Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
129. 09. 2018 09:00KST Klatovy ATJ Sokol Horažďovice A10:5
129. 09. 2018 09:00Union Plzeň CKOC Sušice A10:2
129. 09. 2018 08:30TJ Sokol Plzeň V. BTJ Slavoj Stod A10:7
129. 09. 2018 08:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Dobřany A3:10
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Bor BUnion Plzeň B10:4
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Břasy A10:7
229. 09. 2018 14:00KST Klatovy AKOC Sušice A10:4
229. 09. 2018 14:00Union Plzeň CTJ Sokol Horažďovice A10:4
229. 09. 2018 13:30TJ Sokol Plzeň V. BTJ Dobřany A4:10
229. 09. 2018 13:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Slavoj Stod A10:2
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Břasy A10:8
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta AUnion Plzeň B10:6
313. 10. 2018 11:00TJ Sokol Horažďovice AUnion Plzeň B10:2
313. 10. 2018 11:00KOC Sušice ATJ Sokol Břasy A2:10
313. 10. 2018 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Bor B8:10
313. 10. 2018 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Lhůta A1:10
313. 10. 2018 09:00KST Klatovy ATJ Sokol Plzeň V. B10:4
313. 10. 2018 09:00Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. C10:3
413. 10. 2018 16:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Břasy A3:10
413. 10. 2018 16:00KOC Sušice AUnion Plzeň B10:2
413. 10. 2018 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Lhůta A4:10
404. 10. 2018 18:00TJ Sokol Bor BTJ Dobřany A6:10
413. 10. 2018 14:00KST Klatovy ATJ Sokol Plzeň V. C10:0
413. 10. 2018 14:00Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. B10:3
527. 10. 2018 08:30TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Horažďovice A10:5
527. 10. 2018 08:30TJ Sokol Plzeň V. CKOC Sušice A8:10
527. 10. 2018 09:00TJ Sokol Bor BKST Klatovy A9:9
527. 10. 2018 09:00TJ Sokol Lhůta AUnion Plzeň C5:10
527. 10. 2018 09:00Union Plzeň BTJ Slavoj Stod A10:7
527. 10. 2018 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Dobřany A10:4
627. 10. 2018 13:30TJ Sokol Plzeň V. BKOC Sušice A10:5
627. 10. 2018 13:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horažďovice A7:10
627. 10. 2018 14:00TJ Sokol Bor BUnion Plzeň C9:9
627. 10. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta AKST Klatovy A10:4
627. 10. 2018 14:00Union Plzeň BTJ Dobřany A10:8
627. 10. 2018 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Slavoj Stod A10:0
710. 11. 2018 11:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Slavoj Stod A10:3
710. 11. 2018 11:00KOC Sušice ATJ Dobřany A7:10
710. 11. 2018 09:00Union Plzeň BKST Klatovy A7:10
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Břasy AUnion Plzeň C9:9
710. 11. 2018 08:30TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Bor B6:10
710. 11. 2018 08:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Lhůta A4:10
810. 11. 2018 16:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Dobřany A10:8
810. 11. 2018 16:00KOC Sušice ATJ Slavoj Stod A10:6
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Břasy AKST Klatovy A10:3
810. 11. 2018 14:00Union Plzeň BUnion Plzeň C3:10
810. 11. 2018 13:30TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Lhůta A10:5
810. 11. 2018 13:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Bor B0:10wo
923. 11. 2018 18:30TJ Sokol Bor BTJ Sokol Horažďovice A10:3
924. 11. 2018 09:00TJ Sokol Lhůta AKOC Sušice A10:5
924. 11. 2018 09:00Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. B10:6
924. 11. 2018 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. C10:1
924. 11. 2018 09:00TJ Slavoj Stod AKST Klatovy A10:8
924. 11. 2018 09:00TJ Dobřany AUnion Plzeň C3:10
1024. 11. 2018 14:00TJ Sokol Bor BKOC Sušice A10:4
1024. 11. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Horažďovice A10:0wo
1024. 11. 2018 14:00Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. C10:4
1024. 11. 2018 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. B10:1
1024. 11. 2018 14:00TJ Slavoj Stod AUnion Plzeň C1:10
1024. 11. 2018 14:00TJ Dobřany AKST Klatovy A10:6
1108. 12. 2018 09:00Union Plzeň CKST Klatovy A10:7
1128. 09. 2018 23:59TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Plzeň V. C10:7
1108. 12. 2018 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Bor B5:10
1108. 12. 2018 09:00TJ Sokol Břasy AUnion Plzeň B10:2
1108. 12. 2018 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Dobřany A4:10
1129. 11. 2018 19:00TJ Sokol Horažďovice AKOC Sušice A10:5
1212. 01. 2019 09:00KST Klatovy AUnion Plzeň C6:10
1228. 09. 2018 23:59TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. B9:9
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Lhůta A10:3
1212. 01. 2019 09:00Union Plzeň BTJ Sokol Břasy A10:8
1212. 01. 2019 09:00TJ Dobřany ATJ Slavoj Stod A10:4
1216. 01. 2019 19:00KOC Sušice ATJ Sokol Horažďovice A10:6
1326. 01. 2019 11:00TJ Sokol Horažďovice AKST Klatovy A5:10
1326. 01. 2019 11:00KOC Sušice AUnion Plzeň C2:10
1326. 01. 2019 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. B10:6
1326. 01. 2019 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. C10:2
1326. 01. 2019 09:00Union Plzeň BTJ Sokol Bor B5:10
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Lhůta A10:7
1426. 01. 2019 16:00KOC Sušice AKST Klatovy A6:10
1426. 01. 2019 16:00TJ Sokol Horažďovice AUnion Plzeň C8:10
1426. 01. 2019 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. B10:7
1426. 01. 2019 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. C10:2
1426. 01. 2019 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Bor B10:6
1426. 01. 2019 14:00Union Plzeň BTJ Sokol Lhůta A6:10
1509. 02. 2019 09:00Union Plzeň BTJ Sokol Horažďovice A10:4
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Břasy AKOC Sušice A10:3
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Bor BTJ Slavoj Stod A10:3
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Dobřany A10:7
1509. 02. 2019 08:30TJ Sokol Plzeň V. BKST Klatovy A7:10
1509. 02. 2019 08:30TJ Sokol Plzeň V. CUnion Plzeň C0:10
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Horažďovice A10:1
1609. 02. 2019 14:00Union Plzeň BKOC Sušice A6:10
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Slavoj Stod A10:2
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Bor BTJ Dobřany A10:3
1609. 02. 2019 13:30TJ Sokol Plzeň V. CKST Klatovy A3:10
1609. 02. 2019 13:30TJ Sokol Plzeň V. BUnion Plzeň C2:10
1723. 02. 2019 11:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. B10:4
1723. 02. 2019 11:00KOC Sušice ATJ Sokol Plzeň V. C10:0
1723. 02. 2019 09:00KST Klatovy ATJ Sokol Bor B9:9
1723. 02. 2019 09:00Union Plzeň CTJ Sokol Lhůta A10:3
1723. 02. 2019 09:00TJ Slavoj Stod AUnion Plzeň B9:9
1723. 02. 2019 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Břasy A2:10
1823. 02. 2019 16:00KOC Sušice ATJ Sokol Plzeň V. B10:3
1823. 02. 2019 16:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. C10:0
1823. 02. 2019 14:00Union Plzeň CTJ Sokol Bor B10:5
1823. 02. 2019 14:00KST Klatovy ATJ Sokol Lhůta A10:8
1823. 02. 2019 14:00TJ Dobřany AUnion Plzeň B10:0
1823. 02. 2019 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Břasy A3:10
1909. 03. 2019 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Horažďovice A10:6
1909. 03. 2019 09:00TJ Dobřany AKOC Sušice A10:3
1909. 03. 2019 09:00KST Klatovy AUnion Plzeň B10:7
1909. 03. 2019 09:00Union Plzeň CTJ Sokol Břasy A10:8
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. B10:3
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. C10:1
2009. 03. 2019 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Horažďovice A9:9
2009. 03. 2019 14:00TJ Slavoj Stod AKOC Sušice A10:3
2009. 03. 2019 14:00KST Klatovy ATJ Sokol Břasy A10:0
2009. 03. 2019 14:00Union Plzeň CUnion Plzeň B7:10
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. B10:4
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. C10:2
2123. 03. 2019 11:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Bor B9:9
2123. 03. 2019 11:00KOC Sušice ATJ Sokol Lhůta A10:7
2123. 03. 2019 08:30TJ Sokol Plzeň V. BUnion Plzeň B10:8
2123. 03. 2019 08:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Břasy A10:4
2123. 03. 2019 09:00KST Klatovy ATJ Slavoj Stod A10:0
2123. 03. 2019 09:00Union Plzeň CTJ Dobřany A10:2
2223. 03. 2019 16:00KOC Sušice ATJ Sokol Bor B10:7
2223. 03. 2019 16:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Lhůta A2:10
2223. 03. 2019 13:30TJ Sokol Plzeň V. CUnion Plzeň B3:10
2223. 03. 2019 13:30TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Břasy A10:4
2223. 03. 2019 14:00Union Plzeň CTJ Slavoj Stod A10:5
2223. 03. 2019 14:00KST Klatovy ATJ Dobřany A10:6
Krajský přebor 1.třídy
129. 09. 2018 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Horažďovice B10:8
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Kdyně A9:9
129. 09. 2018 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Slavoj Stod B10:4
129. 09. 2018 09:00ST DDM Stříbro ADioss Nýřany A10:4
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Klabava ASKUŘ Plzeň B1:10
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Horní Bělá AUnion Plzeň D10:0
229. 09. 2018 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Kdyně A9:9
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Horažďovice B8:10
229. 09. 2018 14:00SK Jiskra Domažlice BDioss Nýřany A10:2
229. 09. 2018 14:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Stod B10:5
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Klabava AUnion Plzeň D10:3
225. 09. 2018 18:00TJ Sokol Horní Bělá ASKUŘ Plzeň B9:9
313. 10. 2018 08:30TJ Sokol Horažďovice BSKUŘ Plzeň B6:10
313. 10. 2018 08:30TJ Sokol Kdyně AUnion Plzeň D10:3
313. 10. 2018 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Klabava A8:10
313. 10. 2018 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Horní Bělá A2:10
313. 10. 2018 09:00KST Klatovy BSK Jiskra Domažlice B6:10
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Nezvěstice AST DDM Stříbro A10:2
413. 10. 2018 13:30TJ Sokol Horažďovice BUnion Plzeň D10:6
413. 10. 2018 13:30TJ Sokol Kdyně ASKUŘ Plzeň B10:6
413. 10. 2018 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horní Bělá A3:10
413. 10. 2018 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Klabava A10:8
413. 10. 2018 14:00KST Klatovy BST DDM Stříbro A10:8
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Jiskra Domažlice B3:10
527. 10. 2018 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horažďovice B10:3
527. 10. 2018 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Kdyně A6:10
527. 10. 2018 09:00TJ Sokol Klabava AKST Klatovy B10:6
527. 10. 2018 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Nezvěstice A10:4
527. 10. 2018 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Slavoj Stod B10:0
527. 10. 2018 10:00Union Plzeň DDioss Nýřany A10:8
626. 10. 2018 18:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Kdyně A10:4
627. 10. 2018 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horažďovice B2:10
627. 10. 2018 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Nezvěstice A3:10
627. 10. 2018 14:00TJ Sokol Horní Bělá AKST Klatovy B10:7
627. 10. 2018 15:00SKUŘ Plzeň BDioss Nýřany A10:4
627. 10. 2018 15:00Union Plzeň DTJ Slavoj Stod B10:6
710. 11. 2018 08:30TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Stod B10:6
710. 11. 2018 08:30TJ Sokol Kdyně ADioss Nýřany A10:4
710. 11. 2018 09:00KST Klatovy BSKUŘ Plzeň B2:10
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Nezvěstice AUnion Plzeň D10:0
710. 11. 2018 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Klabava A10:4
710. 11. 2018 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horní Bělá A6:10
810. 11. 2018 13:30TJ Sokol Horažďovice BDioss Nýřany A10:5
810. 11. 2018 13:30TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Stod B10:1
810. 11. 2018 14:00KST Klatovy BUnion Plzeň D10:7
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Nezvěstice ASKUŘ Plzeň B5:10
810. 11. 2018 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horní Bělá A10:3
810. 11. 2018 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Klabava A10:3
924. 11. 2018 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horažďovice B1:10
924. 11. 2018 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Kdyně A10:7
924. 11. 2018 10:00SKUŘ Plzeň BSK Jiskra Domažlice B10:7
924. 11. 2018 10:00Union Plzeň DST DDM Stříbro A3:10
924. 11. 2018 09:00TJ Slavoj Stod BKST Klatovy B7:10
924. 11. 2018 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Nezvěstice A9:9
1024. 11. 2018 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Kdyně A6:10
1024. 11. 2018 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Horažďovice B7:10
1024. 11. 2018 15:00SKUŘ Plzeň BST DDM Stříbro A10:0
1024. 11. 2018 15:00Union Plzeň DSK Jiskra Domažlice B0:10
1024. 11. 2018 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Nezvěstice A1:10
1024. 11. 2018 14:00Dioss Nýřany AKST Klatovy B10:6
1108. 12. 2018 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Nezvěstice A5:10
1108. 12. 2018 09:00ST DDM Stříbro ASK Jiskra Domažlice B10:7
1127. 11. 2018 18:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Klabava A8:10
1108. 12. 2018 10:00SKUŘ Plzeň BUnion Plzeň D10:1
1108. 12. 2018 09:00TJ Slavoj Stod BDioss Nýřany A2:10
1104. 12. 2018 18:30TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Kdyně A10:8
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Nezvěstice AKST Klatovy B10:5
1212. 01. 2019 09:00SK Jiskra Domažlice BST DDM Stříbro A10:0
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horní Bělá A10:7
1212. 01. 2019 10:00Union Plzeň DSKUŘ Plzeň B0:10
1212. 01. 2019 09:00Dioss Nýřany ATJ Slavoj Stod B10:3
1210. 01. 2019 19:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horažďovice B10:8
1326. 01. 2019 08:30TJ Sokol Horažďovice BKST Klatovy B10:3
1326. 01. 2019 08:30TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Nezvěstice A7:10
1326. 01. 2019 09:00TJ Slavoj Stod BSK Jiskra Domažlice B4:10
1326. 01. 2019 09:00Dioss Nýřany AST DDM Stříbro A10:2
1326. 01. 2019 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Klabava A10:6
1326. 01. 2019 10:00Union Plzeň DTJ Sokol Horní Bělá A1:10
1426. 01. 2019 13:30TJ Sokol Kdyně AKST Klatovy B10:2
1426. 01. 2019 13:30TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Nezvěstice A10:4
1426. 01. 2019 14:00Dioss Nýřany ASK Jiskra Domažlice B6:10
1426. 01. 2019 14:00TJ Slavoj Stod BST DDM Stříbro A4:10
1426. 01. 2019 15:00Union Plzeň DTJ Sokol Klabava A0:10
1426. 01. 2019 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horní Bělá A10:4
1509. 02. 2019 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horažďovice B10:3
1509. 02. 2019 10:00Union Plzeň DTJ Sokol Kdyně A1:10
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Slavoj Stod B10:3
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Horní Bělá ADioss Nýřany A10:6
1509. 02. 2019 09:00SK Jiskra Domažlice BKST Klatovy B10:0
1509. 02. 2019 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Nezvěstice A7:10
1609. 02. 2019 15:00Union Plzeň DTJ Sokol Horažďovice B5:10
1609. 02. 2019 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Kdyně A10:3
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Slavoj Stod B10:0
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Klabava ADioss Nýřany A9:9
1609. 02. 2019 14:00ST DDM Stříbro AKST Klatovy B10:6
1609. 02. 2019 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Nezvěstice A10:6
1723. 02. 2019 08:30TJ Sokol Horažďovice BSK Jiskra Domažlice B7:10
1723. 02. 2019 08:30TJ Sokol Kdyně AST DDM Stříbro A10:5
1723. 02. 2019 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Klabava A8:10
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Horní Bělá A10:5
1723. 02. 2019 09:00TJ Slavoj Stod BSKUŘ Plzeň B2:10
1723. 02. 2019 09:00Dioss Nýřany AUnion Plzeň D10:2
1821. 02. 2019 19:00TJ Sokol Kdyně ASK Jiskra Domažlice B4:10
1823. 02. 2019 13:30TJ Sokol Horažďovice BST DDM Stříbro A10:1
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Klabava A10:3
1823. 02. 2019 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Horní Bělá A9:9
1823. 02. 2019 14:00Dioss Nýřany ASKUŘ Plzeň B6:10
1823. 02. 2019 14:00TJ Slavoj Stod BUnion Plzeň D10:1
1909. 03. 2019 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horažďovice B10:2
1909. 03. 2019 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Kdyně A6:10
1909. 03. 2019 10:00SKUŘ Plzeň BKST Klatovy B10:4
1909. 03. 2019 10:00Union Plzeň DTJ Sokol Nezvěstice A5:10
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Klabava ASK Jiskra Domažlice B2:10
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Horní Bělá AST DDM Stříbro A10:7
2009. 03. 2019 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Horažďovice B10:7
2009. 03. 2019 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Kdyně A5:10
2009. 03. 2019 15:00Union Plzeň DKST Klatovy B8:10
2009. 03. 2019 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Nezvěstice A10:4
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Jiskra Domažlice B8:10
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Klabava AST DDM Stříbro A6:10
2123. 03. 2019 08:30TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Klabava A7:10
2123. 03. 2019 08:30TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horní Bělá A10:4
2123. 03. 2019 09:00SK Jiskra Domažlice BSKUŘ Plzeň B10:7
2123. 03. 2019 09:00ST DDM Stříbro AUnion Plzeň D9:9
2123. 03. 2019 09:00KST Klatovy BTJ Slavoj Stod B4:10
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Nezvěstice ADioss Nýřany A9:9
2223. 03. 2019 13:30TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Klabava A10:3
2223. 03. 2019 13:30TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Horní Bělá A9:9
2223. 03. 2019 14:00ST DDM Stříbro ASKUŘ Plzeň B10:7
2223. 03. 2019 14:00SK Jiskra Domažlice BUnion Plzeň D10:3
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Slavoj Stod B10:6
2223. 03. 2019 14:00KST Klatovy BDioss Nýřany A2:10
Krajský přebor 2.tř.sk.A
129. 09. 2018 09:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Klabava B10:3
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Město Zbiroh A10:8
129. 09. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice AST DDM Stříbro B10:1
129. 09. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice BDioss Nýřany B3:10
129. 09. 2018 09:00KOC Sušice BSKUŘ Plzeň C10:4
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Zdemyslice A7:10
229. 09. 2018 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Město Zbiroh A5:10
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Klabava B9:9
229. 09. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice ADioss Nýřany B10:8
229. 09. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice BST DDM Stříbro B9:9
229. 09. 2018 14:00KOC Sušice BTJ Zdemyslice A10:0
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Kdyně BSKUŘ Plzeň C7:10
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Klabava BSKUŘ Plzeň C2:10
313. 10. 2018 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Zdemyslice A10:7
313. 10. 2018 09:00ST DDM Stříbro BKOC Sušice B2:10
313. 10. 2018 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Kdyně B10:5
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice ATTC Horšovský Týn A4:10
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Skomelno A3:10
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Zdemyslice A10:2
413. 10. 2018 14:00TJ Město Zbiroh ASKUŘ Plzeň C9:9
413. 10. 2018 14:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Kdyně B10:6
413. 10. 2018 14:00Dioss Nýřany BKOC Sušice B3:10
413. 10. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice BTTC Horšovský Týn A2:10
413. 10. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Skomelno A10:6
527. 10. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Klabava B10:1
527. 10. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Město Zbiroh A9:9
527. 10. 2018 09:00KOC Sušice BTTC Horšovský Týn A10:3
527. 10. 2018 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Skomelno A5:10
527. 10. 2018 10:00SKUŘ Plzeň CST DDM Stříbro B10:2
527. 10. 2018 10:00TJ Zdemyslice ADioss Nýřany B9:9
627. 10. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Město Zbiroh A9:9
627. 10. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Klabava B7:10
627. 10. 2018 14:00KOC Sušice BTJ Sokol Skomelno A7:10
627. 10. 2018 14:00TJ Sokol Kdyně BTTC Horšovský Týn A10:8
627. 10. 2018 15:00SKUŘ Plzeň CDioss Nýřany B10:6
627. 10. 2018 15:00TJ Zdemyslice AST DDM Stříbro B7:10
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Klabava BST DDM Stříbro B10:5
710. 11. 2018 09:00TJ Město Zbiroh ADioss Nýřany B10:8
710. 11. 2018 09:00TTC Horšovský Týn ASKUŘ Plzeň C4:10
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Zdemyslice A10:3
710. 11. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice AKOC Sušice B6:10
710. 11. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Kdyně B5:10
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Klabava BDioss Nýřany B0:10
810. 11. 2018 14:00TJ Město Zbiroh AST DDM Stříbro B10:7
810. 11. 2018 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Zdemyslice A10:6
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Skomelno ASKUŘ Plzeň C6:10
810. 11. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Kdyně B9:9
810. 11. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice BKOC Sušice B0:10
924. 11. 2018 09:00KOC Sušice BTJ Sokol Klabava B10:2
924. 11. 2018 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Město Zbiroh A5:10
924. 11. 2018 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Pocinovice A10:2
924. 11. 2018 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Pocinovice B10:1
924. 11. 2018 09:00ST DDM Stříbro BTTC Horšovský Týn A10:7
924. 11. 2018 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Skomelno A10:4
1024. 11. 2018 14:00KOC Sušice BTJ Město Zbiroh A10:3
1024. 11. 2018 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Klabava B10:6
1024. 11. 2018 14:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Pocinovice B10:4
1024. 11. 2018 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Pocinovice A5:10
1024. 11. 2018 14:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Skomelno A5:10
1024. 11. 2018 14:00Dioss Nýřany BTTC Horšovský Týn A10:2
1108. 12. 2018 09:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Skomelno A9:9
1128. 09. 2018 23:59TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Pocinovice B10:8
1108. 12. 2018 09:00TJ Sokol Kdyně BKOC Sušice B1:10
1106. 12. 2018 18:45SKUŘ Plzeň CTJ Zdemyslice A10:0
1108. 12. 2018 14:00ST DDM Stříbro BDioss Nýřany B8:10
1108. 12. 2018 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Město Zbiroh A10:8
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno ATTC Horšovský Týn A10:7
1228. 09. 2018 23:59TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Pocinovice A10:8
1212. 01. 2019 14:00KOC Sušice BTJ Sokol Kdyně B10:1
1210. 01. 2019 19:00TJ Zdemyslice ASKUŘ Plzeň C2:10
1208. 01. 2019 19:00Dioss Nýřany BST DDM Stříbro B10:2
1212. 01. 2019 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Klabava B10:8
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Klabava BTTC Horšovský Týn A9:9
1326. 01. 2019 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Skomelno A4:10
1326. 01. 2019 09:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Pocinovice A10:8
1326. 01. 2019 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Pocinovice B10:3
1326. 01. 2019 10:00SKUŘ Plzeň CKOC Sušice B10:7
1326. 01. 2019 10:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Kdyně B9:9
1426. 01. 2019 14:00TJ Město Zbiroh ATTC Horšovský Týn A10:4
1426. 01. 2019 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Skomelno A4:10
1426. 01. 2019 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Pocinovice A7:10
1426. 01. 2019 14:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Pocinovice B10:0
1426. 01. 2019 15:00TJ Zdemyslice AKOC Sušice B1:10
1426. 01. 2019 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Kdyně B10:1
1509. 02. 2019 10:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Klabava B10:5
1509. 02. 2019 10:00TJ Zdemyslice ATJ Město Zbiroh A9:9
1509. 02. 2019 09:00KOC Sušice BST DDM Stříbro B10:0
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Kdyně BDioss Nýřany B10:4
1509. 02. 2019 09:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Pocinovice A8:10
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Pocinovice B10:1
1609. 02. 2019 15:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Klabava B9:9
1609. 02. 2019 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Město Zbiroh A10:4
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Kdyně BST DDM Stříbro B10:4
1609. 02. 2019 14:00KOC Sušice BDioss Nýřany B10:3
1609. 02. 2019 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Pocinovice B10:3
1602. 02. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Pocinovice A10:6
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Pocinovice A5:10
1723. 02. 2019 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Pocinovice B10:4
1723. 02. 2019 09:00TTC Horšovský Týn AKOC Sušice B3:10
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Kdyně B10:2
1723. 02. 2019 09:00ST DDM Stříbro BSKUŘ Plzeň C10:6
1723. 02. 2019 09:00Dioss Nýřany BTJ Zdemyslice A10:4
1823. 02. 2019 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Pocinovice A7:10
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Pocinovice B10:3
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Skomelno AKOC Sušice B10:7
1823. 02. 2019 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Kdyně B10:3
1823. 02. 2019 14:00Dioss Nýřany BSKUŘ Plzeň C10:4
1823. 02. 2019 14:00ST DDM Stříbro BTJ Zdemyslice A10:6
1909. 03. 2019 09:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Klabava B9:9
1905. 03. 2019 19:00Dioss Nýřany BTJ Město Zbiroh A10:8
1909. 03. 2019 10:00SKUŘ Plzeň CTTC Horšovský Týn A5:10
1909. 03. 2019 10:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Skomelno A1:10
1909. 03. 2019 09:00KOC Sušice BTJ Sokol Pocinovice A10:3
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Pocinovice B10:1
2009. 03. 2019 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Klabava B9:9
2009. 03. 2019 14:00ST DDM Stříbro BTJ Město Zbiroh A10:5
2009. 03. 2019 15:00TJ Zdemyslice ATTC Horšovský Týn A9:9
2009. 03. 2019 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Skomelno A10:3
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Pocinovice A2:10
2009. 03. 2019 14:00KOC Sušice BTJ Sokol Pocinovice B10:0
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Klabava BKOC Sušice B0:10
2123. 03. 2019 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Kdyně B10:1
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol Pocinovice ASKUŘ Plzeň C10:6
2122. 03. 2019 16:30TJ Sokol Pocinovice BTJ Zdemyslice A10:0
2123. 03. 2019 09:00TTC Horšovský Týn AST DDM Stříbro B10:2
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno ADioss Nýřany B10:3
2223. 03. 2019 14:00TJ Město Zbiroh AKOC Sušice B6:10
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Kdyně B3:10
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol Pocinovice BSKUŘ Plzeň C3:10
2222. 03. 2019 19:30TJ Sokol Pocinovice ATJ Zdemyslice A10:0
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Skomelno AST DDM Stříbro B10:3
2223. 03. 2019 14:00TTC Horšovský Týn ADioss Nýřany B10:6
Krajský přebor 2.tř.sk.B
129. 09. 2018 09:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Kralovice A9:9
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Domažlice ASK Nevid A2:10
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Plzeň V. D10:8
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Plzeň V. E7:10
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Bor CTJ Hrádek A10:2
129. 09. 2018 09:00TJ Slavoj Tachov ASK Rokycany A1:10
229. 09. 2018 14:00SK Sokol Domažlice CSK Nevid A1:10
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Kralovice A10:8
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Plzeň V. E6:10
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Plzeň V. D6:10
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Bor CSK Rokycany A10:2
229. 09. 2018 14:00TJ Slavoj Tachov ATJ Hrádek A6:10
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Hrádek A10:8
313. 10. 2018 09:00SK Nevid ASK Rokycany A10:1
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Bor C9:9
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Slavoj Tachov A10:4
313. 10. 2018 09:00
Herna SK Jiskra Domažlice,ZŠ Msgre. B. Staška 232
SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Přeštice A10:3
313. 10. 2018 09:00
Herna SK Jiskra Domažlice,ZŠ Msgre. B. Staška 232
TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Staňkov A10:8
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Kralovice ASK Rokycany A10:3
413. 10. 2018 14:00SK Nevid ATJ Hrádek A10:4
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Slavoj Tachov A10:6
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Bor C7:10
413. 10. 2018 14:00
Herna SK Jiskra Domažlice,ZŠ Msgre. B. Staška 232
SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Staňkov A9:9
413. 10. 2018 14:00
Herna SK Jiskra Domažlice,ZŠ Msgre. B. Staška 232
TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Přeštice A10:8
527. 10. 2018 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Kralovice A4:10
527. 10. 2018 09:00TJ Sokol Staňkov ASK Nevid A1:10
527. 10. 2018 09:00TJ Sokol Bor CSK Sokol Domažlice C10:4
527. 10. 2018 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Domažlice A4:10
527. 10. 2018 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Plzeň V. D10:8
527. 10. 2018 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Plzeň V. E4:10
627. 10. 2018 14:00TJ Sokol Přeštice ASK Nevid A2:10
627. 10. 2018 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Kralovice A10:8
627. 10. 2018 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Domažlice A10:3
627. 10. 2018 14:00TJ Slavoj Tachov ASK Sokol Domažlice C4:10
627. 10. 2018 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Plzeň V. E6:10
627. 10. 2018 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Plzeň V. D7:10
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Plzeň V. D1:10
710. 11. 2018 09:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň V. E10:6
710. 11. 2018 09:00SK Sokol Domažlice CTJ Hrádek A10:4
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Domažlice ASK Rokycany A5:10
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Bor C4:10
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Slavoj Tachov A9:9
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Plzeň V. E3:10
810. 11. 2018 14:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň V. D10:6
810. 11. 2018 14:00SK Sokol Domažlice CSK Rokycany A10:4
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Hrádek A6:10
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Slavoj Tachov A10:6
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Bor C9:9
924. 11. 2018 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Kralovice A10:1
924. 11. 2018 09:00TJ Slavoj Tachov ASK Nevid A1:10
924. 11. 2018 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Přeštice A10:3
924. 11. 2018 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Staňkov A10:1
924. 11. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Sokol Domažlice C10:3
924. 11. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Domažlice A10:6
1024. 11. 2018 14:00TJ Sokol Bor CSK Nevid A9:9
1024. 11. 2018 14:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Kralovice A10:8
1024. 11. 2018 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Staňkov A10:4
1024. 11. 2018 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Přeštice A10:2
1024. 11. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Domažlice A10:6
1024. 11. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. ESK Sokol Domažlice C5:10
1106. 12. 2018 18:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Domažlice A10:8
1108. 12. 2018 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Staňkov A9:9
1108. 12. 2018 09:00TJ Sokol Bor CTJ Slavoj Tachov A10:0
1104. 12. 2018 18:30TJ Hrádek ASK Rokycany A10:6
1108. 12. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. E10:5
1108. 12. 2018 09:00TJ Sokol Kralovice ASK Nevid A3:10
1210. 01. 2019 19:00TJ Sokol Domažlice ASK Sokol Domažlice C10:8
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Přeštice A10:8
1212. 01. 2019 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Bor C1:10
1212. 01. 2019 09:00SK Rokycany ATJ Hrádek A10:1
1228. 09. 2018 23:59TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Plzeň V. D9:9
1212. 01. 2019 09:00SK Nevid ATJ Sokol Kralovice A10:1
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Kralovice ASK Sokol Domažlice C6:10
1326. 01. 2019 09:00SK Nevid ATJ Sokol Domažlice A10:0
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Přeštice A10:2
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Staňkov A10:2
1326. 01. 2019 09:00
Herna TJ Spartak Strašice,ZŠ Strašice 531
TJ Hrádek ATJ Sokol Bor C9:9
1326. 01. 2019 09:00SK Rokycany ATJ Slavoj Tachov A10:1
1426. 01. 2019 14:00SK Nevid ASK Sokol Domažlice C10:1
1426. 01. 2019 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Domažlice A10:5
1426. 01. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Přeštice A10:3
1426. 01. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Staňkov A9:9
1426. 01. 2019 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Bor C3:10
1426. 01. 2019 14:00
Herna TJ Spartak Strašice,ZŠ Strašice 531
TJ Hrádek ATJ Slavoj Tachov A10:2
1509. 02. 2019 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Kralovice A10:1
1509. 02. 2019 09:00SK Rokycany ASK Nevid A2:10
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Plzeň V. D10:3
1509. 02. 2019 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Plzeň V. E1:10
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Přeštice ASK Sokol Domažlice C2:10
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Domažlice A5:10
1609. 02. 2019 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Kralovice A10:5
1609. 02. 2019 14:00TJ Hrádek ASK Nevid A4:10
1609. 02. 2019 14:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Plzeň V. D2:10
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Plzeň V. E10:2
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Staňkov ASK Sokol Domažlice C6:10
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Domažlice A9:9
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Přeštice A10:1
1723. 02. 2019 09:00SK Nevid ATJ Sokol Staňkov A10:0
1723. 02. 2019 09:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Bor C9:9
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Slavoj Tachov A10:5
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Hrádek A9:9
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. ESK Rokycany A10:4
1823. 02. 2019 14:00SK Nevid ATJ Sokol Přeštice A10:4
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Staňkov A10:2
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Bor C9:9
1823. 02. 2019 14:00SK Sokol Domažlice CTJ Slavoj Tachov A10:1
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Hrádek A10:0
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Rokycany A10:2
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Kralovice A10:4
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. ESK Nevid A2:10
1909. 03. 2019 09:00TJ Hrádek ASK Sokol Domažlice C5:10
1909. 03. 2019 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Domažlice A10:4
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Přeštice A10:3
1909. 03. 2019 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Staňkov A6:10
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Kralovice A10:2
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Nevid A3:10
2009. 03. 2019 14:00SK Rokycany ASK Sokol Domažlice C10:7
2009. 03. 2019 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Domažlice A10:3
2009. 03. 2019 14:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Přeštice A10:7
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Staňkov A10:3
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Bor C10:1
2123. 03. 2019 09:00SK Nevid ATJ Slavoj Tachov A9:9
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Hrádek A6:10
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Staňkov ASK Rokycany A2:10
2123. 03. 2019 09:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Plzeň V. D9:9
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. E4:10
2223. 03. 2019 14:00SK Nevid ATJ Sokol Bor C7:10
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Slavoj Tachov A10:4
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Hrádek A10:8
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Přeštice ASK Rokycany A7:10
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. D1:10
2223. 03. 2019 14:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Plzeň V. E7:10
Krajský přebor 2.tř.sk.C
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Těně AKST Klatovy C10:1
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováSK Drahotín A7:10
129. 09. 2018 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Mirošov A2:10
129. 09. 2018 09:00TJ Dobřany BTJ Spartak Strašice A10:7
129. 09. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá BUnion Plzeň E10:3
129. 09. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Slavoj Chodová Planá A8:10
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováKST Klatovy C10:4
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Těně ASK Drahotín A5:10
229. 09. 2018 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Spartak Strašice A2:10
229. 09. 2018 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Mirošov A7:10
229. 09. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Slavoj Chodová Planá A9:9
229. 09. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá CUnion Plzeň E10:5
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Těně AUnion Plzeň E10:1
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Slavoj Chodová Planá A0:10
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Horní Bělá B10:1
313. 10. 2018 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Horní Bělá C10:4
313. 10. 2018 09:00KST Klatovy CTJ Slavoj Stod C6:10
313. 10. 2018 09:00SK Drahotín ATJ Dobřany B10:7
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Těně ATJ Slavoj Chodová Planá A9:9
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováUnion Plzeň E10:3
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Horní Bělá C10:0
413. 10. 2018 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Horní Bělá B10:6
413. 10. 2018 14:00KST Klatovy CTJ Dobřany B2:10
413. 10. 2018 14:00SK Drahotín ATJ Slavoj Stod C10:3
527. 10. 2018 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Těně A8:10
527. 10. 2018 09:00TJ Dobřany BTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:4
527. 10. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá BKST Klatovy C10:0
527. 10. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá CSK Drahotín A8:10
527. 10. 2018 09:00Union Plzeň ETJ Sokol Mirošov A0:10
527. 10. 2018 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Spartak Strašice A10:6
627. 10. 2018 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:6
627. 10. 2018 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Těně A6:10
627. 10. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá BSK Drahotín A4:10
627. 10. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá CKST Klatovy C10:8
627. 10. 2018 14:00Union Plzeň ETJ Spartak Strašice A7:10
627. 10. 2018 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Mirošov A6:10
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Mirošov A3:10
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Spartak Strašice A6:10
710. 11. 2018 09:00KST Klatovy CUnion Plzeň E8:10
710. 11. 2018 09:00SK Drahotín ATJ Slavoj Chodová Planá A10:7
710. 11. 2018 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Horní Bělá B6:10
710. 11. 2018 09:00TJ Dobřany BTJ Sokol Horní Bělá C10:1
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Těně ATJ Spartak Strašice A10:4
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Mirošov A6:10
810. 11. 2018 14:00KST Klatovy CTJ Slavoj Chodová Planá A0:10
810. 11. 2018 14:00SK Drahotín AUnion Plzeň E10:0
810. 11. 2018 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Horní Bělá C10:3
810. 11. 2018 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Horní Bělá B10:6
924. 11. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Těně A10:7
924. 11. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:5
924. 11. 2018 09:00Union Plzeň ETJ Slavoj Stod C7:10
924. 11. 2018 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Dobřany B10:6
924. 11. 2018 09:00TJ Sokol Mirošov AKST Klatovy C10:0
924. 11. 2018 09:00TJ Spartak Strašice ASK Drahotín A0:10
1024. 11. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:7
1024. 11. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Těně A8:10
1024. 11. 2018 14:00Union Plzeň ETJ Dobřany B1:10
1024. 11. 2018 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Stod C10:3
1024. 11. 2018 14:00TJ Sokol Mirošov ASK Drahotín A10:7
1024. 11. 2018 14:00TJ Spartak Strašice AKST Klatovy C10:0
1108. 12. 2018 09:00KST Klatovy CSK Drahotín A2:10
1108. 12. 2018 09:00TJ Dobřany BTJ Slavoj Stod C10:3
1128. 09. 2018 23:59TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Horní Bělá C10:8
1108. 12. 2018 09:00Union Plzeň ETJ Slavoj Chodová Planá A4:10
1128. 11. 2018 18:30TJ Sokol Mirošov ATJ Spartak Strašice A10:0
1108. 12. 2018 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:2
1212. 01. 2019 09:00SK Drahotín AKST Klatovy C10:2
1212. 01. 2019 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Dobřany B1:10
1228. 09. 2018 23:59TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Horní Bělá B9:9
1212. 01. 2019 09:00TJ Slavoj Chodová Planá AUnion Plzeň E10:4
1212. 01. 2019 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Mirošov A1:10
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Těně A3:10
1326. 01. 2019 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Těně A0:10
1326. 01. 2019 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Lhůta B - Trnová9:9
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Slavoj Stod C10:1
1326. 01. 2019 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Dobřany B3:10
1326. 01. 2019 09:00Union Plzeň ETJ Sokol Horní Bělá B6:10
1326. 01. 2019 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Horní Bělá C10:5
1426. 01. 2019 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Lhůta B - Trnová6:10
1426. 01. 2019 14:00SK Drahotín ATJ Sokol Těně A10:8
1426. 01. 2019 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Slavoj Stod C10:7
1426. 01. 2019 14:00TJ Sokol Mirošov ATJ Dobřany B10:2
1426. 01. 2019 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Horní Bělá B7:10
1426. 01. 2019 14:00Union Plzeň ETJ Sokol Horní Bělá C6:10
1509. 02. 2019 09:00Union Plzeň ETJ Sokol Těně A0:10
1509. 02. 2019 09:00
herna TJ Slavoj Tachov,Tělocvična sportovní haly Tachov
TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:3
1509. 02. 2019 11:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Mirošov A9:9
1509. 02. 2019 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Spartak Strašice A10:4
1509. 02. 2019 09:00TJ Slavoj Stod CKST Klatovy C10:2
1509. 02. 2019 09:00TJ Dobřany BSK Drahotín A10:8
1609. 02. 2019 14:00
herna TJ Slavoj Tachov,Tělocvična sportovní haly Tachov
TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Těně A1:10
1609. 02. 2019 14:00Union Plzeň ETJ Sokol Lhůta B - Trnová4:10
1609. 02. 2019 16:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Mirošov A1:10
1609. 02. 2019 16:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Spartak Strašice A10:0
1609. 02. 2019 14:00TJ Dobřany BKST Klatovy C10:0
1609. 02. 2019 14:00TJ Slavoj Stod CSK Drahotín A6:10
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Těně ATJ Slavoj Stod C10:6
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Dobřany B2:10
1723. 02. 2019 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Horní Bělá B0:10
1723. 02. 2019 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Horní Bělá C10:1
1723. 02. 2019 09:00
herna TJ Sokol Dobřív,Dobřív 200
TJ Sokol Mirošov AUnion Plzeň E10:2
1723. 02. 2019 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Slavoj Chodová Planá A5:10
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Slavoj Stod C10:1
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Těně ATJ Dobřany B9:9
1823. 02. 2019 14:00SK Drahotín ATJ Sokol Horní Bělá B10:5
1823. 02. 2019 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Horní Bělá C0:10
1823. 02. 2019 14:00TJ Spartak Strašice AUnion Plzeň E10:4
1823. 02. 2019 14:00
herna TJ Sokol Dobřív,Dobřív 200
TJ Sokol Mirošov ATJ Slavoj Chodová Planá A10:3
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Těně A10:2
1909. 03. 2019 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:8
1909. 03. 2019 09:00Union Plzeň EKST Klatovy C10:0
1909. 03. 2019 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ASK Drahotín A10:6
1909. 03. 2019 11:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Slavoj Stod C10:7
1909. 03. 2019 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Dobřany B2:10
2009. 03. 2019 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Těně A8:10
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:1
2009. 03. 2019 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AKST Klatovy C10:0
2009. 03. 2019 14:00Union Plzeň ESK Drahotín A4:10
2009. 03. 2019 16:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Slavoj Stod C9:9
2009. 03. 2019 16:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Dobřany B10:8
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horní Bělá B10:4
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Horní Bělá C7:10
2123. 03. 2019 09:00TJ Slavoj Stod CUnion Plzeň E10:4
2123. 03. 2019 09:00TJ Dobřany BTJ Slavoj Chodová Planá A10:2
2123. 03. 2019 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Mirošov A0:10
2123. 03. 2019 09:00SK Drahotín ATJ Spartak Strašice A10:4
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Horní Bělá B6:10
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horní Bělá C10:1
2223. 03. 2019 14:00TJ Dobřany BUnion Plzeň E10:2
2223. 03. 2019 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Slavoj Chodová Planá A9:9
2223. 03. 2019 14:00SK Drahotín ATJ Sokol Mirošov A4:10
2223. 03. 2019 14:00KST Klatovy CTJ Spartak Strašice A2:10
Divize ženy
130. 01. 2019 19:00TJ Sokol Plzeň V. "C"Union Plzeň B5:5
213. 03. 2019 19:00Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. "C"4:6
Český pohár
1/116. 09. 2018 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Skomelno A6:4
1/116. 09. 2018 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Pocinovice A4:6
1/116. 09. 2018 09:00TTC Horšovský Týn ASK Jiskra Domažlice A4:6
1/116. 09. 2018 09:00TJ Sokol Těně AKOC Sušice A4:6
1/116. 09. 2018 09:00Union Plzeň BTJ Sokol Starý Plzenec A10:0
1/116. 09. 2018 09:00TJ Slavoj Tachov AKST Klatovy A1:9
1/116. 09. 2018 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Mirošov A6:4
1/116. 09. 2018 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Horažďovice A0:10
2/130. 09. 2018 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Pocinovice A10:0
2/130. 09. 2018 09:00SK Jiskra Domažlice AKOC Sušice A8:2
2/130. 09. 2018 09:00Union Plzeň BKST Klatovy A4:6
2/101. 10. 2018 19:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horažďovice A6:4
3/128. 10. 2018 09:00TJ Dobřany ASK Jiskra Domažlice A4:6
3/128. 10. 2018 09:00KST Klatovy ASKUŘ Plzeň B3:7
4/119. 11. 2018 18:30SKUŘ Plzeň BSK Jiskra Domažlice A9:1
12/109. 12. 2018 09:00SK Jiskra Domažlice AUnion Plzeň B2:8
Baráž o KP 1.třídy
1/106. 04. 2019 09:00TJ Slavoj Stod BDioss Nýřany B6:10
1/103. 04. 2019 18:30Union Plzeň DSK Sokol Domažlice C10:6
1/213. 04. 2019 09:00Dioss Nýřany BTJ Slavoj Stod B7:10
1/211. 04. 2019 18:30SK Sokol Domažlice CUnion Plzeň D4:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy