Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize, muži
129. 09. 2018 17:00SK Slavičín ATJ DDM Valašské Meziříčí B3:10
129. 09. 2018 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Slavia Kroměříž10:6
129. 09. 2018 17:00KST Zlín BKST Dolní Němčí A6:10
129. 09. 2018 17:00SKST SlušoviceTJ Bystřice pod Hostýnem A8:10
129. 09. 2018 17:00ST AMON Kunovice ATJ Holešov6:10
126. 09. 2018 19:00TJ DDM Valašské Meziříčí AKST Vsetín z.s B8:10
230. 09. 2018 10:00SK Slavičín ATJ Slavia Kroměříž10:4
230. 09. 2018 10:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ DDM Valašské Meziříčí B2:10
230. 09. 2018 10:00KST Zlín BTJ Bystřice pod Hostýnem A10:2
230. 09. 2018 10:30SKST SlušoviceKST Dolní Němčí A6:10
228. 09. 2018 17:30ST AMON Kunovice AKST Vsetín z.s B6:10
230. 09. 2018 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí ATJ Holešov9:9
313. 10. 2018 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Holešov10:1
313. 10. 2018 17:00TJ Slavia KroměřížKST Vsetín z.s B3:10
313. 10. 2018 10:00KST Dolní Němčí AST AMON Kunovice A10:8
310. 10. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem ATJ DDM Valašské Meziříčí A9:9
313. 10. 2018 17:00SK Slavičín AKST Zlín B6:10
313. 10. 2018 17:00TJ Jiskra OtrokoviceSKST Slušovice10:8
414. 10. 2018 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Vsetín z.s B9:9
414. 10. 2018 10:30TJ Slavia KroměřížTJ Holešov4:10
414. 10. 2018 11:00KST Dolní Němčí ATJ DDM Valašské Meziříčí A10:8
414. 10. 2018 11:00TJ Bystřice pod Hostýnem AST AMON Kunovice A10:5
414. 10. 2018 10:00SK Slavičín ASKST Slušovice10:7
414. 10. 2018 10:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Zlín B4:10
527. 10. 2018 17:00KST Zlín BTJ DDM Valašské Meziříčí B2:10
527. 10. 2018 17:00SKST SlušoviceTJ Slavia Kroměříž10:7
527. 10. 2018 17:00ST AMON Kunovice ASK Slavičín A6:10
524. 10. 2018 18:00TJ DDM Valašské Meziříčí ATJ Jiskra Otrokovice10:4
527. 10. 2018 17:00TJ HolešovKST Dolní Němčí A10:8
527. 10. 2018 17:30KST Vsetín z.s BTJ Bystřice pod Hostýnem A10:7
628. 10. 2018 10:00KST Zlín BTJ Slavia Kroměříž10:4
628. 10. 2018 10:30SKST SlušoviceTJ DDM Valašské Meziříčí B4:10
628. 10. 2018 10:30ST AMON Kunovice ATJ Jiskra Otrokovice10:1
628. 10. 2018 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí ASK Slavičín A7:10
625. 10. 2018 18:00TJ HolešovTJ Bystřice pod Hostýnem A10:2
627. 10. 2018 10:00KST Vsetín z.s BKST Dolní Němčí A10:5
710. 11. 2018 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Dolní Němčí A10:0
710. 11. 2018 17:00TJ Slavia KroměřížTJ Bystřice pod Hostýnem A8:10
710. 11. 2018 17:00SK Slavičín ATJ Holešov6:10
710. 11. 2018 17:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Vsetín z.s B4:10
710. 11. 2018 17:00KST Zlín BST AMON Kunovice A2:10
710. 11. 2018 10:00SKST SlušoviceTJ DDM Valašské Meziříčí A1:10
811. 11. 2018 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Bystřice pod Hostýnem A10:4
811. 11. 2018 10:30TJ Slavia KroměřížKST Dolní Němčí A10:7
811. 11. 2018 10:00SK Slavičín AKST Vsetín z.s B5:10
807. 11. 2018 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Holešov7:10
811. 11. 2018 10:00KST Zlín BTJ DDM Valašské Meziříčí A5:10
811. 11. 2018 10:30SKST SlušoviceST AMON Kunovice A5:10
924. 11. 2018 17:00ST AMON Kunovice ATJ DDM Valašské Meziříčí B0:10
924. 11. 2018 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí ATJ Slavia Kroměříž5:10
924. 11. 2018 17:00TJ HolešovKST Zlín B10:1
924. 11. 2018 17:30KST Vsetín z.s BSKST Slušovice10:6
924. 11. 2018 17:00KST Dolní Němčí ASK Slavičín A10:3
924. 11. 2018 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem ATJ Jiskra Otrokovice7:10
1025. 11. 2018 10:30ST AMON Kunovice ATJ Slavia Kroměříž5:10
1013. 09. 2018 18:00TJ DDM Valašské Meziříčí ATJ DDM Valašské Meziříčí B6:10
1022. 11. 2018 17:30TJ HolešovSKST Slušovice10:5
1025. 11. 2018 13:30KST Vsetín z.s BKST Zlín B10:5
1025. 11. 2018 11:00KST Dolní Němčí ATJ Jiskra Otrokovice9:9
1025. 11. 2018 11:00TJ Bystřice pod Hostýnem ASK Slavičín A10:2
1108. 12. 2018 17:00SK Slavičín ATJ Jiskra Otrokovice10:3
1108. 12. 2018 17:00KST Zlín BSKST Slušovice5:10
1107. 12. 2018 18:00ST AMON Kunovice ATJ DDM Valašské Meziříčí A6:10
1108. 12. 2018 17:00TJ HolešovKST Vsetín z.s B9:9
1108. 12. 2018 17:00KST Dolní Němčí ATJ Bystřice pod Hostýnem A10:7
1108. 12. 2018 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Slavia Kroměříž10:2
1212. 01. 2019 17:00TJ Jiskra OtrokoviceSK Slavičín A10:4
1212. 01. 2019 17:00SKST SlušoviceKST Zlín B10:7
1212. 01. 2019 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí AST AMON Kunovice A10:5
1212. 01. 2019 17:30KST Vsetín z.s BTJ Holešov10:4
1212. 01. 2019 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem AKST Dolní Němčí A7:10
1212. 01. 2019 17:00TJ Slavia KroměřížTJ DDM Valašské Meziříčí B10:5
1326. 01. 2019 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BSK Slavičín A10:3
1326. 01. 2019 17:00TJ Slavia KroměřížTJ Jiskra Otrokovice5:10
1326. 01. 2019 17:00KST Dolní Němčí AKST Zlín B10:0
1326. 01. 2019 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem ASKST Slušovice10:7
1326. 01. 2019 17:00TJ HolešovST AMON Kunovice A10:4
1326. 01. 2019 17:30KST Vsetín z.s BTJ DDM Valašské Meziříčí A9:9
1427. 01. 2019 10:30TJ Slavia KroměřížSK Slavičín A10:3
1427. 01. 2019 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice10:1
1427. 01. 2019 11:00TJ Bystřice pod Hostýnem AKST Zlín B10:8
1427. 01. 2019 11:00KST Dolní Němčí ASKST Slušovice10:5
1425. 01. 2019 18:00KST Vsetín z.s BST AMON Kunovice A10:2
1424. 01. 2019 18:00TJ HolešovTJ DDM Valašské Meziříčí A9:9
1509. 02. 2019 17:00TJ HolešovTJ DDM Valašské Meziříčí B5:10
1509. 02. 2019 17:30KST Vsetín z.s BTJ Slavia Kroměříž10:4
1509. 02. 2019 17:00ST AMON Kunovice AKST Dolní Němčí A6:10
1509. 02. 2019 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí ATJ Bystřice pod Hostýnem A10:3
1509. 02. 2019 17:00KST Zlín BSK Slavičín A3:10
1509. 02. 2019 17:00SKST SlušoviceTJ Jiskra Otrokovice3:10
1610. 02. 2019 13:30KST Vsetín z.s BTJ DDM Valašské Meziříčí B10:7
1608. 02. 2019 18:30TJ HolešovTJ Slavia Kroměříž3:10
1610. 02. 2019 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí AKST Dolní Němčí A3:10
1610. 02. 2019 10:30ST AMON Kunovice ATJ Bystřice pod Hostýnem A10:3
1610. 02. 2019 10:30SKST SlušoviceSK Slavičín A9:9
1610. 02. 2019 10:00KST Zlín BTJ Jiskra Otrokovice10:6
1723. 02. 2019 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Zlín B10:2
1723. 02. 2019 17:00TJ Slavia KroměřížSKST Slušovice10:5
1723. 02. 2019 17:00SK Slavičín AST AMON Kunovice A10:5
1720. 02. 2019 18:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ DDM Valašské Meziříčí A6:10
1723. 02. 2019 17:00KST Dolní Němčí ATJ Holešov10:7
1723. 02. 2019 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem AKST Vsetín z.s B4:10
1824. 02. 2019 10:30TJ Slavia KroměřížKST Zlín B10:0
1824. 02. 2019 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí BSKST Slušovice10:7
1824. 02. 2019 10:00TJ Jiskra OtrokoviceST AMON Kunovice A10:6
1824. 02. 2019 10:00SK Slavičín ATJ DDM Valašské Meziříčí A10:3
1824. 02. 2019 11:00TJ Bystřice pod Hostýnem ATJ Holešov10:6
1824. 02. 2019 11:00KST Dolní Němčí AKST Vsetín z.s B9:9
1909. 03. 2019 17:00KST Dolní Němčí ATJ DDM Valašské Meziříčí B7:10
1909. 03. 2019 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem ATJ Slavia Kroměříž10:2
1909. 03. 2019 17:00TJ HolešovSK Slavičín A8:10
1909. 03. 2019 10:00KST Vsetín z.s BTJ Jiskra Otrokovice10:2
1909. 03. 2019 17:00ST AMON Kunovice AKST Zlín B7:10
1909. 03. 2019 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí ASKST Slušovice10:5
2010. 03. 2019 11:00TJ Bystřice pod Hostýnem ATJ DDM Valašské Meziříčí B1:10
2010. 03. 2019 11:00KST Dolní Němčí ATJ Slavia Kroměříž10:4
2010. 03. 2019 13:30KST Vsetín z.s BSK Slavičín A10:7
2007. 03. 2019 18:00TJ HolešovTJ Jiskra Otrokovice8:10
2010. 03. 2019 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí AKST Zlín B10:3
2010. 03. 2019 10:30ST AMON Kunovice ASKST Slušovice10:8
2123. 03. 2019 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BST AMON Kunovice A10:3
2123. 03. 2019 09:30TJ Slavia KroměřížTJ DDM Valašské Meziříčí A10:4
2123. 03. 2019 17:00KST Zlín BTJ Holešov10:6
2121. 03. 2019 18:15SKST SlušoviceKST Vsetín z.s B4:10
2123. 03. 2019 17:00SK Slavičín AKST Dolní Němčí A6:10
2123. 03. 2019 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Bystřice pod Hostýnem A10:5
2224. 03. 2019 10:30TJ Slavia KroměřížST AMON Kunovice A9:9
2221. 09. 2018 18:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ DDM Valašské Meziříčí A10:8
2224. 03. 2019 10:30SKST SlušoviceTJ Holešov10:6
2224. 03. 2019 10:00KST Zlín BKST Vsetín z.s B10:7
2224. 03. 2019 10:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Dolní Němčí A4:10
2224. 03. 2019 10:00SK Slavičín ATJ Bystřice pod Hostýnem A10:8
Krajská soutěž I.třídy, muži
129. 09. 2018 17:00SK Spartak HulínSport centrum Bylnice6:12
129. 09. 2018 17:00TJ Holešov BST AMON Kunovice B8:10
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Újezdec - Těšov AKST Dolní Němčí B15:3
129. 09. 2018 17:00KST Dolní Němčí CTJ Bystřice pod Hostýnem B11:7
129. 09. 2018 17:00TJ Fryšták ATJ Jiskra Otrokovice B14:4
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol KostelecTJ Nivnice A7:11
230. 09. 2018 10:30SK Spartak HulínST AMON Kunovice B3:15
230. 09. 2018 11:30TJ Holešov BSport centrum Bylnice12:6
230. 09. 2018 11:00TJ Sokol Újezdec - Těšov ATJ Bystřice pod Hostýnem B12:6
216. 09. 2018 09:30KST Dolní Němčí CKST Dolní Němčí B16:2
230. 09. 2018 10:30TJ Fryšták ATJ Nivnice A10:8
230. 09. 2018 10:30TJ Sokol KostelecTJ Jiskra Otrokovice B15:3
313. 10. 2018 17:00Sport centrum BylniceTJ Jiskra Otrokovice B6:12
313. 10. 2018 17:00ST AMON Kunovice BTJ Nivnice A2:16
313. 10. 2018 13:30KST Dolní Němčí BTJ Fryšták A5:13
313. 10. 2018 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Sokol Kostelec10:8
313. 10. 2018 17:00SK Spartak HulínTJ Sokol Újezdec - Těšov A4:14
313. 10. 2018 17:00TJ Holešov BKST Dolní Němčí C10:8
414. 10. 2018 11:00Sport centrum BylniceTJ Nivnice A3:15
414. 10. 2018 10:30ST AMON Kunovice BTJ Jiskra Otrokovice B12:6
414. 10. 2018 08:00KST Dolní Němčí BTJ Sokol Kostelec5:13
414. 10. 2018 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Fryšták A9:9
414. 10. 2018 10:30SK Spartak HulínKST Dolní Němčí C0:18
414. 10. 2018 11:30TJ Holešov BTJ Sokol Újezdec - Těšov A7:11
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Újezdec - Těšov ASport centrum Bylnice14:4
527. 10. 2018 17:00KST Dolní Němčí CST AMON Kunovice B8:10
527. 10. 2018 17:00TJ Fryšták ASK Spartak Hulín18:0
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol KostelecTJ Holešov B13:5
527. 10. 2018 17:00TJ Jiskra Otrokovice BKST Dolní Němčí B10:8
527. 10. 2018 17:00TJ Nivnice ATJ Bystřice pod Hostýnem B11:7
628. 10. 2018 11:00TJ Sokol Újezdec - Těšov AST AMON Kunovice B11:7
628. 10. 2018 11:00KST Dolní Němčí CSport centrum Bylnice15:3
628. 10. 2018 10:30TJ Fryšták ATJ Holešov B9:9
628. 10. 2018 10:30TJ Sokol KostelecSK Spartak Hulín15:3
628. 10. 2018 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Bystřice pod Hostýnem B7:11
628. 10. 2018 11:00TJ Nivnice AKST Dolní Němčí B12:6
710. 11. 2018 17:00Sport centrum BylniceKST Dolní Němčí B10:8
710. 11. 2018 17:00ST AMON Kunovice BTJ Bystřice pod Hostýnem B11:7
710. 11. 2018 17:00SK Spartak HulínTJ Jiskra Otrokovice B1:17
710. 11. 2018 17:00TJ Holešov BTJ Nivnice A5:13
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Újezdec - Těšov ATJ Fryšták A8:10
710. 11. 2018 17:00KST Dolní Němčí CTJ Sokol Kostelec9:9
811. 11. 2018 10:30Sport centrum BylniceTJ Bystřice pod Hostýnem B7:11
811. 11. 2018 10:30ST AMON Kunovice BKST Dolní Němčí B11:7
811. 11. 2018 10:30SK Spartak HulínTJ Nivnice A0:18
811. 11. 2018 11:30TJ Holešov BTJ Jiskra Otrokovice B9:9
811. 11. 2018 11:00TJ Sokol Újezdec - Těšov ATJ Sokol Kostelec6:12
811. 11. 2018 11:00KST Dolní Němčí CTJ Fryšták A5:13
924. 11. 2018 17:00TJ Fryšták ASport centrum Bylnice12:6
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol KostelecST AMON Kunovice B11:7
924. 11. 2018 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Újezdec - Těšov A10:8
923. 11. 2018 18:00TJ Nivnice AKST Dolní Němčí C14:4
924. 11. 2018 13:30KST Dolní Němčí BSK Spartak Hulín16:2
924. 11. 2018 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Holešov B15:3
1025. 11. 2018 10:30TJ Fryšták AST AMON Kunovice B12:6
1025. 11. 2018 10:30TJ Sokol KostelecSport centrum Bylnice11:7
1025. 11. 2018 11:00TJ Jiskra Otrokovice BKST Dolní Němčí C13:5
1025. 11. 2018 11:00TJ Nivnice ATJ Sokol Újezdec - Těšov A14:4
1025. 11. 2018 08:00KST Dolní Němčí BTJ Holešov B12:6
1025. 11. 2018 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BSK Spartak Hulín18:0
1107. 12. 2018 18:30SK Spartak HulínTJ Holešov B0:18
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Újezdec - Těšov AKST Dolní Němčí C7:11
1108. 12. 2018 17:00TJ Fryšták ATJ Sokol Kostelec11:7
1108. 12. 2018 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Nivnice A2:16
1108. 12. 2018 13:30KST Dolní Němčí BTJ Bystřice pod Hostýnem B10:8
1108. 12. 2018 14:00Sport centrum BylniceST AMON Kunovice B4:14
1212. 01. 2019 17:00TJ Holešov BSK Spartak Hulín15:3
1212. 01. 2019 17:00KST Dolní Němčí CTJ Sokol Újezdec - Těšov A9:9
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol KostelecTJ Fryšták A11:7
1212. 01. 2019 17:00TJ Nivnice ATJ Jiskra Otrokovice B10:8
1212. 01. 2019 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BKST Dolní Němčí B15:3
1212. 01. 2019 17:00ST AMON Kunovice BSport centrum Bylnice8:10
1326. 01. 2019 17:00Sport centrum BylniceSK Spartak Hulín14:4
1326. 01. 2019 17:00ST AMON Kunovice BTJ Holešov B11:7
1326. 01. 2019 13:30KST Dolní Němčí BTJ Sokol Újezdec - Těšov A12:6
1326. 01. 2019 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BKST Dolní Němčí C10:8
1326. 01. 2019 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Fryšták A6:12
1326. 01. 2019 17:00TJ Nivnice ATJ Sokol Kostelec9:9
1427. 01. 2019 10:30ST AMON Kunovice BSK Spartak Hulín16:2
1427. 01. 2019 11:00Sport centrum BylniceTJ Holešov B12:6
1427. 01. 2019 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Sokol Újezdec - Těšov A11:7
1421. 09. 2018 18:00KST Dolní Němčí BKST Dolní Němčí C13:5
1427. 01. 2019 11:00TJ Nivnice ATJ Fryšták A11:7
1427. 01. 2019 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Kostelec10:8
1509. 02. 2019 17:00TJ Jiskra Otrokovice BSport centrum Bylnice14:4
1509. 02. 2019 17:00TJ Nivnice AST AMON Kunovice B13:5
1509. 02. 2019 11:00TJ Fryšták AKST Dolní Němčí B12:6
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol KostelecTJ Bystřice pod Hostýnem B5:13
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Újezdec - Těšov ASK Spartak Hulín15:3
1509. 02. 2019 17:00KST Dolní Němčí CTJ Holešov B8:10
1610. 02. 2019 11:00TJ Nivnice ASport centrum Bylnice13:5
1610. 02. 2019 11:00TJ Jiskra Otrokovice BST AMON Kunovice B8:10
1610. 02. 2019 10:30TJ Sokol KostelecKST Dolní Němčí B11:7
1610. 02. 2019 10:30TJ Fryšták ATJ Bystřice pod Hostýnem B13:5
1610. 02. 2019 11:00KST Dolní Němčí CSK Spartak Hulín18:0
1610. 02. 2019 11:00TJ Sokol Újezdec - Těšov ATJ Holešov B8:10
1723. 02. 2019 17:00Sport centrum BylniceTJ Sokol Újezdec - Těšov A7:11
1723. 02. 2019 17:00ST AMON Kunovice BKST Dolní Němčí C14:4
1723. 02. 2019 17:00SK Spartak HulínTJ Fryšták A0:18
1723. 02. 2019 17:00TJ Holešov BTJ Sokol Kostelec6:12
1723. 02. 2019 13:30KST Dolní Němčí BTJ Jiskra Otrokovice B7:11
1716. 02. 2019 15:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Nivnice A4:14
1824. 02. 2019 10:30ST AMON Kunovice BTJ Sokol Újezdec - Těšov A8:10
1824. 02. 2019 11:00Sport centrum BylniceKST Dolní Němčí C12:6
1824. 02. 2019 11:30TJ Holešov BTJ Fryšták A2:16
1824. 02. 2019 10:30SK Spartak HulínTJ Sokol Kostelec2:16
1822. 02. 2019 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Jiskra Otrokovice B13:5
1816. 02. 2019 10:30KST Dolní Němčí BTJ Nivnice A7:11
1909. 03. 2019 13:30KST Dolní Němčí BSport centrum Bylnice5:13
1909. 03. 2019 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BST AMON Kunovice B7:11
1909. 03. 2019 17:00TJ Jiskra Otrokovice BSK Spartak Hulín13:5
1909. 03. 2019 17:00TJ Nivnice ATJ Holešov B18:0
1909. 03. 2019 17:00TJ Fryšták ATJ Sokol Újezdec - Těšov A10:8
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol KostelecKST Dolní Němčí C11:7
2010. 03. 2019 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BSport centrum Bylnice12:6
2010. 03. 2019 08:00KST Dolní Němčí BST AMON Kunovice B4:14
2010. 03. 2019 11:00TJ Nivnice ASK Spartak Hulín17:1
2006. 03. 2019 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Holešov B7:11
2010. 03. 2019 10:30TJ Sokol KostelecTJ Sokol Újezdec - Těšov A13:5
2010. 03. 2019 10:30TJ Fryšták AKST Dolní Němčí C18:0
2123. 03. 2019 17:00Sport centrum BylniceTJ Fryšták A8:10
2123. 03. 2019 17:00ST AMON Kunovice BTJ Sokol Kostelec10:8
2123. 03. 2019 14:00TJ Sokol Újezdec - Těšov ATJ Jiskra Otrokovice B14:4
2123. 03. 2019 17:00KST Dolní Němčí CTJ Nivnice A8:10
2123. 03. 2019 17:00SK Spartak HulínKST Dolní Němčí B5:13
2122. 03. 2019 17:00TJ Holešov BTJ Bystřice pod Hostýnem B11:7
2222. 03. 2019 18:30ST AMON Kunovice BTJ Fryšták A10:8
2224. 03. 2019 11:00Sport centrum BylniceTJ Sokol Kostelec4:14
2221. 03. 2019 17:30KST Dolní Němčí CTJ Jiskra Otrokovice B16:2
2224. 03. 2019 11:00TJ Sokol Újezdec - Těšov ATJ Nivnice A9:9
2224. 03. 2019 11:30TJ Holešov BKST Dolní Němčí B6:12
2220. 03. 2019 18:45SK Spartak HulínTJ Bystřice pod Hostýnem B2:16
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
129. 09. 2018 17:00SK Slavičín BTJ Sokol Kostelec B10:8
129. 09. 2018 13:30TJ Holešov CTJ Sokol Šarovy z.s. B6:12
129. 09. 2018 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm ATJ Drslavice - Veletiny14:4
129. 09. 2018 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Sokol Morkovice12:6
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Jiskra Otrokovice C11:7
129. 09. 2018 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Nivnice B13:5
230. 09. 2018 10:00SK Slavičín BTJ Sokol Šarovy z.s. B3:15
230. 09. 2018 08:00TJ Holešov CTJ Sokol Kostelec B5:13
230. 09. 2018 10:30TJ Sokol MorkoviceTJ Drslavice - Veletiny9:9
221. 09. 2018 18:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Rožnov pod Radhoštěm A4:14
230. 09. 2018 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Nivnice B15:3
230. 09. 2018 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Jiskra Otrokovice C8:10
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ Jiskra Otrokovice C12:6
313. 10. 2018 17:30TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Nivnice B12:6
313. 10. 2018 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm ATJ Sokol Horní Bečva9:9
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol MorkoviceT.J. Sokol Vsetín10:8
313. 10. 2018 17:00SK Slavičín BTJ Drslavice - Veletiny12:6
313. 10. 2018 13:30TJ Holešov CTJ Rožnov pod Radhoštěm B10:8
414. 10. 2018 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Nivnice B9:9
413. 10. 2018 10:00TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Jiskra Otrokovice C10:8
414. 10. 2018 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm AT.J. Sokol Vsetín15:3
414. 10. 2018 10:30TJ Sokol MorkoviceTJ Sokol Horní Bečva6:12
414. 10. 2018 10:00SK Slavičín BTJ Rožnov pod Radhoštěm B11:7
414. 10. 2018 08:00TJ Holešov CTJ Drslavice - Veletiny10:8
525. 10. 2018 17:00TJ Drslavice - VeletinyTJ Sokol Kostelec B7:11
527. 10. 2018 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Sokol Šarovy z.s. B4:14
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Horní BečvaSK Slavičín B9:9
527. 10. 2018 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Holešov C6:12
527. 10. 2018 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Rožnov pod Radhoštěm A10:8
526. 10. 2018 18:00TJ Nivnice BTJ Sokol Morkovice13:5
628. 10. 2018 10:30TJ Drslavice - VeletinyTJ Sokol Šarovy z.s. B5:13
628. 10. 2018 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Sokol Kostelec B7:11
628. 10. 2018 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Holešov C18:0wo
628. 10. 2018 11:00T.J. Sokol VsetínSK Slavičín B11:7
628. 10. 2018 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Morkovice14:4
628. 10. 2018 08:00TJ Nivnice BTJ Rožnov pod Radhoštěm A9:9
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ Rožnov pod Radhoštěm A6:12
710. 11. 2018 17:30TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Sokol Morkovice11:7
710. 11. 2018 17:00SK Slavičín BTJ Jiskra Otrokovice C9:9
710. 11. 2018 13:30TJ Holešov CTJ Nivnice B12:6
710. 11. 2018 17:00TJ Drslavice - VeletinyTJ Sokol Horní Bečva14:4
710. 11. 2018 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BT.J. Sokol Vsetín8:10
811. 11. 2018 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Sokol Morkovice16:2
810. 11. 2018 10:00TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Rožnov pod Radhoštěm A9:9
811. 11. 2018 10:00SK Slavičín BTJ Nivnice B12:6
811. 11. 2018 08:00TJ Holešov CTJ Jiskra Otrokovice C6:12
811. 11. 2018 10:30TJ Drslavice - VeletinyT.J. Sokol Vsetín11:7
811. 11. 2018 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Sokol Horní Bečva7:11
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Sokol Kostelec B13:5
924. 11. 2018 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Šarovy z.s. B0:18
924. 11. 2018 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Drslavice - Veletiny10:8
924. 11. 2018 13:30TJ Nivnice BTJ Rožnov pod Radhoštěm B10:8
924. 11. 2018 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm ASK Slavičín B14:4
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol MorkoviceTJ Holešov C9:9
1025. 11. 2018 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Sokol Šarovy z.s. B5:13
1025. 11. 2018 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Kostelec B8:10
1025. 11. 2018 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Rožnov pod Radhoštěm B11:7
1024. 11. 2018 10:00TJ Nivnice BTJ Drslavice - Veletiny12:6
1025. 11. 2018 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm ATJ Holešov C15:3
1025. 11. 2018 10:30TJ Sokol MorkoviceSK Slavičín B8:10
1108. 12. 2018 17:00SK Slavičín BTJ Holešov C5:13
1129. 11. 2018 17:30TJ Drslavice - VeletinyTJ Rožnov pod Radhoštěm B12:6
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Horní BečvaT.J. Sokol Vsetín11:7
1108. 12. 2018 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Nivnice B15:3
1108. 12. 2018 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm ATJ Sokol Morkovice15:3
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ Sokol Šarovy z.s. B9:9
1212. 01. 2019 13:30TJ Holešov CSK Slavičín B10:8
1212. 01. 2019 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Drslavice - Veletiny7:11
1212. 01. 2019 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Horní Bečva7:11
1212. 01. 2019 13:30TJ Nivnice BTJ Jiskra Otrokovice C8:10
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol MorkoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm A2:16
1212. 01. 2019 17:30TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Sokol Kostelec B12:6
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec BSK Slavičín B13:5
1326. 01. 2019 17:30TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Holešov C12:6
1326. 01. 2019 17:00TJ Drslavice - VeletinyTJ Rožnov pod Radhoštěm A8:10
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol MorkoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm B7:11
1326. 01. 2019 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Horní Bečva4:14
1326. 01. 2019 13:30TJ Nivnice BT.J. Sokol Vsetín5:13
1426. 01. 2019 10:00TJ Sokol Šarovy z.s. BSK Slavičín B10:8
1427. 01. 2019 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Holešov C18:0
1427. 01. 2019 10:30TJ Drslavice - VeletinyTJ Sokol Morkovice12:6
1425. 09. 2018 18:00TJ Rožnov pod Radhoštěm ATJ Rožnov pod Radhoštěm B16:2
1427. 01. 2019 08:00TJ Nivnice BTJ Sokol Horní Bečva5:13
1427. 01. 2019 08:00TJ Jiskra Otrokovice CT.J. Sokol Vsetín11:7
1509. 02. 2019 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Kostelec B9:9
1509. 02. 2019 13:30TJ Nivnice BTJ Sokol Šarovy z.s. B4:14
1509. 02. 2019 15:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Rožnov pod Radhoštěm A9:9
1509. 02. 2019 16:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Morkovice14:4
1509. 02. 2019 17:00TJ Drslavice - VeletinySK Slavičín B8:10
1509. 02. 2019 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Holešov C12:6
1610. 02. 2019 08:00TJ Nivnice BTJ Sokol Kostelec B9:9
1610. 02. 2019 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Šarovy z.s. B7:11
1610. 02. 2019 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Rožnov pod Radhoštěm A8:10
1610. 02. 2019 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Sokol Morkovice12:6
1610. 02. 2019 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm BSK Slavičín B7:11
1610. 02. 2019 10:30TJ Drslavice - VeletinyTJ Holešov C14:4
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ Drslavice - Veletiny8:10
1723. 02. 2019 17:30TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Rožnov pod Radhoštěm B11:7
1723. 02. 2019 17:00SK Slavičín BTJ Sokol Horní Bečva7:11
1723. 02. 2019 13:30TJ Holešov CT.J. Sokol Vsetín10:8
1723. 02. 2019 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm ATJ Jiskra Otrokovice C10:8
1723. 02. 2019 15:00TJ Sokol MorkoviceTJ Nivnice B2:16
1823. 02. 2019 10:00TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Drslavice - Veletiny10:8
1824. 02. 2019 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Rožnov pod Radhoštěm B12:6
1824. 02. 2019 08:00TJ Holešov CTJ Sokol Horní Bečva3:15
1824. 02. 2019 10:00SK Slavičín BT.J. Sokol Vsetín8:10
1819. 02. 2019 17:00TJ Sokol MorkoviceTJ Jiskra Otrokovice C7:11
1824. 02. 2019 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm ATJ Nivnice B8:10
1909. 03. 2019 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm ATJ Sokol Kostelec B13:5
1909. 03. 2019 15:00TJ Sokol MorkoviceTJ Sokol Šarovy z.s. B7:11
1909. 03. 2019 13:00TJ Jiskra Otrokovice CSK Slavičín B10:8
1909. 03. 2019 13:30TJ Nivnice BTJ Holešov C11:7
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Drslavice - Veletiny13:5
1909. 03. 2019 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Rožnov pod Radhoštěm B14:4
2010. 03. 2019 10:30TJ Sokol MorkoviceTJ Sokol Kostelec B4:14
2010. 03. 2019 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm ATJ Sokol Šarovy z.s. B12:6
2010. 03. 2019 08:00TJ Nivnice BSK Slavičín B10:8
2010. 03. 2019 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Holešov C9:9
2010. 03. 2019 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Drslavice - Veletiny5:13
2010. 03. 2019 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Rožnov pod Radhoštěm B18:0
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ Sokol Horní Bečva5:13
2123. 03. 2019 17:30TJ Sokol Šarovy z.s. BT.J. Sokol Vsetín13:5
2123. 03. 2019 17:00TJ Drslavice - VeletinyTJ Jiskra Otrokovice C9:9
2123. 03. 2019 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Nivnice B12:6
2123. 03. 2019 17:00SK Slavičín BTJ Rožnov pod Radhoštěm A5:13
2123. 03. 2019 13:30TJ Holešov CTJ Sokol Morkovice8:10
2223. 03. 2019 10:00TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Sokol Horní Bečva7:11
2224. 03. 2019 10:30TJ Sokol Kostelec BT.J. Sokol Vsetín3:15
2222. 03. 2019 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Jiskra Otrokovice C15:3
2224. 03. 2019 10:30TJ Drslavice - VeletinyTJ Nivnice B14:4
2224. 03. 2019 08:00TJ Holešov CTJ Rožnov pod Radhoštěm A4:14
2224. 03. 2019 10:00SK Slavičín BTJ Sokol Morkovice10:8
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
129. 09. 2018 17:00TJ Spartak HlukOrel Zlín B10:8
129. 09. 2018 17:00TJ VidčeST AMON Kunovice C10:8
121. 09. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem COrel Ostrožská Nová Ves5:13
129. 09. 2018 13:30KST Dolní Němčí DTJ Vlčnov A3:15
129. 09. 2018 17:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.11:7
129. 09. 2018 17:00Stolní tenis BíloviceSK Újezd13:5
230. 09. 2018 10:30TJ Spartak HlukST AMON Kunovice C14:4
230. 09. 2018 10:30TJ VidčeOrel Zlín B7:11
230. 09. 2018 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ Vlčnov A11:7
230. 09. 2018 08:00KST Dolní Němčí DOrel Ostrožská Nová Ves5:13
230. 09. 2018 11:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemSK Újezd9:9
230. 09. 2018 10:30Stolní tenis BíloviceTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.16:2
313. 10. 2018 18:30Orel Zlín BTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.14:4
313. 10. 2018 17:00ST AMON Kunovice CSK Újezd8:10
313. 10. 2018 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem14:4
313. 10. 2018 17:00TJ Vlčnov AStolní tenis Bílovice3:15
313. 10. 2018 17:00TJ Spartak HlukTJ Bystřice pod Hostýnem C16:2
313. 10. 2018 17:00TJ VidčeKST Dolní Němčí D14:4
413. 10. 2018 10:00Orel Zlín BSK Újezd11:7
414. 10. 2018 10:30ST AMON Kunovice CTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.3:15
414. 10. 2018 10:30Orel Ostrožská Nová VesStolní tenis Bílovice6:12
414. 10. 2018 10:30TJ Vlčnov ATJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem10:8
414. 10. 2018 10:30TJ Spartak HlukKST Dolní Němčí D18:0
414. 10. 2018 10:30TJ VidčeTJ Bystřice pod Hostýnem C8:10
527. 10. 2018 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem COrel Zlín B9:9
527. 10. 2018 13:30KST Dolní Němčí DST AMON Kunovice C10:8
527. 10. 2018 17:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTJ Spartak Hluk2:16
527. 10. 2018 17:00Stolní tenis BíloviceTJ Vidče17:1
527. 10. 2018 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Orel Ostrožská Nová Ves9:9
520. 10. 2018 17:00SK ÚjezdTJ Vlčnov A5:13
628. 10. 2018 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem CST AMON Kunovice C11:7
628. 10. 2018 08:00KST Dolní Němčí DOrel Zlín B3:15
628. 10. 2018 11:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTJ Vidče7:11
628. 10. 2018 10:30Stolní tenis BíloviceTJ Spartak Hluk15:3
628. 10. 2018 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Vlčnov A10:8
621. 10. 2018 09:00SK ÚjezdOrel Ostrožská Nová Ves5:13
702. 11. 2018 18:30Orel Zlín BOrel Ostrožská Nová Ves8:10
710. 11. 2018 17:00ST AMON Kunovice CTJ Vlčnov A9:9
710. 11. 2018 17:00TJ Spartak HlukTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.11:7
710. 11. 2018 17:00TJ VidčeSK Újezd9:9
710. 11. 2018 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem11:7
710. 11. 2018 13:30KST Dolní Němčí DStolní tenis Bílovice5:13
810. 11. 2018 10:00Orel Zlín BTJ Vlčnov A8:10
811. 11. 2018 10:30ST AMON Kunovice COrel Ostrožská Nová Ves5:13
811. 11. 2018 10:30TJ Spartak HlukSK Újezd11:7
811. 11. 2018 10:30TJ VidčeTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.11:7
811. 11. 2018 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem CStolní tenis Bílovice7:11
811. 11. 2018 08:00KST Dolní Němčí DTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem12:6
924. 11. 2018 17:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemOrel Zlín B6:12
924. 11. 2018 17:00Stolní tenis BíloviceST AMON Kunovice C12:6
924. 11. 2018 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Bystřice pod Hostýnem C10:8
924. 11. 2018 17:00SK ÚjezdKST Dolní Němčí D10:8
924. 11. 2018 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Spartak Hluk12:6
924. 11. 2018 17:00TJ Vlčnov ATJ Vidče12:6
1025. 11. 2018 11:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemST AMON Kunovice C7:11
1025. 11. 2018 10:30Stolní tenis BíloviceOrel Zlín B11:7
1025. 11. 2018 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.KST Dolní Němčí D14:4
1025. 11. 2018 10:30SK ÚjezdTJ Bystřice pod Hostýnem C13:5
1024. 11. 2018 09:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Vidče16:2
1025. 11. 2018 10:30TJ Vlčnov ATJ Spartak Hluk10:8
1108. 12. 2018 17:00TJ Spartak HlukTJ Vidče14:4
1108. 12. 2018 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem CKST Dolní Němčí D13:5
1108. 12. 2018 15:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemStolní tenis Bílovice8:10
1108. 12. 2018 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.SK Újezd12:6
1130. 11. 2018 19:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Vlčnov A10:8
1108. 12. 2018 18:30Orel Zlín BST AMON Kunovice C11:7
1212. 01. 2019 17:00TJ VidčeTJ Spartak Hluk11:7
1212. 01. 2019 13:30KST Dolní Němčí DTJ Bystřice pod Hostýnem C15:3
1212. 01. 2019 17:00Stolní tenis BíloviceTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem18:0
1212. 01. 2019 17:00SK ÚjezdTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.9:9
1211. 01. 2019 18:00TJ Vlčnov AOrel Ostrožská Nová Ves6:12
1212. 01. 2019 17:00ST AMON Kunovice COrel Zlín B8:10
1326. 01. 2019 18:30Orel Zlín BTJ Spartak Hluk9:9
1326. 01. 2019 17:00ST AMON Kunovice CTJ Vidče13:5
1326. 01. 2019 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Bystřice pod Hostýnem C17:1
1319. 01. 2019 17:00TJ Vlčnov AKST Dolní Němčí D13:5
1326. 01. 2019 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem13:5
1326. 01. 2019 15:00SK ÚjezdStolní tenis Bílovice7:11
1427. 01. 2019 10:30ST AMON Kunovice CTJ Spartak Hluk7:11
1426. 01. 2019 10:00Orel Zlín BTJ Vidče13:5
1427. 01. 2019 10:30TJ Vlčnov ATJ Bystřice pod Hostýnem C13:5
1427. 01. 2019 10:30Orel Ostrožská Nová VesKST Dolní Němčí D10:8
1427. 01. 2019 10:30SK ÚjezdTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem15:3
1427. 01. 2019 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Stolní tenis Bílovice5:13
1509. 02. 2019 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Orel Zlín B8:10
1509. 02. 2019 17:00SK ÚjezdST AMON Kunovice C13:5
1509. 02. 2019 17:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemOrel Ostrožská Nová Ves6:12
1509. 02. 2019 15:00Stolní tenis BíloviceTJ Vlčnov A12:6
1509. 02. 2019 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ Spartak Hluk7:11
1509. 02. 2019 13:30KST Dolní Němčí DTJ Vidče14:4
1610. 02. 2019 10:30SK ÚjezdOrel Zlín B9:9
1610. 02. 2019 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.ST AMON Kunovice C7:11
1610. 02. 2019 10:30Stolní tenis BíloviceOrel Ostrožská Nová Ves12:6
1610. 02. 2019 11:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTJ Vlčnov A6:12
1610. 02. 2019 08:00KST Dolní Němčí DTJ Spartak Hluk11:7
1610. 02. 2019 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ Vidče13:5
1723. 02. 2019 18:30Orel Zlín BTJ Bystřice pod Hostýnem C14:4
1723. 02. 2019 17:00ST AMON Kunovice CKST Dolní Němčí D4:14
1723. 02. 2019 17:00TJ Spartak HlukTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem12:6
1723. 02. 2019 17:00TJ VidčeStolní tenis Bílovice7:11
1723. 02. 2019 17:00Orel Ostrožská Nová VesTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.15:3
1723. 02. 2019 17:00TJ Vlčnov ASK Újezd13:5
1824. 02. 2019 10:30ST AMON Kunovice CTJ Bystřice pod Hostýnem C11:7
1823. 02. 2019 10:00Orel Zlín BKST Dolní Němčí D14:4
1824. 02. 2019 10:30TJ VidčeTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem13:5
1824. 02. 2019 10:30TJ Spartak HlukStolní tenis Bílovice9:9
1824. 02. 2019 10:30TJ Vlčnov ATělovýchovná jednota Bojkovice z.s.7:11
1824. 02. 2019 10:30Orel Ostrožská Nová VesSK Újezd12:6
1909. 03. 2019 17:00Orel Ostrožská Nová VesOrel Zlín B15:3
1909. 03. 2019 17:00TJ Vlčnov AST AMON Kunovice C13:5
1909. 03. 2019 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Spartak Hluk6:12
1909. 03. 2019 17:00SK ÚjezdTJ Vidče10:8
1909. 03. 2019 17:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTJ Bystřice pod Hostýnem C4:14
1909. 03. 2019 17:00Stolní tenis BíloviceKST Dolní Němčí DWO
2010. 03. 2019 10:30TJ Vlčnov AOrel Zlín B17:1
2010. 03. 2019 10:30Orel Ostrožská Nová VesST AMON Kunovice C13:5
2010. 03. 2019 10:30SK ÚjezdTJ Spartak Hluk12:6
2010. 03. 2019 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Vidče7:11
2010. 03. 2019 10:30Stolní tenis BíloviceTJ Bystřice pod Hostýnem C12:6
2010. 03. 2019 11:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemKST Dolní Němčí D6:12
2123. 03. 2019 18:30Orel Zlín BTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem18:0wo
2123. 03. 2019 17:00ST AMON Kunovice CStolní tenis Bílovice3:15
2123. 03. 2019 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem CTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.14:4
2123. 03. 2019 13:30KST Dolní Němčí DSK Újezd10:8
2123. 03. 2019 17:00TJ Spartak HlukOrel Ostrožská Nová Ves8:10
2115. 03. 2019 17:30TJ VidčeTJ Vlčnov A7:11
2224. 03. 2019 10:30ST AMON Kunovice CTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem18:0
2223. 03. 2019 10:00Orel Zlín BStolní tenis Bílovice4:14
2224. 03. 2019 08:00KST Dolní Němčí DTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.10:8
2224. 03. 2019 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem CSK Újezd10:8
2224. 03. 2019 10:30TJ VidčeOrel Ostrožská Nová Ves5:13
2224. 03. 2019 10:30TJ Spartak HlukTJ Vlčnov A18:0wo
Český pohár, 1.stupeň, muži
1/108. 09. 2018 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmKST Vsetín z.s B6:4
1/108. 09. 2018 17:00Břestek ATJ Fryšták1:9
1/107. 09. 2018 18:00ST AMON Kunovice BSK Spartak Hulín7:3
1/107. 09. 2018 17:00TJ Slovácko Vážany - OřechovST AMON Kunovice A0:10
2/116. 09. 2018 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Fryšták5:5
2/111. 09. 2018 18:00ST AMON Kunovice BST AMON Kunovice A2:8
3/123. 09. 2018 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmST AMON Kunovice A3:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS