Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1. třídy
103. 10. 2018 18:00TJ Sokol Zbraslavice ASKP Olympia Kutná Hora A7:11
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Čáslav D3:15
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Močovice A14:4
129. 09. 2018 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Kutná Hora C2:16
206. 10. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Uhlířské Janovice A14:4
205. 10. 2018 19:00TJ Sokol Močovice ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT C6:12
221. 09. 2018 19:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Čáslav C16:2
206. 10. 2018 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Močovice B16:2
316. 10. 2018 19:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Zbraslavice A8:10
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav CSKP Olympia Kutná Hora A14:4
313. 10. 2018 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Čáslav D13:5
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Močovice A7:11
425. 10. 2018 18:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Uhlířské Janovice A11:7
427. 10. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Kutná Hora C6:12
427. 10. 2018 09:00SKP Olympia Kutná Hora ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT C11:7
426. 10. 2018 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Močovice B16:2
510. 11. 2018 13:30
Sokolovna Močovice
TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Močovice B15:3
502. 11. 2018 19:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Zbraslavice A13:5
503. 11. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora CSKP Olympia Kutná Hora A14:4
502. 11. 2018 18:45TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Čáslav D13:5
610. 11. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Uhlířské Janovice A8:10
610. 11. 2018 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Močovice A8:10
609. 11. 2018 19:00TJ Sokol Zbraslavice ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT C15:3
610. 11. 2018 09:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Čáslav C2:16
724. 11. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Čáslav C8:10
724. 11. 2018 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Močovice B15:3
705. 12. 2018 18:45TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Zbraslavice A17:1
724. 11. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav DSKP Olympia Kutná Hora A13:5
801. 12. 2018 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Uhlířské Janovice A11:7
830. 11. 2018 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Močovice A6:12
801. 12. 2018 09:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Kutná Hora C2:16
801. 12. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C6:12
908. 12. 2018 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Uhlířské Janovice A11:7
908. 12. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Čáslav C12:6
913. 09. 2018 18:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Močovice B8:10
915. 12. 2018 13:30TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Zbraslavice A8:10
1015. 12. 2018 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Zbraslavice A14:4
1015. 12. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Močovice B11:7
1014. 12. 2018 18:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Čáslav C10:8
1015. 12. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C11:7
1105. 01. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Kutná Hora C4:14
1104. 01. 2019 20:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Močovice A12:6
1128. 09. 2018 19:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Čáslav D18:0
1105. 01. 2019 09:00TJ Sokol Močovice BSKP Olympia Kutná Hora A8:10
1211. 01. 2019 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Uhlířské Janovice A9:9
1212. 01. 2019 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Čáslav C10:8
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav DSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C8:10
1211. 01. 2019 18:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Kutná Hora C6:12
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Močovice A11:7
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Čáslav D14:3
1326. 01. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CSKP Olympia Kutná Hora A6:12
1301. 02. 2019 19:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Zbraslavice A9:9
1410. 02. 2019 19:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Uhlířské Janovice A10:8
1408. 02. 2019 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Čáslav C12:6
1431. 01. 2019 18:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Kutná Hora C8:10
1409. 02. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Močovice A12:6
1516. 02. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Čáslav D11:7
1515. 02. 2019 18:00TJ Sokol Močovice ASKP Olympia Kutná Hora A11:7
1515. 02. 2019 20:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Zbraslavice A12:6
1516. 02. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Močovice B18:0
1623. 02. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Uhlířské Janovice A9:9
1623. 02. 2019 09:00TJ Sokol Močovice BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C8:10
1622. 02. 2019 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Kutná Hora C7:11
1623. 02. 2019 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Čáslav D11:7
1709. 03. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ASKP Olympia Kutná Hora A11:7
1708. 03. 2019 18:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Zbraslavice A10:8
1709. 03. 2019 09:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Močovice B15:3
1709. 03. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Čáslav C12:6
1823. 03. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT C13:5
1823. 03. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Kutná Hora C7:11
1822. 09. 2018 09:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Močovice A5:13
1822. 03. 2019 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Čáslav D13:5
1/129. 03. 2019 18:00TJ Sokol Kutná Hora CSKP Olympia Kutná Hora A10:0
1/130. 03. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Močovice A10:6
1/206. 04. 2019 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Kutná Hora C6:9
1/206. 04. 2019 09:00TJ Sokol Močovice ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT C7:10
2/110. 04. 2019 18:30TJ Sokol Kutná Hora CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C7:10
2/219. 04. 2019 18:30SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Kutná Hora C8:10
2/324. 04. 2019 18:30TJ Sokol Kutná Hora CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C9:6
Regionální přebor 2. třídy
125. 09. 2018 19:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Malešov A13:5
103. 10. 2018 19:00SKK Hlízov ASKP Olympia Kutná Hora B4:14
128. 09. 2018 19:00TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Čáslav E4:14
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Chlístovice A4:14
129. 09. 2018 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Kutná Hora D12:6
206. 10. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Uhlířské Janovice B7:11
204. 10. 2018 18:30TJ Sokol Chlístovice ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT D14:4
206. 10. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Kácov A14:4
205. 10. 2018 18:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Močovice C13:5
205. 10. 2018 18:30TJ Sokol Malešov ASKK Hlízov A12:6
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BSKK Hlízov A18:0
317. 10. 2018 19:30TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Malešov A10:8
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Kácov ASKP Olympia Kutná Hora B4:14
313. 10. 2018 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Čáslav E3:15
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Chlístovice A0:18
427. 10. 2018 09:00TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Uhlířské Janovice B10:8
427. 10. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Kutná Hora D16:2
426. 10. 2018 19:00SKP Olympia Kutná Hora BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D11:7
426. 10. 2018 18:30TJ Sokol Malešov ATJ Sokol Kácov A11:7
427. 10. 2018 09:00SKK Hlízov ATJ Sokol Močovice C9:9
503. 11. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Močovice C17:1
503. 11. 2018 09:00TJ Sokol Kácov ASKK Hlízov A10:8
503. 11. 2018 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Malešov A16:2
510. 11. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora DSKP Olympia Kutná Hora B11:7
503. 11. 2018 09:00
Sokolovna Čáslav
TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Čáslav E7:11
610. 11. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Uhlířské Janovice B11:7
609. 11. 2018 18:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Chlístovice A11:7
608. 11. 2018 19:00TJ Sokol Malešov ATJ Sokol Kutná Hora D6:12
610. 11. 2018 09:00SKK Hlízov ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT D2:16
609. 11. 2018 19:00TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Kácov A11:7
724. 11. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Kácov A11:7
724. 11. 2018 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Močovice C12:6
724. 11. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora DSKK Hlízov A12:6
716. 11. 2018 19:30TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Malešov A8:10
724. 11. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav ESKP Olympia Kutná Hora B14:4
830. 11. 2018 18:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Uhlířské Janovice B4:14
830. 11. 2018 18:30TJ Sokol Malešov ATJ Sokol Čáslav E4:14
801. 12. 2018 09:00SKK Hlízov ATJ Sokol Chlístovice A1:17
830. 11. 2018 19:00TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Kutná Hora D6:12
817. 11. 2018 09:00TJ Sokol Kácov ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT D5:13
908. 12. 2018 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Uhlířské Janovice B1:17
908. 12. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Kácov A11:7
907. 12. 2018 19:30TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Močovice C14:4
908. 12. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav ESKK Hlízov A17:1
907. 12. 2018 18:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Malešov A14:4
1011. 12. 2018 19:00TJ Sokol Malešov ATJ Sokol Uhlířské Janovice B5:13
1014. 12. 2018 18:00SKP Olympia Kutná Hora BSKK Hlízov A14:4
1015. 12. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Močovice C17:1
1015. 12. 2018 09:00TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Kácov A13:5
1015. 12. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora DSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D10:8
1105. 01. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Kutná Hora D11:7
1105. 01. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Chlístovice A14:4
1105. 01. 2019 09:00TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Čáslav E3:15
1104. 01. 2019 19:00TJ Sokol Močovice CSKP Olympia Kutná Hora B3:15
1105. 01. 2019 09:00SKK Hlízov ATJ Sokol Malešov A7:11
1216. 01. 2019 19:30SKK Hlízov ATJ Sokol Uhlířské Janovice B3:15
1211. 01. 2019 18:30TJ Sokol Malešov ATJ Sokol Močovice C10:8
1211. 01. 2019 18:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Kácov A12:6
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav ESKC Zruč nad Sázavou RABBIT D17:1
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Kutná Hora D5:13
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Chlístovice A15:3
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Čáslav E9:9
1325. 01. 2019 19:30SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DSKP Olympia Kutná Hora B8:10
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Malešov A13:5
1325. 01. 2019 19:00TJ Sokol Močovice CSKK Hlízov A15:3
1406. 02. 2019 19:30TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Uhlířské Janovice B8:10
1409. 02. 2019 09:00SKK Hlízov ATJ Sokol Kácov A2:16
1409. 02. 2019 09:00TJ Sokol Malešov ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT D9:9
1408. 02. 2019 18:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Kutná Hora D7:11
1409. 02. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Chlístovice A11:7
1516. 02. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Čáslav E11:7
1513. 02. 2019 18:30TJ Sokol Chlístovice ASKP Olympia Kutná Hora B12:6
1515. 02. 2019 18:30TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Malešov A13:5
1516. 02. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DSKK Hlízov A17:1
1511. 02. 2019 19:00TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Močovice C6:12
1623. 02. 2019 09:00TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Uhlířské Janovice B9:9
1623. 02. 2019 13:00TJ Sokol Močovice CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D3:15
1618. 02. 2019 19:00SKK Hlízov ATJ Sokol Kutná Hora D2:16
1622. 02. 2019 18:30TJ Sokol Malešov ATJ Sokol Chlístovice A6:12
1622. 02. 2019 18:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Čáslav E11:7
1709. 03. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BSKP Olympia Kutná Hora B11:7
1709. 03. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Malešov A16:2
1709. 03. 2019 09:00TJ Sokol Chlístovice ASKK Hlízov A17:1
1710. 03. 2019 09:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Močovice C12:6
1709. 03. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Kácov A8:10
1823. 03. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D10:8
1818. 03. 2019 17:30TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Kutná Hora D5:13
1822. 03. 2019 19:00TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Chlístovice A8:10
1823. 03. 2019 09:00SKK Hlízov ATJ Sokol Čáslav E4:14
1822. 03. 2019 18:30TJ Sokol Malešov ASKP Olympia Kutná Hora B5:13
1/130. 03. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav ESKP Olympia Kutná Hora B10:0wo
1/130. 03. 2019 09:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Uhlířské Janovice B10:6
1/205. 04. 2019 18:30SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Čáslav E0:10wo
1/206. 04. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Kutná Hora D5:10
2/113. 04. 2019 09:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Čáslav E10:4
2/220. 04. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Kutná Hora D7:9
Regionální přebor 3. třídy
129. 09. 2018 09:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Církvice5:13
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Uhlířské Janovice C13:5
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Kácov B3:15
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav FTJ Sokol Chlístovice B9:9
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Malešov BSKK Hlízov B7:11
208. 10. 2018 19:00SKK Hlízov BSKP Olympia Kutná Hora C6:12
203. 10. 2018 19:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Malešov B6:12
206. 10. 2018 09:00TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Čáslav F18:0
202. 10. 2018 19:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Chlístovice C13:5
217. 10. 2018 19:00TJ CírkviceTJ Sokol Zbraslavice B9:9
320. 10. 2018 09:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Zbraslavice B5:13
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Církvice2:16
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav FTJ Sokol Uhlířské Janovice C3:15
312. 10. 2018 18:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Kácov B7:11
313. 10. 2018 09:00SKK Hlízov BTJ Sokol Chlístovice B10:8
430. 10. 2018 18:30TJ Sokol Chlístovice BSKP Olympia Kutná Hora C6:12
427. 10. 2018 09:00TJ Sokol Kácov BSKK Hlízov B17:1
430. 10. 2018 19:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Malešov B11:7
427. 10. 2018 09:00TJ CírkviceTJ Sokol Čáslav F15:3
427. 10. 2018 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Chlístovice C18:0
503. 11. 2018 09:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Chlístovice C13:3
503. 11. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav FTJ Sokol Zbraslavice B0:18
503. 11. 2018 09:00TJ Sokol Malešov BTJ Církvice2:16
505. 11. 2018 19:00SKK Hlízov BTJ Sokol Uhlířské Janovice C5:13
531. 10. 2018 18:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Kácov B4:14
612. 11. 2018 18:30TJ Sokol Kácov BSKP Olympia Kutná Hora C10:8
614. 11. 2018 18:30
Kulturní dům, Chlístovice
TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Chlístovice B13:5
610. 11. 2018 09:00TJ CírkviceSKK Hlízov B17:1
610. 11. 2018 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Malešov B13:5
610. 11. 2018 09:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Čáslav F5:13
724. 11. 2018 09:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Čáslav F17:1
721. 11. 2018 19:30TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Chlístovice C12:6
724. 11. 2018 09:00SKK Hlízov BTJ Sokol Zbraslavice B2:16
724. 11. 2018 13:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Církvice3:15
724. 11. 2018 09:00TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Uhlířské Janovice C10:8
801. 12. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CSKP Olympia Kutná Hora C6:12
801. 12. 2018 09:00TJ CírkviceTJ Sokol Kácov B6:12
801. 12. 2018 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Chlístovice B14:4
801. 12. 2018 09:00TJ Sokol Chlístovice CSKK Hlízov B2:16
801. 12. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav FTJ Sokol Malešov B2:16
908. 12. 2018 09:00TJ Sokol Malešov BSKP Olympia Kutná Hora C5:13
908. 12. 2018 09:00SKK Hlízov BTJ Sokol Čáslav F10:8
923. 09. 2018 17:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Chlístovice C8:10
908. 12. 2018 09:00TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Zbraslavice B10:8
908. 12. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Církvice12:6
1015. 12. 2018 09:00TJ CírkviceSKP Olympia Kutná Hora C8:10
1015. 12. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Zbraslavice B8:10
1017. 12. 2018 18:30TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Chlístovice C17:1
1019. 12. 2018 17:30TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Čáslav F11:7
1015. 12. 2018 09:00SKK Hlízov BTJ Sokol Malešov B1:17
1105. 01. 2019 09:00SKP Olympia Kutná Hora CSKK Hlízov B16:2
1102. 01. 2019 19:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Chlístovice B9:9
1105. 01. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav FTJ Sokol Kácov B2:16
1102. 01. 2019 16:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Uhlířské Janovice C0:18
1105. 01. 2019 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Církvice11:7
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Zbraslavice BSKP Olympia Kutná Hora C11:7
1212. 01. 2019 09:00TJ CírkviceTJ Sokol Chlístovice C17:1
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Čáslav F15:3
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Malešov B10:8
1212. 01. 2019 13:00TJ Sokol Chlístovice BSKK Hlízov B8:10
1326. 01. 2019 09:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Chlístovice B0:18wo
1326. 01. 2019 09:00SKK Hlízov BTJ Sokol Kácov B3:15
1330. 01. 2019 19:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Uhlířské Janovice C3:15
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav FTJ Církvice0:18
1328. 01. 2019 18:30TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Zbraslavice B2:16
1409. 02. 2019 09:00TJ Sokol Chlístovice CSKP Olympia Kutná Hora C18:0wo
1421. 02. 2019 17:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Čáslav F11:7
1409. 02. 2019 09:00TJ CírkviceTJ Sokol Malešov B4:14
1412. 02. 2019 19:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CSKK Hlízov B9:9
1409. 02. 2019 09:00TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Chlístovice B14:4
1516. 02. 2019 09:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Kácov B11:7
1522. 02. 2019 18:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Uhlířské Janovice C5:13
1516. 02. 2019 09:00SKK Hlízov BTJ Církvice3:15
1516. 02. 2019 09:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Zbraslavice B5:13
1530. 03. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav FTJ Sokol Chlístovice C13:5
1623. 02. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav FSKP Olympia Kutná Hora C6:12
1627. 02. 2019 18:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Malešov B8:10
1623. 02. 2019 09:00TJ Sokol Zbraslavice BSKK Hlízov B18:0
1601. 03. 2019 18:30TJ CírkviceTJ Sokol Chlístovice B11:7
1623. 02. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Kácov B17:1
1713. 03. 2019 18:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Uhlířské Janovice C7:11
1709. 03. 2019 09:00TJ Sokol Kácov BTJ Církvice17:1
1709. 03. 2019 13:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Zbraslavice B6:12
1711. 03. 2019 19:00SKK Hlízov BTJ Sokol Chlístovice C11:7
1709. 03. 2019 09:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Čáslav F11:7
1820. 03. 2019 19:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Malešov B12:6
1823. 03. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav FSKK Hlízov B11:7
1826. 09. 2018 18:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Chlístovice B9:9
1824. 03. 2019 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Kácov B11:7
1823. 03. 2019 09:00TJ CírkviceTJ Sokol Uhlířské Janovice C9:9
1/130. 03. 2019 09:00TJ CírkviceTJ Sokol Zbraslavice B5:10
1/130. 03. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Kácov B10:6
1/206. 04. 2019 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Církvice10:1
1/207. 04. 2019 09:00TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Uhlířské Janovice C4:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy