Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
129. 09. 2018 09:00SKST Cheb BTJ Sokol Velká Hleďsebe A7:10
129. 09. 2018 13:00TJ Batesta Chodov BKST Karlovy Vary A10:4
127. 09. 2018 17:00TJ Jiskra Březová ATJ Loket nad Ohří A10:5
129. 09. 2018 09:00SK ToužimTJ Slavoj Kynšperk A2:10
125. 09. 2018 19:30TJ Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary A9:9
213. 10. 2018 09:00TJ Ostrov ASK Toužim10:3
213. 10. 2018 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk A10:1
213. 10. 2018 09:00SKST Cheb BTJ Batesta Chodov B10:8
213. 10. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe AKST Karlovy Vary A3:10
313. 10. 2018 14:00TJ Ostrov ATJ Slavoj Kynšperk A6:10
313. 10. 2018 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ASK Toužim10:0
313. 10. 2018 14:00SKST Cheb BKST Karlovy Vary A3:10
313. 10. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Batesta Chodov B3:10
427. 10. 2018 10:00TJ Batesta Chodov BTJ Ostrov A10:2
427. 10. 2018 09:00KST Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary A10:6
423. 10. 2018 18:00
ve Fr. Lázních
TJ Loket nad Ohří ASKST Cheb B5:10
427. 10. 2018 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Sokol Velká Hleďsebe A10:7
527. 10. 2018 14:00TJ Batesta Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary A4:10
527. 10. 2018 14:00KST Karlovy Vary ATJ Ostrov A10:6
525. 10. 2018 18:00
ve Vel. Hleďsebi
TJ Loket nad Ohří ATJ Sokol Velká Hleďsebe A3:10
527. 10. 2018 14:00TJ Jiskra Březová ASKST Cheb B10:5
610. 11. 2018 09:00SKST Cheb BSK Toužim7:10
610. 11. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slavoj Kynšperk A10:7
610. 11. 2018 10:00TJ Batesta Chodov BTJ Loket nad Ohří A10:0
610. 11. 2018 09:00KST Karlovy Vary ATJ Jiskra Březová A10:2
710. 11. 2018 14:00SKST Cheb BTJ Slavoj Kynšperk A8:10
710. 11. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASK Toužim10:5
710. 11. 2018 14:00TJ Batesta Chodov BTJ Jiskra Březová A10:4
710. 11. 2018 14:00KST Karlovy Vary ATJ Loket nad Ohří A10:2
824. 11. 2018 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Ostrov A6:10
824. 11. 2018 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Slovan Karlovy Vary A7:10
824. 11. 2018 09:00SK ToužimTJ Batesta Chodov B10:7
824. 11. 2018 09:00TJ Slavoj Kynšperk AKST Karlovy Vary A6:10
924. 11. 2018 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slovan Karlovy Vary A0:10
924. 11. 2018 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Ostrov A10:4
924. 11. 2018 14:00SK ToužimKST Karlovy Vary A5:10
924. 11. 2018 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Batesta Chodov B8:10
1008. 01. 2019 18:30
ve Fr. Lázních
SKST Cheb BTJ Ostrov A10:7
1008. 12. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary A5:10
1008. 12. 2018 09:00TJ Loket nad Ohří ASK Toužim1:10
1008. 12. 2018 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Slavoj Kynšperk A8:10
1108. 12. 2018 14:00SKST Cheb BTJ Slovan Karlovy Vary A1:10
1117. 01. 2019 18:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Ostrov A10:4
1108. 12. 2018 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slavoj Kynšperk A1:10
1108. 12. 2018 14:00TJ Jiskra Březová ASK Toužim10:2
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASKST Cheb B6:10
1212. 01. 2019 09:00KST Karlovy Vary ATJ Batesta Chodov B9:9
1212. 01. 2019 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Jiskra Březová A3:10
1212. 01. 2019 09:00TJ Slavoj Kynšperk ASK Toužim4:10
1212. 01. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Ostrov A10:3
1326. 01. 2019 09:00SK ToužimTJ Ostrov A1:10
1326. 01. 2019 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Slovan Karlovy Vary AWO
1326. 01. 2019 10:00TJ Batesta Chodov BSKST Cheb B10:3
1326. 01. 2019 09:00KST Karlovy Vary ATJ Sokol Velká Hleďsebe A10:2
1426. 01. 2019 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Ostrov AWO
1426. 01. 2019 14:00SK ToužimTJ Slovan Karlovy Vary A2:10
1426. 01. 2019 14:00KST Karlovy Vary ASKST Cheb B10:3
1426. 01. 2019 14:00TJ Batesta Chodov BTJ Sokol Velká Hleďsebe A9:9
1509. 02. 2019 09:00TJ Ostrov ATJ Batesta Chodov B4:10
1509. 02. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary AKST Karlovy Vary A10:6
1509. 02. 2019 09:00SKST Cheb BTJ Loket nad Ohří A10:8
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Jiskra Březová A10:1
1609. 02. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Batesta Chodov B5:10
1609. 02. 2019 14:00TJ Ostrov AKST Karlovy Vary A3:10
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Loket nad Ohří A10:1
1609. 02. 2019 14:00SKST Cheb BTJ Jiskra Březová A10:8
1723. 02. 2019 09:00SK ToužimSKST Cheb B8:10
1723. 02. 2019 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Sokol Velká Hleďsebe A10:7
1723. 02. 2019 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Batesta Chodov B1:10
1723. 02. 2019 09:00TJ Jiskra Březová AKST Karlovy Vary A2:10
1823. 02. 2019 14:00TJ Slavoj Kynšperk ASKST Cheb B3:10
1823. 02. 2019 14:00SK ToužimTJ Sokol Velká Hleďsebe A3:10
1823. 02. 2019 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Batesta Chodov B4:10
1823. 02. 2019 14:00TJ Loket nad Ohří AKST Karlovy Vary A1:10
1909. 03. 2019 09:00TJ Ostrov ATJ Loket nad Ohří A10:3
1909. 03. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Jiskra Březová A10:5
1909. 03. 2019 10:00TJ Batesta Chodov BSK Toužim10:5
1909. 03. 2019 09:00KST Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk A10:7
2009. 03. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Loket nad Ohří A9:9
2009. 03. 2019 14:00TJ Ostrov ATJ Jiskra Březová A10:2
2009. 03. 2019 14:00KST Karlovy Vary ASK Toužim10:0
2009. 03. 2019 14:00TJ Batesta Chodov BTJ Slavoj Kynšperk A10:0
2123. 03. 2019 09:00TJ Ostrov ASKST Cheb B10:6
2121. 03. 2019 18:00
ve Vel. Hleďsebi
TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Sokol Velká Hleďsebe A10:3
2123. 03. 2019 09:00SK ToužimTJ Loket nad Ohří A10:4
2123. 03. 2019 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Jiskra Březová A10:5
2219. 03. 2019 18:30
ve Fr. Lázních
TJ Slovan Karlovy Vary ASKST Cheb B10:3
2223. 03. 2019 14:00TJ Ostrov ATJ Sokol Velká Hleďsebe A10:7
2223. 03. 2019 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Loket nad Ohří A10:7
2223. 03. 2019 14:00SK ToužimTJ Jiskra Březová A10:1
Krajský přebor 1. třídy
129. 09. 2018 10:00TJ Batesta Chodov CTJ Luby A10:3
129. 09. 2018 09:00TJ Ostrov BTJ Spartak Horní Slavkov A10:6
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Jiskra Aš10:6
129. 09. 2018 09:00KST Karlovy Vary BTJ Baník Sokolov A3:10
129. 09. 2018 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Slovan Karlovy Vary B10:6
213. 10. 2018 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Sokol Velká Hleďsebe B1:10
213. 10. 2018 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Jiskra Aš10:2
213. 10. 2018 09:00KST Karlovy Vary BTJ Ostrov B10:7
213. 10. 2018 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Spartak Horní Slavkov A10:4
313. 10. 2018 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Jiskra Aš6:10
313. 10. 2018 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe B10:4
313. 10. 2018 14:00KST Karlovy Vary BTJ Spartak Horní Slavkov A10:1
313. 10. 2018 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Ostrov B10:4
427. 10. 2018 10:00TJ Batesta Chodov CTJ Jiskra Březová B10:0
427. 10. 2018 09:00TJ Luby ATJ Slovan Karlovy Vary B0:10
427. 10. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BKST Karlovy Vary B10:4
427. 10. 2018 09:00TJ Jiskra AšTJ Baník Sokolov A4:10
527. 10. 2018 14:00TJ Batesta Chodov CTJ Slovan Karlovy Vary B0:10
527. 10. 2018 14:00TJ Luby ATJ Jiskra Březová B10:1
527. 10. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Baník Sokolov A7:10
527. 10. 2018 14:00TJ Jiskra AšKST Karlovy Vary B10:8
610. 11. 2018 09:00TJ Jiskra Březová BKST Karlovy Vary B0:10
610. 11. 2018 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Baník Sokolov A9:9
610. 11. 2018 10:00TJ Batesta Chodov CTJ Ostrov B10:7
610. 11. 2018 09:00TJ Luby ATJ Spartak Horní Slavkov A5:10
710. 11. 2018 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Baník Sokolov A0:10
710. 11. 2018 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BKST Karlovy Vary B10:8
710. 11. 2018 14:00TJ Batesta Chodov CTJ Spartak Horní Slavkov A1:10
710. 11. 2018 14:00TJ Luby ATJ Ostrov B1:10
824. 11. 2018 09:00TJ Ostrov BTJ Jiskra Březová B10:2
824. 11. 2018 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Slovan Karlovy Vary B3:10
824. 11. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Batesta Chodov C10:3
824. 11. 2018 09:00TJ Jiskra AšTJ Luby A10:1
924. 11. 2018 14:00TJ Ostrov BTJ Slovan Karlovy Vary B6:10
924. 11. 2018 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Jiskra Březová B10:0
924. 11. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Luby A10:1
924. 11. 2018 14:00TJ Jiskra AšTJ Batesta Chodov C10:4
1008. 12. 2018 09:30TJ Batesta Chodov CKST Karlovy Vary B10:4
1008. 12. 2018 09:00TJ Luby ATJ Baník Sokolov A5:10
1008. 12. 2018 09:00TJ Ostrov BTJ Sokol Velká Hleďsebe B8:10
1008. 12. 2018 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Jiskra Aš1:10
1108. 12. 2018 14:00TJ Batesta Chodov CTJ Baník Sokolov A7:10
1108. 12. 2018 14:00TJ Luby AKST Karlovy Vary B2:10
1108. 12. 2018 14:00TJ Ostrov BTJ Jiskra Aš5:10
1108. 12. 2018 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Sokol Velká Hleďsebe B4:10
1212. 01. 2019 09:00TJ Luby ATJ Batesta Chodov C0:10
1212. 01. 2019 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Ostrov B8:10
1212. 01. 2019 09:00TJ Jiskra AšTJ Sokol Velká Hleďsebe B9:9
1212. 01. 2019 09:00TJ Baník Sokolov AKST Karlovy Vary B10:1
1212. 01. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová B10:2
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Jiskra Březová B10:2
1326. 01. 2019 09:00TJ Jiskra AšTJ Slovan Karlovy Vary B10:4
1326. 01. 2019 09:00TJ Ostrov BKST Karlovy Vary B10:3
1326. 01. 2019 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Baník Sokolov A0:10
1426. 01. 2019 14:00TJ Jiskra AšTJ Jiskra Březová B10:5
1426. 01. 2019 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Slovan Karlovy Vary B10:8
1426. 01. 2019 14:00TJ Spartak Horní Slavkov AKST Karlovy Vary B6:10
1426. 01. 2019 14:00TJ Ostrov BTJ Baník Sokolov A1:10
1509. 02. 2019 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Batesta Chodov C10:3
1509. 02. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Luby A10:3
1509. 02. 2019 09:00KST Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe B4:10
1509. 02. 2019 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Jiskra Aš10:0
1609. 02. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Batesta Chodov C10:3
1609. 02. 2019 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Luby A10:3
1609. 02. 2019 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Sokol Velká Hleďsebe B10:0
1609. 02. 2019 14:00KST Karlovy Vary BTJ Jiskra Aš10:2
1725. 02. 2019 18:00KST Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová B10:7
1723. 02. 2019 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary B10:5
1723. 02. 2019 09:00TJ Ostrov BTJ Batesta Chodov C10:2
1723. 02. 2019 09:00
v Chodově
TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Luby A10:2
1823. 02. 2019 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Jiskra Březová B10:0
1823. 02. 2019 14:00KST Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary B1:10
1812. 01. 2019 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Batesta Chodov C5:10
1823. 02. 2019 14:00TJ Ostrov BTJ Luby A10:1
1909. 03. 2019 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Ostrov B9:9
1909. 03. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Spartak Horní Slavkov A10:4
1909. 03. 2019 10:00TJ Batesta Chodov CTJ Sokol Velká Hleďsebe B10:8
1909. 03. 2019 09:00TJ Luby ATJ Jiskra Aš5:10
2009. 03. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Ostrov B10:5
2009. 03. 2019 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Spartak Horní Slavkov A10:2
2009. 03. 2019 14:00TJ Luby ATJ Sokol Velká Hleďsebe B5:10
2009. 03. 2019 13:00TJ Batesta Chodov CTJ Jiskra Aš7:10
2123. 03. 2019 09:00KST Karlovy Vary BTJ Batesta Chodov C9:9
2123. 03. 2019 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Luby A10:4
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Ostrov B10:8
2123. 03. 2019 09:00TJ Jiskra AšTJ Spartak Horní Slavkov A10:0
2223. 03. 2019 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Batesta Chodov C10:6
2223. 03. 2019 14:00KST Karlovy Vary BTJ Luby A10:0
2223. 03. 2019 14:00TJ Jiskra AšTJ Ostrov B10:5
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Spartak Horní Slavkov A10:2
Krajský přebor 2. třídy
129. 09. 2018 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Luby B10:4
129. 09. 2018 14:00TJ Ostrov CNK BFB Bochov9:9
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CTJ Slavoj Kynšperk B9:9
129. 09. 2018 10:00TJ Batesta Chodov DTJ Lomnice8:10
126. 09. 2018 16:15TJ Baník SvatavaTJ Loket nad Ohří B10:4
213. 10. 2018 09:00
v Kynšperku
TJ Loket nad Ohří BTJ Sokol Velká Hleďsebe C10:4
213. 10. 2018 09:00TJ Baník SvatavaTJ Slavoj Kynšperk B10:5
213. 10. 2018 10:00TJ Batesta Chodov DTJ Ostrov C10:6
213. 10. 2018 09:00
ve Vintířově
TJ LomniceNK BFB Bochov10:7
313. 10. 2018 14:00
v Kynšperku
TJ Loket nad Ohří BTJ Slavoj Kynšperk B6:10
313. 10. 2018 14:00TJ Baník SvatavaTJ Sokol Velká Hleďsebe C10:4
313. 10. 2018 14:00TJ Batesta Chodov DNK BFB Bochov5:10
313. 10. 2018 14:00
ve Vintířově
TJ LomniceTJ Ostrov C10:5
427. 10. 2018 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Loket nad Ohří B8:10
427. 10. 2018 09:00TJ Luby BTJ Baník Svatava0:10
427. 10. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CTJ Batesta Chodov D0:10
427. 10. 2018 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Lomnice7:10
527. 10. 2018 14:00TJ Baník Sokolov BTJ Baník Svatava3:10
527. 10. 2018 14:00TJ Luby BTJ Loket nad Ohří B10:7
527. 10. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CTJ Lomnice0:10
527. 10. 2018 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Batesta Chodov D6:10
610. 11. 2018 09:00
v Kynšperku
TJ Loket nad Ohří BTJ Batesta Chodov D10:6
610. 11. 2018 09:00TJ Baník SvatavaTJ Lomnice10:7
610. 11. 2018 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Ostrov C5:10
610. 11. 2018 09:00TJ Luby BNK BFB Bochov2:10
710. 11. 2018 14:00
v Kynšperku
TJ Loket nad Ohří BTJ Lomnice7:10
710. 11. 2018 14:00TJ Baník SvatavaTJ Batesta Chodov D10:7
710. 11. 2018 14:00TJ Baník Sokolov BNK BFB Bochov6:10
710. 11. 2018 14:00TJ Luby BTJ Ostrov C4:10
824. 11. 2018 09:00TJ Ostrov CTJ Loket nad Ohří B10:5
824. 11. 2018 09:00NK BFB BochovTJ Baník Svatava8:10
824. 11. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CTJ Baník Sokolov B10:5
824. 11. 2018 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Luby B10:3
924. 11. 2018 14:00TJ Ostrov CTJ Baník Svatava9:9
924. 11. 2018 14:00NK BFB BochovTJ Loket nad Ohří B10:3
924. 11. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CTJ Luby B8:10
924. 11. 2018 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Baník Sokolov B9:9
1008. 12. 2018 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Batesta Chodov D9:9
1008. 12. 2018 09:00TJ Luby BTJ Lomnice2:10
1008. 12. 2018 09:00TJ Ostrov CTJ Sokol Velká Hleďsebe C9:9
1014. 11. 2018 18:00
v Kynšperku
NK BFB BochovTJ Slavoj Kynšperk B10:5
1108. 12. 2018 14:00TJ Baník Sokolov BTJ Lomnice2:10
1108. 12. 2018 14:00TJ Luby BTJ Batesta Chodov D4:10
1108. 12. 2018 14:00TJ Ostrov CTJ Slavoj Kynšperk B10:1
1122. 11. 2018 17:00
ve Velké Hleďsebi
NK BFB BochovTJ Sokol Velká Hleďsebe C10:6
1212. 01. 2019 09:00TJ Luby BTJ Baník Sokolov B10:4
1212. 01. 2019 09:00NK BFB BochovTJ Ostrov C10:3
1209. 01. 2019 18:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Sokol Velká Hleďsebe C7:10
1212. 01. 2019 09:00TJ LomniceTJ Batesta Chodov D10:5
1212. 01. 2019 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Baník Svatava2:10
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CTJ Loket nad Ohří B5:10
1326. 01. 2019 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Baník Svatava10:8
1326. 01. 2019 09:00TJ Ostrov CTJ Batesta Chodov D10:7
1326. 01. 2019 09:00NK BFB BochovTJ Lomnice10:5
1426. 01. 2019 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Loket nad Ohří B10:4
1426. 01. 2019 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CTJ Baník Svatava8:10
1426. 01. 2019 14:00NK BFB BochovTJ Batesta Chodov D10:7
1426. 01. 2019 14:00TJ Ostrov CTJ Lomnice10:7
1509. 02. 2019 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Baník Sokolov B9:9
1509. 02. 2019 09:00TJ Baník SvatavaTJ Luby B10:2
1509. 02. 2019 10:00TJ Batesta Chodov DTJ Sokol Velká Hleďsebe C2:10
1509. 02. 2019 09:00TJ LomniceTJ Slavoj Kynšperk B10:6
1609. 02. 2019 14:00TJ Baník SvatavaTJ Baník Sokolov B10:4
1609. 02. 2019 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Luby B7:10
1609. 02. 2019 14:00TJ LomniceTJ Sokol Velká Hleďsebe C6:10
1609. 02. 2019 14:00TJ Batesta Chodov DTJ Slavoj Kynšperk B0:10
1723. 02. 2019 10:00TJ Batesta Chodov DTJ Loket nad Ohří B10:4
1723. 02. 2019 09:00
v Kynšperku
TJ LomniceTJ Baník Svatava9:9
1723. 02. 2019 09:00TJ Ostrov CTJ Baník Sokolov B10:2
1723. 02. 2019 09:00NK BFB BochovTJ Luby B10:4
1819. 02. 2019 17:15TJ LomniceTJ Loket nad Ohří B10:3
1823. 02. 2019 14:00TJ Batesta Chodov DTJ Baník Svatava4:10
1823. 02. 2019 14:00NK BFB BochovTJ Baník Sokolov B10:5
1823. 02. 2019 14:00TJ Ostrov CTJ Luby B10:0
1909. 03. 2019 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Ostrov C8:10
1909. 03. 2019 09:00TJ Baník SvatavaNK BFB Bochov10:7
1909. 03. 2019 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Sokol Velká Hleďsebe C7:10
1909. 03. 2019 09:00TJ Luby BTJ Slavoj Kynšperk B10:4
2009. 03. 2019 14:00TJ Baník SvatavaTJ Ostrov C9:9
2009. 03. 2019 14:00TJ Loket nad Ohří BNK BFB Bochov6:10
2009. 03. 2019 14:00TJ Luby BTJ Sokol Velká Hleďsebe C10:7
2009. 03. 2019 14:00TJ Baník Sokolov BTJ Slavoj Kynšperk B6:10
2123. 03. 2019 10:00TJ Batesta Chodov DTJ Baník Sokolov B10:7
2123. 03. 2019 10:00
v Chodově
TJ LomniceTJ Luby B10:6
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CTJ Ostrov C5:10
2123. 03. 2019 09:00TJ Slavoj Kynšperk BNK BFB Bochov10:6
2223. 03. 2019 14:00
v Chodově
TJ LomniceTJ Baník Sokolov B10:4
2223. 03. 2019 14:00TJ Batesta Chodov DTJ Luby B9:9
2223. 03. 2019 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Ostrov C7:10
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CNK BFB Bochov3:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy