Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 1. třídy
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATTC Josefův Důl A13:5
130. 09. 2018 10:00TJ Březovice ASK Dolní Stakory A7:11
130. 09. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi12:6
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BSokol Březno ST A8:10
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ AŠ Mladá Boleslav C13:5
130. 09. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Podlázky A11:7
207. 10. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Podlázky A11:7
207. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Slavoj Čistá A11:7
207. 10. 2018 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D13:5
207. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTJ Sokol Kosmonosy B9:9
207. 10. 2018 10:00SK Dolní Stakory ATTC Bělá pod Bezdězem D7:11
207. 10. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Březovice A13:5
314. 10. 2018 10:00TJ Březovice ATTC Josefův Důl A13:5
314. 10. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Otradovice A7:11
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BSK Dolní Stakory A12:6
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi12:6
314. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ASokol Březno ST A13:5
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ AŠ Mladá Boleslav C10:8
421. 10. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATJ AŠ Mladá Boleslav C7:11
421. 10. 2018 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Podlázky A8:10
421. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTJ Slavoj Čistá A5:13
421. 10. 2018 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D8:10
421. 10. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Sokol Kosmonosy B11:7
421. 10. 2018 10:00TJ Březovice ATTC Bělá pod Bezdězem D9:9
528. 10. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTTC Josefův Důl A10:8
528. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Březovice A10:8
529. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Sokol Otradovice A6:12
528. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ASK Dolní Stakory A12:6
528. 10. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi15:3
528. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CSokol Březno ST A13:5
604. 11. 2018 10:00TTC Josefův Důl ASokol Březno ST A7:11
604. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTJ AŠ Mladá Boleslav C2:16
604. 11. 2018 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Podlázky A5:13
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Slavoj Čistá A14:4
604. 11. 2018 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D12:6
604. 11. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Kosmonosy B10:8
711. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTTC Josefův Důl A11:7
711. 11. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTTC Bělá pod Bezdězem D8:10
711. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Březovice A11:7
711. 11. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Otradovice A7:11
711. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CSK Dolní Stakory A16:2
711. 11. 2018 10:00Sokol Březno ST ATJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi11:7
818. 11. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi15:3
818. 11. 2018 10:00SK Dolní Stakory ASokol Březno ST A9:9
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ AŠ Mladá Boleslav C8:10
818. 11. 2018 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Podlázky A8:10
818. 11. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Slavoj Čistá A13:5
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Sokol Mnichovo Hradiště D13:5
925. 11. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTTC Josefův Důl A10:8
925. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Kosmonosy B7:11
925. 11. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky ATTC Bělá pod Bezdězem D8:10
925. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Březovice A16:2
925. 11. 2018 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Otradovice A4:14
925. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiSK Dolní Stakory A10:8
1002. 12. 2018 10:00TTC Josefův Důl ASK Dolní Stakory A10:8
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi18:0
1002. 12. 2018 10:00TJ Březovice ASokol Březno ST A7:11
1002. 12. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ AŠ Mladá Boleslav C4:14
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Sokol Podlázky A6:12
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Slavoj Čistá A9:9
1109. 12. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ATTC Josefův Důl A9:9
1109. 12. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D13:5
1109. 12. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Kosmonosy B10:8
1109. 12. 2018 10:00Sokol Březno ST ATTC Bělá pod Bezdězem D13:5
1109. 12. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTJ Březovice A11:7
1109. 12. 2018 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Otradovice A6:12
1213. 01. 2019 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Otradovice A6:12
1213. 01. 2019 10:00SK Dolní Stakory ATJ Březovice A7:11
1213. 01. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTTC Bělá pod Bezdězem D6:12
1213. 01. 2019 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Kosmonosy B11:7
1213. 01. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Mnichovo Hradiště D14:4
1213. 01. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Slavoj Čistá A15:3
1320. 01. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky ATTC Josefův Důl A13:5
1320. 01. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ AŠ Mladá Boleslav C1:17
1320. 01. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DSokol Březno ST A9:9
1320. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi7:11
1320. 01. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DSK Dolní Stakory A14:4
1320. 01. 2019 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Otradovice A10:8
1427. 01. 2019 10:00TTC Josefův Důl ATJ Březovice A7:11
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice ATTC Bělá pod Bezdězem D12:6
1427. 01. 2019 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Kosmonosy B7:11
1427. 01. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTJ Sokol Mnichovo Hradiště D9:9
1427. 01. 2019 10:00Sokol Březno ST ATJ Slavoj Čistá A12:6
1427. 01. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Podlázky A10:8
1503. 02. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTTC Josefův Důl A13:5
1503. 02. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky ASokol Březno ST A11:7
1503. 02. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi9:9
1503. 02. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DSK Dolní Stakory A11:7
1503. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Sokol Otradovice A11:7
1503. 02. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Březovice A6:12
1610. 02. 2019 10:00TTC Josefův Důl ATTC Bělá pod Bezdězem D8:10
1610. 02. 2019 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Kosmonosy B9:9
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D8:10
1610. 02. 2019 10:00SK Dolní Stakory ATJ Slavoj Čistá A12:6
1610. 02. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTJ Sokol Podlázky A8:10
1624. 02. 2019 10:00Sokol Březno ST ATJ AŠ Mladá Boleslav C4:14
1717. 02. 2019 10:00Sokol Březno ST ATTC Josefův Důl A13:5
1717. 02. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi9:9
1717. 02. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky ASK Dolní Stakory A10:8
1717. 02. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Otradovice A7:11
1717. 02. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Březovice A10:8
1717. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTTC Bělá pod Bezdězem D12:6
1824. 02. 2019 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Kosmonosy B9:9
1824. 02. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Mnichovo Hradiště D11:7
1824. 02. 2019 10:00TJ Březovice ATJ Slavoj Čistá A15:3
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Sokol Podlázky A13:5
1824. 02. 2019 10:00SK Dolní Stakory ATJ AŠ Mladá Boleslav C8:10
1824. 02. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiSokol Březno ST A10:8
1903. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTTC Josefův Důl A12:6
1903. 03. 2019 10:00Sokol Březno ST ASK Dolní Stakory A5:13
1903. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Otradovice A14:4
1903. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Březovice A13:5
1903. 03. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá ATTC Bělá pod Bezdězem D7:11
1903. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Sokol Kosmonosy B7:11
2010. 03. 2019 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D8:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Slavoj Čistá A12:6
2010. 03. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Podlázky A9:9
2010. 03. 2019 10:00TJ Březovice ATJ AŠ Mladá Boleslav C11:7
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice ASokol Březno ST A9:9
2010. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory ATJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi8:10
2124. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory ATTC Josefův Důl A7:11
2124. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTJ Sokol Otradovice A12:6
2124. 03. 2019 10:00Sokol Březno ST ATJ Březovice A10:8
2124. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTTC Bělá pod Bezdězem D14:4
2124. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Kosmonosy B8:10
2124. 03. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D10:8
2231. 03. 2019 10:00TTC Josefův Důl ATJ Slavoj Čistá A8:10
2231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Sokol Podlázky A8:10
2231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ AŠ Mladá Boleslav C13:5
2231. 03. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DSokol Březno ST A13:5
2231. 03. 2019 10:00TJ Březovice ATJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi7:11
2231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice ASK Dolní Stakory A10:8
Regionální soutěž 2. třídy
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Kochánky1:17
130. 09. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Mnichovo Hradiště E11:7
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Březno ATJ Sokol Chotětov A11:7
130. 09. 2018 10:00ST Dolní Bousov ASokol Březno ST B15:3
130. 09. 2018 10:00SK Dolní Stakory BTJ Plazy A7:11
207. 10. 2018 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Sokol Otradovice B17:1
207. 10. 2018 10:00Sokol Březno ST BSK Dolní Stakory B6:12
207. 10. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov AST Dolní Bousov A11:7
207. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Sokol Březno A7:11
207. 10. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ AŠ Mladá Boleslav E1:17
314. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Kochánky8:10
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Březno ATJ Sokol Podlázky B12:6
314. 10. 2018 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Mnichovo Hradiště E12:6
314. 10. 2018 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Chotětov A4:14
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Plazy A4:14
421. 10. 2018 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Plazy A12:6
421. 10. 2018 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Otradovice B11:7
421. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ESK Dolní Stakory B10:8
421. 10. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky BST Dolní Bousov A9:9
421. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Březno A11:7
528. 10. 2018 10:00TJ Sokol Březno ATJ Sokol Kochánky6:12
528. 10. 2018 10:00ST Dolní Bousov ATJ AŠ Mladá Boleslav E9:9
528. 10. 2018 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Podlázky B16:2
528. 10. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Chotětov A4:14
528. 10. 2018 10:00TJ Plazy ASokol Březno ST B13:5
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol KochánkySokol Březno ST B13:5
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Plazy A14:4
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Sokol Otradovice B8:10
604. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ESK Dolní Stakory B12:6
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol Březno AST Dolní Bousov A8:10
711. 11. 2018 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Kochánky4:14
711. 11. 2018 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Březno A9:9
711. 11. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Podlázky B11:7
711. 11. 2018 10:00TJ Plazy ATJ Sokol Mnichovo Hradiště E15:3
711. 11. 2018 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Chotětov A5:13
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Sokol Chotětov A10:8
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ESokol Březno ST B8:10
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Plazy A5:13
818. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Otradovice B13:5
818. 11. 2018 10:00ST Dolní Bousov ASK Dolní Stakory B9:9
925. 11. 2018 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Kochánky5:13
925. 11. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Březno A10:8
925. 11. 2018 10:00TJ Plazy ATJ AŠ Mladá Boleslav E11:7
925. 11. 2018 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Podlázky B9:9
925. 11. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Mnichovo Hradiště E16:2
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Sokol Mnichovo Hradiště E16:2
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Chotětov A8:10
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Březno ATJ Plazy A10:8
1002. 12. 2018 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Otradovice B16:2
1109. 12. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice BSK Dolní Stakory B7:11
1109. 12. 2018 10:00TJ Plazy AST Dolní Bousov A12:6
1109. 12. 2018 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Březno A0:18wo
1109. 12. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Sokol Podlázky B11:7
1213. 01. 2019 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Sokol Podlázky B12:6
1213. 01. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Březno A14:4
1213. 01. 2019 10:00Sokol Březno ST BST Dolní Bousov A8:10
1213. 01. 2019 10:00TJ Plazy ASK Dolní Stakory B15:3
1320. 01. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Kochánky2:16
1320. 01. 2019 10:00SK Dolní Stakory BSokol Březno ST B11:7
1320. 01. 2019 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Chotětov A3:15
1320. 01. 2019 10:00TJ Sokol Březno ATJ Sokol Mnichovo Hradiště E9:9
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Březno A3:15
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště EST Dolní Bousov A8:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov ASK Dolní Stakory B16:2
1427. 01. 2019 10:00TJ Plazy ATJ Sokol Otradovice B17:1
1503. 02. 2019 10:00TJ Plazy ATJ Sokol Kochánky7:11
1503. 02. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice BSokol Březno ST B5:13
1503. 02. 2019 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Mnichovo Hradiště E7:11
1503. 02. 2019 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Podlázky B11:7
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Březno ATJ Sokol Kochánky9:9
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky BSK Dolní Stakory B8:10
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Otradovice B15:3
1610. 02. 2019 10:00Sokol Březno ST BTJ Plazy A9:9
1717. 02. 2019 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Kochánky8:10
1717. 02. 2019 10:00TJ Plazy ATJ Sokol Chotětov A10:8
1717. 02. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Mnichovo Hradiště E11:7
1717. 02. 2019 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Březno A11:7
1824. 02. 2019 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Kochánky6:12
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Březno ASK Dolní Stakory B10:8
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Otradovice B9:9
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Plazy A6:12
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov ASokol Březno ST B11:7
1903. 03. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Kochánky8:10
1903. 03. 2019 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Mnichovo Hradiště E10:8
1903. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Plazy A8:10
1903. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory BST Dolní Bousov A12:6
2010. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Kochánky7:11
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Březno ATJ Sokol Otradovice B11:7
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky BSokol Březno ST B12:6
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Sokol Chotětov A8:10
2124. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Sokol Kochánky7:11
2124. 03. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Podlázky B13:5
2124. 03. 2019 10:00TJ Plazy ATJ Sokol Březno A13:5
2124. 03. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice BST Dolní Bousov A5:13
2231. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Otradovice B13:5
2231. 03. 2019 10:00ST Dolní Bousov ATJ Plazy A7:11
2231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Březno ASokol Březno ST B7:11
2231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Mnichovo Hradiště E6:12
Regionální soutěž 3. třídy
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Slavoj Čistá B7:11
130. 09. 2018 10:00TJ Plazy BSK Dolní Stakory C11:7
130. 09. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Kosmonosy C6:12
130. 09. 2018 10:00ST Dolní Bousov BTTC Bělá pod Bezdězem E7:11
130. 09. 2018 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Podlázky C6:12
207. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Podlázky C6:12
207. 10. 2018 10:00TJ Březovice BTTC Josefův Důl B11:7
207. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CST Dolní Bousov B17:1
207. 10. 2018 10:00SK Dolní Stakory CTJ AŠ Mladá Boleslav F10:8
207. 10. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Plazy B2:16
314. 10. 2018 10:00TJ Plazy BTJ Slavoj Čistá B12:6
314. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Otradovice C14:4
314. 10. 2018 10:00ST Dolní Bousov BSK Dolní Stakory C8:10
314. 10. 2018 10:00TTC Josefův Důl BTTC Bělá pod Bezdězem E7:11
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Březovice B14:4
421. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Březovice B14:4
421. 10. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Podlázky C12:6
421. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTTC Josefův Důl B17:1
421. 10. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CST Dolní Bousov B6:12
421. 10. 2018 10:00TJ Plazy BTJ AŠ Mladá Boleslav F14:4
528. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Slavoj Čistá B7:11
516. 11. 2018 10:00ST Dolní Bousov BTJ Plazy B7:11
528. 10. 2018 10:00TTC Josefův Důl BSK Dolní Stakory C4:14
528. 10. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Sokol Kosmonosy C3:15
528. 10. 2018 10:00TJ Březovice BTTC Bělá pod Bezdězem E6:12
604. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BTTC Bělá pod Bezdězem E12:6
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Březovice B18:0
604. 11. 2018 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Podlázky C13:5
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CTTC Josefův Důl B9:9
604. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FST Dolní Bousov B7:11
711. 11. 2018 10:00ST Dolní Bousov BTJ Slavoj Čistá B10:8
711. 11. 2018 10:00TTC Josefův Důl BTJ Plazy B2:16
711. 11. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Sokol Otradovice C13:5
711. 11. 2018 10:00TJ Březovice BSK Dolní Stakory C4:14
711. 11. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Kosmonosy C2:16
818. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Kosmonosy C0:18
818. 11. 2018 10:00SK Dolní Stakory CTTC Bělá pod Bezdězem E12:6
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Březovice B9:9
818. 11. 2018 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Podlázky C14:4
818. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTTC Josefův Důl B14:4
925. 11. 2018 10:00TTC Josefův Důl BST Dolní Bousov B7:11
925. 11. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ AŠ Mladá Boleslav F10:8
925. 11. 2018 10:00TJ Březovice BTJ Plazy B10:8
925. 11. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Otradovice C11:7
925. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CSK Dolní Stakory C12:6
1002. 12. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BSK Dolní Stakory C8:10
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Sokol Kosmonosy C0:18
1002. 12. 2018 10:00TJ Plazy BTTC Bělá pod Bezdězem E12:6
1002. 12. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Březovice B12:6
1002. 12. 2018 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Podlázky C11:7
1109. 12. 2018 10:00TTC Josefův Důl BTJ Slavoj Čistá B4:14
1109. 12. 2018 10:00TJ Březovice BST Dolní Bousov B5:13
1109. 12. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ AŠ Mladá Boleslav F10:8
1109. 12. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Plazy B12:6
1109. 12. 2018 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Otradovice C12:6
1213. 01. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Otradovice C13:5
1213. 01. 2019 10:00SK Dolní Stakory CTJ Plazy B13:5
1213. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ AŠ Mladá Boleslav F16:2
1213. 01. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem EST Dolní Bousov B9:9
1213. 01. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky CTTC Josefův Důl B11:7
1320. 01. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Slavoj Čistá B7:11
1320. 01. 2019 10:00TTC Josefův Důl BTJ Březovice B7:11
1320. 01. 2019 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Kosmonosy C8:10
1320. 01. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FSK Dolní Stakory C6:12
1320. 01. 2019 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Otradovice C18:0
1427. 01. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Plazy B8:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ AŠ Mladá Boleslav F8:10
1427. 01. 2019 10:00SK Dolní Stakory CST Dolní Bousov B9:9
1427. 01. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETTC Josefův Důl B8:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Podlázky C8:10
1503. 02. 2019 10:00TJ Březovice BTJ Slavoj Čistá B3:15
1503. 02. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky CTTC Bělá pod Bezdězem E9:9
1503. 02. 2019 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Kosmonosy C2:16
1503. 02. 2019 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Otradovice C13:5
1503. 02. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Plazy B6:12
1610. 02. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ AŠ Mladá Boleslav F9:9
1610. 02. 2019 10:00TJ Plazy BST Dolní Bousov B12:6
1610. 02. 2019 10:00SK Dolní Stakory CTTC Josefův Důl B11:7
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Podlázky C16:2
1610. 02. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Březovice B11:7
1717. 02. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Slavoj Čistá B3:15
1717. 02. 2019 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Kosmonosy C3:15
1717. 02. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky CSK Dolní Stakory C13:5
1717. 02. 2019 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Otradovice C11:7
1717. 02. 2019 10:00ST Dolní Bousov BTJ AŠ Mladá Boleslav F10:8
1824. 02. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá BST Dolní Bousov B13:5
1824. 02. 2019 10:00TJ Plazy BTTC Josefův Důl B15:3
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Sokol Podlázky C7:11
1824. 02. 2019 10:00SK Dolní Stakory CTJ Březovice B11:7
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTTC Bělá pod Bezdězem E14:4
1903. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Slavoj Čistá B12:6
1903. 03. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ESK Dolní Stakory C6:12
1903. 03. 2019 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Otradovice C12:6
1903. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Plazy B11:7
1903. 03. 2019 10:00TTC Josefův Důl BTJ AŠ Mladá Boleslav F9:9
2010. 03. 2019 10:00ST Dolní Bousov BTTC Josefův Důl B11:7
2010. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Podlázky C11:7
2010. 03. 2019 10:00TJ Plazy BTJ Březovice B10:8
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice CTTC Bělá pod Bezdězem E9:9
2010. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Kosmonosy C7:11
2124. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory CTJ Slavoj Čistá B8:10
2124. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Otradovice C15:3
2124. 03. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Plazy B7:11
2124. 03. 2019 10:00TJ Březovice BTJ AŠ Mladá Boleslav F9:9
2124. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky CST Dolní Bousov B8:10
2231. 03. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá BTTC Josefův Důl B13:5
2231. 03. 2019 10:00ST Dolní Bousov BTJ Březovice B12:6
2231. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTTC Bělá pod Bezdězem E9:9
2231. 03. 2019 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Kosmonosy C3:15
2231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice CSK Dolní Stakory C3:15
Regionální soutěž 4. třídy
130. 09. 2018 10:00TJ Březovice CTJ Slavoj Čistá C7:11
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Kněžmost1:17
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BST Dolní Bousov C6:12
130. 09. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTTC HESO Nepřevázka14:4
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Plazy C11:7
130. 09. 2018 10:00TJ ChudířTJ Sokol Otradovice D11:7
207. 10. 2018 10:00TJ Plazy CTJ Chudíř15:3
207. 10. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Kosmonosy D4:14
207. 10. 2018 10:00ST Dolní Bousov CSK Dolní Stakory D8:10
207. 10. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Chotětov B15:3
207. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Sokol Březno B18:0
207. 10. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Březovice C12:6
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Podlázky D4:14
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Slavoj Čistá C4:14
314. 10. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Kněžmost9:9
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy DST Dolní Bousov C13:5
314. 10. 2018 10:00TJ ChudířTTC HESO Nepřevázka10:8
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Plazy C1:17
421. 10. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Otradovice D9:9
421. 10. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Chudíř10:8
421. 10. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Kosmonosy D10:8
421. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá CSK Dolní Stakory D10:8
421. 10. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Chotětov B11:7
421. 10. 2018 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Březno B12:6
528. 10. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Březovice C12:6
528. 10. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Podlázky D11:7
528. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Slavoj Čistá C9:9
528. 10. 2018 10:00TJ ChudířTJ Sokol Kněžmost9:9
528. 10. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DST Dolní Bousov C4:14
528. 10. 2018 10:00TJ Plazy CTTC HESO Nepřevázka15:3
604. 11. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Plazy C7:11
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Otradovice D12:6
604. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Chudíř10:8
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Kosmonosy D3:15
604. 11. 2018 10:00TJ Březovice CSK Dolní Stakory D5:13
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Chotětov B5:13
711. 11. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Březno B18:0
711. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Březovice C14:4
711. 11. 2018 10:00TJ ChudířTJ Sokol Podlázky D11:7
711. 11. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Slavoj Čistá C4:14
711. 11. 2018 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Kněžmost9:9
711. 11. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaST Dolní Bousov C10:8
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTTC HESO Nepřevázka14:4
818. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Plazy C9:9
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Otradovice D12:6
818. 11. 2018 10:00TJ Březovice CTJ Chudíř8:10
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Kosmonosy D0:18
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BSK Dolní Stakory D2:16
925. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Sokol Chotětov B14:4
925. 11. 2018 10:00TJ ChudířTJ Sokol Březno B18:0
925. 11. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Březovice C8:10
925. 11. 2018 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Podlázky D17:1
925. 11. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Slavoj Čistá C3:15
925. 11. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Kněžmost6:12
1002. 12. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá CST Dolní Bousov C17:1
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTTC HESO Nepřevázka6:12
1002. 12. 2018 10:00TJ Březovice CTJ Plazy C3:15
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Otradovice D4:14
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Chudíř10:8
1002. 12. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Kosmonosy D7:11
1109. 12. 2018 10:00TJ ChudířSK Dolní Stakory D5:13
1109. 12. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Chotětov B13:5
1109. 12. 2018 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Březno B16:2
1109. 12. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Březovice C12:6
1109. 12. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Podlázky D18:0
1109. 12. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Slavoj Čistá C3:15
1216. 12. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Kněžmost5:13
1216. 12. 2018 10:00TJ Březovice CST Dolní Bousov C9:9
1220. 02. 2019 17:00TJ Sokol Březno BTTC HESO Nepřevázka4:14
1216. 12. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Plazy C3:15
1216. 12. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Otradovice D13:5
1216. 12. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Chudíř13:5
1323. 12. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Kosmonosy D4:14
1323. 12. 2018 10:00TJ Plazy CSK Dolní Stakory D15:3
1323. 12. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Chotětov B11:7
1323. 12. 2018 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Březno B18:0
1323. 12. 2018 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Březovice C18:0
1323. 12. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Sokol Podlázky D14:4
1413. 01. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Březovice C14:4
1413. 01. 2019 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Březno B12:6
1413. 01. 2019 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Chotětov B9:9
1413. 01. 2019 10:00TTC HESO NepřevázkaSK Dolní Stakory D2:16
1413. 01. 2019 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Kosmonosy D8:10
1413. 01. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Chudíř13:5
1520. 01. 2019 10:00TJ ChudířTJ Plazy C7:11
1520. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTTC HESO Nepřevázka15:3
1520. 01. 2019 10:00SK Dolní Stakory DST Dolní Bousov C14:4
1520. 01. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Kněžmost3:15
1520. 01. 2019 10:00TJ Sokol Březno BTJ Slavoj Čistá C4:14
1520. 01. 2019 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Podlázky D5:13
1627. 01. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Březno B16:2
1627. 01. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Sokol Chotětov B13:5
1627. 01. 2019 10:00TJ Sokol KněžmostSK Dolní Stakory D3:15
1627. 01. 2019 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Kosmonosy D0:18
1627. 01. 2019 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Chudíř9:9
1627. 01. 2019 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Otradovice D10:8
1703. 02. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice DTTC HESO Nepřevázka10:8
1703. 02. 2019 10:00TJ ChudířST Dolní Bousov C9:9
1703. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Sokol Kněžmost16:2
1703. 02. 2019 10:00SK Dolní Stakory DTJ Slavoj Čistá C9:9
1703. 02. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Podlázky D4:14
1703. 02. 2019 10:00TJ Sokol Březno BTJ Březovice C5:13
1810. 02. 2019 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Chotětov B10:8
1810. 02. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky DSK Dolní Stakory D6:12
1810. 02. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Sokol Kosmonosy D3:15
1810. 02. 2019 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Chudíř11:7
1810. 02. 2019 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Otradovice D12:6
1810. 02. 2019 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Plazy C6:12
1917. 02. 2019 10:00TJ Plazy CST Dolní Bousov C15:3
1917. 02. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Kněžmost8:10
1917. 02. 2019 10:00TJ ChudířTJ Slavoj Čistá C7:11
1917. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Sokol Podlázky D16:2
1917. 02. 2019 10:00SK Dolní Stakory DTJ Březovice C12:6
1917. 02. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Březno B13:5
2024. 02. 2019 10:00TJ Sokol Březno BSK Dolní Stakory D2:16
2024. 02. 2019 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Kosmonosy D1:17
2024. 02. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Chudíř6:12
2024. 02. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Sokol Otradovice D12:6
2024. 02. 2019 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Plazy C4:14
2024. 02. 2019 10:00ST Dolní Bousov CTTC HESO Nepřevázka8:10
2103. 03. 2019 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Kněžmost9:9
2103. 03. 2019 10:00TJ Plazy CTJ Slavoj Čistá C14:4
2103. 03. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Podlázky D6:12
2103. 03. 2019 10:00TJ ChudířTJ Březovice C14:4
2103. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Sokol Březno B16:2
2103. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Chotětov B11:7
2210. 03. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Kosmonosy D5:13
2210. 03. 2019 10:00TJ Sokol Březno BTJ Chudíř6:12
2210. 03. 2019 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Otradovice D8:10
2210. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Plazy C5:13
2210. 03. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá CTTC HESO Nepřevázka14:4
2210. 03. 2019 10:00TJ Sokol KněžmostST Dolní Bousov C11:7
2324. 03. 2019 10:00ST Dolní Bousov CTJ Slavoj Čistá C7:11
2324. 03. 2019 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Podlázky D11:7
2324. 03. 2019 10:00TJ Plazy CTJ Březovice C14:4
2324. 03. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Březno B16:2
2324. 03. 2019 10:00TJ ChudířTJ Sokol Chotětov B15:3
2324. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy DSK Dolní Stakory D12:6
2431. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory DTJ Chudíř10:8
2431. 03. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Otradovice D2:16
2431. 03. 2019 10:00TJ Sokol Březno BTJ Plazy C4:14
2431. 03. 2019 10:00TJ Březovice CTTC HESO Nepřevázka7:11
2431. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky DST Dolní Bousov C9:9
2431. 03. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Sokol Kněžmost9:9
2507. 04. 2019 10:00TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Podlázky D13:5
2507. 04. 2019 10:00ST Dolní Bousov CTJ Březovice C11:7
2507. 04. 2019 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Březno B11:7
2507. 04. 2019 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Chotětov B13:5
2507. 04. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice DSK Dolní Stakory D6:12
2507. 04. 2019 10:00TJ ChudířTJ Sokol Kosmonosy D6:12
2617. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Sokol Otradovice D14:4
2617. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory DTJ Plazy C2:16
2617. 03. 2019 10:00TJ Sokol Chotětov BTTC HESO Nepřevázka7:11
2617. 03. 2019 10:00TJ Sokol Březno BST Dolní Bousov C3:15
2617. 03. 2019 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Kněžmost10:8
2617. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Slavoj Čistá C2:16

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy