Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
106. 10. 2018 16:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most B5:10 V: Plečinda Jiří
106. 10. 2018 16:00KST Jirkov A TECHNOLINETJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10:5 V: Šístek Pavel
106. 10. 2018 16:00TTC Litvínov ATTC Litoměřice C10:4 V: Fencl Radek
106. 10. 2018 16:00TJ Krupka ASKST Teplice A10:7 V: Dohnal Jiří
106. 10. 2018 16:00SKST Baník Most CSKP Sever Ústí nad Labem A5:10 V: Houdková Helena
106. 10. 2018 16:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Filipov A9:9 V: Michal Jozef
207. 10. 2018 10:00TJ Sever Žatec ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A7:10 V: Farkota Jiří
207. 10. 2018 10:00KST Jirkov A TECHNOLINESKST Baník Most B10:6 V: Šístek Pavel
207. 10. 2018 10:00TTC Litvínov ASKST Teplice A10:7 V: Fencl Radek
207. 10. 2018 10:00TJ Krupka ATTC Litoměřice C10:4 V: Dohnal Jiří
207. 10. 2018 10:00SKST Baník Most CTJ Sokol Filipov A10:1 V: Houdková Helena
207. 10. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ASKP Sever Ústí nad Labem A6:10 V: Michal Jozef
320. 10. 2018 10:00SKST Baník Most BSKP Sever Ústí nad Labem A9:9 V: Šťovíček Zdeněk
320. 10. 2018 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATJ Sokol Filipov A10:6 V: Cibulka Vladimír
320. 10. 2018 16:00TTC Litoměřice CSKST Baník Most C2:10 V: Zajíček Vladimír
320. 10. 2018 16:00SKST Teplice ATJ Spartak Lubenec A10:5 V: Freimann Karel
320. 10. 2018 16:00TJ Sever Žatec ATTC Litvínov A2:10 V: Farkota Jiří
320. 10. 2018 16:00KST Jirkov A TECHNOLINETJ Krupka A10:7 V: Traspe Jan
421. 10. 2018 10:00SKST Baník Most BTJ Sokol Filipov A10:5 V: Šťovíček Zdeněk
421. 10. 2018 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ASKP Sever Ústí nad Labem A6:10 V: Cibulka Vladimír
421. 10. 2018 10:00TTC Litoměřice CTJ Spartak Lubenec A0:10 V: Zajíček Vladimír
421. 10. 2018 10:00SKST Teplice ASKST Baník Most C10:5 V: Freimann Karel
421. 10. 2018 10:00TJ Sever Žatec ATJ Krupka A3:10 V: Farkota Jiří
421. 10. 2018 10:00KST Jirkov A TECHNOLINETTC Litvínov A10:3 V: Traspe Jan
503. 11. 2018 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most B10:7 V: Kohutka Josef
503. 11. 2018 16:00TJ Krupka ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10:7 V: Dohnal Jiří
503. 11. 2018 16:00SKST Baník Most CTJ Sever Žatec A10:2 V: Šťovíček Zdeněk
503. 11. 2018 16:00TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov A TECHNOLINE5:10 V: Michal Jozef
503. 11. 2018 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litoměřice C10:4 V: Pavlík Petr
503. 11. 2018 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Teplice A7:10 V: Mrázek Michal
604. 11. 2018 10:00TTC Litvínov ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A7:10 V: Čejka Vratislav
604. 11. 2018 10:00TJ Krupka ASKST Baník Most B10:6 V: Dohnal Jiří
604. 11. 2018 10:00SKST Baník Most CKST Jirkov A TECHNOLINE10:8 V: Houdková Helena
604. 11. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sever Žatec A10:5 V: Michal Jozef
604. 11. 2018 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Teplice A10:5 V: Pavlík Petr
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol Filipov ATTC Litoměřice C4:10 V: Mrázek Michal
717. 11. 2018 16:00SKST Baník Most BTTC Litoměřice C10:5 V: Houdková Helena
717. 11. 2018 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ASKST Teplice A6:10 V: Cibulka Vladimír
717. 11. 2018 14:00TJ Sever Žatec ASKP Sever Ústí nad Labem A10:2 V: Farkota Jiří
717. 11. 2018 16:00KST Jirkov A TECHNOLINETJ Sokol Filipov A10:7 V: Traspe Jan
717. 11. 2018 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most C10:6 V: Kohutka Josef
717. 11. 2018 16:00TJ Krupka ATJ Spartak Lubenec A5:10 V: Dohnal Jiří
818. 11. 2018 10:00SKST Baník Most BSKST Teplice A10:2 V: Houdková Helena
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATTC Litoměřice C10:6 V: Cibulka Vladimír
818. 11. 2018 10:00TJ Sever Žatec ATJ Sokol Filipov A10:5 V: Farkota Jiří
818. 11. 2018 10:00KST Jirkov A TECHNOLINESKP Sever Ústí nad Labem A10:0 V: Traspe Jan
818. 11. 2018 10:00TTC Litvínov ATJ Spartak Lubenec A10:5 V: Čejka Vratislav
818. 11. 2018 10:00TJ Krupka ASKST Baník Most C10:4 V: Dohnal Jiří
925. 09. 2018 18:00SKST Baník Most CSKST Baník Most B10:8 V: Šťovíček Zdeněk
901. 12. 2018 16:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A1:10 V: Michal Jozef
901. 12. 2018 14:00SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litvínov A10:4 V: Pavlík Petr
901. 12. 2018 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Krupka A9:9 V: Mrázek Michal
901. 12. 2018 16:00TTC Litoměřice CTJ Sever Žatec A8:10 V: Sekyra Jiří
901. 12. 2018 16:00SKST Teplice AKST Jirkov A TECHNOLINE10:7 V: Freimann Karel
1002. 12. 2018 10:00SKST Baník Most CTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10:5 V: Houdková Helena
1002. 12. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Baník Most B8:10 V: Michal Jozef
1002. 12. 2018 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Krupka A10:6 V: Pavlík Petr
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Filipov ATTC Litvínov A10:6 V: Mrázek Michal
1002. 12. 2018 10:00TTC Litoměřice CKST Jirkov A TECHNOLINE2:10 V: Sekyra Jiří
1002. 12. 2018 10:00SKST Teplice ATJ Sever Žatec A10:5 V: Freimann Karel
1115. 12. 2018 16:00
změna pořadatelství
KST Jirkov A TECHNOLINETJ Sever Žatec A10:5 V: Šístek Pavel
1115. 12. 2018 16:00TTC Litvínov ATJ Krupka A10:7 V: Čejka Vratislav
1115. 12. 2018 16:00SKST Baník Most CTJ Spartak Lubenec A10:0 V: Šťovíček Zdeněk
1114. 12. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov A10:4 V: Novák Jiří
1115. 12. 2018 16:00TTC Litoměřice CSKST Teplice A10:7 V: Zajíček Vladimír
1115. 12. 2018 16:00SKST Baník Most BTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10:5 V: Šťovíček Zdeněk
1220. 01. 2019 10:00
změna pořadatelství
TJ Sever Žatec AKST Jirkov A TECHNOLINE10:6 V: Plečinda Jiří
1220. 01. 2019 10:00TJ Krupka ATTC Litvínov A3:10 V: Dohnal Jiří
1220. 01. 2019 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Baník Most C3:10 V: Michal Jozef
1220. 01. 2019 10:00TJ Sokol Filipov ASKP Sever Ústí nad Labem A10:6 V: Mrázek Michal
1220. 01. 2019 10:00SKST Teplice ATTC Litoměřice C10:3 V: Freimann Karel
1220. 01. 2019 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ASKST Baník Most B1:10 V: Cibulka Vladimír
1302. 02. 2019 16:00SKST Baník Most BTJ Sever Žatec A10:7 V: Chalupa Radek
1302. 02. 2019 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice AKST Jirkov A TECHNOLINE4:10 V: Cibulka Vladimír
1302. 02. 2019 16:00TTC Litoměřice CTTC Litvínov A8:10 V: Zajíček Vladimír
1302. 02. 2019 16:00SKST Teplice ATJ Krupka A10:7 V: Freimann Karel
1302. 02. 2019 15:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most C9:9 V: Vysoudil Jan
1302. 02. 2019 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Spartak Lubenec A10:4 V: Mrázek Michal
1403. 02. 2019 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATJ Sever Žatec A10:2 V: Cibulka Vladimír
1403. 02. 2019 10:00SKST Baník Most BKST Jirkov A TECHNOLINE10:6 V: Šťovíček Zdeněk
1403. 02. 2019 10:00SKST Teplice ATTC Litvínov A7:10 V: Freimann Karel
1403. 02. 2019 10:00TTC Litoměřice CTJ Krupka A5:10 V: Zajíček Vladimír
1403. 02. 2019 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most C10:8 V: Mrázek Michal
1401. 02. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Spartak Lubenec A9:9 V: Vysoudil Jan
1516. 02. 2019 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most B9:9 V: Pavlík Petr
1516. 02. 2019 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10:7 V: Mrázek Michal
1516. 02. 2019 16:00SKST Baník Most CTTC Litoměřice C10:7 V: Houdková Helena
1516. 02. 2019 16:00TJ Spartak Lubenec ASKST Teplice A10:7 V: Michal Jozef
1516. 02. 2019 16:00TTC Litvínov ATJ Sever Žatec A10:7 V: Čejka Vratislav
1516. 02. 2019 16:00TJ Krupka AKST Jirkov A TECHNOLINE5:10 V: Dohnal Jiří
1617. 02. 2019 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most B4:10 V: Mrázek Michal
1617. 02. 2019 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10:4 V: Pavlík Petr
1617. 02. 2019 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litoměřice C10:0 V: Michal Jozef
1617. 02. 2019 10:00SKST Baník Most CSKST Teplice A10:5 V: Houdková Helena
1617. 02. 2019 10:00TJ Krupka ATJ Sever Žatec A10:2 V: Dohnal Jiří
1617. 02. 2019 10:00TTC Litvínov AKST Jirkov A TECHNOLINE10:7 V: Kohutka Josef
1702. 03. 2019 16:00SKST Baník Most BTTC Litvínov A10:3 V: Šťovíček Zdeněk
1702. 03. 2019 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATJ Krupka A10:6 V: Cibulka Vladimír
1702. 03. 2019 16:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most C10:7 V: Farkota Jiří
1702. 03. 2019 16:00KST Jirkov A TECHNOLINETJ Spartak Lubenec A10:7 V: Traspe Jan
1702. 03. 2019 16:00TTC Litoměřice CSKP Sever Ústí nad Labem A7:10 V: Zajíček Vladimír
1702. 03. 2019 16:00SKST Teplice ATJ Sokol Filipov A4:10 V: Freimann Karel
1803. 03. 2019 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATTC Litvínov A6:10 V: Cibulka Vladimír
1803. 03. 2019 10:00SKST Baník Most BTJ Krupka A10:8 V: Šťovíček Zdeněk
1803. 03. 2019 10:00KST Jirkov A TECHNOLINESKST Baník Most C10:5 V: Obracaník Štefan
1803. 03. 2019 10:00TJ Sever Žatec ATJ Spartak Lubenec A10:6 V: Farkota Jiří
1803. 03. 2019 10:00SKST Teplice ASKP Sever Ústí nad Labem A6:10 V: Freimann Karel
1803. 03. 2019 10:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Filipov A8:10 V: Sekyra Jiří
1916. 03. 2019 16:00TTC Litoměřice CSKST Baník Most B2:10 V: Sekyra Jiří
1916. 03. 2019 16:00SKST Teplice ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10:4 V: Freimann Karel
1916. 03. 2019 14:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sever Žatec A1:10 V: Vysoudil Jan
1916. 03. 2019 16:00TJ Sokol Filipov AKST Jirkov A TECHNOLINE10:7 V: Mrázek Michal
1916. 03. 2019 16:00SKST Baník Most CTTC Litvínov A9:9 V: Houdková Helena
1916. 03. 2019 16:00TJ Spartak Lubenec ATJ Krupka A6:10 V: Michal Jozef
2017. 03. 2019 10:00SKST Teplice ASKST Baník Most B7:10 V: Freimann Karel
2017. 03. 2019 10:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A7:10 V: Sekyra Jiří
2017. 03. 2019 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Sever Žatec A10:5 V: Mrázek Michal
2017. 03. 2019 10:00SKP Sever Ústí nad Labem AKST Jirkov A TECHNOLINE4:10 V: Vysoudil Jan
2017. 03. 2019 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litvínov A5:10 V: Michal Jozef
2017. 03. 2019 10:00SKST Baník Most CTJ Krupka A7:10 V: Houdková Helena
2120. 09. 2018 18:00SKST Baník Most BSKST Baník Most C10:8 V: Šťovíček Zdeněk
2130. 03. 2019 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATJ Spartak Lubenec A10:7 V: Cibulka Vladimír
2130. 03. 2019 16:00TTC Litvínov ASKP Sever Ústí nad Labem A10:4 V: Fencl Radek
2130. 03. 2019 16:00TJ Krupka ATJ Sokol Filipov A2:10 V: Dohnal Jiří
2130. 03. 2019 16:00TJ Sever Žatec ATTC Litoměřice C10:0 V: Farkota Jiří
2130. 03. 2019 16:00KST Jirkov A TECHNOLINESKST Teplice A10:6 V: Traspe Jan
2231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ASKST Baník Most C10:3 V: Cibulka Vladimír
2230. 03. 2019 12:00SKST Baník Most BTJ Spartak Lubenec A10:3 V: Šťovíček Zdeněk
2231. 03. 2019 10:00TJ Krupka ASKP Sever Ústí nad Labem A10:5 V: dohoda
2231. 03. 2019 10:00
Po skončení utkání proběhne los, zda se bude konat play-off divize.
TTC Litvínov ATJ Sokol Filipov A9:9 V: Kohutka Josef
2231. 03. 2019 10:00KST Jirkov A TECHNOLINETTC Litoměřice C10:0 V: Obracaník Štefan
2231. 03. 2019 10:00TJ Sever Žatec ASKST Teplice A10:8 V: Farkota Jiří
Krajský přebor I. třídy
129. 09. 2018 15:00KST Libědice ATJ Krupka B9:9 V: Tomeš Jiří
129. 09. 2018 16:00TJ Sever Žatec BSKST Děčín B10:6 V:
129. 09. 2018 16:00SKST Baník Most DTTC Duchcov A5:10 V: Žielinský Tomáš
129. 09. 2018 16:00TTC Litvínov BSKST Teplice B10:4 V: Čejka Vratislav
129. 09. 2018 16:00TJ Baník Březenecká ATTC Roudnice A10:5 V: Sojka Theodor
129. 09. 2018 16:00KST Jirkov BASK Lovosice A7:10 V:
230. 09. 2018 10:00KST Libědice ASKST Děčín B7:10 V: Tomeš Jiří
230. 09. 2018 10:00TJ Sever Žatec BTJ Krupka B10:0wo V:
230. 09. 2018 10:00SKST Baník Most DSKST Teplice B3:10 V: Žielinský Tomáš
230. 09. 2018 10:00TTC Litvínov BTTC Duchcov A9:9 V: Čejka Vratislav
230. 09. 2018 10:00TJ Baník Březenecká AASK Lovosice A10:4 V: Sojka Theodor
230. 09. 2018 10:00KST Jirkov BTTC Roudnice A10:8 V:
313. 10. 2018 16:00TJ Krupka BTTC Roudnice A0:10wo V:
313. 10. 2018 16:00SKST Děčín BASK Lovosice A9:9 V: Knebl Milan
313. 10. 2018 16:00TTC Duchcov ATJ Baník Březenecká A5:10 V: Mareš Jan
313. 10. 2018 16:00SKST Teplice BKST Jirkov B10:8 V: Freimann Karel
313. 10. 2018 15:00KST Libědice ASKST Baník Most D9:9 V: Tomeš Jiří
313. 10. 2018 16:00TJ Sever Žatec BTTC Litvínov B7:10 V:
414. 10. 2018 10:00TJ Krupka BASK Lovosice A0:10wo V:
414. 10. 2018 11:00SKST Děčín BTTC Roudnice A9:9 V: Knebl Milan
414. 10. 2018 10:00TTC Duchcov AKST Jirkov B6:10 V:
414. 10. 2018 10:00SKST Teplice BTJ Baník Březenecká A8:10 V: Freimann Karel
414. 10. 2018 10:00KST Libědice ATTC Litvínov B6:10 V: Tomeš Jiří
414. 10. 2018 10:00TJ Sever Žatec BSKST Baník Most D10:4 V: Farkota Jiří
527. 10. 2018 16:00SKST Baník Most DTJ Krupka B10:7 V: Žielinský Tomáš
527. 10. 2018 16:00TTC Litvínov BSKST Děčín B10:8 V: Fencl Radek
527. 10. 2018 16:00TJ Baník Březenecká AKST Libědice A10:2 V: Sojka Theodor
527. 10. 2018 16:00KST Jirkov BTJ Sever Žatec B10:5 V: Šístek Pavel
527. 10. 2018 16:00TTC Roudnice ATTC Duchcov A5:10 V: Holub Čestmír
527. 10. 2018 16:00ASK Lovosice ASKST Teplice B9:9 V: Mego Emil
628. 10. 2018 10:00SKST Baník Most DSKST Děčín B5:10 V: Žielinský Tomáš
628. 10. 2018 10:00TTC Litvínov BTJ Krupka B10:0wo V: Fencl Radek
628. 10. 2018 10:00TJ Baník Březenecká ATJ Sever Žatec B10:3 V: Sojka Theodor
628. 10. 2018 10:00KST Jirkov BKST Libědice A10:1 V: Šístek Pavel
628. 10. 2018 10:00TTC Roudnice ASKST Teplice B8:10 V: Holub Čestmír
628. 10. 2018 10:00ASK Lovosice ATTC Duchcov A10:7 V: Mego Emil
710. 11. 2018 16:00TJ Krupka BTTC Duchcov A6:10 V: Pivoňka Jaromír
710. 11. 2018 16:00SKST Děčín BSKST Teplice B10:5 V: Matas Jan
710. 11. 2018 15:00KST Libědice ATTC Roudnice A4:10 V: Tomeš Jiří
710. 11. 2018 16:00TJ Sever Žatec BASK Lovosice A10:2 V:
710. 11. 2018 16:00SKST Baník Most DTJ Baník Březenecká A2:10 V:
710. 11. 2018 16:00TTC Litvínov BKST Jirkov B7:10 V: Fencl Radek
811. 11. 2018 10:00TJ Krupka BSKST Teplice B0:10wo V: Dohnal Jiří
811. 11. 2018 11:00SKST Děčín BTTC Duchcov A10:5 V: Dyškant Zdeněk
811. 11. 2018 10:00KST Libědice AASK Lovosice A10:8 V: Tomeš Jiří
811. 11. 2018 10:00TJ Sever Žatec BTTC Roudnice A9:9 V:
811. 11. 2018 10:00SKST Baník Most DKST Jirkov B10:8 V: Žielinský Tomáš
811. 11. 2018 10:00TTC Litvínov BTJ Baník Březenecká A5:10 V: Čejka Vratislav
924. 11. 2018 16:00TJ Baník Březenecká ATJ Krupka B10:5 V: Sojka Theodor
924. 11. 2018 16:00KST Jirkov BSKST Děčín B7:10 V: Šístek Pavel
924. 11. 2018 16:00TTC Roudnice ASKST Baník Most D10:8 V: Hrádek Antonín
924. 11. 2018 16:00ASK Lovosice ATTC Litvínov B9:9 V: Mego Emil
924. 11. 2018 16:00TTC Duchcov AKST Libědice A10:4 V: Mareš Jan
924. 11. 2018 16:00SKST Teplice BTJ Sever Žatec B5:10 V: Freimann Karel
1025. 11. 2018 10:00TJ Baník Březenecká ASKST Děčín B3:10 V: Sojka Theodor
1025. 11. 2018 10:00KST Jirkov BTJ Krupka B10:0wo V: Šístek Pavel
1025. 11. 2018 10:00TTC Roudnice ATTC Litvínov B4:10 V: Holub Čestmír
1025. 11. 2018 13:00
herna SKST Baník Most
ASK Lovosice ASKST Baník Most D6:10 V: Žielinský Tomáš
1025. 11. 2018 10:00TTC Duchcov ATJ Sever Žatec B10:6 V: Mareš Jan
1025. 11. 2018 10:00SKST Teplice BKST Libědice A10:1 V: Freimann Karel
1108. 12. 2018 15:00KST Libědice ATJ Sever Žatec B0:10 V: Tomeš Jiří
1108. 12. 2018 10:00SKST Baník Most DTTC Litvínov B3:10 V: Žielinský Tomáš
1108. 12. 2018 16:00TJ Baník Březenecká AKST Jirkov B10:8 V: Sojka Theodor
1108. 12. 2018 14:00TTC Roudnice AASK Lovosice A3:10 V: Holub Čestmír
1108. 12. 2018 16:00TTC Duchcov ASKST Teplice B10:6 V:
1108. 12. 2018 16:00TJ Krupka BSKST Děčín B0:10wo V: Dohnal Jiří
1212. 01. 2019 16:00TJ Sever Žatec BKST Libědice A10:2 V:
1212. 01. 2019 16:00TTC Litvínov BSKST Baník Most D10:6 V: Čejka Vratislav
1212. 01. 2019 16:00KST Jirkov BTJ Baník Březenecká A8:10 V: Šístek Pavel
1211. 01. 2019 18:00ASK Lovosice ATTC Roudnice A10:6 V: Mego Emil
1212. 01. 2019 16:00SKST Teplice BTTC Duchcov A10:5 V: Freimann Karel
1212. 01. 2019 16:00SKST Děčín BTJ Krupka B10:0wo V: Polanská Jana
1326. 01. 2019 16:00TJ Krupka BKST Libědice A0:10wo V:
1326. 01. 2019 16:00SKST Děčín BTJ Sever Žatec B10:6 V: Dyškant Zdeněk
1326. 01. 2019 16:00TTC Duchcov ASKST Baník Most D10:7 V: Mareš Jan
1326. 01. 2019 16:00SKST Teplice BTTC Litvínov B9:9 V: Freimann Karel
1326. 01. 2019 16:00TTC Roudnice ATJ Baník Březenecká A9:9 V: Holub Čestmír
1326. 01. 2019 16:00ASK Lovosice AKST Jirkov B10:7 V: Mego Emil
1427. 01. 2019 11:00SKST Děčín BKST Libědice A10:0 V: Dyškant Zdeněk
1427. 01. 2019 10:00TJ Krupka BTJ Sever Žatec B0:10wo V: Dohnal Jiří
1427. 01. 2019 10:00SKST Teplice BSKST Baník Most D10:3 V: Freimann Karel
1427. 01. 2019 10:00TTC Duchcov ATTC Litvínov B10:3 V:
1427. 01. 2019 10:00ASK Lovosice ATJ Baník Březenecká A8:10 V: Mego Emil
1427. 01. 2019 10:00TTC Roudnice AKST Jirkov B10:7 V: Kozel Bohumil
1509. 02. 2019 16:00TTC Roudnice ATJ Krupka B10:0wo V: Kozel Bohumil
1509. 02. 2019 16:00ASK Lovosice ASKST Děčín B10:4 V: Santo Petr
1509. 02. 2019 16:00TJ Baník Březenecká ATTC Duchcov A10:3 V: Sojka Theodor
1509. 02. 2019 16:00KST Jirkov BSKST Teplice B10:5 V: Šístek Pavel
1509. 02. 2019 16:00SKST Baník Most DKST Libědice A10:1 V: Chalupa Radek
1515. 03. 2019 18:00
termín určen svazem
TTC Litvínov BTJ Sever Žatec B4:10 V: Kohutka Josef
1610. 02. 2019 10:00ASK Lovosice ATJ Krupka B10:0wo V: Santo Petr
1610. 02. 2019 10:00TTC Roudnice ASKST Děčín B2:10 V: Holub Čestmír
1610. 02. 2019 10:00KST Jirkov BTTC Duchcov A10:3 V: Šístek Pavel
1610. 02. 2019 10:00TJ Baník Březenecká ASKST Teplice B10:2 V: Sojka Theodor
1610. 02. 2019 10:00TTC Litvínov BKST Libědice A10:5 V: Čejka Vratislav
1606. 04. 2019 10:00
termín určen svazem
SKST Baník Most DTJ Sever Žatec B10:6 V: Žielinský Tomáš
1723. 02. 2019 16:00TJ Krupka BSKST Baník Most D0:10wo V: Pelc Marek
1715. 02. 2019 18:00SKST Děčín BTTC Litvínov B9:9 V: Matas Jan
1723. 02. 2019 15:00KST Libědice ATJ Baník Březenecká A0:10 V: Tomeš Jiří
1723. 02. 2019 16:00TJ Sever Žatec BKST Jirkov B10:7 V:
1723. 02. 2019 16:00TTC Duchcov ATTC Roudnice A10:7 V: Vích Josef
1723. 02. 2019 16:00SKST Teplice BASK Lovosice A10:8 V: Freimann Karel
1824. 02. 2019 11:00SKST Děčín BSKST Baník Most D10:4 V: Dyškant Zdeněk
1824. 02. 2019 14:00
Husitská 34, Krupka 417 41, pinčesárna
TJ Krupka BTTC Litvínov B0:10wo V: Pelc Marek
1824. 02. 2019 10:00TJ Sever Žatec BTJ Baník Březenecká A10:8 V:
1824. 02. 2019 10:00KST Libědice AKST Jirkov B1:10 V: Tomeš Jiří
1824. 02. 2019 10:00SKST Teplice BTTC Roudnice A9:9 V: Freimann Karel
1824. 02. 2019 10:00TTC Duchcov AASK Lovosice A10:7 V: Janečka Josef
1909. 03. 2019 16:00TTC Duchcov ATJ Krupka B10:1 V: Vích Josef
1909. 03. 2019 16:00SKST Teplice BSKST Děčín B2:10 V: Freimann Karel
1909. 03. 2019 16:00TTC Roudnice AKST Libědice A10:4 V: Holub Čestmír
1909. 03. 2019 16:00ASK Lovosice ATJ Sever Žatec B10:4 V: Mego Emil
1909. 03. 2019 16:00TJ Baník Březenecká ASKST Baník Most D10:6 V: Klíma Karel
1909. 03. 2019 10:00KST Jirkov BTTC Litvínov B9:9 V: Šístek Pavel
2010. 03. 2019 10:00SKST Teplice BTJ Krupka B10:0wo V: Freimann Karel
2010. 03. 2019 10:00TTC Duchcov ASKST Děčín B3:10 V: Vích Josef
2010. 03. 2019 10:00ASK Lovosice AKST Libědice A10:3 V: Mego Emil
2010. 03. 2019 10:00TTC Roudnice ATJ Sever Žatec B6:10 V: Kozel Bohumil
2010. 03. 2019 10:00KST Jirkov BSKST Baník Most D10:8 V: Šístek Pavel
2010. 03. 2019 10:00TJ Baník Březenecká ATTC Litvínov B10:2 V: Klíma Karel
2123. 03. 2019 16:00TJ Krupka BTJ Baník Březenecká A5:10 V: Pelc Marek
2123. 03. 2019 16:00SKST Děčín BKST Jirkov B7:10 V: Dyškant Zdeněk
2123. 03. 2019 16:00SKST Baník Most DTTC Roudnice A10:8 V: Holovčák Jiří
2123. 03. 2019 16:00TTC Litvínov BASK Lovosice A10:4 V: Kohutka Josef
2123. 03. 2019 12:00KST Libědice ATTC Duchcov A2:10 V: Tomeš Jiří
2123. 03. 2019 16:00TJ Sever Žatec BSKST Teplice B10:6 V: Farkota Jiří
2224. 03. 2019 11:00SKST Děčín BTJ Baník Březenecká A8:10 V:
2224. 03. 2019 10:00TJ Krupka BKST Jirkov B3:10 V: Pelc Marek
2224. 03. 2019 10:00TTC Litvínov BTTC Roudnice A9:9 V: Kohutka Josef
2224. 03. 2019 10:00SKST Baník Most DASK Lovosice A9:9 V: Žielinský Tomáš
2224. 03. 2019 10:00TJ Sever Žatec BTTC Duchcov A10:6 V: Farkota Jiří
2224. 03. 2019 10:00KST Libědice ASKST Teplice B2:10 V: Tomeš Jiří
Krajský přebor II.tř. sk.A
106. 10. 2018 12:00TJ Baník Březenecká BTJ Klášterec nad Ohří A6:12 V: Klíma Karel
106. 10. 2018 12:00TJ Baník Březenecká CTJ Sever Žatec C3:15 V: Tichý Jiří
103. 10. 2018 17:30KST Jirkov CTJ Sokol Spořice A9:9 V: Šístek Pavel
105. 10. 2018 18:00TJ Spartak Lubenec BSokol Horní Jiřetín A11:7 V: Michal Jozef
105. 10. 2018 18:00TTC Litvínov CST Kopisty A10:8 V: Čejka Vratislav
106. 10. 2018 10:00SKST Baník Most ETJ Baník Meziboří A11:7 V: Šťovíček Zdeněk
212. 10. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Baník Meziboří A16:2 V: Hlaváč František
208. 10. 2018 18:00ST Kopisty ASKST Baník Most E6:12 V:
213. 10. 2018 10:00Sokol Horní Jiřetín ATTC Litvínov C10:8 V:
211. 10. 2018 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Spartak Lubenec B9:9 V:
212. 10. 2018 18:00TJ Sever Žatec CKST Jirkov C7:11 V: Farkota Jiří
223. 09. 2018 12:00TJ Baník Březenecká BTJ Baník Březenecká C13:5 V: Sojka Theodor
320. 10. 2018 12:00TJ Baník Březenecká CTJ Klášterec nad Ohří A4:14 V: Klíma Karel
317. 10. 2018 17:30KST Jirkov CTJ Baník Březenecká B10:8 V: Šístek Pavel
319. 10. 2018 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sever Žatec C5:13 V: Michal Jozef
319. 10. 2018 18:00
herna 2. patro
TTC Litvínov CTJ Sokol Spořice A11:7 V: Brožová Alena
320. 10. 2018 10:00SKST Baník Most ESokol Horní Jiřetín A14:4 V: Šťovíček Zdeněk
315. 10. 2018 18:00TJ Baník Meziboří AST Kopisty A11:7 V: Hocelík Viktor
426. 10. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří AST Kopisty A15:3 V: Hlaváč František
427. 10. 2018 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Baník Meziboří A7:11 V:
425. 10. 2018 18:00TJ Sokol Spořice ASKST Baník Most E12:6 V:
426. 10. 2018 18:00TJ Sever Žatec CTTC Litvínov C14:4 V: Farkota Jiří
427. 10. 2018 12:00TJ Baník Březenecká BTJ Spartak Lubenec B8:10 V: Sojka Theodor
427. 10. 2018 12:00TJ Baník Březenecká CKST Jirkov C5:13 V:
531. 10. 2018 17:30KST Jirkov CTJ Klášterec nad Ohří A14:4 V: Šístek Pavel
502. 11. 2018 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Baník Březenecká C16:2 V: Michal Jozef
502. 11. 2018 18:00TTC Litvínov CTJ Baník Březenecká B11:7 V: Kohutka Josef
503. 11. 2018 10:00SKST Baník Most ETJ Sever Žatec C7:11 V: Žielinský Tomáš
529. 10. 2018 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sokol Spořice A4:14 V: Hocelík Viktor
529. 10. 2018 18:00ST Kopisty ASokol Horní Jiřetín A4:14 V: Dvořák Jiří
609. 11. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří ASokol Horní Jiřetín A12:6 V: Hlaváč František
608. 11. 2018 18:00TJ Sokol Spořice AST Kopisty A14:4 V:
609. 11. 2018 18:00TJ Sever Žatec CTJ Baník Meziboří A14:4 V:
610. 11. 2018 12:00TJ Baník Březenecká BSKST Baník Most E9:9 V: Klíma Karel
610. 11. 2018 12:00TJ Baník Březenecká CTTC Litvínov C7:11 V: Tichý Jiří
607. 11. 2018 17:30KST Jirkov CTJ Spartak Lubenec B12:6 V: Šístek Pavel
716. 11. 2018 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Klášterec nad Ohří A6:12 V: Michal Jozef
716. 11. 2018 18:00TTC Litvínov CKST Jirkov C8:10 V: Kohutka Josef
717. 11. 2018 10:00SKST Baník Most ETJ Baník Březenecká C14:4 V:
712. 11. 2018 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Baník Březenecká B8:10 V: Čtvrtečka Petr
712. 11. 2018 18:00ST Kopisty ATJ Sever Žatec C6:12 V: Dvořák Jiří
717. 11. 2018 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Sokol Spořice A7:11 V:
823. 11. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Spořice A9:9 V: Hlaváč František
823. 11. 2018 18:00TJ Sever Žatec CSokol Horní Jiřetín A17:1 V: Farkota Jiří
824. 11. 2018 12:00TJ Baník Březenecká BST Kopisty A15:3 V: Sojka Theodor
824. 11. 2018 12:00TJ Baník Březenecká CTJ Baník Meziboří A4:14 V: Sojka Theodor
821. 11. 2018 17:30KST Jirkov CSKST Baník Most E10:8 V: Šístek Pavel
823. 11. 2018 18:00TJ Spartak Lubenec BTTC Litvínov C7:11 V: Michal Jozef
930. 11. 2018 18:00TTC Litvínov CTJ Klášterec nad Ohří A9:9 V: Bláha Radek
901. 12. 2018 16:00SKST Baník Most ETJ Spartak Lubenec B13:5 V: Šťovíček Zdeněk
926. 11. 2018 18:00TJ Baník Meziboří AKST Jirkov C6:12 V: Slivoň Miloš
926. 11. 2018 18:00ST Kopisty ATJ Baník Březenecká C12:6 V: Dvořák Jiří
901. 12. 2018 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Baník Březenecká B11:7 V:
929. 11. 2018 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Sever Žatec C11:7 V:
1007. 12. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sever Žatec C10:8 V: Hlaváč František
1008. 12. 2018 12:00TJ Baník Březenecká BTJ Sokol Spořice A10:8 V: Sojka Theodor
1008. 12. 2018 12:00TJ Baník Březenecká CSokol Horní Jiřetín A6:12 V:
1005. 12. 2018 17:30KST Jirkov CST Kopisty A16:2 V: Šístek Pavel
1007. 12. 2018 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Baník Meziboří A18:0 V: Michal Jozef
1007. 12. 2018 18:00TTC Litvínov CSKST Baník Most E12:6 V: Fencl Radek
1114. 12. 2018 18:00SKST Baník Most ETJ Klášterec nad Ohří A6:12 V: Žielinský Tomáš
1110. 12. 2018 18:00TJ Baník Meziboří ATTC Litvínov C9:9 V: Hocelík Viktor
1110. 12. 2018 18:00ST Kopisty ATJ Spartak Lubenec B5:13 V: Dvořák Jiří
1115. 12. 2018 10:00Sokol Horní Jiřetín AKST Jirkov C6:12 V:
1113. 12. 2018 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Baník Březenecká C13:5 V:
1114. 12. 2018 18:00TJ Sever Žatec CTJ Baník Březenecká B11:7 V:
1218. 01. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Baník Březenecká B10:8 V: Hlaváč František
1218. 01. 2019 18:00TJ Sever Žatec CTJ Baník Březenecká C16:2 V: Farkota Jiří
1217. 01. 2019 18:00TJ Sokol Spořice AKST Jirkov C16:2 V:
1219. 01. 2019 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Spartak Lubenec B6:12 V:
1214. 01. 2019 18:00ST Kopisty ATTC Litvínov C5:13 V: Dvořák Jiří
1214. 01. 2019 18:00TJ Baník Meziboří ASKST Baník Most E2:16 V: Slivoň Miloš
1321. 01. 2019 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Klášterec nad Ohří A12:6 V: Hocelík Viktor
1326. 01. 2019 10:00SKST Baník Most EST Kopisty A11:7 V:
1325. 01. 2019 18:00TTC Litvínov CSokol Horní Jiřetín A13:5 V: Brožová Alena
1325. 01. 2019 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sokol Spořice A11:7 V: Michal Jozef
1323. 01. 2019 17:30KST Jirkov CTJ Sever Žatec C12:6 V: Šístek Pavel
1330. 09. 2018 17:00TJ Baník Březenecká CTJ Baník Březenecká B11:7 V: Tichý Jiří
1401. 02. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Baník Březenecká C15:3 V: Hlaváč František
1402. 02. 2019 12:00TJ Baník Březenecká BKST Jirkov C6:12 V: Sojka Theodor
1401. 02. 2019 18:00TJ Sever Žatec CTJ Spartak Lubenec B8:10 V: Farkota Jiří
1431. 01. 2019 18:00TJ Sokol Spořice ATTC Litvínov C8:10 V:
1402. 02. 2019 10:00Sokol Horní Jiřetín ASKST Baník Most E10:8 V:
1428. 01. 2019 18:00ST Kopisty ATJ Baník Meziboří A6:12 V: Dvořák Jiří
1504. 02. 2019 18:00ST Kopisty ATJ Klášterec nad Ohří A5:13 V: Dvořák Jiří
1504. 02. 2019 18:00TJ Baník Meziboří ASokol Horní Jiřetín A14:4 V: Hocelík Viktor
1509. 02. 2019 10:00SKST Baník Most ETJ Sokol Spořice A7:11 V: Chalupa Radek
1508. 02. 2019 18:00TTC Litvínov CTJ Sever Žatec C11:7 V:
1508. 02. 2019 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Baník Březenecká B11:7 V: Podařil Petr
1506. 02. 2019 17:30KST Jirkov CTJ Baník Březenecká C16:2 V: Šístek Pavel
1615. 02. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří AKST Jirkov C9:9 V: Hlaváč František
1616. 02. 2019 12:00TJ Baník Březenecká CTJ Spartak Lubenec B5:13 V: Tichý Jiří
1615. 02. 2019 18:00TJ Baník Březenecká BTTC Litvínov C10:8 V: Klíma Karel
1615. 02. 2019 18:00TJ Sever Žatec CSKST Baník Most E8:10 V: Farkota Jiří
1614. 02. 2019 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Baník Meziboří A9:9 V:
1616. 02. 2019 10:00Sokol Horní Jiřetín AST Kopisty A9:9 V:
1723. 02. 2019 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Klášterec nad Ohří A7:11 V:
1718. 02. 2019 18:00ST Kopisty ATJ Sokol Spořice A1:17 V: Dvořák Jiří
1718. 02. 2019 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sever Žatec C13:5 V: Hocelík Viktor
1723. 02. 2019 10:00SKST Baník Most ETJ Baník Březenecká B12:6 V:
1722. 02. 2019 18:00TTC Litvínov CTJ Baník Březenecká C17:1 V:
1722. 02. 2019 18:00TJ Spartak Lubenec BKST Jirkov C7:11 V: Podařil Petr
1801. 03. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Spartak Lubenec B15:3 V: Hlaváč František
1827. 02. 2019 17:30KST Jirkov CTTC Litvínov C15:3 V: Šístek Pavel
1802. 03. 2019 12:00TJ Baník Březenecká CSKST Baník Most E3:15 V:
1802. 03. 2019 12:00TJ Baník Březenecká BTJ Baník Meziboří A10:8 V:
1801. 03. 2019 18:00TJ Sever Žatec CST Kopisty A12:6 V: Farkota Jiří
1828. 02. 2019 18:00TJ Sokol Spořice ASokol Horní Jiřetín A9:9 V:
1907. 03. 2019 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Klášterec nad Ohří A9:9 V:
1909. 03. 2019 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Sever Žatec C9:9 V:
1904. 03. 2019 18:00ST Kopisty ATJ Baník Březenecká B4:14 V: Dvořák Jiří
1904. 03. 2019 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Baník Březenecká C12:6 V: Hocelík Viktor
1909. 03. 2019 10:00SKST Baník Most EKST Jirkov C13:5 V: Houdková Helena
1908. 03. 2019 18:00TTC Litvínov CTJ Spartak Lubenec B11:7 V: Kohutka Josef
2015. 03. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATTC Litvínov C9:9 V: Hlaváč Jiří
2015. 03. 2019 18:00TJ Spartak Lubenec BSKST Baník Most E10:8 V: Michal Jozef
2013. 03. 2019 17:30KST Jirkov CTJ Baník Meziboří A13:5 V: Šístek Pavel
2016. 03. 2019 12:00TJ Baník Březenecká CST Kopisty A18:0wo
řeší STK
V: Sojka Theodor
2016. 03. 2019 12:00TJ Baník Březenecká BSokol Horní Jiřetín A8:10 V: Sojka Theodor
2015. 03. 2019 18:00TJ Sever Žatec CTJ Sokol Spořice A8:10 V: Farkota Jiří
2122. 03. 2019 18:00TJ Sever Žatec CTJ Klášterec nad Ohří A11:7 V:
2121. 03. 2019 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Baník Březenecká B4:14 V:
2123. 03. 2019 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Baník Březenecká C18:0 V:
2118. 03. 2019 18:00ST Kopisty AKST Jirkov C4:14 V: Dvořák Jiří
2118. 03. 2019 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Spartak Lubenec B11:7 V: Hocelík Viktor
2120. 03. 2019 18:00SKST Baník Most ETTC Litvínov C9:9 V:
2229. 03. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří ASKST Baník Most E14:4 V: Hlaváč František
2229. 03. 2019 18:00TTC Litvínov CTJ Baník Meziboří A12:6 V:
2229. 03. 2019 18:00TJ Spartak Lubenec BST Kopisty A17:1 V: Michal Jozef
2227. 03. 2019 17:30KST Jirkov CSokol Horní Jiřetín A10:8 V: Šístek Pavel
2230. 03. 2019 12:00TJ Baník Březenecká CTJ Sokol Spořice A3:15 V: Sojka Theodor
2230. 03. 2019 12:00TJ Baník Březenecká BTJ Sever Žatec C10:8 V: Sojka Theodor
Krajský přebor II.tř. sk.B
106. 10. 2018 10:00SKST Teplice DSKP Sever Ústí nad Labem B2:16 V: Freimann Karel
104. 10. 2018 17:30KST Apollo Ústí nad Labem ATJ Krupka C8:10 V: Nechyba Zdeněk
105. 10. 2018 18:30Sokol Libochovice ASK Cítoliby A12:6 V: Bernard Jaroslav
105. 10. 2018 18:00TJ Smolnice ATJ Sokol Trnovany A13:5 V:
105. 10. 2018 18:00TJ Sokol Bořislav ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice B6:12 V: Kabourek Jiří
105. 10. 2018 18:00ST Baroni Třebívlice ASKST Teplice C10:8 V: Koutský Jaroslav
212. 10. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Teplice C7:11 V: Pavlík Petr
212. 10. 2018 18:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BST Baroni Třebívlice A13:5 V:
213. 10. 2018 10:00TJ Sokol Trnovany ATJ Sokol Bořislav A8:10 V:
212. 10. 2018 18:00SK Cítoliby ATJ Smolnice A4:14 V:
207. 10. 2018 14:00TJ Krupka CSokol Libochovice A16:2 V:
213. 10. 2018 10:00SKST Teplice DKST Apollo Ústí nad Labem A8:10 V: Freimann Karel
318. 10. 2018 17:30KST Apollo Ústí nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem B11:7 V: Kmoníček Martin
319. 10. 2018 18:30Sokol Libochovice ASKST Teplice D14:4 V: Bernard Jaroslav
319. 10. 2018 18:00TJ Smolnice ATJ Krupka C10:8 V:
320. 10. 2018 10:00TJ Sokol Bořislav ASK Cítoliby A14:4 V: Kabourek Jiří
319. 10. 2018 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Sokol Trnovany A15:3 V: Koutský Jaroslav
316. 10. 2018 18:00
herna Lenešice
SKST Teplice CTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice B5:13 V:
426. 10. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice B3:15 V: Pavlík Petr
420. 10. 2018 10:00TJ Sokol Trnovany ASKST Teplice C6:12 V:
426. 10. 2018 18:00SK Cítoliby AST Baroni Třebívlice A3:15 V: Bednář Radomír
422. 10. 2018 18:00TJ Krupka CTJ Sokol Bořislav A16:2 V:
427. 10. 2018 10:00SKST Teplice DTJ Smolnice A7:11 V: Freimann Karel
425. 10. 2018 17:30KST Apollo Ústí nad Labem ASokol Libochovice A7:11 V: Nechyba Zdeněk
502. 11. 2018 18:30Sokol Libochovice ASKP Sever Ústí nad Labem B10:8 V: Bernard Jaroslav
502. 11. 2018 18:00TJ Smolnice AKST Apollo Ústí nad Labem A14:4 V:
503. 11. 2018 10:00TJ Sokol Bořislav ASKST Teplice D14:4 V: Kabourek Jiří
502. 11. 2018 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Krupka C14:4 V: Koutský Jaroslav
503. 11. 2018 10:00SKST Teplice CSK Cítoliby A18:0 V: Chalupa Radek
502. 11. 2018 18:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BTJ Sokol Trnovany A15:3 V: Cibulka Vladimír
609. 11. 2018 17:30SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Trnovany A15:3 V: Pavlík Petr
609. 11. 2018 18:00SK Cítoliby ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice B3:15 V:
605. 11. 2018 18:00TJ Krupka CSKST Teplice C11:7 V: Dohnal Jiří
611. 11. 2018 10:00SKST Teplice DST Baroni Třebívlice A5:13 V: Freimann Karel
608. 11. 2018 17:30KST Apollo Ústí nad Labem ATJ Sokol Bořislav A15:3 V: Nechyba Zdeněk
609. 11. 2018 18:30Sokol Libochovice ATJ Smolnice A9:9 V: Bernard Jaroslav
716. 11. 2018 18:00TJ Smolnice ASKP Sever Ústí nad Labem B16:2 V:
717. 11. 2018 10:00TJ Sokol Bořislav ASokol Libochovice A9:9 V: Kabourek Jiří
715. 11. 2018 18:00ST Baroni Třebívlice AKST Apollo Ústí nad Labem A13:5 V: Koutský Jaroslav
726. 09. 2018 18:00SKST Teplice CSKST Teplice D14:4 V: Freimann Karel
716. 11. 2018 18:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BTJ Krupka C14:4 V:
717. 11. 2018 10:00TJ Sokol Trnovany ASK Cítoliby A8:10 V: Opolský František
823. 11. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSK Cítoliby A12:6 V: Pavlík Petr
819. 11. 2018 18:00TJ Krupka CTJ Sokol Trnovany A13:5 V: Dohnal Jiří
824. 11. 2018 10:00SKST Teplice DTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice B3:15 V: Freimann Karel
822. 11. 2018 17:30KST Apollo Ústí nad Labem ASKST Teplice C3:15 V: Nechyba Zdeněk
823. 11. 2018 18:30Sokol Libochovice AST Baroni Třebívlice A6:12 V: Bernard Jaroslav
823. 11. 2018 18:00TJ Smolnice ATJ Sokol Bořislav A13:5 V:
901. 12. 2018 10:00TJ Sokol Bořislav ASKP Sever Ústí nad Labem B9:9 V: Kabourek Jiří
930. 11. 2018 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Smolnice A10:8 V: Koutský Jaroslav
911. 11. 2018 10:00SKST Teplice CSokol Libochovice A9:9 V: Chalupa Radek
930. 11. 2018 18:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BKST Apollo Ústí nad Labem A17:1 V:
901. 12. 2018 10:00TJ Sokol Trnovany ASKST Teplice D13:5 V: Opolský František
930. 11. 2018 18:00SK Cítoliby ATJ Krupka C3:15 V:
1007. 12. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Krupka C10:8 V: Pavlík Petr
1008. 12. 2018 10:00SKST Teplice DSK Cítoliby A9:9 V: Freimann Karel
1006. 12. 2018 17:30KST Apollo Ústí nad Labem ATJ Sokol Trnovany A16:2 V: Nechyba Zdeněk
1007. 12. 2018 18:30Sokol Libochovice ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice B8:10 V: Bernard Jaroslav
1012. 11. 2018 18:00TJ Smolnice ASKST Teplice C10:8 V:
1008. 12. 2018 10:00TJ Sokol Bořislav AST Baroni Třebívlice A12:6 V: Kabourek Jiří
1114. 12. 2018 18:00ST Baroni Třebívlice ASKP Sever Ústí nad Labem B12:6 V: Koutský Jaroslav
1128. 10. 2018 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Bořislav A12:6 V: Freimann Karel
1114. 12. 2018 18:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BTJ Smolnice A11:7 V:
1115. 12. 2018 10:00TJ Sokol Trnovany ASokol Libochovice A5:13 V: Opolský František
1114. 12. 2018 18:00SK Cítoliby AKST Apollo Ústí nad Labem A8:10 V:
1110. 12. 2018 18:00TJ Krupka CSKST Teplice D17:1 V: Dohnal Jiří
1218. 01. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Teplice D14:4 V: Pavlík Petr
1215. 01. 2019 18:00TJ Krupka CKST Apollo Ústí nad Labem A7:11 V: Pelc Marek
1220. 12. 2018 19:00SK Cítoliby ASokol Libochovice A6:12 V:
1219. 01. 2019 10:00TJ Sokol Trnovany ATJ Smolnice A5:13 V: Opolský František
1218. 01. 2019 18:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BTJ Sokol Bořislav A18:0 V:
1219. 01. 2019 10:00SKST Teplice CST Baroni Třebívlice A12:6 V: Freimann Karel
1326. 01. 2019 10:00SKST Teplice CSKP Sever Ústí nad Labem B8:10 V:
1325. 01. 2019 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice B4:14 V: Koutský Jaroslav
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Bořislav ATJ Sokol Trnovany A12:6 V: Kabourek Jiří
1325. 01. 2019 18:00TJ Smolnice ASK Cítoliby A15:3 V:
1325. 01. 2019 18:30Sokol Libochovice ATJ Krupka C14:4 V: Bernard Jaroslav
1324. 01. 2019 17:30KST Apollo Ústí nad Labem ASKST Teplice D9:9 V: Nechyba Zdeněk
1430. 01. 2019 17:15SKP Sever Ústí nad Labem BKST Apollo Ústí nad Labem A12:6 V: Pavlík Petr
1402. 02. 2019 10:00SKST Teplice DSokol Libochovice A9:9 V: Freimann Karel
1429. 01. 2019 18:00TJ Krupka CTJ Smolnice A6:12 V: Pelc Marek
1401. 02. 2019 18:00SK Cítoliby ATJ Sokol Bořislav A4:14 V:
1402. 02. 2019 10:00TJ Sokol Trnovany AST Baroni Třebívlice A8:10 V: Opolský František
1401. 02. 2019 18:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BSKST Teplice C15:3 V:
1508. 02. 2019 18:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BSKP Sever Ústí nad Labem B15:3 V:
1509. 02. 2019 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Trnovany A15:3 V: Freimann Karel
1508. 02. 2019 18:00ST Baroni Třebívlice ASK Cítoliby A13:5 V: Koutský Jaroslav
1509. 02. 2019 10:00TJ Sokol Bořislav ATJ Krupka C12:6 V: Kabourek Jiří
1508. 02. 2019 18:00TJ Smolnice ASKST Teplice D17:1 V:
1508. 02. 2019 18:30Sokol Libochovice AKST Apollo Ústí nad Labem A4:14 V: Bernard Jaroslav
1615. 02. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSokol Libochovice A14:4 V: Pavlík Petr
1614. 02. 2019 17:30KST Apollo Ústí nad Labem ATJ Smolnice A11:7 V: Kmoníček Martin
1616. 02. 2019 10:00SKST Teplice DTJ Sokol Bořislav A7:11 V: Freimann Karel
1612. 02. 2019 18:00TJ Krupka CST Baroni Třebívlice A14:4 V: Pelc Marek
1615. 02. 2019 18:00SK Cítoliby ASKST Teplice C11:7 V:
1616. 02. 2019 10:00TJ Sokol Trnovany ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice B3:15 V: Opolský František
1714. 02. 2019 18:00TJ Sokol Trnovany ASKP Sever Ústí nad Labem B2:16 V: Opolský František
1722. 02. 2019 18:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BSK Cítoliby A17:1 V:
1723. 02. 2019 10:00SKST Teplice CTJ Krupka C6:12 V: Freimann Karel
1722. 02. 2019 18:00ST Baroni Třebívlice ASKST Teplice D14:4 V: Koutský Jaroslav
1723. 02. 2019 10:00TJ Sokol Bořislav AKST Apollo Ústí nad Labem A8:10 V: Kabourek Jiří
1722. 02. 2019 18:00TJ Smolnice ASokol Libochovice A13:5 V:
1801. 03. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Smolnice A4:14 V: Pavlík Petr
1827. 02. 2019 18:30Sokol Libochovice ATJ Sokol Bořislav A9:9 V: Bernard Jaroslav
1828. 02. 2019 17:30KST Apollo Ústí nad Labem AST Baroni Třebívlice A8:10 V: Nechyba Zdeněk
1829. 09. 2018 10:00SKST Teplice DSKST Teplice C4:14 V: Freimann Karel
1826. 02. 2019 18:00TJ Krupka CTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice B4:14 V: Pelc Marek
1801. 03. 2019 18:00SK Cítoliby ATJ Sokol Trnovany A14:4 V:
1908. 03. 2019 18:00SK Cítoliby ASKP Sever Ústí nad Labem B8:10 V:
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol Trnovany ATJ Krupka C10:8 V: Opolský František
1908. 03. 2019 18:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BSKST Teplice D16:2 V: Cibulka Vladimír
1909. 03. 2019 10:00SKST Teplice CKST Apollo Ústí nad Labem A9:9 V: Freimann Karel
1908. 03. 2019 18:00ST Baroni Třebívlice ASokol Libochovice A12:6 V: Koutský Jaroslav
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol Bořislav ATJ Smolnice A6:12 V: Kabourek Jiří
2015. 03. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Bořislav A14:4 V: Pavlík Petr
2015. 03. 2019 18:00TJ Smolnice AST Baroni Třebívlice A6:12 V:
2015. 03. 2019 18:00Sokol Libochovice ASKST Teplice C8:10 V: Bernard Jaroslav
2014. 03. 2019 17:30KST Apollo Ústí nad Labem ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice B5:13 V: Nechyba Zdeněk
2016. 03. 2019 10:00SKST Teplice DTJ Sokol Trnovany A9:9 V: Freimann Karel
2012. 03. 2019 18:00TJ Krupka CSK Cítoliby A12:6 V: Pelc Marek
2119. 03. 2019 18:00TJ Krupka CSKP Sever Ústí nad Labem B5:13 V: Pelc Marek
2122. 03. 2019 18:00SK Cítoliby ASKST Teplice D9:9 V:
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol Trnovany AKST Apollo Ústí nad Labem A4:14 V: Opolský František
2122. 03. 2019 18:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BSokol Libochovice A17:1 V:
2123. 03. 2019 10:00SKST Teplice CTJ Smolnice A7:11 V:
2122. 03. 2019 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Sokol Bořislav A9:9 V: Koutský Jaroslav
2229. 03. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BST Baroni Třebívlice A9:9 V: Pavlík Petr
2230. 03. 2019 10:00TJ Sokol Bořislav ASKST Teplice C10:8 V: Kabourek Jiří
2229. 03. 2019 18:00TJ Smolnice ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice B4:14 V:
2214. 03. 2019 18:00Sokol Libochovice ATJ Sokol Trnovany A13:5 V: Bernard Jaroslav
2228. 03. 2019 17:30KST Apollo Ústí nad Labem ASK Cítoliby A13:5 V: Nechyba Zdeněk
2230. 03. 2019 10:00SKST Teplice DTJ Krupka C9:9 V: Freimann Karel
Krajský přebor II.tř. sk.C
105. 10. 2018 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Filipov B12:6 V:
103. 10. 2018 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Dolní Zálezly A15:3 V: Karásek Jiří
105. 10. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí AKST Kalich Litoměřice A11:7 V:
104. 10. 2018 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ATJ Slovan Varnsdorf A16:2 V: Mašek Lubomír
103. 10. 2018 18:00SK Štětí BSK Štětí C13:5 V: Burda Petr
104. 10. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ATTC Roudnice B11:7 V: Hájková Jana
212. 10. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice B11:7 V:
212. 10. 2018 18:00SK Štětí CTJ Sokol Terezín A11:7 V: Novák Ladislav
212. 10. 2018 18:00TJ Slovan Varnsdorf ASK Štětí B5:13 V:
208. 10. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A6:12 V:
212. 10. 2018 18:00
výměna pořadatelství
GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Dolní Zálezly A12:6 V:
212. 10. 2018 18:00TTC Roudnice CTJ Chemička Ústí nad Labem A12:6 V:
319. 10. 2018 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov B11:7 V: Karásek Jiří
319. 10. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice C8:10 V:
318. 10. 2018 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ATJ Dolní Zálezly A16:2 V: Mašek Lubomír
318. 10. 2018 18:00SK Štětí BKST Kalich Litoměřice A13:5 V: Novák Libor
318. 10. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Slovan Varnsdorf A7:11 V: Hájková Jana
319. 10. 2018 18:00TTC Roudnice BSK Štětí C10:8 V: Hrádek Antonín
426. 10. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BSK Štětí C9:9 V:
426. 10. 2018 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATTC Roudnice B11:7 V:
422. 10. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Terezín A10:8 V: Nedbal Václav
423. 10. 2018 18:00
výměna pořadatelství
SK Štětí BTJ Dolní Zálezly A16:2 V: Burda Petr
426. 10. 2018 18:00TTC Roudnice CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A8:10 V:
426. 10. 2018 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem AGPD Benešov nad Ploučnicí A14:4 V: Karásek Jiří
513. 11. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Filipov B11:7 V:
501. 11. 2018 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ATJ Chemička Ústí nad Labem A11:7 V: Mašek Lubomír
501. 11. 2018 18:00SK Štětí BTTC Roudnice C12:6 V: Novák Libor
501. 11. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Dolní Zálezly A14:4 V: Pospíšil Petr
502. 11. 2018 18:00TTC Roudnice BKST Kalich Litoměřice A9:9 V:
502. 11. 2018 18:00SK Štětí CTJ Slovan Varnsdorf A9:9 V: Jurista Josef
609. 11. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Slovan Varnsdorf A9:9 V:
605. 11. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Štětí C14:4 V: Nedbal Václav
608. 11. 2018 18:00
výměna pořadatelství
TTC Roudnice BTJ Dolní Zálezly A16:2 V:
609. 11. 2018 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Terezín A12:6 V:
609. 11. 2018 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Štětí B11:7 V: Karásek Jiří
609. 11. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A7:11 V:
715. 11. 2018 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ATJ Sokol Filipov B14:4 V: Mašek Lubomír
715. 11. 2018 18:00SK Štětí BGPD Benešov nad Ploučnicí A13:5 V: Burda Petr
715. 11. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Chemička Ústí nad Labem A8:10 V: Friedrich Bohuslav
728. 09. 2018 18:00TTC Roudnice BTTC Roudnice C8:10 V:
716. 11. 2018 18:00SK Štětí CTJ Dolní Zálezly A9:9 V: Jurista Josef
716. 11. 2018 18:00TJ Slovan Varnsdorf AKST Kalich Litoměřice A8:10 V:
823. 11. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BKST Kalich Litoměřice A6:12 V:
823. 11. 2018 18:00
výměna pořadatelství
TJ Slovan Varnsdorf ATJ Dolní Zálezly A11:7 V:
823. 11. 2018 18:00TTC Roudnice CSK Štětí C12:6 V:
823. 11. 2018 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Roudnice B11:7 V: Karásek Jiří
823. 11. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Terezín A11:7 V:
822. 11. 2018 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ASK Štětí B10:8 V: Mašek Lubomír
929. 11. 2018 18:00SK Štětí BTJ Sokol Filipov B16:2 V: Burda Petr
929. 11. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A5:13 V: Hájková Jana
930. 11. 2018 18:00TTC Roudnice BGPD Benešov nad Ploučnicí A14:4 V:
930. 11. 2018 18:00SK Štětí CTJ Chemička Ústí nad Labem A9:9 V: Jurista Josef
930. 11. 2018 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATTC Roudnice C6:12 V:
926. 11. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Dolní Zálezly A15:3 V: Nedbal Václav
1007. 12. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Dolní Zálezly A10:8 V:
1007. 12. 2018 18:00TTC Roudnice CKST Kalich Litoměřice A12:6 V:
1007. 12. 2018 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Slovan Varnsdorf A13:5 V: Karásek Jiří
1007. 12. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASK Štětí C14:4 V:
1006. 12. 2018 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ATTC Roudnice B16:2 V: Mašek Lubomír
1006. 12. 2018 18:00SK Štětí BTJ Sokol Terezín A14:4 V: Burda Petr
1113. 12. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Filipov B10:8 V: Hájková Jana
1114. 12. 2018 18:00TTC Roudnice BSK Štětí B9:9 V: Hrádek Antonín
1114. 12. 2018 18:00SK Štětí CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A6:12 V: Nedoma Jiří
1114. 12. 2018 18:00TJ Slovan Varnsdorf AGPD Benešov nad Ploučnicí A9:9 V:
1110. 12. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Chemička Ústí nad Labem A10:8 V: Nedbal Václav
1114. 12. 2018 18:00
výměna pořadatelství
TTC Roudnice CTJ Dolní Zálezly A15:3 V:
1218. 01. 2019 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice C4:14 V:
1215. 01. 2019 17:30
herna ZŠ Chlumec
TJ Dolní Zálezly ATJ Chemička Ústí nad Labem A5:13 V: Hájek Petr
1214. 01. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice AGPD Benešov nad Ploučnicí A12:6 V: Nedbal Václav
1218. 01. 2019 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A7:11 V:
1226. 09. 2018 18:00SK Štětí CSK Štětí B1:17 V: Novák Ladislav
1218. 01. 2019 18:00TTC Roudnice BTJ Sokol Terezín A13:5 V:
1325. 01. 2019 18:00TTC Roudnice BTJ Sokol Filipov B18:0 V: Holub Čestmír
1324. 01. 2019 18:00TJ Sokol Terezín ASK Štětí C13:5 V: Hájková Jana
1324. 01. 2019 18:00SK Štětí BTJ Slovan Varnsdorf A12:6 V: Burda Petr
1324. 01. 2019 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO AKST Kalich Litoměřice A10:8 V: Mašek Lubomír
1324. 01. 2019 18:00
výměna pořadatelství
TJ Dolní Zálezly AGPD Benešov nad Ploučnicí A6:12 V: Hájek Petr
1325. 01. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Roudnice C11:7 V: Karásek Jiří
1401. 02. 2019 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Chemička Ústí nad Labem A9:9 V:
1401. 02. 2019 18:00TTC Roudnice CGPD Benešov nad Ploučnicí A11:7 V:
1431. 01. 2019 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A7:11 V: Hájek Petr
1428. 01. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Štětí B13:5 V: Nedbal Václav
1401. 02. 2019 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATJ Sokol Terezín A10:8 V:
1401. 02. 2019 18:00SK Štětí CTTC Roudnice B3:15 V: Burda Petr
1508. 02. 2019 18:00SK Štětí CTJ Sokol Filipov B11:7 V: Jurista Josef
1508. 02. 2019 18:00TTC Roudnice BTJ Slovan Varnsdorf A11:7 V:
1507. 02. 2019 18:00TJ Sokol Terezín AKST Kalich Litoměřice A6:12 V: Friedrich Bohuslav
1507. 02. 2019 18:00
výměna pořadatelství
TJ Dolní Zálezly ASK Štětí B2:16 V: Hájek Petr
1505. 02. 2019 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ATTC Roudnice C11:7 V: Mašek Lubomír
1508. 02. 2019 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Chemička Ústí nad Labem A7:11 V:
1615. 02. 2019 18:00TJ Sokol Filipov BGPD Benešov nad Ploučnicí A11:7 V:
1615. 02. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A6:12 V: Nechyba Zdeněk
1615. 02. 2019 18:00TTC Roudnice CSK Štětí B7:11 V:
1614. 02. 2019 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Sokol Terezín A4:14 V: Hájek Petr
1611. 02. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice B13:5 V: Nedbal Václav
1615. 02. 2019 18:00TJ Slovan Varnsdorf ASK Štětí C8:10 V:
1722. 02. 2019 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATJ Sokol Filipov B7:11 V:
1722. 02. 2019 18:00SK Štětí CKST Kalich Litoměřice A8:10 V: Nedoma Jiří
1721. 02. 2019 18:00
výměna pořadatelství
TJ Dolní Zálezly ATTC Roudnice B11:7 V: Hájek Petr
1721. 02. 2019 18:00TJ Sokol Terezín ATTC Roudnice C10:8 V: Friedrich Bohuslav
1721. 02. 2019 18:00SK Štětí BTJ Chemička Ústí nad Labem A16:2 V: Jurista Josef
1721. 02. 2019 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO AGPD Benešov nad Ploučnicí A13:5 V: Mašek Lubomír
1819. 01. 2019 10:30TJ Sokol Filipov BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A6:12 V:
1801. 03. 2019 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASK Štětí B7:11 V:
1801. 03. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Terezín A9:9 V: Karásek Jiří
1802. 10. 2018 18:00TTC Roudnice CTTC Roudnice B8:10 V:
1828. 02. 2019 18:00TJ Dolní Zálezly ASK Štětí C9:9 V:
1801. 03. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Slovan Varnsdorf A12:6 V: Nedbal Václav
1904. 03. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Filipov B14:4 V: Nedbal Václav
1910. 03. 2019 10:00
výměna pořadatelství, vzájemná dohoda posunu termínu
TJ Dolní Zálezly ATJ Slovan Varnsdorf A5:13 V: Hájek Petr
1908. 03. 2019 18:00SK Štětí CTTC Roudnice C10:8 V: Nedoma Jiří
1908. 03. 2019 18:00TTC Roudnice BTJ Chemička Ústí nad Labem A12:6 V:
1907. 03. 2019 18:00TJ Sokol Terezín AGPD Benešov nad Ploučnicí A10:8 V: Hájková Jana
1907. 03. 2019 18:00SK Štětí BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A11:7 V: Burda Petr
2015. 03. 2019 18:00TJ Sokol Filipov BSK Štětí B4:14 V:
2014. 03. 2019 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ATJ Sokol Terezín A6:12 V: Mašek Lubomír
2015. 03. 2019 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice B10:8 V:
2015. 03. 2019 18:15
herna Štětí
TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Štětí C8:10 V:
2015. 03. 2019 18:00TTC Roudnice CTJ Slovan Varnsdorf A10:8 V:
2014. 03. 2019 18:00TJ Dolní Zálezly AKST Kalich Litoměřice A9:9 V: Hájek Petr
2121. 03. 2019 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Sokol Filipov B9:9 V:
2118. 03. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice C12:6 V: Nedbal Václav
2122. 03. 2019 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATJ Chemička Ústí nad Labem A10:8 V:
2122. 03. 2019 18:00SK Štětí CGPD Benešov nad Ploučnicí A8:10 V: Nedoma Jiří
2122. 03. 2019 18:00TTC Roudnice BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A8:10 V:
2121. 03. 2019 18:00TJ Sokol Terezín ASK Štětí B6:12 V: Friedrich Bohuslav
2229. 03. 2019 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Sokol Terezín A6:12 V:
2228. 03. 2019 18:00SK Štětí BTTC Roudnice B16:2 V: Burda Petr
2228. 03. 2019 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ASK Štětí C8:10 V: Mašek Lubomír
2229. 03. 2019 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Slovan Varnsdorf A6:12 V:
2226. 03. 2019 18:00
herna Dolní Zálezly
TJ Chemička Ústí nad Labem AKST Kalich Litoměřice A4:14 V:
2228. 03. 2019 18:00
výměna pořadatelství
TJ Dolní Zálezly ATTC Roudnice C12:6 V: Hájek Petr
Český pohár - I. stupeň
1/101. 09. 2018 15:00
herna Libědice
KST Libědice COÚ Výškov9:1 V: Tomeš Jiří
2/106. 09. 2018 17:00
herna Libědice
KST Libědice CTJ Krupka3:7 V: Tomeš Jiří
2/108. 09. 2018 15:00
herna Terezín
TJ Sokol Terezín BSK Štětí B0:10 V: Pospíšil Petr
2/108. 09. 2018 15:00
herna Cítoliby
SK Cítoliby AKST Libědice A3:7 V:
2/106. 09. 2018 18:00
herna Duchcov
TTC Duchcov BTTC Litvínov B7:3 V: Mareš Jan
2/105. 09. 2018 18:30
herna Libědice
KST Libědice BTTC Roudnice2:8 V: Tomeš Jiří
2/108. 09. 2018 15:00
herna Terezín
TJ Sokol Terezín ATTC Duchcov A3:7 V: Pospíšil Petr
2/130. 08. 2018 18:00SK Štětí CTJ Baník Meziboří4:6 V: Nedoma Jiří
2/108. 09. 2018 17:00
herna Cítliby
SK Cítoliby BTTC Litvínov A0:10 V:
3/113. 09. 2018 18:00SK Štětí BTJ Krupka7:3 V: Novák Libor
3/115. 09. 2018 15:00
herna Duchcov
TTC Duchcov BKST Libědice A3:7 V:
3/115. 09. 2018 15:00
herna Duchcov
TTC Duchcov ATTC Roudnice8:2 V: Mareš Jan
3/115. 09. 2018 15:00
herna Meziboří
TJ Baník MeziboříTTC Litvínov A0:10 V: Král Erich
4/120. 09. 2018 18:00SK Štětí BKST Libědice A3:7 V: Novák Libor
4/120. 09. 2018 18:15
herna Duchcov
TTC Duchcov ATTC Litvínov A6:4 V: Mareš Jan
Kvalifikace o KP2
113. 04. 2019 09:00SK Štětí CSK Cítoliby A10:4 V: Pavlík Petr
213. 04. 2019 13:00Sokol Horní Jiřetín ASK Štětí C6:10 V: Pavlík Petr
313. 04. 2019 17:00SK Cítoliby ASokol Horní Jiřetín A3:10 V: Pavlík Petr

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy