Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská divize
121. 09. 2019 16:00Lokodepo Liberec BJiskra Raspenava z.s. A
121. 09. 2019 16:00SKST Liberec FSKST Liberec G
121. 09. 2019 16:00TJ Sokol Vesec ATělocvičná jednota Sokol Turnov A
121. 09. 2019 16:00Bižuterie Jablonec n.N. BTJ Spartak Chrastava A
121. 09. 2019 10:00SKST Liberec HTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
120. 09. 2019 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Jiskra Nový Bor A
205. 10. 2019 16:00Lokodepo Liberec BTJ Lokomotiva Česká Lípa A
205. 10. 2019 16:00Jiskra Raspenava z.s. ATJ Jiskra Nový Bor A
205. 10. 2019 16:00SKST Liberec FSKST Liberec H
205. 10. 2019 16:00SKST Liberec GTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
205. 10. 2019 16:00TJ Sokol Vesec ABižuterie Jablonec n.N. B
205. 10. 2019 16:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov ATJ Spartak Chrastava A
305. 10. 2019 10:00Lokodepo Liberec BTJ Jiskra Nový Bor A
305. 10. 2019 10:00Jiskra Raspenava z.s. ATJ Lokomotiva Česká Lípa A
305. 10. 2019 10:00SKST Liberec FTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
305. 10. 2019 10:00SKST Liberec GSKST Liberec H
305. 10. 2019 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Spartak Chrastava A
306. 10. 2019 10:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov ABižuterie Jablonec n.N. B
418. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ABižuterie Jablonec n.N. B
419. 10. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Spartak Chrastava A
418. 10. 2019 18:30SKST Liberec HTJ Sokol Vesec A
419. 10. 2019 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATělocvičná jednota Sokol Turnov A
419. 10. 2019 16:00Lokodepo Liberec BSKST Liberec F
419. 10. 2019 16:00Jiskra Raspenava z.s. ASKST Liberec G
520. 10. 2019 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Spartak Chrastava A
520. 10. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor ABižuterie Jablonec n.N. B
520. 10. 2019 10:00SKST Liberec HTělocvičná jednota Sokol Turnov A
519. 10. 2019 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Sokol Vesec A
519. 10. 2019 10:00Lokodepo Liberec BSKST Liberec G
519. 10. 2019 10:00Jiskra Raspenava z.s. ASKST Liberec F
602. 11. 2019 16:00SKST Liberec FTJ Lokomotiva Česká Lípa A
602. 11. 2019 16:00SKST Liberec GTJ Jiskra Nový Bor A
602. 11. 2019 16:00TJ Sokol Vesec ALokodepo Liberec B
602. 11. 2019 16:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov AJiskra Raspenava z.s. A
602. 11. 2019 15:00Bižuterie Jablonec n.N. BSKST Liberec H
626. 10. 2019 15:00TJ Spartak Chrastava ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
702. 11. 2019 10:00SKST Liberec FTJ Jiskra Nový Bor A
702. 11. 2019 10:00SKST Liberec GTJ Lokomotiva Česká Lípa A
702. 11. 2019 10:00TJ Sokol Vesec AJiskra Raspenava z.s. A
703. 11. 2019 10:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov ALokodepo Liberec B
703. 11. 2019 10:00Bižuterie Jablonec n.N. BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
703. 11. 2019 11:00TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec H
815. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec H
816. 11. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
816. 11. 2019 16:00Lokodepo Liberec BBižuterie Jablonec n.N. B
816. 11. 2019 16:00Jiskra Raspenava z.s. ATJ Spartak Chrastava A
816. 11. 2019 16:00SKST Liberec FTJ Sokol Vesec A
816. 11. 2019 16:00SKST Liberec GTělocvičná jednota Sokol Turnov A
917. 11. 2019 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
917. 11. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor ASKST Liberec H
916. 11. 2019 10:00Lokodepo Liberec BTJ Spartak Chrastava A
916. 11. 2019 10:00Jiskra Raspenava z.s. ABižuterie Jablonec n.N. B
916. 11. 2019 10:00SKST Liberec FTělocvičná jednota Sokol Turnov A
916. 11. 2019 10:00SKST Liberec GTJ Sokol Vesec A
1030. 11. 2019 16:00TJ Sokol Vesec ATJ Lokomotiva Česká Lípa A
1030. 11. 2019 16:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov ATJ Jiskra Nový Bor A
1030. 11. 2019 16:00Bižuterie Jablonec n.N. BSKST Liberec F
1030. 11. 2019 16:00TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec G
1029. 11. 2019 18:30SKST Liberec HLokodepo Liberec B
1030. 11. 2019 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou AJiskra Raspenava z.s. A
1130. 11. 2019 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Jiskra Nový Bor A
1101. 12. 2019 10:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov ATJ Lokomotiva Česká Lípa A
1101. 12. 2019 10:00Bižuterie Jablonec n.N. BSKST Liberec G
1101. 12. 2019 10:00TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec F
1130. 11. 2019 18:30SKST Liberec HJiskra Raspenava z.s. A
1130. 11. 2019 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ALokodepo Liberec B
1218. 01. 2020 16:00Jiskra Raspenava z.s. ALokodepo Liberec B
1218. 01. 2020 16:00SKST Liberec GSKST Liberec F5:10
1218. 01. 2020 16:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov ATJ Sokol Vesec A
1218. 01. 2020 15:00TJ Spartak Chrastava ABižuterie Jablonec n.N. B
1218. 01. 2020 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec H
1218. 01. 2020 16:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Lokomotiva Česká Lípa A
1331. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ALokodepo Liberec B
1301. 02. 2020 16:00TJ Jiskra Nový Bor AJiskra Raspenava z.s. A
1319. 09. 2019 18:30SKST Liberec HSKST Liberec F
1301. 02. 2020 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec G
1301. 02. 2020 15:00Bižuterie Jablonec n.N. BTJ Sokol Vesec A
1301. 02. 2020 16:00TJ Spartak Chrastava ATělocvičná jednota Sokol Turnov A
1402. 02. 2020 10:00TJ Jiskra Nový Bor ALokodepo Liberec B
1402. 02. 2020 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa AJiskra Raspenava z.s. A
1402. 02. 2020 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec F
1418. 09. 2019 19:00SKST Liberec HSKST Liberec G
1402. 02. 2020 10:00TJ Spartak Chrastava ATJ Sokol Vesec A
1402. 02. 2020 10:00Bižuterie Jablonec n.N. BTělocvičná jednota Sokol Turnov A
1515. 02. 2020 15:00Bižuterie Jablonec n.N. BTJ Lokomotiva Česká Lípa A
1515. 02. 2020 15:00TJ Spartak Chrastava ATJ Jiskra Nový Bor A
1515. 02. 2020 16:00TJ Sokol Vesec ASKST Liberec H
1515. 02. 2020 16:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
1515. 02. 2020 16:00SKST Liberec FLokodepo Liberec B
1515. 02. 2020 16:00SKST Liberec GJiskra Raspenava z.s. A
1616. 02. 2020 11:00TJ Spartak Chrastava ATJ Lokomotiva Česká Lípa A
1616. 02. 2020 10:00Bižuterie Jablonec n.N. BTJ Jiskra Nový Bor A
1616. 02. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov ASKST Liberec H
1615. 02. 2020 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
1615. 02. 2020 10:00SKST Liberec GLokodepo Liberec B
1615. 02. 2020 10:00SKST Liberec FJiskra Raspenava z.s. A
1729. 02. 2020 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec F
1729. 02. 2020 16:00TJ Jiskra Nový Bor ASKST Liberec G
1729. 02. 2020 16:00Lokodepo Liberec BTJ Sokol Vesec A
1729. 02. 2020 16:00Jiskra Raspenava z.s. ATělocvičná jednota Sokol Turnov A
1729. 02. 2020 16:00SKST Liberec HBižuterie Jablonec n.N. B
1729. 02. 2020 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Spartak Chrastava A
1801. 03. 2020 10:00TJ Jiskra Nový Bor ASKST Liberec F
1801. 03. 2020 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec G
1829. 02. 2020 10:00Jiskra Raspenava z.s. ATJ Sokol Vesec A
1829. 02. 2020 10:00Lokodepo Liberec BTělocvičná jednota Sokol Turnov A
1829. 02. 2020 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ABižuterie Jablonec n.N. B
1829. 02. 2020 18:30SKST Liberec HTJ Spartak Chrastava A
1912. 03. 2020 10:00SKST Liberec HTJ Lokomotiva Česká Lípa A
1914. 03. 2020 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Jiskra Nový Bor A
1914. 03. 2020 15:00Bižuterie Jablonec n.N. BLokodepo Liberec B
1914. 03. 2020 15:00TJ Spartak Chrastava AJiskra Raspenava z.s. A
1914. 03. 2020 16:00TJ Sokol Vesec ASKST Liberec F
1914. 03. 2020 16:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov ASKST Liberec G
2014. 03. 2020 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Lokomotiva Česká Lípa A
2014. 03. 2020 18:30SKST Liberec HTJ Jiskra Nový Bor A
2015. 03. 2020 11:00TJ Spartak Chrastava ALokodepo Liberec B
2015. 03. 2020 10:00Bižuterie Jablonec n.N. BJiskra Raspenava z.s. A
2015. 03. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov ASKST Liberec F
2014. 03. 2020 10:00TJ Sokol Vesec ASKST Liberec G
2127. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Sokol Vesec A
2128. 03. 2020 16:00TJ Jiskra Nový Bor ATělocvičná jednota Sokol Turnov A
2128. 03. 2020 16:00SKST Liberec FBižuterie Jablonec n.N. B
2128. 03. 2020 16:00SKST Liberec GTJ Spartak Chrastava A
2128. 03. 2020 16:00Lokodepo Liberec BSKST Liberec H
2128. 03. 2020 16:00Jiskra Raspenava z.s. ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
2229. 03. 2020 10:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Sokol Vesec A
2229. 03. 2020 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATělocvičná jednota Sokol Turnov A
2229. 03. 2020 10:00SKST Liberec GBižuterie Jablonec n.N. B
2229. 03. 2020 10:00SKST Liberec FTJ Spartak Chrastava A
2229. 03. 2020 10:00Jiskra Raspenava z.s. ASKST Liberec H
2229. 03. 2020 10:00Lokodepo Liberec BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
Krajský přebor 1. třídy
128. 09. 2019 15:00SKST Cvikov ATJ Spartak Chrastava B
128. 09. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Jiskra Nový Bor C
128. 09. 2019 15:00Bižuterie Jablonec n.N. CSKST Liberec I
128. 09. 2019 16:00Tělocvičná jednota Sokol Semily ATělocvičná jednota Sokol Turnov B
128. 09. 2019 16:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Lokomotiva Česká Lípa B
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Bratříkov AKST Victory Liberec A
212. 10. 2019 15:00SKST Cvikov ATJ Sokol Bratříkov A
212. 10. 2019 15:00TJ Spartak Chrastava BKST Victory Liberec A
212. 10. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Doksy - Mimoň A
212. 10. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Lokomotiva Česká Lípa B
212. 10. 2019 15:00Bižuterie Jablonec n.N. CTělocvičná jednota Sokol Semily A
213. 10. 2019 14:30SKST Liberec ITělocvičná jednota Sokol Turnov B
311. 10. 2019 19:00SKST Cvikov AKST Victory Liberec A
313. 10. 2019 11:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Bratříkov A
313. 10. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Lokomotiva Česká Lípa B
313. 10. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Doksy - Mimoň A
313. 10. 2019 10:00Bižuterie Jablonec n.N. CTělocvičná jednota Sokol Turnov B
312. 10. 2019 10:00SKST Liberec ITělocvičná jednota Sokol Semily A
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Bratříkov ATělocvičná jednota Sokol Semily A
426. 10. 2019 16:00KST Victory Liberec ATělocvičná jednota Sokol Turnov B
426. 10. 2019 16:00TJ Doksy - Mimoň ABižuterie Jablonec n.N. C
426. 10. 2019 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BSKST Liberec I
426. 10. 2019 15:00SKST Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor B
426. 10. 2019 15:00TJ Spartak Chrastava BTJ Jiskra Nový Bor C
525. 10. 2019 18:30TJ Sokol Bratříkov ATělocvičná jednota Sokol Turnov B
527. 10. 2019 10:00KST Victory Liberec ATělocvičná jednota Sokol Semily A
527. 10. 2019 10:00TJ Doksy - Mimoň ASKST Liberec I
527. 10. 2019 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BBižuterie Jablonec n.N. C
525. 10. 2019 19:00SKST Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor C
527. 10. 2019 11:00TJ Spartak Chrastava BTJ Jiskra Nový Bor B
609. 11. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Bratříkov A
609. 11. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor CKST Victory Liberec A
609. 11. 2019 15:00Bižuterie Jablonec n.N. CSKST Cvikov A
610. 11. 2019 14:30SKST Liberec ITJ Spartak Chrastava B
609. 11. 2019 16:00Tělocvičná jednota Sokol Semily ATJ Doksy - Mimoň A
609. 11. 2019 16:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov BTJ Lokomotiva Česká Lípa B
710. 11. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor BKST Victory Liberec A
710. 11. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Sokol Bratříkov A
710. 11. 2019 10:00Bižuterie Jablonec n.N. CTJ Spartak Chrastava B
709. 11. 2019 10:00SKST Liberec ISKST Cvikov A
709. 11. 2019 10:00Tělocvičná jednota Sokol Semily ATJ Lokomotiva Česká Lípa B
709. 11. 2019 10:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov BTJ Doksy - Mimoň A
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Doksy - Mimoň A
823. 11. 2019 16:00KST Victory Liberec ATJ Lokomotiva Česká Lípa B
823. 11. 2019 15:00SKST Cvikov ATělocvičná jednota Sokol Semily A
823. 11. 2019 15:00TJ Spartak Chrastava BTělocvičná jednota Sokol Turnov B
823. 11. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor BBižuterie Jablonec n.N. C
823. 11. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor CSKST Liberec I
922. 11. 2019 18:30TJ Sokol Bratříkov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B
924. 11. 2019 10:00KST Victory Liberec ATJ Doksy - Mimoň A
922. 11. 2019 19:00SKST Cvikov ATělocvičná jednota Sokol Turnov B
924. 11. 2019 11:00TJ Spartak Chrastava BTělocvičná jednota Sokol Semily A
924. 11. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Liberec I
924. 11. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor CBižuterie Jablonec n.N. C
1007. 12. 2019 15:00Bižuterie Jablonec n.N. CTJ Sokol Bratříkov A
1008. 12. 2019 14:30SKST Liberec IKST Victory Liberec A
1007. 12. 2019 16:00Tělocvičná jednota Sokol Semily ATJ Jiskra Nový Bor B
1007. 12. 2019 16:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov BTJ Jiskra Nový Bor C
1007. 12. 2019 16:00TJ Doksy - Mimoň ASKST Cvikov A
1007. 12. 2019 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Spartak Chrastava B
1108. 12. 2019 10:00Bižuterie Jablonec n.N. CKST Victory Liberec A
1107. 12. 2019 10:00SKST Liberec ITJ Sokol Bratříkov A
1107. 12. 2019 10:00Tělocvičná jednota Sokol Semily ATJ Jiskra Nový Bor C
1107. 12. 2019 10:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov BTJ Jiskra Nový Bor B
1108. 12. 2019 10:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Spartak Chrastava B
1108. 12. 2019 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BSKST Cvikov A
1211. 01. 2020 15:00TJ Spartak Chrastava BSKST Cvikov A
1211. 01. 2020 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Jiskra Nový Bor B
1212. 01. 2020 14:30SKST Liberec IBižuterie Jablonec n.N. C
1211. 01. 2020 16:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov BTělocvičná jednota Sokol Semily A
1211. 01. 2020 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Doksy - Mimoň A
1211. 01. 2020 16:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Bratříkov A
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Bratříkov ASKST Cvikov A
1325. 01. 2020 16:00KST Victory Liberec ATJ Spartak Chrastava B
1325. 01. 2020 16:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Jiskra Nový Bor B
1325. 01. 2020 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Nový Bor C
1325. 01. 2020 16:00Tělocvičná jednota Sokol Semily ABižuterie Jablonec n.N. C
1325. 01. 2020 16:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov BSKST Liberec I
1426. 01. 2020 10:00KST Victory Liberec ASKST Cvikov A
1424. 01. 2020 18:30TJ Sokol Bratříkov ATJ Spartak Chrastava B
1426. 01. 2020 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Nový Bor B
1426. 01. 2020 10:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Jiskra Nový Bor C
1425. 01. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov BBižuterie Jablonec n.N. C
1425. 01. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Semily ASKST Liberec I
1508. 02. 2020 16:00Tělocvičná jednota Sokol Semily ATJ Sokol Bratříkov A
1508. 02. 2020 16:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov BKST Victory Liberec A
1508. 02. 2020 15:00Bižuterie Jablonec n.N. CTJ Doksy - Mimoň A
1509. 02. 2020 14:30SKST Liberec ITJ Lokomotiva Česká Lípa B
1508. 02. 2020 16:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Cvikov A
1508. 02. 2020 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Spartak Chrastava B
1608. 02. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov BTJ Sokol Bratříkov A
1608. 02. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Semily AKST Victory Liberec A
1608. 02. 2020 10:00SKST Liberec ITJ Doksy - Mimoň A
1609. 02. 2020 10:00Bižuterie Jablonec n.N. CTJ Lokomotiva Česká Lípa B
1609. 02. 2020 10:00TJ Jiskra Nový Bor CSKST Cvikov A
1609. 02. 2020 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Spartak Chrastava B
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Jiskra Nový Bor B
1722. 02. 2020 16:00KST Victory Liberec ATJ Jiskra Nový Bor C
1722. 02. 2020 15:00SKST Cvikov ABižuterie Jablonec n.N. C
1722. 02. 2020 15:00TJ Spartak Chrastava BSKST Liberec I
1722. 02. 2020 16:00TJ Doksy - Mimoň ATělocvičná jednota Sokol Semily A
1722. 02. 2020 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTělocvičná jednota Sokol Turnov B
1823. 02. 2020 10:00KST Victory Liberec ATJ Jiskra Nový Bor B
1821. 02. 2020 18:30TJ Sokol Bratříkov ATJ Jiskra Nový Bor C
1823. 02. 2020 11:00TJ Spartak Chrastava BBižuterie Jablonec n.N. C
1821. 02. 2020 19:00SKST Cvikov ASKST Liberec I
1823. 02. 2020 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTělocvičná jednota Sokol Semily A
1823. 02. 2020 10:00TJ Doksy - Mimoň ATělocvičná jednota Sokol Turnov B
1907. 03. 2020 16:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Sokol Bratříkov A
1907. 03. 2020 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BKST Victory Liberec A
1907. 03. 2020 16:00Tělocvičná jednota Sokol Semily ASKST Cvikov A
1907. 03. 2020 16:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov BTJ Spartak Chrastava B
1907. 03. 2020 16:00Bižuterie Jablonec n.N. CTJ Jiskra Nový Bor B
1907. 03. 2020 16:00SKST Liberec ITJ Jiskra Nový Bor C
2008. 03. 2020 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Bratříkov A
2008. 03. 2020 10:00TJ Doksy - Mimoň AKST Victory Liberec A
2007. 03. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Turnov BSKST Cvikov A
2007. 03. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Semily ATJ Spartak Chrastava B
2007. 03. 2020 10:00SKST Liberec ITJ Jiskra Nový Bor B
2008. 03. 2020 10:00Bižuterie Jablonec n.N. CTJ Jiskra Nový Bor C
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Bratříkov ABižuterie Jablonec n.N. C
2121. 03. 2020 16:00KST Victory Liberec ASKST Liberec I
2121. 03. 2020 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTělocvičná jednota Sokol Semily A
2121. 03. 2020 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTělocvičná jednota Sokol Turnov B
2121. 03. 2020 15:00SKST Cvikov ATJ Doksy - Mimoň A
2121. 03. 2020 15:00TJ Spartak Chrastava BTJ Lokomotiva Česká Lípa B
2222. 03. 2020 10:00KST Victory Liberec ABižuterie Jablonec n.N. C
2220. 03. 2020 18:30TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec I
2222. 03. 2020 10:00TJ Jiskra Nový Bor CTělocvičná jednota Sokol Semily A
2222. 03. 2020 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTělocvičná jednota Sokol Turnov B
2222. 03. 2020 10:00TJ Spartak Chrastava BTJ Doksy - Mimoň A
2220. 03. 2020 19:00SKST Cvikov ATJ Lokomotiva Česká Lípa B
Krajský přebor 2. třídy
121. 09. 2019 16:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Nová Ves nad Popelkou A
120. 09. 2019 17:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BSK Jiřetín pod Bukovou A
121. 09. 2019 16:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Lokomotiva Česká Lípa C
119. 09. 2019 18:30Jiskra Raspenava z.s. BKST Victory Liberec B
121. 09. 2019 16:00SKST Liberec KSKST Liberec J
121. 09. 2019 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor D
205. 10. 2019 16:00TJ Jiskra Tanvald ACvikováček Cvikov A
205. 10. 2019 16:00TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou ATJ Jiskra Nový Bor D
205. 10. 2019 15:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BSKST Liberec J
205. 10. 2019 16:00SK Jiřetín pod Bukovou ASKST Liberec K
205. 10. 2019 16:00TJ Sokol Železný Brod AJiskra Raspenava z.s. B
205. 10. 2019 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CKST Victory Liberec B
305. 10. 2019 10:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Jiskra Nový Bor D
305. 10. 2019 10:00TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou ACvikováček Cvikov A
305. 10. 2019 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BSKST Liberec K
304. 10. 2019 18:30SK Jiřetín pod Bukovou ASKST Liberec J
304. 10. 2019 18:00TJ Sokol Železný Brod AKST Victory Liberec B
304. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CJiskra Raspenava z.s. B
419. 10. 2019 16:00Cvikováček Cvikov AJiskra Raspenava z.s. B
419. 10. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor DKST Victory Liberec B
419. 10. 2019 15:00SKST Liberec JTJ Sokol Železný Brod A
419. 10. 2019 15:00SKST Liberec KTJ Lokomotiva Česká Lípa C
419. 10. 2019 16:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou B
419. 10. 2019 16:00TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou ASK Jiřetín pod Bukovou A
519. 10. 2019 10:00Cvikováček Cvikov AKST Victory Liberec B
519. 10. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor DJiskra Raspenava z.s. B
519. 10. 2019 09:30SKST Liberec JTJ Lokomotiva Česká Lípa C
519. 10. 2019 09:30SKST Liberec KTJ Sokol Železný Brod A
519. 10. 2019 10:00TJ Jiskra Tanvald ASK Jiřetín pod Bukovou A
519. 10. 2019 10:00TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou B
602. 11. 2019 15:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BCvikováček Cvikov A
602. 11. 2019 16:00SK Jiřetín pod Bukovou ATJ Jiskra Nový Bor D
602. 11. 2019 16:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Jiskra Tanvald A
602. 11. 2019 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CTJ Sokol Nová Ves nad Popelkou A
602. 11. 2019 17:00Jiskra Raspenava z.s. BSKST Liberec J
602. 11. 2019 16:00KST Victory Liberec BSKST Liberec K
702. 11. 2019 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Jiskra Nový Bor D
701. 11. 2019 18:30SK Jiřetín pod Bukovou ACvikováček Cvikov A
701. 11. 2019 18:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Sokol Nová Ves nad Popelkou A
701. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CTJ Jiskra Tanvald A
701. 11. 2019 18:30Jiskra Raspenava z.s. BSKST Liberec K
702. 11. 2019 10:00KST Victory Liberec BSKST Liberec J
816. 11. 2019 16:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec J
816. 11. 2019 16:00TJ Jiskra Nový Bor DSKST Liberec K
816. 11. 2019 16:00TJ Jiskra Tanvald AJiskra Raspenava z.s. B
816. 11. 2019 16:00TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou AKST Victory Liberec B
816. 11. 2019 15:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Sokol Železný Brod A
816. 11. 2019 16:00SK Jiřetín pod Bukovou ATJ Lokomotiva Česká Lípa C
916. 11. 2019 10:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec K
916. 11. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor DSKST Liberec J
916. 11. 2019 10:00TJ Jiskra Tanvald AKST Victory Liberec B
916. 11. 2019 10:00TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou AJiskra Raspenava z.s. B
916. 11. 2019 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Lokomotiva Česká Lípa C
915. 11. 2019 18:30SK Jiřetín pod Bukovou ATJ Sokol Železný Brod A
1030. 11. 2019 16:00TJ Sokol Železný Brod ACvikováček Cvikov A
1030. 11. 2019 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CTJ Jiskra Nový Bor D
1030. 11. 2019 17:00Jiskra Raspenava z.s. BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B
1030. 11. 2019 16:00KST Victory Liberec BSK Jiřetín pod Bukovou A
1030. 11. 2019 15:00SKST Liberec JTJ Jiskra Tanvald A
1030. 11. 2019 15:00SKST Liberec KTJ Sokol Nová Ves nad Popelkou A
1129. 11. 2019 18:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Jiskra Nový Bor D
1129. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CCvikováček Cvikov A
1129. 11. 2019 18:30Jiskra Raspenava z.s. BSK Jiřetín pod Bukovou A
1130. 11. 2019 10:00KST Victory Liberec BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B
1130. 11. 2019 09:30SKST Liberec JTJ Sokol Nová Ves nad Popelkou A
1130. 11. 2019 09:30SKST Liberec KTJ Jiskra Tanvald A
1218. 01. 2020 16:00TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou ATJ Jiskra Tanvald A
1218. 01. 2020 16:00SK Jiřetín pod Bukovou ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou B
1218. 01. 2020 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CTJ Sokol Železný Brod A
1218. 01. 2020 16:00KST Victory Liberec BJiskra Raspenava z.s. B
1218. 01. 2020 15:00SKST Liberec JSKST Liberec K
1218. 01. 2020 16:00TJ Jiskra Nový Bor DCvikováček Cvikov A
1301. 02. 2020 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Jiskra Tanvald A
1301. 02. 2020 16:00TJ Jiskra Nový Bor DTJ Sokol Nová Ves nad Popelkou A
1301. 02. 2020 15:00SKST Liberec JTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B
1301. 02. 2020 15:00SKST Liberec KSK Jiřetín pod Bukovou A
1301. 02. 2020 17:00Jiskra Raspenava z.s. BTJ Sokol Železný Brod A
1301. 02. 2020 16:00KST Victory Liberec BTJ Lokomotiva Česká Lípa C
1401. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Nový Bor DTJ Jiskra Tanvald A
1401. 02. 2019 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Nová Ves nad Popelkou A
1401. 02. 2019 09:30SKST Liberec KTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B
1401. 02. 2019 09:30SKST Liberec JSK Jiřetín pod Bukovou A
1401. 02. 2019 10:00KST Victory Liberec BTJ Sokol Železný Brod A
1401. 02. 2019 10:00Jiskra Raspenava z.s. BTJ Lokomotiva Česká Lípa C
1515. 02. 2020 17:00Jiskra Raspenava z.s. BCvikováček Cvikov A
1515. 02. 2020 16:00KST Victory Liberec BTJ Jiskra Nový Bor D
1515. 02. 2020 16:00TJ Sokol Železný Brod ASKST Liberec J
1515. 02. 2020 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CSKST Liberec K
1515. 02. 2020 15:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Jiskra Tanvald A
1515. 02. 2020 16:00SK Jiřetín pod Bukovou ATJ Sokol Nová Ves nad Popelkou A
1615. 02. 2020 10:00KST Victory Liberec BCvikováček Cvikov A
1614. 02. 2020 18:30Jiskra Raspenava z.s. BTJ Jiskra Nový Bor D
1614. 02. 2020 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CSKST Liberec J
1614. 02. 2020 18:00TJ Sokol Železný Brod ASKST Liberec K
1614. 02. 2020 18:30SK Jiřetín pod Bukovou ATJ Jiskra Tanvald A
1615. 02. 2020 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BTJ Sokol Nová Ves nad Popelkou A
1729. 02. 2020 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou B
1729. 02. 2020 16:00TJ Jiskra Nový Bor DSK Jiřetín pod Bukovou A
1729. 02. 2020 16:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Železný Brod A
1729. 02. 2020 16:00TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou ATJ Lokomotiva Česká Lípa C
1729. 02. 2020 15:00SKST Liberec JJiskra Raspenava z.s. B
1729. 02. 2020 15:00SKST Liberec KKST Victory Liberec B
1829. 02. 2020 10:00TJ Jiskra Nový Bor DTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B
1829. 02. 2020 10:00Cvikováček Cvikov ASK Jiřetín pod Bukovou A
1829. 02. 2020 10:00TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou ATJ Sokol Železný Brod A
1829. 02. 2020 10:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Lokomotiva Česká Lípa C
1829. 02. 2020 09:30SKST Liberec KJiskra Raspenava z.s. B
1829. 02. 2020 09:30SKST Liberec JKST Victory Liberec B
1914. 03. 2020 15:00SKST Liberec JCvikováček Cvikov A
1914. 03. 2020 15:00SKST Liberec KTJ Jiskra Nový Bor D
1914. 03. 2020 17:00Jiskra Raspenava z.s. BTJ Jiskra Tanvald A
1914. 03. 2020 16:00KST Victory Liberec BTJ Sokol Nová Ves nad Popelkou A
1914. 03. 2020 16:00TJ Sokol Železný Brod ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou B
1914. 03. 2020 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CSK Jiřetín pod Bukovou A
2014. 03. 2020 09:30SKST Liberec KCvikováček Cvikov A
2014. 03. 2020 09:30SKST Liberec JTJ Jiskra Nový Bor D
2014. 03. 2020 10:00KST Victory Liberec BTJ Jiskra Tanvald A
2013. 03. 2020 18:30Jiskra Raspenava z.s. BTJ Sokol Nová Ves nad Popelkou A
2013. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CTJ Sokol Jablonec nad Jizerou B
2013. 03. 2020 18:00TJ Sokol Železný Brod ASK Jiřetín pod Bukovou A
2128. 03. 2020 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Železný Brod A
2128. 03. 2020 16:00TJ Jiskra Nový Bor DTJ Lokomotiva Česká Lípa C
2128. 03. 2020 15:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BJiskra Raspenava z.s. B
2128. 03. 2020 16:00SK Jiřetín pod Bukovou AKST Victory Liberec B
2128. 03. 2020 16:00TJ Jiskra Tanvald ASKST Liberec J
2128. 03. 2020 16:00TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou ASKST Liberec K
2228. 03. 2020 10:00TJ Jiskra Nový Bor DTJ Sokol Železný Brod A
2228. 03. 2020 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Lokomotiva Česká Lípa C
2227. 03. 2020 18:30SK Jiřetín pod Bukovou AJiskra Raspenava z.s. B
2228. 03. 2020 10:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BKST Victory Liberec B
2228. 03. 2020 10:00TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou ASKST Liberec J
2228. 03. 2020 10:00TJ Jiskra Tanvald ASKST Liberec K
Krajský pohár LK
110. 09. 2019 18:00KST Victory Liberec CST Frýdlant A5:5
113. 09. 2019 19:30ST Frýdlant BSKST Liberec 45:5
215. 09. 2019 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa CSokol Turnov B5:5
222. 09. 2019 17:00SO Slaná u Semil ATJ Sokol Vesec A 
222. 09. 2019 17:00KST Victory Liberec CSKST Liberec 3 
217. 09. 2019 18:00KST Victory Liberec BTJ Sokol Bratříkov A 
222. 09. 2019 17:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Sokol Mukařov A 
219. 09. 2019 17:30TJ Sokol Bratříkov DSokol Jablonec n. J. B 
222. 09. 2019 17:00SKST Liberec 4TJ Sokol Bratříkov B 
222. 09. 2019 17:00Star Sokol Turnov ATJ Sokol Vesec B 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy