Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
129. 09. 2018 15:00TJ Jiskra Třeboň AKST Orel ČB A10:7
129. 09. 2018 18:00Staving Studená BSokol ČB A6:10
121. 09. 2018 18:30Hluboká nad Vlt. ASKST Týn nad Vltavou o.s. A10:4
121. 09. 2018 18:00Elektrostav Strakonice BLibín Prachatice B10:4
129. 09. 2018 15:00Spartak Kaplice AVS Tábor A10:3
129. 09. 2018 18:00Velešín - Přídolí ADDM Soběslav BANES A10:5
230. 09. 2018 10:30TJ Jiskra Třeboň ASokol ČB A10:4
230. 09. 2018 13:00Staving Studená BKST Orel ČB A10:5
202. 10. 2018 18:30Hluboká nad Vlt. ALibín Prachatice B10:4
228. 09. 2018 18:00Elektrostav Strakonice BSKST Týn nad Vltavou o.s. A10:2
224. 09. 2018 19:00Spartak Kaplice ADDM Soběslav BANES A10:5
230. 09. 2018 17:00Velešín - Přídolí AVS Tábor A10:1
313. 10. 2018 15:00KST Orel ČB AVS Tábor A10:1
313. 10. 2018 14:00Sokol ČB ADDM Soběslav BANES A10:4
311. 10. 2018 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. ASpartak Kaplice A4:10
312. 10. 2018 18:00Libín Prachatice BVelešín - Přídolí A2:10
313. 10. 2018 15:00TJ Jiskra Třeboň AHluboká nad Vlt. A6:10
313. 10. 2018 18:00Staving Studená BElektrostav Strakonice B9:9
414. 10. 2018 10:30KST Orel ČB ADDM Soběslav BANES A7:10
414. 10. 2018 10:30Sokol ČB AVS Tábor A10:1
414. 10. 2018 14:00SKST Týn nad Vltavou o.s. AVelešín - Přídolí A3:10
414. 10. 2018 15:00Libín Prachatice BSpartak Kaplice A8:10
414. 10. 2018 10:30TJ Jiskra Třeboň AElektrostav Strakonice B10:8
414. 10. 2018 13:00Staving Studená BHluboká nad Vlt. A10:6
519. 10. 2018 18:30Hluboká nad Vlt. AKST Orel ČB A10:5
519. 10. 2018 18:00Elektrostav Strakonice BSokol ČB A10:5
527. 10. 2018 15:00Spartak Kaplice ATJ Jiskra Třeboň A6:10
527. 10. 2018 18:00Velešín - Přídolí AStaving Studená B10:4
519. 10. 2018 19:00VS Tábor ASKST Týn nad Vltavou o.s. A3:10
525. 10. 2018 18:00DDM Soběslav BANES ALibín Prachatice B10:6
626. 10. 2018 18:30Hluboká nad Vlt. ASokol ČB A7:10
626. 10. 2018 18:00Elektrostav Strakonice BKST Orel ČB A10:7
626. 10. 2018 19:30Spartak Kaplice AStaving Studená B2:10
628. 10. 2018 17:00Velešín - Přídolí ATJ Jiskra Třeboň A10:5
628. 10. 2018 10:30VS Tábor ALibín Prachatice B7:10
626. 10. 2018 19:00DDM Soběslav BANES ASKST Týn nad Vltavou o.s. A10:6
710. 11. 2018 15:00KST Orel ČB ASKST Týn nad Vltavou o.s. A10:6
710. 11. 2018 14:00Sokol ČB ALibín Prachatice B7:10
710. 11. 2018 10:00TJ Jiskra Třeboň AVS Tábor A10:1
710. 11. 2018 18:00Staving Studená BDDM Soběslav BANES A10:8
702. 11. 2018 18:30Hluboká nad Vlt. ASpartak Kaplice A8:10
702. 11. 2018 18:00Elektrostav Strakonice BVelešín - Přídolí A10:0
811. 11. 2018 10:30KST Orel ČB ALibín Prachatice B8:10
811. 11. 2018 10:30Sokol ČB ASKST Týn nad Vltavou o.s. A10:4
811. 11. 2018 10:30TJ Jiskra Třeboň ADDM Soběslav BANES A9:9
811. 11. 2018 13:00Staving Studená BVS Tábor A10:4
809. 11. 2018 18:30Hluboká nad Vlt. AVelešín - Přídolí A5:10
809. 11. 2018 18:00Elektrostav Strakonice BSpartak Kaplice A10:0
924. 11. 2018 15:00Spartak Kaplice AKST Orel ČB A10:6
924. 11. 2018 18:00Velešín - Přídolí ASokol ČB A10:4
923. 11. 2018 19:00VS Tábor AHluboká nad Vlt. A2:10
924. 11. 2018 10:00DDM Soběslav BANES AElektrostav Strakonice B10:7
924. 11. 2018 15:00SKST Týn nad Vltavou o.s. ATJ Jiskra Třeboň A6:10
923. 11. 2018 18:00Libín Prachatice BStaving Studená B7:10
1023. 11. 2018 19:30Spartak Kaplice ASokol ČB A10:6
1025. 11. 2018 17:00Velešín - Přídolí AKST Orel ČB A10:4
1025. 11. 2018 10:30VS Tábor AElektrostav Strakonice B2:10
1016. 11. 2018 19:00DDM Soběslav BANES AHluboká nad Vlt. A7:10
1025. 11. 2018 14:00SKST Týn nad Vltavou o.s. AStaving Studená B9:9
1025. 11. 2018 15:00Libín Prachatice BTJ Jiskra Třeboň A1:10
1108. 12. 2018 15:00TJ Jiskra Třeboň AStaving Studená B10:7
1107. 12. 2018 18:30Hluboká nad Vlt. AElektrostav Strakonice B6:10
1107. 12. 2018 19:00Spartak Kaplice AVelešín - Přídolí A7:10
1107. 12. 2018 19:00VS Tábor ADDM Soběslav BANES A5:10
1108. 12. 2018 15:00SKST Týn nad Vltavou o.s. ALibín Prachatice B6:10
1108. 12. 2018 15:00KST Orel ČB ASokol ČB A5:10
1212. 01. 2019 18:00Staving Studená BTJ Jiskra Třeboň A10:7
1211. 01. 2019 18:00Elektrostav Strakonice BHluboká nad Vlt. A10:2
1203. 01. 2019 19:00Velešín - Přídolí ASpartak Kaplice A10:5
1209. 01. 2019 19:00DDM Soběslav BANES AVS Tábor A10:5
1211. 01. 2019 18:00Libín Prachatice BSKST Týn nad Vltavou o.s. A10:6
1212. 01. 2019 14:00Sokol ČB AKST Orel ČB A10:8
1326. 01. 2019 15:00KST Orel ČB ATJ Jiskra Třeboň A10:7
1326. 01. 2019 14:00Sokol ČB AStaving Studená B10:6
1317. 01. 2019 18:30SKST Týn nad Vltavou o.s. AHluboká nad Vlt. A8:10
1325. 01. 2019 18:00Libín Prachatice BElektrostav Strakonice B4:10
1325. 01. 2019 19:00VS Tábor ASpartak Kaplice A2:10
1317. 01. 2019 19:00DDM Soběslav BANES AVelešín - Přídolí A10:6
1427. 01. 2019 10:30Sokol ČB ATJ Jiskra Třeboň A10:5
1427. 01. 2019 10:30KST Orel ČB AStaving Studená B10:7
1423. 01. 2019 18:00Libín Prachatice BHluboká nad Vlt. A9:9
1427. 01. 2019 14:00SKST Týn nad Vltavou o.s. AElektrostav Strakonice B0:10
1418. 01. 2019 19:00DDM Soběslav BANES ASpartak Kaplice A10:7
1427. 01. 2019 10:30VS Tábor AVelešín - Přídolí A0:10
1508. 02. 2019 19:00VS Tábor AKST Orel ČB A5:10
1509. 02. 2019 15:00DDM Soběslav BANES ASokol ČB A6:10
1509. 02. 2019 15:00Spartak Kaplice ASKST Týn nad Vltavou o.s. A10:3
1509. 02. 2019 18:00Velešín - Přídolí ALibín Prachatice B10:1
1501. 02. 2019 18:30Hluboká nad Vlt. ATJ Jiskra Třeboň A10:7
1503. 02. 2019 14:00Elektrostav Strakonice BStaving Studená B10:3
1601. 02. 2019 19:00DDM Soběslav BANES AKST Orel ČB A10:8
1610. 02. 2019 10:30VS Tábor ASokol ČB A2:10
1610. 02. 2019 17:00Velešín - Přídolí ASKST Týn nad Vltavou o.s. A10:4
1607. 02. 2019 18:00Spartak Kaplice ALibín Prachatice B10:5
1608. 02. 2019 18:00Elektrostav Strakonice BTJ Jiskra Třeboň A10:4
1608. 02. 2019 18:30Hluboká nad Vlt. AStaving Studená B10:8
1723. 02. 2019 15:00KST Orel ČB AHluboká nad Vlt. A10:4
1723. 02. 2019 14:00Sokol ČB AElektrostav Strakonice B4:10
1726. 02. 2019 19:00TJ Jiskra Třeboň ASpartak Kaplice A10:8
1723. 02. 2019 18:00Staving Studená BVelešín - Přídolí A6:10
1721. 02. 2019 18:30SKST Týn nad Vltavou o.s. AVS Tábor A10:7
1726. 02. 2019 17:30Libín Prachatice BDDM Soběslav BANES A9:9
1824. 02. 2019 10:30Sokol ČB AHluboká nad Vlt. A10:2
1824. 02. 2019 10:30KST Orel ČB AElektrostav Strakonice B5:10
1824. 02. 2019 13:00Staving Studená BSpartak Kaplice A10:7
1824. 02. 2019 10:30TJ Jiskra Třeboň AVelešín - Přídolí A9:9
1824. 02. 2019 15:00Libín Prachatice BVS Tábor A8:10
1824. 02. 2019 14:00SKST Týn nad Vltavou o.s. ADDM Soběslav BANES A7:10
1909. 03. 2019 15:00SKST Týn nad Vltavou o.s. AKST Orel ČB A4:10
1908. 03. 2019 18:00Libín Prachatice BSokol ČB A1:10
1901. 03. 2019 19:00VS Tábor ATJ Jiskra Třeboň A7:10
1909. 03. 2019 15:00DDM Soběslav BANES AStaving Studená B10:7
1909. 03. 2019 15:00Spartak Kaplice AHluboká nad Vlt. A10:4
1909. 03. 2019 18:00Velešín - Přídolí AElektrostav Strakonice B3:10
2010. 03. 2019 15:00Libín Prachatice BKST Orel ČB A1:10
2010. 03. 2019 14:00SKST Týn nad Vltavou o.s. ASokol ČB A1:10
2008. 03. 2019 19:00DDM Soběslav BANES ATJ Jiskra Třeboň A10:7
2010. 03. 2019 10:30VS Tábor AStaving Studená B1:10
2010. 03. 2019 17:00Velešín - Přídolí AHluboká nad Vlt. A10:7
2008. 03. 2019 19:30Spartak Kaplice AElektrostav Strakonice B3:10
2123. 03. 2019 15:00KST Orel ČB ASpartak Kaplice A10:3
2123. 03. 2019 14:00Sokol ČB AVelešín - Přídolí A10:5
2115. 03. 2019 18:30Hluboká nad Vlt. AVS Tábor A10:2
2110. 03. 2019 15:00Elektrostav Strakonice BDDM Soběslav BANES A10:8
2123. 03. 2019 15:00TJ Jiskra Třeboň ASKST Týn nad Vltavou o.s. A10:2
2123. 03. 2019 18:00Staving Studená BLibín Prachatice B9:9
2224. 03. 2019 10:30Sokol ČB ASpartak Kaplice A9:9
2222. 03. 2019 19:00KST Orel ČB AVelešín - Přídolí A10:2
2222. 03. 2019 18:00Elektrostav Strakonice BVS Tábor A10:0
2219. 03. 2019 19:00Hluboká nad Vlt. ADDM Soběslav BANES A9:9
2224. 03. 2019 13:00Staving Studená BSKST Týn nad Vltavou o.s. A10:2
2224. 03. 2019 10:30TJ Jiskra Třeboň ALibín Prachatice B10:2
Krajský přebor A
128. 09. 2018 19:00VS Tábor BBlatná B10:4
103. 10. 2018 18:00Osek AHluboká nad Vlt. B6:10
129. 09. 2018 15:00Protivín ALibín Prachatice C10:5
129. 09. 2018 17:00Blatná AMAS Sez. Ústí A10:0
230. 09. 2018 09:30Vodňany BBlatná B10:2
230. 09. 2018 10:30Osek ALibín Prachatice C10:5
230. 09. 2018 10:30Protivín AHluboká nad Vlt. B9:9
230. 09. 2018 10:30Blatná ASK ZD Pojbuky A6:10
313. 10. 2018 17:00Blatná BSK ZD Pojbuky A0:10
312. 10. 2018 18:30Hluboká nad Vlt. BBlatná A5:10
313. 10. 2018 13:00Vodňany BOsek A10:3
312. 10. 2018 18:00VS Tábor BProtivín A9:9
414. 10. 2018 10:30Blatná BMAS Sez. Ústí A6:10
414. 10. 2018 10:30Libín Prachatice CBlatná A10:7
414. 10. 2018 09:00Vodňany BProtivín A10:3
414. 10. 2018 10:30VS Tábor BOsek A7:10
527. 10. 2018 15:00Protivín ABlatná B10:2
527. 10. 2018 17:00Blatná AVodňany B10:5
519. 10. 2018 18:00MAS Sez. Ústí AHluboká nad Vlt. B10:3
527. 10. 2018 15:00SK ZD Pojbuky ALibín Prachatice C9:9
628. 10. 2018 10:30Osek ABlatná B10:5
628. 10. 2018 10:30Blatná AVS Tábor B10:8
626. 10. 2018 18:00MAS Sez. Ústí ALibín Prachatice C9:9
626. 10. 2018 19:00SK ZD Pojbuky AHluboká nad Vlt. B10:6
710. 11. 2018 18:00Blatná BLibín Prachatice C10:7
710. 11. 2018 15:00Vodňany BMAS Sez. Ústí A10:4
709. 11. 2018 19:00VS Tábor BSK ZD Pojbuky A9:9
710. 11. 2018 15:00Osek ABlatná A9:9
811. 11. 2018 10:30Blatná BHluboká nad Vlt. B4:10
811. 11. 2018 10:30Vodňany BSK ZD Pojbuky A7:10
811. 11. 2018 10:30VS Tábor BMAS Sez. Ústí A10:6
811. 11. 2018 10:30Protivín ABlatná A10:8
916. 11. 2018 18:00MAS Sez. Ústí AOsek A10:5
924. 11. 2018 15:00SK ZD Pojbuky AProtivín A10:6
916. 11. 2018 18:30Hluboká nad Vlt. BVodňany B10:7
924. 11. 2018 15:00Libín Prachatice CVS Tábor B6:10
1027. 09. 2018 18:15Blatná ABlatná B10:3
1023. 11. 2018 18:00MAS Sez. Ústí AProtivín A10:4
1022. 11. 2018 19:00SK ZD Pojbuky AOsek A10:4
1023. 11. 2018 18:30Hluboká nad Vlt. BVS Tábor B8:10
1025. 11. 2018 09:30Libín Prachatice CVodňany B2:10
1108. 12. 2018 15:00Vodňany BVS Tábor B7:10
1101. 12. 2018 15:00Osek AProtivín A5:10
1107. 12. 2018 18:00MAS Sez. Ústí ASK ZD Pojbuky A10:7
1130. 11. 2018 18:30Hluboká nad Vlt. BLibín Prachatice C8:10
1211. 01. 2019 19:00VS Tábor BVodňany B10:4
1212. 01. 2019 15:00Protivín AOsek A10:2
1212. 01. 2019 15:00SK ZD Pojbuky AMAS Sez. Ústí A10:2
1212. 01. 2019 15:00Libín Prachatice CHluboká nad Vlt. B6:10
1326. 01. 2019 17:00Blatná BVS Tábor B3:10
1318. 01. 2019 18:30Hluboká nad Vlt. BOsek A9:9
1326. 01. 2019 18:00Libín Prachatice CProtivín A10:4
1318. 01. 2019 18:00MAS Sez. Ústí ABlatná A6:10
1427. 01. 2019 10:30Blatná BVodňany B7:10
1427. 01. 2019 10:30Libín Prachatice COsek A9:9
1425. 01. 2019 18:30Hluboká nad Vlt. BProtivín A9:9
1425. 01. 2019 19:00SK ZD Pojbuky ABlatná A9:9
1509. 02. 2019 15:00SK ZD Pojbuky ABlatná B10:0
1509. 02. 2019 17:00Blatná AHluboká nad Vlt. B10:2
1509. 02. 2019 15:00Osek AVodňany B6:10
1509. 02. 2019 15:00Protivín AVS Tábor B10:3
1608. 02. 2019 18:00MAS Sez. Ústí ABlatná B10:7
1608. 02. 2019 19:15Blatná ALibín Prachatice C10:8
1610. 02. 2019 10:30Protivín AVodňany B5:10
1610. 02. 2019 10:30Osek AVS Tábor B8:10
1723. 02. 2019 17:00Blatná BProtivín A5:10
1723. 02. 2019 15:00Vodňany BBlatná A10:5
1726. 02. 2019 18:30Hluboká nad Vlt. BMAS Sez. Ústí A10:3
1723. 02. 2019 11:00Libín Prachatice CSK ZD Pojbuky A8:10
1824. 02. 2019 10:30Blatná BOsek A6:10
1824. 02. 2019 10:30VS Tábor BBlatná A10:6
1827. 02. 2019 18:00Libín Prachatice CMAS Sez. Ústí A0:10wo
1822. 02. 2019 18:30Hluboká nad Vlt. BSK ZD Pojbuky A6:10
1911. 03. 2019 18:00Libín Prachatice CBlatná B10:7
1901. 03. 2019 18:00MAS Sez. Ústí AVodňany B9:9
1909. 03. 2019 15:00SK ZD Pojbuky AVS Tábor B9:9
1909. 03. 2019 17:00Blatná AOsek A10:6
2008. 03. 2019 18:30Hluboká nad Vlt. BBlatná B10:5
2008. 03. 2019 19:00SK ZD Pojbuky AVodňany B10:6
2029. 03. 2019 18:00MAS Sez. Ústí AVS Tábor B9:9
2010. 03. 2019 10:30Blatná AProtivín A10:3
2102. 03. 2019 15:00Osek AMAS Sez. Ústí A10:4
2123. 03. 2019 15:00Protivín ASK ZD Pojbuky A9:9
2123. 03. 2019 15:00Vodňany BHluboká nad Vlt. B10:0wo
2122. 03. 2019 19:00VS Tábor BLibín Prachatice C10:0wo
2221. 09. 2018 19:30Blatná BBlatná A2:10
2224. 03. 2019 10:30Protivín AMAS Sez. Ústí A10:5
2203. 03. 2019 10:30Osek ASK ZD Pojbuky A9:9
2224. 03. 2019 10:30VS Tábor BHluboká nad Vlt. B10:2
2224. 03. 2019 10:30Vodňany BLibín Prachatice C10:4
Krajský přebor B
121. 09. 2018 18:30SK Jindř. Hradec AStaving Studená C10:4
121. 09. 2018 19:00KST Orel COST Kardašova Řečice A10:7
129. 09. 2018 13:00Spartak Kaplice BBorovany A10:8
119. 09. 2018 19:00KST Orel BVelešín - Přídolí B10:0
228. 09. 2018 19:00SK Jindř. Hradec AOST Kardašova Řečice A8:10
228. 09. 2018 19:00KST Orel CStaving Studená C10:1
226. 09. 2018 19:00Spartak Kaplice BVelešín - Přídolí B10:4
227. 09. 2018 18:15KST Orel BBorovany A10:3
313. 10. 2018 10:00Staving Studená CSpartak Kaplice B4:10
313. 10. 2018 16:30OST Kardašova Řečice AKST Orel B10:8
315. 10. 2018 18:30Nová Ves ASK Jindř. Hradec A5:10
303. 10. 2018 19:00KST Orel CSlovan Černý Dub A10:3
412. 10. 2018 18:30Staving Studená CKST Orel B6:10
414. 10. 2018 10:30OST Kardašova Řečice ASpartak Kaplice B10:5
410. 10. 2018 18:30Nová Ves AKST Orel C3:10
412. 10. 2018 18:30Slovan Černý Dub ASK Jindř. Hradec A0:10
523. 10. 2018 17:45Spartak Kaplice BNová Ves A10:5
518. 10. 2018 18:30KST Orel BSlovan Černý Dub A10:5
527. 10. 2018 15:00Borovany AStaving Studená C10:4
520. 10. 2018 10:00Velešín - Přídolí BOST Kardašova Řečice A8:10
626. 10. 2018 17:30Spartak Kaplice BSlovan Černý Dub A10:1
628. 10. 2018 10:30KST Orel BNová Ves A10:4
602. 11. 2018 19:00Borovany AOST Kardašova Řečice A3:10
626. 10. 2018 18:00Velešín - Přídolí BStaving Studená C10:5
710. 11. 2018 15:00Nová Ves ABorovany A9:9
705. 11. 2018 18:30Slovan Černý Dub AVelešín - Přídolí B6:10
710. 11. 2018 10:00SK Jindř. Hradec ASpartak Kaplice B10:8
725. 09. 2018 18:30KST Orel CKST Orel B9:9
809. 11. 2018 18:30Nová Ves AVelešín - Přídolí B7:10
809. 11. 2018 18:30Slovan Černý Dub ABorovany A6:10
809. 11. 2018 19:00SK Jindř. Hradec AKST Orel B8:10
807. 11. 2018 19:00KST Orel CSpartak Kaplice B10:7
930. 11. 2018 18:30Borovany ASK Jindř. Hradec A3:10
916. 11. 2018 18:00Velešín - Přídolí BKST Orel C10:5
924. 11. 2018 10:00Staving Studená CNová Ves A10:8
924. 11. 2018 16:30OST Kardašova Řečice ASlovan Černý Dub A10:1
1023. 11. 2018 19:00Borovany AKST Orel C5:10
1023. 11. 2018 18:00Velešín - Přídolí BSK Jindř. Hradec A10:3
1023. 11. 2018 18:30Staving Studená CSlovan Černý Dub A10:7
1025. 11. 2018 10:30OST Kardašova Řečice ANová Ves A9:9
1108. 12. 2018 13:00Nová Ves ASlovan Černý Dub A10:8
1108. 12. 2018 10:00SK Jindř. Hradec AKST Orel C10:8
1123. 11. 2018 17:30Spartak Kaplice BKST Orel B10:2
1108. 12. 2018 15:00Borovany AVelešín - Přídolí B2:10
1108. 12. 2018 10:00Staving Studená COST Kardašova Řečice A5:10
1211. 01. 2019 18:30Slovan Černý Dub ANová Ves A8:10
1209. 01. 2019 19:00KST Orel CSK Jindř. Hradec A10:1
1212. 01. 2019 15:00KST Orel BSpartak Kaplice B4:10
1211. 01. 2019 18:00Velešín - Přídolí BBorovany A10:5
1212. 01. 2019 16:30OST Kardašova Řečice AStaving Studená C10:3
1326. 01. 2019 10:00Staving Studená CSK Jindř. Hradec A10:8
1326. 01. 2019 16:30OST Kardašova Řečice AKST Orel C10:8
1326. 01. 2019 15:00Borovany ASpartak Kaplice B9:9
1318. 01. 2019 18:00Velešín - Přídolí BKST Orel B9:9
1427. 01. 2019 10:30OST Kardašova Řečice ASK Jindř. Hradec A10:6
1425. 01. 2019 18:30Staving Studená CKST Orel C1:10
1425. 01. 2019 18:00Velešín - Přídolí BSpartak Kaplice B10:2
1425. 01. 2019 19:00Borovany AKST Orel B1:10
1509. 02. 2019 13:00Spartak Kaplice BStaving Studená C10:4
1510. 02. 2019 15:00KST Orel BOST Kardašova Řečice A9:9
1509. 02. 2019 10:00SK Jindř. Hradec ANová Ves A10:3
1501. 02. 2019 18:30Slovan Černý Dub AKST Orel C2:10
1610. 02. 2019 10:30KST Orel BStaving Studená C10:5
1601. 02. 2019 19:00Spartak Kaplice BOST Kardašova Řečice A3:10
1606. 02. 2019 19:00KST Orel CNová Ves A10:6
1608. 02. 2019 19:00SK Jindř. Hradec ASlovan Černý Dub A10:3
1723. 02. 2019 15:00Nová Ves ASpartak Kaplice B9:9
1715. 02. 2019 18:30Slovan Černý Dub AKST Orel B3:10
1723. 02. 2019 10:00Staving Studená CBorovany A10:4
1716. 02. 2019 10:00OST Kardašova Řečice AVelešín - Přídolí B10:5
1822. 02. 2019 18:30Slovan Černý Dub ASpartak Kaplice B3:10
1822. 02. 2019 18:30Nová Ves AKST Orel B9:9
1824. 02. 2019 10:30OST Kardašova Řečice ABorovany A10:4
1822. 02. 2019 18:30Staving Studená CVelešín - Přídolí B10:8
1909. 03. 2019 15:00Borovany ANová Ves A10:6
1901. 03. 2019 18:00Velešín - Přídolí BSlovan Černý Dub A10:2
1909. 03. 2019 13:00Spartak Kaplice BSK Jindř. Hradec A10:2
1913. 09. 2018 18:00KST Orel BKST Orel C9:9
2008. 03. 2019 18:00Velešín - Přídolí BNová Ves A10:5
2008. 03. 2019 19:00Borovany ASlovan Černý Dub A10:5
2028. 02. 2019 18:30KST Orel BSK Jindř. Hradec A10:4
2008. 03. 2019 17:30Spartak Kaplice BKST Orel C10:3
2122. 03. 2019 19:00SK Jindř. Hradec ABorovany A4:10
2113. 03. 2019 19:00KST Orel CVelešín - Přídolí B2:10
2123. 03. 2019 15:00Nová Ves AStaving Studená C10:3
2115. 03. 2019 18:30Slovan Černý Dub AOST Kardašova Řečice A3:10
2220. 03. 2019 19:00KST Orel CBorovany A10:3
2220. 03. 2019 19:00SK Jindř. Hradec AVelešín - Přídolí B10:2
2222. 03. 2019 18:30Slovan Černý Dub AStaving Studená C10:6
2202. 03. 2019 10:00Nová Ves AOST Kardašova Řečice A1:10
Krajská soutěž A
106. 10. 2018 15:00SK Byňov ASKP Prachatice A10:4
119. 09. 2018 18:30Dolní Třebonín ASokol Lhenice A10:4
126. 09. 2018 18:30Sokol ČB BSlovan Černý Dub B9:9
118. 09. 2018 18:00SK Malovice ASokol Nová Ves B7:10
230. 09. 2018 10:30SK Byňov ASokol Lhenice A10:3
224. 09. 2018 18:30Dolní Třebonín ASKP Prachatice A10:7
226. 09. 2018 18:30Sokol ČB BSokol Nová Ves B5:10
204. 10. 2018 18:00SK Malovice ASlovan Černý Dub B10:6
313. 10. 2018 15:00SKP Prachatice ASokol ČB B5:10
313. 10. 2018 15:00Sokol Lhenice ASK Malovice A5:10
303. 10. 2018 18:30Křemže - Holubov ASK Byňov A10:3
313. 10. 2018 15:00SK Pedagog BDolní Třebonín A10:4
410. 10. 2018 17:30SKP Prachatice ASK Malovice A5:10
414. 10. 2018 10:30Sokol Lhenice ASokol ČB B1:10
410. 10. 2018 18:30Křemže - Holubov ADolní Třebonín A9:9
414. 10. 2018 10:30SK Pedagog BSK Byňov A10:0
517. 10. 2018 18:30Sokol ČB BKřemže - Holubov A6:10
519. 10. 2018 18:00SK Malovice ASK Pedagog B8:10
525. 10. 2018 18:30Slovan Černý Dub BSKP Prachatice A10:5
524. 10. 2018 18:30Sokol Nová Ves BSokol Lhenice A10:4
624. 10. 2018 18:30Sokol ČB BSK Pedagog B6:10
626. 10. 2018 18:00SK Malovice AKřemže - Holubov A10:6
626. 10. 2018 18:30Slovan Černý Dub BSokol Lhenice A10:4
626. 10. 2018 18:30Sokol Nová Ves BSKP Prachatice A10:4
731. 10. 2018 18:30Křemže - Holubov ASlovan Černý Dub B10:1
710. 11. 2018 15:00SK Pedagog BSokol Nová Ves B10:2
706. 11. 2018 18:00SK Byňov ASokol ČB B10:3
701. 11. 2018 18:30Dolní Třebonín ASK Malovice A10:8
807. 11. 2018 18:30Křemže - Holubov ASokol Nová Ves B10:2
811. 11. 2018 10:30SK Pedagog BSlovan Černý Dub B10:6
827. 11. 2018 18:00SK Byňov ASK Malovice A9:9
808. 11. 2018 18:30Dolní Třebonín ASokol ČB B10:1
916. 11. 2018 18:30Slovan Černý Dub BSK Byňov A7:10
921. 11. 2018 18:30Sokol Nová Ves BDolní Třebonín A10:7
921. 11. 2018 18:00SKP Prachatice AKřemže - Holubov A5:10
924. 11. 2018 15:00Sokol Lhenice ASK Pedagog B3:10
1023. 11. 2018 18:30Slovan Černý Dub BDolní Třebonín A7:10
1023. 11. 2018 18:30Sokol Nová Ves BSK Byňov A10:3
1025. 11. 2018 15:00SKP Prachatice ASK Pedagog B8:10
1019. 11. 2018 19:00Sokol Lhenice AKřemže - Holubov A3:10
1105. 12. 2018 18:30Křemže - Holubov ASK Pedagog B10:8
1114. 12. 2018 18:00SK Byňov ADolní Třebonín A9:9
1105. 12. 2018 18:30Sokol ČB BSK Malovice A9:9
1114. 12. 2018 18:30Slovan Černý Dub BSokol Nová Ves B6:10
1108. 12. 2018 15:00SKP Prachatice ASokol Lhenice A10:8
1212. 01. 2019 15:00SK Pedagog BKřemže - Holubov A10:8
1210. 01. 2019 18:30Dolní Třebonín ASK Byňov A10:4
1208. 01. 2019 19:00SK Malovice ASokol ČB B9:9
1212. 01. 2019 15:00Sokol Nová Ves BSlovan Černý Dub B4:10
1212. 01. 2019 15:00Sokol Lhenice ASKP Prachatice A10:7
1327. 01. 2019 15:00SKP Prachatice ASK Byňov A10:4
1323. 01. 2019 18:00Sokol Lhenice ADolní Třebonín A4:10
1318. 01. 2019 18:30Slovan Černý Dub BSokol ČB B4:10
1317. 01. 2019 18:00Sokol Nová Ves BSK Malovice A10:8
1424. 01. 2019 18:00Sokol Lhenice ASK Byňov A9:9
1426. 01. 2019 15:00SKP Prachatice ADolní Třebonín A6:10
1422. 01. 2019 18:00Sokol Nová Ves BSokol ČB B4:10
1425. 01. 2019 18:30Slovan Černý Dub BSK Malovice A9:9
1530. 01. 2019 18:30Sokol ČB BSKP Prachatice A10:1
1501. 02. 2019 18:00SK Malovice ASokol Lhenice A10:3
1521. 01. 2019 18:00SK Byňov AKřemže - Holubov A7:10
1514. 02. 2019 18:30Dolní Třebonín ASK Pedagog B3:10
1611. 02. 2019 18:00SK Malovice ASKP Prachatice A10:7
1606. 02. 2019 18:30Sokol ČB BSokol Lhenice A10:7
1628. 01. 2019 18:30Dolní Třebonín AKřemže - Holubov A4:10
1605. 02. 2019 18:00SK Byňov ASK Pedagog B3:10
1721. 02. 2019 18:30Křemže - Holubov ASokol ČB B10:8
1723. 02. 2019 15:00SK Pedagog BSK Malovice A10:3
1723. 02. 2019 15:00SKP Prachatice ASlovan Černý Dub B9:9
1723. 02. 2019 15:00Sokol Lhenice ASokol Nová Ves B4:10
1824. 02. 2019 10:30SK Pedagog BSokol ČB B10:4
1818. 02. 2019 18:30Křemže - Holubov ASK Malovice A10:7
1818. 02. 2019 19:00Sokol Lhenice ASlovan Černý Dub B8:10
1824. 02. 2019 15:00SKP Prachatice ASokol Nová Ves B7:10
1907. 03. 2019 17:00Slovan Černý Dub BKřemže - Holubov A5:10
1906. 03. 2019 18:00Sokol Nová Ves BSK Pedagog B10:6
1927. 02. 2019 18:30Sokol ČB BSK Byňov A10:4
1904. 03. 2019 18:30SK Malovice ADolní Třebonín A8:10
2008. 03. 2019 18:30Sokol Nová Ves BKřemže - Holubov A6:10
2001. 03. 2019 18:30Slovan Černý Dub BSK Pedagog B5:10
2008. 03. 2019 18:00SK Malovice ASK Byňov A10:7
2006. 03. 2019 18:30Sokol ČB BDolní Třebonín A9:9
2118. 03. 2019 18:30SK Byňov ASlovan Černý Dub B7:10
2111. 03. 2019 18:15Dolní Třebonín ASokol Nová Ves B7:10
2123. 03. 2019 09:30Křemže - Holubov ASKP Prachatice A10:0
2123. 03. 2019 15:00SK Pedagog BSokol Lhenice A10:3
2221. 03. 2019 18:30Dolní Třebonín ASlovan Černý Dub B7:10
2224. 03. 2019 10:30SK Byňov ASokol Nová Ves B5:10
2224. 03. 2019 10:30SK Pedagog BSKP Prachatice A10:6
2220. 03. 2019 18:30Křemže - Holubov ASokol Lhenice A10:5
Krajská soutěž B
129. 09. 2018 15:00Vodňany CSokol Mirotice A6:10
121. 09. 2018 17:30Třebohostice ABlatná C10:5
129. 09. 2018 10:30Sokol Písek AElektrostav Strakonice C9:9
129. 09. 2018 15:00Protivín BTJ Sokol Strakonice A4:10
230. 09. 2018 10:30Vodňany CBlatná C10:2
227. 09. 2018 18:00Třebohostice ASokol Mirotice A5:10
226. 09. 2018 19:00Sokol Písek ATJ Sokol Strakonice A2:10
230. 09. 2018 10:30Protivín BElektrostav Strakonice C9:9
309. 10. 2018 18:00Sokol Mirotice AŠumavan Vimperk A10:5
313. 10. 2018 13:00Blatná CST Svatá Maří6:10
313. 10. 2018 15:00Vodňany CSokol Písek A10:3
313. 10. 2018 17:00Třebohostice AProtivín B8:10
414. 10. 2018 10:30Sokol Mirotice AST Svatá Maří10:4
414. 10. 2018 14:00Blatná CŠumavan Vimperk A9:9
414. 10. 2018 10:30Vodňany CProtivín B9:9
412. 10. 2018 19:00Třebohostice ASokol Písek A10:8
524. 10. 2018 19:00Sokol Písek ASokol Mirotice A2:10
527. 10. 2018 15:00Protivín BBlatná C10:3
526. 10. 2018 19:00Šumavan Vimperk AElektrostav Strakonice C6:10
516. 10. 2018 19:30ST Svatá MaříTJ Sokol Strakonice A8:10
628. 10. 2018 10:30Sokol Písek ABlatná C10:5
603. 11. 2018 16:00Protivín BSokol Mirotice A6:10
628. 10. 2018 16:30Šumavan Vimperk ATJ Sokol Strakonice A10:5
623. 10. 2018 19:30ST Svatá MaříElektrostav Strakonice C0:10
710. 11. 2018 15:00Sokol Mirotice AElektrostav Strakonice C10:7
710. 11. 2018 13:00Blatná CTJ Sokol Strakonice A3:10
710. 11. 2018 15:00Vodňany CŠumavan Vimperk A8:10
710. 11. 2018 17:00Třebohostice AST Svatá Maří10:2
808. 11. 2018 19:00Sokol Mirotice ATJ Sokol Strakonice A10:7
811. 11. 2018 14:00Blatná CElektrostav Strakonice C10:1
811. 11. 2018 10:30Vodňany CST Svatá Maří10:4
809. 11. 2018 19:00Třebohostice AŠumavan Vimperk A9:9
923. 11. 2018 19:00Šumavan Vimperk ASokol Písek A10:5
913. 11. 2018 19:30ST Svatá MaříProtivín B10:8
916. 11. 2018 18:00Elektrostav Strakonice CVodňany C10:3
915. 11. 2018 19:00
herna Třebohostice
TJ Sokol Strakonice ATřebohostice A9:9
1025. 11. 2018 16:30Šumavan Vimperk AProtivín B4:10
1020. 11. 2018 19:30ST Svatá MaříSokol Písek A10:7
1023. 11. 2018 18:00Elektrostav Strakonice CTřebohostice A10:2
1023. 11. 2018 18:00TJ Sokol Strakonice AVodňany C10:1
1107. 12. 2018 17:30Vodňany CTřebohostice A10:4
1108. 12. 2018 10:30Sokol Písek AProtivín B8:10
1107. 12. 2018 19:00Šumavan Vimperk AST Svatá Maří10:8
1107. 12. 2018 18:00Elektrostav Strakonice CTJ Sokol Strakonice A10:0
1108. 12. 2018 15:00Sokol Mirotice ABlatná C10:1
1212. 01. 2019 17:00Třebohostice AVodňany C8:10
1212. 01. 2019 15:00Protivín BSokol Písek A10:5
1208. 01. 2019 19:30ST Svatá MaříŠumavan Vimperk A10:7
1211. 01. 2019 18:00TJ Sokol Strakonice AElektrostav Strakonice C1:10
1211. 01. 2019 19:00Blatná CSokol Mirotice A2:10
1326. 01. 2019 15:00Sokol Mirotice AVodňany C10:5
1326. 01. 2019 13:00Blatná CTřebohostice A5:10
1318. 01. 2019 18:00Elektrostav Strakonice CSokol Písek A10:5
1318. 01. 2019 18:00TJ Sokol Strakonice AProtivín B1:10
1427. 01. 2019 14:00Blatná CVodňany C3:10
1429. 01. 2019 19:00Sokol Mirotice ATřebohostice A9:9
1425. 01. 2019 18:00TJ Sokol Strakonice ASokol Písek A5:10
1425. 01. 2019 18:00Elektrostav Strakonice CProtivín B10:6
1517. 02. 2019 16:30Šumavan Vimperk ASokol Mirotice A1:10
1529. 01. 2019 19:30ST Svatá MaříBlatná C10:6
1509. 02. 2019 10:30Sokol Písek AVodňany C9:9
1509. 02. 2019 15:00Protivín BTřebohostice A10:3
1605. 02. 2019 19:30ST Svatá MaříSokol Mirotice A1:10
1610. 02. 2019 16:30Šumavan Vimperk ABlatná C10:4
1610. 02. 2019 10:30Protivín BVodňany C10:7
1610. 02. 2019 10:30Sokol Písek ATřebohostice A10:0
1719. 02. 2019 19:00Sokol Mirotice ASokol Písek A10:2
1723. 02. 2019 13:00Blatná CProtivín B6:10
1715. 02. 2019 18:00Elektrostav Strakonice CŠumavan Vimperk A10:2
1713. 02. 2019 18:00TJ Sokol Strakonice AST Svatá Maří10:7
1824. 02. 2019 14:00Blatná CSokol Písek A6:10
1824. 02. 2019 10:30Sokol Mirotice AProtivín B10:4
1820. 02. 2019 18:00TJ Sokol Strakonice AŠumavan Vimperk A10:2
1822. 02. 2019 18:00Elektrostav Strakonice CST Svatá Maří10:6
1901. 03. 2019 18:00Elektrostav Strakonice CSokol Mirotice A10:1
1901. 03. 2019 18:00TJ Sokol Strakonice ABlatná C10:0
1908. 03. 2019 19:00Šumavan Vimperk AVodňany C10:6
1922. 01. 2019 18:30ST Svatá MaříTřebohostice A6:10
2008. 03. 2019 18:00TJ Sokol Strakonice ASokol Mirotice A10:7
2008. 03. 2019 18:00Elektrostav Strakonice CBlatná C9:9
2005. 03. 2019 19:30ST Svatá MaříVodňany C10:2
2010. 03. 2019 16:30Šumavan Vimperk ATřebohostice A9:9
2123. 03. 2019 10:30Sokol Písek AŠumavan Vimperk A10:7
2123. 03. 2019 15:00Protivín BST Svatá Maří9:9
2123. 03. 2019 15:00Vodňany CElektrostav Strakonice C9:9
2123. 03. 2019 17:00Třebohostice ATJ Sokol Strakonice A9:9
2224. 03. 2019 10:30Protivín BŠumavan Vimperk A10:5
2224. 03. 2019 10:30Sokol Písek AST Svatá Maří10:8
2222. 03. 2019 19:00Třebohostice AElektrostav Strakonice C9:9
2224. 03. 2019 10:30Vodňany CTJ Sokol Strakonice A10:5
Krajská soutěž C
123. 09. 2018 10:00ST KD Dačice ASKST Týn nad Vltavou B10:4
129. 09. 2018 10:00Staving Studená DVeselí n. Luž.10:0
128. 09. 2018 19:00TJ SDH Nové DvorySokol Suchdol A4:10
127. 09. 2018 18:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Jiskra Třeboň B6:10
221. 09. 2018 19:00ST KD Dačice AVeselí n. Luž.10:2
228. 09. 2018 18:30Staving Studená DSKST Týn nad Vltavou B10:4
226. 09. 2018 18:30TJ SDH Nové DvoryTJ Jiskra Třeboň B3:10
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Mladá Vožice ASokol Suchdol A6:10
313. 10. 2018 17:30SKST Týn nad Vltavou BTJ SDH Nové Dvory10:3
313. 10. 2018 15:00Veselí n. Luž.TJ Sokol Mladá Vožice A10:4
314. 10. 2018 10:00Sokol Milevsko AST KD Dačice A9:9
313. 10. 2018 12:30Bechyně BStaving Studená D1:10
414. 10. 2018 10:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Sokol Mladá Vožice A10:4
411. 10. 2018 19:00Veselí n. Luž.TJ SDH Nové Dvory10:5
413. 10. 2018 15:00Sokol Milevsko AStaving Studená D5:10
412. 10. 2018 20:15Bechyně BST KD Dačice A9:9
526. 10. 2018 19:00TJ SDH Nové DvorySokol Milevsko A6:10
525. 10. 2018 18:00TJ Sokol Mladá Vožice ABechyně B7:10
527. 10. 2018 16:30Sokol Suchdol ASKST Týn nad Vltavou B10:4
516. 10. 2018 17:00TJ Jiskra Třeboň BVeselí n. Luž.10:6
623. 10. 2018 19:00TJ SDH Nové DvoryBechyně B5:10
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mladá Vožice ASokol Milevsko A10:5
626. 10. 2018 18:30Sokol Suchdol AVeselí n. Luž.7:10
628. 10. 2018 10:30TJ Jiskra Třeboň BSKST Týn nad Vltavou B10:2
710. 11. 2018 15:00Sokol Milevsko ASokol Suchdol A2:10
710. 11. 2018 13:00Bechyně BTJ Jiskra Třeboň B0:10
709. 11. 2018 19:00ST KD Dačice ATJ SDH Nové Dvory10:7
710. 11. 2018 10:00Staving Studená DTJ Sokol Mladá Vožice A10:4
811. 11. 2018 10:30Sokol Milevsko ATJ Jiskra Třeboň B9:9
811. 11. 2018 10:30Bechyně BSokol Suchdol A3:10
811. 11. 2018 10:00ST KD Dačice ATJ Sokol Mladá Vožice A10:5
802. 11. 2018 18:30Staving Studená DTJ SDH Nové Dvory10:1
924. 11. 2018 16:30Sokol Suchdol AST KD Dačice A10:4
924. 11. 2018 15:00TJ Jiskra Třeboň BStaving Studená D7:10
924. 11. 2018 17:30SKST Týn nad Vltavou BSokol Milevsko A6:10
915. 11. 2018 19:00Veselí n. Luž.Bechyně B9:9
1023. 11. 2018 18:30Sokol Suchdol AStaving Studená D7:10
1025. 11. 2018 10:30TJ Jiskra Třeboň BST KD Dačice A4:10
1025. 11. 2018 10:30SKST Týn nad Vltavou BBechyně B10:7
1025. 11. 2018 10:30Veselí n. Luž.Sokol Milevsko A10:6
1108. 12. 2018 15:00Sokol Milevsko ABechyně B10:4
1107. 12. 2018 19:00ST KD Dačice AStaving Studená D3:10
1107. 12. 2018 19:00TJ SDH Nové DvoryTJ Sokol Mladá Vožice A7:10
1108. 12. 2018 16:30Sokol Suchdol ATJ Jiskra Třeboň B10:3
1108. 12. 2018 17:30SKST Týn nad Vltavou BVeselí n. Luž.6:10
1212. 01. 2019 13:00Bechyně BSokol Milevsko A10:4
1212. 01. 2019 10:00Staving Studená DST KD Dačice A10:2
1212. 01. 2019 15:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ SDH Nové Dvory10:8
1212. 01. 2019 15:00TJ Jiskra Třeboň BSokol Suchdol A2:10
1212. 01. 2019 15:00Veselí n. Luž.SKST Týn nad Vltavou B10:3
1326. 01. 2019 17:30SKST Týn nad Vltavou BST KD Dačice A10:3
1326. 01. 2019 15:00Veselí n. Luž.Staving Studená D8:10
1326. 01. 2019 16:30Sokol Suchdol ATJ SDH Nové Dvory10:2
1326. 01. 2019 15:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Mladá Vožice A10:8
1427. 01. 2019 10:30Veselí n. Luž.ST KD Dačice A10:3
1427. 01. 2019 10:30SKST Týn nad Vltavou BStaving Studená D9:9
1427. 01. 2019 10:30TJ Jiskra Třeboň BTJ SDH Nové Dvory10:7
1425. 01. 2019 18:30Sokol Suchdol ATJ Sokol Mladá Vožice A10:4
1508. 02. 2019 19:00TJ SDH Nové DvorySKST Týn nad Vltavou B1:10
1509. 02. 2019 15:00TJ Sokol Mladá Vožice AVeselí n. Luž.10:7
1501. 02. 2019 19:00ST KD Dačice ASokol Milevsko A2:10
1509. 02. 2019 10:00Staving Studená DBechyně B10:1
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Mladá Vožice ASKST Týn nad Vltavou B9:9
1607. 02. 2019 19:00TJ SDH Nové DvoryVeselí n. Luž.5:10
1608. 02. 2019 18:30Staving Studená DSokol Milevsko A10:5
1610. 02. 2019 10:00ST KD Dačice ABechyně B10:3
1723. 02. 2019 15:00Sokol Milevsko ATJ SDH Nové Dvory10:4
1723. 02. 2019 13:00Bechyně BTJ Sokol Mladá Vožice A10:5
1723. 02. 2019 17:30SKST Týn nad Vltavou BSokol Suchdol A5:10
1714. 02. 2019 19:00Veselí n. Luž.TJ Jiskra Třeboň B9:9
1824. 02. 2019 10:30Bechyně BTJ SDH Nové Dvory10:1
1824. 02. 2019 10:30Sokol Milevsko ATJ Sokol Mladá Vožice A4:10
1824. 02. 2019 10:30Veselí n. Luž.Sokol Suchdol A2:10
1824. 02. 2019 10:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Jiskra Třeboň B8:10
1909. 03. 2019 16:30Sokol Suchdol ASokol Milevsko A10:4
1909. 03. 2019 15:00TJ Jiskra Třeboň BBechyně B10:3
1908. 03. 2019 19:00TJ SDH Nové DvoryST KD Dačice A4:10
1909. 03. 2019 15:00TJ Sokol Mladá Vožice AStaving Studená D6:10
2007. 03. 2019 19:00TJ Jiskra Třeboň BSokol Milevsko A10:5
2008. 03. 2019 18:30Sokol Suchdol ABechyně B10:4
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mladá Vožice AST KD Dačice A10:5
2010. 03. 2019 10:30TJ SDH Nové DvoryStaving Studená D3:10
2122. 03. 2019 19:00ST KD Dačice ASokol Suchdol A9:9
2123. 03. 2019 10:00Staving Studená DTJ Jiskra Třeboň B10:5
2123. 03. 2019 15:00Sokol Milevsko ASKST Týn nad Vltavou B10:7
2123. 03. 2019 13:00Bechyně BVeselí n. Luž.9:9
2215. 03. 2019 18:30Staving Studená DSokol Suchdol A5:10
2224. 03. 2019 10:00ST KD Dačice ATJ Jiskra Třeboň B10:8
2224. 03. 2019 10:30Bechyně BSKST Týn nad Vltavou B9:9
2224. 03. 2019 10:30Sokol Milevsko AVeselí n. Luž.10:5
Divize žen
113. 10. 2018 10:00Sokol ČBTTC Kovářov B9:1
114. 10. 2018 13:00TJ Sokol LheniceKST ZŠ Vyšší Brod4:6
212. 01. 2019 10:00TTC Kovářov BTJ Sokol Lhenice3:7
227. 10. 2018 10:00VS TáborSokol ČB7:3
310. 11. 2018 10:00TJ Sokol LheniceVS Tábor4:6
311. 11. 2018 10:30KST ZŠ Vyšší BrodTTC Kovářov B9:1
424. 11. 2018 10:00VS TáborKST ZŠ Vyšší Brod6:4
424. 11. 2018 10:00Sokol ČBTJ Sokol Lhenice5:5
509. 12. 2018 10:30KST ZŠ Vyšší BrodSokol ČB6:4
508. 12. 2018 10:00TTC Kovářov BVS Tábor1:9
612. 01. 2019 10:00TTC Kovářov BSokol ČB1:9
613. 01. 2019 10:30KST ZŠ Vyšší BrodTJ Sokol Lhenice7:3
724. 02. 2019 15:00TJ Sokol LheniceTTC Kovářov B7:3
726. 01. 2019 10:00Sokol ČBVS Tábor4:6
809. 03. 2019 14:00VS TáborTJ Sokol Lhenice9:1
809. 02. 2019 10:00TTC Kovářov BKST ZŠ Vyšší Brod3:7
925. 02. 2019 10:30KST ZŠ Vyšší BrodVS Tábor3:7
923. 02. 2019 10:00TJ Sokol LheniceSokol ČB7:3
1009. 03. 2019 10:00Sokol ČBKST ZŠ Vyšší Brod6:4
1009. 03. 2019 10:00VS TáborTTC Kovářov B6:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS