Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE VYSOČINA
129. 09. 2018 08:30SKST Třešť ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:2
129. 09. 2018 09:30TJ Chmelná ATJ CHS Chotěboř A10:4
129. 09. 2018 08:30TJ Sokol Jemnice ASK Jihlava A9:9
129. 09. 2018 08:30TJ Třebíč ASlavoj Polná A6:10
129. 09. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou ATJ Spartak Pelhřimov A10:3
129. 09. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Tenis Polesí A7:10
229. 09. 2018 14:30SKST Třešť ATJ CHS Chotěboř A10:6
229. 09. 2018 14:30TJ Chmelná ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:2
229. 09. 2018 14:30TJ Sokol Jemnice ASlavoj Polná A10:6
229. 09. 2018 14:30TJ Třebíč ASK Jihlava A3:10
229. 09. 2018 14:00TJ Žďár nad Sázavou ASK Tenis Polesí A10:2
229. 09. 2018 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Spartak Pelhřimov A9:9
313. 10. 2018 12:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Spartak Pelhřimov A7:10
313. 10. 2018 11:30TJ CHS Chotěboř ASK Tenis Polesí A10:8
313. 10. 2018 11:30SK Jihlava ATJ Žďár nad Sázavou A3:10
313. 10. 2018 12:30Slavoj Polná AStolní tenis Velké Meziříčí A10:8
313. 10. 2018 08:30SKST Třešť ATJ Sokol Jemnice A9:9
313. 10. 2018 09:30TJ Chmelná ATJ Třebíč A10:0
413. 10. 2018 17:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASK Tenis Polesí A7:10
413. 10. 2018 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Spartak Pelhřimov A5:10
413. 10. 2018 17:30SK Jihlava AStolní tenis Velké Meziříčí A10:4
413. 10. 2018 17:00Slavoj Polná ATJ Žďár nad Sázavou A5:10
413. 10. 2018 14:30SKST Třešť ATJ Třebíč A9:9
413. 10. 2018 14:30TJ Chmelná ATJ Sokol Jemnice A10:8
527. 10. 2018 08:30TJ Sokol Jemnice ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:3
527. 10. 2018 08:30TJ Třebíč ATJ CHS Chotěboř A10:2
527. 10. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou ASKST Třešť A10:3
527. 10. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Chmelná A8:10
527. 10. 2018 08:30TJ Spartak Pelhřimov ASK Jihlava A8:10
527. 10. 2018 08:30SK Tenis Polesí ASlavoj Polná A9:9
627. 10. 2018 14:30TJ Sokol Jemnice ATJ CHS Chotěboř A10:1
627. 10. 2018 14:30TJ Třebíč ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:4
627. 10. 2018 14:00TJ Žďár nad Sázavou ATJ Chmelná A10:2
627. 10. 2018 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASKST Třešť A10:7
627. 10. 2018 14:30TJ Spartak Pelhřimov ASlavoj Polná A10:6
627. 10. 2018 13:30SK Tenis Polesí ASK Jihlava A9:9
710. 11. 2018 12:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASK Jihlava A7:10
710. 11. 2018 11:30TJ CHS Chotěboř ASlavoj Polná A3:10
710. 11. 2018 08:30SKST Třešť ATJ Spartak Pelhřimov A10:8
710. 11. 2018 09:30TJ Chmelná ASK Tenis Polesí A10:7
710. 11. 2018 08:30TJ Sokol Jemnice ATJ Žďár nad Sázavou A7:10
710. 11. 2018 08:30TJ Třebíč AStolní tenis Velké Meziříčí A4:10
810. 11. 2018 17:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASlavoj Polná A9:9
810. 11. 2018 17:30TJ CHS Chotěboř ASK Jihlava A6:10
810. 11. 2018 14:30SKST Třešť ASK Tenis Polesí A10:5
810. 11. 2018 14:30TJ Chmelná ATJ Spartak Pelhřimov A10:4
810. 11. 2018 14:30TJ Sokol Jemnice AStolní tenis Velké Meziříčí A9:9
810. 11. 2018 14:30TJ Třebíč ATJ Žďár nad Sázavou A5:10
924. 11. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:0
924. 11. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ CHS Chotěboř A10:3
924. 11. 2018 08:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sokol Jemnice A7:10
924. 11. 2018 08:30SK Tenis Polesí ATJ Třebíč A10:2
924. 11. 2018 11:30SK Jihlava ASKST Třešť A10:7
924. 11. 2018 12:30Slavoj Polná ATJ Chmelná A10:6
1024. 11. 2018 14:00TJ Žďár nad Sázavou ATJ CHS Chotěboř A10:1
1024. 11. 2018 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:4
1024. 11. 2018 14:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Třebíč A10:3
1024. 11. 2018 13:30SK Tenis Polesí ATJ Sokol Jemnice A4:10
1024. 11. 2018 17:30SK Jihlava ATJ Chmelná A7:10
1024. 11. 2018 17:00Slavoj Polná ASKST Třešť A10:7
1108. 12. 2018 10:00SKST Třešť ATJ Chmelná A10:8
1108. 12. 2018 10:00TJ Sokol Jemnice ATJ Třebíč A10:8
1108. 12. 2018 10:00TJ Žďár nad Sázavou AStolní tenis Velké Meziříčí A10:0
1108. 12. 2018 10:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Tenis Polesí A9:9
1108. 12. 2018 14:00SK Jihlava ASlavoj Polná A10:2
1107. 12. 2018 18:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ CHS Chotěboř A10:5
1212. 01. 2019 10:00TJ Chmelná ASKST Třešť A10:6
1212. 01. 2019 10:00TJ Třebíč ATJ Sokol Jemnice A6:10
1212. 01. 2019 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Žďár nad Sázavou A2:10
1212. 01. 2019 10:00SK Tenis Polesí ATJ Spartak Pelhřimov A9:9
1212. 01. 2019 15:00Slavoj Polná ASK Jihlava A7:10
1211. 01. 2019 18:00TJ CHS Chotěboř ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:7
1326. 01. 2019 12:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASKST Třešť A9:9
1326. 01. 2019 11:30TJ CHS Chotěboř ATJ Chmelná A10:6
1326. 01. 2019 11:30SK Jihlava ATJ Sokol Jemnice A7:10
1326. 01. 2019 12:30Slavoj Polná ATJ Třebíč A10:7
1326. 01. 2019 08:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Žďár nad Sázavou A8:10
1326. 01. 2019 08:30SK Tenis Polesí AStolní tenis Velké Meziříčí A10:2
1426. 01. 2019 17:30TJ CHS Chotěboř ASKST Třešť A9:9
1426. 01. 2019 17:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Chmelná A10:4
1426. 01. 2019 17:00Slavoj Polná ATJ Sokol Jemnice A5:10
1426. 01. 2019 17:30SK Jihlava ATJ Třebíč A5:10
1426. 01. 2019 13:30SK Tenis Polesí ATJ Žďár nad Sázavou A1:10
1426. 01. 2019 14:30TJ Spartak Pelhřimov AStolní tenis Velké Meziříčí A10:0
1509. 02. 2019 08:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:3
1509. 02. 2019 08:30SK Tenis Polesí ATJ CHS Chotěboř A10:5
1509. 02. 2019 09:00TJ Žďár nad Sázavou ASK Jihlava A10:2
1509. 02. 2019 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASlavoj Polná A9:9
1509. 02. 2019 08:30TJ Sokol Jemnice ASKST Třešť A10:4
1509. 02. 2019 08:30TJ Třebíč ATJ Chmelná A10:7
1609. 02. 2019 13:30SK Tenis Polesí ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:3
1609. 02. 2019 14:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ CHS Chotěboř A10:5
1609. 02. 2019 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Jihlava A10:5
1609. 02. 2019 14:00TJ Žďár nad Sázavou ASlavoj Polná A10:0
1609. 02. 2019 14:30TJ Třebíč ASKST Třešť A10:3
1609. 02. 2019 14:30TJ Sokol Jemnice ATJ Chmelná A10:5
1723. 02. 2019 12:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Sokol Jemnice A10:4
1723. 02. 2019 11:30TJ CHS Chotěboř ATJ Třebíč A10:0
1723. 02. 2019 08:30SKST Třešť ATJ Žďár nad Sázavou A0:10
1723. 02. 2019 09:30TJ Chmelná AStolní tenis Velké Meziříčí A10:4
1723. 02. 2019 11:30SK Jihlava ATJ Spartak Pelhřimov A10:8
1723. 02. 2019 12:30Slavoj Polná ASK Tenis Polesí A10:8
1823. 02. 2019 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Sokol Jemnice A5:10
1823. 02. 2019 17:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Třebíč A10:6
1823. 02. 2019 14:30TJ Chmelná ATJ Žďár nad Sázavou A10:8
1823. 02. 2019 14:30SKST Třešť AStolní tenis Velké Meziříčí A6:10
1823. 02. 2019 17:00Slavoj Polná ATJ Spartak Pelhřimov A10:8
1823. 02. 2019 17:30SK Jihlava ASK Tenis Polesí A10:4
1909. 03. 2019 11:30SK Jihlava ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:4
1909. 03. 2019 12:30Slavoj Polná ATJ CHS Chotěboř A9:9
1909. 03. 2019 08:30TJ Spartak Pelhřimov ASKST Třešť A8:10
1909. 03. 2019 08:30SK Tenis Polesí ATJ Chmelná A10:6
1909. 03. 2019 09:00TJ Žďár nad Sázavou ATJ Sokol Jemnice A10:4
1909. 03. 2019 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Třebíč A10:8
2009. 03. 2019 17:00Slavoj Polná ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A5:10
2009. 03. 2019 17:30SK Jihlava ATJ CHS Chotěboř A10:2
2009. 03. 2019 13:30SK Tenis Polesí ASKST Třešť A8:10
2009. 03. 2019 14:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Chmelná A4:10
2009. 03. 2019 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Jemnice A10:6
2009. 03. 2019 14:00TJ Žďár nad Sázavou ATJ Třebíč A8:10
2123. 03. 2019 12:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Žďár nad Sázavou A7:10
2123. 03. 2019 11:30TJ CHS Chotěboř AStolní tenis Velké Meziříčí A10:7
2123. 03. 2019 08:30TJ Sokol Jemnice ATJ Spartak Pelhřimov A9:9
2123. 03. 2019 08:30TJ Třebíč ASK Tenis Polesí A10:7
2123. 03. 2019 08:30SKST Třešť ASK Jihlava A8:10
2123. 03. 2019 09:30TJ Chmelná ASlavoj Polná A10:4
2223. 03. 2019 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Žďár nad Sázavou A3:10
2223. 03. 2019 17:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou AStolní tenis Velké Meziříčí A10:5
2223. 03. 2019 14:30TJ Třebíč ATJ Spartak Pelhřimov A10:7
2223. 03. 2019 14:30TJ Sokol Jemnice ASK Tenis Polesí A9:9
2223. 03. 2019 14:30TJ Chmelná ASK Jihlava A10:6
2223. 03. 2019 14:30SKST Třešť ASlavoj Polná A8:10
KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy
129. 09. 2018 08:30TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Žďár nad Sázavou B4:10
129. 09. 2018 08:30TJ Nové Město na Moravě ATJ CHS Chotěboř B10:6
129. 09. 2018 13:30TJ Sokol Moravské Budějovice ASK Jihlava B2:10
129. 09. 2018 13:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Telč A8:10
129. 09. 2018 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Jiskra Humpolec A9:9
129. 09. 2018 10:00SK Sokol Lhotky ASK Kamenice nad Lipou z.s A8:10
229. 09. 2018 13:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ CHS Chotěboř B10:8
229. 09. 2018 13:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Žďár nad Sázavou B4:10
227. 09. 2018 18:00TJ Sokol Moravské Budějovice ASK Telč A9:9
229. 09. 2018 09:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Jihlava B2:10
229. 09. 2018 15:00TJ Sokol Nížkov ASK Kamenice nad Lipou z.s A10:8
229. 09. 2018 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Jiskra Humpolec A9:9
313. 10. 2018 08:30TJ Žďár nad Sázavou BTJ Jiskra Humpolec A10:6
313. 10. 2018 08:30TJ CHS Chotěboř BSK Kamenice nad Lipou z.s A10:7
313. 10. 2018 08:30SK Jihlava BTJ Sokol Nížkov A10:6
313. 10. 2018 09:30SK Telč ASK Sokol Lhotky A8:10
313. 10. 2018 08:30TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:5
313. 10. 2018 08:30TJ Nové Město na Moravě ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:6
413. 10. 2018 14:30TJ Žďár nad Sázavou BSK Kamenice nad Lipou z.s A6:10
413. 10. 2018 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Jiskra Humpolec A10:6
413. 10. 2018 14:30SK Jihlava BSK Sokol Lhotky A10:6
413. 10. 2018 13:30SK Telč ATJ Sokol Nížkov A10:5
413. 10. 2018 13:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:7
413. 10. 2018 13:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:8
527. 10. 2018 13:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Žďár nad Sázavou B6:10
527. 10. 2018 13:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ CHS Chotěboř B4:10
527. 10. 2018 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A2:10
527. 10. 2018 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Nové Město na Moravě A10:2
527. 10. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec ASK Jihlava B10:8
527. 10. 2018 10:00SK Kamenice nad Lipou z.s ASK Telč A10:6
627. 10. 2018 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ CHS Chotěboř B8:10
627. 10. 2018 09:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Žďár nad Sázavou B2:10
627. 10. 2018 15:00TJ Sokol Nížkov ATJ Nové Město na Moravě A10:8
627. 10. 2018 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A9:9
627. 10. 2018 15:00TJ Jiskra Humpolec ASK Telč A10:5
627. 10. 2018 15:00SK Kamenice nad Lipou z.s ASK Jihlava B10:3
710. 11. 2018 08:30TJ Žďár nad Sázavou BSK Jihlava B9:9
710. 11. 2018 08:30TJ CHS Chotěboř BSK Telč A6:10
710. 11. 2018 08:30TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Jiskra Humpolec A10:3
710. 11. 2018 08:30TJ Nové Město na Moravě ASK Kamenice nad Lipou z.s A6:10
710. 11. 2018 13:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Nížkov A3:10
710. 11. 2018 13:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Sokol Lhotky A9:9
810. 11. 2018 14:30TJ Žďár nad Sázavou BSK Telč A3:10
810. 11. 2018 14:30TJ CHS Chotěboř BSK Jihlava B10:7
810. 11. 2018 13:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASK Kamenice nad Lipou z.s A10:8
810. 11. 2018 13:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Jiskra Humpolec A10:6
810. 11. 2018 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice ASK Sokol Lhotky A2:10
810. 11. 2018 09:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Nížkov A10:7
924. 11. 2018 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Žďár nad Sázavou B10:4
924. 11. 2018 10:00SK Sokol Lhotky ATJ CHS Chotěboř B10:6
924. 11. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:8
924. 11. 2018 10:00SK Kamenice nad Lipou z.s ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:8
924. 11. 2018 08:30SK Jihlava BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A9:9
924. 11. 2018 09:30SK Telč ATJ Nové Město na Moravě A9:9
1024. 11. 2018 15:00TJ Sokol Nížkov ATJ CHS Chotěboř B7:10
1024. 11. 2018 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Žďár nad Sázavou B10:3
1024. 11. 2018 15:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:8
1024. 11. 2018 15:00SK Kamenice nad Lipou z.s ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:7
1024. 11. 2018 14:30SK Jihlava BTJ Nové Město na Moravě A10:5
1024. 11. 2018 13:30SK Telč ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A7:10
1108. 12. 2018 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Nové Město na Moravě A10:4
1107. 12. 2018 18:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A9:9
1108. 12. 2018 10:00TJ Sokol Nížkov ASK Sokol Lhotky A10:8
1108. 12. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec ASK Kamenice nad Lipou z.s A9:9
1108. 12. 2018 10:00SK Jihlava BSK Telč A10:7
1108. 12. 2018 14:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ CHS Chotěboř B9:9
1212. 01. 2019 13:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:6
1212. 01. 2019 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Moravské Budějovice A7:10
1212. 01. 2019 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Nížkov A10:4
1212. 01. 2019 10:00SK Kamenice nad Lipou z.s ATJ Jiskra Humpolec A10:5
1212. 01. 2019 10:00SK Telč ASK Jihlava B9:9
1212. 01. 2019 10:00TJ CHS Chotěboř BTJ Žďár nad Sázavou B10:3
1326. 01. 2019 08:30TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:5
1326. 01. 2019 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Nové Město na Moravě A10:4
1326. 01. 2019 08:30SK Jihlava BTJ Sokol Moravské Budějovice A10:2
1326. 01. 2019 09:30SK Telč ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:2
1326. 01. 2019 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Nížkov A8:10
1326. 01. 2019 10:00SK Kamenice nad Lipou z.s ASK Sokol Lhotky A10:4
1426. 01. 2019 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:4
1426. 01. 2019 14:30TJ Žďár nad Sázavou BTJ Nové Město na Moravě A10:5
1426. 01. 2019 13:30SK Telč ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:5
1426. 01. 2019 14:30SK Jihlava BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:3
1426. 01. 2019 15:00SK Kamenice nad Lipou z.s ATJ Sokol Nížkov A10:4
1426. 01. 2019 15:00TJ Jiskra Humpolec ASK Sokol Lhotky A5:10
1509. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Žďár nad Sázavou B1:10
1509. 02. 2019 10:00SK Kamenice nad Lipou z.s ATJ CHS Chotěboř B6:10
1509. 02. 2019 10:00TJ Sokol Nížkov ASK Jihlava B5:10
1509. 02. 2019 10:00SK Sokol Lhotky ASK Telč A10:7
1509. 02. 2019 13:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A9:9
1509. 02. 2019 13:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Nové Město na Moravě A10:5
1609. 02. 2019 15:00SK Kamenice nad Lipou z.s ATJ Žďár nad Sázavou B10:5
1609. 02. 2019 15:00TJ Jiskra Humpolec ATJ CHS Chotěboř B4:10
1609. 02. 2019 15:00SK Sokol Lhotky ASK Jihlava B10:5
1609. 02. 2019 15:00TJ Sokol Nížkov ASK Telč A10:7
1609. 02. 2019 09:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A6:10
1609. 02. 2019 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Nové Město na Moravě A10:7
1723. 02. 2019 08:30TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Moravské Budějovice A10:4
1723. 02. 2019 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:5
1723. 02. 2019 08:30TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Nížkov A7:10
1723. 02. 2019 08:30TJ Nové Město na Moravě ASK Sokol Lhotky A8:10
1723. 02. 2019 08:30SK Jihlava BTJ Jiskra Humpolec A7:10
1723. 02. 2019 09:30SK Telč ASK Kamenice nad Lipou z.s A10:8
1823. 02. 2019 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Moravské Budějovice A10:1
1823. 02. 2019 14:30TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:1
1823. 02. 2019 13:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Sokol Nížkov A6:10
1823. 02. 2019 12:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASK Sokol Lhotky A10:4
1823. 02. 2019 13:30SK Telč ATJ Jiskra Humpolec A10:5
1823. 02. 2019 14:30SK Jihlava BSK Kamenice nad Lipou z.s A8:10
1909. 03. 2019 08:30SK Jihlava BTJ Žďár nad Sázavou B10:3
1909. 03. 2019 09:30SK Telč ATJ CHS Chotěboř B9:9
1909. 03. 2019 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A5:10
1909. 03. 2019 10:00SK Kamenice nad Lipou z.s ATJ Nové Město na Moravě A9:9
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:6
1909. 03. 2019 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A3:10
2009. 03. 2019 13:30SK Telč ATJ Žďár nad Sázavou B10:5
2009. 03. 2019 14:30SK Jihlava BTJ CHS Chotěboř B5:10
2009. 03. 2019 14:00SK Kamenice nad Lipou z.s ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:5
2009. 03. 2019 15:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Nové Město na Moravě A9:9
2009. 03. 2019 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:0wo
2009. 03. 2019 15:00TJ Sokol Nížkov ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A5:10
2123. 03. 2019 08:30TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Nížkov A10:3
2123. 03. 2019 08:30TJ CHS Chotěboř BSK Sokol Lhotky A9:9
2123. 03. 2019 13:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Jiskra Humpolec A0:10
2123. 03. 2019 13:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Kamenice nad Lipou z.s A10:8
2123. 03. 2019 08:30TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASK Jihlava B9:9
2123. 03. 2019 08:30TJ Nové Město na Moravě ASK Telč A9:9
2223. 03. 2019 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Nížkov A10:3
2223. 03. 2019 14:30TJ Žďár nad Sázavou BSK Sokol Lhotky A5:10
2223. 03. 2019 09:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Jiskra Humpolec A10:7
2223. 03. 2019 17:30TJ Sokol Moravské Budějovice ASK Kamenice nad Lipou z.s A5:10
2223. 03. 2019 13:00TJ Nové Město na Moravě ASK Jihlava B10:5
2223. 03. 2019 12:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASK Telč A6:10
KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy
129. 09. 2018 11:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Puklice A10:7
129. 09. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Výčapy A10:4
129. 09. 2018 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A9:9
117. 10. 2018 18:00TJ Třebíč BTJ Sokol Moravské Budějovice B10:3
129. 09. 2018 10:00TJ CHS Chotěboř CTJ Chmelná B3:10
129. 09. 2018 10:00SK Nové Dvory ATJ Slavoj Pacov A7:10
229. 09. 2018 17:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Výčapy A10:3
229. 09. 2018 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Puklice A9:9
218. 10. 2018 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Moravské Budějovice B10:5
229. 09. 2018 17:30TJ Třebíč BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:3
229. 09. 2018 15:00TJ CHS Chotěboř CTJ Slavoj Pacov A10:5
229. 09. 2018 15:00SK Nové Dvory ATJ Chmelná B10:7
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Chmelná B7:10
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Výčapy ATJ Slavoj Pacov A7:10
313. 10. 2018 10:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ CHS Chotěboř C9:9
315. 10. 2018 18:00TJ Sokol Moravské Budějovice BSK Nové Dvory A10:8
313. 10. 2018 11:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Jemnice B10:4
313. 10. 2018 11:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Třebíč B10:4
413. 10. 2018 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Slavoj Pacov A2:10
413. 10. 2018 15:00TJ Sokol Výčapy ATJ Chmelná B5:10
413. 10. 2018 15:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ASK Nové Dvory A9:9
416. 10. 2018 18:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ CHS Chotěboř C10:7
413. 10. 2018 17:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Třebíč B10:8
413. 10. 2018 16:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Jemnice B7:10
527. 10. 2018 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Puklice A10:7
527. 10. 2018 11:30TJ Třebíč BTJ Sokol Výčapy A9:9
527. 10. 2018 10:00TJ CHS Chotěboř CTJ Jiskra Havlíčkův Brod B5:10
527. 10. 2018 10:00SK Nové Dvory ATJ Jiskra Humpolec B2:10
527. 10. 2018 10:00TJ Chmelná BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A2:10
527. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:6
627. 10. 2018 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Výčapy A10:3
627. 10. 2018 17:30TJ Třebíč BTJ Sokol Puklice A10:7
627. 10. 2018 15:00TJ CHS Chotěboř CTJ Jiskra Humpolec B3:10
627. 10. 2018 15:00SK Nové Dvory ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B2:10
627. 10. 2018 15:00TJ Chmelná BTJ Sokol Moravské Budějovice B4:10
627. 10. 2018 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A9:9
710. 11. 2018 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:7
710. 11. 2018 10:00TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:8
710. 11. 2018 11:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Chmelná B10:3
710. 11. 2018 11:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Slavoj Pacov A3:10
710. 11. 2018 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ CHS Chotěboř C10:4
710. 11. 2018 11:30TJ Třebíč BSK Nové Dvory A10:5
810. 11. 2018 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:1
810. 11. 2018 15:00TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:4
810. 11. 2018 17:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Slavoj Pacov A10:8
810. 11. 2018 16:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Chmelná B3:10
810. 11. 2018 17:30TJ Sokol Jemnice BSK Nové Dvory A10:0
810. 11. 2018 17:30TJ Třebíč BTJ CHS Chotěboř C7:10
924. 11. 2018 10:00TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Puklice A9:9
924. 11. 2018 10:00SK Nové Dvory ATJ Sokol Výčapy A8:10
924. 11. 2018 10:00TJ Chmelná BTJ Sokol Jemnice B10:3
924. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Třebíč B9:9
924. 11. 2018 10:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B9:9
924. 11. 2018 11:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Jiskra Humpolec B10:4
1024. 11. 2018 15:00TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Výčapy A10:4
1024. 11. 2018 15:00SK Nové Dvory ATJ Sokol Puklice A4:10
1024. 11. 2018 15:00TJ Chmelná BTJ Třebíč B10:7
1024. 11. 2018 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Jemnice B10:6
1024. 11. 2018 15:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Jiskra Humpolec B9:9
1024. 11. 2018 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B9:9
1108. 12. 2018 11:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Jiskra Humpolec B10:3
1108. 12. 2018 14:00TJ Sokol Jemnice BTJ Třebíč B10:2
1108. 12. 2018 10:00TJ CHS Chotěboř CSK Nové Dvory A10:3
1114. 12. 2018 18:00TJ Chmelná BTJ Slavoj Pacov A10:6
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:8
1108. 12. 2018 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Výčapy A6:10
1212. 01. 2019 11:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B2:10
1212. 01. 2019 14:00TJ Třebíč BTJ Sokol Jemnice B10:4
1212. 01. 2019 10:00SK Nové Dvory ATJ CHS Chotěboř C10:5
1204. 01. 2019 18:00TJ Slavoj Pacov ATJ Chmelná B7:10
1212. 01. 2019 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A5:10
1212. 01. 2019 10:00TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Puklice A10:5
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B5:10
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Výčapy ATJ Jiskra Humpolec B9:9
1301. 02. 2019 18:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Jemnice B10:2
1325. 01. 2019 18:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Třebíč B10:2
1326. 01. 2019 10:00TJ Chmelná BTJ CHS Chotěboř C10:6
1326. 01. 2019 10:00TJ Slavoj Pacov ASK Nové Dvory A4:10
1426. 01. 2019 15:00TJ Sokol Výčapy ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B2:10
1426. 01. 2019 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Jiskra Humpolec B10:4
1426. 01. 2019 09:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Jemnice B10:6
1423. 01. 2019 18:45TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Třebíč B10:5
1426. 01. 2019 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ CHS Chotěboř C8:10
1426. 01. 2019 15:00TJ Chmelná BSK Nové Dvory A10:5
1509. 02. 2019 10:00TJ Chmelná BTJ Sokol Puklice A10:4
1509. 02. 2019 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Výčapy A10:3
1509. 02. 2019 10:00TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:6
1509. 02. 2019 10:00SK Nové Dvory ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:7
1509. 02. 2019 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B2:10
1509. 02. 2019 11:30TJ Třebíč BTJ Jiskra Humpolec B10:5
1609. 02. 2019 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Puklice A6:10
1609. 02. 2019 15:00TJ Chmelná BTJ Sokol Výčapy A10:7
1609. 02. 2019 15:00SK Nové Dvory ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A4:10
1609. 02. 2019 15:00TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Moravské Budějovice B7:10
1609. 02. 2019 17:30TJ Třebíč BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B1:10
1609. 02. 2019 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Jiskra Humpolec B9:9
1723. 02. 2019 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Jemnice B5:10
1723. 02. 2019 10:00TJ Sokol Výčapy ATJ Třebíč B9:9
1723. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ CHS Chotěboř C10:4
1723. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Humpolec BSK Nové Dvory A10:6
1723. 02. 2019 10:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Chmelná B10:0
1723. 02. 2019 11:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Slavoj Pacov A10:7
1823. 02. 2019 15:00TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Jemnice B10:1
1823. 02. 2019 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Třebíč B10:8
1823. 02. 2019 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ CHS Chotěboř C5:10
1823. 02. 2019 16:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BSK Nové Dvory A10:0
1823. 02. 2019 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Chmelná B10:6
1823. 02. 2019 15:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Slavoj Pacov A10:8
1909. 03. 2019 10:30
KD Římov
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Puklice A9:9
1909. 03. 2019 11:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Výčapy A10:8
1909. 03. 2019 10:00TJ Chmelná BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B7:10
1909. 03. 2019 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Jiskra Humpolec B10:7
1909. 03. 2019 10:00TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Jemnice B9:9
1909. 03. 2019 10:00SK Nové Dvory ATJ Třebíč B10:5
2009. 03. 2019 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Puklice A10:6
2009. 03. 2019 15:30
KD Římov
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Výčapy A9:9
2009. 03. 2019 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B1:10
2009. 03. 2019 15:00TJ Chmelná BTJ Jiskra Humpolec B10:3
2009. 03. 2019 15:00SK Nové Dvory ATJ Sokol Jemnice B9:9
2009. 03. 2019 15:00TJ CHS Chotěboř CTJ Třebíč B7:10
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol Puklice ATJ CHS Chotěboř C9:9
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol Výčapy ASK Nové Dvory A10:5
2123. 03. 2019 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ Chmelná B10:8
2123. 03. 2019 11:30TJ Třebíč BTJ Slavoj Pacov A10:6
2123. 03. 2019 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:4
2123. 03. 2019 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Moravské Budějovice B10:6
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol Výčapy ATJ CHS Chotěboř C8:10
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol Puklice ASK Nové Dvory A10:8
2223. 03. 2019 17:30TJ Třebíč BTJ Chmelná B10:6
2223. 03. 2019 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Slavoj Pacov A10:5
2223. 03. 2019 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:6
2223. 03. 2019 16:30TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Moravské Budějovice B10:2
KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy
014. 09. 2018 18:00SKST Třešť BSKST Třešť C10:4
018. 09. 2018 18:30SKST Třešť CSKST Třešť B9:9
129. 09. 2018 11:30SKST Třešť BTJ Sokol Rovečné A10:5
129. 09. 2018 12:00TJ Sokol Brtnice ATJ Žďár nad Sázavou C4:10
129. 09. 2018 10:00HB Ostrov BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:3
129. 09. 2018 11:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Sokol Černovice A9:9
129. 09. 2018 09:00TJ Lukov ATJ Spartak Pelhřimov B10:5
129. 09. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BSKST Třešť C9:9
229. 09. 2018 17:30SKST Třešť BTJ Žďár nad Sázavou C9:9
229. 09. 2018 16:30TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Rovečné A0:10
229. 09. 2018 17:00HB Ostrov BTJ Sokol Černovice A10:2
229. 09. 2018 16:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:3
229. 09. 2018 14:00
Herna ve Výčapech
TJ Lukov ASKST Třešť C10:4
229. 09. 2018 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Spartak Pelhřimov B4:10
313. 10. 2018 12:00TJ Sokol Rovečné ATJ Spartak Pelhřimov B10:2
313. 10. 2018 11:30TJ Žďár nad Sázavou CSKST Třešť C10:5
313. 10. 2018 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Lukov A10:8
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Černovice AStolní tenis Velké Meziříčí B5:10
313. 10. 2018 11:30SKST Třešť BHB Ostrov B4:10
313. 10. 2018 12:00TJ Sokol Brtnice ATJ Jiskra Havlíčkův Brod C2:10
413. 10. 2018 17:00TJ Sokol Rovečné ASKST Třešť C10:3
413. 10. 2018 17:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Spartak Pelhřimov B6:10
413. 10. 2018 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BStolní tenis Velké Meziříčí B10:8
413. 10. 2018 15:00TJ Sokol Černovice ATJ Lukov A5:10
413. 10. 2018 17:30SKST Třešť BTJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:2
413. 10. 2018 16:30TJ Sokol Brtnice AHB Ostrov B8:10
527. 10. 2018 10:00HB Ostrov BTJ Sokol Rovečné A10:8
527. 10. 2018 11:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Žďár nad Sázavou C8:10
527. 10. 2018 09:00TJ Lukov ASKST Třešť B10:6
527. 10. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Brtnice A10:2
527. 10. 2018 11:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:1
527. 10. 2018 12:00SKST Třešť CTJ Sokol Černovice A9:9
627. 10. 2018 17:00HB Ostrov BTJ Žďár nad Sázavou C10:4
627. 10. 2018 16:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Sokol Rovečné A2:10
627. 10. 2018 14:00TJ Lukov ATJ Sokol Brtnice A10:3
627. 10. 2018 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BSKST Třešť B5:10
627. 10. 2018 17:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Černovice A10:4
627. 10. 2018 17:00SKST Třešť CTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:3
710. 11. 2018 12:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:1
710. 11. 2018 11:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Černovice A9:9
710. 11. 2018 11:30SKST Třešť BTJ Spartak Pelhřimov B10:4
710. 11. 2018 12:00TJ Sokol Brtnice ASKST Třešť C2:10
710. 11. 2018 10:00HB Ostrov BTJ Lukov A10:7
710. 11. 2018 11:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CStolní tenis Velké Meziříčí B3:10
810. 11. 2018 17:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sokol Černovice A10:3
810. 11. 2018 17:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:2
815. 09. 2018 10:00SKST Třešť BSKST Třešť C10:4
810. 11. 2018 16:30TJ Sokol Brtnice ATJ Spartak Pelhřimov B7:10
810. 11. 2018 17:00HB Ostrov BStolní tenis Velké Meziříčí B10:2
810. 11. 2018 16:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Lukov A1:10
924. 11. 2018 09:00TJ Lukov ATJ Sokol Rovečné A10:3
924. 11. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Žďár nad Sázavou C10:5
924. 11. 2018 11:30TJ Spartak Pelhřimov BHB Ostrov B4:10
924. 11. 2018 12:00SKST Třešť CTJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:5
924. 11. 2018 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BSKST Třešť B10:3
924. 11. 2018 10:00TJ Sokol Černovice ATJ Sokol Brtnice A10:0wo
1024. 11. 2018 14:00TJ Lukov ATJ Žďár nad Sázavou C10:6
1024. 11. 2018 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Rovečné A4:10
1024. 11. 2018 17:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:1
1024. 11. 2018 17:00SKST Třešť CHB Ostrov B4:10
1024. 11. 2018 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Brtnice A10:0wo
1024. 11. 2018 15:00TJ Sokol Černovice ASKST Třešť B9:9
1108. 12. 2018 14:00SKST Třešť BTJ Sokol Brtnice A10:0
1108. 12. 2018 10:00HB Ostrov BTJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:2
1108. 12. 2018 10:00TJ Lukov AStolní tenis Velké Meziříčí B10:0
1108. 12. 2018 14:00TJ Spartak Pelhřimov BSKST Třešť C9:9
1108. 12. 2018 09:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Černovice A10:5
1108. 12. 2018 14:00TJ Sokol Rovečné ATJ Žďár nad Sázavou C10:4
1212. 01. 2019 14:00TJ Sokol Brtnice ASKST Třešť B3:10
1212. 01. 2019 15:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CHB Ostrov B1:10
1212. 01. 2019 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Lukov A10:7
1212. 01. 2019 14:00SKST Třešť CTJ Spartak Pelhřimov B3:10
1212. 01. 2019 10:00TJ Sokol Černovice ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B6:10
1212. 01. 2019 14:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Rovečné A9:9
1326. 01. 2019 12:00TJ Sokol Rovečné ASKST Třešť B10:2
1326. 01. 2019 11:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Brtnice A10:4
1326. 01. 2019 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BHB Ostrov B4:10
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Černovice ATJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:3
1326. 01. 2019 11:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Lukov A5:10
1326. 01. 2019 12:00SKST Třešť CStolní tenis Velké Meziříčí B10:4
1426. 01. 2019 17:30TJ Žďár nad Sázavou CSKST Třešť B10:2
1426. 01. 2019 17:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sokol Brtnice A10:0
1426. 01. 2019 15:00TJ Sokol Černovice AHB Ostrov B8:10
1426. 01. 2019 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:5
1426. 01. 2019 17:00SKST Třešť CTJ Lukov A7:10
1426. 01. 2019 17:30TJ Spartak Pelhřimov BStolní tenis Velké Meziříčí B10:5
1509. 02. 2019 11:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Rovečné A9:9
1509. 02. 2019 12:00SKST Třešť CTJ Žďár nad Sázavou C9:9
1509. 02. 2019 09:00TJ Lukov ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:5
1509. 02. 2019 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Černovice A10:1
1509. 02. 2019 10:00HB Ostrov BSKST Třešť B10:3
1509. 02. 2019 11:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Sokol Brtnice A10:0
1609. 02. 2019 17:00SKST Třešť CTJ Sokol Rovečné A3:10
1609. 02. 2019 17:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Žďár nad Sázavou C10:7
1609. 02. 2019 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B9:9
1609. 02. 2019 14:00TJ Lukov ATJ Sokol Černovice A10:4
1609. 02. 2019 16:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CSKST Třešť B9:9
1609. 02. 2019 17:00HB Ostrov BTJ Sokol Brtnice A10:1
1723. 02. 2019 12:00TJ Sokol Rovečné AHB Ostrov B10:2
1723. 02. 2019 11:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:3
1723. 02. 2019 11:30SKST Třešť BTJ Lukov A10:8
1723. 02. 2019 12:00TJ Sokol Brtnice AStolní tenis Velké Meziříčí B1:10
1723. 02. 2019 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov B8:10
1723. 02. 2019 10:00TJ Sokol Černovice ASKST Třešť C10:3
1823. 02. 2019 17:30TJ Žďár nad Sázavou CHB Ostrov B7:10
1823. 02. 2019 08:00TJ Sokol Rovečné ATJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:2
1823. 02. 2019 16:30TJ Sokol Brtnice ATJ Lukov A2:10
1823. 02. 2019 17:30SKST Třešť BStolní tenis Velké Meziříčí B10:2
1823. 02. 2019 15:00TJ Sokol Černovice ATJ Spartak Pelhřimov B6:10
1823. 02. 2019 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BSKST Třešť C10:6
1909. 03. 2019 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Rovečné A5:10
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol Černovice ATJ Žďár nad Sázavou C9:9
1909. 03. 2019 11:30TJ Spartak Pelhřimov BSKST Třešť B10:3
1909. 03. 2019 12:00SKST Třešť CTJ Sokol Brtnice A10:2
1909. 03. 2019 09:00TJ Lukov AHB Ostrov B10:2
1909. 03. 2019 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:0
2009. 03. 2019 15:00TJ Sokol Černovice ATJ Sokol Rovečné A2:10
2009. 03. 2019 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Žďár nad Sázavou C10:4
2022. 09. 2018 10:00SKST Třešť CSKST Třešť B9:9
2009. 03. 2019 17:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Brtnice A10:0
2009. 03. 2019 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BHB Ostrov B4:10
2009. 03. 2019 14:00TJ Lukov ATJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:2
2123. 03. 2019 12:00TJ Sokol Rovečné ATJ Lukov A9:9
2123. 03. 2019 11:30TJ Žďár nad Sázavou CStolní tenis Velké Meziříčí B10:2
2123. 03. 2019 10:00HB Ostrov BTJ Spartak Pelhřimov B10:4
2123. 03. 2019 11:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CSKST Třešť C2:10
2123. 03. 2019 11:30SKST Třešť BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B9:9
2123. 03. 2019 12:00TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Černovice A3:10
2223. 03. 2019 17:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Lukov A7:10
2223. 03. 2019 17:00TJ Sokol Rovečné AStolní tenis Velké Meziříčí B10:0wo
2223. 03. 2019 16:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Spartak Pelhřimov B0:10
2223. 03. 2019 17:00HB Ostrov BSKST Třešť C10:3
2223. 03. 2019 16:30TJ Sokol Brtnice ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B9:9
2223. 03. 2019 17:30SKST Třešť BTJ Sokol Černovice A7:10
KVALIFIKACE
106. 04. 2019 08:15TJ Spartak Pelhřimov CTJ Žďár nad Sázavou D6:9
106. 04. 2019 08:15TJ Třebenice ASlavoj Polná B5:9
206. 04. 2019 10:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Třebenice A9:3
206. 04. 2019 10:30TJ CHS Chotěboř DTJ Spartak Pelhřimov C9:2
306. 04. 2019 12:45TJ Třebenice ATJ CHS Chotěboř D6:9
306. 04. 2019 12:45Slavoj Polná BTJ Žďár nad Sázavou D9:0
406. 04. 2019 15:00TJ CHS Chotěboř DSlavoj Polná B5:9
406. 04. 2019 15:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Třebenice A6:9
506. 04. 2019 17:15Slavoj Polná BTJ Spartak Pelhřimov C9:2
506. 04. 2019 17:15TJ Žďár nad Sázavou DTJ CHS Chotěboř D5:9
ČESKÝ POHÁR
125. 08. 2018 10:00TJ CHS ChotěbořSK Nové Dvory9:1
123. 08. 2018 18:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:0
125. 08. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Jiskra Humpolec B8:2
201. 09. 2018 10:00SKST TřešťTJ Jiskra Humpolec A10:0
201. 09. 2018 10:00TJ CHS ChotěbořTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou3:7
201. 09. 2018 10:00SK Nové DvoryTJ Jiskra Havlíčkův Brod9:1
301. 09. 2018 14:00SKST TřešťTJ Jiskra Humpolec B10:0
301. 09. 2018 14:00TJ CHS ChotěbořTJ Jiskra Havlíčkův Brod9:1
301. 09. 2018 14:00SK Nové DvoryTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou1:9
404. 09. 2018 18:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouSKST Třešť9:1
408. 09. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ CHS Chotěboř6:4
408. 09. 2018 10:00TJ Jiskra Humpolec BSK Nové Dvory7:3
505. 09. 2018 18:00
Herna v Třešti
TJ Jiskra Havlíčkův BrodSKST Třešť1:9
508. 09. 2018 14:00TJ Jiskra Humpolec ASK Nové Dvory8:2
508. 09. 2018 14:00TJ Jiskra Humpolec BTJ CHS Chotěboř3:7
615. 09. 2018 10:00TJ CHS ChotěbořSKST Třešť6:4
615. 09. 2018 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ Jiskra Humpolec A4:6
615. 09. 2018 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Humpolec B5:5
715. 09. 2018 14:00SK Nové DvorySKST Třešť2:8
715. 09. 2018 14:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ Jiskra Humpolec B10:0
715. 09. 2018 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Humpolec A5:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy