Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor I.třídy
105. 10. 2018 19:00TTC Poděbrady ASK Městec Králové B6:12
104. 10. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Krchleby C7:11
105. 10. 2018 18:00AFK Nymburk BAFK Nymburk A12:6
129. 10. 2018 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Lysá nad Labem A10:8
102. 10. 2018 18:30TJ Sadská DTJ Seletice A16:2
210. 10. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sadská D5:13
209. 10. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Lokomotiva Nymburk C13:5
213. 10. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CAFK Nymburk B12:6
208. 10. 2018 18:00SK Městec Králové BTJ Spartak Pečky A8:10
212. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTTC Poděbrady A13:5
318. 10. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Lokomotiva Nymburk B7:11
319. 10. 2018 18:00AFK Nymburk BSK Městec Králové B10:8
315. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Krchleby C8:10
316. 10. 2018 18:30TJ Sadská DAFK Nymburk A14:4
319. 10. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Lysá nad Labem A10:8
423. 10. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Seletice A16:2
427. 10. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sadská D4:14
422. 10. 2018 18:00SK Městec Králové BTJ Lokomotiva Nymburk C15:3
426. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BAFK Nymburk B11:7
426. 10. 2018 19:00TTC Poděbrady ATJ Spartak Pečky A14:4
502. 11. 2018 18:00AFK Nymburk BTTC Poděbrady A6:12
529. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Lokomotiva Nymburk B11:7
530. 10. 2018 18:30TJ Sadská DSK Městec Králové B12:6
502. 11. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Krchleby C4:14
531. 10. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem AAFK Nymburk A8:10
610. 11. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sokol Lysá nad Labem A11:7
605. 11. 2018 18:00SK Městec Králové BTJ Seletice A14:4
602. 11. 2018 18:30
přeloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sadská D6:12
609. 11. 2018 19:00TTC Poděbrady ATJ Lokomotiva Nymburk C12:6
609. 11. 2018 18:00AFK Nymburk BTJ Spartak Pečky A6:12
712. 11. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Spartak Pečky A7:11
713. 11. 2018 18:30TJ Sadská DTTC Poděbrady A15:3
716. 11. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Lokomotiva Nymburk B7:11
714. 11. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ASK Městec Králové B8:10
713. 11. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Krchleby C13:5
819. 11. 2018 18:00SK Městec Králové BAFK Nymburk A10:8
830. 11. 2018 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sokol Lysá nad Labem A11:7
823. 11. 2018 19:00TTC Poděbrady ATJ Seletice A12:6
822. 11. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sadská D4:14
823. 11. 2018 18:00AFK Nymburk BTJ Lokomotiva Nymburk C9:9
927. 11. 2018 18:30TJ Sadská DAFK Nymburk B14:4
930. 11. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Spartak Pečky A6:12
928. 11. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATTC Poděbrady A6:12
927. 11. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Lokomotiva Nymburk B11:7
901. 12. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CSK Městec Králové B10:8
1007. 12. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sokol Krchleby C14:4
1007. 12. 2018 19:00TTC Poděbrady AAFK Nymburk A7:11
1006. 12. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Lysá nad Labem A9:9
1007. 12. 2018 18:00AFK Nymburk BTJ Seletice A12:6
1003. 12. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sadská D6:12
1114. 12. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Lokomotiva Nymburk C6:12
1112. 12. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem AAFK Nymburk B10:8
1111. 12. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Spartak Pečky A7:11
1115. 12. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CTTC Poděbrady A8:10
1110. 12. 2018 18:00SK Městec Králové BTJ Lokomotiva Nymburk B13:5
1207. 01. 2019 18:00SK Městec Králové BTTC Poděbrady A11:7
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Spartak Pečky A11:7
1208. 01. 2019 18:00AFK Nymburk AAFK Nymburk B11:7
1209. 01. 2019 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Lokomotiva Nymburk C6:12
1211. 01. 2019 18:00TJ Seletice ATJ Sadská D8:10
1315. 01. 2019 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Lysá nad Labem A11:7
1314. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CAFK Nymburk A3:15
1318. 01. 2019 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Krchleby C3:15
1317. 01. 2019 18:45TJ Spartak Pečky ASK Městec Králové B9:9
1318. 01. 2019 19:00TTC Poděbrady ATJ Lokomotiva Nymburk B9:9
1425. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Spartak Pečky A5:13
1421. 01. 2019 18:00SK Městec Králové BAFK Nymburk B14:4
1426. 01. 2019 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Lokomotiva Nymburk C11:7
1422. 01. 2019 18:00AFK Nymburk ATJ Sadská D14:4
1423. 01. 2019 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Seletice A13:5
1501. 02. 2019 18:00TJ Seletice AAFK Nymburk A4:14
1529. 01. 2019 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Krchleby C17:1
1528. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CSK Městec Králové B10:8
1501. 02. 2019 18:00AFK Nymburk BTJ Lokomotiva Nymburk B6:12
1531. 01. 2019 18:45TJ Spartak Pečky ATTC Poděbrady A11:7
1608. 02. 2019 19:00TTC Poděbrady AAFK Nymburk B8:10
1608. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Lokomotiva Nymburk C13:5
1604. 02. 2019 18:00SK Městec Králové BTJ Sadská D8:10
1609. 02. 2019 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Seletice A9:9
1605. 02. 2019 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Lysá nad Labem A15:3
1713. 02. 2019 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sokol Krchleby C9:9
1715. 02. 2019 18:00TJ Seletice ASK Městec Králové B5:13
1712. 02. 2019 18:30TJ Sadská DTJ Lokomotiva Nymburk B14:4
1711. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTTC Poděbrady A8:10
1715. 02. 2019 18:00AFK Nymburk BTJ Spartak Pečky A7:11
1821. 02. 2019 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Lokomotiva Nymburk C8:10
1822. 02. 2019 19:00TTC Poděbrady ATJ Sadská D2:16
1822. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Seletice A12:6
1818. 02. 2019 18:00SK Městec Králové BTJ Sokol Lysá nad Labem A14:4
1823. 02. 2019 09:00TJ Sokol Krchleby CAFK Nymburk A11:7
1926. 02. 2019 18:00AFK Nymburk ASK Městec Králové B6:12
1927. 02. 2019 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Lokomotiva Nymburk B6:12
1901. 03. 2019 18:00TJ Seletice ATTC Poděbrady A5:13
1926. 02. 2019 18:30TJ Sadská DTJ Spartak Pečky A16:2
1925. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CAFK Nymburk B8:10
2008. 03. 2019 18:00AFK Nymburk BTJ Sadská D1:17
2007. 03. 2019 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Seletice A8:10
2008. 03. 2019 19:00TTC Poděbrady ATJ Sokol Lysá nad Labem A10:8
2008. 03. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BAFK Nymburk A8:10
2004. 03. 2019 18:00SK Městec Králové BTJ Sokol Krchleby C8:10
2116. 03. 2019 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Lokomotiva Nymburk B7:11
2112. 03. 2019 18:00AFK Nymburk ATTC Poděbrady A14:4
2113. 03. 2019 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Spartak Pečky A12:6
2115. 03. 2019 18:00TJ Seletice AAFK Nymburk B7:11
2112. 03. 2019 18:30TJ Sadská DTJ Lokomotiva Nymburk C17:1
2218. 03. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Seletice A10:8
2222. 03. 2019 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Lysá nad Labem A9:9
2228. 03. 2019 18:45
odloženo se souhlasem správce soutěže
TJ Spartak Pečky AAFK Nymburk A10:8
2222. 03. 2019 19:00TTC Poděbrady ATJ Sokol Krchleby C11:7
2222. 03. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BSK Městec Králové B12:6
Okresní přebor II.třídy
119. 10. 2018 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Dvory ATJ Sokol Písková Lhota7:11
110. 10. 2018 18:15
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Loučeň AAFK Nymburk C8:10
104. 10. 2018 18:30TJ PředhradíTTC Žehuň B12:6
101. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Sokoleč5:13
104. 10. 2018 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Lysá nad Labem C16:2
211. 10. 2018 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sadská E9:9
208. 10. 2018 18:00TTC Žehuň BTJ Lokomotiva Nymburk D17:1
212. 10. 2018 18:00AFK Nymburk CTJ Předhradí6:12
212. 10. 2018 19:00TJ Sokol Písková LhotaTJ Sokol Loučeň A12:6
211. 10. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Dvory A13:5
317. 10. 2018 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Lysá nad Labem B10:8
318. 10. 2018 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Písková Lhota7:11
315. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DAFK Nymburk C8:10
318. 10. 2018 18:30TJ Sadská ETTC Žehuň B15:3
318. 10. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Sokoleč7:11
422. 10. 2018 18:00TTC Žehuň BTJ Sokol Lysá nad Labem C14:4
426. 10. 2018 18:00AFK Nymburk CTJ Sadská E7:11
426. 10. 2018 19:00TJ Sokol Písková LhotaTJ Lokomotiva Nymburk D16:2
425. 10. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Předhradí10:8
426. 10. 2018 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Loučeň A8:10
501. 11. 2018 18:30TJ PředhradíTJ Dvory A11:7
529. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Lysá nad Labem B8:10
501. 11. 2018 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Písková Lhota11:7
501. 11. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CAFK Nymburk C12:6
501. 11. 2018 18:00TJ Sokol SokolečTTC Žehuň B17:1
616. 11. 2018 18:00
odloženo se souhlasem OSST
AFK Nymburk CTJ Sokol Sokoleč5:13
609. 11. 2018 19:00TJ Sokol Písková LhotaTJ Sokol Lysá nad Labem C11:7
608. 11. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sadská E7:11
609. 11. 2018 18:00TJ Dvory ATJ Lokomotiva Nymburk D6:12
607. 11. 2018 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Předhradí11:7
712. 11. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Loučeň A12:6
715. 11. 2018 18:30TJ Sadská ETJ Dvory A16:2
715. 11. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Lysá nad Labem B2:16
715. 11. 2018 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Písková Lhota9:9
712. 11. 2018 18:00TTC Žehuň BAFK Nymburk C12:6
823. 11. 2018 19:00TJ Sokol Písková LhotaTTC Žehuň B12:6
822. 11. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Sokoleč8:10
823. 11. 2018 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Lysá nad Labem C7:11
821. 11. 2018 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Sadská E6:12
822. 11. 2018 18:30TJ PředhradíTJ Lokomotiva Nymburk D9:9
929. 11. 2018 18:30TJ Sadská ETJ Předhradí14:4
929. 11. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Loučeň A12:6
929. 11. 2018 18:00TJ Sokol SokolečTJ Dvory A15:3
926. 11. 2018 18:00TTC Žehuň BTJ Sokol Lysá nad Labem B14:4
930. 11. 2018 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Písková Lhota6:12
1006. 12. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BAFK Nymburk C13:5
1007. 12. 2018 18:00TJ Dvory ATTC Žehuň B7:11
1005. 12. 2018 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Sokoleč5:13
1006. 12. 2018 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Lysá nad Labem C13:5
1003. 12. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sadská E6:12
1113. 12. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Lokomotiva Nymburk D9:9
1113. 12. 2018 18:00TJ Sokol SokolečTJ Předhradí14:4
1110. 12. 2018 18:00TTC Žehuň BTJ Sokol Loučeň A16:2
1114. 12. 2018 18:00AFK Nymburk CTJ Dvory A11:7
1114. 12. 2018 19:00TJ Sokol Písková LhotaTJ Sokol Lysá nad Labem B11:7
1211. 01. 2019 19:00TJ Sokol Písková LhotaTJ Dvory A10:8
1211. 01. 2019 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Loučeň A14:4
1207. 01. 2019 18:00TTC Žehuň BTJ Předhradí11:7
1210. 01. 2019 18:00TJ Sokol SokolečTJ Lokomotiva Nymburk D12:6
1210. 01. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sadská E7:11
1317. 01. 2019 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Sokoleč10:8
1314. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTTC Žehuň B12:6
1317. 01. 2019 18:30TJ PředhradíAFK Nymburk C9:9
1316. 01. 2019 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Písková Lhota9:9
1323. 01. 2019 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Dvory ATJ Sokol Lysá nad Labem B9:9
1424. 01. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Loučeň A13:5
1425. 01. 2019 19:00TJ Sokol Písková LhotaTJ Předhradí11:7
1425. 01. 2019 18:00AFK Nymburk CTJ Lokomotiva Nymburk D12:6
1421. 01. 2019 18:00TTC Žehuň BTJ Sadská E3:15
1424. 01. 2019 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Lysá nad Labem C13:5
1531. 01. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTTC Žehuň B8:10
1531. 01. 2019 18:30TJ Sadská EAFK Nymburk C12:6
1528. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Písková Lhota8:10
1531. 01. 2019 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Lysá nad Labem B9:9
1530. 01. 2019 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Dvory A11:7
1608. 02. 2019 18:00TJ Dvory ATJ Předhradí7:11
1607. 02. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Lokomotiva Nymburk D10:8
1608. 02. 2019 19:00TJ Sokol Písková LhotaTJ Sadská E8:10
1615. 02. 2019 18:00
odloženo se souhlasem OSST
AFK Nymburk CTJ Sokol Lysá nad Labem C14:4
1605. 02. 2019 18:00TTC Žehuň BTJ Sokol Sokoleč3:15
1714. 02. 2019 18:00TJ Sokol SokolečAFK Nymburk C15:3
1714. 02. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Písková Lhota11:7
1714. 02. 2019 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Lysá nad Labem B14:4
1711. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Dvory A13:5
1714. 02. 2019 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Loučeň A10:8
1820. 02. 2019 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Lokomotiva Nymburk D7:11
1801. 03. 2019 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Dvory ATJ Sadská E3:15
1821. 02. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Lysá nad Labem C7:11
1822. 02. 2019 19:00TJ Sokol Písková LhotaTJ Sokol Sokoleč9:9
1805. 03. 2109 18:00
odloženo se souhlasem OSST
AFK Nymburk CTTC Žehuň B9:9
1925. 02. 2019 18:00TTC Žehuň BTJ Sokol Písková Lhota7:11
1912. 03. 2019 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol SokolečTJ Sokol Lysá nad Labem B12:6
1928. 02. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Dvory A8:10
1928. 02. 2019 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Loučeň A14:4
1925. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Předhradí12:6
2007. 03. 2019 18:30TJ PředhradíTJ Sadská E7:11
2006. 03. 2019 18:15TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Lysá nad Labem C8:10
2015. 03. 2019 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Dvory ATJ Sokol Sokoleč8:10
2007. 03. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTTC Žehuň B14:4
2008. 03. 2019 19:00TJ Sokol Písková LhotaAFK Nymburk C8:10
2115. 03. 2019 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Lysá nad Labem B7:11
2111. 03. 2019 18:00TTC Žehuň BTJ Dvory A11:7
2114. 03. 2019 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Loučeň A13:5
2114. 03. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Předhradí8:10
2114. 03. 2019 18:30TJ Sadská ETJ Lokomotiva Nymburk D17:1
2218. 03. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Lysá nad Labem C11:7
2221. 03. 2019 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Sokoleč9:9
2220. 03. 2019 18:15TJ Sokol Loučeň ATTC Žehuň B8:10
2222. 03. 2019 18:00TJ Dvory AAFK Nymburk C10:8
2221. 03. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Písková Lhota10:8
Okresní přebor III.třídy
106. 10. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Lokomotiva Nymburk E1:17
105. 10. 2018 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Lysá nad Labem D11:7
105. 10. 2018 18:30TTC Žehuň CSTC Opočnice B12:6
104. 10. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Spartak Pečky B12:6
103. 10. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany ATTC Poděbrady B13:5
105. 10. 2018 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Seletice B1:17
208. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Seletice B7:11
212. 10. 2018 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Loučeň B5:13
210. 10. 2018 18:00TJ Sokol Poříčany ATJ Spartak Pečky B13:5
211. 10. 2018 19:00STC Opočnice BSTC Opočnice A10:8
209. 10. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTTC Žehuň C9:9
213. 10. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Hořátev4:14
319. 10. 2018 18:30TJ Sokol HořátevTJ Lokomotiva Nymburk E10:8
319. 10. 2018 18:30TTC Žehuň CTJ Lokomotiva Nymburk F17:1
318. 10. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Lysá nad Labem D8:10
317. 10. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany ASTC Opočnice B15:3
319. 10. 2018 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Spartak Pečky B3:15
318. 10. 2018 18:00TJ Seletice BTTC Poděbrady B9:9
422. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETTC Poděbrady B9:9
425. 10. 2018 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Seletice B7:11
425. 10. 2018 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Loučeň B11:7
423. 10. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Poříčany A7:11
427. 10. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FSTC Opočnice A10:8
426. 10. 2018 18:30TJ Sokol HořátevTTC Žehuň C11:7
502. 11. 2018 18:30TTC Žehuň CTJ Lokomotiva Nymburk E11:7
501. 11. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Hořátev9:9
531. 10. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Lokomotiva Nymburk F17:1
502. 11. 2018 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Lysá nad Labem D2:16
501. 11. 2018 18:00TJ Seletice BSTC Opočnice B10:8
502. 11. 2018 19:00TTC Poděbrady BTJ Spartak Pečky B4:14
605. 11. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Spartak Pečky B11:7
608. 11. 2018 19:00STC Opočnice BTTC Poděbrady B15:3
606. 11. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Seletice B12:6
610. 11. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Loučeň B15:3
609. 11. 2018 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Poříčany A11:7
609. 11. 2018 18:30TTC Žehuň CSTC Opočnice A12:6
715. 11. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Lokomotiva Nymburk E8:10
714. 11. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany ATTC Žehuň C7:11
716. 11. 2018 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Hořátev1:17
715. 11. 2018 18:00TJ Seletice BTJ Lokomotiva Nymburk F11:7
716. 11. 2018 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Lysá nad Labem D14:4
715. 11. 2018 18:45TJ Spartak Pečky BSTC Opočnice B12:6
819. 11. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ESTC Opočnice B11:7
820. 11. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Spartak Pečky B12:6
824. 11. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTTC Poděbrady B7:11
823. 11. 2018 18:30TJ Sokol HořátevTJ Seletice B9:9
823. 11. 2018 18:30TTC Žehuň CTJ Sokol Loučeň B15:3
822. 11. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Poříčany A8:10
928. 11. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Lokomotiva Nymburk E11:7
930. 11. 2018 19:00TJ Sokol Loučeň BSTC Opočnice A3:15
929. 11. 2018 18:00TJ Seletice BTTC Žehuň C6:12
930. 11. 2018 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Hořátev11:7
929. 11. 2018 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Lokomotiva Nymburk F16:2
929. 11. 2018 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Lysá nad Labem D5:13
1017. 12. 2018 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Lysá nad Labem D7:11
1008. 12. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FSTC Opočnice B7:11
1007. 12. 2018 18:30TJ Sokol HořátevTJ Spartak Pečky B13:5
1007. 12. 2018 18:30TTC Žehuň CTTC Poděbrady B12:6
1006. 12. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Seletice B14:4
1019. 12. 2018 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Loučeň B18:0
1114. 12. 2018 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Lokomotiva Nymburk E0:18
1113. 12. 2018 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Poříčany A7:11
1114. 12. 2018 19:00TTC Poděbrady BSTC Opočnice A10:8
1113. 12. 2018 18:45TJ Spartak Pečky BTTC Žehuň C10:8
1113. 12. 2018 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Hořátev3:15
1111. 12. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Lokomotiva Nymburk F12:6
1207. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Lokomotiva Nymburk F12:6
1208. 01. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Hořátev12:6
1210. 01. 2019 19:00STC Opočnice BTTC Žehuň C5:13
1210. 01. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BSTC Opočnice A10:8
1211. 01. 2019 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Poříčany A9:9
1210. 01. 2019 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Loučeň B17:1
1317. 01. 2019 18:00TJ Seletice BTJ Lokomotiva Nymburk E7:11
1318. 01. 2019 19:00TJ Sokol Loučeň BTTC Poděbrady B4:14
1315. 01. 2019 18:30TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Poříčany A6:12
1317. 01. 2019 19:00STC Opočnice ASTC Opočnice B12:6
1318. 01. 2019 18:30TTC Žehuň CTJ Sokol Lysá nad Labem D9:9
1318. 01. 2019 18:30TJ Sokol HořátevTJ Lokomotiva Nymburk F10:8
1421. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Hořátev8:10
1426. 01. 2019 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTTC Žehuň C4:14
1422. 01. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DSTC Opočnice A14:4
1424. 01. 2019 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Poříčany A5:13
1424. 01. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Loučeň B17:1
1425. 01. 2019 19:00TTC Poděbrady BTJ Seletice B10:8
1501. 02. 2019 19:00TTC Poděbrady BTJ Lokomotiva Nymburk E2:16
1531. 01. 2019 18:00TJ Seletice BTJ Spartak Pečky B10:8
1514. 02. 2019 19:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Loučeň BSTC Opočnice B10:8
1530. 01. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Lysá nad Labem D15:3
1531. 01. 2019 19:00STC Opočnice ATJ Lokomotiva Nymburk F11:7
1501. 02. 2019 18:30TTC Žehuň CTJ Sokol HořátevWO
1604. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETTC Žehuň C6:12
1608. 02. 2019 18:30TJ Sokol HořátevSTC Opočnice A6:12
1609. 02. 2019 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Poříčany A1:17
1605. 02. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Loučeň B16:2
1607. 02. 2019 19:00STC Opočnice BTJ Seletice B4:14
1607. 02. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BTTC Poděbrady B8:10
1714. 02. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Lokomotiva Nymburk E10:8
1715. 02. 2019 19:00TTC Poděbrady BSTC Opočnice B12:6
1714. 02. 2019 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Lysá nad Labem D8:10
1715. 02. 2019 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Lokomotiva Nymburk F8:10
1713. 02. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Hořátev12:6
1714. 02. 2019 19:00STC Opočnice ATTC Žehuň C6:12
1818. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ESTC Opočnice A11:7
1822. 02. 2019 18:30TTC Žehuň CTJ Sokol Poříčany A10:8
1822. 02. 2019 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Loučeň B17:1
1823. 02. 2019 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Seletice B5:13
1819. 02. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTTC Poděbrady B8:10
1821. 02. 2019 19:00STC Opočnice BTJ Spartak Pečky B7:11
1928. 02. 2019 19:00STC Opočnice BTJ Lokomotiva Nymburk E4:14
1928. 02. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Lysá nad Labem D7:11
1901. 03. 2019 19:00TTC Poděbrady BTJ Lokomotiva Nymburk F8:10
1928. 02. 2019 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Hořátev8:10
1901. 03. 2019 19:00TJ Sokol Loučeň BTTC Žehuň C5:13
1927. 02. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany ASTC Opočnice A10:8
2004. 03. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Poříčany A10:8
2007. 03. 2019 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Loučeň B16:2
2008. 03. 2019 18:30TTC Žehuň CTJ Seletice B10:8
2008. 03. 2019 18:30TJ Sokol HořátevTTC Poděbrady B6:12
2009. 03. 2019 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Spartak Pečky B9:9
2005. 03. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DSTC Opočnice B14:4
2112. 03. 2019 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Lokomotiva Nymburk E10:8
2125. 03. 2019 19:00
odloženo se souhlasem OSST
STC Opočnice BTJ Lokomotiva Nymburk F10:8
2114. 03. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Hořátev14:4
2115. 03. 2019 19:00TTC Poděbrady BTTC Žehuň C3:15
2114. 03. 2019 18:00TJ Seletice BSTC Opočnice A11:7
2115. 03. 2019 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Poříčany A1:17
2218. 03. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Loučeň B15:3
2220. 03. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Seletice B11:7
2221. 03. 2019 19:00STC Opočnice ATTC Poděbrady B15:3
2222. 03. 2019 18:30TTC Žehuň CTJ Spartak Pečky B14:4
2222. 03. 2019 18:30TJ Sokol HořátevSTC Opočnice B9:9
2223. 03. 2019 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Lysá nad Labem D3:15
Okresní přebor IV.třídy
103. 10. 2018 19:00STC Opočnice CTJ Lokomotiva Nymburk G8:10
103. 10. 2018 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Poříčany B13:5
105. 10. 2018 18:00AFK Nymburk DTTC Žehuň D6:12
107. 10. 2018 18:00ACS Přední LhotaTTC Žehuň E8:10
102. 10. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ETJ Dvory C13:5
101. 10. 2018 18:00TJ Sadská FTJ Sokol Kostomlaty7:11
208. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sokol Kostomlaty14:4
211. 10. 2018 18:00TJ Dvory CTJ Sadská F10:8
212. 10. 2018 19:00TTC Žehuň ETJ Sokol Lysá nad Labem E10:8
209. 10. 2018 19:00TTC Žehuň DACS Přední Lhota13:5
210. 10. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany BAFK Nymburk D9:9
210. 10. 2018 19:00STC Opočnice CTJ Dvory B6:12
317. 10. 2018 18:00TJ Dvory BTJ Lokomotiva Nymburk G9:9
319. 10. 2018 18:00AFK Nymburk DSTC Opočnice C11:7
318. 10. 2018 18:00ACS Přední LhotaTJ Sokol Poříčany B4:14
316. 10. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ETTC Žehuň D6:12
319. 10. 2018 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sadská FTTC Žehuň E10:8
301. 11. 2018 20:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol KostomlatyTJ Dvory C3:15
422. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Dvory C11:7
426. 10. 2018 19:00TTC Žehuň ETJ Sokol Kostomlaty0:18
423. 10. 2018 19:00TTC Žehuň DTJ Sadská F12:6
424. 10. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sokol Lysá nad Labem E16:2
424. 10. 2018 19:00STC Opočnice CACS Přední Lhota8:10
424. 10. 2018 18:00TJ Dvory BAFK Nymburk D16:2
502. 11. 2018 18:00AFK Nymburk DTJ Lokomotiva Nymburk G8:10
501. 11. 2018 18:00ACS Přední LhotaTJ Dvory B4:14
530. 10. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ESTC Opočnice C8:10
529. 10. 2018 18:00TJ Sadská FTJ Sokol Poříčany B4:14
530. 10. 2018 20:00TJ Sokol KostomlatyTTC Žehuň D6:12
501. 11. 2018 18:00TJ Dvory CTTC Žehuň E18:0
605. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Nymburk GTTC Žehuň E14:4
606. 11. 2018 19:00TTC Žehuň DTJ Dvory C12:6
607. 11. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sokol Kostomlaty15:3
607. 11. 2018 19:00STC Opočnice CTJ Sadská F11:7
607. 11. 2018 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Lysá nad Labem E14:4
609. 11. 2018 18:00AFK Nymburk DACS Přední Lhota12:6
715. 11. 2018 18:00ACS Přední LhotaTJ Lokomotiva Nymburk G7:11
713. 11. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem EAFK Nymburk D11:7
712. 11. 2018 18:00TJ Sadská FTJ Dvory B4:14
713. 11. 2018 20:00TJ Sokol KostomlatySTC Opočnice C9:9
715. 11. 2018 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Poříčany B13:5
716. 11. 2018 19:00TTC Žehuň ETTC Žehuň D4:14
819. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Nymburk GTTC Žehuň D11:7
827. 11. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany BTTC Žehuň E15:3
821. 11. 2018 19:00STC Opočnice CTJ Dvory C3:15
821. 11. 2018 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Kostomlaty11:7
823. 11. 2018 18:00AFK Nymburk DTJ Sadská F9:9
822. 11. 2018 18:00ACS Přední LhotaTJ Sokol Lysá nad Labem E10:8
927. 11. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ETJ Lokomotiva Nymburk G5:13
926. 11. 2018 18:00TJ Sadská FACS Přední Lhota8:10
927. 11. 2018 20:00TJ Sokol KostomlatyAFK Nymburk D6:12
929. 11. 2018 18:00TJ Dvory CTJ Dvory B10:8
929. 11. 2018 19:00
přeloženo se souhlasem OSST
TTC Žehuň ESTC Opočnice C3:15
927. 11. 2018 19:00TTC Žehuň DTJ Sokol Poříčany B11:7
1003. 12. 2018 19:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sokol Poříčany B17:1
1005. 12. 2018 19:00STC Opočnice CTTC Žehuň D6:12
1005. 12. 2018 18:00TJ Dvory BTTC Žehuň E13:5
1007. 12. 2018 18:00AFK Nymburk DTJ Dvory C5:13
1006. 12. 2018 18:00ACS Přední LhotaTJ Sokol Kostomlaty11:7
1004. 12. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ETJ Sadská F9:9
1110. 12. 2018 18:00TJ Sadská FTJ Lokomotiva Nymburk G2:16
1111. 12. 2018 20:00TJ Sokol KostomlatyTJ Sokol Lysá nad Labem E11:7
1113. 12. 2018 18:00TJ Dvory CACS Přední Lhota15:3
1122. 12. 2018 19:00TTC Žehuň EAFK Nymburk D1:17
1111. 12. 2018 19:00TTC Žehuň DTJ Dvory B9:9
1112. 12. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany BSTC Opočnice C8:10
1207. 01. 2019 19:00TJ Lokomotiva Nymburk GSTC Opočnice C10:8
1209. 01. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Dvory B7:11
1210. 01. 2019 19:00
odloženo se souhlasem OSST
TTC Žehuň DAFK Nymburk D10:8
1211. 01. 2019 19:00TTC Žehuň EACS Přední Lhota9:9
1210. 01. 2019 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Lysá nad Labem E12:6
1208. 01. 2019 20:00TJ Sokol KostomlatyTJ Sadská F11:7
1326. 03. 2019 20:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol KostomlatyTJ Lokomotiva Nymburk G6:12
1314. 01. 2019 18:00TJ Sadská FTJ Dvory C4:14
1315. 01. 2019 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ETTC Žehuň E14:4
1317. 01. 2019 18:00ACS Přední LhotaTTC Žehuň D5:13
1318. 01. 2019 18:00AFK Nymburk DTJ Sokol Poříčany B5:13
1316. 01. 2019 18:00TJ Dvory BSTC Opočnice C14:4
1421. 01. 2019 19:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Dvory B11:7
1423. 01. 2019 19:00STC Opočnice CAFK Nymburk D8:10
1423. 01. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany BACS Přední Lhota12:6
1422. 01. 2019 19:00TTC Žehuň DTJ Sokol Lysá nad Labem E13:5
1425. 01. 2019 19:00TTC Žehuň ETJ Sadská F7:11
1424. 01. 2019 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Kostomlaty13:5
1531. 01. 2019 18:00TJ Dvory CTJ Lokomotiva Nymburk G7:11
1529. 01. 2019 20:00TJ Sokol KostomlatyTTC Žehuň E9:9
1528. 01. 2019 18:00TJ Sadská FTTC Žehuň D4:14
1529. 01. 2019 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ETJ Sokol Poříčany B10:8
1531. 01. 2019 18:00ACS Přední LhotaSTC Opočnice C7:11
1501. 02. 2019 18:00AFK Nymburk DTJ Dvory B10:8
1604. 02. 2019 19:00TJ Lokomotiva Nymburk GAFK Nymburk D9:9
1606. 02. 2019 18:00TJ Dvory BACS Přední Lhota18:0
1606. 02. 2019 19:00STC Opočnice CTJ Sokol Lysá nad Labem E12:6
1606. 02. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sadská F10:8
1605. 02. 2019 19:00TTC Žehuň DTJ Sokol Kostomlaty12:6
1618. 02. 2019 19:00
odloženo se souhlasem správce soutěže
TTC Žehuň ETJ Dvory C6:12
1715. 02. 2019 19:00TTC Žehuň ETJ Lokomotiva Nymburk G1:17
1714. 02. 2019 18:00TJ Dvory CTTC Žehuň D14:4
1712. 02. 2019 20:00TJ Sokol KostomlatyTJ Sokol Poříčany B6:12
1711. 02. 2019 18:00TJ Sadská FSTC Opočnice C7:11
1712. 02. 2019 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ETJ Dvory B3:15
1714. 02. 2019 18:00ACS Přední LhotaAFK Nymburk D7:11
1828. 02. 2019 19:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk GACS Přední Lhota15:3
1805. 03. 2019 18:30
odloženo se souhlasem správce soutěže
AFK Nymburk DTJ Sokol Lysá nad Labem E8:10
1820. 02. 2019 18:00TJ Dvory BTJ Sadská F12:6
1820. 02. 2019 19:00STC Opočnice CTJ Sokol Kostomlaty12:6
1820. 02. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Dvory C2:16
1819. 02. 2019 19:00TTC Žehuň DTTC Žehuň E16:2
1926. 02. 2019 19:00TTC Žehuň DTJ Lokomotiva Nymburk G14:4
1901. 03. 2019 19:00TTC Žehuň ETJ Sokol Poříčany B4:14
1928. 02. 2019 18:00TJ Dvory CSTC Opočnice C13:5
1926. 02. 2019 20:00TJ Sokol KostomlatyTJ Dvory B5:13
1925. 02. 2019 18:00TJ Sadská FAFK Nymburk D4:14
1926. 02. 2019 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem EACS Přední Lhota9:9
2008. 04. 2019 19:00
přeloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sokol Lysá nad Labem E14:4
2007. 03. 2019 18:00ACS Přední LhotaTJ Sadská F7:11
2008. 03. 2019 18:00AFK Nymburk DTJ Sokol Kostomlaty4:14
2006. 03. 2019 18:00TJ Dvory BTJ Dvory C12:6
2006. 03. 2019 19:00STC Opočnice CTTC Žehuň E12:6
2006. 03. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany BTTC Žehuň D3:15
2113. 03. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Lokomotiva Nymburk G6:12
2112. 03. 2019 19:00TTC Žehuň DSTC Opočnice C16:2
2115. 03. 2019 19:00TTC Žehuň ETJ Dvory B0:18
2114. 03. 2019 18:00TJ Dvory CAFK Nymburk D13:5
2112. 03. 2019 20:00TJ Sokol KostomlatyACS Přední Lhota12:6
2111. 03. 2019 18:00TJ Sadská FTJ Sokol Lysá nad Labem E9:9
2218. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sadská F16:2
2219. 03. 2019 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ETJ Sokol Kostomlaty10:8
2221. 03. 2019 18:00ACS Přední LhotaTJ Dvory C4:14
2222. 03. 2019 18:00AFK Nymburk DTTC Žehuň E12:6
2220. 03. 2019 18:00TJ Dvory BTTC Žehuň D9:9
2219. 03. 2019 19:00
přeloženo se souhlasem správce soutěže
STC Opočnice CTJ Sokol Poříčany B7:11
Okresní přebor žactva
105. 10. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk AACS Přední Lhota10:0
105. 10. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk BTTC Poděbrady4:6
109. 10. 2018 17:00TJ SadskáAFK Nymburk7:3
222. 10. 2018 17:30ACS Přední LhotaAFK Nymburk6:4
225. 10. 2018 17:00TTC PoděbradyTJ Sadská0:10
226. 10. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Lokomotiva Nymburk BWO
302. 11. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk BACS Přední Lhota4:6
306. 11. 2018 17:00TJ SadskáTJ Lokomotiva Nymburk A0:10
307. 11. 2018 17:00AFK NymburkTTC Poděbrady7:3
419. 11. 2018 17:30ACS Přední LhotaTTC Poděbrady8:2
416. 11. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk AAFK Nymburk7:3
416. 11. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sadská1:9
506. 12. 2018 17:00TJ SadskáACS Přední Lhota6:4
530. 11. 2018 17:00AFK NymburkTJ Lokomotiva Nymburk B5:5
513. 12. 2018 17:00
odloženo se souhlasem OSST
TTC PoděbradyTJ Lokomotiva Nymburk A3:7
607. 01. 2019 17:30ACS Přední LhotaTJ Lokomotiva Nymburk A3:7
610. 01. 2019 17:00TTC PoděbradyTJ Lokomotiva Nymburk B4:6
611. 01. 2019 17:00AFK NymburkTJ Sadská3:7
723. 01. 2019 17:00AFK NymburkACS Přední Lhota2:8
717. 01. 2019 17:00
přeloženo se souhlasem OSST
TJ SadskáTTC Poděbrady4:6
725. 01. 2019 17:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Lokomotiva Nymburk A3:7
811. 02. 2019 17:30
přeloženo se souhlasem OSST
ACS Přední LhotaTJ Lokomotiva Nymburk B8:2
808. 02. 2019 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sadská5:5
807. 02. 2019 17:00TTC PoděbradyAFK Nymburk7:3
928. 02. 2019 17:00TTC PoděbradyACS Přední Lhota2:8
901. 03. 2019 17:00AFK NymburkTJ Lokomotiva Nymburk A0:10
928. 02. 2019 17:00
odloženo se souhlasem RSST
TJ SadskáTJ Lokomotiva Nymburk B10:0
1014. 03. 2019 17:30
předehrávka
ACS Přední LhotaTJ Sadská5:5
1015. 03. 2019 17:00TJ Lokomotiva Nymburk BAFK Nymburk7:3
1015. 03. 2019 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATTC Poděbrady7:2

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy