Výsledky
Divize muži
120. 09. 2018 18:50AC Sparta Praha CAC Sparta Praha D9:7
130. 10. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTJ Sokol Michle Praha B10:5
127. 09. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASF SKK EL Niňo Praha F9:9
126. 09. 2018 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Střížkov B10:6
124. 09. 2018 19:15TTC Elizza Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:2
124. 09. 2018 19:15TTC Praha A Story TLRSTTC Praha B10:6
201. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha DTTC Praha B10:5
203. 10. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Praha A Story TLRS10:5
201. 10. 2018 19:00TJ Střížkov BTTC Elizza Praha D9:9
202. 10. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha FTJ Slavoj Praha A10:4
202. 10. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Sokol Nusle Praha A5:10
204. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha CTJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:6
311. 10. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXAC Sparta Praha D8:10
311. 10. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha C10:8
310. 10. 2018 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Michle Praha B9:9
308. 10. 2018 19:15TTC Elizza Praha DSF SKK EL Niňo Praha F4:10
308. 10. 2018 19:15TTC Praha A Story TLRSTJ Střížkov B9:9
311. 10. 2018 18:00TTC Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A8:10
415. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A4:10
415. 10. 2018 19:00TJ Střížkov BTTC Praha B10:6
415. 10. 2018 18:45SF SKK EL Niňo Praha FTTC Praha A Story TLRS10:2
415. 10. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Elizza Praha D5:10
418. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha CTJ Slavoj Praha A10:1
416. 10. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTJ Sokol Nusle Praha A10:8
525. 10. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha D10:6
524. 10. 2018 19:15TJ Slavoj Praha ATJ AVIA Čakovice A ALIMPEX9:9
522. 10. 2018 19:15TTC Elizza Praha DAC Sparta Praha C10:8
522. 10. 2018 19:15TTC Praha A Story TLRSTJ Sokol Michle Praha B10:4
525. 10. 2018 18:00TTC Praha BSF SKK EL Niňo Praha F8:10
524. 10. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Střížkov B10:8
605. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha DTJ Střížkov B4:10
606. 11. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:7
608. 11. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Praha B10:8
629. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha CTTC Praha A Story TLRS8:10
606. 11. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTTC Elizza Praha D6:10
608. 11. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Slavoj Praha A10:2
706. 12. 2018 19:00TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha D6:10
712. 11. 2018 19:15TTC Elizza Praha DTJ Sokol Nusle Praha A6:10
712. 11. 2018 19:15TTC Praha A Story TLRSTJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:4
715. 11. 2018 18:00TTC Praha BAC Sparta Praha C5:10
714. 11. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Michle Praha B10:7
712. 11. 2018 19:00TJ Střížkov BSF SKK EL Niňo Praha F9:9
819. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha DSF SKK EL Niňo Praha F10:4
819. 11. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Střížkov B5:10
822. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:0
820. 11. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTTC Praha B10:2
822. 11. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Praha A Story TLRS10:3
821. 11. 2018 19:15TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha D5:10
926. 11. 2018 19:15TTC Elizza Praha DAC Sparta Praha D10:3
926. 11. 2018 19:15TTC Praha A Story TLRSTJ Slavoj Praha A10:6
929. 11. 2018 18:00TTC Praha BTJ Sokol Nusle Praha A9:9
928. 11. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:5
926. 11. 2018 19:00TJ Střížkov BAC Sparta Praha C7:10
927. 11. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha FTJ Sokol Michle Praha B10:4
1017. 12. 2018 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Michle Praha B8:10
1019. 12. 2018 18:45AC Sparta Praha CSF SKK EL Niňo Praha F6:10
1004. 12. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTJ Střížkov B10:1
1006. 12. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:3
1005. 12. 2018 19:15TJ Slavoj Praha ATTC Praha B9:9
1003. 12. 2018 19:15TTC Elizza Praha DTTC Praha A Story TLRS8:10
1110. 12. 2018 19:15TTC Praha A Story TLRSAC Sparta Praha D10:2
1113. 12. 2018 18:40TTC Praha BTTC Elizza Praha D10:7
1112. 12. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Slavoj Praha A10:6
1110. 12. 2018 19:00TJ Střížkov BTJ Sokol Nusle Praha A7:10
1112. 12. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha FTJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:2
1110. 12. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha BAC Sparta Praha C4:10
1227. 09. 2018 18:45AC Sparta Praha DAC Sparta Praha C2:10
1209. 01. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha BTJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:5
1209. 01. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha FTJ Sokol Nusle Praha A10:7
1207. 01. 2019 19:00TJ Střížkov BTJ Slavoj Praha A10:7
1209. 01. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Elizza Praha D9:9
1231. 10. 2018 18:00TTC Praha BTTC Praha A Story TLRS4:10
1317. 01. 2019 18:30TTC Praha BAC Sparta Praha D9:9
1314. 01. 2019 19:15TTC Praha A Story TLRSTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:4
1314. 01. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ Střížkov B10:1
1316. 01. 2019 19:15TJ Slavoj Praha ASF SKK EL Niňo Praha F4:10
1317. 01. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Michle Praha B10:7
1315. 01. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXAC Sparta Praha C10:3
1421. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha DTJ AVIA Čakovice A ALIMPEX8:10
1424. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Nusle Praha A5:10
1424. 01. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Slavoj Praha A5:10
1425. 01. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha FTTC Elizza Praha D10:4
1403. 02. 2019 19:00TJ Střížkov BTTC Praha A Story TLRS7:10
1423. 01. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Praha B8:10
1530. 01. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AAC Sparta Praha D10:4
1531. 01. 2019 18:30TTC Praha BTJ Střížkov B6:10
1528. 01. 2019 19:15TTC Praha A Story TLRSSF SKK EL Niňo Praha F3:10
1528. 01. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ Sokol Michle Praha B9:9
1530. 01. 2019 19:15TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha C10:3
1531. 01. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:6
1604. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Nusle Praha A10:7
1605. 02. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTJ Slavoj Praha A6:10
1607. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha D10:3
1607. 02. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Praha A Story TLRS9:9
1607. 02. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha FTTC Praha B10:0
1604. 02. 2019 19:00TJ Střížkov BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A8:10
1725. 02. 2019 19:00TJ Střížkov BAC Sparta Praha D10:6
1727. 02. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ASF SKK EL Niňo Praha F4:10
1728. 02. 2019 18:30TTC Praha BTJ Sokol Michle Praha B10:6
1718. 03. 2019 19:15TTC Praha A Story TLRSAC Sparta Praha C9:9
1725. 02. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:6
1727. 02. 2019 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Nusle Praha A2:10
1804. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha DTJ Slavoj Praha A10:2
1807. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha D10:7
1805. 03. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTTC Praha A Story TLRS10:6
1807. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha CTTC Praha B10:3
1807. 03. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A5:10
1804. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha FTJ Střížkov B10:4
1914. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha FAC Sparta Praha D10:2
1911. 03. 2019 19:00TJ Střížkov BTJ Sokol Michle Praha B10:7
1913. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AAC Sparta Praha C10:7
1914. 03. 2019 18:30TTC Praha BTJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:8
1911. 03. 2019 19:15TTC Praha A Story TLRSTJ Sokol Nusle Praha A10:8
1911. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ Slavoj Praha A5:10
2018. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha D10:4
2020. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha ATTC Praha A Story TLRS8:10
2021. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Praha B10:3
2019. 03. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:4
2021. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha CTJ Střížkov B7:10
2021. 03. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha BSF SKK EL Niňo Praha F5:10
2126. 03. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha BAC Sparta Praha D9:9
2127. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha FAC Sparta Praha C10:0wo
2125. 03. 2019 19:00TJ Střížkov BTJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:8
2127. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Nusle Praha A0:10wo
2128. 03. 2019 18:30TTC Praha BTJ Slavoj Praha A5:10
2125. 03. 2019 19:15TTC Praha A Story TLRSTTC Elizza Praha D10:6
2201. 04. 2019 18:45AC Sparta Praha DTTC Praha A Story TLRS10:1
2201. 04. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTTC Praha B10:2
2203. 04. 2019 19:15TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:6
2204. 04. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Střížkov B10:5
2202. 04. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXSF SKK EL Niňo Praha F7:10
2204. 04. 2019 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Michle Praha B8:10
1. třída A muži (KS-1A)
124. 09. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Střížkov C10:8
105. 10. 2018 18:45TJ Orion Praha ATTC Elizza Praha F10:0
124. 09. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Michle Praha C1:10
127. 09. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Klánovice A10:5
125. 09. 2018 18:45AC Sparta Praha ETJ AVIA Čakovice C ALIMPEX5:10
126. 09. 2018 18:30PSK Olymp Praha ATJ ABC Branik A10:5
205. 10. 2018 19:00TJ Střížkov CTJ ABC Branik A10:5
202. 10. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXPSK Olymp Praha A10:6
203. 10. 2018 18:30TTC Klánovice AAC Sparta Praha E10:0
204. 10. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B5:10
201. 10. 2018 19:15TTC Elizza Praha FTJ Sokol Nusle Praha B7:10
201. 10. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Orion Praha A6:10
312. 10. 2018 18:45TJ Orion Praha ATJ Střížkov C10:3
308. 10. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:0
311. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Elizza Praha F10:5
309. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha ETJ Sokol Michle Praha C10:3
310. 10. 2018 18:30PSK Olymp Praha ATTC Klánovice A10:7
309. 10. 2018 19:30TJ ABC Branik ATJ AVIA Čakovice C ALIMPEX6:10
419. 10. 2018 19:00TJ Střížkov CTJ AVIA Čakovice C ALIMPEX4:10
417. 10. 2018 18:30TTC Klánovice ATJ ABC Branik A10:7
417. 10. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha CPSK Olymp Praha A4:10
415. 10. 2018 19:15TTC Elizza Praha FAC Sparta Praha E8:10
415. 10. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Lokomotiva Vršovice B10:5
419. 10. 2018 18:45TJ Orion Praha ATJ Sokol Nusle Praha B10:6
522. 10. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Střížkov C10:3
525. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Orion Praha A4:10
523. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A7:10
524. 10. 2018 18:30PSK Olymp Praha ATTC Elizza Praha F9:9
523. 10. 2018 19:30TJ ABC Branik ATJ Sokol Michle Praha C6:10
523. 10. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTTC Klánovice A6:10
609. 11. 2018 19:00TJ Střížkov CTTC Klánovice A5:10
607. 11. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha CTJ AVIA Čakovice C ALIMPEX4:10
605. 11. 2018 19:15TTC Elizza Praha FTJ ABC Branik A10:5
605. 11. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita APSK Olymp Praha A10:8
609. 11. 2018 18:45TJ Orion Praha AAC Sparta Praha E10:7
605. 11. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Lokomotiva Vršovice B4:10
715. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Střížkov C10:7
713. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha ETJ Sokol Nusle Praha B10:4
714. 11. 2018 18:30PSK Olymp Praha ATJ Orion Praha A5:10
713. 11. 2018 19:30TJ ABC Branik ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A6:10
713. 11. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTTC Elizza Praha F10:4
714. 11. 2018 18:30TTC Klánovice ATJ Sokol Michle Praha C10:3
823. 11. 2018 19:00TJ Střížkov CTJ Sokol Michle Praha C7:10
819. 11. 2018 19:15TTC Elizza Praha FTTC Klánovice A7:10
819. 11. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ AVIA Čakovice C ALIMPEX10:2
823. 11. 2018 18:45TJ Orion Praha ATJ ABC Branik A10:7
819. 11. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha BPSK Olymp Praha A6:10
822. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BAC Sparta Praha E10:6
927. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha ETJ Střížkov C10:0
928. 11. 2018 18:30PSK Olymp Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B9:9
927. 11. 2018 19:30TJ ABC Branik ATJ Sokol Nusle Praha B4:10
927. 11. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTJ Orion Praha A10:3
928. 11. 2018 18:30TTC Klánovice ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:5
928. 11. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha CTTC Elizza Praha F8:10
1007. 12. 2018 19:00TJ Střížkov CTTC Elizza Praha F8:10
1003. 12. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Michle Praha C10:3
1007. 12. 2018 18:45TTC Klánovice ATJ Orion Praha A5:10
1003. 12. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ AVIA Čakovice C ALIMPEX10:3
1006. 12. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ ABC Branik A10:1
1018. 12. 2018 18:45AC Sparta Praha EPSK Olymp Praha A10:4
1112. 12. 2018 18:30PSK Olymp Praha ATJ Střížkov C10:2
1111. 12. 2018 19:30TJ ABC Branik AAC Sparta Praha E2:10
1111. 12. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTJ Lokomotiva Vršovice B10:6
1112. 12. 2018 18:30TTC Klánovice ATJ Sokol Nusle Praha B10:5
1112. 12. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Orion Praha A4:10
1110. 12. 2018 19:15TTC Elizza Praha FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:0
1210. 01. 2019 19:00TJ Střížkov CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A7:10
1207. 01. 2019 19:15TTC Elizza Praha FTJ Orion Praha A8:10
1208. 01. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Sokol Nusle Praha B7:10
1209. 01. 2019 18:30TTC Klánovice ATJ Lokomotiva Vršovice B10:8
1208. 01. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXAC Sparta Praha E10:8
1208. 01. 2019 19:30TJ ABC Branik APSK Olymp Praha A7:10
1315. 01. 2019 19:30TJ ABC Branik ATJ Střížkov C7:10
1316. 01. 2019 18:30PSK Olymp Praha ATJ AVIA Čakovice C ALIMPEX6:10
1315. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha ETTC Klánovice A9:9
1317. 01. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Michle Praha C10:3
1314. 01. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Elizza Praha F9:9
1318. 01. 2019 18:45TJ Orion Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:5
1425. 01. 2019 19:00TJ Střížkov CTJ Orion Praha A6:10
1421. 01. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Nusle Praha B10:7
1421. 01. 2019 19:15TTC Elizza Praha FTJ Lokomotiva Vršovice B2:10
1422. 01. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha CAC Sparta Praha E9:9
1423. 01. 2019 18:30TTC Klánovice APSK Olymp Praha A10:0wo
1422. 01. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTJ ABC Branik A10:0wo
1529. 01. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTJ Střížkov C10:2
1529. 01. 2019 19:30TJ ABC Branik ATTC Klánovice A5:10
1530. 01. 2019 18:30PSK Olymp Praha ATJ Sokol Michle Praha C10:4
1529. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha ETTC Elizza Praha F10:5
1531. 01. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A8:10
1528. 01. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Orion Praha A6:10
1608. 02. 2019 19:00TJ Střížkov CTJ Sokol Nusle Praha B10:4
1608. 02. 2019 18:45TJ Orion Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B10:7
1604. 02. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AAC Sparta Praha E10:6
1604. 02. 2019 19:15TTC Elizza Praha FPSK Olymp Praha A5:10
1605. 02. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha CTJ ABC Branik A10:6
1606. 02. 2019 18:30TTC Klánovice ATJ AVIA Čakovice C ALIMPEX10:0
1727. 02. 2019 18:30TTC Klánovice ATJ Střížkov C7:10
1726. 02. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTJ Sokol Michle Praha C10:8
1726. 02. 2019 19:30TJ ABC Branik ATTC Elizza Praha F6:10
1727. 02. 2019 18:30PSK Olymp Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:4
1726. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha ETJ Orion Praha A2:10
1728. 02. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Nusle Praha B10:4
1808. 03. 2019 19:00TJ Střížkov CTJ Lokomotiva Vršovice B6:10
1804. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BAC Sparta Praha E3:10
1808. 03. 2019 18:45TJ Orion Praha APSK Olymp Praha A10:1
1804. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ ABC Branik A10:3
1804. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha FTJ AVIA Čakovice C ALIMPEX10:5
1804. 03. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha CTTC Klánovice A2:10
1913. 03. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Střížkov C3:10
1913. 03. 2019 18:30TTC Klánovice ATTC Elizza Praha F10:6
1912. 03. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A5:10
1912. 03. 2019 19:30TJ ABC Branik ATJ Orion Praha A3:10
1913. 03. 2019 18:30PSK Olymp Praha ATJ Sokol Nusle Praha B10:4
1912. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha ETJ Lokomotiva Vršovice B10:7
2022. 03. 2019 19:00TJ Střížkov CAC Sparta Praha E1:10
2021. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BPSK Olymp Praha A6:10
2018. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ ABC Branik A10:2
2022. 03. 2019 18:45TJ Orion Praha ATJ AVIA Čakovice C ALIMPEX10:0wo
2018. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATTC Klánovice A10:8
2018. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha FTJ Sokol Michle Praha C10:3
2125. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha FTJ Střížkov C9:9
2128. 03. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A2:10
2129. 03. 2019 18:45TJ Orion Praha ATTC Klánovice A10:0wo
2126. 03. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTJ Sokol Nusle Praha B8:10
2126. 03. 2019 19:30TJ ABC Branik ATJ Lokomotiva Vršovice B5:10
2127. 03. 2019 18:30PSK Olymp Praha AAC Sparta Praha E10:8
2205. 04. 2019 19:00TJ Střížkov CPSK Olymp Praha A10:5
2202. 04. 2019 18:45AC Sparta Praha ETJ ABC Branik A10:2
2201. 04. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ AVIA Čakovice C ALIMPEX10:1
2201. 04. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Klánovice A5:10
2205. 04. 2019 18:45TJ Orion Praha ATJ Sokol Michle Praha C9:9
2201. 04. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATTC Elizza Praha F10:4
1. třída B muži (KS-1B)
125. 09. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ASF SKK EL Niňo Praha G3:10
126. 09. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BAC Sparta Praha F10:4
126. 09. 2018 18:30TTC Elizza Praha ETJ Slavoj Praha B10:6
125. 09. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Nusle Praha C1:10
127. 09. 2018 19:15TJ Pankrác ATJ AVIA Čakovice B10:3
125. 09. 2018 19:30SK Start Praha ASlovan KST Bohnice B1:10
205. 10. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha GSlovan KST Bohnice B6:10
203. 10. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice BSK Start Praha A3:10
201. 10. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Pankrác A7:10
203. 10. 2018 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Michle Praha D10:7
202. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha FTTC Elizza Praha E4:10
202. 10. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B7:10
310. 10. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSF SKK EL Niňo Praha G5:10
310. 10. 2018 18:30TTC Elizza Praha ETJ Sokol Petrovice I. A10:7
311. 10. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha DAC Sparta Praha F10:3
311. 10. 2018 19:15TJ Pankrác ATJ Slavoj Praha B6:10
308. 10. 2018 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Nusle Praha C10:8
311. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice BTJ AVIA Čakovice B10:2
431. 10. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha GTJ AVIA Čakovice B10:8
415. 10. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSlovan KST Bohnice B8:10
417. 10. 2018 19:15TJ Slavoj Praha BSK Start Praha A10:2
416. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha FTJ Pankrác A2:10
416. 10. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Michle Praha D8:10
417. 10. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTTC Elizza Praha E10:7
524. 10. 2018 18:30TTC Elizza Praha ESF SKK EL Niňo Praha G10:6
523. 10. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B6:10
525. 10. 2018 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Petrovice I. A10:3
531. 10. 2018 18:45SK Start Praha AAC Sparta Praha F7:10
525. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Slavoj Praha B9:9
524. 10. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Nusle Praha C1:10
605. 11. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha GTJ Sokol Nusle Praha C10:4
607. 11. 2018 19:15TJ Slavoj Praha BTJ AVIA Čakovice B10:3
606. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha FSlovan KST Bohnice B4:10
606. 11. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ASK Start Praha A10:8
607. 11. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Pankrác A10:8
607. 11. 2018 18:30TTC Elizza Praha ETJ Sokol Michle Praha D10:8
713. 11. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha DSF SKK EL Niňo Praha G4:10
715. 11. 2018 19:15TJ Pankrác ATTC Elizza Praha E10:1
712. 11. 2018 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B8:10
715. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Petrovice I. A10:0
712. 11. 2018 19:15TJ AVIA Čakovice BAC Sparta Praha F7:10
712. 11. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Slavoj Praha B10:5
821. 11. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha GTJ Slavoj Praha B10:4
820. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Nusle Praha C1:10
820. 11. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ AVIA Čakovice B10:5
821. 11. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSlovan KST Bohnice B10:6
821. 11. 2018 18:30TTC Elizza Praha ESK Start Praha A4:10
820. 11. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Pankrác A3:10
929. 11. 2018 19:15TJ Pankrác ASF SKK EL Niňo Praha G6:10
926. 11. 2018 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Michle Praha D4:10
929. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice BTTC Elizza Praha E8:10
928. 11. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:3
926. 11. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Petrovice I. A10:3
928. 11. 2018 19:15TJ Slavoj Praha BAC Sparta Praha F5:10
1004. 12. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha GAC Sparta Praha F10:3
1004. 12. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Slavoj Praha B9:9
1005. 12. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Nusle Praha C3:10
1005. 12. 2018 18:30TTC Elizza Praha ETJ AVIA Čakovice B10:3
1004. 12. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha DSlovan KST Bohnice B0:10
1006. 12. 2018 19:15TJ Pankrác ASK Start Praha A9:9
1120. 12. 2018 19:15SK Start Praha ASF SKK EL Niňo Praha G1:10
1113. 12. 2018 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Pankrác A10:4
1112. 12. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Michle Praha D10:5
1110. 12. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Elizza Praha E10:7
1112. 12. 2018 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B9:9
1111. 12. 2018 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Petrovice I. A10:8
1207. 01. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha GTJ Sokol Petrovice I. A10:4
1208. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B8:10
1209. 01. 2019 19:15TJ Slavoj Praha BTTC Elizza Praha E10:5
1207. 01. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Michle Praha D10:3
1209. 01. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice BTJ Pankrác A9:9
1213. 01. 2019 19:00Slovan KST Bohnice BSK Start Praha A10:2
1317. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BSF SKK EL Niňo Praha G10:8
1314. 01. 2019 19:00SK Start Praha ATJ AVIA Čakovice B10:5
1317. 01. 2019 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Nusle Praha C10:8
1316. 01. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Slavoj Praha B4:10
1316. 01. 2019 18:30TTC Elizza Praha EAC Sparta Praha F10:2
1316. 01. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Petrovice I. A10:3
1421. 01. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:4
1422. 01. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATTC Elizza Praha E8:10
1422. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Michle Praha D10:6
1423. 01. 2019 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Pankrác A5:10
1421. 01. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSK Start Praha A10:7
1423. 01. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice BSlovan KST Bohnice B3:10
1520. 02. 2019 19:15
herna Kotlářka
TJ AVIA Čakovice BSF SKK EL Niňo Praha G8:10
1531. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Nusle Praha C10:6
1528. 01. 2019 19:00SK Start Praha ATJ Slavoj Praha B8:10
1531. 01. 2019 19:15TJ Pankrác AAC Sparta Praha F10:3
1530. 01. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Petrovice I. A6:10
1530. 01. 2019 18:30TTC Elizza Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B9:9
1608. 02. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha GTTC Elizza Praha E9:9
1606. 02. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Michle Praha D10:7
1605. 02. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Pankrác A7:10
1619. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha FSK Start Praha A9:9
1606. 02. 2019 19:15TJ Slavoj Praha BSlovan KST Bohnice B8:10
1604. 02. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ AVIA Čakovice B8:10
1725. 02. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSF SKK EL Niňo Praha G10:8
1727. 02. 2019 18:30
Arena Sparta, Kovanecká 27, Praha 9
TJ AVIA Čakovice BTJ Slavoj Praha B10:1
1728. 02. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha F10:3
1725. 02. 2019 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Petrovice I. A10:3
1728. 02. 2019 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B7:10
1727. 02. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha DTTC Elizza Praha E3:10
1806. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha GTJ Sokol Michle Praha D10:4
1806. 03. 2019 18:30TTC Elizza Praha ETJ Pankrác A10:2
1806. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSK Start Praha A10:3
1805. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. ASlovan KST Bohnice B5:10
1805. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha FTJ AVIA Čakovice B7:10
1806. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Nusle Praha C10:6
1913. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha BSF SKK EL Niňo Praha G10:6
1911. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAC Sparta Praha F9:9
1913. 03. 2019 18:30
Kokořínská 204/28, Pha 8 - Ďáblice
TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Petrovice I. A10:6
1914. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:4
1911. 03. 2019 19:00SK Start Praha ATTC Elizza Praha E10:5
1914. 03. 2019 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Michle Praha D6:10
2020. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha GTJ Pankrác A10:3
2019. 03. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha DSK Start Praha A2:10
2020. 03. 2019 18:30TTC Elizza Praha ESlovan KST Bohnice B0:10
2020. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ AVIA Čakovice B10:2
2019. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Nusle Praha C0:10
2019. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha FTJ Slavoj Praha B10:6
2126. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha FSF SKK EL Niňo Praha G2:10
2127. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Petrovice I. A10:7
2125. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:7
2127. 03. 2019 18:30
Arena Sparta, Kovanecká 27, Praha 9
TJ AVIA Čakovice BTTC Elizza Praha E10:0wo
2128. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Michle Praha D10:5
2125. 03. 2019 19:00SK Start Praha ATJ Pankrác A9:9
2201. 04. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha GSK Start Praha A10:2
2204. 04. 2019 19:15TJ Pankrác ASlovan KST Bohnice B6:10
2204. 04. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha DTJ AVIA Čakovice B10:8
2203. 04. 2019 18:30TTC Elizza Praha ETJ Sokol Nusle Praha C10:6
2203. 04. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Slavoj Praha B8:10
2202. 04. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. AAC Sparta Praha F6:10
2. třída A muži (KS-2A)
127. 09. 2018 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Malešice B10:2
126. 09. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice DTJ Pankrác C10:0wo
126. 09. 2018 19:30TTC Klánovice CTJ Sokol Michle Praha F6:10
127. 09. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha HTJ Sokol Nusle Praha D10:2
120. 09. 2018 18:15SK HAMR A PENTA TRADINGSK OAZA Praha A4:10
124. 09. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Petrovice I. B0:10
204. 10. 2018 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Petrovice I. B2:10
204. 10. 2018 19:15SK OAZA Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C10:4
204. 10. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSK HAMR A PENTA TRADING9:9
201. 10. 2018 19:15TJ Sokol Michle Praha FSF SKK EL Niňo Praha H6:10
204. 10. 2018 19:15TJ Pankrác CTTC Klánovice C8:10
204. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice DTJ AVIA Čakovice D10:2
310. 10. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice DTJ Malešice B10:5
310. 10. 2018 19:30TTC Klánovice CSlovan KST Bohnice D6:10
309. 10. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha HTJ Pankrác C6:10
312. 10. 2018 18:00SK HAMR A PENTA TRADINGTJ Sokol Michle Praha F10:5
308. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Nusle Praha D7:10
309. 10. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. BSK OAZA Praha A9:9
418. 10. 2018 18:45TJ Malešice BSK OAZA Praha A1:10
418. 10. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Petrovice I. B10:4
415. 10. 2018 19:15TJ Sokol Michle Praha FTJ Lokomotiva Vršovice C10:8
418. 10. 2018 19:15TJ Pankrác CSK HAMR A PENTA TRADING7:10
418. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice DSF SKK EL Niňo Praha H10:2
417. 10. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice DTTC Klánovice C10:7
524. 10. 2018 19:30TTC Klánovice CTJ Malešice B10:4
522. 10. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTJ AVIA Čakovice D10:6
526. 10. 2018 18:00SK HAMR A PENTA TRADINGSlovan KST Bohnice D9:9
522. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Pankrác C3:10
523. 10. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Michle Praha F5:10
525. 10. 2018 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Nusle Praha D10:7
608. 11. 2018 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Nusle Praha D4:10
605. 11. 2018 19:15TJ Sokol Michle Praha FSK OAZA Praha A6:10
608. 11. 2018 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Petrovice I. B7:10
608. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Lokomotiva Vršovice C10:1
607. 11. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice DSK HAMR A PENTA TRADING8:10
608. 11. 2018 19:15TTC Klánovice CSF SKK EL Niňo Praha H2:10
712. 11. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha HTJ Malešice B10:3
716. 11. 2018 18:00SK HAMR A PENTA TRADINGTTC Klánovice C10:4
712. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ AVIA Čakovice D2:10
713. 11. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. BSlovan KST Bohnice D8:10
715. 11. 2018 19:15SK OAZA Praha ATJ Pankrác C10:6
715. 11. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Michle Praha F10:5
822. 11. 2018 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Michle Praha F10:6
822. 11. 2018 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Nusle Praha D6:10
822. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice DSK OAZA Praha A5:10
820. 12. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Petrovice I. B10:6
821. 11. 2018 19:30TTC Klánovice CTJ Lokomotiva Vršovice C10:5
823. 11. 2018 18:00SF SKK EL Niňo Praha HSK HAMR A PENTA TRADING10:3
930. 11. 2018 18:00SK HAMR A PENTA TRADINGTJ Malešice B10:6
926. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSF SKK EL Niňo Praha H7:10
927. 11. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTTC Klánovice C10:5
929. 11. 2018 19:15SK OAZA Praha ATJ AVIA Čakovice D10:1
929. 11. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSlovan KST Bohnice D10:3
926. 11. 2018 19:15TJ Sokol Michle Praha FTJ Pankrác C1:10
1006. 12. 2018 18:45TJ Malešice BTJ Pankrác C3:10
1006. 12. 2018 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Michle Praha F9:9
1019. 12. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Nusle Praha D2:10
1005. 12. 2018 19:30TTC Klánovice CSK OAZA Praha A2:10
1007. 12. 2018 18:00SF SKK EL Niňo Praha HTJ Sokol Petrovice I. B10:1
1007. 12. 2018 18:00SK HAMR A PENTA TRADINGTJ Lokomotiva Vršovice C10:4
1110. 12. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Malešice B10:4
1118. 12. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. BSK HAMR A PENTA TRADING9:9
1118. 12. 2018 19:15SK OAZA Praha ASF SKK EL Niňo Praha H8:10
1113. 12. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Klánovice C10:2
1110. 12. 2018 19:15TJ Sokol Michle Praha FTJ AVIA Čakovice D9:9
1113. 12. 2018 19:15TJ Pankrác CSlovan KST Bohnice D3:10
1210. 01. 2019 18:45TJ Malešice BSlovan KST Bohnice D10:7
1210. 01. 2019 19:15TJ Pankrác CTJ AVIA Čakovice D10:4
1207. 01. 2019 19:15TJ Sokol Michle Praha FTTC Klánovice C10:5
1210. 01. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSF SKK EL Niňo Praha H10:4
1210. 01. 2019 19:15SK OAZA Praha ASK HAMR A PENTA TRADING10:3
1208. 01. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Lokomotiva Vršovice C10:4
1315. 01. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Malešice B10:5
1314. 01. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK OAZA Praha A5:10
1318. 01. 2019 18:00SK HAMR A PENTA TRADINGTJ Sokol Nusle Praha D10:6
1314. 01. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha HTJ Sokol Michle Praha F10:3
1316. 01. 2019 19:30TTC Klánovice CTJ Pankrác C9:9
1316. 01. 2019 18:45TJ AVIA Čakovice DSlovan KST Bohnice D10:7
1424. 01. 2019 18:45TJ Malešice BTJ AVIA Čakovice D10:7
1424. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DTTC Klánovice C10:3
1424. 01. 2019 19:15TJ Pankrác CSF SKK EL Niňo Praha H6:10
1421. 01. 2019 19:15TJ Sokol Michle Praha FSK HAMR A PENTA TRADING9:9
1424. 01. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Lokomotiva Vršovice C10:8
1424. 01. 2019 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Petrovice I. B10:0
1531. 01. 2019 19:15SK OAZA Praha ATJ Malešice B10:3
1529. 01. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Nusle Praha D8:10
1528. 01. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Michle Praha F10:4
1501. 02. 2019 18:00SK HAMR A PENTA TRADINGTJ Pankrác C10:8
1528. 01. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha HSlovan KST Bohnice D10:4
1530. 01. 2019 19:30TTC Klánovice CTJ AVIA Čakovice D10:3
1607. 02. 2019 18:45TJ Malešice BTTC Klánovice C6:10
1606. 02. 2019 18:45TJ AVIA Čakovice DSF SKK EL Niňo Praha H2:10
1607. 02. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DSK HAMR A PENTA TRADING4:10
1607. 02. 2019 19:15TJ Pankrác CTJ Lokomotiva Vršovice C6:10
1604. 02. 2019 19:15TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Petrovice I. B10:7
1607. 02. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSK OAZA Praha A5:10
1728. 02. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Malešice B10:4
1728. 02. 2019 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Michle Praha F10:1
1726. 02. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Pankrác C9:9
1725. 02. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSlovan KST Bohnice D10:8
1722. 02. 2019 18:00SK HAMR A PENTA TRADINGTJ AVIA Čakovice D10:1
1727. 02. 2019 19:30TTC Klánovice CSF SKK EL Niňo Praha H1:10
1807. 03. 2019 18:45TJ Malešice BSF SKK EL Niňo Praha H3:10
1806. 03. 2019 19:30TTC Klánovice CSK HAMR A PENTA TRADING10:6
1804. 03. 2019 19:00
hala Loko Vršovice, Sportovní 1380, Praha 10
TJ AVIA Čakovice DTJ Lokomotiva Vršovice C8:10
1807. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Petrovice I. B0:10wo
1807. 03. 2019 19:15TJ Pankrác CSK OAZA Praha A3:10
1804. 03. 2019 19:15TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Nusle Praha D5:10
1911. 03. 2019 19:15TJ Sokol Michle Praha FTJ Malešice B10:5
1914. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Pankrác C10:4
1914. 03. 2019 19:15SK OAZA Praha ASlovan KST Bohnice D10:5
1912. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ AVIA Čakovice D10:0wo
1911. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Klánovice C10:8
1915. 03. 2019 18:00SK HAMR A PENTA TRADINGSF SKK EL Niňo Praha H5:10
2021. 03. 2019 18:45TJ Malešice BSK HAMR A PENTA TRADING10:5
2019. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha HTJ Lokomotiva Vršovice C10:4
2020. 03. 2019 19:30TTC Klánovice CTJ Sokol Petrovice I. B10:8
2021. 03. 2019 19:15
Jeremenkova 106, Pha 4
TJ AVIA Čakovice DSK OAZA Praha A2:10
2021. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Nusle Praha D4:10
2021. 03. 2019 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Michle Praha F10:2
2128. 03. 2019 19:15TJ Pankrác CTJ Malešice B10:5
2125. 03. 2019 19:15TJ Sokol Michle Praha FSlovan KST Bohnice D7:10
2128. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ AVIA Čakovice D10:6
2128. 03. 2019 19:15SK OAZA Praha ATTC Klánovice C10:2
2126. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. BSF SKK EL Niňo Praha H5:10
2125. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK HAMR A PENTA TRADING10:3
2204. 04. 2019 18:45TJ Malešice BTJ Lokomotiva Vršovice C1:10
2205. 04. 2019 18:00SK HAMR A PENTA TRADINGTJ Sokol Petrovice I. B10:4
2204. 04. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha HSK OAZA Praha A10:4
2203. 04. 2019 19:30TTC Klánovice CTJ Sokol Nusle Praha D10:7
2203. 04. 2019 18:30
Kokořínská 204/28, Praha 8
TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Michle Praha F10:8
2204. 04. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Pankrác C10:7
2. třída B muži (KS-2B)
124. 09. 2018 19:00TTC Klánovice BTJ Malešice A6:10
125. 09. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Pankrác B10:4
128. 09. 2018 18:00TTC Elizza Praha GTJ Slavoj Praha C8:10
126. 09. 2018 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Běchovice II A10:4
127. 09. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C9:9
124. 09. 2018 18:45AC Sparta Praha GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:5
204. 10. 2018 18:45TJ Malešice ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:4
203. 10. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CAC Sparta Praha G10:8
203. 10. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Michle Praha E10:0wo
203. 10. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Orion Praha B9:9
205. 10. 2018 19:15TJ Pankrác BTTC Elizza Praha G8:10
201. 10. 2018 19:00TTC Klánovice BSlovan KST Bohnice C10:4
309. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Malešice A10:8
312. 10. 2018 19:15TTC Elizza Praha GTTC Klánovice B10:1
310. 10. 2018 19:10TJ Orion Praha BTJ Pankrác B10:6
308. 10. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Slavoj Praha C9:9
308. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Běchovice II A5:10
308. 10. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:7
418. 10. 2018 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:8
417. 10. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:7
417. 10. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CAC Sparta Praha G10:6
419. 10. 2018 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Michle Praha E10:4
415. 10. 2018 19:00TTC Klánovice BTJ Orion Praha B9:9
416. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Elizza Praha G9:9
526. 10. 2018 19:15TTC Elizza Praha GTJ Malešice A9:9
522. 10. 2018 19:45TJ Orion Praha BSlovan KST Bohnice C5:10
522. 10. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Klánovice B3:10
522. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha GTJ Pankrác B10:4
522. 10. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Slavoj Praha C9:9
524. 10. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Běchovice II A6:10
608. 11. 2018 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Běchovice II A9:9
607. 11. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C6:10
615. 11. 2018 19:15TJ Pankrác BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:7
605. 11. 2018 19:00TTC Klánovice BAC Sparta Praha G10:3
606. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Michle Praha E10:3
609. 11. 2018 19:15TTC Elizza Praha GTJ Orion Praha B10:6
727. 11. 2018 17:30
Rektorská 9, Praha 10
TJ Orion Praha BTJ Malešice A10:7
715. 11. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Elizza Praha G10:4
712. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha GSlovan KST Bohnice C4:10
712. 11. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTTC Klánovice B5:10
714. 11. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Pankrác B9:9
714. 11. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Slavoj Praha C9:9
822. 11. 2018 18:45TJ Malešice ATJ Slavoj Praha C10:4
823. 11. 2018 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Běchovice II A7:10
819. 11. 2018 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C9:9
820. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:7
823. 11. 2018 18:00TTC Elizza Praha GAC Sparta Praha G9:9
821. 11. 2018 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Michle Praha E10:3
929. 11. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Malešice A3:10
926. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha GTJ Orion Praha B4:10
926. 11. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTTC Elizza Praha G3:10
928. 11. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSlovan KST Bohnice C9:9
928. 11. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Klánovice B10:4
928. 11. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Pankrác B10:3
1006. 12. 2018 18:45TJ Malešice ATJ Pankrác B10:3
1003. 12. 2018 19:00TTC Klánovice BTJ Slavoj Praha C4:10
1004. 12. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Běchovice II A3:10
1007. 12. 2018 19:15TTC Elizza Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C6:10
1005. 12. 2018 19:10TJ Orion Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:5
1006. 12. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha EAC Sparta Praha G4:10
1110. 12. 2018 18:45AC Sparta Praha GTJ Malešice A5:10
1110. 12. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Michle Praha E1:10
1112. 12. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Orion Praha B1:10
1112. 12. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Elizza Praha G9:9
1112. 12. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CSlovan KST Bohnice C9:9
1117. 12. 2018 19:00TTC Klánovice BTJ Pankrác B4:10
1210. 01. 2019 18:45TJ Malešice ATTC Klánovice B10:3
1211. 01. 2019 19:15TJ Pankrác BSlovan KST Bohnice C10:6
1209. 01. 2019 19:15TJ Slavoj Praha CTTC Elizza Praha G8:10
1209. 01. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Orion Praha B10:6
1209. 01. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Michle Praha E10:8
1207. 01. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BAC Sparta Praha G10:4
1314. 01. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Malešice A7:10
1314. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:7
1312. 02. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Běchovice II A1:10
1316. 01. 2019 19:10TJ Orion Praha BTJ Slavoj Praha C10:7
1318. 01. 2019 18:00TTC Elizza Praha GTJ Pankrác B5:10
1315. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Klánovice B10:6
1424. 01. 2019 18:45TJ Malešice ASlovan KST Bohnice C5:10
1421. 01. 2019 19:00TTC Klánovice BTTC Elizza Praha G10:6
1425. 01. 2019 19:15TJ Pankrác BTJ Orion Praha B7:10
1423. 01. 2019 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Michle Praha E10:0wo
1423. 01. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II AAC Sparta Praha G10:3
1423. 01. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:6
1530. 01. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Malešice A4:10
1528. 01. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Běchovice II A10:8
1528. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha GTJ Slavoj Praha C10:8
1528. 01. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Pankrác B6:10
1530. 01. 2019 19:10TJ Orion Praha BTTC Klánovice B10:6
1531. 01. 2019 19:15TTC Elizza Praha GSlovan KST Bohnice C9:9
1607. 02. 2019 18:45TJ Malešice ATTC Elizza Praha G10:2
1605. 02. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Orion Praha B10:8
1604. 02. 2019 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Michle Praha E10:0
1608. 02. 2019 19:15TJ Pankrác BAC Sparta Praha G9:9
1606. 02. 2019 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:4
1606. 02. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:8
1727. 02. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Malešice A10:4
1727. 02. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Slavoj Praha C9:9
1725. 02. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Pankrác B4:10
1725. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha GTTC Klánovice B10:5
1725. 02. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha ESlovan KST Bohnice C3:10
1727. 02. 2019 19:10TJ Orion Praha BTTC Elizza Praha G10:3
1807. 03. 2019 18:45TJ Malešice ATJ Orion Praha B10:8
1808. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha GTJ Sokol Michle Praha E10:4
1805. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CAC Sparta Praha G10:6
1804. 03. 2019 19:00TTC Klánovice BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:0
1808. 03. 2019 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C3:10
1806. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Běchovice II A5:10
1913. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Malešice A10:7
1913. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Pankrác B10:4
1913. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTTC Klánovice B10:4
1911. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSlovan KST Bohnice C8:10
1918. 02. 2019 19:00AC Sparta Praha GTTC Elizza Praha G10:2
1911. 03. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Orion Praha B7:10
2021. 03. 2019 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Michle Praha E10:3
2020. 03. 2019 19:10TJ Orion Praha BAC Sparta Praha G10:4
2022. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:4
2019. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:7
2018. 03. 2019 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Běchovice II A4:10
2022. 03. 2019 19:15TJ Pankrác BTJ Slavoj Praha C2:10
2129. 03. 2019 19:15TJ Pankrác BTJ Malešice A10:8
2127. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha CTTC Klánovice B10:7
2127. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ASlovan KST Bohnice C7:10
2127. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTTC Elizza Praha G9:9
2125. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Orion Praha B7:10
2125. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Michle Praha E10:6
2204. 04. 2019 18:45TJ Malešice AAC Sparta Praha G10:4
2202. 04. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B8:10
2203. 04. 2019 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:0wo
2205. 04. 2019 19:15TTC Elizza Praha GTJ Sokol Běchovice II A8:10
2202. 04. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Slavoj Praha C10:8
2205. 04. 2019 19:15TJ Pankrác BTTC Klánovice B10:0wo
3. třída A muži (RS-1A)
124. 09. 2018 19:15Slovan KST Bohnice GSlovan KST Bohnice F5:10
126. 09. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK Dolní Měcholupy A1:10
126. 09. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II BSF SKK EL Niňo Praha I10:5
127. 09. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov BSK HAMR B PENTA TRADING10:8
124. 09. 2018 19:15TTC Elizza Praha HTJ AVIA Čakovice E10:7
127. 09. 2018 18:45TJ Malešice CAC Sparta Praha H8:10
203. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice FAC Sparta Praha H10:7
205. 10. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice ETJ Malešice C10:4
203. 10. 2018 19:00SK HAMR B PENTA TRADINGTTC Elizza Praha H9:9
205. 10. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Žižkov B9:9
201. 10. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Běchovice II B10:4
201. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D6:10
310. 10. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSlovan KST Bohnice F9:9
310. 10. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II BSlovan KST Bohnice G9:9
311. 10. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov BSK Dolní Měcholupy A10:7
308. 10. 2018 19:15TTC Elizza Praha HSF SKK EL Niňo Praha I8:10
311. 10. 2018 18:45TJ Malešice CSK HAMR B PENTA TRADING10:7
311. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha HTJ AVIA Čakovice E7:10
417. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice FTJ AVIA Čakovice E10:6
417. 10. 2018 19:00SK HAMR B PENTA TRADINGAC Sparta Praha H5:10
415. 10. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITJ Malešice C10:6
415. 10. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Elizza Praha H10:3
415. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Žižkov B7:10
417. 10. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Běchovice II B6:10
524. 10. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II BSlovan KST Bohnice F7:10
525. 10. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:4
522. 10. 2018 19:15TTC Elizza Praha HSlovan KST Bohnice G10:0
525. 10. 2018 18:45TJ Malešice CSK Dolní Měcholupy A6:10
525. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha HSF SKK EL Niňo Praha I10:8
526. 10. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice ESK HAMR B PENTA TRADING10:2
607. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice FSK HAMR B PENTA TRADING10:4
605. 11. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITJ AVIA Čakovice E10:1
605. 11. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy AAC Sparta Praha H10:3
605. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Malešice C9:9
607. 11. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTTC Elizza Praha H4:10
607. 11. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Žižkov B10:7
715. 11. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov BSlovan KST Bohnice F5:10
712. 11. 2018 19:15TTC Elizza Praha HTJ Sokol Běchovice II B10:6
715. 11. 2018 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:2
715. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha HSlovan KST Bohnice G10:7
716. 11. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice ESK Dolní Měcholupy A7:10
714. 11. 2018 19:00SK HAMR B PENTA TRADINGSF SKK EL Niňo Praha I2:10
821. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice FSF SKK EL Niňo Praha I5:10
819. 11. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy ASK HAMR B PENTA TRADING10:4
826. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice GTJ AVIA Čakovice E4:10
821. 11. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DAC Sparta Praha H4:10
821. 11. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Malešice C10:8
822. 11. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov BTTC Elizza Praha H10:7
926. 11. 2018 19:15TTC Elizza Praha HSlovan KST Bohnice F9:9
929. 11. 2018 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Žižkov B10:8
919. 12. 2018 18:45AC Sparta Praha HTJ Sokol Běchovice II B10:3
930. 11. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D9:9
928. 11. 2018 19:00SK HAMR B PENTA TRADINGSlovan KST Bohnice G10:4
927. 11. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha ISK Dolní Měcholupy A10:6
1005. 12. 2018 19:15Slovan KST Bohnice FSK Dolní Měcholupy A2:10
1003. 12. 2018 19:15Slovan KST Bohnice GSF SKK EL Niňo Praha I8:10
1005. 12. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK HAMR B PENTA TRADING8:10
1005. 12. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ AVIA Čakovice E9:9
1006. 12. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov BAC Sparta Praha H7:10
1003. 12. 2018 19:15TTC Elizza Praha HTJ Malešice C9:9
1113. 12. 2018 18:45TJ Malešice CSlovan KST Bohnice F10:6
1113. 12. 2018 18:45AC Sparta Praha HTTC Elizza Praha H9:9
1117. 12. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice ETJ Sokol Žižkov B10:6
1112. 12. 2018 19:00SK HAMR B PENTA TRADINGTJ Sokol Běchovice II B5:10
1112. 12. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:3
1110. 12. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy ASlovan KST Bohnice G10:2
1231. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice FSlovan KST Bohnice G10:3
1207. 01. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:2
1207. 01. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Běchovice II B10:8
1209. 01. 2019 19:00SK HAMR B PENTA TRADINGTJ Sokol Žižkov B7:10
1211. 01. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice ETTC Elizza Praha H10:4
1210. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha HTJ Malešice C10:2
1317. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha HSlovan KST Bohnice F6:10
1317. 01. 2019 18:45TJ Malešice CTJ AVIA Čakovice E5:10
1315. 01. 2019 19:15TTC Elizza Praha HSK HAMR B PENTA TRADING5:10
1317. 01. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov BSF SKK EL Niňo Praha I10:7
1316. 01. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK Dolní Měcholupy A8:10
1316. 01. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSlovan KST Bohnice G10:7
1423. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:3
1421. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Běchovice II B7:10
1421. 01. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Žižkov B10:6
1422. 01. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITTC Elizza Praha H10:8
1423. 01. 2019 19:00SK HAMR B PENTA TRADINGTJ Malešice C10:4
1425. 01. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice EAC Sparta Praha H5:10
1501. 02. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice ESlovan KST Bohnice F10:6
1531. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha HSK HAMR B PENTA TRADING10:3
1531. 01. 2019 18:45TJ Malešice CSF SKK EL Niňo Praha I4:10
1528. 01. 2019 19:15TTC Elizza Praha HSK Dolní Měcholupy A8:10
1531. 01. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov BSlovan KST Bohnice G10:6
1530. 01. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D2:10
1606. 02. 2019 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Běchovice II B10:6
1606. 02. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Žižkov B7:10
1604. 02. 2019 19:15Slovan KST Bohnice GTTC Elizza Praha H4:10
1604. 02. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Malešice C10:0
1605. 02. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha IAC Sparta Praha H6:10
1606. 02. 2019 19:00SK HAMR B PENTA TRADINGTJ AVIA Čakovice E10:5
1727. 02. 2019 19:00SK HAMR B PENTA TRADINGSlovan KST Bohnice F7:10
1701. 03. 2019 18:30
Na Kotlářce 1, Praha 6
TJ AVIA Čakovice ESF SKK EL Niňo Praha I10:5
1728. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha HSK Dolní Měcholupy A6:10
1728. 02. 2019 18:45TJ Malešice CSlovan KST Bohnice G10:3
1725. 02. 2019 19:15TTC Elizza Praha HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:6
1728. 02. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Běchovice II B10:4
1806. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Žižkov B10:7
1806. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II BTTC Elizza Praha H7:10
1806. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Malešice C10:4
1804. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice GAC Sparta Praha H3:10
1804. 03. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ AVIA Čakovice E10:0wo
1805. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha ISK HAMR B PENTA TRADING10:1
1912. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha ISlovan KST Bohnice F10:4
1913. 03. 2019 19:00SK HAMR B PENTA TRADINGSK Dolní Měcholupy A4:10
1911. 03. 2019 19:15
Areál Slovan, Na Pískovně, Praha 8
TJ AVIA Čakovice ESlovan KST Bohnice G10:5
1914. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:7
1914. 03. 2019 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Běchovice II B10:6
1911. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha HTJ Sokol Žižkov B10:2
2020. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice FTTC Elizza Praha H4:10
2021. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Malešice C10:3
2020. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II BAC Sparta Praha H7:10
2020. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ AVIA Čakovice E9:9
2018. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice GSK HAMR B PENTA TRADING7:10
2018. 03. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ASF SKK EL Niňo Praha I10:8
2125. 03. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ASlovan KST Bohnice F10:1
2128. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha ISlovan KST Bohnice G10:0
2127. 03. 2019 19:00SK HAMR B PENTA TRADINGTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:6
2125. 03. 2019 18:30
Arena Sparta, Kovanecká 27, Praha 9
TJ AVIA Čakovice ETJ Sokol Běchovice II B2:10
2128. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha HTJ Sokol Žižkov B10:0
2128. 03. 2019 18:45TJ Malešice CTTC Elizza Praha H6:10
2203. 04. 2019 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Malešice C10:5
2201. 04. 2019 19:15TTC Elizza Praha HAC Sparta Praha H5:10
2204. 04. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ AVIA Čakovice E10:4
2203. 04. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK HAMR B PENTA TRADING10:8
2203. 04. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSF SKK EL Niňo Praha I2:10
2201. 04. 2019 19:15Slovan KST Bohnice GSK Dolní Měcholupy A4:10
3. třída B muži (RS-1B)
125. 09. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CSK Start Praha B7:10
124. 09. 2018 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Nové Vysočany A9:9
124. 09. 2018 19:00TJ Střížkov DTJ Lokomotiva Vršovice D6:10
127. 09. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov AKK Konstruktiva Praha A10:2
126. 09. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESlovan KST Bohnice E1:10
127. 09. 2018 19:30SK Slivenec AAC Sparta Praha I8:10
204. 10. 2018 19:15SK Start Praha BAC Sparta Praha I8:10
202. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ESK Slivenec A10:6
201. 10. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Nusle Praha E10:6
204. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Žižkov A4:10
204. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Střížkov D9:9
202. 10. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CSK OAZA Praha B10:8
308. 10. 2018 19:15SK OAZA Praha BSK Start Praha B10:3
308. 10. 2018 19:00TJ Střížkov DTJ Sokol Petrovice I. C3:10
311. 10. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Nové Vysočany A10:3
310. 10. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Lokomotiva Vršovice D9:9
309. 10. 2018 19:30SK Slivenec AKK Konstruktiva Praha A10:5
311. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha ISlovan KST Bohnice E3:10
418. 10. 2018 19:15SK Start Praha BSlovan KST Bohnice E6:10
415. 10. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha AAC Sparta Praha I6:10
418. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSK Slivenec A8:10
418. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Nusle Praha E8:10
416. 10. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Žižkov A1:10
415. 10. 2018 19:15SK OAZA Praha BTJ Střížkov D10:5
529. 10. 2018 19:00TJ Střížkov DSK Start Praha B7:10
525. 10. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov ASK OAZA Praha B10:7
524. 10. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Petrovice I. C8:10
526. 10. 2018 18:30SK Slivenec ATJ Sokol Nové Vysočany A6:10
525. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha ITJ Lokomotiva Vršovice D10:2
523. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice EKK Konstruktiva Praha A10:1
608. 11. 2018 19:15SK Start Praha BKK Konstruktiva Praha A10:6
608. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSlovan KST Bohnice E5:10
608. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany AAC Sparta Praha I8:10
606. 11. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CSK Slivenec A10:7
605. 11. 2018 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Nusle Praha E10:5
605. 11. 2018 19:00TJ Střížkov DTJ Sokol Žižkov A4:10
715. 11. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov ASK Start Praha B10:4
714. 11. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Střížkov D5:10
715. 11. 2018 19:30SK Slivenec ASK OAZA Praha B10:1
715. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Petrovice I. C9:9
713. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Nové Vysočany A10:4
712. 11. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Lokomotiva Vršovice D6:10
822. 11. 2018 19:15SK Start Praha BTJ Lokomotiva Vršovice D10:7
822. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany AKK Konstruktiva Praha A10:6
820. 11. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CSlovan KST Bohnice E5:10
819. 11. 2018 19:15SK OAZA Praha BAC Sparta Praha I10:5
819. 11. 2018 19:00TJ Střížkov DSK Slivenec A10:3
822. 11. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Nusle Praha E10:1
928. 11. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK Start Praha B3:10
929. 11. 2018 19:30SK Slivenec ATJ Sokol Žižkov A1:10
903. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha ITJ Střížkov D10:6
927. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ESK OAZA Praha B10:2
926. 11. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Petrovice I. C4:10
929. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Nové Vysočany A3:10
1006. 12. 2018 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Nové Vysočany A7:10
1004. 12. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Lokomotiva Vršovice D10:8
1003. 12. 2018 19:15SK OAZA Praha BKK Konstruktiva Praha A10:7
1003. 12. 2018 19:00TJ Střížkov DSlovan KST Bohnice E7:10
1006. 12. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov AAC Sparta Praha I10:6
1005. 12. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK Slivenec A10:5
1111. 12. 2018 19:30SK Slivenec ASK Start Praha B10:8
1113. 12. 2018 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Nusle Praha E10:3
1111. 12. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Žižkov A10:4
1110. 12. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Střížkov D9:9
1113. 12. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSK OAZA Praha B10:4
1113. 12. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Petrovice I. C10:7
1210. 01. 2019 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Petrovice I. C8:10
1210. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany ASK OAZA Praha B10:6
1210. 01. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Střížkov D10:3
1207. 01. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Žižkov A0:10
1208. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Nusle Praha E10:0
1210. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha ISK Slivenec A9:9
1317. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha ISK Start Praha B6:10
1318. 01. 2019 18:30SK Slivenec ASlovan KST Bohnice E2:10
1316. 01. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha EKK Konstruktiva Praha A10:5
1317. 01. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Lokomotiva Vršovice D10:8
1314. 01. 2019 19:00TJ Střížkov DTJ Sokol Nové Vysočany A9:9
1314. 01. 2019 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Petrovice I. C5:10
1418. 02. 2019 19:15SK Start Praha BSK OAZA Praha B10:5
1422. 01. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Střížkov D9:9
1424. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Žižkov A0:10
1424. 01. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Nusle Praha E10:6
1421. 01. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha ASK Slivenec A10:8
1422. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice EAC Sparta Praha I10:7
1529. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ESK Start Praha B10:7
1531. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha IKK Konstruktiva Praha A10:5
1531. 01. 2019 19:30SK Slivenec ATJ Lokomotiva Vršovice D1:10
1530. 01. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Nové Vysočany A9:9
1531. 01. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Petrovice I. C10:3
1528. 01. 2019 19:00TJ Střížkov DSK OAZA Praha B10:7
1607. 02. 2019 19:15SK Start Praha BTJ Střížkov D10:5
1604. 02. 2019 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Žižkov A9:9
1605. 02. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Nusle Praha E10:8
1607. 02. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany ASK Slivenec A10:5
1607. 02. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DAC Sparta Praha I9:9
1604. 02. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha ASlovan KST Bohnice E3:10
1725. 02. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha ASK Start Praha B6:10
1726. 02. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Lokomotiva Vršovice D10:6
1728. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Nové Vysočany A6:10
1728. 02. 2019 19:30SK Slivenec ATJ Sokol Petrovice I. C10:3
1727. 02. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK OAZA Praha B9:9
1728. 02. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Střížkov D10:7
1807. 03. 2019 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Žižkov A8:10
1804. 03. 2019 19:00TJ Střížkov DTJ Sokol Nusle Praha E10:4
1804. 03. 2019 19:15SK OAZA Praha BSK Slivenec A9:9
1805. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. CAC Sparta Praha I8:10
1807. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany ASlovan KST Bohnice E10:6
1807. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DKK Konstruktiva Praha A10:0
1914. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSK Start Praha B9:9
1911. 03. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Nové Vysočany A9:9
1915. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Petrovice I. C10:3
1914. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha ISK OAZA Praha B10:6
1911. 03. 2019 19:30SK Slivenec ATJ Střížkov D10:8
1913. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Žižkov A3:10
2021. 03. 2019 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Nusle Praha E10:2
2021. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ASK Slivenec A10:5
2021. 03. 2019 19:00TJ Střížkov DAC Sparta Praha I8:10
2018. 03. 2019 19:15SK OAZA Praha BSlovan KST Bohnice E6:10
2019. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. CKK Konstruktiva Praha A10:1
2021. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Lokomotiva Vršovice D10:6
2128. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany ASK Start Praha B10:8
2128. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Petrovice I. C5:10
2125. 03. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha ASK OAZA Praha B9:9
2126. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Střížkov D10:4
2128. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Žižkov A10:7
2125. 03. 2019 19:30SK Slivenec ATJ Sokol Nusle Praha E10:3
2204. 04. 2019 19:15SK Start Praha BSK Slivenec A10:1
2203. 04. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha EAC Sparta Praha I6:10
2204. 04. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ASlovan KST Bohnice E10:5
2201. 04. 2019 19:00TJ Střížkov DKK Konstruktiva Praha A10:2
2201. 04. 2019 19:15SK OAZA Praha BTJ Lokomotiva Vršovice D0:10
2202. 04. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Nové Vysočany A10:6
4. třída A muži (RS-2A)
127. 09. 2018 18:45AC Sparta Praha JTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C4:10
125. 09. 2018 19:30SK Slivenec BTJ Orion Praha C3:10
103. 10. 2018 18:30TTC Praha CTJ Sokol Žižkov C7:10
124. 09. 2018 19:15TJ Zelená Liška ATTC Elizza Praha I8:10
127. 09. 2018 19:15TJ Pankrác DTJ Lokomotiva Vršovice E7:10
126. 09. 2018 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Petrovice I. D0:10
203. 10. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Petrovice I. D10:5
202. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESlovan KST Bohnice H8:10
203. 10. 2018 19:00TTC Elizza Praha ITJ Pankrác D9:9
204. 10. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Zelená Liška A10:2
201. 10. 2018 19:10TJ Orion Praha CTTC Praha C10:6
204. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha JSK Slivenec B8:10
308. 10. 2018 19:30SK Slivenec BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:3
310. 10. 2018 18:30TTC Praha CAC Sparta Praha J10:6
308. 10. 2018 19:15TJ Zelená Liška ATJ Orion Praha C10:8
312. 10. 2018 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Žižkov C4:10
310. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice HTTC Elizza Praha I2:10
309. 10. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Lokomotiva Vršovice E10:3
401. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:5
417. 10. 2018 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Petrovice I. D10:8
418. 10. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov CSlovan KST Bohnice H10:0
415. 10. 2018 19:10TJ Orion Praha CTJ Pankrác D6:10
418. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha JTJ Zelená Liška A10:1
419. 10. 2018 18:30SK Slivenec BTTC Praha C5:10
524. 10. 2018 18:30TTC Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:0
522. 10. 2018 19:15TJ Zelená Liška ASK Slivenec B10:8
526. 10. 2018 19:15TJ Pankrác DAC Sparta Praha J9:9
524. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Orion Praha C10:8
523. 10. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Žižkov C10:5
523. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Elizza Praha I10:5
607. 11. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTTC Elizza Praha I10:7
608. 11. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Lokomotiva Vršovice E10:4
605. 11. 2018 19:10TJ Orion Praha CTJ Sokol Petrovice I. D10:8
608. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha JSlovan KST Bohnice H10:5
608. 11. 2018 19:30SK Slivenec BTJ Pankrác D10:7
607. 11. 2018 18:30TTC Praha CTJ Zelená Liška A10:5
712. 11. 2018 19:15TJ Zelená Liška ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C9:9
716. 11. 2018 19:15TJ Pankrác DTTC Praha C8:10
714. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice HSK Slivenec B10:7
713. 11. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. DAC Sparta Praha J0:10
713. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Orion Praha C5:10
714. 11. 2018 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Žižkov C3:10
821. 11. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Žižkov C1:10
819. 11. 2018 19:10TJ Orion Praha CTTC Elizza Praha I8:10
822. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha JTJ Lokomotiva Vršovice E10:3
820. 11. 2018 19:30SK Slivenec BTJ Sokol Petrovice I. D9:9
821. 11. 2018 18:30TTC Praha CSlovan KST Bohnice H10:0
819. 11. 2018 19:15TJ Zelená Liška ATJ Pankrác D10:4
917. 12. 2018 19:00TJ Pankrác DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C9:9
928. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Zelená Liška A10:1
927. 11. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTTC Praha C3:10
927. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESK Slivenec B10:5
928. 11. 2018 19:00TTC Elizza Praha IAC Sparta Praha J7:10
929. 11. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Orion Praha C5:10
1005. 12. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Orion Praha C10:7
1018. 12. 2018 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Žižkov C6:10
1007. 12. 2018 18:30SK Slivenec BTTC Elizza Praha I1:10
1005. 12. 2018 18:30TTC Praha CTJ Lokomotiva Vršovice E8:10
1003. 12. 2018 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Petrovice I. D7:10
1007. 12. 2018 19:15TJ Pankrác DSlovan KST Bohnice H10:5
1112. 12. 2018 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C6:10
1111. 12. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Pankrác D10:2
1111. 12. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Zelená Liška A8:10
1112. 12. 2018 19:00TTC Elizza Praha ITTC Praha C10:4
1113. 12. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov CSK Slivenec B10:3
1110. 12. 2018 19:10TJ Orion Praha CAC Sparta Praha J10:3
1209. 01. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CAC Sparta Praha J3:10
1207. 01. 2019 19:10TJ Orion Praha CSK Slivenec B10:4
1210. 01. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Praha C10:4
1209. 01. 2019 19:00TTC Elizza Praha ITJ Zelená Liška A10:1
1208. 01. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Pankrác D10:5
1208. 01. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. DSlovan KST Bohnice H7:10
1315. 01. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C8:10
1316. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Lokomotiva Vršovice E9:9
1318. 01. 2019 19:15TJ Pankrác DTTC Elizza Praha I10:7
1314. 01. 2019 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Žižkov C6:10
1316. 01. 2019 18:30TTC Praha CTJ Orion Praha C10:3
1315. 01. 2019 19:30SK Slivenec BAC Sparta Praha J6:10
1423. 01. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSK Slivenec B10:8
1424. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha JTTC Praha C9:9
1421. 01. 2019 19:10TJ Orion Praha CTJ Zelená Liška A10:3
1424. 01. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Pankrác D10:7
1423. 01. 2019 19:00TTC Elizza Praha ISlovan KST Bohnice H10:7
1422. 01. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Petrovice I. D10:6
1530. 01. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Lokomotiva Vršovice E10:2
1529. 01. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTTC Elizza Praha I6:10
1530. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Žižkov C7:10
1501. 02. 2019 19:15TJ Pankrác DTJ Orion Praha C6:10
1528. 01. 2019 19:15TJ Zelená Liška AAC Sparta Praha J5:10
1530. 01. 2019 18:30TTC Praha CSK Slivenec B8:10
1606. 02. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTTC Praha C4:10
1604. 02. 2019 19:30SK Slivenec BTJ Zelená Liška A10:7
1607. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha JTJ Pankrác D10:5
1604. 02. 2019 19:10TJ Orion Praha CSlovan KST Bohnice H9:9
1607. 02. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Petrovice I. D10:3
1606. 02. 2019 19:00TTC Elizza Praha ITJ Lokomotiva Vršovice E10:4
1727. 02. 2019 19:00TTC Elizza Praha ITJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:3
1726. 02. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Žižkov C0:10
1726. 02. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Orion Praha C10:3
1727. 02. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HAC Sparta Praha J10:3
Řeší DK
1701. 03. 2019 19:15TJ Pankrác DSK Slivenec B10:2
1725. 02. 2019 19:15TJ Zelená Liška ATTC Praha C10:0wo
1806. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Zelená Liška A8:10
1806. 03. 2019 18:30TTC Praha CTJ Pankrác D4:10
1805. 03. 2019 19:30SK Slivenec BSlovan KST Bohnice H9:9
1807. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Petrovice I. D9:9
1804. 03. 2019 19:10TJ Orion Praha CTJ Lokomotiva Vršovice E10:7
1807. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Elizza Praha I10:1
1914. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:0
1913. 03. 2019 19:00TTC Elizza Praha ITJ Orion Praha C10:0
1912. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice EAC Sparta Praha J10:3
1912. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. DSK Slivenec B10:6
1913. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HTTC Praha C10:2
1915. 03. 2019 19:15TJ Pankrác DTJ Zelená Liška A8:10
2020. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Pankrác D6:10
2018. 03. 2019 19:15TJ Zelená Liška ASlovan KST Bohnice H10:2
2020. 03. 2019 18:30TTC Praha CTJ Sokol Petrovice I. D10:7
2018. 03. 2019 19:30SK Slivenec BTJ Lokomotiva Vršovice E10:6
2021. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha JTTC Elizza Praha I10:6
2018. 03. 2019 19:10TJ Orion Praha CTJ Sokol Žižkov C3:10
2125. 03. 2019 19:10TJ Orion Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C6:10
2128. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov CAC Sparta Praha J10:3
2127. 03. 2019 19:00TTC Elizza Praha ISK Slivenec B9:9
2126. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Praha C9:9
2126. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Zelená Liška A10:6
2127. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Pankrác D4:10
2203. 04. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSlovan KST Bohnice H4:10
2205. 04. 2019 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Petrovice I. D10:3
2201. 04. 2019 19:15TJ Zelená Liška ATJ Lokomotiva Vršovice E10:7
2203. 04. 2019 18:30TTC Praha CTTC Elizza Praha I7:10
2201. 04. 2019 19:30SK Slivenec BTJ Sokol Žižkov C8:10
2204. 04. 2019 18:45AC Sparta Praha JTJ Orion Praha C10:5
4. třída B muži (RS-2B)
127. 09. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice FPSK Olymp Praha B9:9
125. 09. 2018 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Nusle Praha F10:4
126. 09. 2018 19:30TJ ABC Branik BTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:3
124. 09. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha JTTC Klánovice D10:7
127. 09. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:7
117. 09. 2018 18:45TJ Střížkov ESK OAZA Praha C9:9
203. 10. 2018 19:30PSK Olymp Praha BSK OAZA Praha C6:10
202. 10. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Střížkov E10:2
201. 10. 2018 19:00TTC Klánovice DSK Dolní Měcholupy B7:10
203. 10. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ASF SKK EL Niňo Praha J2:10
203. 10. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ ABC Branik B1:10
204. 10. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice FTJ Lokomotiva Vršovice F10:6
309. 10. 2018 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FPSK Olymp Praha B1:10
310. 10. 2018 19:30TJ ABC Branik BTJ AVIA Čakovice F10:3
310. 10. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Nusle Praha F10:3
311. 10. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:2
312. 10. 2018 18:45TJ Střížkov ETTC Klánovice D2:10
310. 10. 2018 19:30SK OAZA Praha CTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:3
417. 10. 2018 19:30PSK Olymp Praha BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:4
415. 10. 2018 19:00TTC Klánovice DSK OAZA Praha C10:3
417. 10. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Střížkov E9:9
417. 10. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha FSK Dolní Měcholupy B2:10
418. 10. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice FSF SKK EL Niňo Praha J1:10
416. 10. 2018 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FTJ ABC Branik B1:10
525. 10. 2018 19:30TJ ABC Branik BPSK Olymp Praha B10:1
522. 10. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha JTJ Lokomotiva Vršovice F10:2
525. 10. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ AVIA Čakovice F10:1
526. 10. 2018 18:45TJ Střížkov ETJ Sokol Nusle Praha F4:10
522. 10. 2018 19:30SK OAZA Praha CTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:1
523. 10. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATTC Klánovice D4:10
607. 11. 2018 19:30PSK Olymp Praha BTTC Klánovice D10:4
607. 11. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A6:10
607. 11. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha FSK OAZA Praha C3:10
608. 11. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice FTJ Střížkov E10:7
606. 11. 2018 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FSK Dolní Měcholupy B6:10
607. 11. 2018 19:30TJ ABC Branik BSF SKK EL Niňo Praha J10:5
712. 11. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha JPSK Olymp Praha B7:10
715. 11. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ ABC Branik B4:10
715. 11. 2018 18:45TJ Střížkov ETJ Lokomotiva Vršovice F8:10
712. 11. 2018 00:00SK OAZA Praha CTJ AVIA Čakovice F10:1
713. 11. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Nusle Praha F10:0
712. 11. 2018 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:1
821. 11. 2018 19:30PSK Olymp Praha BTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:0
821. 11. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTTC Klánovice D2:10
822. 11. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice FTJ Sokol Suchdol-Sedlec A4:10
820. 11. 2018 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FSK OAZA Praha C1:10
821. 11. 2018 19:30TJ ABC Branik BTJ Střížkov E10:0
819. 11. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha JSK Dolní Měcholupy B3:10
929. 11. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy BPSK Olymp Praha B5:10
930. 11. 2018 18:45TJ Střížkov ESF SKK EL Niňo Praha J1:10
928. 11. 2018 19:00SK OAZA Praha CTJ ABC Branik B7:10
927. 11. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Lokomotiva Vršovice F10:2
926. 11. 2018 19:00TTC Klánovice DTJ AVIA Čakovice F10:1
928. 11. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Nusle Praha F10:2
1005. 12. 2018 19:30PSK Olymp Praha BTJ Sokol Nusle Praha F10:0
1006. 12. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice FTJ Sokol Břevnov Hradčany A2:10
1004. 12. 2018 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FTTC Klánovice D6:10
1005. 12. 2018 19:30TJ ABC Branik BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:0
1006. 12. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha JSK OAZA Praha C10:7
1006. 12. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Střížkov E10:3
1114. 12. 2018 18:45TJ Střížkov EPSK Olymp Praha B2:10
1111. 12. 2018 19:30SK OAZA Praha CSK Dolní Měcholupy B10:6
1111. 12. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASF SKK EL Niňo Praha J2:10
1110. 12. 2018 19:00TTC Klánovice DTJ ABC Branik B10:8
1112. 12. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Lokomotiva Vršovice F10:2
1112. 12. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ AVIA Čakovice F10:6
1209. 01. 2019 19:30PSK Olymp Praha BTJ AVIA Čakovice F10:2
1209. 01. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Lokomotiva Vršovice F5:10
1209. 01. 2019 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ ABC Branik B7:10
1207. 01. 2019 19:00TTC Klánovice DSF SKK EL Niňo Praha J10:0wo
1208. 01. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK Dolní Měcholupy B10:7
1208. 01. 2019 19:30SK OAZA Praha CTJ Střížkov E10:2
1316. 01. 2019 19:30SK OAZA Praha CPSK Olymp Praha B5:10
1318. 01. 2019 18:45TJ Střížkov ETJ Sokol Suchdol-Sedlec A4:10
1317. 01. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy BTTC Klánovice D10:7
1314. 01. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:4
1316. 01. 2019 19:30TJ ABC Branik BTJ Sokol Nusle Praha F10:1
1315. 01. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FTJ AVIA Čakovice F10:4
1423. 01. 2019 19:30PSK Olymp Praha BTJ Lokomotiva Vršovice F10:0
1424. 01. 2019 18:45TJ AVIA Čakovice FTJ ABC Branik B1:10
1423. 01. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha FSF SKK EL Niňo Praha J7:10
1423. 01. 2019 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ASK Dolní Měcholupy B2:10
1421. 01. 2019 19:00TTC Klánovice DTJ Střížkov E10:3
1422. 01. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK OAZA Praha C10:7
1529. 01. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec APSK Olymp Praha B1:10
1530. 01. 2019 19:30SK OAZA Praha CTTC Klánovice D10:3
1501. 02. 2019 18:45TJ Střížkov ETJ Sokol Břevnov Hradčany A4:10
1531. 01. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Nusle Praha F10:0
1530. 01. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha JTJ AVIA Čakovice F10:2
1530. 01. 2019 19:30TJ ABC Branik BTJ Lokomotiva Vršovice F10:0
1606. 02. 2019 19:30PSK Olymp Praha BTJ ABC Branik B7:10
1605. 02. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FSF SKK EL Niňo Praha J3:10
1607. 02. 2019 18:45TJ AVIA Čakovice FSK Dolní Měcholupy B10:6
1606. 02. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Střížkov E10:8
1606. 02. 2019 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ASK OAZA Praha C4:10
1604. 02. 2019 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:6
1725. 02. 2019 19:00TTC Klánovice DPSK Olymp Praha B3:10
1726. 02. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Břevnov Hradčany A5:10
1727. 02. 2019 19:30SK OAZA Praha CTJ Sokol Nusle Praha F10:3
1701. 03. 2019 18:45TJ Střížkov ETJ AVIA Čakovice F7:10
1728. 02. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Lokomotiva Vršovice F10:1
1727. 02. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha JTJ ABC Branik B2:10
1806. 03. 2019 19:30PSK Olymp Praha BSF SKK EL Niňo Praha J10:5
1806. 03. 2019 19:30TJ ABC Branik BSK Dolní Měcholupy B10:2
1805. 03. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Střížkov E10:5
1807. 03. 2019 19:15
Jeremenkova 106, Pha 4
TJ AVIA Čakovice FSK OAZA Praha C6:10
1806. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Suchdol-Sedlec A9:9
1806. 03. 2019 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATTC Klánovice D6:10
1913. 03. 2019 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany APSK Olymp Praha B6:10
1911. 03. 2019 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Nusle Praha F10:5
1912. 03. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ AVIA Čakovice F6:10
1911. 03. 2019 19:30SK OAZA Praha CTJ Lokomotiva Vršovice F10:0
1915. 03. 2019 18:45TJ Střížkov ETJ ABC Branik B10:6
1914. 03. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy BSF SKK EL Niňo Praha J6:10
2020. 03. 2019 19:30PSK Olymp Praha BSK Dolní Měcholupy B10:0wo
2019. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha JTJ Střížkov E10:2
2020. 03. 2019 19:30TJ ABC Branik BSK OAZA Praha C10:2
2019. 03. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Suchdol-Sedlec A4:10
2020. 03. 2019 19:00
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200
TTC Klánovice DTJ AVIA Čakovice F10:8
2020. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Břevnov Hradčany A5:10
2127. 03. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha FPSK Olymp Praha B10:4
2127. 03. 2019 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ AVIA Čakovice F6:10
2125. 03. 2019 19:00TTC Klánovice DTJ Lokomotiva Vršovice F10:2
2126. 03. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ ABC Branik B1:10
2125. 03. 2019 19:30SK OAZA Praha CSF SKK EL Niňo Praha J9:9
2129. 03. 2019 18:45TJ Střížkov ESK Dolní Měcholupy B1:10
2203. 04. 2019 19:30PSK Olymp Praha BTJ Střížkov E10:1
2204. 04. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy BSK OAZA Praha C9:9
2202. 04. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Suchdol-Sedlec A9:9
2203. 04. 2019 19:30TJ ABC Branik BTTC Klánovice D10:1
2202. 04. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Břevnov Hradčany A9:9
2204. 04. 2019 18:45
Sparta Arena, Kovanecká 27, Praha 9
TJ AVIA Čakovice FTJ Sokol Nusle Praha F10:6
5. třída A muži (RS-3A)
124. 09. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ ABC Branik C5:10
125. 09. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSK HAMR C PENTA TRADING3:10
124. 09. 2018 19:30SK Vršovice ATJ Sokol Žižkov D10:3
127. 09. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ATTC Elizza Praha J10:2
124. 09. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Běchovice II C8:10
126. 09. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ AVIA Čakovice G6:10
201. 10. 2018 19:00TJ ABC Branik CTJ AVIA Čakovice G10:4
201. 10. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II CSF SKK EL Niňo Praha K8:10
231. 10. 2018 19:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Nové Vysočany C10:7
204. 10. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Kbely A6:10
205. 10. 2018 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGSK Vršovice A9:9
201. 10. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:3
309. 10. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ ABC Branik C6:10
312. 10. 2018 18:45SK Vršovice ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:6
311. 10. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ASK HAMR C PENTA TRADING10:3
308. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Žižkov D10:2
311. 10. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTTC Elizza Praha J2:10
311. 10. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Běchovice II C5:10
415. 10. 2018 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Běchovice II C10:8
419. 10. 2018 19:15TTC Elizza Praha JTJ AVIA Čakovice G10:0
418. 10. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov DSF SKK EL Niňo Praha K9:9
419. 10. 2018 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ Sokol Nové Vysočany C5:10
415. 10. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Kbely A7:10
416. 10. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSK Vršovice A8:10
526. 10. 2018 18:45SK Vršovice ATJ ABC Branik C7:10
525. 10. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:3
522. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D8:10
524. 10. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha KSK HAMR C PENTA TRADING9:9
525. 10. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Žižkov D10:2
522. 10. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II CTTC Elizza Praha J9:9
605. 11. 2018 19:00TJ ABC Branik CTTC Elizza Praha J10:5
608. 11. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Běchovice II C2:10
609. 11. 2018 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ AVIA Čakovice G10:0
605. 11. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSF SKK EL Niňo Praha K10:4
606. 11. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Nové Vysočany C4:10
609. 11. 2018 18:45SK Vršovice ATJ Sokol Kbely A10:8
715. 11. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ATJ ABC Branik C10:4
712. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CSK Vršovice A10:3
714. 11. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:7
715. 11. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D7:10
712. 11. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK HAMR C PENTA TRADING10:3
716. 11. 2018 19:15TTC Elizza Praha JTJ Sokol Žižkov D10:2
819. 11. 2018 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Žižkov D10:0
823. 11. 2018 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTTC Elizza Praha J6:10
819. 11. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Běchovice II C10:7
820. 11. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ AVIA Čakovice G5:10
830. 11. 2018 18:45SK Vršovice ASF SKK EL Niňo Praha K10:2
822. 11. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Nové Vysočany C10:5
926. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ ABC Branik C9:9
920. 12. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Kbely A5:10
929. 11. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice GSK Vršovice A10:7
926. 11. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:2
930. 11. 2018 19:15TTC Elizza Praha JTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D5:10
929. 11. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov DSK HAMR C PENTA TRADING4:10
1003. 12. 2018 19:00TJ ABC Branik CSK HAMR C PENTA TRADING10:2
1003. 12. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Žižkov D10:7
1004. 12. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTTC Elizza Praha J1:10
1007. 12. 2018 18:45SK Vršovice ATJ Sokol Běchovice II C8:10
1006. 12. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ATJ AVIA Čakovice G10:1
1003. 12. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CSF SKK EL Niňo Praha K10:2
1113. 12. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ ABC Branik C6:10
1103. 01. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Nové Vysočany C10:7
1110. 12. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Kbely A10:7
1114. 12. 2018 19:15TTC Elizza Praha JSK Vršovice A10:6
1113. 12. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:6
1114. 12. 2018 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:8
1207. 01. 2019 19:00TJ ABC Branik CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:2
1211. 01. 2019 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:7
1210. 01. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DSK Vršovice A7:10
1211. 01. 2019 19:15TTC Elizza Praha JTJ Sokol Kbely A9:9
1207. 01. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Nové Vysočany C10:8
1210. 01. 2019 18:45TJ AVIA Čakovice GSF SKK EL Niňo Praha K10:6
1317. 01. 2019 18:45TJ AVIA Čakovice GTJ ABC Branik C6:10
1315. 01. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Běchovice II C4:10
1314. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTTC Elizza Praha J10:5
1317. 01. 2019 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Žižkov D10:2
1318. 01. 2019 18:45SK Vršovice ASK HAMR C PENTA TRADING9:9
1315. 01. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D8:10
1421. 01. 2019 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:0
1421. 01. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSK Vršovice A10:4
1425. 01. 2019 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ Sokol Kbely A3:10
1424. 01. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Nové Vysočany C1:10
1425. 01. 2019 18:45TTC Elizza Praha JSF SKK EL Niňo Praha K10:2
1421. 01. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ AVIA Čakovice G10:5
1528. 01. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ ABC Branik C10:7
1531. 01. 2019 18:45TJ AVIA Čakovice GTTC Elizza Praha J1:10
1528. 01. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Žižkov D10:4
1528. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CSK HAMR C PENTA TRADING8:10
1531. 01. 2019 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:2
1501. 02. 2019 18:45SK Vršovice ATJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:4
1604. 02. 2019 19:00TJ ABC Branik CSK Vršovice A10:3
1605. 02. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Kbely A1:10
1604. 02. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Nové Vysočany C9:9
1608. 02. 2019 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGSF SKK EL Niňo Praha K10:5
1607. 02. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ AVIA Čakovice G2:10
1608. 02. 2019 19:15TTC Elizza Praha JTJ Sokol Běchovice II C5:10
1701. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha JTJ ABC Branik C6:10
1725. 02. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Žižkov D10:0
1722. 02. 2019 18:00
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník
TJ AVIA Čakovice GSK HAMR C PENTA TRADING10:7
1726. 02. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:1
1725. 02. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:1
1728. 02. 2019 18:30TJ Sokol Kbely ASK Vršovice A10:3
1804. 03. 2019 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Kbely A10:6
1808. 03. 2019 18:45SK Vršovice ATJ Sokol Nové Vysočany C3:10
1805. 03. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSF SKK EL Niňo Praha K9:9
1804. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ AVIA Čakovice G6:10
1808. 03. 2019 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ Sokol Běchovice II C4:10
1807. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTTC Elizza Praha J0:10
1914. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ ABC Branik C2:10
1915. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha JSK HAMR C PENTA TRADING10:0
1911. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:0wo
1914. 03. 2019 18:30
Za Sokolovnou 440, P6 Suchdol
TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:7
1913. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha KSK Vršovice A7:10
1914. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Kbely A9:9
2018. 03. 2019 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Nové Vysočany C9:9
2021. 03. 2019 18:30TJ Sokol Kbely ASF SKK EL Niňo Praha K10:0
2022. 03. 2019 18:45SK Vršovice ATJ AVIA Čakovice G10:5
2019. 03. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Běchovice II C0:10
2018. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Elizza Praha J2:10
2022. 03. 2019 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ Sokol Žižkov D7:10
2129. 03. 2019 19:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ ABC Branik C8:10
2128. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D2:10
2129. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha JTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:4
2125. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK Vršovice A10:3
2128. 03. 2019 18:30
Mladoboleslavská 210, Praha 9
TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Kbely A0:10
2128. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Nové Vysočany C5:10
2201. 04. 2019 19:00TJ ABC Branik CSF SKK EL Niňo Praha K10:3
2201. 04. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ AVIA Čakovice G10:6
2204. 04. 2019 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Běchovice II C10:8
2205. 04. 2019 18:45SK Vršovice ATTC Elizza Praha J5:10
2202. 04. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Žižkov D10:8
2201. 04. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSK HAMR C PENTA TRADING4:10
5. třída B muži (RS-3B)
124. 09. 2018 19:00
herna MFF UK Praha
TJ Sokol Petrovice I. EVSK MFF UK Praha A7:10
128. 09. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Mladí veterání - VSK ČVUT A6:10
126. 09. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha LPSK Olymp Praha C1:10
125. 09. 2018 19:00TJ Zelená Liška BTTC Praha D10:5
126. 09. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Nové Vysočany B10:8
127. 09. 2018 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Praha Podolí A8:10
201. 10. 2018 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Sokol Praha Podolí A10:8
202. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Malešice D10:6
203. 10. 2018 18:30TTC Praha DSlovan KST Bohnice I10:6
202. 10. 2018 19:30PSK Olymp Praha CTJ Zelená Liška B9:9
203. 10. 2018 19:15TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ASF SKK EL Niňo Praha L10:1
205. 10. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:0
302. 11. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVSK MFF UK Praha A9:9
308. 10. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha LTJ Sokol Petrovice I. E1:10
309. 10. 2018 19:00TJ Zelená Liška BTJ Mladí veterání - VSK ČVUT A10:8
312. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice IPSK Olymp Praha C9:9
311. 10. 2018 18:45TJ Malešice DTTC Praha D10:5
310. 10. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Nové Vysočany B6:10
415. 10. 2018 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Sokol Nové Vysočany B10:8
417. 10. 2018 18:30TTC Praha DTJ Sokol Praha Podolí A4:10
416. 10. 2018 19:30PSK Olymp Praha CTJ Malešice D6:10
417. 10. 2018 19:15TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ASlovan KST Bohnice I9:9
419. 10. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Zelená Liška B10:4
429. 10. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha LTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E4:10
522. 10. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha LVSK MFF UK Praha A1:10
523. 10. 2018 19:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E9:9
526. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Petrovice I. E2:10
525. 10. 2018 18:45TJ Malešice DTJ Mladí veterání - VSK ČVUT A8:10
524. 10. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí APSK Olymp Praha C7:10
523. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany BTTC Praha D10:1
605. 11. 2018 19:00VSK MFF UK Praha ATTC Praha D10:1
606. 11. 2018 19:30PSK Olymp Praha CTJ Sokol Nové Vysočany B9:9
607. 11. 2018 19:15TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ATJ Sokol Praha Podolí A10:8
630. 10. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Malešice D10:4
609. 11. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ESlovan KST Bohnice I2:10
607. 11. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha LTJ Zelená Liška B10:7
712. 11. 2018 19:00TJ Zelená Liška BVSK MFF UK Praha A9:9
716. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ISF SKK EL Niňo Praha L4:10
715. 11. 2018 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:3
714. 11. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Petrovice I. E8:10
713. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Mladí veterání - VSK ČVUT A10:4
714. 11. 2018 18:30TTC Praha DPSK Olymp Praha C4:10
819. 11. 2018 19:00VSK MFF UK Praha APSK Olymp Praha C10:4
821. 11. 2018 19:15TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ATTC Praha D10:2
823. 11. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Nové Vysočany B10:5
823. 11. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Praha Podolí A5:10
821. 11. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha LTJ Malešice D10:5
820. 11. 2018 19:00TJ Zelená Liška BSlovan KST Bohnice I10:4
930. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice IVSK MFF UK Praha A8:10
929. 11. 2018 18:45TJ Malešice DTJ Zelená Liška B7:10
928. 11. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí ASF SKK EL Niňo Praha L10:6
927. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:5
928. 11. 2018 18:30TTC Praha DTJ Sokol Petrovice I. E5:10
927. 11. 2018 19:30PSK Olymp Praha CTJ Mladí veterání - VSK ČVUT A2:10
1003. 12. 2018 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Mladí veterání - VSK ČVUT A10:7
1007. 12. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. EPSK Olymp Praha C10:5
1007. 12. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETTC Praha D10:6
1005. 12. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha LTJ Sokol Nové Vysočany B10:5
1003. 12. 2018 19:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Praha Podolí A10:5
1007. 12. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Malešice D10:3
1113. 12. 2018 18:45TJ Malešice DVSK MFF UK Praha A3:10
1112. 12. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí ASlovan KST Bohnice I9:9
1111. 12. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Zelená Liška B10:6
1112. 12. 2018 18:30TTC Praha DSF SKK EL Niňo Praha L1:10
1111. 12. 2018 19:30PSK Olymp Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:4
1112. 12. 2018 19:15TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ATJ Sokol Petrovice I. E2:10
1207. 01. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Sokol Petrovice I. E10:6
1209. 01. 2019 19:15TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:8
1208. 01. 2019 19:30PSK Olymp Praha CSF SKK EL Niňo Praha L10:3
1209. 01. 2019 18:30TTC Praha DTJ Zelená Liška B5:10
1208. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany BSlovan KST Bohnice I9:9
1209. 01. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Malešice D10:7
1316. 01. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí AVSK MFF UK Praha A5:10
1317. 01. 2019 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Nové Vysočany B9:9
1318. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ITTC Praha D10:0
1315. 01. 2019 19:00TJ Zelená Liška BPSK Olymp Praha C10:1
1316. 01. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha LTJ Mladí veterání - VSK ČVUT A3:10
1318. 01. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Petrovice I. E9:9
1421. 01. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:6
1425. 01. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. ESF SKK EL Niňo Praha L10:4
1423. 01. 2019 19:15TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ATJ Zelená Liška B10:2
1422. 01. 2019 19:30PSK Olymp Praha CSlovan KST Bohnice I10:5
1423. 01. 2019 18:30TTC Praha DTJ Malešice D0:10
1422. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Praha Podolí A9:9
1529. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany BVSK MFF UK Praha A3:10
1530. 01. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATTC Praha D10:3
1531. 01. 2019 18:45TJ Malešice DPSK Olymp Praha C10:0
1501. 02. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Mladí veterání - VSK ČVUT A10:1
1530. 01. 2019 19:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Petrovice I. E3:10
1519. 12. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ESF SKK EL Niňo Praha L4:10
1604. 02. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ASF SKK EL Niňo Praha L10:5
1608. 02. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Zelená Liška B10:8
1608. 02. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. ESlovan KST Bohnice I10:6
1606. 02. 2019 19:15TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ATJ Malešice D9:9
1605. 02. 2019 19:30PSK Olymp Praha CTJ Sokol Praha Podolí A10:2
1606. 02. 2019 18:30TTC Praha DTJ Sokol Nové Vysočany B10:8
1727. 02. 2019 18:30TTC Praha DVSK MFF UK Praha A2:10
1726. 02. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany BPSK Olymp Praha C8:10
1727. 02. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Mladí veterání - VSK ČVUT A10:7
1728. 02. 2019 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Petrovice I. E10:2
1701. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:4
1727. 02. 2019 19:00TJ Zelená Liška BSF SKK EL Niňo Praha L10:3
1804. 03. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Zelená Liška B10:7
1804. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha LSlovan KST Bohnice I8:10
1808. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Malešice D10:2
1808. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Praha Podolí A10:7
1806. 03. 2019 19:15TJ Mladí veterání - VSK ČVUT ATJ Sokol Nové Vysočany B10:2
1805. 03. 2019 19:30PSK Olymp Praha CTTC Praha D10:3
1912. 03. 2019 19:30PSK Olymp Praha CVSK MFF UK Praha A3:10
1913. 03. 2019 18:30TTC Praha DTJ Mladí veterání - VSK ČVUT A0:10
1912. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Petrovice I. E10:6
1913. 03. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E8:10
1914. 03. 2019 18:45TJ Malešice DSF SKK EL Niňo Praha L6:10
1915. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Zelená Liška B10:6
2018. 03. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ASlovan KST Bohnice I10:6
2019. 03. 2019 19:00TJ Zelená Liška BTJ Malešice D10:3
2018. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha LTJ Sokol Praha Podolí A9:9
2022. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Nové Vysočany B10:1
2029. 03. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETTC Praha D10:0
2020. 03. 2019 19:15TJ Mladí veterání - VSK ČVUT APSK Olymp Praha C6:10
2127. 03. 2019 19:15TJ Mladí veterání - VSK ČVUT AVSK MFF UK Praha A10:8
2126. 03. 2019 19:30PSK Olymp Praha CTJ Sokol Petrovice I. E10:3
2127. 03. 2019 18:30TTC Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E4:10
2126. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany BSF SKK EL Niňo Praha L3:10
2127. 03. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Zelená Liška B10:6
2128. 03. 2019 18:45TJ Malešice DSlovan KST Bohnice I10:7
2201. 04. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Malešice D10:0
2205. 04. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Praha Podolí A6:10
2205. 04. 2019 19:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Nové Vysočany B10:4
2203. 04. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha LTTC Praha D10:4
2205. 04. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EPSK Olymp Praha C10:4
2205. 04. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Mladí veterání - VSK ČVUT A10:7
6. třída A muži (RS-4A)
125. 09. 2018 18:30TJ Sokol Kbely BSK Start Praha C10:8
124. 09. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha BAC Sparta Praha L8:10
124. 09. 2018 19:00TTC Klánovice ETJ Zelená Liška C3:10
127. 09. 2018 18:30TTC Praha FTTC Praha G9:8
126. 09. 2018 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:0wo
127. 09. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GSK SANK Běchovice A5:10
201. 10. 2018 19:00SK Start Praha CSK SANK Běchovice A10:8
231. 10. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Lokomotiva Vršovice G9:9
203. 10. 2018 18:30TTC Praha GTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B4:10
202. 10. 2018 19:00TJ Zelená Liška CTTC Praha F10:6
202. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha LTTC Klánovice E10:5
202. 10. 2018 18:30TJ Sokol Kbely BKK Konstruktiva Praha B6:10
311. 10. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha BSK Start Praha C1:10
308. 10. 2018 19:00TTC Klánovice ETJ Sokol Kbely B10:6
311. 10. 2018 18:30TTC Praha FAC Sparta Praha L3:10
310. 10. 2018 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Zelená Liška C10:7
311. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Praha G9:9
312. 10. 2018 18:15SK SANK Běchovice ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:0
415. 10. 2018 19:00SK Start Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:1
417. 10. 2018 18:30TTC Praha GSK SANK Běchovice A2:10
418. 10. 2018 19:00TJ Zelená Liška CTJ Lokomotiva Vršovice G8:10
416. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha LTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B7:10
416. 10. 2018 18:30TJ Sokol Kbely BTTC Praha F10:5
418. 10. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha BTTC Klánovice E10:5
522. 10. 2018 19:00TTC Klánovice ESK Start Praha C3:10
525. 10. 2018 19:15TTC Praha FKK Konstruktiva Praha B2:10
524. 10. 2018 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Sokol Kbely B10:5
525. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GAC Sparta Praha L9:9
526. 10. 2018 18:15SK SANK Běchovice ATJ Zelená Liška C10:4
526. 10. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTTC Praha G5:10
605. 11. 2018 19:00SK Start Praha CTTC Praha G10:0
607. 11. 2018 19:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:7
606. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha LSK SANK Běchovice A7:10
606. 11. 2018 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Lokomotiva Vršovice G10:5
605. 11. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B10:8
605. 11. 2018 19:30TTC Klánovice ETTC Praha F10:3
715. 11. 2018 18:30TTC Praha FSK Start Praha C1:10
714. 11. 2018 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTTC Klánovice E10:2
715. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GKK Konstruktiva Praha B7:10
716. 11. 2018 18:15SK SANK Běchovice ATJ Sokol Kbely B10:2
716. 11. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FAC Sparta Praha L10:0wo
714. 11. 2018 18:30TTC Praha GTJ Zelená Liška C4:10
819. 11. 2018 19:00SK Start Praha CTJ Zelená Liška C10:3
820. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha LTTC Praha G3:10
820. 11. 2018 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:5
822. 11. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha BSK SANK Běchovice A7:10
819. 11. 2018 19:00TTC Klánovice ETJ Lokomotiva Vršovice G8:10
822. 11. 2018 18:30TTC Praha FTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B10:6
928. 11. 2018 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BSK Start Praha C9:9
929. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Praha F6:10
930. 11. 2018 18:15SK SANK Běchovice ATTC Klánovice E10:1
930. 11. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FKK Konstruktiva Praha B3:10
928. 11. 2018 18:30TTC Praha GTJ Sokol Kbely B10:5
929. 11. 2018 19:00TJ Zelená Liška CAC Sparta Praha L10:0wo
1003. 12. 2018 19:00SK Start Praha CAC Sparta Praha L10:2
1004. 12. 2018 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Zelená Liška C10:2
1006. 12. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha BTTC Praha G10:3
1003. 12. 2018 19:00TTC Klánovice ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:3
1006. 12. 2018 18:30TTC Praha FSK SANK Běchovice A6:10
1005. 12. 2018 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Lokomotiva Vršovice G10:7
1103. 01. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GSK Start Praha C5:10
1114. 12. 2018 18:15SK SANK Běchovice ATJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B10:5
1114. 12. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTTC Praha F10:7
1112. 12. 2018 18:30TTC Praha GTTC Klánovice E6:10
1113. 12. 2018 19:00TJ Zelená Liška CKK Konstruktiva Praha B8:10
1111. 12. 2018 18:45AC Sparta Praha LTJ Sokol Kbely B10:3
1207. 01. 2019 19:00SK Start Praha CTJ Sokol Kbely B10:1
1208. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha LKK Konstruktiva Praha B9:9
1208. 01. 2019 19:00TJ Zelená Liška CTTC Klánovice E9:9
1226. 09. 2018 18:30TTC Praha GTTC Praha F9:9
1211. 01. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B5:10
1224. 01. 2019 19:00
Sportovní 1380, Praha 10
SK SANK Běchovice ATJ Lokomotiva Vršovice G10:2
1318. 01. 2019 18:15SK SANK Běchovice ASK Start Praha C6:10
1317. 01. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F4:10
1316. 01. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTTC Praha G10:1
1317. 01. 2019 18:30TTC Praha FTJ Zelená Liška C10:7
1314. 01. 2019 19:00TTC Klánovice EAC Sparta Praha L5:10
1317. 01. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Kbely B10:5
1421. 01. 2019 19:00SK Start Praha CKK Konstruktiva Praha B10:2
1422. 01. 2019 18:30TJ Sokol Kbely BTTC Klánovice E10:4
1422. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha LTTC Praha F3:10
1422. 01. 2019 19:00TJ Zelená Liška CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B4:10
1423. 01. 2019 18:30TTC Praha GTJ Lokomotiva Vršovice G8:10
1425. 01. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FSK SANK Běchovice A10:8
1501. 02. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FSK Start Praha C6:10
1501. 02. 2019 18:15SK SANK Běchovice ATTC Praha G10:2
1513. 02. 2019 19:00
Jankovská 1944, Praha 4
TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Zelená Liška C9:9
1530. 01. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BAC Sparta Praha L10:4
1531. 01. 2019 18:30TTC Praha FTJ Sokol Kbely B9:9
1528. 01. 2019 19:00TTC Klánovice EKK Konstruktiva Praha B10:1
1604. 02. 2019 19:00SK Start Praha CTTC Klánovice E10:3
1607. 02. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha BTTC Praha F9:9
1605. 02. 2019 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B5:10
1605. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha LTJ Lokomotiva Vršovice G10:7
1607. 02. 2019 19:00TJ Zelená Liška CSK SANK Běchovice A5:10
1606. 02. 2019 18:30TTC Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F0:10wo
1727. 02. 2019 18:30TTC Praha GSK Start Praha C8:10
1701. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Zelená Liška C10:5
1701. 03. 2019 18:15SK SANK Běchovice AAC Sparta Praha L10:1
1728. 02. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Kbely B10:7
1727. 02. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BKK Konstruktiva Praha B10:2
1728. 02. 2019 18:30TTC Praha FTTC Klánovice E10:7
1804. 03. 2019 19:00SK Start Praha CTTC Praha F10:3
1804. 03. 2019 19:00TTC Klánovice ETJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B2:10
1807. 03. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Lokomotiva Vršovice G5:10
1805. 03. 2019 18:30TJ Sokol Kbely BSK SANK Běchovice A2:10
1805. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha LTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:8
1805. 03. 2019 19:00TJ Zelená Liška CTTC Praha G6:10
1912. 03. 2019 19:00TJ Zelená Liška CSK Start Praha C7:10
1913. 03. 2019 18:30TTC Praha GAC Sparta Praha L5:10
1915. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Sokol Kbely B8:10
1915. 03. 2019 18:15SK SANK Běchovice AKK Konstruktiva Praha B10:0
1914. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Klánovice E10:2
1913. 03. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTTC Praha F10:6
2018. 03. 2019 19:00SK Start Praha CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B10:4
2021. 03. 2019 18:30TTC Praha FTJ Lokomotiva Vršovice G10:7
2018. 03. 2019 19:00TTC Klánovice ESK SANK Běchovice A1:10
2021. 03. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F3:10
2019. 03. 2019 18:30TJ Sokol Kbely BTTC Praha G10:0wo
2019. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha LTJ Zelená Liška C10:6
2126. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha LSK Start Praha C1:10
2126. 03. 2019 19:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Kbely B10:5