Výsledky
Divize muži
125. 09. 2019 19:00TJ Slavoj Praha ATJ AVIA Čakovice B
126. 09. 2019 18:45AC Sparta Praha CAC Sparta Praha D
124. 09. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Střížkov A
125. 09. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Orion Praha A
126. 09. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Lokomotiva Vršovice A
123. 09. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha FTTC Elizza Praha D
230. 09. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice BTTC Elizza Praha D
202. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASF SKK El Niňo Praha F
204. 10. 2019 18:45TJ Orion Praha ATJ Sokol Nusle Praha A
230. 09. 2019 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Stodůlky A
230. 09. 2019 18:45AC Sparta Praha DSlovan KST Bohnice B
202. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha C
310. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha CTJ AVIA Čakovice B
308. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Slavoj Praha A
309. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky AAC Sparta Praha D
310. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Střížkov A
307. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Orion Praha A
309. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ Lokomotiva Vršovice A
414. 10. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice BTJ Lokomotiva Vršovice A
418. 10. 2019 18:45TJ Orion Praha ATTC Elizza Praha D
414. 10. 2019 19:15TJ Střížkov ASF SKK El Niňo Praha F
414. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Nusle Praha A
416. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Stodůlky A
417. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha CSlovan KST Bohnice B
522. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ AVIA Čakovice B
523. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky AAC Sparta Praha C
524. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Slavoj Praha A
521. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha FAC Sparta Praha D
523. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ Střížkov A
523. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Orion Praha A
604. 11. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice BTJ Orion Praha A
604. 11. 2019 19:15TJ Střížkov ATJ Lokomotiva Vršovice A
604. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha D
606. 11. 2019 19:00TJ Slavoj Praha ASF SKK El Niňo Praha F
607. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Nusle Praha A
605. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Stodůlky A
713. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ AVIA Čakovice B
714. 11. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASlovan KST Bohnice B
711. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha FAC Sparta Praha C
713. 11. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ Slavoj Praha A
713. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice AAC Sparta Praha D
715. 11. 2019 18:45TJ Orion Praha ATJ Střížkov A
818. 11. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice BTJ Střížkov A
818. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha DTJ Orion Praha A
820. 11. 2019 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Lokomotiva Vršovice A
821. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha D
819. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BSF SKK El Niňo Praha F
820. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Sokol Nusle Praha A
928. 11. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ AVIA Čakovice B
925. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Sokol Stodůlky A
927. 11. 2019 19:15TTC Elizza Praha DSlovan KST Bohnice B
927. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice AAC Sparta Praha C
929. 11. 2019 18:45TJ Orion Praha ATJ Slavoj Praha A
925. 11. 2019 19:15TJ Střížkov AAC Sparta Praha D
1002. 12. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice BAC Sparta Praha D
1004. 12. 2019 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Střížkov A
1005. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha CTJ Orion Praha A
1003. 12. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Lokomotiva Vršovice A
1004. 12. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky ATTC Elizza Praha D
1005. 12. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASF SKK El Niňo Praha F
1109. 12. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ AVIA Čakovice B
1111. 12. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ Sokol Nusle Praha A
1111. 12. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Sokol Stodůlky A
1113. 12. 2019 18:45TJ Orion Praha ASlovan KST Bohnice B
1109. 12. 2019 19:15TJ Střížkov AAC Sparta Praha C
1109. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha DTJ Slavoj Praha A
1206. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice BTJ Slavoj Praha A
1206. 01. 2020 18:45
do 1.11.2019
AC Sparta Praha DAC Sparta Praha C
1206. 01. 2020 19:15TJ Střížkov ASlovan KST Bohnice B
1210. 01. 2020 18:45TJ Orion Praha ATJ Sokol Stodůlky A
1208. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Sokol Nusle Praha A
1208. 01. 2020 19:15TTC Elizza Praha DSF SKK El Niňo Praha F
1315. 01. 2020 19:15TTC Elizza Praha DTJ AVIA Čakovice B
1313. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Lokomotiva Vršovice A
1316. 01. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Orion Praha A
1315. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Střížkov A
1314. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha D
1316. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha CTJ Slavoj Praha A
1420. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice BAC Sparta Praha C
1422. 01. 2020 19:00TJ Slavoj Praha ASlovan KST Bohnice B
1420. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Stodůlky A
1420. 01. 2020 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Nusle Praha A
1424. 01. 2020 18:45TJ Orion Praha ASF SKK El Niňo Praha F
1422. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATTC Elizza Praha D
1529. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ AVIA Čakovice B
1529. 01. 2020 19:15TTC Elizza Praha DTJ Orion Praha A
1527. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Střížkov A
1530. 01. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha D
1529. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Slavoj Praha A
1528. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha C
1603. 02. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice BSlovan KST Bohnice B
1606. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Stodůlky A
1605. 02. 2020 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Nusle Praha A
1603. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha DSF SKK El Niňo Praha F
1603. 02. 2020 19:15TJ Střížkov ATTC Elizza Praha D
1607. 02. 2020 18:45TJ Orion Praha ATJ Lokomotiva Vršovice A
1714. 02. 2020 18:45TJ Orion Praha ATJ AVIA Čakovice B
1712. 02. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Střížkov A
1712. 02. 2020 19:15TTC Elizza Praha DAC Sparta Praha D
1710. 02. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Slavoj Praha A
1713. 02. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha C
1712. 02. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ASlovan KST Bohnice B
1802. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Stodůlky A
1803. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Nusle Praha A
1805. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha CSF SKK El Niňo Praha F
1804. 03. 2020 19:00TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha D
1802. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ Lokomotiva Vršovice A
1802. 03. 2020 19:15TJ Střížkov ATJ Orion Praha A
1909. 03. 2020 19:15TJ Střížkov ATJ AVIA Čakovice B
1913. 03. 2020 18:45TJ Orion Praha AAC Sparta Praha D
1911. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Slavoj Praha A
1911. 03. 2020 19:15TTC Elizza Praha DAC Sparta Praha C
1909. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha FSlovan KST Bohnice B
1912. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Stodůlky A
2016. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Nusle Praha A
2018. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ASF SKK El Niňo Praha F
2017. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice BTTC Elizza Praha D
2019. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha CTJ Lokomotiva Vršovice A
2018. 03. 2020 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Orion Praha A
2016. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ Střížkov A
2123. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ AVIA Čakovice B
2123. 03. 2020 19:15TJ Střížkov ATJ Slavoj Praha A
2127. 03. 2020 18:45TJ Orion Praha AAC Sparta Praha C
2125. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASlovan KST Bohnice B
2125. 03. 2020 19:15TTC Elizza Praha DTJ Sokol Stodůlky A
2123. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Sokol Nusle Praha A
2230. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice BSF SKK El Niňo Praha F
2202. 04. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha D
2201. 04. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Lokomotiva Vršovice A
2231. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Orion Praha A
2202. 04. 2020 18:45AC Sparta Praha CTJ Střížkov A
2201. 04. 2020 19:00TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha D
1. třída A muži
125. 09. 2019 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Běchovice II A
123. 09. 2019 18:45TTC Elizza Praha ETJ Sokol Nusle Praha B
123. 09. 2019 19:00SK Start Praha ASF SKK El Niňo Praha G
125. 09. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BPSK Olymp Praha A
123. 09. 2019 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Michle B
125. 09. 2019 18:30TTC Klánovice ATJ Slavoj Praha B
202. 10. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Slavoj Praha B
201. 10. 2019 19:00TJ Sokol Michle BTTC Klánovice A
202. 10. 2019 18:30PSK Olymp Praha AAC Sparta Praha F
230. 09. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha GTJ Sokol Stodůlky B
203. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BSK Start Praha A
202. 10. 2019 18:00TTC Rebel ATTC Elizza Praha E
307. 10. 2019 18:45TTC Elizza Praha ETJ Sokol Běchovice II A
307. 10. 2019 19:00SK Start Praha ATTC Rebel A
309. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Nusle Praha B
307. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha FSF SKK El Niňo Praha G
309. 10. 2019 18:30TTC Klánovice APSK Olymp Praha A
309. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Michle B
416. 10. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Michle B
416. 10. 2019 18:30PSK Olymp Praha ATJ Slavoj Praha B
414. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha GTTC Klánovice A
417. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BAC Sparta Praha F
416. 10. 2019 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Stodůlky B
414. 10. 2019 18:45TTC Elizza Praha ESK Start Praha A
521. 10. 2019 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Běchovice II A
523. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BTTC Elizza Praha E
521. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha FTTC Rebel A
523. 10. 2019 18:30TTC Klánovice ATJ Sokol Nusle Praha B
523. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha BSF SKK El Niňo Praha G
522. 10. 2019 19:00TJ Sokol Michle BPSK Olymp Praha A
606. 11. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II APSK Olymp Praha A
604. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha GTJ Sokol Michle B
607. 11. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha B
606. 11. 2019 18:00TTC Rebel ATTC Klánovice A
604. 11. 2019 18:45TTC Elizza Praha EAC Sparta Praha F
604. 11. 2019 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Stodůlky B
713. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Běchovice II A
711. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha FSK Start Praha A
713. 11. 2019 18:30TTC Klánovice ATTC Elizza Praha E
713. 11. 2019 19:00TJ Slavoj Praha BTTC Rebel A
712. 11. 2019 19:00TJ Sokol Michle BTJ Sokol Nusle Praha B
713. 11. 2019 18:30PSK Olymp Praha ASF SKK El Niňo Praha G
820. 11. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ASF SKK El Niňo Praha G
821. 11. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BPSK Olymp Praha A
820. 11. 2019 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Michle B
818. 11. 2019 18:45TTC Elizza Praha ETJ Slavoj Praha B
818. 11. 2019 19:00SK Start Praha ATTC Klánovice A
820. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BAC Sparta Praha F
925. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Běchovice II A
927. 11. 2019 18:30TTC Klánovice ATJ Sokol Stodůlky B
927. 11. 2019 19:00TJ Slavoj Praha BSK Start Praha A
926. 11. 2019 19:00TJ Sokol Michle BTTC Elizza Praha E
927. 11. 2019 18:30PSK Olymp Praha ATTC Rebel A
925. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha GTJ Sokol Nusle Praha B
1004. 12. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Nusle Praha B
1004. 12. 2019 18:00TTC Rebel ASF SKK El Niňo Praha G
1002. 12. 2019 18:45TTC Elizza Praha EPSK Olymp Praha A
1002. 12. 2019 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Michle B
1004. 12. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Slavoj Praha B
1002. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha FTTC Klánovice A
1111. 12. 2019 18:30TTC Klánovice ATJ Sokol Běchovice II A
1111. 12. 2019 19:00TJ Slavoj Praha BAC Sparta Praha F
1110. 12. 2019 19:00TJ Sokol Michle BTJ Sokol Stodůlky B
1111. 12. 2019 18:30PSK Olymp Praha ASK Start Praha A
1109. 12. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha GTTC Elizza Praha E
1112. 12. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Rebel A
1208. 01. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Rebel A
1209. 01. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Elizza Praha E
1206. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha GSK Start Praha A
1208. 01. 2020 18:30PSK Olymp Praha ATJ Sokol Stodůlky B
1207. 01. 2020 19:00TJ Sokol Michle BAC Sparta Praha F
1208. 01. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTTC Klánovice A
1315. 01. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Běchovice II A
1315. 01. 2020 18:30TTC Klánovice ATJ Sokol Michle B
1313. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha FPSK Olymp Praha A
1315. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BSF SKK El Niňo Praha G
1313. 01. 2020 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Nusle Praha B
1313. 01. 2020 18:45TTC Elizza Praha ETTC Rebel A
1422. 01. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Elizza Praha E
1422. 01. 2020 18:00TTC Rebel ASK Start Praha A
1423. 01. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Stodůlky B
1420. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha GAC Sparta Praha F
1422. 01. 2020 18:30PSK Olymp Praha ATTC Klánovice A
1421. 01. 2020 19:00TJ Sokol Michle BTJ Slavoj Praha B
1528. 01. 2020 19:00TJ Sokol Michle BTJ Sokol Běchovice II A
1529. 01. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BPSK Olymp Praha A
1529. 01. 2020 18:30TTC Klánovice ASF SKK El Niňo Praha G
1527. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Nusle Praha B
1529. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTTC Rebel A
1527. 01. 2020 19:00SK Start Praha ATTC Elizza Praha E
1605. 02. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ASK Start Praha A
1603. 02. 2020 18:45TTC Elizza Praha ETJ Sokol Stodůlky B
1605. 02. 2020 18:00TTC Rebel AAC Sparta Praha F
1606. 02. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Klánovice A
1603. 02. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha GTJ Slavoj Praha B
1605. 02. 2020 18:30PSK Olymp Praha ATJ Sokol Michle B
1712. 02. 2020 18:30PSK Olymp Praha ATJ Sokol Běchovice II A
1711. 02. 2020 19:00TJ Sokol Michle BSF SKK El Niňo Praha G
1712. 02. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Nusle Praha B
1712. 02. 2020 18:30TTC Klánovice ATTC Rebel A
1710. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha FTTC Elizza Praha E
1712. 02. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BSK Start Praha A
1804. 03. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Stodůlky B
1802. 03. 2020 19:00SK Start Praha AAC Sparta Praha F
1802. 03. 2020 18:45TTC Elizza Praha ETTC Klánovice A
1804. 03. 2020 18:00TTC Rebel ATJ Slavoj Praha B
1805. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Michle B
1802. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha GPSK Olymp Praha A
1909. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha GTJ Sokol Běchovice II A
1911. 03. 2020 18:30PSK Olymp Praha ATJ Sokol Nusle Praha B
1910. 03. 2020 19:00TJ Sokol Michle BTTC Rebel A
1911. 03. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTTC Elizza Praha E
1911. 03. 2020 18:30TTC Klánovice ASK Start Praha A
1909. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Stodůlky B
2018. 03. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II AAC Sparta Praha F
2018. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTTC Klánovice A
2016. 03. 2020 19:00SK Start Praha ATJ Slavoj Praha B
2016. 03. 2020 18:45TTC Elizza Praha ETJ Sokol Michle B
2018. 03. 2020 18:00TTC Rebel APSK Olymp Praha A
2019. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BSF SKK El Niňo Praha G
2126. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Běchovice II A
2123. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha GTTC Rebel A
2125. 03. 2020 18:30PSK Olymp Praha ATTC Elizza Praha E
2124. 03. 2020 19:00TJ Sokol Michle BSK Start Praha A
2125. 03. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Stodůlky B
2125. 03. 2020 18:30TTC Klánovice AAC Sparta Praha F
2201. 04. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Klánovice A
2230. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha FTJ Slavoj Praha B
2201. 04. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Michle B
2230. 03. 2020 19:00SK Start Praha APSK Olymp Praha A
2230. 03. 2020 18:45TTC Elizza Praha ESF SKK El Niňo Praha G
2201. 04. 2020 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Nusle Praha B
1. třída B muži
126. 09. 2019 19:20TJ Pankrác ASF SKK El Niňo Praha H
123. 09. 2019 18:45TTC Elizza Praha FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
126. 09. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Praha B
123. 09. 2019 19:15TJ Střížkov BSK OAZA Praha A
124. 09. 2019 18:45AC Sparta Praha ETJ Sokol Nusle Praha C
126. 09. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ AVIA Čakovice C
230. 09. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ AVIA Čakovice C
230. 09. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSlovan KST Bohnice C
203. 10. 2019 19:15SK OAZA Praha AAC Sparta Praha E
203. 10. 2019 18:30TTC Praha BTJ Střížkov B
230. 09. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Lokomotiva Vršovice B
203. 10. 2019 19:20TJ Pankrác ATTC Elizza Praha F
307. 10. 2019 18:45TTC Elizza Praha FSF SKK El Niňo Praha H
310. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Pankrác A
307. 10. 2019 19:15TJ Střížkov BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
308. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha ETTC Praha B
310. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CSK OAZA Praha A
307. 10. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice CTJ Sokol Nusle Praha C
414. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Nusle Praha C
417. 10. 2019 19:15SK OAZA Praha ATJ AVIA Čakovice C
417. 10. 2019 18:30TTC Praha BSlovan KST Bohnice C
414. 10. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AAC Sparta Praha E
417. 10. 2019 19:20TJ Pankrác ATJ Střížkov B
414. 10. 2019 18:45TTC Elizza Praha FTJ Lokomotiva Vršovice B
524. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSF SKK El Niňo Praha H
521. 10. 2019 19:15TJ Střížkov BTTC Elizza Praha F
522. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha ETJ Pankrác A
524. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
521. 10. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice CTTC Praha B
521. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSK OAZA Praha A
604. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha HSK OAZA Praha A
607. 11. 2019 18:30TTC Praha BTJ Sokol Nusle Praha C
604. 11. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ AVIA Čakovice C
607. 11. 2019 19:20TJ Pankrác ASlovan KST Bohnice C
604. 11. 2019 18:45TTC Elizza Praha FAC Sparta Praha E
607. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Střížkov B
711. 11. 2019 19:15TJ Střížkov BSF SKK El Niňo Praha H
712. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha ETJ Lokomotiva Vršovice B
714. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Elizza Praha F
711. 11. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice CTJ Pankrác A
711. 11. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
714. 11. 2019 19:15SK OAZA Praha ATTC Praha B
818. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha HTTC Praha B
818. 11. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ASK OAZA Praha A
821. 11. 2019 19:20TJ Pankrác ATJ Sokol Nusle Praha C
818. 11. 2019 18:45TTC Elizza Praha FTJ AVIA Čakovice C
821. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSlovan KST Bohnice C
818. 11. 2019 19:15TJ Střížkov BAC Sparta Praha E
926. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha ESF SKK El Niňo Praha H
928. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Střížkov B
925. 11. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice CTJ Lokomotiva Vršovice B
925. 11. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Elizza Praha F
928. 11. 2019 19:15SK OAZA Praha ATJ Pankrác A
928. 11. 2019 18:30TTC Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
1002. 12. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
1005. 12. 2019 19:20TJ Pankrác ATTC Praha B
1002. 12. 2019 18:45TTC Elizza Praha FSK OAZA Praha A
1005. 12. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Nusle Praha C
1002. 12. 2019 19:15TJ Střížkov BTJ AVIA Čakovice C
1003. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha ESlovan KST Bohnice C
1112. 12. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CSF SKK El Niňo Praha H
1109. 12. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice CAC Sparta Praha E
1109. 12. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Střížkov B
1112. 12. 2019 19:15SK OAZA Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B
1112. 12. 2019 18:30TTC Praha BTTC Elizza Praha F
1109. 12. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Pankrác A
1206. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Pankrác A
1206. 01. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATTC Elizza Praha F
1209. 01. 2020 18:30TTC Praha BTJ Lokomotiva Vršovice B
1209. 01. 2020 19:15SK OAZA Praha ATJ Střížkov B
1206. 01. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAC Sparta Praha E
1206. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice CSlovan KST Bohnice C
1313. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice CSF SKK El Niňo Praha H
1316. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Nusle Praha C
1314. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha ESK OAZA Praha A
1313. 01. 2020 19:15TJ Střížkov BTTC Praha B
1316. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
1313. 01. 2020 18:45TTC Elizza Praha FTJ Pankrác A
1420. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha HTTC Elizza Praha F
1423. 01. 2020 19:20TJ Pankrác ATJ Lokomotiva Vršovice B
1420. 01. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Střížkov B
1423. 01. 2020 18:30TTC Praha BAC Sparta Praha E
1423. 01. 2020 19:15SK OAZA Praha ASlovan KST Bohnice C
1420. 01. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ AVIA Čakovice C
1527. 01. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSF SKK El Niňo Praha H
1527. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice CSK OAZA Praha A
1530. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Praha B
1528. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
1527. 01. 2020 19:15TJ Střížkov BTJ Pankrác A
1530. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Elizza Praha F
1603. 02. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Lokomotiva Vršovice B
1603. 02. 2020 18:45TTC Elizza Praha FTJ Střížkov B
1606. 02. 2020 19:20TJ Pankrác AAC Sparta Praha E
1603. 02. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ASlovan KST Bohnice C
1606. 02. 2020 18:30TTC Praha BTJ AVIA Čakovice C
1606. 02. 2020 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Nusle Praha C
1713. 02. 2020 19:15SK OAZA Praha ASF SKK El Niňo Praha H
1710. 02. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Praha B
1710. 02. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
1713. 02. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Pankrác A
1711. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha ETTC Elizza Praha F
1710. 02. 2020 19:15TJ Střížkov BTJ Lokomotiva Vršovice B
1802. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Střížkov B
1805. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BAC Sparta Praha E
1802. 03. 2020 18:45TTC Elizza Praha FSlovan KST Bohnice C
1805. 03. 2020 19:20TJ Pankrác ATJ AVIA Čakovice C
1802. 03. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Nusle Praha C
1805. 03. 2020 18:30TTC Praha BSK OAZA Praha A
1912. 03. 2020 18:30TTC Praha BSF SKK El Niňo Praha H
1912. 03. 2020 19:15SK OAZA Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
1909. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Pankrác A
1909. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice CTTC Elizza Praha F
1912. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Lokomotiva Vršovice B
1910. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha ETJ Střížkov B
2016. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha HAC Sparta Praha E
2016. 03. 2020 19:15TJ Střížkov BSlovan KST Bohnice C
2019. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ AVIA Čakovice C
2016. 03. 2020 18:45TTC Elizza Praha FTJ Sokol Nusle Praha C
2019. 03. 2020 19:20TJ Pankrác ASK OAZA Praha A
2016. 03. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATTC Praha B
2123. 03. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ASF SKK El Niňo Praha H
2126. 03. 2020 18:30TTC Praha BTJ Pankrác A
2126. 03. 2020 19:15SK OAZA Praha ATTC Elizza Praha F
2123. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B
2123. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice CTJ Střížkov B
2126. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CAC Sparta Praha E
2230. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha HSlovan KST Bohnice C
2231. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha ETJ AVIA Čakovice C
2230. 03. 2020 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Nusle Praha C
2202. 04. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSK OAZA Praha A
2230. 03. 2020 18:45TTC Elizza Praha FTTC Praha B
2202. 04. 2020 19:20TJ Pankrác ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
2. třída A muži
126. 09. 2019 18:00TTC Rebel BTJ AVIA Čakovice D
123. 09. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DAC Sparta Praha G
124. 09. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Sokol Stodůlky C
126. 09. 2019 18:45TJ Malešice ASlovan KST Bohnice E
126. 09. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ ABC Braník A
125. 09. 2019 19:00TJ Sokol Michle CTJ Pankrác B
230. 09. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice DTJ Pankrác B
201. 10. 2019 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Michle C
201. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Žižkov A
202. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Malešice A
201. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Petrovice B
203. 10. 2019 18:00TTC Rebel BTJ Sokol Nusle Praha D
307. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ AVIA Čakovice D
308. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice BTTC Rebel B
310. 10. 2019 18:45TJ Malešice AAC Sparta Praha G
310. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Stodůlky C
307. 10. 2019 00:00TJ Sokol Michle CSlovan KST Bohnice E
310. 10. 2019 19:20TJ Pankrác BTJ ABC Braník A
414. 10. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice DTJ ABC Braník A
415. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Pankrác B
416. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Michle C
415. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Žižkov A
417. 10. 2019 18:00TTC Rebel BTJ Malešice A
414. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Petrovice B
522. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ AVIA Čakovice D
524. 10. 2019 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Nusle Praha D
524. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Rebel B
521. 10. 2019 00:00TJ Sokol Michle CAC Sparta Praha G
524. 10. 2019 19:20TJ Pankrác BTJ Sokol Stodůlky C
522. 10. 2019 19:30TJ ABC Braník ASlovan KST Bohnice E
604. 11. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice DSlovan KST Bohnice E
606. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ ABC Braník A
605. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha GTJ Pankrác B
607. 11. 2019 18:00TTC Rebel BTJ Sokol Michle C
604. 11. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Žižkov A
605. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Malešice A
714. 11. 2019 18:45TJ Malešice ATJ AVIA Čakovice D
714. 11. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Petrovice B
711. 11. 2019 00:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Nusle Praha D
714. 11. 2019 19:20TJ Pankrác BTTC Rebel B
712. 11. 2019 19:30TJ ABC Braník AAC Sparta Praha G
712. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Stodůlky C
818. 11. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Stodůlky C
819. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha GSlovan KST Bohnice E
821. 11. 2019 18:00TTC Rebel BTJ ABC Braník A
818. 11. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Pankrác B
819. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Sokol Michle C
821. 11. 2019 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Žižkov A
928. 11. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ AVIA Čakovice D
925. 11. 2019 00:00TJ Sokol Michle CTJ Malešice A
928. 11. 2019 19:20TJ Pankrác BTJ Sokol Petrovice B
926. 11. 2019 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Nusle Praha D
926. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETTC Rebel B
927. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky CAC Sparta Praha G
1002. 12. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice DAC Sparta Praha G
1005. 12. 2019 18:00TTC Rebel BTJ Sokol Stodůlky C
1002. 12. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSlovan KST Bohnice E
1003. 12. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ ABC Braník A
1005. 12. 2019 18:45TJ Malešice ATJ Pankrác B
1005. 12. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Michle C
1109. 12. 2019 00:00TJ Sokol Michle CTJ AVIA Čakovice D
1112. 12. 2019 19:20TJ Pankrác BTJ Sokol Žižkov A
1110. 12. 2019 19:30TJ ABC Braník ATJ Malešice A
1110. 12. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Petrovice B
1111. 12. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Nusle Praha D
1110. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha GTTC Rebel B
1206. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice DTTC Rebel B
1207. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Nusle Praha D
1208. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Petrovice B
1207. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Malešice A
1207. 01. 2020 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Žižkov A
1209. 01. 2020 19:20TJ Pankrác BTJ Sokol Michle C
1316. 01. 2020 19:20TJ Pankrác BTJ AVIA Čakovice D
1313. 01. 2020 00:00TJ Sokol Michle CTJ ABC Braník A
1316. 01. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov ASlovan KST Bohnice E
1316. 01. 2020 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Stodůlky C
1314. 01. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice BAC Sparta Praha G
1313. 01. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Rebel B
1420. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Nusle Praha D
1423. 01. 2020 18:00TTC Rebel BTJ Sokol Petrovice B
1421. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha GTJ Malešice A
1422. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Žižkov A
1421. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Michle C
1421. 01. 2020 19:30TJ ABC Braník ATJ Pankrác B
1528. 01. 2020 19:30TJ ABC Braník ATJ AVIA Čakovice D
1530. 01. 2020 19:20TJ Pankrác BSlovan KST Bohnice E
1527. 01. 2020 00:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Stodůlky C
1530. 01. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov AAC Sparta Praha G
1530. 01. 2020 18:45TJ Malešice ATTC Rebel B
1528. 01. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Sokol Nusle Praha D
1603. 02. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Petrovice B
1603. 02. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Malešice A
1606. 02. 2020 18:00TTC Rebel BTJ Sokol Žižkov A
1604. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Michle C
1605. 02. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Pankrác B
1604. 02. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ETJ ABC Braník A
1711. 02. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ETJ AVIA Čakovice D
1711. 02. 2020 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Stodůlky C
1713. 02. 2020 19:20TJ Pankrác BAC Sparta Praha G
1710. 02. 2020 00:00TJ Sokol Michle CTTC Rebel B
1713. 02. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Nusle Praha D
1713. 02. 2020 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Petrovice B
1802. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice DTJ Malešice A
1803. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Sokol Žižkov A
1802. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Michle C
1805. 03. 2020 18:00TTC Rebel BTJ Pankrác B
1803. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha GTJ ABC Braník A
1804. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CSlovan KST Bohnice E
1911. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ AVIA Čakovice D
1910. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice EAC Sparta Praha G
1910. 03. 2020 19:30TJ ABC Braník ATTC Rebel B
1912. 03. 2020 19:20TJ Pankrác BTJ Sokol Nusle Praha D
1909. 03. 2020 00:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Petrovice B
1912. 03. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Malešice A
2016. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Žižkov A
2019. 03. 2020 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Michle C
2017. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Pankrác B
2016. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ ABC Braník A
2019. 03. 2020 18:00TTC Rebel BSlovan KST Bohnice E
2017. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Stodůlky C
2124. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha GTJ AVIA Čakovice D
2125. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CTTC Rebel B
2124. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Nusle Praha D
2124. 03. 2020 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Petrovice B
2126. 03. 2020 19:20TJ Pankrác BTJ Malešice A
2123. 03. 2020 00:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Žižkov A
2230. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Michle C
2202. 04. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Pankrác B
2202. 04. 2020 18:45TJ Malešice ATJ ABC Braník A
2231. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice BSlovan KST Bohnice E
2230. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Stodůlky C
2202. 04. 2020 18:00TTC Rebel BAC Sparta Praha G
2. třída B muži
123. 09. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSlovan KST Bohnice D
124. 09. 2019 19:00TJ Sokol Michle DTJ Orion Praha B
124. 09. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ATTC Klánovice B
123. 09. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha ISK Dolní Měcholupy A
127. 09. 2019 19:20TJ Pankrác CAC Sparta Praha H
127. 09. 2019 19:15TTC Elizza Praha GTJ Slavoj Praha C
203. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Slavoj Praha C
203. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha HTTC Elizza Praha G
230. 09. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Pankrác C
230. 09. 2019 19:15TTC Klánovice BSF SKK El Niňo Praha I
230. 09. 2019 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Petrovice A
230. 09. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Michle D
307. 10. 2019 00:00TJ Sokol Michle DSlovan KST Bohnice D
308. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Lokomotiva Vršovice C
307. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Orion Praha B
311. 10. 2019 19:20TJ Pankrác CTTC Klánovice B
311. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha GSK Dolní Měcholupy A
309. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha CAC Sparta Praha H
417. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DAC Sparta Praha H
414. 10. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Slavoj Praha C
414. 10. 2019 19:15TTC Klánovice BTTC Elizza Praha G
414. 10. 2019 19:10TJ Orion Praha BTJ Pankrác C
414. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSF SKK El Niňo Praha I
414. 10. 2019 00:00TJ Sokol Michle DTJ Sokol Petrovice A
522. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ASlovan KST Bohnice D
521. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Michle D
525. 10. 2019 19:20TJ Pankrác CTJ Lokomotiva Vršovice C
525. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha GTJ Orion Praha B
523. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha CTTC Klánovice B
524. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha HSK Dolní Měcholupy A
607. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DSK Dolní Měcholupy A
604. 11. 2019 19:15TTC Klánovice BAC Sparta Praha H
604. 11. 2019 19:10TJ Orion Praha BTJ Slavoj Praha C
604. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Elizza Praha G
604. 11. 2019 00:00TJ Sokol Michle DTJ Pankrác C
605. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ASF SKK El Niňo Praha I
711. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha ISlovan KST Bohnice D
715. 11. 2019 19:20TJ Pankrác CTJ Sokol Petrovice A
715. 11. 2019 19:15TTC Elizza Praha GTJ Sokol Michle D
713. 11. 2019 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Lokomotiva Vršovice C
714. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha HTJ Orion Praha B
711. 11. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Klánovice B
821. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DTTC Klánovice B
818. 11. 2019 19:10TJ Orion Praha BSK Dolní Měcholupy A
818. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CAC Sparta Praha H
818. 11. 2019 00:00TJ Sokol Michle DTJ Slavoj Praha C
819. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ATTC Elizza Praha G
818. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Pankrác C
929. 11. 2019 19:20TJ Pankrác CSlovan KST Bohnice D
929. 11. 2019 19:15TTC Elizza Praha GSF SKK El Niňo Praha I
927. 11. 2019 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Petrovice A
928. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha HTJ Sokol Michle D
925. 11. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Lokomotiva Vršovice C
925. 11. 2019 19:15TTC Klánovice BTJ Orion Praha B
1005. 12. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Orion Praha B
1002. 12. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Klánovice B
1002. 12. 2019 00:00TJ Sokol Michle DSK Dolní Měcholupy A
1003. 12. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice AAC Sparta Praha H
1002. 12. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Slavoj Praha C
1006. 12. 2019 19:20TJ Pankrác CTTC Elizza Praha G
1113. 12. 2019 19:15TTC Elizza Praha GSlovan KST Bohnice D
1111. 12. 2019 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Pankrác C
1112. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha HSF SKK El Niňo Praha I
1109. 12. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Petrovice A
1109. 12. 2019 19:15TTC Klánovice BTJ Sokol Michle D
1109. 12. 2019 19:10TJ Orion Praha BTJ Lokomotiva Vršovice C
1209. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Lokomotiva Vršovice C
1206. 01. 2020 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Michle D
1206. 01. 2020 19:15TTC Klánovice BTJ Sokol Petrovice A
1206. 01. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ASF SKK El Niňo Praha I
1209. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha HTJ Pankrác C
1208. 01. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CTTC Elizza Praha G
1315. 01. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CSlovan KST Bohnice D
1317. 01. 2020 19:15TTC Elizza Praha GAC Sparta Praha H
1317. 01. 2020 19:20TJ Pankrác CSK Dolní Měcholupy A
1313. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha ITTC Klánovice B
1314. 01. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Orion Praha B
1313. 01. 2020 00:00TJ Sokol Michle DTJ Lokomotiva Vršovice C
1423. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Michle D
1420. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Petrovice A
1420. 01. 2020 19:10TJ Orion Praha BSF SKK El Niňo Praha I
1420. 01. 2020 19:15TTC Klánovice BTJ Pankrác C
1420. 01. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Elizza Praha G
1423. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha HTJ Slavoj Praha C
1530. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha HSlovan KST Bohnice D
1529. 01. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CSK Dolní Měcholupy A
1531. 01. 2020 19:15TTC Elizza Praha GTTC Klánovice B
1531. 01. 2020 19:20TJ Pankrác CTJ Orion Praha B
1527. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Lokomotiva Vršovice C
1528. 01. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Sokol Michle D
1606. 02. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Petrovice A
1603. 02. 2020 00:00TJ Sokol Michle DSF SKK El Niňo Praha I
1603. 02. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Pankrác C
1603. 02. 2020 19:10TJ Orion Praha BTTC Elizza Praha G
1603. 02. 2020 19:15TTC Klánovice BTJ Slavoj Praha C
1603. 02. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy AAC Sparta Praha H
1710. 02. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ASlovan KST Bohnice D
1713. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha HTTC Klánovice B
1712. 02. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Orion Praha B
1714. 02. 2020 19:15TTC Elizza Praha GTJ Lokomotiva Vršovice C
1714. 02. 2020 19:20TJ Pankrác CTJ Sokol Michle D
1710. 02. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Petrovice A
1805. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DSF SKK El Niňo Praha I
1803. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Pankrác C
1802. 03. 2020 00:00TJ Sokol Michle DTTC Elizza Praha G
1802. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Slavoj Praha C
1802. 03. 2020 19:10TJ Orion Praha BAC Sparta Praha H
1802. 03. 2020 19:15TTC Klánovice BSK Dolní Měcholupy A
1909. 03. 2020 19:15TTC Klánovice BSlovan KST Bohnice D
1909. 03. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Orion Praha B
1912. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha HTJ Lokomotiva Vršovice C
1911. 03. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Michle D
1913. 03. 2020 19:15TTC Elizza Praha GTJ Sokol Petrovice A
1913. 03. 2020 19:20TJ Pankrác CSF SKK El Niňo Praha I
2019. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Pankrác C
2016. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha ITTC Elizza Praha G
2017. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Slavoj Praha C
2016. 03. 2020 00:00TJ Sokol Michle DAC Sparta Praha H
2016. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK Dolní Měcholupy A
2016. 03. 2020 19:10TJ Orion Praha BTTC Klánovice B
2123. 03. 2020 19:10TJ Orion Praha BSlovan KST Bohnice D
2123. 03. 2020 19:15TTC Klánovice BTJ Lokomotiva Vršovice C
2123. 03. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Michle D
2126. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha HTJ Sokol Petrovice A
2125. 03. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CSF SKK El Niňo Praha I
2127. 03. 2020 19:15TTC Elizza Praha GTJ Pankrác C
2202. 04. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTTC Elizza Praha G
2203. 04. 2020 19:20TJ Pankrác CTJ Slavoj Praha C
2230. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha IAC Sparta Praha H
2231. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ASK Dolní Měcholupy A
2230. 03. 2020 00:00TJ Sokol Michle DTTC Klánovice B
2230. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Orion Praha B
3. třída A muži
125. 09. 2019 19:15TTC Elizza Praha ITJ Sokol Michle E
125. 09. 2019 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Žižkov B
125. 09. 2019 19:30PSK Olymp Praha BTJ Malešice C
123. 09. 2019 19:00TTC Klánovice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
126. 09. 2019 19:30SK OAZA Praha BSokol Nové Vysočany A
125. 09. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ AVIA Čakovice E
230. 09. 2019 19:00TJ Sokol Michle ETJ AVIA Čakovice E
203. 10. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Běchovice II B
202. 10. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSK OAZA Praha B
203. 10. 2019 18:45TJ Malešice CTTC Klánovice C
203. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov BPSK Olymp Praha B
202. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha ISlovan KST Bohnice F
309. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Michle E
309. 10. 2019 19:30PSK Olymp Praha BTTC Elizza Praha I
307. 10. 2019 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Žižkov B
307. 10. 2019 00:00SK OAZA Praha BTJ Malešice C
309. 10. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
307. 10. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice ESokol Nové Vysočany A
414. 10. 2019 19:00TJ Sokol Michle ESokol Nové Vysočany A
416. 10. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ AVIA Čakovice E
417. 10. 2019 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Běchovice II B
417. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov BSK OAZA Praha B
416. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha ITTC Klánovice C
416. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice FPSK Olymp Praha B
523. 10. 2019 19:30PSK Olymp Praha BTJ Sokol Michle E
521. 10. 2019 19:00TTC Klánovice CSlovan KST Bohnice F
521. 10. 2019 00:00SK OAZA Praha BTTC Elizza Praha I
523. 10. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Žižkov B
521. 10. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice ETJ Malešice C
524. 10. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
604. 11. 2019 19:00TJ Sokol Michle ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
607. 11. 2019 18:45TJ Malešice CSokol Nové Vysočany A
607. 11. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ AVIA Čakovice E
606. 11. 2019 19:15TTC Elizza Praha ITJ Sokol Běchovice II B
606. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice FSK OAZA Praha B
606. 11. 2019 19:30PSK Olymp Praha BTTC Klánovice C
711. 11. 2019 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Michle E
711. 11. 2019 00:00SK OAZA Praha BPSK Olymp Praha B
713. 11. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II BSlovan KST Bohnice F
711. 11. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice ETTC Elizza Praha I
714. 11. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Žižkov B
713. 11. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Malešice C
818. 11. 2019 19:00TJ Sokol Michle ETJ Malešice C
821. 11. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
820. 11. 2019 19:15TTC Elizza Praha ISokol Nové Vysočany A
820. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice FTJ AVIA Čakovice E
820. 11. 2019 19:30PSK Olymp Praha BTJ Sokol Běchovice II B
818. 11. 2019 19:00TTC Klánovice CSK OAZA Praha B
925. 11. 2019 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Michle E
927. 11. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II BTTC Klánovice C
925. 11. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice EPSK Olymp Praha B
928. 11. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany ASlovan KST Bohnice F
927. 11. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTTC Elizza Praha I
928. 11. 2019 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Žižkov B
1002. 12. 2019 19:00TJ Sokol Michle ETJ Sokol Žižkov B
1004. 12. 2019 19:15TTC Elizza Praha ITJ Malešice C
1004. 12. 2019 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
1004. 12. 2019 19:30PSK Olymp Praha BSokol Nové Vysočany A
1002. 12. 2019 19:00TTC Klánovice CTJ AVIA Čakovice E
1002. 12. 2019 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Běchovice II B
1111. 12. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Michle E
1109. 12. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice ESK OAZA Praha B
1112. 12. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany ATTC Klánovice C
1111. 12. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BPSK Olymp Praha B
1112. 12. 2019 18:45TJ Malešice CSlovan KST Bohnice F
1112. 12. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov BTTC Elizza Praha I
1206. 01. 2020 19:00TJ Sokol Michle ETTC Elizza Praha I
1209. 01. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BSlovan KST Bohnice F
1209. 01. 2020 18:45TJ Malešice CPSK Olymp Praha B
1208. 01. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTTC Klánovice C
1209. 01. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany ASK OAZA Praha B
1206. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice ETJ Sokol Běchovice II B
1313. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice ETJ Sokol Michle E
1315. 01. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II BSokol Nové Vysočany A
1313. 01. 2020 00:00SK OAZA Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
1313. 01. 2020 19:00TTC Klánovice CTJ Malešice C
1315. 01. 2020 19:30PSK Olymp Praha BTJ Sokol Žižkov B
1315. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice FTTC Elizza Praha I
1420. 01. 2020 19:00TJ Sokol Michle ESlovan KST Bohnice F
1422. 01. 2020 19:15TTC Elizza Praha IPSK Olymp Praha B
1423. 01. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BTTC Klánovice C
1423. 01. 2020 18:45TJ Malešice CSK OAZA Praha B
1422. 01. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Běchovice II B
1423. 01. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany ATJ AVIA Čakovice E
1530. 01. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Michle E
1527. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
1529. 01. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Malešice C
1527. 01. 2020 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Žižkov B
1527. 01. 2020 19:00TTC Klánovice CTTC Elizza Praha I
1529. 01. 2020 19:30PSK Olymp Praha BSlovan KST Bohnice F
1603. 02. 2020 19:00TJ Sokol Michle EPSK Olymp Praha B
1605. 02. 2020 19:15Slovan KST Bohnice FTTC Klánovice C
1605. 02. 2020 19:15TTC Elizza Praha ISK OAZA Praha B
1606. 02. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Běchovice II B
1606. 02. 2020 18:45TJ Malešice CTJ AVIA Čakovice E
1605. 02. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSokol Nové Vysočany A
1712. 02. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Michle E
1713. 02. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany ATJ Malešice C
1710. 02. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice ETJ Sokol Žižkov B
1712. 02. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II BTTC Elizza Praha I
1710. 02. 2020 00:00SK OAZA Praha BSlovan KST Bohnice F
1710. 02. 2020 19:00TTC Klánovice CPSK Olymp Praha B
1802. 03. 2020 19:00TJ Sokol Michle ETTC Klánovice C
1804. 03. 2020 19:30PSK Olymp Praha BSK OAZA Praha B
1804. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Běchovice II B
1804. 03. 2020 19:15TTC Elizza Praha ITJ AVIA Čakovice E
1805. 03. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BSokol Nové Vysočany A
1805. 03. 2020 18:45TJ Malešice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
1912. 03. 2020 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Michle E
1911. 03. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Žižkov B
1912. 03. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany ATTC Elizza Praha I
1909. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice ESlovan KST Bohnice F
1911. 03. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II BPSK Olymp Praha B
1909. 03. 2020 00:00SK OAZA Praha BTTC Klánovice C
2016. 03. 2020 19:00TJ Sokol Michle ESK OAZA Praha B
2016. 03. 2020 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Běchovice II B
2018. 03. 2020 19:30PSK Olymp Praha BTJ AVIA Čakovice E
2018. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice FSokol Nové Vysočany A
2018. 03. 2020 19:15TTC Elizza Praha ITJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
2019. 03. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Malešice C
2126. 03. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Michle E
2126. 03. 2020 18:45TJ Malešice CTTC Elizza Praha I
2125. 03. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSlovan KST Bohnice F
2126. 03. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany APSK Olymp Praha B
2123. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice ETTC Klánovice C
2125. 03. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK OAZA Praha B
2230. 03. 2020 19:00TJ Sokol Michle ETJ Sokol Běchovice II B
2230. 03. 2020 00:00SK OAZA Praha BTJ AVIA Čakovice E
2230. 03. 2020 19:00TTC Klánovice CSokol Nové Vysočany A
2201. 04. 2020 19:30PSK Olymp Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
2201. 04. 2020 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Malešice C
2201. 04. 2020 19:15TTC Elizza Praha ITJ Sokol Žižkov B
3. třída B muži
123. 09. 2019 19:15TJ Sokol Michle FTTC Rebel C
126. 09. 2019 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Žižkov C
126. 09. 2019 19:15SK Start Praha BTJ Malešice B
127. 09. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice CTJ Lokomotiva Vršovice D
127. 09. 2019 19:15TJ Střížkov CTTC Elizza Praha H
123. 09. 2019 00:00SK Slivenec ATJ ABC Braník B
204. 10. 2019 19:00TTC Rebel CTJ ABC Braník B
230. 09. 2019 19:15TTC Elizza Praha HSK Slivenec A
203. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Střížkov C
203. 10. 2019 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Petrovice C
203. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov CSK Start Praha B
230. 09. 2019 19:15TJ Sokol Michle FAC Sparta Praha I
310. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha ITTC Rebel C
310. 10. 2019 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Michle F
311. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice CTJ Sokol Žižkov C
311. 10. 2019 19:15TJ Střížkov CTJ Malešice B
307. 10. 2019 00:00SK Slivenec ATJ Lokomotiva Vršovice D
309. 10. 2019 19:30TJ ABC Braník BTTC Elizza Praha H
418. 10. 2019 19:00TTC Rebel CTTC Elizza Praha H
417. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ ABC Braník B
417. 10. 2019 18:45TJ Malešice BSK Slivenec A
417. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Střížkov C
414. 10. 2019 19:15TJ Sokol Michle FTJ Sokol Petrovice C
417. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha ISK Start Praha B
524. 10. 2019 19:15SK Start Praha BTTC Rebel C
525. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice CAC Sparta Praha I
525. 10. 2019 19:15TJ Střížkov CTJ Sokol Michle F
521. 10. 2019 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Žižkov C
523. 10. 2019 19:30TJ ABC Braník BTJ Malešice B
521. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha HTJ Lokomotiva Vršovice D
608. 11. 2019 19:00TTC Rebel CTJ Lokomotiva Vršovice D
607. 11. 2019 18:45TJ Malešice BTTC Elizza Praha H
607. 11. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ ABC Braník B
604. 11. 2019 19:15TJ Sokol Michle FSK Slivenec A
607. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha ITJ Střížkov C
607. 11. 2019 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Petrovice C
715. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice CTTC Rebel C
715. 11. 2019 19:15TJ Střížkov CSK Start Praha B
711. 11. 2019 00:00SK Slivenec AAC Sparta Praha I
713. 11. 2019 19:30TJ ABC Braník BTJ Sokol Michle F
711. 11. 2019 19:15TTC Elizza Praha HTJ Sokol Žižkov C
714. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Malešice B
822. 11. 2019 19:00TTC Rebel CTJ Malešice B
821. 11. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Lokomotiva Vršovice D
818. 11. 2019 19:15TJ Sokol Michle FTTC Elizza Praha H
821. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha ITJ ABC Braník B
821. 11. 2019 19:15SK Start Praha BSK Slivenec A
822. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice CTJ Střížkov C
929. 11. 2019 19:15TJ Střížkov CTTC Rebel C
925. 11. 2019 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Petrovice C
927. 11. 2019 19:30TJ ABC Braník BSK Start Praha B
925. 11. 2019 19:15TTC Elizza Praha HAC Sparta Praha I
928. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Michle F
928. 11. 2019 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Žižkov C
1006. 12. 2019 19:00TTC Rebel CTJ Sokol Žižkov C
1002. 12. 2019 19:15TJ Sokol Michle FTJ Malešice B
1005. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha ITJ Lokomotiva Vršovice D
1005. 12. 2019 19:15SK Start Praha BTTC Elizza Praha H
1006. 12. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice CTJ ABC Braník B
1006. 12. 2019 19:15TJ Střížkov CSK Slivenec A
1109. 12. 2019 00:00SK Slivenec ATTC Rebel C
1111. 12. 2019 19:30TJ ABC Braník BTJ Střížkov C
1109. 12. 2019 19:15TTC Elizza Praha HTJ Sokol Petrovice C
1112. 12. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSK Start Praha B
1112. 12. 2019 18:45TJ Malešice BAC Sparta Praha I
1112. 12. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Michle F
1210. 01. 2020 19:00TTC Rebel CTJ Sokol Michle F
1209. 01. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov CAC Sparta Praha I
1209. 01. 2020 18:45TJ Malešice BSK Start Praha B
1209. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Petrovice C
1206. 01. 2020 19:15TTC Elizza Praha HTJ Střížkov C
1208. 01. 2020 19:30TJ ABC Braník BSK Slivenec A
1315. 01. 2020 19:30TJ ABC Braník BTTC Rebel C
1313. 01. 2020 00:00SK Slivenec ATTC Elizza Praha H
1317. 01. 2020 19:15TJ Střížkov CTJ Lokomotiva Vršovice D
1317. 01. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice CTJ Malešice B
1316. 01. 2020 19:15SK Start Praha BTJ Sokol Žižkov C
1316. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Michle F
1424. 01. 2020 19:00TTC Rebel CAC Sparta Praha I
1420. 01. 2020 19:15TJ Sokol Michle FSK Start Praha B
1423. 01. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Petrovice C
1423. 01. 2020 18:45TJ Malešice BTJ Střížkov C
1423. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSK Slivenec A
1420. 01. 2020 19:15TTC Elizza Praha HTJ ABC Braník B
1527. 01. 2020 19:15TTC Elizza Praha HTTC Rebel C
1529. 01. 2020 19:30TJ ABC Braník BTJ Lokomotiva Vršovice D
1527. 01. 2020 00:00SK Slivenec ATJ Malešice B
1531. 01. 2020 19:15TJ Střížkov CTJ Sokol Žižkov C
1531. 01. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice CTJ Sokol Michle F
1530. 01. 2020 19:15SK Start Praha BAC Sparta Praha I
1607. 02. 2020 19:00TTC Rebel CSK Start Praha B
1606. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Petrovice C
1603. 02. 2020 19:15TJ Sokol Michle FTJ Střížkov C
1606. 02. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov CSK Slivenec A
1606. 02. 2020 18:45TJ Malešice BTJ ABC Braník B
1606. 02. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTTC Elizza Praha H
1713. 02. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTTC Rebel C
1710. 02. 2020 19:15TTC Elizza Praha HTJ Malešice B
1712. 02. 2020 19:30TJ ABC Braník BTJ Sokol Žižkov C
1710. 02. 2020 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Michle F
1714. 02. 2020 19:15TJ Střížkov CAC Sparta Praha I
1714. 02. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice CSK Start Praha B
1806. 03. 2020 19:00TTC Rebel CTJ Sokol Petrovice C
1805. 03. 2020 19:15SK Start Praha BTJ Střížkov C
1805. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha ISK Slivenec A
1802. 03. 2020 19:15TJ Sokol Michle FTJ ABC Braník B
1805. 03. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Elizza Praha H
1805. 03. 2020 18:45TJ Malešice BTJ Lokomotiva Vršovice D
1912. 03. 2020 18:45TJ Malešice BTTC Rebel C
1912. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Žižkov C
1909. 03. 2020 19:15TTC Elizza Praha HTJ Sokol Michle F
1911. 03. 2020 19:30TJ ABC Braník BAC Sparta Praha I
1909. 03. 2020 00:00SK Slivenec ASK Start Praha B
1913. 03. 2020 19:15TJ Střížkov CTJ Sokol Petrovice C
2020. 03. 2020 19:00TTC Rebel CTJ Střížkov C
2020. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice CSK Slivenec A
2019. 03. 2020 19:15SK Start Praha BTJ ABC Braník B
2019. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha ITTC Elizza Praha H
2016. 03. 2020 19:15TJ Sokol Michle FTJ Lokomotiva Vršovice D
2019. 03. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Malešice B
2126. 03. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Rebel C
2126. 03. 2020 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Michle F
2126. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DAC Sparta Praha I
2123. 03. 2020 19:15TTC Elizza Praha HSK Start Praha B
2125. 03. 2020 19:30TJ ABC Braník BTJ Sokol Petrovice C
2123. 03. 2020 00:00SK Slivenec ATJ Střížkov C
2203. 04. 2020 19:00TTC Rebel CSK Slivenec A
2203. 04. 2020 19:15TJ Střížkov CTJ ABC Braník B
2203. 04. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice CTTC Elizza Praha H
2202. 04. 2020 19:15SK Start Praha BTJ Lokomotiva Vršovice D
2202. 04. 2020 18:45AC Sparta Praha ITJ Malešice B
2230. 03. 2020 19:15TJ Sokol Michle FTJ Sokol Žižkov C
4. třída A muži
123. 09. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ASK Slivenec B
124. 09. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Pankrác D
126. 09. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Nusle Praha E
126. 09. 2019 18:30TTC Praha CTJ Sokol Petrovice D
124. 09. 2019 18:45AC Sparta Praha JSlovan KST Bohnice G
126. 09. 2019 18:00TJ Sokol Kbely ATJ AVIA Čakovice F
230. 09. 2019 00:00SK Slivenec BTJ AVIA Čakovice F
202. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Kbely A
201. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice DAC Sparta Praha J
202. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETTC Praha C
204. 10. 2019 19:20TJ Pankrác DSK Dolní Měcholupy B
230. 09. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Sokol Suchdol - Sedlec A
308. 10. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ASK Slivenec B
310. 10. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy BVSK MFF UK Praha A
310. 10. 2019 18:30TTC Praha CTJ Pankrác D
308. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Nusle Praha E
310. 10. 2019 18:00TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Petrovice D
307. 10. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice FSlovan KST Bohnice G
414. 10. 2019 00:00SK Slivenec BSlovan KST Bohnice G
415. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ AVIA Čakovice F
416. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Kbely A
418. 10. 2019 19:20TJ Pankrác DAC Sparta Praha J
414. 10. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATTC Praha C
415. 10. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ASK Dolní Měcholupy B
524. 10. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy BSK Slivenec B
524. 10. 2019 18:30TTC Praha CTJ Sokol Suchdol - Sedlec A
522. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha JVSK MFF UK Praha A
524. 10. 2019 18:00TJ Sokol Kbely ATJ Pankrác D
521. 10. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice FTJ Sokol Nusle Praha E
523. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Petrovice D
604. 11. 2019 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Petrovice D
606. 11. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESlovan KST Bohnice G
608. 11. 2019 19:20TJ Pankrác DTJ AVIA Čakovice F
604. 11. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Sokol Kbely A
605. 11. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec AAC Sparta Praha J
607. 11. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy BTTC Praha C
714. 11. 2019 18:30TTC Praha CSK Slivenec B
712. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha JSK Dolní Měcholupy B
714. 11. 2019 18:00TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Suchdol - Sedlec A
711. 11. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice FVSK MFF UK Praha A
713. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Pankrác D
712. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Sokol Nusle Praha E
818. 11. 2019 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Nusle Praha E
822. 11. 2019 19:20TJ Pankrác DTJ Sokol Petrovice D
818. 11. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ASlovan KST Bohnice G
819. 11. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ AVIA Čakovice F
821. 11. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Kbely A
821. 11. 2019 18:30TTC Praha CAC Sparta Praha J
926. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha JSK Slivenec B
928. 11. 2019 18:00TJ Sokol Kbely ATTC Praha C
925. 11. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice FSK Dolní Měcholupy B
927. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Suchdol - Sedlec A
926. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice DVSK MFF UK Praha A
927. 11. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Pankrác D
1002. 12. 2019 00:00SK Slivenec BTJ Pankrác D
1002. 12. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Sokol Nusle Praha E
1003. 12. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Sokol Petrovice D
1005. 12. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy BSlovan KST Bohnice G
1005. 12. 2019 18:30TTC Praha CTJ AVIA Čakovice F
1003. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Kbely A
1112. 12. 2019 18:00TJ Sokol Kbely ASK Slivenec B
1109. 12. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice FAC Sparta Praha J
1111. 12. 2019 19:15Slovan KST Bohnice GTTC Praha C
1110. 12. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice DSK Dolní Měcholupy B
1111. 12. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Suchdol - Sedlec A
1113. 12. 2019 19:20TJ Pankrác DVSK MFF UK Praha A
1206. 01. 2020 00:00SK Slivenec BVSK MFF UK Praha A
1210. 01. 2020 19:20TJ Pankrác DTJ Sokol Suchdol - Sedlec A
1208. 01. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK Dolní Měcholupy B
1207. 01. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice DTTC Praha C
1208. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice GAC Sparta Praha J
1206. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice FTJ Sokol Kbely A
1313. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice FSK Slivenec B
1316. 01. 2020 18:00TJ Sokol Kbely ASlovan KST Bohnice G
1314. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Petrovice D
1316. 01. 2020 18:30TTC Praha CTJ Sokol Nusle Praha E
1316. 01. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Pankrác D
1314. 01. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec AVSK MFF UK Praha A
1420. 01. 2020 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Suchdol - Sedlec A
1420. 01. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ASK Dolní Měcholupy B
1424. 01. 2020 19:20TJ Pankrác DTTC Praha C
1422. 01. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha EAC Sparta Praha J
1421. 01. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Sokol Kbely A
1422. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice GTJ AVIA Čakovice F
1529. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice GSK Slivenec B
1527. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice FTJ Sokol Petrovice D
1530. 01. 2020 18:00TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Nusle Praha E
1528. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha JTJ Pankrác D
1530. 01. 2020 18:30TTC Praha CVSK MFF UK Praha A
1530. 01. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Suchdol - Sedlec A
1603. 02. 2020 00:00SK Slivenec BSK Dolní Měcholupy B
1604. 02. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATTC Praha C
1603. 02. 2020 19:00VSK MFF UK Praha AAC Sparta Praha J
1607. 02. 2020 19:20TJ Pankrác DTJ Sokol Kbely A
1605. 02. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ AVIA Čakovice F
1604. 02. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice DSlovan KST Bohnice G
1711. 02. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice DSK Slivenec B
1712. 02. 2020 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Nusle Praha E
1710. 02. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice FTJ Pankrác D
1713. 02. 2020 18:00TJ Sokol Kbely AVSK MFF UK Praha A
1711. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Suchdol - Sedlec A
1713. 02. 2020 18:30TTC Praha CSK Dolní Měcholupy B
1802. 03. 2020 00:00SK Slivenec BTTC Praha C
1805. 03. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy BAC Sparta Praha J
1803. 03. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Sokol Kbely A
1802. 03. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ATJ AVIA Čakovice F
1806. 03. 2020 19:20TJ Pankrác DSlovan KST Bohnice G
1804. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Petrovice D
1911. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK Slivenec B
1910. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Pankrác D
1911. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice GVSK MFF UK Praha A
1909. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice FTJ Sokol Suchdol - Sedlec A
1912. 03. 2020 18:00TJ Sokol Kbely ASK Dolní Měcholupy B
1910. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha JTTC Praha C
2016. 03. 2020 00:00SK Slivenec BAC Sparta Praha J
2019. 03. 2020 18:30TTC Praha CTJ Sokol Kbely A
2019. 03. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ AVIA Čakovice F
2017. 03. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ASlovan KST Bohnice G
2016. 03. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Sokol Petrovice D
2020. 03. 2020 19:20TJ Pankrác DTJ Sokol Nusle Praha E
2127. 03. 2020 19:20TJ Pankrác DSK Slivenec B
2125. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha EVSK MFF UK Praha A
2124. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Sokol Suchdol - Sedlec A
2125. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice GSK Dolní Měcholupy B
2123. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice FTTC Praha C
2126. 03. 2020 18:00TJ Sokol Kbely AAC Sparta Praha J
2230. 03. 2020 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Kbely A
2231. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha JTJ AVIA Čakovice F
2202. 04. 2020 18:30TTC Praha CSlovan KST Bohnice G
2202. 04. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Petrovice D
2231. 03. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Sokol Nusle Praha E
2230. 03. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Pankrác D
4. třída B muži
123. 09. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha ATTC Klánovice D
123. 09. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HSK OAZA Praha C
124. 09. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Stodůlky D
123. 09. 2019 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Petrovice E
123. 09. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Praha - Břevnov A
123. 09. 2019 19:00TJ ABC Braník CSF SKK El Niňo Praha J
202. 10. 2019 19:00TTC Klánovice DSF SKK El Niňo Praha J
202. 10. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ ABC Braník C
201. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
202. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky DTJ Zelená Liška A
230. 09. 2019 00:00SK OAZA Praha CTJ Lokomotiva Vršovice E
230. 09. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha ASlovan KST Bohnice H
307. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HTTC Klánovice D
308. 10. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice EKK Konstruktiva Praha A
307. 10. 2019 19:15TJ Zelená Liška ASK OAZA Praha C
307. 10. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Stodůlky D
307. 10. 2019 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Petrovice E
307. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha JTJ Sokol Praha - Břevnov A
416. 10. 2019 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Praha - Břevnov A
415. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ESF SKK El Niňo Praha J
416. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky DTJ ABC Braník C
414. 10. 2019 00:00SK OAZA Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
414. 10. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Zelená Liška A
414. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Lokomotiva Vršovice E
522. 10. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Klánovice D
521. 10. 2019 19:15TJ Zelená Liška ASlovan KST Bohnice H
521. 10. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CKK Konstruktiva Praha A
521. 10. 2019 19:00TJ ABC Braník CSK OAZA Praha C
521. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha JTJ Sokol Stodůlky D
523. 10. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Sokol Petrovice E
606. 11. 2019 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Petrovice E
606. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky DTJ Sokol Praha - Břevnov A
604. 11. 2019 00:00SK OAZA Praha CSF SKK El Niňo Praha J
604. 11. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ ABC Braník C
604. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
605. 11. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Zelená Liška A
711. 11. 2019 19:15TJ Zelená Liška ATTC Klánovice D
711. 11. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Lokomotiva Vršovice E
711. 11. 2019 19:00TJ ABC Braník CSlovan KST Bohnice H
711. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha JKK Konstruktiva Praha A
713. 11. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ASK OAZA Praha C
712. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Sokol Stodůlky D
820. 11. 2019 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Stodůlky D
818. 11. 2019 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Petrovice E
818. 11. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Praha - Břevnov A
818. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HSF SKK El Niňo Praha J
819. 11. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice ETJ ABC Braník C
818. 11. 2019 19:15TJ Zelená Liška ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
925. 11. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTTC Klánovice D
925. 11. 2019 19:00TJ ABC Braník CTJ Zelená Liška A
925. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha JTJ Lokomotiva Vršovice E
927. 11. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ASlovan KST Bohnice H
926. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice EKK Konstruktiva Praha A
927. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky DSK OAZA Praha C
1004. 12. 2019 19:00TTC Klánovice DSK OAZA Praha C
1002. 12. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Stodůlky D
1002. 12. 2019 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Petrovice E
1003. 12. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Praha - Břevnov A
1002. 12. 2019 19:15TJ Zelená Liška ASF SKK El Niňo Praha J
1002. 12. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ ABC Braník C
1109. 12. 2019 19:00TJ ABC Braník CTTC Klánovice D
1109. 12. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha JTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
1111. 12. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Zelená Liška A
1110. 12. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Lokomotiva Vršovice E
1111. 12. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky DSlovan KST Bohnice H
1109. 12. 2019 00:00SK OAZA Praha CKK Konstruktiva Praha A
1208. 01. 2020 19:00TTC Klánovice DKK Konstruktiva Praha A
1206. 01. 2020 00:00SK OAZA Praha CSlovan KST Bohnice H
1208. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky DTJ Lokomotiva Vršovice E
1207. 01. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Zelená Liška A
1208. 01. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
1206. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha JTJ ABC Braník C
1313. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha JTTC Klánovice D
1313. 01. 2020 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Praha - Břevnov A
1313. 01. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Petrovice E
1313. 01. 2020 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Stodůlky D
1314. 01. 2020 19:30TJ Lokomotiva Vršovice ESK OAZA Praha C
1313. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice HKK Konstruktiva Praha A
1422. 01. 2020 19:00TTC Klánovice DSlovan KST Bohnice H
1420. 01. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Lokomotiva Vršovice E
1420. 01. 2020 00:00SK OAZA Praha CTJ Zelená Liška A
1422. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
1421. 01. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ ABC Braník C
1422. 01. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ASF SKK El Niňo Praha J
1529. 01. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATTC Klánovice D
1527. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha JTJ Sokol Petrovice E
1527. 01. 2020 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Stodůlky D
1527. 01. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSK OAZA Praha C
1527. 01. 2020 19:15TJ Zelená Liška AKK Konstruktiva Praha A
1528. 01. 2020 19:30TJ Lokomotiva Vršovice ESlovan KST Bohnice H
1605. 02. 2020 19:00TTC Klánovice DTJ Lokomotiva Vršovice E
1603. 02. 2020 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Zelená Liška A
1603. 02. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
1603. 02. 2020 00:00SK OAZA Praha CTJ ABC Braník C
1605. 02. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky DSF SKK El Niňo Praha J
1604. 02. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Sokol Praha - Břevnov A
1711. 02. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ETTC Klánovice D
1712. 02. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Sokol Stodůlky D
1710. 02. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha JSK OAZA Praha C
1710. 02. 2020 19:00TJ ABC Braník CKK Konstruktiva Praha A
1710. 02. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSlovan KST Bohnice H
1710. 02. 2020 19:15TJ Zelená Liška ATJ Lokomotiva Vršovice E
1804. 03. 2020 19:00TTC Klánovice DTJ Zelená Liška A
1803. 03. 2020 19:30TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
1802. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice HTJ ABC Braník C
1802. 03. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha ASF SKK El Niňo Praha J
1802. 03. 2020 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Praha - Břevnov A
1804. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky DTJ Sokol Petrovice E
1911. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky DTTC Klánovice D
1910. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ESK OAZA Praha C
1911. 03. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov AKK Konstruktiva Praha A
1909. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha JSlovan KST Bohnice H
1909. 03. 2020 19:00TJ ABC Braník CTJ Lokomotiva Vršovice E
1909. 03. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Zelená Liška A
2018. 03. 2020 19:00TTC Klánovice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
2016. 03. 2020 19:15TJ Zelená Liška ATJ ABC Braník C
2017. 03. 2020 19:30TJ Lokomotiva Vršovice ESF SKK El Niňo Praha J
2016. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Praha - Břevnov A
2016. 03. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Petrovice E
2016. 03. 2020 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Stodůlky D
2123. 03. 2020 00:00SK OAZA Praha CTTC Klánovice D
2125. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky DKK Konstruktiva Praha A
2124. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ESlovan KST Bohnice H
2125. 03. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Lokomotiva Vršovice E
2123. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha JTJ Zelená Liška A
2123. 03. 2020 19:00TJ ABC Braník CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
2201. 04. 2020 19:00TTC Klánovice DTJ ABC Braník C
2230. 03. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSF SKK El Niňo Praha J
2230. 03. 2020 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Praha - Břevnov A
2231. 03. 2020 19:30TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Petrovice E
2230. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Stodůlky D
2230. 03. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha ASK OAZA Praha C
5. třída A muži
123. 09. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha KTTC Elizza Praha K
125. 09. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Střížkov D
125. 09. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Nusle Praha F
126. 09. 2019 18:45TJ Malešice DSK Start Praha C
124. 09. 2019 19:30PSK Olymp Praha CTJ Sokol Praha - Podolí A
127. 09. 2019 18:00TTC Rebel DSlovan KST Bohnice I
204. 10. 2019 18:30TTC Elizza Praha KSlovan KST Bohnice I
202. 10. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATTC Rebel D
230. 09. 2019 19:00SK Start Praha CPSK Olymp Praha C
202. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Malešice D
204. 10. 2019 19:15TJ Střížkov DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
230. 09. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha KTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A
309. 10. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATTC Elizza Praha K
309. 10. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSF SKK El Niňo Praha K
310. 10. 2019 18:45TJ Malešice DTJ Střížkov D
308. 10. 2019 19:30PSK Olymp Praha CTJ Sokol Nusle Praha F
311. 10. 2019 18:00TTC Rebel DSK Start Praha C
311. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Praha - Podolí A
418. 10. 2019 18:30TTC Elizza Praha KTJ Sokol Praha - Podolí A
414. 10. 2019 19:00SK Start Praha CSlovan KST Bohnice I
416. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTTC Rebel D
418. 10. 2019 19:15TJ Střížkov DPSK Olymp Praha C
414. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha KTJ Malešice D
416. 10. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
523. 10. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Elizza Praha K
524. 10. 2019 18:45TJ Malešice DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A
522. 10. 2019 19:30PSK Olymp Praha CSF SKK El Niňo Praha K
525. 10. 2019 18:00TTC Rebel DTJ Střížkov D
525. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Nusle Praha F
523. 10. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ASK Start Praha C
608. 11. 2019 18:30TTC Elizza Praha KSK Start Praha C
606. 11. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Praha - Podolí A
608. 11. 2019 19:15TJ Střížkov DSlovan KST Bohnice I
604. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha KTTC Rebel D
606. 11. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT APSK Olymp Praha C
606. 11. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Malešice D
714. 11. 2019 18:45TJ Malešice DTTC Elizza Praha K
712. 11. 2019 19:30PSK Olymp Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
715. 11. 2019 18:00TTC Rebel DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A
715. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ISF SKK El Niňo Praha K
713. 11. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Střížkov D
711. 11. 2019 19:00SK Start Praha CTJ Sokol Nusle Praha F
822. 11. 2019 18:30TTC Elizza Praha KTJ Sokol Nusle Praha F
822. 11. 2019 19:15TJ Střížkov DSK Start Praha C
818. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha KTJ Sokol Praha - Podolí A
820. 11. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ASlovan KST Bohnice I
820. 11. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Rebel D
821. 11. 2019 18:45TJ Malešice DPSK Olymp Praha C
926. 11. 2019 19:30PSK Olymp Praha CTTC Elizza Praha K
929. 11. 2019 18:00TTC Rebel DTJ Malešice D
929. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
927. 11. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A
925. 11. 2019 19:00SK Start Praha CSF SKK El Niňo Praha K
927. 11. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Střížkov D
1006. 12. 2019 18:30TTC Elizza Praha KTJ Střížkov D
1002. 12. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha KTJ Sokol Nusle Praha F
1004. 12. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ASK Start Praha C
1004. 12. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Praha - Podolí A
1005. 12. 2019 18:45TJ Malešice DSlovan KST Bohnice I
1003. 12. 2019 19:30PSK Olymp Praha CTTC Rebel D
1113. 12. 2019 18:00TTC Rebel DTTC Elizza Praha K
1113. 12. 2019 19:15Slovan KST Bohnice IPSK Olymp Praha C
1111. 12. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Malešice D
1109. 12. 2019 19:00SK Start Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
1111. 12. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A
1113. 12. 2019 19:15TJ Střížkov DSF SKK El Niňo Praha K
1210. 01. 2020 18:30TTC Elizza Praha KSF SKK El Niňo Praha K
1210. 01. 2020 19:15TJ Střížkov DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A
1208. 01. 2020 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
1206. 01. 2020 19:00SK Start Praha CTJ Malešice D
1208. 01. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí APSK Olymp Praha C
1210. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ITTC Rebel D
1317. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ITTC Elizza Praha K
1317. 01. 2020 18:00TTC Rebel DTJ Sokol Praha - Podolí A
1314. 01. 2020 19:30PSK Olymp Praha CSK Start Praha C
1316. 01. 2020 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Nusle Praha F
1315. 01. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Střížkov D
1315. 01. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ASF SKK El Niňo Praha K
1424. 01. 2020 18:30TTC Elizza Praha KTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A
1420. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha KTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
1424. 01. 2020 19:15TJ Střížkov DTJ Malešice D
1422. 01. 2020 18:00TJ Sokol Nusle Praha FPSK Olymp Praha C
1420. 01. 2020 19:00SK Start Praha CTTC Rebel D
1422. 01. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ASlovan KST Bohnice I
1529. 01. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATTC Elizza Praha K
1531. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ISK Start Praha C
1531. 01. 2020 18:00TTC Rebel DTJ Sokol Nusle Praha F
1528. 01. 2020 19:30PSK Olymp Praha CTJ Střížkov D
1530. 01. 2020 18:45TJ Malešice DSF SKK El Niňo Praha K
1529. 01. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A
1607. 02. 2020 18:30TTC Elizza Praha KTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
1605. 02. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Malešice D
1603. 02. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha KPSK Olymp Praha C
1607. 02. 2020 19:15TJ Střížkov DTTC Rebel D
1605. 02. 2020 18:00TJ Sokol Nusle Praha FSlovan KST Bohnice I
1603. 02. 2020 19:00SK Start Praha CTJ Sokol Praha - Podolí A
1710. 02. 2020 19:00SK Start Praha CTTC Elizza Praha K
1712. 02. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Sokol Nusle Praha F
1714. 02. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Střížkov D
1714. 02. 2020 18:00TTC Rebel DSF SKK El Niňo Praha K
1711. 02. 2020 19:30PSK Olymp Praha CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A
1713. 02. 2020 18:45TJ Malešice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
1806. 03. 2020 18:30TTC Elizza Praha KTJ Malešice D
1804. 03. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DPSK Olymp Praha C
1804. 03. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATTC Rebel D
1802. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha KSlovan KST Bohnice I
1806. 03. 2020 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Praha - Podolí A
1804. 03. 2020 18:00TJ Sokol Nusle Praha FSK Start Praha C
1911. 03. 2020 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTTC Elizza Praha K
1909. 03. 2020 19:00SK Start Praha CTJ Střížkov D
1911. 03. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ASF SKK El Niňo Praha K
1913. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A
1913. 03. 2020 18:00TTC Rebel DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
1910. 03. 2020 19:30PSK Olymp Praha CTJ Malešice D
2020. 03. 2020 18:30TTC Elizza Praha KPSK Olymp Praha C
2019. 03. 2020 18:45TJ Malešice DTTC Rebel D
2018. 03. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSlovan KST Bohnice I
2018. 03. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Praha - Podolí A
2016. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha KSK Start Praha C
2020. 03. 2020 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Nusle Praha F
2127. 03. 2020 19:15TJ Střížkov DTTC Elizza Praha K
2125. 03. 2020 18:00TJ Sokol Nusle Praha FSF SKK El Niňo Praha K
2123. 03. 2020 19:00SK Start Praha CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A
2125. 03. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
2127. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Malešice D
2127. 03. 2020 18:00TTC Rebel DPSK Olymp Praha C
2203. 04. 2020 18:30TTC Elizza Praha KTTC Rebel D
2231. 03. 2020 19:30PSK Olymp Praha CSlovan KST Bohnice I
2202. 04. 2020 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Praha - Podolí A
2201. 04. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSK Start Praha C
2201. 04. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Nusle Praha F
2230. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha KTJ Střížkov D
5. třída B muži
127. 09. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky ETTC Elizza Praha J
124. 09. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany BAC Sparta Praha K
124. 09. 2019 19:30SK OAZA Praha DKST Vršovice A
123. 09. 2019 00:00TJ Zelená Liška BTJ Lokomotiva Vršovice F
124. 09. 2019 19:30SK Slivenec CTJ Sokol Běchovice II C
127. 09. 2019 18:15SK SANK Běchovice ATJ AVIA Čakovice G
204. 10. 2019 18:30TTC Elizza Praha JTJ AVIA Čakovice G
230. 09. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK SANK Běchovice A
201. 10. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FSK Slivenec C
204. 10. 2019 18:45KST Vršovice ATJ Zelená Liška B
230. 09. 2019 18:45AC Sparta Praha KSK OAZA Praha D
204. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky ESokol Nové Vysočany B
308. 10. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany BTTC Elizza Praha J
308. 10. 2019 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Stodůlky E
307. 10. 2019 00:00TJ Zelená Liška BAC Sparta Praha K
307. 10. 2019 00:00SK Slivenec CKST Vršovice A
311. 10. 2019 18:15SK SANK Běchovice ATJ Lokomotiva Vršovice F
307. 10. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Běchovice II C
418. 10. 2019 18:30TTC Elizza Praha JTJ Sokol Běchovice II C
415. 10. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FTJ AVIA Čakovice G
418. 10. 2019 18:45KST Vršovice ASK SANK Běchovice A
414. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha KSK Slivenec C
418. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky ETJ Zelená Liška B
415. 10. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany BSK OAZA Praha D
522. 10. 2019 19:30SK OAZA Praha DTTC Elizza Praha J
521. 10. 2019 00:00TJ Zelená Liška BSokol Nové Vysočany B
521. 10. 2019 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Stodůlky E
525. 10. 2019 18:15SK SANK Běchovice AAC Sparta Praha K
521. 10. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice GKST Vršovice A
521. 10. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Lokomotiva Vršovice F
608. 11. 2019 18:30TTC Elizza Praha JTJ Lokomotiva Vršovice F
608. 11. 2019 18:45KST Vršovice ATJ Sokol Běchovice II C
604. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha KTJ AVIA Čakovice G
608. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky ESK SANK Běchovice A
605. 11. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany BSK Slivenec C
605. 11. 2019 19:30SK OAZA Praha DTJ Zelená Liška B
711. 11. 2019 00:00TJ Zelená Liška BTTC Elizza Praha J
711. 11. 2019 00:00SK Slivenec CSK OAZA Praha D
715. 11. 2019 18:15SK SANK Běchovice ASokol Nové Vysočany B
711. 11. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Stodůlky E
711. 11. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CAC Sparta Praha K
712. 11. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FKST Vršovice A
822. 11. 2019 18:30TTC Elizza Praha JKST Vršovice A
818. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha KTJ Lokomotiva Vršovice F
822. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky ETJ Sokol Běchovice II C
819. 11. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany BTJ AVIA Čakovice G
819. 11. 2019 19:30SK OAZA Praha DSK SANK Běchovice A
818. 11. 2019 00:00TJ Zelená Liška BSK Slivenec C
925. 11. 2019 00:00SK Slivenec CTTC Elizza Praha J
929. 11. 2019 18:15SK SANK Běchovice ATJ Zelená Liška B
925. 11. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice GSK OAZA Praha D
925. 11. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CSokol Nové Vysočany B
926. 11. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Stodůlky E
929. 11. 2019 18:45KST Vršovice AAC Sparta Praha K
1006. 12. 2019 18:30TTC Elizza Praha JAC Sparta Praha K
1006. 12. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky EKST Vršovice A
1003. 12. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany BTJ Lokomotiva Vršovice F
1003. 12. 2019 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Běchovice II C
1002. 12. 2019 00:00TJ Zelená Liška BTJ AVIA Čakovice G
1002. 12. 2019 00:00SK Slivenec CSK SANK Běchovice A
1113. 12. 2019 18:15SK SANK Běchovice ATTC Elizza Praha J
1109. 12. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice GSK Slivenec C
1109. 12. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Zelená Liška B
1110. 12. 2019 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FSK OAZA Praha D
1113. 12. 2019 18:45KST Vršovice ASokol Nové Vysočany B
1109. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha KTJ Sokol Stodůlky E
1210. 01. 2020 18:30TTC Elizza Praha JTJ Sokol Stodůlky E
1206. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha KSokol Nové Vysočany B
1210. 01. 2020 18:45KST Vršovice ASK OAZA Praha D
1207. 01. 2020 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Zelená Liška B
1206. 01. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK Slivenec C
1206. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice GSK SANK Běchovice A
1313. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice GTTC Elizza Praha J
1317. 01. 2020 18:15SK SANK Běchovice ATJ Sokol Běchovice II C
1313. 01. 2020 00:00SK Slivenec CTJ Lokomotiva Vršovice F
1313. 01. 2020 00:00TJ Zelená Liška BKST Vršovice A
1314. 01. 2020 19:30SK OAZA Praha DAC Sparta Praha K
1314. 01. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Stodůlky E
1424. 01. 2020 18:30TTC Elizza Praha JSokol Nové Vysočany B
1424. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ESK OAZA Praha D
1420. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha KTJ Zelená Liška B
1424. 01. 2020 18:45KST Vršovice ASK Slivenec C
1421. 01. 2020 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FSK SANK Běchovice A
1420. 01. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ AVIA Čakovice G
1527. 01. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II CTTC Elizza Praha J
1527. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice GTJ Lokomotiva Vršovice F
1531. 01. 2020 18:15SK SANK Běchovice AKST Vršovice A
1527. 01. 2020 00:00SK Slivenec CAC Sparta Praha K
1527. 01. 2020 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Stodůlky E
1528. 01. 2020 19:30SK OAZA Praha DSokol Nové Vysočany B
1607. 02. 2020 18:30TTC Elizza Praha JSK OAZA Praha D
1604. 02. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany BTJ Zelená Liška B
1607. 02. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ESK Slivenec C
1603. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha KSK SANK Běchovice A
1607. 02. 2020 18:45KST Vršovice ATJ AVIA Čakovice G
1604. 02. 2020 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Běchovice II C
1711. 02. 2020 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FTTC Elizza Praha J
1710. 02. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II CKST Vršovice A
1710. 02. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice GAC Sparta Praha K
1714. 02. 2020 18:15SK SANK Běchovice ATJ Sokol Stodůlky E
1710. 02. 2020 00:00SK Slivenec CSokol Nové Vysočany B
1710. 02. 2020 00:00TJ Zelená Liška BSK OAZA Praha D
1806. 03. 2020 18:30TTC Elizza Praha JTJ Zelená Liška B
1803. 03. 2020 19:30SK OAZA Praha DSK Slivenec C
1803. 03. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany BSK SANK Běchovice A
1806. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ETJ AVIA Čakovice G
1802. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha KTJ Sokol Běchovice II C
1806. 03. 2020 18:45KST Vršovice ATJ Lokomotiva Vršovice F
1913. 03. 2020 18:45KST Vršovice ATTC Elizza Praha J
1910. 03. 2020 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FAC Sparta Praha K
1909. 03. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Stodůlky E
1909. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice GSokol Nové Vysočany B
1913. 03. 2020 18:15SK SANK Běchovice ASK OAZA Praha D
1909. 03. 2020 00:00SK Slivenec CTJ Zelená Liška B
2020. 03. 2020 18:30TTC Elizza Praha JSK Slivenec C
2016. 03. 2020 00:00TJ Zelená Liška BSK SANK Běchovice A
2017. 03. 2020 19:30SK OAZA Praha DTJ AVIA Čakovice G
2017. 03. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Běchovice II C
2020. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ETJ Lokomotiva Vršovice F
2016. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha KKST Vršovice A
2123. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha KTTC Elizza Praha J
2127. 03. 2020 18:45KST Vršovice ATJ Sokol Stodůlky E
2124. 03. 2020 19:30TJ Lokomotiva Vršovice FSokol Nové Vysočany B
2123. 03. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK OAZA Praha D
2123. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice GTJ Zelená Liška B
2127. 03. 2020 18:15SK SANK Běchovice ASK Slivenec C
2203. 04. 2020 18:30TTC Elizza Praha JSK SANK Běchovice A
2230. 03. 2020 00:00SK Slivenec CTJ AVIA Čakovice G
2230. 03. 2020 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Běchovice II C
2231. 03. 2020 19:30SK OAZA Praha DTJ Lokomotiva Vršovice F
2231. 03. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany BKST Vršovice A
2203. 04. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky EAC Sparta Praha K
6. třída A muži
125. 09. 2019 19:00VSK MFF UK Praha BTTC Praha E
125. 09. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BSK Slivenec D
126. 09. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Petrovice F
123. 09. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha LAC Sparta Praha L
126. 09. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B
126. 09. 2019 19:30TJ Slovan Svoboda ATTC Praha F
202. 10. 2019 18:30TTC Praha ETTC Praha F
202. 10. 2019 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Slovan Svoboda A
204. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha LTJ Sokol Žižkov D
204. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice FSF SKK El Niňo Praha L
230. 09. 2019 00:00SK Slivenec DKK Konstruktiva Praha B
202. 10. 2019 19:00VSK MFF UK Praha BTJ Sokol Praha - Podolí B
309. 10. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BTTC Praha E
310. 10. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha BVSK MFF UK Praha B
307. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha LSK Slivenec D
310. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Petrovice F
310. 10. 2019 19:30TJ Slovan Svoboda AAC Sparta Praha L
310. 10. 2019 18:30TTC Praha FTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B
416. 10. 2019 18:30TTC Praha ETJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B
418. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha LTTC Praha F
418. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice FTJ Slovan Svoboda A
414. 10. 2019 00:00SK Slivenec DTJ Sokol Žižkov D
416. 10. 2019 19:00VSK MFF UK Praha BSF SKK El Niňo Praha L
416. 10. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BKK Konstruktiva Praha B
524. 10. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha BTTC Praha E
521. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha LTJ Sokol Praha - Podolí B
524. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DVSK MFF UK Praha B
524. 10. 2019 19:30TJ Slovan Svoboda ASK Slivenec D
524. 10. 2019 18:30TTC Praha FTJ Sokol Petrovice F
523. 10. 2019 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BAC Sparta Praha L
606. 11. 2019 18:30TTC Praha EAC Sparta Praha L
608. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice FTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B
604. 11. 2019 00:00SK Slivenec DTTC Praha F
606. 11. 2019 19:00VSK MFF UK Praha BTJ Slovan Svoboda A
606. 11. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BTJ Sokol Žižkov D
607. 11. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha BSF SKK El Niňo Praha L
711. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha LTTC Praha E
714. 11. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DKK Konstruktiva Praha B
714. 11. 2019 19:30TJ Slovan Svoboda ATJ Sokol Praha - Podolí B
714. 11. 2019 18:30TTC Praha FVSK MFF UK Praha B
713. 11. 2019 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BSK Slivenec D
715. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha LTJ Sokol Petrovice F
820. 11. 2019 18:30TTC Praha ETJ Sokol Petrovice F
818. 11. 2019 00:00SK Slivenec DAC Sparta Praha L
820. 11. 2019 19:00VSK MFF UK Praha BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B
820. 11. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BTTC Praha F
821. 11. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Slovan Svoboda A
818. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha LTJ Sokol Žižkov D
928. 11. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTTC Praha E
928. 11. 2019 19:30TJ Slovan Svoboda ASF SKK El Niňo Praha L
928. 11. 2019 18:30TTC Praha FKK Konstruktiva Praha B
927. 11. 2019 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Sokol Praha - Podolí B
929. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha LVSK MFF UK Praha B
929. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice FSK Slivenec D
1004. 12. 2019 18:30TTC Praha ESK Slivenec D
1004. 12. 2019 19:00VSK MFF UK Praha BTJ Sokol Petrovice F
1004. 12. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BAC Sparta Praha L
1005. 12. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B
1002. 12. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha LTTC Praha F
1005. 12. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Slovan Svoboda A
1112. 12. 2019 19:30TJ Slovan Svoboda ATTC Praha E
1112. 12. 2019 18:30TTC Praha FTJ Sokol Žižkov D
1111. 12. 2019 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BSF SKK El Niňo Praha L
1113. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha LKK Konstruktiva Praha B
1113. 12. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice FTJ Sokol Praha - Podolí B
1109. 12. 2019 00:00SK Slivenec DVSK MFF UK Praha B
1208. 01. 2020 18:30TTC Praha EVSK MFF UK Praha B
1206. 01. 2020 00:00SK Slivenec DTJ Sokol Praha - Podolí B
1210. 01. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice FKK Konstruktiva Praha B
1210. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha LSF SKK El Niňo Praha L
1208. 01. 2020 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Sokol Žižkov D
1209. 01. 2020 18:30TTC Praha FTJ Slovan Svoboda A
1316. 01. 2020 18:30
do 1.11.2019
TTC Praha FTTC Praha E
1316. 01. 2020 19:30TJ Slovan Svoboda ATJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B
1316. 01. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov DAC Sparta Praha L
1313. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha LTJ Sokol Petrovice F
1316. 01. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha BSK Slivenec D
1315. 01. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BVSK MFF UK Praha B
1422. 01. 2020 18:30TTC Praha ETJ Sokol Praha - Podolí B
1422. 01. 2020 19:00VSK MFF UK Praha BKK Konstruktiva Praha B
1420. 01. 2020 00:00SK Slivenec DSF SKK El Niňo Praha L
1424. 01. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice FTJ Sokol Žižkov D
1424. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha LTJ Slovan Svoboda A
1422. 01. 2020 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTTC Praha F
1529. 01. 2020 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTTC Praha E
1530. 01. 2020 18:30TTC Praha FAC Sparta Praha L
1530. 01. 2020 19:30TJ Slovan Svoboda ATJ Sokol Petrovice F
1530. 01. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov DSK Slivenec D
1527. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha LVSK MFF UK Praha B
1530. 01. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Praha - Podolí B
1605. 02. 2020 18:30TTC Praha EKK Konstruktiva Praha B
1605. 02. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BSF SKK El Niňo Praha L
1605. 02. 2020 19:00VSK MFF UK Praha BTJ Sokol Žižkov D
1603. 02. 2020 00:00SK Slivenec DTJ Slovan Svoboda A
1607. 02. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice FTTC Praha F
1607. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha LTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B
1714. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha LTTC Praha E
1712. 02. 2020 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Sokol Petrovice F
1713. 02. 2020 18:30TTC Praha FSK Slivenec D
1713. 02. 2020 19:30TJ Slovan Svoboda AVSK MFF UK Praha B
1713. 02. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Praha - Podolí B
1710. 02. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha LKK Konstruktiva Praha B
1804. 03. 2020 18:30TTC Praha ESF SKK El Niňo Praha L
1805. 03. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Žižkov D
1804. 03. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BTJ Slovan Svoboda A
1804. 03. 2020 19:00VSK MFF UK Praha BTTC Praha F
1802. 03. 2020 00:00SK Slivenec DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B
1806. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice FAC Sparta Praha L
1913. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice FTTC Praha E
1913. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha LSK Slivenec D
1911. 03. 2020 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BVSK MFF UK Praha B
1912. 03. 2020 18:30TTC Praha FTJ Sokol Praha - Podolí B
1912. 03. 2020 19:30TJ Slovan Svoboda AKK Konstruktiva Praha B
1912. 03. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov DSF SKK El Niňo Praha L
2018. 03. 2020 18:30TTC Praha ETJ Sokol Žižkov D
2016. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha LTJ Slovan Svoboda A
2019. 03. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha BTTC Praha F
2018. 03. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B
2018. 03. 2020 19:00VSK MFF UK Praha BAC Sparta Praha L
2016. 03. 2020 00:00SK Slivenec DTJ Sokol Petrovice F
2123. 03. 2020 00:00SK Slivenec DTTC Praha E
2127. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice FVSK MFF UK Praha B
2127. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha LTJ Sokol Praha - Podolí B
2125. 03. 2020 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BKK Konstruktiva Praha B
2126. 03. 2020 18:30TTC Praha FSF SKK El Niňo Praha L
2126. 03. 2020 19:30TJ Slovan Svoboda ATJ Sokol Žižkov D
2201. 04. 2020 18:30TTC Praha ETJ Slovan Svoboda A
2202. 04. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov DTTC Praha F
2230. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha LTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B
2202. 04. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha BAC Sparta Praha L
2201. 04. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BTJ Sokol Petrovice F
2201. 04. 2020 19:00VSK MFF UK Praha BSK Slivenec D
6. třída B muži
127. 09. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JTTC Rebel E
123. 09. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Lokomotiva Vršovice G
126. 09. 2019 18:30TTC Praha DTJ Zelená Liška C
127. 09. 2019 18:45KST Vršovice BSokol Nové Vysočany C
127. 09. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Sokol Suchdol - Sedlec B
124. 09. 2019 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Stodůlky F
204. 10. 2019 18:00TTC Rebel ETJ Sokol Stodůlky F
201. 10. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Sokol Kbely B
204. 10. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany CSK Dolní Měcholupy C
230. 09. 2019 00:00TJ Zelená Liška CKST Vršovice B
203. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Praha D
204. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JTJ Sokol Běchovice II D
307. 10. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II DTTC Rebel E
310. 10. 2019 18:30TTC Praha DSlovan KST Bohnice J
311. 10. 2019 18:45KST Vršovice BTJ Lokomotiva Vršovice G
311. 10. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Zelená Liška C
308. 10. 2019 18:30TJ Sokol Kbely BSokol Nové Vysočany C
311. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky FTJ Sokol Suchdol - Sedlec B
418. 10. 2019 18:00TTC Rebel ETJ Sokol Suchdol - Sedlec B
418. 10. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Stodůlky F
414. 10. 2019 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Kbely B
417. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GSK Dolní Měcholupy C
418. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JKST Vršovice B
414. 10. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II DTTC Praha D
524. 10. 2019 18:30TTC Praha DTTC Rebel E
525. 10. 2019 18:45KST Vršovice BTJ Sokol Běchovice II D
525. 10. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CSlovan KST Bohnice J
522. 10. 2019 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Lokomotiva Vršovice G
525. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky FTJ Zelená Liška C
522. 10. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BSokol Nové Vysočany C
608. 11. 2019 18:00TTC Rebel ESokol Nové Vysočany C
604. 11. 2019 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Suchdol - Sedlec B
607. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Stodůlky F
608. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JTJ Sokol Kbely B
604. 11. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II DSK Dolní Měcholupy C
607. 11. 2019 18:30TTC Praha DKST Vršovice B
715. 11. 2019 18:45KST Vršovice BTTC Rebel E
715. 11. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CTTC Praha D
712. 11. 2019 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Běchovice II D
715. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky FSlovan KST Bohnice J
712. 11. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Lokomotiva Vršovice G
715. 11. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany CTJ Zelená Liška C
822. 11. 2019 18:00TTC Rebel ETJ Zelená Liška C
821. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GSokol Nové Vysočany C
822. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JTJ Sokol Suchdol - Sedlec B
818. 11. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Stodůlky F
821. 11. 2019 18:30TTC Praha DTJ Sokol Kbely B
822. 11. 2019 18:45KST Vršovice BSK Dolní Měcholupy C
929. 11. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CTTC Rebel E
926. 11. 2019 18:30TJ Sokol Kbely BKST Vršovice B
929. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky FTTC Praha D
926. 11. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Sokol Běchovice II D
929. 11. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany CSlovan KST Bohnice J
925. 11. 2019 00:00TJ Zelená Liška CTJ Lokomotiva Vršovice G
1006. 12. 2019 18:00TTC Rebel ETJ Lokomotiva Vršovice G
1006. 12. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JTJ Zelená Liška C
1002. 12. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II DSokol Nové Vysočany C
1005. 12. 2019 18:30TTC Praha DTJ Sokol Suchdol - Sedlec B
1006. 12. 2019 18:45KST Vršovice BTJ Sokol Stodůlky F
1006. 12. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Sokol Kbely B
1110. 12. 2019 18:30TJ Sokol Kbely BTTC Rebel E
1113. 12. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky FSK Dolní Měcholupy C
1110. 12. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BKST Vršovice B
1113. 12. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany CTTC Praha D
1109. 12. 2019 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Běchovice II D
1112. 12. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GSlovan KST Bohnice J
1210. 01. 2020 18:00TTC Rebel ESlovan KST Bohnice J
1209. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Běchovice II D
1206. 01. 2020 00:00TJ Zelená Liška CTTC Praha D
1210. 01. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany CKST Vršovice B
1207. 01. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BSK Dolní Měcholupy C
1210. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky FTJ Sokol Kbely B
1317. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky FTTC Rebel E
1314. 01. 2020 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Suchdol - Sedlec B
1317. 01. 2020 18:30SK Dolní Měcholupy CSokol Nové Vysočany C
1317. 01. 2020 18:45KST Vršovice BTJ Zelená Liška C
1316. 01. 2020 18:30TTC Praha DTJ Lokomotiva Vršovice G
1313. 01. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II DSlovan KST Bohnice J
1424. 01. 2020 18:00TTC Rebel ETJ Sokol Běchovice II D
1424. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice JTTC Praha D
1423. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GKST Vršovice B
1420. 01. 2020 00:00TJ Zelená Liška CSK Dolní Měcholupy C
1424. 01. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Kbely B
1421. 01. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Sokol Stodůlky F
1528. 01. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTTC Rebel E
1531. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky FSokol Nové Vysočany C
1528. 01. 2020 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Zelená Liška C
1531. 01. 2020 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Lokomotiva Vršovice G
1531. 01. 2020 18:45KST Vršovice BSlovan KST Bohnice J
1530. 01. 2020 18:30TTC Praha DTJ Sokol Běchovice II D
1607. 02. 2020 18:00TTC Rebel ETTC Praha D
1603. 02. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II DKST Vršovice B
1607. 02. 2020 19:15Slovan KST Bohnice JSK Dolní Měcholupy C
1606. 02. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Kbely B
1603. 02. 2020 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Stodůlky F
1607. 02. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Suchdol - Sedlec B
1714. 02. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany CTTC Rebel E
1711. 02. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Zelená Liška C
1714. 02. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky FTJ Lokomotiva Vršovice G
1711. 02. 2020 18:30TJ Sokol Kbely BSlovan KST Bohnice J
1714. 02. 2020 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Sokol Běchovice II D
1714. 02. 2020 18:45KST Vršovice BTTC Praha D
1806. 03. 2020 18:00TTC Rebel EKST Vršovice B
1805. 03. 2020 18:30TTC Praha DSK Dolní Měcholupy C
1802. 03. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Kbely B
1806. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice JTJ Sokol Stodůlky F
1805. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Suchdol - Sedlec B
1802. 03. 2020 00:00TJ Zelená Liška CSokol Nové Vysočany C
1909. 03. 2020 00:00TJ Zelená Liška CTTC Rebel E
1913. 03. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany CTJ Lokomotiva Vršovice G
1910. 03. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BSlovan KST Bohnice J
1913. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky FTJ Sokol Běchovice II D
1910. 03. 2020 18:30TJ Sokol Kbely BTTC Praha D
1913. 03. 2020 18:30SK Dolní Měcholupy CKST Vršovice B
2020. 03. 2020 18:00TTC Rebel ESK Dolní Měcholupy C
2020. 03. 2020 18:45KST Vršovice BTJ Sokol Kbely B
2019. 03. 2020 18:30TTC Praha DTJ Sokol Stodůlky F
2016. 03. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Suchdol - Sedlec B
2020. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice JSokol Nové Vysočany C
2019. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Zelená Liška C
2126. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Rebel E
2123. 03. 2020 00:00TJ Zelená Liška CSlovan KST Bohnice J
2127. 03. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Běchovice II D
2124. 03. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTTC Praha D
2127. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky FKST Vršovice B
2124. 03. 2020 18:30TJ Sokol Kbely BSK Dolní Měcholupy C
2203. 04. 2020 18:00TTC Rebel ETJ Sokol Kbely B
2203. 04. 2020 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Sokol Stodůlky F
2203. 04. 2020 18:45KST Vršovice BTJ Sokol Suchdol - Sedlec B
2202. 04. 2020 18:30TTC Praha DSokol Nové Vysočany C
2230. 03. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Zelená Liška C
2203. 04. 2020 19:15Slovan KST Bohnice JTJ Lokomotiva Vršovice G
7. třída A muži
126. 09. 2019 18:30TTC Praha HSK SANK Běchovice B
123. 09. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha NTJ ABC Braník E
127. 09. 2019 18:45AC Sparta Praha NTTC Praha I
125. 09. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CSK Start Praha D
123. 09. 2019 19:00TTC Klánovice ETJ Sokol Praha - Podolí C
127. 09. 2019 18:00TTC Elizza Praha LVSK MFF UK Praha C
204. 10. 2019 18:15SK SANK Běchovice BVSK MFF UK Praha C
230. 09. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CTTC Elizza Praha L
202. 10. 2019 19:00SK Start Praha DTTC Klánovice E
202. 10. 2019 18:30TTC Praha ITJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
203. 10. 2019 19:00TJ ABC Braník EAC Sparta Praha N
203. 10. 2019 18:30TTC Praha HSF SKK El Niňo Praha N
307. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha NSK SANK Běchovice B
311. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha NTTC Praha H
309. 10. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CTJ ABC Braník E
307. 10. 2019 19:00TTC Klánovice ETTC Praha I
311. 10. 2019 18:00TTC Elizza Praha LSK Start Praha D
307. 10. 2019 19:00VSK MFF UK Praha CTJ Sokol Praha - Podolí C
418. 10. 2019 18:15SK SANK Běchovice BTJ Sokol Praha - Podolí C
416. 10. 2019 19:00SK Start Praha DVSK MFF UK Praha C
416. 10. 2019 18:30TTC Praha ITTC Elizza Praha L
417. 10. 2019 19:00TJ ABC Braník ETTC Klánovice E
417. 10. 2019 18:30TTC Praha HTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
414. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha NAC Sparta Praha N
525. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha NSK SANK Běchovice B
523. 10. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CSF SKK El Niňo Praha N
521. 10. 2019 19:00TTC Klánovice ETTC Praha H
525. 10. 2019 18:00TTC Elizza Praha LTJ ABC Braník E
521. 10. 2019 19:00VSK MFF UK Praha CTTC Praha I
521. 10. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CSK Start Praha D
608. 11. 2019 18:15SK SANK Běchovice BSK Start Praha D
606. 11. 2019 18:30TTC Praha ITJ Sokol Praha - Podolí C
607. 11. 2019 19:00TJ ABC Braník EVSK MFF UK Praha C
607. 11. 2019 18:30TTC Praha HTTC Elizza Praha L
604. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha NTTC Klánovice E
608. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha NTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
713. 11. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CSK SANK Běchovice B
711. 11. 2019 19:00TTC Klánovice EAC Sparta Praha N
715. 11. 2019 18:00TTC Elizza Praha LSF SKK El Niňo Praha N
711. 11. 2019 19:00VSK MFF UK Praha CTTC Praha H
711. 11. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CTJ ABC Braník E
713. 11. 2019 19:00SK Start Praha DTTC Praha I
822. 11. 2019 18:15SK SANK Běchovice BTTC Praha I
821. 11. 2019 19:00TJ ABC Braník ESK Start Praha D
821. 11. 2019 18:30TTC Praha HTJ Sokol Praha - Podolí C
818. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha NVSK MFF UK Praha C
822. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha NTTC Elizza Praha L
820. 11. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CTTC Klánovice E
925. 11. 2019 19:00TTC Klánovice ESK SANK Běchovice B
929. 11. 2019 18:00TTC Elizza Praha LTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
925. 11. 2019 19:00VSK MFF UK Praha CAC Sparta Praha N
925. 11. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CSF SKK El Niňo Praha N
927. 11. 2019 19:00SK Start Praha DTTC Praha H
927. 11. 2019 18:30TTC Praha ITJ ABC Braník E
1006. 12. 2019 18:15SK SANK Běchovice BTJ ABC Braník E
1005. 12. 2019 18:30
do 1.11.2019
TTC Praha HTTC Praha I
1002. 12. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha NSK Start Praha D
1006. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha NTJ Sokol Praha - Podolí C
1004. 12. 2019 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CVSK MFF UK Praha C
1002. 12. 2019 19:00TTC Klánovice ETTC Elizza Praha L
1113. 12. 2019 18:00TTC Elizza Praha LSK SANK Běchovice B
1109. 12. 2019 19:00VSK MFF UK Praha CTTC Klánovice E
1109. 12. 2019 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
1111. 12. 2019 19:00SK Start Praha DAC Sparta Praha N
1111. 12. 2019 18:30TTC Praha ISF SKK El Niňo Praha N
1112. 12. 2019 19:00TJ ABC Braník ETTC Praha H
1210. 01. 2020 18:15SK SANK Běchovice BTTC Praha H
1209. 01. 2020 19:00TJ ABC Braník ESF SKK El Niňo Praha N
1208. 01. 2020 18:30TTC Praha IAC Sparta Praha N
1208. 01. 2020 19:00SK Start Praha DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
1206. 01. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CTTC Klánovice E
1206. 01. 2020 19:00VSK MFF UK Praha CTTC Elizza Praha L
1313. 01. 2020 19:00VSK MFF UK Praha CSK SANK Běchovice B
1317. 01. 2020 18:00TTC Elizza Praha LTJ Sokol Praha - Podolí C
1313. 01. 2020 19:00TTC Klánovice ESK Start Praha D
1315. 01. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CTTC Praha I
1317. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha NTJ ABC Braník E
1313. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha NTTC Praha H
1424. 01. 2020 18:15SK SANK Běchovice BSF SKK El Niňo Praha N
1423. 01. 2020 18:30TTC Praha HAC Sparta Praha N
1423. 01. 2020 19:00TJ ABC Braník ETJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
1422. 01. 2020 18:30TTC Praha ITTC Klánovice E
1422. 01. 2020 19:00SK Start Praha DTTC Elizza Praha L
1420. 01. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CVSK MFF UK Praha C
1527. 01. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CSK SANK Běchovice B
1527. 01. 2020 19:00VSK MFF UK Praha CSK Start Praha D
1531. 01. 2020 18:00TTC Elizza Praha LTTC Praha I
1527. 01. 2020 19:00TTC Klánovice ETJ ABC Braník E
1529. 01. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CTTC Praha H
1531. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha NSF SKK El Niňo Praha N
1607. 02. 2020 18:15SK SANK Běchovice BAC Sparta Praha N
1603. 02. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha NTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
1606. 02. 2020 18:30TTC Praha HTTC Klánovice E
1606. 02. 2020 19:00TJ ABC Braník ETTC Elizza Praha L
1605. 02. 2020 18:30TTC Praha IVSK MFF UK Praha C
1605. 02. 2020 19:00SK Start Praha DTJ Sokol Praha - Podolí C
1712. 02. 2020 19:00SK Start Praha DSK SANK Běchovice B
1710. 02. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CTTC Praha I
1710. 02. 2020 19:00VSK MFF UK Praha CTJ ABC Braník E
1714. 02. 2020 18:00TTC Elizza Praha LTTC Praha H
1710. 02. 2020 19:00TTC Klánovice ESF SKK El Niňo Praha N
1712. 02. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CAC Sparta Praha N
1806. 03. 2020 18:15SK SANK Běchovice BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
1806. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha NTTC Klánovice E
1802. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha NTTC Elizza Praha L
1805. 03. 2020 18:30TTC Praha HVSK MFF UK Praha C
1805. 03. 2020 19:00TJ ABC Braník ETJ Sokol Praha - Podolí C
1804. 03. 2020 18:30TTC Praha ISK Start Praha D
1911. 03. 2020 18:30TTC Praha ISK SANK Běchovice B
1911. 03. 2020 19:00SK Start Praha DTJ ABC Braník E
1909. 03. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CTTC Praha H
1909. 03. 2020 19:00VSK MFF UK Praha CSF SKK El Niňo Praha N
1913. 03. 2020 18:00TTC Elizza Praha LAC Sparta Praha N
1909. 03. 2020 19:00TTC Klánovice ETJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
2020. 03. 2020 18:15SK SANK Běchovice BTTC Klánovice E
2018. 03. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CTTC Elizza Praha L
2020. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha NVSK MFF UK Praha C
2016. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha NTJ Sokol Praha - Podolí C
2019. 03. 2020 18:30TTC Praha HSK Start Praha D
2019. 03. 2020 19:00TJ ABC Braník ETTC Praha I
2126. 03. 2020 19:00TJ ABC Braník ESK SANK Běchovice B
2125. 03. 2020 18:30
do 1.11.2019
TTC Praha ITTC Praha H
2125. 03. 2020 19:00SK Start Praha DSF SKK El Niňo Praha N
2123. 03. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CAC Sparta Praha N
2123. 03. 2020 19:00VSK MFF UK Praha CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
2127. 03. 2020 18:00TTC Elizza Praha LTTC Klánovice E
2203. 04. 2020 18:15SK SANK Běchovice BTTC Elizza Praha L
2230. 03. 2020 19:00TTC Klánovice EVSK MFF UK Praha C
2201. 04. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CTJ Sokol Praha - Podolí C
2203. 04. 2020 18:45AC Sparta Praha NSK Start Praha D
2230. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha NTTC Praha I
2202. 04. 2020 18:30TTC Praha HTJ ABC Braník E
7. třída B muži
127. 09. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky GTJ ABC Braník D
125. 09. 2019 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BTJ Sokol Nusle Praha G
125. 09. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany DKST Vršovice C
125. 09. 2019 18:30TTC Praha GKK Konstruktiva Praha C
123. 09. 2019 18:45AC Sparta Praha MSF SKK El Niňo Praha M
125. 09. 2019 19:00KST OBO Praha ASlovan KST Bohnice K
230. 09. 2019 19:00TJ ABC Braník DSlovan KST Bohnice K
230. 09. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha MKST OBO Praha A
203. 10. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha CAC Sparta Praha M
204. 10. 2019 18:45KST Vršovice CTTC Praha G
204. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSokol Nové Vysočany D
204. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky GTJ Sokol Praha - Břevnov B
309. 10. 2019 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BTJ ABC Braník D
309. 10. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany DTJ Sokol Stodůlky G
309. 10. 2019 18:30TTC Praha GTJ Sokol Nusle Praha G
307. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha MKST Vršovice C
309. 10. 2019 19:00KST OBO Praha AKK Konstruktiva Praha C
311. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice KSF SKK El Niňo Praha M
414. 10. 2019 19:00TJ ABC Braník DSF SKK El Niňo Praha M
417. 10. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha CSlovan KST Bohnice K
418. 10. 2019 18:45KST Vršovice CKST OBO Praha A
418. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha GAC Sparta Praha M
418. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky GTTC Praha G
416. 10. 2019 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BSokol Nové Vysočany D
523. 10. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany DTJ ABC Braník D
523. 10. 2019 18:30TTC Praha GTJ Sokol Praha - Břevnov B
521. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha MTJ Sokol Stodůlky G
523. 10. 2019 19:00KST OBO Praha ATJ Sokol Nusle Praha G
525. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice KKST Vršovice C
521. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha MKK Konstruktiva Praha C
604. 11. 2019 19:00TJ ABC Braník DKK Konstruktiva Praha C
608. 11. 2019 18:45KST Vršovice CSF SKK El Niňo Praha M
608. 11. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSlovan KST Bohnice K
608. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky GKST OBO Praha A
606. 11. 2019 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BAC Sparta Praha M
606. 11. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany DTTC Praha G
713. 11. 2019 18:30TTC Praha GTJ ABC Braník D
711. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha MSokol Nové Vysočany D
713. 11. 2019 19:00KST OBO Praha ATJ Sokol Praha - Břevnov B
715. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice KTJ Sokol Stodůlky G
711. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha MTJ Sokol Nusle Praha G
714. 11. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha CKST Vršovice C
818. 11. 2019 19:00TJ ABC Braník DKST Vršovice C
822. 11. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha GKK Konstruktiva Praha C
822. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky GSF SKK El Niňo Praha M
820. 11. 2019 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BSlovan KST Bohnice K
820. 11. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany DKST OBO Praha A
820. 11. 2019 18:30TTC Praha GAC Sparta Praha M
925. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha MTJ ABC Braník D
927. 11. 2019 19:00KST OBO Praha ATTC Praha G
929. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice KSokol Nové Vysočany D
925. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha MTJ Sokol Praha - Břevnov B
928. 11. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Stodůlky G
929. 11. 2019 18:45KST Vršovice CTJ Sokol Nusle Praha G
1002. 12. 2019 19:00TJ ABC Braník DTJ Sokol Nusle Praha G
1006. 12. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky GKST Vršovice C
1004. 12. 2019 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BKK Konstruktiva Praha C
1004. 12. 2019 18:00Sokol Nové Vysočany DSF SKK El Niňo Praha M
1004. 12. 2019 18:30TTC Praha GSlovan KST Bohnice K
1002. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha MKST OBO Praha A
1111. 12. 2019 19:00KST OBO Praha ATJ ABC Braník D
1113. 12. 2019 19:15Slovan KST Bohnice KAC Sparta Praha M
1109. 12. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha MTTC Praha G
1112. 12. 2019 18:30KK Konstruktiva Praha CSokol Nové Vysočany D
1113. 12. 2019 18:45KST Vršovice CTJ Sokol Praha - Břevnov B
1113. 12. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Stodůlky G
1206. 01. 2020 19:00TJ ABC Braník DTJ Sokol Stodůlky G
1210. 01. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Praha - Břevnov B
1210. 01. 2020 18:45KST Vršovice CSokol Nové Vysočany D
1209. 01. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha CTTC Praha G
1206. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha MAC Sparta Praha M
1210. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice KKST OBO Praha A
1317. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice KTJ ABC Braník D
1315. 01. 2020 19:00KST OBO Praha ASF SKK El Niňo Praha M
1313. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha MKK Konstruktiva Praha C
1315. 01. 2020 18:30TTC Praha GKST Vršovice C
1315. 01. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany DTJ Sokol Nusle Praha G
1315. 01. 2020 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BTJ Sokol Stodůlky G
1420. 01. 2020 19:00TJ ABC Braník DTJ Sokol Praha - Břevnov B
1424. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky GSokol Nové Vysočany D
1424. 01. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTTC Praha G
1424. 01. 2020 18:45KST Vršovice CAC Sparta Praha M
1423. 01. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha CKST OBO Praha A
1420. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha MSlovan KST Bohnice K
1527. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha MTJ ABC Braník D
1531. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice KKK Konstruktiva Praha C
1529. 01. 2020 19:00KST OBO Praha AKST Vršovice C
1527. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha MTJ Sokol Nusle Praha G
1529. 01. 2020 18:30TTC Praha GTJ Sokol Stodůlky G
1529. 01. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany DTJ Sokol Praha - Břevnov B
1603. 02. 2020 19:00TJ ABC Braník DSokol Nové Vysočany D
1605. 02. 2020 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BTTC Praha G
1607. 02. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky GAC Sparta Praha M
1607. 02. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha GKST OBO Praha A
1607. 02. 2020 18:45KST Vršovice CSlovan KST Bohnice K
1606. 02. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha CSF SKK El Niňo Praha M
1713. 02. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ ABC Braník D
1710. 02. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha MKST Vršovice C
1714. 02. 2020 19:15Slovan KST Bohnice KTJ Sokol Nusle Praha G
1712. 02. 2020 19:00KST OBO Praha ATJ Sokol Stodůlky G
1710. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha MTJ Sokol Praha - Břevnov B
1712. 02. 2020 18:30TTC Praha GSokol Nové Vysočany D
1802. 03. 2020 19:00TJ ABC Braník DTTC Praha G
1804. 03. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany DAC Sparta Praha M
1804. 03. 2020 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BKST OBO Praha A
1806. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky GSlovan KST Bohnice K
1806. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSF SKK El Niňo Praha M
1806. 03. 2020 18:45KST Vršovice CKK Konstruktiva Praha C
1913. 03. 2020 18:45KST Vršovice CTJ ABC Braník D
1912. 03. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Nusle Praha G
1909. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha MTJ Sokol Stodůlky G
1913. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice KTJ Sokol Praha - Břevnov B
1911. 03. 2020 19:00KST OBO Praha ASokol Nové Vysočany D
1909. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha MTTC Praha G
2016. 03. 2020 19:00TJ ABC Braník DAC Sparta Praha M
2018. 03. 2020 18:30TTC Praha GKST OBO Praha A
2018. 03. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany DSlovan KST Bohnice K
2018. 03. 2020 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BSF SKK El Niňo Praha M
2020. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky GKK Konstruktiva Praha C
2020. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha GKST Vršovice C
2127. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ ABC Braník D
2127. 03. 2020 18:45KST Vršovice CTJ Sokol Stodůlky G
2126. 03. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Praha - Břevnov B
2123. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha MSokol Nové Vysočany D
2127. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice KTTC Praha G
2125. 03. 2020 19:00KST OBO Praha AAC Sparta Praha M
2230. 03. 2020 19:00TJ ABC Braník DKST OBO Praha A
2230. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha MSlovan KST Bohnice K
2201. 04. 2020 18:30TTC Praha GSF SKK El Niňo Praha M
2201. 04. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany DKK Konstruktiva Praha C
2201. 04. 2020 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BKST Vršovice C
2203. 04. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky GTJ Sokol Nusle Praha G
Divize ženy
123. 09. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice BTJ AVIA Čakovice C
125. 09. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Nusle Praha A
127. 09. 2019 18:45AC Sparta Praha DSF SKK El Niňo Praha C
123. 09. 2019 19:00TJ ABC Braník BTJ Lokomotiva Vršovice A
123. 09. 2019 00:00TTC Rebel ATTC Elizza Praha C
127. 09. 2019 18:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Stodůlky B
230. 09. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice CTJ Sokol Stodůlky B
230. 09. 2019 19:15TTC Elizza Praha CTTC Elizza Praha B
201. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATTC Rebel A
230. 09. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha CTJ ABC Braník B
204. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha D
230. 09. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice BSlovan KST Bohnice C
309. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ AVIA Čakovice C
311. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha DTJ AVIA Čakovice B
307. 10. 2019 19:00TJ ABC Braník BTJ Sokol Nusle Praha A
307. 10. 2019 00:00TTC Rebel ASF SKK El Niňo Praha C
311. 10. 2019 18:00TTC Elizza Praha BTJ Lokomotiva Vršovice A
311. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BTTC Elizza Praha C
414. 10. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice CTTC Elizza Praha C
415. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Sokol Stodůlky B
414. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha CTTC Elizza Praha B
418. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha ATTC Rebel A
414. 10. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice BTJ ABC Braník B
416. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CAC Sparta Praha D
525. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha DTJ AVIA Čakovice C
521. 10. 2019 19:00TJ ABC Braník BSlovan KST Bohnice C
521. 10. 2019 00:00TTC Rebel ATJ AVIA Čakovice B
525. 10. 2019 18:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Nusle Praha A
525. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BSF SKK El Niňo Praha C
521. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha CTJ Lokomotiva Vršovice A
604. 11. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice CTJ Lokomotiva Vršovice A
604. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha CTTC Elizza Praha C
608. 11. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Stodůlky B
604. 11. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice BTTC Elizza Praha B
606. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Rebel A
608. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha DTJ ABC Braník B
711. 11. 2019 19:00TJ ABC Braník BTJ AVIA Čakovice C
711. 11. 2019 00:00TTC Rebel AAC Sparta Praha D
715. 11. 2019 18:00TTC Elizza Praha BSlovan KST Bohnice C
715. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ AVIA Čakovice B
711. 11. 2019 19:15TTC Elizza Praha CTJ Sokol Nusle Praha A
712. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASF SKK El Niňo Praha C
818. 11. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice CSF SKK El Niňo Praha C
822. 11. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha ATJ Lokomotiva Vršovice A
818. 11. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice BTTC Elizza Praha C
820. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Stodůlky B
822. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha B
818. 11. 2019 19:00TJ ABC Braník BTTC Rebel A
925. 11. 2019 00:00TTC Rebel ATJ AVIA Čakovice C
929. 11. 2019 18:00TTC Elizza Praha BTJ ABC Braník B
929. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BAC Sparta Praha D
925. 11. 2019 19:15TTC Elizza Praha CSlovan KST Bohnice C
926. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ AVIA Čakovice B
925. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Sokol Nusle Praha A
1002. 12. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice CTJ Sokol Nusle Praha A
1002. 12. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice BSF SKK El Niňo Praha C
1004. 12. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Lokomotiva Vršovice A
1006. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha C
1002. 12. 2019 19:00TJ ABC Braník BTJ Sokol Stodůlky B
1002. 12. 2019 00:00TTC Rebel ATTC Elizza Praha B
1113. 12. 2019 18:00TTC Elizza Praha BTJ AVIA Čakovice C
1113. 12. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BTTC Rebel A
1109. 12. 2019 19:15TTC Elizza Praha CTJ ABC Braník B
1110. 12. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice AAC Sparta Praha D
1109. 12. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha CSlovan KST Bohnice C
1113. 12. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha ATJ AVIA Čakovice B
1206. 01. 2020 00:00
do 1.11.2019
TJ AVIA Čakovice CTJ AVIA Čakovice B
1210. 01. 2020 18:00TJ Sokol Nusle Praha ASlovan KST Bohnice C
1206. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha CAC Sparta Praha D
1207. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ ABC Braník B
1206. 01. 2020 19:15TTC Elizza Praha CTTC Rebel A
1210. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTTC Elizza Praha B
1317. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ AVIA Čakovice C
1317. 01. 2020 18:00
do 1.11.2019
TTC Elizza Praha BTTC Elizza Praha C
1313. 01. 2020 00:00TTC Rebel ATJ Lokomotiva Vršovice A
1313. 01. 2020 19:00TJ ABC Braník BSF SKK El Niňo Praha C
1317. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Nusle Praha A
1315. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTJ AVIA Čakovice B
1420. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice CSlovan KST Bohnice C
1420. 01. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice BAC Sparta Praha D
1424. 01. 2020 18:00TJ Sokol Nusle Praha ATJ ABC Braník B
1420. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha CTTC Rebel A
1421. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATTC Elizza Praha B
1420. 01. 2020 19:15TTC Elizza Praha CTJ Sokol Stodůlky B
1527. 01. 2020 19:15TTC Elizza Praha CTJ AVIA Čakovice C
1531. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Lokomotiva Vršovice A
1531. 01. 2020 18:00TTC Elizza Praha BSF SKK El Niňo Praha C
1527. 01. 2020 00:00TTC Rebel ATJ Sokol Nusle Praha A
1527. 01. 2020 19:00TJ ABC Braník BTJ AVIA Čakovice B
1531. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha DSlovan KST Bohnice C
1603. 02. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice CAC Sparta Praha D
1605. 02. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTJ ABC Braník B
1603. 02. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice BTTC Rebel A
1607. 02. 2020 18:00TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha B
1603. 02. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Sokol Stodůlky B
1604. 02. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATTC Elizza Praha C
1711. 02. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ AVIA Čakovice C
1710. 02. 2020 19:15TTC Elizza Praha CSF SKK El Niňo Praha C
1714. 02. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Nusle Praha A
1714. 02. 2020 18:00TTC Elizza Praha BTJ AVIA Čakovice B
1710. 02. 2020 00:00TTC Rebel ASlovan KST Bohnice C
1710. 02. 2020 19:00TJ ABC Braník BAC Sparta Praha D
1802. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice CTJ ABC Braník B
1806. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha DTTC Rebel A
1804. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Elizza Praha B
1802. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Stodůlky B
1806. 03. 2020 18:00TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha C
1802. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Lokomotiva Vršovice A
1909. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha CTJ AVIA Čakovice C
1910. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Sokol Nusle Praha A
1909. 03. 2020 19:15TTC Elizza Praha CTJ AVIA Čakovice B
1913. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BSlovan KST Bohnice C
1913. 03. 2020 18:00TTC Elizza Praha BAC Sparta Praha D
1909. 03. 2020 00:00TTC Rebel ATJ ABC Braník B
2016. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice CTTC Rebel A
2016. 03. 2020 19:00TJ ABC Braník BTTC Elizza Praha B
2020. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Stodůlky B
2018. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Elizza Praha C
2016. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice BTJ Lokomotiva Vršovice A
2020. 03. 2020 18:00TJ Sokol Nusle Praha ASF SKK El Niňo Praha C
2127. 03. 2020 18:00TJ Sokol Nusle Praha ATJ AVIA Čakovice C
2123. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha CTJ AVIA Čakovice B
2124. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASlovan KST Bohnice C
2123. 03. 2020 19:15TTC Elizza Praha CAC Sparta Praha D
2127. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ ABC Braník B
2127. 03. 2020 18:00TTC Elizza Praha BTTC Rebel A
2230. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice CTTC Elizza Praha B
2230. 03. 2020 00:00TTC Rebel ATJ Sokol Stodůlky B
2230. 03. 2020 19:00TJ ABC Braník BTTC Elizza Praha C
2203. 04. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ Lokomotiva Vršovice A
2201. 04. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CSF SKK El Niňo Praha C
2230. 03. 2020 00:00TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Nusle Praha A
1. třída ženy
125. 09. 2019 18:00TJ Slavoj Praha CTTC Elizza Praha D
125. 09. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CAC Sparta Praha E
123. 09. 2019 19:00FC Přední Kopanina ATJ Zelená Liška B
125. 09. 2019 19:00TJ Zelená Liška ATTC Praha A
124. 09. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Košíře A
127. 09. 2019 18:00TJ ABC Braník CVSK MFF UK Praha A
204. 10. 2019 18:30TTC Elizza Praha DVSK MFF UK Praha A
203. 10. 2019 19:00TJ Košíře ATJ ABC Braník C
203. 10. 2019 18:30TTC Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B
230. 09. 2019 00:00TJ Zelená Liška BTJ Zelená Liška A
201. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha EFC Přední Kopanina A
202. 10. 2019 18:00TJ Slavoj Praha CTJ Lokomotiva Vršovice C
309. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Elizza Praha D
307. 10. 2019 19:00FC Přední Kopanina ATJ Slavoj Praha C
307. 10. 2019 00:00TJ Zelená Liška AAC Sparta Praha E
310. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Zelená Liška B
311. 10. 2019 18:00TJ ABC Braník CTTC Praha A
309. 10. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Košíře A
418. 10. 2019 18:30TTC Elizza Praha DTJ Košíře A
417. 10. 2019 18:30TTC Praha AVSK MFF UK Praha A
414. 10. 2019 00:00TJ Zelená Liška BTJ ABC Braník C
415. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha ETJ Lokomotiva Vršovice B
416. 10. 2019 18:00TJ Slavoj Praha CTJ Zelená Liška A
416. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CFC Přední Kopanina A
521. 10. 2019 19:00FC Přední Kopanina ATTC Elizza Praha D
521. 10. 2019 00:00TJ Zelená Liška ATJ Lokomotiva Vršovice C
524. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Slavoj Praha C
525. 10. 2019 18:00TJ ABC Braník CAC Sparta Praha E
523. 10. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Zelená Liška B
524. 10. 2019 19:00TJ Košíře ATTC Praha A
608. 11. 2019 18:30TTC Elizza Praha DTTC Praha A
604. 11. 2019 00:00TJ Zelená Liška BTJ Košíře A
605. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha EVSK MFF UK Praha A
606. 11. 2019 18:00TJ Slavoj Praha CTJ ABC Braník C
606. 11. 2019 19:00
do 1.11.2019
TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Lokomotiva Vršovice B
604. 11. 2019 19:00FC Přední Kopanina ATJ Zelená Liška A
711. 11. 2019 00:00TJ Zelená Liška ATTC Elizza Praha D
714. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BFC Přední Kopanina A
715. 11. 2019 18:00TJ ABC Braník CTJ Lokomotiva Vršovice C
713. 11. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Slavoj Praha C
714. 11. 2019 19:00TJ Košíře AAC Sparta Praha E
714. 11. 2019 18:30TTC Praha ATJ Zelená Liška B
822. 11. 2019 18:30TTC Elizza Praha DTJ Zelená Liška B
819. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha ETTC Praha A
820. 11. 2019 18:00TJ Slavoj Praha CTJ Košíře A
820. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CVSK MFF UK Praha A
818. 11. 2019 19:00FC Přední Kopanina ATJ ABC Braník C
818. 11. 2019 00:00TJ Zelená Liška ATJ Lokomotiva Vršovice B
928. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Elizza Praha D
929. 11. 2019 18:00TJ ABC Braník CTJ Zelená Liška A
927. 11. 2019 19:00VSK MFF UK Praha AFC Přední Kopanina A
928. 11. 2019 19:00TJ Košíře ATJ Lokomotiva Vršovice C
928. 11. 2019 18:30TTC Praha ATJ Slavoj Praha C
925. 11. 2019 00:00TJ Zelená Liška BAC Sparta Praha E
1006. 12. 2019 18:30TTC Elizza Praha DAC Sparta Praha E
1004. 12. 2019 18:00TJ Slavoj Praha CTJ Zelená Liška B
1004. 12. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Praha A
1002. 12. 2019 19:00FC Přední Kopanina ATJ Košíře A
1002. 12. 2019 00:00TJ Zelená Liška AVSK MFF UK Praha A
1005. 12. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ ABC Braník C
1113. 12. 2019 18:00TJ ABC Braník CTTC Elizza Praha D
1111. 12. 2019 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B
1112. 12. 2019 19:00TJ Košíře ATJ Zelená Liška A
1112. 12. 2019 18:30TTC Praha AFC Přední Kopanina A
1109. 12. 2019 00:00TJ Zelená Liška BTJ Lokomotiva Vršovice C
1110. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha ETJ Slavoj Praha C
1210. 01. 2020 18:30TTC Elizza Praha DTJ Slavoj Praha C
1207. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha ETJ Lokomotiva Vršovice C
1206. 01. 2020 00:00TJ Zelená Liška BFC Přední Kopanina A
1209. 01. 2020 18:30TTC Praha ATJ Zelená Liška A
1209. 01. 2020 19:00TJ Košíře ATJ Lokomotiva Vršovice B
1208. 01. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ATJ ABC Braník C
1315. 01. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ATTC Elizza Praha D
1317. 01. 2020 18:00TJ ABC Braník CTJ Košíře A
1316. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Praha A
1313. 01. 2020 00:00
do 1.11.2019
TJ Zelená Liška ATJ Zelená Liška B
1313. 01. 2020 19:00FC Přední Kopanina AAC Sparta Praha E
1315. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Slavoj Praha C
1424. 01. 2020 18:30TTC Elizza Praha DTJ Lokomotiva Vršovice C
1422. 01. 2020 18:00TJ Slavoj Praha CFC Přední Kopanina A
1421. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha ETJ Zelená Liška A
1420. 01. 2020 00:00TJ Zelená Liška BTJ Lokomotiva Vršovice B
1423. 01. 2020 18:30TTC Praha ATJ ABC Braník C
1423. 01. 2020 19:00TJ Košíře AVSK MFF UK Praha A
1530. 01. 2020 19:00TJ Košíře ATTC Elizza Praha D
1529. 01. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ATTC Praha A
1531. 01. 2020 18:00TJ ABC Braník CTJ Zelená Liška B
1530. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BAC Sparta Praha E
1527. 01. 2020 00:00TJ Zelená Liška ATJ Slavoj Praha C
1527. 01. 2020 19:00FC Přední Kopanina ATJ Lokomotiva Vršovice C
1607. 02. 2020 18:30TTC Elizza Praha DFC Přední Kopanina A
1605. 02. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Zelená Liška A
1605. 02. 2020 18:00TJ Slavoj Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B
1604. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha ETJ ABC Braník C
1603. 02. 2020 00:00TJ Zelená Liška BVSK MFF UK Praha A
1606. 02. 2020 18:30TTC Praha ATJ Košíře A
1713. 02. 2020 18:30TTC Praha ATTC Elizza Praha D
1713. 02. 2020 19:00TJ Košíře ATJ Zelená Liška B
1712. 02. 2020 19:00VSK MFF UK Praha AAC Sparta Praha E
1714. 02. 2020 18:00TJ ABC Braník CTJ Slavoj Praha C
1717. 09. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Lokomotiva Vršovice C
1710. 02. 2020 00:00TJ Zelená Liška AFC Přední Kopanina A
1806. 03. 2020 18:30TTC Elizza Praha DTJ Zelená Liška A
1802. 03. 2020 19:00FC Přední Kopanina ATJ Lokomotiva Vršovice B
1804. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ ABC Braník C
1804. 03. 2020 18:00TJ Slavoj Praha CVSK MFF UK Praha A
1803. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha ETJ Košíře A
1802. 03. 2020 00:00TJ Zelená Liška BTTC Praha A
1909. 03. 2020 00:00TJ Zelená Liška BTTC Elizza Praha D
1912. 03. 2020 18:30TTC Praha AAC Sparta Praha E
1912. 03. 2020 19:00TJ Košíře ATJ Slavoj Praha C
1911. 03. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C
1913. 03. 2020 18:00TJ ABC Braník CFC Přední Kopanina A
1912. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Zelená Liška A
2020. 03. 2020 18:30TTC Elizza Praha DTJ Lokomotiva Vršovice B
2016. 03. 2020 00:00TJ Zelená Liška ATJ ABC Braník C
2016. 03. 2020 19:00FC Přední Kopanina AVSK MFF UK Praha A
2018. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Košíře A
2018. 03. 2020 18:00TJ Slavoj Praha CTTC Praha A
2017. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha ETJ Zelená Liška B
2124. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha ETTC Elizza Praha D
2123. 03. 2020 00:00TJ Zelená Liška BTJ Slavoj Praha C
2126. 03. 2020 18:30TTC Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C
2126. 03. 2020 19:00TJ Košíře AFC Přední Kopanina A
2125. 03. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Zelená Liška A
2127. 03. 2020 18:00TJ ABC Braník CTJ Lokomotiva Vršovice B
2203. 04. 2020 18:30TTC Elizza Praha DTJ ABC Braník C
2202. 04. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BVSK MFF UK Praha A
2230. 03. 2020 00:00TJ Zelená Liška ATJ Košíře A
2230. 03. 2020 19:00FC Přední Kopanina ATTC Praha A
2201. 04. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Zelená Liška B
2201. 04. 2020 18:00TJ Slavoj Praha CAC Sparta Praha E
1. třída starší žáci
129. 09. 2019 09:00TTC Elizza Praha BTTC Elizza Praha A
129. 09. 2019 09:00AC Sparta PrahaTJ Slavoj Praha
129. 09. 2019 09:00SK DDM Kotlářka Praha ASK DDM Kotlářka Praha B
229. 09. 2019 10:00TTC Elizza Praha ASK DDM Kotlářka Praha B
229. 09. 2019 10:00TJ Slavoj PrahaSK DDM Kotlářka Praha A
229. 09. 2019 10:00TTC Elizza Praha BAC Sparta Praha
329. 09. 2019 11:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha A
329. 09. 2019 11:00SK DDM Kotlářka Praha ATTC Elizza Praha B
329. 09. 2019 11:00SK DDM Kotlářka Praha BTJ Slavoj Praha
429. 09. 2019 12:00TTC Elizza Praha ATJ Slavoj Praha
429. 09. 2019 12:00TTC Elizza Praha BSK DDM Kotlářka Praha B
429. 09. 2019 12:00AC Sparta PrahaSK DDM Kotlářka Praha A
529. 09. 2019 13:00SK DDM Kotlářka Praha ATTC Elizza Praha A
529. 09. 2019 13:00SK DDM Kotlářka Praha BAC Sparta Praha
529. 09. 2019 13:00TJ Slavoj PrahaTTC Elizza Praha B
625. 04. 2020 09:00TTC Elizza Praha ATTC Elizza Praha B
625. 04. 2020 09:00TJ Slavoj PrahaAC Sparta Praha
625. 04. 2020 09:00SK DDM Kotlářka Praha BSK DDM Kotlářka Praha A
725. 04. 2020 10:00SK DDM Kotlářka Praha BTTC Elizza Praha A
725. 04. 2020 10:00SK DDM Kotlářka Praha ATJ Slavoj Praha
725. 04. 2020 10:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha B
825. 04. 2020 11:00TTC Elizza Praha AAC Sparta Praha
825. 04. 2020 11:00TTC Elizza Praha BSK DDM Kotlářka Praha A
825. 04. 2020 11:00TJ Slavoj PrahaSK DDM Kotlářka Praha B
925. 04. 2020 12:00TJ Slavoj PrahaTTC Elizza Praha A
925. 04. 2020 12:00SK DDM Kotlářka Praha BTTC Elizza Praha B
925. 04. 2020 12:00SK DDM Kotlářka Praha AAC Sparta Praha
1025. 04. 2020 13:00TTC Elizza Praha ASK DDM Kotlářka Praha A
1025. 04. 2020 13:00AC Sparta PrahaSK DDM Kotlářka Praha B
1025. 04. 2020 13:00TTC Elizza Praha BTJ Slavoj Praha
1. třída starší žákyně
129. 09. 2019 09:00Slovan KST BohniceTJ AVIA Čakovice
129. 09. 2019 09:00AC Sparta Praha AAC Sparta Praha B
129. 09. 2019 09:00TTC Elizza PrahaSK DDM Kotlářka Praha
229. 09. 2019 10:00TJ AVIA ČakoviceSK DDM Kotlářka Praha
229. 09. 2019 10:00AC Sparta Praha BTTC Elizza Praha
229. 09. 2019 10:00Slovan KST BohniceAC Sparta Praha A
329. 09. 2019 11:00AC Sparta Praha ATJ AVIA Čakovice
329. 09. 2019 11:00TTC Elizza PrahaSlovan KST Bohnice
329. 09. 2019 11:00SK DDM Kotlářka PrahaAC Sparta Praha B
429. 09. 2019 12:00TJ AVIA ČakoviceAC Sparta Praha B
429. 09. 2019 12:00Slovan KST BohniceSK DDM Kotlářka Praha
429. 09. 2019 12:00AC Sparta Praha ATTC Elizza Praha
529. 09. 2019 13:00TTC Elizza PrahaTJ AVIA Čakovice
529. 09. 2019 13:00SK DDM Kotlářka PrahaAC Sparta Praha A
529. 09. 2019 13:00AC Sparta Praha BSlovan KST Bohnice
625. 04. 2019 09:00TJ AVIA ČakoviceSlovan KST Bohnice
625. 04. 2019 09:00AC Sparta Praha BAC Sparta Praha A
625. 04. 2019 09:00SK DDM Kotlářka PrahaTTC Elizza Praha
725. 04. 2019 10:00SK DDM Kotlářka PrahaTJ AVIA Čakovice
725. 04. 2019 10:00TTC Elizza PrahaAC Sparta Praha B
725. 04. 2019 10:00AC Sparta Praha ASlovan KST Bohnice
825. 04. 2019 11:00TJ AVIA ČakoviceAC Sparta Praha A
825. 04. 2019 11:00Slovan KST BohniceTTC Elizza Praha
825. 04. 2019 11:00AC Sparta Praha BSK DDM Kotlářka Praha
925. 04. 2019 12:00AC Sparta Praha BTJ AVIA Čakovice
925. 04. 2019 12:00SK DDM Kotlářka PrahaSlovan KST Bohnice
925. 04. 2019 12:00TTC Elizza PrahaAC Sparta Praha A
1025. 04. 2019 13:00TJ AVIA ČakoviceTTC Elizza Praha
1025. 04. 2019 13:00AC Sparta Praha ASK DDM Kotlářka Praha
1025. 04. 2019 13:00Slovan KST BohniceAC Sparta Praha B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy