Výsledky
Regionální přebor I. třídy
129. 09. 2018 18:00Ždárná BBoskovice A2:10
105. 10. 2018 18:00Křetín AZbraslavec C10:3
104. 10. 2018 18:00Letovice ABlansko D5:10
129. 09. 2018 18:00V. Opatovice AVysočany A10:3
113. 10. 2018 19:00Rohozec AŠošůvka B10:6
212. 10. 2018 09:00Rájec BBoskovice A2:10
230. 09. 2018 09:00Křetín ABlansko D7:10
203. 10. 2018 18:00Letovice AZbraslavec C3:10
230. 09. 2018 09:00V. Opatovice AŠošůvka B10:8
230. 09. 2018 09:00Rohozec AVysočany A10:8
313. 10. 2018 18:00Boskovice AVysočany A6:10
305. 10. 2018 18:00Zbraslavec CV. Opatovice A5:10
313. 10. 2018 18:00Blansko DRohozec A4:10
313. 10. 2018 18:00Ždárná BKřetín A1:10
313. 10. 2018 18:00Rájec BLetovice A6:10
414. 10. 2018 09:00Boskovice AŠošůvka B9:9
414. 10. 2018 09:00Zbraslavec CRohozec A9:9
414. 10. 2018 09:00Blansko DV. Opatovice A9:9
414. 10. 2018 09:00Ždárná BLetovice A0:10
414. 10. 2018 09:00Rájec BKřetín A5:10
527. 10. 2018 18:00Křetín ABoskovice A7:10
527. 10. 2018 18:00V. Opatovice AŽdárná B10:1
527. 10. 2018 18:00Rohozec ARájec B10:1
527. 10. 2018 18:00Vysočany AZbraslavec C9:9
527. 10. 2018 18:00Šošůvka BBlansko D10:2
628. 10. 2018 09:00Letovice ABoskovice A10:6
628. 10. 2018 09:00V. Opatovice ARájec B10:0
628. 10. 2018 09:00Rohozec AŽdárná B10:1
628. 10. 2018 09:00Vysočany ABlansko D10:4
628. 10. 2018 09:00Šošůvka BZbraslavec C8:10
710. 11. 2018 18:00Boskovice AZbraslavec C10:4
710. 11. 2018 18:00Ždárná BVysočany A5:10
710. 11. 2018 18:00Rájec BŠošůvka B1:10
710. 11. 2018 18:00Křetín AV. Opatovice A10:4
710. 11. 2018 18:00Letovice ARohozec A10:2
811. 11. 2018 09:00Boskovice ABlansko D10:1
811. 11. 2018 09:00Ždárná BŠošůvka B2:10
811. 11. 2018 09:00Rájec BVysočany A1:10
811. 11. 2018 09:00Křetín ARohozec A10:3
811. 11. 2018 09:00Letovice AV. Opatovice A8:10
924. 11. 2018 18:00V. Opatovice ABoskovice A5:10
924. 11. 2018 18:00Vysočany AKřetín A9:9
924. 11. 2018 18:00Šošůvka BLetovice A10:3
917. 11. 2018 18:00Zbraslavec CŽdárná B10:0
926. 11. 2018 18:30Blansko DRájec B10:2
1025. 11. 2018 09:00Rohozec ABoskovice A6:10
1025. 11. 2018 09:00Vysočany ALetovice A10:2
1025. 11. 2018 09:00Šošůvka BKřetín A8:10
1021. 11. 2018 09:00Zbraslavec CRájec B10:6
1025. 11. 2018 09:00Blansko DŽdárná B10:3
1108. 12. 2018 18:00Ždárná BRájec B9:9
1108. 12. 2018 18:00Křetín ALetovice A10:2
1108. 12. 2018 18:00V. Opatovice ARohozec A10:4
1108. 12. 2018 18:00Vysočany AŠošůvka B7:10
1104. 12. 2018 18:00Zbraslavec CBlansko D1:10
1212. 01. 2019 18:00Rájec BŽdárná B10:5
1212. 01. 2019 18:00Letovice AKřetín A7:10
1212. 01. 2019 18:00Rohozec AV. Opatovice A10:7
1212. 01. 2019 18:00Šošůvka BVysočany A7:10
1212. 01. 2019 18:00Blansko DZbraslavec C10:8
1326. 01. 2019 18:00Boskovice AŽdárná B10:2
1326. 01. 2019 18:00Zbraslavec CKřetín A8:10
1326. 01. 2019 18:00Blansko DLetovice A10:3
1326. 01. 2019 18:00Vysočany AV. Opatovice A10:1
1326. 01. 2019 18:00Šošůvka BRohozec A10:6
1427. 01. 2019 09:00Boskovice ARájec B10:4
1427. 01. 2019 09:00Blansko DKřetín A6:10
1427. 01. 2019 09:00Zbraslavec CLetovice A8:10
1427. 01. 2019 09:00Šošůvka BV. Opatovice A10:5
1427. 01. 2019 09:00Vysočany ARohozec A10:8
1509. 02. 2019 18:00Vysočany ABoskovice A10:3
1509. 02. 2019 18:00V. Opatovice AZbraslavec C10:6
1509. 02. 2019 18:00Rohozec ABlansko D5:10
1509. 02. 2019 18:00Křetín AŽdárná B10:4
1509. 02. 2019 18:00Letovice ARájec B10:2
1610. 02. 2019 09:00Šošůvka BBoskovice A10:5
1610. 02. 2019 09:00Rohozec AZbraslavec C3:10
1610. 02. 2019 09:00V. Opatovice ABlansko D5:10
1610. 02. 2019 09:00Letovice AŽdárná B10:0
1610. 02. 2019 09:00Křetín ARájec B10:3
1723. 02. 2019 18:00Boskovice AKřetín A1:10
1723. 02. 2019 18:00Ždárná BV. Opatovice A2:10
1720. 02. 2019 18:00Rájec BRohozec A5:10
1713. 02. 2019 18:00Zbraslavec CVysočany A4:10
1723. 02. 2019 18:00Blansko DŠošůvka B1:10
1824. 02. 2019 09:00Boskovice ALetovice A10:4
1813. 02. 2019 18:00Rájec BV. Opatovice A4:10
1824. 02. 2019 09:00Ždárná BRohozec A2:10
1824. 02. 2019 09:00Blansko DVysočany A2:10
1820. 02. 2019 09:00Zbraslavec CŠošůvka B3:10
1909. 03. 2019 18:00Zbraslavec CBoskovice A5:10
1909. 03. 2019 18:00Vysočany AŽdárná B10:0
1909. 03. 2019 18:00Šošůvka BRájec B10:5
1909. 03. 2019 18:00V. Opatovice AKřetín A7:10
1909. 03. 2019 18:00Rohozec ALetovice A10:3
2010. 03. 2019 09:00Blansko DBoskovice A8:10
2010. 03. 2019 09:00Šošůvka BŽdárná B10:2
2005. 02. 2019 18:00Vysočany ARájec B10:4
2010. 03. 2019 09:00Rohozec AKřetín A7:10
2010. 03. 2019 09:00V. Opatovice ALetovice A9:9
2123. 03. 2019 18:00Boskovice AV. Opatovice A10:8
2123. 03. 2019 18:00Křetín AVysočany A7:10
2123. 03. 2019 18:00Letovice AŠošůvka B10:8
2123. 03. 2019 18:00Ždárná BZbraslavec C1:10
2120. 03. 2019 18:00Rájec BBlansko D8:10
2224. 03. 2019 09:00Boskovice ARohozec A10:3
2224. 03. 2019 09:00Letovice AVysočany A7:10
2224. 03. 2019 09:00Křetín AŠošůvka B9:9
2208. 03. 2019 18:00Rájec BZbraslavec C4:10
2224. 03. 2019 09:00Ždárná BBlansko D3:10
Regionální přebor II. třídy
112. 10. 2018 18:00Olešnice AŠošůvka C14:4
117. 10. 2018 18:00Veselice AAdamov A10:8
117. 10. 2018 18:00Boskovice BKřetín B11:7
112. 10. 2018 18:00Vysočany BKunštát B12:6
117. 10. 2018 18:00Brumov ARohozec B9:9
112. 10. 2018 18:00Bořitov ABlansko E15:3
219. 10. 2018 18:00Šošůvka CBlansko E7:11
219. 10. 2018 18:00Rohozec BBořitov A4:14
219. 10. 2018 18:00Kunštát BBrumov A11:7
219. 10. 2018 18:00Křetín BVysočany B14:4
219. 10. 2018 18:00Adamov ABoskovice B13:5
219. 10. 2018 18:00Olešnice AVeselice A11:7
326. 10. 2018 18:00Veselice AŠošůvka C13:5
326. 10. 2018 18:00Boskovice BOlešnice A2:16
326. 10. 2018 18:00Vysočany BAdamov A4:14
326. 10. 2018 18:00Brumov AKřetín B13:5
326. 10. 2018 18:00Bořitov AKunštát B11:7
326. 10. 2018 18:00Blansko ERohozec B10:8
402. 11. 2018 18:00Šošůvka CRohozec B9:9
402. 11. 2018 18:00Kunštát BBlansko E14:4
402. 11. 2018 18:00Křetín BBořitov A11:7
402. 11. 2018 18:00Adamov ABrumov A5:13
402. 11. 2018 18:00Olešnice AVysočany B13:5
402. 11. 2018 18:00Veselice ABoskovice B13:5
510. 11. 2018 18:00Boskovice BŠošůvka C12:6
510. 11. 2018 18:00Vysočany BVeselice A9:9
510. 11. 2018 18:00Brumov AOlešnice A9:9
510. 11. 2018 18:00Bořitov AAdamov A12:6
510. 11. 2018 18:00Blansko EKřetín B6:12
510. 11. 2018 18:00Rohozec BKunštát B9:9
623. 11. 2018 18:00Šošůvka CKunštát B3:15
623. 11. 2018 18:00Křetín BRohozec B15:3
623. 11. 2018 18:00Adamov ABlansko E14:4
623. 11. 2018 18:00Olešnice ABořitov A7:11
623. 11. 2018 18:00Veselice ABrumov A13:5
623. 11. 2018 18:00Boskovice BVysočany B13:5
707. 12. 2018 18:00Vysočany BŠošůvka C10:8
707. 12. 2018 18:00Brumov ABoskovice B16:2
707. 12. 2018 18:00Bořitov AVeselice A8:10
707. 12. 2018 18:00Blansko EOlešnice A7:11
707. 12. 2018 18:00Rohozec BAdamov A7:11
707. 12. 2018 18:00Kunštát BKřetín B9:9
814. 12. 2018 18:00Šošůvka CKřetín B5:13
814. 12. 2018 18:00Adamov AKunštát B9:9
814. 12. 2018 18:00Olešnice ARohozec B13:5
814. 12. 2018 18:00Veselice ABlansko E10:8
814. 12. 2018 18:00Boskovice BBořitov A6:12
814. 12. 2018 18:00Vysočany BBrumov A9:9
911. 01. 2019 18:00Brumov AŠošůvka C11:7
911. 01. 2019 18:00Bořitov AVysočany B15:3
911. 01. 2019 18:00Blansko EBoskovice B8:10
911. 01. 2019 18:00Rohozec BVeselice A8:10
911. 01. 2019 18:00Kunštát BOlešnice A4:14
911. 01. 2019 18:00Křetín BAdamov A10:8
1018. 01. 2019 18:00Šošůvka CAdamov A9:9
1018. 01. 2019 18:00Olešnice AKřetín B3:15
1018. 01. 2019 18:00Veselice AKunštát B15:3
1018. 01. 2019 18:00Boskovice BRohozec B12:6
1018. 01. 2019 18:00Vysočany BBlansko E10:8
1018. 01. 2019 18:00Brumov ABořitov A10:8
1125. 01. 2019 18:00Bořitov AŠošůvka C12:6
1125. 01. 2019 18:00Blansko EBrumov A5:13
1125. 01. 2019 18:00Rohozec BVysočany B10:8
1125. 01. 2019 18:00Kunštát BBoskovice B14:4
1125. 01. 2019 18:00Křetín BVeselice A12:6
1125. 01. 2019 18:00Adamov AOlešnice A3:15
1208. 02. 2019 18:00Křetín BKunštát B10:8
1208. 02. 2019 18:00Olešnice ABrumov A11:7
1208. 02. 2019 18:00Veselice ABořitov A12:6
1208. 02. 2019 18:00Šošůvka CBoskovice B6:12
1208. 02. 2019 18:00Adamov ARohozec B11:7
1208. 02. 2019 18:00Blansko EVysočany B14:4
1315. 02. 2019 18:00Kunštát BBořitov A11:7
1315. 02. 2019 18:00Brumov AVeselice A8:10
1315. 02. 2019 18:00Křetín BOlešnice A5:13
1315. 02. 2019 18:00Blansko EŠošůvka C9:9
1315. 02. 2019 18:00Vysočany BRohozec B10:8
1315. 02. 2019 18:00Boskovice BAdamov A5:13
1422. 02. 2019 18:00Olešnice AKunštát B16:2
1422. 02. 2019 18:00Veselice AKřetín B13:5
1422. 02. 2019 18:00Bořitov ABrumov A8:10
1422. 02. 2019 18:00Adamov AŠošůvka C12:6
1422. 02. 2019 18:00Vysočany BBoskovice B16:2
1422. 02. 2019 18:00Rohozec BBlansko E2:16
1509. 03. 2019 18:00Brumov AKunštát B14:4
1509. 03. 2019 18:00Bořitov AKřetín B17:1
1509. 03. 2019 18:00Veselice AOlešnice A4:14
1509. 03. 2019 18:00Rohozec BŠošůvka C9:9
1509. 03. 2019 18:00Boskovice BBlansko E3:15
1509. 03. 2019 18:00Adamov AVysočany B9:9
1615. 03. 2019 18:00Kunštát BVeselice A5:13
1615. 03. 2019 18:00Bořitov AOlešnice A13:5
1615. 03. 2019 18:00Křetín BBrumov A9:9
1615. 03. 2019 18:00Šošůvka CVysočany B13:5
1615. 03. 2019 18:00Blansko EAdamov A11:7
1615. 03. 2019 18:00Rohozec BBoskovice B10:8
Regionální přebor III. třídy
112. 10. 2018 18:00Němčice AVelenov A0:18
117. 10. 2018 18:00Voděrady ABrumov B11:7
117. 10. 2018 18:00Okrouhlá AKunštát C9:9
112. 10. 2018 18:00Ždárná CZbraslavec D1:17
112. 10. 2018 18:00Vanovice AV. Opatovice B11:7
112. 10. 2018 18:00Bořitov BPetrovice A13:5
217. 10. 2018 18:00Velenov APetrovice A14:4
217. 10. 2018 18:00V. Opatovice BBořitov B11:7
217. 10. 2018 18:00Zbraslavec DVanovice A12:6
217. 10. 2018 18:00Kunštát CŽdárná C16:2
217. 10. 2018 18:00Brumov BOkrouhlá A9:9
217. 10. 2018 18:00Němčice AVoděrady A3:15
326. 10. 2018 18:00Voděrady AVelenov A5:13
326. 10. 2018 18:00Okrouhlá ANěmčice A11:7
326. 10. 2018 18:00Ždárná CBrumov B1:17
326. 10. 2018 18:00Vanovice AKunštát C11:7
326. 10. 2018 18:00Bořitov BZbraslavec D11:7
326. 10. 2018 18:00Petrovice AV. Opatovice B11:7
402. 11. 2018 18:00Velenov AV. Opatovice B15:3
402. 11. 2018 18:00Zbraslavec DPetrovice A10:8
402. 11. 2018 18:00Kunštát CBořitov B5:13
402. 11. 2018 18:00Brumov BVanovice A8:10
402. 11. 2018 18:00Němčice AŽdárná C12:6
402. 11. 2018 18:00Voděrady AOkrouhlá A9:9
509. 11. 2018 18:00Okrouhlá AVelenov A3:15
509. 11. 2018 18:00Ždárná CVoděrady A8:10
509. 11. 2018 18:00Vanovice ANěmčice A13:5
509. 11. 2018 18:00Bořitov BBrumov B11:7
509. 11. 2018 18:00Petrovice AKunštát C11:7
509. 11. 2018 18:00V. Opatovice BZbraslavec D11:7
623. 11. 2018 18:00Velenov AZbraslavec D14:4
623. 11. 2018 18:00Kunštát CV. Opatovice B8:10
623. 11. 2018 18:00Brumov BPetrovice A6:12
623. 11. 2018 18:00Němčice ABořitov B5:13
623. 11. 2018 18:00Voděrady AVanovice A9:9
623. 11. 2018 18:00Okrouhlá AŽdárná C17:1
707. 12. 2018 18:00Ždárná CVelenov A4:14
707. 12. 2018 18:00Vanovice AOkrouhlá A10:8
707. 12. 2018 18:00Bořitov BVoděrady A13:5
707. 12. 2018 18:00Petrovice ANěmčice A15:3
707. 12. 2018 18:00V. Opatovice BBrumov B13:5
707. 12. 2018 18:00Zbraslavec DKunštát C13:5
814. 12. 2018 18:00Velenov AKunštát C15:3
814. 12. 2018 18:00Brumov BZbraslavec D3:15
814. 12. 2018 18:00Němčice AV. Opatovice B4:14
814. 12. 2018 18:00Voděrady APetrovice A7:11
814. 12. 2018 18:00Okrouhlá ABořitov B8:10
814. 12. 2018 18:00Ždárná CVanovice A5:13
911. 01. 2019 18:00Vanovice AVelenov A4:14
911. 01. 2019 18:00Bořitov BŽdárná C16:2
911. 01. 2019 18:00Petrovice AOkrouhlá A16:2
911. 01. 2019 18:00V. Opatovice BVoděrady A11:7
907. 01. 2019 18:00Zbraslavec DNěmčice A12:6
911. 01. 2019 18:00Kunštát CBrumov B7:11
1018. 01. 2019 18:00Velenov ABrumov B15:3
1018. 01. 2019 18:00Němčice AKunštát C12:6
1014. 01. 2019 18:00Voděrady AZbraslavec D12:6
1018. 01. 2019 18:00Okrouhlá AV. Opatovice B2:16
1018. 01. 2019 18:00Ždárná CPetrovice A7:11
1018. 01. 2019 18:00Vanovice ABořitov B10:8
1125. 01. 2019 18:00Bořitov BVelenov A1:17
1125. 01. 2019 18:00Petrovice AVanovice A17:1
1125. 01. 2019 18:00V. Opatovice BŽdárná C18:0
1125. 01. 2019 18:00Zbraslavec DOkrouhlá A9:9
1125. 01. 2019 18:00Kunštát CVoděrady A9:9
1125. 01. 2019 18:00Brumov BNěmčice A12:6
1208. 02. 2019 18:00Zbraslavec DVelenov A5:13
1208. 02. 2019 18:00Bořitov BVanovice A12:6
1208. 02. 2019 18:00V. Opatovice BPetrovice A12:6
1208. 02. 2019 18:00Voděrady AŽdárná C14:4
1208. 02. 2019 18:00Kunštát COkrouhlá A13:5
1208. 02. 2019 18:00Němčice ABrumov B6:12
1315. 02. 2019 18:00Petrovice AZbraslavec D14:4
1315. 02. 2019 18:00V. Opatovice BVanovice A13:5
1315. 02. 2019 18:00Velenov ABořitov B15:3
1315. 02. 2019 18:00Ždárná CNěmčice A7:11
1315. 02. 2019 18:00Brumov BKunštát C12:6
1315. 02. 2019 18:00Okrouhlá AVoděrady A10:8
1422. 02. 2019 18:00Zbraslavec DBořitov B7:11
1422. 02. 2019 18:00V. Opatovice BVelenov A10:8
1422. 02. 2019 18:00Vanovice APetrovice A6:12
1422. 02. 2019 18:00Ždárná COkrouhlá A11:7
1422. 02. 2019 18:00Brumov BVoděrady A9:9
1422. 02. 2019 18:00Kunštát CNěmčice A14:4
1509. 03. 2019 18:00Vanovice AZbraslavec D14:4
1509. 03. 2019 18:00Petrovice AVelenov A8:10
1509. 03. 2019 18:00Bořitov BV. Opatovice B8:10
1509. 03. 2019 18:00Ždárná CKunštát C8:10
1509. 03. 2019 18:00Voděrady ANěmčice A8:10
1509. 03. 2019 18:00Okrouhlá ABrumov B9:9
1615. 03. 2019 18:00Zbraslavec DV. Opatovice B2:16
1615. 03. 2019 18:00Petrovice ABořitov B6:12
1615. 03. 2019 18:00Velenov AVanovice A15:3
1615. 03. 2019 18:00Brumov BŽdárná C17:1
1615. 03. 2019 18:00Němčice AOkrouhlá A10:8
1615. 03. 2019 18:00Voděrady AKunštát C12:6
Regionální přebor IV. třídy
112. 10. 2018 18:00Petrovice BBlansko F13:5
112. 10. 2018 18:00Brťov AVanovice B15:3
117. 10. 2018 18:00Okrouhlá BVysočany C13:5
117. 10. 2018 18:00Křetín CRohozec C5:13
112. 10. 2018 18:00Adamov BV. Opatovice C15:3
117. 10. 2018 18:00Veselice BVelenov B7:11
219. 10. 2018 18:00Blansko FVelenov B5:13
219. 10. 2018 18:00V. Opatovice CVeselice B9:9
219. 10. 2018 18:00Rohozec CAdamov B11:7
219. 10. 2018 18:00Vysočany CKřetín C10:8
219. 10. 2018 18:00Vanovice BOkrouhlá B10:8
219. 10. 2018 18:00Petrovice BBrťov A11:7
326. 10. 2018 18:00Brťov ABlansko F13:5
326. 10. 2018 18:00Okrouhlá BPetrovice B8:10
326. 10. 2018 18:00Křetín CVanovice B7:11
326. 10. 2018 18:00Adamov BVysočany C16:2
326. 10. 2018 18:00Veselice BRohozec C10:8
326. 10. 2018 18:00Velenov BV. Opatovice C12:6
402. 11. 2018 18:00Blansko FV. Opatovice C7:11
402. 11. 2018 18:00Rohozec CVelenov B6:12
402. 11. 2018 18:00Vysočany CVeselice B10:8
402. 11. 2018 18:00Vanovice BAdamov B1:17
402. 11. 2018 18:00Petrovice BKřetín C18:0
402. 11. 2018 18:00Brťov AOkrouhlá B14:4
509. 11. 2018 18:00Okrouhlá BBlansko F13:5
509. 11. 2018 18:00Křetín CBrťov A9:9
509. 11. 2018 18:00Adamov BPetrovice B13:5
509. 11. 2018 18:00Veselice BVanovice B12:6
509. 11. 2018 18:00Velenov BVysočany C10:8
509. 11. 2018 18:00V. Opatovice CRohozec C9:9
623. 11. 2018 18:00Blansko FRohozec C6:12
623. 11. 2018 18:00Vysočany CV. Opatovice C4:14
623. 11. 2018 18:00Vanovice BVelenov B9:9
623. 11. 2018 18:00Petrovice BVeselice B14:4
623. 11. 2018 18:00Brťov AAdamov B7:11
623. 11. 2018 18:00Okrouhlá BKřetín C8:10
707. 12. 2018 18:00Křetín CBlansko F12:6
707. 12. 2018 18:00Adamov BOkrouhlá B13:5
707. 12. 2018 18:00Veselice BBrťov A12:6
707. 12. 2018 18:00Velenov BPetrovice B11:7
707. 12. 2018 18:00V. Opatovice CVanovice B14:4
707. 12. 2018 18:00Rohozec CVysočany C10:8
814. 12. 2018 18:00Blansko FVysočany C10:8
814. 12. 2018 18:00Vanovice BRohozec C3:15
814. 12. 2018 18:00Petrovice BV. Opatovice C10:8
814. 12. 2018 18:00Brťov AVelenov B5:13
814. 12. 2018 18:00Okrouhlá BVeselice B6:12
814. 12. 2018 18:00Křetín CAdamov B3:15
911. 01. 2019 18:00Adamov BBlansko F10:8
911. 01. 2019 18:00Veselice BKřetín C13:5
927. 01. 2019 19:30Velenov BOkrouhlá B14:4
911. 01. 2019 18:00V. Opatovice CBrťov A11:7
911. 01. 2019 18:00Rohozec CPetrovice B7:11
911. 01. 2019 18:00Vysočany CVanovice B10:8
1019. 01. 2019 18:00Blansko FVanovice B6:12
1019. 01. 2019 18:00Petrovice BVysočany C7:11
1019. 01. 2019 18:00Brťov ARohozec C10:8
1027. 01. 2019 19:30Okrouhlá BV. Opatovice C6:12
1019. 01. 2019 18:00Křetín CVelenov B6:12
1019. 01. 2019 18:00Adamov BVeselice B10:8
1125. 01. 2019 18:00Veselice BBlansko F11:7
1125. 01. 2019 18:00Velenov BAdamov B9:9
1125. 01. 2019 18:00V. Opatovice CKřetín C9:9
1127. 01. 2019 19:30Rohozec COkrouhlá B9:9
1125. 01. 2019 18:00Vysočany CBrťov A10:8
1125. 01. 2019 18:00Vanovice BPetrovice B7:11
1208. 02. 2019 18:00Velenov BRohozec C12:6
1208. 02. 2019 18:00V. Opatovice CAdamov B3:15
1208. 02. 2019 18:00Veselice BPetrovice B11:7
1208. 02. 2019 18:00Vysočany CBlansko F7:11
1208. 02. 2019 18:00Okrouhlá BBrťov A9:9
1208. 02. 2019 18:00Vanovice BKřetín C10:8
1315. 02. 2019 18:00Rohozec CVeselice B8:10
1315. 02. 2019 18:00V. Opatovice CPetrovice B9:9
1315. 02. 2019 18:00Adamov BVelenov B14:4
1315. 02. 2019 18:00Blansko FKřetín C9:9
1315. 02. 2019 18:00Okrouhlá BVanovice B8:10
1315. 02. 2019 18:00Brťov AVysočany C11:7
1422. 02. 2019 18:00Adamov BRohozec C10:8
1422. 02. 2019 18:00Petrovice BVelenov B8:10
1422. 02. 2019 18:00Veselice BV. Opatovice C9:9
1422. 02. 2019 18:00Blansko FBrťov A11:7
1422. 02. 2019 18:00Vanovice BVysočany C9:9
1422. 02. 2019 18:00Křetín COkrouhlá B11:7
1509. 03. 2019 18:00Rohozec CV. Opatovice C9:9
1509. 03. 2019 18:00Velenov BVeselice B10:8
1509. 03. 2019 18:00Petrovice BAdamov B0:18
1509. 03. 2019 18:00Blansko FOkrouhlá B9:9
1509. 03. 2019 18:00Křetín CVysočany C10:8
1509. 03. 2019 18:00Vanovice BBrťov A9:9
1615. 03. 2019 18:00Petrovice BRohozec C12:6
1615. 03. 2019 18:00Veselice BAdamov B7:11
1615. 03. 2019 18:00V. Opatovice CVelenov B5:13
1615. 03. 2019 18:00Vanovice BBlansko F5:13
1615. 03. 2019 18:00Brťov AKřetín C15:3
1615. 03. 2019 18:00Vysočany COkrouhlá B10:8
Regionální soutěž I. třídy
117. 10. 2018 18:00Svitávka BPetrovice C9:9
112. 10. 2018 18:00Rájec CZbraslavec E10:8
112. 10. 2018 18:00Suchý ABoskovice C12:6
117. 10. 2018 18:00Kunštát DŠošůvka D10:8
117. 10. 2018 18:00Kuničky AVoděrady B13:5
112. 10. 2018 18:00Letovice BVísky A10:8
219. 10. 2018 18:00Petrovice CVísky A13:5
219. 10. 2018 18:00Voděrady BLetovice B10:8
219. 10. 2018 18:00Šošůvka DKuničky A3:15
219. 10. 2018 18:00Boskovice CKunštát D11:7
219. 10. 2018 18:00Zbraslavec ESuchý A12:6
219. 10. 2018 18:00Svitávka BRájec C13:5
326. 10. 2018 18:00Rájec CPetrovice C10:8
326. 10. 2018 18:00Suchý ASvitávka B3:15
326. 10. 2018 18:00Kunštát DZbraslavec E9:9
326. 10. 2018 18:00Kuničky ABoskovice C14:4
326. 10. 2018 18:00Letovice BŠošůvka D14:4
326. 10. 2018 18:00Vísky AVoděrady B5:13
402. 11. 2018 18:00Petrovice CVoděrady B8:10
402. 11. 2018 18:00Šošůvka DVísky A4:14
402. 11. 2018 18:00Boskovice CLetovice B9:9
402. 11. 2018 18:00Zbraslavec EKuničky A10:8
402. 11. 2018 18:00Svitávka BKunštát D13:5
402. 11. 2018 18:00Rájec CSuchý A14:4
509. 11. 2018 18:00Suchý APetrovice C3:15
509. 11. 2018 18:00Kunštát DRájec C7:11
509. 11. 2018 18:00Kuničky ASvitávka B10:8
509. 11. 2018 18:00Letovice BZbraslavec E8:10
509. 11. 2018 18:00Vísky ABoskovice C8:10
509. 11. 2018 18:00Voděrady BŠošůvka D16:2
623. 11. 2018 18:00Petrovice CŠošůvka D18:0
623. 11. 2018 18:00Boskovice CVoděrady B7:11
623. 11. 2018 18:00Zbraslavec EVísky A13:5
623. 11. 2018 18:00Svitávka BLetovice B16:2
616. 11. 2018 18:00Rájec CKuničky A12:6
623. 11. 2018 18:00Suchý AKunštát D6:12
707. 12. 2018 18:00Kunštát DPetrovice C10:8
707. 12. 2018 18:00Kuničky ASuchý A12:6
707. 12. 2018 18:00Letovice BRájec C6:12
707. 12. 2018 18:00Vísky ASvitávka B2:16
707. 12. 2018 18:00Voděrady BZbraslavec E7:11
707. 12. 2018 18:00Šošůvka DBoskovice C9:9
814. 12. 2018 18:00Petrovice CBoskovice C15:3
814. 12. 2018 18:00Zbraslavec EŠošůvka D13:5
814. 12. 2018 18:00Svitávka BVoděrady B12:6
814. 12. 2018 18:00Rájec CVísky A17:1
814. 12. 2018 18:00Suchý ALetovice B7:11
814. 12. 2018 18:00Kunštát DKuničky A5:13
911. 01. 2019 18:00Kuničky APetrovice C8:10
911. 01. 2019 18:00Letovice BKunštát D14:4
911. 01. 2019 18:00Vísky ASuchý A11:7
911. 01. 2019 18:00Voděrady BRájec C3:15
911. 01. 2019 18:00Šošůvka DSvitávka B5:13
911. 01. 2019 18:00Boskovice CZbraslavec E6:12
1018. 01. 2019 18:00Petrovice CZbraslavec E8:10
1018. 01. 2019 18:00Svitávka BBoskovice C14:4
1018. 01. 2019 18:00Rájec CŠošůvka D13:5
1018. 01. 2019 18:00Suchý AVoděrady B8:10
1018. 01. 2019 18:00Kunštát DVísky A9:9
1018. 01. 2019 18:00Kuničky ALetovice B10:8
1125. 01. 2019 18:00Letovice BPetrovice C7:11
1125. 01. 2019 18:00Vísky AKuničky A5:13
1125. 01. 2019 18:00Voděrady BKunštát D12:6
1125. 01. 2019 18:00Šošůvka DSuchý A3:15
1125. 01. 2019 18:00Boskovice CRájec C3:15
1125. 01. 2019 18:00Zbraslavec ESvitávka B5:13
1208. 02. 2019 18:00Petrovice CRájec C7:11
1208. 02. 2019 18:00Voděrady BSvitávka B5:13
1208. 02. 2019 18:00Kuničky AZbraslavec E6:12
1208. 02. 2019 18:00Šošůvka DLetovice B3:15
1208. 02. 2019 18:00Kunštát DSuchý A14:4
1208. 02. 2019 18:00Boskovice CVísky A5:13
1315. 02. 2019 18:00Petrovice CKuničky A9:9
1315. 02. 2019 18:00Zbraslavec EVoděrady B13:5
1315. 02. 2019 18:00Rájec CSvitávka B8:10
1315. 02. 2019 18:00Vísky AŠošůvka D15:3
1315. 02. 2019 18:00Boskovice CSuchý A8:10
1315. 02. 2019 18:00Kunštát DLetovice B11:7
1422. 02. 2019 18:00Petrovice CSvitávka B3:15
1422. 02. 2019 18:00Zbraslavec ERájec C8:10
1422. 02. 2019 18:00Voděrady BKuničky A13:5
1422. 02. 2019 18:00Šošůvka DKunštát D7:11
1422. 02. 2019 18:00Letovice BBoskovice C4:14
1422. 02. 2019 18:00Suchý AVísky A7:11
1509. 03. 2019 18:00Voděrady BPetrovice C11:7
1509. 03. 2019 18:00Kuničky ARájec C8:10
1509. 03. 2019 18:00Svitávka BZbraslavec E15:3
1509. 03. 2019 18:00Suchý AŠošůvka D17:1
1509. 03. 2019 18:00Vísky ALetovice B12:6
1509. 03. 2019 18:00Kunštát DBoskovice C7:11
1615. 03. 2019 18:00Zbraslavec EPetrovice C11:7
1615. 03. 2019 18:00Svitávka BKuničky A14:4
1615. 03. 2019 18:00Rájec CVoděrady B14:4
1615. 03. 2019 18:00Boskovice CŠošůvka D17:1
1615. 03. 2019 18:00Vísky AKunštát D13:5
1615. 03. 2019 18:00Letovice BSuchý A12:6
Regionální soutěž II. třídy
112. 10. 2018 18:00Bořitov COlešnice B13:5
117. 10. 2018 18:00V. Opatovice DZbraslavec F5:13
117. 10. 2018 18:00Kunštát ESuchý B12:6
112. 10. 2018 18:00Ždárná DŠošůvka E8:10
117. 10. 2018 18:00Křetín DVelenov C18:0
117. 10. 2018 18:00Štěchov ALetovice C13:5
219. 10. 2018 18:00Olešnice BLetovice C11:7
219. 10. 2018 18:00Velenov CŠtěchov A0:18
219. 10. 2018 18:00Šošůvka EKřetín D2:16
219. 10. 2018 18:00Suchý BŽdárná D10:8
219. 10. 2018 18:00Zbraslavec FKunštát E13:5
219. 10. 2018 18:00Bořitov CV. Opatovice D15:3
326. 10. 2018 18:00V. Opatovice DOlešnice B2:16
326. 10. 2018 18:00Kunštát EBořitov C1:17
326. 10. 2018 18:00Ždárná DZbraslavec F7:11
326. 10. 2018 18:00Křetín DSuchý B17:1
326. 10. 2018 18:00Štěchov AŠošůvka E17:1
326. 10. 2018 18:00Letovice CVelenov C11:7
402. 11. 2018 18:00Olešnice BVelenov C17:1
402. 11. 2018 18:00Šošůvka ELetovice C10:8
402. 11. 2018 18:00Suchý BŠtěchov A1:17
404. 11. 2018 10:00Zbraslavec FKřetín D8:10
402. 11. 2018 18:00Bořitov CŽdárná D17:1
402. 11. 2018 18:00V. Opatovice DKunštát E15:3
509. 11. 2018 18:00Kunštát EOlešnice B7:11
509. 11. 2018 18:00Ždárná DV. Opatovice D11:7
509. 11. 2018 18:00Křetín DBořitov C7:11
509. 11. 2018 18:00Štěchov AZbraslavec F11:7
509. 11. 2018 18:00Letovice CSuchý B10:8
509. 11. 2018 18:00Velenov CŠošůvka E9:9
623. 11. 2018 18:00Olešnice BŠošůvka E8:10
623. 11. 2018 18:00Suchý BVelenov C10:8
623. 11. 2018 18:00Zbraslavec FLetovice C11:7
623. 11. 2018 18:00Bořitov CŠtěchov A11:7
623. 11. 2018 18:00V. Opatovice DKřetín D3:15
623. 11. 2018 18:00Kunštát EŽdárná D10:8
707. 12. 2018 18:00Ždárná DOlešnice B5:13
707. 12. 2018 18:00Křetín DKunštát E14:4
707. 12. 2018 18:00Štěchov AV. Opatovice D16:2
707. 12. 2018 18:00Letovice CBořitov C5:13
707. 12. 2018 18:00Velenov CZbraslavec F8:10
707. 12. 2018 18:00Šošůvka ESuchý B8:10
814. 12. 2018 18:00Olešnice BSuchý B13:5
810. 12. 2018 18:00Zbraslavec FŠošůvka E12:6
814. 12. 2018 18:00Bořitov CVelenov C12:6
814. 12. 2018 18:00V. Opatovice DLetovice C10:8
814. 12. 2018 18:00Kunštát EŠtěchov A8:10
814. 12. 2018 18:00Ždárná DKřetín D6:12
911. 01. 2019 18:00Křetín DOlešnice B17:1
911. 01. 2019 18:00Štěchov AŽdárná D15:3
911. 01. 2019 18:00Letovice CKunštát E12:6
911. 01. 2019 18:00Velenov CV. Opatovice D10:8
911. 01. 2019 18:00Šošůvka EBořitov C3:15
911. 01. 2019 18:00Suchý BZbraslavec F14:4
1018. 01. 2019 18:00Olešnice BZbraslavec F9:9
1018. 01. 2019 18:00Bořitov CSuchý B14:4
1018. 01. 2019 18:00V. Opatovice DŠošůvka E14:4
1018. 01. 2019 18:00Kunštát EVelenov C13:5
1018. 01. 2019 18:00Ždárná DLetovice C6:12
1018. 01. 2019 18:00Křetín DŠtěchov A11:7
1125. 01. 2019 18:00Štěchov AOlešnice B14:4
1125. 01. 2019 18:00Letovice CKřetín D12:6
1125. 01. 2019 18:00Velenov CŽdárná D8:10
1125. 01. 2019 18:00Šošůvka EKunštát E6:12
1125. 01. 2019 18:00Suchý BV. Opatovice D10:8
1125. 01. 2019 18:00Zbraslavec FBořitov C8:10
1208. 02. 2019 18:00Bořitov CLetovice C10:8
1208. 02. 2019 18:00Olešnice BKřetín D3:15
1208. 02. 2019 18:00Zbraslavec FŠtěchov A8:10
1208. 02. 2019 18:00Velenov CSuchý B12:6
1208. 02. 2019 18:00Ždárná DKunštát E5:13
1208. 02. 2019 18:00Šošůvka EV. Opatovice D9:9
1315. 02. 2019 18:00Letovice CZbraslavec F13:5
1315. 02. 2019 18:00Olešnice BŠtěchov A9:9
1315. 02. 2019 18:00Bořitov CKřetín D12:6
1315. 02. 2019 18:00V. Opatovice DVelenov C9:9
1315. 02. 2019 18:00Šošůvka EŽdárná D6:12
1315. 02. 2019 18:00Suchý BKunštát E8:10
1422. 02. 2019 18:00Křetín DLetovice C11:7
1422. 02. 2019 18:00Štěchov ABořitov C9:9
1422. 02. 2019 18:00Zbraslavec FOlešnice B11:7
1422. 02. 2019 18:00Velenov CKunštát E3:15
1422. 02. 2019 18:00Suchý BŠošůvka E11:7
1422. 02. 2019 18:00V. Opatovice DŽdárná D11:7
1509. 03. 2019 18:00Letovice COlešnice B11:7
1509. 03. 2019 18:00Bořitov CZbraslavec F16:2
1509. 03. 2019 18:00Štěchov AKřetín D9:9
1509. 03. 2019 18:00Ždárná DVelenov C8:10
1509. 03. 2019 18:00V. Opatovice DSuchý B10:8
1509. 03. 2019 18:00Kunštát EŠošůvka E17:1
1615. 03. 2019 18:00Letovice CŠtěchov A7:11
1615. 03. 2019 18:00Křetín DZbraslavec F13:5
1615. 03. 2019 18:00Olešnice BBořitov C10:8
1615. 03. 2019 18:00Šošůvka EVelenov C5:13
1615. 03. 2019 18:00Kunštát EV. Opatovice D11:7
1615. 03. 2019 18:00Ždárná DSuchý B9:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS