Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
114. 10. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim AKST Linea Chrudim A10:8
114. 10. 2018 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Chrudim B10:3
114. 10. 2018 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec AKST Linea Chrudim A8:10
114. 10. 2018 13:30TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Chrudim B10:0
122. 09. 2018 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s BTTC Ústí nad Orlicí B10:4
129. 09. 2018 09:00TTC Hlinsko ATTC Skuteč A10:3
122. 09. 2018 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Borová A10:8
122. 09. 2018 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Ústí nad Orlicí A5:10
206. 10. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Skuteč A10:3
206. 10. 2018 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Hlinsko A6:10
206. 10. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim AKST SK US Steinerová Choceň z.s B7:10
206. 10. 2018 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATTC Ústí nad Orlicí B9:9
206. 10. 2018 09:00TJ Jiskra Litomyšl AKST Linea Chrudim A9:9
206. 10. 2018 09:00TJ Sokol Borová ATJ Sokol Chrudim B10:3
206. 10. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATTC Hlinsko A9:9
206. 10. 2018 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATTC Skuteč A9:9
206. 10. 2018 13:30TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí B8:10
206. 10. 2018 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec AKST SK US Steinerová Choceň z.s B7:10
206. 10. 2018 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Chrudim B10:5
206. 10. 2018 13:30TJ Sokol Borová AKST Linea Chrudim A10:5
320. 10. 2018 09:00KST Linea Chrudim ATJ Sokol Chrudim B10:1
320. 10. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Heřmanův Městec A9:9
320. 10. 2018 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s BTTC Skuteč A9:9
320. 10. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Hlinsko A10:1
320. 10. 2018 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s BTTC Hlinsko A8:10
320. 10. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTTC Skuteč A10:4
321. 10. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Jiskra Litomyšl A10:7
321. 10. 2018 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Borová A9:9
321. 10. 2018 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Jiskra Litomyšl A10:6
321. 10. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Borová A9:9
403. 11. 2018 09:00KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A10:6
403. 11. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Česká Třebová A1:10
403. 11. 2018 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s BTJ Jiskra Litomyšl A10:7
403. 11. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Borová A10:8
403. 11. 2018 09:00TTC Skuteč ATJ Sokol Chrudim A10:8
403. 11. 2018 09:00TTC Hlinsko ATJ Jiskra Heřmanův Městec A10:8
403. 11. 2018 13:30KST Linea Chrudim ATJ Sokol Česká Třebová A9:9
403. 11. 2018 13:30TJ Sokol Chrudim BTTC Ústí nad Orlicí A2:10
403. 11. 2018 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s BTJ Sokol Borová A5:10
403. 11. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Jiskra Litomyšl A10:4
403. 11. 2018 13:30TTC Skuteč ATJ Jiskra Heřmanův Městec A10:3
403. 11. 2018 13:30TTC Hlinsko ATJ Sokol Chrudim A6:10
517. 11. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Chrudim A10:1
517. 11. 2018 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Jiskra Heřmanův Městec A10:8
517. 11. 2018 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATTC Skuteč A8:10
517. 11. 2018 09:00TJ Sokol Borová ATTC Hlinsko A10:4
517. 11. 2018 09:00KST Linea Chrudim AKST SK US Steinerová Choceň z.s B4:10
517. 11. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim BTTC Ústí nad Orlicí B3:10
517. 11. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Jiskra Heřmanův Městec A10:5
517. 11. 2018 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Chrudim A10:0
517. 11. 2018 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATTC Hlinsko A10:7
517. 11. 2018 13:30TJ Sokol Borová ATTC Skuteč A10:1
517. 11. 2018 13:30KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí B2:10
517. 11. 2018 13:30TJ Sokol Chrudim BKST SK US Steinerová Choceň z.s B4:10
601. 12. 2018 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s BTTC Ústí nad Orlicí A7:10
601. 12. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Česká Třebová A10:8
602. 12. 2018 09:00TTC Skuteč AKST Linea Chrudim A10:8
602. 12. 2018 09:00TTC Hlinsko ATJ Sokol Chrudim B10:1
601. 12. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Litomyšl A10:6
601. 12. 2018 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Borová A5:10
601. 12. 2018 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s BTJ Sokol Česká Třebová A10:3
601. 12. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTTC Ústí nad Orlicí A10:7
602. 12. 2018 13:30TTC Skuteč ATJ Sokol Chrudim B10:0
602. 12. 2018 13:30TTC Hlinsko AKST Linea Chrudim A6:10
601. 12. 2018 13:30TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Borová A9:9
601. 12. 2018 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Jiskra Litomyšl A9:9
715. 12. 2018 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATTC Ústí nad Orlicí A4:10
715. 12. 2018 09:00TJ Sokol Borová ATJ Sokol Česká Třebová A10:2
726. 01. 2019 09:00KST Linea Chrudim ATJ Sokol Chrudim A9:9
715. 12. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec A2:10
715. 12. 2018 09:00TTC Skuteč AKST SK US Steinerová Choceň z.s B6:10
715. 12. 2018 09:00TTC Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí B6:10
715. 12. 2018 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Česká Třebová A3:10
715. 12. 2018 13:30TJ Sokol Borová ATTC Ústí nad Orlicí A10:7
726. 01. 2019 13:30KST Linea Chrudim ATJ Jiskra Heřmanův Městec A7:10
721. 09. 2018 18:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Chrudim A0:10
715. 12. 2018 13:30TTC Hlinsko AKST SK US Steinerová Choceň z.s B10:8
715. 12. 2018 13:30TTC Skuteč ATTC Ústí nad Orlicí B8:10
814. 01. 2019 18:00TJ Sokol Borová ATJ Jiskra Litomyšl A10:2
805. 01. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim BKST Linea Chrudim A1:10
805. 01. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí BKST SK US Steinerová Choceň z.s B10:5
805. 01. 2019 09:00TTC Skuteč ATTC Hlinsko A10:2
805. 01. 2019 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Chrudim A6:10
804. 01. 2019 18:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Česká Třebová A10:8
917. 02. 2019 09:00TTC Skuteč ATTC Ústí nad Orlicí A8:10
917. 02. 2019 09:00TTC Hlinsko ATJ Sokol Česká Třebová A10:6
916. 02. 2019 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s BTJ Sokol Chrudim A10:1
916. 02. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Jiskra Heřmanův Městec A10:7
916. 02. 2019 09:00KST Linea Chrudim ATJ Jiskra Litomyšl A9:9
916. 02. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Borová A5:10
917. 02. 2019 13:30TTC Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí A9:9
917. 02. 2019 13:30TTC Skuteč ATJ Sokol Česká Třebová A9:9
916. 02. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim A10:8
916. 02. 2019 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s BTJ Jiskra Heřmanův Městec A10:4
916. 02. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Litomyšl A4:10
916. 02. 2019 13:30KST Linea Chrudim ATJ Sokol Borová A10:8
1010. 03. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí AKST Linea Chrudim A 
1010. 03. 2019 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Chrudim B 
1009. 03. 2019 09:00TJ Jiskra Litomyšl AKST SK US Steinerová Choceň z.s B 
1009. 03. 2019 09:00TJ Sokol Borová ATTC Ústí nad Orlicí B 
1009. 03. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim ATTC Skuteč A 
1009. 03. 2019 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATTC Hlinsko A 
1010. 03. 2019 13:30TJ Sokol Česká Třebová AKST Linea Chrudim A 
1010. 03. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Chrudim B 
1009. 03. 2019 13:30TJ Sokol Borová AKST SK US Steinerová Choceň z.s B 
1009. 03. 2019 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATTC Ústí nad Orlicí B 
1009. 03. 2019 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec ATTC Skuteč A 
1009. 03. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim ATTC Hlinsko A 
1130. 03. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A 
1130. 03. 2019 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Česká Třebová A 
1130. 03. 2019 09:00TTC Skuteč ATJ Jiskra Litomyšl A 
1130. 03. 2019 09:00TTC Hlinsko ATJ Sokol Borová A 
1130. 03. 2019 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s BKST Linea Chrudim A 
1130. 03. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim B 
1130. 03. 2019 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec ATTC Ústí nad Orlicí A 
1130. 03. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Česká Třebová A 
1130. 03. 2019 13:30TTC Hlinsko ATJ Jiskra Litomyšl A 
1130. 03. 2019 13:30TTC Skuteč ATJ Sokol Borová A 
1130. 03. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí BKST Linea Chrudim A 
1130. 03. 2019 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s BTJ Sokol Chrudim B 
1213. 04. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí AKST SK US Steinerová Choceň z.s B 
1213. 04. 2019 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Ústí nad Orlicí B 
1213. 04. 2019 09:00KST Linea Chrudim ATTC Skuteč A 
1213. 04. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim BTTC Hlinsko A 
1213. 04. 2019 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Chrudim A 
1213. 04. 2019 09:00TJ Sokol Borová ATJ Jiskra Heřmanův Městec A 
1213. 04. 2019 13:30TJ Sokol Česká Třebová AKST SK US Steinerová Choceň z.s B 
1221. 09. 2018 18:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Ústí nad Orlicí B4:10
1213. 04. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim BTTC Skuteč A 
1213. 04. 2019 13:30KST Linea Chrudim ATTC Hlinsko A 
1213. 04. 2019 13:30TJ Sokol Borová ATJ Sokol Chrudim A 
1213. 04. 2019 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Jiskra Heřmanův Městec A 
Krajská soutěž A
123. 09. 2018 09:00TJ Sokol Proseč u SkutčeTTC Hlinsko B6:10
123. 09. 2018 09:00TTC Skuteč BTJ Trojovice B5:10
122. 09. 2018 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Sokol Chrudim C9:9
122. 09. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim DKST Linea Chrudim B10:8
123. 09. 2018 13:00TJ Sokol Proseč u SkutčeTJ Trojovice B9:9
123. 09. 2018 13:00TTC Skuteč BTTC Hlinsko B10:8
122. 09. 2018 13:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BKST Linea Chrudim B9:9
119. 09. 2018 13:00TJ Sokol Chrudim DTJ Sokol Chrudim C10:5
128. 09. 2018 09:00TJ Trojovice ATJ Jiskra Holice B10:8
129. 09. 2018 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Tesla Pardubice B6:10
130. 09. 2018 09:00TJ Trojovice BTJ Trojovice A0:10
207. 10. 2018 09:00TTC Hlinsko BTJ Lokomotiva Pardubice B0:10
207. 10. 2018 09:00TJ Trojovice BTJ Tesla Pardubice B2:10
207. 10. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Trojovice A0:10
207. 10. 2018 09:00KST Linea Chrudim BTJ Jiskra Holice B3:10
206. 10. 2018 09:00TJ Sokol Proseč u SkutčeTJ Jiskra Heřmanův Městec B10:5
206. 10. 2018 09:00TTC Skuteč BTJ Sokol Chrudim D10:5
207. 10. 2018 13:30TTC Hlinsko BTJ Tesla Pardubice B0:10
207. 10. 2018 13:30TJ Trojovice BTJ Lokomotiva Pardubice B8:10
207. 10. 2018 13:30TJ Sokol Chrudim CTJ Jiskra Holice B1:10
207. 10. 2018 13:30KST Linea Chrudim BTJ Trojovice A0:10
206. 10. 2018 13:30TJ Sokol Proseč u SkutčeTJ Sokol Chrudim D10:4
206. 10. 2018 13:30TTC Skuteč BTJ Jiskra Heřmanův Městec B9:9
320. 10. 2018 09:00TJ Sokol Proseč u SkutčeTTC Skuteč B9:9
320. 10. 2018 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Sokol Chrudim D10:7
321. 10. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim CKST Linea Chrudim B9:9
317. 10. 2018 17:00TTC Hlinsko BTJ Trojovice B7:10
320. 10. 2018 09:00TJ Trojovice ATJ Lokomotiva Pardubice B10:3
320. 10. 2018 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Tesla Pardubice B10:6
320. 10. 2018 13:30TJ Trojovice ATJ Tesla Pardubice B10:0
320. 10. 2018 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Lokomotiva Pardubice B10:2
404. 11. 2018 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTTC Hlinsko B10:0
404. 11. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim DTJ Trojovice B10:4
403. 11. 2018 09:00TJ Trojovice ATJ Sokol Proseč u Skutče10:2
403. 11. 2018 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Skuteč B10:2
403. 11. 2018 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Sokol Chrudim C10:2
403. 11. 2018 09:00TJ Tesla Pardubice BKST Linea Chrudim B10:2
404. 11. 2018 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Trojovice B10:8
404. 11. 2018 13:30TJ Sokol Chrudim DTTC Hlinsko B10:2
403. 11. 2018 13:30TJ Trojovice ATTC Skuteč B10:5
403. 11. 2018 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Proseč u Skutče10:0
403. 11. 2018 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BKST Linea Chrudim B10:0
403. 11. 2018 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Chrudim C10:0
518. 11. 2018 09:00TTC Hlinsko BTJ Sokol Chrudim C10:6
518. 11. 2018 09:00TJ Trojovice BKST Linea Chrudim B9:9
517. 11. 2018 09:00TJ Sokol Proseč u SkutčeTJ Lokomotiva Pardubice B3:10
517. 11. 2018 09:00TTC Skuteč BTJ Tesla Pardubice B0:10
518. 11. 2018 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Trojovice A10:5
518. 11. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim DTJ Jiskra Holice B6:10
518. 11. 2018 13:30TTC Hlinsko BKST Linea Chrudim B9:9
518. 11. 2018 13:30TJ Trojovice BTJ Sokol Chrudim C10:3
517. 11. 2018 13:30TJ Sokol Proseč u SkutčeTJ Tesla Pardubice B1:10
517. 11. 2018 13:30TTC Skuteč BTJ Lokomotiva Pardubice B1:10
518. 11. 2018 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Jiskra Holice B2:10
518. 11. 2018 13:30TJ Sokol Chrudim DTJ Trojovice A9:9
601. 12. 2018 09:00TJ Trojovice ATTC Hlinsko B10:0
601. 12. 2018 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Trojovice B10:1
601. 12. 2018 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Jiskra Heřmanův Městec B10:1
601. 12. 2018 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Chrudim D10:2
602. 12. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Sokol Proseč u Skutče10:6
602. 12. 2018 09:00KST Linea Chrudim BTTC Skuteč B10:6
601. 12. 2018 13:30TJ Trojovice ATJ Trojovice B10:5
601. 12. 2018 13:30TJ Jiskra Holice BTTC Hlinsko B10:0
601. 12. 2018 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Sokol Chrudim D10:2
601. 12. 2018 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Jiskra Heřmanův Městec B10:1
602. 12. 2018 13:30TJ Sokol Chrudim CTTC Skuteč B10:7
602. 12. 2018 13:30KST Linea Chrudim BTJ Sokol Proseč u Skutče10:5
713. 12. 2018 19:00TTC Hlinsko BTJ Sokol Proseč u Skutče10:3
716. 12. 2018 09:00TJ Trojovice BTTC Skuteč B10:3
716. 12. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Jiskra Heřmanův Městec B3:10
716. 12. 2018 09:00KST Linea Chrudim BTJ Sokol Chrudim D4:10
715. 12. 2018 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Trojovice A10:7
715. 12. 2018 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Jiskra Holice B10:5
716. 12. 2018 13:30TJ Trojovice BTJ Sokol Proseč u Skutče10:6
716. 12. 2018 13:30TTC Hlinsko BTTC Skuteč B10:3
716. 12. 2018 13:30KST Linea Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec B9:9
719. 09. 2018 17:30TJ Sokol Chrudim CTJ Sokol Chrudim D0:10
715. 12. 2018 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Trojovice A10:3
715. 12. 2018 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Jiskra Holice B10:8
805. 01. 2019 13:30TTC Skuteč BTJ Sokol Proseč u Skutče10:8
804. 01. 2019 18:00TJ Sokol Chrudim DTJ Jiskra Heřmanův Městec B10:5
805. 01. 2019 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Trojovice A10:5
805. 01. 2019 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Lokomotiva Pardubice B10:0
805. 01. 2019 09:00KST Linea Chrudim BTJ Sokol Chrudim C10:5
803. 01. 2019 19:00TJ Trojovice BTTC Hlinsko B7:10
913. 02. 2019 18:15TJ Lokomotiva Pardubice BTTC Hlinsko B6:10
916. 02. 2019 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Trojovice B10:8
916. 02. 2019 09:00TJ Trojovice ATJ Sokol Chrudim C10:1
916. 02. 2019 09:00TJ Jiskra Holice BKST Linea Chrudim B10:2
917. 02. 2019 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Sokol Proseč u Skutče10:3
917. 02. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim DTTC Skuteč B8:10
912. 02. 2019 19:00TJ Tesla Pardubice BTTC Hlinsko B10:1
916. 02. 2019 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Trojovice B10:3
916. 02. 2019 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Chrudim C10:1
916. 02. 2019 13:30TJ Trojovice AKST Linea Chrudim B10:0
917. 02. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim DTJ Sokol Proseč u Skutče10:6
917. 02. 2019 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTTC Skuteč B6:10
1010. 03. 2019 09:00TTC Hlinsko BTJ Jiskra Heřmanův Městec B 
1010. 03. 2019 09:00TJ Trojovice BTJ Sokol Chrudim D 
1009. 03. 2019 09:00TJ Sokol Proseč u SkutčeTJ Trojovice A 
1009. 03. 2019 09:00TTC Skuteč BTJ Jiskra Holice B 
1010. 03. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Lokomotiva Pardubice B 
1010. 03. 2019 09:00KST Linea Chrudim BTJ Tesla Pardubice B 
1010. 03. 2019 13:30TJ Trojovice BTJ Jiskra Heřmanův Městec B 
1010. 03. 2019 13:30TTC Hlinsko BTJ Sokol Chrudim D 
1009. 03. 2019 13:30TTC Skuteč BTJ Trojovice A 
1009. 03. 2019 13:30TJ Sokol Proseč u SkutčeTJ Jiskra Holice B 
1010. 03. 2019 13:30KST Linea Chrudim BTJ Lokomotiva Pardubice B 
1010. 03. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim CTJ Tesla Pardubice B 
1131. 03. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim CTTC Hlinsko B 
1131. 03. 2019 09:00KST Linea Chrudim BTJ Trojovice B 
1130. 03. 2019 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Sokol Proseč u Skutče 
1130. 03. 2019 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Skuteč B 
1130. 03. 2019 09:00TJ Trojovice ATJ Jiskra Heřmanův Městec B 
1130. 03. 2019 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Chrudim D 
1131. 03. 2019 13:30KST Linea Chrudim BTTC Hlinsko B 
1131. 03. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim CTJ Trojovice B 
1130. 03. 2019 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Proseč u Skutče 
1130. 03. 2019 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTTC Skuteč B 
1130. 03. 2019 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Jiskra Heřmanův Městec B 
1130. 03. 2019 13:30TJ Trojovice ATJ Sokol Chrudim D 
1214. 04. 2019 09:00TTC Hlinsko BTJ Trojovice A 
1214. 04. 2019 09:00TJ Trojovice BTJ Jiskra Holice B 
1214. 04. 2019 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Lokomotiva Pardubice B 
1214. 04. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim DTJ Tesla Pardubice B 
1213. 04. 2019 09:00TJ Sokol Proseč u SkutčeTJ Sokol Chrudim C 
1213. 04. 2019 09:00TTC Skuteč BKST Linea Chrudim B 
1221. 09. 2018 18:00TJ Trojovice BTJ Trojovice A0:10
1214. 04. 2019 13:30TTC Hlinsko BTJ Jiskra Holice B 
1214. 04. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim DTJ Lokomotiva Pardubice B 
1214. 04. 2019 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Tesla Pardubice B 
1213. 04. 2019 13:30TTC Skuteč BTJ Sokol Chrudim C 
1213. 04. 2019 13:30TJ Sokol Proseč u SkutčeKST Linea Chrudim B 
Krajská soutěž B
122. 09. 2018 09:00TJ Slovan Moravská TřebováOrel Orlice A10:4
122. 09. 2018 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Žamberk A4:10
123. 09. 2018 09:00TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí C10:1
123. 09. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí DKST SK US Steinerová Choceň z.s. C8:10
122. 09. 2018 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Spartak Polička A10:6
122. 09. 2018 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Jiskra Litomyšl B10:4
122. 09. 2018 13:30TJ Slovan Moravská TřebováTJ Sokol Žamberk A10:5
122. 09. 2018 13:30TJ Sokol Mistrovice AOrel Orlice A10:6
123. 09. 2018 13:30TJ Lanškroun AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:3
123. 09. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTTC Ústí nad Orlicí C10:7
122. 09. 2018 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Jiskra Litomyšl B10:0
122. 09. 2018 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Spartak Polička A10:8
207. 10. 2018 09:00Orel Orlice ATJ Spartak Polička A10:2
207. 10. 2018 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Jiskra Litomyšl B10:7
207. 10. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Sudslava A10:5
207. 10. 2018 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. COrel Vysoké Mýto A10:7
206. 10. 2018 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTJ Lanškroun A6:10
206. 10. 2018 09:00TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí D6:10
207. 10. 2018 13:30Orel Orlice ATJ Jiskra Litomyšl B10:1
207. 10. 2018 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Spartak Polička A10:3
207. 10. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí COrel Vysoké Mýto A10:7
207. 10. 2018 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Sokol Sudslava A10:7
206. 10. 2018 13:30TJ Slovan Moravská TřebováTTC Ústí nad Orlicí D10:0
206. 10. 2018 13:30TJ Sokol Mistrovice ATJ Lanškroun A8:10
320. 10. 2018 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTJ Sokol Mistrovice A9:9
312. 10. 2018 18:00TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí D10:7
319. 10. 2018 18:00TJ Sokol Sudslava AOrel Vysoké Mýto A10:7
320. 10. 2018 09:00TJ Spartak Polička ATJ Jiskra Litomyšl B10:1
314. 10. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí CKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:4
320. 10. 2018 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Žamberk A10:5
404. 11. 2018 09:00TJ Lanškroun AOrel Orlice A10:8
404. 11. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Žamberk A10:5
403. 11. 2018 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Slovan Moravská Třebová6:10
403. 11. 2018 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Mistrovice A10:3
403. 11. 2018 09:00TJ Spartak Polička ATTC Ústí nad Orlicí C9:9
403. 11. 2018 09:00TJ Jiskra Litomyšl BKST SK US Steinerová Choceň z.s. C4:10
404. 11. 2018 13:30TJ Lanškroun ATJ Sokol Žamberk A10:2
404. 11. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí DOrel Orlice A10:4
403. 11. 2018 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Mistrovice A7:10
403. 11. 2018 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Slovan Moravská Třebová7:10
403. 11. 2018 13:30TJ Spartak Polička AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C7:10
403. 11. 2018 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTTC Ústí nad Orlicí C4:10
518. 11. 2018 09:00Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí C10:2
518. 11. 2018 09:00TJ Sokol Žamberk AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:8
517. 11. 2018 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTJ Spartak Polička A10:6
517. 11. 2018 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Jiskra Litomyšl B10:2
518. 11. 2018 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Sudslava A10:6
518. 11. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí DOrel Vysoké Mýto A8:10
518. 11. 2018 13:30Orel Orlice AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:1
518. 11. 2018 13:30TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí C9:9
517. 11. 2018 13:30TJ Slovan Moravská TřebováTJ Jiskra Litomyšl B10:3
517. 11. 2018 13:30TJ Sokol Mistrovice ATJ Spartak Polička A10:5
518. 11. 2018 13:30TJ Lanškroun AOrel Vysoké Mýto A10:2
518. 11. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Sudslava A9:9
601. 12. 2018 09:00TJ Sokol Sudslava AOrel Orlice A10:8
601. 12. 2018 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Žamberk A10:6
630. 11. 2018 16:30TJ Spartak Polička ATJ Lanškroun A4:10
601. 12. 2018 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTTC Ústí nad Orlicí D4:10
602. 12. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Slovan Moravská Třebová10:4
602. 12. 2018 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Sokol Mistrovice A10:5
601. 12. 2018 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Žamberk A10:6
601. 12. 2018 13:30Orel Vysoké Mýto AOrel Orlice A4:10
601. 12. 2018 13:30TJ Spartak Polička ATTC Ústí nad Orlicí D5:10
601. 12. 2018 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Lanškroun A2:10
602. 12. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Mistrovice A10:0
602. 12. 2018 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Slovan Moravská Třebová2:10
713. 01. 2019 09:00Orel Orlice ATJ Slovan Moravská Třebová10:7
713. 01. 2019 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Mistrovice A7:10
716. 12. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Lanškroun A10:5
716. 12. 2018 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTTC Ústí nad Orlicí D10:7
716. 12. 2018 09:00TJ Spartak Polička ATJ Sokol Sudslava A8:10
716. 12. 2018 09:00TJ Jiskra Litomyšl BOrel Vysoké Mýto A4:10
713. 01. 2019 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Slovan Moravská Třebová10:5
713. 01. 2019 13:30Orel Orlice ATJ Sokol Mistrovice A10:4
716. 12. 2018 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Lanškroun A4:10
716. 12. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTTC Ústí nad Orlicí D10:4
716. 12. 2018 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Sudslava A5:10
716. 12. 2018 13:30TJ Spartak Polička AOrel Vysoké Mýto A10:4
805. 01. 2019 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Slovan Moravská Třebová10:5
806. 01. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Lanškroun A6:10
805. 01. 2019 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Sudslava A3:10
805. 01. 2019 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Spartak Polička A10:7
806. 01. 2019 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTTC Ústí nad Orlicí C10:7
805. 01. 2019 09:00TJ Sokol Žamberk AOrel Orlice A4:10
916. 02. 2019 09:00TJ Spartak Polička AOrel Orlice A4:10
916. 02. 2019 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Žamberk A1:10
916. 02. 2019 09:00TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí C9:9
914. 02. 2019 18:00Orel Vysoké Mýto AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:2
917. 02. 2019 09:00TJ Lanškroun ATJ Slovan Moravská Třebová10:7
917. 02. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Mistrovice A10:8
916. 02. 2019 13:30TJ Jiskra Litomyšl BOrel Orlice A5:10
916. 02. 2019 13:30TJ Spartak Polička ATJ Sokol Žamberk A9:9
916. 02. 2019 13:30Orel Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí C10:7
901. 02. 2019 18:00TJ Sokol Sudslava AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:6
917. 02. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Slovan Moravská Třebová4:10
917. 02. 2019 13:30TJ Lanškroun ATJ Sokol Mistrovice A10:3
1024. 02. 2019 09:00Orel Orlice ATJ Lanškroun A 
1024. 02. 2019 09:00TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí D 
1009. 03. 2019 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTJ Sokol Sudslava A 
1009. 03. 2019 09:00TJ Sokol Mistrovice AOrel Vysoké Mýto A 
1003. 03. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Spartak Polička A 
1003. 03. 2019 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Jiskra Litomyšl B 
1024. 02. 2019 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Lanškroun A 
1024. 02. 2019 13:30Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí D 
1009. 03. 2019 13:30TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Sudslava A 
1009. 03. 2019 13:30TJ Slovan Moravská TřebováOrel Vysoké Mýto A 
1003. 03. 2019 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Spartak Polička A 
1003. 03. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Jiskra Litomyšl B 
1131. 03. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí COrel Orlice A 
1131. 03. 2019 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Sokol Žamberk A 
1130. 03. 2019 09:00TJ Spartak Polička ATJ Slovan Moravská Třebová 
1130. 03. 2019 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Mistrovice A 
1130. 03. 2019 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Lanškroun A 
1130. 03. 2019 09:00Orel Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí D 
1131. 03. 2019 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. COrel Orlice A 
1131. 03. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Žamberk A 
1130. 03. 2019 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Slovan Moravská Třebová 
1130. 03. 2019 13:30TJ Spartak Polička ATJ Sokol Mistrovice A 
1130. 03. 2019 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Lanškroun A 
1130. 03. 2019 13:30TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí D 
1206. 04. 2019 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Sudslava A 
1206. 04. 2019 09:00TJ Sokol Žamberk AOrel Vysoké Mýto A 
1214. 04. 2019 09:00TJ Lanškroun ATJ Spartak Polička A 
1214. 04. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Jiskra Litomyšl B 
1213. 04. 2019 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTTC Ústí nad Orlicí C 
1213. 04. 2019 09:00TJ Sokol Mistrovice AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C 
1206. 04. 2019 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Sudslava A 
1206. 04. 2019 13:30Orel Orlice AOrel Vysoké Mýto A 
1214. 04. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Spartak Polička A 
1214. 04. 2019 13:30TJ Lanškroun ATJ Jiskra Litomyšl B 
1213. 04. 2019 13:30TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí C 
1213. 04. 2019 13:30TJ Slovan Moravská TřebováKST SK US Steinerová Choceň z.s. C 
Divize žactva
102. 10. 2018 18:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Jiskra Heřmanův Městec B8:2
106. 10. 2018 18:00TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Chrudim B8:2
107. 10. 2018 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec AKST SK US Steinerová Choceň z.s10:0
107. 10. 2018 10:30
herna H. Městec
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Lanškroun A0:10
107. 10. 2018 12:00
herna H. Městec
TJ Lanškroun ATJ Jiskra Heřmanův Městec A0:10
203. 11. 2018 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Sokol Chrudim B10:0
203. 11. 2018 10:30TJ Sokol Chrudim BTJ Lanškroun A0:10
203. 11. 2018 12:00
herna H. Městec
TJ Lanškroun ATJ Jiskra Heřmanův Městec B6:4
204. 11. 2018 13:00
odloženo
KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Ústí nad Orlicí 
204. 11. 2018 14:30
odloženo
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Chrudim A 
204. 11. 2018 16:00TJ Sokol Chrudim AKST SK US Steinerová Choceň z.s5:5
315. 12. 2018 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Chrudim B10:0
315. 12. 2018 10:30TJ Sokol Chrudim BKST SK US Steinerová Choceň z.s1:9
315. 12. 2018 12:00
herna H. Městec
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Jiskra Heřmanův Městec A0:10
315. 12. 2018 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí4:6
315. 12. 2018 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Sokol Chrudim A6:4
315. 12. 2018 10:30
herna Lanškroun
TTC Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Heřmanův Městec B9:1
315. 12. 2018 10:30TJ Sokol Chrudim ATJ Lanškroun A3:7
423. 02. 2019 18:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Jiskra Heřmanův Městec A 
423. 02. 2019 18:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Chrudim A 
424. 02. 2019 09:00
herna Chrudim
TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec A 
424. 02. 2019 10:30
herna Chrudim
TJ Jiskra Heřmanův Městec ATTC Ústí nad Orlicí 
424. 02. 2019 12:00
herna Chrudim
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Chrudim B 
424. 02. 2019 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun AKST SK US Steinerová Choceň z.s 
424. 02. 2019 09:00
herna Lanškroun
TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Heřmanův Městec B 
424. 02. 2019 10:30
herna Lanškroun
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Sokol Chrudim A 
424. 02. 2019 10:30
herna Lanškroun
TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Lanškroun A 
524. 03. 2019 09:00
herna H. Městec
TJ Jiskra Heřmanův Městec BTTC Ústí nad Orlicí 
524. 03. 2019 10:30
herna H. Městec
TTC Ústí nad OrlicíKST SK US Steinerová Choceň z.s 
524. 03. 2019 12:00
herna H. Městec
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Jiskra Heřmanův Městec B 
524. 03. 2019 09:00
herna Chrudim
TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Heřmanův Městec A 
524. 03. 2019 10:30
herna Chrudim
TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Lanškroun A 
524. 03. 2019 12:00
herna Chrudim
TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim A 
619. 04. 2019 09:00
herna Ústí n/O
TJ Sokol Chrudim BTTC Ústí nad Orlicí 
619. 04. 2019 10:30
herna Ústí n/O
TTC Ústí nad OrlicíTJ Lanškroun A 
619. 04. 2019 12:00
herna Ústí n/O
TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim B 
728. 04. 2019 09:00
herna Ústí n/O
TTC Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Heřmanův Městec A 
728. 04. 2019 10:30
herna Ústí n/O
TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Chrudim A 
728. 04. 2019 12:00
herna Ústí n/O
TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí 
728. 04. 2019 09:00
herna Choceň
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Sokol Chrudim B 
728. 04. 2019 10:30
herna Choceň
TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec B 
728. 04. 2019 12:00
herna Choceň
TJ Jiskra Heřmanův Městec BKST SK US Steinerová Choceň z.s 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS