Výsledky
Okresní přebor I. třídy
121. 10. 2018 09:00SK Ježek Velké MeziříčíOrel Bystřice n.P.9:9
119. 10. 2018 18:00SK Sokol Lhotky BTK Autocolor Oslavice10:8
121. 10. 2018 09:00TJ Sokol Nížkov BTJ Žďár nad Sázavou D8:10
121. 10. 2018 09:00SK VídeňOstrov nad Oslavou12:6
121. 10. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí CTJ Sokol Polnička11:7
228. 10. 2018 09:00Orel Bystřice n.P.TJ Sokol Polnička9:9
225. 10. 2018 18:00Ostrov nad OslavouStolní tenis Velké Meziříčí C7:11
226. 10. 2018 17:30TJ Žďár nad Sázavou DSK Vídeň10:8
226. 10. 2018 18:00TK Autocolor OslaviceTJ Sokol Nížkov B11:7
228. 10. 2018 09:00SK Ježek Velké MeziříčíSK Sokol Lhotky B8:10
302. 11. 2018 18:00SK Sokol Lhotky BOrel Bystřice n.P.10:8
302. 11. 2018 18:30TJ Sokol Nížkov BSK Ježek Velké Meziříčí15:3
302. 11. 2018 18:30SK VídeňTK Autocolor Oslavice11:7
304. 11. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí CTJ Žďár nad Sázavou D10:8
302. 11. 2018 18:00
Ostrov nad Oslavou
TJ Sokol PolničkaOstrov nad Oslavou10:8
411. 11. 2018 09:00Orel Bystřice n.P.Ostrov nad Oslavou12:6
411. 11. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Polnička9:9
409. 11. 2018 18:00TK Autocolor OslaviceStolní tenis Velké Meziříčí C10:8
411. 11. 2018 09:00SK Ježek Velké MeziříčíSK Vídeň7:11
409. 11. 2018 18:30
Nížkov
SK Sokol Lhotky BTJ Sokol Nížkov B6:12
516. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nížkov BOrel Bystřice n.P.13:5
515. 11. 2018 19:00SK VídeňSK Sokol Lhotky B10:8
518. 11. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí CSK Ježek Velké Meziříčí14:4
518. 11. 2018 09:00TJ Sokol PolničkaTK Autocolor Oslavice9:9
518. 11. 2018 09:00Ostrov nad OslavouTJ Žďár nad Sázavou D7:11
625. 11. 2018 09:00Orel Bystřice n.P.TJ Žďár nad Sázavou D10:8
623. 11. 2018 18:00TK Autocolor OslaviceOstrov nad Oslavou9:9
623. 11. 2018 20:00SK Ježek Velké MeziříčíTJ Sokol Polnička10:8
624. 11. 2018 17:30SK Sokol Lhotky BStolní tenis Velké Meziříčí C6:12
625. 11. 2018 09:00TJ Sokol Nížkov BSK Vídeň11:7
702. 12. 2018 09:00SK VídeňOrel Bystřice n.P.13:5
702. 12. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí CTJ Sokol Nížkov B8:10
702. 12. 2018 09:00TJ Sokol PolničkaSK Sokol Lhotky B8:10
702. 12. 2018 09:00Ostrov nad OslavouSK Ježek Velké Meziříčí10:8
702. 12. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou DTK Autocolor Oslavice17:1
809. 12. 2018 09:00Orel Bystřice n.P.TK Autocolor Oslavice7:11
809. 12. 2018 09:00SK Ježek Velké MeziříčíTJ Žďár nad Sázavou D1:17
809. 12. 2018 09:00SK Sokol Lhotky BOstrov nad Oslavou12:6
809. 12. 2018 09:00TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Polnička13:5
807. 12. 2018 17:00SK VídeňStolní tenis Velké Meziříčí C9:9
916. 12. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí COrel Bystřice n.P.10:8
916. 12. 2018 09:00TJ Sokol PolničkaSK Vídeň9:9
916. 12. 2018 09:00Ostrov nad OslavouTJ Sokol Nížkov B7:11
916. 12. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou DSK Sokol Lhotky B13:5
914. 12. 2018 18:00TK Autocolor OslaviceSK Ježek Velké Meziříčí15:3
1006. 01. 2019 09:00Orel Bystřice n.P.SK Ježek Velké Meziříčí11:7
1004. 01. 2019 18:00TK Autocolor OslaviceSK Sokol Lhotky B13:5
1006. 01. 2019 09:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Nížkov B14:4
1006. 01. 2019 09:00Ostrov nad OslavouSK Vídeň10:8
1006. 01. 2019 09:00TJ Sokol PolničkaStolní tenis Velké Meziříčí C9:9
1113. 01. 2019 09:00TJ Sokol PolničkaOrel Bystřice n.P.9:9
1113. 01. 2019 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí COstrov nad Oslavou9:9
1113. 01. 2019 09:00SK VídeňTJ Žďár nad Sázavou D9:9
1111. 01. 2019 19:00TJ Sokol Nížkov BTK Autocolor Oslavice9:9
1111. 01. 2019 18:00SK Sokol Lhotky BSK Ježek Velké Meziříčí14:4
1220. 01. 2019 09:00Orel Bystřice n.P.SK Sokol Lhotky B8:10
1220. 01. 2019 09:00SK Ježek Velké MeziříčíTJ Sokol Nížkov B5:13
1218. 01. 2019 18:00TK Autocolor OslaviceSK Vídeň8:10
1220. 01. 2019 09:00TJ Žďár nad Sázavou DStolní tenis Velké Meziříčí C12:6
1220. 01. 2019 09:00
Polnička
Ostrov nad OslavouTJ Sokol Polnička9:9
1327. 01. 2019 09:00Ostrov nad OslavouOrel Bystřice n.P.9:9
1327. 01. 2019 09:00TJ Sokol PolničkaTJ Žďár nad Sázavou D10:8
1327. 01. 2019 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí CTK Autocolor Oslavice9:9
1327. 01. 2019 09:00SK VídeňSK Ježek Velké Meziříčí11:7
1325. 01. 2019 19:00
Lhotky
TJ Sokol Nížkov BSK Sokol Lhotky B5:13
1403. 02. 2019 09:00Orel Bystřice n.P.TJ Sokol Nížkov B13:5
1431. 01. 2019 18:30SK Sokol Lhotky BSK Vídeň10:8
1403. 02. 2019 09:00SK Ježek Velké MeziříčíStolní tenis Velké Meziříčí C6:12
1401. 02. 2019 18:00TK Autocolor OslaviceTJ Sokol Polnička14:4
1403. 02. 2019 09:00TJ Žďár nad Sázavou DOstrov nad Oslavou9:9
1510. 02. 2019 09:00TJ Žďár nad Sázavou DOrel Bystřice n.P.14:4
1510. 02. 2019 09:00Ostrov nad OslavouTK Autocolor Oslavice10:8
1510. 02. 2019 09:00TJ Sokol PolničkaSK Ježek Velké Meziříčí8:10
1508. 02. 2019 17:30Stolní tenis Velké Meziříčí CSK Sokol Lhotky B15:3
1508. 02. 2019 18:30SK VídeňTJ Sokol Nížkov B6:12
1617. 02. 2019 09:00Orel Bystřice n.P.SK Vídeň11:7
1615. 02. 2019 18:00TJ Sokol Nížkov BStolní tenis Velké Meziříčí C8:10
1622. 02. 2019 18:00SK Sokol Lhotky BTJ Sokol Polnička9:9
1617. 02. 2019 09:00SK Ježek Velké MeziříčíOstrov nad Oslavou11:7
1615. 02. 2019 18:00TK Autocolor OslaviceTJ Žďár nad Sázavou D9:9
1722. 02. 2019 18:00TK Autocolor OslaviceOrel Bystřice n.P.8:10
1724. 02. 2019 09:00TJ Žďár nad Sázavou DSK Ježek Velké Meziříčí17:1
1724. 02. 2019 09:00Ostrov nad OslavouSK Sokol Lhotky B8:10
1724. 02. 2019 09:00TJ Sokol PolničkaTJ Sokol Nížkov B10:8
1724. 02. 2019 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí CSK Vídeň15:3
1803. 03. 2019 09:00Orel Bystřice n.P.Stolní tenis Velké Meziříčí C5:13
1803. 03. 2019 09:00SK VídeňTJ Sokol Polnička9:9
1803. 03. 2019 09:00TJ Sokol Nížkov BOstrov nad Oslavou12:6
1828. 02. 2019 18:00SK Sokol Lhotky BTJ Žďár nad Sázavou D5:13
1803. 03. 2019 09:00SK Ježek Velké MeziříčíTK Autocolor Oslavice14:4
Okresní přebor II. třídy
121. 10. 2018 09:00TJ Spartak Velká BítešSK Nové Dvory B7:11
121. 10. 2018 09:00TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Nové Město na Moravě B8:10
121. 10. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Sokol Nížkov C17:1
121. 10. 2018 09:00TK Autocolor Oslavice BTJ Netín12:6
121. 10. 2018 09:00TJ Sokol Nové VeselíTJ Sokol Polnička B9:9
228. 10. 2018 09:00SK Nové Dvory BTJ Sokol Polnička B8:10
225. 10. 2018 18:00TJ NetínTJ Sokol Nové Veselí8:10
228. 10. 2018 09:00TJ Sokol Nížkov CTK Autocolor Oslavice B8:10
228. 10. 2018 09:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Žďár nad Sázavou E8:10
228. 10. 2018 09:00TJ Spartak Velká BítešTJ Spartak Velká Bíteš B10:8
304. 11. 2018 09:00TJ Spartak Velká Bíteš BSK Nové Dvory B8:10
304. 11. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Spartak Velká Bíteš14:4
304. 11. 2018 09:00TK Autocolor Oslavice BTJ Nové Město na Moravě B11:7
307. 11. 2018 18:30TJ Sokol Nové VeselíTJ Sokol Nížkov C10:8
304. 11. 2018 09:00TJ Sokol Polnička BTJ Netín9:9
411. 11. 2018 09:00SK Nové Dvory BTJ Netín10:8
411. 11. 2018 09:00TJ Sokol Nížkov CTJ Sokol Polnička B8:10
412. 11. 2018 17:30TJ Nové Město na Moravě BTJ Sokol Nové Veselí11:7
416. 11. 2018 18:30TJ Spartak Velká BítešTK Autocolor Oslavice B9:9
411. 11. 2018 09:00TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Žďár nad Sázavou E8:10
518. 11. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou ESK Nové Dvory B8:10
518. 11. 2018 09:00TK Autocolor Oslavice BTJ Spartak Velká Bíteš B12:6
518. 11. 2018 09:00TJ Sokol Nové VeselíTJ Spartak Velká Bíteš4:14
518. 11. 2018 09:00TJ Sokol Polnička BTJ Nové Město na Moravě B10:8
518. 11. 2018 09:00TJ NetínTJ Sokol Nížkov C10:8
623. 11. 2018 18:00SK Nové Dvory BTJ Sokol Nížkov C14:4
625. 11. 2018 09:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Netín11:7
625. 11. 2018 09:00TJ Spartak Velká BítešTJ Sokol Polnička B15:3
624. 11. 2018 15:30TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Sokol Nové Veselí6:12
625. 11. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou ETK Autocolor Oslavice B10:8
702. 12. 2018 09:00TK Autocolor Oslavice BSK Nové Dvory B12:6
702. 12. 2018 09:00TJ Sokol Nové VeselíTJ Žďár nad Sázavou E7:11
702. 12. 2018 09:00TJ Sokol Polnička BTJ Spartak Velká Bíteš B11:7
702. 12. 2018 09:00TJ NetínTJ Spartak Velká Bíteš7:11
704. 12. 2018 18:00TJ Sokol Nížkov CTJ Nové Město na Moravě B9:9
809. 12. 2018 09:00SK Nové Dvory BTJ Nové Město na Moravě B8:10
809. 12. 2018 10:00TJ Spartak Velká BítešTJ Sokol Nížkov C13:5
809. 12. 2018 09:00TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Netín11:7
809. 12. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Sokol Polnička B11:7
807. 12. 2018 18:00TK Autocolor Oslavice BTJ Sokol Nové Veselí15:3
916. 12. 2018 09:00TJ Sokol Nové VeselíSK Nové Dvory B3:15
914. 12. 2018 18:00TJ Sokol Polnička BTK Autocolor Oslavice B9:9
916. 12. 2018 09:00TJ NetínTJ Žďár nad Sázavou E9:9
916. 12. 2018 09:00TJ Sokol Nížkov CTJ Spartak Velká Bíteš B14:4
916. 12. 2018 09:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Spartak Velká Bíteš12:6
1006. 01. 2019 09:00SK Nové Dvory BTJ Spartak Velká Bíteš10:8
1006. 01. 2019 09:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Spartak Velká Bíteš B7:11
1006. 01. 2019 09:00TJ Sokol Nížkov CTJ Žďár nad Sázavou E6:12
1006. 01. 2019 09:00TJ NetínTK Autocolor Oslavice B7:11
1006. 01. 2019 09:00TJ Sokol Polnička BTJ Sokol Nové Veselí11:7
1113. 01. 2019 09:00TJ Sokol Polnička BSK Nové Dvory B9:9
1109. 01. 2019 18:15TJ Sokol Nové VeselíTJ Netín14:4
1113. 01. 2019 09:00TK Autocolor Oslavice BTJ Sokol Nížkov C11:7
1118. 01. 2019 17:30TJ Žďár nad Sázavou ETJ Nové Město na Moravě B13:5
1114. 12. 2018 18:30TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Spartak Velká Bíteš7:11
1220. 01. 2019 09:00SK Nové Dvory BTJ Spartak Velká Bíteš B13:5
1220. 01. 2019 09:00TJ Spartak Velká BítešTJ Žďár nad Sázavou E1:17
1220. 01. 2019 09:00TJ Nové Město na Moravě BTK Autocolor Oslavice B15:3
1215. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nížkov CTJ Sokol Nové Veselí7:11
1220. 01. 2019 09:00TJ NetínTJ Sokol Polnička B5:13
1327. 01. 2019 09:00TJ NetínSK Nové Dvory B13:5
1327. 01. 2019 09:00TJ Sokol Polnička BTJ Sokol Nížkov C12:6
1323. 01. 2019 18:15TJ Sokol Nové VeselíTJ Nové Město na Moravě B9:9
1327. 01. 2019 09:00TK Autocolor Oslavice BTJ Spartak Velká Bíteš9:9
1327. 01. 2019 09:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Spartak Velká Bíteš B17:1
1408. 02. 2019 17:30SK Nové Dvory BTJ Žďár nad Sázavou E5:13
1403. 02. 2019 09:00TJ Spartak Velká Bíteš BTK Autocolor Oslavice B8:10
1402. 02. 2019 15:30TJ Spartak Velká BítešTJ Sokol Nové Veselí9:9
1403. 02. 2019 09:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Sokol Polnička B9:9
1403. 02. 2019 09:00TJ Sokol Nížkov CTJ Netín7:11
1510. 02. 2019 09:00TJ Sokol Nížkov CSK Nové Dvory B10:8
1510. 02. 2019 09:00TJ NetínTJ Nové Město na Moravě B9:9
1510. 02. 2019 09:00TJ Sokol Polnička BTJ Spartak Velká Bíteš8:10
1510. 02. 2019 09:00TJ Sokol Nové VeselíTJ Spartak Velká Bíteš B9:9
1510. 02. 2019 09:00TK Autocolor Oslavice BTJ Žďár nad Sázavou E4:14
1617. 02. 2019 09:00SK Nové Dvory BTK Autocolor Oslavice B9:9
1617. 02. 2019 09:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Sokol Nové Veselí17:1
1617. 02. 2019 09:00TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Sokol Polnička B8:10
1617. 02. 2019 09:00TJ Spartak Velká BítešTJ Netín16:2
1617. 02. 2019 09:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Sokol Nížkov C10:8
1724. 02. 2019 09:00TJ Nové Město na Moravě BSK Nové Dvory B9:9
1724. 02. 2019 09:00TJ Sokol Nížkov CTJ Spartak Velká Bíteš3:15
1723. 02. 2019 17:30TJ NetínTJ Spartak Velká Bíteš B9:9
1724. 02. 2019 09:00TJ Sokol Polnička BTJ Žďár nad Sázavou E9:9
1724. 02. 2019 09:00TJ Sokol Nové VeselíTK Autocolor Oslavice B10:8
1803. 03. 2019 09:00SK Nové Dvory BTJ Sokol Nové Veselí13:5
1803. 03. 2019 09:00TK Autocolor Oslavice BTJ Sokol Polnička B10:8
1803. 03. 2019 09:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Netín16:2
1803. 03. 2019 09:00TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Sokol Nížkov C7:11
1801. 03. 2019 18:30TJ Spartak Velká BítešTJ Nové Město na Moravě B10:8
Okresní přebor III. třídy
121. 10. 2018 09:00TJ Sokol Polnička CTJ Řečice8:10
121. 10. 2018 09:00SK Sokol Lhotky CTJ Bory9:9
125. 10. 2018 18:00
Borovnice
TJ Žďár nad Sázavou FKST Borovnice15:3
121. 10. 2018 09:00TJ Sokol Malá LoseniceFryšava10:8
121. 10. 2018 09:00Orel Bystřice n.P. BTJ Sokol Rovečné B8:10
228. 10. 2018 10:00TJ ŘečiceTJ Sokol Rovečné B6:12
228. 10. 2018 09:00FryšavaOrel Bystřice n.P. B5:13
201. 11. 2018 18:00KST BorovniceTJ Sokol Malá Losenice11:7
228. 10. 2018 09:00TJ BoryTJ Žďár nad Sázavou F7:11
228. 10. 2018 09:00TJ Sokol Polnička CSK Sokol Lhotky C12:6
304. 11. 2018 09:00SK Sokol Lhotky CTJ Řečice3:15
301. 11. 2018 18:00
Polnička
TJ Žďár nad Sázavou FTJ Sokol Polnička C16:2
304. 11. 2018 09:00TJ Sokol Malá LoseniceTJ Bory10:8
304. 11. 2018 09:00Orel Bystřice n.P. BKST Borovnice7:11
304. 11. 2018 09:00TJ Sokol Rovečné BFryšava16:2
414. 11. 2018 17:30TJ ŘečiceFryšava7:11
411. 11. 2018 09:00KST BorovniceTJ Sokol Rovečné B9:9
411. 11. 2018 09:00TJ BoryOrel Bystřice n.P. B8:10
411. 11. 2018 09:00TJ Sokol Polnička CTJ Sokol Malá Losenice7:11
411. 11. 2018 09:00
Žďár
SK Sokol Lhotky CTJ Žďár nad Sázavou F4:14
516. 11. 2018 17:00TJ Žďár nad Sázavou FTJ Řečice15:3
516. 11. 2018 19:00TJ Sokol Malá LoseniceSK Sokol Lhotky C12:6
518. 11. 2018 09:00Orel Bystřice n.P. BTJ Sokol Polnička C9:9
518. 11. 2018 09:00TJ Sokol Rovečné BTJ Bory14:4
518. 11. 2018 09:00FryšavaKST Borovnice13:5
628. 11. 2018 18:00
Borovnice
TJ ŘečiceKST Borovnice8:10
625. 11. 2018 09:00TJ BoryFryšava7:11
625. 11. 2018 09:00TJ Sokol Polnička CTJ Sokol Rovečné B3:15
625. 11. 2018 09:00SK Sokol Lhotky COrel Bystřice n.P. B5:13
621. 11. 2018 19:00TJ Žďár nad Sázavou FTJ Sokol Malá Losenice12:6
702. 12. 2018 10:00
Řečice
TJ Sokol Malá LoseniceTJ Řečice7:11
702. 12. 2018 09:00Orel Bystřice n.P. BTJ Žďár nad Sázavou F8:10
702. 12. 2018 09:00TJ Sokol Rovečné BSK Sokol Lhotky C17:1
702. 12. 2018 09:00FryšavaTJ Sokol Polnička C13:5
706. 12. 2018 18:00KST BorovniceTJ Bory10:8
810. 12. 2018 17:30TJ ŘečiceTJ Bory12:6
809. 12. 2018 09:00TJ Sokol Polnička CKST Borovnice6:12
809. 12. 2018 12:00SK Sokol Lhotky CFryšava4:14
809. 12. 2018 09:00TJ Žďár nad Sázavou FTJ Sokol Rovečné B9:9
809. 12. 2018 09:00TJ Sokol Malá LoseniceOrel Bystřice n.P. B8:10
916. 12. 2018 09:00Orel Bystřice n.P. BTJ Řečice11:7
916. 12. 2018 09:00TJ Sokol Rovečné BTJ Sokol Malá Losenice16:2
916. 12. 2018 09:00FryšavaTJ Žďár nad Sázavou F5:13
916. 12. 2018 09:00
Lhotky
KST BorovniceSK Sokol Lhotky C12:6
916. 12. 2018 09:00TJ BoryTJ Sokol Polnička C14:4
1009. 01. 2019 17:00TJ ŘečiceTJ Sokol Polnička C12:6
1006. 01. 2019 09:00TJ BorySK Sokol Lhotky C12:6
1006. 01. 2019 09:00
Žďár
KST BorovniceTJ Žďár nad Sázavou F3:15
1006. 01. 2019 09:00FryšavaTJ Sokol Malá Losenice9:9
1006. 01. 2019 09:00TJ Sokol Rovečné BOrel Bystřice n.P. B12:6
1113. 01. 2019 09:00TJ Sokol Rovečné BTJ Řečice8:10
1113. 01. 2019 09:00Orel Bystřice n.P. BFryšava13:5
1113. 01. 2019 09:00TJ Sokol Malá LoseniceKST Borovnice8:10
1121. 01. 2019 18:00
povoleno odložení z důvodu účasti hráčů na BTM
TJ Žďár nad Sázavou FTJ Bory15:3
1113. 01. 2019 09:00SK Sokol Lhotky CTJ Sokol Polnička C9:9
1220. 01. 2019 10:00TJ ŘečiceSK Sokol Lhotky C14:4
1217. 01. 2019 18:00TJ Sokol Polnička CTJ Žďár nad Sázavou F2:16
1220. 01. 2019 09:00TJ BoryTJ Sokol Malá Losenice8:10
1220. 01. 2019 09:00KST BorovniceOrel Bystřice n.P. B12:6
1224. 01. 2019 18:00FryšavaTJ Sokol Rovečné B5:13
1327. 01. 2019 09:00FryšavaTJ Řečice7:11
1327. 01. 2019 09:00TJ Sokol Rovečné BKST Borovnice11:7
1327. 01. 2019 09:00Orel Bystřice n.P. BTJ Bory16:2
1327. 01. 2019 09:00TJ Sokol Malá LoseniceTJ Sokol Polnička C14:4
1301. 02. 2019 18:00
Lhotky
TJ Žďár nad Sázavou FSK Sokol Lhotky C18:0
1404. 02. 2019 17:00TJ ŘečiceTJ Žďár nad Sázavou F6:12
1403. 02. 2019 09:00SK Sokol Lhotky CTJ Sokol Malá Losenice6:12
1403. 02. 2019 09:00TJ Sokol Polnička COrel Bystřice n.P. B4:14
1401. 02. 2019 17:30TJ BoryTJ Sokol Rovečné B3:15
1431. 01. 2019 19:00KST BorovniceFryšava12:6
1510. 02. 2019 09:00
Jimramov
KST BorovniceTJ Řečice7:11
1510. 02. 2019 09:00FryšavaTJ Bory7:11
1510. 02. 2019 09:00TJ Sokol Rovečné BTJ Sokol Polnička C15:3
1510. 02. 2019 09:00Orel Bystřice n.P. BSK Sokol Lhotky C16:2
1506. 02. 2019 17:30TJ Sokol Malá LoseniceTJ Žďár nad Sázavou F11:7
1613. 02. 2019 18:00
Malá Losenice
TJ ŘečiceTJ Sokol Malá Losenice12:6
1616. 02. 2019 09:00TJ Žďár nad Sázavou FOrel Bystřice n.P. B11:7
1617. 02. 2019 09:00SK Sokol Lhotky CTJ Sokol Rovečné B4:14
1617. 02. 2019 17:00TJ Sokol Polnička CFryšava13:5
1617. 02. 2019 09:00TJ BoryKST Borovnice7:11
1724. 02. 2019 09:00TJ BoryTJ Řečice11:7
1721. 02. 2019 18:00KST BorovniceTJ Sokol Polnička C12:6
1724. 02. 2019 09:00FryšavaSK Sokol Lhotky C11:7
1722. 02. 2019 18:00TJ Sokol Rovečné BTJ Žďár nad Sázavou F2:16
1724. 02. 2019 09:00Orel Bystřice n.P. BTJ Sokol Malá Losenice18:0
1803. 03. 2019 10:00TJ ŘečiceOrel Bystřice n.P. B10:8
1825. 02. 2019 18:00TJ Sokol Malá LoseniceTJ Sokol Rovečné B7:11
1803. 03. 2019 09:00TJ Žďár nad Sázavou FFryšava13:5
1828. 02. 2019 18:00
Borovnice
SK Sokol Lhotky CKST Borovnice2:16
1803. 03. 2019 09:00TJ Sokol Polnička CTJ Bory12:6
Okresní přebor IV. třídy
121. 10. 2018 11:00
Nové Veselí
TJ PoděšínTJ Sokol Nové Veselí B11:7
121. 10. 2018 09:00SK SvětnovTJ Nové Město na Moravě C18:0
119. 10. 2018 18:30SK Dolní HeřmaniceTJ Netín B16:2
121. 10. 2018 09:00SK SázavaTJ Škrdlovice7:11
121. 10. 2018 09:00TJ Sokol JámySK Moravec3:15
228. 10. 2018 09:00TJ Sokol Nové Veselí BSK Moravec10:8
204. 11. 2018 14:00TJ ŠkrdloviceTJ Sokol Jámy13:5
228. 10. 2018 11:30TJ Netín BSK Sázava6:12
228. 10. 2018 09:00TJ Nové Město na Moravě CSK Dolní Heřmanice5:13
228. 10. 2018 09:00TJ PoděšínSK Světnov4:14
304. 11. 2018 09:00SK SvětnovTJ Sokol Nové Veselí B14:4
302. 11. 2018 19:00SK Dolní HeřmaniceTJ Poděšín11:7
304. 11. 2018 09:00SK SázavaTJ Nové Město na Moravě C12:6
301. 11. 2018 18:00TJ Sokol JámyTJ Netín B8:10
304. 11. 2018 09:00SK MoravecTJ Škrdlovice5:13
411. 11. 2018 09:00TJ Sokol Nové Veselí BTJ Škrdlovice5:13
411. 11. 2018 09:00TJ Netín BSK Moravec6:12
411. 11. 2018 09:00TJ Nové Město na Moravě CTJ Sokol Jámy13:5
411. 11. 2018 09:00TJ PoděšínSK Sázava9:9
411. 11. 2018 09:00SK SvětnovSK Dolní Heřmanice13:5
516. 11. 2018 19:00SK Dolní HeřmaniceTJ Sokol Nové Veselí B10:8
518. 11. 2018 09:00
Světnov
SK SázavaSK Světnov2:16
518. 11. 2018 09:00TJ Sokol JámyTJ Poděšín2:16
518. 11. 2018 09:00SK MoravecTJ Nové Město na Moravě C12:6
518. 11. 2018 09:00TJ ŠkrdloviceTJ Netín B15:3
625. 11. 2018 09:00TJ Sokol Nové Veselí BTJ Netín B13:5
625. 11. 2018 09:00TJ Nové Město na Moravě CTJ Škrdlovice4:14
601. 12. 2018 18:00TJ PoděšínSK Moravec7:11
625. 11. 2018 09:00SK SvětnovTJ Sokol Jámy16:2
625. 11. 2018 09:00
Sázava
SK Dolní HeřmaniceSK Sázava14:4
702. 12. 2018 11:00
Nové Veselí
SK SázavaTJ Sokol Nové Veselí B10:8
702. 12. 2018 09:00TJ Sokol JámySK Dolní Heřmanice5:13
702. 12. 2018 09:00SK MoravecSK Světnov6:12
702. 12. 2018 09:00TJ ŠkrdloviceTJ Poděšín13:5
702. 12. 2018 11:30TJ Netín BTJ Nové Město na Moravě C5:13
809. 12. 2018 09:00TJ Sokol Nové Veselí BTJ Nové Město na Moravě C13:5
809. 12. 2018 09:00TJ PoděšínTJ Netín B15:3
809. 12. 2018 09:00SK SvětnovTJ Škrdlovice7:11
809. 12. 2018 16:00SK Dolní HeřmaniceSK Moravec12:6
809. 12. 2018 09:00SK SázavaTJ Sokol Jámy13:5
916. 12. 2018 09:00TJ Sokol JámyTJ Sokol Nové Veselí B4:14
916. 12. 2018 09:00SK MoravecSK Sázava9:9
916. 12. 2018 19:00
Dolní Heřmanice
TJ ŠkrdloviceSK Dolní Heřmanice12:6
916. 12. 2018 11:30TJ Netín BSK Světnov4:14
916. 12. 2018 09:00TJ Nové Město na Moravě CTJ Poděšín2:16
1006. 01. 2019 09:00
Poděšín
TJ Sokol Nové Veselí BTJ Poděšín5:13
1006. 01. 2019 09:00TJ Nové Město na Moravě CSK Světnov2:16
1006. 01. 2019 11:30TJ Netín BSK Dolní Heřmanice5:13
1006. 01. 2019 09:00TJ ŠkrdloviceSK Sázava12:6
1006. 01. 2019 09:00SK MoravecTJ Sokol Jámy17:1
1113. 01. 2019 09:00SK MoravecTJ Sokol Nové Veselí B16:2
1111. 01. 2019 18:30TJ Sokol JámyTJ Škrdlovice8:10
1113. 01. 2019 09:00SK SázavaTJ Netín B10:8
1113. 01. 2019 16:00SK Dolní HeřmaniceTJ Nové Město na Moravě C11:7
1113. 01. 2019 09:00SK SvětnovTJ Poděšín17:1
1216. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nové Veselí BSK Světnov4:14
1220. 01. 2019 09:00TJ PoděšínSK Dolní Heřmanice7:11
1220. 01. 2019 09:00TJ Nové Město na Moravě CSK Sázava10:8
1220. 01. 2019 11:30TJ Netín BTJ Sokol Jámy9:9
1214. 01. 2019 19:00TJ ŠkrdloviceSK Moravec14:4
1327. 01. 2019 11:00
Nové Veselí
TJ ŠkrdloviceTJ Sokol Nové Veselí B13:5
1327. 01. 2019 17:00SK MoravecTJ Netín B16:2
1327. 01. 2019 09:00TJ Sokol JámyTJ Nové Město na Moravě C4:14
1327. 01. 2019 09:00SK SázavaTJ Poděšín8:10
1327. 01. 2019 09:00SK Dolní HeřmaniceSK Světnov7:11
1403. 02. 2019 09:00TJ Sokol Nové Veselí BSK Dolní Heřmanice5:13
1403. 02. 2019 09:00
Sázava
SK SvětnovSK Sázava16:2
1403. 02. 2019 09:00TJ PoděšínTJ Sokol Jámy15:3
1403. 02. 2019 09:00TJ Nové Město na Moravě CSK Moravec7:11
1403. 02. 2019 09:00TJ Netín BTJ Škrdlovice2:16
1510. 02. 2019 11:30TJ Netín BTJ Sokol Nové Veselí B9:9
1507. 02. 2019 18:30TJ ŠkrdloviceTJ Nové Město na Moravě C11:7
1510. 02. 2019 09:00
Poděšín
SK MoravecTJ Poděšín12:6
1510. 02. 2019 09:00TJ Sokol JámySK Světnov2:16
1510. 02. 2019 09:00
Dolní Heřmanice
SK SázavaSK Dolní Heřmanice4:14
1617. 02. 2019 09:00
Sázava
TJ Sokol Nové Veselí BSK Sázava9:9
1615. 02. 2019 18:00SK Dolní HeřmaniceTJ Sokol Jámy16:2
1617. 02. 2019 09:00SK SvětnovSK Moravec13:5
1617. 02. 2019 09:00TJ PoděšínTJ Škrdlovice9:9
1617. 02. 2019 09:00TJ Nové Město na Moravě CTJ Netín B13:5
1724. 02. 2019 09:00TJ Nové Město na Moravě CTJ Sokol Nové Veselí B12:6
1724. 02. 2019 11:30TJ Netín BTJ Poděšín1:17
1723. 02. 2019 18:45TJ ŠkrdloviceSK Světnov9:9
1724. 02. 2019 17:00SK MoravecSK Dolní Heřmanice9:9
1724. 02. 2019 09:00TJ Sokol JámySK Sázava4:14
1803. 03. 2019 09:00TJ Sokol Nové Veselí BTJ Sokol Jámy18:0wo
1803. 03. 2019 09:00SK SázavaSK Moravec8:10
1801. 03. 2019 18:45
Škrdlovice
SK Dolní HeřmaniceTJ Škrdlovice7:11
1803. 03. 2019 09:00SK SvětnovTJ Netín B15:3
1803. 03. 2019 09:00TJ PoděšínTJ Nové Město na Moravě C11:7
Okresní přebor V. třídy
121. 10. 2018 11:30
Jámy
TJ Poděšín BTJ Sokol Jámy B14:4
119. 10. 2018 18:30TJ Spartak Velká Bíteš CTJ Sokol Vlkov6:12
121. 10. 2018 09:00KST Borovnice BTJ Sokol Nížkov D7:11
121. 10. 2018 11:30TJ Sokol Malá Losenice BTJ Sokol Sněžné9:9
121. 10. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DSK Moravec B8:10
228. 10. 2018 09:00TJ Sokol Jámy BSK Moravec B7:11
228. 10. 2018 09:00TJ Sokol SněžnéStolní tenis Velké Meziříčí D18:0
230. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nížkov DTJ Sokol Malá Losenice B11:7
226. 10. 2018 19:00TJ Sokol VlkovKST Borovnice B9:9
228. 10. 2018 09:00TJ Poděšín BTJ Spartak Velká Bíteš C8:10
302. 11. 2018 18:30TJ Spartak Velká Bíteš CTJ Sokol Jámy B16:2
302. 11. 2018 18:00KST Borovnice BTJ Poděšín B3:15
304. 11. 2018 11:30TJ Sokol Malá Losenice BTJ Sokol Vlkov6:12
304. 11. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DTJ Sokol Nížkov D0:18
303. 11. 2018 17:00SK Moravec BTJ Sokol Sněžné5:13
411. 11. 2018 09:00TJ Sokol Jámy BTJ Sokol Sněžné0:18wo
411. 11. 2018 16:00TJ Sokol Nížkov DSK Moravec B15:3
409. 11. 2018 17:30TJ Sokol VlkovStolní tenis Velké Meziříčí D18:0
409. 11. 2018 18:00TJ Poděšín BTJ Sokol Malá Losenice B15:3
409. 11. 2018 18:30TJ Spartak Velká Bíteš CKST Borovnice B8:10
518. 11. 2018 09:00KST Borovnice BTJ Sokol Jámy B12:6
517. 11. 2018 17:00TJ Sokol Malá Losenice BTJ Spartak Velká Bíteš C11:7
518. 11. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DTJ Poděšín B1:17
518. 11. 2018 09:00SK Moravec BTJ Sokol Vlkov5:13
518. 11. 2018 09:00TJ Sokol SněžnéTJ Sokol Nížkov D14:4
625. 11. 2018 09:00TJ Sokol Jámy BTJ Sokol Nížkov D1:17
625. 11. 2018 15:00TJ Sokol VlkovTJ Sokol Sněžné10:8
622. 11. 2018 17:00TJ Poděšín BSK Moravec B17:1
625. 11. 2018 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CStolní tenis Velké Meziříčí D15:3
625. 11. 2018 09:00KST Borovnice BTJ Sokol Malá Losenice B7:11
702. 12. 2018 11:30TJ Sokol Malá Losenice BTJ Sokol Jámy B13:5
702. 12. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DKST Borovnice B1:17
701. 12. 2018 15:00SK Moravec BTJ Spartak Velká Bíteš C6:12
702. 12. 2018 09:00TJ Sokol SněžnéTJ Poděšín B10:8
702. 12. 2018 13:00TJ Sokol Nížkov DTJ Sokol Vlkov8:10
807. 12. 2018 18:30TJ Sokol Jámy BTJ Sokol Vlkov3:15
809. 12. 2018 09:00TJ Poděšín BTJ Sokol Nížkov D4:14
809. 12. 2018 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CTJ Sokol Sněžné3:15
809. 12. 2018 09:00KST Borovnice BSK Moravec B16:2
809. 12. 2018 11:30TJ Sokol Malá Losenice BStolní tenis Velké Meziříčí D15:3
916. 12. 2018 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DTJ Sokol Jámy B6:12
912. 12. 2018 17:00SK Moravec BTJ Sokol Malá Losenice B2:16
916. 12. 2018 09:00TJ Sokol SněžnéKST Borovnice B12:6
916. 12. 2018 11:30TJ Sokol Nížkov DTJ Spartak Velká Bíteš C11:7
910. 12. 2018 18:00TJ Sokol VlkovTJ Poděšín B7:11
1006. 01. 2019 09:00
Poděšín
TJ Sokol Jámy BTJ Poděšín B1:17
1006. 01. 2019 09:00TJ Sokol VlkovTJ Spartak Velká Bíteš C11:7
1008. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nížkov DKST Borovnice B15:3
1006. 01. 2019 09:00TJ Sokol SněžnéTJ Sokol Malá Losenice B18:0wo
1006. 01. 2019 09:00SK Moravec BStolní tenis Velké Meziříčí D16:2
1113. 01. 2019 09:00SK Moravec BTJ Sokol Jámy B5:13
1113. 01. 2019 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DTJ Sokol Sněžné4:14
1117. 01. 2019 19:00TJ Sokol Malá Losenice BTJ Sokol Nížkov D9:9
1118. 01. 2019 18:00
Vlkov
KST Borovnice BTJ Sokol Vlkov6:12
1113. 01. 2019 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CTJ Poděšín B10:8
1220. 01. 2019 09:00TJ Sokol Jámy BTJ Spartak Velká Bíteš C7:11
1220. 01. 2019 09:00TJ Poděšín BKST Borovnice B14:4
1220. 01. 2019 14:00TJ Sokol VlkovTJ Sokol Malá Losenice B16:2
1218. 01. 2019 17:30TJ Sokol Nížkov DStolní tenis Velké Meziříčí D18:0
1220. 01. 2019 09:00TJ Sokol SněžnéSK Moravec B18:0
1327. 01. 2019 09:00TJ Sokol SněžnéTJ Sokol Jámy B16:2
1325. 01. 2019 18:00SK Moravec BTJ Sokol Nížkov D0:18
1325. 01. 2019 17:30Stolní tenis Velké Meziříčí DTJ Sokol Vlkov5:13
1327. 01. 2019 11:30TJ Sokol Malá Losenice BTJ Poděšín B13:5
1325. 01. 2019 18:00KST Borovnice BTJ Spartak Velká Bíteš C10:8
1403. 02. 2019 09:00TJ Sokol Jámy BKST Borovnice B8:10
1401. 02. 2019 18:30TJ Spartak Velká Bíteš CTJ Sokol Malá Losenice B9:9
1403. 02. 2019 09:00TJ Poděšín BStolní tenis Velké Meziříčí D13:5
1401. 02. 2019 18:00TJ Sokol VlkovSK Moravec B14:4
1403. 02. 2019 11:30TJ Sokol Nížkov DTJ Sokol Sněžné12:6
1510. 02. 2019 11:30TJ Sokol Nížkov DTJ Sokol Jámy B17:1
1510. 02. 2019 09:00TJ Sokol SněžnéTJ Sokol Vlkov14:4
1508. 02. 2019 18:00SK Moravec BTJ Poděšín B5:13
1510. 02. 2019 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DTJ Spartak Velká Bíteš C3:15
1510. 02. 2019 11:30TJ Sokol Malá Losenice BKST Borovnice B14:4
1623. 02. 2019 09:00TJ Sokol Jámy BTJ Sokol Malá Losenice B7:11
1617. 02. 2019 09:00KST Borovnice BStolní tenis Velké Meziříčí D15:3
1617. 02. 2019 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CSK Moravec B8:10
1617. 02. 2019 09:00TJ Poděšín BTJ Sokol Sněžné6:12
1616. 02. 2019 15:00
Nížkov
TJ Sokol VlkovTJ Sokol Nížkov D8:10
1722. 02. 2019 18:00TJ Sokol VlkovTJ Sokol Jámy B12:6
1719. 02. 2019 18:00TJ Sokol Nížkov DTJ Poděšín B12:6
1724. 02. 2019 09:00TJ Sokol SněžnéTJ Spartak Velká Bíteš C14:4
1722. 02. 2019 18:00SK Moravec BKST Borovnice B2:16
1724. 02. 2019 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DTJ Sokol Malá Losenice B10:8
1801. 03. 2019 18:00TJ Sokol Jámy BStolní tenis Velké Meziříčí D13:5
1801. 03. 2019 18:00TJ Sokol Malá Losenice BSK Moravec B11:7
1803. 03. 2019 09:00KST Borovnice BTJ Sokol Sněžné3:15
1803. 03. 2019 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CTJ Sokol Nížkov D7:11
1803. 03. 2019 09:00TJ Poděšín BTJ Sokol Vlkov7:11
Okresní soutěž
121. 10. 2018 09:00SK Nové Dvory CSK Dolní Heřmanice B3:15
121. 10. 2018 11:30SK Světnov BTJ Spartak Velká Bíteš D18:0
121. 10. 2018 09:00TJ Sokol Polnička DBohdalov0:18
228. 10. 2018 09:00TJ Spartak Velká Bíteš DTJ Sokol Polnička D3:15
226. 10. 2018 18:00SK Dolní Heřmanice BSK Světnov B10:8
228. 10. 2018 13:00TJ Řečice BSK Nové Dvory C15:3
302. 11. 2018 18:00SK Světnov BTJ Řečice B11:7
301. 11. 2018 18:00TJ Sokol Polnička DSK Dolní Heřmanice B4:14
304. 11. 2018 09:00BohdalovTJ Spartak Velká Bíteš D18:0
411. 11. 2018 09:00SK Dolní Heřmanice BBohdalov6:12
407. 11. 2018 17:30TJ Řečice BTJ Sokol Polnička D11:7
411. 11. 2018 09:00SK Nové Dvory CSK Světnov B3:15
518. 11. 2018 09:00TJ Sokol Polnička DSK Nové Dvory C8:10
518. 11. 2018 09:00BohdalovTJ Řečice B13:5
518. 11. 2018 09:00TJ Spartak Velká Bíteš DSK Dolní Heřmanice B1:17
625. 11. 2018 13:00TJ Řečice BTJ Spartak Velká Bíteš D18:0
625. 11. 2018 09:00SK Nové Dvory CBohdalov4:14
625. 11. 2018 11:30SK Světnov BTJ Sokol Polnička D17:1
702. 12. 2018 09:00BohdalovSK Světnov B13:5
702. 12. 2018 09:00TJ Spartak Velká Bíteš DSK Nové Dvory C3:15
702. 12. 2018 13:00SK Dolní Heřmanice BTJ Řečice B8:10
806. 01. 2019 09:00SK Dolní Heřmanice BSK Nové Dvory C10:8
806. 01. 2019 09:00TJ Spartak Velká Bíteš DSK Světnov B1:17
806. 01. 2019 09:00BohdalovTJ Sokol Polnička D13:5
913. 01. 2019 09:00TJ Sokol Polnička DTJ Spartak Velká Bíteš D10:8
911. 01. 2019 18:00SK Světnov BSK Dolní Heřmanice B9:9
913. 01. 2019 09:00SK Nové Dvory CTJ Řečice B5:13
1020. 01. 2019 13:00TJ Řečice BSK Světnov B13:5
1018. 01. 2019 18:00SK Dolní Heřmanice BTJ Sokol Polnička D8:10
1020. 01. 2019 09:00TJ Spartak Velká Bíteš DBohdalov0:18
1127. 01. 2019 09:00BohdalovSK Dolní Heřmanice B17:1
1127. 01. 2019 09:00TJ Sokol Polnička DTJ Řečice B2:16
1127. 01. 2019 11:30SK Světnov BSK Nové Dvory C13:5
1203. 02. 2019 09:00SK Nové Dvory CTJ Sokol Polnička D10:8
1201. 02. 2019 19:00TJ Řečice BBohdalov2:16
1201. 02. 2019 18:00SK Dolní Heřmanice BTJ Spartak Velká Bíteš D17:1
1310. 02. 2019 09:00TJ Spartak Velká Bíteš DTJ Řečice B3:15
1310. 02. 2019 09:00BohdalovSK Nové Dvory C10:8
1310. 02. 2019 09:00TJ Sokol Polnička DSK Světnov B5:13
1417. 02. 2019 11:30SK Světnov BBohdalov3:15
1417. 02. 2019 09:00SK Nové Dvory CTJ Spartak Velká Bíteš D14:4
1417. 02. 2019 13:00TJ Řečice BSK Dolní Heřmanice B14:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS