Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
RSST Přerov 1. třídy
118. 10. 2017 19:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Tovačov B11:7
129. 09. 2017 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Sokol Čekyně A9:9
129. 09. 2017 19:00TJ Sokol Jezernice BTJ Spartak Milotice nad Bečvou A10:8
129. 09. 2017 18:00TJ Sokol Lipník nad Bečvou ATJ Chropyně C15:3
129. 09. 2017 18:00SK Přerov DSDH Hlinsko A9:9
129. 09. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Buk B8:10
210. 10. 2017 19:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Buk B15:3
206. 10. 2017 18:30SDH Hlinsko ATJ Sokol Kojetín B16:2
206. 10. 2017 18:30TJ Chropyně CSK Přerov D8:10
209. 10. 2017 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou ATJ Sokol Lipník nad Bečvou A12:6
206. 10. 2017 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Jezernice B4:14
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Loučka A15:3
313. 10. 2017 18:30TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Loučka A14:4
313. 10. 2017 19:00TJ Sokol Jezernice BTJ Sokol Dřevohostice11:7
313. 10. 2017 18:00TJ Sokol Lipník nad Bečvou ATJ Sokol Čekyně A16:2
313. 10. 2017 18:00SK Přerov DTJ Spartak Milotice nad Bečvou A15:3
313. 10. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín BTJ Chropyně C5:13
313. 10. 2017 18:30TJ Sokol Buk BSDH Hlinsko A3:15
422. 10. 2017 09:00TJ Sokol Tovačov BSDH Hlinsko A8:10
420. 10. 2017 18:30TJ Chropyně CTJ Sokol Buk B14:4
423. 10. 2017 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou ATJ Sokol Kojetín B15:3
420. 10. 2017 18:00TJ Sokol Čekyně ASK Přerov D6:12
422. 10. 2017 09:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Lipník nad Bečvou A11:7
420. 10. 2017 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Sokol Jezernice B8:10
527. 10. 2017 19:00TJ Sokol Jezernice BTJ Sokol Tovačov B11:7
527. 10. 2017 18:00TJ Sokol Lipník nad Bečvou ATJ Sokol Loučka A11:7
502. 11. 2017 18:00SK Přerov DTJ Sokol Dřevohostice13:5
527. 10. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Čekyně A9:9
530. 10. 2017 19:00TJ Sokol Buk BTJ Spartak Milotice nad Bečvou A4:14
527. 10. 2017 18:30SDH Hlinsko ATJ Chropyně C14:4
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Tovačov BTJ Chropyně C6:12
606. 11. 2017 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou ASDH Hlinsko A7:11
608. 11. 2017 18:30TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Buk B7:11
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Dřevohostice3:15
603. 11. 2017 18:30TJ Sokol Loučka ASK Přerov D7:11
603. 11. 2017 19:00TJ Sokol Jezernice BTJ Sokol Lipník nad Bečvou A8:10
710. 11. 2017 18:00TJ Sokol Lipník nad Bečvou ATJ Sokol Tovačov B11:7
710. 11. 2017 18:00SK Přerov DTJ Sokol Jezernice B9:9
710. 11. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Loučka A8:10
713. 11. 2017 18:30TJ Sokol Buk BTJ Sokol Dřevohostice7:11
710. 11. 2017 18:30SDH Hlinsko ATJ Sokol Čekyně A17:1
710. 11. 2017 18:30TJ Chropyně CTJ Spartak Milotice nad Bečvou A12:6
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Tovačov BTJ Spartak Milotice nad Bečvou A11:7
817. 11. 2017 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Chropyně C5:13
822. 11. 2017 19:00TJ Sokol DřevohosticeSDH Hlinsko A8:10
822. 11. 2017 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Sokol Buk B12:6
817. 11. 2017 19:00TJ Sokol Jezernice BTJ Sokol Kojetín B15:3
817. 11. 2017 18:00TJ Sokol Lipník nad Bečvou ASK Přerov D5:13
924. 11. 2017 18:00SK Přerov DTJ Sokol Tovačov B10:8
906. 12. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Lipník nad Bečvou A8:10
924. 11. 2017 18:30TJ Sokol Buk BTJ Sokol Jezernice B10:8
924. 11. 2017 18:30SDH Hlinsko ATJ Sokol Loučka A18:0
924. 11. 2017 18:30TJ Chropyně CTJ Sokol Dřevohostice8:10
927. 11. 2017 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou ATJ Sokol Čekyně A12:6
1003. 12. 2017 09:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Čekyně A13:5
1003. 12. 2017 09:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Spartak Milotice nad Bečvou A5:13
1001. 12. 2017 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Chropyně C6:12
1001. 12. 2017 19:00TJ Sokol Jezernice BSDH Hlinsko A6:12
1018. 12. 2017 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou ATJ Sokol Buk B12:6
1001. 12. 2017 18:00SK Přerov DTJ Sokol Kojetín B18:0
1108. 12. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Tovačov B8:10
1115. 12. 2017 18:30TJ Sokol Buk BSK Přerov D4:14
1108. 12. 2017 18:30SDH Hlinsko ATJ Sokol Lipník nad Bečvou A16:2
1108. 12. 2017 18:30TJ Chropyně CTJ Sokol Jezernice B6:12
1111. 12. 2017 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou ATJ Sokol Loučka A12:6
1108. 12. 2017 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Dřevohostice6:12
1207. 01. 2018 09:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Dřevohostice8:10
1205. 01. 2018 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Loučka A6:12
1208. 01. 2018 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou ATJ Sokol Jezernice B6:12
1205. 01. 2018 18:30TJ Chropyně CTJ Sokol Lipník nad Bečvou A9:9
1205. 01. 2018 18:30SDH Hlinsko ASK Přerov D13:5
1205. 01. 2018 18:30TJ Sokol Buk BTJ Sokol Kojetín B18:0wo
1315. 01. 2018 18:30TJ Sokol Buk BTJ Sokol Tovačov B4:14
1312. 01. 2018 18:00TJ Sokol Kojetín BSDH Hlinsko A3:15
1312. 01. 2018 18:00SK Přerov DTJ Chropyně C18:0
1312. 01. 2018 18:00TJ Sokol Lipník nad Bečvou ATJ Spartak Milotice nad Bečvou A6:12
1312. 01. 2018 19:00TJ Sokol Jezernice BTJ Sokol Čekyně A14:4
1312. 01. 2018 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Sokol Dřevohostice7:11
1419. 01. 2018 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Sokol Tovačov B8:10
1421. 01. 2018 09:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Jezernice B10:8
1419. 01. 2018 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Lipník nad Bečvou A8:10
1422. 01. 2018 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou ASK Přerov D15:3
1419. 01. 2018 18:30TJ Chropyně CTJ Sokol Kojetín B11:7
1419. 01. 2018 18:30SDH Hlinsko ATJ Sokol Buk B15:3
1526. 01. 2018 18:30SDH Hlinsko ATJ Sokol Tovačov B10:8
1526. 01. 2018 18:30TJ Sokol Buk BTJ Chropyně C7:11
1526. 01. 2018 18:00TJ Sokol Kojetín BTJ Spartak Milotice nad Bečvou A3:15
1526. 01. 2018 18:00SK Přerov DTJ Sokol Čekyně A18:0
1526. 01. 2018 18:00TJ Sokol Lipník nad Bečvou ATJ Sokol Dřevohostice11:7
1526. 01. 2018 19:00TJ Sokol Jezernice BTJ Sokol Loučka A9:9
1606. 02. 2018 18:30TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Jezernice B8:10
1602. 02. 2018 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Sokol Lipník nad Bečvou A10:8
1604. 02. 2018 09:00TJ Sokol DřevohosticeSK Přerov D16:2
1602. 02. 2018 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Kojetín B7:11
1605. 02. 2018 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou ATJ Sokol Buk B10:8
1602. 02. 2018 18:30TJ Chropyně CSDH Hlinsko A9:9
1716. 02. 2018 18:30TJ Chropyně CTJ Sokol Tovačov B11:7
1709. 02. 2018 18:30SDH Hlinsko ATJ Spartak Milotice nad Bečvou A12:6
1709. 02. 2018 18:30TJ Sokol Buk BTJ Sokol Čekyně A11:7
1709. 02. 2018 18:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Kojetín B17:1
1709. 02. 2018 18:00SK Přerov DTJ Sokol Loučka A12:6
1709. 02. 2018 18:00TJ Sokol Lipník nad Bečvou ATJ Sokol Jezernice B8:10
1818. 02. 2018 09:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Lipník nad Bečvou A10:8
1816. 02. 2018 19:00TJ Sokol Jezernice BSK Přerov D10:8
1816. 02. 2018 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Sokol Kojetín B10:8
1821. 02. 2018 19:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Buk B14:4
1816. 02. 2018 18:00TJ Sokol Čekyně ASDH Hlinsko A1:17
1819. 02. 2018 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou ATJ Chropyně C11:7
1926. 02. 2018 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou ATJ Sokol Tovačov B10:8
1923. 02. 2018 18:30TJ Chropyně CTJ Sokol Čekyně A12:6
1923. 02. 2018 18:30SDH Hlinsko ATJ Sokol Dřevohostice11:7
1923. 02. 2018 18:30TJ Sokol Buk BTJ Sokol Loučka A6:12
1923. 02. 2018 18:00TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Jezernice B4:14
1923. 02. 2018 18:00SK Přerov DTJ Sokol Lipník nad Bečvou A15:3
2004. 03. 2018 09:00TJ Sokol Tovačov BSK Přerov D9:9
2002. 03. 2018 18:00TJ Sokol Lipník nad Bečvou ATJ Sokol Kojetín B13:5
2002. 03. 2018 19:00
Kulturní dům v Buku
TJ Sokol Jezernice BTJ Sokol Buk B10:8
2002. 03. 2018 18:30TJ Sokol Loučka ASDH Hlinsko A6:12
2004. 03. 2018 09:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Chropyně C16:2
2002. 03. 2018 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Spartak Milotice nad Bečvou A9:9
2114. 03. 2018 18:30TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Tovačov B9:9
2112. 03. 2018 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou ATJ Sokol Dřevohostice11:7
2109. 03. 2018 18:30TJ Chropyně CTJ Sokol Loučka A10:8
2109. 03. 2018 18:30SDH Hlinsko ATJ Sokol Jezernice B13:5
2109. 03. 2018 18:30TJ Sokol Buk BTJ Sokol Lipník nad Bečvou A12:6
2109. 03. 2018 18:00TJ Sokol Kojetín BSK Přerov D0:18
2218. 03. 2018 09:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Kojetín B13:5
2216. 03. 2018 18:00SK Přerov DTJ Sokol Buk B14:4
2216. 03. 2018 18:00TJ Sokol Lipník nad Bečvou ASDH Hlinsko A4:14
2216. 03. 2018 19:00TJ Sokol Jezernice BTJ Chropyně C11:7
2216. 03. 2018 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Spartak Milotice nad Bečvou A11:7
2218. 03. 2018 09:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Čekyně A17:1
RSST Přerov 2.třídy
101. 10. 2017 09:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sigma Cidemat Hranice B10:8
101. 10. 2017 09:00SDH Hlinsko BTJ Hustopeče nad Bečvou A14:4
101. 10. 2017 09:00Sportovní klub Rakov BTJ Spartak Milotice nad Bečvou B6:12
128. 09. 2017 19:00ST Rajnochovice ATJ Sokol Brodek u Přerova8:10
129. 09. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sokol Kojetín C12:6
129. 09. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sokol Opatovice A2:16
206. 10. 2017 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Sokol Opatovice A9:9
205. 10. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín CTJ Sokol Dolní Újezd B12:6
206. 10. 2017 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sokol Dolní Újezd A7:11
206. 10. 2017 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou BST Rajnochovice A8:10
208. 10. 2017 09:00TJ Hustopeče nad Bečvou ASportovní klub Rakov B18:0
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol Opatovice BSDH Hlinsko B4:14
315. 10. 2017 09:00SDH Hlinsko BTJ Sigma Cidemat Hranice B10:8
315. 10. 2017 09:00Sportovní klub Rakov BTJ Sokol Opatovice B5:13
312. 10. 2017 19:00ST Rajnochovice ATJ Hustopeče nad Bečvou A5:13
313. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Spartak Milotice nad Bečvou B16:2
313. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sokol Brodek u Přerova8:10
316. 10. 2017 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Sokol Kojetín C18:0
420. 10. 2017 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Sokol Kojetín C12:6
420. 10. 2017 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sokol Opatovice A5:13
425. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Spartak Milotice nad Bečvou B11:7
422. 10. 2017 09:00TJ Hustopeče nad Bečvou ATJ Sokol Dolní Újezd A6:12
422. 10. 2017 09:00TJ Sokol Opatovice BST Rajnochovice A9:9
422. 10. 2017 09:00SDH Hlinsko BSportovní klub Rakov B17:1
529. 10. 2017 09:00Sportovní klub Rakov BTJ Sigma Cidemat Hranice B6:12
526. 10. 2017 19:00ST Rajnochovice ASDH Hlinsko B3:15
527. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sokol Opatovice B15:3
527. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Hustopeče nad Bečvou A12:6
530. 10. 2017 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Spartak Milotice nad Bečvou B15:3
526. 10. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín CTJ Sokol Brodek u Přerova9:9
603. 11. 2017 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Sokol Brodek u Přerova11:7
603. 11. 2017 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou BTJ Sokol Kojetín C7:11
605. 11. 2017 09:00TJ Hustopeče nad Bečvou ATJ Sokol Opatovice A9:9
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sokol Dolní Újezd B8:10
605. 11. 2017 09:00SDH Hlinsko BTJ Sokol Dolní Újezd A4:14
605. 11. 2017 09:00Sportovní klub Rakov BST Rajnochovice A5:13
709. 11. 2017 19:00ST Rajnochovice ATJ Sigma Cidemat Hranice B5:13
710. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ASportovní klub Rakov B17:1
710. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd BSDH Hlinsko B9:9
713. 11. 2017 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Sokol Opatovice B12:6
709. 11. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín CTJ Hustopeče nad Bečvou A11:7
710. 11. 2017 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Spartak Milotice nad Bečvou B10:8
817. 11. 2017 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Spartak Milotice nad Bečvou B15:3
812. 11. 2017 09:00TJ Hustopeče nad Bečvou ATJ Sokol Brodek u Přerova13:5
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sokol Kojetín C8:10
819. 11. 2017 09:00SDH Hlinsko BTJ Sokol Opatovice A2:16
819. 11. 2017 15:00TJ Sokol Dolní Újezd BSportovní klub Rakov B8:10
816. 11. 2017 19:00ST Rajnochovice ATJ Sokol Dolní Újezd A5:13
924. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sigma Cidemat Hranice B13:5
924. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd BST Rajnochovice A7:11
927. 11. 2017 18:00TJ Sokol Opatovice ASportovní klub Rakov B18:0
923. 11. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín CSDH Hlinsko B6:12
924. 11. 2017 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sokol Opatovice B6:12
924. 11. 2017 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou BTJ Hustopeče nad Bečvou A7:11
1001. 12. 2017 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Hustopeče nad Bečvou A13:5
1003. 12. 2017 09:00TJ Sokol Opatovice BTJ Spartak Milotice nad Bečvou B13:5
1003. 12. 2017 09:00SDH Hlinsko BTJ Sokol Brodek u Přerova16:2
1003. 12. 2017 09:00Sportovní klub Rakov BTJ Sokol Kojetín C3:15
1030. 11. 2017 19:00ST Rajnochovice ATJ Sokol Opatovice A3:15
1001. 12. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sokol Dolní Újezd B15:3
1108. 12. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sigma Cidemat Hranice B6:12
1114. 12. 2017 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Sokol Dolní Újezd A8:10
1107. 12. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín CST Rajnochovice A8:10
1108. 12. 2017 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaSportovní klub Rakov B11:7
1108. 12. 2017 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou BSDH Hlinsko B9:9
1110. 12. 2017 09:00TJ Hustopeče nad Bečvou ATJ Sokol Opatovice B12:6
1205. 01. 2018 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Sokol Opatovice B11:7
1207. 01. 2018 09:00TJ Hustopeče nad Bečvou ASDH Hlinsko B9:9
1205. 01. 2018 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou BSportovní klub Rakov B0:18wo
1205. 01. 2018 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaST Rajnochovice A6:12
1204. 01. 2018 18:00TJ Sokol Kojetín CTJ Sokol Dolní Újezd A1:17
1208. 01. 2018 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Sokol Dolní Újezd B18:0
1315. 01. 2018 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Sigma Cidemat Hranice B11:7
1315. 01. 2018 18:30TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sokol Kojetín C10:8
1312. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sokol Brodek u Přerova14:4
1311. 01. 2018 19:00ST Rajnochovice ATJ Spartak Milotice nad Bečvou B18:0wo
1314. 01. 2018 09:00Sportovní klub Rakov BTJ Hustopeče nad Bečvou A6:12
1314. 01. 2018 09:00SDH Hlinsko BTJ Sokol Opatovice B12:6
1419. 01. 2018 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice BSDH Hlinsko B16:2
1421. 01. 2018 09:00TJ Sokol Opatovice BSportovní klub Rakov B13:5
1421. 01. 2018 09:00TJ Hustopeče nad Bečvou AST Rajnochovice A10:8
1419. 01. 2018 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou BTJ Sokol Dolní Újezd A0:18wo
1419. 01. 2018 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sokol Dolní Újezd B6:12
1418. 01. 2018 18:00TJ Sokol Kojetín CTJ Sokol Opatovice A5:13
1525. 01. 2018 18:00TJ Sokol Kojetín CTJ Sigma Cidemat Hranice B7:11
1529. 01. 2018 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Sokol Brodek u Přerova16:2
1529. 01. 2018 18:30TJ Spartak Milotice nad Bečvou BTJ Sokol Dolní Újezd B0:18wo
1526. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Hustopeče nad Bečvou A15:3
1525. 01. 2018 19:00ST Rajnochovice ATJ Sokol Opatovice B9:9
1528. 01. 2018 09:00Sportovní klub Rakov BSDH Hlinsko B5:13
1602. 02. 2018 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice BSportovní klub Rakov B15:3
1604. 02. 2018 09:00SDH Hlinsko BST Rajnochovice A6:12
1604. 02. 2018 09:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sokol Dolní Újezd A7:11
1609. 02. 2018 18:00TJ Hustopeče nad Bečvou ATJ Sokol Dolní Újezd B17:1
1602. 02. 2018 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou BTJ Sokol Opatovice A0:18wo
1602. 02. 2018 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sokol Kojetín C11:7
1709. 02. 2018 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sigma Cidemat Hranice B7:11
1708. 02. 2018 18:00TJ Sokol Kojetín CTJ Spartak Milotice nad Bečvou B18:0wo
1712. 02. 2018 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Hustopeče nad Bečvou A15:3
1712. 02. 2018 18:30TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sokol Opatovice B10:8
1714. 02. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ASDH Hlinsko B12:6
1708. 02. 2018 19:00ST Rajnochovice ASportovní klub Rakov B13:5
1816. 02. 2018 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice BST Rajnochovice A8:10
1818. 02. 2018 09:00Sportovní klub Rakov BTJ Sokol Dolní Újezd A2:16
1818. 02. 2018 09:00SDH Hlinsko BTJ Sokol Dolní Újezd B14:4
1818. 02. 2018 09:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sokol Opatovice A5:13
1818. 02. 2018 09:00TJ Hustopeče nad Bečvou ATJ Sokol Kojetín C9:9
1816. 02. 2018 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou BTJ Sokol Brodek u Přerova0:18wo
1923. 02. 2018 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou BTJ Sigma Cidemat Hranice B0:18wo
1923. 02. 2018 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Hustopeče nad Bečvou A11:7
1922. 02. 2018 18:00TJ Sokol Kojetín CTJ Sokol Opatovice B9:9
1926. 02. 2018 18:00TJ Sokol Opatovice ASDH Hlinsko B13:5
1925. 02. 2018 09:00Sportovní klub Rakov BTJ Sokol Dolní Újezd B4:14
1923. 02. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd AST Rajnochovice A14:4
2002. 03. 2018 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Sokol Dolní Újezd A7:11
2013. 03. 2018 19:00ST Rajnochovice ATJ Sokol Dolní Újezd B9:9
2004. 03. 2018 09:00Sportovní klub Rakov BTJ Sokol Opatovice A1:17
2004. 03. 2018 09:00SDH Hlinsko BTJ Sokol Kojetín C12:6
2004. 03. 2018 09:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sokol Brodek u Přerova8:10
2004. 03. 2018 09:00TJ Hustopeče nad Bečvou ATJ Spartak Milotice nad Bečvou B18:0wo
2111. 03. 2018 09:00TJ Hustopeče nad Bečvou ATJ Sigma Cidemat Hranice B10:8
2116. 03. 2018 18:00TJ Spartak Milotice nad Bečvou BTJ Sokol Opatovice B0:18wo
2109. 03. 2018 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaSDH Hlinsko B6:12
2108. 03. 2018 18:00TJ Sokol Kojetín CSportovní klub Rakov B17:1
2112. 03. 2018 18:00TJ Sokol Opatovice AST Rajnochovice A13:5
2109. 03. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sokol Dolní Újezd A5:13
2216. 03. 2018 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Sokol Dolní Újezd B7:11
2216. 03. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sokol Opatovice A13:5
2215. 03. 2018 19:00ST Rajnochovice ATJ Sokol Kojetín C10:8
2218. 03. 2018 09:00Sportovní klub Rakov BTJ Sokol Brodek u Přerova5:13
2218. 03. 2018 09:00SDH Hlinsko BTJ Spartak Milotice nad Bečvou B18:0wo
2218. 03. 2018 09:00TJ Sokol Opatovice BTJ Hustopeče nad Bečvou A8:10
RSST Přerov 3.třídy
129. 09. 2017 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sokol Kojetín D7:11
129. 09. 2017 18:00SDH Hlinsko CSDH Lhota A7:11
102. 10. 2017 18:30TJ Sokol Tovačov CTJ Hustopeče nad Bečvou B13:5
128. 09. 2017 18:00TJ Sokol Loučka BStolní tenis klub Komárno10:8
102. 10. 2017 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sokol Osek A8:10
102. 10. 2017 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice CSTK Hradčany B6:12
206. 10. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín DSTK Hradčany B9:9
205. 10. 2017 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sigma Cidemat Hranice C12:6
208. 10. 2017 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Čekyně B18:0
206. 10. 2017 18:30TJ Hustopeče nad Bečvou BTJ Sokol Loučka B11:7
205. 10. 2017 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Tovačov C6:12
206. 10. 2017 18:30TJ Sokol Černotín ASDH Hlinsko C11:7
313. 10. 2017 18:00SDH Hlinsko CTJ Sokol Kojetín D7:11
316. 10. 2017 18:30TJ Sokol Tovačov CTJ Sokol Černotín A12:6
312. 10. 2017 18:00TJ Sokol Loučka BSDH Lhota A9:9
316. 10. 2017 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Hustopeče nad Bečvou B8:10
316. 10. 2017 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice CStolní tenis klub Komárno8:10
314. 10. 2017 10:00STK Hradčany BTJ Sokol Osek A13:5
420. 10. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín DTJ Sokol Osek A14:4
422. 10. 2017 10:00Stolní tenis klub KomárnoSTK Hradčany B6:12
420. 10. 2017 18:30TJ Hustopeče nad Bečvou BTJ Sigma Cidemat Hranice C9:9
419. 10. 2017 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Čekyně B13:5
420. 10. 2017 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sokol Loučka B12:6
420. 10. 2017 18:00SDH Hlinsko CTJ Sokol Tovačov C4:14
524. 10. 2017 19:30TJ Sokol Tovačov CTJ Sokol Kojetín D15:3
526. 10. 2017 18:00TJ Sokol Loučka BSDH Hlinsko C9:9
530. 10. 2017 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sokol Černotín A10:8
530. 10. 2017 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice CSDH Lhota A13:5
528. 10. 2017 10:00STK Hradčany BTJ Hustopeče nad Bečvou B12:6
526. 10. 2017 18:00TJ Sokol Osek AStolní tenis klub Komárno11:7
603. 11. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín DStolní tenis klub Komárno13:5
603. 11. 2017 18:30TJ Hustopeče nad Bečvou BTJ Sokol Osek A7:11
602. 11. 2017 18:30SDH Lhota ASTK Hradčany B2:16
603. 11. 2017 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sigma Cidemat Hranice C6:12
603. 11. 2017 18:00SDH Hlinsko CTJ Sokol Čekyně B11:7
606. 11. 2017 18:30TJ Sokol Tovačov CTJ Sokol Loučka B11:7
714. 11. 2017 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sokol Kojetín D8:10
713. 11. 2017 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sokol Tovačov C6:12
713. 11. 2017 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice CSDH Hlinsko C17:1
711. 11. 2017 10:00STK Hradčany BTJ Sokol Černotín A13:5
709. 11. 2017 18:00TJ Sokol Osek ASDH Lhota A9:9
712. 11. 2017 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Hustopeče nad Bečvou B11:7
817. 11. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín DTJ Hustopeče nad Bečvou B12:6
816. 11. 2017 18:30SDH Lhota AStolní tenis klub Komárno10:8
817. 11. 2017 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sokol Osek A10:8
817. 11. 2017 18:00SDH Hlinsko CSTK Hradčany B3:15
820. 11. 2017 18:30TJ Sokol Tovačov CTJ Sigma Cidemat Hranice C12:6
816. 11. 2017 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sokol Čekyně B16:2
927. 11. 2017 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sokol Kojetín D6:12
927. 11. 2017 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Loučka B12:6
925. 11. 2017 10:00STK Hradčany BTJ Sokol Tovačov C15:3
923. 11. 2017 18:00TJ Sokol Osek ASDH Hlinsko C15:3
926. 11. 2017 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Černotín A12:6
924. 11. 2017 18:30TJ Hustopeče nad Bečvou BSDH Lhota A8:10
1001. 12. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín DSDH Lhota A12:6
1001. 12. 2017 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Hustopeče nad Bečvou B9:9
1001. 12. 2017 18:00SDH Hlinsko CStolní tenis klub Komárno8:10
1004. 12. 2017 18:30TJ Sokol Tovačov CTJ Sokol Osek A12:6
1030. 11. 2017 18:00TJ Sokol Loučka BSTK Hradčany B4:14
1004. 12. 2017 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sigma Cidemat Hranice C5:13
1111. 12. 2017 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Kojetín D13:5
1109. 12. 2017 10:00STK Hradčany BTJ Sokol Čekyně B18:0
1107. 12. 2017 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Loučka B7:11
1110. 12. 2017 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Tovačov C8:10
1108. 12. 2017 18:30TJ Hustopeče nad Bečvou BSDH Hlinsko C13:5
1107. 12. 2017 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Černotín A12:6
1205. 01. 2018 18:00TJ Sokol Kojetín DTJ Sokol Černotín A17:1
1204. 01. 2018 18:30SDH Lhota ASDH Hlinsko C8:10
1205. 01. 2018 18:30TJ Hustopeče nad Bečvou BTJ Sokol Tovačov C4:14
1207. 01. 2018 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Loučka B5:13
1204. 01. 2018 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Čekyně B14:4
1206. 01. 2018 10:00STK Hradčany BTJ Sigma Cidemat Hranice C8:10
1313. 01. 2018 10:00STK Hradčany BTJ Sokol Kojetín D12:6
1315. 01. 2018 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Osek A5:13
1315. 01. 2018 18:00TJ Sokol Čekyně BStolní tenis klub Komárno11:7
1311. 01. 2018 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Hustopeče nad Bečvou B10:8
1315. 01. 2018 18:30TJ Sokol Tovačov CSDH Lhota A14:4
1312. 01. 2018 18:00SDH Hlinsko CTJ Sokol Černotín A6:12
1419. 01. 2018 18:00TJ Sokol Kojetín DSDH Hlinsko C9:9
1419. 01. 2018 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sokol Tovačov C9:9
1418. 01. 2018 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Loučka B7:11
1419. 01. 2018 18:30TJ Hustopeče nad Bečvou BTJ Sokol Čekyně B9:9
1421. 01. 2018 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sigma Cidemat Hranice C12:6
1418. 01. 2018 18:00TJ Sokol Osek ASTK Hradčany B12:6
1525. 01. 2018 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Kojetín D7:11
1527. 01. 2018 10:00STK Hradčany BStolní tenis klub Komárno9:9
1529. 01. 2018 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Hustopeče nad Bečvou B15:3
1529. 01. 2018 18:00TJ Sokol Čekyně BSDH Lhota A5:13
1525. 01. 2018 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sokol Černotín A10:8
1529. 01. 2018 18:30TJ Sokol Tovačov CSDH Hlinsko C16:2
1602. 02. 2018 18:00TJ Sokol Kojetín DTJ Sokol Tovačov C6:12
1630. 01. 2018 18:00SDH Hlinsko CTJ Sokol Loučka B7:11
1623. 02. 2018 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sokol Čekyně B13:5
1601. 02. 2018 18:30SDH Lhota ATJ Sigma Cidemat Hranice C12:6
1602. 02. 2018 18:30TJ Hustopeče nad Bečvou BSTK Hradčany B8:10
1604. 02. 2018 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Osek A9:9
1711. 02. 2018 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Kojetín D11:7
1708. 02. 2018 18:00TJ Sokol Osek ATJ Hustopeče nad Bečvou B11:7
1710. 02. 2018 10:00STK Hradčany BSDH Lhota A14:4
1712. 02. 2018 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Černotín A15:3
1712. 02. 2018 18:00TJ Sokol Čekyně BSDH Hlinsko C15:3
1708. 02. 2018 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sokol Tovačov C9:9
1816. 02. 2018 18:00TJ Sokol Kojetín DTJ Sokol Loučka B9:9
1819. 02. 2018 18:30TJ Sokol Tovačov CTJ Sokol Čekyně B12:6
1816. 02. 2018 18:00SDH Hlinsko CTJ Sigma Cidemat Hranice C1:17
1816. 02. 2018 18:30TJ Sokol Černotín ASTK Hradčany B7:11
1815. 02. 2018 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Osek A10:8
1804. 03. 2018 14:00TJ Hustopeče nad Bečvou BStolní tenis klub Komárno2:16
1923. 02. 2018 18:30
odloženo
TJ Hustopeče nad Bečvou BTJ Sokol Kojetín D9:9
1925. 02. 2018 10:00Stolní tenis klub KomárnoSDH Lhota A9:9
1922. 02. 2018 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Černotín A8:10
1924. 02. 2018 10:00STK Hradčany BSDH Hlinsko C16:2
1926. 02. 2018 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Tovačov C10:8
1926. 02. 2018 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sokol Loučka B10:8
2002. 03. 2018 18:00TJ Sokol Kojetín DTJ Sokol Čekyně B10:8
2001. 03. 2018 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sigma Cidemat Hranice C7:11
2005. 03. 2018 18:30TJ Sokol Tovačov CSTK Hradčany B8:10
2002. 03. 2018 18:00SDH Hlinsko CTJ Sokol Osek A4:14
2002. 03. 2018 18:30TJ Sokol Černotín AStolní tenis klub Komárno7:11
2001. 03. 2018 18:30SDH Lhota ATJ Hustopeče nad Bečvou B13:5
2108. 03. 2018 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Kojetín D9:9
2109. 03. 2018 18:30TJ Hustopeče nad Bečvou BTJ Sokol Černotín A9:9
2111. 03. 2018 10:00Stolní tenis klub KomárnoSDH Hlinsko C14:4
2122. 03. 2018 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Tovačov C6:12
2110. 03. 2018 10:00STK Hradčany BTJ Sokol Loučka B14:4
2112. 03. 2018 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Čekyně B15:3
2216. 03. 2018 18:00TJ Sokol Kojetín DTJ Sigma Cidemat Hranice C7:11
2219. 03. 2018 18:00TJ Sokol Čekyně BSTK Hradčany B8:10
2215. 03. 2018 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sokol Osek A14:4
2219. 03. 2018 18:30TJ Sokol Tovačov CStolní tenis klub Komárno12:6
2216. 03. 2018 18:00SDH Hlinsko CTJ Hustopeče nad Bečvou B4:14
2216. 03. 2018 18:30TJ Sokol Černotín ASDH Lhota A12:6
RSST Přerov 4.třídy
102. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BTJ Sokol Dolní Újezd D15:3
101. 10. 2017 09:00TJ Chropyně DTJ Sokol Dolní Újezd C5:13
129. 09. 2017 18:00Stolní tenis RadkovyST Rajnochovice B12:6
101. 10. 2017 09:00STK Hradčany CTJ Sokol Černotín B11:7
102. 10. 2017 18:30TJ Sokol Osek BSK Všechovice17:1
129. 09. 2017 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Opatovice C15:3
206. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Sokol Opatovice C8:10
209. 10. 2017 18:00SK VšechoviceTJ Sigma Cidemat Hranice D3:15
209. 10. 2017 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Sokol Osek B9:9
205. 10. 2017 19:00ST Rajnochovice BSTK Hradčany C11:7
206. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CStolní tenis Radkovy12:6
209. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BTJ Chropyně D11:7
316. 10. 2017 18:30TJ Chropyně DTJ Sokol Dolní Újezd D9:9
313. 10. 2017 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Lipník nad Bečvou B9:9
312. 10. 2017 18:00STK Hradčany CTJ Sokol Dolní Újezd C6:12
316. 10. 2017 18:30TJ Sokol Osek BST Rajnochovice B9:9
313. 10. 2017 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Černotín B12:6
315. 10. 2017 09:00TJ Sokol Opatovice CSK Všechovice17:1
423. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DSK Všechovice13:5
423. 10. 2017 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Sokol Opatovice C7:11
419. 10. 2017 19:00ST Rajnochovice BTJ Sigma Cidemat Hranice D12:6
420. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Osek B9:9
423. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BSTK Hradčany C9:9
422. 10. 2017 09:00TJ Chropyně DStolní tenis Radkovy10:8
527. 10. 2017 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Dolní Újezd D12:6
529. 10. 2017 09:00STK Hradčany CTJ Chropyně D17:1
530. 10. 2017 18:30TJ Sokol Osek BTJ Sokol Lipník nad Bečvou B9:9
527. 10. 2017 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Dolní Újezd C11:7
529. 10. 2017 09:00TJ Sokol Opatovice CST Rajnochovice B12:6
530. 10. 2017 18:00SK VšechoviceTJ Sokol Černotín B6:12
603. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Sokol Černotín B7:11
602. 11. 2017 19:00ST Rajnochovice BSK Všechovice9:9
603. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Opatovice C13:5
606. 11. 2017 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BTJ Sigma Cidemat Hranice D10:8
605. 11. 2017 09:00TJ Chropyně DTJ Sokol Osek B11:7
603. 11. 2017 18:00Stolní tenis RadkovySTK Hradčany C4:14
712. 11. 2017 09:00STK Hradčany CTJ Sokol Dolní Újezd D14:4
713. 11. 2017 18:30TJ Sokol Osek BStolní tenis Radkovy12:6
710. 11. 2017 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Chropyně D12:6
712. 11. 2017 09:00TJ Sokol Opatovice CTJ Sokol Lipník nad Bečvou B10:8
713. 11. 2017 18:00SK VšechoviceTJ Sokol Dolní Újezd C6:12
713. 11. 2017 18:30TJ Sokol Černotín BST Rajnochovice B11:7
817. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DST Rajnochovice B10:8
817. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Černotín B9:9
820. 11. 2017 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BSK Všechovice17:1
819. 11. 2017 09:00TJ Chropyně DTJ Sokol Opatovice C3:15
816. 11. 2017 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sigma Cidemat Hranice D7:11
819. 11. 2017 09:00STK Hradčany CTJ Sokol Osek B15:3
927. 11. 2017 18:30TJ Sokol Osek BTJ Sokol Dolní Újezd D13:5
924. 11. 2017 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DSTK Hradčany C11:7
926. 11. 2017 09:00TJ Sokol Opatovice CStolní tenis Radkovy11:7
927. 11. 2017 18:00SK VšechoviceTJ Chropyně D3:15
927. 11. 2017 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Sokol Lipník nad Bečvou B7:11
923. 11. 2017 19:00ST Rajnochovice BTJ Sokol Dolní Újezd C3:15
1001. 12. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Sokol Dolní Újezd C2:16
1004. 12. 2017 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BST Rajnochovice B9:9
1003. 12. 2017 09:00TJ Chropyně DTJ Sokol Černotín B9:9
1006. 12. 2017 18:00Stolní tenis RadkovySK Všechovice12:6
1003. 12. 2017 09:00STK Hradčany CTJ Sokol Opatovice C4:14
1004. 12. 2017 18:30TJ Sokol Osek BTJ Sigma Cidemat Hranice D7:11
1120. 12. 2017 17:30TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Dolní Újezd D15:3
1110. 12. 2017 09:00TJ Sokol Opatovice CTJ Sokol Osek B15:3
1111. 12. 2017 18:00SK VšechoviceSTK Hradčany C3:15
1111. 12. 2017 18:30TJ Sokol Černotín BStolní tenis Radkovy11:7
1107. 12. 2017 19:00ST Rajnochovice BTJ Chropyně D12:6
1108. 12. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Lipník nad Bečvou B10:8
1205. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Sokol Lipník nad Bečvou B2:16
1205. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Chropyně D9:9
1204. 01. 2018 19:00ST Rajnochovice BStolní tenis Radkovy7:11
1208. 01. 2018 18:30TJ Sokol Černotín BSTK Hradčany C7:11
1208. 01. 2018 18:00SK VšechoviceTJ Sokol Osek B5:13
1207. 01. 2018 09:00TJ Sokol Opatovice CTJ Sigma Cidemat Hranice D10:8
1314. 01. 2018 09:00TJ Sokol Opatovice CTJ Sokol Dolní Újezd D12:6
1317. 01. 2018 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DSK Všechovice18:0
1315. 01. 2018 18:30TJ Sokol Osek BTJ Sokol Černotín B8:10
1314. 01. 2018 09:00STK Hradčany CST Rajnochovice B5:13
1310. 01. 2018 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Dolní Újezd C9:9
1314. 01. 2018 09:00TJ Chropyně DTJ Sokol Lipník nad Bečvou B10:8
1423. 01. 2018 18:30TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Chropyně D8:10
1422. 01. 2018 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BStolní tenis Radkovy12:6
1419. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CSTK Hradčany C10:8
1418. 01. 2018 19:00ST Rajnochovice BTJ Sokol Osek B7:11
1422. 01. 2018 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Sigma Cidemat Hranice D6:12
1422. 01. 2018 18:00SK VšechoviceTJ Sokol Opatovice C6:12
1526. 01. 2018 18:00SK VšechoviceTJ Sokol Dolní Újezd D4:14
1528. 01. 2018 09:00TJ Sokol Opatovice CTJ Sokol Černotín B16:2
1507. 02. 2018 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DST Rajnochovice B15:3
1529. 01. 2018 18:30TJ Sokol Osek BTJ Sokol Dolní Újezd C3:15
1528. 01. 2018 09:00STK Hradčany CTJ Sokol Lipník nad Bečvou B11:7
1526. 01. 2018 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Chropyně D5:13
1602. 02. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DStolní tenis Radkovy10:8
1604. 02. 2018 09:00TJ Chropyně DSTK Hradčany C9:9
1605. 02. 2018 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BTJ Sokol Osek B16:2
1602. 02. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sigma Cidemat Hranice D10:8
1601. 02. 2018 19:00ST Rajnochovice BTJ Sokol Opatovice C6:12
1605. 02. 2018 18:30TJ Sokol Černotín BSK Všechovice13:5
1712. 02. 2018 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Sokol Dolní Újezd D11:7
1712. 02. 2018 18:00SK VšechoviceST Rajnochovice B6:12
1711. 02. 2018 09:00TJ Sokol Opatovice CTJ Sokol Dolní Újezd C7:11
1709. 02. 2018 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Lipník nad Bečvou B12:6
1712. 02. 2018 18:30TJ Sokol Osek BTJ Chropyně D3:15
1711. 02. 2018 09:00STK Hradčany CStolní tenis Radkovy9:9
1816. 02. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DSTK Hradčany C6:12
1816. 02. 2018 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Osek B10:8
1828. 02. 2018 18:00TJ Chropyně DTJ Sigma Cidemat Hranice D9:9
1819. 02. 2018 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BTJ Sokol Opatovice C11:7
1816. 02. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CSK Všechovice12:6
1815. 02. 2018 19:00ST Rajnochovice BTJ Sokol Černotín B9:9
1922. 02. 2018 19:00ST Rajnochovice BTJ Sokol Dolní Újezd D7:11
1926. 02. 2018 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Sokol Dolní Újezd C7:11
1926. 02. 2018 18:00SK VšechoviceTJ Sokol Lipník nad Bečvou B6:12
1911. 03. 2018 15:00TJ Sokol Opatovice CTJ Chropyně D9:9
1923. 02. 2018 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DStolní tenis Radkovy12:6
1926. 02. 2018 18:30TJ Sokol Osek BSTK Hradčany C6:12
2002. 03. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Sokol Osek B8:10
2004. 03. 2018 09:00STK Hradčany CTJ Sigma Cidemat Hranice D6:12
2002. 03. 2018 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Opatovice C8:10
2004. 03. 2018 09:00TJ Chropyně DSK Všechovice16:2
2005. 03. 2018 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BTJ Sokol Černotín B5:13
2002. 03. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CST Rajnochovice B14:4
2109. 03. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Dolní Újezd D13:5
2108. 03. 2018 19:00ST Rajnochovice BTJ Sokol Lipník nad Bečvou B10:8
2112. 03. 2018 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Chropyně D9:9
2112. 03. 2018 18:00SK VšechoviceStolní tenis Radkovy6:12
2111. 03. 2018 09:00TJ Sokol Opatovice CSTK Hradčany C13:5
2109. 03. 2018 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Osek B15:3
2216. 03. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Sigma Cidemat Hranice D5:13
2219. 03. 2018 18:30TJ Sokol Osek BTJ Sokol Opatovice C5:13
2218. 03. 2018 09:00STK Hradčany CSK Všechovice15:3
2216. 03. 2018 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Černotín B11:7
2218. 03. 2018 09:00TJ Chropyně DST Rajnochovice B14:4
2219. 03. 2018 18:30TJ Sokol Lipník nad Bečvou BTJ Sokol Dolní Újezd C10:8
RSST Přerov 5.třídy
101. 10. 2017 09:00Střelecký klub PolomTJ Sigma Hranice E5:13
120. 10. 2017 18:00Sportovní klub Rakov CT.J. Sokol Vlkoš11:7
128. 09. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ESTK Hradčany D10:8
215. 10. 2017 10:00
SK Přerov
STK Hradčany DSK Přerov E7:11
208. 10. 2017 09:00T.J. Sokol VlkošTJ Sokol Dolní Újezd E5:13
204. 10. 2017 18:30SDH Lhota BSportovní klub Rakov C11:7
313. 10. 2017 18:00Sportovní klub Rakov CStřelecký klub Polom8:10
312. 10. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ESDH Lhota B10:8
313. 10. 2017 18:00SK Přerov ET.J. Sokol Vlkoš8:10
320. 10. 2017 18:00SDH ŠpičkySTK Hradčany D11:7
422. 10. 2017 09:00T.J. Sokol VlkošSDH Špičky6:12
418. 10. 2017 18:30SDH Lhota BSK Přerov E7:11
422. 10. 2017 09:00Střelecký klub PolomTJ Sokol Dolní Újezd E11:7
527. 10. 2017 18:00Sportovní klub Rakov CTJ Sigma Hranice E8:10
527. 10. 2017 18:00SK Přerov EStřelecký klub Polom12:6
527. 10. 2017 18:00SDH ŠpičkySDH Lhota B9:9
606. 11. 2017 18:00TJ Sigma Hranice ESTK Hradčany D14:4
605. 11. 2017 09:00Střelecký klub PolomSDH Špičky11:7
603. 11. 2017 18:00Sportovní klub Rakov CTJ Sokol Dolní Újezd E7:11
709. 11. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ETJ Sigma Hranice E6:12
710. 11. 2017 18:00SK Přerov ESportovní klub Rakov C13:5
729. 11. 2017 18:30
Sokol Vlkoš
STK Hradčany DT.J. Sokol Vlkoš4:14
820. 11. 2017 18:00TJ Sigma Hranice ET.J. Sokol Vlkoš15:3
815. 11. 2017 18:30SDH Lhota BSTK Hradčany D12:6
817. 11. 2017 18:00Sportovní klub Rakov CSDH Špičky5:13
805. 12. 2017 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ESK Přerov E8:10
915. 12. 2017 18:00SK Přerov ETJ Sigma Hranice E18:0wo
913. 12. 2017 18:00SDH ŠpičkyTJ Sokol Dolní Újezd E10:8
926. 11. 2017 09:00STK Hradčany DStřelecký klub Polom7:11
926. 11. 2017 09:00T.J. Sokol VlkošSDH Lhota B4:14
1004. 12. 2017 18:00TJ Sigma Hranice ESDH Lhota B10:8
1010. 12. 2017 09:00Střelecký klub PolomT.J. Sokol Vlkoš12:6
1001. 12. 2017 18:00SK Přerov ESDH Špičky11:7
1107. 12. 2017 18:00SDH ŠpičkyTJ Sigma Hranice E11:7
1110. 12. 2017 09:00STK Hradčany DSportovní klub Rakov C13:5
1106. 12. 2017 18:30SDH Lhota BStřelecký klub Polom7:11
1208. 01. 2018 18:00TJ Sigma Hranice EStřelecký klub Polom8:10
1207. 01. 2018 09:00T.J. Sokol VlkošSportovní klub Rakov C11:7
1207. 01. 2018 09:00STK Hradčany DTJ Sokol Dolní Újezd E7:11
1309. 02. 2018 16:00SK Přerov ESTK Hradčany D13:5
1311. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ET.J. Sokol Vlkoš13:5
1312. 01. 2018 18:00Sportovní klub Rakov CSDH Lhota B3:15
1419. 01. 2018 18:00Střelecký klub PolomSportovní klub Rakov C13:5
1417. 01. 2018 18:30SDH Lhota BTJ Sokol Dolní Újezd E12:6
1428. 01. 2018 15:00T.J. Sokol VlkošSK Přerov E6:12
1421. 01. 2018 09:00STK Hradčany DSDH Špičky7:11
1526. 01. 2018 18:00SDH ŠpičkyT.J. Sokol Vlkoš12:6
1526. 01. 2018 18:00SK Přerov ESDH Lhota B10:8
1525. 01. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd EStřelecký klub Polom7:11
1605. 02. 2018 18:00TJ Sigma Hranice ESportovní klub Rakov C16:2
1604. 02. 2018 09:00Střelecký klub PolomSK Přerov E10:8
1631. 01. 2018 18:30SDH Lhota BSDH Špičky9:9
1711. 02. 2018 13:00STK Hradčany DTJ Sigma Hranice E3:15
1709. 02. 2018 18:00SDH ŠpičkyStřelecký klub Polom12:6
1708. 02. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ESportovní klub Rakov C13:5
1820. 02. 2018 19:00TJ Sigma Hranice ETJ Sokol Dolní Újezd E7:11
1802. 03. 2018 18:00Sportovní klub Rakov CSK Přerov E0:18
1821. 03. 2018 18:30T.J. Sokol VlkošSTK Hradčany D12:6
1921. 02. 2018 18:30T.J. Sokol VlkošTJ Sigma Hranice E4:14
1925. 02. 2018 09:00STK Hradčany DSDH Lhota B9:9
1923. 02. 2018 18:00SDH ŠpičkySportovní klub Rakov C10:8
1923. 02. 2018 18:00SK Přerov ETJ Sokol Dolní Újezd E15:3
2005. 03. 2018 18:00TJ Sigma Hranice ESK Přerov E11:7
2001. 03. 2018 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ESDH Špičky4:14
2004. 03. 2018 09:00Střelecký klub PolomSTK Hradčany D16:2
2028. 02. 2018 18:30SDH Lhota BT.J. Sokol Vlkoš12:6
2107. 03. 2018 18:30SDH Lhota BTJ Sigma Hranice E10:8
2111. 03. 2018 09:00T.J. Sokol VlkošStřelecký klub Polom4:14
2109. 03. 2018 18:00SDH ŠpičkySK Přerov E11:7
2219. 03. 2018 18:00TJ Sigma Hranice ESDH Špičky7:11
2210. 03. 2018 18:00Sportovní klub Rakov CSTK Hradčany D7:11
2218. 03. 2018 09:00Střelecký klub PolomSDH Lhota B9:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS