Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třídy
102. 10. 2018 19:30Sokol Přezletice BTJ Sokol Líbeznice A10:8
105. 10. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice BTJ Jizera Káraný A11:7
104. 10. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda BTJ Aero Odolena Voda C10:8
101. 10. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice BSKST Úvaly A14:4
105. 10. 2018 18:30TTC Říčany CTTC Brandýs nad Labem E11:7
209. 10. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice ATTC Brandýs nad Labem E17:1
212. 10. 2018 19:15SKST Úvaly ATTC Říčany C7:11
211. 10. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda CTJ Sokol Velké Popovice B6:12
213. 10. 2018 10:00TJ Jizera Káraný ATJ Aero Odolena Voda B7:11
209. 10. 2018 19:30Sokol Přezletice BTJ Spartak Čelákovice B10:8
319. 10. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice BTJ Sokol Líbeznice A7:11
318. 10. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda BSokol Přezletice B9:9
315. 10. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTJ Jizera Káraný A16:2
319. 10. 2018 18:30TTC Říčany CTJ Aero Odolena Voda C12:6
316. 10. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem ESKST Úvaly A10:8
423. 10. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice ASKST Úvaly A15:3
425. 10. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda CTTC Brandýs nad Labem E7:11
427. 10. 2018 10:00TJ Jizera Káraný ATTC Říčany C6:12
423. 10. 2018 19:30Sokol Přezletice BTJ Sokol Velké Popovice B14:4
426. 10. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice BTJ Aero Odolena Voda B9:9
501. 11. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda BTJ Sokol Líbeznice A4:14
529. 10. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTJ Spartak Čelákovice B11:7
502. 11. 2018 18:30TTC Říčany CSokol Přezletice B5:13
530. 10. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem ETJ Jizera Káraný A12:6
502. 11. 2018 19:15SKST Úvaly ATJ Aero Odolena Voda C11:7
606. 11. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice ATJ Aero Odolena Voda C13:5
610. 11. 2018 10:00TJ Jizera Káraný ASKST Úvaly A2:16
606. 11. 2018 19:30Sokol Přezletice BTTC Brandýs nad Labem E13:5
609. 11. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice BTTC Říčany C11:7
608. 11. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda BTJ Sokol Velké Popovice B11:7
712. 11. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTJ Sokol Líbeznice A10:8
716. 11. 2018 18:30TTC Říčany CTJ Aero Odolena Voda B7:11
713. 11. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem ETJ Spartak Čelákovice B9:9
716. 11. 2018 19:15SKST Úvaly ASokol Přezletice B7:11
715. 11. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda CTJ Jizera Káraný A10:8
820. 11. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice ATJ Jizera Káraný A14:4
820. 11. 2018 19:30Sokol Přezletice BTJ Aero Odolena Voda C15:3
823. 11. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice BSKST Úvaly A10:8
822. 11. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda BTTC Brandýs nad Labem E15:3
819. 11. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTTC Říčany C16:2
930. 11. 2018 18:30TTC Říčany CTJ Sokol Líbeznice A13:5
927. 11. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem ETJ Sokol Velké Popovice B11:7
930. 11. 2018 19:15SKST Úvaly ATJ Aero Odolena Voda B5:13
929. 11. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda CTJ Spartak Čelákovice B11:7
928. 11. 2018 19:00TJ Jizera Káraný ASokol Přezletice B6:12
1015. 01. 2019 19:15TJ Sokol Líbeznice ASokol Přezletice B7:11
1019. 01. 2019 10:00TJ Jizera Káraný ATJ Spartak Čelákovice B7:11
1022. 10. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda CTJ Aero Odolena Voda B13:5
1018. 01. 2019 19:15SKST Úvaly ATJ Sokol Velké Popovice B9:9
1015. 01. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem ETTC Říčany C11:7
1122. 01. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem ETJ Sokol Líbeznice A6:12
1125. 01. 2019 18:30TTC Říčany CSKST Úvaly A12:6
1121. 01. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTJ Aero Odolena Voda C14:4
1124. 01. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda BTJ Jizera Káraný A14:4
1125. 01. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice BSokol Přezletice B5:13
1229. 01. 2019 19:15TJ Sokol Líbeznice ATJ Spartak Čelákovice B13:5
1229. 01. 2019 19:30Sokol Přezletice BTJ Aero Odolena Voda B9:9
1202. 02. 2019 10:00TJ Jizera Káraný ATJ Sokol Velké Popovice B11:7
1231. 01. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda CTTC Říčany C8:10
1201. 02. 2019 19:15SKST Úvaly ATTC Brandýs nad Labem E10:8
1308. 02. 2019 19:15SKST Úvaly ATJ Sokol Líbeznice A7:11
1305. 02. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem ETJ Aero Odolena Voda C8:10
1308. 02. 2019 18:30TTC Říčany CTJ Jizera Káraný A10:8
1304. 02. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice BSokol Přezletice B9:9
1307. 02. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda BTJ Spartak Čelákovice B10:8
1412. 02. 2019 19:15TJ Sokol Líbeznice ATJ Aero Odolena Voda B12:6
1415. 02. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice BTJ Sokol Velké Popovice B6:12
1412. 02. 2019 19:30Sokol Přezletice BTTC Říčany C10:8
1416. 02. 2019 10:00TJ Jizera Káraný ATTC Brandýs nad Labem E5:13
1414. 02. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda CSKST Úvaly A10:8
1521. 02. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda CTJ Sokol Líbeznice A9:9
1522. 02. 2019 19:15SKST Úvaly ATJ Jizera Káraný A14:4
1519. 02. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem ESokol Přezletice B6:12
1522. 02. 2019 18:30TTC Říčany CTJ Spartak Čelákovice B15:3
1518. 02. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTJ Aero Odolena Voda B11:7
1626. 02. 2019 19:15TJ Sokol Líbeznice ATJ Sokol Velké Popovice B7:11
1628. 02. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda BTTC Říčany C8:10
1601. 03. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice BTTC Brandýs nad Labem E12:6
1626. 02. 2019 19:30Sokol Přezletice BSKST Úvaly A11:7
1602. 03. 2019 10:00TJ Jizera Káraný ATJ Aero Odolena Voda C6:12
1709. 03. 2019 10:00TJ Jizera Káraný ATJ Sokol Líbeznice A4:14
1707. 03. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda CSokol Přezletice B13:5
1708. 03. 2019 19:15SKST Úvaly ATJ Spartak Čelákovice B8:10
1705. 03. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem ETJ Aero Odolena Voda B11:7
1708. 03. 2019 18:30TTC Říčany CTJ Sokol Velké Popovice B7:11
1812. 03. 2019 19:15TJ Sokol Líbeznice ATTC Říčany C7:11
1811. 03. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTTC Brandýs nad Labem E15:3
1814. 03. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda BSKST Úvaly A18:0
1815. 03. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice BTJ Aero Odolena Voda C11:7
1812. 03. 2019 19:30Sokol Přezletice BTJ Jizera Káraný A10:8
Okresní přebor 2.třídy
104. 10. 2018 19:30Sokol Přezletice CTJ Sokol Líbeznice B16:2
105. 10. 2018 19:15SKST Úvaly CTTC Brandýs nad Labem F9:9
102. 10. 2018 19:15SKST Úvaly BTJ Mnichovice A5:13
106. 10. 2018 10:00TJ Jizera Káraný BTJ Sokol Velké Popovice C6:12
103. 10. 2018 18:30TTC Říčany DTJ Sokol Mratín A4:14
102. 10. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Spartak Čelákovice C12:6
102. 10. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice CTJ Slavoj Veleň6:12
211. 10. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice BTJ Slavoj Veleň11:7
209. 11. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice CTJ Sokol Líbeznice C9:9
211. 10. 2018 19:15TJ Sokol Mratín ATJ Aero Odolena Voda D7:11
208. 10. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTTC Říčany D13:5
212. 10. 2018 19:00TJ Mnichovice ATJ Jizera Káraný B18:0
210. 10. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem FSKST Úvaly B9:9
211. 10. 2018 19:30Sokol Přezletice CSKST Úvaly C16:2
319. 10. 2018 19:15SKST Úvaly CTJ Sokol Líbeznice B6:12
316. 10. 2018 19:15SKST Úvaly BSokol Přezletice C5:13
320. 10. 2018 10:00TJ Jizera Káraný BTTC Brandýs nad Labem F5:13
317. 10. 2018 18:30TTC Říčany DTJ Mnichovice A2:16
316. 10. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Sokol Velké Popovice C10:8
316. 10. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice CTJ Sokol Mratín A14:4
315. 10. 2018 19:30TJ Slavoj VeleňTJ Spartak Čelákovice C9:9
425. 10. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice BTJ Spartak Čelákovice C14:4
429. 10. 2018 19:15TJ Sokol Mratín ATJ Slavoj Veleň8:10
422. 10. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTJ Sokol Líbeznice C13:5
426. 10. 2018 19:00TJ Mnichovice ATJ Aero Odolena Voda D7:11
424. 10. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem FTTC Říčany D16:2
425. 10. 2018 19:30Sokol Přezletice CTJ Jizera Káraný B16:2
426. 10. 2018 19:15SKST Úvaly CSKST Úvaly B4:14
530. 10. 2018 19:15SKST Úvaly BTJ Sokol Líbeznice B7:11
503. 11. 2018 10:00TJ Jizera Káraný BSKST Úvaly C8:10
531. 10. 2018 18:30TTC Říčany DSokol Přezletice C0:18
530. 10. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda DTTC Brandýs nad Labem F11:7
530. 10. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice CTJ Mnichovice A10:8
529. 10. 2018 19:30TJ Slavoj VeleňTJ Sokol Velké Popovice C11:7
501. 11. 2018 19:15
Sokolovna Mratín
TJ Spartak Čelákovice CTJ Sokol Mratín A3:15
608. 11. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice BTJ Sokol Mratín A8:10
605. 11. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTJ Spartak Čelákovice C16:2
609. 11. 2018 19:00TJ Mnichovice ATJ Slavoj Veleň15:3
607. 11. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Sokol Líbeznice C12:6
608. 11. 2018 19:30Sokol Přezletice CTJ Aero Odolena Voda D12:6
609. 11. 2018 19:15SKST Úvaly CTTC Říčany D7:11
606. 11. 2018 19:15SKST Úvaly BTJ Jizera Káraný B17:1
717. 11. 2018 10:00TJ Jizera Káraný BTJ Sokol Líbeznice B5:13
714. 11. 2018 18:30TTC Říčany DSKST Úvaly B12:6
713. 11. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda DSKST Úvaly C12:6
720. 11. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice CSokol Přezletice C5:13
712. 11. 2018 19:30TJ Slavoj VeleňTTC Brandýs nad Labem F8:10
716. 11. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice CTJ Mnichovice A6:12
715. 11. 2018 19:15TJ Sokol Mratín ATJ Sokol Velké Popovice C4:14
822. 11. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice BTJ Sokol Velké Popovice C10:8
823. 11. 2018 19:00TJ Mnichovice ATJ Sokol Mratín A13:5
821. 11. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Spartak Čelákovice C12:6
822. 11. 2018 19:30Sokol Přezletice CTJ Slavoj Veleň10:8
823. 11. 2018 19:15SKST Úvaly CTJ Sokol Líbeznice C3:15
820. 11. 2018 19:15SKST Úvaly BTJ Aero Odolena Voda D10:8
824. 11. 2018 10:00TJ Jizera Káraný BTTC Říčany D4:14
928. 11. 2018 18:30TTC Říčany DTJ Sokol Líbeznice B10:8
927. 11. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Jizera Káraný B10:8
927. 11. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice CSKST Úvaly B6:12
926. 11. 2018 19:30TJ Slavoj VeleňSKST Úvaly C11:7
930. 11. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice CSokol Přezletice C9:9
929. 11. 2018 19:15TJ Sokol Mratín ATTC Brandýs nad Labem F9:9
926. 11. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTJ Mnichovice A6:12
1006. 12. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice BTJ Mnichovice A4:14
1005. 12. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Sokol Velké Popovice C10:8
1006. 12. 2018 19:30Sokol Přezletice CTJ Sokol Mratín A10:6
1007. 12. 2018 19:15SKST Úvaly CTJ Spartak Čelákovice C8:10
1004. 12. 2018 19:15SKST Úvaly BTJ Slavoj Veleň11:7
1008. 12. 2018 10:00TJ Jizera Káraný BTJ Sokol Líbeznice C5:11
1005. 12. 2018 18:30TTC Říčany DTJ Aero Odolena Voda D6:12
1111. 12. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Sokol Líbeznice B10:8
1111. 12. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice CTTC Říčany D14:4
1110. 12. 2018 19:30TJ Slavoj VeleňTJ Jizera Káraný B16:2
1114. 12. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice CSKST Úvaly B9:9
1113. 12. 2018 19:15TJ Sokol Mratín ASKST Úvaly C13:5
1110. 12. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice CSokol Přezletice C14:4
1114. 12. 2018 19:00TJ Mnichovice ATTC Brandýs nad Labem F13:5
1220. 12. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice BTTC Brandýs nad Labem F10:8
1220. 12. 2018 19:30Sokol Přezletice CTJ Mnichovice A8:10
1221. 12. 2018 19:15SKST Úvaly CTJ Sokol Velké Popovice C2:16
1218. 12. 2018 19:15SKST Úvaly BTJ Sokol Mratín A15:3
1222. 12. 2018 10:00TJ Jizera Káraný BTJ Spartak Čelákovice C2:16
1219. 12. 2018 18:30TTC Říčany DTJ Slavoj Veleň13:5
1218. 12. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Sokol Líbeznice C10:8
1329. 10. 2018 19:30TJ Sokol Líbeznice CTJ Sokol Líbeznice B11:7
1307. 01. 2019 19:30TJ Slavoj VeleňTJ Aero Odolena Voda D5:13
1311. 01. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice CTTC Říčany D10:8
1310. 01. 2019 19:15TJ Sokol Mratín ATJ Jizera Káraný B11:7
1307. 01. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice CSKST Úvaly B12:6
1311. 01. 2019 19:00TJ Mnichovice ASKST Úvaly C12:6
1309. 01. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem FSokol Přezletice C6:12
1417. 01. 2019 19:45TJ Sokol Líbeznice BSokol Přezletice C10:8
1416. 01. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem FSKST Úvaly C14:4
1418. 01. 2019 19:00TJ Mnichovice ASKST Úvaly B11:7
1414. 01. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTJ Jizera Káraný B13:5
1417. 01. 2019 19:15TJ Sokol Mratín ATTC Říčany D17:1
1418. 01. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice CTJ Aero Odolena Voda D7:11
1414. 01. 2019 19:30TJ Slavoj VeleňTJ Sokol Líbeznice C11:7
1521. 01. 2019 19:30TJ Slavoj VeleňTJ Sokol Líbeznice B8:10
1522. 01. 2019 19:15TJ Sokol Líbeznice CTJ Spartak Čelákovice C8:10
1522. 01. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Sokol Mratín A15:3
1523. 01. 2019 18:30TTC Říčany DTJ Sokol Velké Popovice C10:8
1526. 01. 2019 10:00TJ Jizera Káraný BTJ Mnichovice A5:13
1522. 01. 2019 19:15SKST Úvaly BTTC Brandýs nad Labem F14:4
1525. 01. 2019 19:15SKST Úvaly CSokol Přezletice C3:15
1631. 01. 2019 19:45TJ Sokol Líbeznice BSKST Úvaly C15:3
1631. 01. 2019 19:30Sokol Přezletice CSKST Úvaly B11:7
1630. 01. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Jizera Káraný B13:5
1601. 02. 2019 19:00TJ Mnichovice ATTC Říčany D10:8
1628. 01. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTJ Aero Odolena Voda D12:6
1631. 01. 2019 19:15TJ Sokol Mratín ATJ Sokol Líbeznice C10:8
1601. 02. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice CTJ Slavoj Veleň13:5
1708. 02. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice CTJ Sokol Líbeznice B12:6
1704. 02. 2019 19:30TJ Slavoj VeleňTJ Sokol Mratín A12:6
1705. 02. 2019 19:15TJ Sokol Líbeznice CTJ Sokol Velké Popovice C9:9
1705. 02. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Mnichovice A10:8
1706. 02. 2019 18:30TTC Říčany DTTC Brandýs nad Labem F7:11
1709. 02. 2019 10:00TJ Jizera Káraný BSokol Přezletice C2:16
1727. 10. 2018 18:30SKST Úvaly BSKST Úvaly C11:7
1814. 02. 2019 19:45TJ Sokol Líbeznice BSKST Úvaly B11:7
1815. 02. 2019 19:15SKST Úvaly CTJ Jizera Káraný B8:10
1814. 02. 2019 19:30Sokol Přezletice CTTC Říčany D15:3
1813. 02. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Aero Odolena Voda D8:10
1815. 02. 2019 19:00TJ Mnichovice ATJ Sokol Líbeznice C10:8
1811. 02. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTJ Slavoj Veleň7:11
1813. 02. 2019 19:30
Sokolovna Čelákovice
TJ Sokol Mratín ATJ Spartak Čelákovice C7:11
1921. 02. 2019 19:15TJ Sokol Mratín ATJ Sokol Líbeznice B9:9
1922. 02. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice CTJ Sokol Velké Popovice C13:5
1918. 02. 2019 19:30TJ Slavoj VeleňTJ Mnichovice A5:13
1926. 02. 2019 19:15TJ Sokol Líbeznice CTTC Brandýs nad Labem F8:10
1919. 02. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda DSokol Přezletice C13:5
1920. 02. 2019 18:30TTC Říčany DSKST Úvaly C9:9
1923. 02. 2019 10:00TJ Jizera Káraný BSKST Úvaly B7:11
2028. 02. 2019 19:45TJ Sokol Líbeznice BTJ Jizera Káraný B16:2
2008. 02. 2019 18:30SKST Úvaly BTTC Říčany D16:2
2001. 03. 2019 19:15SKST Úvaly CTJ Aero Odolena Voda D6:12
2028. 02. 2019 19:30Sokol Přezletice CTJ Sokol Líbeznice C8:10
2026. 03. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Slavoj Veleň7:11
2001. 03. 2019 19:00TJ Mnichovice ATJ Spartak Čelákovice C14:4
2025. 02. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTJ Sokol Mratín A13:5
2104. 03. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTJ Sokol Líbeznice B13:5
2107. 03. 2019 19:15TJ Sokol Mratín ATJ Mnichovice A6:12
2108. 03. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice CTTC Brandýs nad Labem F10:8
2104. 03. 2019 19:30TJ Slavoj VeleňSokol Přezletice C9:9
2105. 03. 2019 19:15TJ Sokol Líbeznice CSKST Úvaly C13:5
2105. 03. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda DSKST Úvaly B10:8
2106. 03. 2019 18:30TTC Říčany DTJ Jizera Káraný B15:3
2214. 03. 2019 19:45TJ Sokol Líbeznice BTTC Říčany D11:7
2216. 03. 2019 10:00TJ Jizera Káraný BTJ Aero Odolena Voda D1:17
2212. 03. 2019 19:15SKST Úvaly BTJ Sokol Líbeznice C8:10
2215. 03. 2019 19:15SKST Úvaly CTJ Slavoj Veleň3:15
2214. 03. 2019 19:30Sokol Přezletice CTJ Spartak Čelákovice C9:9
2213. 03. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Sokol Mratín A11:7
2215. 03. 2019 19:00TJ Mnichovice ATJ Sokol Velké Popovice C13:5
2322. 03. 2019 19:00TJ Mnichovice ATJ Sokol Líbeznice B14:4
2318. 03. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTTC Brandýs nad Labem F13:5
2321. 03. 2019 19:15TJ Sokol Mratín ASokol Přezletice C6:12
2322. 03. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice CSKST Úvaly C15:3
2318. 03. 2019 19:30TJ Slavoj VeleňSKST Úvaly B13:5
2319. 03. 2019 19:15TJ Sokol Líbeznice CTJ Jizera Káraný B17:1
2319. 03. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda DTTC Říčany D18:0
2428. 03. 2019 19:45TJ Sokol Líbeznice BTJ Aero Odolena Voda D8:10
2427. 03. 2019 18:30TTC Říčany DTJ Sokol Líbeznice C2:16
2422. 03. 2019 19:00TJ Jizera Káraný BTJ Slavoj Veleň0:18
2426. 03. 2019 19:15SKST Úvaly BTJ Spartak Čelákovice C2:16
2429. 03. 2019 19:15SKST Úvaly CTJ Sokol Mratín A3:15
2428. 03. 2019 19:30Sokol Přezletice CTJ Sokol Velké Popovice C13:5
2427. 03. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Mnichovice A6:12
2503. 04. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Sokol Líbeznice B12:6
2505. 04. 2019 19:00TJ Mnichovice ASokol Přezletice C12:6
2501. 04. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice CSKST Úvaly C12:6
2504. 04. 2019 19:15TJ Sokol Mratín ASKST Úvaly B10:8
2505. 04. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice CTJ Jizera Káraný B18:0
2501. 04. 2019 19:30TJ Slavoj VeleňTTC Říčany D18:0
2502. 04. 2019 19:15TJ Sokol Líbeznice CTJ Aero Odolena Voda D5:13
2630. 10. 2018 19:30TJ Sokol Líbeznice BTJ Sokol Líbeznice C11:7
2609. 04. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Slavoj Veleň13:5
2610. 04. 2019 18:30TTC Říčany DTJ Spartak Čelákovice C0:18
2613. 04. 2019 10:00TJ Jizera Káraný BTJ Sokol Mratín A6:12
2609. 04. 2019 19:15SKST Úvaly BTJ Sokol Velké Popovice C7:11
2612. 04. 2019 19:15SKST Úvaly CTJ Mnichovice A4:14
2611. 04. 2019 19:30Sokol Přezletice CTTC Brandýs nad Labem F15:3
1/126. 04. 2019 19:00TJ Mnichovice ASokol Přezletice C18:0
1/202. 05. 2019 19:30Sokol Přezletice CTJ Mnichovice A0:18
Okresní přebor 3.třídy
101. 10. 2018 18:45TJ Sokol Mratín BTTC Říčany juniors8:10
105. 10. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice DTJ Aero Odolena Voda E13:5
102. 10. 2018 18:30TJ Sokol Nehvizdy ATJ Sokol Nehvizdy B17:1
105. 10. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice DSKST Úvaly D16:2
103. 10. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem GASK Stará Boleslav8:10
104. 10. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice DSokol Přezletice D8:10
212. 10. 2018 18:30TTC Říčany juniorsSokol Přezletice D9:9
212. 10. 2018 18:30ASK Stará BoleslavTJ Sokol Líbeznice D9:9
209. 10. 2018 19:15SKST Úvaly DTTC Brandýs nad Labem G7:11
209. 10. 2018 18:30TJ Sokol Nehvizdy BTJ Sokol Velké Popovice D1:17
210. 10. 2018 18:30TTC Říčany ETJ Sokol Nehvizdy A2:16
208. 10. 2018 18:45TJ Sokol Mratín BTJ Spartak Čelákovice D11:7
319. 10. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice DTTC Říčany juniors7:11
316. 10. 2018 18:30TJ Sokol Nehvizdy ATJ Aero Odolena Voda E17:1
319. 10. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTTC Říčany E14:4
317. 10. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem GTJ Sokol Nehvizdy B6:12
318. 10. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice DSKST Úvaly D14:4
318. 10. 2018 19:30Sokol Přezletice DASK Stará Boleslav6:12
426. 10. 2018 18:30TTC Říčany juniorsASK Stará Boleslav12:6
423. 10. 2018 19:15SKST Úvaly DSokol Přezletice D6:12
423. 10. 2018 18:30TJ Sokol Nehvizdy BTJ Sokol Líbeznice D7:11
424. 10. 2018 18:30TTC Říčany ETTC Brandýs nad Labem G3:15
423. 10. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda ETJ Sokol Velké Popovice D1:17
422. 10. 2018 18:45TJ Sokol Mratín BTJ Sokol Nehvizdy A6:12
530. 10. 2018 18:30TJ Sokol Nehvizdy ATJ Spartak Čelákovice D11:7
502. 11. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTJ Sokol Mratín B4:14
531. 10. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem GTJ Aero Odolena Voda E14:4
501. 11. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice DTTC Říčany E18:0
501. 11. 2018 19:30Sokol Přezletice DTJ Sokol Nehvizdy B10:8
510. 11. 2018 10:00ASK Stará BoleslavSKST Úvaly D9:9
609. 11. 2018 18:30TTC Říčany juniorsSKST Úvaly D10:8
606. 11. 2018 18:30TJ Sokol Nehvizdy BASK Stará Boleslav8:10
607. 11. 2018 18:30TTC Říčany ESokol Přezletice D2:16
606. 11. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda ETJ Sokol Líbeznice D0:18
605. 11. 2018 18:45TJ Sokol Mratín BTTC Brandýs nad Labem G13:5
609. 11. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice DTJ Sokol Velké Popovice D6:12
713. 11. 2018 18:30TJ Sokol Nehvizdy ATTC Říčany juniors12:6
714. 11. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem GTJ Spartak Čelákovice D1:17
715. 11. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice DTJ Sokol Mratín B9:9
715. 11. 2018 19:30Sokol Přezletice DTJ Aero Odolena Voda E17:1
716. 11. 2018 18:30ASK Stará BoleslavTTC Říčany E13:5
713. 11. 2018 19:15SKST Úvaly DTJ Sokol Nehvizdy B15:3
823. 11. 2018 18:30TTC Říčany juniorsTJ Sokol Nehvizdy B16:2
821. 11. 2018 18:30TTC Říčany ESKST Úvaly D0:18
820. 11. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda EASK Stará Boleslav2:16
819. 11. 2018 18:45TJ Sokol Mratín BSokol Přezletice D9:9
823. 11. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice DTJ Sokol Líbeznice D13:5
820. 11. 2018 18:30TJ Sokol Nehvizdy ATJ Sokol Velké Popovice D14:4
930. 11. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTTC Říčany juniors10:8
928. 11. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem GTJ Sokol Nehvizdy A2:16
929. 11. 2018 19:30Sokol Přezletice DTJ Spartak Čelákovice D8:10
930. 11. 2018 18:30ASK Stará BoleslavTJ Sokol Mratín B8:10
927. 11. 2018 19:15SKST Úvaly DTJ Aero Odolena Voda E14:4
927. 11. 2018 18:30TJ Sokol Nehvizdy BTTC Říčany E11:7
1007. 12. 2018 18:30TTC Říčany juniorsTTC Říčany E18:0
1004. 12. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda ETJ Sokol Nehvizdy B6:12
1003. 12. 2018 18:45TJ Sokol Mratín BSKST Úvaly D14:4
1007. 12. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice DASK Stará Boleslav9:9
1004. 12. 2018 18:30TJ Sokol Nehvizdy ATJ Sokol Líbeznice D13:5
1007. 12. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTTC Brandýs nad Labem G11:7
1112. 12. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem GTTC Říčany juniors6:12
1113. 12. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice DTJ Sokol Velké Popovice D8:10
1113. 12. 2018 19:30Sokol Přezletice DTJ Sokol Nehvizdy A7:11
1111. 12. 2018 19:15SKST Úvaly DTJ Spartak Čelákovice D12:6
1111. 12. 2018 18:30TJ Sokol Nehvizdy BTJ Sokol Mratín B3:15
1112. 12. 2018 18:30TTC Říčany ETJ Aero Odolena Voda E7:11
1221. 12. 2018 18:30TTC Říčany juniorsTJ Aero Odolena Voda E13:5
1217. 12. 2018 18:45TJ Sokol Mratín BTTC Říčany E17:1
1221. 12. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice DTJ Sokol Nehvizdy B16:2
1218. 12. 2018 18:30TJ Sokol Nehvizdy AASK Stará Boleslav11:7
1221. 12. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice DSokol Přezletice D4:14
1219. 12. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem GTJ Sokol Líbeznice D9:9
1310. 01. 2019 19:45TJ Sokol Líbeznice DTTC Říčany juniors4:14
1310. 01. 2019 19:30Sokol Přezletice DTTC Brandýs nad Labem G8:10
1311. 01. 2019 18:30ASK Stará BoleslavTJ Sokol Velké Popovice D11:7
1308. 01. 2019 19:15SKST Úvaly DTJ Sokol Nehvizdy A6:12
1309. 01. 2019 18:30TTC Říčany ETJ Spartak Čelákovice D0:18
1308. 01. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda ETJ Sokol Mratín B5:13
1418. 01. 2019 18:30TTC Říčany juniorsTJ Sokol Mratín B10:8
1415. 01. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda ETJ Spartak Čelákovice D3:15
1412. 10. 2018 18:30TJ Sokol Nehvizdy BTJ Sokol Nehvizdy A2:16
1415. 01. 2019 19:15SKST Úvaly DTJ Sokol Velké Popovice D12:6
1418. 01. 2019 18:30ASK Stará BoleslavTTC Brandýs nad Labem G13:5
1417. 01. 2019 19:30Sokol Přezletice DTJ Sokol Líbeznice D9:9
1524. 01. 2019 19:30Sokol Přezletice DTTC Říčany juniors7:11
1524. 01. 2019 19:45TJ Sokol Líbeznice DASK Stará Boleslav12:6
1523. 01. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem GSKST Úvaly D5:13
1525. 01. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTJ Sokol Nehvizdy B11:7
1522. 01. 2019 18:30TJ Sokol Nehvizdy ATTC Říčany E17:1
1525. 01. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice DTJ Sokol Mratín B13:5
1601. 02. 2019 18:30TTC Říčany juniorsTJ Spartak Čelákovice D12:6
1629. 01. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda ETJ Sokol Nehvizdy A2:16
1630. 01. 2019 18:30TTC Říčany ETJ Sokol Velké Popovice D5:13
1629. 01. 2019 18:30TJ Sokol Nehvizdy BTTC Brandýs nad Labem G7:11
1629. 01. 2019 19:15SKST Úvaly DTJ Sokol Líbeznice D3:15
1601. 02. 2019 18:30ASK Stará BoleslavSokol Přezletice D11:7
1708. 02. 2019 18:30ASK Stará BoleslavTTC Říčany juniors6:12
1707. 02. 2019 19:30Sokol Přezletice DSKST Úvaly D14:4
1707. 02. 2019 19:45TJ Sokol Líbeznice DTJ Sokol Nehvizdy B15:3
1706. 02. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem GTTC Říčany E17:1
1708. 02. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTJ Aero Odolena Voda E17:1
1705. 02. 2019 18:30TJ Sokol Nehvizdy ATJ Sokol Mratín B15:3
1815. 02. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice DTJ Sokol Nehvizdy A4:14
1811. 02. 2019 18:45TJ Sokol Mratín BTJ Sokol Velké Popovice D10:8
1812. 02. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda ETTC Brandýs nad Labem G7:11
1813. 02. 2019 18:30TTC Říčany ETJ Sokol Líbeznice D4:14
1812. 02. 2019 18:30TJ Sokol Nehvizdy BSokol Přezletice D6:12
1802. 03. 2019 10:15SKST Úvaly DASK Stará Boleslav10:8
1919. 02. 2019 19:15SKST Úvaly DTTC Říčany juniors1:17
1922. 02. 2019 18:30ASK Stará BoleslavTJ Sokol Nehvizdy B16:2
1921. 02. 2019 19:30Sokol Přezletice DTTC Říčany E15:3
1921. 02. 2019 19:45TJ Sokol Líbeznice DTJ Aero Odolena Voda E14:4
1920. 02. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem GTJ Sokol Mratín B9:9
1922. 02. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTJ Spartak Čelákovice D16:2
2013. 02. 2019 18:30TTC Říčany juniorsTJ Sokol Nehvizdy A10:8
2001. 03. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice DTTC Brandýs nad Labem G8:10
2025. 02. 2019 18:45TJ Sokol Mratín BTJ Sokol Líbeznice D5:13
2019. 02. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda ESokol Přezletice D1:17
2027. 02. 2019 18:30TTC Říčany EASK Stará Boleslav6:12
2026. 02. 2019 18:30TJ Sokol Nehvizdy BSKST Úvaly D11:7
2105. 03. 2019 18:30TJ Sokol Nehvizdy BTTC Říčany juniors3:15
2105. 03. 2019 19:15SKST Úvaly DTTC Říčany E13:5
2108. 03. 2019 18:30ASK Stará BoleslavTJ Aero Odolena Voda E16:2
2107. 03. 2019 19:30Sokol Přezletice DTJ Sokol Mratín B11:7
2107. 03. 2019 19:45TJ Sokol Líbeznice DTJ Spartak Čelákovice D17:1
2108. 03. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTJ Sokol Nehvizdy A3:15
2215. 03. 2019 18:30TTC Říčany juniorsTJ Sokol Velké Popovice D15:3
2212. 03. 2019 18:30TJ Sokol Nehvizdy ATTC Brandýs nad Labem G11:7
2215. 03. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice DSokol Přezletice D7:11
2211. 03. 2019 18:45TJ Sokol Mratín BASK Stará Boleslav7:11
2212. 03. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda ESKST Úvaly D5:13
2213. 03. 2019 18:30TTC Říčany ETJ Sokol Nehvizdy B9:9
2320. 03. 2019 18:30TTC Říčany ETTC Říčany juniors9:9
2319. 03. 2019 18:30TJ Sokol Nehvizdy BTJ Aero Odolena Voda E13:5
2319. 03. 2019 19:15SKST Úvaly DTJ Sokol Mratín B4:14
2322. 03. 2019 18:30ASK Stará BoleslavTJ Spartak Čelákovice D13:5
2321. 03. 2019 19:45TJ Sokol Líbeznice DTJ Sokol Nehvizdy A8:10
2320. 03. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem GTJ Sokol Velké Popovice D6:12
2429. 03. 2019 18:30TTC Říčany juniorsTTC Brandýs nad Labem G13:5
2429. 03. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTJ Sokol Líbeznice D7:11
2426. 03. 2019 18:30TJ Sokol Nehvizdy ASokol Přezletice D7:11
2429. 03. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice DSKST Úvaly D12:6
2425. 03. 2019 18:45TJ Sokol Mratín BTJ Sokol Nehvizdy B14:4
2426. 03. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda ETTC Říčany E9:9
2502. 04. 2019 18:30TJ Aero Odolena Voda ETTC Říčany juniors4:14
2503. 04. 2019 18:30TTC Říčany ETJ Sokol Mratín B5:13
2502. 04. 2019 18:30TJ Sokol Nehvizdy BTJ Spartak Čelákovice D13:5
2505. 04. 2019 18:30ASK Stará BoleslavTJ Sokol Nehvizdy A6:12
2504. 04. 2019 19:30Sokol Přezletice DTJ Sokol Velké Popovice D14:4
2504. 04. 2019 19:45TJ Sokol Líbeznice DTTC Brandýs nad Labem G10:8
2612. 04. 2019 18:30TTC Říčany juniorsTJ Sokol Líbeznice D10:8
2610. 04. 2019 18:30TTC Brandýs nad Labem GSokol Přezletice D6:12
2612. 04. 2019 18:30TJ Sokol Velké Popovice DASK Stará Boleslav7:11
2609. 04. 2019 18:30TJ Sokol Nehvizdy ASKST Úvaly D12:6
2612. 04. 2019 18:30TJ Spartak Čelákovice DTTC Říčany E12:6
2608. 04. 2019 18:45TJ Sokol Mratín BTJ Aero Odolena Voda E16:2
1/126. 04. 2019 18:30TTC Říčany juniorsSokol Přezletice D18:0
1/202. 05. 2019 19:30Sokol Přezletice DTTC Říčany juniors0:18

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy