Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIMU (MS)
129. 09. 2018 10:00KST Nový Jičín BTJ Sokol Nová Bělá10:5
online
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol BrušperkASK Tatra Kopřivnice B10:0
129. 09. 2018 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSKST Baník Havířov D2:10
129. 09. 2018 10:00TJ Ostrava KST ETJ TŽ Třinec9:9
129. 09. 2018 17:00TJ OdryTTC FRÝDLANT B10:8
129. 09. 2018 14:00SK Stolní tenis PstružíTTC Siko Orlová C10:7
230. 09. 2018 10:00KST Nový Jičín BASK Tatra Kopřivnice B10:1
online
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol BrušperkTJ Sokol Nová Bělá10:3
230. 09. 2018 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ TŽ Třinec3:10
230. 09. 2018 14:00TJ Ostrava KST ESKST Baník Havířov D5:10
230. 09. 2018 10:00TJ OdryTTC Siko Orlová C4:10
230. 09. 2018 10:00SK Stolní tenis PstružíTTC FRÝDLANT B10:8
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Nová BěláTTC FRÝDLANT B3:10
313. 10. 2018 18:00ASK Tatra Kopřivnice BTTC Siko Orlová C1:10
313. 10. 2018 10:00SKST Baník Havířov DTJ Odry10:0
313. 10. 2018 15:00TJ TŽ TřinecSK Stolní tenis Pstruží10:5
313. 10. 2018 10:00KST Nový Jičín BTTC MG Odra GAS Vratimov B10:4
online
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol BrušperkTJ Ostrava KST E8:10
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Nová BěláTTC Siko Orlová C10:8
414. 10. 2018 14:00ASK Tatra Kopřivnice BTTC FRÝDLANT B2:10
414. 10. 2018 14:00SKST Baník Havířov DSK Stolní tenis Pstruží10:5
414. 10. 2018 10:00TJ TŽ TřinecTJ Odry10:6
414. 10. 2018 10:00KST Nový Jičín BTJ Ostrava KST E10:8
online
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol BrušperkTTC MG Odra GAS Vratimov B10:6
527. 10. 2018 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Nová Bělá10:1
527. 10. 2018 10:00TJ Ostrava KST EASK Tatra Kopřivnice B10:0
527. 10. 2018 17:00TJ OdryKST Nový Jičín B9:9
527. 10. 2018 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ Sokol Brušperk10:6
527. 10. 2018 17:00TTC FRÝDLANT BSKST Baník Havířov D5:10
527. 10. 2018 15:00TTC Siko Orlová CTJ TŽ Třinec5:10
628. 10. 2018 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BASK Tatra Kopřivnice B10:0
628. 10. 2018 14:00TJ Ostrava KST ETJ Sokol Nová Bělá10:6
628. 10. 2018 10:00TJ OdryTJ Sokol Brušperk4:10
628. 10. 2018 10:00SK Stolní tenis PstružíKST Nový Jičín B7:10
628. 10. 2018 14:00TTC FRÝDLANT BTJ TŽ Třinec4:10
626. 10. 2018 17:00TTC Siko Orlová CSKST Baník Havířov D1:10
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Nová BěláSKST Baník Havířov D6:10
710. 11. 2018 18:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ TŽ Třinec0:10
710. 11. 2018 10:00KST Nový Jičín BTTC FRÝDLANT B10:5
online
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol BrušperkTTC Siko Orlová C5:10
710. 11. 2018 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Odry10:3
710. 11. 2018 10:00TJ Ostrava KST ESK Stolní tenis Pstruží9:9
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Nová BěláTJ TŽ Třinec10:8
811. 11. 2018 14:00ASK Tatra Kopřivnice BSKST Baník Havířov D2:10
811. 11. 2018 10:00KST Nový Jičín BTTC Siko Orlová C10:8
online
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol BrušperkTTC FRÝDLANT B7:10
811. 11. 2018 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSK Stolní tenis Pstruží9:9
811. 11. 2018 14:00TJ Ostrava KST ETJ Odry10:1
924. 11. 2018 17:00TJ OdryTJ Sokol Nová Bělá10:7
924. 11. 2018 14:00SK Stolní tenis PstružíASK Tatra Kopřivnice B10:0
924. 11. 2018 17:00TTC FRÝDLANT BTTC MG Odra GAS Vratimov B9:9
924. 11. 2018 15:00TTC Siko Orlová CTJ Ostrava KST E10:6
924. 11. 2018 10:00SKST Baník Havířov DKST Nový Jičín B9:9
924. 11. 2018 10:30TJ TŽ TřinecTJ Sokol Brušperk10:0
1025. 11. 2018 10:00TJ OdryASK Tatra Kopřivnice B10:0
1025. 11. 2018 10:00SK Stolní tenis PstružíTJ Sokol Nová Bělá10:1
1025. 11. 2018 14:00TTC FRÝDLANT BTJ Ostrava KST E10:7
1025. 11. 2018 10:00TTC Siko Orlová CTTC MG Odra GAS Vratimov B10:7
1025. 11. 2018 14:00SKST Baník Havířov DTJ Sokol Brušperk9:9
1025. 11. 2018 10:00TJ TŽ TřinecKST Nový Jičín B9:9
1108. 12. 2018 10:00KST Nový Jičín BTJ Sokol Brušperk10:6
online
1108. 12. 2018 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Ostrava KST E3:10
1108. 12. 2018 17:00TJ OdrySK Stolní tenis Pstruží4:10
1108. 12. 2018 17:00TTC FRÝDLANT BTTC Siko Orlová C6:10
1108. 12. 2018 10:00SKST Baník Havířov DTJ TŽ Třinec10:3
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Nová BěláASK Tatra Kopřivnice BWO
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol BrušperkKST Nový Jičín B3:10
1212. 01. 2019 10:00TJ Ostrava KST ETTC MG Odra GAS Vratimov B10:2
1212. 01. 2019 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ Odry10:5
1212. 01. 2019 15:00TTC Siko Orlová CTTC FRÝDLANT B9:9
1212. 01. 2019 15:00TJ TŽ TřinecSKST Baník Havířov D10:3
1212. 01. 2019 18:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ Sokol Nová Bělá1:10
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Nová BěláKST Nový Jičín B4:10
1326. 01. 2019 18:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ Sokol Brušperk0:10
1326. 01. 2019 10:00SKST Baník Havířov DTTC MG Odra GAS Vratimov B10:3
1324. 01. 2019 18:00TJ TŽ TřinecTJ Ostrava KST E10:5
1326. 01. 2019 17:00TTC FRÝDLANT BTJ Odry10:3
1326. 01. 2019 14:00TTC Siko Orlová CSK Stolní tenis Pstruží9:9
1427. 01. 2019 14:00ASK Tatra Kopřivnice BKST Nový Jičín B1:10
online
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Nová BěláTJ Sokol Brušperk0:10
1427. 01. 2019 10:00TJ TŽ TřinecTTC MG Odra GAS Vratimov B10:1
1425. 01. 2019 18:00SKST Baník Havířov DTJ Ostrava KST E10:8
1427. 01. 2019 10:00TTC Siko Orlová CTJ Odry10:4
1427. 01. 2019 14:00TTC FRÝDLANT BSK Stolní tenis Pstruží10:4
1509. 02. 2019 17:00TTC FRÝDLANT BTJ Sokol Nová Bělá9:9
1509. 02. 2019 15:00TTC Siko Orlová CASK Tatra Kopřivnice B10:0
1509. 02. 2019 17:00TJ OdrySKST Baník Havířov D3:10
1509. 02. 2019 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ TŽ Třinec4:10
1509. 02. 2019 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BKST Nový Jičín B9:9
1509. 02. 2019 10:00TJ Ostrava KST ETJ Sokol Brušperk10:3
1610. 02. 2019 10:00TTC Siko Orlová CTJ Sokol Nová Bělá8:10
1610. 02. 2019 14:00TTC FRÝDLANT BASK Tatra Kopřivnice B10:0
1610. 02. 2019 10:00SK Stolní tenis PstružíSKST Baník Havířov D10:6
1610. 02. 2019 10:00TJ OdryTJ TŽ Třinec1:10
1610. 02. 2019 14:00TJ Ostrava KST EKST Nový Jičín B2:10
1610. 02. 2019 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Brušperk10:7
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Nová BěláTTC MG Odra GAS Vratimov B9:9
1723. 02. 2019 18:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ Ostrava KST E0:10
online
1723. 02. 2019 10:00KST Nový Jičín BTJ Odry9:9
online
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol BrušperkSK Stolní tenis Pstruží10:8
1723. 02. 2019 10:00SKST Baník Havířov DTTC FRÝDLANT B10:3
1722. 02. 2019 18:00TJ TŽ TřinecTTC Siko Orlová C10:6
1824. 02. 2019 14:00ASK Tatra Kopřivnice BTTC MG Odra GAS Vratimov B3:10
online
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Nová BěláTJ Ostrava KST E5:10
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol BrušperkTJ Odry7:10
1824. 02. 2019 10:00KST Nový Jičín BSK Stolní tenis Pstruží10:6
online
1824. 02. 2019 10:00TJ TŽ TřinecTTC FRÝDLANT B10:2
1824. 02. 2019 14:00SKST Baník Havířov DTTC Siko Orlová C0:10wo
1906. 03. 2019 18:30SKST Baník Havířov DTJ Sokol Nová Bělá10:8
1909. 03. 2019 15:00TJ TŽ TřinecASK Tatra Kopřivnice B10:0
1909. 03. 2019 17:00TTC FRÝDLANT BKST Nový Jičín B3:10
1909. 03. 2019 15:00TTC Siko Orlová CTJ Sokol Brušperk1:10
1909. 03. 2019 17:00TJ OdryTTC MG Odra GAS Vratimov B10:7
1909. 03. 2019 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ Ostrava KST E10:3
2010. 03. 2019 10:00TJ TŽ TřinecTJ Sokol Nová Bělá10:0
2008. 03. 2019 18:00SKST Baník Havířov DASK Tatra Kopřivnice B10:0
2010. 03. 2019 10:00TTC Siko Orlová CKST Nový Jičín B6:10
2010. 03. 2019 14:00TTC FRÝDLANT BTJ Sokol Brušperk10:7
2010. 03. 2019 10:00SK Stolní tenis PstružíTTC MG Odra GAS Vratimov B10:4
2010. 03. 2019 10:00TJ OdryTJ Ostrava KST E8:10
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Nová BěláTJ Odry4:10
2123. 03. 2019 18:00ASK Tatra Kopřivnice BSK Stolní tenis Pstruží0:10
online
2123. 03. 2019 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC FRÝDLANT B10:6
2123. 03. 2019 10:00TJ Ostrava KST ETTC Siko Orlová C10:7
2123. 03. 2019 10:00KST Nový Jičín BSKST Baník Havířov D10:4
online
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol BrušperkTJ TŽ Třinec9:9
2224. 03. 2019 14:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ Odry0:10
online
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Nová BěláSK Stolní tenis Pstruží10:7
2224. 03. 2019 14:00TJ Ostrava KST ETTC FRÝDLANT B9:9
2224. 03. 2019 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC Siko Orlová C10:8
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol BrušperkSKST Baník Havířov D10:4
2224. 03. 2019 10:00KST Nový Jičín BTJ TŽ Třinec10:3
online
KS I (MS)
129. 09. 2018 15:00TTC Siko Orlová DSlavoj Český Těšín6:10
126. 09. 2018 18:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Kateřinky10:5
129. 09. 2018 17:00Orel PaskovTTC Bolatice B10:5
129. 09. 2018 10:00TTC Poruba Ostrava BTJ TŽ Třinec B10:0
129. 09. 2018 14:00SK - SvinovSC Smilovice10:3
online
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol RopiceSK Slavia Orlová2:10
230. 09. 2018 10:00TTC Siko Orlová DTJ Sokol Kateřinky0:10
230. 09. 2018 10:00KST Slezan Opava BSlavoj Český Těšín10:2
230. 09. 2018 10:00Orel PaskovTJ TŽ Třinec B10:3
230. 09. 2018 14:00TTC Poruba Ostrava BTTC Bolatice B9:9
230. 09. 2018 10:00SK - SvinovSK Slavia Orlová10:5
online
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol RopiceSC Smilovice10:4
313. 10. 2018 17:00Slavoj Český TěšínSC Smilovice9:9
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol KateřinkySK Slavia Orlová9:9
313. 10. 2018 17:00TTC Bolatice BSK - Svinov8:10
313. 10. 2018 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Ropice10:5
313. 10. 2018 15:00TTC Siko Orlová DOrel Paskov0:10
313. 10. 2018 17:00KST Slezan Opava BTTC Poruba Ostrava B10:3
414. 10. 2018 10:00Slavoj Český TěšínSK Slavia Orlová5:10
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol KateřinkySC Smilovice10:4
414. 10. 2018 10:00TTC Bolatice BTJ Sokol Ropice10:1
414. 10. 2018 14:00TJ TŽ Třinec BSK - Svinov1:10
411. 10. 2018 17:15TTC Siko Orlová DTTC Poruba Ostrava B7:10
410. 10. 2018 18:00KST Slezan Opava BOrel Paskov10:2
527. 10. 2018 17:00Orel PaskovSlavoj Český Těšín10:4
527. 10. 2018 10:00TTC Poruba Ostrava BTJ Sokol Kateřinky10:3
527. 10. 2018 14:00SK - SvinovTTC Siko Orlová D10:0
online
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol RopiceKST Slezan Opava B7:10
527. 10. 2018 17:00SC SmiloviceTTC Bolatice B4:10
online
527. 10. 2018 17:00SK Slavia OrlováTJ TŽ Třinec B10:2
625. 10. 2018 17:00Orel PaskovTJ Sokol Kateřinky10:3
628. 10. 2018 14:00TTC Poruba Ostrava BSlavoj Český Těšín10:4
628. 10. 2018 10:00SK - SvinovKST Slezan Opava B8:10
online
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol RopiceTTC Siko Orlová D8:10
622. 10. 2018 17:00SC SmiloviceTJ TŽ Třinec B10:1
628. 10. 2018 10:00SK Slavia OrlováTTC Bolatice B10:6
708. 11. 2018 17:00Slavoj Český TěšínTTC Bolatice B9:9
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol KateřinkyTJ TŽ Třinec B10:2
708. 11. 2018 17:00TTC Siko Orlová DSC Smilovice10:6
710. 11. 2018 17:00KST Slezan Opava BSK Slavia Orlová10:6
online
710. 11. 2018 17:00Orel PaskovSK - Svinov9:9
710. 11. 2018 10:00TTC Poruba Ostrava BTJ Sokol Ropice10:2
811. 11. 2018 10:00Slavoj Český TěšínTJ TŽ Třinec B10:3
807. 11. 2018 18:00TJ Sokol KateřinkyTTC Bolatice B10:8
811. 11. 2018 10:00TTC Siko Orlová DSK Slavia Orlová4:10
807. 11. 2018 18:00KST Slezan Opava BSC Smilovice10:5
online
811. 11. 2018 10:00Orel PaskovTJ Sokol Ropice10:5
811. 11. 2018 14:00TTC Poruba Ostrava BSK - Svinov10:6
924. 11. 2018 14:00SK - SvinovSlavoj Český Těšín10:3
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Kateřinky4:10
924. 11. 2018 17:00SC SmiloviceOrel Paskov10:5
online
924. 11. 2018 17:00SK Slavia OrlováTTC Poruba Ostrava B10:1
924. 11. 2018 17:00TTC Bolatice BTTC Siko Orlová D10:0
924. 11. 2018 18:00TJ TŽ Třinec BKST Slezan Opava B4:10
1025. 11. 2018 10:00SK - SvinovTJ Sokol Kateřinky10:5
online
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol RopiceSlavoj Český Těšín10:7
1014. 02. 2019 18:00SC SmiloviceTTC Poruba Ostrava B10:2
online
1025. 11. 2018 10:00SK Slavia OrlováOrel Paskov10:1
1025. 11. 2018 10:00TTC Bolatice BKST Slezan Opava B6:10
1025. 11. 2018 14:00TJ TŽ Třinec BTTC Siko Orlová D8:10
1106. 12. 2018 16:45TTC Siko Orlová DKST Slezan Opava B2:10
1106. 12. 2018 18:00Orel PaskovTTC Poruba Ostrava B10:8
1108. 12. 2018 14:00SK - SvinovTJ Sokol Ropice10:2
online
1104. 12. 2018 18:00SC SmiloviceSK Slavia Orlová7:10
1108. 12. 2018 17:00TTC Bolatice BTJ TŽ Třinec B10:6
1108. 12. 2018 17:00Slavoj Český TěšínTJ Sokol Kateřinky5:10
1211. 01. 2019 17:00KST Slezan Opava BTTC Siko Orlová D10:0
1212. 01. 2019 10:00TTC Poruba Ostrava BOrel Paskov10:7
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol RopiceSK - Svinov5:10
1212. 01. 2019 17:00SK Slavia OrlováSC Smilovice10:0
1212. 01. 2019 18:00TJ TŽ Třinec BTTC Bolatice B8:10
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol KateřinkySlavoj Český Těšín8:10
1326. 01. 2019 17:00Slavoj Český TěšínTTC Siko Orlová D10:7
1315. 01. 2019 18:00TJ Sokol KateřinkyKST Slezan Opava B9:9
1322. 01. 2019 18:00TTC Bolatice BOrel Paskov10:1
1326. 01. 2019 18:00TJ TŽ Třinec BTTC Poruba Ostrava B10:2
1326. 01. 2019 17:00SC SmiloviceSK - Svinov9:9
online
1326. 01. 2019 17:00SK Slavia OrlováTJ Sokol Ropice10:3
1424. 01. 2019 17:00TJ Sokol KateřinkyTTC Siko Orlová D8:10
1427. 01. 2019 10:00Slavoj Český TěšínKST Slezan Opava B6:10
1427. 01. 2019 14:00TJ TŽ Třinec BOrel Paskov7:10
1425. 01. 2019 18:00TTC Bolatice BTTC Poruba Ostrava B10:8
1427. 01. 2019 10:00SK Slavia OrlováSK - Svinov10:4
1427. 01. 2019 10:00SC SmiloviceTJ Sokol Ropice10:3
online
1509. 02. 2019 17:00SC SmiloviceSlavoj Český Těšín8:10
online
1509. 02. 2019 17:00SK Slavia OrlováTJ Sokol Kateřinky10:5
1509. 02. 2019 14:00SK - SvinovTTC Bolatice B8:10
online
1507. 02. 2019 18:00TJ Sokol RopiceTJ TŽ Třinec B10:5
1509. 02. 2019 17:00Orel PaskovTTC Siko Orlová D8:10
1509. 02. 2019 10:00TTC Poruba Ostrava BKST Slezan Opava B2:10
1610. 02. 2019 10:00SK Slavia OrlováSlavoj Český Těšín10:2
1610. 02. 2019 10:00SC SmiloviceTJ Sokol Kateřinky10:6
online
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol RopiceTTC Bolatice B7:10
1610. 02. 2019 10:00SK - SvinovTJ TŽ Třinec B10:1
online
1610. 02. 2019 14:00TTC Poruba Ostrava BTTC Siko Orlová D7:10
1610. 02. 2019 10:00Orel PaskovKST Slezan Opava B1:10
1723. 02. 2019 17:00Slavoj Český TěšínOrel Paskov10:8
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol KateřinkyTTC Poruba Ostrava B10:5
1723. 02. 2019 15:00TTC Siko Orlová DSK - Svinov3:10
1723. 02. 2019 14:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Ropice10:0
1723. 02. 2019 17:00TTC Bolatice BSC Smilovice4:10
1723. 02. 2019 18:00TJ TŽ Třinec BSK Slavia Orlová5:10
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol KateřinkyOrel Paskov10:2
1821. 02. 2019 17:30Slavoj Český TěšínTTC Poruba Ostrava B9:9
1824. 02. 2019 10:00KST Slezan Opava BSK - Svinov10:5
1824. 02. 2019 10:00TTC Siko Orlová DTJ Sokol Ropice10:2
1824. 02. 2019 14:00TJ TŽ Třinec BSC Smilovice6:10
1824. 02. 2019 10:00TTC Bolatice BSK Slavia Orlová6:10
1909. 03. 2019 17:00TTC Bolatice BSlavoj Český Těšín10:4
1909. 03. 2019 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Kateřinky1:10
1905. 03. 2019 18:00SC SmiloviceTTC Siko Orlová D10:1
online
1909. 03. 2019 17:00SK Slavia OrlováKST Slezan Opava B10:1
1909. 03. 2019 14:00SK - SvinovOrel Paskov10:0
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol RopiceTTC Poruba Ostrava B6:10
2007. 03. 2019 17:00TJ TŽ Třinec BSlavoj Český Těšín3:10
2010. 03. 2019 10:00TTC Bolatice BTJ Sokol Kateřinky10:5
2010. 03. 2019 10:00SK Slavia OrlováTTC Siko Orlová D10:0
2007. 03. 2019 18:00SC SmiloviceKST Slezan Opava B1:10
online
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol RopiceOrel Paskov10:4
2010. 03. 2019 10:00SK - SvinovTTC Poruba Ostrava B10:0
online
2123. 03. 2019 17:00Slavoj Český TěšínSK - Svinov9:9
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol KateřinkyTJ Sokol Ropice10:0
2121. 03. 2019 17:30Orel PaskovSC Smilovice3:10
2123. 03. 2019 10:00TTC Poruba Ostrava BSK Slavia Orlová0:10
2123. 03. 2019 15:00TTC Siko Orlová DTTC Bolatice B8:10
2123. 03. 2019 14:00KST Slezan Opava BTJ TŽ Třinec B10:2
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol KateřinkySK - Svinov7:10
2221. 03. 2019 18:00Slavoj Český TěšínTJ Sokol Ropice10:8
2213. 03. 2019 18:00TTC Poruba Ostrava BSC Smilovice10:3
2224. 03. 2019 10:00Orel PaskovSK Slavia Orlová0:10
2224. 03. 2019 10:00KST Slezan Opava BTTC Bolatice B10:0
2224. 03. 2019 10:00TTC Siko Orlová DTJ TŽ Třinec B10:6
KS II A (MS)
129. 09. 2018 13:00KST Nový Jičín CSlavoj Český Těšín B10:4
online
129. 09. 2018 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ Odry B8:10
129. 09. 2018 15:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Sokol Příbor10:4
129. 09. 2018 17:00Stolní tenis KozloviceOrel Paskov B10:2
129. 09. 2018 17:00SSK Komorní LhotkaKST Dolní Lomná10:4
129. 09. 2018 17:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ TTC Vendryně2:10
230. 09. 2018 13:30KST Nový Jičín CTJ Odry B10:3
online
230. 09. 2018 13:00TJ Sokol Brušperk BSlavoj Český Těšín B8:10
230. 09. 2018 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmOrel Paskov B10:2
230. 09. 2018 10:00Stolní tenis KozloviceTJ Sokol Příbor9:9
230. 09. 2018 10:00SSK Komorní LhotkaTJ TTC Vendryně6:10
230. 09. 2018 13:00SK Stolní tenis Pstruží BKST Dolní Lomná10:3
313. 10. 2018 14:00Slavoj Český Těšín BKST Dolní Lomná10:4
310. 10. 2018 18:30TJ Odry BTJ TTC Vendryně10:8
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol PříborSSK Komorní Lhotka1:10
313. 10. 2018 17:00Orel Paskov BSK Stolní tenis Pstruží B6:10
313. 10. 2018 18:00KST Nový Jičín CTJ Frenštát pod Radhoštěm7:10
online
313. 10. 2018 14:00TJ Sokol Brušperk BStolní tenis Kozlovice8:10
414. 10. 2018 13:00Slavoj Český Těšín BTJ TTC Vendryně8:10
414. 10. 2018 10:00TJ Odry BKST Dolní Lomná4:10
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol PříborSK Stolní tenis Pstruží B10:5
414. 10. 2018 10:00Orel Paskov BSSK Komorní Lhotka2:10
412. 10. 2018 19:00KST Nový Jičín CStolní tenis Kozlovice8:10
online
414. 10. 2018 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ Frenštát pod Radhoštěm6:10
527. 10. 2018 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmSlavoj Český Těšín B10:4
527. 10. 2018 17:00Stolní tenis KozloviceTJ Odry B10:5
527. 10. 2018 17:00SSK Komorní LhotkaKST Nový Jičín C10:5
527. 10. 2018 17:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Brušperk B10:3
527. 10. 2018 17:00KST Dolní LomnáTJ Sokol Příbor6:10
527. 10. 2018 17:00TJ TTC VendryněOrel Paskov B10:2
628. 10. 2018 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Odry B10:2
628. 10. 2018 10:00Stolní tenis KozloviceSlavoj Český Těšín B10:2
628. 10. 2018 10:00SSK Komorní LhotkaTJ Sokol Brušperk B10:4
628. 10. 2018 13:00SK Stolní tenis Pstruží BKST Nový Jičín C10:7
628. 10. 2018 10:00KST Dolní LomnáOrel Paskov B9:9
628. 10. 2018 10:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Příbor10:4
710. 11. 2018 14:00Slavoj Český Těšín BTJ Sokol Příbor10:7
710. 11. 2018 17:00TJ Odry BOrel Paskov B10:6
710. 11. 2018 13:00KST Nový Jičín CKST Dolní Lomná10:5
online
710. 11. 2018 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ TTC Vendryně10:6
710. 11. 2018 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmSSK Komorní Lhotka10:4
710. 11. 2018 17:00Stolní tenis KozloviceSK Stolní tenis Pstruží B10:8
811. 11. 2018 13:00Slavoj Český Těšín BOrel Paskov B10:6
811. 11. 2018 10:00TJ Odry BTJ Sokol Příbor10:3
809. 11. 2018 19:00KST Nový Jičín CTJ TTC Vendryně7:10
online
811. 11. 2018 13:00TJ Sokol Brušperk BKST Dolní Lomná10:3
811. 11. 2018 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmSK Stolní tenis Pstruží B10:7
811. 11. 2018 10:00Stolní tenis KozloviceSSK Komorní Lhotka10:3
924. 11. 2018 17:00SSK Komorní LhotkaSlavoj Český Těšín B5:10
920. 11. 2018 17:30SK Stolní tenis Pstruží BTJ Odry B6:10
924. 11. 2018 17:00KST Dolní LomnáTJ Frenštát pod Radhoštěm2:10
924. 11. 2018 17:00TJ TTC VendryněStolní tenis Kozlovice10:6
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol PříborKST Nový Jičín C10:5
924. 11. 2018 17:00Orel Paskov BTJ Sokol Brušperk B4:10
1025. 11. 2018 10:00SSK Komorní LhotkaTJ Odry B4:10
1025. 11. 2018 13:00SK Stolní tenis Pstruží BSlavoj Český Těšín B8:10
1025. 11. 2018 10:00KST Dolní LomnáStolní tenis Kozlovice6:10
1025. 11. 2018 10:00TJ TTC VendryněTJ Frenštát pod Radhoštěm5:10
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Brušperk B10:6
1025. 11. 2018 10:00Orel Paskov BKST Nový Jičín C3:10
1108. 12. 2018 13:00KST Nový Jičín CTJ Sokol Brušperk B10:0
online
1108. 12. 2018 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmStolní tenis Kozlovice10:6
1108. 12. 2018 17:00SSK Komorní LhotkaSK Stolní tenis Pstruží B6:10
1108. 12. 2018 17:00KST Dolní LomnáTJ TTC Vendryně9:9
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol PříborOrel Paskov B10:6
1106. 12. 2018 17:30Slavoj Český Těšín BTJ Odry B10:5
1212. 01. 2019 14:00TJ Sokol Brušperk BKST Nový Jičín C7:10
1212. 01. 2019 17:00Stolní tenis KozloviceTJ Frenštát pod Radhoštěm9:9
1212. 01. 2019 17:00SK Stolní tenis Pstruží BSSK Komorní Lhotka6:10
1212. 01. 2019 17:00TJ TTC VendryněKST Dolní Lomná10:5
1212. 01. 2019 17:00Orel Paskov BTJ Sokol Příbor4:10
1209. 01. 2019 18:00TJ Odry BSlavoj Český Těšín B9:9
1326. 01. 2019 14:00Slavoj Český Těšín BKST Nový Jičín C10:6
1326. 01. 2019 17:00TJ Odry BTJ Sokol Brušperk B7:10
1324. 01. 2019 18:30TJ Sokol PříborTJ Frenštát pod Radhoštěm9:9
1326. 01. 2019 17:00Orel Paskov BStolní tenis Kozlovice9:9
1326. 01. 2019 17:00KST Dolní LomnáSSK Komorní Lhotka9:9
1326. 01. 2019 17:00TJ TTC VendryněSK Stolní tenis Pstruží B10:5
1427. 01. 2019 10:00TJ Odry BKST Nový Jičín C9:9
1427. 01. 2019 13:00Slavoj Český Těšín BTJ Sokol Brušperk B10:4
1427. 01. 2019 10:00Orel Paskov BTJ Frenštát pod Radhoštěm9:9
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol PříborStolní tenis Kozlovice1:10
1427. 01. 2019 11:00TJ TTC VendryněSSK Komorní Lhotka10:8
1427. 01. 2019 10:00KST Dolní LomnáSK Stolní tenis Pstruží B8:10
1509. 02. 2019 17:00KST Dolní LomnáSlavoj Český Těšín B10:8
1505. 02. 2019 18:00TJ TTC VendryněTJ Odry B10:6
1509. 02. 2019 17:00SSK Komorní LhotkaTJ Sokol Příbor10:4
1509. 02. 2019 17:00SK Stolní tenis Pstruží BOrel Paskov B10:4
1501. 02. 2019 17:30TJ Frenštát pod RadhoštěmKST Nový Jičín C10:5
1509. 02. 2019 17:00Stolní tenis KozloviceTJ Sokol Brušperk B10:1
1610. 02. 2019 10:00TJ TTC VendryněSlavoj Český Těšín B10:4
1610. 02. 2019 10:00KST Dolní LomnáTJ Odry B8:10
1610. 02. 2019 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Příbor6:10
1607. 02. 2019 18:00SSK Komorní LhotkaOrel Paskov B10:4
1610. 02. 2019 10:00Stolní tenis KozloviceKST Nový Jičín C10:6
1610. 02. 2019 14:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Sokol Brušperk B10:5
1723. 02. 2019 14:00Slavoj Český Těšín BTJ Frenštát pod Radhoštěm2:10
1723. 02. 2019 17:00TJ Odry BStolní tenis Kozlovice10:3
1723. 02. 2019 13:00KST Nový Jičín CSSK Komorní Lhotka5:10
1723. 02. 2019 14:00TJ Sokol Brušperk BSK Stolní tenis Pstruží B10:2
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol PříborKST Dolní Lomná10:5
1723. 02. 2019 17:00Orel Paskov BTJ TTC Vendryně1:10
1824. 02. 2019 10:00TJ Odry BTJ Frenštát pod Radhoštěm10:8
1824. 02. 2019 13:00Slavoj Český Těšín BStolní tenis Kozlovice10:5
1824. 02. 2019 13:00TJ Sokol Brušperk BSSK Komorní Lhotka10:6
1822. 02. 2019 19:00KST Nový Jičín CSK Stolní tenis Pstruží B10:8
1824. 02. 2019 10:00Orel Paskov BKST Dolní Lomná9:9
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol PříborTJ TTC Vendryně4:10
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol PříborSlavoj Český Těšín B10:2
1905. 03. 2019 17:30Orel Paskov BTJ Odry B2:10
1909. 03. 2019 17:00KST Dolní LomnáKST Nový Jičín C10:6
1909. 03. 2019 17:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Brušperk B10:8
1909. 03. 2019 17:00SSK Komorní LhotkaTJ Frenštát pod Radhoštěm3:10
1909. 03. 2019 17:00SK Stolní tenis Pstruží BStolní tenis Kozlovice6:10
2010. 03. 2019 10:00Orel Paskov BSlavoj Český Těšín B2:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol PříborTJ Odry B9:9
2010. 03. 2019 10:00TJ TTC VendryněKST Nový Jičín C10:2
2010. 03. 2019 10:00KST Dolní LomnáTJ Sokol Brušperk B5:10
2010. 03. 2019 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Frenštát pod Radhoštěm1:10
2010. 03. 2019 10:00SSK Komorní LhotkaStolní tenis Kozlovice10:3
2123. 03. 2019 14:00Slavoj Český Těšín BSSK Komorní Lhotka6:10
2122. 03. 2019 18:00TJ Odry BSK Stolní tenis Pstruží B10:1
2123. 03. 2019 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmKST Dolní Lomná10:3
2123. 03. 2019 17:00Stolní tenis KozloviceTJ TTC Vendryně6:10
2123. 03. 2019 13:00KST Nový Jičín CTJ Sokol Příbor10:1
2123. 03. 2019 14:00TJ Sokol Brušperk BOrel Paskov B10:1
2224. 03. 2019 10:00TJ Odry BSSK Komorní Lhotka0:10
2224. 03. 2019 13:00Slavoj Český Těšín BSK Stolní tenis Pstruží B10:7
2224. 03. 2019 10:00Stolní tenis KozloviceKST Dolní Lomná10:2
2224. 03. 2019 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ TTC Vendryně10:6
2224. 03. 2019 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Příbor10:2
2222. 03. 2019 19:00KST Nový Jičín COrel Paskov B10:0
KS II B (MS)
129. 09. 2018 17:00TTC Siko Orlová ETJ Sokol Hrabůvka0:10
129. 09. 2018 17:00T.J. Sokol ZáblatíKST Darkovice10:4
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceSKST Baník Havířov E10:5
129. 09. 2018 17:00SSVČ Don BoscoTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:6
129. 09. 2018 17:00SK - Svinov BTJ Sokol Brušperk C10:4
online
129. 09. 2018 17:00VSK VŠB - TU OstravaKLUBsten Karviná6:10
230. 09. 2018 10:00KST DarkoviceTTC Siko Orlová E10:0
230. 09. 2018 10:00T.J. Sokol ZáblatíTJ Sokol Hrabůvka10:2
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:0
230. 09. 2018 10:00SSVČ Don BoscoSKST Baník Havířov E3:10
230. 09. 2018 10:00SK - Svinov BKLUBsten Karviná10:5
online
230. 09. 2018 10:00VSK VŠB - TU OstravaTJ Sokol Brušperk C10:4
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Brušperk C10:6
313. 10. 2018 17:00KST DarkoviceKLUBsten Karviná10:4
313. 10. 2018 10:00SKST Baník Havířov ESK - Svinov B10:4
313. 10. 2018 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BVSK VŠB - TU Ostrava2:10
313. 10. 2018 17:00TTC Siko Orlová ETJ Sokol Radvanice-Bartovice1:10
313. 10. 2018 17:00T.J. Sokol ZáblatíSSVČ Don Bosco10:4
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol HrabůvkaKLUBsten Karviná10:7
414. 10. 2018 10:00KST DarkoviceTJ Sokol Brušperk C10:6
412. 10. 2018 18:00SKST Baník Havířov EVSK VŠB - TU Ostrava10:2
414. 10. 2018 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSK - Svinov B1:10
414. 10. 2018 14:00TTC Siko Orlová ESSVČ Don Bosco5:10
414. 10. 2018 10:00T.J. Sokol ZáblatíTJ Sokol Radvanice-Bartovice2:10
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Sokol Hrabůvka9:9
527. 10. 2018 17:00SSVČ Don BoscoKST Darkovice10:7
527. 10. 2018 10:00SK - Svinov BTTC Siko Orlová E10:0
online
527. 10. 2018 17:00VSK VŠB - TU OstravaT.J. Sokol Záblatí10:6
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Brušperk CSKST Baník Havířov E10:7
527. 10. 2018 14:00KLUBsten KarvináTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:1
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceKST Darkovice10:4
628. 10. 2018 10:00SSVČ Don BoscoTJ Sokol Hrabůvka7:10
628. 10. 2018 10:00SK - Svinov BT.J. Sokol Záblatí10:3
online
628. 10. 2018 10:00VSK VŠB - TU OstravaTTC Siko Orlová E10:2
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Brušperk CTJ Frenštát pod Radhoštěm B9:9
626. 10. 2018 18:15KLUBsten KarvináSKST Baník Havířov E10:6
710. 11. 2018 10:00TJ Sokol HrabůvkaSKST Baník Havířov E10:8
710. 11. 2018 17:00KST DarkoviceTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:3
710. 11. 2018 17:00TTC Siko Orlová ETJ Sokol Brušperk C2:10
710. 11. 2018 17:00
Náhradní hrací místnost: ZŠ Bezručova 190, Bohumín
T.J. Sokol ZáblatíKLUBsten Karviná10:7
710. 11. 2018 15:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceSK - Svinov B4:10
710. 11. 2018 17:00SSVČ Don BoscoVSK VŠB - TU Ostrava2:10
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:5
811. 11. 2018 10:00KST DarkoviceSKST Baník Havířov E7:10
809. 11. 2018 17:00TTC Siko Orlová EKLUBsten Karviná10:5
811. 11. 2018 10:00
Náhradní hrací místnost: ZŠ Bezručova 190, Bohumín
T.J. Sokol ZáblatíTJ Sokol Brušperk C10:5
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceVSK VŠB - TU Ostrava10:6
811. 11. 2018 10:00SSVČ Don BoscoSK - Svinov B3:10
online
924. 11. 2018 17:00SK - Svinov BTJ Sokol Hrabůvka10:4
online
924. 11. 2018 17:00VSK VŠB - TU OstravaKST Darkovice10:2
online
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Brušperk CSSVČ Don Bosco10:3
924. 11. 2018 14:00KLUBsten KarvináTJ Sokol Radvanice-Bartovice7:10
924. 11. 2018 10:00SKST Baník Havířov ETTC Siko Orlová E10:1
924. 11. 2018 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BT.J. Sokol Záblatí6:10
1025. 11. 2018 10:00SK - Svinov BKST Darkovice10:2
online
1025. 11. 2018 10:00VSK VŠB - TU OstravaTJ Sokol Hrabůvka5:10
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Brušperk CTJ Sokol Radvanice-Bartovice5:10
1023. 11. 2018 18:15KLUBsten KarvináSSVČ Don Bosco10:5
1025. 11. 2018 14:00SKST Baník Havířov ET.J. Sokol Záblatí3:10
1025. 11. 2018 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTTC Siko Orlová E10:1
1108. 12. 2018 17:00TTC Siko Orlová ET.J. Sokol Záblatí2:10
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceSSVČ Don Bosco10:5
1108. 12. 2018 17:00SK - Svinov BVSK VŠB - TU Ostrava10:3
online
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Brušperk CKLUBsten Karviná2:10
1106. 12. 2018 18:30SKST Baník Havířov ETJ Frenštát pod Radhoštěm B10:6
1108. 12. 2018 10:00TJ Sokol HrabůvkaKST Darkovice10:6
1212. 01. 2019 17:00T.J. Sokol ZáblatíTTC Siko Orlová E10:6
1212. 01. 2019 17:00SSVČ Don BoscoTJ Sokol Radvanice-Bartovice4:10
1207. 02. 2019 19:30VSK VŠB - TU OstravaSK - Svinov B6:10
1212. 01. 2019 14:00KLUBsten KarvináTJ Sokol Brušperk C9:9
1212. 01. 2019 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSKST Baník Havířov E0:10
1211. 01. 2019 18:00KST DarkoviceTJ Sokol Hrabůvka6:10
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol HrabůvkaTTC Siko Orlová E10:0
1325. 01. 2019 18:00KST DarkoviceT.J. Sokol Záblatí9:9
1326. 01. 2019 10:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Radvanice-Bartovice3:10
1320. 01. 2019 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSSVČ Don Bosco10:8
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Brušperk CSK - Svinov B0:10
1326. 01. 2019 14:00
ZŠ Slovenská 2936, Karviná -Hranice
KLUBsten KarvináVSK VŠB - TU Ostrava9:9
1427. 01. 2019 14:00TTC Siko Orlová EKST Darkovice3:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol HrabůvkaT.J. Sokol Záblatí10:3
1427. 01. 2019 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Sokol Radvanice-Bartovice0:10
1425. 01. 2019 18:00SKST Baník Havířov ESSVČ Don Bosco10:1
1425. 01. 2019 18:15
ZŠ Slovenská 2936, Karviná - Hranice
KLUBsten KarvináSK - Svinov B4:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Brušperk CVSK VŠB - TU Ostrava1:10
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Brušperk CTJ Sokol Hrabůvka3:10
1509. 02. 2019 14:00KLUBsten KarvináKST Darkovice3:10
1509. 02. 2019 17:00SK - Svinov BSKST Baník Havířov E10:2
online
1509. 02. 2019 17:00VSK VŠB - TU OstravaTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:1
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTTC Siko Orlová E10:1
onine
1509. 02. 2019 17:00SSVČ Don BoscoT.J. Sokol Záblatí9:9
1608. 02. 2019 18:15KLUBsten KarvináTJ Sokol Hrabůvka5:10
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Brušperk CKST Darkovice4:10
1610. 02. 2019 10:00VSK VŠB - TU OstravaSKST Baník Havířov E10:8
1610. 02. 2019 10:00SK - Svinov BTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:2
online
1610. 02. 2019 10:00SSVČ Don BoscoTTC Siko Orlová E10:3
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceT.J. Sokol Záblatí10:4
online
1723. 02. 2019 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Radvanice-Bartovice9:9
1722. 02. 2019 18:00KST DarkoviceSSVČ Don Bosco10:5
1723. 02. 2019 17:00TTC Siko Orlová ESK - Svinov B1:10
1723. 02. 2019 17:00T.J. Sokol ZáblatíVSK VŠB - TU Ostrava10:2
1723. 02. 2019 10:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Brušperk C10:5
1723. 02. 2019 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BKLUBsten Karviná4:10
1820. 02. 2019 18:00KST DarkoviceTJ Sokol Radvanice-Bartovice8:10
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol HrabůvkaSSVČ Don Bosco10:2
1824. 02. 2019 10:00T.J. Sokol ZáblatíSK - Svinov B8:10
1824. 02. 2019 14:00TTC Siko Orlová EVSK VŠB - TU Ostrava5:10
1824. 02. 2019 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Sokol Brušperk C4:10
1818. 02. 2019 18:00SKST Baník Havířov EKLUBsten Karviná10:5
1909. 03. 2019 10:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Hrabůvka6:10
1903. 03. 2019 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BKST Darkovice10:6
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Brušperk CTTC Siko Orlová E10:5
1909. 03. 2019 14:00KLUBsten KarvináT.J. Sokol ZáblatíWO
1909. 03. 2019 17:00SK - Svinov BTJ Sokol Radvanice-Bartovice10:1
online
1909. 03. 2019 17:00VSK VŠB - TU OstravaSSVČ Don Bosco10:4
2010. 03. 2019 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Sokol Hrabůvka9:9
2008. 03. 2019 18:00SKST Baník Havířov EKST Darkovice10:7
2008. 03. 2019 18:15KLUBsten KarvináTTC Siko Orlová E10:4
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Brušperk CT.J. Sokol Záblatí10:7
2010. 03. 2019 10:00VSK VŠB - TU OstravaTJ Sokol Radvanice-Bartovice4:10
2010. 03. 2019 10:00SK - Svinov BSSVČ Don Bosco10:2
online
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol HrabůvkaSK - Svinov B6:10
online
2122. 03. 2019 18:30KST DarkoviceVSK VŠB - TU Ostrava10:5
online
2123. 03. 2019 17:00SSVČ Don BoscoTJ Sokol Brušperk C9:9
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceKLUBsten Karviná10:4
online
2123. 03. 2019 17:00TTC Siko Orlová ESKST Baník Havířov E1:10
2123. 03. 2019 15:00
ul. Bezručova 190, Bohumín. ZŠ Bezručova
T.J. Sokol ZáblatíTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:5
2224. 03. 2019 10:00KST DarkoviceSK - Svinov B10:7
online
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol HrabůvkaVSK VŠB - TU Ostrava9:9
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Sokol Brušperk C10:7
online
2224. 03. 2019 10:00SSVČ Don BoscoKLUBsten Karviná3:10
2220. 03. 2019 17:30T.J. Sokol ZáblatíSKST Baník Havířov E6:10
2224. 03. 2019 14:00TTC Siko Orlová ETJ Frenštát pod Radhoštěm B2:10
Divize ženy (MS)
113. 02. 2019 18:00TJ Sokol Děhylov BTJ Frenštát pod Radhoštěm10:0
on-line
219. 03. 2019 19:00TJ Sokol Děhylov BTJ Sokol Krásné Pole5:5
online
325. 03. 2019 18:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Sokol Krásné Pole5:5
online
421. 03. 2019 18:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Sokol Děhylov B2:8
online
525. 02. 2019 18:00TJ Sokol Krásné PoleTJ Sokol Děhylov B1:9
online
604. 03. 2019 18:00TJ Sokol Krásné PoleTJ Frenštát pod Radhoštěm6:4
online
Český pohár (MS)
1/110. 04. 2019 18:00TJ Frenštát p. R. BTJ Sokol Radvanice-Bartovice5:5
2/120. 04. 2019 17:00TJ Frenštát p. R. BTJ TŽ Třinec2:6
2/118. 04. 2019 18:00TJ TTC VendryněSlavoj Český Těšín0:6
3/114. 05. 2019 17:00Slavoj Český TěšínTJ TŽ Třinec3:6
11/103. 04. 2019 18:30KST DarkoviceST Kozlovice2:6
12/113. 04. 2019 14:00ST KozloviceSK - Svinov0:6
12/126. 04. 2019 17:30KLUBsten KarvináTJ Frenštát p. R.4:6
13/108. 05. 2019 17:00TJ Frenštát p. R.SK - Svinov5:5
Kvalifikace KS II
1/106. 04. 2019 17:30SSVČ Don BoscoSK Stolní tenis Pstruží B7:10
1/212. 04. 2019 19:00SK Stolní tenis Pstruží BSSVČ Don Bosco10:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy