Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
129. 09. 2018 11:00TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Jezernice9:9
129. 09. 2018 10:00TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Buk10:2
129. 09. 2018 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Chropyně B3:10
129. 09. 2018 11:00T.J. Sokol ŠternberkT. J. Sokol Olomouc-Neředín B1:10
129. 09. 2018 10:00TTC Pramet ŠumperkKST Jeseník B10:6
129. 09. 2018 10:00TTC MohelniceTJ Sokol Jestřebí10:0
229. 09. 2018 17:00TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Buk10:1
229. 09. 2018 15:00TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Jezernice10:4
229. 09. 2018 15:00Sportklub ŠtarnovT. J. Sokol Olomouc-Neředín B1:10
229. 09. 2018 17:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Chropyně B5:10
229. 09. 2018 15:00TTC Pramet ŠumperkTJ Sokol Jestřebí10:5
229. 09. 2018 15:00TTC MohelniceKST Jeseník B10:4
313. 10. 2018 10:00
herna Cidemat Hranice
TJ Sokol JezerniceKST Jeseník B10:6
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol BukTJ Sokol Jestřebí10:3
313. 10. 2018 10:00TJ Chropyně BTTC Pramet Šumperk3:10
311. 10. 2018 18:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín BTTC Mohelnice9:9
325. 10. 2018 17:30TJ Sokol OndraticeSportklub Štarnov10:3
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol ČechoviceT.J. Sokol Šternberk10:2
413. 10. 2018 15:00
herna Cidemat Hranice
TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Jestřebí10:3
413. 10. 2018 15:00TJ Sokol BukKST Jeseník B10:4
413. 10. 2018 17:00TJ Chropyně BTTC Mohelnice10:5
413. 10. 2018 17:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín BTTC Pramet Šumperk3:10
413. 10. 2018 17:00TJ Sokol OndraticeT.J. Sokol Šternberk9:9
413. 10. 2018 15:00TJ Sokol ČechoviceSportklub Štarnov10:3
527. 10. 2018 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Jezernice1:10
527. 10. 2018 11:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Buk6:10
523. 10. 2018 17:30TTC Pramet ŠumperkTJ Sokol Ondratice10:0
527. 10. 2018 10:00TTC MohelniceTJ Sokol Čechovice2:10
527. 10. 2018 10:00KST Jeseník BTJ Chropyně B10:5
527. 10. 2018 10:00TJ Sokol JestřebíT. J. Sokol Olomouc-Neředín B0:10
627. 10. 2018 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Buk0:10
627. 10. 2018 17:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Jezernice7:10
627. 10. 2018 15:00TTC Pramet ŠumperkTJ Sokol Čechovice10:4
627. 10. 2018 15:00TTC MohelniceTJ Sokol Ondratice10:5
627. 10. 2018 17:00KST Jeseník BT. J. Sokol Olomouc-Neředín BWO
627. 10. 2018 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Chropyně B5:10
710. 11. 2018 10:00TJ Sokol JezerniceTJ Chropyně B9:9
707. 11. 2018 18:00TJ Sokol BukT. J. Sokol Olomouc-Neředín B9:9
710. 11. 2018 11:00TJ Sokol OndraticeKST Jeseník B6:10
709. 11. 2018 18:30TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Jestřebí10:0
710. 11. 2018 10:00Sportklub ŠtarnovTTC Pramet Šumperk3:10
710. 11. 2018 11:00T.J. Sokol ŠternberkTTC Mohelnice3:10
810. 11. 2018 15:00TJ Sokol JezerniceT. J. Sokol Olomouc-Neředín B1:10
809. 11. 2018 18:00TJ Sokol BukTJ Chropyně B10:7
810. 11. 2018 17:00TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Jestřebí10:3
810. 11. 2018 15:00TJ Sokol ČechoviceKST Jeseník B3:10
810. 11. 2018 15:00Sportklub ŠtarnovTTC Mohelnice2:10
809. 11. 2018 18:00T.J. Sokol ŠternberkTTC Pramet Šumperk9:9
924. 11. 2018 10:00TTC Pramet ŠumperkTJ Sokol Jezernice10:1
924. 11. 2018 10:00TTC MohelniceTJ Sokol Buk10:7
924. 11. 2018 10:00KST Jeseník BSportklub Štarnov10:4
924. 11. 2018 10:00TJ Sokol JestřebíT.J. Sokol Šternberk3:10
924. 11. 2018 10:00TJ Chropyně BTJ Sokol Ondratice6:10
924. 11. 2018 10:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín BTJ Sokol Čechovice9:9
1024. 11. 2018 15:00TTC Pramet ŠumperkTJ Sokol Buk10:2
1024. 11. 2018 15:00TTC MohelniceTJ Sokol Jezernice10:4
1024. 11. 2018 17:00KST Jeseník BT.J. Sokol Šternberk10:4
1024. 11. 2018 15:00TJ Sokol JestřebíSportklub Štarnov4:10
1024. 11. 2018 17:00TJ Chropyně BTJ Sokol Čechovice3:10
1024. 11. 2018 17:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín BTJ Sokol Ondratice10:4
1107. 12. 2018 18:30TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Čechovice3:10
1107. 12. 2018 18:00T.J. Sokol ŠternberkSportklub Štarnov10:3
1104. 12. 2018 18:00TTC Pramet ŠumperkTTC Mohelnice10:5
1108. 12. 2018 10:00KST Jeseník BTJ Sokol Jestřebí10:2
1108. 12. 2018 10:00TJ Chropyně BT. J. Sokol Olomouc-Neředín B4:10
1107. 12. 2018 18:00TJ Sokol BukTJ Sokol Jezernice10:5
1209. 01. 2019 18:30TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Ondratice10:2
1211. 01. 2019 18:00Sportklub ŠtarnovT.J. Sokol Šternberk3:10
1208. 01. 2019 18:00TTC MohelniceTTC Pramet Šumperk5:10
1212. 01. 2019 10:00TJ Sokol JestřebíKST Jeseník B1:10
1212. 01. 2019 10:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín BTJ Chropyně B10:3
1211. 01. 2019 18:00TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Buk9:9
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Ondratice10:1
1325. 01. 2019 18:30TJ Sokol BukTJ Sokol Čechovice3:10
1326. 01. 2019 10:00TJ Chropyně BSportklub Štarnov10:6
1324. 01. 2019 18:30T. J. Sokol Olomouc-Neředín BT.J. Sokol Šternberk10:2
1326. 01. 2019 10:00KST Jeseník BTTC Pramet Šumperk3:10
1325. 01. 2019 18:00TJ Sokol JestřebíTTC Mohelnice0:10
1426. 01. 2019 15:00TJ Sokol BukTJ Sokol Ondratice10:4
1426. 01. 2019 15:00TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Čechovice6:10
1426. 01. 2019 17:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín BSportklub Štarnov10:1
1426. 01. 2019 17:00TJ Chropyně BT.J. Sokol Šternberk6:10
1423. 01. 2019 18:00TJ Sokol JestřebíTTC Pramet Šumperk1:10
1426. 01. 2019 17:00KST Jeseník BTTC Mohelnice10:6
1509. 02. 2019 10:00KST Jeseník BTJ Sokol Jezernice10:4
1509. 02. 2019 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Buk6:10
1509. 02. 2019 10:00TTC Pramet ŠumperkTJ Chropyně B10:2
1509. 02. 2019 10:00TTC MohelniceT. J. Sokol Olomouc-Neředín B8:10
1507. 02. 2019 19:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Ondratice3:10
1508. 02. 2019 18:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Čechovice9:9
1609. 02. 2019 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Jezernice5:10
1609. 02. 2019 17:00KST Jeseník BTJ Sokol Buk10:2
1609. 02. 2019 15:00TTC MohelniceTJ Chropyně B10:7
1609. 02. 2019 15:00TTC Pramet ŠumperkT. J. Sokol Olomouc-Neředín B9:9
1609. 02. 2019 17:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Ondratice10:2
1614. 02. 2019 19:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Čechovice0:10
1723. 02. 2019 10:00
herna TJ Sigma Hranice
TJ Sokol JezerniceSportklub Štarnov10:2
1721. 02. 2019 18:00TJ Sokol BukT.J. Sokol Šternberk10:4
1723. 02. 2019 11:00TJ Sokol OndraticeTTC Pramet Šumperk3:10
1718. 02. 2019 18:30TJ Sokol ČechoviceTTC Mohelnice10:4
1723. 02. 2019 10:00TJ Chropyně BKST Jeseník B9:9
1723. 02. 2019 10:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín BTJ Sokol Jestřebí10:0
1819. 02. 2019 18:00TJ Sokol BukSportklub Štarnov10:4
1823. 02. 2019 15:00
herna TJ Sigma Hranice
TJ Sokol JezerniceT.J. Sokol Šternberk10:5
1821. 02. 2019 19:00
herna TTC Pramet Šumperk
TJ Sokol ČechoviceTTC Pramet Šumperk2:10
1823. 02. 2019 17:00TJ Sokol OndraticeTTC Mohelnice10:5
1823. 02. 2019 17:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín BKST Jeseník B10:0wo
1823. 02. 2019 17:00TJ Chropyně BTJ Sokol Jestřebí10:2
1909. 03. 2019 10:00TJ Chropyně BTJ Sokol Jezernice7:10
1909. 03. 2019 10:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín BTJ Sokol Buk10:1
1909. 03. 2019 10:00KST Jeseník BTJ Sokol Ondratice9:9
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Čechovice4:10
1909. 03. 2019 10:00TTC Pramet ŠumperkSportklub Štarnov10:2
1909. 03. 2019 10:00TTC MohelniceT.J. Sokol Šternberk10:5
2009. 03. 2019 17:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín BTJ Sokol Jezernice10:7
2009. 03. 2019 17:00TJ Chropyně BTJ Sokol Buk8:10
2009. 03. 2019 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Ondratice4:10
2007. 03. 2019 18:30KST Jeseník BTJ Sokol Čechovice9:9
2009. 03. 2019 15:00TTC MohelniceSportklub Štarnov10:3
2008. 03. 2019 18:00TTC Pramet ŠumperkT.J. Sokol Šternberk10:2
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol JezerniceTTC Pramet Šumperk2:10
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol BukTTC Mohelnice9:9
2123. 03. 2019 10:00Sportklub ŠtarnovKST Jeseník B5:10
2123. 03. 2019 11:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Jestřebí10:3
2123. 03. 2019 11:00TJ Sokol OndraticeTJ Chropyně B10:1
2121. 03. 2019 18:00
herna T.J. Sokol Olomouc-Neředín
TJ Sokol ČechoviceT. J. Sokol Olomouc-Neředín B6:10
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol BukTTC Pramet Šumperk5:10
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol JezerniceTTC Mohelnice10:8
2223. 03. 2019 17:00T.J. Sokol ŠternberkKST Jeseník B9:9
2223. 03. 2019 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Jestřebí5:10
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol ČechoviceTJ Chropyně B10:4
2223. 03. 2019 17:00TJ Sokol OndraticeT. J. Sokol Olomouc-Neředín B10:6
Krajská soutěž 1
129. 09. 2018 11:00KST Město AlbrechticeTTC Mohelnice B10:7
129. 09. 2018 10:00KST Jeseník CTTC Pramet Šumperk B10:8
102. 10. 2018 18:30T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTJ OP Prostějov9:9
124. 09. 2018 19:00SK KolšovTJ Sigma Lutín10:5
129. 09. 2018 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Čechovice B10:8
128. 09. 2018 15:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Tovačov9:9
229. 09. 2018 17:00KST Město AlbrechticeTTC Pramet Šumperk B10:4
229. 09. 2018 15:00KST Jeseník CTTC Mohelnice B9:9
227. 09. 2018 18:30T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTJ Sigma Lutín9:9
203. 10. 2018 19:00SK KolšovTJ OP Prostějov10:4
228. 09. 2018 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Tovačov9:9
228. 09. 2018 10:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Čechovice B8:10
312. 10. 2018 18:30TTC Mohelnice BTJ Sokol Čechovice B4:10
313. 10. 2018 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Tovačov10:3
313. 10. 2018 10:00TJ OP ProstějovTJ Postřelmov9:9
312. 10. 2018 19:00
hráno v herně TJ Sokol Bludov
TJ Sigma LutínTJ Sokol Bludov10:7
313. 10. 2018 11:00KST Město AlbrechticeT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:4
313. 10. 2018 10:00KST Jeseník CSK Kolšov5:10
413. 10. 2018 15:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Tovačov10:1
411. 10. 2018 18:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Čechovice B9:9
413. 10. 2018 15:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Bludov9:9
406. 10. 2018 10:00
hráno v herně TJ Postřelmov
TJ Sigma LutínTJ Postřelmov3:10
413. 10. 2018 17:00KST Město AlbrechticeSK Kolšov10:8
413. 10. 2018 15:00KST Jeseník CT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:6
527. 10. 2018 11:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTTC Mohelnice B5:10
527. 10. 2018 10:00SK KolšovTTC Pramet Šumperk B9:9
527. 10. 2018 10:00TJ PostřelmovKST Město Albrechtice6:10
527. 10. 2018 10:00TJ Sokol BludovKST Jeseník C10:6
527. 10. 2018 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ OP Prostějov10:5
527. 10. 2018 10:00TJ Sokol TovačovTJ Sigma Lutín6:10
627. 10. 2018 17:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTTC Pramet Šumperk B5:10
624. 10. 2018 19:30SK KolšovTTC Mohelnice B2:10
627. 10. 2018 15:00TJ PostřelmovKST Jeseník C9:9
627. 10. 2018 15:00TJ Sokol BludovKST Město Albrechtice10:6
627. 10. 2018 15:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sigma Lutín10:7
627. 10. 2018 15:00TJ Sokol TovačovTJ OP Prostějov7:10
710. 11. 2018 10:00TTC Mohelnice BTJ OP Prostějov9:9
710. 11. 2018 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sigma Lutín10:7
710. 11. 2018 11:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Čechovice B6:10
710. 11. 2018 10:00KST Jeseník CTJ Sokol Tovačov10:8
708. 11. 2018 18:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTJ Postřelmov6:10
710. 11. 2018 10:00SK KolšovTJ Sokol Bludov7:10
810. 11. 2018 15:00TTC Mohelnice BTJ Sigma Lutín4:10
810. 11. 2018 15:00TTC Pramet Šumperk BTJ OP Prostějov9:9
810. 11. 2018 17:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Tovačov10:3
810. 11. 2018 15:00KST Jeseník CTJ Sokol Čechovice B1:10
810. 11. 2018 17:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTJ Sokol Bludov8:10
810. 11. 2018 15:00SK KolšovTJ Postřelmov9:9
924. 11. 2018 10:00TJ PostřelmovTTC Mohelnice B5:10
929. 11. 2018 18:00TJ Sokol BludovTTC Pramet Šumperk B10:6
923. 11. 2018 19:00TJ Sokol Čechovice BT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:4
924. 11. 2018 10:00TJ Sokol TovačovSK Kolšov10:5
924. 11. 2018 10:00TJ OP ProstějovKST Město Albrechtice1:10
924. 11. 2018 10:00
Sokolovna Náměšť na Hané, Sokolská 282
TJ Sigma LutínKST Jeseník C8:10
1024. 11. 2018 15:00TJ PostřelmovTTC Pramet Šumperk B10:1
1024. 11. 2018 15:00TJ Sokol BludovTTC Mohelnice B10:6
1024. 11. 2018 15:00TJ Sokol Čechovice BSK Kolšov9:9
1024. 11. 2018 15:00TJ Sokol TovačovT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:3
1024. 11. 2018 15:00TJ OP ProstějovKST Jeseník C9:9
1024. 11. 2018 15:00
Sokolovna Náměšť na Hané, Sokolská 282
TJ Sigma LutínKST Město Albrechtice4:10
1108. 12. 2018 11:00KST Město AlbrechticeKST Jeseník C10:2
1108. 12. 2018 11:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CSK Kolšov2:10
1108. 12. 2018 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Bludov10:2
1108. 12. 2018 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Tovačov10:7
1107. 12. 2018 19:00TJ OP ProstějovTJ Sigma Lutín8:10
1106. 12. 2018 18:00TTC Mohelnice BTTC Pramet Šumperk B7:10
1212. 01. 2019 10:00KST Jeseník CKST Město Albrechtice3:10
1212. 01. 2019 10:00SK KolšovT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:3
1212. 01. 2019 10:00TJ Sokol BludovTJ Postřelmov10:5
1212. 01. 2019 10:00
herna TJ Sokol Buk
TJ Sokol TovačovTJ Sokol Čechovice B10:4
1212. 01. 2019 10:00TJ Sigma LutínTJ OP Prostějov9:9
1212. 01. 2019 10:00TTC Pramet Šumperk BTTC Mohelnice B10:4
1326. 01. 2019 10:00TTC Mohelnice BKST Město Albrechtice7:10
1326. 01. 2019 10:00TTC Pramet Šumperk BKST Jeseník C10:5
1326. 01. 2019 10:00TJ OP ProstějovT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:7
1326. 01. 2019 10:00TJ Sigma LutínSK Kolšov9:9
1326. 01. 2019 10:00
herna TJ Sokol Stražisko
TJ Sokol Čechovice BTJ Postřelmov10:5
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol TovačovTJ Sokol Bludov9:9
1426. 01. 2019 15:00TTC Pramet Šumperk BKST Město Albrechtice10:6
1426. 01. 2019 15:00TTC Mohelnice BKST Jeseník C9:9
1426. 01. 2019 15:00TJ Sigma LutínT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:3
1426. 01. 2019 15:00TJ OP ProstějovSK Kolšov8:10
1426. 01. 2019 15:00TJ Sokol TovačovTJ Postřelmov8:10
1426. 01. 2019 15:00
herna TJ Sokol Stražisko
TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Bludov10:3
1530. 01. 2019 18:30TJ Sokol Čechovice BTTC Mohelnice B10:5
1509. 02. 2019 10:00TJ Sokol TovačovTTC Pramet Šumperk B10:6
1509. 02. 2019 10:00TJ PostřelmovTJ OP Prostějov10:4
1509. 02. 2019 10:00TJ Sokol BludovTJ Sigma Lutín10:1
1509. 02. 2019 11:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CKST Město Albrechtice2:10
1509. 02. 2019 10:00SK KolšovKST Jeseník C5:10
1609. 02. 2019 15:00TJ Sokol TovačovTTC Mohelnice B1:10
1609. 02. 2019 15:00TJ Sokol Čechovice BTTC Pramet Šumperk B10:3
1609. 02. 2019 15:00TJ Sokol BludovTJ OP Prostějov10:4
1609. 02. 2019 15:00TJ PostřelmovTJ Sigma Lutín10:4
1609. 02. 2019 15:00SK KolšovKST Město Albrechtice8:10
1609. 02. 2019 17:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CKST Jeseník C10:3
1723. 02. 2019 10:00TTC Mohelnice BT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:2
1723. 02. 2019 10:00TTC Pramet Šumperk BSK Kolšov10:5
1723. 02. 2019 11:00KST Město AlbrechticeTJ Postřelmov10:5
1723. 02. 2019 10:00KST Jeseník CTJ Sokol Bludov8:10
1723. 02. 2019 10:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Čechovice B10:8
1723. 02. 2019 10:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Tovačov10:2
1823. 02. 2019 15:00TTC Pramet Šumperk BT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:0
1823. 02. 2019 15:00TTC Mohelnice BSK Kolšov10:1
1823. 02. 2019 15:00KST Jeseník CTJ Postřelmov10:8
1823. 02. 2019 17:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Bludov9:9
1823. 02. 2019 15:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Čechovice B2:10
1823. 02. 2019 15:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Tovačov9:9
1909. 03. 2019 10:00TJ OP ProstějovTTC Mohelnice B2:10
1909. 03. 2019 10:00TJ Sigma LutínTTC Pramet Šumperk B6:10
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol Čechovice BKST Město Albrechtice10:6
1909. 03. 2019 10:00
herna TJ Sokol Buk
TJ Sokol TovačovKST Jeseník C10:8
1909. 03. 2019 15:00TJ PostřelmovT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:1
1909. 03. 2019 10:00
09.03.2019 15:00
TJ Sokol BludovSK Kolšov10:5
2007. 03. 2019 18:30TJ Sigma LutínTTC Mohelnice B3:10
2009. 03. 2019 15:00TJ OP ProstějovTTC Pramet Šumperk B8:10
2009. 03. 2019 15:00
herna TJ Sokol Buk
TJ Sokol TovačovKST Město Albrechtice5:10
2009. 03. 2019 15:00TJ Sokol Čechovice BKST Jeseník C9:9
2009. 03. 2019 10:00TJ Sokol BludovT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:8
2009. 03. 2019 10:00TJ PostřelmovSK Kolšov10:6
2123. 03. 2019 10:00TTC Mohelnice BTJ Postřelmov10:6
2123. 03. 2019 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Bludov8:10
2123. 03. 2019 11:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTJ Sokol Čechovice B9:9
2123. 03. 2019 10:00SK KolšovTJ Sokol Tovačov10:6
2123. 03. 2019 11:00KST Město AlbrechticeTJ OP Prostějov10:1
2123. 03. 2019 10:00KST Jeseník CTJ Sigma Lutín7:10
2223. 03. 2019 15:00TTC Pramet Šumperk BTJ Postřelmov10:8
2222. 03. 2019 18:30TTC Mohelnice BTJ Sokol Bludov6:10
2223. 03. 2019 15:00SK KolšovTJ Sokol Čechovice B10:2
2223. 03. 2019 17:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTJ Sokol Tovačov7:10
2223. 03. 2019 15:00KST Jeseník CTJ OP Prostějov10:7
2223. 03. 2019 17:00KST Město AlbrechticeTJ Sigma Lutín9:9
Krajská soutěž 2A
129. 09. 2018 10:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaTJ Sokol Kojetín6:12
127. 09. 2018 18:30TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Němčice nad Hanou7:11
129. 09. 2018 08:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Dubicko8:10
129. 09. 2018 08:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín DSportklub Štarnov B11:7
129. 09. 2018 10:00SDH Hlinsko ASK Přerov C5:13
127. 09. 2018 18:30TJ Sigma HraniceTJ Sokol Čechovice C9:9
229. 09. 2018 15:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaTJ Sokol Němčice nad Hanou9:9
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Kojetín6:12
229. 09. 2018 14:00T.J. Sokol Šternberk BSportklub Štarnov B7:11
229. 09. 2018 14:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín DTJ Sokol Dubicko10:8
229. 09. 2018 15:00SDH Hlinsko ATJ Sokol Čechovice C13:5
229. 09. 2018 15:00TJ Sigma HraniceSK Přerov C6:12
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol KojetínSK Přerov C6:12
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Čechovice C12:6
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol DubickoSDH Hlinsko A9:9
313. 10. 2018 10:00Sportklub Štarnov BTJ Sigma Hranice12:6
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaT.J. Sokol Šternberk B8:10
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Ondratice BT. J. Sokol Olomouc-Neředín D11:7
413. 10. 2018 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Čechovice C6:12
405. 10. 2018 19:00TJ Sokol Němčice nad HanouSK Přerov C5:13
413. 10. 2018 15:00TJ Sokol DubickoTJ Sigma Hranice9:9
413. 10. 2018 15:00Sportklub Štarnov BSDH Hlinsko A6:12
413. 10. 2018 15:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaT. J. Sokol Olomouc-Neředín D7:11
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Ondratice BT.J. Sokol Šternberk B10:8
527. 10. 2018 08:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Kojetín16:2
527. 10. 2018 08:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín DTJ Sokol Němčice nad Hanou8:10
527. 10. 2018 10:00SDH Hlinsko ATJ Sokol Brodek u Prostějova10:8
527. 10. 2018 10:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Ondratice B13:5
527. 10. 2018 10:00SK Přerov CTJ Sokol Dubicko11:7
527. 10. 2018 10:00TJ Sokol Čechovice CSportklub Štarnov B11:7
627. 10. 2018 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Němčice nad Hanou6:12
627. 10. 2018 14:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín DTJ Sokol Kojetín9:9
627. 10. 2018 15:00SDH Hlinsko ATJ Sokol Ondratice B8:10
627. 10. 2018 15:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Brodek u Prostějova12:6
627. 10. 2018 15:00SK Přerov CSportklub Štarnov B12:6
627. 10. 2018 15:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Dubicko10:8
710. 11. 2018 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Dubicko11:7
710. 11. 2018 10:00
Sudova 26/21 Olomouc - Nový Svět
TJ Sokol Němčice nad HanouSportklub Štarnov B12:6
710. 11. 2018 10:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaSK Přerov C4:14
704. 11. 2018 16:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Čechovice C5:13
710. 11. 2018 08:00T.J. Sokol Šternberk BSDH Hlinsko A6:12
710. 11. 2018 08:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín DTJ Sigma Hranice9:9
810. 11. 2018 15:00TJ Sokol KojetínSportklub Štarnov B13:5
810. 11. 2018 15:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Dubicko11:7
810. 11. 2018 15:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaTJ Sokol Čechovice C9:9
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Ondratice BSK Přerov C10:8
810. 11. 2018 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sigma Hranice12:6
810. 11. 2018 14:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín DSDH Hlinsko A7:11
924. 11. 2018 10:00SDH Hlinsko ATJ Sokol Kojetín10:8
924. 11. 2018 10:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Němčice nad Hanou8:10
924. 11. 2018 10:00SK Přerov CT.J. Sokol Šternberk B16:2
924. 11. 2018 10:00TJ Sokol Čechovice CT. J. Sokol Olomouc-Neředín D9:9
924. 11. 2018 10:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Brodek u Prostějova7:11
924. 11. 2018 10:00Sportklub Štarnov BTJ Sokol Ondratice B8:10
1024. 11. 2018 15:00SDH Hlinsko ATJ Sokol Němčice nad Hanou9:9
1024. 11. 2018 15:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Kojetín12:6
1024. 11. 2018 15:00SK Přerov CT. J. Sokol Olomouc-Neředín D15:3
1024. 11. 2018 15:00TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Šternberk B10:8
1024. 11. 2018 15:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Ondratice B8:10
1024. 11. 2018 15:00Sportklub Štarnov BTJ Sokol Brodek u Prostějova10:8
1123. 12. 2018 10:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaTJ Sokol Ondratice B10:8
1108. 12. 2018 08:00T.J. Sokol Šternberk BT. J. Sokol Olomouc-Neředín D16:2
1129. 11. 2018 18:30SDH Hlinsko ATJ Sigma Hranice14:4
1106. 12. 2018 18:30SK Přerov CTJ Sokol Čechovice C16:2
1108. 12. 2018 10:00TJ Sokol DubickoSportklub Štarnov B10:8
1108. 12. 2018 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Němčice nad Hanou5:13
1212. 01. 2019 10:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Brodek u Prostějova11:7
1212. 01. 2019 08:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín DT.J. Sokol Šternberk B5:13
1212. 01. 2019 13:00TJ Sigma HraniceSDH Hlinsko A7:11
1213. 01. 2019 18:00TJ Sokol Čechovice CSK Přerov C3:15
1212. 01. 2019 10:00Sportklub Štarnov BTJ Sokol Dubicko8:10
1212. 01. 2019 10:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Kojetín14:4
1312. 01. 2019 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Brodek u Prostějova9:9
1321. 01. 2019 18:30TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Ondratice B14:4
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol DubickoT.J. Sokol Šternberk B6:12
1326. 01. 2019 10:00Sportklub Štarnov BT. J. Sokol Olomouc-Neředín D5:13
1326. 01. 2019 10:00SK Přerov CSDH Hlinsko A15:3
1318. 01. 2019 18:30TJ Sokol Čechovice CTJ Sigma Hranice15:3
1425. 01. 2019 18:30TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Brodek u Prostějova13:5
1426. 01. 2019 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Ondratice B17:1
1426. 01. 2019 15:00Sportklub Štarnov BT.J. Sokol Šternberk B10:8
1426. 01. 2019 15:00TJ Sokol DubickoT. J. Sokol Olomouc-Neředín D8:10
1420. 01. 2019 18:00TJ Sokol Čechovice CSDH Hlinsko A11:7
1426. 01. 2019 15:00SK Přerov CTJ Sigma Hranice18:0
1509. 02. 2019 10:00SK Přerov CTJ Sokol Kojetín17:1
1509. 02. 2019 10:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Němčice nad Hanou7:11
1509. 02. 2019 10:00SDH Hlinsko ATJ Sokol Dubicko10:8
1509. 02. 2019 10:00TJ Sigma HraniceSportklub Štarnov B8:10
1509. 02. 2019 09:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Brodek u Prostějova13:5
1509. 02. 2019 08:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín DTJ Sokol Ondratice B12:6
1609. 02. 2019 15:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Kojetín9:9
1609. 02. 2019 15:00SK Přerov CTJ Sokol Němčice nad Hanou10:8
1609. 02. 2019 15:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Dubicko11:7
1609. 02. 2019 15:00SDH Hlinsko ASportklub Štarnov B11:7
1609. 02. 2019 14:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín DTJ Sokol Brodek u Prostějova11:7
1609. 02. 2019 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Ondratice B6:12
1723. 02. 2019 10:00TJ Sokol KojetínT.J. Sokol Šternberk B9:9
1711. 02. 2019 18:30TJ Sokol Němčice nad HanouT. J. Sokol Olomouc-Neředín D11:7
1723. 02. 2019 10:00
herna TJ Sokol Otaslavice
TJ Sokol Brodek u ProstějovaSDH Hlinsko A7:11
1723. 02. 2019 08:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sigma Hranice10:8
1716. 02. 2019 10:00TJ Sokol DubickoSK Přerov C3:15
1716. 02. 2019 10:00Sportklub Štarnov BTJ Sokol Čechovice C6:12
1820. 02. 2019 18:00
herna TJ Sokol Šternberk
TJ Sokol Němčice nad HanouT.J. Sokol Šternberk B12:6
1823. 02. 2019 15:00TJ Sokol KojetínT. J. Sokol Olomouc-Neředín D9:9
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Ondratice BSDH Hlinsko A9:9
1823. 02. 2019 15:00
herna TJ Sokol Otaslavice
TJ Sokol Brodek u ProstějovaTJ Sigma Hranice13:5
1816. 02. 2019 15:00Sportklub Štarnov BSK Přerov C1:17
1816. 02. 2019 15:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Čechovice C8:10
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Kojetín9:9
1909. 03. 2019 10:00Sportklub Štarnov BTJ Sokol Němčice nad Hanou9:9
1909. 03. 2019 10:00SK Přerov CTJ Sokol Brodek u Prostějova16:2
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Ondratice B8:10
1909. 03. 2019 10:00SDH Hlinsko AT.J. Sokol Šternberk B9:9
1909. 03. 2019 10:00TJ Sigma HraniceT. J. Sokol Olomouc-Neředín D10:8
2009. 03. 2019 15:00Sportklub Štarnov BTJ Sokol Kojetín8:10
2009. 03. 2019 15:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Němčice nad Hanou8:10
2009. 03. 2019 15:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Brodek u Prostějova8:10
2009. 03. 2019 15:00SK Přerov CTJ Sokol Ondratice B18:0
2009. 03. 2019 15:00TJ Sigma HraniceT.J. Sokol Šternberk B7:11
2009. 03. 2019 15:00SDH Hlinsko AT. J. Sokol Olomouc-Neředín D11:7
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol KojetínSDH Hlinsko A7:11
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sigma Hranice13:5
2123. 03. 2019 08:00T.J. Sokol Šternberk BSK Přerov C14:4
2123. 03. 2019 08:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín DTJ Sokol Čechovice C10:8
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaTJ Sokol Dubicko10:8
2123. 03. 2019 08:00TJ Sokol Ondratice BSportklub Štarnov B15:3
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol Němčice nad HanouSDH Hlinsko A12:6
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sigma Hranice11:7
2223. 03. 2019 14:00T. J. Sokol Olomouc-Neředín DSK Přerov C13:5
2223. 03. 2019 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Čechovice C14:4
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Dubicko10:8
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaSportklub Štarnov B7:11
Krajská soutěž 2B
129. 09. 2018 10:00KST Jeseník DSVČ Rýmařov4:14
129. 09. 2018 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Velké Losiny13:5
129. 09. 2018 10:00SK Kolšov BTJ Sport Mikulovice6:12
129. 09. 2018 10:30TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Vrbno pod Pradědem16:2
129. 09. 2018 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Olympia Bruntál A7:11
129. 09. 2018 10:00TJ Sokol JedlíTJ Olympia Bruntál B5:13
229. 09. 2018 15:00KST Jeseník DTJ Sokol Velké Losiny13:5
229. 09. 2018 14:00KST Město Albrechtice BSVČ Rýmařov14:4
229. 09. 2018 15:00SK Kolšov BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem15:3
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sport Mikulovice7:11
229. 09. 2018 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Olympia Bruntál B9:9
229. 09. 2018 15:00TJ Sokol JedlíTJ Olympia Bruntál A11:7
313. 10. 2018 10:00SVČ RýmařovTJ Olympia Bruntál A12:6
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Olympia Bruntál B10:8
313. 10. 2018 10:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Štíty14:4
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Jedlí3:15
313. 10. 2018 10:00KST Jeseník DSK Kolšov B7:11
313. 10. 2018 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Nový Malín6:12
413. 10. 2018 15:00SVČ RýmařovTJ Olympia Bruntál B10:8
413. 10. 2018 15:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Olympia Bruntál A7:11
413. 10. 2018 15:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Jedlí11:7
413. 10. 2018 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Štíty7:11
413. 10. 2018 15:00KST Jeseník DTJ Sokol Nový Malín5:13
413. 10. 2018 14:00KST Město Albrechtice BSK Kolšov B11:7
527. 10. 2018 10:00SK Kolšov BSVČ Rýmařov6:12
527. 10. 2018 10:30TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Velké Losiny13:5
527. 10. 2018 10:00TJ Sokol ŠtítyKST Jeseník D17:1
527. 10. 2018 10:00TJ Sokol JedlíKST Město Albrechtice B6:12
527. 10. 2018 08:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sport Mikulovice9:9
527. 10. 2018 11:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem18:0
627. 10. 2018 15:00SK Kolšov BTJ Sokol Velké Losiny10:8
627. 10. 2018 14:00TJ Sokol Nový MalínSVČ Rýmařov13:5
627. 10. 2018 15:00TJ Sokol ŠtítyKST Město Albrechtice B7:11
627. 10. 2018 15:00TJ Sokol JedlíKST Jeseník D18:0
627. 10. 2018 17:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Vrbno pod Pradědem11:7
627. 10. 2018 14:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sport Mikulovice7:11
710. 11. 2018 10:00SVČ RýmařovTJ Sport Mikulovice10:8
710. 11. 2018 10:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Sokol Vrbno pod Pradědem14:4
710. 11. 2018 10:00KST Jeseník DTJ Olympia Bruntál A7:11
710. 11. 2018 08:00KST Město Albrechtice BTJ Olympia Bruntál B14:4
710. 11. 2018 10:00SK Kolšov BTJ Sokol Štíty11:7
710. 11. 2018 10:30TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Jedlí11:7
810. 11. 2018 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Vrbno pod Pradědem16:2
810. 11. 2018 15:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Sport Mikulovice6:12
810. 11. 2018 15:00KST Jeseník DTJ Olympia Bruntál B9:9
810. 11. 2018 14:00KST Město Albrechtice BTJ Olympia Bruntál A12:6
810. 11. 2018 15:00SK Kolšov BTJ Sokol Jedlí6:12
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Štíty18:0
924. 11. 2018 10:00TJ Sokol ŠtítySVČ Rýmařov8:10
924. 11. 2018 10:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Sokol Jedlí6:12
924. 11. 2018 08:00TJ Olympia Bruntál ASK Kolšov B13:5
924. 11. 2018 11:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Nový Malín7:11
924. 11. 2018 10:00TJ Sport MikuloviceKST Jeseník D18:0
924. 11. 2018 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemKST Město Albrechtice B4:14
1024. 11. 2018 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Velké Losiny10:8
1024. 11. 2018 15:00
hráno v herně TJ Sokol Jestřebí
TJ Sokol JedlíSVČ Rýmařov8:10
1024. 11. 2018 17:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Nový Malín10:8
1024. 11. 2018 14:00TJ Olympia Bruntál BSK Kolšov B15:3
1024. 11. 2018 15:00TJ Sport MikuloviceKST Město Albrechtice B12:6
1024. 11. 2018 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemKST Jeseník D11:7
1108. 12. 2018 10:00KST Jeseník DKST Město Albrechtice B2:16
1108. 12. 2018 10:00TJ Sokol Nový MalínSK Kolšov B16:2
1106. 12. 2018 18:30TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Jedlí10:8
1125. 10. 2018 18:00TJ Olympia Bruntál ATJ Olympia Bruntál B10:8
1108. 12. 2018 10:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Vrbno pod Pradědem17:1
1108. 12. 2018 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Velké Losiny8:10
1212. 01. 2019 10:00KST Město Albrechtice BKST Jeseník D15:3
1212. 01. 2019 10:30SK Kolšov BTJ Sokol Nový Malín4:14
1211. 01. 2019 18:30TJ Sokol JedlíTJ Sokol Štíty10:8
1208. 11. 2018 18:00TJ Olympia Bruntál BTJ Olympia Bruntál A9:9
1212. 01. 2019 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sport Mikulovice0:18
1212. 01. 2019 10:00TJ Sokol Velké LosinySVČ Rýmařov12:6
1326. 01. 2019 10:00SVČ RýmařovKST Jeseník D14:4
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Velké LosinyKST Město Albrechtice B8:10
1326. 01. 2019 10:00TJ Sport MikuloviceSK Kolšov B12:6
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Nový Malín3:15
1326. 01. 2019 08:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Štíty15:3
1326. 01. 2019 11:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Jedlí9:9
1426. 01. 2019 15:00TJ Sokol Velké LosinyKST Jeseník D14:4
1426. 01. 2019 15:00SVČ RýmařovKST Město Albrechtice B7:11
1426. 01. 2019 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemSK Kolšov B2:16
1426. 01. 2019 15:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Nový Malín11:7
1426. 01. 2019 14:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Štíty11:7
1426. 01. 2019 17:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Jedlí13:5
1509. 02. 2019 08:00TJ Olympia Bruntál ASVČ Rýmařov10:8
1509. 02. 2019 11:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Velké Losiny12:6
1509. 02. 2019 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sport Mikulovice6:12
1509. 02. 2019 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Vrbno pod Pradědem15:3
1509. 02. 2019 10:00SK Kolšov BKST Jeseník D18:0
1509. 02. 2019 10:30TJ Sokol Nový MalínKST Město Albrechtice B10:8
1609. 02. 2019 14:00TJ Olympia Bruntál BSVČ Rýmařov7:11
1609. 02. 2019 17:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Velké Losiny13:5
1609. 02. 2019 15:00TJ Sokol JedlíTJ Sport Mikulovice1:17
1609. 02. 2019 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Vrbno pod Pradědem15:3
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Nový MalínKST Jeseník D16:2
1609. 02. 2019 15:00SK Kolšov BKST Město Albrechtice B10:8
1723. 02. 2019 10:00SVČ RýmařovSK Kolšov B10:8
1723. 02. 2019 10:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Sokol Nový Malín7:11
1723. 02. 2019 10:00KST Jeseník DTJ Sokol Štíty4:14
1723. 02. 2019 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Jedlí5:13
1723. 02. 2019 10:00
herna TJ Olympia Bruntál
TJ Sport MikuloviceTJ Olympia Bruntál A15:3
1723. 02. 2019 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Olympia Bruntál B8:10
1823. 02. 2019 15:00TJ Sokol Velké LosinySK Kolšov B10:8
1823. 02. 2019 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Nový Malín8:10
1823. 02. 2019 14:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Štíty11:7
1823. 02. 2019 15:00KST Jeseník DTJ Sokol Jedlí6:12
1823. 02. 2019 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Olympia Bruntál A8:10
1823. 02. 2019 15:00
herna TJ Olympia Bruntál
TJ Sport MikuloviceTJ Olympia Bruntál B12:6
1909. 03. 2019 10:00TJ Sport MikuloviceSVČ Rýmařov13:5
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Velké Losiny6:12
1909. 03. 2019 08:00TJ Olympia Bruntál AKST Jeseník D18:0
1909. 03. 2019 11:00TJ Olympia Bruntál BKST Město Albrechtice B7:11
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol ŠtítySK Kolšov B9:9
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Nový Malín7:11
2009. 03. 2019 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemSVČ Rýmařov3:15
2009. 03. 2019 15:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Velké Losiny13:5
2009. 03. 2019 14:00TJ Olympia Bruntál BKST Jeseník D18:0
2009. 03. 2019 17:00TJ Olympia Bruntál AKST Město Albrechtice B8:10
2009. 03. 2019 15:00TJ Sokol JedlíSK Kolšov B8:10
2009. 03. 2019 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Nový Malín6:12
2123. 03. 2019 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Štíty6:12
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Velké Losiny10:8
2123. 03. 2019 10:00SK Kolšov BTJ Olympia Bruntál A5:13
2123. 03. 2019 10:30TJ Sokol Nový MalínTJ Olympia Bruntál B10:8
2123. 03. 2019 10:00KST Jeseník DTJ Sport Mikulovice2:16
2123. 03. 2019 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem16:2
2221. 03. 2019 18:30TJ Sokol Velké LosinyTJ Sokol Štíty6:12
2223. 03. 2019 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Jedlí11:7
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Nový MalínTJ Olympia Bruntál A9:9
2223. 03. 2019 15:00SK Kolšov BTJ Olympia Bruntál B8:10
2223. 03. 2019 14:00KST Město Albrechtice BTJ Sport Mikulovice3:15
2223. 03. 2019 15:00KST Jeseník DTJ Sokol Vrbno pod Pradědem5:13
Kvalifikace o KS2
130. 06. 2019 10:00TJ Sokol Brodek u ProstějovaTJ Sokol Velké Losiny
Český pohár, 1. stupeň
406. 04. 2019 10:00TJ Sokol Němčice nad Hanou ATTC Mohelnice3:7
406. 04. 2019 10:00TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Ondratice A0:7
506. 04. 2019 12:30TJ Sigma Hranice ATTC Mohelnice0:6
506. 04. 2019 12:30TJ Sokol Ondratice ATJ Sokol Němčice nad Hanou A3:6
606. 04. 2019 15:30TJ Sokol Ondratice ATTC Mohelnice3:6
606. 04. 2019 15:30TJ Sigma Hranice ATJ Sokol Němčice nad Hanou A1:6
1/122. 02. 2019 18:00TJ Sigma Hranice CTJ OP Prostějov B7:3
1/122. 02. 2019 18:00TJ Sokol Ondratice DSK Přerov C0:10
1/122. 02. 2019 18:00TJ Sokol Brodek u Prostějova BTJ Sokol Štíty1:9
2/108. 03. 2019 18:00TJ Sigma Hranice CTTC Mohelnice0:10
2/108. 03. 2019 18:00SK Přerov CTJ Sokol Štíty9:1
3/122. 03. 2019 18:00SK Přerov CTTC Mohelnice1:9
11/122. 02. 2019 18:00TJ Sokol Čechy pod KosířemTJ Sokol Ondratice B1:9
11/122. 02. 2019 18:00Stolní tenis klub Komárno BTJ Sigma Hranice A0:10
12/108. 03. 2019 18:00TJ Sokol Ondratice BTJ OP Prostějov A5:5
12/108. 03. 2019 18:00TJ Sigma Hranice ATJ Olympia Bruntál A5:5
13/122. 03. 2019 18:00TJ Sigma Hranice ATJ OP Prostějov A7:3
21/122. 02. 2019 18:00TJ Sokol Brodek u Prostějova CTJ Sokol Otaslavice5:5
21/122. 02. 2019 18:00TJ Sokol Ondratice CTJ Sokol Němčice nad Hanou A2:8
22/108. 03. 2019 18:00TJ Sokol Brodek u Prostějova CTJ Postřelmov0:10
22/108. 03. 2019 18:00TJ Sokol Němčice nad Hanou ATJ Sokol Nový Malín8:2
23/122. 03. 2019 18:00TJ Sokol Němčice nad Hanou ATJ Postřelmov8:2
31/122. 02. 2019 18:00Stolní tenis klub Komárno ATJ Sokol Kojetín A1:9
31/122. 02. 2019 18:00TJ Sokol ČehoviceTJ Olympia Bruntál B2:8
31/122. 02. 2019 18:00TJ Sigma Hranice BTJ Sokol Brodek u Prostějova A2:8
32/108. 03. 2019 18:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Kojetín A3:7
32/108. 03. 2019 18:00TJ Sokol Brodek u Prostějova ATJ Sokol Ondratice A4:6
33/122. 03. 2019 18:00TJ Sokol Kojetín ATJ Sokol Ondratice A2:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy