Výsledky
Extraliga mužů
130. 08. 2018 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2TTC Ostrava 20160:4 V: Sedláček Petr
R: Vítek Josef
131. 08. 2018 18:00KT PrahaSF SKK EL Niňo Praha4:2 V: Votípka Emanuel
R: Haralík Stanislav
131. 08. 2018 18:00SKST Charvát Baník HavířovSKST EUROMASTER Liberec2:4 V: Petr Radim
R: Manda Zdeněk
131. 08. 2018 18:00TJ Ostrava KSTDTJ Hradec Králové4:3 V: Skulina Bohumil
R: Gromnica Václav
207. 09. 2018 18:00TTC Ostrava 2016DTJ Hradec Králové4:0 V: Petr Radim
R: Jašek Milan
206. 09. 2018 18:00SKST EUROMASTER LiberecTJ Ostrava KST4:3 V: Zahradník Petr
R: Sudek Petr
207. 09. 2018 18:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Charvát Baník Havířov4:1 V: Haralík Stanislav
R: Votípka Emanuel
207. 09. 2018 18:40TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST Hodonín - STAVOIMPEX4:0 V: Tomanec Jan
R: Bouček Stanislav
328. 09. 2018 18:00SKST Hodonín - STAVOIMPEXTTC Ostrava 20161:4 V: Šural Václav
R: Juřík Miroslav
326. 09. 2018 18:00KT PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 24:3 V: Haralík Stanislav
R: Kotlorz Lukáš
312. 10. 2018 18:00TJ Ostrava KSTSF SKK EL Niňo Praha0:4 V: Manda Zdeněk
R: Jašek Milan
328. 09. 2018 18:00DTJ Hradec KrálovéSKST EUROMASTER Liberec4:2 V: Sedláček Petr
R: Bouček Stanislav
405. 10. 2018 18:00SKST EUROMASTER LiberecTTC Ostrava 20161:4 V: Vrabec Jakub
R: Varcl Jan
404. 10. 2018 18:00SF SKK EL Niňo PrahaDTJ Hradec Králové4:0 V: Hrdý Jiří
R: Votípka Emanuel
405. 10. 2018 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST Charvát Baník Havířov4:2 V: Šlechta Roman
R: Tomanec Jan
405. 10. 2018 18:00SKST Hodonín - STAVOIMPEXKT Praha1:4 V: Jamný Pavel
R: Šural Václav
519. 10. 2018 18:00KT PrahaTTC Ostrava 20161:4 V: Haralík Stanislav
R: Hanek Stanislav
518. 10. 2018 18:00SKST Charvát Baník HavířovSKST Hodonín - STAVOIMPEX4:0 V: Petr Radim
R: Skulina Bohumil
519. 10. 2018 18:00TJ Ostrava KSTTJ Sokol PP Hradec Králové 24:0 V: Manda Zdeněk
R: Svobodová Vlasta
516. 10. 2018 18:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST EUROMASTER Liberec4:1 V: Malík Tomáš
R: Hrdý Jiří
601. 11. 2018 18:00TTC Ostrava 2016SF SKK EL Niňo Praha1:4 V: Skulina Bohumil
R: Svobodová Vlasta
602. 11. 2018 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2DTJ Hradec Králové4:1 V: Sedláček Petr
R: Tomanec Jan
602. 11. 2018 18:00SKST Hodonín - STAVOIMPEXTJ Ostrava KST1:4 V: Juřík Miroslav
R: Šural Václav
602. 11. 2018 18:00KT PrahaSKST Charvát Baník Havířov4:2 V: Hanek Stanislav
R: Kotlorz Lukáš
723. 11. 2018 18:00SKST Charvát Baník HavířovTTC Ostrava 20164:2 V: Skulina Bohumil
R: Gromnica Václav
722. 11. 2018 18:00
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův Brod
KT PrahaTJ Ostrava KST4:2 V: Kafka Pavel
R: Jirásek Zdeněk
723. 11. 2018 18:00DTJ Hradec KrálovéSKST Hodonín - STAVOIMPEX4:0 V: Tomanec Jan
R: Bouček Stanislav
723. 11. 2018 18:00SKST EUROMASTER LiberecTJ Sokol PP Hradec Králové 24:1 V: Sudek Petr
R: Zahradník Petr
830. 11. 2018 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SF SKK EL Niňo Praha1:4 V: Vítek Josef
R: Jirsa Pavel
829. 11. 2018 18:00SKST Hodonín - STAVOIMPEXSKST EUROMASTER Liberec0:4 V: Šural Václav
R: Jamný Pavel
830. 11. 2018 18:00KT PrahaDTJ Hradec Králové4:2 V: Kotlorz Lukáš
R: Votípka Emanuel
827. 11. 2018 18:00TJ Ostrava KSTSKST Charvát Baník Havířov3:4 V: Gromnica Václav
R: Jašek Milan
914. 12. 2018 18:00TJ Ostrava KSTTTC Ostrava 20164:3 V: Olbricht Jiří
R: Petr Radim
913. 12. 2018 18:00DTJ Hradec KrálovéSKST Charvát Baník Havířov4:2 V: Tomanec Jan
R: Bouček Stanislav
914. 12. 2018 18:00SKST EUROMASTER LiberecKT Praha3:4 V: Varcl Jan
R: Vrabec Jakub
914. 12. 2018 18:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Hodonín - STAVOIMPEX4:0 V: Votípka Emanuel
R: Hrdý Jiří
1004. 01. 2019 18:00TTC Ostrava 2016TJ Sokol PP Hradec Králové 24:3 V: Manda Zdeněk
R: Skulina Bohumil
1004. 01. 2019 18:00SF SKK EL Niňo PrahaKT Praha4:1 V: Kotlorz Lukáš
R: Votípka Emanuel
1003. 01. 2019 18:00SKST EUROMASTER LiberecSKST Charvát Baník Havířov4:2 V: Zahradník Petr
R: Sudek Petr
1004. 01. 2019 18:00DTJ Hradec KrálovéTJ Ostrava KST4:3 V: Sedláček Petr
R: Bouček Stanislav
1111. 01. 2019 18:00DTJ Hradec KrálovéTTC Ostrava 20164:2 V: Tomanec Jan
R: Sedláček Petr
1110. 01. 2019 18:00TJ Ostrava KSTSKST EUROMASTER Liberec2:4 V: Gromnica Václav
R: Svobodová Vlasta
1111. 01. 2019 18:00SKST Charvát Baník HavířovSF SKK EL Niňo Praha2:4 V: Olbricht Jiří
R: Skulina Bohumil
1111. 01. 2019 18:00SKST Hodonín - STAVOIMPEXTJ Sokol PP Hradec Králové 22:4 V: Šural Václav
R: Juřík Miroslav
1218. 01. 2019 18:00
Smilovice 168, 739 55 Smilovice, Sportcentrum
TTC Ostrava 2016SKST Hodonín - STAVOIMPEX4:3 V: Svobodová Vlasta
R: Petr Radim
1217. 01. 2019 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2KT Praha4:1 V: Sedláček Petr
R: Vítek Josef
1218. 01. 2019 18:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Ostrava KST4:1 V: Haralík Stanislav
R: Votípka Emanuel
1218. 01. 2019 18:00SKST EUROMASTER LiberecDTJ Hradec Králové4:2 V: Vrabec Jakub
R: Varcl Jan
1301. 02. 2019 18:00TTC Ostrava 2016SKST EUROMASTER Liberec2:4 V: Skulina Bohumil
R: Svobodová Vlasta
1331. 01. 2019 18:00DTJ Hradec KrálovéSF SKK EL Niňo Praha0:4 V: Tomanec Jan
R: Bouček Stanislav
1301. 02. 2019 18:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Sokol PP Hradec Králové 22:4 V: Gromnica Václav
R: Manda Zdeněk
1301. 02. 2019 18:00KT PrahaSKST Hodonín - STAVOIMPEX4:1 V: Haralík Stanislav
R: Votípka Emanuel
1407. 02. 2019 18:00TTC Ostrava 2016KT Praha4:1 V: Manda Zdeněk
R: Olbricht Jiří
1407. 02. 2019 18:00SKST Hodonín - STAVOIMPEXSKST Charvát Baník Havířov1:4 V: Jamný Pavel
R: Juřík Miroslav
1415. 01. 2019 18:00TJ Ostrava KSTTJ Sokol PP Hradec Králové 23:4 V: Manda Zdeněk
R: Jašek Milan
1407. 02. 2019 17:00SKST EUROMASTER LiberecSF SKK EL Niňo Praha1:4 V: Sudek Petr
R: Žid Jaromír
1521. 02. 2019 18:00SF SKK EL Niňo PrahaTTC Ostrava 20164:0 V: Haralík Stanislav
R: Votípka Emanuel
1522. 02. 2019 18:00DTJ Hradec KrálovéTJ Sokol PP Hradec Králové 23:4 V: Sedláček Petr
R: Tomanec Jan
1522. 02. 2019 18:00TJ Ostrava KSTSKST Hodonín - STAVOIMPEX4:1 V: Jašek Milan
R: Svobodová Vlasta
1522. 02. 2019 18:00SKST Charvát Baník HavířovKT Praha4:1 V: Olbricht Jiří
R: Manda Zdeněk
1615. 03. 2019 18:00TTC Ostrava 2016SKST Charvát Baník Havířov4:0 V: Skulina Bohumil
R: Jašek Milan
1615. 03. 2019 18:00TJ Ostrava KSTKT Praha3:4 V: Olbricht Jiří
R: Petr Radim
1614. 03. 2019 18:00SKST Hodonín - STAVOIMPEXDTJ Hradec Králové2:4 V: Juřík Miroslav
R: Šural Václav
1615. 03. 2019 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST EUROMASTER Liberec4:3 V: Sedláček Petr
R: Šlechta Roman
1721. 03. 2019 18:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 24:3 V: Haralík Stanislav
R: Votípka Emanuel
1722. 03. 2019 18:00SKST EUROMASTER LiberecSKST Hodonín - STAVOIMPEX4:0 V: Varcl Jan
R: Vrabec Jakub
1722. 03. 2019 18:00DTJ Hradec KrálovéKT Praha4:1 V: Tomanec Jan
R: Šlechta Roman
1717. 03. 2019 15:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Ostrava KST4:3 V: Gromnica Václav
R: Skulina Bohumil
1805. 04. 2019 18:00
Utkání se odehraje v herně TJ Ostrava KST na Várenské ulici.
TTC Ostrava 2016TJ Ostrava KST4:3 V: Svobodová Vlasta
R: Manda Zdeněk
1805. 04. 2019 18:00SKST Charvát Baník HavířovDTJ Hradec Králové2:4 V: Petr Radim
R: Olbricht Jiří
1804. 04. 2019 18:00KT PrahaSKST EUROMASTER Liberec3:4 V: Kotlorz Lukáš
R: Hanek Stanislav
1805. 04. 2019 18:00SKST Hodonín - STAVOIMPEXSF SKK EL Niňo Praha4:3 V: Mikulecký František
R: Jamný Pavel
1/129. 04. 2019 18:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Charvát Baník Havířov4:1 V: Haralík Stanislav
R: Hrdý Jiří
1/129. 04. 2019 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2DTJ Hradec Králové4:1 V: Sedláček Petr
R: Vítek Josef
1/129. 04. 2019 18:00TTC Ostrava 2016KT Praha4:1 V: Olbricht Jiří
R: Manda Zdeněk
1/129. 04. 2019 18:00SKST EUROMASTER LiberecTJ Ostrava KST4:1 V: Vrabec Jakub
R: Varcl Jan
1/201. 05. 2019 18:00SKST Charvát Baník HavířovSF SKK EL Niňo Praha1:4 V: Petr Radim
R: Manda Zdeněk
1/201. 05. 2019 18:00DTJ Hradec KrálovéTJ Sokol PP Hradec Králové 21:4 V: Tomanec Jan
R: Sedláček Petr
1/201. 05. 2019 18:00KT PrahaTTC Ostrava 20162:4 V: Votípka Emanuel
R: Hanek Stanislav
1/201. 05. 2019 18:00TJ Ostrava KSTSKST EUROMASTER Liberec3:4 V: Skulina Bohumil
R: Svobodová Vlasta
2/108. 05. 2019 18:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 24:0 V: Haralík Stanislav
R: Votípka Emanuel
2/109. 05. 2019 18:00SKST EUROMASTER LiberecTTC Ostrava 20163:4 V: Sudek Petr
2/210. 05. 2019 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SF SKK EL Niňo Praha3:4 V: Šlechta Roman
R: Tomanec Jan
2/211. 05. 2019 18:00TTC Ostrava 2016SKST EUROMASTER Liberec4:1 V: Skulina Bohumil
R: Svobodová Vlasta
3/122. 05. 2019 18:00SF SKK EL Niňo PrahaTTC Ostrava 20163:4 V: Votípka Emanuel
R: Haralík Stanislav
3/224. 05. 2019 18:00TTC Ostrava 2016SF SKK EL Niňo Praha2:4 V: Olbricht Jiří
R: Petr Radim
3/326. 05. 2019 18:00SF SKK EL Niňo PrahaTTC Ostrava 20164:3 V: Haralík Stanislav
R: Votípka Emanuel
1. liga mužů
115. 09. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha BSKST Warmnis Liberec B9:9 V: Fuček Miloslav
115. 09. 2018 14:00TJ Nový JičínST EUROMASTER Kolín9:9 V: Gromnica Václav
115. 09. 2018 14:00TTC Siko OrlováTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA5:10 V: Manda Zdeněk
115. 09. 2018 15:00DTJ Hradec Králové BTTC Moravská Slavia Brno10:8 V: Bouček Stanislav
115. 09. 2018 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Agrotec Hustopeče4:10 V: Vybíral Jakub
115. 09. 2018 14:00TTC Elizza PrahaSKST Baník Havířov B10:8 V: Votípka Emanuel
115. 09. 2018 16:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TJ Ostrava KST B10:7 V: Gavlas Anton
216. 09. 2018 10:00TJ Nový JičínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA6:10 V: Gromnica Václav
216. 09. 2018 10:00TTC Siko OrlováST EUROMASTER Kolín5:10 V: Petr Radim
216. 09. 2018 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Bouček Stanislav
216. 09. 2018 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Moravská Slavia Brno7:10 V: Vybíral Jakub
216. 09. 2018 10:00TTC Elizza PrahaTJ Ostrava KST B10:2 V: Votípka Emanuel
216. 09. 2018 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.SKST Baník Havířov B8:10 V: Gavlas Anton
329. 09. 2018 15:00SKST Baník Havířov BTJ Ostrava KST B10:2 V: Lesník Vladimír
329. 09. 2018 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Elizza Praha5:10 V: Rampula Miroslav
329. 09. 2018 15:00TJ Agrotec HustopečeSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:4 V: Janda Roman
329. 09. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínDTJ Hradec Králové B2:10 V: Jirásek Zdeněk
329. 09. 2018 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDAKST SK US Steinerová Choceň z.s10:4 V: Bouček Stanislav
329. 09. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Nový Jičín10:1 V: Hanek Stanislav
329. 09. 2018 15:00SKST Warmnis Liberec BTTC Siko Orlová10:4 V: Veselka Jiří
430. 09. 2018 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:2 V: Rampula Miroslav
430. 09. 2018 10:00TJ Agrotec HustopečeTTC Elizza Praha2:10 V: Janda Roman
430. 09. 2018 10:00ST EUROMASTER KolínKST SK US Steinerová Choceň z.s10:6 V: Jirásek Zdeněk
430. 09. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDADTJ Hradec Králové B8:10 V: Bouček Stanislav
430. 09. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTTC Siko Orlová10:0 V: Hanek Stanislav
430. 09. 2018 10:00SKST Warmnis Liberec BTJ Nový Jičín10:4 V: Varcl Jan
513. 10. 2018 14:00TJ Nový JičínTTC Siko Orlová8:10 V: Šlechta Roman
513. 10. 2018 15:00DTJ Hradec Králové BSF SKK EL Niňo Praha B5:10 V: Tomanec Jan
513. 10. 2018 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSKST Warmnis Liberec B1:10 V: Schejbal Josef
513. 10. 2018 14:00TTC Elizza PrahaST EUROMASTER Kolín10:8 V: Slobodzianová Petra
513. 10. 2018 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA3:10 V: Haluška Pavel
513. 10. 2018 15:00SKST Baník Havířov BTTC Moravská Slavia Brno10:8 V: Olbricht Jiří
513. 10. 2018 11:00TJ Ostrava KST BTJ Agrotec Hustopeče10:3 V: Jašek Milan
614. 10. 2018 10:00DTJ Hradec Králové BSKST Warmnis Liberec B10:3 V: Tomanec Jan
614. 10. 2018 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSF SKK EL Niňo Praha B6:10 V: Schejbal Josef
614. 10. 2018 10:00TTC Elizza PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:7 V: Slobodzianová Petra
614. 10. 2018 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.ST EUROMASTER Kolín5:10 V: Haluška Pavel
614. 10. 2018 10:00SKST Baník Havířov BTJ Agrotec Hustopeče10:0 V: Manda Zdeněk
614. 10. 2018 10:00TJ Ostrava KST BTTC Moravská Slavia Brno6:10 V: Svobodová Vlasta
727. 10. 2018 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Agrotec Hustopeče10:2 V: Vaculík Ladislav
727. 10. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínSKST Baník Havířov B6:10 V: Krejčí František
727. 10. 2018 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATJ Ostrava KST B2:10 V: Sedloň Josef
727. 10. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha BTTC Elizza Praha6:10 V: Haralík Stanislav
727. 10. 2018 15:00SKST Warmnis Liberec BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:4 V: Zahradník Petr
727. 10. 2018 14:00TJ Nový JičínDTJ Hradec Králové B9:9 V: Petr Radim
727. 10. 2018 14:00TTC Siko OrlováKST SK US Steinerová Choceň z.s9:9 V: Lesník Vladimír
828. 10. 2018 10:00ST EUROMASTER KolínTJ Ostrava KST B1:10 V: Krejčí František
828. 10. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDASKST Baník Havířov B9:9 V: Sedloň Josef
828. 10. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:3 V: Haralík Stanislav
828. 10. 2018 10:00SKST Warmnis Liberec BTTC Elizza Praha1:10 V: Zahradník Petr
828. 10. 2018 10:00TJ Nový JičínKST SK US Steinerová Choceň z.s10:7 V: Petr Radim
828. 10. 2018 10:00TTC Siko OrlováDTJ Hradec Králové B3:10 V: Lesník Vladimír
910. 11. 2018 16:00DTJ Hradec Králové BKST SK US Steinerová Choceň z.s10:4 V: Tomanec Jan
910. 11. 2018 14:00TTC Elizza PrahaTJ Nový Jičín10:5 V: Haralík Stanislav
910. 11. 2018 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TTC Siko Orlová10:0wo V: Průcha Petr
910. 11. 2018 15:00SKST Baník Havířov BSF SKK EL Niňo Praha B7:10 V: Skulina Bohumil
910. 11. 2018 17:00TJ Ostrava KST BSKST Warmnis Liberec B10:3 V: Gromnica Václav
910. 11. 2018 15:00TTC Moravská Slavia BrnoST EUROMASTER Kolín10:0 V: Rampula Miroslav
910. 11. 2018 15:00TJ Agrotec HustopečeTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA3:10 V: Janda Roman
1011. 11. 2018 10:00TTC Elizza PrahaTTC Siko Orlová10:0wo V: Haralík Stanislav
1011. 11. 2018 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TJ Nový Jičín5:10 V: Průcha Petr
1011. 11. 2018 10:00SKST Baník Havířov BSKST Warmnis Liberec B10:7 V: Skulina Bohumil
1011. 11. 2018 10:00TJ Ostrava KST BSF SKK EL Niňo Praha B10:6 V: Gromnica Václav
1011. 11. 2018 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:4 V: Rampula Miroslav
1011. 11. 2018 10:00TJ Agrotec HustopečeST EUROMASTER Kolín8:10 V: Janda Roman
1124. 11. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA9:9 V: Jirásek Zdeněk
1124. 11. 2018 13:00SF SKK EL Niňo Praha BTTC Moravská Slavia Brno6:10 V: Hrdý Jiří
1124. 11. 2018 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Žid Jaromír
1124. 11. 2018 14:00TJ Nový JičínSKST Baník Havířov B3:10 V: Skulina Bohumil
1124. 11. 2018 14:00TTC Siko OrlováTJ Ostrava KST B5:10 V: Svobodová Vlasta
1124. 11. 2018 15:00DTJ Hradec Králové BTTC Elizza Praha10:7 V: Bouček Stanislav
1124. 11. 2018 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:6 V: Vybíral Jakub
1225. 11. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Agrotec Hustopeče10:0 V: Hanek Stanislav
1225. 11. 2018 10:00SKST Warmnis Liberec BTTC Moravská Slavia Brno4:10 V: Vrabec Jakub
1225. 11. 2018 10:00TJ Nový JičínTJ Ostrava KST B3:10 V: Skulina Bohumil
1225. 11. 2018 10:00TTC Siko OrlováSKST Baník Havířov B6:10 V: Svobodová Vlasta
1225. 11. 2018 10:00DTJ Hradec Králové BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:0 V: Bouček Stanislav
1225. 11. 2018 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Elizza Praha10:8 V: Schejbal Josef
1308. 12. 2018 14:00TTC Elizza PrahaSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:4 V: Haralík Stanislav
1308. 12. 2018 15:00SKST Baník Havířov BDTJ Hradec Králové B10:8 V: Manda Zdeněk
1308. 12. 2018 15:00TJ Ostrava KST BKST SK US Steinerová Choceň z.s10:2 V: Skulina Bohumil
1308. 12. 2018 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Nový Jičín10:3 V: Pazdera Miroslav
1308. 12. 2018 15:00TJ Agrotec HustopečeTTC Siko Orlová10:4 V: Rampula Miroslav
1308. 12. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínSF SKK EL Niňo Praha B10:7 V: Jirásek Zdeněk
1308. 12. 2018 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDASKST Warmnis Liberec B8:10 V: Šlechta Roman
1409. 12. 2018 10:00SKST Baník Havířov BKST SK US Steinerová Choceň z.s10:2 V: Manda Zdeněk
1409. 12. 2018 10:00TJ Ostrava KST BDTJ Hradec Králové B10:5 V: Skulina Bohumil
1409. 12. 2018 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Siko Orlová10:0 V: Pazdera Miroslav
1409. 12. 2018 10:00TJ Agrotec HustopečeTJ Nový Jičín10:4 V: Rampula Miroslav
1409. 12. 2018 10:00ST EUROMASTER KolínSKST Warmnis Liberec B8:10 V: Krejčí František
1409. 12. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDASF SKK EL Niňo Praha B4:10 V: Bouček Stanislav
1512. 01. 2019 17:30SKST Warmnis Liberec BSF SKK EL Niňo Praha B5:10 V: Zahradník Petr
1512. 01. 2019 15:00ST EUROMASTER KolínTJ Nový Jičín3:10 V: Jirásek Zdeněk
1512. 01. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATTC Siko Orlová10:4 V: Sedláček Petr
1512. 01. 2019 15:00TTC Moravská Slavia BrnoDTJ Hradec Králové B9:9 V: Dospíšil Jiří
1512. 01. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeKST SK US Steinerová Choceň z.s3:10 V: Juřík Miroslav
1512. 01. 2019 15:00SKST Baník Havířov BTTC Elizza Praha10:3 V: Gromnica Václav
1512. 01. 2019 15:00TJ Ostrava KST BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:2 V: Manda Zdeněk
1613. 01. 2019 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATJ Nový Jičín10:8 V: Sedláček Petr
1613. 01. 2019 10:00ST EUROMASTER KolínTTC Siko Orlová10:5 V: Jirásek Zdeněk
1613. 01. 2019 10:00TJ Agrotec HustopečeDTJ Hradec Králové B10:8 V: Juřík Miroslav
1613. 01. 2019 10:00TTC Moravská Slavia BrnoKST SK US Steinerová Choceň z.s10:7 V: Janda Roman
1613. 01. 2019 10:00TJ Ostrava KST BTTC Elizza Praha10:6 V: Manda Zdeněk
1611. 01. 2019 19:00SKST Baník Havířov BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:5 V: Gromnica Václav
1725. 01. 2019 18:00TJ Ostrava KST BSKST Baník Havířov B10:4 V: Jašek Milan
1726. 01. 2019 14:00TTC Elizza PrahaTTC Moravská Slavia Brno3:10 V: Slobodzianová Petra
1726. 01. 2019 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TJ Agrotec Hustopeče6:10 V: Štika Petr
1726. 01. 2019 15:00DTJ Hradec Králové BST EUROMASTER Kolín10:5 V: Sedláček Petr
1726. 01. 2019 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA6:10 V: Schejbal Josef
1726. 01. 2019 14:00TJ Nový JičínSF SKK EL Niňo Praha B9:9 V: Gromnica Václav
1726. 01. 2019 14:00TTC Siko OrlováSKST Warmnis Liberec B6:10 V: Lesník Vladimír
1827. 01. 2019 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TTC Moravská Slavia Brno5:10 V: Štika Petr
1827. 01. 2019 10:00TTC Elizza PrahaTJ Agrotec Hustopeče10:5 V: Slobodzianová Petra
1827. 01. 2019 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sST EUROMASTER Kolín10:3 V: Schejbal Josef
1827. 01. 2019 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:3 V: Sedláček Petr
1827. 01. 2019 10:00TTC Siko OrlováSF SKK EL Niňo Praha B3:10 V: Lesník Vladimír
1827. 01. 2019 10:00TJ Nový JičínSKST Warmnis Liberec B9:9 V: Gromnica Václav
1909. 02. 2019 14:00TTC Siko OrlováTJ Nový Jičín3:10 V: Petr Radim
1909. 02. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha BDTJ Hradec Králové B10:1 V: Menger Jaroslav
1909. 02. 2019 15:00SKST Warmnis Liberec BKST SK US Steinerová Choceň z.s6:10 V: Zahradník Petr
1909. 02. 2019 15:00ST EUROMASTER KolínTTC Elizza Praha10:4 V: Krejčí František
1909. 02. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDASportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:4 V: Tomanec Jan
1909. 02. 2019 15:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Baník Havířov B10:5 V: Janda Roman
1909. 02. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeTJ Ostrava KST B1:10 V: Klecker Roman
2010. 02. 2019 10:00SKST Warmnis Liberec BDTJ Hradec Králové B1:10 V: Zahradník Petr
2010. 02. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha BKST SK US Steinerová Choceň z.s10:0 V: Menger Jaroslav
2010. 02. 2019 11:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATTC Elizza Praha10:4 V: Tomanec Jan
2010. 02. 2019 10:00ST EUROMASTER KolínSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:5 V: Krejčí František
2010. 02. 2019 10:00TJ Agrotec HustopečeSKST Baník Havířov B7:10 V: Klecker Roman
2010. 02. 2019 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Ostrava KST B4:10 V: Janda Roman
2123. 02. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeTTC Moravská Slavia Brno7:10 V: Halasová Anna
2123. 02. 2019 15:00SKST Baník Havířov BST EUROMASTER Kolín10:6 V: Olbricht Jiří
2123. 02. 2019 15:00TJ Ostrava KST BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:1 V: Jašek Milan
2123. 02. 2019 14:00TTC Elizza PrahaSF SKK EL Niňo Praha B6:10 V: Fausek Jiří
2123. 02. 2019 11:30Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.SKST Warmnis Liberec B7:10 V: Volf Oldřich
2123. 02. 2019 15:00DTJ Hradec Králové BTJ Nový Jičín9:9 V: Tomanec Jan
2123. 02. 2019 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Siko Orlová10:2 V: Schejbal Josef
2224. 02. 2019 10:00TJ Ostrava KST BST EUROMASTER Kolín9:9 V: Jašek Milan
2224. 02. 2019 10:00SKST Baník Havířov BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:0 V: Olbricht Jiří
2224. 02. 2019 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.SF SKK EL Niňo Praha B3:10 V: Gavlas Anton
2224. 02. 2019 10:00TTC Elizza PrahaSKST Warmnis Liberec B8:10 V: Hanek Stanislav
2224. 02. 2019 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Nový Jičín8:10 V: Vybíral Jakub
2224. 02. 2019 10:00DTJ Hradec Králové BTTC Siko Orlová10:3 V: Tomanec Jan
2309. 03. 2019 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sDTJ Hradec Králové B7:10 V: Schejbal Josef
2309. 03. 2019 14:00TJ Nový JičínTTC Elizza Praha10:1 V: Skulina Bohumil
2309. 03. 2019 14:00TTC Siko OrlováSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:8 V: Svobodová Vlasta
2309. 03. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha BSKST Baník Havířov B10:4 V: Votípka Emanuel
2309. 03. 2019 14:00SKST Warmnis Liberec BTJ Ostrava KST B8:10 V: Sudek Petr
2309. 03. 2019 15:00ST EUROMASTER KolínTTC Moravská Slavia Brno2:10 V: Krejčí František
2309. 03. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Šlechta Roman
2410. 03. 2019 10:00TTC Siko OrlováTTC Elizza Praha10:7 V: Svobodová Vlasta
2410. 03. 2019 10:00TJ Nový JičínSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:2 V: Gromnica Václav
2410. 03. 2019 10:00SKST Warmnis Liberec BSKST Baník Havířov B10:8 V: Sudek Petr
2410. 03. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Ostrava KST B10:8 V: Fuček Miloslav
2410. 03. 2019 11:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATTC Moravská Slavia Brno5:10 V: Šlechta Roman
2410. 03. 2019 10:00ST EUROMASTER KolínTJ Agrotec Hustopeče4:10 V: Krejčí František
2524. 03. 2019 10:00
v herně ST EUROMASTER Kolín
ST EUROMASTER KolínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:6 V: Jirásek Zdeněk
2523. 03. 2019 15:00TTC Moravská Slavia BrnoSF SKK EL Niňo Praha B10:5 V: Klecker Roman
2523. 03. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeSKST Warmnis Liberec B7:10 V: Šural Václav
2523. 03. 2019 15:00SKST Baník Havířov BTJ Nový Jičín5:10 V: Lesník Vladimír
2522. 03. 2019 18:00TJ Ostrava KST BTTC Siko Orlová10:2 V: Olbricht Jiří
2523. 03. 2019 14:00TTC Elizza PrahaDTJ Hradec Králové B5:10 V: Blažek Jan
2523. 03. 2019 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.KST SK US Steinerová Choceň z.s2:10 V: Gavlas Anton
2624. 03. 2019 10:00TJ Agrotec HustopečeSF SKK EL Niňo Praha B3:10 V: Šural Václav
2624. 03. 2019 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Warmnis Liberec B10:2 V: Klecker Roman
2624. 03. 2019 10:00TJ Ostrava KST BTJ Nový Jičín10:8 V: Olbricht Jiří
2624. 03. 2019 10:00SKST Baník Havířov BTTC Siko Orlová10:3 V: Lesník Vladimír
2624. 03. 2019 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.DTJ Hradec Králové B5:10 V: Gavlas Anton
2624. 03. 2019 10:00TTC Elizza PrahaKST SK US Steinerová Choceň z.s3:10 V: Blažek Jan
2706. 04. 2019 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TTC Elizza Praha9:9 V: Štika Petr
2706. 04. 2019 15:00DTJ Hradec Králové BSKST Baník Havířov B4:10 V: Bouček Stanislav
2706. 04. 2019 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Ostrava KST B2:10 V: Příhoda Tomáš
2706. 04. 2019 14:00TJ Nový JičínTTC Moravská Slavia Brno4:10 V: Gromnica Václav
2706. 04. 2019 14:00TTC Siko OrlováTJ Agrotec Hustopeče5:10 V: Skulina Bohumil
2706. 04. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha BST EUROMASTER Kolín9:9 V: Slavata Josef
2706. 04. 2019 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:4 V: Vrabec Jakub
2807. 04. 2019 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSKST Baník Havířov B5:10 V: Schejbal Josef
2807. 04. 2019 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Ostrava KST B6:10 V: Bouček Stanislav
2807. 04. 2019 10:00TTC Siko OrlováTTC Moravská Slavia Brno1:10 V: Petr Radim
2807. 04. 2019 10:00TJ Nový JičínTJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Gromnica Václav
2807. 04. 2019 10:00SKST Warmnis Liberec BST EUROMASTER Kolín10:4 V: Žid Jaromír
2807. 04. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:3 V: Slavata Josef
1/114. 04. 2019 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Ostrava KST B9:0wo V:
1/204. 05. 2019 15:00TJ Ostrava KST BTTC Moravská Slavia Brno0:9wo V:
2. liga mužů skupina A
129. 09. 2018 15:00TTC LitoměřiceSKST Liberec C10:5 V: Nedbal Václav
129. 09. 2018 14:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:0wo V: Zvěřina Jiří
129. 09. 2018 16:00TJ Sokol BorSKST Cheb10:3 V: Pour Pavel
129. 09. 2018 15:00SK Jiskra DomažliceTJ Šanov6:10 V: Baštář Ondřej
128. 09. 2018 18:00SF SKK EL Niňo Praha CSK Pedagog ČB10:0 V: Fuček Miloslav
129. 09. 2018 15:00TTC Elizza Praha BSK Pedagog ČB10:4 V: Blažek Jan
129. 09. 2018 15:00AC Sparta PrahaTJ Tatran Sedlčany10:8 V: Votípka Emanuel
230. 09. 2018 10:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:0wo V: Nedbal Václav
230. 09. 2018 10:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Liberec C10:3 V: Zvěřina Jiří
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol BorTJ Šanov10:7 V: Pour Pavel
230. 09. 2018 10:00SK Jiskra DomažliceSKST Cheb9:9 V: Baštář Ondřej
230. 09. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Tatran Sedlčany10:3 V: Slavata Josef
228. 09. 2018 18:00TTC Elizza Praha BTJ Tatran Sedlčany10:2 V: Blažek Jan
230. 09. 2018 10:00AC Sparta PrahaSK Pedagog ČB10:7 V: Votípka Emanuel
313. 10. 2018 16:00SKST Liberec CSK Pedagog ČB10:2 V: Louda Václav
313. 10. 2018 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Tatran Sedlčany9:9 V: Varcl Jan
312. 10. 2018 18:00SKST ChebAC Sparta Praha10:4 V: Průcha Petr
314. 10. 2018 10:00SKST ChebSF SKK EL Niňo Praha C10:8 V: Průcha Petr
314. 10. 2018 10:00TJ ŠanovTTC Elizza Praha B6:10 V: Michal Jozef
313. 10. 2018 15:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Bor10:3 V: Nedbal Václav
313. 10. 2018 14:00TTC Bělá pod BezdězemSK Jiskra Domažlice10:4 V: Zvěřina Jiří
414. 10. 2018 10:00SKST Liberec CTJ Tatran Sedlčany10:6 V: Louda Václav
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSK Pedagog ČB10:3 V: Varcl Jan
413. 10. 2018 15:00SKST ChebTTC Elizza Praha B6:10 V: Průcha Petr
412. 10. 2018 18:00TJ ŠanovSF SKK EL Niňo Praha C3:10 V: Michal Jozef
413. 10. 2018 15:00TJ ŠanovAC Sparta Praha10:5 V: Michal Jozef
414. 10. 2018 10:00TTC LitoměřiceSK Jiskra Domažlice10:4 V: Nedbal Václav
414. 10. 2018 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Bor9:9 V: Zvěřina Jiří
527. 10. 2018 16:00TJ Sokol BorSKST Liberec C10:5 V: Šoltés Juraj
527. 10. 2018 15:00SK Jiskra DomažliceTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:8 V: Baštář Ondřej
526. 10. 2018 18:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Litoměřice10:4 V: Votípka Emanuel
527. 10. 2018 15:00TTC Elizza Praha BTTC Bělá pod Bezdězem9:9 V: Menger Jaroslav
526. 10. 2018 18:00AC Sparta PrahaTTC Bělá pod Bezdězem10:5 V: Hrdý Jiří
527. 10. 2018 14:00SK Pedagog ČBSKST Cheb10:8 V: Řežáb Miroslav
527. 10. 2018 15:00TJ Tatran SedlčanyTJ Šanov10:3 V: Homolka Rudolf
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol BorTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:4 V: Šoltés Juraj
628. 10. 2018 10:00SK Jiskra DomažliceSKST Liberec C9:9 V: Baštář Ondřej
628. 10. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Bělá pod Bezdězem10:3 V: Votípka Emanuel
628. 10. 2018 10:00TTC Elizza Praha BTTC Litoměřice6:10 V: Menger Jaroslav
627. 10. 2018 15:00AC Sparta PrahaTTC Litoměřice10:7 V: Hrdý Jiří
628. 10. 2018 10:00SK Pedagog ČBTJ Šanov9:9 V: Řežáb Miroslav
628. 10. 2018 10:00TJ Tatran SedlčanySKST Cheb10:8 V: Homolka Rudolf
710. 11. 2018 16:00SKST Liberec CSKST Cheb10:5 V: Varcl Jan
710. 11. 2018 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Šanov3:10 V: Louda Václav
710. 11. 2018 15:00TTC LitoměřiceSK Pedagog ČB10:2 V: Nedbal Václav
710. 11. 2018 14:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Tatran Sedlčany7:10 V: Zvěřina Jiří
709. 11. 2018 18:00TJ Sokol BorAC Sparta Praha10:6 V: Pour Pavel
711. 11. 2018 10:00TJ Sokol BorSF SKK EL Niňo Praha C8:10 V: Pour Pavel
709. 11. 2018 18:00SK Jiskra DomažliceTTC Elizza Praha B10:5 V: Stanček Anton
811. 11. 2018 10:00SKST Liberec CTJ Šanov10:8 V: Varcl Jan
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Cheb1:10 V: Louda Václav
811. 11. 2018 10:00TTC LitoměřiceTJ Tatran Sedlčany10:6 V: Nedbal Václav
811. 11. 2018 10:00TTC Bělá pod BezdězemSK Pedagog ČB5:10 V: Zvěřina Jiří
810. 11. 2018 16:00TJ Sokol BorTTC Elizza Praha B10:6 V: Pour Pavel
810. 11. 2018 15:00SK Jiskra DomažliceSF SKK EL Niňo Praha C3:10 V: Stanček Anton
811. 11. 2018 10:00SK Jiskra DomažliceAC Sparta Praha3:10 V: Stanček Anton
923. 11. 2018 18:00SF SKK EL Niňo Praha CSKST Liberec C7:10 V: Menger Jaroslav
923. 11. 2018 18:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:1 V: Hanek Stanislav
924. 11. 2018 15:00AC Sparta PrahaTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:4 V: Slavata Josef
924. 11. 2018 15:00SK Pedagog ČBTJ Sokol Bor10:8 V: Tenglová Jaroslava
924. 11. 2018 15:00TJ Tatran SedlčanySK Jiskra Domažlice10:8 V: Homolka Rudolf
924. 11. 2018 15:00
2. ZŠ, Májová 14, Cheb
SKST ChebTTC Litoměřice5:10 V: Gavlas Anton
924. 11. 2018 15:00TJ ŠanovTTC Bělá pod Bezdězem10:7 V: Svoboda Miloš
1025. 11. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:3 V: Menger Jaroslav
1024. 11. 2018 15:00TTC Elizza Praha BSKST Liberec C10:8 V: Fausek Jiří
1025. 11. 2018 10:00AC Sparta PrahaSKST Liberec C8:10 V: Slavata Josef
1025. 11. 2018 10:00SK Pedagog ČBSK Jiskra Domažlice10:4 V: Řežáb Miroslav
1025. 11. 2018 10:00TJ Tatran SedlčanyTJ Sokol Bor10:4 V: Homolka Rudolf
1024. 11. 2018 09:30
2. ZŠ, Májová 14, Cheb
SKST ChebTTC Bělá pod Bezdězem9:9 V: Gavlas Anton
1025. 11. 2018 10:00TJ ŠanovTTC Litoměřice8:10 V: Svoboda Miloš
1108. 12. 2018 13:30TTC Bělá pod BezdězemTTC Litoměřice10:5 V: Grill Josef
1108. 12. 2018 14:00TJ Sokol BorSK Jiskra Domažlice10:4 V: Šoltés Juraj
1107. 12. 2018 18:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Elizza Praha B10:3 V: Haralík Stanislav
1109. 12. 2018 10:00TTC Elizza Praha BAC Sparta Praha10:5 V: Haralík Stanislav
1108. 12. 2018 15:00
v herně Na Kotlářce
SF SKK EL Niňo Praha CAC Sparta Praha10:1 V: Hrdý Jiří
1108. 12. 2018 15:00SK Pedagog ČBTJ Tatran Sedlčany10:6 V: Tenglová Jaroslava
1108. 12. 2018 15:00SKST ChebTJ Šanov4:10 V: Gavlas Anton
1108. 12. 2018 16:00SKST Liberec CTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:3 V: Zahradník Petr
1212. 01. 2019 13:30TTC LitoměřiceTTC Bělá pod Bezdězem10:1 V: Nedbal Václav
1212. 01. 2019 14:00SK Jiskra DomažliceTJ Sokol Bor5:10 V: Stanček Anton
1213. 01. 2019 10:00TTC Elizza Praha BSF SKK EL Niňo Praha C3:10 V: Hanek Stanislav
1212. 01. 2019 15:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha B9:9 V: Hrdý Jiří
1211. 01. 2019 18:00SF SKK EL Niňo Praha CAC Sparta Praha10:5 V: Menger Jaroslav
1212. 01. 2019 15:00TJ Tatran SedlčanySK Pedagog ČB10:6 V: Šíp Martin
1212. 01. 2019 15:00TJ ŠanovSKST Cheb10:5 V: Svoboda Miloš
1212. 01. 2019 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec C5:10 V: Varcl Jan
1326. 01. 2019 16:00SKST Liberec CTTC Litoměřice5:10 V: Louda Václav
1326. 01. 2019 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Bělá pod Bezdězem10:8 V: Varcl Jan
1326. 01. 2019 15:00SKST ChebTJ Sokol Bor10:2 V: Haluška Pavel
1326. 01. 2019 15:00TJ ŠanovSK Jiskra Domažlice10:2 V: Svoboda Miloš
1325. 01. 2019 18:00SK Pedagog ČBSF SKK EL Niňo Praha C1:10 V: Tenglová Jaroslava
1327. 01. 2019 10:00SK Pedagog ČBTTC Elizza Praha B9:9 V: Tenglová Jaroslava
1327. 01. 2019 10:00TJ Tatran SedlčanyAC Sparta Praha10:6 V: Homolka Rudolf
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Litoměřice4:10 V: Varcl Jan
1427. 01. 2019 10:00SKST Liberec CTTC Bělá pod Bezdězem10:4 V: Louda Václav
1427. 01. 2019 10:00TJ ŠanovTJ Sokol Bor7:10 V: Svoboda Miloš
1427. 01. 2019 10:00SKST ChebSK Jiskra Domažlice10:3 V: Haluška Pavel
1426. 01. 2019 15:00TJ Tatran SedlčanySF SKK EL Niňo Praha C9:9 V: Šíp Martin
1425. 01. 2019 18:00TJ Tatran SedlčanyTTC Elizza Praha B1:10 V: Šíp Martin
1426. 01. 2019 15:00SK Pedagog ČBAC Sparta Praha9:9 V: Tenglová Jaroslava
1509. 02. 2019 14:00SK Pedagog ČBSKST Liberec C1:10 V: Řežáb Miroslav
1509. 02. 2019 15:00TJ Tatran SedlčanyTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:4 V: Homolka Rudolf
1508. 02. 2019 18:00AC Sparta PrahaSKST Cheb10:0 V: Slavata Josef
1509. 02. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha CSKST Cheb10:2 V: Kulich Vladimír
1505. 02. 2019 19:00TTC Elizza Praha BTJ Šanov7:10 V: Kotlorz Lukáš
1509. 02. 2019 15:00TJ Sokol BorTTC Litoměřice10:7 V: Pour Pavel
1509. 02. 2019 15:00SK Jiskra DomažliceTTC Bělá pod Bezdězem9:9 V: Baštář Ondřej
1610. 02. 2019 10:00TJ Tatran SedlčanySKST Liberec C9:9 V: Homolka Rudolf
1610. 02. 2019 10:00SK Pedagog ČBTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:6 V: Řežáb Miroslav
1610. 02. 2019 10:00TTC Elizza Praha BSKST Cheb10:6 V: Slobodzianová Petra
1610. 02. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Šanov10:7 V: Kulich Vladimír
1609. 02. 2019 15:00AC Sparta PrahaTJ Šanov5:10 V: Slavata Josef
1610. 02. 2019 10:00SK Jiskra DomažliceTTC Litoměřice3:10 V: Stanček Anton
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol BorTTC Bělá pod Bezdězem10:4 V: Pour Pavel
1723. 02. 2019 16:00SKST Liberec CTJ Sokol Bor7:10 V: Vrabec Jakub
1723. 02. 2019 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSK Jiskra Domažlice10:7 V: Louda Václav
1722. 02. 2019 18:00TTC LitoměřiceSF SKK EL Niňo Praha C9:9 V: Nedbal Václav
1723. 02. 2019 14:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Elizza Praha B9:9 V: dohoda
1722. 02. 2019 18:00TTC Bělá pod BezdězemAC Sparta Praha9:9 V: Grill Josef
1723. 02. 2019 15:00SKST ChebSK Pedagog ČB7:10 V: Průcha Petr
1723. 02. 2019 15:00TJ ŠanovTJ Tatran Sedlčany10:4 V: Jirásko Robert
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sokol Bor5:10 V: Louda Václav
1824. 02. 2019 10:00SKST Liberec CSK Jiskra Domažlice10:7 V: Vrabec Jakub
1824. 02. 2019 10:00TTC Bělá pod BezdězemSF SKK EL Niňo Praha C4:10 V: dohoda
1824. 02. 2019 10:00TTC LitoměřiceTTC Elizza Praha B10:4 V: Nedbal Václav
1823. 02. 2019 15:00TTC LitoměřiceAC Sparta Praha10:4 V: Nedbal Václav
1824. 02. 2019 10:00TJ ŠanovSK Pedagog ČB10:3 V: Jirásko Robert
1824. 02. 2019 10:00SKST ChebTJ Tatran Sedlčany10:3 V: Průcha Petr
1909. 03. 2019 15:00SKST ChebSKST Liberec C10:4 V: Štika Petr
1909. 03. 2019 15:00TJ ŠanovTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:3 V: Michal Jozef
1909. 03. 2019 14:00SK Pedagog ČBTTC Litoměřice4:10 V: Řežáb Miroslav
1909. 03. 2019 14:00TJ Tatran SedlčanyTTC Bělá pod Bezdězem10:6 V: Homolka Rudolf
1910. 03. 2019 10:00AC Sparta PrahaTJ Sokol Bor5:10 V: Slavata Josef
1908. 03. 2019 18:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Sokol Bor10:4 V: Votípka Emanuel
1910. 03. 2019 10:00TTC Elizza Praha BSK Jiskra Domažlice10:8 V: Slobodzianová Petra
2010. 03. 2019 10:00TJ ŠanovSKST Liberec C9:9 V: Michal Jozef
2010. 03. 2019 10:00SKST ChebTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:2 V: Štika Petr
2010. 03. 2019 10:00TJ Tatran SedlčanyTTC Litoměřice9:9 V: Homolka Rudolf
2010. 03. 2019 10:00SK Pedagog ČBTTC Bělá pod Bezdězem10:5 V: Řežáb Miroslav
2009. 03. 2019 15:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Bor0:10 V: Slobodzianová Petra
2009. 03. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha CSK Jiskra Domažlice5:10 V: Votípka Emanuel
2008. 03. 2019 18:00AC Sparta PrahaSK Jiskra Domažlice10:1 V: Slavata Josef
2103. 03. 2019 11:00SKST Liberec CSF SKK EL Niňo Praha C7:10 V: Kaněra Jan
2122. 03. 2019 18:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Elizza Praha B10:8 V: Grill Josef
2124. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěAC Sparta Praha2:10 V: Varcl Jan
2123. 03. 2019 16:00TJ Sokol BorSK Pedagog ČB6:10 V: Šoltés Juraj
2123. 03. 2019 15:00SK Jiskra DomažliceTJ Tatran Sedlčany2:10 V: Stanček Anton
2123. 03. 2019 15:00TTC LitoměřiceSKST Cheb10:5 V: Vašinová Karina
2123. 03. 2019 14:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Šanov9:9 V: Dvořák Karel
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSF SKK EL Niňo Praha C5:10 V: Varcl Jan
2224. 03. 2019 10:00SKST Liberec CTTC Elizza Praha B6:10 V: Zahradník Petr
2223. 03. 2019 16:00SKST Liberec CAC Sparta Praha9:9 V: Zahradník Petr
2224. 03. 2019 10:00SK Jiskra DomažliceSK Pedagog ČB0:10 V: Stanček Anton
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol BorTJ Tatran Sedlčany7:10 V: Šoltés Juraj
2224. 03. 2019 10:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Cheb4:10 V: Dvořák Karel
2224. 03. 2019 10:00TTC LitoměřiceTJ Šanov10:5 V: Nedbal Václav
1/106. 04. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Litoměřice9:0wo V:
1/207. 04. 2019 10:00TTC LitoměřiceSF SKK EL Niňo Praha C0:9wo V:
2. liga mužů skupina B
129. 09. 2018 15:00SKST Baník Havířov CTJ Ostrava KST C10:2 V: Skulina Bohumil
129. 09. 2018 14:00TTC Siko Orlová BASK Tatra Kopřivnice10:1 V: Petr Radim
129. 09. 2018 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodStavoimpex Hodonín10:2 V: Jonášová Tereza
129. 09. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Zlín5:10 V: Vaculík Ladislav
129. 09. 2018 14:00ST EUROMASTER Kolín BKST Slezan Opava2:10 V: Krejčí František
129. 09. 2018 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéKST Jeseník10:1 V: Plecháč Jiří
230. 09. 2018 10:00SKST Baník Havířov CASK Tatra Kopřivnice10:3 V: Svobodová Vlasta
230. 09. 2018 10:00TTC Siko Orlová BTJ Ostrava KST C10:8 V: Petr Radim
230. 09. 2018 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodKST Zlín10:3 V: Jonášová Tereza
230. 09. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno BStavoimpex Hodonín10:4 V: Vaculík Ladislav
230. 09. 2018 10:00ST EUROMASTER Kolín BKST Jeseník6:10 V: Krejčí František
230. 09. 2018 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéKST Slezan Opava8:10 V: Plecháč Jiří
313. 10. 2018 15:00TJ Ostrava KST CKST Slezan Opava10:6 V: Jašek Milan
313. 10. 2018 15:00ASK Tatra KopřivniceKST Jeseník5:10 V: Valenta Miloslav
313. 10. 2018 14:30Stavoimpex HodonínST EUROMASTER Kolín B10:3 V: Juřík Miroslav
313. 10. 2018 14:00KST ZlínTJ Tatran KRPA Hostinné10:5 V: Pelnář Václav
313. 10. 2018 15:00SKST Baník Havířov CHB Ostrov Havlíčkův Brod9:9 V: Olbricht Jiří
313. 10. 2018 14:00TTC Siko Orlová BTTC Moravská Slavia Brno B7:10 V: Lesník Vladimír
414. 10. 2018 10:00TJ Ostrava KST CKST Jeseník10:3 V: Jašek Milan
414. 10. 2018 10:00ASK Tatra KopřivniceKST Slezan Opava6:10 V: Valenta Miloslav
414. 10. 2018 10:00Stavoimpex HodonínTJ Tatran KRPA Hostinné6:10 V: Juřík Miroslav
414. 10. 2018 10:00KST ZlínST EUROMASTER Kolín B10:6 V: Pelnář Václav
414. 10. 2018 10:00SKST Baník Havířov CTTC Moravská Slavia Brno B10:5 V: Manda Zdeněk
414. 10. 2018 10:00TTC Siko Orlová BHB Ostrov Havlíčkův Brod3:10 V: Lesník Vladimír
527. 10. 2018 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Ostrava KST C9:9 V: Kafka Pavel
527. 10. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno BASK Tatra Kopřivnice10:5 V: Halasová Anna
527. 10. 2018 14:00ST EUROMASTER Kolín BSKST Baník Havířov C1:10 V: Nutilová Vendula
527. 10. 2018 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéTTC Siko Orlová B10:4 V: Plecháč Jiří
527. 10. 2018 14:00KST Slezan OpavaStavoimpex Hodonín10:6 V: Mišičková Lenka
527. 10. 2018 14:00KST JeseníkKST Zlín9:9 V: Cypra Vladislav
628. 10. 2018 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodASK Tatra Kopřivnice10:3 V: Kafka Pavel
626. 10. 2018 18:30TTC Moravská Slavia Brno BTJ Ostrava KST C8:10 V: Halasová Anna
628. 10. 2018 10:00ST EUROMASTER Kolín BTTC Siko Orlová B9:9 V: Nutilová Vendula
628. 10. 2018 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéSKST Baník Havířov C7:10 V: Plecháč Jiří
628. 10. 2018 10:00KST Slezan OpavaKST Zlín10:8 V: Vícha Radomír
628. 10. 2018 10:00KST JeseníkStavoimpex Hodonín10:6 V: Cypra Vladislav
710. 11. 2018 14:00TJ Ostrava KST CStavoimpex Hodonín10:7 V: Gromnica Václav
710. 11. 2018 15:00ASK Tatra KopřivniceKST Zlín10:8 V: Valenta Miloslav
710. 11. 2018 15:00SKST Baník Havířov CKST Slezan Opava9:9 V: Svobodová Vlasta
710. 11. 2018 14:00TTC Siko Orlová BKST Jeseník10:7 V: Lesník Vladimír
710. 11. 2018 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodST EUROMASTER Kolín B10:0 V: Vondrová Iva
710. 11. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Tatran KRPA Hostinné10:7 V: Laicmanová Věra
811. 11. 2018 10:00TJ Ostrava KST CKST Zlín10:3 V: Jašek Milan
811. 11. 2018 10:00ASK Tatra KopřivniceStavoimpex Hodonín10:6 V: Valenta Miloslav
811. 11. 2018 10:00SKST Baník Havířov CKST Jeseník10:4 V: Svobodová Vlasta
811. 11. 2018 10:00TTC Siko Orlová BKST Slezan Opava9:9 V: Lesník Vladimír
811. 11. 2018 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Tatran KRPA Hostinné10:0 V: Vondrová Iva
811. 11. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno BST EUROMASTER Kolín B10:2 V: Laicmanová Věra
924. 11. 2018 14:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Ostrava KST C9:9 V: Krejčí František
924. 11. 2018 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéASK Tatra Kopřivnice10:2 V: Plecháč Jiří
924. 11. 2018 14:00KST Slezan OpavaHB Ostrov Havlíčkův Brod1:10 V: Vícha Radomír
924. 11. 2018 14:00KST JeseníkTTC Moravská Slavia Brno B10:7 V: Cypra Vladislav
924. 11. 2018 14:30Stavoimpex HodonínSKST Baník Havířov C2:10 V: Jamný Pavel
924. 11. 2018 14:00KST ZlínTTC Siko Orlová B10:8 V: Veselý Jiří
1025. 11. 2018 10:00ST EUROMASTER Kolín BASK Tatra Kopřivnice9:9 V: Nutilová Vendula
1025. 11. 2018 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéTJ Ostrava KST C8:10 V: Plecháč Jiří
1025. 11. 2018 10:00KST Slezan OpavaTTC Moravská Slavia Brno B8:10 V: Vícha Radomír
1025. 11. 2018 10:00KST JeseníkHB Ostrov Havlíčkův Brod1:10 V: Cypra Vladislav
1025. 11. 2018 10:00Stavoimpex HodonínTTC Siko Orlová B10:5 V: Jamný Pavel
1025. 11. 2018 10:00KST ZlínSKST Baník Havířov C3:10 V: Veselý Jiří
1108. 12. 2018 15:00SKST Baník Havířov CTTC Siko Orlová B10:6 V: Lesník Vladimír
1106. 12. 2018 18:30HB Ostrov Havlíčkův BrodTTC Moravská Slavia Brno B10:2 V: Kafka Pavel
1108. 12. 2018 14:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Tatran KRPA Hostinné8:10 V: Krejčí František
1108. 12. 2018 12:00KST Slezan OpavaKST Jeseník10:3 V: Vícha Radomír
1108. 12. 2018 15:00Stavoimpex HodonínKST Zlín10:5 V: Karasová Lenka
1108. 12. 2018 10:00TJ Ostrava KST CASK Tatra Kopřivnice10:3 V: Gromnica Václav
1212. 01. 2019 14:00TTC Siko Orlová BSKST Baník Havířov C10:6 V: Svobodová Vlasta
1211. 01. 2019 17:30TTC Moravská Slavia Brno BHB Ostrov Havlíčkův Brod6:10 V: Janda Roman
1212. 01. 2019 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéST EUROMASTER Kolín B8:10 V: Bouček Stanislav
1212. 01. 2019 14:00KST JeseníkKST Slezan Opava10:8 V: Rak Tomáš
1212. 01. 2019 14:00KST ZlínStavoimpex Hodonín10:8 V: Černohorská Dana
1212. 01. 2019 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ Ostrava KST C0:10 V: Valenta Miloslav
1326. 01. 2019 15:00TJ Ostrava KST CSKST Baník Havířov C10:1 V: Manda Zdeněk
1326. 01. 2019 15:00ASK Tatra KopřivniceTTC Siko Orlová B2:10 V: Valenta Miloslav
1326. 01. 2019 15:00Stavoimpex HodonínHB Ostrov Havlíčkův Brod4:10 V: Karasová Lenka
1326. 01. 2019 14:00KST ZlínTTC Moravská Slavia Brno B10:4 V: Veselý Jiří
1326. 01. 2019 14:00KST Slezan OpavaST EUROMASTER Kolín B10:4 V: Vícha Radomír
1326. 01. 2019 14:00KST JeseníkTJ Tatran KRPA Hostinné8:10 V: Rak Tomáš
1427. 01. 2019 10:00ASK Tatra KopřivniceSKST Baník Havířov C3:10 V: Valenta Miloslav
1427. 01. 2019 10:00TJ Ostrava KST CTTC Siko Orlová B9:9 V: Manda Zdeněk
1425. 01. 2019 15:00KST ZlínHB Ostrov Havlíčkův Brod0:10 V: Veselý Jiří
1427. 01. 2019 10:00Stavoimpex HodonínTTC Moravská Slavia Brno B10:2 V: Karasová Lenka
1427. 01. 2019 10:00KST JeseníkST EUROMASTER Kolín B10:3 V: Rak Tomáš
1427. 01. 2019 10:00KST Slezan OpavaTJ Tatran KRPA Hostinné10:6 V: Vícha Radomír
1509. 02. 2019 10:00KST Slezan OpavaTJ Ostrava KST C9:9 V: Vícha Radomír
1509. 02. 2019 14:00KST JeseníkASK Tatra Kopřivnice10:1 V: Cypra Vladislav
1509. 02. 2019 14:00ST EUROMASTER Kolín BStavoimpex Hodonín4:10 V: Jirásek Zdeněk
1509. 02. 2019 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéKST Zlín10:6 V: Plecháč Jiří
1509. 02. 2019 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodSKST Baník Havířov C10:1 V: Kafka Pavel
1509. 02. 2019 10:00TTC Moravská Slavia Brno BTTC Siko Orlová B10:3 V: Laicmanová Věra
1610. 02. 2019 10:00KST JeseníkTJ Ostrava KST C5:10 V: Cypra Vladislav
1610. 02. 2019 10:00KST Slezan OpavaASK Tatra Kopřivnice10:1 V: Vícha Radomír
1610. 02. 2019 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéStavoimpex Hodonín5:10 V: Plecháč Jiří
1610. 02. 2019 10:00ST EUROMASTER Kolín BKST Zlín10:4 V: Jirásek Zdeněk
1610. 02. 2019 10:00TTC Moravská Slavia Brno BSKST Baník Havířov C10:7 V: Laicmanová Věra
1608. 02. 2019 17:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTTC Siko Orlová B10:1 V: Kafka Pavel
1723. 02. 2019 15:00TJ Ostrava KST CHB Ostrov Havlíčkův Brod7:10 V: Jašek Milan
1722. 02. 2019 18:30ASK Tatra KopřivniceTTC Moravská Slavia Brno B4:10 V: Merenda Ladislav
1723. 02. 2019 15:00SKST Baník Havířov CST EUROMASTER Kolín B10:3 V: Valenta Miloslav
1723. 02. 2019 14:00TTC Siko Orlová BTJ Tatran KRPA Hostinné10:3 V: Lesník Vladimír
1723. 02. 2019 14:30Stavoimpex HodonínKST Slezan Opava10:5 V: Mikulecký František
1723. 02. 2019 14:00KST ZlínKST Jeseník10:8 V: Černohorská Dana
1824. 02. 2019 10:00ASK Tatra KopřivniceHB Ostrov Havlíčkův Brod1:10 V: Gromnica Václav
1823. 02. 2019 09:30TJ Ostrava KST CTTC Moravská Slavia Brno B10:1 V: Svobodová Vlasta
1824. 02. 2019 10:00TTC Siko Orlová BST EUROMASTER Kolín B10:4 V: Lesník Vladimír
1824. 02. 2019 10:00SKST Baník Havířov CTJ Tatran KRPA Hostinné5:10 V: Valenta Miloslav
1824. 02. 2019 10:00KST ZlínKST Slezan Opava6:10 V: Černohorská Dana
1824. 02. 2019 10:00Stavoimpex HodonínKST Jeseník10:3 V: Mikulecký František
1909. 03. 2019 15:00Stavoimpex HodonínTJ Ostrava KST C10:6 V: Šural Václav
1909. 03. 2019 14:00KST ZlínASK Tatra Kopřivnice10:5 V: Pelnář Václav
1909. 03. 2019 14:00KST Slezan OpavaSKST Baník Havířov C10:8 V: Vícha Radomír
1909. 03. 2019 14:00KST JeseníkTTC Siko Orlová B7:10 V: Veigl Jiří
1909. 03. 2019 14:00ST EUROMASTER Kolín BHB Ostrov Havlíčkův Brod6:10 V: Nutilová Vendula
1909. 03. 2019 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéTTC Moravská Slavia Brno B9:9 V: Plecháč Jiří
2010. 03. 2019 10:00KST ZlínTJ Ostrava KST C5:10 V: Pelnář Václav
2010. 03. 2019 10:00Stavoimpex HodonínASK Tatra Kopřivnice10:0 V: Jamný Pavel
2010. 03. 2019 10:00KST JeseníkSKST Baník Havířov C6:10 V: Veigl Jiří
2010. 03. 2019 10:00
České školy 108/2, Chvalíkovice
KST Slezan OpavaTTC Siko Orlová B10:8 V: Vícha Radomír
2010. 03. 2019 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéHB Ostrov Havlíčkův Brod9:9 V: Plecháč Jiří
2010. 03. 2019 10:00ST EUROMASTER Kolín BTTC Moravská Slavia Brno B10:7 V: Nutilová Vendula
2123. 03. 2019 15:00TJ Ostrava KST CST EUROMASTER Kolín B10:0 V: Valenta Miloslav
2123. 03. 2019 14:00ASK Tatra KopřivniceTJ Tatran KRPA Hostinné0:10 V: Merenda Ladislav
2123. 03. 2019 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodKST Slezan Opava10:2 V: Vondrová Iva
2123. 03. 2019 15:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Jeseník10:4 V: Pazdera Miroslav
2123. 03. 2019 15:00SKST Baník Havířov CStavoimpex Hodonín5:10 V: Manda Zdeněk
2123. 03. 2019 14:00TTC Siko Orlová BKST Zlín10:4 V: Jašek Milan
2224. 03. 2019 10:00ASK Tatra KopřivniceST EUROMASTER Kolín B8:10 V: Gromnica Václav
2224. 03. 2019 10:00TJ Ostrava KST CTJ Tatran KRPA Hostinné10:1 V: Valenta Miloslav
2224. 03. 2019 10:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Slezan Opava4:10 V: Pazdera Miroslav
2224. 03. 2019 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodKST Jeseník10:4 V: Vondrová Iva
2224. 03. 2019 10:00TTC Siko Orlová BStavoimpex Hodonín7:10 V: Svobodová Vlasta
2224. 03. 2019 10:00SKST Baník Havířov CKST Zlín5:10 V: Manda Zdeněk
1/106. 04. 2019 15:00TJ Ostrava KST CHB Ostrov Havlíčkův Brod1:9 V: Svobodová Vlasta
1/207. 04. 2019 17:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Ostrava KST C4:9 V: Kafka Pavel
1/313. 04. 2019 15:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Ostrava KST C9:5 V: Kafka Pavel
3. liga mužů skupina A
129. 09. 2018 16:00Union PlzeňTJ Střížkov10:6 V: Pinta Petr
129. 09. 2018 15:00SKUŘ PlzeňSF SKK EL Niňo Praha E3:10 V: Vlček Jaroslav
129. 09. 2018 16:00TJ Sokol Plzeň V.TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV3:10 V: Panský Miroslav
129. 09. 2018 14:00KST RakovníkTTC Libín Prachatice z.s.10:1 V: Čech Pavel
129. 09. 2018 15:00TJ Lokomotiva VršoviceRUFA Bechyně10:6 V: Veselý Daniel
129. 09. 2018 15:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Vodňany7:10 V: Gaydoš Karel
230. 09. 2018 10:00Union PlzeňSF SKK EL Niňo Praha E9:9 V: Pinta Petr
230. 09. 2018 10:00SKUŘ PlzeňTJ Střížkov6:10 V: Vlček Jaroslav
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Plzeň V.TTC Libín Prachatice z.s.10:1 V: Panský Miroslav
230. 09. 2018 10:00KST RakovníkTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV5:10 V: Mikeš Milan
230. 09. 2018 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Vodňany8:10 V: Blažek Jan
230. 09. 2018 10:00AC Sparta Praha BRUFA Bechyně10:6 V: Gaydoš Karel
313. 10. 2018 15:00TJ StřížkovRUFA Bechyně10:6 V: Blažek Jan
313. 10. 2018 16:30SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Vodňany10:3 V: Plachý Jiří
313. 10. 2018 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Lokomotiva Vršovice10:1 V: Krejčí Miroslav
313. 10. 2018 15:00TTC Libín Prachatice z.s.AC Sparta Praha B10:5 V: Buchlovský Petr
313. 10. 2018 16:00Union PlzeňTJ Sokol Plzeň V.10:7 V: Pinta Petr
313. 10. 2018 15:00SKUŘ PlzeňKST Rakovník6:10 V: Smutná Daniela
414. 10. 2018 10:00TJ StřížkovTJ Sokol Vodňany10:5 V: Ehrenberger Květoslav
414. 10. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha ERUFA Bechyně10:0 V: Plachý Jiří
414. 10. 2018 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVAC Sparta Praha B10:1 V: Krejčí Miroslav
414. 10. 2018 10:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Lokomotiva Vršovice10:6 V: Buchlovský Petr
414. 10. 2018 10:00Union PlzeňKST Rakovník10:6 V: Pinta Petr
414. 10. 2018 10:00SKUŘ PlzeňTJ Sokol Plzeň V.10:3 V: Vlček Jaroslav
527. 10. 2018 16:00TJ Sokol Plzeň V.TJ Střížkov10:8 V:
527. 10. 2018 14:00KST RakovníkSF SKK EL Niňo Praha E10:8 V: Mikeš Milan
527. 10. 2018 15:00TJ Lokomotiva VršoviceUnion Plzeň2:10 V: Blažek Jan
527. 10. 2018 15:00AC Sparta Praha BSKUŘ Plzeň10:3 V: Havazík Ondřej
527. 10. 2018 13:00RUFA BechyněTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV2:10 V: Lachout Jaroslav
526. 10. 2018 16:00TJ Sokol VodňanyTTC Libín Prachatice z.s.9:9 V:
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Plzeň V.SF SKK EL Niňo Praha E1:10 V: Panský Miroslav
628. 10. 2018 10:00KST RakovníkTJ Střížkov10:4 V: Přibík Jan
628. 10. 2018 10:00TJ Lokomotiva VršoviceSKUŘ Plzeň3:10 V: Blažek Jan
628. 10. 2018 10:00AC Sparta Praha BUnion Plzeň9:9 V: Havazík Ondřej
628. 10. 2018 10:00RUFA BechyněTTC Libín Prachatice z.s.6:10 V: Tenglová Jaroslava
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol VodňanyTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV0:10 V: Jungvirt Josef
710. 11. 2018 15:00TJ StřížkovTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV3:10 V: Ehrenberger Květoslav
709. 11. 2018 18:00SF SKK EL Niňo Praha ETTC Libín Prachatice z.s.10:1 V: Votípka Emanuel
710. 11. 2018 16:00Union PlzeňRUFA Bechyně10:3 V: Pinta Petr
710. 11. 2018 15:00SKUŘ PlzeňTJ Sokol Vodňany10:8 V: Vlček Jaroslav
710. 11. 2018 16:00TJ Sokol Plzeň V.TJ Lokomotiva Vršovice10:0 V: Kůs Michal
710. 11. 2018 14:00KST RakovníkAC Sparta Praha B9:9 V: Čech Pavel
811. 11. 2018 10:00TJ StřížkovTTC Libín Prachatice z.s.10:0wo V: Ehrenberger Květoslav
811. 11. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV7:10 V: Menger Jaroslav
811. 11. 2018 10:00Union PlzeňTJ Sokol Vodňany10:3 V: Pinta Petr
811. 11. 2018 10:00SKUŘ PlzeňRUFA Bechyně10:2 V: Vlček Jaroslav
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Plzeň V.AC Sparta Praha B9:9 V: Panský Miroslav
811. 11. 2018 10:00KST RakovníkTJ Lokomotiva Vršovice10:0 V: Přibík Jan
924. 11. 2018 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Střížkov2:10 V: Stránský Zdeněk
924. 11. 2018 15:00AC Sparta Praha BSF SKK EL Niňo Praha E10:7 V: Havazík Ondřej
924. 11. 2018 13:00RUFA BechyněTJ Sokol Plzeň V.9:9 V: Lachout Jaroslav
924. 11. 2018 15:00TJ Sokol VodňanyKST Rakovník1:10 V: Kotlorz Lukáš
924. 11. 2018 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVUnion Plzeň10:5 V: Krejčí Miroslav
924. 11. 2018 15:00TTC Libín Prachatice z.s.SKUŘ Plzeň10:6 V: Buchlovský Petr
1025. 11. 2018 10:00TJ Lokomotiva VršoviceSF SKK EL Niňo Praha E2:10 V: Stránský Zdeněk
1025. 11. 2018 10:00AC Sparta Praha BTJ Střížkov9:9 V: Havazík Ondřej
1025. 11. 2018 10:00RUFA BechyněKST Rakovník1:10 V: Dvořák Martin
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Sokol Plzeň V.10:3 V: Jungvirt Josef
1025. 11. 2018 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVSKUŘ Plzeň10:3 V: Krejčí Miroslav
1025. 11. 2018 10:00TTC Libín Prachatice z.s.Union Plzeň4:10 V: Buchlovský Petr
1108. 12. 2018 16:00Union PlzeňSKUŘ Plzeň10:4 V: Pinta Petr
1108. 12. 2018 16:00TJ Sokol Plzeň V.KST Rakovník5:10 V: Kůs Michal
1108. 12. 2018 15:00TJ Lokomotiva VršoviceAC Sparta Praha B2:10 V: Blažek Jan
1108. 12. 2018 13:00RUFA BechyněTJ Sokol Vodňany10:6 V: Lachout Jaroslav
1108. 12. 2018 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTTC Libín Prachatice z.s.10:0 V: Krejčí Miroslav
1108. 12. 2018 15:00TJ StřížkovSF SKK EL Niňo Praha E9:9 V: Ehrenberger Květoslav
1212. 01. 2019 15:00SKUŘ PlzeňUnion Plzeň10:6 V: Vlček Jaroslav
1212. 01. 2019 14:00KST RakovníkTJ Sokol Plzeň V.10:4 V: Mikeš Milan
1212. 01. 2019 15:00AC Sparta Praha BTJ Lokomotiva Vršovice10:6 V: Gaydoš Karel
1212. 01. 2019 15:00TJ Sokol VodňanyRUFA Bechyně10:5 V: Jungvirt Josef
1212. 01. 2019 15:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV5:10 V: Buchlovský Petr
1212. 01. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Střížkov10:4 V: Fuček Miloslav
1326. 01. 2019 15:00
K Vidouli 710, Praha 5 - Stodůlky
TJ StřížkovUnion Plzeň5:10 V: Vojáček Miloš
1326. 01. 2019 16:30SF SKK EL Niňo Praha ESKUŘ Plzeň10:5 V: Kulich Vladimír
1326. 01. 2019 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol Plzeň V.10:3 V: Krejčí Miroslav
1326. 01. 2019 15:00TTC Libín Prachatice z.s.KST Rakovník7:10 V: Buchlovský Petr
1326. 01. 2019 13:00RUFA BechyněTJ Lokomotiva Vršovice9:9 V: Lachout Jaroslav
1326. 01. 2019 15:00TJ Sokol VodňanyAC Sparta Praha B8:10 V: Řežáb Miroslav
1427. 01. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha EUnion Plzeň10:7 V: Kulich Vladimír
1427. 01. 2019 10:00
K Vidouli 710, Praha 5 - Stodůlky
TJ StřížkovSKUŘ Plzeň10:6 V: Ehrenberger Květoslav
1427. 01. 2019 10:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Sokol Plzeň V.4:10 V: Buchlovský Petr
1427. 01. 2019 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVKST Rakovník10:8 V: Krejčí Miroslav
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Lokomotiva Vršovice10:4 V: Řežáb Miroslav
1427. 01. 2019 10:00RUFA BechyněAC Sparta Praha B8:10 V: Dvořák Martin
1509. 02. 2019 15:00
Sport. hala Týn n. Vlt., Tyršova 780, Týn n. Vlt.
RUFA BechyněTJ Střížkov10:6 V: Lachout Jaroslav
1509. 02. 2019 15:00TJ Sokol VodňanySF SKK EL Niňo Praha E2:10 V: Jungvirt Josef
1509. 02. 2019 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV0:10 V: Blažek Jan
1509. 02. 2019 15:00AC Sparta Praha BTTC Libín Prachatice z.s.9:9 V: Havazík Ondřej
1509. 02. 2019 16:00TJ Sokol Plzeň V.Union Plzeň10:3 V: Panský Miroslav
1509. 02. 2019 14:00KST RakovníkSKUŘ Plzeň10:8 V: Mikeš Milan
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Střížkov10:7 V: Jungvirt Josef
1610. 02. 2019 10:00RUFA BechyněSF SKK EL Niňo Praha E3:10 V: Dvořák Martin
1610. 02. 2019 10:00AC Sparta Praha BTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV3:10 V: Havazík Ondřej
1610. 02. 2019 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTTC Libín Prachatice z.s.9:9 V: Blažek Jan
1610. 02. 2019 10:00KST RakovníkUnion Plzeň10:5 V: Čech Pavel
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Plzeň V.SKUŘ Plzeň10:5 V: Panský Miroslav
1723. 02. 2019 15:00
K Vidouli 710, Praha 5 - Stodůlky
TJ StřížkovTJ Sokol Plzeň V.10:7 V: Sázel Karel
1723. 02. 2019 16:30SF SKK EL Niňo Praha EKST Rakovník10:6 V: Fuček Miloslav
1723. 02. 2019 16:00Union PlzeňTJ Lokomotiva Vršovice10:2 V: Pinta Petr
1723. 02. 2019 15:00SKUŘ PlzeňAC Sparta Praha B8:10 V: Smutná Daniela
1723. 02. 2019 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRUFA Bechyně10:2 V: Krejčí Miroslav
1722. 02. 2019 16:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Sokol Vodňany9:9 V: Buchlovský Petr
1824. 02. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Plzeň V.10:4 V: Kulich Vladimír
1824. 02. 2019 10:00
K Vidouli 710, Praha 5 - Stodůlky
TJ StřížkovKST Rakovník3:10 V: Ehrenberger Květoslav
1824. 02. 2019 10:00SKUŘ PlzeňTJ Lokomotiva Vršovice10:3 V: Vlček Jaroslav
1824. 02. 2019 10:00Union PlzeňAC Sparta Praha B9:9 V: Pinta Petr
1824. 02. 2019 10:00TTC Libín Prachatice z.s.RUFA Bechyně8:10 V: Buchlovský Petr
1824. 02. 2019 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol Vodňany10:1 V: Krejčí Miroslav
1909. 03. 2019 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Střížkov10:0 V: Krejčí Miroslav
1909. 03. 2019 15:00TTC Libín Prachatice z.s.SF SKK EL Niňo Praha E2:10 V: Buchlovský Petr
1909. 03. 2019 13:00RUFA BechyněUnion Plzeň5:10 V: Lachout Jaroslav
1909. 03. 2019 15:00TJ Sokol VodňanySKUŘ Plzeň4:10 V: Jungvirt Josef
1909. 03. 2019 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Plzeň V.10:4 V: Blažek Jan
1909. 03. 2019 15:00AC Sparta Praha BKST Rakovník1:10 V: Gaydoš Karel
2010. 03. 2019 10:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Střížkov7:10 V: Buchlovský Petr
2010. 03. 2019 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVSF SKK EL Niňo Praha E10:8 V: Krejčí Miroslav
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol VodňanyUnion Plzeň10:5 V: Jungvirt Josef
2010. 03. 2019 10:00RUFA BechyněSKUŘ Plzeň3:10 V: Dvořák Martin
2010. 03. 2019 10:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Plzeň V.10:4 V: Gaydoš Karel
2010. 03. 2019 10:00TJ Lokomotiva VršoviceKST Rakovník2:10 V: Blažek Jan
2123. 03. 2019 15:00
K Vidouli 710, Praha 5 - Stodůlky
TJ StřížkovTJ Lokomotiva Vršovice10:5 V: Ehrenberger Květoslav
2123. 03. 2019 16:30SF SKK EL Niňo Praha EAC Sparta Praha B10:6 V: Kulich Vladimír
2123. 03. 2019 16:00TJ Sokol Plzeň V.RUFA Bechyně10:0 V: Kůs Pavel
2123. 03. 2019 14:00KST RakovníkTJ Sokol Vodňany10:1 V: Mikeš Milan
2123. 03. 2019 16:00Union PlzeňTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV9:9 V: Pinta Petr
2123. 03. 2019 15:00SKUŘ PlzeňTTC Libín Prachatice z.s.10:1 V: Korbel Petr
2224. 03. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Lokomotiva Vršovice10:0 V: Kulich Vladimír
2224. 03. 2019 10:00
K Vidouli 710, Praha 5 - Stodůlky
TJ StřížkovAC Sparta Praha B10:4 V: Ehrenberger Květoslav
2224. 03. 2019 10:00KST RakovníkRUFA Bechyně10:0 V: Mikeš Milan
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Plzeň V.TJ Sokol Vodňany10:3 V: Kůs Pavel
2224. 03. 2019 10:00SKUŘ PlzeňTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:6 V: Vlček Jaroslav
2224. 03. 2019 10:00Union PlzeňTTC Libín Prachatice z.s.10:0 V: Pinta Petr
1/106. 04. 2019 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVKST Rakovník9:5 V: Krejčí Miroslav
1/207. 04. 2019 10:00KST RakovníkTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV3:9 V: Mikeš Milan
3. liga mužů skupina B
129. 09. 2018 18:00SKST Liberec DTTC Ústí nad Labem10:0 V: Veselka Jiří
129. 09. 2018 15:00Loko Depo LiberecSKST Děčín10:3 V: Zahradník Petr
129. 09. 2018 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTJ Batesta Chodov10:3 V: Šťastný Vladislav
129. 09. 2018 14:00TTC Brandýs nad LabemSKST Baník Most4:10 V:
129. 09. 2018 15:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Litoměřice B7:10 V: Haralík Stanislav
129. 09. 2018 15:00TTC Elizza Praha CSK Štětí5:10 V: Fausek Jiří
230. 09. 2018 10:00SKST Liberec DSKST Děčín10:0 V: Varcl Jan
230. 09. 2018 10:00Loko Depo LiberecTTC Ústí nad Labem10:2 V: Zahradník Petr
230. 09. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSKST Baník Most9:9 V: Šťastný Vladislav
230. 09. 2018 10:00TTC Brandýs nad LabemTJ Batesta Chodov10:3 V: Nekola Tomáš
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Michle PrahaSK Štětí10:7 V: Haralík Stanislav
230. 09. 2018 10:00TTC Elizza Praha CTTC Litoměřice B10:6 V: Fausek Jiří
313. 10. 2018 15:00TTC Ústí nad LabemTTC Litoměřice B3:10 V:
313. 10. 2018 14:00SKST DěčínSK Štětí9:9 V: Dyškant Zdeněk
313. 10. 2018 15:00TJ Batesta ChodovTJ Sokol Michle Praha2:10 V: Kořínek Jan
313. 10. 2018 15:00SKST Baník MostTTC Elizza Praha C10:1 V: Houdková Helena
313. 10. 2018 15:00SKST Liberec DTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum10:8 V: Louda Václav
313. 10. 2018 15:00Loko Depo LiberecTTC Brandýs nad Labem10:8 V: Zahradník Petr
414. 10. 2018 10:00TTC Ústí nad LabemSK Štětí9:9 V: Novák Jiří
414. 10. 2018 10:00SKST DěčínTTC Litoměřice B7:10 V: Dyškant Zdeněk
414. 10. 2018 10:00TJ Batesta ChodovTTC Elizza Praha C6:10 V: Tonhauser Martin
414. 10. 2018 10:00SKST Baník MostTJ Sokol Michle Praha10:8 V: Žielinský Tomáš
414. 10. 2018 10:00SKST Liberec DTTC Brandýs nad Labem10:7 V: Louda Václav
414. 10. 2018 10:00Loko Depo LiberecTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum10:6 V: Zahradník Petr
527. 10. 2018 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTTC Ústí nad Labem10:3 V: Šťastný Vladislav
527. 10. 2018 14:00TTC Brandýs nad LabemSKST Děčín10:1 V: Holub Zdeněk
527. 10. 2018 15:00TJ Sokol Michle PrahaSKST Liberec D10:5 V: Kulich Vladimír
527. 10. 2018 15:00TTC Elizza Praha CLoko Depo Liberec9:9 V: Menger Jaroslav
527. 10. 2018 15:00TTC Litoměřice BTJ Batesta Chodov10:2 V: Nedbal Václav
527. 10. 2018 15:00SK ŠtětíSKST Baník Most4:10 V: Hrádek Antonín
628. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSKST Děčín10:2 V: Šťastný Vladislav
628. 10. 2018 10:00TTC Brandýs nad LabemTTC Ústí nad Labem10:6 V: Ehrenberger Květoslav
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Michle PrahaLoko Depo Liberec10:5 V: Kulich Vladimír
628. 10. 2018 10:00TTC Elizza Praha CSKST Liberec D9:9 V: Menger Jaroslav
628. 10. 2018 10:00TTC Litoměřice BSKST Baník Most9:9 V: Nedbal Václav
622. 09. 2018 15:00
tělocvična 2. ZŠ, Jungmannova 660, Roudnice n. L.
SK ŠtětíTJ Batesta Chodov10:4 V: Kozel Bohumil
710. 11. 2018 15:00TTC Ústí nad LabemTJ Batesta Chodov10:1 V:
710. 11. 2018 14:00SKST DěčínSKST Baník Most2:10 V: Dyškant Zdeněk
710. 11. 2018 18:00SKST Liberec DTTC Litoměřice B7:10 V: Varcl Jan
710. 11. 2018 15:00Loko Depo LiberecSK Štětí10:3 V: Zahradník Petr
710. 11. 2018 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTJ Sokol Michle Praha9:9 V: Šťastný Vladislav
710. 11. 2018 14:00TTC Brandýs nad LabemTTC Elizza Praha C10:4 V: Ehrenberger Květoslav
811. 11. 2018 10:00TTC Ústí nad LabemSKST Baník Most2:10 V: Novák Jiří
811. 11. 2018 10:00SKST DěčínTJ Batesta Chodov10:5 V: Dyškant Zdeněk
811. 11. 2018 10:00SKST Liberec DSK Štětí10:6 V: Varcl Jan
811. 11. 2018 10:00Loko Depo LiberecTTC Litoměřice B4:10 V: Zahradník Petr
811. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTTC Elizza Praha C9:9 V: Šťastný Vladislav
811. 11. 2018 10:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Michle Praha4:10 V: Nekola Tomáš
924. 11. 2018 15:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Ústí nad Labem10:4 V: Kulich Vladimír
924. 11. 2018 15:00TTC Elizza Praha CSKST Děčín10:4 V:
924. 11. 2018 15:00TTC Litoměřice BTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum7:10 V: Sekyra Jiří
924. 11. 2018 15:00SK ŠtětíTTC Brandýs nad Labem10:8 V: Kozel Bohumil
924. 11. 2018 15:00TJ Batesta ChodovSKST Liberec D1:10 V: Kořínek Jan
924. 11. 2018 15:00SKST Baník MostLoko Depo Liberec6:10 V: Houdková Helena
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Michle PrahaSKST Děčín10:5 V: Kulich Vladimír
1025. 11. 2018 10:00TTC Elizza Praha CTTC Ústí nad Labem10:4 V: Rochowanski Milan
1025. 11. 2018 10:00TTC Litoměřice BTTC Brandýs nad Labem10:4 V: Nedbal Václav
1025. 11. 2018 10:00SK ŠtětíTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2:10 V: Kozel Bohumil
1025. 11. 2018 10:00TJ Batesta ChodovLoko Depo Liberec3:10 V: Kořínek Jan
1025. 11. 2018 10:00SKST Baník MostSKST Liberec D7:10 V: Houdková Helena
1108. 12. 2018 15:00SKST Liberec DLoko Depo Liberec9:9 V: Zahradník Petr
1108. 12. 2018 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTTC Brandýs nad Labem10:0 V: Šťastný Vladislav
1106. 12. 2018 19:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol Michle Praha9:9 V: Fausek Jiří
1108. 12. 2018 15:00TTC Litoměřice BSK Štětí10:8 V: Nedbal Václav
1108. 12. 2018 15:00TJ Batesta ChodovSKST Baník Most5:10 V: Tonhauser Martin
1108. 12. 2018 15:00TTC Ústí nad LabemSKST Děčín9:9 V: Novák Jiří
1212. 01. 2019 15:00Loko Depo LiberecSKST Liberec D6:10 V: Minář Jiří
1212. 01. 2019 14:00TTC Brandýs nad LabemTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2:10 V: Ehrenberger Květoslav
1211. 01. 2019 19:00
v herně TJ Sokol Michle Praha
TJ Sokol Michle PrahaTTC Elizza Praha C6:10 V: Votípka Emanuel
1212. 01. 2019 14:00SK ŠtětíTTC Litoměřice B4:10 V: Novák Vladislav
1212. 01. 2019 15:00SKST Baník MostTJ Batesta Chodov10:2 V: Žielinský Tomáš
1212. 01. 2019 14:00SKST DěčínTTC Ústí nad Labem10:7 V: Dyškant Zdeněk
1326. 01. 2019 15:00TTC Ústí nad LabemSKST Liberec D8:10 V: Novák Jiří
1326. 01. 2019 14:00SKST DěčínLoko Depo Liberec5:10 V: Dyškant Zdeněk
1326. 01. 2019 15:00TJ Batesta ChodovTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum3:10 V: Kořínek Jan
1326. 01. 2019 15:00SKST Baník MostTTC Brandýs nad Labem10:7 V: Žielinský Tomáš
1326. 01. 2019 15:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Michle Praha8:10 V: Sekyra Jiří
1326. 01. 2019 15:00SK ŠtětíTTC Elizza Praha C2:10 V: Novák Vladislav
1427. 01. 2019 10:00SKST DěčínSKST Liberec D9:9 V: Dyškant Zdeněk
1427. 01. 2019 10:00TTC Ústí nad LabemLoko Depo Liberec1:10 V: Novák Jiří
1427. 01. 2019 10:00SKST Baník MostTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum10:4 V: Houdková Helena
1427. 01. 2019 10:00TJ Batesta ChodovTTC Brandýs nad Labem2:10 V: Kořínek Jan
1427. 01. 2019 10:00SK ŠtětíTJ Sokol Michle Praha4:10 V: Novák Vladislav
1427. 01. 2019 10:00TTC Litoměřice BTTC Elizza Praha C10:0 V: Nedbal Václav
1509. 02. 2019 15:00TTC Litoměřice BTTC Ústí nad Labem10:4 V: Sekyra Jiří
1509. 02. 2019 15:00SK ŠtětíSKST Děčín10:3 V: Novák Vladislav
1509. 02. 2019 15:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Batesta Chodov10:3 V: Haralík Stanislav
1509. 02. 2019 15:00TTC Elizza Praha CSKST Baník Most10:7 V: Fausek Jiří
1509. 02. 2019 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSKST Liberec D10:0 V: Botka Jan
1509. 02. 2019 14:00TTC Brandýs nad LabemLoko Depo Liberec10:2 V: Fuček Miloslav
1610. 02. 2019 10:00SK ŠtětíTTC Ústí nad Labem10:3 V: Novák Vladislav
1610. 02. 2019 10:00TTC Litoměřice BSKST Děčín10:5 V: Nedbal Václav
1609. 02. 2019 10:00TTC Elizza Praha CTJ Batesta Chodov10:3 V: Vožický Bohumil
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Michle PrahaSKST Baník Most9:9 V: Haralík Stanislav
1610. 02. 2019 10:00TTC Brandýs nad LabemSKST Liberec D10:0 V: Fuček Miloslav
1610. 02. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumLoko Depo Liberec10:2 V: Botka Jan
1723. 02. 2019 15:00TTC Ústí nad LabemTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2:10 V: Vašinová Karina
1723. 02. 2019 14:00SKST DěčínTTC Brandýs nad Labem2:10 V: Dyškant Zdeněk
1723. 02. 2019 15:00SKST Liberec DTJ Sokol Michle Praha1:10 V: Vrabec Jakub
1723. 02. 2019 15:00Loko Depo LiberecTTC Elizza Praha C10:4 V: Zahradník Petr
1723. 02. 2019 15:00TJ Batesta ChodovTTC Litoměřice B3:10 V: Kořínek Jan
1723. 02. 2019 13:30SKST Baník MostSK Štětí10:4 V: Houdková Helena
1824. 02. 2019 10:00SKST DěčínTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum6:10 V: Dyškant Zdeněk
1824. 02. 2019 10:00TTC Ústí nad LabemTTC Brandýs nad Labem6:10 V: Novák Jiří
1824. 02. 2019 10:00Loko Depo LiberecTJ Sokol Michle Praha3:10 V: Zahradník Petr
1824. 02. 2019 10:00SKST Liberec DTTC Elizza Praha C6:10 V: Vrabec Jakub
1824. 02. 2019 10:00SKST Baník MostTTC Litoměřice B10:3 V: Houdková Helena
1805. 02. 2019 17:30TJ Batesta ChodovSK Štětí1:10 V: Kořínek Jan
1909. 03. 2019 16:00TJ Batesta ChodovTTC Ústí nad Labem10:0wo V:
1909. 03. 2019 15:00SKST Baník MostSKST Děčín10:1 V: Houdková Helena
1909. 03. 2019 15:00TTC Litoměřice BSKST Liberec D10:3 V: Sekyra Jiří
1909. 03. 2019 15:00SK ŠtětíLoko Depo Liberec10:6 V: Novák Vladislav
1909. 03. 2019 15:00TJ Sokol Michle PrahaTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum7:10 V: Kulich Vladimír
1909. 03. 2019 15:00TTC Elizza Praha CTTC Brandýs nad Labem1:10 V: Slobodzianová Petra
2010. 03. 2019 10:00SKST Baník MostTTC Ústí nad Labem10:0 V: Houdková Helena
2010. 03. 2019 10:00TJ Batesta ChodovSKST Děčín8:10 V: Tonhauser Martin
2010. 03. 2019 10:00SK ŠtětíSKST Liberec D10:6 V: Novák Vladislav
2010. 03. 2019 10:00TTC Litoměřice BLoko Depo Liberec10:8 V: Nedbal Václav
2010. 03. 2019 10:00TTC Elizza Praha CTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum4:10 V: Slobodzianová Petra
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Brandýs nad Labem10:5 V: Kulich Vladimír
2123. 03. 2019 15:00TTC Ústí nad LabemTJ Sokol Michle Praha0:10wo V:
2123. 03. 2019 14:00SKST DěčínTTC Elizza Praha C10:8 V: Dyškant Zdeněk
2123. 03. 2019 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTTC Litoměřice B10:5 V: Kouřil Lubomír
2123. 03. 2019 14:00TTC Brandýs nad LabemSK Štětí10:3 V: Fuček Miloslav
2123. 03. 2019 18:00SKST Liberec DTJ Batesta Chodov10:1 V: Sudek Petr
2123. 03. 2019 15:00Loko Depo LiberecSKST Baník Most3:10 V: Minář Jiří
2224. 03. 2019 10:00SKST DěčínTJ Sokol Michle Praha5:10 V: Dyškant Zdeněk
2224. 03. 2019 10:00TTC Ústí nad LabemTTC Elizza Praha C0:10wo V:
2224. 03. 2019 10:00TTC Brandýs nad LabemTTC Litoměřice B9:9 V: Nekola Tomáš
2224. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSK Štětí10:4 V: Kouřil Lubomír
2224. 03. 2019 10:00Loko Depo LiberecTJ Batesta Chodov10:0 V: Minář Jiří
2224. 03. 2019 10:00SKST Liberec DSKST Baník Most0:10 V: Zahradník Petr
1/106. 04. 2019 14:00SKST Baník MostTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum9:4 V: Houdková Helena
1/207. 04. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSKST Baník Most7:9 V: Kouřil Lubomír
3. liga mužů skupina C
129. 09. 2018 15:00TJ Tesla PardubiceSlovan KST Bohnice10:3 V: Švec Jaroslav
129. 09. 2018 15:00TJ Lokomotiva PardubiceSF SKK EL Niňo Praha D9:9 V:
129. 09. 2018 15:00TJ Sokol Stará PakaSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE1:10 V: Oravec Jakub
129. 09. 2018 15:00DTJ Hradec Králové CTJ Jiskra Holice4:10 V: Tomanec Jan
129. 09. 2018 13:30TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno10:3 V: Kačer Radek
129. 09. 2018 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2SKST Liberec E5:10 V: Vítek Josef
230. 09. 2018 10:00TJ Tesla PardubiceSF SKK EL Niňo Praha D10:1 V: Švec Jaroslav
230. 09. 2018 10:00TJ Lokomotiva PardubiceSlovan KST Bohnice9:9 V:
225. 09. 2018 18:00TJ Sokol Stará PakaTJ Jiskra Holice5:10 V: Oravec Jakub
230. 09. 2018 10:00DTJ Hradec Králové CSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:8 V: Fišera Jiří
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CSKST Liberec E10:5 V: Kačer Radek
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno10:3 V: Vítek Josef
313. 10. 2018 15:00Slovan KST BohniceTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno3:10 V: Slavata Josef
313. 10. 2018 16:30SF SKK EL Niňo Praha DSKST Liberec E10:4 V: Plachý Jiří
313. 10. 2018 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol PP Hradec Králové 2 C10:8 V: Herout Václav
313. 10. 2018 15:00TJ Jiskra HoliceTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:1 V: Košťál Jiří
313. 10. 2018 15:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol Stará Paka10:2 V: Zajíček Martin
313. 10. 2018 15:00TJ Lokomotiva PardubiceDTJ Hradec Králové C4:10 V: Švec Jaroslav
414. 10. 2018 10:00Slovan KST BohniceSKST Liberec E10:8 V: Slavata Josef
414. 10. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno10:4 V: Plachý Jiří
414. 10. 2018 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:6 V: Herout Václav
414. 10. 2018 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C10:8 V: Švec Jan
414. 10. 2018 10:00TJ Tesla PardubiceDTJ Hradec Králové C10:2 V: Zajíček Martin
414. 10. 2018 10:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Sokol Stará Paka2:10 V: Švec Jaroslav
527. 10. 2018 15:00TJ Sokol Stará PakaSlovan KST Bohnice7:10 V: Oravec Jakub
527. 10. 2018 15:00DTJ Hradec Králové CSF SKK EL Niňo Praha D10:3 V: Šlapák Miloš
527. 10. 2018 13:30TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Tesla Pardubice2:10 V: Sedloň Josef
527. 10. 2018 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Lokomotiva Pardubice10:0wo V: Vítek Josef
527. 10. 2018 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:3 V: Sudek Petr
527. 10. 2018 18:00SKST Liberec ETJ Jiskra Holice9:9 V: Zahradník Petr
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Stará PakaSF SKK EL Niňo Praha D9:9 V: Oravec Jakub
628. 10. 2018 10:00DTJ Hradec Králové CSlovan KST Bohnice10:6 V: Šlapák Miloš
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Lokomotiva Pardubice10:0wo V: Kačer Radek
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Tesla Pardubice5:10 V: Vítek Josef
628. 10. 2018 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoTJ Jiskra Holice3:10 V: Sudek Petr
628. 10. 2018 10:00SKST Liberec ESKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE4:10 V: Zahradník Petr
710. 11. 2018 15:00Slovan KST BohniceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE3:10 V: Slavata Josef
710. 11. 2018 16:30SF SKK EL Niňo Praha DTJ Jiskra Holice4:10 V: Blažek Jan
710. 11. 2018 15:00TJ Tesla PardubiceTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno10:3 V: Švec Jaroslav
710. 11. 2018 15:00TJ Lokomotiva PardubiceSKST Liberec E1:10 V: Vraštil Lukáš
710. 11. 2018 15:00TJ Sokol Stará PakaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C4:10 V: Oravec Jakub
710. 11. 2018 11:00DTJ Hradec Králové CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:8 V: Šlechta Roman
811. 11. 2018 10:00Slovan KST BohniceTJ Jiskra Holice3:10 V: Slavata Josef
811. 11. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha DSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE0:10 V: Menger Jaroslav
811. 11. 2018 10:00TJ Tesla PardubiceSKST Liberec E10:3 V: Švec Jaroslav
811. 11. 2018 10:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno3:10 V: Vraštil Lukáš
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Stará PakaTJ Sokol Jaroměř-Josefov 29:9 V: Oravec Jakub
811. 11. 2018 10:00DTJ Hradec Králové CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C10:3 V: Šlechta Roman
924. 11. 2018 12:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CSlovan KST Bohnice10:0 V: Kačer Radek
924. 11. 2018 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2SF SKK EL Niňo Praha D10:6 V: Vítek Josef
924. 11. 2018 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoTJ Sokol Stará Paka7:10 V: Sudek Petr
924. 11. 2018 15:00SKST Liberec EDTJ Hradec Králové C4:10 V: Žid Jaromír
924. 11. 2018 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Tesla Pardubice10:4 V:
924. 11. 2018 15:00TJ Jiskra HoliceTJ Lokomotiva Pardubice10:2 V: Švec Jan
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CSF SKK EL Niňo Praha D10:2 V: Kačer Radek
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Slovan KST Bohnice3:10 V: Vítek Josef
1025. 11. 2018 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoDTJ Hradec Králové C7:10 V: Sudek Petr
1025. 11. 2018 10:00SKST Liberec ETJ Sokol Stará Paka9:9 V: Vrabec Jakub
1025. 11. 2018 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Lokomotiva Pardubice10:2 V: Jirásek Zdeněk
1025. 11. 2018 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Tesla Pardubice10:3 V: Košťál Jiří
1107. 12. 2018 17:00TJ Tesla PardubiceTJ Lokomotiva Pardubice10:6 V: Zajíček Martin
1108. 12. 2018 12:00TJ Sokol Stará PakaDTJ Hradec Králové C10:4 V: Oravec Jakub
1108. 12. 2018 13:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:4 V: Kačer Radek
1108. 12. 2018 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoSKST Liberec E10:7 V: Varcl Jan
1108. 12. 2018 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Jiskra Holice6:10 V: Herout František
1108. 12. 2018 14:00Slovan KST BohniceSF SKK EL Niňo Praha D10:6 V: Slavata Josef
1210. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Tesla Pardubice2:10 V: Zajíček Martin
1212. 01. 2019 15:00DTJ Hradec Králové CTJ Sokol Stará Paka10:7 V: Tomanec Jan
1212. 01. 2019 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C3:10 V: Vítek Josef
1212. 01. 2019 17:30SKST Liberec ETJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno10:1 V: Zahradník Petr
1212. 01. 2019 15:00TJ Jiskra HoliceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:6 V: Košťál Jiří
1212. 01. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha DSlovan KST Bohnice10:5 V: Fuček Miloslav
1326. 01. 2019 15:00Slovan KST BohniceTJ Tesla Pardubice6:10 V: Slavata Josef
1326. 01. 2019 16:30SF SKK EL Niňo Praha DTJ Lokomotiva Pardubice10:0 V: Kulich Vladimír
1326. 01. 2019 13:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Stará Paka10:1 V: Jirásek Zdeněk
1326. 01. 2019 15:00TJ Jiskra HoliceDTJ Hradec Králové C10:5 V: Košťál Jiří
1326. 01. 2019 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C7:10 V: Sudek Petr
1326. 01. 2019 15:00SKST Liberec ETJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:5 V: Louda Václav
1427. 01. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Tesla Pardubice6:10 V: Kulich Vladimír
1427. 01. 2019 10:00Slovan KST BohniceTJ Lokomotiva Pardubice10:8 V: Slavata Josef
1427. 01. 2019 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Sokol Stará Paka10:1 V: Švec Jan
1427. 01. 2019 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEDTJ Hradec Králové C9:9 V: Jirásek Zdeněk
1427. 01. 2019 10:00SKST Liberec ETJ Sokol PP Hradec Králové 2 C4:10 V: Louda Václav
1427. 01. 2019 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:5 V: Sudek Petr
1509. 02. 2019 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoSlovan KST Bohnice9:9 V: Vrabec Jakub
1509. 02. 2019 10:00SKST Liberec ESF SKK EL Niňo Praha D10:8 V: Zahradník Petr
1509. 02. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE9:9 V: Kačer Radek
1509. 02. 2019 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Jiskra Holice3:10 V: Vítek Josef
1509. 02. 2019 15:00TJ Sokol Stará PakaTJ Tesla Pardubice6:10 V: Oravec Jakub
1509. 02. 2019 15:00DTJ Hradec Králové CTJ Lokomotiva Pardubice10:2 V: Bouček Stanislav
1610. 02. 2019 10:00SKST Liberec ESlovan KST Bohnice10:3 V: Zahradník Petr
1610. 02. 2019 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoSF SKK EL Niňo Praha D9:9 V: Sudek Petr
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE3:10 V: Vítek Josef
1610. 02. 2019 11:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Jiskra Holice5:10 V: Tomanec Jan
1610. 02. 2019 10:00DTJ Hradec Králové CTJ Tesla Pardubice9:9 V: Bouček Stanislav
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Stará PakaTJ Lokomotiva Pardubice10:5 V: Oravec Jakub
1723. 02. 2019 15:00Slovan KST BohniceTJ Sokol Stará Paka7:10 V: Slavata Josef
1723. 02. 2019 16:30SF SKK EL Niňo Praha DDTJ Hradec Králové C9:9 V: Fuček Miloslav
1723. 02. 2019 15:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C9:9 V: Švec Jaroslav
1723. 02. 2019 15:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Sokol Jaroměř-Josefov 24:10 V: Vítek Josef
1723. 02. 2019 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno10:3 V: Jirásek Zdeněk
1723. 02. 2019 15:00TJ Jiskra HoliceSKST Liberec E10:0 V: Košťál Jiří
1824. 02. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Sokol Stará Paka10:4 V: Kulich Vladimír
1824. 02. 2019 10:00Slovan KST BohniceDTJ Hradec Králové C7:10 V: Slavata Josef
1824. 02. 2019 10:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C3:10 V: Košťál Jiří
1824. 02. 2019 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:4 V: Švec Jaroslav
1824. 02. 2019 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno10:0 V: Švec Jan
1824. 02. 2019 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESKST Liberec E8:10 V: Jirásek Zdeněk
1909. 03. 2019 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESlovan KST Bohnice10:2 V: Němec Marek
1909. 03. 2019 15:00TJ Jiskra HoliceSF SKK EL Niňo Praha D10:4 V: Košťál Jiří
1909. 03. 2019 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoTJ Tesla Pardubice6:10 V: Vrabec Jakub
1909. 03. 2019 15:00SKST Liberec ETJ Lokomotiva Pardubice10:0 V: Sudek Petr
1909. 03. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Sokol Stará Paka10:3 V: Kačer Radek
1909. 03. 2019 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2DTJ Hradec Králové C7:10 V: Vítek Josef
2010. 03. 2019 10:00TJ Jiskra HoliceSlovan KST Bohnice5:10 V: Švec Jan
2010. 03. 2019 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESF SKK EL Niňo Praha D10:1 V:
2010. 03. 2019 10:00SKST Liberec ETJ Tesla Pardubice2:10 V: Sudek Petr
2010. 03. 2019 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoTJ Lokomotiva Pardubice10:2 V: Vrabec Jakub
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Sokol Stará Paka10:8 V:
2010. 03. 2019 11:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CDTJ Hradec Králové C4:10 V: Kačer Radek
2123. 03. 2019 15:00Slovan KST BohniceTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C10:0wo V:
2123. 03. 2019 17:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 29:9 V: Kulich Vladimír
2123. 03. 2019 15:00TJ Sokol Stará PakaTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno6:10 V: Oravec Jakub
2123. 03. 2019 16:00DTJ Hradec Králové CSKST Liberec E10:2 V: Tomanec Jan
2123. 03. 2019 15:00TJ Tesla PardubiceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE9:9 V: Švec Jaroslav
2123. 03. 2019 15:00TJ Lokomotiva PardubiceTJ Jiskra Holice0:10 V: Košťál Jiří
2224. 03. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C8:10 V: Kulich Vladimír
2224. 03. 2019 10:00Slovan KST BohniceTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:4 V: Slavata Josef
2224. 03. 2019 10:00DTJ Hradec Králové CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-Mšeno10:4 V: Šlechta Roman
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Stará PakaSKST Liberec E10:4 V: Oravec Jakub
2224. 03. 2019 10:00TJ Lokomotiva PardubiceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE1:10 V: Košťál Jiří
2224. 03. 2019 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Jiskra Holice9:9 V: Švec Jaroslav
1/106. 04. 2019 15:00TJ Jiskra HoliceTJ Tesla Pardubice9:7 V: Košťál Jiří
1/207. 04. 2019 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Jiskra Holice9:8 V: Švec Jaroslav
1/313. 04. 2019 14:00TJ Jiskra HoliceTJ Tesla Pardubice5:9 V: Švec Jan
3. liga mužů skupina D
129. 09. 2018 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodMK Řeznovice10:6 V: Kotil Miloslav
129. 09. 2018 15:00TJ Sokol StudenáKST Sokol Znojmo-Orel Únanov9:9 V: Mastný Tomáš
129. 09. 2018 15:00TJ Jiskra StrážniceTTC Moravská Slavia Brno C10:8 V: Morávková Alena
129. 09. 2018 14:00SKST Mart Hodonín BKST Blansko10:2 V: Mikeska Jaroslav
129. 09. 2018 15:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.TJ Sokol Lanžhot4:10 V: Černoch Rostislav
129. 09. 2018 15:00
v herně TJ Mikulčice
Tělovýchovná jednota MikulčiceTJ Holásky8:10 V: Valoušek Jindřich
230. 09. 2018 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodKST Sokol Znojmo-Orel Únanov0:10 V: Kotil Miloslav
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol StudenáMK Řeznovice10:2 V: Mastný Tomáš
230. 09. 2018 10:00TJ Jiskra StrážniceKST Blansko4:10 V: Morávková Alena
230. 09. 2018 10:00SKST Mart Hodonín BTTC Moravská Slavia Brno C10:2 V: Mikeska Jaroslav
230. 09. 2018 10:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Tělovýchovná jednota Mikulčice8:10 V: Dospíšil Jiří
230. 09. 2018 10:00TJ HoláskyTJ Sokol Lanžhot10:5 V: Zimola Ondřej
313. 10. 2018 14:00MK ŘeznoviceTJ Sokol Lanžhot4:10 V: Makovický Michal
313. 10. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTělovýchovná jednota Mikulčice10:2 V: Ondrovčák Ladislav
313. 10. 2018 16:30TTC Moravská Slavia Brno CTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.9:9 V: Vaculík Ladislav
313. 10. 2018 16:00KST BlanskoTJ Holásky4:10 V: Dospíšil Jiří
313. 10. 2018 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Strážnice10:3 V: Kafka Pavel
313. 10. 2018 15:00TJ Sokol StudenáSKST Mart Hodonín B10:4 V: Mastný Tomáš
414. 10. 2018 10:00MK ŘeznoviceTělovýchovná jednota Mikulčice6:10 V: Makovický Michal
414. 10. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Sokol Lanžhot10:3 V: Ondrovčák Ladislav
414. 10. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Holásky5:10 V: Vaculík Ladislav
414. 10. 2018 10:00KST BlanskoTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.10:3 V: Černoch Rostislav
414. 10. 2018 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodSKST Mart Hodonín B9:9 V: Kotil Miloslav
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol StudenáTJ Jiskra Strážnice10:2 V: Mastný Tomáš
527. 10. 2018 15:00TJ Jiskra StrážniceMK Řeznovice3:10 V: Morávková Alena
527. 10. 2018 14:00SKST Mart Hodonín BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:5 V: Mikulecký František
527. 10. 2018 15:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.TJ Jiskra Havlíčkův Brod9:9 V: Černoch Rostislav
527. 10. 2018 17:30
Zámek Belcredi, Pohankova 8, Brno-Líšeň
TJ HoláskyTJ Sokol Studená8:10 V: Zimola Ondřej
527. 10. 2018 14:30TJ Sokol LanžhotTTC Moravská Slavia Brno C8:10 V: Uher Antonín
527. 10. 2018 15:00Tělovýchovná jednota MikulčiceKST Blansko10:5 V: Valoušek František
628. 10. 2018 10:00TJ Jiskra StrážniceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov9:9 V: Morávková Alena
628. 10. 2018 10:00SKST Mart Hodonín BMK Řeznovice10:4 V: Mikulecký František
628. 10. 2018 10:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.TJ Sokol Studená2:10 V: Dospíšil Jiří
628. 10. 2018 10:00TJ HoláskyTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:1 V: Zimola Ondřej
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol LanžhotKST Blansko10:8 V: Uher Antonín
628. 10. 2018 10:00Tělovýchovná jednota MikulčiceTTC Moravská Slavia Brno C9:9 V: Valoušek Jindřich
710. 11. 2018 14:00MK ŘeznoviceTTC Moravská Slavia Brno C7:10 V: Makovický Michal
710. 11. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovKST Blansko10:2 V: Ondrovčák Ladislav
710. 11. 2018 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Sokol Lanžhot6:10 V: Teplan Stanislav
710. 11. 2018 15:00TJ Sokol StudenáTělovýchovná jednota Mikulčice10:3 V: Mastný Tomáš
710. 11. 2018 15:00TJ Jiskra StrážniceTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.10:8 V: Morávková Alena
710. 11. 2018 14:00SKST Mart Hodonín BTJ Holásky10:6 V: Mikulecký František
811. 11. 2018 10:00MK ŘeznoviceKST Blansko10:4 V: Makovický Michal
811. 11. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTTC Moravská Slavia Brno C10:5 V: Tuhý Roman
811. 11. 2018 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTělovýchovná jednota Mikulčice6:10 V: Kotil Miloslav
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol StudenáTJ Sokol Lanžhot10:8 V: Mastný Tomáš
811. 11. 2018 10:00TJ Jiskra StrážniceTJ Holásky1:10 V: Morávková Alena
811. 11. 2018 10:00SKST Mart Hodonín BTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.10:4 V: Mikulecký František
924. 11. 2018 15:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.MK Řeznovice5:10 V: Černoch Rostislav
924. 11. 2018 10:00TJ HoláskyKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:3 V: Zimola Ondřej
924. 11. 2018 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Jiskra Strážnice10:2 V: Uher Antonín
924. 11. 2018 15:00Tělovýchovná jednota MikulčiceSKST Mart Hodonín B3:10 V: Valoušek Jindřich
924. 11. 2018 16:30TTC Moravská Slavia Brno CTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:1 V: Laicmanová Věra
924. 11. 2018 16:00KST BlanskoTJ Sokol Studená1:10 V: Harna Tomáš
1025. 11. 2018 10:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov5:10 V: Černoch Rostislav
1025. 11. 2018 10:00TJ HoláskyMK Řeznovice9:9 V: Zimola Ondřej
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol LanžhotSKST Mart Hodonín B5:10 V: Uher Antonín
1025. 11. 2018 10:00Tělovýchovná jednota MikulčiceTJ Jiskra Strážnice10:0 V: Valoušek Jindřich
1025. 11. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Studená6:10 V: Laicmanová Věra
1025. 11. 2018 10:00KST BlanskoTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:6 V: Harna Tomáš
1108. 12. 2018 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Sokol Studená3:10 V: Kotil Miloslav
1108. 12. 2018 15:00TJ Jiskra StrážniceSKST Mart Hodonín B3:10 V: Morávková Alena
1108. 12. 2018 15:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.TJ Holásky4:10 V: Černoch Rostislav
1108. 12. 2018 14:30TJ Sokol LanžhotTělovýchovná jednota Mikulčice10:3 V: Uher Antonín
1108. 12. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno CKST Blansko10:1 V: Laicmanová Věra
1108. 12. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovMK Řeznovice9:9 V: Ondrovčák Ladislav
1212. 01. 2019 15:00TJ Sokol StudenáTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:2 V: Mastný Tomáš
1212. 01. 2019 14:00SKST Mart Hodonín BTJ Jiskra Strážnice10:6 V: Mikulecký František
1212. 01. 2019 15:00
Pohankova 8, Brno - Líšeň
TJ HoláskyTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.9:9 V: Zimola Ondřej
1212. 01. 2019 15:00Tělovýchovná jednota MikulčiceTJ Sokol Lanžhot10:4 V: Hubáček Vojtěch
1212. 01. 2019 15:00KST BlanskoTTC Moravská Slavia Brno C8:10 V: Harna Tomáš
1206. 01. 2019 10:00MK ŘeznoviceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov6:10 V: Makovický Michal
1326. 01. 2019 14:00MK ŘeznoviceTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:4 V: Makovický Michal
1326. 01. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Sokol Studená10:7 V: Ondrovčák Ladislav
1326. 01. 2019 16:30TTC Moravská Slavia Brno CTJ Jiskra Strážnice10:1 V: Vaculík Ladislav
1326. 01. 2019 16:00KST BlanskoSKST Mart Hodonín B10:7 V: Harna Tomáš
1326. 01. 2019 14:30TJ Sokol LanžhotTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.10:6 V: Uher Antonín
1326. 01. 2019 15:00
v herně TJ Holásky
TJ HoláskyTělovýchovná jednota Mikulčice7:10 V: Zimola Ondřej
1427. 01. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:3 V: Ondrovčák Ladislav
1427. 01. 2019 10:00MK ŘeznoviceTJ Sokol Studená0:10 V: Makovický Michal
1427. 01. 2019 10:00KST BlanskoTJ Jiskra Strážnice10:7 V: Harna Tomáš
1427. 01. 2019 10:00TTC Moravská Slavia Brno CSKST Mart Hodonín B1:10 V: Vaculík Ladislav
1427. 01. 2019 10:00Tělovýchovná jednota MikulčiceTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.10:0 V: Valoušek Jindřich
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Holásky7:10 V: Uher Antonín
1509. 02. 2019 14:30TJ Sokol LanžhotMK Řeznovice10:6 V: Uher Antonín
1509. 02. 2019 15:00Tělovýchovná jednota MikulčiceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov6:10 V: Valoušek Jindřich
1509. 02. 2019 15:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.TTC Moravská Slavia Brno C7:10 V: Černoch Rostislav
1509. 02. 2019 15:00TJ HoláskyKST Blansko10:0 V: Zimola Ondřej
1509. 02. 2019 15:00TJ Jiskra StrážniceTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:7 V: Morávková Alena
1509. 02. 2019 14:00SKST Mart Hodonín BTJ Sokol Studená6:10 V: Mikulecký František
1610. 02. 2019 10:00Tělovýchovná jednota MikulčiceMK Řeznovice10:3 V: Valoušek Jindřich
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol LanžhotKST Sokol Znojmo-Orel Únanov3:10 V: Uher Antonín
1610. 02. 2019 10:00TJ HoláskyTTC Moravská Slavia Brno C10:4 V: Zimola Ondřej
1610. 02. 2019 10:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.KST Blansko3:10 V: Dospíšil Jiří
1610. 02. 2019 10:00SKST Mart Hodonín BTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:7 V: Mikulecký František
1610. 02. 2019 10:00TJ Jiskra StrážniceTJ Sokol Studená2:10 V: Morávková Alena
1723. 02. 2019 14:00MK ŘeznoviceTJ Jiskra Strážnice9:9 V: Makovický Michal
1723. 02. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovSKST Mart Hodonín B10:1 V: Ondrovčák Ladislav
1723. 02. 2019 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.8:10 V: Vondrová Iva
1723. 02. 2019 15:00TJ Sokol StudenáTJ Holásky10:4 V: Mastný Tomáš
1723. 02. 2019 16:30TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Lanžhot7:10 V: Vaculík Ladislav
1723. 02. 2019 16:00KST BlanskoTělovýchovná jednota Mikulčice10:2 V: Harna Tomáš
1824. 02. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Jiskra Strážnice10:6 V: Ondrovčák Ladislav
1824. 02. 2019 10:00MK ŘeznoviceSKST Mart Hodonín B10:5 V: Makovický Michal
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol StudenáTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.10:3 V: Mastný Tomáš
1824. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Holásky3:10 V: Vondrová Iva
1824. 02. 2019 10:00KST BlanskoTJ Sokol Lanžhot10:7 V: Harna Tomáš
1824. 02. 2019 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTělovýchovná jednota Mikulčice10:5 V: Vaculík Ladislav
1909. 03. 2019 16:30TTC Moravská Slavia Brno CMK Řeznovice10:8 V: Vaculík Ladislav
1909. 03. 2019 16:00KST BlanskoKST Sokol Znojmo-Orel Únanov8:10 V: Harna Tomáš
1909. 03. 2019 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:2 V: Uher Antonín
1909. 03. 2019 15:00Tělovýchovná jednota MikulčiceTJ Sokol Studená8:10 V: Valoušek Jindřich
1909. 03. 2019 15:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.TJ Jiskra Strážnice10:0 V: Černoch Rostislav
1909. 03. 2019 15:00TJ HoláskySKST Mart Hodonín B10:2 V: Pazdera Miroslav
2010. 03. 2019 10:00KST BlanskoMK Řeznovice10:3 V: Harna Tomáš
2010. 03. 2019 10:00TTC Moravská Slavia Brno CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov2:10 V: Vaculík Ladislav
2010. 03. 2019 10:00Tělovýchovná jednota MikulčiceTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:4 V: Valoušek Jindřich
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Studená2:10 V: Uher Antonín
2010. 03. 2019 10:00TJ HoláskyTJ Jiskra Strážnice10:1 V: Pazdera Miroslav
2010. 03. 2019 10:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.SKST Mart Hodonín B10:4 V: Dospíšil Jiří
2123. 03. 2019 14:00MK ŘeznoviceTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.10:5 V: Bíla Jindřich
2123. 03. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Holásky10:2 V: Ondrovčák Ladislav
2123. 03. 2019 15:00TJ Jiskra StrážniceTJ Sokol Lanžhot1:10 V: Morávková Alena
2121. 03. 2019 18:30SKST Mart Hodonín BTělovýchovná jednota Mikulčice10:2 V: Mikulecký František
2123. 03. 2019 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTTC Moravská Slavia Brno C6:10 V: Štrobl Marek
2123. 03. 2019 15:00TJ Sokol StudenáKST Blansko10:3 V: Mastný Tomáš
2224. 03. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.10:4 V: Ondrovčák Ladislav
2224. 03. 2019 10:00MK ŘeznoviceTJ Holásky3:10 V: Makovický Michal
2224. 03. 2019 10:00SKST Mart Hodonín BTJ Sokol Lanžhot7:10 V: Mikulecký František
2222. 03. 2019 18:00TJ Jiskra StrážniceTělovýchovná jednota Mikulčice10:4 V: Morávková Alena
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol StudenáTTC Moravská Slavia Brno C10:3 V: Mastný Tomáš
2224. 03. 2019 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodKST Blansko9:9 V: Štrobl Marek
1/106. 04. 2019 15:00TJ Sokol StudenáKST Sokol Znojmo-Orel Únanov9:3 V: Mastný Tomáš
1/207. 04. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Sokol Studená7:9 V: Chalupník Jiří
3. liga mužů skupina E
129. 09. 2018 15:00SK Přerov AOrel Zlín10:4 V: Kovář Karel
129. 09. 2018 15:00SK Přerov BTJ Sokol Šarovy z.s.1:10 V: Kovář Karel
129. 09. 2018 15:00TTC MG Odra GAS VratimovT. J. Sokol Olomouc-Neředín6:10 V: Sýkora Pavel
129. 09. 2018 14:00TTC BolaticeTJ Chropyně9:9 V: Schimetzek Tomáš
129. 09. 2018 15:00TTC Poruba OstravaTTC Frýdlant10:4 V: Jašek Milan
129. 09. 2018 15:00TJ Ostrava KST DKST Vsetín z.s9:9 V: Tomanová Tamara
230. 09. 2018 10:00SK Přerov ATJ Sokol Šarovy z.s.3:10 V: Kovář Karel
230. 09. 2018 10:00SK Přerov BOrel Zlín4:10 V: Plachý Vojtěch
230. 09. 2018 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ Chropyně7:10 V: Sýkora Pavel
230. 09. 2018 10:00TTC BolaticeT. J. Sokol Olomouc-Neředín10:5 V: Schimetzek Tomáš
230. 09. 2018 10:00TTC Poruba OstravaKST Vsetín z.s9:9 V: Jašek Milan
230. 09. 2018 10:00TJ Ostrava KST DTTC Frýdlant8:10 V: Tomanová Tamara
313. 10. 2018 15:00Orel ZlínTTC Frýdlant1:10 V: Veselý Jiří
313. 10. 2018 14:00TJ Sokol Šarovy z.s.KST Vsetín z.s9:9 V: Uher Jaroslav
313. 10. 2018 14:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTTC Poruba Ostrava10:8 V: Plachý Vojtěch
313. 10. 2018 13:00TJ ChropyněTJ Ostrava KST D5:10 V: Král Stanislav
313. 10. 2018 15:00SK Přerov ATTC MG Odra GAS Vratimov10:3 V: Kovář Karel
313. 10. 2018 15:00SK Přerov BTTC Bolatice1:10 V: Kovář Karel
414. 10. 2018 10:00Orel ZlínKST Vsetín z.s1:10 V: Veselý Jiří
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Šarovy z.s.TTC Frýdlant7:10 V: Koušová Dagmar
414. 10. 2018 10:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTJ Ostrava KST D7:10 V: Beneš Jan
414. 10. 2018 10:00TJ ChropyněTTC Poruba Ostrava10:3 V: Král Stanislav
414. 10. 2018 10:00SK Přerov ATTC Bolatice10:6 V: Kovář Karel
414. 10. 2018 10:00SK Přerov BTTC MG Odra GAS Vratimov1:10 V: Kovář Karel
527. 10. 2018 15:00TTC MG Odra GAS VratimovOrel Zlín10:2 V: Sýkora Pavel
527. 10. 2018 13:00TTC BolaticeTJ Sokol Šarovy z.s.3:10 V: Schimetzek Tomáš
527. 10. 2018 15:00TTC Poruba OstravaSK Přerov A10:6 V: Gromnica Václav
527. 10. 2018 15:00TJ Ostrava KST DSK Přerov B10:2 V: Tomanová Tamara
527. 10. 2018 14:00TTC FrýdlantT. J. Sokol Olomouc-Neředín10:1 V: Manda Zdeněk
527. 10. 2018 14:00KST Vsetín z.sTJ Chropyně10:6 V: Černohorská Dana
628. 10. 2018 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ Sokol Šarovy z.s.9:9 V: Sýkora Pavel
628. 10. 2018 10:00TTC BolaticeOrel Zlín10:7 V: Schimetzek Tomáš
628. 10. 2018 10:00TTC Poruba OstravaSK Přerov B10:2 V: Gromnica Václav
628. 10. 2018 10:00TJ Ostrava KST DSK Přerov A10:1 V: Gromnica Václav
628. 10. 2018 10:00TTC FrýdlantTJ Chropyně9:9 V: Manda Zdeněk
628. 10. 2018 10:00KST Vsetín z.sT. J. Sokol Olomouc-Neředín10:4 V: Černohorská Dana
710. 11. 2018 15:00Orel ZlínT. J. Sokol Olomouc-Neředín5:10 V: Pelnář Václav
710. 11. 2018 14:00TJ Sokol Šarovy z.s.TJ Chropyně10:5 V: Koušová Dagmar
710. 11. 2018 15:00SK Přerov ATTC Frýdlant3:10 V: Kovář Karel
710. 11. 2018 15:00SK Přerov BKST Vsetín z.s2:10 V: Kovář Karel
710. 11. 2018 15:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC Poruba Ostrava4:10 V: Sýkora Pavel
709. 11. 2018 18:00TTC BolaticeTJ Ostrava KST D3:10 V: Schimetzek Tomáš
811. 11. 2018 10:00Orel ZlínTJ Chropyně10:5 V: Pelnář Václav
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Šarovy z.s.T. J. Sokol Olomouc-Neředín10:1 V: Koušová Dagmar
811. 11. 2018 10:00SK Přerov AKST Vsetín z.s6:10 V: Kovář Karel
811. 11. 2018 10:00SK Přerov BTTC Frýdlant3:10 V: Kovář Karel
811. 11. 2018 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ Ostrava KST D7:10 V: Sýkora Pavel
811. 11. 2018 10:00TTC BolaticeTTC Poruba Ostrava4:10 V: Schimetzek Tomáš
924. 11. 2018 15:00TTC Poruba OstravaOrel Zlín10:2 V: Krupník Lukáš
924. 11. 2018 15:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Šarovy z.s.6:10 V: Krupník Lukáš
924. 11. 2018 14:00TTC FrýdlantTTC MG Odra GAS Vratimov10:4 V: Manda Zdeněk
924. 11. 2018 14:00KST Vsetín z.sTTC Bolatice10:2 V: Černohorská Dana
924. 11. 2018 14:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínSK Přerov A4:10 V: Beneš Jan
924. 11. 2018 14:00TJ ChropyněSK Přerov B10:5 V: Král Stanislav
1025. 11. 2018 10:00TTC Poruba OstravaTJ Sokol Šarovy z.s.10:7 V: Jašek Milan
1025. 11. 2018 10:00TJ Ostrava KST DOrel Zlín10:2 V: Jašek Milan
1025. 11. 2018 10:00TTC FrýdlantTTC Bolatice10:8 V: Manda Zdeněk
1025. 11. 2018 10:00KST Vsetín z.sTTC MG Odra GAS Vratimov10:5 V: Černohorská Dana
1025. 11. 2018 10:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínSK Přerov B10:1 V: Beneš Jan
1025. 11. 2018 10:00TJ ChropyněSK Přerov A9:9 V: Král Stanislav
1126. 09. 2018 18:00SK Přerov ASK Přerov B10:2 V: Kovář Karel
1108. 12. 2018 15:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC Bolatice10:7 V: Sýkora Pavel
1108. 12. 2018 15:00TTC Poruba OstravaTJ Ostrava KST D5:10 V: Skulina Bohumil
1130. 11. 2018 18:00TTC FrýdlantKST Vsetín z.s1:10 V: Manda Zdeněk
1108. 12. 2018 14:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTJ Chropyně5:10 V: Beneš Jan
1106. 12. 2018 18:30Orel ZlínTJ Sokol Šarovy z.s.10:3 V: Pelnář Václav
1227. 09. 2018 18:00SK Přerov BSK Přerov A6:10 V: Kovář Karel
1212. 01. 2019 14:00TTC BolaticeTTC MG Odra GAS Vratimov10:8 V: Schimetzek Tomáš
1211. 01. 2019 18:00TJ Ostrava KST DTTC Poruba Ostrava10:2 V: Jašek Milan
1212. 01. 2019 14:00KST Vsetín z.sTTC Frýdlant10:3 V:
1212. 01. 2019 14:00TJ ChropyněT. J. Sokol Olomouc-Neředín10:3 V: Král Stanislav
1210. 01. 2019 18:00TJ Sokol Šarovy z.s.Orel Zlín10:3 V: Koušová Dagmar
1326. 01. 2019 15:00Orel ZlínSK Přerov A4:10 V: Orság Erik
1326. 01. 2019 14:00TJ Sokol Šarovy z.s.SK Přerov B10:1 V: Koušová Dagmar
1326. 01. 2019 14:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTTC MG Odra GAS Vratimov9:9 V:
1326. 01. 2019 14:00TJ ChropyněTTC Bolatice5:10 V: Král Stanislav
1326. 01. 2019 14:00TTC FrýdlantTTC Poruba Ostrava10:6 V: Jalůvka Jaroslav
1326. 01. 2019 14:00KST Vsetín z.sTJ Ostrava KST D9:9 V: Černohorská Dana
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Šarovy z.s.SK Přerov A10:4 V: Koušová Dagmar
1427. 01. 2019 10:00Orel ZlínSK Přerov B10:2 V: Orság Erik
1427. 01. 2019 10:00TJ ChropyněTTC MG Odra GAS Vratimov10:5 V: Král Stanislav
1427. 01. 2019 10:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTTC Bolatice7:10 V: Beneš Jan
1427. 01. 2019 10:00KST Vsetín z.sTTC Poruba Ostrava10:2 V: Černohorská Dana
1427. 01. 2019 10:00TTC FrýdlantTJ Ostrava KST D6:10 V: Jalůvka Jaroslav
1509. 02. 2019 14:00TTC FrýdlantOrel Zlín10:2 V: Manda Zdeněk
1509. 02. 2019 14:00KST Vsetín z.sTJ Sokol Šarovy z.s.7:10 V: Černohorská Dana
1509. 02. 2019 15:00TTC Poruba OstravaT. J. Sokol Olomouc-Neředín10:2 V: Jašek Milan
1509. 02. 2019 15:00TJ Ostrava KST DTJ Chropyně10:6 V: Jašek Milan
1509. 02. 2019 15:00TTC MG Odra GAS VratimovSK Přerov A4:10 V: Sýkora Pavel
1509. 02. 2019 14:00TTC BolaticeSK Přerov B10:3 V: Schimetzek Tomáš
1607. 02. 2019 18:00KST Vsetín z.sOrel Zlín10:6 V: Černohorská Dana
1610. 02. 2019 10:00TTC FrýdlantTJ Sokol Šarovy z.s.9:9 V: Manda Zdeněk
1608. 02. 2019 18:30TJ Ostrava KST DT. J. Sokol Olomouc-Neředín10:2 V: Gromnica Václav
1610. 02. 2019 10:00TTC Poruba OstravaTJ Chropyně10:8 V: Jašek Milan
1610. 02. 2019 10:00TTC BolaticeSK Přerov A7:10 V: Schimetzek Tomáš
1610. 02. 2019 10:00TTC MG Odra GAS VratimovSK Přerov B10:2 V: Sýkora Pavel
1723. 02. 2019 15:00Orel ZlínTTC MG Odra GAS Vratimov9:9 V: Orság Erik
1723. 02. 2019 14:00TJ Sokol Šarovy z.s.TTC Bolatice10:4 V: Koušová Dagmar
1723. 02. 2019 15:00SK Přerov ATTC Poruba Ostrava9:9 V: Kovář Karel
1717. 02. 2019 17:00SK Přerov BTJ Ostrava KST D5:10 V: Kovář Karel
1723. 02. 2019 14:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTTC Frýdlant9:9 V: Beneš Jan
1723. 02. 2019 13:30TJ ChropyněKST Vsetín z.s6:10 V: Topič Petr
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Šarovy z.s.TTC MG Odra GAS Vratimov9:9 V: Koušová Dagmar
1824. 02. 2019 10:00Orel ZlínTTC Bolatice9:9 V: Orság Erik
1822. 02. 2019 17:00SK Přerov BTTC Poruba Ostrava3:10 V: Kovář Karel
1824. 02. 2019 10:00SK Přerov ATJ Ostrava KST D2:10 V: Kovář Karel
1824. 02. 2019 10:00TJ ChropyněTTC Frýdlant8:10 V: Topič Petr
1821. 02. 2019 18:30T. J. Sokol Olomouc-NeředínKST Vsetín z.s9:9 V: Beneš Jan
1909. 03. 2019 14:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínOrel Zlín10:2 V: Beneš Jan
1909. 03. 2019 14:00TJ ChropyněTJ Sokol Šarovy z.s.5:10 V: Topič Petr
1909. 03. 2019 14:00TTC FrýdlantSK Přerov A10:6 V: Manda Zdeněk
1909. 03. 2019 14:00KST Vsetín z.sSK Přerov B10:1 V: Černohorská Dana
1909. 03. 2019 15:00TTC Poruba OstravaTTC MG Odra GAS Vratimov10:2 V: Gromnica Václav
1907. 03. 2019 20:00TJ Ostrava KST DTTC Bolatice10:0 V: Gromnica Václav
2010. 03. 2019 10:00TJ ChropyněOrel Zlín10:4 V: Topič Petr
2010. 03. 2019 10:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTJ Sokol Šarovy z.s.10:2 V: Beneš Jan
2010. 03. 2019 10:00KST Vsetín z.sSK Přerov A9:9 V: Černohorská Dana
2010. 03. 2019 10:00TTC FrýdlantSK Přerov B10:2 V: Manda Zdeněk
2010. 03. 2019 10:00TJ Ostrava KST DTTC MG Odra GAS Vratimov10:2 V: Jašek Milan
2010. 03. 2019 10:00TTC Poruba OstravaTTC Bolatice10:3 V: Jašek Milan
2123. 03. 2019 15:00Orel ZlínTTC Poruba Ostrava3:10 V: Pelnář Václav
2121. 03. 2019 18:00TJ Sokol Šarovy z.s.TJ Ostrava KST D1:10 V: Koušová Dagmar
2123. 03. 2019 15:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC Frýdlant6:10 V: Sýkora Pavel
2123. 03. 2019 14:00TTC BolaticeKST Vsetín z.s9:9 V: Schimetzek Tomáš
2123. 03. 2019 15:00SK Přerov AT. J. Sokol Olomouc-Neředín10:4 V: Kovář Karel
2123. 03. 2019 15:00SK Přerov BTJ Chropyně1:10 V: Kovář Karel
2222. 03. 2019 16:30TJ Sokol Šarovy z.s.TTC Poruba Ostrava6:10 V: Koušová Dagmar
2214. 03. 2019 18:30Orel ZlínTJ Ostrava KST D2:10 V: Vítek Pavel
2224. 03. 2019 10:00TTC BolaticeTTC Frýdlant2:10 V: Schimetzek Tomáš
2224. 03. 2019 10:00TTC MG Odra GAS VratimovKST Vsetín z.s10:8 V: Sýkora Pavel
2224. 03. 2019 10:00SK Přerov BT. J. Sokol Olomouc-Neředín2:10 V: Kovář Karel
2224. 03. 2019 10:00SK Přerov ATJ Chropyně9:9 V: Kovář Karel
1/106. 04. 2019 15:00TJ Ostrava KST DKST Vsetín z.s0:9wo
řeší STK
V: Jašek Milan
1/207. 04. 2019 10:00KST Vsetín z.sTJ Ostrava KST D9:0wo
řeší STK
V: Černohorská Dana
Kvalifikace o 3LM 2019/20
103. 05. 2019 18:00SF SKK EL Niňo Praha DT. J. Sokol Olomouc-Neředín7:10 V: Zajíček Martin
103. 05. 2019 18:00TJ Sokol VodňanySK Štětí10:6 V: Menger Jaroslav
204. 05. 2019 10:30T. J. Sokol Olomouc-NeředínTJ Sokol Vodňany3:10 V: Zajíček Martin
204. 05. 2019 10:30MK ŘeznoviceSF SKK EL Niňo Praha D8:10 V: Menger Jaroslav
304. 05. 2019 16:00TJ Sokol VodňanyMK Řeznovice9:9 V: Zajíček Martin
304. 05. 2019 16:00SK ŠtětíT. J. Sokol Olomouc-Neředín4:10 V: Menger Jaroslav
405. 05. 2019 09:30MK ŘeznoviceSK Štětí10:5 V: Zajíček Martin
405. 05. 2019 09:30SF SKK EL Niňo Praha DTJ Sokol Vodňany10:2 V: Menger Jaroslav
505. 05. 2019 15:00SK ŠtětíSF SKK EL Niňo Praha D2:10 V: Zajíček Martin
505. 05. 2019 15:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínMK Řeznovice9:9 V: Menger Jaroslav
Extraliga žen
131. 08. 2018 11:00SVS Hradec KrálovéSK Dobré2:6 V: Šlechta Roman
101. 09. 2018 15:00
Hala ST, Sportovní 1570, Vlašim
SKST VlašimCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA2:6 V: Pavelek Ladislav
101. 09. 2018 18:00MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovSKST Baník Havířov5:5 V: Beneš Jan
101. 09. 2018 15:00KST Hluk JP Boka TradeSKST Mart Hodonín B6:3 V: Karasová Lenka
101. 09. 2018 15:00MSK Gumotex BřeclavSKST Mart Hodonín A - Stavoimpex2:6 V: Jamný Pavel
231. 08. 2018 18:00
Hala ST, Sportovní 1570, Vlašim
SKST VlašimSKST Baník Havířov2:6 V: Pavelek Ladislav
231. 08. 2018 18:00MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský KrumlovCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA5:5 V: Beneš Jan
231. 08. 2018 18:00KST Hluk JP Boka TradeSKST Mart Hodonín A - Stavoimpex0:6 V: Karasová Lenka
231. 08. 2018 18:00MSK Gumotex BřeclavSKST Mart Hodonín B6:0 V: Mikulecký František
329. 08. 2018 17:00SKST Mart Hodonín A - StavoimpexSKST Mart Hodonín B6:0 V: Mikulecký František
307. 10. 2018 10:30CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAKST Hluk JP Boka Trade6:2 V: Lesník Vladimír
307. 10. 2018 10:00SKST Baník HavířovMSK Gumotex Břeclav0:6 V: Manda Zdeněk
328. 09. 2018 17:00SK DobréSKST Vlašim6:1 V: Tomanec Jan
307. 10. 2018 10:00SVS Hradec KrálovéMK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov6:3 V: Vítek Josef
406. 10. 2018 15:00SKST Baník HavířovKST Hluk JP Boka Trade6:1 V: Manda Zdeněk
406. 10. 2018 17:00CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAMSK Gumotex Břeclav1:6 V: Lesník Vladimír
406. 10. 2018 15:00SVS Hradec KrálovéSKST Vlašim6:3 V: Vítek Josef
430. 09. 2018 14:00SK DobréMK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov3:6 V: Tomanec Jan
512. 10. 2018 18:00SKST Vlašim