Výsledky
Okresní přebor 1.třída
126. 09. 2018 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Roztoky C10:8
125. 09. 2018 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy D12:6
128. 09. 2018 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Středokluky A13:5
125. 09. 2018 19:00TJ Sokol Lety ASokol Rudná B13:5
126. 09. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Libčice B4:14
204. 10. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Úholičky A4:14
207. 10. 2018 18:00Sokol Rudná BTJ Viktoria Vestec A12:6
202. 10. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Lety A7:11
205. 10. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DSK Viktorie Ořech B9:9
203. 10. 2018 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Černošice A5:13
309. 10. 2018 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Roztoky C4:14
312. 10. 2018 19:30SK Viktorie Ořech BŘevnická sportovní s.r.o10:8
309. 10. 2018 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Mníšek pod Brdy D15:3
310. 10. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Středokluky A13:5
309. 10. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Libčice B5:13
418. 10. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Libčice B12:6
421. 10. 2018 18:00Sokol Rudná BTJ Úholičky A5:13
419. 10. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Viktoria Vestec A3:15
417. 10. 2018 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Lety A6:12
416. 10. 2018 19:45TJ Sokol Černošice ASK Viktorie Ořech B8:10
526. 10. 2018 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Roztoky C7:11
523. 10. 2018 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Černošice A10:8
524. 10. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec AŘevnická sportovní s.r.o13:5
523. 10. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Středokluky A16:2
527. 10. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BSokol Rudná B11:7
601. 11. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CSokol Rudná B7:11
630. 10. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Libčice B1:17
602. 11. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Úholičky A7:11
631. 10. 2018 19:00
herna TJ Viktoria Vestec
TJ Sokol Černošice ATJ Viktoria Vestec A7:11
602. 11. 2018 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Lety A9:9
706. 11. 2018 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Roztoky C17:1
707. 11. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec ASK Viktorie Ořech B16:2
706. 11. 2018 19:00TJ Úholičky AŘevnická sportovní s.r.o12:6
710. 11. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D16:2
705. 11. 2018 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Středokluky A12:6
815. 11. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Středokluky A10:8
816. 11. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DSokol Rudná B6:12
814. 11. 2018 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Libčice B3:15
813. 11. 2018 19:00
herna Úholičky
TJ Sokol Černošice ATJ Úholičky A7:11
813. 11. 2018 19:00TJ Sokol Lety ATJ Viktoria Vestec A10:8
921. 11. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Roztoky C13:5
920. 11. 2018 19:00TJ Úholičky ASK Viktorie Ořech B14:4
924. 11. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Černošice A15:3
925. 11. 2018 18:00Sokol Rudná BŘevnická sportovní s.r.o18:0wo
920. 11. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Mníšek pod Brdy D8:10
1029. 11. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Mníšek pod Brdy D9:9
1028. 11. 2018 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Středokluky A0:18wo
1018. 11. 2018 18:00
Sokolovna Rudná
TJ Sokol Černošice ASokol Rudná B9:9
1030. 11. 2018 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Libčice B2:16
1027. 11. 2018 19:00TJ Sokol Lety ATJ Úholičky A7:11
1104. 12. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Viktoria Vestec A14:4
1108. 12. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Lety A12:6
1109. 12. 2018 18:00Sokol Rudná BSK Viktorie Ořech B10:8
1104. 12. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Černošice A8:10
1107. 12. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DŘevnická sportovní s.r.o16:2
1213. 12. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CŘevnická sportovní s.r.o10:8
1211. 12. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Černošice A10:8
1211. 12. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky ASK Viktorie Ořech B10:8
1216. 12. 2018 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Lety A8:10
1215. 12. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Viktoria Vestec A14:4
1318. 12. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Roztoky C16:2
1319. 12. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec ASokol Rudná B16:2
1318. 12. 2018 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Středokluky A15:3
1321. 12. 2018 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D10:8
1318. 12. 2018 19:45TJ Sokol Černošice AŘevnická sportovní s.r.o18:0wo
1410. 01. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Černošice A4:14
1409. 01. 2019 19:00Řevnická sportovní s.r.oSK Viktorie Ořech B0:18wo
1411. 01. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Lety A6:12
1408. 01. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Viktoria Vestec A5:13
1412. 01. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Úholičky A7:11
1519. 01. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Roztoky C18:0
1515. 01. 2019 19:00TJ Úholičky ASokol Rudná B14:4
1516. 01. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Mníšek pod Brdy D12:6
1515. 01. 2019 19:00TJ Sokol Lety AŘevnická sportovní s.r.o15:3
1518. 01. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Černošice A10:8
1624. 01. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky CSK Viktorie Ořech B17:1
1622. 01. 2019 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Lety A10:8
1623. 01. 2019 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Viktoria Vestec A0:18wo
1622. 01. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Úholičky A0:18
1627. 01. 2019 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Libčice B6:12
1703. 02. 2019 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Roztoky C9:9
1702. 02. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Středokluky A15:3
1729. 01. 2019 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Mníšek pod Brdy D11:7
1730. 01. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Černošice A10:8
1729. 01. 2019 19:00TJ Sokol Lety ASK Viktorie Ořech B9:9
1807. 02. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Lety A11:7
1808. 02. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Viktoria Vestec A5:13
1806. 02. 2019 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Úholičky A2:16
1808. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Libčice B3:15
1805. 02. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky ASokol Rudná B4:14
1912. 02. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Roztoky C1:17
1917. 02. 2019 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D12:6
1916. 02. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BŘevnická sportovní s.r.o15:3
1912. 02. 2019 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Černošice A13:5
1913. 02. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Lety A11:7
2021. 02. 2019 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Viktoria Vestec A10:8
2022. 02. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Úholičky A4:14
2019. 02. 2019 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Libčice B4:14
2020. 02. 2019 19:00Řevnická sportovní s.r.oSokol Rudná B4:14
2022. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Středokluky A18:0
2101. 03. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Roztoky C11:7
2126. 02. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky AŘevnická sportovní s.r.o18:0wo
2103. 03. 2019 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Černošice A11:7
2102. 03. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BSK Viktorie Ořech B15:3
2126. 02. 2019 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Lety A12:6
2206. 03. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Úholičky A5:13
2205. 03. 2019 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Libčice B8:10
2208. 03. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BSokol Rudná B12:6
2205. 03. 2019 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Středokluky A17:1
2206. 03. 2019 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Mníšek pod Brdy D0:18wo
Okresní přebor 2.třída
124. 09. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Libčice D13:5
129. 09. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Viktoria Vestec B9:9
129. 09. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Lety B8:10
127. 09. 2018 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech C12:6
128. 09. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Černošice B7:11
206. 10. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DSK Viktorie Ořech D12:6
205. 10. 2018 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Mníšek pod Brdy E9:9
202. 10. 2018 19:00TJ Sokol Lety BTJ Úholičky B4:14
205. 10. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BSK Viktorie Ořech E14:4
201. 10. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Libčice C10:8
315. 09. 2018 19:00
povinná předehrávka, termín dohodou
TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Libčice D6:12
313. 10. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Únětice A6:12
311. 10. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Viktoria Vestec B9:9
312. 10. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Lety B11:7
308. 10. 2018 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Černošice B4:14
420. 10. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Černošice B12:6
415. 09. 2018 19:30
povinná předehrávka, termín dohodou
SK Viktorie Ořech CSK Viktorie Ořech D8:10
419. 10. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Mníšek pod Brdy E10:8
415. 10. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Úholičky B8:10
420. 10. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CSK Viktorie Ořech E11:7
527. 10. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Libčice D0:18wo
525. 10. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Libčice C11:7
526. 10. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Únětice A9:9
522. 10. 2018 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Lety B11:7
523. 10. 2018 19:45TJ Sokol Černošice BSK Viktorie Ořech C7:11
603. 11. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DSK Viktorie Ořech C8:10
630. 10. 2018 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Černošice B11:7
602. 11. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BSK Viktorie Ořech D10:8
603. 11. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Mníšek pod Brdy E12:6
603. 11. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Úholičky B4:14
708. 11. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Libčice D12:6
709. 11. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESK Viktorie Ořech E8:10
705. 11. 2018 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Únětice A7:11
709. 11. 2018 19:00
herna SK Viktoria Vestec
TJ Sokol Černošice BTJ Viktoria Vestec B5:13
709. 11. 2018 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Lety B14:4
817. 11. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Lety B7:11
816. 11. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BSK Viktorie Ořech C12:6
812. 11. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Černošice B15:3
817. 11. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CSK Viktorie Ořech D10:8
815. 11. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Mníšek pod Brdy E13:5
923. 11. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Libčice D11:7
915. 09. 2018 19:30
povinná předehrávka, termín dohodou
SK Viktorie Ořech DSK Viktorie Ořech E6:12
919. 11. 2018 19:00
sokolovna Ořech
TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Libčice C3:15
923. 11. 2018 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Únětice A9:9
920. 11. 2018 19:00TJ Sokol Lety BTJ Viktoria Vestec B6:12
1001. 12. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Viktoria Vestec B7:11
1026. 11. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Lety B15:3
1001. 12. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CSK Viktorie Ořech C8:10
1001. 12. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Černošice B7:11
1029. 11. 2018 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech D13:5
1103. 12. 2018 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Mníšek pod Brdy E9:9
1104. 12. 2018 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Úholičky B7:11
1115. 09. 2018 19:30
povinná předehrávka, termín dohodou
SK Viktorie Ořech CSK Viktorie Ořech E12:6
1104. 12. 2018 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Libčice C6:12
1107. 12. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Únětice A5:13
1215. 12. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Únětice A11:7
1214. 12. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Libčice C5:13
1211. 12. 2018 19:00TJ Sokol Lety BSK Viktorie Ořech E11:7
1214. 12. 2018 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Úholičky B12:6
1211. 12. 2018 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy E10:8
1317. 12. 2018 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Libčice D9:9
1319. 12. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESK Viktorie Ořech C9:9
1320. 12. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Lety B16:2
1322. 12. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Viktoria Vestec B8:10
1322. 12. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Únětice A13:5
1415. 09. 2018 19:00
povinná předehrávka, termín dohodou
TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Libčice C9:9
1407. 01. 2019 19:00TJ Sokol Únětice ASK Viktorie Ořech E12:6
1411. 01. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Úholičky B7:11
1408. 01. 2019 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Mníšek pod Brdy E8:10
1408. 01. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BSK Viktorie Ořech D6:12
1515. 01. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Libčice D8:10
1515. 09. 2018 19:30
povinná předehrávka, termín dohodou
SK Viktorie Ořech DSK Viktorie Ořech C6:12
1518. 01. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Viktoria Vestec B7:11
1517. 01. 2019 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Únětice A10:8
1519. 01. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Libčice C10:8
1626. 01. 2019 17:00TJ Sokol Libčice DSK Viktorie Ořech E7:11
1626. 01. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Úholičky B5:13
1621. 01. 2019 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy E14:4
1622. 01. 2019 19:00TJ Sokol Lety BSK Viktorie Ořech D9:9
1625. 01. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Černošice B10:8
1701. 02. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Libčice D11:7
1729. 01. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Lety B9:9
1728. 01. 2019 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Viktoria Vestec B9:9
1701. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Libčice C8:10
1731. 01. 2019 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech E10:8
1809. 02. 2019 09:30TJ Sokol Libčice DTJ Úholičky B6:12
1809. 02. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Mníšek pod Brdy E10:8
1804. 02. 2019 19:00TJ Sokol Únětice ASK Viktorie Ořech D16:2
1808. 02. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Černošice B4:14
1805. 02. 2019 19:00TJ Sokol Lety BSK Viktorie Ořech C4:14
1912. 02. 2019 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Libčice D9:9
1915. 02. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Viktoria Vestec B6:12
1912. 02. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Únětice A8:10
1911. 02. 2019 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Libčice C9:9
1915. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Úholičky B9:9
2023. 02. 2019 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Mníšek pod Brdy E9:9
2015. 09. 2018 19:30
povinná předehrávka, termín dohodou
SK Viktorie Ořech ESK Viktorie Ořech D7:11
2024. 02. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Černošice B12:6
2008. 02. 2019 19:00TJ Sokol Únětice ASK Viktorie Ořech C9:9
2022. 02. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Lety B15:3
2101. 03. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Libčice D12:6
2126. 02. 2019 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Únětice A5:13
2101. 03. 2019 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Libčice C11:7
2126. 02. 2019 19:45TJ Sokol Černošice BSK Viktorie Ořech E6:12
2125. 02. 2019 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Úholičky B12:6
2208. 03. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESK Viktorie Ořech D11:7
2207. 03. 2019 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Černošice B8:10
2215. 09. 2018 19:30
povinná předehrávka, termín dohodou
SK Viktorie Ořech ESK Viktorie Ořech C8:10
2209. 03. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Lety B5:13
2204. 03. 2019 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Viktoria Vestec B11:7
Okresní přebor 3.třída
125. 09. 2018 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Roztoky D12:6
124. 09. 2018 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Mníšek pod Brdy F17:1
130. 09. 2018 18:00Sokol Rudná CTJ Úholičky D15:3
126. 09. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BSK Viktorie Ořech G5:13
124. 09. 2018 19:30TJ Sokol Černošice CSK Viktorie Ořech F10:8
207. 10. 2018 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Únětice B7:11
206. 10. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Černošice C9:9
204. 10. 2018 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Středokluky B6:12
203. 10. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FSokol Rudná C1:17
202. 10. 2018 19:00TJ Úholičky CTJ Slavoj Davle5:13
308. 10. 2018 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Roztoky D9:9
314. 10. 2018 18:00Sokol Rudná CTJ Úholičky C7:11
310. 10. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Mníšek pod Brdy F6:12
308. 10. 2018 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Úholičky D14:4
308. 10. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BSK Viktorie Ořech F9:9
421. 10. 2018 09:30TJ Sokol Roztoky DSK Viktorie Ořech F9:9
420. 10. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Únětice B14:4
417. 10. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FTJ Sokol Černošice C7:11
416. 10. 2018 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Středokluky B14:4
415. 10. 2018 19:00TJ Slavoj DavleSokol Rudná C9:9
528. 10. 2018 18:00Sokol Rudná CTJ Sokol Roztoky D13:5
524. 10. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Slavoj Davle8:10
522. 10. 2018 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Úholičky C6:12
522. 10. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Úholičky D9:9
515. 09. 2018 19:00
povinná předehrávka, termín dohodou
SK Viktorie Ořech FSK Viktorie Ořech G9:9
604. 11. 2018 09:30TJ Sokol Roztoky DSK Viktorie Ořech G3:15
601. 11. 2018 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech F5:13
631. 10. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FTJ Sokol Únětice B6:12
629. 10. 2018 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Černošice C18:0
604. 11. 2018 18:00Sokol Rudná CTJ Sokol Středokluky B14:4
708. 11. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Středokluky B14:4
705. 11. 2018 19:00
sokolovna Ořech
TJ Sokol Černošice CSokol Rudná C1:17
705. 11. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Úholičky C5:13
710. 11. 2018 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Mníšek pod Brdy F13:5
710. 11. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Úholičky D14:4
818. 11. 2018 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Úholičky D15:3
814. 11. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FSK Viktorie Ořech G8:10
813. 11. 2018 19:00TJ Úholičky CSK Viktorie Ořech F11:7
812. 11. 2018 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Únětice B16:2
814. 11. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Černošice C13:5
919. 11. 2018 19:00
sokolovna Ořech
TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Roztoky D9:9
919. 11. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BSokol Rudná C11:7
924. 11. 2018 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Slavoj Davle8:10
924. 11. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Úholičky C7:11
922. 11. 2018 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Mníšek pod Brdy F6:12
1002. 12. 2018 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Mníšek pod Brdy F11:7
1015. 09. 2018 19:00
povinná předehrávka, termín dohodou
TJ Úholičky CTJ Úholičky D10:8
1026. 11. 2018 19:00TJ Slavoj DavleSK Viktorie Ořech G15:3
1002. 12. 2018 18:00Sokol Rudná CSK Viktorie Ořech F11:7
1028. 11. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Únětice B5:13
1103. 12. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Sokol Černošice C12:6
1108. 12. 2018 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Středokluky B14:4
1108. 12. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GSokol Rudná C8:10
1106. 12. 2018 19:00TJ Úholičky DTJ Slavoj Davle2:16
1105. 12. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FTJ Úholičky C6:12
1216. 12. 2018 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Úholičky C15:3
1212. 12. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FTJ Slavoj Davle1:17
1213. 12. 2018 19:00TJ Úholičky DSokol Rudná C1:17
1210. 12. 2018 18:00SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Středokluky B14:4
1215. 12. 2018 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Černošice C10:8
1310. 12. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Sokol Roztoky D4:14
1317. 12. 2018 19:30TJ Sokol Černošice CSK Viktorie Ořech G3:15
1319. 12. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Úholičky D11:7
1317. 12. 2018 18:30Sokol Rudná CTJ Sokol Mníšek pod Brdy F18:0
1317. 12. 2018 19:00TJ Slavoj DavleTJ Úholičky C10:8
1413. 01. 2019 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Slavoj Davle6:12
1408. 01. 2019 19:00TJ Úholičky CSokol Rudná C13:5
1409. 01. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FTJ Sokol Středokluky B8:10
1410. 01. 2019 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Černošice C7:11
1412. 01. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Únětice B11:7
1519. 01. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Roztoky D11:7
1514. 01. 2019 19:00TJ Sokol Únětice BSK Viktorie Ořech G10:8
1514. 01. 2019 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Mníšek pod Brdy F14:4
1516. 01. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Úholičky C5:13
1520. 01. 2019 18:00Sokol Rudná CTJ Slavoj Davle11:7
1627. 01. 2019 09:30TJ Sokol Roztoky DSokol Rudná C4:14
1621. 01. 2019 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Středokluky B13:5
1622. 01. 2019 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Černošice C14:4
1624. 01. 2019 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Únětice B4:14
1615. 09. 2018 19:00
povinná předehrávka, termín dohodou
SK Viktorie Ořech GSK Viktorie Ořech F13:5
1702. 02. 2019 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Roztoky D11:7
1702. 02. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Úholičky D13:5
1728. 01. 2019 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy F13:5
1728. 01. 2019 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Slavoj Davle5:13
1730. 01. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky BSokol Rudná C6:12
1806. 02. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Roztoky D9:9
1810. 02. 2019 18:00Sokol Rudná CTJ Sokol Černošice C14:4
1805. 02. 2019 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Únětice B14:4
1806. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FSK Viktorie Ořech F2:16
1807. 02. 2019 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech G2:16
1914. 02. 2019 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Roztoky D4:14
1916. 02. 2019 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Mníšek pod Brdy F10:8
1910. 02. 2019 17:00SK Viktorie Ořech FTJ Úholičky C4:14
1911. 02. 2019 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Slavoj Davle9:9
1911. 02. 2019 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Středokluky B10:8
2024. 02. 2019 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Černošice C9:9
2024. 02. 2019 18:00Sokol Rudná CTJ Sokol Únětice B14:4
2018. 02. 2019 19:00TJ Slavoj DavleSK Viktorie Ořech F14:4
2019. 02. 2019 19:00TJ Úholičky CSK Viktorie Ořech G14:4
2013. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FTJ Úholičky D7:11
2127. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FTJ Sokol Roztoky D10:8
2115. 09. 2018 19:00
povinná předehrávka, termín dohodou
TJ Úholičky DTJ Úholičky C7:11
2102. 03. 2019 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Slavoj Davle7:11
2102. 03. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FSokol Rudná C9:9
2125. 02. 2019 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Sokol Středokluky B16:2
2204. 03. 2019 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Únětice B7:11
2206. 03. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky BSK Viktorie Ořech F7:11
2210. 03. 2019 18:00Sokol Rudná CSK Viktorie Ořech G10:8
2204. 03. 2019 19:00TJ Slavoj DavleTJ Úholičky D16:2
2205. 03. 2019 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Mníšek pod Brdy F14:4
Sokolský pohár A
112. 03. 2019 19:00TJ Úholičky ASK Viktorie Ořech D,10:0
115. 03. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Unětice A4:6
218. 03. 2019 19:30SK Viktorie Ořech D,TJ Sokol Unětice A3:7
219. 03. 2019 19:00TJ Úholičky ATJ Viktoria Vestec B8:2
329. 03. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BSK Viktorie Ořech D,8:2
325. 03. 2019 19:00TJ Sokol Unětice ATJ Úholičky A3:7
401. 04. 2019 19:30SK Viktorie Ořech D,TJ Úholičky A1:9
401. 04. 2019 19:00TJ Sokol Unětice ATJ Viktoria Vestec B5:5
508. 04. 2019 19:00TJ Sokol Unětice ASK Viktorie Ořech D,6:4
512. 04. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Úholičky A2:8
615. 04. 2019 19:30SK Viktorie Ořech D,TJ Viktoria Vestec B3:7
616. 04. 2019 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Unětice A9:1
Sokolský pohár B
113. 03. 2019 20:00Libčice Sokolí ptactvoSokol Lety srdcaři9:1
117. 03. 2019 18:00Sokol Rudná ITJ Viktoria Vestec A8:2
219. 03. 2019 19:00Sokol Lety srdcařiTJ Viktoria Vestec A1:9
220. 03. 2019 20:00Libčice Sokolí ptactvoSokol Rudná I7:3
331. 03. 2019 18:00Sokol Rudná ISokol Lety srdcaři10:0
327. 03. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ALibčice Sokolí ptactvo5:5
402. 04. 2019 19:00Sokol Lety srdcařiLibčice Sokolí ptactvo2:8
403. 04. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ASokol Rudná I9:1
510. 04. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ASokol Lety srdcaři10:0
514. 04. 2019 18:00Sokol Rudná ILibčice Sokolí ptactvo10:0
616. 04. 2019 19:00Sokol Lety srdcařiSokol Rudná I1:9
617. 04. 2019 20:00Libčice Sokolí ptactvoTJ Viktoria Vestec A9:1
Sokolský pohár C
114. 03. 2019 19:45Sokol Roztoky CSokol Rudná II8:2
112. 03. 2019 19:45Sokol Černošice BSK Viktorie Ořech B5:5
224. 03. 2019 18:00Sokol Rudná IISK Viktorie Ořech B4:6
221. 03. 2019 19:45Sokol Roztoky CSokol Černošice B9:1
326. 03. 2019 19:45Sokol Černošice BSokol Rudná II7:3
322. 03. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BSokol Roztoky C2:8
407. 04. 2019 18:00Sokol Rudná IISokol Roztoky C2:8
405. 04. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BSokol Černošice B5:5
512. 04. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BSokol Rudná II5:5
509. 04. 2019 19:45Sokol Černošice BSokol Roztoky C4:6
628. 04. 2019 18:00Sokol Rudná IISokol Černošice B4:6
618. 04. 2019 19:45Sokol Roztoky CSK Viktorie Ořech B4:6
Sokolský pohár D
114. 03. 2019 19:00TJ Úholičky BSokol Černošice A3:7
112. 03. 2019 19:00Sokol Lety letíSK Viktorie Ořech E7:3
219. 03. 2019 19:45Sokol Černošice ASK Viktorie Ořech E5:5
221. 03. 2019 19:00TJ Úholičky BSokol Lety letí4:6
326. 03. 2019 19:00Sokol Lety letíSokol Černošice A6:4
330. 03. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Úholičky B8:2
402. 04. 2019 19:45Sokol Černošice ATJ Úholičky B9:1
405. 04. 2019 19:30SK Viktorie Ořech ESokol Lety letí2:8
513. 04. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ESokol Černošice A3:7
509. 04. 2019 19:00Sokol Lety letíTJ Úholičky B9:1
616. 04. 2019 19:45Sokol Černošice ASokol Lety letí6:4
625. 04. 2019 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech E4:5
Sokolský pohár útěcha
116. 03. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Úholičky D6:4
218. 03. 2019 19:30Sokol Černošice CTJ Úholičky D4:6
325. 03. 2019 19:30Sokol Černošice CSK Viktorie Ořech F7:3
404. 04. 2019 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech F6:4
511. 04. 2019 19:00TJ Úholičky DSokol Černošice C7:3
627. 04. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FSokol Černošice C8:2
Sokolský pohár 19, finále
104. 05. 2019 09:00TJ ÚholičkySokol Černošice5:0
104. 05. 2019 09:00Sokol RoztokySokol Rudná0:5
204. 05. 2019 11:00Sokol ČernošiceSokol Rudná3:5
204. 05. 2019 11:00TJ ÚholičkySokol Roztoky5:1
304. 05. 2019 13:00Sokol RoztokySokol Černošice5:2
304. 05. 2019 13:00Sokol RudnáTJ Úholičky0:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy