice B7:11
414. 10. 2017 17:00SK Čejč z.s. ATělovýchovná jednota Mikulčice B5:13
411. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Strážnice DSKST Čeložnice A9:9
415. 10. 2017 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Lužice A13:5
415. 10. 2017 10:00SKST Hodonín GSK Vacenovice A9:9
413. 10. 2017 19:00TJ Vlast Ježov AT.J. Sokol Hodonín B11:7
415. 10. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Kyjov A12:6
522. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kyjov ASK Čejč z.s. A14:4
522. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín BSK Baník Ratíškovice B5:13
522. 10. 2017 14:00SKST Hodonín GTJ Vlast Ježov A15:3
522. 10. 2017 11:00TJ Sokol Lužice ASK Vacenovice A9:9
521. 10. 2017 17:00SKST Čeložnice ATJ Sokol Bzenec A10:8
521. 10. 2017 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BTJ Jiskra Strážnice D5:13
628. 10. 2017 17:00SK Čejč z.s. ATJ Jiskra Strážnice D6:12
629. 10. 2017 10:00TJ Sokol Bzenec ATělovýchovná jednota Mikulčice B14:4
629. 10. 2017 10:00SK Vacenovice ASKST Čeložnice A10:8
627. 10. 2017 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Lužice A16:2
629. 10. 2017 14:00SKST Hodonín GSK Baník Ratíškovice B15:3
629. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kyjov AT.J. Sokol Hodonín B11:7
712. 11. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín BSK Čejč z.s. A13:5
712. 11. 2017 14:00SKST Hodonín GTJ Sokol Kyjov A15:3
712. 11. 2017 09:30TJ Sokol Lužice ASK Baník Ratíškovice B14:4
710. 11. 2017 18:30SKST Čeložnice ATJ Vlast Ježov A9:9
711. 11. 2017 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BSK Vacenovice A10:8
712. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice DTJ Sokol Bzenec A9:9
818. 11. 2017 17:00SK Čejč z.s. ATJ Sokol Bzenec A3:15
819. 11. 2017 10:00SK Vacenovice ATJ Jiskra Strážnice D7:11
817. 11. 2017 19:00TJ Vlast Ježov ATělovýchovná jednota Mikulčice B14:4
819. 11. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice BSKST Čeložnice A11:7
819. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kyjov ATJ Sokol Lužice A8:10
817. 11. 2017 18:00SKST Hodonín GT.J. Sokol Hodonín B13:5
926. 11. 2017 14:00SKST Hodonín GSK Čejč z.s. A13:5
926. 11. 2017 11:00TJ Sokol Lužice AT.J. Sokol Hodonín B11:7
916. 11. 2017 18:30SKST Čeložnice ATJ Sokol Kyjov A12:6
925. 11. 2017 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BSK Baník Ratíškovice B9:9
926. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice DTJ Vlast Ježov A7:11
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol Bzenec ASK Vacenovice A6:12
1002. 12. 2017 17:00SK Čejč z.s. ASK Vacenovice A4:14
1001. 12. 2017 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Bzenec A13:5
1003. 12. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Jiskra Strážnice D11:7
1002. 12. 2017 16:00TJ Sokol Kyjov ATělovýchovná jednota Mikulčice B7:11
1003. 12. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín BSKST Čeložnice A8:10
1003. 12. 2017 14:00SKST Hodonín GTJ Sokol Lužice A16:2
1110. 12. 2017 11:00TJ Sokol Lužice ASK Čejč z.s. A5:13
1109. 12. 2017 10:00SKST Čeložnice ASKST Hodonín G9:9
1109. 12. 2017 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BT.J. Sokol Hodonín B7:11
1110. 12. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice DTJ Sokol Kyjov A13:5
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol Bzenec ASK Baník Ratíškovice B8:10
1110. 12. 2017 10:00TJ Vlast Ježov ASK Vacenovice A11:7
1206. 01. 2018 17:00SK Čejč z.s. ATJ Vlast Ježov A8:10
1207. 01. 2018 10:00SK Vacenovice ASK Baník Ratíškovice B10:8
1207. 01. 2018 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Kyjov A9:9
1203. 01. 2018 17:30TJ Jiskra Strážnice DT.J. Sokol Hodonín B13:5
1206. 01. 2018 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BSKST Hodonín G4:14
1206. 01. 2018 17:00SKST Čeložnice ATJ Sokol Lužice A12:6
1313. 01. 2018 17:00SKST Čeložnice ASK Čejč z.s. A15:3
1314. 01. 2018 11:00TJ Sokol Lužice ATělovýchovná jednota Mikulčice B6:12
1311. 01. 2018 18:30SKST Hodonín GTJ Jiskra Strážnice D16:2
1314. 01. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Bzenec A2:16
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov ASK Vacenovice A6:12
1314. 01. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Vlast Ježov A10:8
1427. 01. 2018 17:00SK Čejč z.s. ASK Baník Ratíškovice B3:15
1426. 01. 2018 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Kyjov A15:3
1428. 01. 2018 10:00SK Vacenovice AT.J. Sokol Hodonín B7:11
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Bzenec ASKST Hodonín G7:11
1428. 01. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice DTJ Sokol Lužice A18:0
1427. 01. 2018 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BSKST Čeložnice A7:11
1503. 02. 2018 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BSK Čejč z.s. A14:4
1503. 02. 2018 17:00SKST Čeložnice ATJ Jiskra Strážnice D12:6
1504. 02. 2018 11:00TJ Sokol Lužice ATJ Sokol Bzenec A4:14
1504. 02. 2018 14:00SK Vacenovice ASKST Hodonín G5:13
1502. 02. 2018 19:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Vlast Ježov A7:11
1504. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov ASK Baník Ratíškovice B14:4
1602. 02. 2018 19:00SK Čejč z.s. ATJ Sokol Kyjov A9:9
1611. 02. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice BT.J. Sokol Hodonín B8:10
1609. 02. 2018 19:00TJ Vlast Ježov ASKST Hodonín G10:8
1611. 02. 2018 10:00SK Vacenovice ATJ Sokol Lužice A7:11
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Bzenec ASKST Čeložnice A9:9
1607. 02. 2018 18:00TJ Jiskra Strážnice DTělovýchovná jednota Mikulčice B12:6
1718. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice DSK Čejč z.s. A16:2
1717. 02. 2018 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BTJ Sokol Bzenec A4:14
1717. 02. 2018 17:00SKST Čeložnice ASK Vacenovice A11:7
1718. 02. 2018 11:00TJ Sokol Lužice ATJ Vlast Ježov A5:13
1718. 02. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice BSKST Hodonín G5:13
1718. 02. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Kyjov A8:10
1824. 02. 2018 17:00SK Čejč z.s. AT.J. Sokol Hodonín B
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov ASKST Hodonín G
1825. 02. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Lužice A
1823. 02. 2018 19:00TJ Vlast Ježov ASKST Čeložnice A
1825. 02. 2018 10:00SK Vacenovice ATělovýchovná jednota Mikulčice B
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Jiskra Strážnice D
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Bzenec ASK Čejč z.s. A
1904. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice DSK Vacenovice A
1903. 03. 2018 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BTJ Vlast Ježov A
1903. 03. 2018 17:00SKST Čeložnice ASK Baník Ratíškovice B
1904. 03. 2018 11:00TJ Sokol Lužice ATJ Sokol Kyjov A
1904. 03. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín BSKST Hodonín G
2010. 03. 2018 17:00SK Čejč z.s. ASKST Hodonín G
2011. 03. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Lužice A
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov ASKST Čeložnice A
2011. 03. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice BTělovýchovná jednota Mikulčice B
2009. 03. 2018 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Jiskra Strážnice D
2011. 03. 2018 10:00SK Vacenovice ATJ Sokol Bzenec A
2118. 03. 2018 10:00SK Vacenovice ASK Čejč z.s. A
2118. 03. 2018 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Vlast Ježov A
2118. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice DSK Baník Ratíškovice B
2117. 03. 2018 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BTJ Sokol Kyjov A
2108. 03. 2018 18:30SKST Čeložnice AT.J. Sokol Hodonín B
2118. 03. 2018 11:00TJ Sokol Lužice ASKST Hodonín G
2224. 03. 2018 17:00SK Čejč z.s. ATJ Sokol Lužice A
2225. 03. 2018 14:00SKST Hodonín GSKST Čeložnice A
2225. 03. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín BTělovýchovná jednota Mikulčice B
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov ATJ Jiskra Strážnice D
2225. 03. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Bzenec A
2225. 03. 2018 10:00SK Vacenovice ATJ Vlast Ježov A
Okresní přebor
117. 09. 2017 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ASKST Dubňany A12:6
117. 09. 2017 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Vracov D8:10
117. 09. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín BT.J. Sokol Hodonín CWO
117. 09. 2017 10:00SKST Rohatec BSKST Rohatec C15:3
117. 09. 2017 10:00SK Vacenovice BTJ Sokol Kyjov B15:3
117. 09. 2017 08:30TJ Sokol Lužice BSKST Čeložnice B13:5
224. 09. 2017 10:00SKST Dubňany ASKST Čeložnice B9:9
223. 09. 2017 14:00TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Lužice B15:3
224. 09. 2017 10:00SKST Rohatec CSK Vacenovice B7:11
224. 09. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín CSKST Rohatec B0:18
224. 09. 2017 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Slovan Hodonín B12:6
224. 09. 2017 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Sokol Vlkoš A9:9
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol Vlkoš ASKST Dubňany A12:6
301. 10. 2017 18:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Veselí nad Moravou A14:4
301. 10. 2017 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Vracov D16:2
301. 10. 2017 10:00SK Vacenovice BT.J. Sokol Hodonín C15:3
301. 10. 2017 08:30TJ Sokol Lužice BSKST Rohatec C7:11
330. 09. 2017 14:00SKST Čeložnice BTJ Sokol Kyjov B10:8
415. 10. 2017 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Kyjov B10:8
415. 10. 2017 10:00SKST Rohatec CSKST Čeložnice B13:5
415. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín CTJ Sokol Lužice B9:9
413. 10. 2017 18:00
KD Vacenovice
TJ Sokol Vracov DSK Vacenovice B5:13
415. 10. 2017 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ASKST Rohatec B8:10
415. 10. 2017 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Slovan Hodonín B6:12
522. 10. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín BSKST Dubňany A17:1
522. 10. 2017 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Vlkoš A13:5
520. 10. 2017 18:00SK Vacenovice BTJ Sokol Veselí nad Moravou A12:6
522. 10. 2017 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Vracov D8:10
508. 10. 2017 09:30SKST Čeložnice BT.J. Sokol Hodonín C10:8
521. 10. 2017 14:00TJ Sokol Kyjov BSKST Rohatec C5:13
611. 11. 2017 10:00SKST Dubňany ASKST Rohatec C8:10
629. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín CTJ Sokol Kyjov B9:9
629. 10. 2017 14:00TJ Sokol Vracov DSKST Čeložnice B9:9
629. 10. 2017 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Sokol Lužice B13:5
627. 10. 2017 17:30
KD Vacenovice
TJ Sokol Vlkoš ASK Vacenovice B3:15
629. 10. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín BSKST Rohatec B8:10
712. 11. 2017 10:00SKST Rohatec BSKST Dubňany A18:0
712. 11. 2017 10:00SK Vacenovice BTJ Slovan Hodonín B16:2
712. 11. 2017 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Vlkoš A10:8
711. 11. 2017 14:00SKST Čeložnice BTJ Sokol Veselí nad Moravou A1:17
711. 11. 2017 14:00TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Vracov D7:11
712. 11. 2017 10:00SKST Rohatec CT.J. Sokol Hodonín C16:2
819. 11. 2017 10:00SKST Dubňany AT.J. Sokol Hodonín C14:4
819. 11. 2017 14:00TJ Sokol Vracov DSKST Rohatec C6:12
819. 11. 2017 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Sokol Kyjov B15:3
819. 11. 2017 10:00TJ Sokol Vlkoš ASKST Čeložnice B10:8
819. 11. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Lužice B14:4
819. 11. 2017 10:00SKST Rohatec BSK Vacenovice B11:7
926. 11. 2017 10:00SK Vacenovice BSKST Dubňany A15:3
926. 11. 2017 08:30TJ Sokol Lužice BSKST Rohatec B6:12
925. 11. 2017 14:00SKST Čeložnice BTJ Slovan Hodonín B15:3
925. 11. 2017 14:00TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Vlkoš A11:7
926. 11. 2017 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Veselí nad Moravou A6:12
926. 11. 2017 14:00
Sokolovna Vracov
T.J. Sokol Hodonín CTJ Sokol Vracov D0:18wo
1003. 12. 2017 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Vracov D12:6
1003. 12. 2017 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou AT.J. Sokol Hodonín C12:4
1003. 12. 2017 10:00TJ Sokol Vlkoš ASKST Rohatec C10:8
1003. 12. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Kyjov B15:3
1003. 12. 2017 10:00SKST Rohatec BSKST Čeložnice B17:1
1003. 12. 2017 10:00SK Vacenovice BTJ Sokol Lužice B9:9
1110. 12. 2017 08:30TJ Sokol Lužice BSKST Dubňany A5:13
1109. 12. 2017 14:00SKST Čeložnice BSK Vacenovice B7:11
1105. 12. 2017 18:00TJ Sokol Kyjov BSKST Rohatec B1:17
1110. 12. 2017 10:00SKST Rohatec CTJ Slovan Hodonín B12:6
1110. 12. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín CTJ Sokol Vlkoš A6:12
1110. 12. 2017 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Veselí nad Moravou A6:12
1207. 01. 2018 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Veselí nad Moravou A8:10
1207. 01. 2018 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Vlkoš A13:5
1207. 01. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín CTJ Slovan Hodonín B8:10
1208. 10. 2017 10:00SKST Rohatec CSKST Rohatec B1:17
1206. 01. 2018 14:00TJ Sokol Kyjov BSK Vacenovice B6:12
1206. 01. 2018 14:00SKST Čeložnice BTJ Sokol Lužice B7:11
1313. 01. 2018 14:00SKST Čeložnice BSKST Dubňany A13:5
1314. 01. 2018 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Kyjov B6:12
1314. 01. 2018 10:00SK Vacenovice BSKST Rohatec C15:3
1314. 01. 2018 10:00SKST Rohatec BT.J. Sokol Hodonín C10:8
1314. 01. 2018 10:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Vracov D5:13
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Veselí nad Moravou A4:14
1428. 01. 2018 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Vlkoš A12:6
1428. 01. 2018 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Slovan Hodonín B18:0
1428. 01. 2018 14:00TJ Sokol Vracov DSKST Rohatec B5:13
1417. 01. 2018 19:00T.J. Sokol Hodonín CSK Vacenovice B3:15
1428. 01. 2018 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Lužice B11:7
1427. 01. 2018 14:00TJ Sokol Kyjov BSKST Čeložnice B13:5
1503. 02. 2018 14:00TJ Sokol Kyjov BSKST Dubňany A14:4
1503. 02. 2018 14:00SKST Čeložnice BSKST Rohatec C8:10
1504. 02. 2018 08:30TJ Sokol Lužice BT.J. Sokol Hodonín C11:7
1504. 02. 2018 10:00SK Vacenovice BTJ Sokol Vracov D18:0
1504. 02. 2018 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Veselí nad Moravou A10:8
1504. 02. 2018 10:00TJ Slovan Hodonín BTJ Sokol Vlkoš A10:8
1611. 02. 2018 10:00SKST Dubňany ATJ Slovan Hodonín B9:9
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Vlkoš ASKST Rohatec B5:13
1611. 02. 2018 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ASK Vacenovice B12:6
1611. 02. 2018 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Lužice B6:12
1619. 01. 2018 19:00T.J. Sokol Hodonín CSKST Čeložnice B6:12
1621. 01. 2018 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Kyjov B9:9
1718. 02. 2018 10:00SKST Rohatec CSKST Dubňany A4:14
1717. 02. 2018 14:00TJ Sokol Kyjov BT.J. Sokol Hodonín C14:4
1718. 02. 2018 14:00SKST Čeložnice BTJ Sokol Vracov D8:10
1718. 02. 2018 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Veselí nad Moravou A12:6
1718. 02. 2018 10:00SK Vacenovice BTJ Sokol Vlkoš A14:4
1718. 02. 2018 10:00SKST Rohatec BTJ Slovan Hodonín B15:3
1825. 02. 2018 10:00SKST Dubňany ASKST Rohatec B
1823. 02. 2018 17:30TJ Slovan Hodonín BSK Vacenovice B
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Lužice B
1825. 02. 2018 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ASKST Čeložnice B
1825. 02. 2018 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Kyjov B
1825. 02. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín CSKST Rohatec C
1904. 03. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín CSKST Dubňany A
1904. 03. 2018 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Vracov D
1903. 03. 2018 14:00TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Veselí nad Moravou A
1903. 03. 2018 14:00SKST Čeložnice BTJ Sokol Vlkoš A
1904. 03. 2018 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Slovan Hodonín B
1904. 03. 2018 10:00SK Vacenovice BSKST Rohatec B
2011. 03. 2018 10:00SKST Dubňany ASK Vacenovice B
2011. 03. 2018 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Lužice B
2011. 03. 2018 10:00TJ Slovan Hodonín BSKST Čeložnice B
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Kyjov B
2011. 03. 2018 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ASKST Rohatec C
2011. 03. 2018 14:00TJ Sokol Vracov DT.J. Sokol Hodonín C
2118. 03. 2018 14:00TJ Sokol Vracov DSKST Dubňany A
2118. 03. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín CTJ Sokol Veselí nad Moravou A
2118. 03. 2018 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Vlkoš A
2117. 03. 2018 14:00TJ Sokol Kyjov BTJ Slovan Hodonín B
2102. 03. 2018 18:30SKST Čeložnice BSKST Rohatec B
2118. 03. 2018 08:30TJ Sokol Lužice BSK Vacenovice B
2225. 03. 2018 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Lužice B
2225. 03. 2018 10:00SK Vacenovice BSKST Čeložnice B
2225. 03. 2018 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Kyjov B
2225. 03. 2018 10:00TJ Slovan Hodonín BSKST Rohatec C
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Vlkoš AT.J. Sokol Hodonín C
2225. 03. 2018 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Sokol Vracov D
Okresní soutěž
114. 09. 2017 18:00T.J. Sokol Svatobořice ATJ Kovoděl Moravský Písek A12:6
116. 09. 2017 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CSKST Hodonín H4:14
113. 09. 2017 18:00TJ Jiskra Strážnice ETJ Sokol Josefov A9:9
117. 09. 2017 10:00TJ Sokol Bzenec BTJ Slovan Hodonín C15:3
117. 09. 2017 14:00TJ Sokol Vracov ESK Baník Ratíškovice C3:15
117. 09. 2017 10:00SK Čejč z.s. BTJ Sokol Veselí nad Moravou B8:10
224. 09. 2017 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Sokol Veselí nad Moravou B12:6
224. 09. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice CSK Čejč z.s. B7:11
224. 09. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín CTJ Sokol Vracov E10:8
221. 09. 2017 17:00TJ Sokol Josefov ATJ Sokol Bzenec B9:9
222. 09. 2017 18:00SKST Hodonín HTJ Jiskra Strážnice E10:8
223. 09. 2017 09:00T.J. Sokol Svatobořice ATělovýchovná jednota Mikulčice C12:6
330. 09. 2017 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CTJ Kovoděl Moravský Písek A8:10
330. 09. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice ET.J. Sokol Svatobořice A10:8
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol Bzenec BSKST Hodonín H14:4
326. 09. 2017 18:30TJ Sokol Vracov ETJ Sokol Josefov A12:6
301. 10. 2017 10:00
ZŠ Čejč
SK Čejč z.s. BTJ Slovan Hodonín C10:8
301. 10. 2017 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BSK Baník Ratíškovice C8:10
413. 10. 2017 18:00TJ Kovoděl Moravský Písek ASK Baník Ratíškovice C12:6
415. 10. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín CTJ Sokol Veselí nad Moravou B5:13
415. 10. 2017 10:00TJ Sokol Josefov ASK Čejč z.s. B10:8
412. 10. 2017 18:30SKST Hodonín HTJ Sokol Vracov E15:3
414. 10. 2017 14:00T.J. Sokol Svatobořice ATJ Sokol Bzenec B13:5
414. 10. 2017 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CTJ Jiskra Strážnice E2:16
518. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Strážnice ETJ Kovoděl Moravský Písek A8:10
522. 10. 2017 10:00TJ Sokol Bzenec BTělovýchovná jednota Mikulčice C7:11
522. 10. 2017 14:00TJ Sokol Vracov ET.J. Sokol Svatobořice A6:12
519. 10. 2017 18:30SKST Hodonín HSK Čejč z.s. B10:8
522. 10. 2017 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Sokol Josefov A14:4
522. 10. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Slovan Hodonín C13:5
603. 11. 2017 19:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Slovan Hodonín C16:2
629. 10. 2017 10:00TJ Sokol Josefov ASK Baník Ratíškovice C11:7
629. 10. 2017 14:00SKST Hodonín HTJ Sokol Veselí nad Moravou B12:6
626. 10. 2017 18:00T.J. Sokol Svatobořice ASK Čejč z.s. B13:5
628. 10. 2017 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CTJ Sokol Vracov E15:3
628. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice ETJ Sokol Bzenec B10:8
705. 11. 2017 10:00TJ Sokol Bzenec BTJ Kovoděl Moravský Písek A5:13
712. 11. 2017 14:00TJ Sokol Vracov ETJ Jiskra Strážnice E4:14
712. 11. 2017 10:00SK Čejč z.s. BTělovýchovná jednota Mikulčice C8:10
709. 11. 2017 17:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BT.J. Sokol Svatobořice A7:11
712. 11. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice CSKST Hodonín H6:12
712. 11. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín CTJ Sokol Josefov A4:14
819. 11. 2017 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Sokol Josefov A6:12
819. 11. 2017 14:00SKST Hodonín HTJ Slovan Hodonín C17:1
817. 11. 2017 17:00
ZŠ Ratíškovice
SK Baník Ratíškovice CT.J. Sokol Svatobořice A7:11
818. 11. 2017 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CTJ Sokol Veselí nad Moravou B5:13
816. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Strážnice ESK Čejč z.s. B14:4
819. 11. 2017 10:00TJ Sokol Bzenec BTJ Sokol Vracov E8:10
926. 11. 2017 14:00TJ Sokol Vracov ETJ Kovoděl Moravský Písek A7:11
926. 11. 2017 10:00SK Čejč z.s. BTJ Sokol Bzenec B8:10
926. 11. 2017 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Jiskra Strážnice E8:10
926. 11. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice CTělovýchovná jednota Mikulčice C14:4
926. 11. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín CT.J. Sokol Svatobořice A6:12
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol Josefov ASKST Hodonín H9:9
1003. 12. 2017 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ASKST Hodonín H2:16
1030. 11. 2017 18:00T.J. Sokol Svatobořice ATJ Sokol Josefov A10:8
1002. 12. 2017 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CTJ Slovan Hodonín C5:13
1029. 11. 2017 17:30TJ Jiskra Strážnice ESK Baník Ratíškovice C15:3
1003. 12. 2017 10:00TJ Sokol Bzenec BTJ Sokol Veselí nad Moravou B9:9
1003. 12. 2017 14:00TJ Sokol Vracov ESK Čejč z.s. B7:11
1107. 12. 2017 18:00SK Čejč z.s. BTJ Kovoděl Moravský Písek A11:7
1110. 12. 2017 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Sokol Vracov E11:7
1110. 12. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Sokol Bzenec B12:6
1110. 12. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín CTJ Jiskra Strážnice E7:11
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol Josefov ATělovýchovná jednota Mikulčice C12:6
1110. 12. 2017 14:00SKST Hodonín HT.J. Sokol Svatobořice A11:7
1205. 01. 2018 19:00TJ Kovoděl Moravský Písek AT.J. Sokol Svatobořice A11:7
1207. 01. 2018 14:00SKST Hodonín HTělovýchovná jednota Mikulčice C18:0
1207. 01. 2018 10:00TJ Sokol Josefov ATJ Jiskra Strážnice E5:13
1207. 01. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín CTJ Sokol Bzenec B16:2
1207. 01. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Sokol Vracov E12:6
1207. 01. 2018 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BSK Čejč z.s. B6:12
1314. 01. 2018 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Kovoděl Moravský Písek A7:11
1314. 01. 2018 10:00SK Čejč z.s. BSK Baník Ratíškovice C9:9
1314. 01. 2018 14:00TJ Sokol Vracov ETJ Slovan Hodonín C7:11
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol Bzenec BTJ Sokol Josefov A4:14
1313. 01. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice ESKST Hodonín H10:8
1313. 01. 2018 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CT.J. Sokol Svatobořice A4:14
1428. 01. 2018 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATělovýchovná jednota Mikulčice C15:3
1427. 01. 2018 13:00T.J. Sokol Svatobořice ATJ Jiskra Strážnice E8:10
1428. 01. 2018 14:00SKST Hodonín HTJ Sokol Bzenec B15:3
1428. 01. 2018 10:00TJ Sokol Josefov ATJ Sokol Vracov E10:8
1428. 01. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín CSK Čejč z.s. B9:9
1428. 01. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Sokol Veselí nad Moravou B13:5
1504. 02. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Kovoděl Moravský Písek A7:11
1504. 02. 2018 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Slovan Hodonín C6:12
1504. 02. 2018 10:00SK Čejč z.s. BTJ Sokol Josefov A8:10
1501. 02. 2018 18:15TJ Sokol Vracov ESKST Hodonín H1:17
1504. 02. 2018 10:00TJ Sokol Bzenec BT.J. Sokol Svatobořice A5:13
1531. 01. 2018 17:00TJ Jiskra Strážnice ETělovýchovná jednota Mikulčice C18:0
1611. 02. 2018 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Jiskra Strážnice E8:10
1610. 02. 2018 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CTJ Sokol Bzenec B8:10
1610. 02. 2018 14:00T.J. Sokol Svatobořice ATJ Sokol Vracov E12:6
1611. 02. 2018 10:00SK Čejč z.s. BSKST Hodonín H4:14
1611. 02. 2018 10:00TJ Sokol Josefov ATJ Sokol Veselí nad Moravou B7:11
1611. 02. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín CSK Baník Ratíškovice C14:4
1718. 02. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín CTJ Kovoděl Moravský Písek A5:13
1718. 02. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Sokol Josefov A9:9
1713. 02. 2018 17:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BSKST Hodonín H7:11
1718. 02. 2018 10:00SK Čejč z.s. BT.J. Sokol Svatobořice A4:14
1718. 02. 2018 14:00TJ Sokol Vracov ETělovýchovná jednota Mikulčice C10:8
1716. 02. 2018 18:00TJ Sokol Bzenec BTJ Jiskra Strážnice E6:12
1825. 02. 2018 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Sokol Bzenec B
1824. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice ETJ Sokol Vracov E
1824. 02. 2018 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CSK Čejč z.s. B
1824. 02. 2018 14:00T.J. Sokol Svatobořice ATJ Sokol Veselí nad Moravou B
1825. 02. 2018 14:00SKST Hodonín HSK Baník Ratíškovice C
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Josefov ATJ Slovan Hodonín C
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Josefov ATJ Kovoděl Moravský Písek A
1904. 03. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín CSKST Hodonín H
1904. 03. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice CT.J. Sokol Svatobořice A
1904. 03. 2018 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BTělovýchovná jednota Mikulčice C
1904. 03. 2018 10:00SK Čejč z.s. BTJ Jiskra Strážnice E
1904. 03. 2018 14:00TJ Sokol Vracov ETJ Sokol Bzenec B
2011. 03. 2018 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Sokol Vracov E
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Bzenec BSK Čejč z.s. B
2010. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice ETJ Sokol Veselí nad Moravou B
2010. 03. 2018 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CSK Baník Ratíškovice C
2010. 03. 2018 14:00T.J. Sokol Svatobořice ATJ Slovan Hodonín C
2011. 03. 2018 14:00SKST Hodonín HTJ Sokol Josefov A
2118. 03. 2018 14:00SKST Hodonín HTJ Kovoděl Moravský Písek A
2118. 03. 2018 10:00TJ Sokol Josefov AT.J. Sokol Svatobořice A
2118. 03. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín CTělovýchovná jednota Mikulčice C
2118. 03. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Jiskra Strážnice E
2118. 03. 2018 10:30TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Sokol Bzenec B
2118. 03. 2018 10:00SK Čejč z.s. BTJ Sokol Vracov E
2225. 03. 2018 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ASK Čejč z.s. B
2225. 03. 2018 14:00TJ Sokol Vracov ETJ Sokol Veselí nad Moravou B
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Bzenec BSK Baník Ratíškovice C
2224. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice ETJ Slovan Hodonín C
2224. 03. 2018 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CTJ Sokol Josefov A
2224. 03. 2018 14:00T.J. Sokol Svatobořice ASKST Hodonín H
Okresní základ
117. 09. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice FSKST Hodonín I3:15
117. 09. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín DTělovýchovná jednota Mikulčice D11:7
117. 09. 2017 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Sokol Lužice C3:15
117. 09. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Sokol Veselí nad Moravou C8:10
117. 09. 2017 10:00SKST Dubňany BSK Vacenovice C10:8
117. 09. 2017 10:00SKST Rohatec DTJ Sokol Vlkoš B7:11
115. 09. 2017 18:30
tělocvična ZŠ, Ježov
T.J. Sokol Svatobořice BTJ Vlast Ježov B1:17
222. 09. 2017 18:00SKST Hodonín ITJ Vlast Ježov B4:14
223. 09. 2017 09:00TJ Sokol Vlkoš BT.J. Sokol Svatobořice B10:8
224. 09. 2017 14:00SK Vacenovice CSKST Rohatec D8:10
224. 09. 2017 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CSKST Dubňany B3:15
224. 09. 2017 10:00TJ Sokol Lužice CT.J. Sokol Hodonín D15:3
224. 09. 2017 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Sokol Kyjov C9:9
224. 09. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice FTJ Slovan Hodonín D9:9
301. 10. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín DSKST Hodonín I18:0
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Jiskra Strážnice F11:7
329. 09. 2017 19:00T.J. Sokol Hodonín DTělovýchovná jednota Mikulčice D8:10
301. 10. 2017 10:00SKST Dubňany BTJ Sokol Lužice C2:16
327. 09. 2017 18:00SKST Rohatec DTJ Sokol Veselí nad Moravou C13:5
301. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Svatobořice BSK Vacenovice C12:6
329. 09. 2017 19:00TJ Vlast Ježov BTJ Sokol Vlkoš B17:1
408. 10. 2017 14:00SKST Hodonín ITJ Sokol Vlkoš B8:10
405. 10. 2017 17:00SK Vacenovice CTJ Vlast Ježov B0:18
408. 10. 2017 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CT.J. Sokol Svatobořice B6:12
408. 10. 2017 10:00TJ Sokol Lužice CSKST Rohatec D15:3
408. 10. 2017 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DSKST Dubňany B5:13
406. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Strážnice FT.J. Sokol Hodonín D8:10
408. 10. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Sokol Kyjov C3:15
515. 10. 2017 14:00SKST Hodonín ITJ Sokol Kyjov C9:9
515. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Slovan Hodonín D15:3
515. 10. 2017 10:00SKST Dubňany BTJ Jiskra Strážnice F8:10
515. 10. 2017 10:00SKST Rohatec DTělovýchovná jednota Mikulčice D10:8
512. 10. 2017 19:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Sokol Lužice C7:11
513. 10. 2017 19:00TJ Vlast Ježov BTJ Sokol Veselí nad Moravou C18:0
514. 10. 2017 09:00TJ Sokol Vlkoš BSK Vacenovice C10:8
622. 10. 2017 14:00SKST Hodonín ISK Vacenovice C10:8
622. 10. 2017 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Sokol Vlkoš B14:4
622. 10. 2017 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Vlast Ježov B3:15
622. 10. 2017 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DT.J. Sokol Svatobořice B8:10
622. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice FSKST Rohatec D11:7
622. 10. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín DSKST Dubňany B10:8
622. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kyjov CT.J. Sokol Hodonín D6:12
729. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín DSKST Hodonín I13:5
729. 10. 2017 10:00SKST Dubňany BTJ Sokol Kyjov C12:6
729. 10. 2017 10:00SKST Rohatec DTJ Slovan Hodonín D9:9
729. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Jiskra Strážnice F13:5
727. 10. 2017 19:00TJ Vlast Ježov BTělovýchovná jednota Mikulčice D18:0
720. 10. 2017 18:00TJ Sokol Vlkoš BTJ Sokol Lužice C1:17
729. 10. 2017 14:00SK Vacenovice CTJ Sokol Veselí nad Moravou C8:10
805. 11. 2017 14:00SKST Hodonín ITJ Sokol Veselí nad Moravou C2:16
805. 11. 2017 10:00TJ Sokol Lužice CSK Vacenovice C15:3
805. 11. 2017 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Sokol Vlkoš B12:6
830. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Strážnice FTJ Vlast Ježov B3:15
805. 11. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín DT.J. Sokol Svatobořice B12:6
805. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kyjov CSKST Rohatec D11:7
805. 11. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín DSKST Dubňany B12:6
912. 11. 2017 10:00SKST Dubňany BSKST Hodonín I15:3
908. 11. 2017 17:30SKST Rohatec DT.J. Sokol Hodonín D7:11
912. 11. 2017 10:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Sokol Kyjov C11:7
910. 11. 2017 19:00TJ Vlast Ježov BTJ Slovan Hodonín D16:2
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Vlkoš BTJ Jiskra Strážnice F9:9
912. 11. 2017 14:00SK Vacenovice CTělovýchovná jednota Mikulčice D1:17
912. 11. 2017 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Sokol Lužice C10:8
1016. 11. 2017 18:30SKST Hodonín ITJ Sokol Lužice C6:12
1017. 11. 2017 18:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Sokol Veselí nad Moravou C8:10
1019. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice FSK Vacenovice C12:6
1019. 11. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Sokol Vlkoš B7:11
1019. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Vlast Ježov B2:16
1017. 11. 2017 19:00T.J. Sokol Hodonín DT.J. Sokol Svatobořice B11:7
1019. 11. 2017 10:00SKST Dubňany BSKST Rohatec D14:4
1125. 11. 2017 16:30SKST Rohatec DSKST Hodonín I15:3
1126. 11. 2017 10:00T.J. Sokol Svatobořice BSKST Dubňany B13:5
1124. 11. 2017 19:00TJ Vlast Ježov BT.J. Sokol Hodonín D18:0wo
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Vlkoš BTJ Sokol Kyjov C9:9
1126. 11. 2017 14:00SK Vacenovice CTJ Slovan Hodonín D12:6
1126. 11. 2017 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Jiskra Strážnice F6:12
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Lužice CTělovýchovná jednota Mikulčice D17:1
1203. 12. 2017 14:00SKST Hodonín ITělovýchovná jednota Mikulčice D6:12
1229. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Strážnice FTJ Sokol Lužice C4:14
1203. 12. 2017 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Sokol Veselí nad Moravou C9:9
1203. 12. 2017 10:00TJ Sokol Kyjov CSK Vacenovice C7:11
1203. 12. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Sokol Vlkoš B6:12
1203. 12. 2017 10:00SKST Dubňany BTJ Vlast Ježov B2:16
1203. 12. 2017 10:00SKST Rohatec DT.J. Sokol Svatobořice B9:9
1307. 12. 2017 17:00T.J. Sokol Svatobořice BSKST Hodonín I12:6
1308. 12. 2017 19:00TJ Vlast Ježov BSKST Rohatec D15:3
1308. 12. 2017 18:00TJ Sokol Vlkoš BSKST Dubňany B8:10
1308. 12. 2017 18:00SK Vacenovice CT.J. Sokol Hodonín D9:9
1310. 12. 2017 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Sokol Kyjov C9:9
1310. 12. 2017 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Slovan Hodonín D15:3
1310. 12. 2017 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Jiskra Strážnice F6:12
1407. 01. 2018 14:00SKST Hodonín ITJ Jiskra Strážnice F6:12
1407. 01. 2018 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Slovan Hodonín D10:8
1407. 01. 2018 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Sokol Kyjov C13:5
1407. 01. 2018 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CT.J. Sokol Hodonín D12:6
1407. 01. 2018 14:00SK Vacenovice CSKST Dubňany B6:12
1406. 01. 2018 09:00TJ Sokol Vlkoš BSKST Rohatec D11:7
1403. 01. 2018 19:00TJ Vlast Ježov BT.J. Sokol Svatobořice B16:2
1512. 01. 2018 19:00TJ Vlast Ježov BSKST Hodonín I14:4
1514. 01. 2018 10:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Sokol Vlkoš B12:6
1514. 01. 2018 10:00SKST Rohatec DSK Vacenovice C8:10
1514. 01. 2018 10:00SKST Dubňany BTJ Sokol Veselí nad Moravou C12:6
1514. 01. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Sokol Lužice C4:14
1514. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov CTělovýchovná jednota Mikulčice D7:11
1514. 01. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Jiskra Strážnice F8:10
1628. 01. 2018 14:00SKST Hodonín ITJ Slovan Hodonín D17:1
1623. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Strážnice FTJ Sokol Kyjov C12:6
1628. 01. 2018 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DT.J. Sokol Hodonín D5:13
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol Lužice CSKST Dubňany B13:5
1628. 01. 2018 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CSKST Rohatec D8:10
1628. 01. 2018 14:00
Sokolovna Svatobořice
SK Vacenovice CT.J. Sokol Svatobořice B4:14
1627. 01. 2018 09:00TJ Sokol Vlkoš BTJ Vlast Ježov B0:18
1726. 01. 2018 18:00TJ Sokol Vlkoš BSKST Hodonín I11:7
1702. 02. 2018 19:00TJ Vlast Ježov BSK Vacenovice C17:1
1704. 02. 2018 10:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Sokol Veselí nad Moravou C10:8
1704. 02. 2018 10:00SKST Rohatec DTJ Sokol Lužice C9:9
1702. 02. 2018 17:00SKST Dubňany BTělovýchovná jednota Mikulčice D12:6
1704. 02. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Jiskra Strážnice F5:13
1704. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Slovan Hodonín D17:1
1811. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov CSKST Hodonín I15:3
1811. 02. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín DT.J. Sokol Hodonín D9:9
1810. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice FSKST Dubňany B10:8
1807. 02. 2018 18:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DSKST Rohatec D7:11
1811. 02. 2018 10:00TJ Sokol Lužice CT.J. Sokol Svatobořice B13:5
1809. 02. 2018 20:00TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Vlast Ježov B3:15
1808. 02. 2018 17:00SK Vacenovice CTJ Sokol Vlkoš B5:13
1916. 02. 2018 17:00SK Vacenovice CSKST Hodonín I5:13
1917. 02. 2018 09:00TJ Sokol Vlkoš BTJ Sokol Veselí nad Moravou C7:11
1916. 02. 2018 19:00TJ Vlast Ježov BTJ Sokol Lužice C15:3
1918. 02. 2018 10:00T.J. Sokol Svatobořice BTělovýchovná jednota Mikulčice D14:4
1914. 02. 2018 17:30SKST Rohatec DTJ Jiskra Strážnice F5:13
1920. 02. 2018 17:00SKST Dubňany BTJ Slovan Hodonín D
1918. 02. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Sokol Kyjov C6:12
2025. 02. 2018 14:00SKST Hodonín IT.J. Sokol Hodonín D
2025. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov CSKST Dubňany B
2025. 02. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín DSKST Rohatec D
2025. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice FT.J. Sokol Svatobořice B
2023. 02. 2018 18:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Vlast Ježov B
2025. 02. 2018 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Sokol Vlkoš B
2025. 02. 2018 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CSK Vacenovice C
2104. 03. 2018 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CSKST Hodonín I
2104. 03. 2018 14:00SK Vacenovice CTJ Sokol Lužice C
2103. 03. 2018 09:00TJ Sokol Vlkoš BTělovýchovná jednota Mikulčice D
2102. 03. 2018 19:00TJ Vlast Ježov BTJ Jiskra Strážnice F
2104. 03. 2018 10:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Slovan Hodonín D
2104. 03. 2018 10:00SKST Rohatec DTJ Sokol Kyjov C
2104. 03. 2018 10:00SKST Dubňany BT.J. Sokol Hodonín D
2211. 03. 2018 14:00SKST Hodonín ISKST Dubňany B
2211. 03. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín DSKST Rohatec D
2211. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov CT.J. Sokol Svatobořice B
2211. 03. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Vlast Ježov B
2211. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice FTJ Sokol Vlkoš B
2211. 03. 2018 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DSK Vacenovice C
2211. 03. 2018 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Sokol Veselí nad Moravou C
2318. 03. 2018 10:00TJ Sokol Lužice CSKST Hodonín I
2318. 03. 2018 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTělovýchovná jednota Mikulčice D
2318. 03. 2018 14:00SK Vacenovice CTJ Jiskra Strážnice F
2317. 03. 2018 09:00TJ Sokol Vlkoš BTJ Slovan Hodonín D
2316. 03. 2018 19:00TJ Vlast Ježov BTJ Sokol Kyjov C
2318. 03. 2018 10:00T.J. Sokol Svatobořice BT.J. Sokol Hodonín D
2318. 03. 2018 10:00SKST Rohatec DSKST Dubňany B
2425. 03. 2018 14:00SKST Hodonín ISKST Rohatec D
2425. 03. 2018 10:00SKST Dubňany BT.J. Sokol Svatobořice B
2425. 03. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín DTJ Vlast Ježov B
2425. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Sokol Vlkoš B
2425. 03. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín DSK Vacenovice C
2425. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice FTJ Sokol Veselí nad Moravou C
2425. 03. 2018 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Sokol Lužice C
2501. 04. 2018 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice DSKST Hodonín I
2501. 04. 2018 10:00TJ Sokol Lužice CTJ Jiskra Strážnice F
2501. 04. 2018 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Slovan Hodonín D
2501. 04. 2018 14:00SK Vacenovice CTJ Sokol Kyjov C
2531. 03. 2018 09:00TJ Sokol Vlkoš BT.J. Sokol Hodonín D
2530. 03. 2018 19:00TJ Vlast Ježov BSKST Dubňany B
2501. 04. 2018 10:00T.J. Sokol Svatobořice BSKST Rohatec D
2608. 04. 2018 14:00SKST Hodonín IT.J. Sokol Svatobořice B
2608. 04. 2018 10:00SKST Rohatec DTJ Vlast Ježov B
2608. 04. 2018 10:00SKST Dubňany BTJ Sokol Vlkoš B
2608. 04. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín DSK Vacenovice C
2608. 04. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov CTJ Sokol Veselí nad Moravou C
2608. 04. 2018 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Sokol Lužice C
2608. 04. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice FTělovýchovná jednota Mikulčice D

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline