Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
128. 09. 2019 17:00TTC Brandýs n.L BKST Rakovník B 
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Hudlice ATJ Neratovice A 
128. 09. 2019 17:00Sokol Lány ATTC Slovan Kladno A 
128. 09. 2019 17:00TTC Říčany ATJ Spartak Čelákovice A 
128. 09. 2019 17:00TTC Kladno ATJ Sokol Roztoky u Prahy A 
128. 09. 2019 17:00TJ Slovan Lochovice ASokol Králův Dvůr A 
212. 10. 2019 17:00TTC Brandýs n.L BTJ Slovan Lochovice A
212. 10. 2019 17:00KST Rakovník BSokol Králův Dvůr A
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol Hudlice ATTC Kladno A
212. 10. 2019 17:00TJ Neratovice ATJ Sokol Roztoky u Prahy A
212. 10. 2019 17:00Sokol Lány ATTC Říčany A
212. 10. 2019 17:00TTC Slovan Kladno ATJ Spartak Čelákovice A
313. 10. 2019 13:00TTC Brandýs n.L BSokol Králův Dvůr A
313. 10. 2019 13:00KST Rakovník BTJ Slovan Lochovice A
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Hudlice ATJ Sokol Roztoky u Prahy A
313. 10. 2019 10:00TJ Neratovice ATTC Kladno A
313. 10. 2019 10:00Sokol Lány ATJ Spartak Čelákovice A
313. 10. 2019 10:00TTC Slovan Kladno ATTC Říčany A
426. 10. 2019 17:00TJ Slovan Lochovice ATTC Říčany A
426. 10. 2019 17:00Sokol Králův Dvůr ATJ Spartak Čelákovice A
426. 10. 2019 17:00TTC Kladno ASokol Lány A
426. 10. 2019 16:00TJ Sokol Roztoky u Prahy ATTC Slovan Kladno A
426. 10. 2019 17:00TTC Brandýs n.L BTJ Sokol Hudlice A
426. 10. 2019 17:00KST Rakovník BTJ Neratovice A
527. 10. 2019 10:00TJ Slovan Lochovice ATJ Spartak Čelákovice A
527. 10. 2019 10:00Sokol Králův Dvůr ATTC Říčany A
527. 10. 2019 10:00TTC Kladno ATTC Slovan Kladno A
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Roztoky u Prahy ASokol Lány A
527. 10. 2019 13:00TTC Brandýs n.L BTJ Neratovice A
527. 10. 2019 13:00KST Rakovník BTJ Sokol Hudlice A
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol Hudlice ATJ Slovan Lochovice A
609. 11. 2019 17:00TJ Neratovice ASokol Králův Dvůr A
609. 11. 2019 17:00Sokol Lány ATTC Brandýs n.L B
609. 11. 2019 17:00TTC Slovan Kladno AKST Rakovník B
609. 11. 2019 17:00TTC Říčany ATTC Kladno A
609. 11. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Roztoky u Prahy A
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol Hudlice ASokol Králův Dvůr A
710. 11. 2019 10:00TJ Neratovice ATJ Slovan Lochovice A
710. 11. 2019 10:00Sokol Lány AKST Rakovník B
710. 11. 2019 10:00TTC Slovan Kladno ATTC Brandýs n.L B
710. 11. 2019 10:00TTC Říčany ATJ Sokol Roztoky u Prahy A
710. 11. 2019 10:00TJ Spartak Čelákovice ATTC Kladno A
823. 11. 2019 17:00TJ Slovan Lochovice ATTC Kladno A
823. 11. 2019 17:00Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Roztoky u Prahy A
823. 11. 2019 17:00TTC Brandýs n.L BTTC Říčany A
823. 11. 2019 17:00KST Rakovník BTJ Spartak Čelákovice A
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Hudlice ASokol Lány A
823. 11. 2019 17:00TJ Neratovice ATTC Slovan Kladno A
924. 11. 2019 10:00TJ Slovan Lochovice ATJ Sokol Roztoky u Prahy A
924. 11. 2019 10:00Sokol Králův Dvůr ATTC Kladno A
924. 11. 2019 13:00TTC Brandýs n.L BTJ Spartak Čelákovice A
924. 11. 2019 13:00KST Rakovník BTTC Říčany A
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Hudlice ATTC Slovan Kladno A
924. 11. 2019 10:00TJ Neratovice ASokol Lány A
1007. 12. 2019 17:00Sokol Lány ATJ Slovan Lochovice A
1007. 12. 2019 17:00TTC Slovan Kladno ASokol Králův Dvůr A
1007. 12. 2019 17:00TTC Říčany ATJ Sokol Hudlice A
1007. 12. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Neratovice A
1007. 12. 2019 17:00TTC Kladno ATTC Brandýs n.L B
1007. 12. 2019 16:00TJ Sokol Roztoky u Prahy AKST Rakovník B
1108. 12. 2019 10:00Sokol Lány ASokol Králův Dvůr A
1108. 12. 2019 10:00TTC Slovan Kladno ATJ Slovan Lochovice A
1108. 12. 2019 10:00TTC Říčany ATJ Neratovice A
1108. 12. 2019 10:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Hudlice A
1108. 12. 2019 10:00TTC Kladno AKST Rakovník B
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Roztoky u Prahy ATTC Brandýs n.L B
1211. 01. 2020 17:00KST Rakovník BTTC Brandýs n.L B
1211. 01. 2020 17:00TJ Neratovice ATJ Sokol Hudlice A
1211. 01. 2020 17:00TTC Slovan Kladno ASokol Lány A
1211. 01. 2020 17:00TJ Spartak Čelákovice ATTC Říčany A
1211. 01. 2020 16:00TJ Sokol Roztoky u Prahy ATTC Kladno A
1211. 01. 2020 17:00Sokol Králův Dvůr ATJ Slovan Lochovice A
1325. 01. 2020 17:00TJ Slovan Lochovice ATTC Brandýs n.L B
1325. 01. 2020 18:00Sokol Králův Dvůr AKST Rakovník B
1325. 01. 2020 17:00TTC Kladno ATJ Sokol Hudlice A
1325. 01. 2020 16:00TJ Sokol Roztoky u Prahy ATJ Neratovice A
1325. 01. 2020 17:00TTC Říčany ASokol Lány A
1325. 01. 2020 17:00TJ Spartak Čelákovice ATTC Slovan Kladno A
1426. 01. 2020 10:00Sokol Králův Dvůr ATTC Brandýs n.L B
1426. 01. 2020 10:00TJ Slovan Lochovice AKST Rakovník B
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Roztoky u Prahy ATJ Sokol Hudlice A
1426. 01. 2020 10:00TTC Kladno ATJ Neratovice A
1426. 01. 2020 10:00TJ Spartak Čelákovice ASokol Lány A
1426. 01. 2020 10:00TTC Říčany ATTC Slovan Kladno A
1508. 02. 2020 17:00TTC Říčany ATJ Slovan Lochovice A
1508. 02. 2020 17:00TJ Spartak Čelákovice ASokol Králův Dvůr A
1508. 02. 2020 17:00Sokol Lány ATTC Kladno A
1508. 02. 2020 17:00TTC Slovan Kladno ATJ Sokol Roztoky u Prahy A
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol Hudlice ATTC Brandýs n.L B
1508. 02. 2020 17:00TJ Neratovice AKST Rakovník B
1609. 02. 2020 10:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Slovan Lochovice A
1609. 02. 2020 10:00TTC Říčany ASokol Králův Dvůr A
1609. 02. 2020 10:00TTC Slovan Kladno ATTC Kladno A
1609. 02. 2020 10:00Sokol Lány ATJ Sokol Roztoky u Prahy A
1609. 02. 2020 10:00TJ Neratovice ATTC Brandýs n.L B
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol Hudlice AKST Rakovník B
1722. 02. 2020 17:00TJ Slovan Lochovice ATJ Sokol Hudlice A
1722. 02. 2020 17:00Sokol Králův Dvůr ATJ Neratovice A
1722. 02. 2020 17:00TTC Brandýs n.L BSokol Lány A
1722. 02. 2020 17:00KST Rakovník BTTC Slovan Kladno A
1722. 02. 2020 17:00TTC Kladno ATTC Říčany A
1722. 02. 2020 16:00TJ Sokol Roztoky u Prahy ATJ Spartak Čelákovice A
1823. 02. 2020 10:00Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Hudlice A
1823. 02. 2020 10:00TJ Slovan Lochovice ATJ Neratovice A
1823. 02. 2020 13:00KST Rakovník BSokol Lány A
1823. 02. 2020 13:00TTC Brandýs n.L BTTC Slovan Kladno A
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Roztoky u Prahy ATTC Říčany A
1823. 02. 2020 10:00TTC Kladno ATJ Spartak Čelákovice A
1907. 03. 2020 17:00TTC Kladno ATJ Slovan Lochovice A
1907. 03. 2020 16:00TJ Sokol Roztoky u Prahy ASokol Králův Dvůr A
1907. 03. 2020 17:00TTC Říčany ATTC Brandýs n.L B
1907. 03. 2020 17:00TJ Spartak Čelákovice AKST Rakovník B
1907. 03. 2020 17:00Sokol Lány ATJ Sokol Hudlice A
1907. 03. 2020 17:00TTC Slovan Kladno ATJ Neratovice A
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Roztoky u Prahy ATJ Slovan Lochovice A
2008. 03. 2020 10:00TTC Kladno ASokol Králův Dvůr A
2008. 03. 2020 10:00TJ Spartak Čelákovice ATTC Brandýs n.L B
2008. 03. 2020 10:00TTC Říčany AKST Rakovník B
2008. 03. 2020 10:00TTC Slovan Kladno ATJ Sokol Hudlice A
2008. 03. 2020 10:00Sokol Lány ATJ Neratovice A
2121. 03. 2020 17:00TJ Slovan Lochovice ASokol Lány A
2121. 03. 2020 17:00Sokol Králův Dvůr ATTC Slovan Kladno A
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Hudlice ATTC Říčany A
2121. 03. 2020 17:00TJ Neratovice ATJ Spartak Čelákovice A
2121. 03. 2020 17:00TTC Brandýs n.L BTTC Kladno A
2121. 03. 2020 17:00KST Rakovník BTJ Sokol Roztoky u Prahy A
2222. 03. 2020 10:00Sokol Králův Dvůr ASokol Lány A
2222. 03. 2020 10:00TJ Slovan Lochovice ATTC Slovan Kladno A
2222. 03. 2020 10:00TJ Neratovice ATTC Říčany A
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Hudlice ATJ Spartak Čelákovice A
2222. 03. 2020 13:00KST Rakovník BTTC Kladno A
2222. 03. 2020 13:00TTC Brandýs n.L BTJ Sokol Roztoky u Prahy A
Divize ženy
112. 10. 2019 11:00
Herna TJ Sokol Kr.Dvůr Queens B
TTC ŽehuňTSM Kladno 
112. 10. 2019 09:00
Herna TJ Sokol Kr.Dvůr Queens B
TJ Sokol Králův Dvůr Queens BTTC Žehuň 
112. 10. 2019 13:00
Herna TJ Sokol Kr.Dvůr Queens B
TSM KladnoTJ Sokol Králův Dvůr Queens B 
209. 11. 2019 09:00
Herna TSM Kladno - Buštěhrad, Sokolská 291
TSM KladnoTTC Žehuň
209. 11. 2019 11:00
Herna TSM Kladno - Buštěhrad, Sokolská 291
TTC ŽehuňTJ Sokol Králův Dvůr Queens B
209. 11. 2019 13:00
Herna TSM Kladno - Buštěhrad, Sokolská 291
TJ Sokol Králův Dvůr Queens BTSM Kladno
325. 01. 2020 09:00
Herna TTC Žehuň
TTC ŽehuňTSM Kladno
325. 01. 2020 11:00
Herna TTC Žehuň
TJ Sokol Králův Dvůr Queens BTTC Žehuň
325. 01. 2020 13:00
Herna TTC Žehuň
TSM KladnoTJ Sokol Králův Dvůr Queens B
Krajská soutěž 1.třídy A
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ TATRAN SEDLČANY B 
128. 09. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BTTC Kladno B 
128. 09. 2019 10:00TJ Sokol Příbram AST Benešov A 
128. 09. 2019 17:00KST Rakovník CKK Rakovník 
128. 09. 2019 17:00TJ SLAVOJ Obecnice ASTC Slaný A 
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Nižbor ATJ Sokol Rudná A 
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Nižbor A
212. 10. 2019 18:00TJ TATRAN SEDLČANY BTJ Sokol Rudná A
212. 10. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ SLAVOJ Obecnice A
212. 10. 2019 17:00TTC Kladno BSTC Slaný A
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol Příbram AKST Rakovník C
212. 10. 2019 17:00ST Benešov AKK Rakovník
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Rudná A
313. 10. 2019 10:00TJ TATRAN SEDLČANY BTJ Sokol Nižbor A
313. 10. 2019 13:00TJ Sokol Hudlice BSTC Slaný A
313. 10. 2019 10:00TTC Kladno BTJ SLAVOJ Obecnice A
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Příbram AKK Rakovník
313. 10. 2019 10:00ST Benešov AKST Rakovník C
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Nižbor AKST Rakovník C
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Rudná AKK Rakovník
426. 10. 2019 17:00TJ SLAVOJ Obecnice ATJ Sokol Příbram A
426. 10. 2019 17:00STC Slaný AST Benešov A
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Hudlice B
426. 10. 2019 18:00TJ TATRAN SEDLČANY BTTC Kladno B
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Nižbor AKK Rakovník
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Rudná AKST Rakovník C
527. 10. 2019 10:00TJ SLAVOJ Obecnice AST Benešov A
527. 10. 2019 10:00STC Slaný ATJ Sokol Příbram A
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATTC Kladno B
527. 10. 2019 10:00TJ TATRAN SEDLČANY BTJ Sokol Hudlice B
609. 11. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Nižbor A
609. 11. 2019 17:00TTC Kladno BTJ Sokol Rudná A
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol Příbram ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A
609. 11. 2019 17:00ST Benešov ATJ TATRAN SEDLČANY B
609. 11. 2019 17:00KST Rakovník CTJ SLAVOJ Obecnice A
609. 11. 2019 13:30KK RakovníkSTC Slaný A
710. 11. 2019 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Rudná A
710. 11. 2019 10:00TTC Kladno BTJ Sokol Nižbor A
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol Příbram ATJ TATRAN SEDLČANY B
710. 11. 2019 10:00ST Benešov ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A
710. 11. 2019 10:00KST Rakovník CSTC Slaný A
710. 11. 2019 13:00KK RakovníkTJ SLAVOJ Obecnice A
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Nižbor ATJ SLAVOJ Obecnice A
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Rudná ASTC Slaný A
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AKST Rakovník C
823. 11. 2019 18:00TJ TATRAN SEDLČANY BKK Rakovník
823. 11. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Příbram A
823. 11. 2019 17:00TTC Kladno BST Benešov A
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Nižbor ASTC Slaný A
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Rudná ATJ SLAVOJ Obecnice A
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AKK Rakovník
924. 11. 2019 10:00TJ TATRAN SEDLČANY BKST Rakovník C
924. 11. 2019 13:00TJ Sokol Hudlice BST Benešov A
924. 11. 2019 10:00TTC Kladno BTJ Sokol Příbram A
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Příbram ATJ Sokol Nižbor A
1007. 12. 2019 17:00ST Benešov ATJ Sokol Rudná A
1007. 12. 2019 17:00KST Rakovník CTJ Sokol Hudlice B
1007. 12. 2019 13:30KK RakovníkTTC Kladno B
1007. 12. 2019 17:00TJ SLAVOJ Obecnice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1007. 12. 2019 17:00STC Slaný ATJ TATRAN SEDLČANY B
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Příbram ATJ Sokol Rudná A
1108. 12. 2019 10:00ST Benešov ATJ Sokol Nižbor A
1108. 12. 2019 10:00KST Rakovník CTTC Kladno B
1108. 12. 2019 13:00KK RakovníkTJ Sokol Hudlice B
1108. 12. 2019 10:00TJ SLAVOJ Obecnice ATJ TATRAN SEDLČANY B
1108. 12. 2019 10:00STC Slaný ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1211. 01. 2020 18:00TJ TATRAN SEDLČANY BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1211. 01. 2020 17:00TTC Kladno BTJ Sokol Hudlice B
1211. 01. 2020 17:00ST Benešov ATJ Sokol Příbram A
1211. 01. 2020 13:30KK RakovníkKST Rakovník C
1211. 01. 2020 17:00STC Slaný ATJ SLAVOJ Obecnice A
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Rudná ATJ Sokol Nižbor A
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Nižbor ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Rudná ATJ TATRAN SEDLČANY B
1325. 01. 2020 17:00TJ SLAVOJ Obecnice ATJ Sokol Hudlice B
1325. 01. 2020 17:00STC Slaný ATTC Kladno B
1325. 01. 2020 17:00KST Rakovník CTJ Sokol Příbram A
1325. 01. 2020 13:30KK RakovníkST Benešov A
1426. 01. 2020 13:00TJ Sokol Rudná ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Nižbor ATJ TATRAN SEDLČANY B
1426. 01. 2020 10:00STC Slaný ATJ Sokol Hudlice B
1426. 01. 2020 10:00TJ SLAVOJ Obecnice ATTC Kladno B
1426. 01. 2020 13:00KK RakovníkTJ Sokol Příbram A
1426. 01. 2020 10:00KST Rakovník CST Benešov A
1508. 02. 2020 17:00KST Rakovník CTJ Sokol Nižbor A
1508. 02. 2020 13:30KK RakovníkTJ Sokol Rudná A
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol Příbram ATJ SLAVOJ Obecnice A
1508. 02. 2020 17:00ST Benešov ASTC Slaný A
1508. 02. 2020 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1508. 02. 2020 17:00TTC Kladno BTJ TATRAN SEDLČANY B
1609. 02. 2020 13:00KK RakovníkTJ Sokol Nižbor A
1609. 02. 2020 10:00KST Rakovník CTJ Sokol Rudná A
1609. 02. 2020 10:00ST Benešov ATJ SLAVOJ Obecnice A
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol Příbram ASTC Slaný A
1609. 02. 2020 10:00TTC Kladno BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1609. 02. 2020 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ TATRAN SEDLČANY B
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Nižbor ATJ Sokol Hudlice B
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Rudná ATTC Kladno B
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Příbram A
1722. 02. 2020 18:00TJ TATRAN SEDLČANY BST Benešov A
1722. 02. 2020 17:00TJ SLAVOJ Obecnice AKST Rakovník C
1722. 02. 2020 17:00STC Slaný AKK Rakovník
1823. 02. 2020 13:00TJ Sokol Rudná ATJ Sokol Hudlice B
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Nižbor ATTC Kladno B
1823. 02. 2020 10:00TJ TATRAN SEDLČANY BTJ Sokol Příbram A
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AST Benešov A
1823. 02. 2020 10:00STC Slaný AKST Rakovník C
1823. 02. 2020 10:00TJ SLAVOJ Obecnice AKK Rakovník
1907. 03. 2020 17:00TJ SLAVOJ Obecnice ATJ Sokol Nižbor A
1907. 03. 2020 17:00STC Slaný ATJ Sokol Rudná A
1907. 03. 2020 17:00KST Rakovník CTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1907. 03. 2020 13:30KK RakovníkTJ TATRAN SEDLČANY B
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Příbram ATJ Sokol Hudlice B
1907. 03. 2020 17:00ST Benešov ATTC Kladno B
2008. 03. 2020 10:00STC Slaný ATJ Sokol Nižbor A
2008. 03. 2020 10:00TJ SLAVOJ Obecnice ATJ Sokol Rudná A
2008. 03. 2020 13:00KK RakovníkTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
2008. 03. 2020 10:00KST Rakovník CTJ TATRAN SEDLČANY B
2008. 03. 2020 10:00ST Benešov ATJ Sokol Hudlice B
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Příbram ATTC Kladno B
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Nižbor ATJ Sokol Příbram A
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Rudná AST Benešov A
2121. 03. 2020 13:30TJ Sokol Hudlice BKST Rakovník C
2121. 03. 2020 17:00TTC Kladno BKK Rakovník
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ SLAVOJ Obecnice A
2121. 03. 2020 18:00TJ TATRAN SEDLČANY BSTC Slaný A
2222. 03. 2020 13:00TJ Sokol Rudná ATJ Sokol Příbram A
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Nižbor AST Benešov A
2222. 03. 2020 10:00TTC Kladno BKST Rakovník C
2222. 03. 2020 13:00TJ Sokol Hudlice BKK Rakovník
2222. 03. 2020 10:00TJ TATRAN SEDLČANY BTJ SLAVOJ Obecnice A
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ASTC Slaný A
Krajská soutěž 1.třídy B
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Libčice nad Vltavou ATJ Sadská B 
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Malín ATJ Neratovice B 
128. 09. 2019 18:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Aero Odolena Voda A 
128. 09. 2019 17:00TTC Bělá pod Bezdězem BTTC Brandýs n.L. C 
128. 09. 2019 17:00ST EUROMASTER Kolín ATJ Sokol Čáslav A 
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Libice nad Cidlinou 
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol Libčice nad Vltavou ATJ Sokol Krchleby A
212. 10. 2019 17:00TJ Sadská BTJ Sokol Libice nad Cidlinou
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol Malín AST EUROMASTER Kolín A
212. 10. 2019 13:30TJ Neratovice BTJ Sokol Čáslav A
212. 10. 2019 18:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTTC Brandýs n.L. C
212. 10. 2019 17:00TJ Aero Odolena Voda ATTC Bělá pod Bezdězem B
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Libčice nad Vltavou ATJ Sokol Libice nad Cidlinou
313. 10. 2019 13:00TJ Sadská BTJ Sokol Krchleby A
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Malín ATJ Sokol Čáslav A
313. 10. 2019 13:00TJ Neratovice BST EUROMASTER Kolín A
313. 10. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTTC Bělá pod Bezdězem B
313. 10. 2019 10:00TJ Aero Odolena Voda ATTC Brandýs n.L. C
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Krchleby ATTC Brandýs n.L. C
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Bělá pod Bezdězem B
426. 10. 2019 17:00ST EUROMASTER Kolín ATJ AŠ Mladá Boleslav B
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav ATJ Aero Odolena Voda A
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Libčice nad Vltavou ATJ Sokol Malín A
426. 10. 2019 17:00TJ Sadská BTJ Neratovice B
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Krchleby ATTC Bělá pod Bezdězem B
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Brandýs n.L. C
527. 10. 2019 10:00ST EUROMASTER Kolín ATJ Aero Odolena Voda A
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav ATJ AŠ Mladá Boleslav B
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Libčice nad Vltavou ATJ Neratovice B
527. 10. 2019 13:00TJ Sadská BTJ Sokol Malín A
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol Malín ATJ Sokol Krchleby A
609. 11. 2019 13:30TJ Neratovice BTJ Sokol Libice nad Cidlinou
609. 11. 2019 18:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Libčice nad Vltavou A
609. 11. 2019 17:00TJ Aero Odolena Voda ATJ Sadská B
609. 11. 2019 17:00TTC Brandýs n.L. CST EUROMASTER Kolín A
609. 11. 2019 17:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Čáslav A
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol Malín ATJ Sokol Libice nad Cidlinou
710. 11. 2019 13:00TJ Neratovice BTJ Sokol Krchleby A
710. 11. 2019 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sadská B
710. 11. 2019 10:00TJ Aero Odolena Voda ATJ Sokol Libčice nad Vltavou A
710. 11. 2019 10:00TTC Brandýs n.L. CTJ Sokol Čáslav A
710. 11. 2019 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BST EUROMASTER Kolín A
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Krchleby AST EUROMASTER Kolín A
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Čáslav A
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Libčice nad Vltavou ATTC Brandýs n.L. C
823. 11. 2019 17:00TJ Sadská BTTC Bělá pod Bezdězem B
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Malín ATJ AŠ Mladá Boleslav B
823. 11. 2019 13:30TJ Neratovice BTJ Aero Odolena Voda A
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Čáslav A
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouST EUROMASTER Kolín A
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Libčice nad Vltavou ATTC Bělá pod Bezdězem B
924. 11. 2019 13:00TJ Sadská BTTC Brandýs n.L. C
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Malín ATJ Aero Odolena Voda A
924. 11. 2019 13:00TJ Neratovice BTJ AŠ Mladá Boleslav B
1007. 12. 2019 18:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Krchleby A
1007. 12. 2019 17:00TJ Aero Odolena Voda ATJ Sokol Libice nad Cidlinou
1007. 12. 2019 17:00TTC Brandýs n.L. CTJ Sokol Malín A
1007. 12. 2019 17:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Neratovice B
1007. 12. 2019 17:00ST EUROMASTER Kolín ATJ Sokol Libčice nad Vltavou A
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sadská B
1108. 12. 2019 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Libice nad Cidlinou
1108. 12. 2019 10:00TJ Aero Odolena Voda ATJ Sokol Krchleby A
1108. 12. 2019 10:00TTC Brandýs n.L. CTJ Neratovice B
1108. 12. 2019 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Malín A
1108. 12. 2019 10:00ST EUROMASTER Kolín ATJ Sadská B
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Libčice nad Vltavou A
1211. 01. 2020 17:00TJ Sadská BTJ Sokol Libčice nad Vltavou A
1211. 01. 2020 13:30TJ Neratovice BTJ Sokol Malín A
1211. 01. 2020 17:00TJ Aero Odolena Voda ATJ AŠ Mladá Boleslav B
1211. 01. 2020 17:00TTC Brandýs n.L. CTTC Bělá pod Bezdězem B
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Čáslav AST EUROMASTER Kolín A
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Krchleby A
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Libčice nad Vltavou A
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sadská B
1325. 01. 2020 17:00ST EUROMASTER Kolín ATJ Sokol Malín A
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Čáslav ATJ Neratovice B
1325. 01. 2020 17:00TTC Brandýs n.L. CTJ AŠ Mladá Boleslav B
1325. 01. 2020 17:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Aero Odolena Voda A
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Libčice nad Vltavou A
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sadská B
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Malín A
1426. 01. 2020 10:00ST EUROMASTER Kolín ATJ Neratovice B
1426. 01. 2020 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ AŠ Mladá Boleslav B
1426. 01. 2020 10:00TTC Brandýs n.L. CTJ Aero Odolena Voda A
1508. 02. 2020 17:00TTC Brandýs n.L. CTJ Sokol Krchleby A
1508. 02. 2020 17:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Libice nad Cidlinou
1508. 02. 2020 18:00TJ AŠ Mladá Boleslav BST EUROMASTER Kolín A
1508. 02. 2020 17:00TJ Aero Odolena Voda ATJ Sokol Čáslav A
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol Malín ATJ Sokol Libčice nad Vltavou A
1508. 02. 2020 13:30TJ Neratovice BTJ Sadská B
1609. 02. 2020 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Krchleby A
1609. 02. 2020 10:00TTC Brandýs n.L. CTJ Sokol Libice nad Cidlinou
1609. 02. 2020 10:00TJ Aero Odolena Voda AST EUROMASTER Kolín A
1609. 02. 2020 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Čáslav A
1609. 02. 2020 13:00TJ Neratovice BTJ Sokol Libčice nad Vltavou A
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol Malín ATJ Sadská B
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Malín A
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Neratovice B
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Libčice nad Vltavou ATJ AŠ Mladá Boleslav B
1722. 02. 2020 17:00TJ Sadská BTJ Aero Odolena Voda A
1722. 02. 2020 17:00ST EUROMASTER Kolín ATTC Brandýs n.L. C
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Čáslav ATTC Bělá pod Bezdězem B
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Malín A
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Krchleby ATJ Neratovice B
1823. 02. 2020 13:00TJ Sadská BTJ AŠ Mladá Boleslav B
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Libčice nad Vltavou ATJ Aero Odolena Voda A
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Čáslav ATTC Brandýs n.L. C
1823. 02. 2020 10:00ST EUROMASTER Kolín ATTC Bělá pod Bezdězem B
1907. 03. 2020 17:00ST EUROMASTER Kolín ATJ Sokol Krchleby A
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Libice nad Cidlinou
1907. 03. 2020 17:00TTC Brandýs n.L. CTJ Sokol Libčice nad Vltavou A
1907. 03. 2020 17:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sadská B
1907. 03. 2020 18:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Malín A
1907. 03. 2020 17:00TJ Aero Odolena Voda ATJ Neratovice B
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Krchleby A
2008. 03. 2020 10:00ST EUROMASTER Kolín ATJ Sokol Libice nad Cidlinou
2008. 03. 2020 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Libčice nad Vltavou A
2008. 03. 2020 10:00TTC Brandýs n.L. CTJ Sadská B
2008. 03. 2020 10:00TJ Aero Odolena Voda ATJ Sokol Malín A
2008. 03. 2020 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Neratovice B
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Krchleby ATJ AŠ Mladá Boleslav B
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Aero Odolena Voda A
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Malín ATTC Brandýs n.L. C
2121. 03. 2020 13:30TJ Neratovice BTTC Bělá pod Bezdězem B
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Libčice nad Vltavou AST EUROMASTER Kolín A
2121. 03. 2020 17:00TJ Sadská BTJ Sokol Čáslav A
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ AŠ Mladá Boleslav B
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Krchleby ATJ Aero Odolena Voda A
2222. 03. 2020 13:00TJ Neratovice BTTC Brandýs n.L. C
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Malín ATTC Bělá pod Bezdězem B
2222. 03. 2020 13:00TJ Sadská BST EUROMASTER Kolín A
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Libčice nad Vltavou ATJ Sokol Čáslav A
Krajská soutěž 2.třídy A
120. 09. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Lokomotiva Zdice A 
128. 09. 2019 17:00TJ ChaloupkyTJ Spartak Čenkov 
128. 09. 2019 13:30TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Žebrák 
128. 09. 2019 17:00TJ OlešnáTTC Příbram 
128. 09. 2019 13:30TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Sokol Hořovice B 
128. 09. 2019 17:00SK Březnice ATJ Spartak Rožmitál p. Tř. A 
212. 10. 2019 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSK Březnice A
212. 10. 2019 17:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
212. 10. 2019 17:00TJ ChaloupkyTJ SLAVOJ Obecnice B
212. 10. 2019 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hořovice B
212. 10. 2019 13:30TJ Sokol Příbram BTJ Olešná
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTTC Příbram
313. 10. 2019 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
313. 10. 2019 10:00TJ Lokomotiva Zdice ASK Březnice A
313. 10. 2019 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Hořovice B
313. 10. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovTJ SLAVOJ Obecnice B
313. 10. 2019 13:00TJ Sokol Příbram BTTC Příbram
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Olešná
426. 10. 2019 17:00SK Březnice ATJ Olešná
426. 10. 2019 17:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATTC Příbram
426. 10. 2019 13:30TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Sokol Příbram B
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Žebrák
426. 10. 2019 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Chaloupky
426. 10. 2019 17:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Spartak Čenkov
527. 10. 2019 10:00SK Březnice ATTC Příbram
527. 10. 2019 10:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ Olešná
527. 10. 2019 13:00TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Sokol Žebrák
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Příbram B
527. 10. 2019 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Spartak Čenkov
527. 10. 2019 10:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Chaloupky
609. 11. 2019 17:00TJ ChaloupkySK Březnice A
609. 11. 2019 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
609. 11. 2019 13:30TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Lokomotiva Zdice A
609. 11. 2019 17:00TJ OlešnáTJ SLAVOJ Obecnice B
609. 11. 2019 17:00TTC PříbramTJ Sokol Hořovice B
710. 11. 2019 10:00TJ ChaloupkyTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
710. 11. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovSK Březnice A
710. 11. 2019 13:00TJ Sokol Příbram BTJ Lokomotiva Zdice A
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
710. 11. 2019 10:00TJ OlešnáTJ Sokol Hořovice B
710. 11. 2019 10:00TTC PříbramTJ SLAVOJ Obecnice B
823. 11. 2019 17:00SK Březnice ATJ SLAVOJ Obecnice B
823. 11. 2019 17:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ Sokol Hořovice B
823. 11. 2019 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Olešná
823. 11. 2019 17:00TJ Lokomotiva Zdice ATTC Příbram
823. 11. 2019 17:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Příbram B
823. 11. 2019 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Žebrák
924. 11. 2019 10:00SK Březnice ATJ Sokol Hořovice B
924. 11. 2019 10:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ SLAVOJ Obecnice B
924. 11. 2019 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTTC Příbram
924. 11. 2019 10:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Olešná
924. 11. 2019 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Žebrák
924. 11. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Příbram B
1007. 12. 2019 13:30TJ Sokol Příbram BSK Březnice A
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
1007. 12. 2019 17:00TJ OlešnáTJ Chaloupky
1007. 12. 2019 17:00TTC PříbramTJ Spartak Čenkov
1007. 12. 2019 13:30TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Lokomotiva Zdice A
1108. 12. 2019 13:00TJ Sokol Příbram BTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol ŽebrákSK Březnice A
1108. 12. 2019 10:00TJ OlešnáTJ Spartak Čenkov
1108. 12. 2019 10:00TTC PříbramTJ Chaloupky
1108. 12. 2019 13:00TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Lokomotiva Zdice A
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1211. 01. 2020 17:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1211. 01. 2020 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Chaloupky
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Příbram B
1211. 01. 2020 17:00TTC PříbramTJ Olešná
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ SLAVOJ Obecnice B
1211. 01. 2020 17:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ASK Březnice A
1325. 01. 2020 17:00SK Březnice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1325. 01. 2020 17:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ Lokomotiva Zdice A
1325. 01. 2020 13:30TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Chaloupky
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Spartak Čenkov
1325. 01. 2020 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Příbram B
1325. 01. 2020 17:00TTC PříbramTJ Sokol Žebrák
1426. 01. 2020 10:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1426. 01. 2020 10:00SK Březnice ATJ Lokomotiva Zdice A
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Chaloupky
1426. 01. 2020 13:00TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Spartak Čenkov
1426. 01. 2020 10:00TTC PříbramTJ Sokol Příbram B
1426. 01. 2020 10:00TJ OlešnáTJ Sokol Žebrák
1508. 02. 2020 17:00TJ OlešnáSK Březnice A
1508. 02. 2020 17:00TTC PříbramTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
1508. 02. 2020 13:30TJ Sokol Příbram BTJ SLAVOJ Obecnice B
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hořovice B
1508. 02. 2020 17:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1508. 02. 2020 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Lokomotiva Zdice A
1609. 02. 2020 10:00TTC PříbramSK Březnice A
1609. 02. 2020 10:00TJ OlešnáTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ SLAVOJ Obecnice B
1609. 02. 2020 13:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Hořovice B
1609. 02. 2020 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1609. 02. 2020 10:00TJ ChaloupkyTJ Lokomotiva Zdice A
1722. 02. 2020 17:00SK Březnice ATJ Chaloupky
1722. 02. 2020 17:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ Spartak Čenkov
1722. 02. 2020 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Příbram B
1722. 02. 2020 17:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Žebrák
1722. 02. 2020 13:30TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Olešná
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Hořovice BTTC Příbram
1823. 02. 2020 10:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ Chaloupky
1823. 02. 2020 10:00SK Březnice ATJ Spartak Čenkov
1823. 02. 2020 10:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Příbram B
1823. 02. 2020 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Žebrák
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Olešná
1823. 02. 2020 13:00TJ SLAVOJ Obecnice BTTC Příbram
1907. 03. 2020 13:30TJ SLAVOJ Obecnice BSK Březnice A
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
1907. 03. 2020 17:00TJ OlešnáTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1907. 03. 2020 17:00TTC PříbramTJ Lokomotiva Zdice A
1907. 03. 2020 13:30TJ Sokol Příbram BTJ Chaloupky
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Spartak Čenkov
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Hořovice BSK Březnice A
2008. 03. 2020 13:00TJ SLAVOJ Obecnice BTJ Spartak Rožmitál p. Tř. A
2008. 03. 2020 10:00TTC PříbramTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
2008. 03. 2020 10:00TJ OlešnáTJ Lokomotiva Zdice A
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Chaloupky
2008. 03. 2020 13:00TJ Sokol Příbram BTJ Spartak Čenkov
2121. 03. 2020 17:00SK Březnice ATJ Sokol Příbram B
2121. 03. 2020 17:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ Sokol Žebrák
2121. 03. 2020 17:00TJ ChaloupkyTJ Olešná
2121. 03. 2020 17:00TJ Spartak ČenkovTTC Příbram
2121. 03. 2020 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ SLAVOJ Obecnice B
2121. 03. 2020 17:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Hořovice B
2222. 03. 2020 10:00TJ Spartak Rožmitál p. Tř. ATJ Sokol Příbram B
2222. 03. 2020 10:00SK Březnice ATJ Sokol Žebrák
2222. 03. 2020 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Olešná
2222. 03. 2020 10:00TJ ChaloupkyTTC Příbram
2222. 03. 2020 10:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ SLAVOJ Obecnice B
2222. 03. 2020 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Hořovice B
Krajská soutěž 2.třídy B
128. 09. 2019 10:00KST Rakovník DTJ Úholičky 
128. 09. 2019 17:00STC Slaný BTTC Kladno C 
125. 09. 2019 19:00TJ Sokol Stochov-HoniceTJ Sokol Unhošť 
128. 09. 2019 10:00Sokol Rakovník ATJ Broumy 
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Buštěhrad 
128. 09. 2019 13:30SK Březnice BSokol Lány B 
212. 10. 2019 10:00KST Rakovník DSK Březnice B
212. 10. 2019 13:30
Herna S.Lány
TJ ÚholičkySokol Lány B
212. 10. 2019 17:00STC Slaný BTJ Sokol Hředle
212. 10. 2019 17:00TTC Kladno CTJ Sokol Buštěhrad
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol Stochov-HoniceSokol Rakovník A
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol UnhošťTJ Broumy
313. 10. 2019 16:00KST Rakovník DSokol Lány B
313. 10. 2019 10:00TJ ÚholičkySK Březnice B
313. 10. 2019 10:00STC Slaný BTJ Sokol Buštěhrad
313. 10. 2019 10:00TTC Kladno CTJ Sokol Hředle
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Stochov-HoniceTJ Broumy
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol UnhošťSokol Rakovník A
426. 10. 2019 13:30SK Březnice BSokol Rakovník A
426. 10. 2019 17:00Sokol Lány BTJ Broumy
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Stochov-Honice
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Unhošť
426. 10. 2019 10:00KST Rakovník DSTC Slaný B
426. 10. 2019 17:00TJ ÚholičkyTTC Kladno C
527. 10. 2019 13:00SK Březnice BTJ Broumy
527. 10. 2019 10:00Sokol Lány BSokol Rakovník A
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Unhošť
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Stochov-Honice
527. 10. 2019 16:00KST Rakovník DTTC Kladno C
527. 10. 2019 10:00TJ ÚholičkySTC Slaný B
609. 11. 2019 17:00STC Slaný BSK Březnice B
609. 11. 2019 17:00TTC Kladno CSokol Lány B
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol Stochov-HoniceKST Rakovník D
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol UnhošťTJ Úholičky
609. 11. 2019 10:00Sokol Rakovník ATJ Sokol Hředle
609. 11. 2019 17:00TJ BroumyTJ Sokol Buštěhrad
710. 11. 2019 10:00STC Slaný BSokol Lány B
710. 11. 2019 10:00TTC Kladno CSK Březnice B
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol Stochov-HoniceTJ Úholičky
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol UnhošťKST Rakovník D
710. 11. 2019 16:00Sokol Rakovník ATJ Sokol Buštěhrad
710. 11. 2019 10:00TJ BroumyTJ Sokol Hředle
823. 11. 2019 13:30SK Březnice BTJ Sokol Hředle
823. 11. 2019 17:00Sokol Lány BTJ Sokol Buštěhrad
823. 11. 2019 10:00KST Rakovník DSokol Rakovník A
823. 11. 2019 17:00
Herna TJ Broumy
TJ ÚholičkyTJ Broumy
823. 11. 2019 17:00STC Slaný BTJ Sokol Stochov-Honice
823. 11. 2019 17:00TTC Kladno CTJ Sokol Unhošť
924. 11. 2019 13:00SK Březnice BTJ Sokol Buštěhrad
924. 11. 2019 10:00Sokol Lány BTJ Sokol Hředle
924. 11. 2019 16:00KST Rakovník DTJ Broumy
924. 11. 2019 10:00TJ ÚholičkySokol Rakovník A
924. 11. 2019 10:00STC Slaný BTJ Sokol Unhošť
924. 11. 2019 10:00TTC Kladno CTJ Sokol Stochov-Honice
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Stochov-HoniceSK Březnice B
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol UnhošťSokol Lány B
1007. 12. 2019 10:00Sokol Rakovník ASTC Slaný B
1007. 12. 2019 17:00TJ BroumyTTC Kladno C
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol HředleKST Rakovník D
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Úholičky
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Stochov-HoniceSokol Lány B
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol UnhošťSK Březnice B
1108. 12. 2019 16:00Sokol Rakovník ATTC Kladno C
1108. 12. 2019 10:00TJ BroumySTC Slaný B
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol HředleTJ Úholičky
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol BuštěhradKST Rakovník D
1211. 01. 2020 17:00TJ ÚholičkyKST Rakovník D
1211. 01. 2020 17:00TTC Kladno CSTC Slaný B
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Stochov-Honice
1211. 01. 2020 17:00TJ BroumySokol Rakovník A
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Hředle
1211. 01. 2020 17:00Sokol Lány BSK Březnice B
1325. 01. 2020 13:30SK Březnice BKST Rakovník D
1325. 01. 2020 17:00
Herna TJ Úholičky
Sokol Lány BTJ Úholičky
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol HředleSTC Slaný B
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol BuštěhradTTC Kladno C
1325. 01. 2020 10:00Sokol Rakovník ATJ Sokol Stochov-Honice
1325. 01. 2020 17:00TJ BroumyTJ Sokol Unhošť
1426. 01. 2020 10:00Sokol Lány BKST Rakovník D
1426. 01. 2020 13:00SK Březnice BTJ Úholičky
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol BuštěhradSTC Slaný B
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol HředleTTC Kladno C
1426. 01. 2020 10:00TJ BroumyTJ Sokol Stochov-Honice
1426. 01. 2020 16:00Sokol Rakovník ATJ Sokol Unhošť
1508. 02. 2020 10:00Sokol Rakovník ASK Březnice B
1508. 02. 2020 17:00TJ BroumySokol Lány B
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol Stochov-HoniceTJ Sokol Hředle
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Buštěhrad
1508. 02. 2020 17:00STC Slaný BKST Rakovník D
1508. 02. 2020 17:00TTC Kladno CTJ Úholičky
1609. 02. 2020 10:00TJ BroumySK Březnice B
1609. 02. 2020 16:00Sokol Rakovník ASokol Lány B
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Hředle
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol Stochov-HoniceTJ Sokol Buštěhrad
1609. 02. 2020 10:00TTC Kladno CKST Rakovník D
1609. 02. 2020 10:00STC Slaný BTJ Úholičky
1722. 02. 2020 13:30SK Březnice BSTC Slaný B
1722. 02. 2020 17:00Sokol Lány BTTC Kladno C
1722. 02. 2020 10:00KST Rakovník DTJ Sokol Stochov-Honice
1722. 02. 2020 17:00TJ ÚholičkyTJ Sokol Unhošť
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol HředleSokol Rakovník A
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol BuštěhradTJ Broumy
1823. 02. 2020 10:00Sokol Lány BSTC Slaný B
1823. 02. 2020 13:00SK Březnice BTTC Kladno C
1823. 02. 2020 10:00TJ ÚholičkyTJ Sokol Stochov-Honice
1823. 02. 2020 16:00KST Rakovník DTJ Sokol Unhošť
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol BuštěhradSokol Rakovník A
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol HředleTJ Broumy
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol HředleSK Březnice B
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol BuštěhradSokol Lány B
1907. 03. 2020 10:00Sokol Rakovník AKST Rakovník D
1907. 03. 2020 17:00
Herna TJ Úholičky
TJ BroumyTJ Úholičky
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Stochov-HoniceSTC Slaný B
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol UnhošťTTC Kladno C
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol BuštěhradSK Březnice B
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol HředleSokol Lány B
2008. 03. 2020 10:00TJ BroumyKST Rakovník D
2008. 03. 2020 16:00Sokol Rakovník ATJ Úholičky
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol UnhošťSTC Slaný B
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Stochov-HoniceTTC Kladno C
2121. 03. 2020 13:30SK Březnice BTJ Sokol Stochov-Honice
2121. 03. 2020 17:00Sokol Lány BTJ Sokol Unhošť
2121. 03. 2020 17:00STC Slaný BSokol Rakovník A
2121. 03. 2020 17:00TTC Kladno CTJ Broumy
2121. 03. 2020 10:00KST Rakovník DTJ Sokol Hředle
2121. 03. 2020 17:00TJ ÚholičkyTJ Sokol Buštěhrad
2222. 03. 2020 10:00Sokol Lány BTJ Sokol Stochov-Honice
2222. 03. 2020 13:00SK Březnice BTJ Sokol Unhošť
2222. 03. 2020 10:00TTC Kladno CSokol Rakovník A
2222. 03. 2020 10:00STC Slaný BTJ Broumy
2222. 03. 2020 10:00TJ ÚholičkyTJ Sokol Hředle
2222. 03. 2020 16:00KST Rakovník DTJ Sokol Buštěhrad
Krajská soutěž 2.třídy C
128. 09. 2019 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ AŠ Mladá Boleslav C 
128. 09. 2019 17:00Sokol Přezletice ATJ Sokol Podlázky-Dalovice A 
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Kosmonosy ATJ Dynamo Nelahozeves A 
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Všetaty ATTC Brandýs n.L. D 
128. 09. 2019 17:00TJ Neratovice CSokol Dolní Beřkovice 
128. 09. 2019 13:30TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Mnichovo Hradiště B 
212. 10. 2019 13:30TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Krchleby B
212. 10. 2019 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Mnichovo Hradiště B
212. 10. 2019 17:00Sokol Přezletice ATJ Neratovice C
212. 10. 2019 15:00TJ Sokol Podlázky-Dalovice ASokol Dolní Beřkovice
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol Kosmonosy ATJ Sokol Všetaty A
212. 10. 2019 17:00TJ Dynamo Nelahozeves ATTC Brandýs n.L. D
313. 10. 2019 13:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Mnichovo Hradiště B
313. 10. 2019 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Krchleby B
313. 10. 2019 10:00Sokol Přezletice ASokol Dolní Beřkovice
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky-Dalovice ATJ Neratovice C
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy ATTC Brandýs n.L. D
313. 10. 2019 10:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Všetaty A
426. 10. 2019 13:30TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Všetaty A
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTTC Brandýs n.L. D
426. 10. 2019 17:00TJ Neratovice CTJ Sokol Kosmonosy A
426. 10. 2019 17:00Sokol Dolní BeřkoviceTJ Dynamo Nelahozeves A
426. 10. 2019 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav CSokol Přezletice A
426. 10. 2019 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Podlázky-Dalovice A
527. 10. 2019 13:00TJ Sokol Krchleby BTTC Brandýs n.L. D
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Všetaty A
527. 10. 2019 10:00TJ Neratovice CTJ Dynamo Nelahozeves A
527. 10. 2019 10:00Sokol Dolní BeřkoviceTJ Sokol Kosmonosy A
527. 10. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Podlázky-Dalovice A
527. 10. 2019 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ASokol Přezletice A
609. 11. 2019 17:00Sokol Přezletice ATJ Sokol Krchleby B
609. 11. 2019 15:00TJ Sokol Podlázky-Dalovice ATJ Sokol Mnichovo Hradiště B
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol Kosmonosy ATJ AŠ Mladá Boleslav C
609. 11. 2019 17:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Lokomotiva Nymburk A
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Neratovice C
609. 11. 2019 13:30TTC Brandýs n.L. DSokol Dolní Beřkovice
710. 11. 2019 10:00Sokol Přezletice ATJ Sokol Mnichovo Hradiště B
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky-Dalovice ATJ Sokol Krchleby B
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy ATJ Lokomotiva Nymburk A
710. 11. 2019 10:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ AŠ Mladá Boleslav C
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol Všetaty ASokol Dolní Beřkovice
710. 11. 2019 13:00TTC Brandýs n.L. DTJ Neratovice C
823. 11. 2019 13:30TJ Sokol Krchleby BTJ Neratovice C
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BSokol Dolní Beřkovice
823. 11. 2019 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Všetaty A
823. 11. 2019 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATTC Brandýs n.L. D
823. 11. 2019 17:00Sokol Přezletice ATJ Sokol Kosmonosy A
823. 11. 2019 15:00TJ Sokol Podlázky-Dalovice ATJ Dynamo Nelahozeves A
924. 11. 2019 13:00TJ Sokol Krchleby BSokol Dolní Beřkovice
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Neratovice C
924. 11. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTTC Brandýs n.L. D
924. 11. 2019 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Všetaty A
924. 11. 2019 10:00Sokol Přezletice ATJ Dynamo Nelahozeves A
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky-Dalovice ATJ Sokol Kosmonosy A
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Kosmonosy ATJ Sokol Krchleby B
1007. 12. 2019 17:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Mnichovo Hradiště B
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Všetaty ASokol Přezletice A
1007. 12. 2019 13:30TTC Brandýs n.L. DTJ Sokol Podlázky-Dalovice A
1007. 12. 2019 17:00TJ Neratovice CTJ AŠ Mladá Boleslav C
1007. 12. 2019 17:00Sokol Dolní BeřkoviceTJ Lokomotiva Nymburk A
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy ATJ Sokol Mnichovo Hradiště B
1108. 12. 2019 10:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Krchleby B
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Podlázky-Dalovice A
1108. 12. 2019 13:00TTC Brandýs n.L. DSokol Přezletice A
1108. 12. 2019 10:00TJ Neratovice CTJ Lokomotiva Nymburk A
1108. 12. 2019 10:00Sokol Dolní BeřkoviceTJ AŠ Mladá Boleslav C
1211. 01. 2020 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Lokomotiva Nymburk A
1211. 01. 2020 15:00TJ Sokol Podlázky-Dalovice ASokol Přezletice A
1211. 01. 2020 17:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Kosmonosy A
1211. 01. 2020 13:30TTC Brandýs n.L. DTJ Sokol Všetaty A
1211. 01. 2020 17:00Sokol Dolní BeřkoviceTJ Neratovice C
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Krchleby B
1325. 01. 2020 13:30TJ Sokol Krchleby BTJ AŠ Mladá Boleslav C
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Lokomotiva Nymburk A
1325. 01. 2020 17:00TJ Neratovice CSokol Přezletice A
1325. 01. 2020 17:00Sokol Dolní BeřkoviceTJ Sokol Podlázky-Dalovice A
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Kosmonosy A
1325. 01. 2020 13:30TTC Brandýs n.L. DTJ Dynamo Nelahozeves A
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ AŠ Mladá Boleslav C
1426. 01. 2020 13:00TJ Sokol Krchleby BTJ Lokomotiva Nymburk A
1426. 01. 2020 10:00Sokol Dolní BeřkoviceSokol Přezletice A
1426. 01. 2020 10:00TJ Neratovice CTJ Sokol Podlázky-Dalovice A
1426. 01. 2020 13:00TTC Brandýs n.L. DTJ Sokol Kosmonosy A
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Všetaty ATJ Dynamo Nelahozeves A
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Krchleby B
1508. 02. 2020 13:30TTC Brandýs n.L. DTJ Sokol Mnichovo Hradiště B
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol Kosmonosy ATJ Neratovice C
1508. 02. 2020 17:00TJ Dynamo Nelahozeves ASokol Dolní Beřkovice
1508. 02. 2020 17:00Sokol Přezletice ATJ AŠ Mladá Boleslav C
1508. 02. 2020 15:00TJ Sokol Podlázky-Dalovice ATJ Lokomotiva Nymburk A
1609. 02. 2020 13:00TTC Brandýs n.L. DTJ Sokol Krchleby B
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Mnichovo Hradiště B
1609. 02. 2020 10:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Neratovice C
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol Kosmonosy ASokol Dolní Beřkovice
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky-Dalovice ATJ AŠ Mladá Boleslav C
1609. 02. 2020 10:00Sokol Přezletice ATJ Lokomotiva Nymburk A
1722. 02. 2020 13:30TJ Sokol Krchleby BSokol Přezletice A
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Podlázky-Dalovice A
1722. 02. 2020 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Kosmonosy A
1722. 02. 2020 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Dynamo Nelahozeves A
1722. 02. 2020 17:00TJ Neratovice CTJ Sokol Všetaty A
1722. 02. 2020 17:00Sokol Dolní BeřkoviceTTC Brandýs n.L. D
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BSokol Přezletice A
1823. 02. 2020 13:00TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Podlázky-Dalovice A
1823. 02. 2020 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Kosmonosy A
1823. 02. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Dynamo Nelahozeves A
1823. 02. 2020 10:00Sokol Dolní BeřkoviceTJ Sokol Všetaty A
1823. 02. 2020 10:00TJ Neratovice CTTC Brandýs n.L. D
1907. 03. 2020 17:00TJ Neratovice CTJ Sokol Krchleby B
1907. 03. 2020 17:00Sokol Dolní BeřkoviceTJ Sokol Mnichovo Hradiště B
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ AŠ Mladá Boleslav C
1907. 03. 2020 13:30TTC Brandýs n.L. DTJ Lokomotiva Nymburk A
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Kosmonosy ASokol Přezletice A
1907. 03. 2020 17:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Podlázky-Dalovice A
2008. 03. 2020 10:00Sokol Dolní BeřkoviceTJ Sokol Krchleby B
2008. 03. 2020 10:00TJ Neratovice CTJ Sokol Mnichovo Hradiště B
2008. 03. 2020 13:00TTC Brandýs n.L. DTJ AŠ Mladá Boleslav C
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Všetaty ATJ Lokomotiva Nymburk A
2008. 03. 2020 10:00TJ Dynamo Nelahozeves ASokol Přezletice A
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Kosmonosy ATJ Sokol Podlázky-Dalovice A
2121. 03. 2020 13:30TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Kosmonosy A
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Dynamo Nelahozeves A
2121. 03. 2020 17:00Sokol Přezletice ATJ Sokol Všetaty A
2121. 03. 2020 15:00TJ Sokol Podlázky-Dalovice ATTC Brandýs n.L. D
2121. 03. 2020 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Neratovice C
2121. 03. 2020 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ASokol Dolní Beřkovice
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Kosmonosy A
2222. 03. 2020 13:00TJ Sokol Krchleby BTJ Dynamo Nelahozeves A
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky-Dalovice ATJ Sokol Všetaty A
2222. 03. 2020 10:00Sokol Přezletice ATTC Brandýs n.L. D
2222. 03. 2020 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Neratovice C
2222. 03. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CSokol Dolní Beřkovice
Krajská soutěž 2.třídy D
128. 09. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sadská C 
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Malín BTJ Sokol Čáslav B 
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceST Benešov B 
128. 09. 2019 13:30TTC Říčany BSokol Močovice A 
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Velký OsekKST Týnec nad Sázavou A 
128. 09. 2019 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 
212. 10. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTTC Žehuň A
212. 10. 2019 17:00TJ Sadská CTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol Malín BTJ Sokol Velký Osek
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav BKST Týnec nad Sázavou A
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Říčany B
212. 10. 2019 13:30ST Benešov BSokol Močovice A
313. 10. 2019 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
313. 10. 2019 13:00TJ Sadská CTTC Žehuň A
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Malín BKST Týnec nad Sázavou A
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Velký Osek
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Velké PopoviceSokol Močovice A
313. 10. 2019 13:00ST Benešov BTTC Říčany B
426. 10. 2019 17:00TTC Žehuň ATTC Říčany B
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Močovice A
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Velké Popovice
426. 10. 2019 17:00KST Týnec nad Sázavou AST Benešov B
426. 10. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Malín B
426. 10. 2019 17:00TJ Sadská CTJ Sokol Čáslav B
527. 10. 2019 10:00TTC Žehuň ASokol Močovice A
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Říčany B
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Velký OsekST Benešov B
527. 10. 2019 10:00KST Týnec nad Sázavou ATJ Sokol Velké Popovice
527. 10. 2019 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Čáslav B
527. 10. 2019 13:00TJ Sadská CTJ Sokol Malín B
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol Malín BTTC Žehuň A
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
609. 11. 2019 13:30ST Benešov BTJ Sadská C
609. 11. 2019 13:30TTC Říčany BTJ Sokol Velký Osek
609. 11. 2019 17:00Sokol Močovice AKST Týnec nad Sázavou A
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol Malín BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav BTTC Žehuň A
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sadská C
710. 11. 2019 13:00ST Benešov BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
710. 11. 2019 13:00TTC Říčany BKST Týnec nad Sázavou A
710. 11. 2019 10:00Sokol Močovice ATJ Sokol Velký Osek
823. 11. 2019 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Velký Osek
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyKST Týnec nad Sázavou A
823. 11. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTTC Říčany B
823. 11. 2019 17:00TJ Sadská CSokol Močovice A
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Malín BTJ Sokol Velké Popovice
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav BST Benešov B
924. 11. 2019 10:00TTC Žehuň AKST Týnec nad Sázavou A
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Velký Osek
924. 11. 2019 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BSokol Močovice A
924. 11. 2019 13:00TJ Sadská CTTC Říčany B
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Malín BST Benešov B
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Velké Popovice
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Žehuň A
1007. 12. 2019 13:30ST Benešov BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
1007. 12. 2019 13:30TTC Říčany BTJ Sokol Malín B
1007. 12. 2019 17:00Sokol Močovice ATJ Sokol Čáslav B
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Velký OsekSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
1007. 12. 2019 17:00KST Týnec nad Sázavou ATJ Sadská C
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
1108. 12. 2019 13:00ST Benešov BTTC Žehuň A
1108. 12. 2019 13:00TTC Říčany BTJ Sokol Čáslav B
1108. 12. 2019 10:00Sokol Močovice ATJ Sokol Malín B
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sadská C
1108. 12. 2019 10:00KST Týnec nad Sázavou ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
1211. 01. 2020 17:00TJ Sadská CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Malín B
1211. 01. 2020 13:30ST Benešov BTJ Sokol Velké Popovice
1211. 01. 2020 17:00Sokol Močovice ATTC Říčany B
1211. 01. 2020 17:00KST Týnec nad Sázavou ATJ Sokol Velký Osek
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Žehuň A
1325. 01. 2020 17:00TTC Žehuň ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sadská C
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Malín B
1325. 01. 2020 17:00KST Týnec nad Sázavou ATJ Sokol Čáslav B
1325. 01. 2020 13:30TTC Říčany BTJ Sokol Velké Popovice
1325. 01. 2020 17:00Sokol Močovice AST Benešov B
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesySKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
1426. 01. 2020 10:00TTC Žehuň ATJ Sadská C
1426. 01. 2020 10:00KST Týnec nad Sázavou ATJ Sokol Malín B
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Čáslav B
1426. 01. 2020 10:00Sokol Močovice ATJ Sokol Velké Popovice
1426. 01. 2020 13:00TTC Říčany BST Benešov B
1508. 02. 2020 13:30TTC Říčany BTTC Žehuň A
1508. 02. 2020 17:00Sokol Močovice ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Velký Osek
1508. 02. 2020 13:30ST Benešov BKST Týnec nad Sázavou A
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol Malín BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sadská C
1609. 02. 2020 10:00Sokol Močovice ATTC Žehuň A
1609. 02. 2020 13:00TTC Říčany BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
1609. 02. 2020 13:00ST Benešov BTJ Sokol Velký Osek
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol Velké PopoviceKST Týnec nad Sázavou A
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol Čáslav BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol Malín BTJ Sadská C
1722. 02. 2020 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Malín B
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Čáslav B
1722. 02. 2020 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Velké Popovice
1722. 02. 2020 17:00TJ Sadská CST Benešov B
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Velký OsekTTC Říčany B
1722. 02. 2020 17:00KST Týnec nad Sázavou ASokol Močovice A
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Malín B
1823. 02. 2020 10:00TTC Žehuň ATJ Sokol Čáslav B
1823. 02. 2020 13:00TJ Sadská CTJ Sokol Velké Popovice
1823. 02. 2020 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BST Benešov B
1823. 02. 2020 10:00KST Týnec nad Sázavou ATTC Říčany B
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Velký OsekSokol Močovice A
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Velký OsekTTC Žehuň A
1907. 03. 2020 17:00KST Týnec nad Sázavou ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
1907. 03. 2020 13:30TTC Říčany BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
1907. 03. 2020 17:00Sokol Močovice ATJ Sadská C
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Malín B
1907. 03. 2020 13:30ST Benešov BTJ Sokol Čáslav B
2008. 03. 2020 10:00KST Týnec nad Sázavou ATTC Žehuň A
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Velký OsekTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
2008. 03. 2020 10:00Sokol Močovice ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
2008. 03. 2020 13:00TTC Říčany BTJ Sadská C
2008. 03. 2020 13:00ST Benešov BTJ Sokol Malín B
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Čáslav B
2121. 03. 2020 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Velké Popovice
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyST Benešov B
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Malín BTTC Říčany B
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Čáslav BSokol Močovice A
2121. 03. 2020 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Velký Osek
2121. 03. 2020 17:00TJ Sadská CKST Týnec nad Sázavou A
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Velké Popovice
2222. 03. 2020 10:00TTC Žehuň AST Benešov B
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Čáslav BTTC Říčany B
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Malín BSokol Močovice A
2222. 03. 2020 13:00TJ Sadská CTJ Sokol Velký Osek
2222. 03. 2020 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BKST Týnec nad Sázavou A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy