Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž I. třídy
121. 09. 2018 18:00
Záluží
TJ Záluží ATJ Lokomotiva Zdice A2:16
129. 09. 2018 13:00TJ Slovan Lochovice BTJ Praskolesy A6:12
129. 09. 2018 10:00TJ Sokol Hudlice CTJ Sokol Karlštejn A12:6
129. 09. 2018 16:00TJ Olešná ATJ Chaloupky B17:1
129. 09. 2018 16:00TJ Sokol Žebrák BTJ Lokomotiva Zdice B10:8
206. 10. 2018 16:00TJ Lokomotiva Zdice BSokol Nižbor B8:10
206. 10. 2018 16:00TJ Chaloupky BTJ Sokol Žebrák B9:9
204. 10. 2018 19:00TJ Olešná ATJ Sokol Karlštejn A16:2
206. 10. 2018 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Praskolesy A12:6
206. 10. 2018 13:00TJ Záluží ATJ Slovan Lochovice B10:8
313. 10. 2018 13:00Sokol Nižbor BTJ Lokomotiva Zdice A7:11
313. 10. 2018 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Záluží A9:9
313. 10. 2018 16:00TJ Praskolesy ATJ Olešná A6:12
313. 10. 2018 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Sokol Žebrák B9:9
313. 10. 2018 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Chaloupky B13:5
420. 10. 2018 16:00Sokol Nižbor BTJ Slovan Lochovice B5:13
419. 10. 2018 19:00TJ Sokol Hudlice CTJ Lokomotiva Zdice A8:10
420. 10. 2018 13:00TJ Záluží ATJ Sokol Žebrák B5:13
420. 10. 2018 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Praskolesy A8:10
420. 10. 2018 16:00TJ Chaloupky BTJ Sokol Karlštejn A13:5
527. 10. 2018 13:00TJ Chaloupky BSokol Nižbor B7:11
527. 10. 2018 16:00
herna Zdice
TJ Sokol Karlštejn ATJ Lokomotiva Zdice B8:10
527. 10. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák BTJ Praskolesy A12:6
516. 10. 2018 18:00TJ Záluží ATJ Olešná A1:17
524. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Slovan Lochovice B14:4
603. 11. 2018 16:00Sokol Nižbor BTJ Sokol Karlštejn A14:4
603. 11. 2018 14:00TJ Praskolesy ATJ Chaloupky B11:7
601. 10. 2018 18:00TJ Záluží ATJ Lokomotiva Zdice B11:7
603. 11. 2018 16:00TJ Olešná ATJ Lokomotiva Zdice A7:11
603. 11. 2018 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Sokol Hudlice C8:10
710. 11. 2018 16:00TJ Sokol Hudlice CSokol Nižbor B9:9
710. 11. 2018 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Olešná A1:17
710. 11. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák BTJ Lokomotiva Zdice A3:15
710. 11. 2018 13:00TJ Chaloupky BTJ Záluží A13:5
709. 11. 2018 19:00
sokolovna Karlštejn
TJ Praskolesy ATJ Sokol Karlštejn A10:8
824. 11. 2018 13:00Sokol Nižbor BTJ Praskolesy A11:7
824. 11. 2018 13:00TJ Záluží ATJ Sokol Karlštejn A12:6
819. 09. 2018 18:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Lokomotiva Zdice B16:2
824. 11. 2018 13:00TJ Slovan Lochovice BTJ Sokol Žebrák B9:9
824. 11. 2018 16:00TJ Olešná ATJ Sokol Hudlice C10:8
901. 12. 2018 16:00Sokol Nižbor BTJ Olešná A8:10
901. 12. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák BTJ Sokol Hudlice C11:7
901. 12. 2018 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Slovan Lochovice B5:13
901. 12. 2018 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Chaloupky B18:0
921. 11. 2018 19:00TJ Záluží ATJ Praskolesy A9:9
1008. 12. 2018 16:00Sokol Nižbor BTJ Záluží A15:3
1007. 12. 2018 18:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Karlštejn A16:2
1008. 12. 2018 13:00TJ Slovan Lochovice BTJ Chaloupky B14:4
1008. 12. 2018 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Lokomotiva Zdice B11:7
1008. 12. 2018 16:00TJ Olešná ATJ Sokol Žebrák B10:8
1115. 12. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák BSokol Nižbor B11:7
1115. 12. 2018 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Olešná A4:14
1115. 12. 2018 16:00TJ Chaloupky BTJ Sokol Hudlice C10:8
1115. 12. 2018 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Slovan Lochovice B6:12
1114. 12. 2018 19:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Praskolesy A14:4
1205. 01. 2019 13:00
Zdice
TJ Lokomotiva Zdice ATJ Záluží A18:0
1205. 01. 2019 16:00TJ Praskolesy ATJ Slovan Lochovice B9:9
1205. 01. 2019 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Sokol Hudlice C5:13
1205. 01. 2019 13:00TJ Chaloupky BTJ Olešná A2:16
1205. 01. 2019 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Sokol Žebrák B8:10
1312. 01. 2019 13:00Sokol Nižbor BTJ Lokomotiva Zdice B14:4
1312. 01. 2019 13:00TJ Sokol Žebrák BTJ Chaloupky B16:2
1311. 01. 2019 19:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Olešná A5:13
1312. 01. 2019 16:00TJ Praskolesy ATJ Sokol Hudlice C14:4
1312. 01. 2019 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Záluží A12:6
1420. 01. 2019 10:00TJ Lokomotiva Zdice ASokol Nižbor B15:3
1419. 01. 2019 13:00TJ Záluží ATJ Sokol Hudlice C7:11
1419. 01. 2019 16:00TJ Olešná ATJ Praskolesy A6:12
1419. 01. 2019 13:00TJ Sokol Žebrák BTJ Sokol Karlštejn A14:4
1415. 01. 2019 18:00TJ Chaloupky BTJ Lokomotiva Zdice B13:5
1526. 01. 2019 13:00Sokol Nižbor BTJ Chaloupky B15:3
1526. 01. 2019 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Sokol Karlštejn A11:7
1526. 01. 2019 16:00TJ Praskolesy ATJ Sokol Žebrák B12:6
1526. 01. 2019 16:00TJ Olešná ATJ Záluží A10:8
1526. 01. 2019 13:00TJ Slovan Lochovice BTJ Lokomotiva Zdice A2:16
1609. 02. 2019 16:00TJ Slovan Lochovice BSokol Nižbor B4:14
1609. 02. 2019 17:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Hudlice C12:6
1609. 02. 2019 16:00TJ Sokol Žebrák BTJ Záluží A14:4
1629. 01. 2019 18:00TJ Praskolesy ATJ Lokomotiva Zdice B13:5
1608. 02. 2019 18:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Chaloupky B9:9
1716. 02. 2019 16:00TJ Sokol Karlštejn ASokol Nižbor B7:11
1723. 01. 2019 19:00TJ Chaloupky BTJ Praskolesy A3:15
1705. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Záluží A9:9
1716. 02. 2019 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Olešná A12:6
1716. 02. 2019 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Slovan Lochovice B8:10
1823. 02. 2019 13:00Sokol Nižbor BTJ Sokol Hudlice C15:3
1823. 02. 2019 16:00TJ Olešná ATJ Slovan Lochovice B15:3
1823. 02. 2019 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Žebrák B15:3
1823. 02. 2019 13:00TJ Záluží ATJ Chaloupky B12:6
1822. 01. 2019 19:00
Herna Praskolesy
TJ Sokol Karlštejn ATJ Praskolesy A3:15
1902. 03. 2019 16:00TJ Praskolesy ASokol Nižbor B8:10
1927. 02. 2019 18:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Záluží A8:10
1909. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Lokomotiva Zdice A8:10
1902. 03. 2019 13:00TJ Sokol Žebrák BTJ Slovan Lochovice B8:10
1903. 03. 2019 10:00TJ Sokol Hudlice CTJ Olešná A8:10
2009. 03. 2019 16:00TJ Olešná ASokol Nižbor B10:8
2009. 03. 2019 19:00TJ Sokol Hudlice CTJ Sokol Žebrák B7:11
2009. 03. 2019 13:00TJ Slovan Lochovice BTJ Lokomotiva Zdice B18:0wo
2006. 03. 2019 18:00TJ Chaloupky BTJ Lokomotiva Zdice A3:15
2027. 01. 2019 10:00TJ Praskolesy ATJ Záluží A15:3
2116. 03. 2019 13:00TJ Záluží ASokol Nižbor B0:18
2116. 03. 2019 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Lokomotiva Zdice A2:16
2116. 03. 2019 16:00TJ Chaloupky BTJ Slovan Lochovice B0:18wo
2116. 03. 2019 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Sokol Hudlice C6:12
2116. 03. 2019 13:00TJ Sokol Žebrák BTJ Olešná A9:9
2223. 03. 2019 16:00Sokol Nižbor BTJ Sokol Žebrák B12:6
2221. 03. 2019 19:00TJ Olešná ATJ Lokomotiva Zdice B15:3
2222. 03. 2019 17:30TJ Sokol Hudlice CTJ Chaloupky B14:4
2223. 03. 2019 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Sokol Karlštejn A13:5
2223. 03. 2019 16:00TJ Praskolesy ATJ Lokomotiva Zdice A8:10
Regionální soutěž II. třídy
120. 09. 2018 17:30TJ Olešná CTJ Olešná B12:6
129. 09. 2018 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Lokomotiva Zdice D11:7
125. 09. 2018 18:00TJ Sokol Hudlice DTJ Sokol Žebrák C11:7
129. 09. 2018 13:00TJ Chaloupky CTJ Sokol Karlštejn B16:2
129. 09. 2018 10:00TJ Sokol Žebrák DTJ Srbsko A11:7
129. 09. 2018 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Zdejcina12:6
206. 10. 2018 13:00TJ Olešná BTJ Zdejcina14:4
206. 10. 2018 16:00TJ Srbsko ATJ Lokomotiva Zdice C12:6
206. 10. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák DTJ Sokol Karlštejn B11:7
206. 10. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Chaloupky C8:10
205. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Sokol Žebrák C1:17
206. 10. 2018 10:00TJ Olešná CTJ Slovan Lochovice C15:3
312. 10. 2018 18:30
Sál hostince U zeleného stromu, Olešná 72
TJ Slovan Lochovice CTJ Olešná B3:15
313. 10. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák CTJ Olešná C15:3
313. 10. 2018 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Chaloupky C8:10
313. 10. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Sokol Žebrák D12:6
313. 10. 2018 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Karlštejn B15:3
313. 10. 2018 16:00TJ ZdejcinaTJ Srbsko A0:18wo
420. 10. 2018 16:00TJ Sokol Žebrák CTJ Olešná B12:6
420. 10. 2018 13:00TJ Chaloupky CTJ Slovan Lochovice C13:5
420. 10. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák DTJ Olešná C11:7
420. 10. 2018 00:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Lokomotiva Zdice D13:5
420. 10. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Zdejcina13:5
420. 10. 2018 16:00TJ Srbsko ATJ Sokol Karlštejn B12:6
526. 10. 2018 18:00TJ Srbsko ATJ Olešná B7:11
527. 10. 2018 13:00
herna Zdejcina
TJ Sokol Karlštejn BTJ Zdejcina11:7
527. 10. 2018 10:00TJ Sokol Hudlice DTJ Lokomotiva Zdice C14:4
527. 10. 2018 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Sokol Žebrák D7:11
527. 10. 2018 10:00TJ Chaloupky CTJ Olešná C9:9
527. 10. 2018 16:00TJ Sokol Žebrák CTJ Slovan Lochovice C11:7
603. 11. 2018 13:00TJ Olešná BTJ Sokol Karlštejn B18:0
603. 11. 2018 10:00
sokolovna Hudlice
TJ Srbsko ATJ Sokol Hudlice D7:11
603. 11. 2018 16:00TJ ZdejcinaTJ Lokomotiva Zdice D16:2
603. 11. 2018 10:00TJ Olešná CTJ Lokomotiva Zdice C14:4
603. 11. 2018 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Sokol Žebrák D5:13
603. 11. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák CTJ Chaloupky C14:4
710. 11. 2018 10:00TJ Chaloupky CTJ Olešná B9:9
721. 09. 2018 17:00TJ Sokol Žebrák DTJ Sokol Žebrák C6:12
710. 11. 2018 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Lokomotiva Zdice C18:0wo
710. 11. 2018 16:00TJ ZdejcinaTJ Olešná C4:14
708. 11. 2018 18:00
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 Zdice
TJ Srbsko ATJ Lokomotiva Zdice D9:9
710. 11. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Sokol Karlštejn B9:9
824. 11. 2018 13:00TJ Olešná BTJ Sokol Hudlice D8:10
824. 11. 2018 16:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Sokol Karlštejn B11:7
824. 11. 2018 10:00TJ Olešná CTJ Srbsko A11:7
824. 11. 2018 10:00TJ Slovan Lochovice CTJ Zdejcina16:2
824. 11. 2018 16:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Žebrák C3:15
824. 11. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák DTJ Chaloupky C10:8
901. 12. 2018 16:00TJ Sokol Žebrák DTJ Olešná B6:12
901. 12. 2018 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Chaloupky C8:10
901. 12. 2018 10:00TJ Sokol Žebrák CTJ Zdejcina18:0
901. 12. 2018 16:00TJ Srbsko ATJ Slovan Lochovice C8:10
901. 12. 2018 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Olešná C2:16
901. 12. 2018 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Sokol Hudlice D9:9
1008. 12. 2018 13:00TJ Olešná BTJ Lokomotiva Zdice D10:8
1008. 12. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Olešná C14:4
1008. 12. 2018 10:00TJ Slovan Lochovice CTJ Sokol Karlštejn B8:10
1008. 12. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák CTJ Srbsko A18:0wo
1008. 12. 2018 13:00TJ Chaloupky CTJ Zdejcina12:6
1008. 12. 2018 10:00TJ Sokol Žebrák DTJ Lokomotiva Zdice C11:7
1115. 12. 2018 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Olešná B5:13
1115. 12. 2018 16:00TJ ZdejcinaTJ Sokol Žebrák D7:11
1115. 12. 2018 13:00TJ Chaloupky CTJ Srbsko A13:5
1115. 12. 2018 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Sokol Žebrák C5:13
1115. 12. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Slovan Lochovice C10:8
1115. 12. 2018 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Olešná C8:10
1209. 10. 2018 17:30TJ Olešná BTJ Olešná C10:8
1205. 01. 2019 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Slovan Lochovice C11:7
1205. 01. 2019 13:00TJ Sokol Žebrák CTJ Sokol Hudlice D11:7
1205. 01. 2019 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Chaloupky C4:14
1205. 01. 2019 16:00
Sokolovna Žebrák, Sokolská 189
TJ Srbsko ATJ Sokol Žebrák D6:12
1205. 01. 2019 16:00TJ ZdejcinaTJ Lokomotiva Zdice C12:6
1312. 01. 2019 16:00TJ ZdejcinaTJ Olešná B5:13
1312. 01. 2019 16:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Srbsko A11:7
1312. 01. 2019 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Sokol Žebrák D5:13
1312. 01. 2019 16:00TJ Chaloupky CTJ Sokol Hudlice D10:8
1312. 01. 2019 16:00TJ Sokol Žebrák CTJ Lokomotiva Zdice D14:4
1312. 01. 2019 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Olešná C8:10
1419. 01. 2019 16:00
Herna - Slovan Lochovice
TJ Olešná BTJ Slovan Lochovice C16:2
1419. 01. 2019 10:00TJ Olešná CTJ Sokol Žebrák C13:5
1419. 01. 2019 13:00TJ Chaloupky CTJ Lokomotiva Zdice D4:14
1419. 01. 2019 10:00TJ Sokol Žebrák DTJ Sokol Hudlice D7:11
1419. 01. 2019 16:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Lokomotiva Zdice C4:14
1419. 01. 2019 16:00TJ Srbsko ATJ Zdejcina14:4
1526. 01. 2019 13:00TJ Olešná BTJ Srbsko A9:9
1526. 01. 2019 16:00
Sokolovna Karlštejn
TJ ZdejcinaTJ Sokol Karlštejn B4:14
1526. 01. 2019 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Hudlice D6:12
1526. 01. 2019 13:00TJ Sokol Žebrák DTJ Lokomotiva Zdice D10:8
1526. 01. 2019 10:00TJ Olešná CTJ Chaloupky C9:9
1526. 01. 2019 10:00TJ Slovan Lochovice CTJ Sokol Žebrák C4:14
1609. 02. 2019 13:00TJ Olešná BTJ Sokol Žebrák C11:7
1609. 02. 2019 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Chaloupky C9:9
1609. 02. 2019 10:00TJ Olešná CTJ Sokol Žebrák D6:12
1608. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Lokomotiva Zdice C11:7
1609. 02. 2019 16:00TJ ZdejcinaTJ Sokol Hudlice D4:14
1609. 02. 2019 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Srbsko A6:12
1716. 02. 2019 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Olešná B7:11
1716. 02. 2019 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Srbsko A13:5
1716. 02. 2019 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Zdejcina6:12
1716. 02. 2019 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Olešná C4:14
1716. 02. 2019 10:00TJ Sokol Žebrák DTJ Slovan Lochovice C15:3
1716. 02. 2019 13:00TJ Chaloupky CTJ Sokol Žebrák C8:10
1822. 02. 2019 18:00TJ Olešná BTJ Chaloupky C14:4
1810. 10. 2018 17:00TJ Sokol Žebrák CTJ Sokol Žebrák D15:3
1823. 02. 2019 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Slovan Lochovice C8:10
1823. 02. 2019 10:00TJ Olešná CTJ Zdejcina17:1
1823. 02. 2019 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Srbsko A9:9
1823. 02. 2019 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Sokol Hudlice D3:15
1928. 02. 2019 19:00TJ Sokol Hudlice DTJ Olešná B12:6
1902. 03. 2019 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Lokomotiva Zdice D7:11
1902. 03. 2019 16:00TJ Srbsko ATJ Olešná C6:12
1902. 03. 2019 16:00TJ ZdejcinaTJ Slovan Lochovice C4:14
1902. 03. 2019 16:00TJ Sokol Žebrák CTJ Lokomotiva Zdice C12:6
1902. 03. 2019 13:00TJ Chaloupky CTJ Sokol Žebrák D10:8
2009. 03. 2019 13:00TJ Olešná BTJ Sokol Žebrák D7:11
2009. 03. 2019 13:00TJ Chaloupky CTJ Lokomotiva Zdice C8:10
2009. 03. 2019 16:00TJ ZdejcinaTJ Sokol Žebrák C5:13
2009. 03. 2019 10:00TJ Slovan Lochovice CTJ Srbsko A11:7
2009. 03. 2019 10:00TJ Olešná CTJ Sokol Karlštejn B17:1
2009. 03. 2019 10:00TJ Sokol Hudlice DTJ Lokomotiva Zdice D14:4
2116. 03. 2019 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Olešná B6:12
2116. 03. 2019 16:00
Lidový dům Cheznovice 193, 338 06
TJ Olešná CTJ Sokol Hudlice D4:14
2116. 03. 2019 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Slovan Lochovice C0:18
2116. 03. 2019 16:00TJ Srbsko ATJ Sokol Žebrák C4:14
2116. 03. 2019 16:00TJ ZdejcinaTJ Chaloupky C8:10
2116. 03. 2019 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Žebrák D2:16
2223. 03. 2019 13:00TJ Olešná BTJ Lokomotiva Zdice C11:7
2223. 03. 2019 13:00TJ Sokol Žebrák DTJ Zdejcina11:7
2223. 03. 2019 16:00TJ Srbsko ATJ Chaloupky C13:5
2223. 03. 2019 10:00TJ Sokol Žebrák CTJ Sokol Karlštejn B10:8
2223. 03. 2019 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Sokol Hudlice D0:18wo
2223. 03. 2019 10:00TJ Olešná CTJ Lokomotiva Zdice D11:7
Regionální soutěž III. třídy
129. 09. 2018 13:00TJ Sokol Hořovice CTJ Sokol Králův Dvůr D15:3
129. 09. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Záluží B13:5
129. 09. 2018 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Srbsko B0:18
129. 09. 2018 13:00TJ Broumy BTJ Sokol Žebrák F5:13
120. 09. 2018 19:30TJ Praskolesy CTJ Praskolesy B4:14
205. 10. 2018 18:00TJ Sokol Hořovice CTJ Praskolesy B16:2
206. 10. 2018 13:00TJ Broumy BTJ Praskolesy C11:7
205. 10. 2018 17:00
Žebrák
TJ Srbsko BTJ Sokol Žebrák F16:2
206. 10. 2018 16:00TJ Záluží BTJ Lokomotiva Zdice E10:8
206. 10. 2018 10:00TJ Sokol Žebrák ETJ Sokol Králův Dvůr D16:2
313. 10. 2018 13:00TJ Sokol Hořovice CTJ Sokol Žebrák E9:9
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Lokomotiva Zdice E9:9
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Záluží B6:12
313. 10. 2018 10:00TJ Praskolesy CTJ Srbsko B5:13
313. 10. 2018 13:00TJ Praskolesy BTJ Broumy B14:4
420. 10. 2018 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Sokol Hořovice C2:16
418. 09. 2018 16:30TJ Sokol Žebrák FTJ Sokol Žebrák E2:16
420. 10. 2018 10:00
Sokolovna Praskolesy
TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Praskolesy C14:4
420. 10. 2018 16:00TJ Záluží BTJ Praskolesy B8:10
420. 10. 2018 13:00TJ Srbsko BTJ Broumy B17:1
527. 10. 2018 13:00TJ Sokol Hořovice CTJ Broumy B10:8
527. 10. 2018 13:00TJ Srbsko BTJ Praskolesy B13:5
527. 10. 2018 16:00TJ Záluží BTJ Praskolesy C18:0
527. 10. 2018 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Sokol Králův Dvůr D2:16
527. 10. 2018 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Sokol Žebrák E4:14
603. 11. 2018 13:00TJ Srbsko BTJ Sokol Hořovice C1:17
603. 11. 2018 16:00TJ Záluží BTJ Broumy B14:4
603. 11. 2018 10:00
herna Praskolesy
TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Praskolesy B9:9
603. 11. 2018 16:00TJ Sokol Žebrák ETJ Praskolesy C18:0
603. 11. 2018 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Lokomotiva Zdice E2:16
710. 11. 2018 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Sokol Hořovice C5:13
710. 11. 2018 10:00TJ Praskolesy CTJ Lokomotiva Zdice E5:13
710. 11. 2018 13:00TJ Praskolesy BTJ Sokol Žebrák E4:14
710. 11. 2018 13:00TJ Broumy BTJ Sokol Králův Dvůr D5:13
710. 11. 2018 13:00TJ Srbsko BTJ Záluží B14:4
822. 11. 2018 18:00TJ Záluží BTJ Sokol Hořovice C2:16
824. 11. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Srbsko B7:11
824. 11. 2018 13:00TJ Broumy BTJ Sokol Žebrák E3:15
824. 11. 2018 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Praskolesy B8:10
824. 11. 2018 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Praskolesy C13:5
901. 12. 2018 10:00TJ Praskolesy CTJ Sokol Hořovice C0:18
901. 12. 2018 13:00TJ Praskolesy BTJ Sokol Žebrák F18:0
901. 12. 2018 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Broumy B12:6
928. 11. 2018 18:00TJ Srbsko BTJ Sokol Žebrák E8:10
901. 12. 2018 16:00TJ Záluží BTJ Sokol Králův Dvůr D6:12
1005. 01. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Sokol Hořovice C9:9
1005. 01. 2019 16:00TJ Záluží BTJ Sokol Žebrák E2:16
1005. 01. 2019 13:00TJ Srbsko BTJ Lokomotiva Zdice E10:8
1005. 01. 2019 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Broumy B7:11
1005. 01. 2019 00:00TJ Praskolesy BTJ Praskolesy C13:5
1110. 01. 2019 19:35TJ Praskolesy BTJ Sokol Hořovice C3:15
1108. 01. 2019 17:00TJ Praskolesy CTJ Broumy B3:15
1112. 01. 2019 10:00
herna TJ Srbsko
TJ Sokol Žebrák FTJ Srbsko B5:13
1112. 01. 2019 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Záluží B6:12
1112. 01. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Sokol Žebrák E11:7
1219. 01. 2019 16:00TJ Sokol Žebrák ETJ Sokol Hořovice C6:12
1219. 01. 2019 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Sokol Králův Dvůr D1:17
1219. 01. 2019 16:00TJ Záluží BTJ Sokol Žebrák F12:6
1218. 01. 2019 18:00TJ Srbsko BTJ Praskolesy C14:4
1219. 01. 2019 13:00TJ Broumy BTJ Praskolesy B4:14
1326. 01. 2019 13:00TJ Broumy BTJ Sokol Hořovice C5:13
1326. 01. 2019 13:00TJ Praskolesy BTJ Srbsko B5:13
1326. 01. 2019 10:00TJ Praskolesy CTJ Záluží B1:17
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Sokol Žebrák F13:5
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Žebrák ETJ Lokomotiva Zdice E14:4
1409. 02. 2019 13:00TJ Sokol Hořovice CTJ Lokomotiva Zdice E12:6
1409. 10. 2018 17:00TJ Sokol Žebrák ETJ Sokol Žebrák F17:1
1409. 02. 2019 16:00
Praskolesy
TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Praskolesy C14:4
1409. 02. 2019 13:00TJ Praskolesy BTJ Záluží B14:4
1409. 02. 2019 13:00TJ Broumy BTJ Srbsko B4:14
1516. 02. 2019 16:00TJ Sokol Hořovice CTJ Srbsko B15:3
1516. 02. 2019 13:00TJ Broumy BTJ Záluží B6:12
1515. 02. 2019 17:30
herna Králův Dvůr
TJ Praskolesy BTJ Sokol Králův Dvůr D6:12
1516. 02. 2019 10:00TJ Praskolesy CTJ Sokol Žebrák E0:18
1516. 02. 2019 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Sokol Žebrák F10:8
1623. 02. 2019 13:00TJ Sokol Hořovice CTJ Sokol Žebrák F17:1
1623. 02. 2019 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Praskolesy C18:0
1623. 02. 2019 10:00TJ Sokol Žebrák ETJ Praskolesy B14:4
1623. 02. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Broumy B12:6
1623. 02. 2019 16:00TJ Záluží BTJ Srbsko B4:14
1726. 02. 2019 18:00
herna Záluží
TJ Sokol Hořovice CTJ Záluží B12:6
1701. 03. 2019 18:00
restaurace U Lva Srbsko
TJ Srbsko BTJ Sokol Králův Dvůr D8:10
1702. 03. 2019 10:00TJ Sokol Žebrák ETJ Broumy B14:4
1702. 03. 2019 13:00TJ Praskolesy BTJ Lokomotiva Zdice E15:3
1726. 02. 2019 17:00TJ Praskolesy CTJ Sokol Žebrák F0:18
1809. 03. 2019 13:00TJ Sokol Hořovice CTJ Praskolesy C18:0wo
1809. 03. 2019 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Praskolesy B7:11
1809. 03. 2019 13:00TJ Broumy BTJ Lokomotiva Zdice E8:10
1809. 03. 2019 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Srbsko B12:6
1809. 03. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Záluží B8:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy