Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1. třídy
129. 09. 2018 09:00TJ KlučeniceTJ Spartak Čenkov B17:1
129. 09. 2018 09:00SK Chraštice ASK Březnice C8:10
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Voznice ATJ Tatran Sedlčany D12:6
129. 09. 2018 09:00TJ Tatran Sedlčany CTJ Sokol Hluboš-Paseky A13:5
129. 09. 2018 09:00TJ Spartak Rožmitál BTTC Příbram A18:0
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Příbram CTJ Sokol Drahlín A8:10
229. 09. 2018 13:00TJ KlučeniceSK Březnice C3:15
229. 09. 2018 13:00SK Chraštice ATJ Spartak Čenkov B15:3
229. 09. 2018 13:00TJ Sokol Voznice ATJ Sokol Hluboš-Paseky A14:4
229. 09. 2018 13:00TJ Tatran Sedlčany CTJ Tatran Sedlčany D7:11
229. 09. 2018 13:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Sokol Drahlín A13:5
229. 09. 2018 13:00TJ Sokol Příbram CTTC Příbram A16:2
313. 10. 2018 13:00TJ Spartak Čenkov BTTC Příbram A14:4
313. 10. 2018 13:00SK Březnice CTJ Sokol Drahlín A14:4
313. 10. 2018 13:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Spartak Rožmitál B3:15
313. 10. 2018 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ATJ Sokol Příbram C8:10
313. 10. 2018 13:00TJ KlučeniceTJ Sokol Voznice A5:13
313. 10. 2018 13:00SK Chraštice ATJ Tatran Sedlčany C12:6
413. 10. 2018 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Drahlín A10:8
413. 10. 2018 13:00SK Březnice CTTC Příbram A17:1
413. 10. 2018 13:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Sokol Příbram C9:9
413. 10. 2018 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ATJ Spartak Rožmitál B3:15
413. 10. 2018 13:00TJ KlučeniceTJ Tatran Sedlčany C8:10
413. 10. 2018 13:00SK Chraštice ATJ Sokol Voznice A13:5
527. 10. 2018 09:00TJ Sokol Voznice ATJ Spartak Čenkov B12:6
527. 10. 2018 09:00TJ Tatran Sedlčany CSK Březnice C10:8
523. 10. 2018 18:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Klučenice15:3
527. 10. 2018 09:00TJ Sokol Příbram CSK Chraštice A6:12
527. 10. 2018 09:00TTC Příbram ATJ Tatran Sedlčany D0:18
527. 10. 2018 09:00TJ Sokol Drahlín ATJ Sokol Hluboš-Paseky A13:5
627. 10. 2018 13:00TJ Sokol Voznice ASK Březnice C5:13
627. 10. 2018 13:00TJ Tatran Sedlčany CTJ Spartak Čenkov B14:4
627. 10. 2018 13:00TJ Spartak Rožmitál BSK Chraštice A10:8
627. 10. 2018 13:00TJ Sokol Příbram CTJ Klučenice11:7
627. 10. 2018 13:00TTC Příbram ATJ Sokol Hluboš-Paseky A4:14
627. 10. 2018 13:00TJ Sokol Drahlín ATJ Tatran Sedlčany D11:7
710. 11. 2018 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Tatran Sedlčany D8:10
710. 11. 2018 09:00SK Březnice CTJ Sokol Hluboš-Paseky A13:5
710. 11. 2018 09:00TJ KlučeniceTTC Příbram A14:4
710. 11. 2018 09:00SK Chraštice ATJ Sokol Drahlín A10:8
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Voznice ATJ Spartak Rožmitál B8:10
710. 11. 2018 09:00TJ Tatran Sedlčany CTJ Sokol Příbram C5:13
810. 11. 2018 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Hluboš-Paseky A12:6
810. 11. 2018 13:00SK Březnice CTJ Tatran Sedlčany D12:6
810. 11. 2018 13:00TJ KlučeniceTJ Sokol Drahlín A8:10
810. 11. 2018 13:00SK Chraštice ATTC Příbram A15:3
810. 11. 2018 13:00TJ Sokol Voznice ATJ Sokol Příbram C10:8
810. 11. 2018 13:00TJ Tatran Sedlčany CTJ Spartak Rožmitál B3:15
924. 11. 2018 09:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Spartak Čenkov B15:3
921. 11. 2018 19:30TJ Sokol Příbram CSK Březnice C4:14
924. 11. 2018 09:00TTC Příbram ATJ Sokol Voznice A4:14
924. 11. 2018 09:00TJ Sokol Drahlín ATJ Tatran Sedlčany C8:10
924. 11. 2018 09:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Klučenice13:5
924. 11. 2018 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ASK Chraštice A11:7
1024. 11. 2018 13:00TJ Spartak Rožmitál BSK Březnice C14:4
1023. 11. 2018 19:30TJ Sokol Příbram CTJ Spartak Čenkov B9:9
1024. 11. 2018 13:00TTC Příbram ATJ Tatran Sedlčany C2:16
1024. 11. 2018 13:00TJ Sokol Drahlín ATJ Sokol Voznice A8:10
1024. 11. 2018 13:00TJ Tatran Sedlčany DSK Chraštice A7:11
1024. 11. 2018 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ATJ Klučenice11:7
1108. 12. 2018 09:00TJ KlučeniceSK Chraštice A4:14
1108. 12. 2018 09:00TJ Sokol Voznice ATJ Tatran Sedlčany C5:13
1108. 12. 2018 09:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Sokol Příbram C15:3
1108. 12. 2018 09:00TTC Příbram ATJ Sokol Drahlín A1:17
1108. 12. 2018 09:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Sokol Hluboš-Paseky A7:11
1108. 12. 2018 09:00TJ Spartak Čenkov BSK Březnice C7:11
1212. 01. 2019 09:00SK Chraštice ATJ Klučenice16:2
1212. 01. 2019 09:00TJ Tatran Sedlčany CTJ Sokol Voznice A9:9
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Příbram CTJ Spartak Rožmitál B7:11
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Drahlín ATTC Příbram A16:2
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ATJ Tatran Sedlčany D12:6
1212. 01. 2019 09:00SK Březnice CTJ Spartak Čenkov B14:4
1326. 01. 2019 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Klučenice11:7
1326. 01. 2019 09:00SK Březnice CSK Chraštice A11:7
1326. 01. 2019 09:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Sokol Voznice A7:11
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ATJ Tatran Sedlčany C5:13
1326. 01. 2019 09:00TTC Příbram ATJ Spartak Rožmitál B0:18
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Drahlín ATJ Sokol Příbram C8:10
1426. 01. 2019 13:00SK Březnice CTJ Klučenice16:2
1426. 01. 2019 13:00TJ Spartak Čenkov BSK Chraštice A9:9
1426. 01. 2019 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ATJ Sokol Voznice A10:8
1428. 09. 2018 18:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Tatran Sedlčany C15:3
1426. 01. 2019 13:00TJ Sokol Drahlín ATJ Spartak Rožmitál B6:12
1426. 01. 2019 13:00TTC Příbram ATJ Sokol Příbram C2:16
1509. 02. 2019 09:00TTC Příbram ATJ Spartak Čenkov B6:12
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Drahlín ASK Březnice C7:11
1509. 02. 2019 09:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Tatran Sedlčany D15:3
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Příbram CTJ Sokol Hluboš-Paseky A13:5
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Voznice ATJ Klučenice11:7
1509. 02. 2019 09:00TJ Tatran Sedlčany CSK Chraštice A12:6
1609. 02. 2019 13:00TJ Sokol Drahlín ATJ Spartak Čenkov B8:10
1609. 02. 2019 13:00TTC Příbram ASK Březnice C2:16
1609. 02. 2019 13:00TJ Sokol Příbram CTJ Tatran Sedlčany D12:6
1609. 02. 2019 13:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Sokol Hluboš-Paseky A14:4
1609. 02. 2019 13:00TJ Tatran Sedlčany CTJ Klučenice12:6
1609. 02. 2019 13:00TJ Sokol Voznice ASK Chraštice A4:14
1723. 02. 2019 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Voznice A4:14
1723. 02. 2019 09:00SK Březnice CTJ Tatran Sedlčany C11:7
1723. 02. 2019 09:00TJ KlučeniceTJ Spartak Rožmitál B4:14
1715. 02. 2019 17:30SK Chraštice ATJ Sokol Příbram C6:12
1723. 02. 2019 09:00TJ Tatran Sedlčany DTTC Příbram A14:4
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ATJ Sokol Drahlín A8:10
1823. 02. 2019 13:00SK Březnice CTJ Sokol Voznice A9:9
1823. 02. 2019 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ Tatran Sedlčany C10:8
1822. 02. 2019 18:00
Herna Spartak Rožmitál
SK Chraštice ATJ Spartak Rožmitál B7:11
1823. 02. 2019 13:00TJ KlučeniceTJ Sokol Příbram C10:8
1823. 02. 2019 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ATTC Příbram A15:3
1823. 02. 2019 13:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Sokol Drahlín A6:12
1909. 03. 2019 09:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Spartak Čenkov B10:8
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky ASK Březnice C6:12
1909. 03. 2019 09:00TTC Příbram ATJ Klučenice6:12
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Drahlín ASK Chraštice A11:7
1909. 03. 2019 09:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Sokol Voznice A13:5
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Příbram CTJ Tatran Sedlčany C7:11
2008. 03. 2019 18:30TJ Sokol Hluboš-Paseky ATJ Spartak Čenkov B9:9
2009. 03. 2019 13:00TJ Tatran Sedlčany DSK Březnice C12:6
2009. 03. 2019 13:00TJ Sokol Drahlín ATJ Klučenice10:8
2009. 03. 2019 13:00TTC Příbram ASK Chraštice A1:17
2009. 03. 2019 13:00TJ Sokol Příbram CTJ Sokol Voznice A9:9
2009. 03. 2019 13:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Tatran Sedlčany C13:5
2123. 03. 2019 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Spartak Rožmitál B7:11
2123. 03. 2019 09:00SK Březnice CTJ Sokol Příbram C8:10
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Voznice ATTC Příbram A18:0
2123. 03. 2019 09:00TJ Tatran Sedlčany CTJ Sokol Drahlín A13:5
2123. 03. 2019 09:00TJ KlučeniceTJ Tatran Sedlčany D5:13
2123. 03. 2019 09:00SK Chraštice ATJ Sokol Hluboš-Paseky A12:6
2223. 03. 2019 13:00SK Březnice CTJ Spartak Rožmitál B8:10
2223. 03. 2019 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Příbram C3:15
2223. 03. 2019 13:00TJ Tatran Sedlčany CTTC Příbram A15:3
2223. 03. 2019 13:00TJ Sokol Voznice ATJ Sokol Drahlín A13:5
2223. 03. 2019 13:00SK Chraštice ATJ Tatran Sedlčany D13:5
2223. 03. 2019 13:00TJ KlučeniceTJ Sokol Hluboš-Paseky A9:9
Regionální přebor 2. třídy
106. 10. 2018 09:00TJ Sokol Voznice BTTC Příbram B13:5
106. 10. 2018 09:00TJ Slavoj Obecnice DTJ Sokol Příbram D14:4
106. 10. 2018 09:00SK Březnice DSK Březnice E18:0
106. 10. 2018 09:00SK Chraštice BTJ Sokol Drahlín B6:12
106. 10. 2018 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BTJ Slavoj Obecnice C13:5
220. 10. 2018 09:00TJ Spartak Rožmitál CSK Chraštice B12:6
220. 10. 2018 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BSK Březnice D6:12
220. 10. 2018 09:00TJ Slavoj Obecnice CSK Březnice E18:0
220. 10. 2018 09:00TJ Sokol Voznice BTJ Slavoj Obecnice D14:4
220. 10. 2018 09:00TTC Příbram BTJ Sokol Příbram D13:5
320. 10. 2018 13:00TJ Spartak Rožmitál CTJ Sokol Drahlín B3:15
320. 10. 2018 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BSK Březnice E18:0
320. 10. 2018 13:00TJ Slavoj Obecnice CSK Březnice D11:7
320. 10. 2018 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Sokol Příbram D16:2
320. 10. 2018 13:00TTC Příbram BTJ Slavoj Obecnice D15:3
403. 11. 2018 09:00TJ Slavoj Obecnice DTJ Spartak Rožmitál C3:15
403. 11. 2018 09:00SK Březnice DTJ Sokol Voznice B16:2
403. 11. 2018 09:00SK Březnice ETTC Příbram B0:18
403. 11. 2018 09:00SK Chraštice BTJ Sokol Hluboš-Paseky B3:15
410. 10. 2018 18:00TJ Sokol Drahlín BTJ Slavoj Obecnice C3:15
503. 11. 2018 13:00TJ Sokol Příbram DTJ Spartak Rožmitál C10:8
503. 11. 2018 13:00SK Březnice DTTC Příbram B15:3
503. 11. 2018 13:00SK Březnice ETJ Sokol Voznice B3:13
503. 11. 2018 13:00SK Chraštice BTJ Slavoj Obecnice C7:11
503. 11. 2018 13:00TJ Sokol Drahlín BTJ Sokol Hluboš-Paseky B8:10
617. 11. 2018 09:00TJ Spartak Rožmitál CTJ Sokol Hluboš-Paseky B7:11
617. 11. 2018 09:00TJ Sokol Voznice BSK Chraštice B17:1
617. 11. 2018 09:00TTC Příbram BTJ Sokol Drahlín B18:0wo
617. 11. 2018 09:00TJ Slavoj Obecnice DSK Březnice D5:13
617. 11. 2018 09:00TJ Sokol Příbram DSK Březnice E14:4
717. 11. 2018 13:00TJ Spartak Rožmitál CTJ Slavoj Obecnice C8:10
717. 11. 2018 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Sokol Drahlín B18:0
717. 11. 2018 13:00TTC Příbram BSK Chraštice B17:1
717. 11. 2018 13:00TJ Slavoj Obecnice DSK Březnice E18:0
717. 11. 2018 13:00TJ Sokol Příbram DSK Březnice D5:13
801. 12. 2018 09:00SK Březnice DTJ Spartak Rožmitál C10:8
801. 12. 2018 09:00SK Chraštice BTJ Slavoj Obecnice D9:9
801. 12. 2018 09:00TJ Sokol Drahlín BTJ Sokol Příbram D12:6
801. 12. 2018 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BTJ Sokol Voznice B9:9
801. 12. 2018 09:00TJ Slavoj Obecnice CTTC Příbram B13:5
901. 12. 2018 13:00SK Březnice ETJ Spartak Rožmitál C0:18
901. 12. 2018 13:00SK Chraštice BTJ Sokol Příbram D6:12
901. 12. 2018 13:00TJ Sokol Drahlín BTJ Slavoj Obecnice D14:4
901. 12. 2018 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BTTC Příbram B14:4
901. 12. 2018 13:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Sokol Voznice B13:5
1005. 01. 2019 09:00TJ Sokol Voznice BTJ Spartak Rožmitál C10:8
1005. 01. 2019 09:00TJ Slavoj Obecnice DTJ Sokol Hluboš-Paseky B3:15
1005. 01. 2019 09:00TJ Sokol Příbram DTJ Slavoj Obecnice C4:14
1005. 01. 2019 09:00SK Březnice DSK Chraštice B16:2
1005. 01. 2019 09:00SK Březnice ETJ Sokol Drahlín B0:18
1105. 01. 2019 13:00TTC Příbram BTJ Spartak Rožmitál C9:9
1105. 10. 2018 16:00TJ Slavoj Obecnice DTJ Slavoj Obecnice C5:13
1105. 01. 2019 13:00TJ Sokol Příbram DTJ Sokol Hluboš-Paseky B4:14
1105. 01. 2019 13:00SK Březnice DTJ Sokol Drahlín B12:6
1105. 01. 2019 13:00SK Březnice ESK Chraštice B5:13
1219. 01. 2019 09:00TTC Příbram BTJ Sokol Voznice B6:12
1219. 01. 2019 09:00TJ Sokol Příbram DTJ Slavoj Obecnice D8:10
1222. 10. 2018 18:00SK Březnice ESK Březnice D4:14
1219. 01. 2019 09:00TJ Sokol Drahlín BSK Chraštice B15:3
1219. 01. 2019 09:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Sokol Hluboš-Paseky B13:5
1302. 02. 2019 09:00SK Chraštice BTJ Spartak Rožmitál C5:13
1302. 02. 2019 09:00SK Březnice DTJ Sokol Hluboš-Paseky B7:11
1302. 02. 2019 09:00SK Březnice ETJ Slavoj Obecnice C0:18
1302. 02. 2019 09:00TJ Slavoj Obecnice DTJ Sokol Voznice B8:10
1302. 02. 2019 09:00TJ Sokol Příbram DTTC Příbram B5:13
1402. 02. 2019 13:00TJ Sokol Drahlín BTJ Spartak Rožmitál C14:4
1402. 02. 2019 13:00SK Březnice ETJ Sokol Hluboš-Paseky B1:17
1402. 02. 2019 13:00SK Březnice DTJ Slavoj Obecnice C6:12
1402. 02. 2019 13:00TJ Sokol Příbram DTJ Sokol Voznice B12:6
1402. 02. 2019 13:00TJ Slavoj Obecnice DTTC Příbram B3:15
1516. 02. 2019 09:00TJ Spartak Rožmitál CTJ Slavoj Obecnice D15:3
1516. 02. 2019 09:00TJ Sokol Voznice BSK Březnice D3:15
1516. 02. 2019 09:00TTC Příbram BSK Březnice E18:0
1516. 02. 2019 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BSK Chraštice B13:5
1520. 02. 2019 18:00
herna Drahlín
TJ Slavoj Obecnice CTJ Sokol Drahlín B10:8
1616. 02. 2019 13:00TJ Spartak Rožmitál CTJ Sokol Příbram D12:6
1616. 02. 2019 13:00TTC Příbram BSK Březnice D8:10
1616. 02. 2019 13:00TJ Sokol Voznice BSK Březnice E18:0
1616. 02. 2019 13:00TJ Slavoj Obecnice CSK Chraštice B14:4
1616. 02. 2019 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BTJ Sokol Drahlín B6:12
1702. 03. 2019 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BTJ Spartak Rožmitál C12:6
1702. 03. 2019 09:00SK Chraštice BTJ Sokol Voznice B7:11
1702. 03. 2019 09:00TJ Sokol Drahlín BTTC Příbram B16:2
1702. 03. 2019 09:00SK Březnice DTJ Slavoj Obecnice D13:5
1702. 03. 2019 09:00SK Březnice ETJ Sokol Příbram D6:12
1802. 03. 2019 13:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Spartak Rožmitál C12:6
1802. 03. 2019 13:00TJ Sokol Drahlín BTJ Sokol Voznice B15:3
1802. 03. 2019 13:00SK Chraštice BTTC Příbram B8:10
1807. 02. 2019 16:30SK Březnice ETJ Slavoj Obecnice D1:17
1802. 03. 2019 13:00SK Březnice DTJ Sokol Příbram D15:3
1916. 03. 2019 09:00TJ Spartak Rožmitál CSK Březnice D8:10
1916. 03. 2019 09:00TJ Slavoj Obecnice DSK Chraštice B8:10
1916. 03. 2019 09:00TJ Sokol Příbram DTJ Sokol Drahlín B5:13
1916. 03. 2019 09:00TJ Sokol Voznice BTJ Sokol Hluboš-Paseky B3:15
1916. 03. 2019 09:00TTC Příbram BTJ Slavoj Obecnice C12:6
2016. 03. 2019 13:00TJ Spartak Rožmitál CSK Březnice E16:2
2016. 03. 2019 13:00TJ Sokol Příbram DSK Chraštice B11:7
2016. 03. 2019 13:00TJ Slavoj Obecnice DTJ Sokol Drahlín B2:16
2016. 03. 2019 13:00TTC Příbram BTJ Sokol Hluboš-Paseky B3:15
2016. 03. 2019 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Slavoj Obecnice C7:11
2130. 03. 2019 09:00TJ Spartak Rožmitál CTJ Sokol Voznice B13:5
2130. 03. 2019 09:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BTJ Slavoj Obecnice D15:3
2130. 03. 2019 09:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Sokol Příbram D17:1
2130. 03. 2019 09:00SK Chraštice BSK Březnice D6:12
2130. 03. 2019 09:00TJ Sokol Drahlín BSK Březnice E17:1
2230. 03. 2019 13:00TJ Spartak Rožmitál CTTC Příbram B14:4
2205. 10. 2018 19:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Slavoj Obecnice D11:7
2230. 03. 2019 13:00TJ Sokol Hluboš-Paseky BTJ Sokol Příbram D14:4
2230. 03. 2019 13:00TJ Sokol Drahlín BSK Březnice D8:10
2230. 03. 2019 13:00SK Chraštice BSK Březnice E16:2

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS