Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž I.třídy
104. 10. 2018 18:00TTC Slovan Kladno BTTC Kladno F7:11
103. 10. 2018 19:00TJ Sokol Unhošť ADTJ Sparta Kladno A12:6
102. 10. 2018 18:30STC Slaný BTJ Sokol Dříň A12:6
102. 10. 2018 19:00TTC JemníkyKST Slatina A12:6
105. 10. 2018 18:00ST Viktorie Černuc ASTC Slaný C9:9
125. 09. 2018 18:30TTC Kladno ETTC Kladno G4:14
208. 10. 2018 18:30TTC Kladno FTTC Kladno G10:8
210. 10. 2018 17:30STC Slaný CTTC Kladno E14:4
211. 10. 2018 18:00KST Slatina AST Viktorie Černuc A11:7
210. 10. 2018 19:00TJ Sokol Dříň ATTC Jemníky5:13
211. 10. 2018 19:15DTJ Sparta Kladno ASTC Slaný B1:17
211. 10. 2018 18:00TTC Slovan Kladno BTJ Sokol Unhošť A7:11
317. 10. 2018 19:00TJ Sokol Unhošť ATTC Kladno F12:6
316. 10. 2018 18:30STC Slaný BTTC Slovan Kladno B14:4
316. 10. 2018 19:00TTC JemníkyDTJ Sparta Kladno A11:7
319. 10. 2018 18:00ST Viktorie Černuc ATJ Sokol Dříň A7:11
315. 10. 2018 18:30TTC Kladno EKST Slatina A14:4
316. 10. 2018 18:30TTC Kladno GSTC Slaný C11:7
422. 10. 2018 18:30TTC Kladno FSTC Slaný C15:3
425. 10. 2018 18:00KST Slatina ATTC Kladno G8:10
424. 10. 2018 19:00TJ Sokol Dříň ATTC Kladno E8:10
425. 10. 2018 19:15DTJ Sparta Kladno AST Viktorie Černuc A13:5
425. 10. 2018 18:00TTC Slovan Kladno BTTC Jemníky8:10
424. 10. 2018 19:00TJ Sokol Unhošť ASTC Slaný B7:11
530. 10. 2018 18:30STC Slaný BTTC Kladno F17:1
530. 10. 2018 19:00TTC JemníkyTJ Sokol Unhošť A12:6
502. 11. 2018 18:00ST Viktorie Černuc ATTC Slovan Kladno B8:10
529. 10. 2018 18:30TTC Kladno EDTJ Sparta Kladno A12:6
530. 10. 2018 18:30TTC Kladno GTJ Sokol Dříň A13:5
531. 10. 2018 17:30STC Slaný CKST Slatina A9:9
605. 11. 2018 18:30TTC Kladno FKST Slatina A12:6
607. 11. 2018 19:00TJ Sokol Dříň ASTC Slaný C6:12
608. 11. 2018 19:15DTJ Sparta Kladno ATTC Kladno G6:12
608. 11. 2018 18:00TTC Slovan Kladno BTTC Kladno E9:9
607. 11. 2018 19:00TJ Sokol Unhošť AST Viktorie Černuc A13:5
606. 11. 2018 18:30STC Slaný BTTC Jemníky10:8
713. 11. 2018 19:00TTC JemníkyTTC Kladno F10:8
716. 11. 2018 18:00ST Viktorie Černuc ASTC Slaný B8:10
712. 11. 2018 18:30TTC Kladno ETJ Sokol Unhošť A8:10
713. 11. 2018 18:30TTC Kladno GTTC Slovan Kladno B9:9
714. 11. 2018 17:30STC Slaný CDTJ Sparta Kladno A14:4
715. 11. 2018 18:00KST Slatina ATJ Sokol Dříň A11:7
819. 11. 2018 18:30TTC Kladno FTJ Sokol Dříň A13:5
822. 11. 2018 19:15DTJ Sparta Kladno AKST Slatina A7:11
822. 11. 2018 18:00TTC Slovan Kladno BSTC Slaný C15:3
821. 11. 2018 19:00TJ Sokol Unhošť ATTC Kladno G14:4
820. 11. 2018 18:30STC Slaný BTTC Kladno E13:5
820. 11. 2018 19:00TTC JemníkyST Viktorie Černuc A10:8
930. 11. 2018 18:00ST Viktorie Černuc ATTC Kladno F4:14
926. 11. 2018 18:30TTC Kladno ETTC Jemníky9:9
927. 11. 2018 18:30TTC Kladno GSTC Slaný B6:12
928. 11. 2018 17:30STC Slaný CTJ Sokol Unhošť A6:12
929. 11. 2018 18:00KST Slatina ATTC Slovan Kladno B10:8
928. 11. 2018 19:00TJ Sokol Dříň ADTJ Sparta Kladno A10:8
1003. 12. 2018 18:30TTC Kladno FDTJ Sparta Kladno A15:3
1006. 12. 2018 18:00TTC Slovan Kladno BTJ Sokol Dříň A14:4
1005. 12. 2018 19:00TJ Sokol Unhošť AKST Slatina A8:10
1025. 09. 2018 18:30STC Slaný BSTC Slaný C11:7
1004. 12. 2018 19:00TTC JemníkyTTC Kladno G14:4
1007. 12. 2018 18:00ST Viktorie Černuc ATTC Kladno E11:7
1124. 09. 2018 18:30TTC Kladno ETTC Kladno F7:11
1111. 12. 2018 18:30TTC Kladno GST Viktorie Černuc A11:7
1112. 12. 2018 17:30STC Slaný CTTC Jemníky7:11
1113. 12. 2018 18:00KST Slatina ASTC Slaný B8:10
1112. 12. 2018 19:00TJ Sokol Dříň ATJ Sokol Unhošť A10:8
1113. 12. 2018 19:15DTJ Sparta Kladno ATTC Slovan Kladno B5:13
1207. 01. 2019 18:30TTC Kladno FTTC Slovan Kladno B14:4
1210. 01. 2019 19:15DTJ Sparta Kladno ATJ Sokol Unhošť A6:12
1209. 01. 2019 19:00TJ Sokol Dříň ASTC Slaný B7:11
1210. 01. 2019 18:00KST Slatina ATTC Jemníky12:6
1209. 01. 2019 17:30STC Slaný CST Viktorie Černuc A15:3
1218. 12. 2018 18:30TTC Kladno GTTC Kladno E8:10
1315. 01. 2019 18:30TTC Kladno GTTC Kladno F10:8
1314. 01. 2019 18:30TTC Kladno ESTC Slaný C14:4
1318. 01. 2019 18:00ST Viktorie Černuc AKST Slatina A14:4
1315. 01. 2019 19:00TTC JemníkyTJ Sokol Dříň A11:7
1315. 01. 2019 18:30STC Slaný BDTJ Sparta Kladno A17:1
1316. 01. 2019 19:00TJ Sokol Unhošť ATTC Slovan Kladno B9:9
1421. 01. 2019 18:30TTC Kladno FTJ Sokol Unhošť A8:10
1424. 01. 2019 18:00TTC Slovan Kladno BSTC Slaný B5:13
1424. 01. 2019 19:15DTJ Sparta Kladno ATTC Jemníky9:9
1423. 01. 2019 19:00TJ Sokol Dříň AST Viktorie Černuc A12:6
1424. 01. 2019 18:00KST Slatina ATTC Kladno E9:9
1423. 01. 2019 17:30STC Slaný CTTC Kladno G9:9
1530. 01. 2019 17:30STC Slaný CTTC Kladno F9:9
1529. 01. 2019 18:30TTC Kladno GKST Slatina A11:7
1528. 01. 2019 18:30TTC Kladno ETJ Sokol Dříň A13:5
1501. 02. 2019 18:00ST Viktorie Černuc ADTJ Sparta Kladno A6:12
1529. 01. 2019 19:00TTC JemníkyTTC Slovan Kladno B14:4
1529. 01. 2019 18:30STC Slaný BTJ Sokol Unhošť A6:12
1604. 02. 2019 18:30TTC Kladno FSTC Slaný B12:6
1606. 02. 2019 19:00TJ Sokol Unhošť ATTC Jemníky11:7
1607. 02. 2019 18:00TTC Slovan Kladno BST Viktorie Černuc A15:3
1607. 02. 2019 19:15DTJ Sparta Kladno ATTC Kladno E9:9
1606. 02. 2019 19:00TJ Sokol Dříň ATTC Kladno G12:6
1607. 02. 2019 18:00KST Slatina ASTC Slaný C8:10
1714. 02. 2019 18:00KST Slatina ATTC Kladno F17:1
1713. 02. 2019 17:30STC Slaný CTJ Sokol Dříň A13:5
1712. 02. 2019 18:30TTC Kladno GDTJ Sparta Kladno A13:5
1711. 02. 2019 18:30TTC Kladno ETTC Slovan Kladno B14:4
1715. 02. 2019 18:00ST Viktorie Černuc ATJ Sokol Unhošť A6:12
1712. 02. 2019 19:00TTC JemníkySTC Slaný B6:12
1818. 02. 2019 18:30TTC Kladno FTTC Jemníky13:5
1819. 02. 2019 18:30STC Slaný BST Viktorie Černuc A14:4
1820. 02. 2019 19:00TJ Sokol Unhošť ATTC Kladno E12:6
1821. 02. 2019 18:00TTC Slovan Kladno BTTC Kladno G10:8
1821. 02. 2019 19:15DTJ Sparta Kladno ASTC Slaný C2:16
1820. 02. 2019 19:00TJ Sokol Dříň AKST Slatina A9:9
1927. 02. 2019 19:00TJ Sokol Dříň ATTC Kladno F10:8
1928. 02. 2019 18:00KST Slatina ADTJ Sparta Kladno A18:0
1927. 02. 2019 17:30STC Slaný CTTC Slovan Kladno B4:14
1926. 02. 2019 18:30TTC Kladno GTJ Sokol Unhošť A7:11
1925. 02. 2019 18:30TTC Kladno ESTC Slaný B7:11
1901. 03. 2019 18:00ST Viktorie Černuc ATTC Jemníky5:13
2011. 03. 2019 18:30TTC Kladno FST Viktorie Černuc A13:5
2012. 03. 2019 19:00TTC JemníkyTTC Kladno E14:4
2012. 03. 2019 18:30STC Slaný BTTC Kladno G15:3
2013. 03. 2019 19:00TJ Sokol Unhošť ASTC Slaný C6:12
2014. 03. 2019 18:00TTC Slovan Kladno BKST Slatina A10:8
2014. 03. 2019 19:15DTJ Sparta Kladno ATJ Sokol Dříň A8:10
2128. 03. 2019 19:15DTJ Sparta Kladno ATTC Kladno F4:14
2127. 03. 2019 19:00TJ Sokol Dříň ATTC Slovan Kladno B4:14
2128. 03. 2019 18:00KST Slatina ATJ Sokol Unhošť A4:14
2102. 01. 2019 17:30STC Slaný CSTC Slaný B7:11
2126. 03. 2019 18:30TTC Kladno GTTC Jemníky7:11
2125. 03. 2019 18:30TTC Kladno EST Viktorie Černuc A16:2
2217. 12. 2018 18:30TTC Kladno FTTC Kladno E8:10
2205. 04. 2019 18:00ST Viktorie Černuc ATTC Kladno G8:10
2202. 04. 2019 19:00TTC JemníkySTC Slaný C5:13
2202. 04. 2019 18:30STC Slaný BKST Slatina A16:2
2203. 04. 2019 19:00TJ Sokol Unhošť ATJ Sokol Dříň A16:2
2204. 04. 2019 18:00TTC Slovan Kladno BDTJ Sparta Kladno A12:6
Regionální soutěž II.třídy
103. 10. 2018 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTJ Sokol Dříň C7:11
103. 10. 2018 18:30KST Slatina BSTC Slaný D9:9
101. 10. 2018 18:00TJ Sokol Dříň BTJ Sokol Unhošť B9:9
105. 10. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTTC Slovan Kladno C4:14
210. 10. 2018 19:00TJ Sokol Unhošť BTJ Sokol Stochov Honice B17:1
209. 10. 2018 18:30STC Slaný DTJ Sokol Dříň B7:11
208. 10. 2018 18:00TJ Sokol Dříň CKST Slatina B7:11
209. 10. 2018 17:30STC Slaný ETJ Sokol Buštěhrad B18:0
317. 10. 2018 18:30KST Slatina BSTC Slaný E10:8
324. 09. 2018 18:00TJ Sokol Dříň BTJ Sokol Dříň C13:5
319. 10. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice BSTC Slaný D8:10
318. 10. 2018 18:00TTC Slovan Kladno CTJ Sokol Unhošť B10:8
423. 10. 2018 18:30STC Slaný DTTC Slovan Kladno C9:9
422. 10. 2018 18:00TJ Sokol Dříň CTJ Sokol Stochov Honice B4:14
423. 10. 2018 17:30STC Slaný ETJ Sokol Dříň B12:6
424. 10. 2018 19:30TJ Sokol Buštěhrad BKST Slatina B9:9
529. 10. 2018 18:00TJ Sokol Dříň BTJ Sokol Buštěhrad B11:7
502. 11. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice BSTC Slaný E9:9
501. 11. 2018 18:00TTC Slovan Kladno CTJ Sokol Dříň C10:8
531. 10. 2018 19:00TJ Sokol Unhošť BSTC Slaný D15:3
605. 11. 2018 18:00TJ Sokol Dříň CTJ Sokol Unhošť B3:15
606. 11. 2018 17:30STC Slaný ETTC Slovan Kladno C7:11
607. 11. 2018 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTJ Sokol Stochov Honice B12:6
607. 11. 2018 18:30KST Slatina BTJ Sokol Dříň B3:15
716. 11. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice BKST Slatina B9:9
715. 11. 2018 18:00TTC Slovan Kladno CTJ Sokol Buštěhrad B18:0
714. 11. 2018 19:00TJ Sokol Unhošť BSTC Slaný E11:7
713. 11. 2018 18:30STC Slaný DTJ Sokol Dříň C13:5
825. 09. 2018 17:30STC Slaný ESTC Slaný D9:9
821. 11. 2018 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTJ Sokol Unhošť B2:16
821. 11. 2018 18:30KST Slatina BTTC Slovan Kladno C12:6
819. 11. 2018 18:00TJ Sokol Dříň BTJ Sokol Stochov Honice B12:6
929. 11. 2018 18:00TTC Slovan Kladno CTJ Sokol Dříň B10:8
928. 11. 2018 19:00TJ Sokol Unhošť BKST Slatina B13:5
927. 11. 2018 18:30STC Slaný DTJ Sokol Buštěhrad B12:6
926. 11. 2018 18:00TJ Sokol Dříň CSTC Slaný E4:14
1010. 12. 2018 18:00TJ Sokol Dříň CTJ Sokol Buštěhrad B10:8
1011. 12. 2018 18:30STC Slaný DKST Slatina B13:5
1012. 12. 2018 19:00TJ Sokol Unhošť BTJ Sokol Dříň B13:5
1013. 12. 2018 18:00TTC Slovan Kladno CTJ Sokol Stochov Honice B12:6
1121. 12. 2018 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTJ Sokol Unhošť B3:15
1117. 12. 2018 18:00TJ Sokol Dříň BSTC Slaný D14:4
1119. 12. 2018 18:30KST Slatina BTJ Sokol Dříň C16:2
1119. 12. 2018 19:30TJ Sokol Buštěhrad BSTC Slaný E10:8
1208. 01. 2019 17:30STC Slaný EKST Slatina B10:8
1203. 12. 2018 18:00TJ Sokol Dříň CTJ Sokol Dříň B7:11
1208. 01. 2019 18:30STC Slaný DTJ Sokol Stochov Honice B13:5
1209. 01. 2019 19:00TJ Sokol Unhošť BTTC Slovan Kladno C14:4
1317. 01. 2019 18:00TTC Slovan Kladno CSTC Slaný D7:11
1318. 01. 2019 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTJ Sokol Dříň C9:9
1314. 01. 2019 18:00TJ Sokol Dříň BSTC Slaný E18:0
1316. 01. 2019 18:30KST Slatina BTJ Sokol Buštěhrad B10:8
1423. 01. 2019 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTJ Sokol Dříň B6:12
1422. 01. 2019 17:30STC Slaný ETJ Sokol Stochov Honice B16:2
1421. 01. 2019 18:00TJ Sokol Dříň CTTC Slovan Kladno C10:8
1422. 01. 2019 18:30STC Slaný DTJ Sokol Unhošť B9:9
1530. 01. 2019 19:00TJ Sokol Unhošť BTJ Sokol Dříň C14:4
1531. 01. 2019 18:00TTC Slovan Kladno CSTC Slaný E5:13
1501. 02. 2019 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTJ Sokol Buštěhrad B9:9
1528. 01. 2019 18:00TJ Sokol Dříň BKST Slatina B12:6
1606. 02. 2019 18:30KST Slatina BTJ Sokol Stochov Honice B9:9
1606. 02. 2019 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTTC Slovan Kladno C13:5
1605. 02. 2019 17:30STC Slaný ETJ Sokol Unhošť B12:6
1604. 02. 2019 18:00TJ Sokol Dříň CSTC Slaný D8:10
1704. 12. 2018 18:30STC Slaný DSTC Slaný E10:8
1713. 02. 2019 19:00TJ Sokol Unhošť BTJ Sokol Buštěhrad B11:7
1714. 02. 2019 18:00TTC Slovan Kladno CKST Slatina B9:9
1715. 02. 2019 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTJ Sokol Dříň B4:14
1818. 02. 2019 18:00TJ Sokol Dříň BTTC Slovan Kladno C12:6
1820. 02. 2019 18:30KST Slatina BTJ Sokol Unhošť B6:12
1820. 02. 2019 19:30TJ Sokol Buštěhrad BSTC Slaný D15:3
1819. 02. 2019 17:30STC Slaný ETJ Sokol Dříň C16:2
Regionální soutěž III.třídy
102. 10. 2018 18:00TTC Kladno IST Viktorie Černuc B9:9
104. 10. 2018 18:30TTC Kladno HTJ Sokol Dříň D11:7
103. 10. 2018 19:00DTJ Sparta Kladno BKST Slatina C12:6
103. 10. 2018 17:30TSM Kladno BSTC Slaný F13:5
212. 10. 2018 18:00ST Viktorie Černuc BSTC Slaný F9:9
212. 10. 2018 19:00KST Slatina CTJ Sokol Dříň E14:4
209. 10. 2018 18:00TJ Sokol Dříň DDTJ Sparta Kladno B7:11
227. 09. 2018 18:00TTC Kladno ITTC Kladno H1:17
306. 12. 2018 18:30TTC Kladno HST Viktorie Černuc B16:2
317. 10. 2018 19:00DTJ Sparta Kladno BTTC Kladno I16:2
325. 09. 2018 18:00TJ Sokol Dříň ETJ Sokol Dříň D2:16
317. 10. 2018 17:30TSM Kladno BKST Slatina C11:7
426. 10. 2018 19:00KST Slatina CSTC Slaný F13:5
423. 10. 2018 18:00TJ Sokol Dříň DTSM Kladno B5:13
423. 10. 2018 18:00TTC Kladno ITJ Sokol Dříň E7:11
425. 10. 2018 18:30TTC Kladno HDTJ Sparta Kladno B10:8
531. 10. 2018 19:00DTJ Sparta Kladno BST Viktorie Černuc B18:0
530. 10. 2018 18:00TJ Sokol Dříň ETTC Kladno H0:18
531. 10. 2018 17:30TSM Kladno BTTC Kladno I17:1
530. 10. 2018 17:30STC Slaný FTJ Sokol Dříň D3:15
609. 11. 2018 18:00ST Viktorie Černuc BKST Slatina C12:6
606. 11. 2018 18:00TTC Kladno ISTC Slaný F8:10
608. 11. 2018 18:30TTC Kladno HTSM Kladno B10:8
607. 11. 2018 19:00DTJ Sparta Kladno BTJ Sokol Dříň E15:3
713. 11. 2018 18:00TJ Sokol Dříň EST Viktorie Černuc B1:17
714. 11. 2018 17:30TSM Kladno BDTJ Sparta Kladno B11:7
713. 11. 2018 17:30STC Slaný FTTC Kladno H4:14
716. 11. 2018 19:00KST Slatina CTJ Sokol Dříň D9:9
823. 11. 2018 18:00ST Viktorie Černuc BTJ Sokol Dříň D6:12
820. 11. 2018 18:00TTC Kladno IKST Slatina C4:14
821. 11. 2018 19:00DTJ Sparta Kladno BSTC Slaný F15:3
820. 11. 2018 18:00TJ Sokol Dříň ETSM Kladno B2:16
928. 11. 2018 17:30TSM Kladno BST Viktorie Černuc B14:4
927. 11. 2018 17:30STC Slaný FTJ Sokol Dříň E14:4
930. 11. 2018 19:00KST Slatina CTTC Kladno H6:12
927. 11. 2018 18:00TJ Sokol Dříň DTTC Kladno I18:0
1014. 12. 2018 18:00ST Viktorie Černuc BTTC Kladno I18:0
1011. 12. 2018 18:00TJ Sokol Dříň DTTC Kladno H7:11
1014. 12. 2018 19:00KST Slatina CDTJ Sparta Kladno B8:10
1011. 12. 2018 17:30STC Slaný FTSM Kladno B9:9
1118. 12. 2018 17:30STC Slaný FST Viktorie Černuc B13:5
1118. 12. 2018 18:00TJ Sokol Dříň EKST Slatina C3:15
1119. 12. 2018 19:00DTJ Sparta Kladno BTJ Sokol Dříň D8:10
1106. 12. 2018 18:30TTC Kladno HTTC Kladno I13:5
1211. 01. 2019 18:00ST Viktorie Černuc BTTC Kladno H3:15
1208. 01. 2019 18:00TTC Kladno IDTJ Sparta Kladno B2:16
1204. 12. 2018 18:00TJ Sokol Dříň DTJ Sokol Dříň E18:0
1211. 01. 2019 19:00KST Slatina CTSM Kladno B11:7
1315. 01. 2019 17:30STC Slaný FKST Slatina C6:12
1316. 01. 2019 17:30TSM Kladno BTJ Sokol Dříň D9:9
1315. 01. 2019 18:00TJ Sokol Dříň ETTC Kladno I10:8
1316. 01. 2019 19:00DTJ Sparta Kladno BTTC Kladno H5:13
1425. 01. 2019 18:00ST Viktorie Černuc BDTJ Sparta Kladno B13:5
1424. 01. 2019 18:30TTC Kladno HTJ Sokol Dříň E18:0
1422. 01. 2019 18:00TTC Kladno ITSM Kladno B3:15
1422. 01. 2019 18:00TJ Sokol Dříň DSTC Slaný F13:5
1501. 02. 2019 19:00KST Slatina CST Viktorie Černuc B11:7
1529. 01. 2019 17:30STC Slaný FTTC Kladno I17:1
1530. 01. 2019 17:30TSM Kladno BTTC Kladno H5:13
1529. 01. 2019 18:00TJ Sokol Dříň EDTJ Sparta Kladno B7:11
1608. 02. 2019 18:00ST Viktorie Černuc BTJ Sokol Dříň E17:1
1606. 02. 2019 19:00DTJ Sparta Kladno BTSM Kladno B11:7
1607. 02. 2019 18:30TTC Kladno HSTC Slaný F14:4
1605. 02. 2019 18:00TJ Sokol Dříň DKST Slatina C11:7
1712. 02. 2019 18:00TJ Sokol Dříň DST Viktorie Černuc B12:6
1715. 02. 2019 19:00KST Slatina CTTC Kladno I17:1
1712. 02. 2019 17:30STC Slaný FDTJ Sparta Kladno B5:13
1713. 02. 2019 17:30TSM Kladno BTJ Sokol Dříň E17:1
1822. 02. 2019 18:00ST Viktorie Černuc BTSM Kladno B14:4
1819. 02. 2019 18:00TJ Sokol Dříň ESTC Slaný F4:14
1821. 02. 2019 18:30TTC Kladno HKST Slatina C14:4
1819. 02. 2019 18:00TTC Kladno ITJ Sokol Dříň D1:17

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy