Výsledky
Divize
129. 09. 2018 18:00SK Slatina - Brno BMK Řeznovice B10:5
129. 09. 2018 15:30TJ Sokol Brno I AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B9:9
129. 09. 2018 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Rebešovice A4:10
129. 09. 2018 17:30SKST Hodonín CTJ Sokol Vracov A9:9
129. 09. 2018 17:30Orel Silůvky ATJ Sokol Brno I B10:8
129. 09. 2018 17:00TJ Brno-Bystrc ASK Slatina - Brno A3:10
229. 09. 2018 09:30SK Slatina - Brno BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B3:10
230. 09. 2018 10:30TJ Sokol Brno I AMK Řeznovice B10:6
230. 09. 2018 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Vracov A9:9
230. 09. 2018 10:00SKST Hodonín CTJ Sokol Rebešovice A2:10
230. 09. 2018 10:00Orel Silůvky ASK Slatina - Brno A7:10
230. 09. 2018 10:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Brno I B2:10
313. 10. 2018 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Brno I B9:9
313. 10. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSK Slatina - Brno A9:9
313. 10. 2018 17:30TJ Sokol Rebešovice AOrel Silůvky A10:4
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Vracov ATJ Brno-Bystrc A10:4
313. 10. 2018 18:00SK Slatina - Brno BTTC Moravská Slavia Brno D8:10
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Brno I ASKST Hodonín C10:1
412. 10. 2018 18:00MK Řeznovice BSK Slatina - Brno A6:10
414. 10. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Brno I B10:3
414. 10. 2018 10:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Brno-Bystrc A10:3
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Vracov AOrel Silůvky A10:4
413. 10. 2018 09:30SK Slatina - Brno BSKST Hodonín C5:10
414. 10. 2018 10:30TJ Sokol Brno I ATTC Moravská Slavia Brno D10:0
527. 10. 2018 18:00TTC Moravská Slavia Brno DMK Řeznovice B9:9
527. 10. 2018 17:30SKST Hodonín CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B5:10
527. 10. 2018 17:30Orel Silůvky ASK Slatina - Brno B10:1
527. 10. 2018 17:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Brno I A6:10
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Rebešovice A9:9
527. 10. 2018 18:00SK Slatina - Brno ATJ Sokol Vracov A10:1
628. 10. 2018 10:30TTC Moravská Slavia Brno DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:5
628. 10. 2018 10:00SKST Hodonín CMK Řeznovice B10:8
628. 10. 2018 10:00Orel Silůvky ATJ Sokol Brno I A3:10
628. 10. 2018 10:30TJ Brno-Bystrc ASK Slatina - Brno B8:10
628. 10. 2018 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Vracov A9:9
627. 10. 2018 09:30SK Slatina - Brno ATJ Sokol Rebešovice A10:3
710. 11. 2018 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Rebešovice A5:10
710. 11. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Vracov A9:9
708. 11. 2018 19:00SK Slatina - Brno BTJ Sokol Brno I B3:10
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Brno I ASK Slatina - Brno A9:9
710. 11. 2018 17:00TTC Moravská Slavia Brno DOrel Silůvky A9:9
710. 11. 2018 17:30SKST Hodonín CTJ Brno-Bystrc A10:5
809. 11. 2018 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Vracov A10:7
811. 11. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Rebešovice A10:5
825. 09. 2018 18:00SK Slatina - Brno BSK Slatina - Brno A7:10
820. 09. 2018 18:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Brno I B10:6
811. 11. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Brno-Bystrc A10:5
811. 11. 2018 10:00SKST Hodonín COrel Silůvky A9:9
924. 11. 2018 17:30Orel Silůvky AMK Řeznovice B5:10
924. 11. 2018 17:00TJ Brno-Bystrc AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B9:9
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Brno I BTTC Moravská Slavia Brno D10:0
924. 11. 2018 18:00SK Slatina - Brno ASKST Hodonín C10:0
924. 11. 2018 17:30TJ Sokol Rebešovice ASK Slatina - Brno B10:5
924. 11. 2018 14:00TJ Sokol Vracov ATJ Sokol Brno I A10:7
1025. 11. 2018 10:00Orel Silůvky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:6
1024. 11. 2018 09:30TJ Brno-Bystrc AMK Řeznovice B2:10
1025. 11. 2018 10:30TJ Sokol Brno I BSKST Hodonín C7:10
1024. 11. 2018 09:30SK Slatina - Brno ATTC Moravská Slavia Brno D10:1
1025. 11. 2018 10:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Brno I A8:10
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Vracov ASK Slatina - Brno B10:3
1108. 12. 2018 18:00SK Slatina - Brno BTJ Sokol Brno I A4:10
1101. 12. 2018 16:00TTC Moravská Slavia Brno DSKST Hodonín C10:2
1108. 12. 2018 17:30Orel Silůvky ATJ Brno-Bystrc A10:8
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Brno I BSK Slatina - Brno A9:9
1108. 12. 2018 14:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Vracov A10:5
1109. 12. 2018 14:30MK Řeznovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B5:10
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Brno I ASK Slatina - Brno B10:2
1212. 01. 2019 17:30SKST Hodonín CTTC Moravská Slavia Brno D10:4
1212. 01. 2019 17:00TJ Brno-Bystrc AOrel Silůvky A2:10
1212. 01. 2019 18:00SK Slatina - Brno ATJ Sokol Brno I B10:3
1212. 01. 2019 14:00TJ Sokol Vracov ATJ Sokol Rebešovice A10:5
1212. 01. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BMK Řeznovice B10:6
1326. 01. 2019 18:00MK Řeznovice BSK Slatina - Brno B10:4
1326. 01. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Brno I A7:10
1326. 01. 2019 17:30TJ Sokol Rebešovice ATTC Moravská Slavia Brno D10:3
1326. 01. 2019 14:00
Bzenecká 1538,Strážnice
TJ Sokol Vracov ASKST Hodonín C10:6
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Brno I BOrel Silůvky A10:1
1326. 01. 2019 15:30SK Slatina - Brno ATJ Brno-Bystrc A10:4
1427. 01. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSK Slatina - Brno B10:1
1425. 01. 2019 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Brno I A9:9
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Vracov ATTC Moravská Slavia Brno D10:6
1427. 01. 2019 10:30TJ Sokol Rebešovice ASKST Hodonín C10:3
1426. 01. 2019 09:30SK Slatina - Brno AOrel Silůvky A10:3
1427. 01. 2019 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Brno-Bystrc A10:1
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Brno I BMK Řeznovice B10:0wo
1509. 02. 2019 16:00SK Slatina - Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:3
1509. 02. 2019 17:30Orel Silůvky ATJ Sokol Rebešovice A8:10
1509. 02. 2019 17:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Vracov A6:10
1509. 02. 2019 17:00TTC Moravská Slavia Brno DSK Slatina - Brno B10:4
1509. 02. 2019 17:30SKST Hodonín CTJ Sokol Brno I A8:10
1609. 02. 2019 09:30SK Slatina - Brno AMK Řeznovice B9:9
1610. 02. 2019 10:30TJ Sokol Brno I BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:6
1610. 02. 2019 10:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Rebešovice A0:10
1610. 02. 2019 10:00Orel Silůvky ATJ Sokol Vracov A10:5
1610. 02. 2019 10:00SKST Hodonín CSK Slatina - Brno B10:0
1610. 02. 2019 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Brno I A0:10
1723. 02. 2019 18:00MK Řeznovice BTTC Moravská Slavia Brno D10:8
1723. 02. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSKST Hodonín C10:1
1723. 02. 2019 18:00SK Slatina - Brno BOrel Silůvky A8:10
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Brno I ATJ Brno-Bystrc A10:3
1723. 02. 2019 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Brno I B10:5
1723. 02. 2019 14:00
Bzenecká 1538,Strážnice
TJ Sokol Vracov ASK Slatina - Brno A8:10
1824. 02. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTTC Moravská Slavia Brno D10:5
1822. 02. 2019 18:00MK Řeznovice BSKST Hodonín C10:5
1824. 02. 2019 10:30TJ Sokol Brno I AOrel Silůvky A10:3
1823. 02. 2019 09:30SK Slatina - Brno BTJ Brno-Bystrc A5:10
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Vracov ATJ Sokol Brno I B4:10
1824. 02. 2019 10:30TJ Sokol Rebešovice ASK Slatina - Brno A1:10
1909. 03. 2019 17:30TJ Sokol Rebešovice AMK Řeznovice B4:10
1903. 03. 2019 10:00TJ Sokol Vracov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B9:9
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Brno I BSK Slatina - Brno B10:0
1909. 03. 2019 15:00SK Slatina - Brno ATJ Sokol Brno I A10:7
1909. 03. 2019 17:30Orel Silůvky ATTC Moravská Slavia Brno D10:3
1909. 03. 2019 17:00TJ Brno-Bystrc ASKST Hodonín C8:10
2010. 03. 2019 08:30TJ Sokol Vracov AMK Řeznovice B10:4
2002. 03. 2019 17:00TJ Sokol Rebešovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:3
2030. 10. 2018 18:30SK Slatina - Brno ASK Slatina - Brno B10:3
2004. 10. 2018 18:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Brno I A7:10
2010. 03. 2019 10:30TJ Brno-Bystrc ATTC Moravská Slavia Brno D10:8
2010. 03. 2019 10:00Orel Silůvky ASKST Hodonín C8:10
2123. 03. 2019 18:00MK Řeznovice BOrel Silůvky A3:10
2123. 03. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Brno-Bystrc A10:4
2123. 03. 2019 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Brno I B5:10
2123. 03. 2019 17:30SKST Hodonín CSK Slatina - Brno A10:6
2123. 03. 2019 18:00SK Slatina - Brno BTJ Sokol Rebešovice A3:10
2119. 03. 2019 18:00TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Vracov A10:2
2224. 03. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BOrel Silůvky A9:9
2222. 03. 2019 19:00MK Řeznovice BTJ Brno-Bystrc A10:3
2218. 03. 2019 18:30SKST Hodonín CTJ Sokol Brno I B10:6
2224. 03. 2019 10:30TTC Moravská Slavia Brno DSK Slatina - Brno A3:10
2224. 03. 2019 10:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Rebešovice A8:10
2223. 03. 2019 09:30SK Slatina - Brno BTJ Sokol Vracov A5:10
1/130. 03. 2019 17:30SK Slatina - Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B9:5
1/130. 03. 2019 15:00TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Rebešovice A6:9
1/231. 03. 2019 10:30
Únanov 222, Budova orlovny,I.patro
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSK Slatina - Brno A9:4
1/206. 04. 2019 15:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Brno I A9:8
1/306. 04. 2019 10:30SK Slatina - Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B9:1
2/120. 04. 2019 17:00SK Slatina - Brno ATJ Sokol Rebešovice A9:5
2/227. 04. 2019 17:00TJ Sokol Rebešovice ASK Slatina - Brno A5:9
Krajská soutěž I. třídy A
129. 09. 2018 17:00TTC Komořany AOrel Ivančice A5:10
129. 09. 2018 17:30SK Kuřim AOrel Silůvky B9:9
129. 09. 2018 17:30KST Blansko BTJ Sokol Hlubočany A9:9
129. 09. 2018 17:30STK Zbraslavec ATJ Cemo Mokrá A10:0
129. 09. 2018 10:00TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Brno I C1:10
129. 09. 2018 17:00TJ Brno-Bystrc BTJ Šošůvka A0:10
230. 09. 2018 10:00TTC Komořany AOrel Silůvky B3:10
230. 09. 2018 10:00SK Kuřim AOrel Ivančice A5:10
230. 09. 2018 10:00KST Blansko BTJ Cemo Mokrá A10:1
230. 09. 2018 10:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Hlubočany A6:10
228. 09. 2018 19:00TJ Sokol Bučovice ATJ Šošůvka A2:10
230. 09. 2018 10:30TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Brno I C2:10
313. 10. 2018 15:00Orel Ivančice ATJ Sokol Brno I C8:10
313. 10. 2018 18:00TJ Šošůvka AOrel Silůvky B10:7
313. 10. 2018 17:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Bučovice A10:0
303. 10. 2018 19:00TJ Cemo Mokrá ATJ Brno-Bystrc B10:8
313. 10. 2018 17:00TTC Komořany AKST Blansko B6:10
313. 10. 2018 17:30STK Zbraslavec ASK Kuřim A10:5
413. 10. 2018 10:00Orel Ivančice ATJ Šošůvka A10:7
414. 10. 2018 10:00Orel Silůvky BTJ Sokol Brno I C10:5
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Brno-Bystrc B10:1
407. 10. 2018 10:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Bučovice A10:8
414. 10. 2018 10:00TTC Komořany ASTK Zbraslavec A2:10
409. 10. 2018 17:30SK Kuřim AKST Blansko B9:9
527. 10. 2018 17:30KST Blansko BOrel Ivančice A7:10
527. 10. 2018 17:30STK Zbraslavec AOrel Silůvky B10:3
527. 10. 2018 17:30TJ Sokol Bučovice ATTC Komořany A1:10
527. 10. 2018 17:00TJ Brno-Bystrc BSK Kuřim A7:10
527. 10. 2018 10:30TJ Sokol Brno I CTJ Sokol Hlubočany A6:10
527. 10. 2018 17:30TJ Šošůvka ATJ Cemo Mokrá A10:5
628. 10. 2018 10:00KST Blansko BOrel Silůvky B10:3
628. 10. 2018 10:30STK Zbraslavec AOrel Ivančice A10:6
626. 10. 2018 19:00TJ Sokol Bučovice ASK Kuřim A2:10
628. 10. 2018 10:30TJ Brno-Bystrc BTTC Komořany A1:10
626. 10. 2018 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Cemo Mokrá A10:5
628. 10. 2018 10:00TJ Šošůvka ATJ Sokol Hlubočany A10:4
710. 11. 2018 17:00Orel Ivančice ATJ Sokol Hlubočany A4:10
710. 11. 2018 17:00TJ Cemo Mokrá AOrel Silůvky B1:10
710. 11. 2018 17:00TTC Komořany ATJ Sokol Brno I C1:10
710. 11. 2018 17:30SK Kuřim ATJ Šošůvka A4:10
710. 11. 2018 17:30KST Blansko BTJ Sokol Bučovice A10:2
710. 11. 2018 17:30STK Zbraslavec ATJ Brno-Bystrc B10:0
801. 11. 2018 17:00Orel Ivančice ATJ Cemo Mokrá A10:3
811. 11. 2018 10:00Orel Silůvky BTJ Sokol Hlubočany A3:10
803. 11. 2018 11:00TTC Komořany ATJ Šošůvka A6:10
811. 11. 2018 10:00SK Kuřim ATJ Sokol Brno I C10:3
811. 11. 2018 10:00KST Blansko BTJ Brno-Bystrc B10:2
811. 11. 2018 10:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Bučovice A10:2
924. 11. 2018 16:00TJ Sokol Bučovice AOrel Ivančice A1:10
924. 11. 2018 17:00TJ Brno-Bystrc BOrel Silůvky B10:8
924. 11. 2018 10:30TJ Sokol Brno I CKST Blansko B6:10
924. 11. 2018 17:30TJ Šošůvka ASTK Zbraslavec A7:10
924. 11. 2018 17:30TJ Sokol Hlubočany ATTC Komořany A10:1
924. 11. 2018 17:00TJ Cemo Mokrá ASK Kuřim A10:7
1023. 11. 2018 19:00TJ Sokol Bučovice AOrel Silůvky B4:10
1025. 11. 2018 10:30TJ Brno-Bystrc BOrel Ivančice A2:10
1023. 11. 2018 18:30TJ Sokol Brno I CSTK Zbraslavec A9:9
1025. 11. 2018 10:00TJ Šošůvka AKST Blansko B9:9
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Hlubočany ASK Kuřim A10:0
1025. 11. 2018 09:00TJ Cemo Mokrá ATTC Komořany A10:3
1108. 12. 2018 17:00TTC Komořany ASK Kuřim A8:10
1108. 12. 2018 17:30KST Blansko BSTK Zbraslavec A5:10
1108. 12. 2018 17:30TJ Sokol Bučovice ATJ Brno-Bystrc B5:10
1108. 12. 2018 10:30TJ Sokol Brno I CTJ Šošůvka A9:9
1108. 12. 2018 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Hlubočany A4:10
1108. 12. 2018 17:00Orel Ivančice AOrel Silůvky B10:0
1213. 01. 2019 10:30SK Kuřim ATTC Komořany A8:10
1212. 01. 2019 17:30STK Zbraslavec AKST Blansko B7:10
1212. 01. 2019 17:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Bučovice A10:4
1212. 01. 2019 14:00TJ Šošůvka ATJ Sokol Brno I C10:4
1212. 01. 2019 16:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Cemo Mokrá A10:4
1213. 01. 2019 10:00Orel Silůvky BOrel Ivančice A5:10
1326. 01. 2019 17:00Orel Ivančice ATTC Komořany A10:3
1326. 01. 2019 17:30Orel Silůvky BSK Kuřim A10:8
1325. 01. 2019 19:00TJ Sokol Hlubočany AKST Blansko B5:10
1326. 01. 2019 17:00TJ Cemo Mokrá ASTK Zbraslavec A0:10
1326. 01. 2019 10:30TJ Sokol Brno I CTJ Sokol Bučovice A10:3
1326. 01. 2019 17:30TJ Šošůvka ATJ Brno-Bystrc B10:2
1427. 01. 2019 10:00Orel Silůvky BTTC Komořany A10:7
1426. 01. 2019 10:00Orel Ivančice ASK Kuřim A10:5
1427. 01. 2019 09:00TJ Cemo Mokrá AKST Blansko B2:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Hlubočany ASTK Zbraslavec A3:10
1420. 01. 2019 10:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Bučovice A10:4
1425. 01. 2019 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Brno-Bystrc B10:6
1509. 02. 2019 10:30TJ Sokol Brno I COrel Ivančice A7:10
1509. 02. 2019 13:30Orel Silůvky BTJ Šošůvka A2:10
1509. 02. 2019 17:30TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Hlubočany A3:10
1509. 02. 2019 17:00TJ Brno-Bystrc BTJ Cemo Mokrá A9:9
1509. 02. 2019 17:30KST Blansko BTTC Komořany A10:0
1509. 02. 2019 14:30SK Kuřim ASTK Zbraslavec A1:10
1610. 02. 2019 10:00TJ Šošůvka AOrel Ivančice A7:10
1608. 02. 2019 18:30TJ Sokol Brno I COrel Silůvky B10:3
1610. 02. 2019 10:30TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Hlubočany A8:10
1608. 02. 2019 19:00TJ Sokol Bučovice ATJ Cemo Mokrá A4:10
1610. 02. 2019 10:30STK Zbraslavec ATTC Komořany A10:0wo
1610. 02. 2019 10:00KST Blansko BSK Kuřim A10:1
1723. 02. 2019 17:00Orel Ivančice AKST Blansko B7:10
1723. 02. 2019 17:30Orel Silůvky BSTK Zbraslavec A2:10
1723. 02. 2019 17:00TTC Komořany ATJ Sokol Bučovice A10:0
1723. 02. 2019 17:30SK Kuřim ATJ Brno-Bystrc B10:3
1723. 02. 2019 17:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Brno I C10:4
1723. 02. 2019 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Šošůvka A5:10
1824. 02. 2019 10:00Orel Silůvky BKST Blansko B3:10
1823. 02. 2019 10:00Orel Ivančice ASTK Zbraslavec A3:10
1824. 02. 2019 10:00SK Kuřim ATJ Sokol Bučovice A10:3
1824. 02. 2019 10:00TTC Komořany ATJ Brno-Bystrc B9:9
1824. 02. 2019 10:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Brno I C10:2
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Šošůvka A5:10
1909. 03. 2019 17:30TJ Sokol Hlubočany AOrel Ivančice A9:9
1909. 03. 2019 13:30Orel Silůvky BTJ Cemo Mokrá A10:8
1909. 03. 2019 10:30TJ Sokol Brno I CTTC Komořany A10:4
1902. 03. 2019 17:30TJ Šošůvka ASK Kuřim A10:7
1909. 03. 2019 17:30TJ Sokol Bučovice AKST Blansko B2:10
1909. 03. 2019 17:00TJ Brno-Bystrc BSTK Zbraslavec A5:10
2010. 03. 2019 09:00TJ Cemo Mokrá AOrel Ivančice A2:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Hlubočany AOrel Silůvky B10:3
2010. 03. 2019 10:00TJ Šošůvka ATTC Komořany A10:5
2008. 03. 2019 18:30TJ Sokol Brno I CSK Kuřim A10:3
2010. 03. 2019 10:30TJ Brno-Bystrc BKST Blansko B6:10
2008. 03. 2019 19:00TJ Sokol Bučovice ASTK Zbraslavec A0:10
2123. 03. 2019 17:00Orel Ivančice ATJ Sokol Bučovice A10:1
2123. 03. 2019 17:30Orel Silůvky BTJ Brno-Bystrc B10:7
2123. 03. 2019 17:30KST Blansko BTJ Sokol Brno I C10:5
2123. 03. 2019 17:30STK Zbraslavec ATJ Šošůvka A10:6
2123. 03. 2019 17:00TTC Komořany ATJ Sokol Hlubočany A7:10
2123. 03. 2019 17:30SK Kuřim ATJ Cemo Mokrá A10:7
2224. 03. 2019 10:00Orel Silůvky BTJ Sokol Bučovice A10:0wo
2223. 03. 2019 10:00Orel Ivančice ATJ Brno-Bystrc B10:6
2221. 03. 2019 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Brno I C10:4
2220. 03. 2019 19:00KST Blansko BTJ Šošůvka A10:6
2224. 03. 2019 10:00SK Kuřim ATJ Sokol Hlubočany A7:10
2224. 03. 2019 10:00TTC Komořany ATJ Cemo Mokrá A9:9
Krajská soutěž I. třídy B
129. 09. 2018 18:00KST Vyškov ATJ Holásky B9:9
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C8:10
129. 09. 2018 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Slovan Hodonín A10:3
129. 09. 2018 18:00SKST Hodonín DKST Oltec Brno A9:9
129. 09. 2018 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Lanžhot B10:3
129. 09. 2018 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ASPIN Lednice A10:3
228. 09. 2018 18:00KST Vyškov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C1:10
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Holásky B10:8
229. 09. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice BKST Oltec Brno A10:4
229. 09. 2018 10:00SKST Hodonín DTJ Slovan Hodonín A10:6
230. 09. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín ASPIN Lednice A10:5
228. 09. 2018 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Lanžhot B10:4
313. 10. 2018 17:30TJ Holásky BTJ Sokol Lanžhot B10:3
313. 10. 2018 18:00
herna Sokolská 12, Znojmo
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CSPIN Lednice A10:4
313. 10. 2018 17:00TJ Slovan Hodonín AT.J. Sokol Hodonín A9:9
313. 10. 2018 17:00KST Oltec Brno ATJ Jevišovka-Drnholec A10:8
313. 10. 2018 13:00KST Vyškov ATJ Jiskra Strážnice B4:10
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí ASKST Hodonín D10:4
413. 10. 2018 09:30TJ Holásky BSPIN Lednice A10:4
413. 10. 2018 09:30
herna Sokolská 12, Znojmo
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Lanžhot B10:4
414. 10. 2018 10:00TJ Slovan Hodonín ATJ Jevišovka-Drnholec A9:9
414. 10. 2018 10:30KST Oltec Brno AT.J. Sokol Hodonín A10:2
412. 10. 2018 19:00KST Vyškov ASKST Hodonín D9:9
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jiskra Strážnice B10:5
526. 10. 2018 18:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Holásky B4:10
527. 10. 2018 18:00SKST Hodonín DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C5:10
527. 10. 2018 17:30T.J. Sokol Hodonín AKST Vyškov A10:3
527. 10. 2018 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Kobylí A7:10
527. 10. 2018 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Slovan Hodonín A8:10
527. 10. 2018 18:30SPIN Lednice AKST Oltec Brno A9:9
627. 10. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C9:9
627. 10. 2018 10:00SKST Hodonín DTJ Holásky B9:9
628. 10. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Kobylí A10:4
625. 10. 2018 18:30TJ Jevišovka-Drnholec AKST Vyškov A10:2
628. 10. 2018 10:30TJ Sokol Lanžhot BKST Oltec Brno A3:10
626. 10. 2018 18:30SPIN Lednice ATJ Slovan Hodonín A10:6
710. 11. 2018 17:00
Kasárenská 4224/2, 695 01 Hodonín
TJ Holásky BTJ Slovan Hodonín A10:5
710. 11. 2018 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Oltec Brno A10:6
710. 11. 2018 09:30KST Vyškov ATJ Sokol Lanžhot B10:5
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí ASPIN Lednice A10:6
710. 11. 2018 17:30TJ Jiskra Strážnice BT.J. Sokol Hodonín A4:10
710. 11. 2018 18:00SKST Hodonín DTJ Jevišovka-Drnholec A10:7
810. 11. 2018 09:30TJ Holásky BKST Oltec Brno A9:9
810. 11. 2018 09:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Slovan Hodonín A10:2
804. 11. 2018 14:00KST Vyškov ASPIN Lednice A10:8
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Lanžhot B10:4
810. 11. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Jevišovka-Drnholec A10:5
810. 11. 2018 10:00SKST Hodonín DT.J. Sokol Hodonín A8:10
924. 11. 2018 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Holásky B9:9
923. 11. 2018 18:30TJ Jevišovka-Drnholec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C2:10
924. 11. 2018 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Jiskra Strážnice B6:10
924. 11. 2018 18:30SPIN Lednice ASKST Hodonín D9:9
924. 11. 2018 17:00TJ Slovan Hodonín AKST Vyškov A10:1
924. 11. 2018 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Kobylí A8:10
1025. 11. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:7
1025. 11. 2018 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Holásky B10:5
1025. 11. 2018 10:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Hodonín D10:5
1023. 11. 2018 18:30SPIN Lednice ATJ Jiskra Strážnice B10:2
1025. 11. 2018 10:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Kobylí A1:10
1025. 11. 2018 10:30KST Oltec Brno AKST Vyškov A10:5
1108. 12. 2018 18:00KST Vyškov ATJ Sokol Kobylí A10:5
1108. 12. 2018 17:30TJ Jiskra Strážnice BSKST Hodonín D10:8
1108. 12. 2018 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Jevišovka-Drnholec A10:6
1108. 12. 2018 18:15TJ Sokol Lanžhot BSPIN Lednice A5:10
1108. 12. 2018 17:00TJ Slovan Hodonín AKST Oltec Brno A3:10
1107. 12. 2018 17:30TJ Holásky BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:5
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kobylí AKST Vyškov A10:6
1212. 01. 2019 18:00SKST Hodonín DTJ Jiskra Strážnice B10:8
1212. 01. 2019 17:30TJ Jevišovka-Drnholec AT.J. Sokol Hodonín A10:7
1212. 01. 2019 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Lanžhot B10:0wo
1212. 01. 2019 17:00KST Oltec Brno ATJ Slovan Hodonín A10:8
1212. 01. 2019 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Holásky B10:4
1326. 01. 2019 17:30TJ Holásky BKST Vyškov A10:2
1326. 01. 2019 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Kobylí A10:1
1326. 01. 2019 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Jiskra Strážnice B10:2
1326. 01. 2019 17:00KST Oltec Brno ASKST Hodonín D10:1
1326. 01. 2019 18:30TJ Sokol Lanžhot BT.J. Sokol Hodonín A4:10
1326. 01. 2019 18:30SPIN Lednice ATJ Jevišovka-Drnholec A10:7
1426. 01. 2019 09:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Vyškov A10:3
1426. 01. 2019 09:30TJ Holásky BTJ Sokol Kobylí A6:10
1427. 01. 2019 10:30KST Oltec Brno ATJ Jiskra Strážnice B10:0
1427. 01. 2019 10:00TJ Slovan Hodonín ASKST Hodonín D10:6
1425. 01. 2019 18:30SPIN Lednice AT.J. Sokol Hodonín A10:6
1425. 01. 2019 18:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Jevišovka-Drnholec A10:5
1509. 02. 2019 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Holásky B10:5
1509. 02. 2019 18:30SPIN Lednice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:5
1509. 02. 2019 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Slovan Hodonín A10:3
1509. 02. 2019 17:30TJ Jevišovka-Drnholec AKST Oltec Brno A9:9
1509. 02. 2019 17:30TJ Jiskra Strážnice BKST Vyškov A10:3
1508. 02. 2019 19:00SKST Hodonín DTJ Sokol Kobylí A10:2
1608. 02. 2019 18:30SPIN Lednice ATJ Holásky B9:9
1610. 02. 2019 10:30TJ Sokol Lanžhot BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:7
1610. 02. 2019 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Slovan Hodonín A6:10
1610. 02. 2019 10:00T.J. Sokol Hodonín AKST Oltec Brno A10:6
1609. 02. 2019 10:00SKST Hodonín DKST Vyškov A10:5
1609. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Kobylí A10:4
1723. 02. 2019 17:30TJ Holásky BTJ Jiskra Strážnice B5:10
1723. 02. 2019 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CSKST Hodonín D10:7
1723. 02. 2019 18:00KST Vyškov AT.J. Sokol Hodonín A3:10
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jevišovka-Drnholec A10:7
1723. 02. 2019 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Lanžhot B10:0
1723. 02. 2019 17:00KST Oltec Brno ASPIN Lednice A7:10
1823. 02. 2019 09:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Jiskra Strážnice B10:2
1823. 02. 2019 09:30TJ Holásky BSKST Hodonín D10:8
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí AT.J. Sokol Hodonín A6:10
1822. 02. 2019 18:30KST Vyškov ATJ Jevišovka-Drnholec A9:9
1824. 02. 2019 10:30KST Oltec Brno ATJ Sokol Lanžhot B10:0
1824. 02. 2019 10:00TJ Slovan Hodonín ASPIN Lednice A3:10
1909. 03. 2019 18:00
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany
TJ Slovan Hodonín ATJ Holásky B10:3
1909. 03. 2019 17:00KST Oltec Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C7:10
1909. 03. 2019 19:30TJ Sokol Lanžhot BKST Vyškov A9:9
1909. 03. 2019 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Kobylí A1:10
1909. 03. 2019 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Jiskra Strážnice B10:1
1909. 03. 2019 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ASKST Hodonín D10:4
2010. 03. 2019 10:30KST Oltec Brno ATJ Holásky B10:0
2010. 03. 2019 10:00TJ Slovan Hodonín AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C3:10
2008. 03. 2019 18:30SPIN Lednice AKST Vyškov A6:10
2010. 03. 2019 10:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Kobylí A6:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Jiskra Strážnice B10:1
2010. 03. 2019 10:00T.J. Sokol Hodonín ASKST Hodonín D10:5
2123. 03. 2019 17:30TJ Holásky BT.J. Sokol Hodonín A6:10
2123. 03. 2019 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Jevišovka-Drnholec A10:6
2123. 03. 2019 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Lanžhot B10:4
2123. 03. 2019 18:00SKST Hodonín DSPIN Lednice A10:1
2123. 03. 2019 18:00KST Vyškov ATJ Slovan Hodonín A10:3
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kobylí AKST Oltec Brno A9:9
2223. 03. 2019 09:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CT.J. Sokol Hodonín A10:7
2223. 03. 2019 09:30TJ Holásky BTJ Jevišovka-Drnholec A9:9
2223. 03. 2019 10:00SKST Hodonín DTJ Sokol Lanžhot B10:4
2223. 03. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice BSPIN Lednice A10:2
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Slovan Hodonín A10:0wo
2222. 03. 2019 18:00KST Vyškov AKST Oltec Brno A9:9
Krajská soutěž II. třídy A
129. 09. 2018 15:00
herna Palackého 60, Moravský Krumlov
SK Prace AMK Řeznovice C6:10
129. 09. 2018 10:30TJ Sokol Brno I DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:1
129. 09. 2018 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Otnice A10:8
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Velešovice A6:10
129. 09. 2018 10:00Orel Silůvky CTJ Lažánky A10:5
126. 09. 2018 18:00TJ Sokol Brno-Židenice ATTC Komořany B9:9
230. 09. 2018 11:00SK Prace AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E6:10
228. 09. 2018 18:30TJ Sokol Brno I DMK Řeznovice C10:4
230. 09. 2018 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Velešovice A6:10
229. 09. 2018 10:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Otnice A10:3
228. 09. 2018 19:00Orel Silůvky CTTC Komořany B10:2
228. 09. 2018 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Lažánky A10:2
313. 10. 2018 18:00MK Řeznovice CTJ Lažánky A9:9
313. 10. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETTC Komořany B10:8
313. 10. 2018 17:30TJ Sokol Otnice AOrel Silůvky C10:7
311. 10. 2018 18:30TJ Velešovice ATJ Sokol Brno-Židenice A8:10
313. 10. 2018 17:00SK Prace ATTC Moravská Slavia Brno E3:10
313. 10. 2018 10:30TJ Sokol Brno I DTJ Sokol Rebešovice B9:9
412. 10. 2018 18:00MK Řeznovice CTTC Komořany B9:9
412. 10. 2018 19:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Lažánky A10:5
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Brno-Židenice A9:9
414. 10. 2018 15:00TJ Velešovice AOrel Silůvky C10:4
414. 10. 2018 11:00SK Prace ATJ Sokol Rebešovice B2:10
412. 10. 2018 18:30TJ Sokol Brno I DTTC Moravská Slavia Brno E10:3
527. 10. 2018 17:00TTC Moravská Slavia Brno EMK Řeznovice C10:3
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Rebešovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:3
527. 10. 2018 10:00Orel Silůvky CSK Prace A10:3
524. 10. 2018 18:15TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Brno I D10:6
527. 10. 2018 17:00TJ Lažánky ATJ Sokol Otnice A5:10
527. 10. 2018 17:00TTC Komořany BTJ Velešovice A5:10
628. 10. 2018 10:30TTC Moravská Slavia Brno EKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:0
627. 10. 2018 10:00TJ Sokol Rebešovice BMK Řeznovice C10:7
626. 10. 2018 19:00Orel Silůvky CTJ Sokol Brno I D5:10
626. 10. 2018 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ASK Prace A10:8
628. 10. 2018 10:30TJ Lažánky ATJ Velešovice A5:10
628. 10. 2018 10:00TTC Komořany BTJ Sokol Otnice A9:9
710. 11. 2018 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Otnice A4:10
710. 11. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Velešovice A7:10
710. 11. 2018 14:30TJ Lažánky ASK Prace A10:3
710. 11. 2018 10:30TJ Sokol Brno I DTTC Komořany B10:4
710. 11. 2018 17:00TTC Moravská Slavia Brno EOrel Silůvky C10:1
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Brno-Židenice A10:7
809. 11. 2018 18:00MK Řeznovice CTJ Velešovice A10:5
809. 11. 2018 19:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Otnice A10:8
804. 11. 2018 15:00SK Prace ATTC Komořany B10:7
809. 11. 2018 18:30TJ Sokol Brno I DTJ Lažánky A10:3
811. 11. 2018 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Brno-Židenice A10:7
810. 11. 2018 10:00TJ Sokol Rebešovice BOrel Silůvky C10:2
924. 11. 2018 10:00Orel Silůvky CMK Řeznovice C10:4
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:8
924. 11. 2018 17:00TJ Lažánky ATTC Moravská Slavia Brno E9:9
924. 11. 2018 17:00TTC Komořany BTJ Sokol Rebešovice B5:10
924. 11. 2018 17:30TJ Sokol Otnice ASK Prace A10:4
924. 11. 2018 17:30TJ Velešovice ATJ Sokol Brno I D9:9
1023. 11. 2018 19:00Orel Silůvky CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:8
1023. 11. 2018 18:30TJ Sokol Brno-Židenice AMK Řeznovice C10:5
1025. 11. 2018 09:00TJ Lažánky ATJ Sokol Rebešovice B6:10
1025. 11. 2018 10:00TTC Komořany BTTC Moravská Slavia Brno E5:10
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Brno I D10:5
1025. 11. 2018 14:00TJ Velešovice ASK Prace A10:8
1106. 12. 2018 19:00SK Prace ATJ Sokol Brno I D3:10
1108. 12. 2018 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Rebešovice B10:6
1108. 12. 2018 10:00Orel Silůvky CTJ Sokol Brno-Židenice A10:2
1108. 12. 2018 17:00TJ Lažánky ATTC Komořany B8:10
1108. 12. 2018 10:30TJ Sokol Otnice ATJ Velešovice A10:5
1109. 12. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EMK Řeznovice C3:10
1212. 01. 2019 10:30TJ Sokol Brno I DSK Prace A10:5
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Rebešovice BTTC Moravská Slavia Brno E7:10
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AOrel Silůvky C9:9
1212. 01. 2019 17:00TTC Komořany BTJ Lažánky A3:10
1213. 01. 2019 09:00TJ Velešovice ATJ Sokol Otnice A9:9
1212. 01. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EMK Řeznovice C9:9
1326. 01. 2019 18:00MK Řeznovice CSK Prace A10:3
1326. 01. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Brno I D2:10
1326. 01. 2019 17:30TJ Sokol Otnice ATTC Moravská Slavia Brno E10:8
1326. 01. 2019 17:30TJ Velešovice ATJ Sokol Rebešovice B9:9
1326. 01. 2019 17:00TJ Lažánky AOrel Silůvky C10:7
1326. 01. 2019 17:00TTC Komořany BTJ Sokol Brno-Židenice A9:9
1425. 01. 2019 19:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ESK Prace A10:7
1425. 01. 2019 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Brno I D10:5
1427. 01. 2019 10:00TJ Velešovice ATTC Moravská Slavia Brno E7:10
1427. 01. 2019 09:00TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Rebešovice B6:10
1427. 01. 2019 10:00TTC Komořany BOrel Silůvky C5:10
1427. 01. 2019 09:00TJ Lažánky ATJ Sokol Brno-Židenice A10:4
1509. 02. 2019 17:00TJ Lažánky AMK Řeznovice C10:6
1509. 02. 2019 17:00TTC Komořany BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:8
1509. 02. 2019 10:00Orel Silůvky CTJ Sokol Otnice A6:10
1509. 02. 2019 10:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Velešovice A9:9
1509. 02. 2019 17:00TTC Moravská Slavia Brno ESK Prace A10:4
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Brno I D10:2
1610. 02. 2019 10:00TTC Komořany BMK Řeznovice C1:10
1609. 02. 2019 11:00TJ Lažánky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E9:9
1608. 02. 2019 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Otnice A10:4
1608. 02. 2019 19:00Orel Silůvky CTJ Velešovice A10:6
1609. 02. 2019 10:00TJ Sokol Rebešovice BSK Prace A10:5
1610. 02. 2019 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Brno I D10:1
1723. 02. 2019 18:00MK Řeznovice CTTC Moravská Slavia Brno E10:7
1723. 02. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Rebešovice B6:10
1723. 02. 2019 17:00SK Prace AOrel Silůvky C10:8
1723. 02. 2019 10:30TJ Sokol Brno I DTJ Sokol Brno-Židenice A10:1
1723. 02. 2019 15:30TJ Sokol Otnice ATJ Lažánky A8:10
1719. 02. 2019 18:30TJ Velešovice ATTC Komořany B10:3
1822. 02. 2019 19:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETTC Moravská Slavia Brno E4:10
1822. 02. 2019 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Rebešovice B10:1
1822. 02. 2019 18:30TJ Sokol Brno I DOrel Silůvky C10:7
1824. 02. 2019 11:00SK Prace ATJ Sokol Brno-Židenice A6:10
1816. 02. 2019 15:30TJ Velešovice ATJ Lažánky A10:2
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Otnice ATTC Komořany B10:5
1909. 03. 2019 17:30TJ Sokol Otnice AMK Řeznovice C10:5
1909. 03. 2019 16:30TJ Velešovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:4
1909. 03. 2019 17:00SK Prace ATJ Lažánky A7:10
1909. 03. 2019 17:00TTC Komořany BTJ Sokol Brno I D4:10
1909. 03. 2019 10:00Orel Silůvky CTTC Moravská Slavia Brno E1:10
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Rebešovice B9:9
2010. 03. 2019 10:00TJ Velešovice AMK Řeznovice C1:10
2008. 03. 2019 19:00TJ Sokol Otnice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E6:10
2010. 03. 2019 10:00TTC Komořany BSK Prace A7:10
2010. 03. 2019 13:00TJ Lažánky ATJ Sokol Brno I D10:5
2008. 03. 2019 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ATTC Moravská Slavia Brno E6:10
2008. 03. 2019 19:00Orel Silůvky CTJ Sokol Rebešovice B10:4
2123. 03. 2019 18:00MK Řeznovice COrel Silůvky C10:1
2123. 03. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Brno-Židenice A10:0wo
2123. 03. 2019 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Lažánky A7:10
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Rebešovice BTTC Komořany B10:0wo
2123. 03. 2019 17:00SK Prace ATJ Sokol Otnice A3:10
2123. 03. 2019 10:30TJ Sokol Brno I DTJ Velešovice A10:8
2222. 03. 2019 19:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EOrel Silůvky C10:3
2222. 03. 2019 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Brno-Židenice A10:2
2223. 03. 2019 10:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Lažánky A3:10
2224. 03. 2019 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETTC Komořany B10:1
2222. 03. 2019 18:30TJ Sokol Brno I DTJ Sokol Otnice A10:3
2224. 03. 2019 11:00SK Prace ATJ Velešovice A10:6
Krajská soutěž II. třídy B
129. 09. 2018 17:30TJ Sokol Ždárná ATJ Holásky C3:10
129. 09. 2018 17:00Triangl o.s. Rájec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:3
129. 09. 2018 10:00KST Blansko CTJ Sokol Hlubočany B10:5
129. 09. 2018 10:00STK Zbraslavec BTJ Cemo Mokrá B10:0wo
129. 09. 2018 17:30TTC Koral Tišnov BSK Kuřim B10:7
129. 09. 2018 18:00KST Kunštát ATJ Sokol Drnovice A10:1
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Ždárná AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D7:10
228. 09. 2018 18:00Triangl o.s. Rájec ATJ Holásky C5:10
227. 09. 2018 19:30KST Blansko CTJ Cemo Mokrá B10:4
228. 09. 2018 18:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Hlubočany B4:10
230. 09. 2018 10:00TTC Koral Tišnov BKST Kunštát A2:10
230. 09. 2018 08:00SK Kuřim BTJ Sokol Drnovice A10:2
313. 10. 2018 13:30TJ Holásky CSK Kuřim B10:3
312. 10. 2018 19:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DKST Kunštát A5:10
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Hlubočany BTTC Koral Tišnov B10:1
306. 10. 2018 17:00TJ Cemo Mokrá BTJ Sokol Drnovice A10:7
313. 10. 2018 17:30TJ Sokol Ždárná AKST Blansko C0:10
313. 10. 2018 13:00STK Zbraslavec BTriangl o.s. Rájec A10:1
414. 10. 2018 10:00TJ Holásky CKST Kunštát A10:7
407. 10. 2018 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSK Kuřim B10:5
412. 10. 2018 19:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Drnovice A10:4
410. 10. 2018 19:00TJ Cemo Mokrá BTTC Koral Tišnov B6:10
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Ždárná ASTK Zbraslavec B2:10
412. 10. 2018 18:00Triangl o.s. Rájec AKST Blansko C5:10
524. 10. 2018 19:00KST Blansko CTJ Holásky C10:6
527. 10. 2018 10:00STK Zbraslavec BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D7:10
527. 10. 2018 17:30TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Ždárná A10:2
527. 10. 2018 18:00TJ Sokol Drnovice ATriangl o.s. Rájec A8:10
527. 10. 2018 17:30SK Kuřim BTJ Sokol Hlubočany B4:10
527. 10. 2018 17:30KST Kunštát ATJ Cemo Mokrá B9:9
626. 10. 2018 18:30KST Blansko CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D8:10
626. 10. 2018 19:00STK Zbraslavec BTJ Holásky C4:10
628. 10. 2018 10:00TTC Koral Tišnov BTriangl o.s. Rájec A10:2
628. 10. 2018 09:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Ždárná A10:7
628. 10. 2018 10:00SK Kuřim BTJ Cemo Mokrá B9:9
628. 10. 2018 09:30KST Kunštát ATJ Sokol Hlubočany B10:8
709. 11. 2018 19:00TJ Holásky CTJ Sokol Hlubočany B5:10
709. 11. 2018 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Cemo Mokrá B9:9
710. 11. 2018 17:30TJ Sokol Ždárná ASK Kuřim B4:10
710. 11. 2018 17:00Triangl o.s. Rájec AKST Kunštát A8:10
710. 11. 2018 10:00KST Blansko CTTC Koral Tišnov B10:4
710. 11. 2018 10:00STK Zbraslavec BTJ Sokol Drnovice A10:5
811. 11. 2018 10:00TJ Holásky CTJ Cemo Mokrá B10:2
811. 11. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Hlubočany B9:9
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Ždárná AKST Kunštát A9:9
809. 11. 2018 18:00Triangl o.s. Rájec ASK Kuřim B10:5
809. 11. 2018 18:30KST Blansko CTJ Sokol Drnovice A10:4
809. 11. 2018 18:30STK Zbraslavec BTTC Koral Tišnov B10:3
924. 11. 2018 17:30TTC Koral Tišnov BTJ Holásky C10:5
924. 11. 2018 18:00TJ Sokol Drnovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D7:10
924. 11. 2018 17:30SK Kuřim BKST Blansko C3:10
924. 11. 2018 17:30KST Kunštát ASTK Zbraslavec B10:8
924. 11. 2018 10:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Ždárná A10:1
924. 11. 2018 17:00TJ Cemo Mokrá BTriangl o.s. Rájec A10:5
1025. 11. 2018 10:00TTC Koral Tišnov BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:8
1025. 11. 2018 09:00TJ Sokol Drnovice ATJ Holásky C2:10
1025. 11. 2018 10:00SK Kuřim BSTK Zbraslavec B2:10
1025. 11. 2018 09:30KST Kunštát AKST Blansko C7:10
1023. 11. 2018 19:00TJ Sokol Hlubočany BTriangl o.s. Rájec A10:2
1025. 11. 2018 09:00TJ Cemo Mokrá BTJ Sokol Ždárná A10:4
1108. 12. 2018 17:30TJ Sokol Ždárná ATriangl o.s. Rájec A7:10
1108. 12. 2018 10:00KST Blansko CSTK Zbraslavec B10:2
1106. 12. 2018 17:30TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Drnovice A10:3
1108. 12. 2018 17:30SK Kuřim BKST Kunštát A6:10
1109. 12. 2018 09:00TJ Cemo Mokrá BTJ Sokol Hlubočany B9:9
1102. 12. 2018 10:00TJ Holásky CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:2
1212. 01. 2019 17:00Triangl o.s. Rájec ATJ Sokol Ždárná A10:4
1212. 01. 2019 10:00STK Zbraslavec BKST Blansko C10:5
1212. 01. 2019 18:00TJ Sokol Drnovice ATTC Koral Tišnov B10:8
1212. 01. 2019 17:30KST Kunštát ASK Kuřim B10:8
1211. 01. 2019 19:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Cemo Mokrá B9:9
1212. 01. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Holásky C10:6
1325. 01. 2019 18:30TJ Holásky CTJ Sokol Ždárná A10:5
1326. 01. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTriangl o.s. Rájec A10:3
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Hlubočany BKST Blansko C4:10
1326. 01. 2019 17:00TJ Cemo Mokrá BSTK Zbraslavec B5:10
1326. 01. 2019 17:30SK Kuřim BTTC Koral Tišnov B9:9
1326. 01. 2019 18:00TJ Sokol Drnovice AKST Kunštát A3:10
1427. 01. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Ždárná A10:3
1427. 01. 2019 10:00TJ Holásky CTriangl o.s. Rájec A10:4
1427. 01. 2019 09:00TJ Cemo Mokrá BKST Blansko C4:10
1423. 01. 2019 19:00TJ Sokol Hlubočany BSTK Zbraslavec B10:2
1427. 01. 2019 09:30KST Kunštát ATTC Koral Tišnov B10:5
1427. 01. 2019 09:00TJ Sokol Drnovice ASK Kuřim B5:10
1509. 02. 2019 17:30SK Kuřim BTJ Holásky C7:10
1509. 02. 2019 17:30KST Kunštát AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:0wo
1509. 02. 2019 16:30TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Hlubočany B10:6
1509. 02. 2019 18:00TJ Sokol Drnovice ATJ Cemo Mokrá B2:10
1509. 02. 2019 10:00KST Blansko CTJ Sokol Ždárná A10:1
1509. 02. 2019 17:00Triangl o.s. Rájec ASTK Zbraslavec B10:8
1610. 02. 2019 09:30KST Kunštát ATJ Holásky C10:8
1610. 02. 2019 10:00SK Kuřim BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D5:10
1607. 02. 2019 19:30TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Hlubočany B6:10
1610. 02. 2019 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Cemo Mokrá B7:10
1608. 02. 2019 18:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Ždárná A10:1
1608. 02. 2019 18:30KST Blansko CTriangl o.s. Rájec A10:2
1719. 02. 2019 19:00TJ Holásky CKST Blansko C7:10
1723. 02. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSTK Zbraslavec B10:7
1723. 02. 2019 17:30TJ Sokol Ždárná ATTC Koral Tišnov B5:10
1723. 02. 2019 17:00Triangl o.s. Rájec ATJ Sokol Drnovice A10:2
1723. 02. 2019 10:00TJ Sokol Hlubočany BSK Kuřim B10:4
1723. 02. 2019 17:00TJ Cemo Mokrá BKST Kunštát A10:7
1824. 02. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DKST Blansko C6:10
1824. 02. 2019 10:00TJ Holásky CSTK Zbraslavec B3:10
1822. 02. 2019 18:00Triangl o.s. Rájec ATTC Koral Tišnov B5:10
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Ždárná ATJ Sokol Drnovice A10:1
1824. 02. 2019 09:00TJ Cemo Mokrá BSK Kuřim B10:3
1822. 02. 2019 19:00TJ Sokol Hlubočany BKST Kunštát A10:4
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Holásky C4:10
1909. 03. 2019 17:00TJ Cemo Mokrá BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:6
1909. 03. 2019 17:30SK Kuřim BTJ Sokol Ždárná A10:2
1909. 03. 2019 17:30KST Kunštát ATriangl o.s. Rájec A9:9
1909. 03. 2019 17:30TTC Koral Tišnov BKST Blansko C1:10
1909. 03. 2019 18:00TJ Sokol Drnovice ASTK Zbraslavec B3:10
2010. 03. 2019 09:00TJ Cemo Mokrá BTJ Holásky C10:4
2008. 03. 2019 19:00TJ Sokol Hlubočany BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:7
2010. 03. 2019 09:30KST Kunštát ATJ Sokol Ždárná A4:10
2010. 03. 2019 10:00SK Kuřim BTriangl o.s. Rájec A4:10
2010. 03. 2019 09:00TJ Sokol Drnovice AKST Blansko C2:10
2010. 03. 2019 10:00TTC Koral Tišnov BSTK Zbraslavec B3:10
2123. 03. 2019 13:30TJ Holásky CTTC Koral Tišnov B10:1
2123. 03. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Drnovice A10:3
2123. 03. 2019 10:00KST Blansko CSK Kuřim B10:1
2123. 03. 2019 10:00STK Zbraslavec BKST Kunštát A10:4
2123. 03. 2019 17:30TJ Sokol Ždárná ATJ Sokol Hlubočany B10:7
2123. 03. 2019 13:00Triangl o.s. Rájec ATJ Cemo Mokrá B8:10
2224. 03. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTTC Koral Tišnov B10:1
2224. 03. 2019 10:00TJ Holásky CTJ Sokol Drnovice A10:4
2222. 03. 2019 18:30STK Zbraslavec BSK Kuřim B10:4
2222. 03. 2019 18:30KST Blansko CKST Kunštát A10:3
2222. 03. 2019 18:00Triangl o.s. Rájec ATJ Sokol Hlubočany B10:5
2222. 03. 2019 18:30TJ Sokol Ždárná ATJ Cemo Mokrá B10:3
Krajská soutěž II. třídy C
125. 09. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Jevišovka-Drnholec B10:5
107. 10. 2018 10:00STP Mikulov AT.J. Sokol Hodonín B10:3
129. 09. 2018 14:00TJ Sokol Vracov BStavoimpex Hodonín B3:10
129. 09. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jiskra Strážnice C10:8
129. 09. 2018 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Kobylí B10:0
129. 09. 2018 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Agrotec Hustopeče B4:10
229. 09. 2018 10:00TJ Sokol Rakvice AT.J. Sokol Hodonín B3:10
205. 10. 2018 18:30STP Mikulov ATJ Jevišovka-Drnholec B10:5
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Vracov BTJ Jiskra Strážnice C3:10
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna AStavoimpex Hodonín B7:10
230. 09. 2018 10:00SKST Rohatec ATJ Agrotec Hustopeče B10:5
230. 09. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Kobylí B10:2
313. 10. 2018 13:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Kobylí B1:10
313. 10. 2018 17:30T.J. Sokol Hodonín BTJ Agrotec Hustopeče B7:10
313. 10. 2018 17:30Stavoimpex Hodonín BSKST Rohatec A10:4
313. 10. 2018 09:00TJ Jiskra Strážnice CSK Baník Ratíškovice A6:10
313. 10. 2018 18:45TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Vracov B10:6
313. 10. 2018 17:30STP Mikulov ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:1
414. 10. 2018 10:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Agrotec Hustopeče B4:10
414. 10. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Kobylí B5:10
414. 10. 2018 10:00Stavoimpex Hodonín BSK Baník Ratíškovice A10:1
414. 10. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice CSKST Rohatec A6:10
413. 10. 2018 10:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Klobouky u Brna A8:10
412. 10. 2018 18:30STP Mikulov ATJ Sokol Vracov B10:2
523. 10. 2018 18:30TJ Sokol Vracov BTJ Jevišovka-Drnholec B10:2
527. 10. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna AT.J. Sokol Hodonín B10:5
527. 10. 2018 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Rakvice A8:10
527. 10. 2018 17:00SK Baník Ratíškovice ASTP Mikulov A8:10
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí BStavoimpex Hodonín B1:10
527. 10. 2018 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Jiskra Strážnice C10:5
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Vracov BT.J. Sokol Hodonín B10:8
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jevišovka-Drnholec B10:2
628. 10. 2018 10:00SKST Rohatec ASTP Mikulov A8:10
628. 10. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Rakvice A10:3
626. 10. 2018 18:00TJ Sokol Kobylí BTJ Jiskra Strážnice C10:5
626. 10. 2018 18:00TJ Agrotec Hustopeče BStavoimpex Hodonín B6:10
710. 11. 2018 13:30TJ Jevišovka-Drnholec BStavoimpex Hodonín B1:10
710. 11. 2018 17:30T.J. Sokol Hodonín BTJ Jiskra Strážnice C5:10
710. 11. 2018 18:45TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí B5:10
710. 11. 2018 17:30STP Mikulov ATJ Agrotec Hustopeče B10:1
710. 11. 2018 14:00TJ Sokol Vracov BSKST Rohatec A6:10
707. 11. 2018 18:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A1:10
811. 11. 2018 10:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Jiskra Strážnice C0:10
811. 11. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín BStavoimpex Hodonín B4:10
808. 11. 2018 18:30
Šafaříkova 22, 693 01 Hustopeče
TJ Sokol Rakvice ATJ Agrotec Hustopeče B7:10
809. 11. 2018 18:30STP Mikulov ATJ Sokol Kobylí B10:3
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Vracov BSK Baník Ratíškovice A2:10
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna ASKST Rohatec A10:5
921. 11. 2018 18:00SKST Rohatec ATJ Jevišovka-Drnholec B10:1
924. 11. 2018 17:00SK Baník Ratíškovice AT.J. Sokol Hodonín B10:0
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Vracov B10:2
920. 11. 2018 18:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Klobouky u Brna A10:8
924. 11. 2018 17:30Stavoimpex Hodonín BTJ Sokol Rakvice A10:2
924. 11. 2018 16:00TJ Jiskra Strážnice CSTP Mikulov A6:10
1025. 11. 2018 10:00SKST Rohatec AT.J. Sokol Hodonín B10:6
1025. 11. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jevišovka-Drnholec B10:2
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Klobouky u Brna A10:6
1023. 11. 2018 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Vracov B10:6
1025. 11. 2018 10:00Stavoimpex Hodonín BSTP Mikulov A9:9
1025. 11. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Rakvice A10:4
1108. 12. 2018 10:00TJ Sokol Rakvice ASTP Mikulov A4:10
1108. 12. 2018 14:00TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Klobouky u Brna A3:10
1108. 12. 2018 16:30SKST Rohatec ASK Baník Ratíškovice A10:5
1108. 12. 2018 09:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče B10:5
1108. 12. 2018 17:30Stavoimpex Hodonín BTJ Jiskra Strážnice C10:2
1108. 12. 2018 13:30TJ Jevišovka-Drnholec BT.J. Sokol Hodonín B8:10
1211. 01. 2019 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Rakvice A10:3
1212. 01. 2019 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Vracov B10:5
1212. 01. 2019 15:00SK Baník Ratíškovice ASKST Rohatec A5:10
1211. 01. 2019 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Kobylí B9:9
1212. 01. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice CStavoimpex Hodonín B7:10
1212. 01. 2019 17:30T.J. Sokol Hodonín BTJ Jevišovka-Drnholec B10:3
1325. 01. 2019 18:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Rakvice A2:10
1326. 01. 2019 17:30T.J. Sokol Hodonín BSTP Mikulov A4:10
1326. 01. 2019 17:30Stavoimpex Hodonín BTJ Sokol Vracov B10:2
1326. 01. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Klobouky u Brna A0:10
1319. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí BSKST Rohatec A6:10
1319. 01. 2019 10:00TJ Agrotec Hustopeče BSK Baník Ratíškovice A7:10
1420. 01. 2019 15:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Rakvice A4:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Jevišovka-Drnholec BSTP Mikulov A1:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Vracov B10:8
1427. 01. 2019 10:00Stavoimpex Hodonín BTJ Sokol Klobouky u Brna A10:8
1422. 01. 2019 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Rohatec A5:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí BSK Baník Ratíškovice A9:9
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Jevišovka-Drnholec B10:3
1509. 02. 2019 17:30TJ Agrotec Hustopeče BT.J. Sokol Hodonín B10:1
1509. 02. 2019 16:30SKST Rohatec AStavoimpex Hodonín B6:10
1509. 02. 2019 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jiskra Strážnice C10:7
1507. 02. 2019 18:00TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Rakvice A5:10
1509. 02. 2019 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASTP Mikulov A7:10
1608. 02. 2019 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Jevišovka-Drnholec B10:0
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí BT.J. Sokol Hodonín B10:2
1610. 02. 2019 10:00SK Baník Ratíškovice AStavoimpex Hodonín B7:10
1610. 02. 2019 10:00SKST Rohatec ATJ Jiskra Strážnice C6:10
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Rakvice A10:6
1631. 01. 2019 18:30TJ Sokol Vracov BSTP Mikulov A2:10
1719. 02. 2019 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Vracov B6:10
1723. 02. 2019 17:30T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Klobouky u Brna A4:10
1723. 02. 2019 15:00TJ Sokol Rakvice ASKST Rohatec A10:6
1723. 02. 2019 17:30STP Mikulov ASK Baník Ratíškovice A10:2
1723. 02. 2019 17:30Stavoimpex Hodonín BTJ Sokol Kobylí B10:7
1723. 02. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Agrotec Hustopeče B8:10
1824. 02. 2019 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Vracov B10:3
1824. 02. 2019 10:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Klobouky u Brna A3:10
1822. 02. 2019 18:30STP Mikulov ASKST Rohatec A10:4
1823. 02. 2019 10:00TJ Sokol Rakvice ASK Baník Ratíškovice A10:5
1824. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Kobylí B10:4
1824. 02. 2019 10:00Stavoimpex Hodonín BTJ Agrotec Hustopeče B10:2
1909. 03. 2019 17:30Stavoimpex Hodonín BTJ Jevišovka-Drnholec B10:1
1909. 03. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice CT.J. Sokol Hodonín B9:9
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rakvice A9:9
1905. 03. 2019 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSTP Mikulov A2:10
1909. 03. 2019 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Vracov B9:9
1902. 03. 2019 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna ASK Baník Ratíškovice A10:8
2010. 03. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Jevišovka-Drnholec B10:2
2010. 03. 2019 10:00Stavoimpex Hodonín BT.J. Sokol Hodonín B10:5
2008. 03. 2019 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Rakvice A7:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí BSTP Mikulov A2:10
2010. 03. 2019 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Vracov B10:3
2010. 03. 2019 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:5
2123. 03. 2019 13:30TJ Jevišovka-Drnholec BSKST Rohatec A3:10
2123. 03. 2019 17:30T.J. Sokol Hodonín BSK Baník Ratíškovice A1:10
2121. 03. 2019 18:30TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Kobylí B10:5
2122. 03. 2019 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Agrotec Hustopeče B10:2
2123. 03. 2019 18:45TJ Sokol Rakvice AStavoimpex Hodonín B6:10
2115. 03. 2019 18:00STP Mikulov ATJ Jiskra Strážnice C10:8
2215. 03. 2019 19:00T.J. Sokol Hodonín BSKST Rohatec A10:6
2222. 03. 2019 17:30TJ Jevišovka-Drnholec BSK Baník Ratíškovice A1:10
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Kobylí B10:8
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Vracov BTJ Agrotec Hustopeče B10:2
2222. 03. 2019 18:30STP Mikulov AStavoimpex Hodonín B10:4
2223. 03. 2019 10:00TJ Sokol Rakvice ATJ Jiskra Strážnice C10:4
Kvalifikace o účast v KS2
106. 04. 2019 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov FKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E0:10
106. 04. 2019 09:00T.J. Sokol Hodonín BSK Kuřim B10:7
206. 04. 2019 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ESK Kuřim B10:1
206. 04. 2019 13:00T.J. Sokol Hodonín BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov F10:5
306. 04. 2019 17:00T.J. Sokol Hodonín BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E9:9
306. 04. 2019 17:00SK Kuřim BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov F10:4
Divize ženy
113. 10. 2018 10:00
sokolovna Vranovice
TJ Sokol Vranovice AMK Řeznovice C9:1
113. 10. 2018 10:00
sokolovna Vranovice
SKST Mart Hodonín ETJ Jevišovka-Drnholec A3:7
101. 11. 2018 16:30
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno
TJ Sokol Brno I AMSK Břeclav B9:1
113. 10. 2018 11:30
sokolovna Vranovice
TTC Moravská Slavia Brno CSTP Mikulov-Březí A4:6
213. 10. 2018 13:00
sokolovna Vranovice
MK Řeznovice CTJ Jevišovka-Drnholec A4:6
213. 10. 2018 13:00
sokolovna Vranovice
TJ Sokol Brno I ASKST Mart Hodonín E8:2
227. 10. 2018 15:00
tělocvična ZŠ Hraničářů 617E, Mikulov
STP Mikulov-Březí AMSK Břeclav B8:2
213. 10. 2018 14:30
sokolovna Vranovice
TJ Sokol Vranovice ATTC Moravská Slavia Brno C8:2
309. 12. 2018 14:30
Lipová alej 4110/23B, Hodonín - Bažantice
TTC Moravská Slavia Brno CMK Řeznovice C7:3
310. 11. 2018 09:30
herna MS Brno, Vojtova 12
TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Brno I A0:10
310. 11. 2018 11:00
herna MS Brno, Vojtova 12
SKST Mart Hodonín ESTP Mikulov-Březí A1:9
310. 11. 2018 11:00
herna MS Brno, Vojtova 12
MSK Břeclav BTJ Sokol Vranovice A2:8
410. 11. 2018 12:30
herna MS Brno, Vojtova 12
MK Řeznovice CTJ Sokol Brno I A0:10
410. 11. 2018 12:30
herna MS Brno, Vojtova 12
STP Mikulov-Březí ATJ Jevišovka-Drnholec A8:2
410. 11. 2018 14:00
herna MS Brno, Vojtova 12
TJ Sokol Vranovice ASKST Mart Hodonín E9:1
424. 11. 2018 10:00
herna MSk Břeclav, ulice Lesní
TTC Moravská Slavia Brno CMSK Břeclav B1:9
510. 11. 2018 14:00
herna MS Brno, Vojtova 12
MSK Břeclav BMK Řeznovice C3:7
524. 11. 2018 10:00
herna MSk Břeclav, ulice Lesní
TJ Sokol Brno I ASTP Mikulov-Březí A9:1
524. 11. 2018 11:30
herna MSk Břeclav, ulice Lesní
TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Vranovice A3:7
524. 11. 2018 11:30
herna MSk Břeclav, ulice Lesní
SKST Mart Hodonín ETTC Moravská Slavia Brno C3:7
624. 11. 2018 13:00
herna MSk Břeclav, ulice Lesní
MK Řeznovice CSTP Mikulov-Březí A5:5
624. 11. 2018 13:00
herna MSk Břeclav, ulice Lesní
TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Brno I A0:10
624. 11. 2018 14:30
herna MSk Břeclav, ulice Lesní
TTC Moravská Slavia Brno CTJ Jevišovka-Drnholec A3:7
624. 11. 2018 14:30
herna MSk Břeclav, ulice Lesní
MSK Břeclav BSKST Mart Hodonín E6:4
709. 12. 2018 10:00
herna Lipová alej 23B, Hodonín
SKST Mart Hodonín EMK Řeznovice C5:5
709. 12. 2018 10:00
herna Lipová alej 23B, Hodonín
STP Mikulov-Březí ATJ Sokol Vranovice A0:10
709. 12. 2018 11:30
herna Lipová alej 23B, Hodonín
TJ Sokol Brno I ATTC Moravská Slavia Brno C7:3
720. 12. 2018 17:30
KD Jevišovka
TJ Jevišovka-Drnholec AMSK Břeclav B8:2
809. 12. 2018 13:00
herna Lipová alej 23B, Hodonín
MK Řeznovice CTJ Sokol Vranovice A2:8
809. 12. 2018 13:00
herna Lipová alej 23B, Hodonín
STP Mikulov-Březí ATTC Moravská Slavia Brno C2:8
810. 01. 2019 16:30TJ Sokol Brno I AMSK Břeclav B10:0
809. 12. 2018 14:30
herna Lipová alej 23B, Hodonín
TJ Jevišovka-Drnholec ASKST Mart Hodonín E6:4
926. 01. 2019 10:00
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
TJ Jevišovka-Drnholec AMK Řeznovice C5:5
926. 01. 2019 10:00
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Vranovice A0:10
926. 01. 2019 11:30
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
MSK Břeclav BSTP Mikulov-Březí A1:9
926. 01. 2019 11:30
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
SKST Mart Hodonín ETJ Sokol Brno I A3:7
1026. 01. 2019 13:00
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
MK Řeznovice CTTC Moravská Slavia Brno C10:0
1026. 01. 2019 13:00
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
TJ Sokol Vranovice AMSK Břeclav B10:0
1026. 01. 2019 14:30
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
STP Mikulov-Březí ASKST Mart Hodonín E7:3
1026. 01. 2019 14:30
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
TJ Sokol Brno I ATJ Jevišovka-Drnholec A7:3
1123. 02. 2019 10:00
herna MS Brno, Vojtova 12
TJ Sokol Brno I AMK Řeznovice C9:1
1123. 02. 2019 10:00
herna MS Brno, Vojtova 12
MSK Břeclav BTTC Moravská Slavia Brno C4:6
1123. 02. 2019 11:30
herna MS Brno, Vojtova 12
SKST Mart Hodonín ETJ Sokol Vranovice A2:7
1122. 02. 2019 18:00
Školní 194, Březí 691 81, Vchod od parkoviště ze dvora školy
TJ Jevišovka-Drnholec ASTP Mikulov-Březí A6:4
1223. 02. 2019 11:30
herna MS Brno, Vojtova 12
MK Řeznovice CMSK Břeclav B7:3
1223. 02. 2019 13:00
herna MS Brno, Vojtova 12
TTC Moravská Slavia Brno CSKST Mart Hodonín E5:5
1226. 02. 2019 18:30
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna Vranovice
TJ Sokol Vranovice ATJ Jevišovka-Drnholec A7:3
1223. 02. 2019 13:00
herna MS Brno, Vojtova 12
STP Mikulov-Březí ATJ Sokol Brno I A1:9
1323. 03. 2019 10:00
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
STP Mikulov-Březí AMK Řeznovice C8:2
1323. 03. 2019 10:00
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
SKST Mart Hodonín EMSK Břeclav B4:6
1323. 03. 2019 11:30
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
TJ Jevišovka-Drnholec ATTC Moravská Slavia Brno C6:4
1318. 03. 2019 17:00
Kounicova 20/22, Brno
TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Vranovice A7:3
1423. 03. 2019 11:30
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
MK Řeznovice CSKST Mart Hodonín E8:2
1423. 03. 2019 13:00
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
MSK Břeclav BTJ Jevišovka-Drnholec A6:4
1421. 03. 2019 17:00
Kounicova 20/22, Brno
TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Brno I A4:6
1423. 03. 2019 13:00
tělocvična ZŠ, Školní 194, Březí
TJ Sokol Vranovice ASTP Mikulov-Březí A0:10wo
Český pohár 1. stupeň
104. 05. 2019 09:00MK Řeznovice BSokol Klobouky u Brna6:4
119. 05. 2019 17:30
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov
KST DRAGON VyškovTJ Šošůvka10:0wo
127. 04. 2019 09:00TJ Sokol MorkůvkyKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B0:10wo
127. 04. 2019 09:00KST Blansko BSokol Drnovice9:1
227. 04. 2019 10:45TJ Jevišovka-DrnholecSK Prace A9:1
227. 04. 2019 10:45KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Mokrá7:3
212. 04. 2019 18:30
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěm
Orel jednota ŠitbořiceTJ Sokol Vracov3:7
204. 05. 2019 10:45Sokol Klobouky u BrnaSK Prace B10:0
327. 04. 2019 12:30Sokol DrnoviceTJ Jevišovka-Drnholec4:6
327. 04. 2019 12:30TJ Sokol MorkůvkyKST Blansko B0:10wo
304. 05. 2019 12:30TJ ŠošůvkaOrel jednota Šitbořice10:0
304. 05. 2019 10:45MK Řeznovice BKST DRAGON Vyškov7:3
427. 04. 2019 14:15TJ MokráSK Prace A9:1
427. 04. 2019 14:15KST Blansko BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B5:5
418. 04. 2019 19:00
KD Prace, Ponětovská 204
SK Prace BTJ Sokol Vracov1:9
404. 05. 2019 12:30KST DRAGON VyškovSokol Klobouky u Brna5:5
527. 04. 2019 16:00TJ Jevišovka-DrnholecTJ Sokol Morkůvky10:0wo
527. 04. 2019 16:00Sokol DrnoviceTJ Mokrá0:10
504. 05. 2019 14:15Orel jednota ŠitbořiceMK Řeznovice B1:9
504. 05. 2019 14:15TJ ŠošůvkaSK Prace B10:0
627. 04. 2019 17:45SK Prace AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B1:9
617. 04. 2019 18:00TJ Sokol VracovSokol Klobouky u Brna2:8
711. 05. 2019 09:00KST Blansko BTJ Jevišovka-Drnholec10:0wo
711. 05. 2019 09:00TJ MokráTJ Sokol Morkůvky10:0wo
719. 05. 2019 09:00KST DRAGON VyškovOrel jednota Šitbořice2:8
719. 05. 2019 09:00SK Prace BMK Řeznovice B0:10
809. 05. 2019 18:30TJ Jevišovka-DrnholecKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B3:7
811. 05. 2019 10:45SK Prace ASokol Drnovice10:0
819. 05. 2019 10:45Orel jednota ŠitbořiceSokol Klobouky u Brna1:9
819. 05. 2019 10:45TJ Sokol VracovTJ Šošůvka1:9
911. 05. 2019 10:45KST Blansko BTJ Mokrá7:3
911. 05. 2019 12:30TJ Sokol MorkůvkySK Prace A0:10wo
919. 05. 2019 12:30KST DRAGON VyškovSK Prace B6:4
919. 05. 2019 12:30MK Řeznovice BTJ Sokol Vracov8:2
1011. 05. 2019 12:30TJ MokráTJ Jevišovka-Drnholec10:0wo
1027. 04. 2019 15:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSokol Drnovice8:2
1019. 05. 2019 14:15SK Prace BOrel jednota Šitbořice4:6
1019. 05. 2019 14:15Sokol Klobouky u BrnaTJ Šošůvka6:4
1111. 05. 2019 14:15SK Prace AKST Blansko B3:7
1111. 05. 2019 14:15Sokol DrnoviceTJ Sokol Morkůvky10:0wo
1119. 05. 2019 16:00TJ Sokol VracovKST DRAGON Vyškov4:6
1119. 05. 2019 16:00TJ ŠošůvkaMK Řeznovice B5:5
KP družstev starší žáci
108. 05. 2019 09:00MSK BřeclavTTC Koral Tišnov0:6
108. 05. 2019 09:00TTC Moravská Slavia BrnoJiskra Strážnice B6:0
108. 05. 2019 09:00TJ Sokol VracovKST Blansko4:6
208. 05. 2019 10:30Jiskra Strážnice AMSK Břeclav6:0
208. 05. 2019 10:30Jiskra Strážnice BKST Blansko0:6
208. 05. 2019 10:30TTC Moravská Slavia BrnoTJ Sokol Vracov6:1
308. 05. 2019 12:00TTC Koral TišnovJiskra Strážnice A0:6
308. 05. 2019 12:00TJ Sokol VracovJiskra Strážnice B3:6
308. 05. 2019 12:00KST BlanskoTTC Moravská Slavia Brno0:6
1/108. 05. 2019 13:30Jiskra Strážnice AKST Blansko5:0
1/108. 05. 2019 13:30TTC Moravská Slavia BrnoTTC Koral Tišnov5:2
2/108. 05. 2019 14:45Jiskra Strážnice ATTC Moravská Slavia Brno5:1
2/108. 05. 2019 14:45KST BlanskoTTC Koral Tišnov2:5
11/108. 05. 2019 13:30MSK BřeclavJiskra Strážnice B0:5
KP družstev starší žákyně
108. 05. 2019 09:00SKST Hodonín BKST Blansko0:3
108. 05. 2019 09:00MSK BřeclavSokol Klobouky u Brna3:1
208. 05. 2019 10:00KST BlanskoMSK Břeclav3:0
208. 05. 2019 10:00SKST Hodonín ASKST Hodonín B3:0
308. 05. 2019 11:00MSK BřeclavSKST Hodonín A0:3
308. 05. 2019 11:00Sokol Klobouky u BrnaKST Blansko0:3
408. 05. 2019 12:00SKST Hodonín ASokol Klobouky u Brna3:0
408. 05. 2019 12:00SKST Hodonín BMSK Břeclav1:3
508. 05. 2019 13:00Sokol Klobouky u BrnaSKST Hodonín B0:3
508. 05. 2019 13:00KST BlanskoSKST Hodonín A2:3
KP družstev dorostenci
101. 05. 2019 09:00MSK BřeclavKST Blansko0:6
101. 05. 2019 09:00TJ Brno-BystrcTTC Moravská Slavia Brno6:2
201. 05. 2019 10:30SKST HodonínMSK Břeclav6:0
201. 05. 2019 10:30Jiskra StrážniceTJ Brno-Bystrc6:1
301. 05. 2019 12:00KST BlanskoSKST Hodonín0:6
301. 05. 2019 12:00TTC Moravská Slavia BrnoJiskra Strážnice0:6
11/101. 05. 2019 13:30MSK BřeclavTTC Moravská Slavia Brno3:5
21/101. 05. 2019 13:30SKST HodonínTJ Brno-Bystrc5:0
21/101. 05. 2019 13:30Jiskra StrážniceKST Blansko5:0
22/101. 05. 2019 15:00SKST HodonínJiskra Strážnice5:1
22/101. 05. 2019 15:00KST BlanskoTJ Brno-Bystrc5:2
KP družstev dorostenky
101. 05. 2019 09:00TTC Moravská Slavia BrnoKST Blansko3:0
101. 05. 2019 09:00SKST HodonínMSK Břeclav3:0
201. 05. 2019 10:00KST BlanskoSKST Hodonín3:2
201. 05. 2019 10:00TTC Moravská Slavia BrnoMSK Břeclav3:0
301. 05. 2019 11:00MSK BřeclavKST Blansko0:3
301. 05. 2019 11:00SKST HodonínTTC Moravská Slavia Brno0:3

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy