Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská divize
121. 09. 2018 18:30SKST Liberec FTJ Lokomotiva Česká Lípa A10:2
122. 09. 2018 16:00Loko Depo Liberec BTJ Jiskra Raspenava A3:10
122. 09. 2018 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Jiskra Nový Bor A6:10
122. 09. 2018 16:00TJ Spartak Chrastava ASKST Cvikov A10:1
122. 09. 2018 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:3
122. 09. 2018 16:00SKST Liberec HSKST Liberec G10:6
204. 10. 2018 19:00SKST Liberec FSKST Liberec H10:3
207. 10. 2018 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec G10:7
206. 10. 2018 16:00Loko Depo Liberec BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:8
206. 10. 2018 16:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B9:9
206. 10. 2018 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Spartak Chrastava A10:6
206. 10. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor ASKST Cvikov A10:1
306. 10. 2018 19:00SKST Liberec FSKST Liberec G10:8
305. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec H9:9
306. 10. 2018 10:00Loko Depo Liberec BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:5
306. 10. 2018 11:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:6
305. 10. 2018 18:30Jiskra Kamenický Šenov ASKST Cvikov A10:5
307. 10. 2018 10:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Spartak Chrastava A10:3
420. 10. 2018 16:00SKST Liberec HTJ Spartak Chrastava A10:5
420. 10. 2018 13:00SKST Liberec GSKST Cvikov A10:4
420. 10. 2018 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou AJiskra Kamenický Šenov A10:2
420. 10. 2018 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Jiskra Nový Bor A10:3
417. 10. 2018 19:00SKST Liberec FLoko Depo Liberec B10:7
418. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Jiskra Raspenava A9:9
520. 10. 2018 10:00SKST Liberec HSKST Cvikov A10:3
520. 10. 2018 10:00SKST Liberec GTJ Spartak Chrastava A10:4
520. 10. 2018 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Jiskra Nový Bor A10:1
521. 10. 2018 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BJiskra Kamenický Šenov A10:4
519. 10. 2018 18:30SKST Liberec FTJ Jiskra Raspenava A10:5
519. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ALoko Depo Liberec B4:10
603. 11. 2018 16:00Loko Depo Liberec BSKST Liberec H10:6
603. 11. 2018 16:00TJ Jiskra Raspenava ASKST Liberec G10:4
603. 11. 2018 16:00Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec F10:8
626. 10. 2018 18:30TJ Jiskra Nový Bor ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:7
626. 10. 2018 19:00TJ Spartak Chrastava ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A9:9
603. 11. 2018 15:00SKST Cvikov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B1:10
703. 11. 2018 10:00Loko Depo Liberec BSKST Liberec G10:8
703. 11. 2018 10:00TJ Jiskra Raspenava ASKST Liberec H9:9
702. 11. 2018 18:30Jiskra Kamenický Šenov ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:7
704. 11. 2018 10:00TJ Jiskra Nový Bor ASKST Liberec F3:10
704. 11. 2018 11:00TJ Spartak Chrastava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:3
702. 11. 2018 19:00SKST Cvikov ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A1:10
817. 11. 2018 14:00SKST Liberec HTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A3:10
817. 11. 2018 16:00SKST Liberec GTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:8
818. 11. 2018 10:00SKST Liberec FTJ Spartak Chrastava A10:2
815. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Cvikov A10:2
808. 11. 2018 18:30Loko Depo Liberec BJiskra Kamenický Šenov A10:3
817. 11. 2018 16:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Jiskra Nový Bor A10:0
917. 11. 2018 10:00SKST Liberec HTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B0:10
917. 11. 2018 10:00SKST Liberec GTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A5:10
916. 11. 2018 18:30SKST Liberec FSKST Cvikov A10:0
916. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Spartak Chrastava A8:10
917. 11. 2018 10:00Loko Depo Liberec BTJ Jiskra Nový Bor A10:6
915. 11. 2018 18:30TJ Jiskra Raspenava AJiskra Kamenický Šenov A10:1
1001. 12. 2018 16:00Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec H4:10
1001. 12. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor ASKST Liberec G10:5
1001. 12. 2018 15:00TJ Spartak Chrastava ALoko Depo Liberec B4:10
1001. 12. 2018 15:00SKST Cvikov ATJ Jiskra Raspenava A4:10
1001. 12. 2018 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec F6:10
1001. 12. 2018 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Lokomotiva Česká Lípa A10:5
1130. 11. 2018 18:30Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec G9:9
1102. 12. 2018 10:00TJ Jiskra Nový Bor ASKST Liberec H7:10
1102. 12. 2018 11:00TJ Spartak Chrastava ATJ Jiskra Raspenava A0:10
1130. 11. 2018 19:00SKST Cvikov ALoko Depo Liberec B3:10
1101. 12. 2018 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:3
1102. 12. 2018 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Liberec F5:10
1221. 03. 2019 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec F5:10
1230. 03. 2019 16:00TJ Jiskra Raspenava ALoko Depo Liberec B10:4
1230. 03. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor AJiskra Kamenický Šenov A10:0
1229. 03. 2019 19:00SKST Cvikov ATJ Spartak Chrastava A2:10
1226. 03. 2019 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:5
1211. 09. 2018 18:30SKST Liberec GSKST Liberec H7:10
1313. 09. 2018 18:30SKST Liberec HSKST Liberec F5:10
1319. 01. 2019 16:00SKST Liberec GTJ Lokomotiva Česká Lípa A10:2
1319. 01. 2019 15:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ALoko Depo Liberec B10:3
1319. 01. 2019 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Jiskra Raspenava A6:10
1319. 01. 2019 15:00TJ Spartak Chrastava AJiskra Kamenický Šenov A10:3
1319. 01. 2019 15:00SKST Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor A2:10
1404. 09. 2018 18:30SKST Liberec GSKST Liberec F7:10
1419. 01. 2019 10:00SKST Liberec HTJ Lokomotiva Česká Lípa A0:10wo
1420. 01. 2019 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BLoko Depo Liberec B10:4
1419. 01. 2019 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Jiskra Raspenava A4:10
1418. 01. 2019 19:00SKST Cvikov AJiskra Kamenický Šenov A6:10
1420. 01. 2019 11:00TJ Spartak Chrastava ATJ Jiskra Nový Bor A10:2
1502. 02. 2019 15:00TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec H10:6
1502. 02. 2019 11:00SKST Cvikov ASKST Liberec G6:10
1503. 02. 2019 15:00
Herna Loko Česká Lípa
Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:7
1502. 02. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:8
1502. 02. 2019 16:00Loko Depo Liberec BSKST Liberec F4:10
1516. 01. 2019 18:30TJ Jiskra Raspenava ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:3
1601. 02. 2019 19:00SKST Cvikov ASKST Liberec H5:10
1603. 02. 2019 11:00TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec G10:4
1603. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:8
1601. 02. 2019 18:30Jiskra Kamenický Šenov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B4:10
1602. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Raspenava ASKST Liberec F8:10
1602. 02. 2019 10:00Loko Depo Liberec BTJ Lokomotiva Česká Lípa A10:4
1716. 02. 2019 15:00SKST Liberec HLoko Depo Liberec B10:6
1716. 02. 2019 16:00SKST Liberec GTJ Jiskra Raspenava A10:8
1717. 02. 2019 10:00SKST Liberec FJiskra Kamenický Šenov A10:3
1717. 02. 2019 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Jiskra Nový Bor A8:10
1716. 02. 2019 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Spartak Chrastava A10:4
1716. 02. 2019 16:00
sportovní areál Břízky, Sportovní 310/10, Jablonec n.N.
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Cvikov A10:2
1816. 02. 2019 10:00SKST Liberec GLoko Depo Liberec B10:8
1816. 02. 2019 10:00SKST Liberec HTJ Jiskra Raspenava A10:2
1815. 02. 2019 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa AJiskra Kamenický Šenov A10:3
1815. 02. 2019 18:30SKST Liberec FTJ Jiskra Nový Bor A10:3
1817. 02. 2019 10:00
sportovní areál Břízky, Sportovní 310/10, Jablonec n.N.
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Spartak Chrastava A9:9
1816. 02. 2019 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Cvikov A10:3
1903. 03. 2019 15:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec H10:3
1902. 03. 2019 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Liberec G10:2
1902. 03. 2019 15:00TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec F9:9
1902. 03. 2019 15:00SKST Cvikov ATJ Lokomotiva Česká Lípa A6:10
1902. 03. 2019 16:00Jiskra Kamenický Šenov ALoko Depo Liberec B3:10
1902. 03. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Jiskra Raspenava A10:7
2003. 03. 2019 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Liberec H10:4
2002. 03. 2019 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec G10:4
2001. 03. 2019 19:00SKST Cvikov ASKST Liberec F5:10
2003. 03. 2019 11:00TJ Spartak Chrastava ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:1
2003. 03. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor ALoko Depo Liberec B10:3
2001. 03. 2019 18:30Jiskra Kamenický Šenov ATJ Jiskra Raspenava A1:10
2116. 03. 2019 16:00SKST Liberec HJiskra Kamenický Šenov A10:2
2116. 03. 2019 16:00SKST Liberec GTJ Jiskra Nový Bor A8:10
2116. 03. 2019 16:00Loko Depo Liberec BTJ Spartak Chrastava A9:9
2116. 03. 2019 16:00TJ Jiskra Raspenava ASKST Cvikov A10:5
2117. 03. 2019 10:00SKST Liberec FTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:4
2117. 03. 2019 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:7
2216. 03. 2019 10:00SKST Liberec GJiskra Kamenický Šenov A10:2
2216. 03. 2019 10:00SKST Liberec HTJ Jiskra Nový Bor A5:10
2216. 03. 2019 10:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Spartak Chrastava A9:9
2216. 03. 2019 10:00Loko Depo Liberec BSKST Cvikov A10:4
2215. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A5:10
2215. 03. 2019 18:30SKST Liberec FTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B9:9
Krajský přebor 1. třídy
108. 12. 2018 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C3:10
108. 12. 2018 16:00KST Victory Liberec ATJ Jiskra Raspenava B9:9
108. 12. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Vesec10:6
108. 12. 2018 16:00TJ Sokol Turnov ATJ Sokol Semily A10:4
106. 12. 2018 18:30SKST Liberec ISKST Liberec J10:3
108. 12. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Doksy - Mimoň A9:9
228. 09. 2018 14:00Cvikováček Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor B6:10
229. 09. 2018 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Doksy - Mimoň A9:9
223. 09. 2018 10:00KST Victory Liberec ASKST Liberec I6:10
229. 09. 2018 16:00TJ Jiskra Raspenava BSKST Liberec J9:9
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Turnov A5:10
229. 09. 2018 16:00TJ Sokol VesecTJ Sokol Semily A10:5
328. 09. 2018 18:00Cvikováček Cvikov ATJ Doksy - Mimoň A8:10
330. 09. 2018 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Jiskra Nový Bor B9:9
307. 10. 2018 10:00KST Victory Liberec ASKST Liberec J7:10
329. 09. 2018 10:00TJ Jiskra Raspenava BSKST Liberec I4:10
328. 09. 2018 18:30TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Semily A9:9
329. 09. 2018 10:00TJ Sokol VesecTJ Sokol Turnov A6:10
413. 10. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Turnov A2:10
413. 10. 2018 16:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Sokol Semily A10:1
414. 10. 2018 14:30SKST Liberec ITJ Sokol Bratříkov A7:10
414. 10. 2018 14:30SKST Liberec JTJ Sokol Vesec10:4
413. 10. 2018 16:00Cvikováček Cvikov AKST Victory Liberec A10:7
413. 10. 2018 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Jiskra Raspenava B10:4
514. 10. 2018 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Semily A10:1
514. 10. 2018 10:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Sokol Turnov A6:10
513. 10. 2018 10:00SKST Liberec ITJ Sokol Vesec10:6
513. 10. 2018 10:00SKST Liberec JTJ Sokol Bratříkov A10:3
514. 10. 2018 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Jiskra Raspenava B10:1
514. 10. 2018 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CKST Victory Liberec A10:5
603. 11. 2018 10:00KST Victory Liberec ATJ Jiskra Nový Bor B10:5
627. 10. 2018 16:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Doksy - Mimoň A10:3
627. 10. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov ACvikováček Cvikov A9:9
627. 10. 2018 14:00TJ Sokol VesecTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:5
627. 10. 2018 16:00TJ Sokol Turnov ASKST Liberec I10:3
627. 10. 2018 16:00TJ Sokol Semily ASKST Liberec J8:10
703. 11. 2018 15:00KST Victory Liberec ATJ Doksy - Mimoň A9:9
727. 10. 2018 10:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Jiskra Nový Bor B3:10
726. 10. 2018 18:30TJ Sokol Bratříkov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:6
727. 10. 2018 10:00TJ Sokol VesecCvikováček Cvikov A10:1
728. 10. 2018 10:00TJ Sokol Turnov ASKST Liberec J10:7
727. 10. 2018 10:00TJ Sokol Semily ASKST Liberec I10:7
810. 11. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Liberec I9:9
810. 11. 2018 16:00TJ Doksy - Mimoň ASKST Liberec J10:8
810. 11. 2018 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Turnov A6:10
810. 11. 2018 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Semily A7:10
810. 11. 2018 16:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Bratříkov A10:8
810. 11. 2018 16:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Vesec10:8
911. 11. 2018 10:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Liberec J6:10
911. 11. 2018 10:00TJ Doksy - Mimoň ASKST Liberec I10:8
911. 11. 2018 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Semily A10:4
911. 11. 2018 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Turnov A7:10
911. 11. 2018 08:30KST Victory Liberec ATJ Sokol Vesec10:8
910. 11. 2018 10:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Bratříkov A10:8
1024. 11. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Jiskra Nový Bor B10:1
1024. 11. 2018 16:00TJ Sokol VesecTJ Doksy - Mimoň A10:8
1024. 11. 2018 16:00TJ Sokol Turnov AKST Victory Liberec A10:5
1024. 11. 2018 16:00TJ Sokol Semily ATJ Jiskra Raspenava B10:6
1025. 11. 2018 14:30SKST Liberec ICvikováček Cvikov A10:8
1025. 11. 2018 14:30SKST Liberec JTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C9:9
1123. 11. 2018 18:30TJ Sokol Bratříkov ATJ Doksy - Mimoň A10:1
1124. 11. 2018 10:00TJ Sokol VesecTJ Jiskra Nový Bor B9:9
1125. 11. 2018 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Jiskra Raspenava B10:6
1124. 11. 2018 10:00TJ Sokol Semily AKST Victory Liberec A10:4
1124. 11. 2018 10:00SKST Liberec ITJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:0
1124. 11. 2018 10:00SKST Liberec JCvikováček Cvikov A10:3
1212. 01. 2019 18:00
důvod - obsazení haly
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CCvikováček Cvikov A10:3
1212. 01. 2019 16:00TJ Jiskra Raspenava BKST Victory Liberec A10:5
1212. 01. 2019 16:00TJ Sokol VesecTJ Sokol Bratříkov A10:5
1212. 01. 2019 16:00TJ Sokol Semily ATJ Sokol Turnov A4:10
1222. 04. 2018 10:00SKST Liberec JSKST Liberec I8:10
1212. 01. 2019 16:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Jiskra Nový Bor B9:9
1326. 01. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor BCvikováček Cvikov A10:8
1326. 01. 2019 16:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:7
1327. 01. 2019 14:30SKST Liberec IKST Victory Liberec A4:10
1327. 01. 2019 14:30SKST Liberec JTJ Jiskra Raspenava B10:3
1326. 01. 2019 16:00TJ Sokol Turnov ATJ Sokol Bratříkov A10:1
1326. 01. 2019 16:00TJ Sokol Semily ATJ Sokol Vesec7:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Doksy - Mimoň ACvikováček Cvikov A10:4
1427. 01. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C6:10
1426. 01. 2019 10:00SKST Liberec JKST Victory Liberec A10:5
1425. 01. 2019 18:00SKST Liberec ITJ Jiskra Raspenava B8:10
1426. 01. 2019 10:00TJ Sokol Semily ATJ Sokol Bratříkov A10:3
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Sokol Vesec10:2
1509. 02. 2019 16:00TJ Sokol Turnov ATJ Jiskra Nový Bor B10:2
1509. 02. 2019 15:00TJ Sokol Semily ATJ Doksy - Mimoň A10:7
1509. 02. 2019 18:00TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec I10:1
1509. 02. 2019 14:00TJ Sokol VesecSKST Liberec J10:4
1509. 02. 2019 16:00KST Victory Liberec ACvikováček Cvikov A10:5
1509. 02. 2019 16:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C8:10
1609. 02. 2019 10:00TJ Sokol Semily ATJ Jiskra Nový Bor B10:7
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Doksy - Mimoň A10:3
1609. 02. 2019 10:00TJ Sokol VesecSKST Liberec I10:4
1608. 02. 2019 18:30TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec J10:4
1609. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Raspenava BCvikováček Cvikov A7:10
1610. 02. 2019 10:00KST Victory Liberec ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C9:9
1723. 02. 2019 17:00TJ Jiskra Nový Bor BKST Victory Liberec A10:7
1723. 02. 2019 16:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Jiskra Raspenava B6:10
1723. 02. 2019 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Bratříkov A6:10
1721. 02. 2019 19:15TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Vesec10:5
1724. 02. 2019 14:30SKST Liberec ITJ Sokol Turnov A4:10
1724. 02. 2019 14:30SKST Liberec JTJ Sokol Semily A10:5
1824. 02. 2019 10:00TJ Doksy - Mimoň AKST Victory Liberec A6:10
1824. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Jiskra Raspenava B10:7
1824. 02. 2019 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Bratříkov A8:10
1824. 02. 2019 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Vesec10:7
1823. 02. 2019 10:00SKST Liberec JTJ Sokol Turnov A9:9
1823. 02. 2019 10:00SKST Liberec ITJ Sokol Semily A10:7
1910. 03. 2019 14:30SKST Liberec ITJ Jiskra Nový Bor B10:3
1910. 03. 2019 14:30SKST Liberec JTJ Doksy - Mimoň A4:10
1909. 03. 2019 16:00TJ Sokol Turnov ACvikováček Cvikov A10:1
1909. 03. 2019 16:00TJ Sokol Semily ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:6
1909. 03. 2019 18:00TJ Sokol Bratříkov AKST Victory Liberec A9:9
1909. 03. 2019 15:15TJ Sokol VesecTJ Jiskra Raspenava B9:9
2009. 03. 2019 10:00SKST Liberec JTJ Jiskra Nový Bor B4:10
2009. 03. 2019 10:00SKST Liberec ITJ Doksy - Mimoň A10:8
2009. 03. 2019 10:00TJ Sokol Semily ACvikováček Cvikov A10:7
2009. 03. 2019 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:3
2009. 03. 2019 10:00TJ Sokol VesecKST Victory Liberec A10:5
2008. 03. 2019 18:30TJ Sokol Bratříkov ATJ Jiskra Raspenava B10:5
2123. 03. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Bratříkov A10:6
2123. 03. 2019 14:30TJ Doksy - Mimoň ATJ Sokol Vesec9:9
2123. 03. 2019 16:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Turnov A6:10
2123. 03. 2019 16:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Semily A7:10
2123. 03. 2019 16:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec I10:7
2123. 03. 2019 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CSKST Liberec J8:10
2223. 03. 2019 10:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Sokol Bratříkov A10:4
2224. 03. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Vesec10:6
2223. 03. 2019 10:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Turnov A2:10
2224. 03. 2019 10:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Semily A10:7
2224. 03. 2019 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CSKST Liberec I10:5
2224. 03. 2019 10:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec J5:10
Krajský přebor 2. třídy
122. 09. 2018 10:00TJ Sokol Turnov BTJ Jiskra Tanvald A10:5
122. 09. 2018 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ASO Slaná u Semil A10:3
122. 09. 2018 16:00SKST Liberec KSKST Liberec L10:2
122. 09. 2018 15:00TJ Spartak Chrastava BTJ Lokomotiva Česká Lípa B2:10
122. 09. 2018 16:00TJ Jiskra Raspenava CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D10:8
122. 09. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Sokol Bratříkov B10:2
206. 10. 2018 16:00TJ Sokol Turnov BTJ Jiskra Nový Bor C1:10
202. 10. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Bratříkov B10:5
206. 10. 2018 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Jiskra Raspenava C10:5
204. 10. 2018 19:00
Herna Bižuterie Jablonec
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DSO Slaná u Semil A10:2
206. 10. 2018 14:30SKST Liberec KTJ Spartak Chrastava B10:2
206. 10. 2018 15:30SKST Liberec LTJ Lokomotiva Česká Lípa B10:2
306. 10. 2018 10:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Bratříkov B10:1
306. 10. 2018 10:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Jiskra Nový Bor C7:10
306. 10. 2018 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D7:10
303. 10. 2018 18:30SO Slaná u Semil ATJ Jiskra Raspenava C5:10
306. 10. 2018 10:00SKST Liberec KTJ Lokomotiva Česká Lípa B6:10
306. 10. 2018 10:00SKST Liberec LTJ Spartak Chrastava B6:10
420. 10. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Spartak Chrastava B10:2
420. 10. 2018 09:00TJ Sokol Bratříkov BTJ Lokomotiva Česká Lípa B2:10
420. 10. 2018 16:00TJ Jiskra Raspenava CSKST Liberec K10:7
420. 10. 2018 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DSKST Liberec L7:10
420. 10. 2018 16:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Nová Ves n. P. A10:5
420. 10. 2018 16:00TJ Jiskra Tanvald ASO Slaná u Semil A9:9
521. 10. 2018 10:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Lokomotiva Česká Lípa B2:10
519. 10. 2018 18:30TJ Sokol Bratříkov BTJ Spartak Chrastava B6:10
520. 10. 2018 10:00TJ Jiskra Raspenava CSKST Liberec L10:7
519. 10. 2018 18:30TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DSKST Liberec K10:2
520. 10. 2018 10:00TJ Sokol Turnov BSO Slaná u Semil A10:0
509. 10. 2018 19:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Nová Ves n. P. A5:10
603. 11. 2018 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Jiskra Nový Bor C10:5
630. 10. 2018 18:00SO Slaná u Semil ATJ Sokol Bratříkov B10:5
603. 11. 2018 16:00SKST Liberec KTJ Sokol Turnov B9:9
603. 11. 2018 13:30SKST Liberec LTJ Jiskra Tanvald A10:6
626. 10. 2018 19:00TJ Spartak Chrastava BTJ Jiskra Raspenava C10:4
601. 11. 2018 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D9:9
703. 11. 2018 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Bratříkov B10:5
703. 11. 2018 10:00
herna Jiskra Nový Bor
SO Slaná u Semil ATJ Jiskra Nový Bor C0:10
703. 11. 2018 10:00SKST Liberec KTJ Jiskra Tanvald A10:4
703. 11. 2018 10:00SKST Liberec LTJ Sokol Turnov B4:10
704. 11. 2018 11:00TJ Spartak Chrastava BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D10:5
702. 11. 2018 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Raspenava C5:10
817. 11. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Jiskra Raspenava C10:7
812. 11. 2018 19:15TJ Sokol Bratříkov BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D5:10
817. 11. 2018 16:00TJ Sokol Turnov BTJ Spartak Chrastava B10:8
817. 11. 2018 15:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Lokomotiva Česká Lípa B4:10
817. 11. 2018 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ASKST Liberec K10:5
817. 11. 2018 14:30SO Slaná u Semil ASKST Liberec L4:10
918. 11. 2018 10:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D10:4
916. 11. 2018 18:30TJ Sokol Bratříkov BTJ Jiskra Raspenava C4:10
917. 11. 2018 10:00TJ Sokol Turnov BTJ Lokomotiva Česká Lípa B3:10
913. 11. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Spartak Chrastava B4:10
917. 11. 2018 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ASKST Liberec L5:10
917. 11. 2018 10:00SO Slaná u Semil ASKST Liberec K9:9
1001. 12. 2018 16:00SKST Liberec KTJ Jiskra Nový Bor C1:10
1001. 12. 2018 16:00SKST Liberec LTJ Sokol Bratříkov B10:2
1001. 12. 2018 15:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Nová Ves n. P. A7:10
1001. 12. 2018 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BSO Slaná u Semil A10:0
1001. 12. 2018 16:00TJ Jiskra Raspenava CTJ Sokol Turnov B1:10
1021. 11. 2018 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Jiskra Tanvald A10:8
1101. 12. 2018 10:00SKST Liberec KTJ Sokol Bratříkov B8:10
1101. 12. 2018 10:00SKST Liberec LTJ Jiskra Nový Bor C8:10
1102. 12. 2018 11:00TJ Spartak Chrastava BSO Slaná u Semil A10:3
1130. 11. 2018 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Nová Ves n. P. A9:9
1101. 12. 2018 10:00TJ Jiskra Raspenava CTJ Jiskra Tanvald A8:10
1130. 11. 2018 18:30TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Sokol Turnov B8:10
1230. 03. 2019 13:45TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Turnov B4:10
1221. 03. 2019 18:00SO Slaná u Semil ATJ Sokol Nová Ves n. P. A0:10
1215. 09. 2018 17:00SKST Liberec LSKST Liberec K10:4
1228. 03. 2019 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Spartak Chrastava B10:2
1222. 03. 2019 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Jiskra Raspenava C10:1
1229. 03. 2019 19:00TJ Sokol Bratříkov BTJ Jiskra Nový Bor C3:10
1319. 01. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Sokol Turnov B10:6
1315. 01. 2019 18:00TJ Sokol Bratříkov BTJ Jiskra Tanvald A6:10
1315. 01. 2019 18:00TJ Jiskra Raspenava CTJ Sokol Nová Ves n. P. A3:10
1315. 01. 2019 18:00
Herna SO Slaná
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DSO Slaná u Semil A10:3
1319. 01. 2019 15:00TJ Spartak Chrastava BSKST Liberec K7:10
1319. 01. 2019 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BSKST Liberec L10:4
1418. 01. 2019 18:30TJ Sokol Bratříkov BTJ Sokol Turnov B3:10
1420. 01. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Jiskra Tanvald A10:4
1417. 01. 2019 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Sokol Nová Ves n. P. A9:9
1419. 01. 2019 10:00TJ Jiskra Raspenava CSO Slaná u Semil A10:7
1418. 01. 2019 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BSKST Liberec K10:3
1420. 01. 2019 11:00TJ Spartak Chrastava BSKST Liberec L10:3
1502. 02. 2019 15:00TJ Spartak Chrastava BTJ Jiskra Nový Bor C6:10
1502. 02. 2019 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Bratříkov B10:2
1502. 02. 2019 16:00SKST Liberec KTJ Jiskra Raspenava C10:4
1502. 02. 2019 16:00SKST Liberec LTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D10:7
1502. 02. 2019 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Turnov B8:10
1502. 02. 2019 14:00SO Slaná u Semil ATJ Jiskra Tanvald A7:10
1601. 02. 2019 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Nový Bor C10:5
1603. 02. 2019 11:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Bratříkov B10:0
1602. 02. 2019 10:00SKST Liberec LTJ Jiskra Raspenava C10:3
1602. 02. 2019 10:00SKST Liberec KTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D10:8
1602. 02. 2019 10:00SO Slaná u Semil ATJ Sokol Turnov B4:10
1602. 02. 2019 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Jiskra Tanvald A10:1
1712. 02. 2019 19:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Sokol Nová Ves n. P. A10:6
1711. 02. 2019 19:00TJ Sokol Bratříkov BSO Slaná u Semil A10:3
1716. 02. 2019 15:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec K10:4
1714. 02. 2019 18:00TJ Jiskra Tanvald ASKST Liberec L10:7
1713. 02. 2019 18:00TJ Jiskra Raspenava CTJ Spartak Chrastava B10:5
1707. 02. 2019 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Lokomotiva Česká Lípa B2:10
1815. 02. 2019 18:30TJ Sokol Bratříkov BTJ Sokol Nová Ves n. P. A4:10
1816. 02. 2019 14:00TJ Jiskra Nový Bor CSO Slaná u Semil A10:2
1816. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Tanvald ASKST Liberec K10:5
1816. 02. 2019 10:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec L10:4
1815. 02. 2019 18:30TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Spartak Chrastava B5:10
1816. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Raspenava CTJ Lokomotiva Česká Lípa B0:10
1902. 03. 2019 16:00TJ Jiskra Raspenava CTJ Jiskra Nový Bor C8:10
1902. 03. 2019 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Sokol Bratříkov B10:2
1902. 03. 2019 15:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Turnov B8:10
1925. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Tanvald A10:1
1902. 03. 2019 13:45SKST Liberec KTJ Sokol Nová Ves n. P. A6:10
1902. 03. 2019 14:00SKST Liberec LSO Slaná u Semil A10:0
2001. 03. 2019 18:30TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DTJ Jiskra Nový Bor C6:10
2027. 02. 2019 18:00TJ Jiskra Raspenava CTJ Sokol Bratříkov B10:8
2027. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Turnov B5:10
2001. 03. 2019 19:00TJ Spartak Chrastava BTJ Jiskra Tanvald A10:7
2002. 03. 2019 10:00SKST Liberec LTJ Sokol Nová Ves n. P. A6:10
2002. 03. 2019 10:00SKST Liberec KSO Slaná u Semil A10:4
2112. 03. 2019 17:30TJ Jiskra Nový Bor CSKST Liberec K10:1
2116. 03. 2019 18:00TJ Sokol Bratříkov BSKST Liberec L6:10
2116. 03. 2019 14:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Spartak Chrastava B10:4
2116. 03. 2019 16:00SO Slaná u Semil ATJ Lokomotiva Česká Lípa B1:10
2116. 03. 2019 15:00TJ Sokol Turnov BTJ Jiskra Raspenava C10:3
2116. 03. 2019 16:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D4:10
2215. 03. 2019 18:30TJ Sokol Bratříkov BSKST Liberec K10:5
2205. 03. 2019 18:00TJ Jiskra Nový Bor CSKST Liberec L9:9
2207. 03. 2019 17:30SO Slaná u Semil ATJ Spartak Chrastava B9:8
2216. 03. 2019 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Lokomotiva Česká Lípa B5:10
2205. 03. 2019 18:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Jiskra Raspenava C10:3
2216. 03. 2019 10:00TJ Sokol Turnov BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D10:6
Krajský pohár LK
116. 09. 2018 10:00Sokol STAR Turnov ASportovní organizace Slaná u Semil A1:9
116. 09. 2018 08:30KST Victory Liberec BTJ Sokol Bratříkov B6:1
107. 09. 2018 20:00
Hala SKST Liberec, Liberec-Pavlovice
SKST Liberec JKST Victory Liberec A3:7
112. 09. 2018 19:00ST Frýdlant ASKST Liberec I1:9
116. 09. 2018 17:00TJ Sokol Bratříkov CSKST Liberec H2:8
114. 09. 2018 19:30ST Frýdlant BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C2:8
116. 09. 2018 17:00SKST Liberec KTJ Sokol Vesec A6:4
116. 09. 2018 17:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Mukařov A4:6
221. 09. 2018 18:15Sportovní organizace Slaná u Semil ALoko Depo Liberec B2:8
220. 09. 2018 19:00
Hala SKST Liberec
KST Victory Liberec BSKST Liberec G0:9
223. 09. 2018 15:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Turnov A5:5
223. 09. 2018 17:00SKST Liberec ITJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B6:0wo
220. 09. 2018 18:15SKST Liberec HTJ Lokomotiva Česká Lípa A0:7
219. 09. 2018 18:30TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CJiskra Kamenický Šenov A2:6
221. 09. 2018 18:00SKST Liberec KTJ Sokol Bratříkov A1:9
223. 09. 2018 17:00TJ Sokol Mukařov ASKST Liberec F3:7
307. 10. 2018 17:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Lokomotiva Česká Lípa A6:2
307. 10. 2018 17:00TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec F2:6
311. 10. 2018 18:30
Herna SKST Liberec
SKST Liberec GLoko Depo Liberec B4:6
307. 10. 2018 15:00SKST Liberec IKST Victory Liberec A4:6
404. 11. 2018 17:00Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec F0:7
423. 10. 2018 18:00KST Victory Liberec ALoko Depo Liberec B3:6
511. 12. 2018 17:00SKST Liberec FLoko Depo Liberec B6:2
Krajská divize ženy
114. 10. 2018 09:00
Kamenický Šenov
TJ Sokol Turnov BTTC Hrádek nad Nisou4:1
114. 10. 2018 09:00TJ Spartak ChrastavaJiskra Kamenický Šenov B3:2
114. 10. 2018 09:00SKST Liberec BSKST Liberec D5:0
114. 10. 2018 10:30SKST Liberec DJiskra Kamenický Šenov A0:5
114. 10. 2018 10:30Jiskra Kamenický Šenov BSKST Liberec B0:5
114. 10. 2018 10:30TJ Sokol Turnov BTJ Spartak Chrastava3:2
114. 10. 2018 12:00TJ Spartak ChrastavaTTC Hrádek nad Nisou3:2
114. 10. 2018 12:00SKST Liberec BTJ Sokol Turnov B4:1
114. 10. 2018 12:00Jiskra Kamenický Šenov AJiskra Kamenický Šenov B1:4
114. 10. 2018 13:30TTC Hrádek nad NisouSKST Liberec D5:0
114. 10. 2018 13:30TJ Sokol Turnov BJiskra Kamenický Šenov A2:3
114. 10. 2018 13:30
Kamenický Šenov
TJ Spartak ChrastavaSKST Liberec B0:5
225. 11. 2018 09:00
Chrastava
SKST Liberec BTTC Hrádek nad Nisou5:0
225. 11. 2018 09:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Spartak Chrastava3:2
225. 11. 2018 09:00SKST Liberec DJiskra Kamenický Šenov B0:5
225. 11. 2018 10:30TTC Hrádek nad NisouJiskra Kamenický Šenov B0:5
225. 11. 2018 10:30TJ Sokol Turnov BSKST Liberec D3:2
225. 11. 2018 10:30SKST Liberec BJiskra Kamenický Šenov A4:1
225. 11. 2018 12:00Jiskra Kamenický Šenov ATTC Hrádek nad Nisou5:0
225. 11. 2018 12:00SKST Liberec DTJ Spartak Chrastava0:5
225. 11. 2018 12:00
Chrastava
Jiskra Kamenický Šenov BTJ Sokol Turnov B1:4
327. 01. 2019 09:00
Chrastava
TJ Sokol Turnov BTTC Hrádek nad Nisou4:1
327. 01. 2019 09:00TJ Spartak ChrastavaJiskra Kamenický Šenov B2:3
327. 01. 2019 09:00SKST Liberec BSKST Liberec D5:0
327. 01. 2019 10:30SKST Liberec DJiskra Kamenický Šenov A1:4
327. 01. 2019 10:30Jiskra Kamenický Šenov BSKST Liberec B0:5
327. 01. 2019 10:30TJ Sokol Turnov BTJ Spartak Chrastava2:3
327. 01. 2019 12:00TJ Spartak ChrastavaTTC Hrádek nad Nisou4:1
327. 01. 2019 12:00SKST Liberec BTJ Sokol Turnov B5:0
327. 01. 2019 12:00Jiskra Kamenický Šenov AJiskra Kamenický Šenov B3:2
327. 01. 2019 13:30TTC Hrádek nad NisouSKST Liberec D4:1
327. 01. 2019 13:30TJ Sokol Turnov BJiskra Kamenický Šenov A2:3
327. 01. 2019 13:30
Chrastava
TJ Spartak ChrastavaSKST Liberec B0:5
424. 03. 2019 09:00
Turnov
SKST Liberec BTTC Hrádek nad Nisou5:0
424. 03. 2019 09:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Spartak Chrastava5:0
427. 01. 2019 09:00SKST Liberec DJiskra Kamenický Šenov B0:5wo
424. 03. 2019 10:30TTC Hrádek nad NisouJiskra Kamenický Šenov B3:2
424. 03. 2019 10:30TJ Sokol Turnov BSKST Liberec D5:0wo
424. 03. 2019 10:30SKST Liberec BJiskra Kamenický Šenov A3:2
424. 03. 2019 12:00Jiskra Kamenický Šenov ATTC Hrádek nad Nisou4:1
427. 01. 2019 12:00SKST Liberec DTJ Spartak Chrastava0:5wo
424. 03. 2019 12:00
Turnov
Jiskra Kamenický Šenov BTJ Sokol Turnov B0:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy