Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třídy
128. 09. 2018 18:00TJ Slavia Kroměříž BTJ Slavia Kroměříž C11:7
128. 09. 2018 18:00OÚ Lubná AKST Količín15:3
126. 09. 2018 18:00TJ OsíčkoSK Spartak Hulín C3:15
128. 09. 2018 18:00TJ Holešov ETJ Holešov D6:12
130. 09. 2018 08:00SK Spartak Hulín BKst Cetechovice9:9
128. 09. 2018 18:00TJ Sokol Morkovice BTJ Bystřice pod Hostýnem D10:8
207. 10. 2018 09:00TJ Slavia Kroměříž CKST Količín8:10
205. 10. 2018 18:00TJ Slavia Kroměříž BTJ Osíčko18:0
205. 10. 2018 18:00TJ Holešov EOÚ Lubná A3:15
207. 10. 2018 09:00SK Spartak Hulín BSK Spartak Hulín C8:10
205. 10. 2018 18:00TJ Sokol Morkovice BTJ Holešov D13:5
205. 10. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DKst Cetechovice18:0
312. 10. 2018 19:00Kst CetechoviceTJ Slavia Kroměříž C9:9
312. 10. 2018 18:00TJ Holešov DTJ Bystřice pod Hostýnem D15:3
314. 10. 2018 08:00SK Spartak Hulín CTJ Sokol Morkovice B9:9
312. 10. 2018 18:00OÚ Lubná ASK Spartak Hulín B13:5
312. 10. 2018 18:00TJ Slavia Kroměříž BTJ Holešov E17:1
312. 10. 2018 18:00KST KoličínTJ Osíčko13:5
421. 10. 2018 09:00TJ Slavia Kroměříž CTJ Osíčko18:0wo
419. 10. 2018 18:00TJ Holešov EKST Količín5:13
421. 10. 2018 09:00SK Spartak Hulín BTJ Slavia Kroměříž B3:15
419. 10. 2018 18:00TJ Sokol Morkovice BOÚ Lubná A10:8
419. 10. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DSK Spartak Hulín C17:1
419. 10. 2018 19:00Kst CetechoviceTJ Holešov D7:11
526. 10. 2018 18:00TJ Holešov DTJ Slavia Kroměříž C12:6
528. 10. 2018 09:00SK Spartak Hulín CKst Cetechovice2:16
525. 10. 2018 18:00OÚ Lubná ATJ Bystřice pod Hostýnem D12:6
526. 10. 2018 18:00TJ Slavia Kroměříž BTJ Sokol Morkovice B17:1
526. 10. 2018 18:00KST KoličínSK Spartak Hulín B13:5
526. 10. 2018 18:00
Herna Holešov
TJ OsíčkoTJ Holešov E4:14
604. 11. 2018 09:00TJ Slavia Kroměříž CTJ Holešov E9:9
604. 11. 2018 09:00SK Spartak Hulín BTJ Osíčko17:1
602. 11. 2018 18:00TJ Sokol Morkovice BKST Količín9:9
602. 11. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DTJ Slavia Kroměříž B9:9
602. 11. 2018 19:00Kst CetechoviceOÚ Lubná A7:11
602. 11. 2018 18:00TJ Holešov DSK Spartak Hulín C16:2
711. 11. 2018 08:00SK Spartak Hulín CTJ Slavia Kroměříž C2:16
709. 11. 2018 18:00OÚ Lubná ATJ Holešov D8:10
709. 11. 2018 18:00TJ Slavia Kroměříž BKst Cetechovice16:2
709. 11. 2018 18:00KST KoličínTJ Bystřice pod Hostýnem D13:5
709. 11. 2018 18:00TJ OsíčkoTJ Sokol Morkovice B7:11
709. 11. 2018 18:00TJ Holešov ESK Spartak Hulín B10:8
818. 11. 2018 09:30TJ Slavia Kroměříž CSK Spartak Hulín B14:4
816. 11. 2018 18:00TJ Sokol Morkovice BTJ Holešov E15:3
816. 11. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DTJ Osíčko12:6
816. 11. 2018 19:00Kst CetechoviceKST Količín11:7
816. 11. 2018 18:00TJ Holešov DTJ Slavia Kroměříž B2:16
818. 11. 2018 09:00SK Spartak Hulín COÚ Lubná A1:17
923. 11. 2018 18:00OÚ Lubná ATJ Slavia Kroměříž C14:4
923. 11. 2018 18:00TJ Slavia Kroměříž BSK Spartak Hulín C15:3
923. 11. 2018 18:00KST KoličínTJ Holešov D7:11
923. 11. 2018 18:00TJ OsíčkoKst Cetechovice5:13
923. 11. 2018 18:00TJ Holešov ETJ Bystřice pod Hostýnem D10:8
925. 11. 2018 09:00SK Spartak Hulín BTJ Sokol Morkovice B13:5
1009. 12. 2018 09:00TJ Slavia Kroměříž CTJ Sokol Morkovice B10:8
1007. 12. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DSK Spartak Hulín B6:12
1007. 12. 2018 19:00Kst CetechoviceTJ Holešov E12:6
1007. 12. 2018 18:00TJ Holešov DTJ Osíčko17:1
1009. 12. 2018 09:00SK Spartak Hulín CKST Količín0:18
1029. 11. 2018 18:00OÚ Lubná ATJ Slavia Kroměříž B3:15
1114. 12. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DTJ Slavia Kroměříž C10:8
1115. 12. 2018 17:00Kst CetechoviceTJ Sokol Morkovice B11:7
1114. 12. 2018 18:00TJ Holešov DSK Spartak Hulín B13:5
1116. 12. 2018 09:00SK Spartak Hulín CTJ Holešov E12:6
1114. 12. 2018 18:00OÚ Lubná ATJ Osíčko13:5
1113. 12. 2018 18:00TJ Slavia Kroměříž BKST Količín17:1
1221. 09. 2018 19:00TJ Slavia Kroměříž CTJ Slavia Kroměříž B2:16
1211. 01. 2019 18:00KST KoličínOÚ Lubná A11:7
1213. 01. 2019 09:00SK Spartak Hulín CTJ Osíčko13:5
1203. 10. 2018 18:00TJ Holešov DTJ Holešov E12:6
1211. 01. 2019 19:00Kst CetechoviceSK Spartak Hulín B10:8
1211. 01. 2019 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DTJ Sokol Morkovice B5:13
1325. 01. 2019 19:00
Herna kroměříž
KST KoličínTJ Slavia Kroměříž C7:11
1325. 01. 2019 18:00TJ OsíčkoTJ Slavia Kroměříž B4:14
1325. 01. 2019 18:00OÚ Lubná ATJ Holešov E10:8
1303. 10. 2018 18:15SK Spartak Hulín CSK Spartak Hulín B8:10
1325. 01. 2019 18:00TJ Holešov DTJ Sokol Morkovice B9:9
1325. 01. 2019 19:00Kst CetechoviceTJ Bystřice pod Hostýnem D12:6
1403. 02. 2019 09:00TJ Slavia Kroměříž CKst Cetechovice8:10
1401. 02. 2019 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DTJ Holešov D13:5
1401. 02. 2019 18:00TJ Sokol Morkovice BSK Spartak Hulín C17:1
1403. 02. 2019 09:00SK Spartak Hulín BOÚ Lubná A10:8
1401. 02. 2019 18:00TJ Holešov ETJ Slavia Kroměříž B2:16
1401. 02. 2019 18:00TJ OsíčkoKST Količín3:15
1508. 02. 2019 18:00TJ OsíčkoTJ Slavia Kroměříž C4:14
1508. 02. 2019 18:00KST KoličínTJ Holešov E6:12
1508. 02. 2019 18:00TJ Slavia Kroměříž BSK Spartak Hulín B12:6
1506. 02. 2019 18:30OÚ Lubná ATJ Sokol Morkovice B7:11
1513. 02. 2019 18:15
Řešeno STK, udělena výjimka
SK Spartak Hulín CTJ Bystřice pod Hostýnem D6:12
1508. 02. 2019 18:00TJ Holešov DKst Cetechovice15:3
1617. 02. 2019 09:00TJ Slavia Kroměříž CTJ Holešov D11:7
1615. 02. 2019 19:00Kst CetechoviceSK Spartak Hulín C15:3
1615. 02. 2019 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DOÚ Lubná A13:5
1614. 02. 2019 18:00TJ Sokol Morkovice BTJ Slavia Kroměříž B6:12
1615. 02. 2019 19:00SK Spartak Hulín BKST Količín7:11
1615. 02. 2019 18:00TJ Holešov ETJ Osíčko17:1
1722. 02. 2019 18:00TJ Holešov ETJ Slavia Kroměříž C15:3
1722. 02. 2019 18:00TJ OsíčkoSK Spartak Hulín B3:15
1722. 02. 2019 18:00KST KoličínTJ Sokol Morkovice B10:8
1722. 02. 2019 18:00TJ Slavia Kroměříž BTJ Bystřice pod Hostýnem D12:6
1722. 02. 2019 18:00OÚ Lubná AKst Cetechovice13:5
1724. 02. 2019 08:00SK Spartak Hulín CTJ Holešov D7:11
1803. 03. 2019 09:00TJ Slavia Kroměříž CSK Spartak Hulín C17:1
1801. 03. 2019 18:00TJ Holešov DOÚ Lubná A14:4
1801. 03. 2019 19:00Kst CetechoviceTJ Slavia Kroměříž B8:10
1801. 03. 2019 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DKST Količín9:9
1801. 03. 2019 18:00TJ Sokol Morkovice BTJ Osíčko14:4
1803. 03. 2019 09:00SK Spartak Hulín BTJ Holešov E11:7
1910. 03. 2019 09:00SK Spartak Hulín BTJ Slavia Kroměříž C11:7
1908. 03. 2019 18:00TJ Holešov ETJ Sokol Morkovice B10:8
1908. 03. 2019 18:00TJ OsíčkoTJ Bystřice pod Hostýnem D4:14
1908. 03. 2019 19:00KST KoličínKst Cetechovice8:10
1907. 03. 2019 18:00TJ Slavia Kroměříž BTJ Holešov D10:8
1908. 03. 2019 18:00OÚ Lubná ASK Spartak Hulín C13:5
2017. 03. 2019 09:00TJ Slavia Kroměříž COÚ Lubná A6:12
2017. 03. 2019 09:00SK Spartak Hulín CTJ Slavia Kroměříž B1:17
2015. 03. 2019 18:00TJ Holešov DKST Količín13:5
2015. 03. 2019 19:00Kst CetechoviceTJ Osíčko14:4
2015. 03. 2019 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem DTJ Holešov E15:3
2015. 03. 2019 18:00TJ Sokol Morkovice BSK Spartak Hulín B12:6
2122. 03. 2019 18:00TJ Sokol Morkovice BTJ Slavia Kroměříž C12:6
2124. 03. 2019 09:00SK Spartak Hulín BTJ Bystřice pod Hostýnem D16:2
2122. 03. 2019 18:00TJ Holešov EKst Cetechovice13:5
2122. 03. 2019 18:00TJ OsíčkoTJ Holešov D3:15
2122. 03. 2019 18:00KST KoličínSK Spartak Hulín C12:6
2122. 03. 2019 18:00TJ Slavia Kroměříž BOÚ Lubná A8:10
2229. 03. 2019 19:00TJ Slavia Kroměříž CTJ Bystřice pod Hostýnem D12:6
2229. 03. 2019 19:00TJ Sokol Morkovice BKst Cetechovice7:11
2231. 03. 2019 09:00SK Spartak Hulín BTJ Holešov D13:5
2229. 03. 2019 18:00TJ Holešov ESK Spartak Hulín C16:2
2229. 03. 2019 18:00TJ OsíčkoOÚ Lubná A6:12
2229. 03. 2019 18:00KST KoličínTJ Slavia Kroměříž B9:9
Okresní přebor 2.třídy
107. 10. 2018 09:00TJ Sokol Morkovice CTJ Bystřice pod Hostýnem E12:6
107. 10. 2018 09:00TJ Holešov FTJ Sokol Kostelec u Holešova B13:5
107. 10. 2018 09:00TJ Holešov GOÚ Lubná B14:4
107. 10. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova ATJ Slavia Kroměříž D14:4
212. 10. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem EOÚ Lubná B11:7
214. 10. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova BTJ Holešov G12:6
212. 10. 2018 18:00TJ Sokol Morkovice CTJ Sokol Kostelec u Holešova A11:7
214. 10. 2018 09:00TJ Slavia Kroměříž DTJ Holešov F4:14
321. 10. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova ATJ Bystřice pod Hostýnem E16:2
321. 10. 2018 09:00TJ Holešov FTJ Sokol Morkovice C7:11
321. 10. 2018 09:00OÚ Lubná BTJ Sokol Kostelec u Holešova B10:8
321. 10. 2018 09:00TJ Holešov GTJ Slavia Kroměříž D10:8
426. 10. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem ETJ Sokol Kostelec u Holešova B7:11
426. 10. 2018 18:00TJ Sokol Morkovice CTJ Holešov G13:5
428. 10. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova ATJ Holešov F15:3
428. 10. 2018 09:00TJ Slavia Kroměříž DOÚ Lubná B7:11
504. 11. 2018 09:00TJ Holešov FTJ Bystřice pod Hostýnem E12:6
504. 11. 2018 09:00TJ Holešov GTJ Sokol Kostelec u Holešova A1:17
504. 11. 2018 09:00OÚ Lubná BTJ Sokol Morkovice C7:11
504. 11. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova BTJ Slavia Kroměříž D11:7
609. 11. 2018 18:00TJ Sokol Morkovice CTJ Sokol Kostelec u Holešova B14:4
611. 11. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova AOÚ Lubná B14:4
611. 11. 2018 14:30TJ Holešov FTJ Holešov G14:4
609. 11. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem ETJ Slavia Kroměříž D18:0wo
718. 11. 2018 09:00TJ Holešov GTJ Bystřice pod Hostýnem E4:14
718. 11. 2018 09:00OÚ Lubná BTJ Holešov F10:8
713. 11. 2018 18:00TJ Sokol Kostelec u Holešova BTJ Sokol Kostelec u Holešova A5:13
716. 11. 2018 18:00TJ Slavia Kroměříž DTJ Sokol Morkovice C0:18wo
823. 11. 2018 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem ETJ Sokol Morkovice C4:14
825. 11. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova BTJ Holešov F9:9
825. 11. 2018 09:00OÚ Lubná BTJ Holešov G11:7
825. 11. 2018 09:00TJ Slavia Kroměříž DTJ Sokol Kostelec u Holešova A0:18
909. 12. 2018 09:00OÚ Lubná BTJ Bystřice pod Hostýnem E13:5
909. 12. 2018 09:00TJ Holešov GTJ Sokol Kostelec u Holešova B10:8
909. 12. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova ATJ Sokol Morkovice C14:4
909. 12. 2018 09:00TJ Holešov FTJ Slavia Kroměříž D16:2
1016. 12. 2018 09:00TJ Bystřice pod Hostýnem ETJ Sokol Kostelec u Holešova A0:18
1014. 12. 2018 18:00TJ Sokol Morkovice CTJ Holešov F12:6
1016. 12. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova BOÚ Lubná B7:11
1016. 12. 2018 09:00TJ Slavia Kroměříž DTJ Holešov G2:16
1113. 01. 2019 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova BTJ Bystřice pod Hostýnem E8:10
1113. 01. 2019 09:00TJ Holešov GTJ Sokol Morkovice C10:8
1113. 01. 2019 09:00TJ Holešov FTJ Sokol Kostelec u Holešova A2:16
1113. 01. 2019 09:00OÚ Lubná BTJ Slavia Kroměříž D14:4
1225. 01. 2019 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem ETJ Holešov F4:14
1227. 01. 2019 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova ATJ Holešov G15:3
1225. 01. 2019 18:00TJ Sokol Morkovice COÚ Lubná B8:10
1227. 01. 2019 09:00TJ Slavia Kroměříž DTJ Sokol Kostelec u Holešova B3:15
1303. 02. 2019 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova BTJ Sokol Morkovice C9:9
1303. 02. 2019 09:00OÚ Lubná BTJ Sokol Kostelec u Holešova A2:16
1303. 02. 2019 09:00TJ Holešov GTJ Holešov F2:16
1301. 02. 2019 18:00TJ Slavia Kroměříž DTJ Bystřice pod Hostýnem E10:8
1408. 02. 2019 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem ETJ Holešov G12:6
1410. 02. 2019 09:00TJ Holešov FOÚ Lubná B6:12
1410. 02. 2019 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova ATJ Sokol Kostelec u Holešova B14:4
1408. 02. 2019 18:00TJ Sokol Morkovice CTJ Slavia Kroměříž D14:4
1524. 02. 2019 09:00TJ Slavia Kroměříž DTJ Holešov G0:18wo
1603. 03. 2019 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova BTJ Slavia Kroměříž D18:0wo
1710. 03. 2019 09:00TJ Sokol Kostelec u Holešova BTJ Holešov G12:6
1817. 03. 2019 09:00TJ Holešov GTJ Slavia Kroměříž D18:0wo
1924. 03. 2019 09:00TJ Slavia Kroměříž DTJ Sokol Kostelec u Holešova B0:18wo
2031. 03. 2019 09:00TJ Holešov GTJ Sokol Kostelec u Holešova B4:14
1/122. 02. 2019 18:00TJ Sokol Morkovice CTJ Bystřice pod Hostýnem E9:3
1/124. 02. 2019 09:00OÚ Lubná BTJ Holešov F9:3
1/203. 03. 2019 09:00TJ Bystřice pod Hostýnem ETJ Sokol Morkovice C6:9
1/203. 03. 2019 09:00TJ Holešov FOÚ Lubná B4:9
2/108. 03. 2019 18:00TJ Sokol Morkovice COÚ Lubná B1:9
2/214. 03. 2019 18:00OÚ Lubná BTJ Sokol Morkovice C9:3
žákovská liga
110. 10. 2018 17:00KST KoličínTJ Holešov B9:1
114. 10. 2018 20:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Sokol Kostelec u Holešova5:5
113. 10. 2018 09:00SK Spartak HulínTJ Slavia Kroměříž5:5
113. 10. 2018 09:00TJ Holešov AOÚ Lubná - žáci1:9
220. 10. 2018 09:00TJ Holešov BOÚ Lubná - žáci1:9
220. 10. 2018 09:00TJ Slavia KroměřížTJ Holešov A6:4
220. 10. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u HolešovaSK Spartak Hulín7:3
217. 10. 2018 17:00KST KoličínTJ Bystřice pod Hostýnem6:4
327. 10. 2018 09:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Holešov B7:3
324. 10. 2018 17:00KST KoličínSK Spartak Hulín6:4
327. 10. 2018 09:00TJ Holešov ATJ Sokol Kostelec u Holešova4:6
327. 10. 2018 09:00OÚ Lubná - žáciTJ Slavia Kroměříž8:2
410. 11. 2018 09:00TJ Holešov BTJ Slavia Kroměříž2:8
410. 11. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u HolešovaOÚ Lubná - žáci0:10
407. 11. 2018 17:00KST KoličínTJ Holešov A9:1
410. 11. 2018 09:00TJ Bystřice pod HostýnemSK Spartak Hulín7:3
517. 11. 2018 09:00SK Spartak HulínTJ Holešov B9:1
517. 11. 2018 09:00TJ Holešov ATJ Bystřice pod Hostýnem7:3
517. 11. 2018 09:00OÚ Lubná - žáciKST Količín8:2
517. 11. 2018 09:00TJ Slavia KroměřížTJ Sokol Kostelec u Holešova4:6
624. 11. 2018 09:00TJ Holešov BTJ Sokol Kostelec u Holešova3:7
621. 11. 2018 17:00KST KoličínTJ Slavia Kroměříž8:2
624. 11. 2018 09:00TJ Bystřice pod HostýnemOÚ Lubná - žáci1:9
624. 11. 2018 09:00SK Spartak HulínTJ Holešov A7:3
708. 12. 2018 09:00TJ Holešov ATJ Holešov B3:7
708. 12. 2018 09:00OÚ Lubná - žáciSK Spartak Hulín9:1
708. 12. 2018 09:00TJ Slavia KroměřížTJ Bystřice pod Hostýnem9:1
708. 12. 2018 09:00TJ Sokol Kostelec u HolešovaKST Količín7:3
812. 01. 2019 09:00TJ Holešov BKST Količín3:7
812. 01. 2019 09:00TJ Sokol Kostelec u HolešovaTJ Bystřice pod Hostýnem5:5
812. 01. 2019 09:00TJ Slavia KroměřížSK Spartak Hulín6:4
823. 01. 2019 17:30OÚ Lubná - žáciTJ Holešov A7:3
926. 01. 2019 09:00OÚ Lubná - žáciTJ Holešov B10:0
926. 01. 2019 09:00TJ Holešov ATJ Slavia Kroměříž3:7
926. 01. 2019 09:00SK Spartak HulínTJ Sokol Kostelec u Holešova3:7
926. 01. 2019 09:00TJ Bystřice pod HostýnemKST Količín1:9
1002. 02. 2019 09:00TJ Holešov BTJ Bystřice pod Hostýnem5:5
1002. 02. 2019 09:00SK Spartak HulínKST Količín1:9
1002. 02. 2019 09:00TJ Sokol Kostelec u HolešovaTJ Holešov A8:2
1002. 02. 2019 09:00TJ Slavia KroměřížOÚ Lubná - žáci6:4
1109. 02. 2019 09:00TJ Slavia KroměřížTJ Holešov B8:2
1109. 02. 2019 09:00OÚ Lubná - žáciTJ Sokol Kostelec u Holešova9:1
1109. 02. 2019 09:00TJ Holešov AKST Količín2:8
1109. 02. 2019 09:00SK Spartak HulínTJ Bystřice pod Hostýnem7:3
1209. 03. 2019 09:00TJ Holešov BSK Spartak Hulín2:8
1209. 03. 2019 09:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Holešov A2:8
1206. 03. 2019 17:00KST KoličínOÚ Lubná - žáci2:8
1213. 03. 2019 18:00TJ Sokol Kostelec u HolešovaTJ Slavia Kroměříž5:5
1316. 03. 2019 09:00TJ Sokol Kostelec u HolešovaTJ Holešov B6:4
1316. 03. 2019 09:00TJ Slavia KroměřížKST Količín8:2
1316. 03. 2019 09:00OÚ Lubná - žáciTJ Bystřice pod Hostýnem8:2
1316. 03. 2019 09:00TJ Holešov ASK Spartak Hulín7:3
1423. 03. 2019 09:00TJ Holešov BTJ Holešov A1:9
1423. 03. 2019 09:00SK Spartak HulínOÚ Lubná - žáci2:8
1423. 03. 2019 09:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Slavia Kroměříž8:2
1420. 03. 2019 17:00KST KoličínTJ Sokol Kostelec u Holešova8:2

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy