Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1
105. 10. 2018 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Neveklov A7:11
105. 10. 2018 17:30KST Týnec nad Sázavou ASokol Pyšely A13:5
105. 10. 2018 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Louňovice pod Blaníkem A14:4
105. 10. 2018 18:00TJ Sokol Votice ASDH Petroupim A14:4
116. 11. 2018 18:00SDH Olbramovice ASokol Netvořice A10:8
105. 10. 2018 18:30Sokol Divišov ASokol Ostředek A12:6
212. 10. 2018 18:30Sokol Neveklov ASokol Ostředek A13:5
212. 10. 2018 19:00Sokol Netvořice ASokol Divišov A9:9
212. 10. 2018 18:30SDH Petroupim ASDH Olbramovice A15:3
216. 11. 2018 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ATJ Sokol Votice A8:10
216. 11. 2018 17:30Sokol Pyšely ATJ Kavalier Sázava A1:17
212. 10. 2018 18:00Stolní tenis Benešov CKST Týnec nad Sázavou A7:11
319. 10. 2018 17:30KST Týnec nad Sázavou ASokol Neveklov A15:3
324. 10. 2018 18:00TJ Kavalier Sázava AStolní tenis Benešov C7:11
319. 10. 2018 18:00TJ Sokol Votice ASokol Pyšely A11:7
318. 10. 2018 18:30SDH Olbramovice ASokol Louňovice pod Blaníkem A0:18
319. 10. 2018 18:30Sokol Divišov ASDH Petroupim A3:15
318. 10. 2018 18:30Sokol Ostředek ASokol Netvořice A13:5
404. 11. 2018 17:00Sokol Neveklov ASokol Netvořice A13:5
426. 10. 2018 18:30SDH Petroupim ASokol Ostředek A17:1
426. 10. 2018 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Divišov A12:6
426. 10. 2018 17:30Sokol Pyšely ASDH Olbramovice A13:5
426. 10. 2018 18:00Stolní tenis Benešov CTJ Sokol Votice A15:3
426. 10. 2018 17:30KST Týnec nad Sázavou ATJ Kavalier Sázava A10:8
502. 11. 2018 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Neveklov A10:8
502. 11. 2018 18:00TJ Sokol Votice AKST Týnec nad Sázavou A3:15
501. 11. 2018 18:30SDH Olbramovice AStolní tenis Benešov C7:11
502. 11. 2018 18:30Sokol Divišov ASokol Pyšely A10:8
501. 11. 2018 18:30Sokol Ostředek ASokol Louňovice pod Blaníkem A7:11
502. 11. 2018 19:00Sokol Netvořice ASDH Petroupim A3:15
616. 11. 2018 18:30Sokol Neveklov ASDH Petroupim A13:5
609. 11. 2018 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Netvořice A12:6
609. 11. 2018 17:30Sokol Pyšely ASokol Ostředek A6:12
609. 11. 2018 18:00
Herna Divišov
Stolní tenis Benešov CSokol Divišov A12:6
609. 11. 2018 17:30KST Týnec nad Sázavou ASDH Olbramovice A15:3
609. 11. 2018 18:00TJ Kavalier Sázava ATJ Sokol Votice A14:4
723. 11. 2018 18:00TJ Sokol Votice ASokol Neveklov A6:12
722. 11. 2018 18:30SDH Olbramovice ATJ Kavalier Sázava A6:12
723. 11. 2018 18:30Sokol Divišov AKST Týnec nad Sázavou A4:14
722. 11. 2018 18:30Sokol Ostředek AStolní tenis Benešov C7:11
720. 12. 2018 19:00Sokol Netvořice ASokol Pyšely A4:14
723. 11. 2018 18:30SDH Petroupim ASokol Louňovice pod Blaníkem A8:10
830. 11. 2018 18:30Sokol Neveklov ASokol Louňovice pod Blaníkem A12:6
830. 11. 2018 17:30Sokol Pyšely ASDH Petroupim A4:14
830. 11. 2018 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Netvořice A10:8
830. 11. 2018 17:30KST Týnec nad Sázavou ASokol Ostředek A18:0
830. 11. 2018 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Divišov A14:4
830. 11. 2018 18:00TJ Sokol Votice ASDH Olbramovice A16:2
906. 12. 2018 18:30SDH Olbramovice ASokol Neveklov A3:15
907. 12. 2018 18:30Sokol Divišov ATJ Sokol Votice A14:4
906. 12. 2018 18:30Sokol Ostředek ATJ Kavalier Sázava A1:17
907. 12. 2018 19:00Sokol Netvořice AKST Týnec nad Sázavou A7:11
907. 12. 2018 18:30SDH Petroupim AStolní tenis Benešov C6:12
907. 12. 2018 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Pyšely A13:5
1014. 12. 2018 18:30Sokol Neveklov ASokol Pyšely A10:8
1014. 12. 2018 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Louňovice pod Blaníkem A10:8
1014. 12. 2018 17:30KST Týnec nad Sázavou ASDH Petroupim A17:1
1014. 12. 2018 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Netvořice A15:3
1014. 12. 2018 18:00TJ Sokol Votice ASokol Ostředek A15:3
1012. 12. 2018 19:00SDH Olbramovice ASokol Divišov A6:12
1120. 12. 2018 18:30Sokol Divišov ASokol Neveklov A8:10
1119. 12. 2018 18:30Sokol Ostředek ASDH Olbramovice A14:4
1121. 12. 2018 19:00Sokol Netvořice ATJ Sokol Votice A2:16
1121. 12. 2018 18:30SDH Petroupim ATJ Kavalier Sázava A9:9
1121. 12. 2018 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem AKST Týnec nad Sázavou A7:11
1102. 01. 2019 17:30Sokol Pyšely AStolní tenis Benešov C4:14
1204. 01. 2019 18:30Sokol Neveklov AStolní tenis Benešov C8:10
1204. 01. 2019 17:30Sokol Pyšely AKST Týnec nad Sázavou A1:17
1204. 01. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ATJ Kavalier Sázava A4:14
1209. 01. 2019 18:30SDH Petroupim ATJ Sokol Votice A6:12
1204. 01. 2019 19:00Sokol Netvořice ASDH Olbramovice A10:8
1203. 01. 2019 18:30Sokol Ostředek ASokol Divišov A14:4
1310. 01. 2019 18:30Sokol Ostředek ASokol Neveklov A10:8
1327. 01. 2019 17:30Sokol Divišov ASokol Netvořice A12:6
1317. 01. 2019 18:30SDH Olbramovice ASDH Petroupim A6:12
1311. 01. 2019 18:00TJ Sokol Votice ASokol Louňovice pod Blaníkem A8:10
1311. 01. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Pyšely A7:11
1317. 01. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou AStolní tenis Benešov C13:5
1418. 01. 2019 18:30Sokol Neveklov AKST Týnec nad Sázavou A2:16
1418. 01. 2019 18:00Stolní tenis Benešov CTJ Kavalier Sázava A14:4
1418. 01. 2019 17:30Sokol Pyšely ATJ Sokol Votice A7:11
1418. 01. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ASDH Olbramovice A18:0
1418. 01. 2019 18:30SDH Petroupim ASokol Divišov A11:7
1424. 02. 2019 18:00Sokol Netvořice ASokol Ostředek A16:2
1525. 01. 2019 19:00Sokol Netvořice ASokol Neveklov A8:10
1524. 01. 2019 18:30Sokol Ostředek ASDH Petroupim A14:4
1525. 01. 2019 18:30Sokol Divišov ASokol Louňovice pod Blaníkem A7:11
1524. 01. 2019 18:30SDH Olbramovice ASokol Pyšely A5:13
1525. 01. 2019 18:00TJ Sokol Votice AStolní tenis Benešov C15:3
1525. 01. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava AKST Týnec nad Sázavou A4:14
1601. 02. 2019 18:30Sokol Neveklov ATJ Kavalier Sázava A10:8
1601. 02. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou ATJ Sokol Votice A15:3
1601. 02. 2019 18:00Stolní tenis Benešov CSDH Olbramovice A10:8
1601. 02. 2019 17:30Sokol Pyšely ASokol Divišov A10:8
1601. 02. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Ostředek A17:1
1601. 02. 2019 18:30SDH Petroupim ASokol Netvořice A12:6
1715. 02. 2019 18:30SDH Petroupim ASokol Neveklov A5:13
1715. 02. 2019 19:00Sokol Netvořice ASokol Louňovice pod Blaníkem A4:14
1707. 02. 2019 18:30Sokol Ostředek ASokol Pyšely A14:4
1708. 02. 2019 18:30Sokol Divišov AStolní tenis Benešov C6:12
1707. 02. 2019 18:30SDH Olbramovice AKST Týnec nad Sázavou A2:16
1724. 02. 2019 18:00TJ Sokol Votice ATJ Kavalier Sázava A9:9
1822. 02. 2019 18:30Sokol Neveklov ATJ Sokol Votice A9:9
1822. 02. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava ASDH Olbramovice A12:6
1822. 02. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou ASokol Divišov A17:1
1827. 02. 2019 18:00
Herna Sokol Ostředek
Stolní tenis Benešov CSokol Ostředek A15:3
1822. 02. 2019 17:30Sokol Pyšely ASokol Netvořice A12:6
1822. 02. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ASDH Petroupim A8:10
1901. 03. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Neveklov A5:13
1901. 03. 2019 18:30SDH Petroupim ASokol Pyšely A10:8
1903. 03. 2019 17:30Sokol Netvořice AStolní tenis Benešov C10:8
1928. 02. 2019 18:30Sokol Ostředek AKST Týnec nad Sázavou A0:18
1913. 03. 2019 18:30Sokol Divišov ATJ Kavalier Sázava A4:14
1928. 02. 2019 18:30SDH Olbramovice ATJ Sokol Votice A4:14
2008. 03. 2019 18:30Sokol Neveklov ASDH Olbramovice A17:1
2017. 03. 2019 18:00TJ Sokol Votice ASokol Divišov A15:3
2008. 03. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Ostředek A11:7
2008. 03. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou ASokol Netvořice A13:5
2011. 03. 2019 18:00Stolní tenis Benešov CSDH Petroupim A10:8
2013. 03. 2019 17:30Sokol Pyšely ASokol Louňovice pod Blaníkem A9:9
2120. 03. 2019 17:30Sokol Pyšely ASokol Neveklov A6:12
2115. 03. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem AStolní tenis Benešov C15:3
2115. 03. 2019 18:30SDH Petroupim AKST Týnec nad Sázavou A10:8
2115. 03. 2019 19:00Sokol Netvořice ATJ Kavalier Sázava A6:12
2114. 03. 2019 18:30Sokol Ostředek ATJ Sokol Votice A16:2
2115. 03. 2019 18:30
tělocvična ZŠ Divišov Na sadech 260
Sokol Divišov ASDH Olbramovice A15:3
2222. 03. 2019 18:30Sokol Neveklov ASokol Divišov A12:6
2221. 03. 2019 18:30SDH Olbramovice ASokol Ostředek A13:5
2222. 03. 2019 18:00TJ Sokol Votice ASokol Netvořice A14:4
2222. 03. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava ASDH Petroupim A10:8
2222. 03. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou ASokol Louňovice pod Blaníkem A15:3
2222. 03. 2019 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Pyšely A13:5
Okresní přebor 2
105. 10. 2018 18:00Stolní tenis Benešov DTJ Sokol Teplýšovice A4:14
105. 10. 2018 17:30KST Týnec nad Sázavou BTJ Slavoj Čerčany B9:9
105. 10. 2018 18:00TJ Kavalier Sázava BTJ Sokol Votice B12:6
105. 10. 2018 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BSDH Petroupim B9:9
116. 11. 2018 18:00TJ Slavoj Čerčany ASK Mrač13:5
103. 10. 2018 17:30Sokol Pyšely BKrusičany A9:9
212. 10. 2018 18:00TJ Sokol Teplýšovice AKrusičany A11:7
212. 10. 2018 18:30SK MračSokol Pyšely B7:11
212. 10. 2018 18:30SDH Petroupim BTJ Slavoj Čerčany A5:13
212. 10. 2018 18:00TJ Sokol Votice BSokol Louňovice pod Blaníkem B7:11
212. 10. 2018 17:45TJ Slavoj Čerčany BTJ Kavalier Sázava B6:12
212. 10. 2018 18:00Stolní tenis Benešov DKST Týnec nad Sázavou B10:8
319. 10. 2018 17:30KST Týnec nad Sázavou BTJ Sokol Teplýšovice A12:6
319. 10. 2018 18:00TJ Kavalier Sázava BStolní tenis Benešov D13:5
319. 10. 2018 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BTJ Slavoj Čerčany B4:14
319. 10. 2018 18:00TJ Slavoj Čerčany ATJ Sokol Votice B7:11
317. 10. 2018 17:30Sokol Pyšely BSDH Petroupim B14:4
318. 10. 2018 18:00Krusičany ASK Mrač10:8
426. 10. 2018 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASK Mrač11:7
426. 10. 2018 18:30SDH Petroupim BKrusičany A7:11
426. 10. 2018 18:00TJ Sokol Votice BSokol Pyšely B8:10
426. 10. 2018 17:45TJ Slavoj Čerčany BTJ Slavoj Čerčany A8:10
426. 10. 2018 18:00Stolní tenis Benešov DSokol Louňovice pod Blaníkem B13:5
426. 10. 2018 17:30KST Týnec nad Sázavou BTJ Kavalier Sázava B11:7
502. 11. 2018 18:00TJ Kavalier Sázava BTJ Sokol Teplýšovice A5:13
502. 11. 2018 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BKST Týnec nad Sázavou B3:15
502. 11. 2018 18:00TJ Slavoj Čerčany AStolní tenis Benešov D13:5
531. 10. 2018 17:30Sokol Pyšely BTJ Slavoj Čerčany B13:5
501. 11. 2018 18:00Krusičany ATJ Sokol Votice B8:10
502. 11. 2018 18:30SK MračSDH Petroupim B10:8
609. 11. 2018 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASDH Petroupim B12:6
609. 11. 2018 18:00TJ Sokol Votice BSK Mrač8:10
609. 11. 2018 17:45TJ Slavoj Čerčany BKrusičany A14:4
614. 11. 2018 17:30
Sokolovna Pyšely
Stolní tenis Benešov DSokol Pyšely B6:12
609. 11. 2018 17:30KST Týnec nad Sázavou BTJ Slavoj Čerčany A7:11
609. 11. 2018 18:00TJ Kavalier Sázava BSokol Louňovice pod Blaníkem B9:9
723. 11. 2018 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BTJ Sokol Teplýšovice A3:15
723. 11. 2018 18:00TJ Slavoj Čerčany ATJ Kavalier Sázava B14:4
721. 11. 2018 17:30Sokol Pyšely BKST Týnec nad Sázavou B8:10
722. 11. 2018 18:00Krusičany AStolní tenis Benešov D12:6
723. 11. 2018 18:30SK MračTJ Slavoj Čerčany B7:11
723. 11. 2018 18:30SDH Petroupim BTJ Sokol Votice B11:7
805. 12. 2018 18:00TJ Sokol Teplýšovice ATJ Sokol Votice B16:2
830. 11. 2018 17:45TJ Slavoj Čerčany BSDH Petroupim B12:6
830. 11. 2018 18:00Stolní tenis Benešov DSK Mrač9:9
830. 11. 2018 17:30KST Týnec nad Sázavou BKrusičany A11:7
830. 11. 2018 18:00TJ Kavalier Sázava BSokol Pyšely B9:9
830. 11. 2018 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BTJ Slavoj Čerčany A3:15
907. 12. 2018 18:00TJ Slavoj Čerčany ATJ Sokol Teplýšovice A11:7
905. 12. 2018 17:30Sokol Pyšely BSokol Louňovice pod Blaníkem B14:4
911. 12. 2018 18:00Krusičany ATJ Kavalier Sázava B13:5
907. 12. 2018 18:30SK MračKST Týnec nad Sázavou B8:10
903. 12. 2018 18:30SDH Petroupim BStolní tenis Benešov D14:4
916. 11. 2018 17:30TJ Sokol Votice BTJ Slavoj Čerčany B4:14
1010. 12. 2018 18:00TJ Sokol Teplýšovice ATJ Slavoj Čerčany B10:8
1017. 12. 2018 18:00Stolní tenis Benešov DTJ Sokol Votice B13:5
1014. 12. 2018 17:30KST Týnec nad Sázavou BSDH Petroupim B12:6
1014. 12. 2018 18:00TJ Kavalier Sázava BSK Mrač9:9
1014. 12. 2018 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BKrusičany A7:11
1006. 01. 2019 14:30TJ Slavoj Čerčany ASokol Pyšely B11:7
1119. 12. 2018 17:30Sokol Pyšely BTJ Sokol Teplýšovice A11:7
1120. 12. 2018 18:00Krusičany ATJ Slavoj Čerčany A6:12
1121. 12. 2018 18:30SK MračSokol Louňovice pod Blaníkem B11:7
1121. 12. 2018 18:30SDH Petroupim BTJ Kavalier Sázava B14:4
1121. 12. 2018 18:00TJ Sokol Votice BKST Týnec nad Sázavou B7:11
1115. 02. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany BStolní tenis Benešov D12:6
1204. 01. 2019 18:00TJ Sokol Teplýšovice AStolní tenis Benešov D16:2
1204. 01. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany BKST Týnec nad Sázavou B10:8
1204. 01. 2019 18:00TJ Sokol Votice BTJ Kavalier Sázava B7:11
1207. 01. 2019 18:30SDH Petroupim BSokol Louňovice pod Blaníkem B7:11
1204. 01. 2019 18:30SK MračTJ Slavoj Čerčany A7:11
1203. 01. 2019 18:00Krusičany ASokol Pyšely B10:8
1310. 01. 2019 18:00Krusičany ATJ Sokol Teplýšovice A8:10
1309. 01. 2019 17:30Sokol Pyšely BSK Mrač11:7
1311. 01. 2019 18:00TJ Slavoj Čerčany ASDH Petroupim B15:3
1311. 01. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BTJ Sokol Votice B11:7
1311. 01. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava BTJ Slavoj Čerčany B6:12
1311. 01. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou BStolní tenis Benešov D13:5
1422. 01. 2019 18:00TJ Sokol Teplýšovice AKST Týnec nad Sázavou B9:9
1418. 01. 2019 18:00Stolní tenis Benešov DTJ Kavalier Sázava B8:10
1418. 01. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany BSokol Louňovice pod Blaníkem B11:7
1417. 01. 2019 18:00TJ Sokol Votice BTJ Slavoj Čerčany A12:6
1418. 01. 2019 18:30SDH Petroupim BSokol Pyšely B7:11
1418. 01. 2019 18:30SK MračKrusičany A11:7
1525. 01. 2019 18:30SK MračTJ Sokol Teplýšovice A9:9
1524. 01. 2019 18:00Krusičany ASDH Petroupim B14:4
1523. 01. 2019 17:30Sokol Pyšely BTJ Sokol Votice B14:4
1525. 01. 2019 18:00TJ Slavoj Čerčany ATJ Slavoj Čerčany B12:6
1525. 01. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BStolní tenis Benešov D9:9
1525. 01. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava BKST Týnec nad Sázavou B10:8
1601. 02. 2019 18:00TJ Sokol Teplýšovice ATJ Kavalier Sázava B14:4
1601. 02. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou BSokol Louňovice pod Blaníkem B9:9
1601. 02. 2019 18:00Stolní tenis Benešov DTJ Slavoj Čerčany A12:6
1601. 02. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany BSokol Pyšely B10:8
1601. 02. 2019 18:00TJ Sokol Votice BKrusičany A7:11
1601. 02. 2019 18:30SDH Petroupim BSK Mrač9:9
1708. 02. 2019 18:30SDH Petroupim BTJ Sokol Teplýšovice A9:9
1708. 02. 2019 18:30SK MračTJ Sokol Votice B13:5
1707. 02. 2019 18:00Krusičany ATJ Slavoj Čerčany B12:6
1713. 02. 2019 17:30Sokol Pyšely BStolní tenis Benešov D11:7
1708. 02. 2019 18:00TJ Slavoj Čerčany AKST Týnec nad Sázavou B10:8
1708. 02. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BTJ Kavalier Sázava B11:7
1822. 02. 2019 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASokol Louňovice pod Blaníkem B7:11
1822. 02. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava BTJ Slavoj Čerčany A8:10
1822. 02. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou BSokol Pyšely B12:6
1822. 02. 2019 18:00Stolní tenis Benešov DKrusičany A13:5
1822. 02. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany BSK Mrač13:5
1822. 02. 2019 18:00TJ Sokol Votice BSDH Petroupim B12:6
1901. 03. 2019 18:00TJ Sokol Votice BTJ Sokol Teplýšovice A3:15
1901. 03. 2019 18:30SDH Petroupim BTJ Slavoj Čerčany B5:13
1901. 03. 2019 18:30SK MračStolní tenis Benešov D5:13
1928. 02. 2019 18:00Krusičany AKST Týnec nad Sázavou B7:11
1927. 02. 2019 17:30Sokol Pyšely BTJ Kavalier Sázava B12:6
1901. 03. 2019 18:00TJ Slavoj Čerčany ASokol Louňovice pod Blaníkem B12:6
2008. 03. 2019 18:00TJ Sokol Teplýšovice ATJ Slavoj Čerčany A11:7
2008. 03. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BSokol Pyšely B6:12
2008. 03. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava BKrusičany A7:11
2008. 03. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou BSK Mrač14:4
2008. 03. 2019 18:00Stolní tenis Benešov DSDH Petroupim B6:12
2008. 03. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany BTJ Sokol Votice B15:3
2115. 03. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany BTJ Sokol Teplýšovice A7:11
2115. 03. 2019 18:00TJ Sokol Votice BStolní tenis Benešov D4:14
2115. 03. 2019 18:30SDH Petroupim BKST Týnec nad Sázavou B9:9
2115. 03. 2019 18:30SK MračTJ Kavalier Sázava B10:8
2114. 03. 2019 18:00Krusičany ASokol Louňovice pod Blaníkem B9:9
2113. 03. 2019 17:30Sokol Pyšely BTJ Slavoj Čerčany A9:9
2222. 03. 2019 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASokol Pyšely B10:8
2229. 03. 2019 18:00TJ Slavoj Čerčany AKrusičany A12:6
2222. 03. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BSK Mrač7:11
2222. 03. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava BSDH Petroupim B12:6
2222. 03. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou BTJ Sokol Votice B15:3
2222. 03. 2019 18:00Stolní tenis Benešov DTJ Slavoj Čerčany B10:8
Okresní přebor 3
104. 10. 2018 18:00Krusičany BSokol Divišov B7:11
105. 10. 2018 18:30SDH Petroupim CSDH Olbramovice B0:18
104. 10. 2018 18:00Sokol Netvořice BSokol Heřmaničky15:3
105. 10. 2018 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ATJ Úročnice4:14
105. 10. 2018 18:30Sokol Neveklov BSokol Ostředek B3:15
212. 10. 2018 18:30Sokol Divišov BSokol Ostředek B1:17
212. 10. 2018 18:00TJ ÚročniceSokol Neveklov B8:10
212. 10. 2018 18:00Sokol HeřmaničkyTATRAN Kamenný Přívoz A11:7
212. 10. 2018 18:30SDH Olbramovice BSokol Netvořice B11:7
212. 10. 2018 18:00SHD Smilkov ASDH Petroupim C12:6
319. 10. 2018 18:30SDH Petroupim CKrusičany B7:11
318. 10. 2018 18:00Sokol Netvořice BSHD Smilkov A13:5
319. 10. 2018 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASDH Olbramovice B7:11
319. 10. 2018 18:30Sokol Neveklov BSokol Heřmaničky13:5
324. 10. 2018 19:00Sokol Ostředek BTJ Úročnice13:5
426. 10. 2018 18:30Sokol Divišov BTJ Úročnice15:3
426. 10. 2018 18:00Sokol HeřmaničkySokol Ostředek B5:13
426. 10. 2018 18:30SDH Olbramovice BSokol Neveklov B16:2
426. 10. 2018 18:00SHD Smilkov ATATRAN Kamenný Přívoz A10:8
425. 10. 2018 18:00Krusičany BSokol Netvořice B1:17
502. 11. 2018 18:30SDH Petroupim CSokol Divišov B4:14
502. 11. 2018 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz AKrusičany B13:5
502. 11. 2018 18:30Sokol Neveklov BSHD Smilkov A10:8
502. 11. 2018 18:30Sokol Ostředek BSDH Olbramovice B12:6
502. 11. 2018 18:00TJ ÚročniceSokol Heřmaničky9:9
609. 11. 2018 18:30Sokol Divišov BSokol Heřmaničky15:3
609. 11. 2018 18:30SDH Olbramovice BTJ Úročnice17:1
609. 11. 2018 18:00SHD Smilkov ASokol Ostředek B3:15
608. 11. 2018 18:00Krusičany BSokol Neveklov B9:9
614. 11. 2018 18:30SDH Petroupim CSokol Netvořice B1:17
722. 11. 2018 18:00Sokol Netvořice BSokol Divišov B11:7
723. 11. 2018 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz ASDH Petroupim C12:6
723. 11. 2018 18:30Sokol Ostředek BKrusičany B13:5
723. 11. 2018 18:00TJ ÚročniceSHD Smilkov A13:5
723. 11. 2018 18:00Sokol HeřmaničkySDH Olbramovice B9:9
830. 11. 2018 18:30Sokol Divišov BSDH Olbramovice B3:15
830. 11. 2018 18:00SHD Smilkov ASokol Heřmaničky8:10
829. 11. 2018 18:00Krusičany BTJ Úročnice7:11
830. 11. 2018 18:30SDH Petroupim CSokol Neveklov B4:14
829. 11. 2018 18:00Sokol Netvořice BTATRAN Kamenný Přívoz A9:9
907. 12. 2018 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Divišov B6:12
907. 12. 2018 18:30Sokol Neveklov BSokol Netvořice B4:14
907. 12. 2018 18:30Sokol Ostředek BSDH Petroupim C17:1
907. 12. 2018 18:00Sokol HeřmaničkyKrusičany B10:8
919. 12. 2018 18:30SDH Olbramovice BSHD Smilkov A13:5
1014. 12. 2018 18:30Sokol Divišov BSHD Smilkov A14:4
1013. 12. 2018 18:00Krusičany BSDH Olbramovice B1:17
1014. 12. 2018 18:30SDH Petroupim CTJ Úročnice6:12
1013. 12. 2018 18:00Sokol Netvořice BSokol Ostředek B6:12
1019. 12. 2018 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Neveklov B10:8
1121. 12. 2018 18:30Sokol Neveklov BSokol Divišov B12:6
1118. 12. 2018 18:00Sokol Ostředek BTATRAN Kamenný Přívoz A17:1
1121. 12. 2018 18:00TJ ÚročniceSokol Netvořice B8:10
1121. 12. 2018 18:00Sokol HeřmaničkySDH Petroupim C11:7
1121. 12. 2018 18:00SHD Smilkov AKrusičany B9:9
1204. 01. 2019 18:30Sokol Divišov BKrusičany B14:4
1204. 01. 2019 18:30SDH Olbramovice BSDH Petroupim C17:1
1204. 01. 2019 18:00Sokol HeřmaničkySokol Netvořice B5:13
1209. 01. 2019 18:00TJ ÚročniceTATRAN Kamenný Přívoz A10:8
1209. 01. 2019 18:30Sokol Ostředek BSokol Neveklov B14:4
1312. 01. 2019 15:00Sokol Ostředek BSokol Divišov B18:0
1311. 01. 2019 18:30Sokol Neveklov BTJ Úročnice7:11
1311. 01. 2019 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Heřmaničky12:6
1310. 01. 2019 18:00Sokol Netvořice BSDH Olbramovice B7:11
1311. 01. 2019 18:30SDH Petroupim CSHD Smilkov A5:13
1417. 01. 2019 18:00Krusičany BSDH Petroupim C14:4
1418. 01. 2019 18:00SHD Smilkov ASokol Netvořice B10:8
1418. 01. 2019 18:30SDH Olbramovice BTATRAN Kamenný Přívoz A13:5
1418. 01. 2019 18:00Sokol HeřmaničkySokol Neveklov B7:11
1418. 01. 2019 18:00TJ ÚročniceSokol Ostředek B3:15
1525. 01. 2019 18:00TJ ÚročniceSokol Divišov B9:9
1525. 01. 2019 18:30Sokol Ostředek BSokol Heřmaničky15:3
1525. 01. 2019 18:30Sokol Neveklov BSDH Olbramovice B7:11
1525. 01. 2019 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz ASHD Smilkov A13:5
1524. 01. 2019 18:00Sokol Netvořice BKrusičany B12:6
1601. 02. 2019 18:30Sokol Divišov BSDH Petroupim C13:5
1614. 02. 2019 18:00Krusičany BTATRAN Kamenný Přívoz A4:14
1601. 02. 2019 18:00SHD Smilkov ASokol Neveklov B9:9
1628. 01. 2019 18:30SDH Olbramovice BSokol Ostředek B8:10
1601. 02. 2019 18:00Sokol HeřmaničkyTJ Úročnice9:9
1708. 02. 2019 18:00Sokol HeřmaničkySokol Divišov B10:8
1711. 02. 2019 18:30TJ ÚročniceSDH Olbramovice B7:11
1708. 02. 2019 18:30Sokol Ostředek BSHD Smilkov A16:2
1708. 02. 2019 18:30Sokol Neveklov BKrusičany B12:6
1707. 02. 2019 18:00Sokol Netvořice BSDH Petroupim C15:3
1822. 02. 2019 18:30Sokol Divišov BSokol Netvořice B10:8
1822. 02. 2019 18:30SDH Petroupim CTATRAN Kamenný Přívoz A4:14
1821. 02. 2019 18:00Krusičany BSokol Ostředek B1:17
1822. 02. 2019 18:00SHD Smilkov ATJ Úročnice8:10
1822. 02. 2019 18:30SDH Olbramovice BSokol Heřmaničky14:4
1901. 03. 2019 18:30SDH Olbramovice BSokol Divišov B16:2
1901. 03. 2019 18:00Sokol HeřmaničkySHD Smilkov A10:8
1901. 03. 2019 18:00TJ ÚročniceKrusičany B8:10
1901. 03. 2019 18:30Sokol Neveklov BSDH Petroupim C11:7
1901. 03. 2019 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Netvořice B11:7
2008. 03. 2019 18:30Sokol Divišov BTATRAN Kamenný Přívoz A13:5
2007. 03. 2019 18:00Sokol Netvořice BSokol Neveklov B10:8
2008. 03. 2019 18:30SDH Petroupim CSokol Ostředek B1:17
2007. 03. 2019 18:00Krusičany BSokol Heřmaničky12:6
2008. 03. 2019 18:00SHD Smilkov ASDH Olbramovice B5:13
2115. 03. 2019 18:00SHD Smilkov ASokol Divišov B7:11
2115. 03. 2019 18:30SDH Olbramovice BKrusičany B8:10
2115. 03. 2019 18:00TJ ÚročniceSDH Petroupim C13:5
2113. 03. 2019 18:30Sokol Ostředek BSokol Netvořice B13:5
2115. 03. 2019 18:30Sokol Neveklov BTATRAN Kamenný Přívoz A11:7
2222. 03. 2019 18:30Sokol Divišov BSokol Neveklov B11:7
2222. 03. 2019 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Ostředek B3:15
2221. 03. 2019 18:00Sokol Netvořice BTJ Úročnice8:10
2222. 03. 2019 18:30SDH Petroupim CSokol Heřmaničky8:10
2228. 03. 2019 18:00Krusičany BSHD Smilkov A9:9
Okresní přebor 4
105. 10. 2018 18:30Sokol Ostředek CSokol Divišov C9:9
104. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nesvačily ATJ Slavoj Čerčany C12:6
104. 10. 2018 18:00SK Bystřice ATJ Sokol Votice C5:13
105. 10. 2018 17:30Sokol Pyšely CKST Týnec nad Sázavou C7:11
105. 10. 2018 18:30TJ Sokol Teplýšovice BStolní tenis Benešov E1:17
212. 10. 2018 18:30Sokol Divišov CStolní tenis Benešov E9:9
212. 10. 2018 17:30KST Týnec nad Sázavou CTJ Sokol Teplýšovice B17:1
212. 10. 2018 18:00TJ Sokol Votice CSDH Olbramovice C11:7
212. 10. 2018 17:45TJ Slavoj Čerčany CSK Bystřice A7:11
212. 10. 2018 18:30Sokol Ostředek CTJ Sokol Nesvačily A6:12
318. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nesvačily ASokol Divišov C5:13
318. 10. 2018 18:00SK Bystřice ASokol Ostředek C6:12
319. 10. 2018 18:30SDH Olbramovice CTJ Slavoj Čerčany C13:5
319. 10. 2018 17:30Sokol Pyšely CTJ Sokol Votice C9:9
319. 10. 2018 18:00Stolní tenis Benešov EKST Týnec nad Sázavou C15:3
426. 10. 2018 18:30Sokol Divišov CKST Týnec nad Sázavou C7:11
426. 10. 2018 18:00TJ Sokol Votice CTJ Sokol Teplýšovice B11:7
426. 10. 2018 17:45TJ Slavoj Čerčany CSokol Pyšely C7:11
426. 10. 2018 18:30Sokol Ostředek CSDH Olbramovice C7:11
425. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nesvačily ASK Bystřice A11:7
501. 11. 2018 18:00SK Bystřice ASokol Divišov C4:14
507. 11. 2018 18:30SDH Olbramovice CTJ Sokol Nesvačily A5:13
502. 11. 2018 17:30Sokol Pyšely CSokol Ostředek C5:13
502. 11. 2018 18:30TJ Sokol Teplýšovice BTJ Slavoj Čerčany C12:6
502. 11. 2018 18:00Stolní tenis Benešov ETJ Sokol Votice C5:13
609. 11. 2018 18:00TJ Sokol Votice CKST Týnec nad Sázavou C10:8
609. 11. 2018 17:45TJ Slavoj Čerčany CStolní tenis Benešov E3:15
609. 11. 2018 18:30Sokol Ostředek CTJ Sokol Teplýšovice B17:1
608. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nesvačily ASokol Pyšely C13:5
608. 11. 2018 18:00SK Bystřice ASDH Olbramovice C8:10
723. 11. 2018 18:30SDH Olbramovice CSokol Divišov C14:4
723. 11. 2018 17:30Sokol Pyšely CSK Bystřice A9:9
723. 11. 2018 18:30TJ Sokol Teplýšovice BTJ Sokol Nesvačily A8:10
723. 11. 2018 18:00Stolní tenis Benešov ESokol Ostředek C10:8
723. 11. 2018 17:30KST Týnec nad Sázavou CTJ Slavoj Čerčany C12:6
830. 11. 2018 18:30Sokol Divišov CTJ Sokol Votice C11:7
830. 11. 2018 18:30Sokol Ostředek CKST Týnec nad Sázavou C4:14
829. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nesvačily AStolní tenis Benešov E9:9
829. 11. 2018 18:00SK Bystřice ATJ Sokol Teplýšovice B14:4
830. 11. 2018 18:30SDH Olbramovice CSokol Pyšely C4:14
912. 12. 2018 18:00Sokol Pyšely CSokol Divišov C8:10
907. 12. 2018 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSDH Olbramovice C6:12
907. 12. 2018 18:00Stolní tenis Benešov ESK Bystřice A12:6
907. 12. 2018 17:30KST Týnec nad Sázavou CTJ Sokol Nesvačily A11:7
916. 11. 2018 17:30TJ Sokol Votice CTJ Slavoj Čerčany C15:3
1014. 12. 2018 18:30Sokol Divišov CTJ Slavoj Čerčany C14:4
1014. 12. 2018 18:30Sokol Ostředek CTJ Sokol Votice C10:8
1013. 12. 2018 18:00SK Bystřice AKST Týnec nad Sázavou C6:12
1027. 12. 2018 09:30SDH Olbramovice CStolní tenis Benešov E8:10
1014. 12. 2018 17:30Sokol Pyšely CTJ Sokol Teplýšovice B14:4
1121. 12. 2018 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSokol Divišov C2:16
1117. 12. 2018 18:00Stolní tenis Benešov ESokol Pyšely C12:6
1121. 12. 2018 17:30KST Týnec nad Sázavou CSDH Olbramovice C9:9
1121. 12. 2018 18:00TJ Sokol Votice CTJ Sokol Nesvačily A13:5
1121. 12. 2018 17:45TJ Slavoj Čerčany CSokol Ostředek C9:9
1204. 01. 2019 18:30Sokol Divišov CSokol Ostředek C15:3
1204. 01. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany CTJ Sokol Nesvačily A8:10
1204. 01. 2019 18:00TJ Sokol Votice CSK Bystřice A11:7
1204. 01. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou CSokol Pyšely C13:5
1204. 01. 2019 18:00Stolní tenis Benešov ETJ Sokol Teplýšovice B16:2
1311. 01. 2019 18:00Stolní tenis Benešov ESokol Divišov C10:8
1311. 01. 2019 18:30TJ Sokol Teplýšovice BKST Týnec nad Sázavou C3:15
1311. 01. 2019 18:30SDH Olbramovice CTJ Sokol Votice C11:7
1310. 01. 2019 18:00SK Bystřice ATJ Slavoj Čerčany C11:7
1310. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily ASokol Ostředek C7:11
1418. 01. 2019 18:30Sokol Divišov CTJ Sokol Nesvačily A15:3
1418. 01. 2019 18:30Sokol Ostředek CSK Bystřice A11:7
1418. 01. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany CSDH Olbramovice C1:17
1418. 01. 2019 18:00TJ Sokol Votice CSokol Pyšely C5:13
1418. 01. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou CStolní tenis Benešov E11:7
1527. 01. 2019 17:30
herna Divišov
KST Týnec nad Sázavou CSokol Divišov C9:9
1525. 01. 2019 18:30TJ Sokol Teplýšovice BTJ Sokol Votice C2:16
1525. 01. 2019 17:30
Herna Čerčany
Sokol Pyšely CTJ Slavoj Čerčany C13:5
1526. 01. 2019 14:00SDH Olbramovice CSokol Ostředek C9:9
1524. 01. 2019 18:00SK Bystřice ATJ Sokol Nesvačily A9:9
1601. 02. 2019 18:30Sokol Divišov CSK Bystřice A14:4
1631. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily ASDH Olbramovice C12:6
1601. 02. 2019 18:30Sokol Ostředek CSokol Pyšely C11:7
1601. 02. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany CTJ Sokol Teplýšovice B8:10
1601. 02. 2019 18:00TJ Sokol Votice CStolní tenis Benešov E4:14
1708. 02. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou CTJ Sokol Votice C11:7
1708. 02. 2019 18:00Stolní tenis Benešov ETJ Slavoj Čerčany C12:6
1708. 02. 2019 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSokol Ostředek C7:11
1708. 02. 2019 17:30Sokol Pyšely CTJ Sokol Nesvačily A11:7
1708. 02. 2019 18:30SDH Olbramovice CSK Bystřice A13:5
1827. 02. 2019 18:30Sokol Divišov CSDH Olbramovice C12:6
1821. 02. 2019 18:00SK Bystřice ASokol Pyšely C8:10
1821. 02. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily ATJ Sokol Teplýšovice B15:3
1822. 02. 2019 18:30Sokol Ostředek CStolní tenis Benešov E6:12
1822. 02. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany CKST Týnec nad Sázavou C4:14
1901. 03. 2019 18:00TJ Sokol Votice CSokol Divišov C5:13
1901. 03. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou CSokol Ostředek C16:2
1901. 03. 2019 18:00Stolní tenis Benešov ETJ Sokol Nesvačily A10:8
1901. 03. 2019 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSK Bystřice A7:11
1901. 03. 2019 17:30Sokol Pyšely CSDH Olbramovice C9:9
2019. 03. 2019 18:30Sokol Divišov CSokol Pyšely C13:5
2008. 03. 2019 18:30SDH Olbramovice CTJ Sokol Teplýšovice B14:4
2007. 03. 2019 18:00SK Bystřice AStolní tenis Benešov E5:13
2007. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily AKST Týnec nad Sázavou C7:11
2008. 03. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany CTJ Sokol Votice C6:12
2115. 03. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany CSokol Divišov C5:13
2115. 03. 2019 18:00TJ Sokol Votice CSokol Ostředek C8:10
2115. 03. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou CSK Bystřice A17:1
2115. 03. 2019 18:00Stolní tenis Benešov ESDH Olbramovice C13:5
2115. 03. 2019 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSokol Pyšely C8:10
2222. 03. 2019 18:30Sokol Divišov CTJ Sokol Teplýšovice B16:2
2222. 03. 2019 17:30Sokol Pyšely CStolní tenis Benešov E6:12
2222. 03. 2019 18:30SDH Olbramovice CKST Týnec nad Sázavou C6:12
2221. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily ATJ Sokol Votice C11:7
2222. 03. 2019 18:30Sokol Ostředek CTJ Slavoj Čerčany C15:3
Okresní přebor 5
110. 10. 2018 18:00Sokol Netvořice CTATRAN Kamenný Přívoz B15:3
105. 10. 2018 18:30SDH Petroupim DSokol Netvořice D6:12
105. 10. 2018 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CSK Bystřice B2:16
105. 10. 2018 18:00SHD Smilkov BTJ Sokol Nesvačily B8:10
105. 10. 2018 18:30Sokol Divišov DSKST Vlašim B17:1
211. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nesvačily BSokol Divišov D12:6
211. 10. 2018 18:00SK Bystřice BSHD Smilkov B4:14
211. 10. 2018 18:00Sokol Netvořice DSokol Louňovice pod Blaníkem C5:13
224. 10. 2018 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSDH Petroupim D15:3
211. 10. 2018 18:00SKST Vlašim ASokol Netvořice C12:6
319. 10. 2018 18:30SDH Petroupim DSKST Vlašim A0:18
319. 10. 2018 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CTATRAN Kamenný Přívoz B1:17
319. 10. 2018 18:00SHD Smilkov BSokol Netvořice D14:4
319. 10. 2018 18:30Sokol Divišov DSK Bystřice B4:14
319. 10. 2018 18:00SKST Vlašim BTJ Sokol Nesvačily B2:16
425. 10. 2018 18:00SK Bystřice BSKST Vlašim B17:1
425. 10. 2018 18:00Sokol Netvořice DSokol Divišov D8:10
426. 10. 2018 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSHD Smilkov B9:9
425. 10. 2018 18:00SKST Vlašim ASokol Louňovice pod Blaníkem C15:3
426. 10. 2018 18:00Sokol Netvořice CSDH Petroupim D18:0
502. 11. 2018 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CSokol Netvořice C3:15
502. 11. 2018 18:00SHD Smilkov BSKST Vlašim A6:12
502. 11. 2018 18:30Sokol Divišov DTATRAN Kamenný Přívoz B0:18
502. 11. 2018 18:00SKST Vlašim BSokol Netvořice D6:12
501. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nesvačily BSK Bystřice B10:8
608. 11. 2018 18:00Sokol Netvořice DTJ Sokol Nesvačily B5:13
609. 11. 2018 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz BSKST Vlašim B15:3
608. 11. 2018 18:00SKST Vlašim ASokol Divišov D17:1
609. 11. 2018 18:00Sokol Netvořice CSHD Smilkov B16:2
616. 11. 2018 18:00SDH Petroupim DSokol Louňovice pod Blaníkem C8:10
723. 11. 2018 18:00SHD Smilkov BSDH Petroupim D15:3
723. 11. 2018 18:30Sokol Divišov DSokol Netvořice C0:18
723. 11. 2018 18:00SKST Vlašim BSKST Vlašim A0:18
728. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nesvačily BTATRAN Kamenný Přívoz B3:15
722. 11. 2018 18:00SK Bystřice BSokol Netvořice D9:9
830. 11. 2018 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz BSK Bystřice B18:0
829. 11. 2018 18:00SKST Vlašim ATJ Sokol Nesvačily B16:2
830. 11. 2018 18:00Sokol Netvořice CSKST Vlašim B17:1
830. 11. 2018 18:30SDH Petroupim DSokol Divišov D4:14
830. 11. 2018 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CSHD Smilkov B1:17
907. 12. 2018 18:30Sokol Divišov DSokol Louňovice pod Blaníkem C10:8
907. 12. 2018 18:00SKST Vlašim BSDH Petroupim D4:14
906. 12. 2018 18:00TJ Sokol Nesvačily BSokol Netvořice C2:16
906. 12. 2018 18:00SK Bystřice BSKST Vlašim A5:13
906. 12. 2018 18:00Sokol Netvořice DTATRAN Kamenný Přívoz B5:13
1013. 12. 2018 18:00SKST Vlašim ASokol Netvořice D16:2
1014. 12. 2018 18:00Sokol Netvořice CSK Bystřice B13:5
1014. 12. 2018 18:30SDH Petroupim DTJ Sokol Nesvačily B1:17
1014. 12. 2018 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CSKST Vlašim B13:5
1013. 12. 2018 18:00SHD Smilkov BSokol Divišov D11:7
1121. 12. 2018 18:00SKST Vlašim BSHD Smilkov B6:12
1120. 12. 2018 18:00TJ Sokol Nesvačily BSokol Louňovice pod Blaníkem C14:4
1120. 12. 2018 18:00SK Bystřice BSDH Petroupim D16:2
1120. 12. 2018 18:00Sokol Netvořice DSokol Netvořice C3:15
1112. 12. 2018 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz BSKST Vlašim A5:13
1204. 01. 2019 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz BSokol Netvořice C11:7
1203. 01. 2019 18:00Sokol Netvořice DSDH Petroupim D12:6
1203. 01. 2019 18:00SK Bystřice BSokol Louňovice pod Blaníkem C4:14
1209. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily BSHD Smilkov B11:7
1204. 01. 2019 18:00SKST Vlašim BSokol Divišov D2:16
1311. 01. 2019 18:30Sokol Divišov DTJ Sokol Nesvačily B12:6
1311. 01. 2019 18:00SHD Smilkov BSK Bystřice B8:10
1311. 01. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CSokol Netvořice D9:9
1311. 01. 2019 18:30SDH Petroupim DTATRAN Kamenný Přívoz B2:16
1311. 01. 2019 18:00Sokol Netvořice CSKST Vlašim A10:8
1417. 01. 2019 18:00SKST Vlašim ASDH Petroupim D17:1
1418. 01. 2019 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz BSokol Louňovice pod Blaníkem C15:3
1423. 01. 2019 17:00Sokol Netvořice DSHD Smilkov B2:16
1417. 01. 2019 18:00SK Bystřice BSokol Divišov D15:3
1417. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily BSKST Vlašim B15:3
1525. 01. 2019 18:00
herna SKST, Sportovní 1570
SKST Vlašim BSK Bystřice B1:17
1525. 01. 2019 18:30Sokol Divišov DSokol Netvořice D9:9
1506. 02. 2019 18:00SHD Smilkov BTATRAN Kamenný Přívoz B6:12
1525. 01. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CSKST Vlašim A0:18
1525. 01. 2019 18:30SDH Petroupim DSokol Netvořice C3:15
1601. 02. 2019 18:00Sokol Netvořice CSokol Louňovice pod Blaníkem C17:1
1629. 01. 2019 18:00
herna SKST, Sportovní 1570
SKST Vlašim ASHD Smilkov B14:4
1601. 02. 2019 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz BSokol Divišov D18:0
1631. 01. 2019 18:00Sokol Netvořice DSKST Vlašim B14:4
1631. 01. 2019 18:00SK Bystřice BTJ Sokol Nesvačily B2:16
1707. 02. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily BSokol Netvořice D13:5
1708. 02. 2019 18:00
herna SKST, Sportovní 1570
SKST Vlašim BTATRAN Kamenný Přívoz B3:15
1712. 02. 2019 17:00Sokol Divišov DSKST Vlašim A0:18
1708. 02. 2019 18:00SHD Smilkov BSokol Netvořice C6:12
1708. 02. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CSDH Petroupim D6:12
1820. 02. 2019 18:30SDH Petroupim DSHD Smilkov B5:13
1815. 02. 2019 18:00Sokol Netvořice CSokol Divišov D15:3
1814. 02. 2019 18:00
herna SKST, Sportovní 1570
SKST Vlašim ASKST Vlašim B18:0
1815. 02. 2019 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz BTJ Sokol Nesvačily B16:2
1814. 02. 2019 18:00Sokol Netvořice DSK Bystřice B9:9
1928. 02. 2019 18:00SK Bystřice BTATRAN Kamenný Přívoz B1:17
1928. 02. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily BSKST Vlašim A2:16
1901. 03. 2019 18:00
herna SKST, Sportovní 1570
SKST Vlašim BSokol Netvořice C1:17
1905. 03. 2019 18:30Sokol Divišov DSDH Petroupim D15:3
1901. 03. 2019 18:00SHD Smilkov BSokol Louňovice pod Blaníkem C12:6
2008. 03. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CSokol Divišov D4:14
2008. 03. 2019 18:30SDH Petroupim DSKST Vlašim B13:5
2008. 03. 2019 18:00Sokol Netvořice CTJ Sokol Nesvačily B13:5
2007. 03. 2019 18:00
herna SKST, Sportovní 1570
SKST Vlašim ASK Bystřice B18:0
2008. 03. 2019 18:00
Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
TATRAN Kamenný Přívoz BSokol Netvořice D11:7
2114. 03. 2019 18:00Sokol Netvořice DSKST Vlašim A0:18
2114. 03. 2019 18:00SK Bystřice BSokol Netvořice C3:15
2114. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily BSDH Petroupim D9:1
2115. 03. 2019 18:00
herna SKST, Sportovní 1570
SKST Vlašim BSokol Louňovice pod Blaníkem C7:11
2115. 03. 2019 18:30Sokol Divišov DSHD Smilkov B6:12
2229. 03. 2019 18:00SHD Smilkov BSKST Vlašim B15:3
2222. 03. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CTJ Sokol Nesvačily B5:13
2222. 03. 2019 18:30SDH Petroupim DSK Bystřice B9:9
2222. 03. 2019 18:00Sokol Netvořice CSokol Netvořice D15:3
2221. 03. 2019 18:00
herna SKST, Sportovní 1570
SKST Vlašim ATATRAN Kamenný Přívoz B15:3

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy