Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor
101. 10. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Bučovice B17:1
101. 10. 2017 09:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Hlubočany C13:5
101. 10. 2017 09:00TJ Němčany ATJ Sokol Hodějice A14:4
101. 10. 2017 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ASK Olšany A16:2
101. 10. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Tatran Hrušky A12:6
101. 10. 2017 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Drnovice B10:8
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Drnovice B11:7
208. 10. 2017 09:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Otnice B6:12
208. 10. 2017 09:00SK Olšany ATJ Sokol Rousínovec A10:8
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A5:13
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Němčany A7:11
208. 10. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Hlubočany B9:9
314. 10. 2017 16:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Bučovice B16:2
314. 10. 2017 16:00TJ Němčany ATJ Hoštice - Heroltice A9:9
314. 10. 2017 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Hlubočany C14:4
314. 10. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Hodějice A11:7
314. 10. 2017 16:00TJ Sokol Otnice BSK Olšany A10:8
314. 10. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Tatran Hrušky A12:6
422. 10. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice BTJ Tatran Hrušky A17:1
422. 10. 2017 09:00SK Olšany ATJ Sokol Drnovice B12:6
422. 10. 2017 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Otnice B13:5
422. 10. 2017 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Rousínovec A12:6
422. 10. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A12:6
417. 10. 2017 19:00TJ Němčany ATJ Sokol Hlubočany B6:12
528. 10. 2017 16:00TJ Němčany ATJ Sokol Bučovice B14:4
528. 10. 2017 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Hlubočany B9:9
528. 10. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Hoštice - Heroltice A5:13
528. 10. 2017 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Otnice B16:2
528. 10. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Hodějice A6:12
528. 10. 2017 16:00TJ Tatran Hrušky ASK Olšany A4:14
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice BSK Olšany A8:10
605. 11. 2017 09:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Hodějice A5:13
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Drnovice B16:2
605. 11. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Otnice B16:2
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Hlubočany B2:16
605. 11. 2017 09:00TJ Němčany ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A8:10
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Bučovice B16:2
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Němčany A0:18
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Hlubočany B4:14
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Hoštice - Heroltice A6:12
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Tatran Hrušky A16:2
711. 11. 2017 16:00SK Olšany ATJ Sokol Hodějice A11:7
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Hodějice A6:12
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Hlubočany CSK Olšany A10:8
819. 11. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Tatran Hrušky A16:2
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Hlubočany B2:16
819. 11. 2017 09:00TJ Němčany ATJ Sokol Otnice B17:1
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Rousínovec A8:10
925. 11. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Bučovice B18:0
925. 11. 2017 16:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A7:11
925. 11. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Němčany A2:16
925. 11. 2017 16:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Hlubočany B3:15
925. 11. 2017 16:00SK Olšany ATJ Hoštice - Heroltice A6:12
925. 11. 2017 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Hodějice A12:6
1003. 12. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Hlubočany C4:14
1003. 12. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Hodějice A12:6
1003. 12. 2017 09:00TJ Sokol Hlubočany BSK Olšany A10:8
1003. 12. 2017 09:00TJ Němčany ATJ Tatran Hrušky A16:2
1003. 12. 2017 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Drnovice B16:2
1003. 12. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Otnice B9:9
1109. 12. 2017 16:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Bučovice B10:8
1109. 12. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Rousínovec A7:11
1109. 12. 2017 16:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A0:18
1109. 12. 2017 16:00SK Olšany ATJ Němčany A5:13
1109. 12. 2017 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Hlubočany B4:14
1109. 12. 2017 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Hoštice - Heroltice A7:11
1213. 01. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Hoštice - Heroltice A3:15
1213. 01. 2018 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Hlubočany B5:13
1213. 01. 2018 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Němčany A5:13
1213. 01. 2018 16:00SK Olšany ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A6:12
1213. 01. 2018 16:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Rousínovec A7:11
1213. 01. 2018 16:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Otnice B5:13
1321. 01. 2018 09:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Bučovice B7:11
1321. 01. 2018 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Tatran Hrušky A9:9
1321. 01. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec ASK Olšany A8:10
1321. 01. 2018 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Hodějice A12:6
1321. 01. 2018 09:00TJ Němčany ATJ Sokol Hlubočany C10:8
1321. 01. 2018 09:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Hoštice - Heroltice A10:8
1427. 01. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Hlubočany B3:15
1427. 01. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Němčany A12:6
1427. 01. 2018 16:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A9:9
1427. 01. 2018 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Rousínovec A6:12
1427. 01. 2018 16:00SK Olšany ATJ Sokol Otnice B15:3
1427. 01. 2018 16:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Drnovice B12:6
1504. 02. 2018 09:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Bučovice B9:9
1504. 02. 2018 09:00TJ Sokol Drnovice BSK Olšany A2:16
1504. 02. 2018 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Hodějice A9:9
1504. 02. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Hlubočany C11:7
1504. 02. 2018 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Hoštice - Heroltice A9:9
1504. 02. 2018 09:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Němčany A14:4
1610. 02. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Němčany A2:16
1610. 02. 2018 16:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A13:5
1610. 02. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Rousínovec A7:11
1610. 02. 2018 16:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Hlubočany C9:9
1610. 02. 2018 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Drnovice B16:2
1610. 02. 2018 16:00SK Olšany ATJ Tatran Hrušky A18:0
1718. 02. 2018 09:00SK Olšany ATJ Sokol Bučovice B11:7
1718. 02. 2018 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Tatran Hrušky A11:7
1718. 02. 2018 09:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Hlubočany C4:14
1718. 02. 2018 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Hoštice - Heroltice A4:14
1718. 02. 2018 09:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Rousínovec A16:2
1718. 02. 2018 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Němčany A10:8
1824. 02. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A9:9
1824. 02. 2018 16:00TJ Němčany ATJ Sokol Rousínovec A8:10
1824. 02. 2018 16:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Otnice B12:6
1824. 02. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Drnovice B18:0
1824. 02. 2018 16:00TJ Tatran Hrušky ATJ Sokol Hlubočany C0:18
1824. 02. 2018 16:00TJ Sokol Hodějice ASK Olšany A5:13
1904. 03. 2018 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Bučovice B12:6
1904. 03. 2018 09:00SK Olšany ATJ Sokol Hlubočany C7:11
1904. 03. 2018 09:00TJ Tatran Hrušky ATJ Hoštice - Heroltice A0:18
1904. 03. 2018 09:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Drnovice B17:1
1904. 03. 2018 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Němčany A5:13
1904. 03. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov A9:9
2010. 03. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Rousínovec A2:16
2010. 03. 2018 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Sokol Otnice B12:6
2010. 03. 2018 16:00TJ Němčany ATJ Sokol Drnovice B15:3
2010. 03. 2018 16:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Tatran Hrušky A18:0
2010. 03. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice ASK Olšany A10:8
2010. 03. 2018 16:00TJ Sokol Hodějice ATJ Sokol Hlubočany C7:11
2118. 03. 2018 09:00TJ Sokol Hlubočany CTJ Sokol Bučovice B11:7
2118. 03. 2018 09:00TJ Sokol Hodějice ATJ Hoštice - Heroltice A3:15
2118. 03. 2018 09:00SK Olšany ATJ Sokol Hlubočany B3:15
2118. 03. 2018 09:00TJ Tatran Hrušky ATJ Němčany A3:15
2118. 03. 2018 09:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov A1:17
2118. 03. 2018 09:00TJ Sokol Otnice BTJ Sokol Rousínovec A8:10
2224. 03. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice BTJ Sokol Otnice B9:9
2224. 03. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Drnovice B18:0
2224. 03. 2018 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov ATJ Tatran Hrušky A17:1
2224. 03. 2018 16:00TJ Němčany ASK Olšany A17:1
2224. 03. 2018 16:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Hodějice A14:4
2224. 03. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice ATJ Sokol Hlubočany C14:4
Okresní soutěž 1
101. 10. 2017 09:00TJ Vážany nad Litavou ATTC Komořany C15:3
101. 10. 2017 09:00TJ Slavíkovice AOST Nevojice A6:12
101. 10. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Orlovice B9:9
101. 10. 2017 09:00TJ Sokol Orlovice ATJ Brankovice16:2
101. 10. 2017 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Němčany B4:14
101. 10. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Velešovice B10:8
208. 10. 2017 09:00TTC Komořany CTJ Sokol Rousínovec B10:8
208. 10. 2017 09:00TJ Němčany BTJ Velešovice B12:6
219. 10. 2017 09:00TJ BrankoviceTJ Sokol Lovčičky10:8
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol Orlovice BTJ Sokol Orlovice A9:9
208. 10. 2017 09:00OST Nevojice ATJ Hoštice - Heroltice B6:12
208. 10. 2017 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Slavíkovice A15:3
314. 10. 2017 16:00TJ Slavíkovice ATTC Komořany C14:4
314. 10. 2017 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Vážany nad Litavou A11:7
314. 10. 2017 16:00TJ Sokol Orlovice AOST Nevojice A13:5
319. 10. 2017 16:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Orlovice B9:9
314. 10. 2017 16:00TJ Velešovice BTJ Brankovice10:8
314. 10. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Němčany B8:10
422. 10. 2017 09:00TTC Komořany CTJ Němčany B9:9
422. 10. 2017 09:00TJ BrankoviceTJ Sokol Rousínovec B5:13
422. 10. 2017 09:00TJ Sokol Orlovice BTJ Velešovice B10:8
422. 10. 2017 09:00OST Nevojice ATJ Sokol Lovčičky9:9
422. 10. 2017 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Orlovice A8:10
422. 10. 2017 09:00TJ Slavíkovice ATJ Hoštice - Heroltice B6:12
528. 10. 2017 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTTC Komořany C15:3
528. 10. 2017 16:00TJ Sokol Orlovice ATJ Slavíkovice A13:5
528. 10. 2017 16:00TJ Sokol LovčičkyTJ Vážany nad Litavou A8:10
528. 10. 2017 16:00TJ Velešovice BOST Nevojice A7:11
528. 10. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Orlovice B7:11
528. 10. 2017 16:00TJ Němčany BTJ Brankovice11:7
605. 11. 2017 09:00TTC Komořany CTJ Brankovice12:6
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Orlovice BTJ Němčany B10:8
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec BOST Nevojice A6:12
605. 11. 2017 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Velešovice B12:6
605. 11. 2017 09:00TJ Slavíkovice ATJ Sokol Lovčičky13:5
605. 11. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Orlovice A14:4
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Orlovice ATTC Komořany C10:8
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol LovčičkyTJ Hoštice - Heroltice B5:13
711. 11. 2017 16:00TJ Velešovice BTJ Slavíkovice A14:4
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Vážany nad Litavou A6:12
711. 11. 2017 16:00TJ Němčany BOST Nevojice A7:11
711. 11. 2017 16:00TJ BrankoviceTJ Sokol Orlovice B7:11
819. 11. 2017 09:00TTC Komořany CTJ Sokol Orlovice B12:6
819. 11. 2017 09:00OST Nevojice ATJ Brankovice13:5
819. 11. 2017 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Němčany B13:5
819. 11. 2017 09:00TJ Slavíkovice ATJ Sokol Rousínovec B7:11
819. 11. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Velešovice B11:7
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Orlovice ATJ Sokol Lovčičky10:8
925. 11. 2017 16:00TJ Sokol LovčičkyTTC Komořany C7:11
925. 11. 2017 16:00TJ Velešovice BTJ Sokol Orlovice A7:11
925. 11. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Hoštice - Heroltice B10:8
925. 11. 2017 16:00TJ Němčany BTJ Slavíkovice A11:7
925. 11. 2017 16:00TJ BrankoviceTJ Vážany nad Litavou A7:11
925. 11. 2017 16:00TJ Sokol Orlovice BOST Nevojice A10:8
1003. 12. 2017 09:00TTC Komořany COST Nevojice A1:17
1003. 12. 2017 09:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Orlovice B14:4
1003. 12. 2017 09:00TJ Slavíkovice ATJ Brankovice9:9
1003. 12. 2017 09:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Němčany B10:8
1003. 12. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Orlovice A12:6
1003. 12. 2017 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Velešovice B9:9
1109. 12. 2017 16:00TJ Velešovice BTTC Komořany C8:10
1109. 12. 2017 16:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Rousínovec B7:11
1109. 12. 2017 16:00TJ Němčany BTJ Sokol Orlovice A4:14
1109. 12. 2017 16:00TJ BrankoviceTJ Hoštice - Heroltice B5:13
1109. 12. 2017 16:00TJ Sokol Orlovice BTJ Slavíkovice A16:2
1109. 12. 2017 16:00OST Nevojice ATJ Vážany nad Litavou A11:7
1213. 01. 2018 16:00TTC Komořany CTJ Vážany nad Litavou A5:13
1213. 01. 2018 16:00OST Nevojice ATJ Slavíkovice A13:5
1213. 01. 2018 16:00TJ Sokol Orlovice BTJ Hoštice - Heroltice B5:13
1213. 01. 2018 16:00TJ BrankoviceTJ Sokol Orlovice A13:5
1213. 01. 2018 16:00TJ Němčany BTJ Sokol Lovčičky11:7
1213. 01. 2018 16:00TJ Velešovice BTJ Sokol Rousínovec B7:11
1321. 01. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec BTTC Komořany C9:9
1321. 01. 2018 09:00TJ Velešovice BTJ Němčany B6:12
1321. 01. 2018 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Brankovice6:12
1321. 01. 2018 09:00TJ Sokol Orlovice ATJ Sokol Orlovice B9:9
1321. 01. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice BOST Nevojice A6:12
1321. 01. 2018 09:00TJ Slavíkovice ATJ Vážany nad Litavou A5:13
1427. 01. 2018 16:00TTC Komořany CTJ Slavíkovice A9:9
1427. 01. 2018 16:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Hoštice - Heroltice B9:9
1427. 01. 2018 16:00OST Nevojice ATJ Sokol Orlovice A10:8
1427. 01. 2018 16:00TJ Sokol Orlovice BTJ Sokol Lovčičky10:8
1427. 01. 2018 16:00TJ BrankoviceTJ Velešovice B13:5
1427. 01. 2018 16:00TJ Němčany BTJ Sokol Rousínovec B8:10
1504. 02. 2018 09:00TJ Němčany BTTC Komořany C5:13
1504. 02. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Brankovice12:6
1504. 02. 2018 09:00TJ Velešovice BTJ Sokol Orlovice B6:12
1504. 02. 2018 09:00TJ Sokol LovčičkyOST Nevojice A8:10
1504. 02. 2018 09:00TJ Sokol Orlovice ATJ Vážany nad Litavou A8:10
1504. 02. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Slavíkovice A13:5
1610. 02. 2018 16:00TTC Komořany CTJ Hoštice - Heroltice B3:15
1610. 02. 2018 16:00TJ Slavíkovice ATJ Sokol Orlovice A9:9
1610. 02. 2018 16:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Lovčičky16:2
1610. 02. 2018 16:00OST Nevojice ATJ Velešovice B14:4
1610. 02. 2018 16:00TJ Sokol Orlovice BTJ Sokol Rousínovec B8:10
1610. 02. 2018 16:00TJ BrankoviceTJ Němčany B9:9
1718. 02. 2018 09:00TJ BrankoviceTTC Komořany C13:5
1718. 02. 2018 09:00TJ Němčany BTJ Sokol Orlovice B12:6
1718. 02. 2018 09:00OST Nevojice ATJ Sokol Rousínovec B6:12
1718. 02. 2018 09:00TJ Velešovice BTJ Vážany nad Litavou A6:12
1718. 02. 2018 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Slavíkovice A6:12
1718. 02. 2018 09:00TJ Sokol Orlovice ATJ Hoštice - Heroltice B8:10
1824. 02. 2018 16:00TTC Komořany CTJ Sokol Orlovice A6:12
1824. 02. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Lovčičky9:9
1824. 02. 2018 16:00TJ Slavíkovice ATJ Velešovice B8:10
1824. 02. 2018 16:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Rousínovec B10:8
1824. 02. 2018 16:00OST Nevojice ATJ Němčany B9:9
1824. 02. 2018 16:00TJ Sokol Orlovice BTJ Brankovice8:10
1904. 03. 2018 09:00TJ Sokol Orlovice BTTC Komořany C13:5
1904. 03. 2018 09:00TJ BrankoviceOST Nevojice A11:7
1904. 03. 2018 09:00TJ Němčany BTJ Vážany nad Litavou A6:12
1904. 03. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Slavíkovice A11:7
1904. 03. 2018 09:00TJ Velešovice BTJ Hoštice - Heroltice B10:8
1904. 03. 2018 09:00TJ Sokol LovčičkyTJ Sokol Orlovice A9:9
2010. 03. 2018 16:00TTC Komořany CTJ Sokol Lovčičky11:7
2010. 03. 2018 16:00TJ Sokol Orlovice ATJ Velešovice B9:9
2010. 03. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Sokol Rousínovec B8:10
2010. 03. 2018 16:00TJ Slavíkovice ATJ Němčany B7:11
2010. 03. 2018 16:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Brankovice16:2
2010. 03. 2018 16:00OST Nevojice ATJ Sokol Orlovice B7:11
2118. 03. 2018 09:00OST Nevojice ATTC Komořany C12:6
2118. 03. 2018 09:00TJ Sokol Orlovice BTJ Vážany nad Litavou A11:7
2118. 03. 2018 09:00TJ BrankoviceTJ Slavíkovice A12:6
2118. 03. 2018 09:00TJ Němčany BTJ Hoštice - Heroltice B12:6
2118. 03. 2018 09:00TJ Sokol Orlovice ATJ Sokol Rousínovec B2:16
2118. 03. 2018 09:00TJ Velešovice BTJ Sokol Lovčičky12:6
2224. 03. 2018 16:00TTC Komořany CTJ Velešovice B6:12
2224. 03. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec BTJ Sokol Lovčičky15:3
2224. 03. 2018 16:00TJ Sokol Orlovice ATJ Němčany B4:14
2224. 03. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice BTJ Brankovice9:9
2224. 03. 2018 16:00TJ Slavíkovice ATJ Sokol Orlovice B4:14
2224. 03. 2018 16:00TJ Vážany nad Litavou AOST Nevojice A17:1
Okresní soutěž 2
101. 10. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Hoštice - Heroltice C14:4
101. 10. 2017 09:00SPŠ Bošky BošoviceKST Vyškov B6:12
101. 10. 2017 09:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Sokol Hostěrádky - Rešov B4:14
101. 10. 2017 09:00SK Olšany BTJ Sokol Rousínovec C4:14
101. 10. 2017 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Otnice C2:16
101. 10. 2017 09:00TJ Němčany CTJ Sokol Bučovice C5:13
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Němčany C7:11
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Bučovice C8:10
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol Drnovice CSK Olšany B3:15
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Bohdalice A16:2
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BSPŠ Bošky Bošovice13:5
208. 10. 2017 09:00KST Vyškov BTJ Hoštice - Heroltice C12:6
318. 10. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice DKST Vyškov B11:7
314. 10. 2017 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Hoštice - Heroltice C14:4
314. 10. 2017 16:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Rousínovec C4:14
314. 10. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Bohdalice A8:10
314. 10. 2017 16:00SK Olšany BTJ Sokol Bučovice C7:11
314. 10. 2017 16:00TJ Němčany CTJ Sokol Otnice C7:11
422. 10. 2017 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Bučovice D8:10
422. 10. 2017 09:00TJ Němčany CSK Olšany B8:10
422. 10. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Bohdalice A17:1
422. 10. 2017 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Drnovice C13:5
422. 10. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Hoštice - Heroltice C14:4
422. 10. 2017 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BKST Vyškov B12:6
528. 10. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B6:12
528. 10. 2017 16:00KST Vyškov BTJ Sokol Rousínovec C10:8
528. 10. 2017 16:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Drnovice C10:8
528. 10. 2017 16:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Bučovice C4:14
528. 10. 2017 16:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Němčany C5:13
528. 10. 2017 16:00SK Olšany BTJ Sokol Otnice C6:12
605. 11. 2017 09:00SK Olšany BTJ Sokol Bučovice D8:10
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Bohdalice A16:2
605. 11. 2017 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Němčany C8:10
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice CTJ Hoštice - Heroltice C11:7
605. 11. 2017 09:00KST Vyškov BTJ Sokol Drnovice C15:3
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Rousínovec C16:2
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Rousínovec C5:13
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B4:14
711. 11. 2017 16:00KST Vyškov BTJ Sokol Bučovice C4:14
711. 11. 2017 16:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Němčany C13:5
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Otnice CSPŠ Bošky Bošovice13:5
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Bohdalice ASK Olšany B4:14
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Sokol Bučovice D3:15
819. 11. 2017 09:00SK Olšany BSPŠ Bošky Bošovice12:6
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Hoštice - Heroltice C11:7
819. 11. 2017 09:00KST Vyškov BTJ Němčany C9:9
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B2:16
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Drnovice C15:3
925. 11. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Drnovice C13:5
925. 11. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Rousínovec C12:6
925. 11. 2017 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Němčany C12:6
925. 11. 2017 16:00TJ Sokol Otnice CKST Vyškov B15:3
925. 11. 2017 16:00TJ Hoštice - Heroltice CSK Olšany B10:8
925. 11. 2017 16:00TJ Sokol Bohdalice ASPŠ Bošky Bošovice3:15
1003. 12. 2017 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Bučovice D6:12
1003. 12. 2017 09:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Hoštice - Heroltice C3:15
1003. 12. 2017 09:00SK Olšany BKST Vyškov B10:8
1003. 12. 2017 09:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B8:10
1003. 12. 2017 09:00TJ Němčany CTJ Sokol Rousínovec C6:12
1003. 12. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Drnovice C17:1
1109. 12. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Bučovice D6:12
1109. 12. 2017 16:00TJ Němčany CTJ Sokol Drnovice C14:4
1109. 12. 2017 16:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Otnice C12:6
1109. 12. 2017 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BSK Olšany B14:4
1109. 12. 2017 16:00TJ Sokol Bohdalice AKST Vyškov B3:15
1109. 12. 2017 16:00TJ Hoštice - Heroltice CSPŠ Bošky Bošovice15:3
1213. 01. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Bučovice D12:6
1213. 01. 2018 16:00KST Vyškov BSPŠ Bošky Bošovice10:8
1213. 01. 2018 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Bohdalice A16:2
1213. 01. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec CSK Olšany B13:5
1213. 01. 2018 16:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Drnovice C9:9
1213. 01. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice CTJ Němčany C8:10
1321. 01. 2018 09:00TJ Němčany CTJ Sokol Bučovice D12:6
1321. 01. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice CTJ Sokol Otnice C11:7
1321. 01. 2018 09:00SK Olšany BTJ Sokol Drnovice C12:6
1321. 01. 2018 09:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Sokol Rousínovec C7:11
1321. 01. 2018 09:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B6:12
1321. 01. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice CKST Vyškov B10:8
1427. 01. 2018 16:00KST Vyškov BTJ Sokol Bučovice D12:6
1427. 01. 2018 16:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B7:11
1427. 01. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec CSPŠ Bošky Bošovice10:8
1427. 01. 2018 16:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Sokol Drnovice C13:5
1427. 01. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice CSK Olšany B7:11
1427. 01. 2018 16:00TJ Sokol Otnice CTJ Němčany C6:12
1504. 02. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Otnice C15:3
1504. 02. 2018 09:00SK Olšany BTJ Němčany C8:10
1504. 02. 2018 09:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Sokol Bučovice C6:12
1504. 02. 2018 09:00TJ Sokol Drnovice CSPŠ Bošky Bošovice5:13
1504. 02. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Rousínovec C10:8
1504. 02. 2018 09:00KST Vyškov BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B9:9
1610. 02. 2018 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Bučovice D11:7
1610. 02. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec CKST Vyškov B9:9
1610. 02. 2018 16:00TJ Sokol Drnovice CTJ Hoštice - Heroltice C7:11
1610. 02. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice CSPŠ Bošky Bošovice8:10
1610. 02. 2018 16:00TJ Němčany CTJ Sokol Bohdalice A12:6
1610. 02. 2018 16:00TJ Sokol Otnice CSK Olšany B5:13
1718. 02. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice DSK Olšany B14:4
1718. 02. 2018 09:00TJ Sokol Bohdalice ATJ Sokol Otnice C10:8
1718. 02. 2018 09:00TJ Němčany CSPŠ Bošky Bošovice10:8
1718. 02. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Bučovice C11:7
1718. 02. 2018 09:00TJ Sokol Drnovice CKST Vyškov B3:15
1718. 02. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B4:14
1824. 02. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Bučovice D9:9
1824. 02. 2018 16:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Drnovice C18:0
1824. 02. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice CKST Vyškov B10:8
1824. 02. 2018 16:00TJ Němčany CTJ Hoštice - Heroltice C10:8
1824. 02. 2018 16:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Otnice C7:11
1824. 02. 2018 16:00SK Olšany BTJ Sokol Bohdalice A12:6
1904. 03. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Bohdalice A15:3
1904. 03. 2018 09:00SPŠ Bošky BošoviceSK Olšany B11:7
1904. 03. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Otnice C16:2
1904. 03. 2018 09:00TJ Němčany CKST Vyškov B13:5
1904. 03. 2018 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Bučovice C9:9
1904. 03. 2018 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Rousínovec C3:15
2010. 03. 2018 16:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Bučovice D6:12
2010. 03. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Sokol Bučovice C7:11
2010. 03. 2018 16:00TJ Němčany CTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B6:12
2010. 03. 2018 16:00KST Vyškov BTJ Sokol Otnice C11:7
2010. 03. 2018 16:00SK Olšany BTJ Hoštice - Heroltice C5:13
2010. 03. 2018 16:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Bohdalice A14:4
2118. 03. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice DSPŠ Bošky Bošovice14:4
2118. 03. 2018 09:00TJ Hoštice - Heroltice CTJ Sokol Bohdalice A14:4
2118. 03. 2018 09:00KST Vyškov BSK Olšany B9:9
2118. 03. 2018 09:00TJ Sokol Hostěrádky - Rešov BTJ Sokol Otnice C12:6
2118. 03. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec CTJ Němčany C12:6
2118. 03. 2018 09:00TJ Sokol Drnovice CTJ Sokol Bučovice C6:12
2224. 03. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice DTJ Sokol Bučovice C7:11
2224. 03. 2018 16:00TJ Sokol Drnovice CTJ Němčany C4:14
2224. 03. 2018 16:00TJ Sokol Otnice CTJ Sokol Rousínovec C6:12
2224. 03. 2018 16:00SK Olšany BTJ Sokol Hostěrádky - Rešov B9:9
2224. 03. 2018 16:00KST Vyškov BTJ Sokol Bohdalice A11:7
2224. 03. 2018 16:00SPŠ Bošky BošoviceTJ Hoštice - Heroltice C7:11
Okresní soutěž 3
101. 10. 2017 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Němčany D15:3
101. 10. 2017 09:00TJ Sokol LulečTJ Slavíkovice B10:8
101. 10. 2017 09:00TJ Sokol Hodějice BLetonice10:8
101. 10. 2017 09:00SK Újezd u Brna ATJ Sokol Rousínovec D15:3
101. 10. 2017 09:00OST Nevojice BTJ Mouřínov10:8
208. 10. 2017 09:00TJ Němčany DOST Nevojice B11:7
208. 10. 2017 09:00SK Újezd u Brna ATJ Mouřínov11:7
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec DLetonice8:10
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol LulečTJ Sokol Hodějice B0:18
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Slavíkovice B14:4
314. 10. 2017 16:00TJ Němčany DTJ Slavíkovice B9:9
314. 10. 2017 16:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Královopolské Vážany7:11
314. 10. 2017 16:00TJ Sokol LulečTJ Sokol Rousínovec D9:9
314. 10. 2017 16:00TJ MouřínovLetonice5:13
314. 10. 2017 16:00OST Nevojice BSK Újezd u Brna A5:13
422. 10. 2017 09:00SK Újezd u Brna ATJ Němčany D14:4
422. 10. 2017 09:00LetoniceOST Nevojice B8:10
422. 10. 2017 09:00TJ Sokol LulečTJ Mouřínov0:18
422. 10. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Královopolské Vážany3:15
422. 10. 2017 09:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Hodějice B6:12
528. 10. 2017 16:00TJ Sokol Hodějice BTJ Němčany D15:3
528. 10. 2017 16:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Rousínovec D7:11
528. 10. 2017 16:00TJ MouřínovTJ Sokol Královopolské Vážany12:6
528. 10. 2017 16:00OST Nevojice BTJ Sokol Luleč13:5
528. 10. 2017 16:00SK Újezd u Brna ALetonice14:4
605. 11. 2017 09:00TJ Němčany DLetonice4:14
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol LulečSK Újezd u Brna A6:12
605. 11. 2017 09:00OST Nevojice BTJ Sokol Královopolské Vážany7:11
605. 11. 2017 09:00TJ Slavíkovice BTJ Mouřínov4:14
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Rousínovec D16:2
711. 11. 2017 16:00TJ Němčany DTJ Sokol Rousínovec D6:12
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Hodějice BTJ Mouřínov7:11
711. 11. 2017 16:00OST Nevojice BTJ Slavíkovice B10:8
711. 11. 2017 16:00SK Újezd u Brna ATJ Sokol Královopolské Vážany11:7
711. 11. 2017 16:00LetoniceTJ Sokol Luleč8:10
819. 11. 2017 09:00TJ Němčany DTJ Sokol Luleč17:1
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyLetonice12:6
819. 11. 2017 09:00TJ Slavíkovice BSK Újezd u Brna A9:9
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Hodějice BOST Nevojice B9:9
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Mouřínov14:4
925. 11. 2017 16:00TJ Němčany DTJ Mouřínov2:16
925. 11. 2017 16:00OST Nevojice BTJ Sokol Rousínovec D11:7
925. 11. 2017 16:00TJ Sokol Hodějice BSK Újezd u Brna A4:14
925. 11. 2017 16:00TJ Slavíkovice BLetonice8:10
925. 11. 2017 16:00TJ Sokol LulečTJ Sokol Královopolské Vážany7:11
1013. 01. 2018 16:00TJ Němčany DTJ Sokol Královopolské Vážany3:15
1013. 01. 2018 16:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Luleč8:10
1013. 01. 2018 16:00LetoniceTJ Sokol Hodějice B8:10
1013. 01. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec DSK Újezd u Brna A8:10
1013. 01. 2018 16:00TJ MouřínovOST Nevojice B12:6
1121. 01. 2018 09:00OST Nevojice BTJ Němčany D15:3
1121. 01. 2018 09:00TJ MouřínovSK Újezd u Brna A8:10
1121. 01. 2018 09:00LetoniceTJ Sokol Rousínovec D15:3
1121. 01. 2018 09:00TJ Sokol Hodějice BTJ Sokol Luleč14:4
1121. 01. 2018 09:00TJ Slavíkovice BTJ Sokol Královopolské Vážany5:13
1227. 01. 2018 16:00TJ Slavíkovice BTJ Němčany D9:9
1227. 01. 2018 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Hodějice B8:10
1227. 01. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Luleč16:2
1227. 01. 2018 16:00LetoniceTJ Mouřínov7:11
1227. 01. 2018 16:00SK Újezd u Brna AOST Nevojice B8:10
1304. 02. 2018 09:00TJ Němčany DSK Újezd u Brna A2:16
1304. 02. 2018 09:00OST Nevojice BLetonice6:12
1304. 02. 2018 09:00TJ MouřínovTJ Sokol Luleč9:9
1304. 02. 2018 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Rousínovec D15:3
1304. 02. 2018 09:00TJ Sokol Hodějice BTJ Slavíkovice B12:6
1410. 02. 2018 16:00TJ Němčany DTJ Sokol Hodějice B3:15
1410. 02. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Slavíkovice B14:4
1410. 02. 2018 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Mouřínov14:4
1410. 02. 2018 16:00TJ Sokol LulečOST Nevojice B15:3
1410. 02. 2018 16:00LetoniceSK Újezd u Brna A4:14
1518. 02. 2018 09:00LetoniceTJ Němčany D13:5
1518. 02. 2018 09:00SK Újezd u Brna ATJ Sokol Luleč9:9
1518. 02. 2018 09:00TJ Sokol Královopolské VážanyOST Nevojice B12:6
1518. 02. 2018 09:00TJ MouřínovTJ Slavíkovice B13:5
1518. 02. 2018 09:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Sokol Hodějice B4:14
1624. 02. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec DTJ Němčany D12:6
1624. 02. 2018 16:00TJ MouřínovTJ Sokol Hodějice B6:12
1624. 02. 2018 16:00TJ Slavíkovice BOST Nevojice B8:10
1624. 02. 2018 16:00TJ Sokol Královopolské VážanySK Újezd u Brna A6:12
1624. 02. 2018 16:00TJ Sokol LulečLetonice14:4
1704. 03. 2018 09:00TJ Sokol LulečTJ Němčany D11:7
1704. 03. 2018 09:00LetoniceTJ Sokol Královopolské Vážany7:11
1704. 03. 2018 09:00SK Újezd u Brna ATJ Slavíkovice B11:7
1704. 03. 2018 09:00OST Nevojice BTJ Sokol Hodějice B5:13
1704. 03. 2018 09:00TJ MouřínovTJ Sokol Rousínovec D11:7
1810. 03. 2018 16:00TJ MouřínovTJ Němčany D14:4
1810. 03. 2018 16:00TJ Sokol Rousínovec DOST Nevojice B17:1
1810. 03. 2018 16:00SK Újezd u Brna ATJ Sokol Hodějice B11:7
1810. 03. 2018 16:00LetoniceTJ Slavíkovice B11:7
1810. 03. 2018 16:00TJ Sokol Královopolské VážanyTJ Sokol Luleč7:11
Okresní soutěž 4
101. 10. 2017 09:00KST Vyškov CTJ Vážany nad Litavou B12:6
101. 10. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice ESK Újezd u Brna D17:1
101. 10. 2017 09:00DDM Slavkov u BrnaSK Újezd u Brna C17:1
101. 10. 2017 09:00SK Újezd u Brna BTJ Heršpice16:2
101. 10. 2017 09:00TJ Tatran Hrušky BTJ Sokol Bohdalice B11:7
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol Bohdalice BKST Vyškov C6:12
208. 10. 2017 09:00SK Újezd u Brna BTJ Tatran Hrušky B14:4
208. 10. 2017 09:00TJ HeršpiceSK Újezd u Brna C18:0
208. 10. 2017 09:00DDM Slavkov u BrnaSK Újezd u Brna D12:6
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice ETJ Vážany nad Litavou B11:7
314. 10. 2017 16:00KST Vyškov CTJ Sokol Bučovice E10:8
314. 10. 2017 16:00TJ Vážany nad Litavou BDDM Slavkov u Brna11:7
314. 10. 2017 16:00SK Újezd u Brna DTJ Heršpice3:15
314. 10. 2017 16:00TJ Tatran Hrušky BSK Újezd u Brna C14:4
314. 10. 2017 16:00SK Újezd u Brna BTJ Sokol Bohdalice B13:5
422. 10. 2017 09:00KST Vyškov CSK Újezd u Brna B7:11
422. 10. 2017 09:00SK Újezd u Brna CTJ Sokol Bohdalice B9:9
422. 10. 2017 09:00TJ Tatran Hrušky BSK Újezd u Brna D14:4
422. 10. 2017 09:00TJ HeršpiceTJ Vážany nad Litavou B8:10
422. 10. 2017 09:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Bučovice E4:14
528. 10. 2017 16:00DDM Slavkov u BrnaKST Vyškov C4:14
528. 10. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice ETJ Heršpice14:4
528. 10. 2017 16:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Tatran Hrušky B9:9
528. 10. 2017 16:00TJ Sokol Bohdalice BSK Újezd u Brna D13:5
528. 10. 2017 16:00SK Újezd u Brna BSK Újezd u Brna C18:0
605. 11. 2017 09:00SK Újezd u Brna CKST Vyškov C4:14
605. 11. 2017 09:00SK Újezd u Brna DSK Újezd u Brna B2:16
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Bohdalice BTJ Vážany nad Litavou B3:15
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice ETJ Tatran Hrušky B14:4
605. 11. 2017 09:00DDM Slavkov u BrnaTJ Heršpice8:10
711. 11. 2017 16:00TJ HeršpiceKST Vyškov C7:11
711. 11. 2017 16:00TJ Tatran Hrušky BDDM Slavkov u Brna15:3
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Bučovice ETJ Sokol Bohdalice B16:2
711. 11. 2017 16:00TJ Vážany nad Litavou BSK Újezd u Brna B7:11
711. 11. 2017 16:00SK Újezd u Brna CSK Újezd u Brna D9:9
819. 11. 2017 09:00SK Újezd u Brna DKST Vyškov C4:14
819. 11. 2017 09:00SK Újezd u Brna CTJ Vážany nad Litavou B4:14
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Bučovice ESK Újezd u Brna B12:6
819. 11. 2017 09:00DDM Slavkov u BrnaTJ Sokol Bohdalice B14:4
819. 11. 2017 09:00TJ Tatran Hrušky BTJ Heršpice9:9
925. 11. 2017 16:00KST Vyškov CTJ Tatran Hrušky B15:3
925. 11. 2017 16:00TJ HeršpiceTJ Sokol Bohdalice B13:5
925. 11. 2017 16:00SK Újezd u Brna BDDM Slavkov u Brna15:3
925. 11. 2017 16:00SK Újezd u Brna CTJ Sokol Bučovice E2:16
925. 11. 2017 16:00TJ Vážany nad Litavou BSK Újezd u Brna D13:5
1013. 01. 2018 16:00TJ Vážany nad Litavou BKST Vyškov C9:9
1013. 01. 2018 16:00SK Újezd u Brna DTJ Sokol Bučovice E7:11
1013. 01. 2018 16:00SK Újezd u Brna CDDM Slavkov u Brna4:14
1013. 01. 2018 16:00TJ HeršpiceSK Újezd u Brna B3:15
1013. 01. 2018 16:00TJ Sokol Bohdalice BTJ Tatran Hrušky B8:10
1121. 01. 2018 09:00KST Vyškov CTJ Sokol Bohdalice B15:3
1121. 01. 2018 09:00TJ Tatran Hrušky BSK Újezd u Brna B8:10
1121. 01. 2018 09:00SK Újezd u Brna CTJ Heršpice2:16
1121. 01. 2018 09:00SK Újezd u Brna DDDM Slavkov u Brna8:10
1121. 01. 2018 09:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Bučovice E7:11
1227. 01. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice EKST Vyškov C6:12
1227. 01. 2018 16:00DDM Slavkov u BrnaTJ Vážany nad Litavou B7:11
1227. 01. 2018 16:00TJ HeršpiceSK Újezd u Brna D10:8
1211. 02. 2018 16:00SK Újezd u Brna CTJ Tatran Hrušky B1:17
1227. 01. 2018 16:00TJ Sokol Bohdalice BSK Újezd u Brna B0:18
1310. 02. 2018 09:00SK Újezd u Brna BKST Vyškov C12:6
1304. 02. 2018 09:00TJ Sokol Bohdalice BSK Újezd u Brna C15:3
1304. 02. 2018 09:00SK Újezd u Brna DTJ Tatran Hrušky B6:12
1304. 02. 2018 09:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Heršpice14:4
1304. 02. 2018 09:00TJ Sokol Bučovice EDDM Slavkov u Brna11:7
1410. 02. 2018 16:00KST Vyškov CDDM Slavkov u Brna10:8
1410. 02. 2018 16:00TJ HeršpiceTJ Sokol Bučovice E8:10
1410. 02. 2018 16:00TJ Tatran Hrušky BTJ Vážany nad Litavou B8:10
1410. 02. 2018 16:00SK Újezd u Brna DTJ Sokol Bohdalice B17:1
1410. 02. 2018 16:00SK Újezd u Brna CSK Újezd u Brna B0:18
1518. 02. 2018 09:00KST Vyškov CSK Újezd u Brna C17:1
1518. 02. 2018 09:00SK Újezd u Brna BSK Újezd u Brna D18:0
1518. 02. 2018 09:00TJ Vážany nad Litavou BTJ Sokol Bohdalice B18:0wo
1518. 02. 2018 09:00TJ Tatran Hrušky BTJ Sokol Bučovice E7:11
1518. 02. 2018 09:00TJ HeršpiceDDM Slavkov u Brna9:9
1624. 02. 2018 16:00KST Vyškov CTJ Heršpice12:6
1624. 02. 2018 16:00DDM Slavkov u BrnaTJ Tatran Hrušky B8:10
1624. 02. 2018 16:00TJ Sokol Bohdalice BTJ Sokol Bučovice E5:13
1624. 02. 2018 16:00SK Újezd u Brna BTJ Vážany nad Litavou B12:6
1624. 02. 2018 16:00SK Újezd u Brna DSK Újezd u Brna C9:9
1704. 03. 2018 09:00KST Vyškov CSK Újezd u Brna D18:0
1704. 03. 2018 09:00TJ Vážany nad Litavou BSK Újezd u Brna C15:3
1704. 03. 2018 09:00SK Újezd u Brna BTJ Sokol Bučovice E11:7
1704. 03. 2018 09:00TJ Sokol Bohdalice BDDM Slavkov u Brna10:8
1704. 03. 2018 09:00TJ HeršpiceTJ Tatran Hrušky B6:12
1810. 03. 2018 16:00TJ Tatran Hrušky BKST Vyškov C1:17
1810. 03. 2018 16:00TJ Sokol Bohdalice BTJ Heršpice12:6
1810. 03. 2018 16:00DDM Slavkov u BrnaSK Újezd u Brna B7:11
1810. 03. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice ESK Újezd u Brna C18:0
1810. 03. 2018 16:00SK Újezd u Brna DTJ Vážany nad Litavou B0:18
Žákovská liga
107. 10. 2017 08:00
KST Vyškov
TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Bučovice0:10
107. 10. 2017 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov ATJ Sokol Račice B10:0
107. 10. 2017 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov ATJ Sokol Bohdalice10:0
107. 10. 2017 08:00
KST Vyškov
TJ Sokol Račice BTJ Sokol Bohdalice10:0
107. 10. 2017 08:00
KST Vyškov
TJ Sokol Račice BTJ Sokol Bučovice0:10
107. 10. 2017 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov CTJ Sokol Bohdalice10:0
107. 10. 2017 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov CTJ Sokol Bučovice0:10
107. 10. 2017 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov BTJ Sokol Račice B10:0
107. 10. 2017 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov CTJ Sokol Račice A1:9
107. 10. 2017 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov ATJ Sokol Bučovice8:2
107. 10. 2017 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov BTJ Sokol Račice A10:0
107. 10. 2017 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov AKST Vyškov B8:2
107. 10. 2017 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov AKST Vyškov C9:1
107. 10. 2017 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov BKST Vyškov C8:2
107. 10. 2017 08:00
KST Vyškov
TJ Sokol Račice BTJ Sokol Račice A2:8
107. 10. 2017 08:00
Velešovice
TJ Vážany nad LitavouTJ Sokol Hodějice3:7
107. 10. 2017 08:00
Velešovice
SPŠ Bošky BošoviceTJ Vážany nad Litavou3:7
107. 10. 2017 08:00
Velešovice
SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Hodějice3:7
107. 10. 2017 08:00
Velešovice
TTC KomořanyTJ Vážany nad Litavou0:10
107. 10. 2017 08:00
Velešovice
TTC KomořanyTJ Sokol Hodějice2:7
107. 10. 2017 08:00
Velešovice
TJ Sokol OtniceTTC Komořany7:2
107. 10. 2017 08:00
Velešovice
TJ Sokol OtniceTJ Sokol Hodějice4:5
107. 10. 2017 08:00
Velešovice
TJ VelešoviceSPŠ Bošky Bošovice4:6
107. 10. 2017 08:00
Velešovice
TJ VelešoviceTJ Vážany nad Litavou7:3
107. 10. 2017 08:00
Velešovice
TJ VelešoviceTJ Sokol Otnice3:7
107. 10. 2017 08:00
Velešovice
TJ VelešoviceTTC Komořany10:0
216. 12. 2017 08:00
Bohdalice
TJ Sokol BohdaliceTJ Vážany nad Litavou5:5
216. 12. 2017 08:00
Bohdalice
TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Hodějice2:7
216. 12. 2017 08:00
Bohdalice
TJ Sokol BohdaliceTJ Velešovice1:9
216. 12. 2017 08:00
Bohdalice
TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Otnice0:10
216. 12. 2017 08:00
Bohdalice
TJ VelešoviceTJ Sokol Hodějice4:6
216. 12. 2017 08:00
Bohdalice
TJ Sokol OtniceTJ Vážany nad Litavou10:0
216. 12. 2017 08:00
Bohdalice
TJ Sokol Račice ATJ Sokol Otnice0:10
216. 12. 2017 08:00
Bohdalice
TJ Sokol Račice ATJ Sokol Hodějice3:7
216. 12. 2017 08:00
Bohdalice
KST Vyškov ATJ Vážany nad Litavou10:0
216. 12. 2017 08:00
Bohdalice
TJ Sokol Račice ATJ Velešovice1:9
216. 12. 2017 08:00
Bohdalice
KST Vyškov ATJ Velešovice9:1
216. 12. 2017 08:00
Bohdalice
KST Vyškov ATJ Sokol Otnice1:9
216. 12. 2017 08:00
Komořany
KST Vyškov CTJ Sokol Račice B2:8
216. 12. 2017 08:00
Komořany
TTC KomořanyKST Vyškov C4:6
216. 12. 2017 08:00
Komořany
TTC KomořanyTJ Sokol Račice B0:10
216. 12. 2017 08:00
Komořany
TTC KomořanySPŠ Bošky Bošovice0:10
216. 12. 2017 08:00
Komořany
TTC KomořanyKST Vyškov B0:10
216. 12. 2017 08:00
Komořany
SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Bučovice2:8
216. 12. 2017 08:00
Komořany
KST Vyškov BTJ Sokol Bučovice2:8
216. 12. 2017 08:00
Komořany
SPŠ Bošky BošoviceKST Vyškov B3:7
216. 12. 2017 08:00
Komořany
SPŠ Bošky BošoviceKST Vyškov C6:4
326. 11. 2017 08:00
Bučovice
TJ Sokol Račice ATJ Vážany nad Litavou1:9
326. 11. 2017 08:00
Bučovice
KST Vyškov CTJ Sokol Hodějice0:10
326. 11. 2017 08:00
Bučovice
TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Račice A8:2
326. 11. 2017 08:00
Bučovice
TJ Sokol BučoviceTTC Komořany10:0
326. 11. 2017 08:00
Bučovice
TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Hodějice5:5
326. 11. 2017 08:00
Bučovice
TJ Sokol BučoviceTJ Vážany nad Litavou10:0
326. 11. 2017 08:00
Bučovice
TJ Sokol Račice ATTC Komořany10:0
326. 11. 2017 08:00
Bučovice
KST Vyškov CTJ Vážany nad Litavou0:10
326. 11. 2017 08:00
Bučovice
KST Vyškov ATJ Sokol Račice A10:0
326. 11. 2017 08:00
Bučovice
KST Vyškov ATJ Sokol Hodějice4:6
326. 11. 2017 08:00
Otnice
TJ Sokol OtniceSPŠ Bošky Bošovice9:1
326. 11. 2017 08:00
Otnice
TJ Sokol OtniceKST Vyškov B10:0
326. 11. 2017 08:00
Otnice
TJ Sokol OtniceTJ Sokol Račice B10:0
326. 11. 2017 08:00
Otnice
SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Račice B8:2
326. 11. 2017 08:00
Otnice
TJ VelešoviceTJ Sokol Račice B10:0
326. 11. 2017 08:00
Otnice
KST Vyškov BTJ Sokol Bohdalice10:0
326. 11. 2017 08:00
Otnice
SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Bohdalice8:2
326. 11. 2017 08:00
Otnice
TJ VelešoviceKST Vyškov B4:6
410. 12. 2017 08:00
Bošovice
TJ Sokol Račice ASPŠ Bošky Bošovice3:7
410. 12. 2017 08:00
Bošovice
TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Otnice4:6
410. 12. 2017 08:00
Bošovice
TJ Sokol BučoviceTJ Velešovice10:0
410. 12. 2017 08:00
Bošovice
TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Račice A1:9
410. 12. 2017 08:00
Bošovice
TJ Sokol BohdaliceTTC Komořany10:0
410. 12. 2017 08:00
Bošovice
KST Vyškov CTJ Sokol Otnice0:10
410. 12. 2017 08:00
Bošovice
KST Vyškov CTJ Velešovice0:10
410. 12. 2017 08:00
Bošovice
KST Vyškov ASPŠ Bošky Bošovice10:0
410. 12. 2017 08:00
Bošovice
KST Vyškov ATTC Komořany10:0
410. 12. 2017 08:00
Hodějice
TJ Vážany nad LitavouKST Vyškov B0:10
410. 12. 2017 08:00
Hodějice
TJ Vážany nad LitavouTJ Sokol Račice B10:0
410. 12. 2017 08:00
Hodějice
TJ Sokol HodějiceTJ Sokol Račice B10:0
410. 12. 2017 08:00
Hodějice
TJ Sokol HodějiceKST Vyškov B9:1
520. 01. 2018 08:00
Bučovice
TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Bučovice0:10
520. 01. 2018 08:00
Bučovice
KST Vyškov ATJ Sokol Račice B10:0
520. 01. 2018 08:00
Bučovice
KST Vyškov ATJ Sokol Bohdalice10:0
520. 01. 2018 08:00
Bučovice
TJ Sokol Račice BTJ Sokol Bohdalice10:0
520. 01. 2018 08:00
Bučovice
TJ Sokol Račice BTJ Sokol Bučovice2:8
520. 01. 2018 08:00
Bučovice
KST Vyškov CTJ Sokol Bohdalice10:0
520. 01. 2018 08:00
Bučovice
KST Vyškov CTJ Sokol Bučovice0:10
520. 01. 2018 08:00
Bučovice
KST Vyškov BTJ Sokol Račice B10:0
520. 01. 2018 08:00
Bučovice
KST Vyškov CTJ Sokol Račice A1:9
520. 01. 2018 08:00
Bučovice
KST Vyškov ATJ Sokol Bučovice6:4
520. 01. 2018 08:00
Bučovice
KST Vyškov BTJ Sokol Račice A6:4
520. 01. 2018 08:00
Bučovice
KST Vyškov BKST Vyškov A3:7
520. 01. 2018 08:00
Bučovice
KST Vyškov CKST Vyškov A0:10
520. 01. 2018 08:00
Bučovice
KST Vyškov CKST Vyškov B2:8
520. 01. 2018 08:00
Bučovice
TJ Sokol Račice ATJ Sokol Račice B8:2
520. 01. 2018 08:00
Velešovice
TJ Vážany nad LitavouTJ Sokol Hodějice0:10
520. 01. 2018 08:00
Velešovice
SPŠ Bošky BošoviceTJ Vážany nad Litavou10:0
520. 01. 2018 08:00
Velešovice
SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Hodějice0:10
520. 01. 2018 08:00
Velešovice
TTC KomořanyTJ Vážany nad Litavou3:6
520. 01. 2018 08:00
Velešovice
TTC KomořanyTJ Sokol Hodějice0:10
520. 01. 2018 08:00
Velešovice
TJ Sokol OtniceTTC Komořany10:0
520. 01. 2018 08:00
Velešovice
TJ Sokol OtniceTJ Sokol Hodějice4:6
520. 01. 2018 08:00
Velešovice
TJ VelešoviceSPŠ Bošky Bošovice7:3
520. 01. 2018 08:00
Velešovice
TJ VelešoviceTJ Vážany nad Litavou10:0
520. 01. 2018 08:00
Velešovice
TJ VelešoviceTJ Sokol Otnice2:8
520. 01. 2018 08:00
Velešovice
TJ VelešoviceTTC Komořany10:0
611. 02. 2018 08:00
Bohdalice
TJ Sokol BohdaliceTJ Vážany nad Litavou0:10
611. 02. 2018 08:00
Bohdalice
TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Hodějice0:10
611. 02. 2018 08:00
Bohdalice
TJ Sokol BohdaliceTJ Velešovice3:7
611. 02. 2018 08:00
Bohdalice
TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Otnice0:10
611. 02. 2018 08:00
Bohdalice
TJ VelešoviceTJ Sokol Hodějice1:9
611. 02. 2018 08:00
Bohdalice
TJ Sokol OtniceTJ Vážany nad Litavou10:0
611. 02. 2018 08:00
Bohdalice
TJ Sokol Račice ATJ Sokol Otnice0:10
611. 02. 2018 08:00
Bohdalice
TJ Sokol Račice ATJ Sokol Hodějice0:10
611. 02. 2018 08:00
Bohdalice
KST Vyškov ATJ Vážany nad Litavou10:0
611. 02. 2018 08:00
Bohdalice
TJ Sokol Račice ATJ Velešovice3:7
611. 02. 2018 08:00
Bohdalice
KST Vyškov ATJ Velešovice10:0
611. 02. 2018 08:00
Bohdalice
KST Vyškov ATJ Sokol Otnice8:2
611. 02. 2018 08:00
Komořany
KST Vyškov CTJ Sokol Račice B10:0
611. 02. 2018 08:00
Komořany
TTC KomořanyKST Vyškov C1:9
611. 02. 2018 08:00
Komořany
TTC KomořanyTJ Sokol Račice B10:0
611. 02. 2018 08:00
Komořany
TTC KomořanySPŠ Bošky Bošovice0:10
611. 02. 2018 08:00
Komořany
TTC KomořanyKST Vyškov B0:10
611. 02. 2018 08:00
Komořany
SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Bučovice1:9
611. 02. 2018 08:00
Komořany
KST Vyškov BTJ Sokol Bučovice1:9
611. 02. 2018 08:00
Komořany
SPŠ Bošky BošoviceKST Vyškov B5:5
611. 02. 2018 08:00
Komořany
SPŠ Bošky BošoviceKST Vyškov C9:1
725. 02. 2018 08:00
KST Vyškov
TJ Sokol Račice ATJ Vážany nad Litavou3:7
725. 02. 2018 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov CTJ Sokol Hodějice0:10
725. 02. 2018 08:00
KST Vyškov
TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Račice A10:0
725. 02. 2018 08:00
KST Vyškov
TJ Sokol BučoviceTTC Komořany10:0
725. 02. 2018 08:00
KST Vyškov
TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Hodějice4:6
725. 02. 2018 08:00
KST Vyškov
TJ Sokol BučoviceTJ Vážany nad Litavou8:2
725. 02. 2018 08:00
KST Vyškov
TJ Sokol Račice ATTC Komořany10:0
725. 02. 2018 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov CTJ Vážany nad Litavou1:9
725. 02. 2018 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov ATJ Sokol Račice A10:0
725. 02. 2018 08:00
KST Vyškov
KST Vyškov ATJ Sokol Hodějice6:4
725. 02. 2018 08:00
Otnice
TJ Sokol OtniceSPŠ Bošky Bošovice6:4
725. 02. 2018 08:00
Otnice
TJ Sokol OtniceKST Vyškov B7:3
725. 02. 2018 08:00
Otnice
TJ Sokol OtniceTJ Sokol Račice B7:3
725. 02. 2018 08:00
Otnice
SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Račice B10:0
725. 02. 2018 08:00
Otnice
TJ VelešoviceTJ Sokol Račice B10:0
725. 02. 2018 08:00
Otnice
KST Vyškov BTJ Sokol Bohdalice10:0
725. 02. 2018 08:00
Otnice
SPŠ Bošky BošoviceTJ Sokol Bohdalice10:0
725. 02. 2018 08:00
Otnice
TJ VelešoviceKST Vyškov B4:6
817. 03. 2018 08:00
Bošovice
TJ Sokol Račice ASPŠ Bošky Bošovice4:6
817. 03. 2018 08:00
Bošovice
TJ Sokol BučoviceTJ Sokol Otnice4:6
817. 03. 2018 08:00
Bošovice
TJ Sokol BučoviceTJ Velešovice9:1
817. 03. 2018 08:00
Bošovice
TJ Sokol BohdaliceTJ Sokol Račice A0:10
817. 03. 2018 08:00
Bošovice
TJ Sokol BohdaliceTTC Komořany10:0
817. 03. 2018 08:00
Bošovice
KST Vyškov CTJ Sokol Otnice3:7
817. 03. 2018 08:00
Bošovice
KST Vyškov CTJ Velešovice0:10
817. 03. 2018 08:00
Bošovice
KST Vyškov ASPŠ Bošky Bošovice10:0
817. 03. 2018 08:00
Bošovice
KST Vyškov ATTC Komořany10:0
810. 03. 2018 08:00
Hodějice
TJ Vážany nad LitavouKST Vyškov B0:10
810. 03. 2018 08:00
Hodějice
TJ Vážany nad LitavouTJ Sokol Račice B10:0
810. 03. 2018 08:00
Hodějice
TJ Sokol HodějiceTJ Sokol Račice B10:0
810. 03. 2018 08:00
Hodějice
TJ Sokol HodějiceKST Vyškov B9:1

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline