Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
122. 09. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Jar.-Josefov 2 B10:7
122. 09. 2018 09:00TTC Kostelec n.O.Jiskra Jaroměř10:3
122. 09. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 DTTC KB Vrchlabí10:5
122. 09. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Valdice10:8
122. 09. 2018 09:00Sokol StěžeryBaník Rtyně v Podkrk.10:1
122. 09. 2018 09:00TJ Nová PakaSlovan Broumov10:8
-1 b.Broum
222. 09. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DJiskra Jaroměř5:10
222. 09. 2018 14:00TTC Kostelec n.O.Sokol Jar.-Josefov 2 B10:3
222. 09. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 DSokol Valdice10:3
222. 09. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 ETTC KB Vrchlabí8:10
222. 09. 2018 14:00Sokol StěžerySlovan Broumov10:3
-1 b.Broum
222. 09. 2018 14:00TJ Nová PakaBaník Rtyně v Podkrk.10:5
306. 10. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTTC Kostelec n.O.10:8
328. 08. 2018 08:00
povinná předehrávka, termín dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 DSokol PP Hr. Králové 2 E10:8
306. 10. 2018 09:00Sokol StěžeryTJ Nová Paka10:2
306. 10. 2018 09:00Slovan BroumovBaník Rtyně v Podkrk.10:5
-3 b.Broum
306. 10. 2018 09:00TTC KB VrchlabíSokol Valdice7:10
306. 10. 2018 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BJiskra Jaroměř5:10
420. 10. 2018 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSlovan Broumov5:10
-3 b.Broum
420. 10. 2018 09:00Jiskra JaroměřBaník Rtyně v Podkrk.6:10
420. 10. 2018 09:00TTC KB VrchlabíSokol Stěžery1:10
420. 10. 2018 09:00Sokol ValdiceTJ Nová Paka10:8
418. 10. 2018 18:30
předehrání dohodou a změna herny - hraje se na Sokole PP
DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol PP Hr. Králové 2 D3:10
418. 10. 2018 18:30
předehrání dohodou
TTC Kostelec n.O.Sokol PP Hr. Králové 2 E10:1
520. 10. 2018 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 BBaník Rtyně v Podkrk.5:10
520. 10. 2018 14:00Jiskra JaroměřSlovan Broumov10:5
-1 b.Broum
520. 10. 2018 14:00TTC KB VrchlabíTJ Nová Paka7:10
520. 10. 2018 14:00Sokol ValdiceSokol Stěžery7:10
511. 10. 2018 18:30
předehrání dohodou a změna herny - hraje se na Sokole PP
DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol PP Hr. Králové 2 E10:2
512. 10. 2018 18:00
předehrání dohodou
TTC Kostelec n.O.Sokol PP Hr. Králové 2 D7:10
603. 11. 2018 08:00Sokol PP Hr. Králové 2 DSokol Jar.-Josefov 2 B10:4
603. 11. 2018 08:00Sokol PP Hr. Králové 2 EJiskra Jaroměř10:5
603. 11. 2018 09:00Sokol StěžeryDTJ-Slavia Hr. Králové D10:2
603. 11. 2018 09:00TJ Nová PakaTTC Kostelec n.O.3:10
603. 11. 2018 09:00Slovan BroumovTTC KB Vrchlabí10:4
603. 11. 2018 09:00Baník Rtyně v Podkrk.Sokol Valdice2:10
703. 11. 2018 12:00Sokol PP Hr. Králové 2 DJiskra Jaroměř10:5
703. 11. 2018 12:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Jar.-Josefov 2 B10:5
703. 11. 2018 14:00Sokol StěžeryTTC Kostelec n.O.10:4
703. 11. 2018 14:00TJ Nová PakaDTJ-Slavia Hr. Králové D10:5
703. 11. 2018 14:00Slovan BroumovSokol Valdice10:2
703. 11. 2018 14:00Baník Rtyně v Podkrk.TTC KB Vrchlabí10:8
801. 12. 2018 09:00TTC KB VrchlabíSokol Jar.-Josefov 2 B9:9
801. 12. 2018 09:00Sokol ValdiceJiskra Jaroměř10:6
801. 12. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSlovan Broumov10:5
801. 12. 2018 09:00TTC Kostelec n.O.Baník Rtyně v Podkrk.9:9
824. 11. 2018 08:00
předehární dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 DSokol Stěžery10:6
824. 11. 2018 08:00
předehární dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 ETJ Nová Paka4:10
901. 12. 2018 14:00Sokol ValdiceSokol Jar.-Josefov 2 B10:6
901. 12. 2018 14:00TTC KB VrchlabíJiskra Jaroměř6:10
901. 12. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DBaník Rtyně v Podkrk.9:9
901. 12. 2018 14:00TTC Kostelec n.O.Slovan Broumov10:3
924. 11. 2018 15:00
předehární dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 DTJ Nová Paka10:2
924. 11. 2018 15:00
předehární dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Stěžery4:10
1015. 12. 2018 09:00Sokol StěžerySokol Jar.-Josefov 2 B10:7
1015. 12. 2018 09:00TJ Nová PakaJiskra Jaroměř10:7
1015. 12. 2018 09:00Slovan BroumovSokol PP Hr. Králové 2 D8:10
1015. 12. 2018 09:00Baník Rtyně v Podkrk.Sokol PP Hr. Králové 2 E10:4
1015. 12. 2018 09:00TTC KB VrchlabíDTJ-Slavia Hr. Králové D10:6
1015. 12. 2018 09:00Sokol ValdiceTTC Kostelec n.O.2:10
1115. 12. 2018 14:00Sokol StěžeryJiskra Jaroměř10:2
1115. 12. 2018 14:00TJ Nová PakaSokol Jar.-Josefov 2 B6:10
1115. 12. 2018 14:00Slovan BroumovSokol PP Hr. Králové 2 E10:3
1115. 12. 2018 14:00Baník Rtyně v Podkrk.Sokol PP Hr. Králové 2 D3:10
1115. 12. 2018 14:00TTC KB VrchlabíTTC Kostelec n.O.6:10
1115. 12. 2018 14:00Sokol ValdiceDTJ-Slavia Hr. Králové D9:9
1204. 01. 2019 18:00
předehrání dohodou
TTC Kostelec n.O.DTJ-Slavia Hr. Králové D10:1
1228. 08. 2018 12:45
povinná předehrávka, termín dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol PP Hr. Králové 2 D8:10
1212. 01. 2019 09:00TJ Nová PakaSokol Stěžery6:10
1212. 01. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk.Slovan Broumov9:9
1212. 01. 2019 09:00Sokol ValdiceTTC KB Vrchlabí10:3
1212. 01. 2019 09:00Jiskra JaroměřSokol Jar.-Josefov 2 B9:9
1326. 01. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BDTJ-Slavia Hr. Králové D9:9
1326. 01. 2019 09:00Jiskra JaroměřTTC Kostelec n.O.8:10
1327. 01. 2019 14:00
odložení dohodou se souhlasem STK
TTC KB VrchlabíSokol PP Hr. Králové 2 D4:10
1327. 01. 2019 14:00
odložení dohodou se souhlasem STK
Sokol ValdiceSokol PP Hr. Králové 2 E9:9
1326. 01. 2019 09:00Slovan BroumovSokol Stěžery7:10
1326. 01. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk.TJ Nová Paka10:4
1426. 01. 2019 14:00Jiskra JaroměřDTJ-Slavia Hr. Králové D10:5
1425. 01. 2019 17:00
předehrání dohodou
Sokol Jar.-Josefov 2 BTTC Kostelec n.O.10:7
1427. 01. 2019 09:00
předehrání dohodou
Sokol ValdiceSokol PP Hr. Králové 2 D5:10
1427. 01. 2019 09:00
předehrání dohodou
TTC KB VrchlabíSokol PP Hr. Králové 2 E10:2
1426. 01. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk.Sokol Stěžery4:10
1426. 01. 2019 14:00Slovan BroumovTJ Nová Paka10:2
1516. 02. 2019 09:00Slovan BroumovSokol Jar.-Josefov 2 B10:5
1516. 02. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk.Jiskra Jaroměř10:2
1516. 02. 2019 09:00Sokol StěžeryTTC KB Vrchlabí10:0
1516. 02. 2019 09:00TJ Nová PakaSokol Valdice10:8
1516. 02. 2019 09:00
dohodou změna herny - hraje se na DTJ HK
Sokol PP Hr. Králové 2 DDTJ-Slavia Hr. Králové D10:5
1516. 02. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ETTC Kostelec n.O.6:10
1616. 02. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk.Sokol Jar.-Josefov 2 B9:9
1616. 02. 2019 14:00Slovan BroumovJiskra Jaroměř10:3
1616. 02. 2019 14:00TJ Nová PakaTTC KB Vrchlabí10:7
1616. 02. 2019 14:00Sokol StěžerySokol Valdice10:3
1616. 02. 2019 14:00
dohodou změna herny - hraje se na DTJ HK
Sokol PP Hr. Králové 2 EDTJ-Slavia Hr. Králové D10:6
1608. 02. 2019 16:00
předehrání dohodou v herně TTC Kostelec n.O.
Sokol PP Hr. Králové 2 DTTC Kostelec n.O.10:4
1702. 03. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol PP Hr. Králové 2 D2:10
1702. 03. 2019 09:00Jiskra JaroměřSokol PP Hr. Králové 2 E4:10
1702. 03. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Stěžery4:10
1702. 03. 2019 09:00TTC Kostelec n.O.TJ Nová Paka6:10
1702. 03. 2019 09:00TTC KB VrchlabíSlovan Broumov5:10
1702. 03. 2019 09:00Sokol ValdiceBaník Rtyně v Podkrk.9:9
1802. 03. 2019 14:00Jiskra JaroměřSokol PP Hr. Králové 2 D2:10
1802. 03. 2019 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol PP Hr. Králové 2 E10:7
1802. 03. 2019 14:00TTC Kostelec n.O.Sokol Stěžery1:10
1802. 03. 2019 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTJ Nová Paka5:10
1827. 02. 2019 18:30
předehrání dohodou
Sokol ValdiceSlovan Broumov5:10
1802. 03. 2019 14:00TTC KB VrchlabíBaník Rtyně v Podkrk.10:8
1923. 03. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BTTC KB Vrchlabí7:10
1923. 03. 2019 09:00Jiskra JaroměřSokol Valdice9:9
1923. 03. 2019 09:00Slovan BroumovDTJ-Slavia Hr. Králové D10:4
1923. 03. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk.TTC Kostelec n.O.10:5
1923. 03. 2019 09:00Sokol StěžerySokol PP Hr. Králové 2 D9:9
1923. 03. 2019 09:00TJ Nová PakaSokol PP Hr. Králové 2 E10:4
2023. 03. 2019 13:00
předehrání dohodou
Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol Valdice9:9
2023. 03. 2019 14:00Jiskra JaroměřTTC KB Vrchlabí10:6
2023. 03. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk.DTJ-Slavia Hr. Králové D8:10
2023. 03. 2019 14:00Slovan BroumovTTC Kostelec n.O.10:2
2023. 03. 2019 14:00TJ Nová PakaSokol PP Hr. Králové 2 D1:10
2023. 03. 2019 14:00Sokol StěžerySokol PP Hr. Králové 2 E10:4
2106. 04. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol Stěžery6:10
2102. 04. 2019 18:00
předehrání dohodou
Jiskra JaroměřTJ Nová Paka10:3
2106. 04. 2019 14:00
odložení dohodou se souhlasem STK
Sokol PP Hr. Králové 2 DSlovan Broumov10:6
2106. 04. 2019 14:00
odložení dohodou se souhlasem STK
Sokol PP Hr. Králové 2 EBaník Rtyně v Podkrk.9:9
2106. 04. 2019 08:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTTC KB Vrchlabí10:1
2106. 04. 2019 08:00TTC Kostelec n.O.Sokol Valdice10:4
2206. 04. 2019 14:00Jiskra JaroměřSokol Stěžery0:10
2206. 04. 2019 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 BTJ Nová Paka10:1
2206. 04. 2019 09:00
předehrání dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 ESlovan Broumov7:10
2206. 04. 2019 09:00
předehrání dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 DBaník Rtyně v Podkrk.10:0
2206. 04. 2019 12:00TTC Kostelec n.O.TTC KB Vrchlabí9:9
2206. 04. 2019 12:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Valdice8:8
Krajská soutěž 1. třídy
122. 09. 2018 09:00TTC Nové Město n.M.Sokol Jar.-Josefov 2 C10:3
122. 09. 2018 09:00Baník VamberkSokol Chlumec n.C.10:4
123. 09. 2018 09:00Sokol České MeziříčíTatran Hostinné B10:2
123. 09. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové ETJ Dvůr Králové n.L.9:9
122. 09. 2018 09:00Jiskra Jaroměř BSokol Nemyčeves5:10
122. 09. 2018 09:00Jiskra Nový BydžovTJ Jičín4:10
222. 09. 2018 14:00TTC Nové Město n.M.Sokol Chlumec n.C.10:2
222. 09. 2018 14:00Baník VamberkSokol Jar.-Josefov 2 C10:3
223. 09. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové ETatran Hostinné B10:4
223. 09. 2018 14:00Sokol České MeziříčíTJ Dvůr Králové n.L.8:10
222. 09. 2018 14:00Jiskra Jaroměř BTJ Jičín4:10
222. 09. 2018 14:00Jiskra Nový BydžovSokol Nemyčeves10:6
306. 10. 2018 09:00TTC Nové Město n.M.Baník Vamberk6:10
306. 10. 2018 09:00Tatran Hostinné BTJ Dvůr Králové n.L.0:10
313. 10. 2018 09:00Jiskra Jaroměř BJiskra Nový Bydžov9:9
306. 10. 2018 09:00Sokol NemyčevesTJ Jičín7:10
307. 10. 2018 09:00Sokol České MeziříčíDTJ-Slavia Hr. Králové E6:10
306. 10. 2018 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CSokol Chlumec n.C.5:10
420. 10. 2018 14:00
změna začátku utkání dohodou
Sokol Jar.-Josefov 2 CSokol Nemyčeves10:7
420. 10. 2018 14:00
změna začátku utkání dohodou
Sokol Chlumec n.C.TJ Jičín6:10
421. 10. 2018 09:00Sokol České MeziříčíJiskra Jaroměř B10:7
421. 10. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové EJiskra Nový Bydžov10:3
420. 10. 2018 09:00TTC Nové Město n.M.Tatran Hostinné B8:10
420. 10. 2018 09:00Baník VamberkTJ Dvůr Králové n.L.10:8
520. 10. 2018 09:00
změna začátku utkání dohodou
Sokol Jar.-Josefov 2 CTJ Jičín3:10
520. 10. 2018 09:00
změna začátku utkání dohodou
Sokol Chlumec n.C.Sokol Nemyčeves10:8
521. 10. 2018 14:00Sokol České MeziříčíJiskra Nový Bydžov10:6
521. 10. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové EJiskra Jaroměř B10:1
520. 10. 2018 14:00TTC Nové Město n.M.TJ Dvůr Králové n.L.9:9
520. 10. 2018 14:00Baník VamberkTatran Hostinné B10:2
603. 11. 2018 09:00Tatran Hostinné BSokol Jar.-Josefov 2 C10:1
603. 11. 2018 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Chlumec n.C.5:10
603. 11. 2018 09:00Jiskra Jaroměř BTTC Nové Město n.M.4:10
603. 11. 2018 09:00Jiskra Nový BydžovBaník Vamberk3:10
603. 11. 2018 09:00Sokol NemyčevesSokol České Meziříčí4:10
603. 11. 2018 09:00TJ JičínDTJ-Slavia Hr. Králové E10:6
703. 11. 2018 14:00Tatran Hostinné BSokol Chlumec n.C.10:5
703. 11. 2018 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Jar.-Josefov 2 C10:1
703. 11. 2018 14:00Jiskra Jaroměř BBaník Vamberk6:10
703. 11. 2018 14:00Jiskra Nový BydžovTTC Nové Město n.M.9:9
703. 11. 2018 14:00Sokol NemyčevesDTJ-Slavia Hr. Králové E2:10
703. 11. 2018 14:00TJ JičínSokol České Meziříčí10:8
802. 12. 2018 09:00Sokol České MeziříčíSokol Jar.-Josefov 2 C10:5
802. 12. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESokol Chlumec n.C.10:8
801. 12. 2018 09:00TTC Nové Město n.M.Sokol Nemyčeves5:10
801. 12. 2018 09:00Baník VamberkTJ Jičín8:10
801. 12. 2018 09:00Jiskra Jaroměř BTatran Hostinné B6:10
801. 12. 2018 09:00Jiskra Nový BydžovTJ Dvůr Králové n.L.10:7
902. 12. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESokol Jar.-Josefov 2 C10:0
902. 12. 2018 14:00Sokol České MeziříčíSokol Chlumec n.C.10:7
901. 12. 2018 14:00TTC Nové Město n.M.TJ Jičín8:10
901. 12. 2018 14:00Baník VamberkSokol Nemyčeves10:5
901. 12. 2018 14:00Jiskra Nový BydžovTatran Hostinné B9:9
901. 12. 2018 14:00Jiskra Jaroměř BTJ Dvůr Králové n.L.1:10
1015. 12. 2018 09:00Jiskra Jaroměř BSokol Jar.-Josefov 2 C0:10
1015. 12. 2018 09:00Jiskra Nový BydžovSokol Chlumec n.C.10:8
1015. 12. 2018 09:00Sokol NemyčevesTatran Hostinné B10:4
1015. 12. 2018 09:00TJ JičínTJ Dvůr Králové n.L.7:10
1016. 12. 2018 09:00Sokol České MeziříčíTTC Nové Město n.M.10:3
1016. 12. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové EBaník Vamberk10:6
1115. 12. 2018 14:00Jiskra Jaroměř BSokol Chlumec n.C.1:10
1115. 12. 2018 14:00Jiskra Nový BydžovSokol Jar.-Josefov 2 C9:9
1115. 12. 2018 14:00Sokol NemyčevesTJ Dvůr Králové n.L.10:5
1115. 12. 2018 14:00TJ JičínTatran Hostinné B10:5
1116. 12. 2018 14:00Sokol České MeziříčíBaník Vamberk6:10
1116. 12. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové ETTC Nové Město n.M.10:2
1212. 01. 2019 09:00Baník VamberkTTC Nové Město n.M.10:3
1212. 01. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Tatran Hostinné B10:2
1212. 01. 2019 09:00Jiskra Nový BydžovJiskra Jaroměř B10:3
1212. 01. 2019 09:00TJ JičínSokol Nemyčeves10:2
1213. 01. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESokol České Meziříčí9:9
1212. 01. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Jar.-Josefov 2 C6:10
1326. 01. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CTTC Nové Město n.M.9:9
1326. 01. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C.Baník Vamberk2:10
1326. 01. 2019 09:00Tatran Hostinné BSokol České Meziříčí1:10
1326. 01. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L.DTJ-Slavia Hr. Králové E8:10
1326. 01. 2019 09:00Sokol NemyčevesJiskra Jaroměř B10:0
1326. 01. 2019 09:00TJ JičínJiskra Nový Bydžov10:4
1426. 01. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C.TTC Nové Město n.M.10:7
1426. 01. 2019 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 CBaník Vamberk8:10
1425. 01. 2019 18:00
předehrání dohodou
Tatran Hostinné BDTJ-Slavia Hr. Králové E10:4
1426. 01. 2019 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol České Meziříčí10:1
1426. 01. 2019 14:00TJ JičínJiskra Jaroměř B10:1
1426. 01. 2019 14:00Sokol NemyčevesJiskra Nový Bydžov10:3
1516. 02. 2019 09:00Sokol NemyčevesSokol Jar.-Josefov 2 C10:0
1516. 02. 2019 09:00TJ JičínSokol Chlumec n.C.10:2
1516. 02. 2019 09:00Jiskra Jaroměř BSokol České Meziříčí3:10
1516. 02. 2019 09:00Jiskra Nový BydžovDTJ-Slavia Hr. Králové E8:10
1516. 02. 2019 09:00Tatran Hostinné BTTC Nové Město n.M.10:2
1516. 02. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Baník Vamberk10:8
1616. 02. 2019 14:00TJ JičínSokol Jar.-Josefov 2 C10:3
1616. 02. 2019 14:00Sokol NemyčevesSokol Chlumec n.C.10:0
1616. 02. 2019 14:00Jiskra Nový BydžovSokol České Meziříčí7:10
1616. 02. 2019 14:00Jiskra Jaroměř BDTJ-Slavia Hr. Králové E1:10
1616. 02. 2019 14:00TJ Dvůr Králové n.L.TTC Nové Město n.M.10:5
1615. 02. 2019 18:00
předehrání dohodou
Tatran Hostinné BBaník Vamberk9:9
1702. 03. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CTatran Hostinné B2:10
1702. 03. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C.TJ Dvůr Králové n.L.7:10
1702. 03. 2019 09:00TTC Nové Město n.M.Jiskra Jaroměř B10:2
1702. 03. 2019 09:00Baník VamberkJiskra Nový Bydžov10:4
1703. 03. 2019 09:00Sokol České MeziříčíSokol Nemyčeves10:0
1703. 03. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové ETJ Jičín10:5
1802. 03. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C.Tatran Hostinné B8:10
1802. 03. 2019 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 CTJ Dvůr Králové n.L.4:10
1802. 03. 2019 14:00Baník VamberkJiskra Jaroměř B10:0
1802. 03. 2019 14:00TTC Nové Město n.M.Jiskra Nový Bydžov9:9
1803. 03. 2019 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESokol Nemyčeves10:4
1803. 03. 2019 14:00Sokol České MeziříčíTJ Jičín10:5
1923. 03. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CSokol České Meziříčí7:10
1923. 03. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C.DTJ-Slavia Hr. Králové E0:10
1916. 03. 2019 09:00
předehrání dohodou
Sokol NemyčevesTTC Nové Město n.M.10:8
1916. 03. 2019 09:00
předehrání dohodou
TJ JičínBaník Vamberk9:9
1923. 03. 2019 09:00Tatran Hostinné BJiskra Jaroměř B10:0
1923. 03. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Jiskra Nový Bydžov10:5
2023. 03. 2019 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 CDTJ-Slavia Hr. Králové E5:10
2023. 03. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C.Sokol České Meziříčí10:7
2016. 03. 2019 14:00
předehrání dohodou
TJ JičínTTC Nové Město n.M.10:1
2016. 03. 2019 14:00
předehrání dohodou
Sokol NemyčevesBaník Vamberk3:10
2023. 03. 2019 14:00Tatran Hostinné BJiskra Nový Bydžov10:2
2023. 03. 2019 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Jiskra Jaroměř B10:1
2106. 04. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CJiskra Jaroměř B10:0
2106. 04. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C.Jiskra Nový Bydžov10:3
2105. 04. 2019 18:00
předehrání dohodou
Tatran Hostinné BSokol Nemyčeves10:4
2106. 04. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L.TJ Jičín5:10
2106. 04. 2019 09:00TTC Nové Město n.M.Sokol České Meziříčí1:10
2106. 04. 2019 09:00Baník VamberkDTJ-Slavia Hr. Králové E10:5
2206. 04. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C.Jiskra Jaroměř B10:1
2206. 04. 2019 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 CJiskra Nový Bydžov10:6
2206. 04. 2019 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Nemyčeves10:4
2206. 04. 2019 14:00Tatran Hostinné BTJ Jičín3:10
2206. 04. 2019 14:00Baník VamberkSokol České Meziříčí9:9
2206. 04. 2019 14:00TTC Nové Město n.M.DTJ-Slavia Hr. Králové E7:10
Krajská soutěž 2. třídy, sk.A
122. 09. 2018 09:00TJ Jičín BSokol Stěžery C10:4
122. 09. 2018 09:00Salamandr Hr. KrálovéSokol Chlumec n.C. B10:5
122. 09. 2018 09:00TJ Lázně BělohradTatran Hostinné C10:5
113. 09. 2018 18:30
předehrání dohodou
Jiskra HořiceTTC KB Vrchlabí B10:7
122. 09. 2018 09:00Sokol Stará Paka BSparta Úpice A3:10
122. 09. 2018 09:00TJ Nová Paka BDTJ Hradec Králové F3:10
222. 09. 2018 14:00TJ Jičín BSokol Chlumec n.C. B10:4
222. 09. 2018 14:00Salamandr Hr. KrálovéSokol Stěžery C10:4
222. 09. 2018 14:00Jiskra HořiceTatran Hostinné C9:9
222. 09. 2018 14:00TJ Lázně BělohradTTC KB Vrchlabí B10:4
222. 09. 2018 14:00Sokol Stará Paka BDTJ Hradec Králové F6:10
222. 09. 2018 14:00TJ Nová Paka BSparta Úpice A9:9
306. 10. 2018 09:00TJ Jičín BSalamandr Hr. Králové4:10
306. 10. 2018 09:00Tatran Hostinné CTTC KB Vrchlabí B4:10
306. 10. 2018 09:00Sokol Stará Paka BTJ Nová Paka B4:10
306. 10. 2018 09:00Sparta Úpice ADTJ Hradec Králové F10:3
306. 10. 2018 09:00TJ Lázně BělohradJiskra Hořice7:10
307. 10. 2018 09:00Sokol Stěžery CSokol Chlumec n.C. B10:3
421. 10. 2018 09:00Sokol Stěžery CSparta Úpice A9:9
421. 10. 2018 09:00Sokol Chlumec n.C. BDTJ Hradec Králové F3:10
420. 10. 2018 09:00TJ Lázně BělohradSokol Stará Paka B10:1
420. 10. 2018 09:00Jiskra HořiceTJ Nová Paka B8:10
420. 10. 2018 09:00TJ Jičín BTatran Hostinné C9:9
420. 10. 2018 09:00Salamandr Hr. KrálovéTTC KB Vrchlabí B10:2
521. 10. 2018 14:00Sokol Stěžery CDTJ Hradec Králové F4:10
521. 10. 2018 14:00Sokol Chlumec n.C. BSparta Úpice A6:10
520. 10. 2018 14:00TJ Lázně BělohradTJ Nová Paka B9:9
520. 10. 2018 14:00Jiskra HořiceSokol Stará Paka B10:4
520. 10. 2018 14:00TJ Jičín BTTC KB Vrchlabí B9:9
520. 10. 2018 14:00Salamandr Hr. KrálovéTatran Hostinné C10:0
603. 11. 2018 09:00Tatran Hostinné CSokol Stěžery C7:10
603. 11. 2018 09:00TTC KB Vrchlabí BSokol Chlumec n.C. B10:5
603. 11. 2018 09:00Sokol Stará Paka BTJ Jičín B3:10
603. 11. 2018 09:00TJ Nová Paka BSalamandr Hr. Králové3:10
603. 11. 2018 09:00Sparta Úpice ATJ Lázně Bělohrad10:3
603. 11. 2018 09:00DTJ Hradec Králové FJiskra Hořice9:9
703. 11. 2018 14:00Tatran Hostinné CSokol Chlumec n.C. B10:5
703. 11. 2018 14:00TTC KB Vrchlabí BSokol Stěžery C10:4
703. 11. 2018 14:00Sokol Stará Paka BSalamandr Hr. Králové7:10
703. 11. 2018 14:00TJ Nová Paka BTJ Jičín B9:9
703. 11. 2018 14:00Sparta Úpice AJiskra Hořice10:2
703. 11. 2018 14:00DTJ Hradec Králové FTJ Lázně Bělohrad6:10
802. 12. 2018 09:00Sokol Stěžery CTJ Lázně Bělohrad2:10
802. 12. 2018 09:00Sokol Chlumec n.C. BJiskra Hořice10:7
801. 12. 2018 09:00TJ Jičín BSparta Úpice A3:10
801. 12. 2018 09:00Salamandr Hr. KrálovéDTJ Hradec Králové F9:9
801. 12. 2018 09:00Sokol Stará Paka BTatran Hostinné C3:10
801. 12. 2018 09:00TJ Nová Paka BTTC KB Vrchlabí B10:2
902. 12. 2018 14:00Sokol Stěžery CJiskra Hořice2:10
902. 12. 2018 14:00Sokol Chlumec n.C. BTJ Lázně Bělohrad9:9
901. 12. 2018 14:00TJ Jičín BDTJ Hradec Králové F1:10
901. 12. 2018 14:00Salamandr Hr. KrálovéSparta Úpice A8:10
901. 12. 2018 14:00TJ Nová Paka BTatran Hostinné C9:9
901. 12. 2018 14:00Sokol Stará Paka BTTC KB Vrchlabí B10:3
1015. 12. 2018 09:00Sokol Stará Paka BSokol Stěžery C10:7
1015. 12. 2018 09:00TJ Nová Paka BSokol Chlumec n.C. B10:4
1015. 12. 2018 09:00Sparta Úpice ATatran Hostinné C10:4
1015. 12. 2018 09:00DTJ Hradec Králové FTTC KB Vrchlabí B10:2
1015. 12. 2018 09:00TJ Lázně BělohradTJ Jičín B10:6
1015. 12. 2018 09:00Jiskra HořiceSalamandr Hr. Králové10:8
1115. 12. 2018 14:00Sokol Stará Paka BSokol Chlumec n.C. B10:5
1115. 12. 2018 14:00TJ Nová Paka BSokol Stěžery C10:5
1123. 11. 2018 18:00
předehrání dohodou
Sparta Úpice ATTC KB Vrchlabí B10:7
1115. 12. 2018 14:00DTJ Hradec Králové FTatran Hostinné C5:10
1115. 12. 2018 14:00TJ Lázně BělohradSalamandr Hr. Králové9:9
1115. 12. 2018 14:00Jiskra HořiceTJ Jičín B10:3
1212. 01. 2019 09:00Salamandr Hr. KrálovéTJ Jičín B10:1
1212. 01. 2019 09:00TTC KB Vrchlabí BTatran Hostinné C0:10
1212. 01. 2019 09:00TJ Nová Paka BSokol Stará Paka B10:0
1212. 01. 2019 09:00DTJ Hradec Králové FSparta Úpice A4:10
1212. 01. 2019 17:00
odložení dohodou se souhlasem STK
Jiskra HořiceTJ Lázně Bělohrad7:10
1213. 01. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C. BSokol Stěžery C10:3
1327. 01. 2019 09:00Sokol Stěžery CTJ Jičín B7:10
1327. 01. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C. BSalamandr Hr. Králové5:10
1326. 01. 2019 09:00Tatran Hostinné CTJ Lázně Bělohrad10:4
1326. 01. 2019 09:00TTC KB Vrchlabí BJiskra Hořice8:10
1326. 01. 2019 08:00Sparta Úpice ASokol Stará Paka B10:1
1326. 01. 2019 08:00DTJ Hradec Králové FTJ Nová Paka B8:10
1427. 01. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C. BTJ Jičín B6:10
1427. 01. 2019 14:00Sokol Stěžery CSalamandr Hr. Králové2:10
1426. 01. 2019 14:00Tatran Hostinné CJiskra Hořice10:1
1426. 01. 2019 14:00TTC KB Vrchlabí BTJ Lázně Bělohrad8:10
1426. 01. 2019 12:00DTJ Hradec Králové FSokol Stará Paka B10:7
1426. 01. 2019 12:00Sparta Úpice ATJ Nová Paka B10:2
1516. 02. 2019 09:00Sparta Úpice ASokol Stěžery C10:4
1516. 02. 2019 09:00DTJ Hradec Králové FSokol Chlumec n.C. B10:6
1516. 02. 2019 09:00Sokol Stará Paka BTJ Lázně Bělohrad4:10
1516. 02. 2019 09:00TJ Nová Paka BJiskra Hořice10:5
1513. 02. 2019 17:30
předehrání dohodou
Tatran Hostinné CTJ Jičín B9:9
1516. 02. 2019 09:00TTC KB Vrchlabí BSalamandr Hr. Králové3:10
1616. 02. 2019 14:00DTJ Hradec Králové FSokol Stěžery C10:4
1616. 02. 2019 14:00Sparta Úpice ASokol Chlumec n.C. B10:0
1616. 02. 2019 14:00TJ Nová Paka BTJ Lázně Bělohrad10:8
1616. 02. 2019 14:00Sokol Stará Paka BJiskra Hořice10:4
1616. 02. 2019 14:00TTC KB Vrchlabí BTJ Jičín B9:9
1616. 02. 2019 14:00Tatran Hostinné CSalamandr Hr. Králové10:7
1703. 03. 2019 09:00Sokol Stěžery CTatran Hostinné C1:10
1703. 03. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C. BTTC KB Vrchlabí B10:4
1702. 03. 2019 09:00TJ Jičín BSokol Stará Paka B9:9
1702. 03. 2019 09:00Salamandr Hr. KrálovéTJ Nová Paka B10:3
1702. 03. 2019 09:00TJ Lázně BělohradSparta Úpice A10:4
1702. 03. 2019 09:00Jiskra HořiceDTJ Hradec Králové F6:10
1803. 03. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C. BTatran Hostinné C10:3
1803. 03. 2019 14:00Sokol Stěžery CTTC KB Vrchlabí B7:10
1802. 03. 2019 14:00Salamandr Hr. KrálovéSokol Stará Paka B10:4
1802. 03. 2019 14:00TJ Jičín BTJ Nová Paka B10:8
1802. 03. 2019 14:00Jiskra HořiceSparta Úpice A1:10
1802. 03. 2019 14:00TJ Lázně BělohradDTJ Hradec Králové F10:6
1923. 03. 2019 09:00TJ Lázně BělohradSokol Stěžery C10:4
1923. 03. 2019 09:00Jiskra HořiceSokol Chlumec n.C. B10:3
1923. 03. 2019 08:00Sparta Úpice ATJ Jičín B10:4
1923. 03. 2019 08:00DTJ Hradec Králové FSalamandr Hr. Králové6:10
1923. 03. 2019 09:00Tatran Hostinné CSokol Stará Paka B3:10
1923. 03. 2019 09:00TTC KB Vrchlabí BTJ Nová Paka B5:10
2023. 03. 2019 14:00Jiskra HořiceSokol Stěžery C10:3
2023. 03. 2019 14:00TJ Lázně BělohradSokol Chlumec n.C. B10:2
2023. 03. 2019 12:00DTJ Hradec Králové FTJ Jičín B9:9
2023. 03. 2019 12:00Sparta Úpice ASalamandr Hr. Králové10:6
2023. 03. 2019 14:00Tatran Hostinné CTJ Nová Paka B10:6
2023. 03. 2019 14:00TTC KB Vrchlabí BSokol Stará Paka B5:10
2107. 04. 2019 09:00Sokol Stěžery CSokol Stará Paka B3:10
2107. 04. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C. BTJ Nová Paka B10:6
2106. 04. 2019 09:00Tatran Hostinné CSparta Úpice A2:10
2106. 04. 2019 09:00TTC KB Vrchlabí BDTJ Hradec Králové F6:10
2106. 04. 2019 09:00TJ Jičín BTJ Lázně Bělohrad4:10
2106. 04. 2019 09:00Salamandr Hr. KrálovéJiskra Hořice10:2
2207. 04. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C. BSokol Stará Paka B9:9
2207. 04. 2019 14:00Sokol Stěžery CTJ Nová Paka B10:0wo
2206. 04. 2019 14:00TTC KB Vrchlabí BSparta Úpice A0:10
2206. 04. 2019 14:00Tatran Hostinné CDTJ Hradec Králové F10:4
2206. 04. 2019 14:00Salamandr Hr. KrálovéTJ Lázně Bělohrad4:10
2206. 04. 2019 14:00TJ Jičín BJiskra Hořice9:9
Krajská soutěž 2. třídy, sk.B
122. 09. 2018 09:00Slovan Broumov BTTC Lhoty u Potštejna5:10
122. 09. 2018 09:00Sparta Úpice BSokol Libchyně4:10
123. 09. 2018 09:00Sokol České Meziříčí BTJ Náchod8:10
123. 09. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FSokol Česká Skalice10:3
123. 09. 2018 10:00Sokol Stěžery BTTC Kostelec n.O. B10:3
123. 09. 2018 10:00KPST Hradec KrálovéBaník Rtyně v Podkrk. B10:5
222. 09. 2018 14:00Slovan Broumov BSokol Libchyně7:10
222. 09. 2018 14:00Sparta Úpice BTTC Lhoty u Potštejna9:9
223. 09. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FTJ Náchod10:7
223. 09. 2018 14:00Sokol České Meziříčí BSokol Česká Skalice10:7
223. 09. 2018 15:00Sokol Stěžery BBaník Rtyně v Podkrk. B8:10
223. 09. 2018 15:00KPST Hradec KrálovéTTC Kostelec n.O. B10:8
306. 10. 2018 14:00Slovan Broumov BSparta Úpice B0:10wo
neopráv.hr
306. 10. 2018 09:00TJ NáchodSokol Česká Skalice10:5
307. 10. 2018 16:00
STK souhlasí s dohodou o posunutí začátku utkání
Sokol Stěžery BKPST Hradec Králové10:6
306. 10. 2018 09:00TTC Kostelec n.O. BBaník Rtyně v Podkrk. B9:9
307. 10. 2018 09:00Sokol České Meziříčí BSokol PP Hr. Králové 2 F6:10
304. 10. 2018 18:30
předehrání dohodou
TTC Lhoty u PotštejnaSokol Libchyně10:5
420. 10. 2018 09:00
dohodou se hraje v herně TTC Kostelec n.O.
TTC Lhoty u PotštejnaTTC Kostelec n.O. B10:8
420. 10. 2018 09:00Sokol LibchyněBaník Rtyně v Podkrk. B10:5
421. 10. 2018 09:00Sokol České Meziříčí BSokol Stěžery B3:10
421. 10. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FKPST Hradec Králové10:3
420. 10. 2018 09:00Slovan Broumov BTJ Náchod7:10
420. 10. 2018 09:00Sparta Úpice BSokol Česká Skalice9:9
517. 10. 2018 18:30
předehrání dohodou
TTC Lhoty u PotštejnaBaník Rtyně v Podkrk. B9:9
520. 10. 2018 14:00Sokol LibchyněTTC Kostelec n.O. B10:2
521. 10. 2018 14:00Sokol České Meziříčí BKPST Hradec Králové7:10
521. 10. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FSokol Stěžery B10:5
520. 10. 2018 14:00Slovan Broumov BSokol Česká Skalice10:5
520. 10. 2018 14:00Sparta Úpice BTJ Náchod2:10
603. 11. 2018 09:00TJ NáchodTTC Lhoty u Potštejna10:6
603. 11. 2018 09:00Sokol Česká SkaliceSokol Libchyně6:10
604. 11. 2018 10:00Sokol Stěžery BSlovan Broumov B10:0wo
hosté vzda
604. 11. 2018 10:00KPST Hradec KrálovéSparta Úpice B10:5
603. 11. 2018 09:00TTC Kostelec n.O. BSokol České Meziříčí B10:4
603. 11. 2018 09:00Baník Rtyně v Podkrk. BSokol PP Hr. Králové 2 F10:4
703. 11. 2018 14:00TJ NáchodSokol Libchyně10:4
703. 11. 2018 14:00Sokol Česká SkaliceTTC Lhoty u Potštejna3:10
704. 11. 2018 15:00Sokol Stěžery BSparta Úpice B10:0
704. 11. 2018 15:00KPST Hradec KrálovéSlovan Broumov B10:0wo
hosté vzda
703. 11. 2018 14:00TTC Kostelec n.O. BSokol PP Hr. Králové 2 F10:8
703. 11. 2018 13:00
předehrání dohodou
Baník Rtyně v Podkrk. BSokol České Meziříčí B10:4
802. 12. 2018 09:00Sokol České Meziříčí BTTC Lhoty u Potštejna9:9
802. 12. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FSokol Libchyně10:8
801. 12. 2018 09:00Slovan Broumov BTTC Kostelec n.O. B9:9
801. 12. 2018 09:00Sparta Úpice BBaník Rtyně v Podkrk. B4:10
801. 12. 2018 09:00TJ NáchodSokol Stěžery B5:10
801. 12. 2018 09:00Sokol Česká SkaliceKPST Hradec Králové3:10
902. 12. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FTTC Lhoty u Potštejna10:3
902. 12. 2018 14:00Sokol České Meziříčí BSokol Libchyně10:8
901. 12. 2018 14:00Slovan Broumov BBaník Rtyně v Podkrk. B8:10
901. 12. 2018 14:00Sparta Úpice BTTC Kostelec n.O. B7:10
901. 12. 2018 14:00TJ NáchodKPST Hradec Králové10:6
901. 12. 2018 14:00Sokol Česká SkaliceSokol Stěžery B0:10wo
domáci vzd
1016. 12. 2018 10:00Sokol Stěžery BTTC Lhoty u Potštejna10:6
1016. 12. 2018 10:00KPST Hradec KrálovéSokol Libchyně4:10
1015. 12. 2018 09:00TTC Kostelec n.O. BTJ Náchod10:0wo
hosté vzda
1015. 12. 2018 09:00Baník Rtyně v Podkrk. BSokol Česká Skalice10:3
1016. 12. 2018 09:00Sokol České Meziříčí BSlovan Broumov B10:5
1016. 12. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FSparta Úpice B10:1
1116. 12. 2018 15:00Sokol Stěžery BSokol Libchyně10:1
1116. 12. 2018 15:00KPST Hradec KrálovéTTC Lhoty u Potštejna4:10
1115. 12. 2018 14:00TTC Kostelec n.O. BSokol Česká Skalice10:0wo
hosté vzda
1115. 12. 2018 14:00Baník Rtyně v Podkrk. BTJ Náchod10:2
1116. 12. 2018 14:00Sokol České Meziříčí BSparta Úpice B10:2
1116. 12. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FSlovan Broumov B10:7
1212. 01. 2019 09:00Sparta Úpice BSlovan Broumov B6:10
1212. 01. 2019 09:00Sokol Česká SkaliceTJ Náchod3:10
1208. 01. 2019 18:00
předehrání dohodou
KPST Hradec KrálovéSokol Stěžery B7:10
1212. 01. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk. BTTC Kostelec n.O. B10:8
1213. 01. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FSokol České Meziříčí B10:2
1212. 01. 2019 09:00Sokol LibchyněTTC Lhoty u Potštejna9:9
1326. 01. 2019 09:00TTC Lhoty u PotštejnaSlovan Broumov B10:4
1326. 01. 2019 10:00
posunutí začátku dohodou se souhlasem STK
Sokol LibchyněSparta Úpice B9:9
1327. 01. 2019 09:00TJ NáchodSokol České Meziříčí B10:2
1327. 01. 2019 09:00Sokol Česká SkaliceSokol PP Hr. Králové 2 F10:8
1315. 01. 2019 17:45
předehrání dohodou
TTC Kostelec n.O. BSokol Stěžery B7:10
1326. 01. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk. BKPST Hradec Králové7:10
1426. 01. 2019 14:00Sokol LibchyněSlovan Broumov B10:7
1426. 01. 2019 14:40
posunutí začátku utkání dohodou se souhlasem STK
TTC Lhoty u PotštejnaSparta Úpice B10:0
1427. 01. 2019 14:00TJ NáchodSokol PP Hr. Králové 2 F10:8
1427. 01. 2019 14:00Sokol Česká SkaliceSokol České Meziříčí B2:10
1426. 01. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk. BSokol Stěžery B10:5
1426. 01. 2019 14:00TTC Kostelec n.O. BKPST Hradec Králové10:8
1514. 02. 2019 18:00
dohoda o předehrání a dohodou se hraje v herně TTC Lhoty u P.
TTC Kostelec n.O. BTTC Lhoty u Potštejna2:10
1516. 02. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk. BSokol Libchyně9:9
1517. 02. 2019 10:00Sokol Stěžery BSokol České Meziříčí B10:0
1517. 02. 2019 10:00KPST Hradec KrálovéSokol PP Hr. Králové 2 F4:10
1516. 02. 2019 09:00TJ NáchodSlovan Broumov B10:2
1516. 02. 2019 09:00Sokol Česká SkaliceSparta Úpice B10:3
1616. 02. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk. BTTC Lhoty u Potštejna10:8
1616. 02. 2019 14:00TTC Kostelec n.O. BSokol Libchyně6:10
1617. 02. 2019 15:00KPST Hradec KrálovéSokol České Meziříčí B10:5
1617. 02. 2019 15:00Sokol Stěžery BSokol PP Hr. Králové 2 F9:9
1616. 02. 2019 14:00Sokol Česká SkaliceSlovan Broumov B9:9
1616. 02. 2019 14:00TJ NáchodSparta Úpice B10:1
1702. 03. 2019 09:00TTC Lhoty u PotštejnaTJ Náchod10:5
1702. 03. 2019 09:00Sokol LibchyněSokol Česká Skalice9:9
1702. 03. 2019 09:00Slovan Broumov BSokol Stěžery B0:10
1702. 03. 2019 09:00Sparta Úpice BKPST Hradec Králové6:10
1703. 03. 2019 09:00Sokol České Meziříčí BTTC Kostelec n.O. B10:5
1703. 03. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FBaník Rtyně v Podkrk. B10:3
1802. 03. 2019 14:00Sokol LibchyněTJ Náchod2:10
1802. 03. 2019 14:00TTC Lhoty u PotštejnaSokol Česká Skalice10:2
1802. 03. 2019 14:00Sparta Úpice BSokol Stěžery B2:10
1802. 03. 2019 14:00Slovan Broumov BKPST Hradec Králové8:10
1803. 03. 2019 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FTTC Kostelec n.O. B10:3
1803. 03. 2019 14:00Sokol České Meziříčí BBaník Rtyně v Podkrk. B8:10
1923. 03. 2019 09:00TTC Lhoty u PotštejnaSokol České Meziříčí B10:2
1923. 03. 2019 09:00Sokol LibchyněSokol PP Hr. Králové 2 F4:10
1923. 03. 2019 09:00TTC Kostelec n.O. BSlovan Broumov B7:10
1923. 03. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk. BSparta Úpice B10:3
1924. 03. 2019 10:00Sokol Stěžery BTJ Náchod10:4
1924. 03. 2019 10:00KPST Hradec KrálovéSokol Česká Skalice10:5
2023. 03. 2019 14:00TTC Lhoty u PotštejnaSokol PP Hr. Králové 2 F10:4
2023. 03. 2019 14:00Sokol LibchyněSokol České Meziříčí B10:4
2023. 03. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk. BSlovan Broumov B8:10
2023. 03. 2019 14:00TTC Kostelec n.O. BSparta Úpice B6:10
2024. 03. 2019 15:00KPST Hradec KrálovéTJ Náchod3:10
2024. 03. 2019 15:00Sokol Stěžery BSokol Česká Skalice10:2
2106. 04. 2019 09:00
hraje se v herně SK Týniště n.O.
TTC Lhoty u PotštejnaSokol Stěžery B5:10
2106. 04. 2019 09:00Sokol LibchyněKPST Hradec Králové9:9
2106. 04. 2019 09:00TJ NáchodTTC Kostelec n.O. B10:6
2106. 04. 2019 09:00Sokol Česká SkaliceBaník Rtyně v Podkrk. B3:10
2106. 04. 2019 09:00Slovan Broumov BSokol České Meziříčí B7:10
2106. 04. 2019 09:00Sparta Úpice BSokol PP Hr. Králové 2 F10:4
2206. 04. 2019 14:00Sokol LibchyněSokol Stěžery B5:10
2206. 04. 2019 14:00
hraje se v herně SK Týniště n.O.
TTC Lhoty u PotštejnaKPST Hradec Králové5:10
2206. 04. 2019 14:00Sokol Česká SkaliceTTC Kostelec n.O. B8:10
2206. 04. 2019 14:00TJ NáchodBaník Rtyně v Podkrk. B2:10
2206. 04. 2019 14:00Sparta Úpice BSokol České Meziříčí B9:9
2206. 04. 2019 14:00Slovan Broumov BSokol PP Hr. Králové 2 F10:4
Divize žen
106. 10. 2018 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Tatran Hostinné9:1
106. 10. 2018 11:00
herna TJ Dvůr Králové n.L.
Tatran HostinnéSK Dobré D3:7
106. 10. 2018 09:00TJ LanškrounSokol Chrudim B10:0
106. 10. 2018 11:00
herna TJ Lanškroun
Sokol Chrudim BTesla Pardubice3:7
106. 10. 2018 13:00
herna TJ Lanškroun
TJ LanškrounTesla Pardubice5:5
203. 11. 2018 09:00Tesla PardubiceSK Dobré D1:9
203. 11. 2018 09:00
herna Tesly Pardubice
Sokol Chrudim BTJ Dvůr Králové n.L.0:10
203. 11. 2018 11:00
herna Tesly Pardubice
SK Dobré DSokol Chrudim B10:0
203. 11. 2018 11:00
herna Tesly Pardubice
TJ Dvůr Králové n.L.Tesla Pardubice4:6
209. 12. 2018 10:30
herna Tatranu Hostinné, odložení utkání se souhlasem STK
TJ LanškrounTatran Hostinné6:4
302. 12. 2018 09:00
herna Tesly Pardubice
Sokol Chrudim BTatran Hostinné1:9
302. 12. 2018 11:00
herna Tesly Pardubice
Tatran HostinnéTesla Pardubice3:7
302. 12. 2018 09:00SK Dobré DTJ Dvůr Králové n.L.2:8
302. 12. 2018 11:00
herna SK Dobré
TJ LanškrounTJ Dvůr Králové n.L.2:8
302. 12. 2018 13:00
herna SK Dobré
TJ LanškrounSK Dobré D4:6
427. 01. 2019 09:00SK Dobré DTesla Pardubice5:5
427. 01. 2019 09:00
herna SK Dobré
TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Chrudim B10:0
427. 01. 2019 11:00
herna SK Dobré
Tesla PardubiceTJ Dvůr Králové n.L.2:8
427. 01. 2019 11:00
herna SK Dobré
Sokol Chrudim BSK Dobré D1:9
409. 12. 2018 09:00
herna Hostinné, předehrání dohodou
Tatran HostinnéTJ Lanškroun7:3
523. 02. 2019 09:00
herna TJ Dvůr Králové n.L.
Tatran HostinnéTJ Dvůr Králové n.L.3:7
523. 02. 2019 11:00
herna TJ Dvůr Králové n.L.
SK Dobré DTatran Hostinné6:4
523. 02. 2019 09:00Sokol Chrudim BTJ Lanškroun3:7
523. 02. 2019 11:00
herna Sokola Chrudim
Tesla PardubiceTJ Lanškroun1:9
523. 02. 2019 13:00
herna Sokola Chrudim
Tesla PardubiceSokol Chrudim B5:4
609. 03. 2019 09:00Tatran HostinnéSokol Chrudim B8:2
609. 03. 2019 11:00
herna Tatranu Hostinné
Tesla PardubiceTatran Hostinné0:10
609. 03. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L.TJ Lanškroun8:2
609. 03. 2019 11:00
herna TJ Dvůr Králové n.L.
SK Dobré DTJ Lanškroun3:7
609. 03. 2019 13:00
herna TJ Dvůr Králové n.L.
TJ Dvůr Králové n.L.SK Dobré D8:2

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy