Výsledky
DIVIZE
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice ATTC Slovan Kladno10:7
129. 09. 2018 17:00TTC Kladno ATJ Sokol Příbram A10:2
129. 09. 2018 17:00TJ Sadská ATJ Slovan Lochovice A10:3
129. 09. 2018 17:00TTC Brandýs nad Labem BSokol Lány A10:3
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol RoztokyTJ Aero Odolena Voda9:9
126. 09. 2018 18:00TJ Sokol Hudlice ATJ Neratovice A10:3
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Hořovice ATJ Sokol Příbram A10:0
230. 09. 2018 10:00TTC Kladno ATTC Slovan Kladno10:3
230. 09. 2018 10:00TJ Sadská ASokol Lány A8:10
225. 09. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem BTJ Slovan Lochovice A10:3
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Neratovice A10:4
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Hudlice ATJ Aero Odolena Voda6:10
313. 10. 2018 17:00TTC Slovan KladnoTJ Aero Odolena Voda10:8
313. 10. 2018 17:00TJ Slovan Lochovice ATJ Sokol Roztoky10:8
313. 10. 2018 17:00Sokol Lány ATJ Sokol Hudlice A8:10
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice ATJ Sadská A10:8
313. 10. 2018 17:00TTC Kladno ATTC Brandýs nad Labem B10:4
414. 10. 2018 10:00TTC Slovan KladnoTJ Neratovice A10:2
414. 10. 2018 10:00
Herna S.Hudlice
TJ Slovan Lochovice ATJ Sokol Hudlice A10:6
414. 10. 2018 10:00Sokol Lány ATJ Sokol Roztoky10:4
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Hořovice ATTC Brandýs nad Labem B10:3
414. 10. 2018 10:00TTC Kladno ATJ Sadská A5:10
527. 10. 2018 17:00TJ Sadská ATTC Slovan Kladno10:3
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Hořovice A10:8
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Hudlice ATTC Kladno A4:10
527. 10. 2018 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Slovan Lochovice A10:6
527. 10. 2018 17:00TJ Neratovice ASokol Lány A10:3
628. 10. 2018 13:00TTC Brandýs nad Labem BTTC Slovan Kladno10:4
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol RoztokyTTC Kladno A10:2
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Hudlice ATJ Sokol Hořovice A6:10
628. 10. 2018 10:00TJ Aero Odolena VodaSokol Lány A8:10
628. 10. 2018 10:00TJ Neratovice ATJ Slovan Lochovice A10:3
710. 11. 2018 17:00TTC Slovan KladnoTJ Slovan Lochovice A8:10
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice ATJ Aero Odolena Voda10:5
710. 11. 2018 17:00TTC Kladno ATJ Neratovice A10:7
710. 11. 2018 17:00TJ Sadská ATJ Sokol Roztoky10:4
710. 11. 2018 17:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Sokol Hudlice A10:0
811. 11. 2018 10:00TTC Slovan KladnoSokol Lány A10:6
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Hořovice ATJ Neratovice A10:3
811. 11. 2018 10:00TTC Kladno ATJ Aero Odolena Voda10:1
811. 11. 2018 10:00TJ Sadská ATJ Sokol Hudlice A10:0
811. 11. 2018 13:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Sokol Roztoky6:10
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol RoztokyTTC Slovan Kladno5:10
924. 11. 2018 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sadská A6:10
924. 11. 2018 17:00TJ Neratovice ATTC Brandýs nad Labem B10:2
924. 11. 2018 17:00TJ Slovan Lochovice ATJ Sokol Hořovice A10:1
924. 11. 2018 10:00
Herna TTC Kladno
Sokol Lány ATTC Kladno A2:10
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Hudlice ATTC Slovan Kladno8:10
1025. 11. 2018 10:00TJ Aero Odolena VodaTTC Brandýs nad Labem B5:10
1025. 11. 2018 10:00TJ Neratovice ATJ Sadská A10:7
1025. 11. 2018 10:00TJ Slovan Lochovice ATTC Kladno A10:6
1025. 11. 2018 10:00Sokol Lány ATJ Sokol Hořovice A10:8
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice ATTC Kladno A10:1
1108. 12. 2018 17:00TJ Sadská ATTC Brandýs nad Labem B10:5
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Hudlice A10:4
1108. 12. 2018 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Neratovice A4:10
1108. 12. 2018 17:00TJ Slovan Lochovice ASokol Lány A10:5
1212. 01. 2019 17:00TTC Kladno ATJ Sokol Hořovice A6:10
1212. 01. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Sadská A5:10
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Hudlice ATJ Sokol Roztoky9:9
1212. 01. 2019 17:00TJ Neratovice ATJ Aero Odolena Voda10:4
1212. 01. 2019 12:30Sokol Lány ATJ Slovan Lochovice A9:9
1326. 01. 2019 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Hořovice A5:10
1326. 01. 2019 17:00TJ Slovan Lochovice ATJ Sadská A10:7
1326. 01. 2019 18:30Sokol Lány ATTC Brandýs nad Labem B1:10
1326. 01. 2019 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Roztoky2:10
1326. 01. 2019 17:00TJ Neratovice ATJ Sokol Hudlice A10:2
1427. 01. 2019 10:00TTC Slovan KladnoTTC Kladno A2:10
1427. 01. 2019 10:00Sokol Lány ATJ Sadská A6:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Slovan Lochovice ATTC Brandýs nad Labem B10:7
1427. 01. 2019 10:00TJ Neratovice ATJ Sokol Roztoky10:1
1427. 01. 2019 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Hudlice A10:8
1509. 02. 2019 17:00TJ Aero Odolena VodaTTC Slovan Kladno7:10
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol RoztokyTJ Slovan Lochovice A10:3
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Hudlice ASokol Lány A4:10
1509. 02. 2019 17:00TJ Sadská ATJ Sokol Hořovice A10:4
1509. 02. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem BTTC Kladno A10:2
1610. 02. 2019 10:00TJ Neratovice ATTC Slovan Kladno10:8
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Hudlice ATJ Slovan Lochovice A9:9
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol RoztokySokol Lány A10:7
1610. 02. 2019 13:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Sokol Hořovice A10:3
1610. 02. 2019 10:00TJ Sadská ATTC Kladno A10:2
1723. 02. 2019 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sadská A2:10
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice ATJ Sokol Roztoky9:9
1723. 02. 2019 17:00TTC Kladno ATJ Sokol Hudlice A9:9
1723. 02. 2019 17:00TJ Slovan Lochovice ATJ Aero Odolena Voda10:8
1723. 02. 2019 15:30Sokol Lány ATJ Neratovice A9:9
1824. 02. 2019 10:00TTC Slovan KladnoTTC Brandýs nad Labem B3:10
1824. 02. 2019 10:00TTC Kladno ATJ Sokol Roztoky4:10
1824. 02. 2019 09:00TJ Sokol Hořovice ATJ Sokol Hudlice A10:7
1824. 02. 2019 10:00Sokol Lány ATJ Aero Odolena Voda6:10
1824. 02. 2019 10:00TJ Slovan Lochovice ATJ Neratovice A3:10
1909. 03. 2019 17:00TJ Slovan Lochovice ATTC Slovan Kladno9:9
1909. 03. 2019 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Hořovice A6:10
1909. 03. 2019 17:00TJ Neratovice ATTC Kladno A10:5
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol RoztokyTJ Sadská A6:10
1907. 03. 2019 18:30TJ Sokol Hudlice ATTC Brandýs nad Labem B10:5
2010. 03. 2019 10:00Sokol Lány ATTC Slovan Kladno4:10
2010. 03. 2019 09:00TJ Neratovice ATJ Sokol Hořovice A8:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Aero Odolena VodaTTC Kladno A6:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Hudlice ATJ Sadská A1:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol RoztokyTTC Brandýs nad Labem B8:10
2123. 03. 2019 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Roztoky10:8
2123. 03. 2019 17:00TJ Sadská ATJ Aero Odolena Voda10:4
2123. 03. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Neratovice A10:2
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice ATJ Slovan Lochovice A9:9
2123. 03. 2019 17:00
Herna S.Lány
TTC Kladno ASokol Lány A10:0
2224. 03. 2019 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Hudlice A10:1
2224. 03. 2019 13:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Aero Odolena Voda10:3
2224. 03. 2019 10:00TJ Sadská ATJ Neratovice A10:4
2224. 03. 2019 10:00TTC Kladno ATJ Slovan Lochovice A10:6
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice ASokol Lány A10:1
1/130. 03. 2019 17:00TJ Sadská ATJ Neratovice A10:4
1/130. 03. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice ATTC Brandýs nad Labem B10:5
1/231. 03. 2019 10:00TJ Neratovice ATJ Sadská A3:9
1/231. 03. 2019 10:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Sokol Hořovice A9:9
2/113. 04. 2019 17:00TJ Sadská ATJ Sokol Hořovice A8:10
2/214. 04. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice ATJ Sadská A9:8
11/130. 03. 2019 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Hudlice A10:2
11/130. 03. 2019 17:00TJ Aero Odolena VodaSokol Lány A6:10
11/231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Hudlice ATTC Slovan Kladno10:7
11/231. 03. 2019 10:00Sokol Lány ATJ Aero Odolena Voda9:4
11/303. 04. 2019 17:30TTC Slovan KladnoTJ Sokol Hudlice A4:9
12/113. 04. 2019 17:00TTC Slovan KladnoTJ Aero Odolena Voda10:6
12/214. 04. 2019 10:00TJ Aero Odolena VodaTTC Slovan Kladno3:9
DIVIZE Žen
129. 09. 2018 18:00TJ Sokol Králův Dvůr Queens BTJ Spartak Čelákovice A10:0
106. 10. 2018 17:00TJ Jizera KáranýTTC Žehuň3:7
213. 10. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Jizera Káraný3:7
213. 10. 2018 18:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceTJ Sokol Králův Dvůr Queens B9:1
327. 10. 2018 17:00TJ Jizera KáranýTJ Sokol Uhlířské Janovice3:7
327. 10. 2018 13:30TTC ŽehuňTJ Spartak Čelákovice A6:4
410. 11. 2018 13:30TJ Sokol Uhlířské JanoviceTTC Žehuň8:2
401. 12. 2018 15:00TJ Sokol Králův Dvůr Queens BTJ Jizera Káraný10:0
odl.
524. 11. 2018 10:00TTC ŽehuňTJ Sokol Králův Dvůr Queens B6:4
524. 11. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Uhlířské Janovice3:7
613. 03. 2019 20:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Králův Dvůr Queens B4:6
626. 01. 2019 13:30TTC ŽehuňTJ Jizera Káraný10:0
709. 02. 2019 17:00TJ Jizera KáranýTJ Spartak Čelákovice A2:8
709. 02. 2019 12:30TJ Sokol Králův Dvůr Queens BTJ Sokol Uhlířské Janovice6:4
823. 02. 2019 17:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceTJ Jizera Káraný8:2
823. 02. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATTC Žehuň2:8
909. 03. 2019 13:30TTC ŽehuňTJ Sokol Uhlířské Janovice5:5
905. 03. 2019 18:15TJ Jizera KáranýTJ Sokol Králův Dvůr Queens B1:9
1023. 03. 2019 18:00TJ Sokol Králův Dvůr Queens BTTC Žehuň6:4
1023. 03. 2019 17:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceTJ Spartak Čelákovice A10:0wo
Krajská soutěž 1.třídy sk.A
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ASK Březnice A9:9
129. 09. 2018 10:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Příbram B8:10
125. 09. 2018 18:30TJ ChaloupkyKST Rakovník C6:10
129. 09. 2018 17:00KST Rakovník BTJ Tatran Sedlčany B10:8
129. 09. 2018 15:00TJ Sokol Roztoky BTTC Kladno B10:8
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Králův Dvůr A6:10
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Příbram B5:10
230. 09. 2018 13:00Kanoistický klub RakovníkSK Březnice A10:5
230. 09. 2018 10:00TJ ChaloupkyTJ Tatran Sedlčany B9:9
224. 09. 2018 18:00KST Rakovník BKST Rakovník C10:3
230. 09. 2018 12:00TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Králův Dvůr A8:10
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol LibčiceTTC Kladno B10:7
313. 10. 2018 17:00SK Březnice ATTC Kladno B6:10
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Králův Dvůr A10:4
313. 10. 2018 17:00KST Rakovník CTJ Sokol Roztoky B10:0
313. 10. 2018 18:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Libčice10:8
309. 10. 2018 18:00
Herna Chaloupky
TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Chaloupky10:8
310. 10. 2018 18:30Kanoistický klub RakovníkKST Rakovník B10:7
414. 10. 2018 10:00SK Březnice ATJ Sokol Králův Dvůr A4:10
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Příbram BTTC Kladno B10:8
414. 10. 2018 10:00KST Rakovník CTJ Sokol Libčice10:6
414. 10. 2018 10:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Roztoky B10:0
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AKST Rakovník B5:10
414. 10. 2018 13:00Kanoistický klub RakovníkTJ Chaloupky10:6
527. 10. 2018 17:00TJ ChaloupkySK Březnice A4:10
527. 10. 2018 17:00KST Rakovník BTJ Sokol Příbram B10:4
527. 10. 2018 15:00TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A10:4
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol LibčiceKanoistický klub Rakovník3:10
527. 10. 2018 17:00TTC Kladno BKST Rakovník C10:4
527. 10. 2018 18:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Tatran Sedlčany B10:7
628. 10. 2018 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Příbram B3:10
628. 10. 2018 13:00KST Rakovník BSK Březnice A10:6
628. 10. 2018 12:00TJ Sokol Roztoky BKanoistický klub Rakovník9:9
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Mníšek pod Brdy A10:3
628. 10. 2018 10:00TTC Kladno BTJ Tatran Sedlčany B10:3
627. 10. 2018 09:30
Herna KST Rakovník C
TJ Sokol Králův Dvůr AKST Rakovník C10:4
710. 11. 2018 17:00SK Březnice AKST Rakovník C5:10
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Příbram BTJ Tatran Sedlčany B10:4
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATTC Kladno B5:10
710. 11. 2018 10:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Králův Dvůr A10:7
710. 11. 2018 17:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Roztoky B2:10
710. 11. 2018 17:00KST Rakovník BTJ Sokol Libčice10:2
811. 11. 2018 10:00SK Březnice ATJ Tatran Sedlčany B10:6
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Příbram BKST Rakovník C10:4
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Králův Dvůr A10:7
811. 11. 2018 16:00Kanoistický klub RakovníkTTC Kladno B6:10
16,51 nehl
811. 11. 2018 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Libčice1:10
811. 11. 2018 13:00KST Rakovník BTJ Sokol Roztoky B10:6
924. 11. 2018 15:00TJ Sokol Roztoky BSK Březnice A10:6
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Příbram B4:10
924. 11. 2018 17:00TTC Kladno BTJ Chaloupky10:0
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Králův Dvůr AKST Rakovník B10:3
924. 11. 2018 17:00KST Rakovník CTJ Sokol Mníšek pod Brdy A10:4
924. 11. 2018 18:00TJ Tatran Sedlčany BKanoistický klub Rakovník5:10
1025. 11. 2018 12:00TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Příbram B10:8
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol LibčiceSK Březnice A10:4
1025. 11. 2018 10:00TTC Kladno BKST Rakovník B10:4
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Chaloupky10:0
1025. 11. 2018 10:00KST Rakovník CKanoistický klub Rakovník10:6
1025. 11. 2018 10:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A9:9
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AKanoistický klub Rakovník10:3
1108. 12. 2018 17:00TJ ChaloupkyKST Rakovník B0:10
1108. 12. 2018 15:00TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Libčice5:10
1108. 12. 2018 17:00TTC Kladno BTJ Sokol Králův Dvůr A10:6
1108. 12. 2018 17:00KST Rakovník CTJ Tatran Sedlčany B10:3
1108. 12. 2018 17:00SK Březnice ATJ Sokol Příbram B6:10
1212. 01. 2019 10:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Mníšek pod Brdy A10:6
1212. 01. 2019 17:00KST Rakovník BTJ Chaloupky10:0
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Roztoky B9:9
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Králův Dvůr ATTC Kladno B9:9
1212. 01. 2019 18:00TJ Tatran Sedlčany BKST Rakovník C10:3
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Příbram BSK Březnice A10:2
1326. 01. 2019 17:00SK Březnice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A9:9
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Příbram BKanoistický klub Rakovník9:9
1326. 01. 2019 17:00KST Rakovník CTJ Chaloupky10:1
1326. 01. 2019 18:00TJ Tatran Sedlčany BKST Rakovník B10:5
1326. 01. 2019 17:00TTC Kladno BTJ Sokol Roztoky B10:1
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Libčice10:4
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A10:1
1427. 01. 2019 10:00SK Březnice AKanoistický klub Rakovník10:4
1427. 01. 2019 10:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Chaloupky10:1
1426. 09. 2018 20:00KST Rakovník CKST Rakovník B10:4
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Roztoky B9:9
1427. 01. 2019 10:00TTC Kladno BTJ Sokol Libčice10:5
1509. 02. 2019 17:00TTC Kladno BSK Březnice A10:4
1509. 02. 2019 18:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Příbram B10:3
1509. 02. 2019 15:00TJ Sokol Roztoky BKST Rakovník C10:3
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Tatran Sedlčany B10:2
1509. 02. 2019 17:00
Herna S.Mníšek p.B. A
TJ ChaloupkyTJ Sokol Mníšek pod Brdy A2:10
1509. 02. 2019 17:00KST Rakovník BKanoistický klub Rakovník10:4
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr ASK Březnice A10:4
1610. 02. 2019 10:00TTC Kladno BTJ Sokol Příbram B10:2
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol LibčiceKST Rakovník C9:9
1610. 02. 2019 12:00TJ Sokol Roztoky BTJ Tatran Sedlčany B10:2
17,09 nehl
1610. 02. 2019 13:00KST Rakovník BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A10:3
1610. 02. 2019 10:00TJ ChaloupkyKanoistický klub Rakovník1:10
1723. 02. 2019 17:00SK Březnice ATJ Chaloupky10:3
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Příbram BKST Rakovník B6:10
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Roztoky B6:10
1723. 02. 2019 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Libčice8:10
1723. 02. 2019 17:00KST Rakovník CTTC Kladno B10:2
1723. 02. 2019 18:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Králův Dvůr A10:8
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Příbram BTJ Chaloupky10:2
1824. 02. 2019 10:00SK Březnice AKST Rakovník B1:10
1824. 02. 2019 13:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Roztoky B10:5
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Libčice9:9
1824. 02. 2019 10:00TJ Tatran Sedlčany BTTC Kladno B10:3
1824. 02. 2019 13:00
Herna S.Kr.Dvůr B
KST Rakovník CTJ Sokol Králův Dvůr A9:9
1909. 03. 2019 17:00KST Rakovník CSK Březnice A10:8
1909. 03. 2019 18:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Příbram B10:3
1909. 03. 2019 17:00TTC Kladno BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A0:10
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Králův Dvůr AKanoistický klub Rakovník6:10
1909. 03. 2019 15:00TJ Sokol Roztoky BTJ Chaloupky10:3
15,03 nehl
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol LibčiceKST Rakovník B5:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Tatran Sedlčany BSK Březnice A10:6
2010. 03. 2019 10:00KST Rakovník CTJ Sokol Příbram B10:4
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A10:3
2010. 03. 2019 10:00TTC Kladno BKanoistický klub Rakovník5:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol LibčiceTJ Chaloupky10:2
2010. 03. 2019 12:00TJ Sokol Roztoky BKST Rakovník B10:5
2123. 03. 2019 17:00SK Březnice ATJ Sokol Roztoky B3:10
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Libčice10:8
2123. 03. 2019 17:00TJ ChaloupkyTTC Kladno B7:10
2123. 03. 2019 17:00KST Rakovník BTJ Sokol Králův Dvůr A2:10
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AKST Rakovník C9:9
2123. 03. 2019 10:00Kanoistický klub RakovníkTJ Tatran Sedlčany B10:4
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Roztoky B10:6
2224. 03. 2019 10:00SK Březnice ATJ Sokol Libčice10:5
2224. 03. 2019 13:00KST Rakovník BTTC Kladno B4:10
2224. 03. 2019 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Králův Dvůr A3:10
2224. 03. 2019 16:00Kanoistický klub RakovníkKST Rakovník C10:6
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Tatran Sedlčany B10:7
14,55 nehl
1/130. 03. 2019 17:00TTC Kladno BKST Rakovník B0:10wo
1/130. 03. 2019 17:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Králův Dvůr A7:10
1/231. 03. 2019 10:00KST Rakovník BTTC Kladno B10:0wo
1/231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Příbram B9:4
2/113. 04. 2019 17:00TJ Sokol Králův Dvůr AKST Rakovník B9:9
2/214. 04. 2019 10:00KST Rakovník BTJ Sokol Králův Dvůr A10:7
11/130. 03. 2019 17:00TJ Tatran Sedlčany BSK Březnice A10:3
11/130. 03. 2019 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Mníšek pod Brdy A10:4
11/231. 03. 2019 10:00SK Březnice ATJ Tatran Sedlčany B3:9
11/231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Libčice10:8
11/306. 04. 2019 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Mníšek pod Brdy A9:1
12/113. 04. 2019 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ASK Březnice A10:3
12/214. 04. 2019 10:00SK Březnice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A6:9
Krajská soutěž 1.třídy sk.B
129. 09. 2018 17:00TJ Neratovice BTJ Sokol Velké Popovice10:4
129. 09. 2018 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:8
129. 09. 2018 13:30TJ Sadská BTTC Brandýs nad Labem C9:9
122. 09. 2018 17:00TTC Říčany ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:5
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Kosmonosy10:2
120. 09. 2018 19:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Krchleby A10:3
230. 09. 2018 10:00TJ Neratovice BTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:2
230. 09. 2018 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Velké Popovice10:2
230. 09. 2018 13:00TJ Sadská BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:5
219. 09. 2018 18:30TTC Říčany ATTC Brandýs nad Labem C10:2
230. 09. 2018 10:00
Herna Krchleby
TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Krchleby A8:10
230. 09. 2018 13:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Kosmonosy10:3
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Kosmonosy10:5
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Krchleby A10:7
313. 10. 2018 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:2
313. 10. 2018 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BST EUROMASTER Kolín C10:6
313. 10. 2018 17:00TJ Neratovice BTJ Sadská B2:10
313. 10. 2018 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BTTC Říčany A10:7
412. 10. 2018 19:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Krchleby A10:7
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Kosmonosy10:2
414. 10. 2018 10:00TTC Brandýs nad Labem CST EUROMASTER Kolín C6:10
414. 10. 2018 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:4
414. 10. 2018 10:00TJ Neratovice BTTC Říčany A6:10
414. 10. 2018 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sadská B7:10
525. 10. 2018 19:00TJ Sadská BTJ Sokol Velké Popovice10:4
527. 10. 2018 17:00TTC Říčany ATJ Sokol Libice nad Cidlinou10:2
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Neratovice B9:9
527. 10. 2018 17:00ST EUROMASTER Kolín CTTC Bělá pod Bezdězem B10:2
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol KosmonosyTTC Brandýs nad Labem C9:9
518. 10. 2018 19:30TJ Sokol Krchleby ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:4
626. 10. 2018 19:00TJ Sadská BTJ Sokol Libice nad Cidlinou8:10
628. 10. 2018 10:00TTC Říčany ATJ Sokol Velké Popovice10:1
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTTC Bělá pod Bezdězem B10:8
628. 10. 2018 13:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Neratovice B10:3
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol KosmonosySKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:4
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Krchleby ATTC Brandýs nad Labem C9:9
707. 11. 2018 18:30TJ Sokol Velké PopoviceTTC Brandýs nad Labem C10:5
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:5
710. 11. 2018 17:00TJ Neratovice BTJ Sokol Kosmonosy10:6
710. 11. 2018 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Krchleby A8:10
710. 11. 2018 13:30TJ Sadská BTJ Sokol Mnichovo Hradiště B7:10
708. 11. 2018 19:15TTC Říčany AST EUROMASTER Kolín C9:9
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Velké PopoviceSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:8
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Brandýs nad Labem C10:6
809. 11. 2018 18:30TJ Neratovice BTJ Sokol Krchleby A5:10
811. 11. 2018 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Kosmonosy10:4
811. 11. 2018 13:00TJ Sadská BST EUROMASTER Kolín C2:10
811. 11. 2018 10:00TTC Říčany ATJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:2
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Velké Popovice10:8
924. 11. 2018 17:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:0
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sadská B1:10
922. 11. 2018 18:30TJ Sokol Krchleby ATTC Říčany A2:10
924. 11. 2018 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Neratovice B10:5
924. 11. 2018 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTTC Bělá pod Bezdězem B9:9
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:2
1025. 11. 2018 10:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Velké Popovice10:3
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol KosmonosyTTC Říčany A6:10
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sadská B6:10
1025. 11. 2018 10:00TTC Brandýs nad Labem CTTC Bělá pod Bezdězem B10:2
1025. 11. 2018 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Neratovice B10:1
1108. 12. 2018 17:00TJ Neratovice BTTC Bělá pod Bezdězem B10:5
1108. 12. 2018 13:30TJ Sadská BTTC Říčany A8:10
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BST EUROMASTER Kolín C10:0
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Krchleby A6:10
1109. 12. 2018 11:00TTC Brandýs nad Labem CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:7
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Libice nad Cidlinou7:10
1212. 01. 2019 17:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Neratovice B10:2
1212. 01. 2019 17:00TTC Říčany ATJ Sadská B10:5
1212. 01. 2019 17:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:4
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Kosmonosy10:5
1212. 01. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTTC Brandýs nad Labem C0:10
1212. 01. 2019 18:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Velké Popovice5:10
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Neratovice B3:10
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Bělá pod Bezdězem B10:0
1326. 01. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sadská B6:10
1326. 01. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTTC Říčany A5:10
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Mnichovo Hradiště B6:10
1322. 01. 2019 19:00TJ Sokol Krchleby AST EUROMASTER Kolín C9:9
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Neratovice B10:0
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Bělá pod Bezdězem B2:10
16,42 nehl
1427. 01. 2019 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sadská B10:7
1427. 01. 2019 10:00TTC Brandýs nad Labem CTTC Říčany A5:10
1427. 01. 2019 10:00
Herna S.Mnich. Hradiště B
TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:4
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol KosmonosyST EUROMASTER Kolín C10:6
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Velké Popovice10:7
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Libice nad Cidlinou3:10
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTTC Brandýs nad Labem C10:6
1509. 02. 2019 17:00ST EUROMASTER Kolín CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:1
1509. 02. 2019 13:30TJ Sadská BTJ Neratovice B10:5
1509. 02. 2019 17:00TTC Říčany ATTC Bělá pod Bezdězem B10:0
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Velké Popovice10:2
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Libice nad Cidlinou9:9
1610. 02. 2019 13:00ST EUROMASTER Kolín CTTC Brandýs nad Labem C10:1
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:0wo
1610. 02. 2019 10:00TTC Říčany ATJ Neratovice B10:1
1610. 02. 2019 13:00TJ Sadská BTTC Bělá pod Bezdězem B10:0
1720. 02. 2019 18:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sadská B3:10
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Říčany A10:4
1723. 02. 2019 17:00TJ Neratovice BTJ Sokol Mnichovo Hradiště B8:10
1723. 02. 2019 09:30TTC Bělá pod Bezdězem BST EUROMASTER Kolín C10:5
1723. 02. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Kosmonosy10:1
1723. 02. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Krchleby A4:10
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sadská B4:10
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Říčany A9:9
1824. 02. 2019 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:5
1822. 02. 2019 19:00TJ Neratovice BST EUROMASTER Kolín C10:3
1824. 02. 2019 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Kosmonosy10:4
1824. 02. 2019 10:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Krchleby A10:7
1909. 03. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Velké Popovice3:10
1909. 03. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Libice nad Cidlinou2:10
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Neratovice B10:4
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Krchleby ATTC Bělá pod Bezdězem B10:6
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sadská B8:10
1909. 03. 2019 17:00ST EUROMASTER Kolín CTTC Říčany A10:7
2010. 03. 2019 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Velké Popovice10:7
2010. 03. 2019 10:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:5
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Krchleby ATJ Neratovice B10:5
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol KosmonosyTTC Bělá pod Bezdězem B5:10
2010. 03. 2019 13:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sadská B10:4
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTTC Říčany A3:10
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:6
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouST EUROMASTER Kolín C10:0
2123. 03. 2019 13:30TJ Sadská BTJ Sokol Kosmonosy10:5
2123. 03. 2019 17:00TTC Říčany ATJ Sokol Krchleby A10:5
2123. 03. 2019 17:00TJ Neratovice BTTC Brandýs nad Labem C10:6
2123. 03. 2019 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:2
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Mnichovo Hradiště B9:9
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Velké PopoviceST EUROMASTER Kolín C10:2
2224. 03. 2019 10:00TTC Říčany ATJ Sokol Kosmonosy7:10
2224. 03. 2019 13:00TJ Sadská BTJ Sokol Krchleby A10:8
2224. 03. 2019 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BTTC Brandýs nad Labem C3:10
2224. 03. 2019 10:00TJ Neratovice BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B3:10
1/130. 03. 2019 17:00TTC Říčany ATJ Sokol Libice nad Cidlinou10:0wo
1/130. 03. 2019 17:00TJ Sadská BST EUROMASTER Kolín C10:0wo
1/231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Říčany A0:10wo
1/231. 03. 2019 10:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sadská B0:10wo
2/113. 04. 2019 17:00TTC Říčany ATJ Sadská B10:0wo
2/214. 04. 2019 10:00TJ Sadská BTTC Říčany A0:10wo
11/130. 03. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:0wo
11/130. 03. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Neratovice B10:8
11/231. 03. 2019 10:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTTC Brandýs nad Labem C0:10wo
11/231. 03. 2019 13:00TJ Neratovice BTJ Sokol Velké Popovice10:8
11/306. 04. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Neratovice B2:9
12/113. 04. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B8:10
12/214. 04. 2019 14:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Velké Popovice10:0wo
Krajská soutěž 2.třídy sk.A
129. 09. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTSM Kladno13:5
129. 09. 2018 17:00TTC Kladno CTJ Sokol Buštěhrad11:7
129. 09. 2018 17:00Sokol Lány BKST Rakovník D8:10
117. 09. 2018 18:00Sokol Rudná ASokol Nižbor12:6
123. 09. 2018 16:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Hředle3:15
127. 09. 2018 18:00STC Slaný ATJ Sokol Stochov Honice10:8
230. 09. 2018 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Buštěhrad10:8
230. 09. 2018 10:00TTC Kladno CTSM Kladno13:5
230. 09. 2018 10:00Sokol Lány BSokol Nižbor7:11
230. 09. 2018 15:00Sokol Rudná AKST Rakovník D11:7
228. 09. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Stochov Honice9:9
230. 09. 2018 10:00STC Slaný ATJ Sokol Hředle11:7
313. 10. 2018 13:30TSM KladnoTJ Sokol Hředle6:12
305. 10. 2018 19:15TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Stochov Honice7:11
313. 10. 2018 10:00KST Rakovník DTJ Slavoj Obecnice B11:7
313. 10. 2018 17:00Sokol NižborSTC Slaný A12:6
313. 10. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Lány B12:6
313. 10. 2018 17:00TTC Kladno CSokol Rudná A8:10
414. 10. 2018 13:00TSM KladnoTJ Sokol Stochov Honice9:9
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Hředle11:7
414. 10. 2018 16:00KST Rakovník DSTC Slaný A9:9
414. 10. 2018 10:00Sokol NižborTJ Slavoj Obecnice B11:7
414. 10. 2018 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Rudná A5:13
414. 10. 2018 10:00TTC Kladno CSokol Lány B11:7
527. 10. 2018 17:00Sokol Lány BTSM Kladno11:7
527. 10. 2018 17:00Sokol Rudná ATJ Sokol Buštěhrad15:3
526. 10. 2018 19:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B16:2
527. 10. 2018 17:00STC Slaný ATTC Kladno C10:8
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol HředleKST Rakovník D7:11
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Stochov HoniceSokol Nižbor7:11
628. 10. 2018 09:00Sokol Lány BTJ Sokol Buštěhrad11:7
628. 10. 2018 13:00Sokol Rudná ATSM Kladno14:4
628. 10. 2018 13:00TJ Slavoj Obecnice BTTC Kladno C7:11
628. 10. 2018 10:00STC Slaný ATJ Sokol Mníšek pod Brdy B10:8
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol HředleSokol Nižbor8:10
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Stochov HoniceKST Rakovník D9:9
710. 11. 2018 13:30TSM KladnoKST Rakovník D4:14
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol BuštěhradSokol Nižbor8:10
710. 11. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Hředle11:7
710. 11. 2018 17:00TTC Kladno CTJ Sokol Stochov Honice12:6
710. 11. 2018 17:00Sokol Lány BTJ Slavoj Obecnice B13:5
710. 11. 2018 17:00Sokol Rudná ASTC Slaný A15:3
811. 11. 2018 13:00TSM KladnoSokol Nižbor8:10
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol BuštěhradKST Rakovník D7:11
16,55 nehl
811. 11. 2018 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Stochov Honice10:8
811. 11. 2018 10:00TTC Kladno CTJ Sokol Hředle12:6
811. 11. 2018 10:00Sokol Lány BSTC Slaný A7:11
811. 11. 2018 13:00Sokol Rudná ATJ Slavoj Obecnice B16:2
924. 11. 2018 13:30TJ Slavoj Obecnice BTSM Kladno12:6
924. 11. 2018 17:00STC Slaný ATJ Sokol Buštěhrad10:8
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol HředleSokol Lány B7:11
924. 11. 2018 17:00
Herna S.Rudná
TJ Sokol Stochov HoniceSokol Rudná A1:17
924. 11. 2018 10:00KST Rakovník DTJ Sokol Mníšek pod Brdy B13:5
924. 11. 2018 17:00Sokol NižborTTC Kladno C11:7
1025. 11. 2018 13:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Buštěhrad11:7
1025. 11. 2018 10:00STC Slaný ATSM Kladno6:12
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol HředleSokol Rudná A0:18
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Stochov HoniceSokol Lány B6:12
1025. 11. 2018 16:00KST Rakovník DTTC Kladno C10:8
1025. 11. 2018 10:00Sokol NižborTJ Sokol Mníšek pod Brdy B12:6
1108. 12. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTTC Kladno C6:12
1119. 11. 2018 18:30
Herna S. Rudná
Sokol Lány BSokol Rudná A7:11
1108. 12. 2018 13:30TJ Slavoj Obecnice BSTC Slaný A7:11
1108. 12. 2018 13:30TJ Sokol HředleTJ Sokol Stochov Honice12:6
1108. 12. 2018 10:00KST Rakovník DSokol Nižbor10:8
1108. 12. 2018 13:30TSM KladnoTJ Sokol Buštěhrad10:8
1212. 01. 2019 17:00TTC Kladno CTJ Sokol Mníšek pod Brdy B14:4
1211. 01. 2019 19:00
Herna S. Lány B
Sokol Rudná ASokol Lány B12:6
1212. 01. 2019 17:00STC Slaný ATJ Slavoj Obecnice B11:7
1211. 01. 2019 18:15TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Hředle9:9
1212. 01. 2019 17:00Sokol NižborKST Rakovník D10:8
1213. 01. 2019 10:00TJ Sokol BuštěhradTSM Kladno11:7
1326. 01. 2019 13:30TSM KladnoTJ Sokol Mníšek pod Brdy B7:11
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol BuštěhradTTC Kladno C8:10
1326. 01. 2019 10:00KST Rakovník DSokol Lány B9:9
1326. 01. 2019 17:00Sokol NižborSokol Rudná A11:7
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol HředleTJ Slavoj Obecnice B11:7
1316. 01. 2019 18:00TJ Sokol Stochov HoniceSTC Slaný A8:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Mníšek pod Brdy B11:7
1427. 01. 2019 13:00TSM KladnoTTC Kladno C8:10
1427. 01. 2019 10:00Sokol NižborSokol Lány B11:7
1427. 01. 2019 16:00KST Rakovník DSokol Rudná A9:9
1425. 01. 2019 18:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Slavoj Obecnice B10:8
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol HředleSTC Slaný A9:9
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol HředleTSM Kladno14:4
1506. 02. 2019 19:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Buštěhrad9:9
1509. 02. 2019 13:30TJ Slavoj Obecnice BKST Rakovník D10:8
1509. 02. 2019 17:00STC Slaný ASokol Nižbor5:13
1509. 02. 2019 17:00Sokol Lány BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B16:2
1509. 02. 2019 09:00Sokol Rudná ATTC Kladno C14:4
1610. 02. 2019 13:00TJ Sokol Stochov HoniceTSM Kladno4:14
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Buštěhrad9:9
1610. 02. 2019 10:00STC Slaný AKST Rakovník D10:8
1610. 02. 2019 13:00TJ Slavoj Obecnice BSokol Nižbor8:10
1610. 02. 2019 14:00Sokol Rudná ATJ Sokol Mníšek pod Brdy B18:0
1610. 02. 2019 10:00Sokol Lány BTTC Kladno C8:10
1723. 02. 2019 13:30TSM KladnoSokol Lány B8:10
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol BuštěhradSokol Rudná A5:13
1723. 02. 2019 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Slavoj Obecnice B7:11
1723. 02. 2019 17:00TTC Kladno CSTC Slaný A7:11
1723. 02. 2019 10:00KST Rakovník DTJ Sokol Hředle14:4
1723. 02. 2019 17:00Sokol NižborTJ Sokol Stochov Honice10:8
1822. 02. 2019 19:00TJ Sokol BuštěhradSokol Lány B8:10
1824. 02. 2019 13:00TSM KladnoSokol Rudná A5:13
1824. 02. 2019 10:00TTC Kladno CTJ Slavoj Obecnice B11:7
1824. 02. 2019 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSTC Slaný A5:13
1824. 02. 2019 10:00Sokol NižborTJ Sokol Hředle11:7
1824. 02. 2019 16:00KST Rakovník DTJ Sokol Stochov Honice9:9
20,38 nehl
1909. 03. 2019 10:00KST Rakovník DTSM Kladno11:7
1909. 03. 2019 17:00Sokol NižborTJ Sokol Buštěhrad11:7
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Mníšek pod Brdy B12:6
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTTC Kladno C10:8
1909. 03. 2019 13:30TJ Slavoj Obecnice BSokol Lány B5:13
1906. 03. 2019 20:00STC Slaný ASokol Rudná A11:7
2010. 03. 2019 10:00Sokol NižborTSM Kladno11:7
2010. 03. 2019 16:00KST Rakovník DTJ Sokol Buštěhrad10:8
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy B12:6
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol HředleTTC Kladno C6:12
2010. 03. 2019 10:00STC Slaný ASokol Lány B10:8
2010. 03. 2019 13:00TJ Slavoj Obecnice BSokol Rudná A6:12
2123. 03. 2019 13:30TSM KladnoTJ Slavoj Obecnice B9:9
2115. 03. 2019 19:00TJ Sokol BuštěhradSTC Slaný A10:8
2123. 03. 2019 13:30Sokol Lány BTJ Sokol Hředle8:10
2123. 03. 2019 17:00
Herna S.Stochov Honice
Sokol Rudná ATJ Sokol Stochov Honice7:11
2123. 03. 2019 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BKST Rakovník D7:11
2123. 03. 2019 17:00TTC Kladno CSokol Nižbor16:2
2224. 03. 2019 10:00
Herna Slavoje Obecnice
TJ Sokol BuštěhradTJ Slavoj Obecnice B7:11
2224. 03. 2019 13:00TSM KladnoSTC Slaný A8:10
2224. 03. 2019 14:30Sokol Rudná ATJ Sokol Hředle13:5
2224. 03. 2019 10:00Sokol Lány BTJ Sokol Stochov Honice8:10
2224. 03. 2019 10:00TTC Kladno CKST Rakovník D14:4
2224. 03. 2019 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Nižbor7:11
1/130. 03. 2019 17:00Sokol NižborTTC Kladno C10:5
1/130. 03. 2019 17:00Sokol Rudná ASTC Slaný A8:10
1/231. 03. 2019 10:00TTC Kladno CSokol Nižbor10:7
1/231. 03. 2019 10:00STC Slaný ASokol Rudná A9:6
1/306. 04. 2019 17:00Sokol NižborTTC Kladno C9:5
2/113. 04. 2019 17:00Sokol NižborSTC Slaný A10:6
2/214. 04. 2019 10:00STC Slaný ASokol Nižbor10:4
2/320. 04. 2019 17:00Sokol NižborSTC Slaný A6:9
11/130. 03. 2019 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Slavoj Obecnice B10:7
11/231. 03. 2019 10:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Stochov Honice8:9
21/130. 03. 2019 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Buštěhrad2:10
21/231. 03. 2019 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Mníšek pod Brdy B10:0wo
31/113. 04. 2019 17:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Buštěhrad1:10
31/214. 04. 2019 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Slavoj Obecnice B9:6
Krajská soutěž 2.třídy sk.B
129. 09. 2018 17:00
Herna Spartaku Rožmitál
TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Spartak Rožmitál6:12
129. 09. 2018 13:30ST Benešov ATJ Spartak Čenkov13:5
121. 09. 2018 18:30TJ BroumyTJ Sokol Žebrák12:6
129. 09. 2018 12:00
Herna S.K.Dvůr
SK Březnice BTJ Sokol Králův Dvůr B17:1
129. 09. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATTC Kladno D14:4
129. 09. 2018 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Hořovice B13:5
230. 09. 2018 16:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Spartak Čenkov13:5
230. 09. 2018 10:00ST Benešov ATJ Spartak Rožmitál14:4
230. 09. 2018 10:00TJ BroumyTJ Sokol Králův Dvůr B12:6
225. 09. 2018 18:00
Herna S.Žebrák
SK Březnice BTJ Sokol Žebrák11:7
230. 09. 2018 10:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Hořovice B11:7
230. 09. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice BTTC Kladno D11:7
313. 10. 2018 17:00TJ Spartak RožmitálTTC Kladno D9:9
313. 10. 2018 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hořovice B13:5
312. 10. 2018 18:00TJ Sokol ŽebrákTJ Slavoj Obecnice A5:13
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Hudlice B4:14
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Broumy11:7
310. 10. 2018 18:00ST Benešov ASK Březnice B11:7
414. 10. 2018 10:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hořovice B13:5
414. 10. 2018 10:00TJ Spartak ČenkovTTC Kladno D10:8
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hudlice B5:13
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Slavoj Obecnice A8:10
414. 10. 2018 10:00
Herna SK Březnice
TJ Sokol Mníšek pod Brdy CSK Březnice B5:13
414. 10. 2018 10:00ST Benešov ATJ Broumy13:5
527. 10. 2018 17:00TJ BroumyTJ Spartak Rožmitál7:11
527. 10. 2018 16:00
Herna Sp.Čenkov
SK Březnice BTJ Spartak Čenkov12:6
527. 10. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C11:7
517. 10. 2018 18:15TJ Sokol Hudlice BST Benešov A7:11
527. 10. 2018 13:30TTC Kladno DTJ Sokol Žebrák13:5
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Králův Dvůr B10:8
628. 10. 2018 10:00TJ BroumyTJ Spartak Čenkov12:6
628. 10. 2018 10:00
Herna Sp. Rožmitál
SK Březnice BTJ Spartak Rožmitál9:9
628. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Obecnice AST Benešov A5:13
628. 10. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C10:8
628. 10. 2018 10:00TTC Kladno DTJ Sokol Králův Dvůr B16:2
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Žebrák9:9
710. 11. 2018 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Žebrák11:7
710. 11. 2018 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Králův Dvůr B12:6
710. 11. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTTC Kladno D8:10
710. 11. 2018 13:30
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim.
ST Benešov ATJ Sokol Hořovice B15:3
710. 11. 2018 17:00TJ BroumyTJ Slavoj Obecnice A8:10
710. 11. 2018 10:00SK Březnice BTJ Sokol Hudlice B10:8
811. 11. 2018 10:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Králův Dvůr B16:2
811. 11. 2018 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Žebrák10:8
811. 11. 2018 16:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Hořovice B8:10
811. 11. 2018 10:00
Změna herny: Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim
ST Benešov ATTC Kladno D11:7
811. 11. 2018 10:00TJ BroumyTJ Sokol Hudlice B7:11
811. 11. 2018 13:00SK Březnice BTJ Slavoj Obecnice A12:6
924. 11. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Spartak Rožmitál10:8
924. 11. 2018 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Spartak Čenkov16:2
924. 11. 2018 13:30TTC Kladno DTJ Broumy10:8
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice BSK Březnice B8:10
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Mníšek pod Brdy C8:10
924. 11. 2018 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BST Benešov A3:15
1025. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Spartak Čenkov13:5
1025. 11. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Spartak Rožmitál10:8
1025. 11. 2018 10:00TTC Kladno DSK Březnice B12:6
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Broumy11:7
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol ŽebrákST Benešov A3:15
1025. 11. 2018 13:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C4:14
1120. 11. 2018 18:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CST Benešov A2:16
1108. 12. 2018 17:00TJ BroumySK Březnice B7:11
1108. 12. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Hudlice B13:5
1108. 12. 2018 13:30TTC Kladno DTJ Sokol Hořovice B10:8
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Králův Dvůr B7:11
1108. 12. 2018 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Spartak Čenkov16:2
1205. 12. 2018 18:40ST Benešov ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C14:4
1212. 01. 2019 13:00SK Březnice BTJ Broumy11:7
1211. 01. 2019 19:00TJ Sokol Hudlice BTJ Slavoj Obecnice A11:7
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTTC Kladno D12:6
1212. 01. 2019 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Žebrák5:13
1212. 01. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Spartak Rožmitál0:18
1326. 01. 2019 17:00
Herna Mníšku
TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Mníšek pod Brdy C14:4
1326. 01. 2019 17:00TJ Spartak ČenkovST Benešov A5:13
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Broumy13:5
1326. 01. 2019 13:30
Herna SK Březnice
TJ Sokol Králův Dvůr BSK Březnice B0:18
1326. 01. 2019 13:30TTC Kladno DTJ Slavoj Obecnice A6:12
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Hudlice B11:7
1427. 01. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Mníšek pod Brdy C5:13
1427. 01. 2019 10:00TJ Spartak RožmitálST Benešov A7:11
1427. 01. 2019 13:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Broumy9:9
1427. 01. 2019 10:00
Herna SK Březnice
TJ Sokol ŽebrákSK Březnice B9:9
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Slavoj Obecnice A8:10
1427. 01. 2019 10:00TTC Kladno DTJ Sokol Hudlice B6:12
1509. 02. 2019 13:30TTC Kladno DTJ Spartak Rožmitál10:8
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Spartak Čenkov15:3
1509. 02. 2019 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Žebrák14:4
1509. 02. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Králův Dvůr B15:3
1513. 01. 2019 10:00TJ BroumyTJ Sokol Mníšek pod Brdy C10:8
1509. 02. 2019 13:00SK Březnice BST Benešov A5:13
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Spartak Rožmitál10:8
1610. 02. 2019 10:00TTC Kladno DTJ Spartak Čenkov13:5
1610. 02. 2019 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Žebrák12:6
1610. 02. 2019 10:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Králův Dvůr B11:7
1610. 02. 2019 10:00
Herna S.Mníšku p.B. C
SK Březnice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C9:9
1610. 02. 2019 10:00TJ BroumyST Benešov A5:13
1723. 02. 2019 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Broumy14:4
1723. 02. 2019 17:00
Herna SK Březnice
TJ Spartak ČenkovSK Březnice B4:14
1723. 02. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Slavoj Obecnice A7:11
1723. 02. 2019 13:30ST Benešov ATJ Sokol Hudlice B11:7
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTTC Kladno D7:11
1723. 02. 2019 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Hořovice B0:18
1824. 02. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Broumy4:14
1824. 02. 2019 10:00
Herna SK Březnice
TJ Spartak RožmitálSK Březnice B14:4
1824. 02. 2019 10:00ST Benešov ATJ Slavoj Obecnice A18:0
1824. 02. 2019 16:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Hudlice B7:11
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr BTTC Kladno D1:17
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hořovice B8:10
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Spartak Rožmitál4:14
1909. 03. 2019 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Spartak Čenkov4:14
1909. 03. 2019 13:30TTC Kladno DTJ Sokol Mníšek pod Brdy C15:3
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BST Benešov A6:12
1909. 03. 2019 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Broumy11:7
1909. 03. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BSK Březnice B10:8
2010. 03. 2019 13:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Spartak Rožmitál5:13
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Spartak Čenkov12:6
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C10:8
2010. 03. 2019 10:00TTC Kladno DST Benešov A4:14
2010. 03. 2019 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Broumy13:5
2005. 03. 2019 17:00TJ Slavoj Obecnice ASK Březnice B11:7
2123. 03. 2019 13:00TJ Spartak RožmitálTJ Slavoj Obecnice A13:5
2123. 03. 2019 17:00
Herna Slavoje Obecnice
TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hudlice B7:11
2123. 03. 2019 17:00TJ BroumyTTC Kladno D4:14
2123. 03. 2019 13:30SK Březnice BTJ Sokol Hořovice B5:13
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Žebrák17:1
2123. 03. 2019 13:30ST Benešov ATJ Sokol Králův Dvůr B13:5
2223. 03. 2019 20:00
Herna Slavoje Obecnice
TJ Spartak ČenkovTJ Slavoj Obecnice A8:10
2224. 03. 2019 10:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hudlice B8:10
2224. 03. 2019 10:00SK Březnice BTTC Kladno D11:7
2224. 03. 2019 10:00TJ BroumyTJ Sokol Hořovice B3:15
2224. 03. 2019 10:00ST Benešov ATJ Sokol Žebrák17:1
2224. 03. 2019 16:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Králův Dvůr B17:1
1/130. 03. 2019 17:00ST Benešov ATJ Spartak Rožmitál10:2
1/130. 03. 2019 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Hudlice B7:10
1/231. 03. 2019 10:00TJ Spartak RožmitálST Benešov A10:7
1/231. 03. 2019 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Slavoj Obecnice A10:0wo
1/306. 04. 2019 13:30ST Benešov ATJ Spartak Rožmitál9:3
2/113. 04. 2019 17:00TJ Sokol Hudlice BST Benešov A7:10
2/214. 04. 2019 10:00ST Benešov ATJ Sokol Hudlice B9:6
11/130. 03. 2019 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Broumy10:1
11/231. 03. 2019 10:00TJ BroumyTJ Sokol Mníšek pod Brdy C2:9
21/130. 03. 2019 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Žebrák0:10wo
21/231. 03. 2019 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Spartak Čenkov10:0wo
31/113. 04. 2019 17:00TJ BroumyTJ Sokol Žebrák10:6
31/214. 04. 2019 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Broumy5:9
Krajská soutěž 2.třídy sk.C
129. 09. 2018 13:30TJ Neratovice CTJ Sokol Všetaty A7:11
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Kutná Hora B9:9
129. 09. 2018 17:00Sokol Dolní Beřkovice ATTC Brandýs nad Labem D10:8
129. 09. 2018 17:00SK Městec Králové ATJ AŠ Mladá Boleslav B11:7
129. 09. 2018 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTTC Bělá pod Bezdězem C10:8
129. 09. 2018 13:30
Herna S. Krchleby B
SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Krchleby B3:15
230. 09. 2018 13:00TJ Neratovice CTJ Sokol Kutná Hora B8:10
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Všetaty A11:7
230. 09. 2018 10:00Sokol Dolní Beřkovice ATJ AŠ Mladá Boleslav B5:13
230. 09. 2018 10:00SK Městec Králové ATTC Brandýs nad Labem D13:5
230. 09. 2018 13:00
Herna Krchleby
TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Krchleby B8:10
230. 09. 2018 10:00SK Viktorie Ořech ATTC Bělá pod Bezdězem C4:14
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Všetaty ATTC Bělá pod Bezdězem C7:11
313. 10. 2018 15:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Krchleby B11:7
313. 10. 2018 13:30TTC Brandýs nad Labem DTJ Sokol Mnichovo Hradiště C5:13
313. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BSK Viktorie Ořech A17:1
313. 10. 2018 13:30TJ Neratovice CSokol Dolní Beřkovice A7:11
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav ASK Městec Králové A10:8
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Krchleby B11:7
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kutná Hora BTTC Bělá pod Bezdězem C9:9
414. 10. 2018 13:00TTC Brandýs nad Labem DSK Viktorie Ořech A11:7
19,26 nehl
414. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Mnichovo Hradiště C14:4
414. 10. 2018 13:00TJ Neratovice CSK Městec Králové A8:10
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav ASokol Dolní Beřkovice A18:0
527. 10. 2018 17:00Sokol Dolní Beřkovice ATJ Sokol Všetaty A17:1
527. 10. 2018 17:00SK Městec Králové ATJ Sokol Kutná Hora B8:10
527. 10. 2018 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Neratovice C14:4
527. 10. 2018 15:00SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Čáslav A8:10
527. 10. 2018 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CTTC Brandýs nad Labem D12:6
527. 10. 2018 13:30TJ Sokol Krchleby BTJ AŠ Mladá Boleslav B0:18
628. 10. 2018 10:00Sokol Dolní Beřkovice ATJ Sokol Kutná Hora B10:8
628. 10. 2018 10:00SK Městec Králové ATJ Sokol Všetaty A11:7
628. 10. 2018 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Čáslav A7:11
628. 10. 2018 10:00SK Viktorie Ořech ATJ Neratovice C10:8
628. 10. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ AŠ Mladá Boleslav B8:10
628. 10. 2018 13:00TJ Sokol Krchleby BTTC Brandýs nad Labem D8:10
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Všetaty ATTC Brandýs nad Labem D6:12
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ AŠ Mladá Boleslav B10:8
710. 11. 2018 13:30TJ Neratovice CTTC Bělá pod Bezdězem C12:6
705. 11. 2018 19:30TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Krchleby B10:8
710. 11. 2018 17:00Sokol Dolní Beřkovice ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C3:15
710. 11. 2018 17:00SK Městec Králové ASK Viktorie Ořech A13:5
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Všetaty ATJ AŠ Mladá Boleslav B6:12
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kutná Hora BTTC Brandýs nad Labem D11:7
811. 11. 2018 13:00TJ Neratovice CTJ Sokol Krchleby B14:4
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav ATTC Bělá pod Bezdězem C10:8
811. 11. 2018 10:00Sokol Dolní Beřkovice ASK Viktorie Ořech A10:8
811. 11. 2018 10:00SK Městec Králové ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C10:8
924. 11. 2018 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Všetaty A10:8
924. 11. 2018 17:00SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Kutná Hora B8:10
924. 11. 2018 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CSokol Dolní Beřkovice A14:4
924. 11. 2018 13:30TJ Sokol Krchleby BSK Městec Králové A12:6
924. 11. 2018 13:30TTC Brandýs nad Labem DTJ Neratovice C6:12
924. 11. 2018 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Čáslav A8:10
1025. 11. 2018 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Kutná Hora B10:8
1025. 11. 2018 10:00SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Všetaty A10:8
1025. 11. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CSK Městec Králové A10:8
1025. 11. 2018 13:00TJ Sokol Krchleby BSokol Dolní Beřkovice A9:9
1025. 11. 2018 13:00TTC Brandýs nad Labem DTJ Sokol Čáslav A8:10
1025. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Neratovice C14:4
1108. 12. 2018 13:30TJ Neratovice CTJ Sokol Čáslav A10:8
1108. 12. 2018 17:00Sokol Dolní Beřkovice ASK Městec Králové A8:10
1108. 12. 2018 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště CSK Viktorie Ořech A13:5
1108. 12. 2018 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Krchleby B16:2
1108. 12. 2018 13:30TTC Brandýs nad Labem DTJ AŠ Mladá Boleslav B7:11
22,45 nehl
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Kutná Hora B8:10
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav ATJ Neratovice C18:0
1212. 01. 2019 17:00SK Městec Králové ASokol Dolní Beřkovice A13:5
1212. 01. 2019 10:00SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C6:12
1212. 01. 2019 13:30TJ Sokol Krchleby BTTC Bělá pod Bezdězem C8:10
1212. 01. 2019 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTTC Brandýs nad Labem D12:6
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Všetaty A10:8
1319. 01. 2019 18:00TJ Sokol Všetaty ATJ Neratovice C10:8
1325. 01. 2019 19:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Čáslav A8:10
1326. 01. 2019 13:30TTC Brandýs nad Labem DSokol Dolní Beřkovice A8:10
1326. 01. 2019 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BSK Městec Králové A13:5
1326. 01. 2019 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Mnichovo Hradiště C14:4
1326. 01. 2019 17:00
Herna V.Ořech
TJ Sokol Krchleby BSK Viktorie Ořech A14:4
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Neratovice C13:5
1406. 01. 2019 11:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Čáslav A8:10
1427. 01. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BSokol Dolní Beřkovice A12:6
1427. 01. 2019 13:00TTC Brandýs nad Labem DSK Městec Králové A10:8
1427. 01. 2019 13:00
Herna S.Mnich.Hradiště C
TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Mnichovo Hradiště C6:12
1427. 01. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CSK Viktorie Ořech A18:0wo
1509. 02. 2019 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Všetaty A10:8
1509. 02. 2019 13:30TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Kutná Hora B8:10
1509. 02. 2019 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTTC Brandýs nad Labem D11:7
1509. 02. 2019 17:00SK Viktorie Ořech ATJ AŠ Mladá Boleslav B2:16
1509. 02. 2019 17:00Sokol Dolní Beřkovice ATJ Neratovice C15:3
1509. 02. 2019 17:00SK Městec Králové ATJ Sokol Čáslav A8:10
1610. 02. 2019 13:00TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Všetaty A10:8
1610. 02. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Kutná Hora B10:8
1610. 02. 2019 10:00SK Viktorie Ořech ATTC Brandýs nad Labem D2:16
1610. 02. 2019 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ AŠ Mladá Boleslav B7:11
1610. 02. 2019 10:00SK Městec Králové ATJ Neratovice C16:2
1610. 02. 2019 10:00Sokol Dolní Beřkovice ATJ Sokol Čáslav A8:10
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Všetaty ASokol Dolní Beřkovice A10:8
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Kutná Hora BSK Městec Králové A10:8
1723. 02. 2019 13:30TJ Neratovice CTJ Sokol Mnichovo Hradiště C14:4
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav ASK Viktorie Ořech A18:0wo
1723. 02. 2019 13:30TTC Brandýs nad Labem DTTC Bělá pod Bezdězem C7:11
1723. 02. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Krchleby B10:8
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kutná Hora BSokol Dolní Beřkovice A8:10
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Všetaty ASK Městec Králové A12:6
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C10:8
1824. 02. 2019 13:00TJ Neratovice CSK Viktorie Ořech A17:1
1824. 02. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTTC Bělá pod Bezdězem C9:9
1824. 02. 2019 13:00TTC Brandýs nad Labem DTJ Sokol Krchleby B7:11
1909. 03. 2019 13:30TTC Brandýs nad Labem DTJ Sokol Všetaty A13:5
1909. 03. 2019 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Kutná Hora B7:11
1909. 03. 2019 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Neratovice C12:6
1909. 03. 2019 13:30TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Čáslav A7:11
1909. 03. 2019 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště CSokol Dolní Beřkovice A11:7
1909. 03. 2019 17:00SK Viktorie Ořech ASK Městec Králové A8:10
2010. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Všetaty A8:10
2010. 03. 2019 13:00TTC Brandýs nad Labem DTJ Sokol Kutná Hora B8:10
2010. 03. 2019 13:00TJ Sokol Krchleby BTJ Neratovice C14:4
2010. 03. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Čáslav A8:10
2010. 03. 2019 10:00SK Viktorie Ořech ASokol Dolní Beřkovice A0:18
2010. 03. 2019 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CSK Městec Králové A10:8
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C10:8
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kutná Hora BSK Viktorie Ořech A11:7
2123. 03. 2019 17:00Sokol Dolní Beřkovice ATTC Bělá pod Bezdězem C6:12
2123. 03. 2019 17:00SK Městec Králové ATJ Sokol Krchleby B6:12
2123. 03. 2019 13:30TJ Neratovice CTTC Brandýs nad Labem D9:9
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav ATJ AŠ Mladá Boleslav B12:6
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Mnichovo Hradiště C7:9
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Všetaty ASK Viktorie Ořech A14:4
2224. 03. 2019 10:00SK Městec Králové ATTC Bělá pod Bezdězem C6:12
2224. 03. 2019 10:00Sokol Dolní Beřkovice ATJ Sokol Krchleby B12:6
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav ATTC Brandýs nad Labem D10:8
2224. 03. 2019 13:00TJ Neratovice CTJ AŠ Mladá Boleslav B4:14
1/130. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Čáslav A6:10
1/130. 03. 2019 13:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ AŠ Mladá Boleslav B10:7
1/231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Kutná Hora B9:5
1/231. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTTC Bělá pod Bezdězem C8:9
2/113. 04. 2019 13:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Čáslav A5:10
2/214. 04. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav ATTC Bělá pod Bezdězem C10:0wo
11/130. 03. 2019 17:00TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Všetaty A10:6
11/231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Krchleby B7:9
21/130. 03. 2019 17:00TJ Neratovice CTTC Brandýs nad Labem D9:9
21/231. 03. 2019 13:00TTC Brandýs nad Labem DTJ Neratovice C10:2
31/113. 04. 2019 12:00TJ Sokol Všetaty ATTC Brandýs nad Labem D8:10
31/214. 04. 2019 10:00TTC Brandýs nad Labem DTJ Sokol Všetaty A9:6
Krajská soutěž 2.třídy sk.D
129. 09. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Starkoč13:5
129. 09. 2018 17:00ST Benešov BSokol Přezletice2:16
125. 09. 2018 18:30TJ Sadská CTJ Spartak Čelákovice A7:11
120. 09. 2018 18:30TTC Říčany BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy8:10
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Čáslav B13:5
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Kutná Hora ATTC Žehuň A10:8
230. 09. 2018 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ASokol Přezletice7:11
230. 09. 2018 13:00ST Benešov BTJ Sokol Starkoč10:8
230. 09. 2018 10:00TJ Sadská CTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy15:3
223. 09. 2018 10:00TTC Říčany BTJ Spartak Čelákovice A6:12
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek ATTC Žehuň A12:6
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sokol Čáslav B10:8
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Čáslav B7:11
313. 10. 2018 17:00Sokol PřezleticeTTC Žehuň A12:6
313. 10. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Velký Osek A12:6
313. 10. 2018 15:00
Herna S.K.Hora
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Kutná Hora A7:11
311. 10. 2018 18:30TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sadská C4:14
306. 10. 2018 15:00
Herna TTC Říčany
ST Benešov BTTC Říčany B6:12
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol StarkočTTC Žehuň A6:12
414. 10. 2018 10:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Čáslav B8:10
414. 10. 2018 10:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Kutná Hora A13:5
411. 10. 2018 19:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Velký Osek A8:10
414. 10. 2018 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATTC Říčany B13:5
414. 10. 2018 13:00ST Benešov BTJ Sadská C7:11
527. 10. 2018 17:00TJ Sadská CTJ Sokol Starkoč11:7
525. 10. 2018 19:30TTC Říčany BSokol Přezletice11:7
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Lokomotiva Nymburk A14:4
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Kutná Hora AST Benešov B10:8
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Spartak Čelákovice A3:15
527. 10. 2018 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy7:11
628. 10. 2018 10:00TJ Sadská CSokol Přezletice16:2
628. 10. 2018 13:00TTC Říčany BTJ Sokol Starkoč13:5
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek AST Benešov B14:4
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Lokomotiva Nymburk A11:7
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy9:9
628. 10. 2018 10:00TTC Žehuň ATJ Spartak Čelákovice A8:10
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol StarkočTJ Spartak Čelákovice A3:15
710. 11. 2018 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy8:10
710. 11. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Čáslav B6:12
710. 11. 2018 17:00
Změna herny na:Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim
ST Benešov BTTC Žehuň A5:13
710. 11. 2018 17:00TJ Sadská CTJ Sokol Velký Osek A14:4
710. 11. 2018 13:30TTC Říčany BTJ Sokol Kutná Hora A7:11
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy7:11
811. 11. 2018 10:00Sokol PřezleticeTJ Spartak Čelákovice A8:10
811. 11. 2018 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATTC Žehuň A10:8
811. 11. 2018 13:00
Změna herny na:Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim
ST Benešov BTJ Sokol Čáslav B8:10
811. 11. 2018 10:00TJ Sadská CTJ Sokol Kutná Hora A8:10
811. 11. 2018 13:00TTC Říčany BTJ Sokol Velký Osek A8:10
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Starkoč9:9
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Kutná Hora ASokol Přezletice10:8
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sadská C8:10
924. 11. 2018 17:00TTC Žehuň ATTC Říčany B11:7
924. 11. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Lokomotiva Nymburk A16:2
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyST Benešov B14:4
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek ASokol Přezletice6:12
16,22 nehl
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sokol Starkoč10:8
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav BTTC Říčany B10:8
1025. 11. 2018 10:00TTC Žehuň ATJ Sadská C9:9
1025. 11. 2018 10:00TJ Spartak Čelákovice AST Benešov B15:3
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Lokomotiva Nymburk A10:8
1105. 12. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk AST Benešov B9:9
1108. 12. 2018 13:30TJ Sadská CTTC Říčany B11:7
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Kutná Hora A10:8
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav BTTC Žehuň A9:9
1108. 12. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:8
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol StarkočSokol Přezletice7:11
1212. 01. 2019 17:00ST Benešov BTJ Lokomotiva Nymburk A9:9
1210. 01. 2019 18:30TTC Říčany BTJ Sadská C9:9
1212. 01. 2019 15:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sokol Velký Osek A12:6
1212. 01. 2019 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Čáslav B8:10
hl.0,18
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Spartak Čelákovice A6:12
1212. 01. 2019 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Starkoč14:4
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol StarkočTJ Lokomotiva Nymburk A9:9
1326. 01. 2019 10:00Sokol PřezleticeST Benešov B16:2
1326. 01. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sadská C9:9
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Říčany B13:5
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Velký Osek A11:7
1326. 01. 2019 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Kutná Hora A8:10
1427. 01. 2019 10:00Sokol PřezleticeTJ Lokomotiva Nymburk A14:4
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol StarkočST Benešov B11:7
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sadská C13:5
1427. 01. 2019 10:00TJ Spartak Čelákovice ATTC Říčany B10:8
1427. 01. 2019 10:00TTC Žehuň ATJ Sokol Velký Osek A6:12
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Kutná Hora A7:11
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Starkoč11:7
1509. 02. 2019 17:00TTC Žehuň ASokol Přezletice2:16
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Spartak Čelákovice A9:9
1509. 02. 2019 15:00
Herna S.Kostelec n.Č.L.
TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy10:8
1509. 02. 2019 17:00TJ Sadská CTJ Lokomotiva Nymburk A14:4
1509. 02. 2019 13:30TTC Říčany BST Benešov B8:10
1610. 02. 2019 10:00TTC Žehuň ATJ Sokol Starkoč8:10
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav BSokol Přezletice10:8
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Spartak Čelákovice A11:7
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy14:4
1610. 02. 2019 13:00TTC Říčany BTJ Lokomotiva Nymburk A12:6
1610. 02. 2019 10:00TJ Sadská CST Benešov B13:5
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol StarkočTJ Sadská C5:13
1723. 02. 2019 17:00Sokol PřezleticeTTC Říčany B8:10
1714. 02. 2019 18:30TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Velký Osek A6:12
1723. 02. 2019 17:00ST Benešov BTJ Sokol Kutná Hora A8:10
1723. 02. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Čáslav B13:5
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Žehuň A8:10
1824. 02. 2019 10:00Sokol PřezleticeTJ Sadská C5:13
1820. 02. 2019 19:00TJ Sokol StarkočTTC Říčany B10:8
1824. 02. 2019 13:00ST Benešov BTJ Sokol Velký Osek A7:11
1824. 02. 2019 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Kutná Hora A8:10
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Čáslav B10:8
1824. 02. 2019 10:00TJ Spartak Čelákovice ATTC Žehuň A14:4
1909. 03. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Starkoč14:4
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Přezletice11:7
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Lokomotiva Nymburk A9:9
1909. 03. 2019 17:00TTC Žehuň AST Benešov B7:11
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sadská C2:16
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kutná Hora ATTC Říčany B13:5
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Starkoč12:6
2010. 03. 2019 10:00TJ Spartak Čelákovice ASokol Přezletice15:3
2010. 03. 2019 10:00TTC Žehuň ATJ Lokomotiva Nymburk A7:11
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav BST Benešov B12:6
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sadská C12:6
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Velký Osek ATTC Říčany B12:6
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Velký Osek A7:11
2123. 03. 2019 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Kutná Hora A9:9
2123. 03. 2019 17:00TJ Sadská CTJ Sokol Čáslav B14:4
2123. 03. 2019 13:30TTC Říčany BTTC Žehuň A11:7
2123. 03. 2019 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Spartak Čelákovice A3:15
2123. 03. 2019 17:00ST Benešov BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy3:15
2224. 03. 2019 10:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Velký Osek A14:4
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Kutná Hora A9:9
hl.16,40
2224. 03. 2019 13:00TTC Říčany BTJ Sokol Čáslav B13:5
2224. 03. 2019 10:00TJ Sadská CTTC Žehuň A11:7
2224. 03. 2019 13:00ST Benešov BTJ Spartak Čelákovice A5:13
2224. 03. 2019 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy11:7
1/130. 03. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Velký Osek A10:0wo
1/130. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sadská C10:5
1/231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Spartak Čelákovice A0:10wo
1/231. 03. 2019 10:00TJ Sadská CTJ Sokol Kutná Hora A5:9
2/113. 04. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Kutná Hora A10:2
2/214. 04. 2019 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Spartak Čelákovice A3:9
11/130. 03. 2019 13:30TTC Říčany BTJ Lokomotiva Nymburk A9:9
11/231. 03. 2019 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATTC Říčany B6:10
21/130. 03. 2019 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Starkoč10:7
21/231. 03. 2019 10:00TJ Sokol StarkočTTC Žehuň A10:5
21/306. 04. 2019 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Starkoč9:8
31/113. 04. 2019 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATTC Žehuň A10:3
31/214. 04. 2019 10:00TTC Žehuň ATJ Lokomotiva Nymburk A10:4
31/320. 04. 2019 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATTC Žehuň A6:9
Český pohár
1/116. 01. 2019 18:30Stolní tenis Benešov BTělocvičná jednota Sokol Rudná2:8
1/118. 01. 2019 17:00Sportovní klub ChrašticeStolní tenis Benešov A2:8
2/101. 02. 2019 18:00Tělocvičná jednota Sokol RudnáTJ Sadská A2:8
2/129. 01. 2019 18:00TJ SLAVOJ Obecnice, z.s.TJ Sokol Kosmonosy6:4
2/131. 01. 2019 18:30TJ Sadská BKST Rakovník B1:9
2/130. 01. 2019 18:30Stolní tenis Benešov ASokol Lány 24:6
3/112. 02. 2019 18:30TJ SLAVOJ Obecnice, z.s.TJ Sadská A3:7
3/111. 02. 2019 18:30KST Rakovník BSokol Lány 25:5
4/101. 03. 2019 18:30Sokol Lány 2TJ Sadská A2:8
Kvalifikace 2.týmů KS1 o diviz
127. 04. 2019 17:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Sadská B10:0wo
228. 04. 2019 00:00TJ Sadská BTJ Sokol Králův Dvůr A0:10wo
Kval. 2.týmů KS2 o KS1
127. 04. 2019 09:00Sokol NižborTJ Sokol Kutná Hora A4:10
127. 04. 2019 09:00TJ Sokol Hudlice BTTC Bělá pod Bezdězem C9:9
227. 04. 2019 12:00TJ Sokol Kutná Hora ATTC Bělá pod Bezdězem C8:10
227. 04. 2019 12:00Sokol NižborTJ Sokol Hudlice B10:5
327. 04. 2019 15:00TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Kutná Hora A8:10
327. 04. 2019 15:00TTC Bělá pod Bezdězem CSokol Nižbor5:10
Kval.10.týmů KS2 o záchranu
127. 04. 2019 09:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Lokomotiva Nymburk A3:10
127. 04. 2019 09:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Všetaty A4:10
227. 04. 2019 13:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Všetaty A10:6
227. 04. 2019 13:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Žebrák10:5
327. 04. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Lokomotiva Nymburk A3:10
327. 04. 2019 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Slavoj Obecnice B6:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy