Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
128. 09. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice ASokol Brno I B
128. 09. 2019 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Rebešovice A
128. 09. 2019 15:00MK Řeznovice ASTK Zbraslavec A
128. 09. 2019 16:30Sokol Brno I AOrel jednota Silůvky A
128. 09. 2019 14:00TJ Sokol Vracov ATTC Koral Tišnov A
128. 09. 2019 10:00KST Blansko BSKST Hodonín C
212. 10. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice AKST Blansko B
212. 10. 2019 16:30Sokol Brno I BSKST Hodonín C
212. 10. 2019 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Vracov A
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol Rebešovice ATTC Koral Tišnov A
212. 10. 2019 15:00MK Řeznovice ASokol Brno I A
212. 10. 2019 17:30STK Zbraslavec AOrel jednota Silůvky A
313. 10. 2019 10:30TJ Jiskra Strážnice ASKST Hodonín C
313. 10. 2019 10:30Sokol Brno I BKST Blansko B
312. 10. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTTC Koral Tišnov A
312. 10. 2019 10:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Vracov A
312. 10. 2019 09:30MK Řeznovice AOrel jednota Silůvky A
313. 10. 2019 10:00STK Zbraslavec ASokol Brno I A
426. 10. 2019 10:00KST Blansko BSokol Brno I A
426. 10. 2019 17:30SKST Hodonín COrel jednota Silůvky A
426. 10. 2019 14:00TJ Sokol Vracov AMK Řeznovice A
426. 10. 2019 16:00TTC Koral Tišnov ASTK Zbraslavec A
426. 10. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
426. 10. 2019 16:30Sokol Brno I BTJ Sokol Rebešovice A
525. 10. 2019 18:00KST Blansko BOrel jednota Silůvky A
527. 10. 2019 10:00SKST Hodonín CSokol Brno I A
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Vracov ASTK Zbraslavec A
527. 10. 2019 10:00TTC Koral Tišnov AMK Řeznovice A
527. 10. 2019 10:30TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Rebešovice A
527. 10. 2019 10:30Sokol Brno I BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
609. 11. 2019 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BKST Blansko B
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol Rebešovice ASKST Hodonín C
609. 11. 2019 15:00MK Řeznovice ATJ Jiskra Strážnice A
609. 11. 2019 17:30STK Zbraslavec ASokol Brno I B
609. 11. 2019 16:30Sokol Brno I ATJ Sokol Vracov A
609. 11. 2019 17:30Orel jednota Silůvky ATTC Koral Tišnov A
709. 11. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSKST Hodonín C
709. 11. 2019 10:00TJ Sokol Rebešovice AKST Blansko B
709. 11. 2019 09:30MK Řeznovice ASokol Brno I B
710. 11. 2019 10:00STK Zbraslavec ATJ Jiskra Strážnice A
710. 11. 2019 10:30Sokol Brno I ATTC Koral Tišnov A
710. 11. 2019 10:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Vracov A
823. 11. 2019 10:00KST Blansko BTJ Sokol Vracov A
823. 11. 2019 17:30SKST Hodonín CTTC Koral Tišnov A
823. 11. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice ASokol Brno I A
823. 11. 2019 16:30Sokol Brno I BOrel jednota Silůvky A
823. 11. 2019 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BMK Řeznovice A
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Rebešovice ASTK Zbraslavec A
922. 11. 2019 18:00KST Blansko BTTC Koral Tišnov A
924. 11. 2019 10:00SKST Hodonín CTJ Sokol Vracov A
924. 11. 2019 10:30TJ Jiskra Strážnice AOrel jednota Silůvky A
924. 11. 2019 10:30Sokol Brno I BSokol Brno I A
923. 11. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSTK Zbraslavec A
923. 11. 2019 10:00TJ Sokol Rebešovice AMK Řeznovice A
1007. 12. 2019 15:00MK Řeznovice AKST Blansko B
1007. 12. 2019 17:30STK Zbraslavec ASKST Hodonín C
1007. 12. 2019 16:30Sokol Brno I AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1007. 12. 2019 17:30Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Rebešovice A
1007. 12. 2019 14:00TJ Sokol Vracov ATJ Jiskra Strážnice A
1007. 12. 2019 16:00TTC Koral Tišnov ASokol Brno I B
1107. 12. 2019 09:30MK Řeznovice ASKST Hodonín C
1108. 12. 2019 10:00STK Zbraslavec AKST Blansko B
1108. 12. 2019 10:30Sokol Brno I ATJ Sokol Rebešovice A
1108. 12. 2019 10:00Orel jednota Silůvky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Vracov ASokol Brno I B
1108. 12. 2019 10:00TTC Koral Tišnov ATJ Jiskra Strážnice A
1211. 01. 2020 16:30Sokol Brno I BTJ Jiskra Strážnice A
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Rebešovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1211. 01. 2020 17:30STK Zbraslavec AMK Řeznovice A
1211. 01. 2020 17:30Orel jednota Silůvky ASokol Brno I A
1211. 01. 2020 16:00TTC Koral Tišnov ATJ Sokol Vracov A
1211. 01. 2020 10:00SKST Hodonín CKST Blansko B
1325. 01. 2020 10:00KST Blansko BTJ Jiskra Strážnice A
1325. 01. 2020 17:30SKST Hodonín CSokol Brno I B
1325. 01. 2020 14:00TJ Sokol Vracov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1325. 01. 2020 16:00TTC Koral Tišnov ATJ Sokol Rebešovice A
1325. 01. 2020 16:30Sokol Brno I AMK Řeznovice A
1325. 01. 2020 17:30Orel jednota Silůvky ASTK Zbraslavec A
1426. 01. 2020 10:00SKST Hodonín CTJ Jiskra Strážnice A
1424. 01. 2020 18:00KST Blansko BSokol Brno I B
1426. 01. 2020 10:00TTC Koral Tišnov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Vracov ATJ Sokol Rebešovice A
1426. 01. 2020 10:00Orel jednota Silůvky AMK Řeznovice A
1426. 01. 2020 10:30Sokol Brno I ASTK Zbraslavec A
1508. 02. 2020 16:30Sokol Brno I AKST Blansko B
1508. 02. 2020 17:30Orel jednota Silůvky ASKST Hodonín C
1508. 02. 2020 15:00MK Řeznovice ATJ Sokol Vracov A
1508. 02. 2020 17:30STK Zbraslavec ATTC Koral Tišnov A
1508. 02. 2020 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Jiskra Strážnice A
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol Rebešovice ASokol Brno I B
1609. 02. 2020 10:00Orel jednota Silůvky AKST Blansko B
1609. 02. 2020 10:30Sokol Brno I ASKST Hodonín C
1609. 02. 2020 10:00STK Zbraslavec ATJ Sokol Vracov A
1608. 02. 2020 09:30MK Řeznovice ATTC Koral Tišnov A
1608. 02. 2020 10:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Jiskra Strážnice A
1608. 02. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSokol Brno I B
1722. 02. 2020 10:00KST Blansko BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1722. 02. 2020 17:30SKST Hodonín CTJ Sokol Rebešovice A
1722. 02. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice AMK Řeznovice A
1722. 02. 2020 16:30Sokol Brno I BSTK Zbraslavec A
1722. 02. 2020 14:00TJ Sokol Vracov ASokol Brno I A
1722. 02. 2020 16:00TTC Koral Tišnov AOrel jednota Silůvky A
1823. 02. 2020 10:00SKST Hodonín CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1821. 02. 2020 18:00KST Blansko BTJ Sokol Rebešovice A
1823. 02. 2020 10:30Sokol Brno I BMK Řeznovice A
1823. 02. 2020 10:30TJ Jiskra Strážnice ASTK Zbraslavec A
1823. 02. 2020 10:00TTC Koral Tišnov ASokol Brno I A
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Vracov AOrel jednota Silůvky A
1907. 03. 2020 14:00TJ Sokol Vracov AKST Blansko B
1907. 03. 2020 16:00TTC Koral Tišnov ASKST Hodonín C
1907. 03. 2020 16:30Sokol Brno I ATJ Jiskra Strážnice A
1907. 03. 2020 17:30Orel jednota Silůvky ASokol Brno I B
1907. 03. 2020 15:00MK Řeznovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1907. 03. 2020 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Rebešovice A
2008. 03. 2020 10:00TTC Koral Tišnov AKST Blansko B
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Vracov ASKST Hodonín C
2008. 03. 2020 10:00Orel jednota Silůvky ATJ Jiskra Strážnice A
2008. 03. 2020 10:30Sokol Brno I ASokol Brno I B
2008. 03. 2020 10:00STK Zbraslavec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2007. 03. 2020 09:30MK Řeznovice ATJ Sokol Rebešovice A
2121. 03. 2020 10:00KST Blansko BMK Řeznovice A
2121. 03. 2020 17:30SKST Hodonín CSTK Zbraslavec A
2121. 03. 2020 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSokol Brno I A
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Rebešovice AOrel jednota Silůvky A
2121. 03. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Vracov A
2121. 03. 2020 16:30Sokol Brno I BTTC Koral Tišnov A
2222. 03. 2020 10:00SKST Hodonín CMK Řeznovice A
2220. 03. 2020 18:00KST Blansko BSTK Zbraslavec A
2221. 03. 2020 10:00TJ Sokol Rebešovice ASokol Brno I A
2221. 03. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BOrel jednota Silůvky A
2222. 03. 2020 10:30Sokol Brno I BTJ Sokol Vracov A
2222. 03. 2020 10:30TJ Jiskra Strážnice ATTC Koral Tišnov A
Krajská soutěž I. třídy A
128. 09. 2019 17:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Hlubočany A
128. 09. 2019 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Mokrá-Horákov A
128. 09. 2019 17:00TTC Moravská Slavia Brno EKST Blansko C
128. 09. 2019 10:30Sokol Brno I CTJ Šošůvka A
128. 09. 2019 17:00Orel jednota Ivančice ASK Kuřim A
128. 09. 2019 17:00KST Oltec Brno AMK Řeznovice B
212. 10. 2019 17:00TJ Brno-Bystrc AKST Oltec Brno A
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol Hlubočany AMK Řeznovice B
212. 10. 2019 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov COrel jednota Ivančice A
212. 10. 2019 17:00TJ Mokrá-Horákov ASK Kuřim A
212. 10. 2019 17:00TTC Moravská Slavia Brno ESokol Brno I C
212. 10. 2019 17:30KST Blansko CTJ Šošůvka A
313. 10. 2019 10:00TJ Brno-Bystrc AMK Řeznovice B
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Hlubočany AKST Oltec Brno A
312. 10. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CSK Kuřim A
313. 10. 2019 09:00TJ Mokrá-Horákov AOrel jednota Ivančice A
313. 10. 2019 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Šošůvka A
313. 10. 2019 10:00KST Blansko CSokol Brno I C
426. 10. 2019 17:00KST Oltec Brno ASokol Brno I C
426. 10. 2019 14:30MK Řeznovice BTJ Šošůvka A
426. 10. 2019 17:00Orel jednota Ivančice ATTC Moravská Slavia Brno E
426. 10. 2019 17:30SK Kuřim AKST Blansko C
426. 10. 2019 17:00TJ Brno-Bystrc AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Mokrá-Horákov A
527. 10. 2019 10:30KST Oltec Brno ATJ Šošůvka A
526. 10. 2019 10:00MK Řeznovice BSokol Brno I C
526. 10. 2019 10:00Orel jednota Ivančice AKST Blansko C
527. 10. 2019 10:00SK Kuřim ATTC Moravská Slavia Brno E
527. 10. 2019 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Mokrá-Horákov A
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Hlubočany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
609. 11. 2019 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Oltec Brno A
609. 11. 2019 17:00TJ Mokrá-Horákov AMK Řeznovice B
609. 11. 2019 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Brno-Bystrc A
609. 11. 2019 17:30KST Blansko CTJ Sokol Hlubočany A
609. 11. 2019 10:30Sokol Brno I COrel jednota Ivančice A
609. 11. 2019 17:30TJ Šošůvka ASK Kuřim A
709. 11. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CMK Řeznovice B
710. 11. 2019 09:00TJ Mokrá-Horákov AKST Oltec Brno A
710. 11. 2019 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Hlubočany A
710. 11. 2019 10:00KST Blansko CTJ Brno-Bystrc A
708. 11. 2019 18:30Sokol Brno I CSK Kuřim A
710. 11. 2019 10:00TJ Šošůvka AOrel jednota Ivančice A
823. 11. 2019 17:00KST Oltec Brno AOrel jednota Ivančice A
823. 11. 2019 14:30MK Řeznovice BSK Kuřim A
823. 11. 2019 17:00TJ Brno-Bystrc ASokol Brno I C
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Šošůvka A
823. 11. 2019 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTTC Moravská Slavia Brno E
823. 11. 2019 17:00TJ Mokrá-Horákov AKST Blansko C
924. 11. 2019 10:30KST Oltec Brno ASK Kuřim A
923. 11. 2019 10:00MK Řeznovice BOrel jednota Ivančice A
924. 11. 2019 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Šošůvka A
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Hlubočany ASokol Brno I C
923. 11. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Blansko C
924. 11. 2019 09:00TJ Mokrá-Horákov ATTC Moravská Slavia Brno E
1007. 12. 2019 17:00TTC Moravská Slavia Brno EKST Oltec Brno A
1007. 12. 2019 17:30KST Blansko CMK Řeznovice B
1007. 12. 2019 10:30Sokol Brno I CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1007. 12. 2019 17:30TJ Šošůvka ATJ Mokrá-Horákov A
1007. 12. 2019 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Brno-Bystrc A
1007. 12. 2019 17:30SK Kuřim ATJ Sokol Hlubočany A
1108. 12. 2019 10:30TTC Moravská Slavia Brno EMK Řeznovice B
1108. 12. 2019 10:00KST Blansko CKST Oltec Brno A
1106. 12. 2019 18:30Sokol Brno I CTJ Mokrá-Horákov A
1108. 12. 2019 10:00TJ Šošůvka AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1107. 12. 2019 10:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Hlubočany A
1108. 12. 2019 10:00SK Kuřim ATJ Brno-Bystrc A
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Brno-Bystrc A
1211. 01. 2020 17:00TJ Mokrá-Horákov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1211. 01. 2020 17:30KST Blansko CTTC Moravská Slavia Brno E
1211. 01. 2020 17:30TJ Šošůvka ASokol Brno I C
1211. 01. 2020 17:30SK Kuřim AOrel jednota Ivančice A
1211. 01. 2020 14:30MK Řeznovice BKST Oltec Brno A
1325. 01. 2020 17:00KST Oltec Brno ATJ Brno-Bystrc A
1325. 01. 2020 14:30MK Řeznovice BTJ Sokol Hlubočany A
1325. 01. 2020 17:00Orel jednota Ivančice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1325. 01. 2020 17:30SK Kuřim ATJ Mokrá-Horákov A
1325. 01. 2020 10:30Sokol Brno I CTTC Moravská Slavia Brno E
1325. 01. 2020 17:30TJ Šošůvka AKST Blansko C
1425. 01. 2020 10:00MK Řeznovice BTJ Brno-Bystrc A
1426. 01. 2020 10:30KST Oltec Brno ATJ Sokol Hlubočany A
1426. 01. 2020 10:00SK Kuřim AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1425. 01. 2020 10:00Orel jednota Ivančice ATJ Mokrá-Horákov A
1426. 01. 2020 10:00TJ Šošůvka ATTC Moravská Slavia Brno E
1424. 01. 2020 18:30Sokol Brno I CKST Blansko C
1508. 02. 2020 10:30Sokol Brno I CKST Oltec Brno A
1508. 02. 2020 17:30TJ Šošůvka AMK Řeznovice B
1508. 02. 2020 17:00TTC Moravská Slavia Brno EOrel jednota Ivančice A
1508. 02. 2020 17:30KST Blansko CSK Kuřim A
1508. 02. 2020 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Brno-Bystrc A
1508. 02. 2020 17:00TJ Mokrá-Horákov ATJ Sokol Hlubočany A
1609. 02. 2020 10:00TJ Šošůvka AKST Oltec Brno A
1607. 02. 2020 18:30Sokol Brno I CMK Řeznovice B
1609. 02. 2020 10:00KST Blansko COrel jednota Ivančice A
1609. 02. 2020 10:30TTC Moravská Slavia Brno ESK Kuřim A
1609. 02. 2020 09:00TJ Mokrá-Horákov ATJ Brno-Bystrc A
1608. 02. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Hlubočany A
1722. 02. 2020 17:00KST Oltec Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1722. 02. 2020 14:30MK Řeznovice BTJ Mokrá-Horákov A
1722. 02. 2020 17:00TJ Brno-Bystrc ATTC Moravská Slavia Brno E
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Hlubočany AKST Blansko C
1722. 02. 2020 17:00Orel jednota Ivančice ASokol Brno I C
1722. 02. 2020 17:30SK Kuřim ATJ Šošůvka A
1822. 02. 2020 10:00MK Řeznovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1823. 02. 2020 10:30KST Oltec Brno ATJ Mokrá-Horákov A
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Hlubočany ATTC Moravská Slavia Brno E
1823. 02. 2020 10:00TJ Brno-Bystrc AKST Blansko C
1823. 02. 2020 10:00SK Kuřim ASokol Brno I C
1822. 02. 2020 10:00Orel jednota Ivančice ATJ Šošůvka A
1907. 03. 2020 17:00Orel jednota Ivančice AKST Oltec Brno A
1907. 03. 2020 17:30SK Kuřim AMK Řeznovice B
1907. 03. 2020 10:30Sokol Brno I CTJ Brno-Bystrc A
1907. 03. 2020 17:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Hlubočany A
1907. 03. 2020 17:00TTC Moravská Slavia Brno EKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1907. 03. 2020 17:30KST Blansko CTJ Mokrá-Horákov A
2008. 03. 2020 10:00SK Kuřim AKST Oltec Brno A
2007. 03. 2020 10:00Orel jednota Ivančice AMK Řeznovice B
2008. 03. 2020 10:00TJ Šošůvka ATJ Brno-Bystrc A
2006. 03. 2020 18:30Sokol Brno I CTJ Sokol Hlubočany A
2008. 03. 2020 10:00KST Blansko CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
2008. 03. 2020 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Mokrá-Horákov A
2121. 03. 2020 17:00KST Oltec Brno ATTC Moravská Slavia Brno E
2121. 03. 2020 14:30MK Řeznovice BKST Blansko C
2121. 03. 2020 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CSokol Brno I C
2121. 03. 2020 17:00TJ Mokrá-Horákov ATJ Šošůvka A
2121. 03. 2020 17:00TJ Brno-Bystrc AOrel jednota Ivančice A
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Hlubočany ASK Kuřim A
2221. 03. 2020 10:00MK Řeznovice BTTC Moravská Slavia Brno E
2222. 03. 2020 10:30KST Oltec Brno AKST Blansko C
2222. 03. 2020 09:00TJ Mokrá-Horákov ASokol Brno I C
2221. 03. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Šošůvka A
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Hlubočany AOrel jednota Ivančice A
2222. 03. 2020 10:00TJ Brno-Bystrc ASK Kuřim A
Krajská soutěž I. třídy B
127. 09. 2019 18:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Hlubočany B
128. 09. 2019 17:30TJ Sokol Hodonín ASPIN Lednice A
128. 09. 2019 17:00TJ Slovan Hodonín ATTC Moravská Slavia Brno D
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Klobouky u Brna A
128. 09. 2019 17:30TJ Holásky BTJ Jevišovka-Drnholec A
128. 09. 2019 17:30STP Mikulov ASK Slatina B
212. 10. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice BSTP Mikulov A
212. 10. 2019 11:00TJ Sokol Hlubočany BSK Slatina B
212. 10. 2019 17:30TJ Sokol Hodonín ATJ Holásky B
212. 10. 2019 18:30SPIN Lednice ATJ Jevišovka-Drnholec A
212. 10. 2019 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Kobylí A
212. 10. 2019 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Klobouky u Brna A
311. 10. 2019 18:00TJ Jiskra Strážnice BSK Slatina B
311. 10. 2019 19:00TJ Sokol Hlubočany BSTP Mikulov A
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Hodonín ATJ Jevišovka-Drnholec A
311. 10. 2019 18:30SPIN Lednice ATJ Holásky B
313. 10. 2019 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Klobouky u Brna A
311. 10. 2019 18:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Kobylí A
426. 10. 2019 17:30STP Mikulov ATJ Sokol Kobylí A
426. 10. 2019 18:00SK Slatina BTJ Sokol Klobouky u Brna A
426. 10. 2019 17:30TJ Holásky BTTC Moravská Slavia Brno D
426. 10. 2019 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Slovan Hodonín A
426. 10. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Hodonín A
426. 10. 2019 11:00TJ Sokol Hlubočany BSPIN Lednice A
525. 10. 2019 18:30STP Mikulov ATJ Sokol Klobouky u Brna A
526. 10. 2019 10:00SK Slatina BTJ Sokol Kobylí A
526. 10. 2019 09:30TJ Holásky BTJ Slovan Hodonín A
527. 10. 2019 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ATTC Moravská Slavia Brno D
525. 10. 2019 18:00TJ Jiskra Strážnice BSPIN Lednice A
525. 10. 2019 19:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Hodonín A
609. 11. 2019 17:30TJ Sokol Hodonín ASTP Mikulov A
609. 11. 2019 18:30SPIN Lednice ASK Slatina B
609. 11. 2019 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Jiskra Strážnice B
609. 11. 2019 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Hlubočany B
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Holásky B
609. 11. 2019 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jevišovka-Drnholec A
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol Hodonín ASK Slatina B
708. 11. 2019 18:30SPIN Lednice ASTP Mikulov A
710. 11. 2019 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Hlubočany B
708. 11. 2019 18:00TJ Slovan Hodonín ATJ Jiskra Strážnice B
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jevišovka-Drnholec A
710. 11. 2019 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Holásky B
823. 11. 2019 17:30STP Mikulov ATJ Holásky B
823. 11. 2019 18:00SK Slatina BTJ Jevišovka-Drnholec A
823. 11. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Kobylí A
823. 11. 2019 11:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Klobouky u Brna A
823. 11. 2019 17:30TJ Sokol Hodonín ATTC Moravská Slavia Brno D
823. 11. 2019 18:30SPIN Lednice ATJ Slovan Hodonín A
922. 11. 2019 18:30STP Mikulov ATJ Jevišovka-Drnholec A
923. 11. 2019 10:00SK Slatina BTJ Holásky B
922. 11. 2019 18:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Klobouky u Brna A
922. 11. 2019 19:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Kobylí A
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Hodonín ATJ Slovan Hodonín A
922. 11. 2019 18:30SPIN Lednice ATTC Moravská Slavia Brno D
1007. 12. 2019 17:00TTC Moravská Slavia Brno DSTP Mikulov A
1007. 12. 2019 17:00TJ Slovan Hodonín ASK Slatina B
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Hodonín A
1007. 12. 2019 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASPIN Lednice A
1007. 12. 2019 17:30TJ Holásky BTJ Jiskra Strážnice B
1007. 12. 2019 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Hlubočany B
1108. 12. 2019 10:30TTC Moravská Slavia Brno DSK Slatina B
1106. 12. 2019 18:00TJ Slovan Hodonín ASTP Mikulov A
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí ASPIN Lednice A
1108. 12. 2019 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Hodonín A
1107. 12. 2019 09:30TJ Holásky BTJ Sokol Hlubočany B
1108. 12. 2019 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Jiskra Strážnice B
1211. 01. 2020 11:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Jiskra Strážnice B
1211. 01. 2020 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Hodonín A
1211. 01. 2020 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Slovan Hodonín A
1211. 01. 2020 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Kobylí A
1211. 01. 2020 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Holásky B
1211. 01. 2020 18:00SK Slatina BSTP Mikulov A
1325. 01. 2020 17:30STP Mikulov ATJ Jiskra Strážnice B
1325. 01. 2020 18:00SK Slatina BTJ Sokol Hlubočany B
1325. 01. 2020 17:30TJ Holásky BTJ Sokol Hodonín A
1325. 01. 2020 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ASPIN Lednice A
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí ATTC Moravská Slavia Brno D
1325. 01. 2020 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Slovan Hodonín A
1425. 01. 2020 10:00SK Slatina BTJ Jiskra Strážnice B
1424. 01. 2020 18:30STP Mikulov ATJ Sokol Hlubočany B
1426. 01. 2020 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Hodonín A
1425. 01. 2020 09:30TJ Holásky BSPIN Lednice A
1426. 01. 2020 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATTC Moravská Slavia Brno D
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Slovan Hodonín A
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí ASTP Mikulov A
1508. 02. 2020 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASK Slatina B
1508. 02. 2020 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Holásky B
1508. 02. 2020 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Jevišovka-Drnholec A
1508. 02. 2020 17:30TJ Sokol Hodonín ATJ Jiskra Strážnice B
1508. 02. 2020 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Hlubočany B
1609. 02. 2020 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASTP Mikulov A
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol Kobylí ASK Slatina B
1607. 02. 2020 18:00TJ Slovan Hodonín ATJ Holásky B
1609. 02. 2020 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Jevišovka-Drnholec A
1607. 02. 2020 18:30SPIN Lednice ATJ Jiskra Strážnice B
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol Hodonín ATJ Sokol Hlubočany B
1722. 02. 2020 17:30STP Mikulov ATJ Sokol Hodonín A
1722. 02. 2020 18:00SK Slatina BSPIN Lednice A
1722. 02. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice BTTC Moravská Slavia Brno D
1722. 02. 2020 11:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Slovan Hodonín A
1722. 02. 2020 17:30TJ Holásky BTJ Sokol Kobylí A
1722. 02. 2020 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Klobouky u Brna A
1822. 02. 2020 10:00SK Slatina BTJ Sokol Hodonín A
1821. 02. 2020 18:30STP Mikulov ASPIN Lednice A
1821. 02. 2020 19:00TJ Sokol Hlubočany BTTC Moravská Slavia Brno D
1821. 02. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Slovan Hodonín A
1823. 02. 2020 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Kobylí A
1822. 02. 2020 09:30TJ Holásky BTJ Sokol Klobouky u Brna A
1907. 03. 2020 17:30TJ Holásky BSTP Mikulov A
1907. 03. 2020 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ASK Slatina B
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jiskra Strážnice B
1907. 03. 2020 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Hlubočany B
1907. 03. 2020 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Hodonín A
1907. 03. 2020 17:00TJ Slovan Hodonín ASPIN Lednice A
2008. 03. 2020 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ASTP Mikulov A
2007. 03. 2020 09:30TJ Holásky BSK Slatina B
2008. 03. 2020 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jiskra Strážnice B
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Hlubočany B
2006. 03. 2020 18:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Hodonín A
2008. 03. 2020 10:30TTC Moravská Slavia Brno DSPIN Lednice A
2121. 03. 2020 17:30STP Mikulov ATTC Moravská Slavia Brno D
2121. 03. 2020 18:00SK Slatina BTJ Slovan Hodonín A
2121. 03. 2020 17:30TJ Sokol Hodonín ATJ Sokol Kobylí A
2121. 03. 2020 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Klobouky u Brna A
2121. 03. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Holásky B
2121. 03. 2020 11:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Jevišovka-Drnholec A
2221. 03. 2020 10:00SK Slatina BTTC Moravská Slavia Brno D
2220. 03. 2020 18:30STP Mikulov ATJ Slovan Hodonín A
2220. 03. 2020 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Kobylí A
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Hodonín ATJ Sokol Klobouky u Brna A
2220. 03. 2020 19:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Holásky B
2220. 03. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Jevišovka-Drnholec A
Krajská soutěž II. třídy A
128. 09. 2019 17:30Orel jednota Silůvky BSokol Brno I D
118. 09. 2019 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Mokrá-Horákov B
128. 09. 2019 17:30TJ Velešovice ATTC Komořany A
128. 09. 2019 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Lanžhot C
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Brno-Židenice A
128. 09. 2019 17:30TJ Sokol Rousínovec AMK Řeznovice C
212. 10. 2019 17:30Orel jednota Silůvky BTJ Sokol Rousínovec A
212. 10. 2019 10:30Sokol Brno I DMK Řeznovice C
212. 10. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Rebešovice B
212. 10. 2019 17:00TJ Mokrá-Horákov BTJ Sokol Brno-Židenice A
212. 10. 2019 17:30TJ Velešovice ATJ Sokol Otnice A
212. 10. 2019 17:00TTC Komořany ATJ Sokol Lanžhot C
313. 10. 2019 10:00Orel jednota Silůvky BMK Řeznovice C
311. 10. 2019 18:30Sokol Brno I DTJ Sokol Rousínovec A
313. 10. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Brno-Židenice A
313. 10. 2019 09:00TJ Mokrá-Horákov BTJ Sokol Rebešovice B
311. 10. 2019 18:30TJ Velešovice ATJ Sokol Lanžhot C
313. 10. 2019 10:00TTC Komořany ATJ Sokol Otnice A
426. 10. 2019 17:30TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Otnice A
426. 10. 2019 18:30MK Řeznovice CTJ Sokol Lanžhot C
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Velešovice A
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATTC Komořany A
426. 10. 2019 17:30Orel jednota Silůvky BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
426. 10. 2019 10:30Sokol Brno I DTJ Mokrá-Horákov B
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Lanžhot C
527. 10. 2019 10:00MK Řeznovice CTJ Sokol Otnice A
526. 10. 2019 10:00TJ Sokol Rebešovice BTTC Komořany A
525. 10. 2019 18:15TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Velešovice A
527. 10. 2019 10:00Orel jednota Silůvky BTJ Mokrá-Horákov B
525. 10. 2019 18:30Sokol Brno I DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
609. 11. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Rousínovec A
609. 11. 2019 17:00TJ Mokrá-Horákov BMK Řeznovice C
609. 11. 2019 17:30TJ Velešovice AOrel jednota Silůvky B
609. 11. 2019 17:00TTC Komořany ASokol Brno I D
609. 11. 2019 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Rebešovice B
609. 11. 2019 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Brno-Židenice A
710. 11. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DMK Řeznovice C
710. 11. 2019 09:00TJ Mokrá-Horákov BTJ Sokol Rousínovec A
708. 11. 2019 18:30TJ Velešovice ASokol Brno I D
710. 11. 2019 10:00TTC Komořany AOrel jednota Silůvky B
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Brno-Židenice A
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Rebešovice B
823. 11. 2019 17:30TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Rebešovice B
823. 11. 2019 18:30MK Řeznovice CTJ Sokol Brno-Židenice A
823. 11. 2019 17:30Orel jednota Silůvky BTJ Sokol Otnice A
823. 11. 2019 10:30Sokol Brno I DTJ Sokol Lanžhot C
823. 11. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Velešovice A
823. 11. 2019 17:00TJ Mokrá-Horákov BTTC Komořany A
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Brno-Židenice A
924. 11. 2019 10:00MK Řeznovice CTJ Sokol Rebešovice B
924. 11. 2019 10:00Orel jednota Silůvky BTJ Sokol Lanžhot C
922. 11. 2019 18:30Sokol Brno I DTJ Sokol Otnice A
924. 11. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTTC Komořany A
924. 11. 2019 09:00TJ Mokrá-Horákov BTJ Velešovice A
1007. 12. 2019 17:30TJ Velešovice ATJ Sokol Rousínovec A
1007. 12. 2019 17:00TTC Komořany AMK Řeznovice C
1007. 12. 2019 17:30TJ Sokol Otnice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1007. 12. 2019 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Mokrá-Horákov B
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Rebešovice BOrel jednota Silůvky B
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ASokol Brno I D
1106. 12. 2019 18:30TJ Velešovice AMK Řeznovice C
1108. 12. 2019 10:00TTC Komořany ATJ Sokol Rousínovec A
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Otnice ATJ Mokrá-Horákov B
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Lanžhot CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1107. 12. 2019 10:00TJ Sokol Rebešovice BSokol Brno I D
1106. 12. 2019 18:15TJ Sokol Brno-Židenice AOrel jednota Silůvky B
1211. 01. 2020 10:30Sokol Brno I DOrel jednota Silůvky B
1211. 01. 2020 17:00TJ Mokrá-Horákov BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1211. 01. 2020 17:00TTC Komořany ATJ Velešovice A
1211. 01. 2020 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Otnice A
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Rebešovice B
1211. 01. 2020 18:30MK Řeznovice CTJ Sokol Rousínovec A
1325. 01. 2020 17:30TJ Sokol Rousínovec AOrel jednota Silůvky B
1325. 01. 2020 18:30MK Řeznovice CSokol Brno I D
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Rebešovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Mokrá-Horákov B
1325. 01. 2020 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Velešovice A
1325. 01. 2020 14:00TJ Sokol Lanžhot CTTC Komořany A
1426. 01. 2020 10:00MK Řeznovice COrel jednota Silůvky B
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Rousínovec ASokol Brno I D
1424. 01. 2020 18:15TJ Sokol Brno-Židenice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1425. 01. 2020 10:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Mokrá-Horákov B
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Velešovice A
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Otnice ATTC Komořany A
1508. 02. 2020 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Rousínovec A
1508. 02. 2020 14:00TJ Sokol Lanžhot CMK Řeznovice C
1508. 02. 2020 17:30TJ Velešovice ATJ Sokol Rebešovice B
1508. 02. 2020 17:00TTC Komořany ATJ Sokol Brno-Židenice A
1508. 02. 2020 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DOrel jednota Silůvky B
1508. 02. 2020 17:00TJ Mokrá-Horákov BSokol Brno I D
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Rousínovec A
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol Otnice AMK Řeznovice C
1609. 02. 2020 10:00TTC Komořany ATJ Sokol Rebešovice B
1607. 02. 2020 18:30TJ Velešovice ATJ Sokol Brno-Židenice A
1609. 02. 2020 09:00TJ Mokrá-Horákov BOrel jednota Silůvky B
1609. 02. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSokol Brno I D
1722. 02. 2020 17:30TJ Sokol Rousínovec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1722. 02. 2020 18:30MK Řeznovice CTJ Mokrá-Horákov B
1722. 02. 2020 17:30Orel jednota Silůvky BTJ Velešovice A
1722. 02. 2020 10:30Sokol Brno I DTTC Komořany A
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Otnice A
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Lanžhot C
1823. 02. 2020 10:00MK Řeznovice CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Mokrá-Horákov B
1821. 02. 2020 18:30Sokol Brno I DTJ Velešovice A
1823. 02. 2020 10:00Orel jednota Silůvky BTTC Komořany A
1821. 02. 2020 18:15TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Otnice A
1822. 02. 2020 10:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Lanžhot C
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Rousínovec A
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AMK Řeznovice C
1907. 03. 2020 17:30TJ Sokol Otnice AOrel jednota Silůvky B
1907. 03. 2020 14:00TJ Sokol Lanžhot CSokol Brno I D
1907. 03. 2020 17:30TJ Velešovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1907. 03. 2020 17:00TTC Komořany ATJ Mokrá-Horákov B
2006. 03. 2020 18:15TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Rousínovec A
2007. 03. 2020 10:00TJ Sokol Rebešovice BMK Řeznovice C
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Lanžhot COrel jednota Silůvky B
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Otnice ASokol Brno I D
2008. 03. 2020 10:00TTC Komořany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
2006. 03. 2020 18:30TJ Velešovice ATJ Mokrá-Horákov B
2121. 03. 2020 17:30TJ Sokol Rousínovec ATJ Velešovice A
2121. 03. 2020 18:30MK Řeznovice CTTC Komořany A
2121. 03. 2020 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Otnice A
2121. 03. 2020 17:00TJ Mokrá-Horákov BTJ Sokol Lanžhot C
2121. 03. 2020 17:30Orel jednota Silůvky BTJ Sokol Rebešovice B
2121. 03. 2020 10:30Sokol Brno I DTJ Sokol Brno-Židenice A
2222. 03. 2020 10:00MK Řeznovice CTJ Velešovice A
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Rousínovec ATTC Komořany A
2222. 03. 2020 09:00TJ Mokrá-Horákov BTJ Sokol Otnice A
2222. 03. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Lanžhot C
2220. 03. 2020 18:30Sokol Brno I DTJ Sokol Rebešovice B
2222. 03. 2020 10:00Orel jednota Silůvky BTJ Sokol Brno-Židenice A
Krajská soutěž II. třídy B
128. 09. 2019 17:00TJ Brno-Bystrc BTriangl o.s. Rájec A
128. 09. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ESK Kuřim B
128. 09. 2019 17:30TJ Vysočany ASTK Zbraslavec B
128. 09. 2019 16:00TJ Lažánky AKST Kunštát A
128. 09. 2019 13:30TJ Holásky CTTC Koral Tišnov B
128. 09. 2019 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Drnovice A
212. 10. 2019 17:00TJ Brno-Bystrc BKST DRAGON Vyškov A
212. 10. 2019 17:00Triangl o.s. Rájec ATJ Sokol Drnovice A
212. 10. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Holásky C
212. 10. 2019 17:30SK Kuřim BTTC Koral Tišnov B
212. 10. 2019 17:30TJ Vysočany ATJ Lažánky A
212. 10. 2019 10:00STK Zbraslavec BKST Kunštát A
313. 10. 2019 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Drnovice A
311. 10. 2019 18:00Triangl o.s. Rájec AKST DRAGON Vyškov A
311. 10. 2019 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETTC Koral Tišnov B
313. 10. 2019 10:00SK Kuřim BTJ Holásky C
313. 10. 2019 10:00TJ Vysočany AKST Kunštát A
311. 10. 2019 18:30STK Zbraslavec BTJ Lažánky A
426. 10. 2019 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Lažánky A
426. 10. 2019 18:00TJ Sokol Drnovice AKST Kunštát A
426. 10. 2019 13:30TJ Holásky CTJ Vysočany A
426. 10. 2019 16:00TTC Koral Tišnov BSTK Zbraslavec B
426. 10. 2019 17:00TJ Brno-Bystrc BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
426. 10. 2019 17:00Triangl o.s. Rájec ASK Kuřim B
525. 10. 2019 18:00KST DRAGON Vyškov AKST Kunštát A
527. 10. 2019 11:00TJ Sokol Drnovice ATJ Lažánky A
527. 10. 2019 10:00TJ Holásky CSTK Zbraslavec B
527. 10. 2019 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Vysočany A
527. 10. 2019 10:00TJ Brno-Bystrc BSK Kuřim B
525. 10. 2019 18:00Triangl o.s. Rájec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
609. 11. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EKST DRAGON Vyškov A
609. 11. 2019 17:30SK Kuřim BTJ Sokol Drnovice A
609. 11. 2019 17:30TJ Vysočany ATJ Brno-Bystrc B
609. 11. 2019 10:00STK Zbraslavec BTriangl o.s. Rájec A
609. 11. 2019 16:00TJ Lažánky ATJ Holásky C
609. 11. 2019 17:30KST Kunštát ATTC Koral Tišnov B
708. 11. 2019 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Drnovice A
710. 11. 2019 10:00SK Kuřim BKST DRAGON Vyškov A
710. 11. 2019 10:00TJ Vysočany ATriangl o.s. Rájec A
708. 11. 2019 18:30STK Zbraslavec BTJ Brno-Bystrc B
709. 11. 2019 10:30TJ Lažánky ATTC Koral Tišnov B
710. 11. 2019 10:00KST Kunštát ATJ Holásky C
823. 11. 2019 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Holásky C
823. 11. 2019 18:00TJ Sokol Drnovice ATTC Koral Tišnov B
823. 11. 2019 17:00TJ Brno-Bystrc BTJ Lažánky A
823. 11. 2019 17:00Triangl o.s. Rájec AKST Kunštát A
823. 11. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Vysočany A
823. 11. 2019 17:30SK Kuřim BSTK Zbraslavec B
922. 11. 2019 18:00KST DRAGON Vyškov ATTC Koral Tišnov B
924. 11. 2019 11:00TJ Sokol Drnovice ATJ Holásky C
924. 11. 2019 10:00TJ Brno-Bystrc BKST Kunštát A
922. 11. 2019 18:00Triangl o.s. Rájec ATJ Lažánky A
922. 11. 2019 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ESTK Zbraslavec B
924. 11. 2019 10:00SK Kuřim BTJ Vysočany A
1007. 12. 2019 17:30TJ Vysočany AKST DRAGON Vyškov A
1007. 12. 2019 10:00STK Zbraslavec BTJ Sokol Drnovice A
1007. 12. 2019 16:00TJ Lažánky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
1007. 12. 2019 17:30KST Kunštát ASK Kuřim B
1007. 12. 2019 13:30TJ Holásky CTJ Brno-Bystrc B
1007. 12. 2019 16:00TTC Koral Tišnov BTriangl o.s. Rájec A
1108. 12. 2019 10:00TJ Vysočany ATJ Sokol Drnovice A
1106. 12. 2019 18:30STK Zbraslavec BKST DRAGON Vyškov A
1107. 12. 2019 10:30TJ Lažánky ASK Kuřim B
1108. 12. 2019 10:00KST Kunštát AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
1108. 12. 2019 10:00TJ Holásky CTriangl o.s. Rájec A
1108. 12. 2019 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Brno-Bystrc B
1211. 01. 2020 17:00Triangl o.s. Rájec ATJ Brno-Bystrc B
1211. 01. 2020 13:30SK Kuřim BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
1211. 01. 2020 10:00STK Zbraslavec BTJ Vysočany A
1211. 01. 2020 17:30KST Kunštát ATJ Lažánky A
1211. 01. 2020 16:00TTC Koral Tišnov BTJ Holásky C
1211. 01. 2020 18:00TJ Sokol Drnovice AKST DRAGON Vyškov A
1325. 01. 2020 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Brno-Bystrc B
1325. 01. 2020 18:00TJ Sokol Drnovice ATriangl o.s. Rájec A
1325. 01. 2020 13:30TJ Holásky CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
1325. 01. 2020 16:00TTC Koral Tišnov BSK Kuřim B
1325. 01. 2020 16:00TJ Lažánky ATJ Vysočany A
1325. 01. 2020 17:30KST Kunštát ASTK Zbraslavec B
1426. 01. 2020 11:00TJ Sokol Drnovice ATJ Brno-Bystrc B
1424. 01. 2020 18:00KST DRAGON Vyškov ATriangl o.s. Rájec A
1426. 01. 2020 10:00TTC Koral Tišnov BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
1426. 01. 2020 10:00TJ Holásky CSK Kuřim B
1426. 01. 2020 10:00KST Kunštát ATJ Vysočany A
1425. 01. 2020 10:30TJ Lažánky ASTK Zbraslavec B
1508. 02. 2020 16:00TJ Lažánky AKST DRAGON Vyškov A
1508. 02. 2020 17:30KST Kunštát ATJ Sokol Drnovice A
1508. 02. 2020 17:30TJ Vysočany ATJ Holásky C
1508. 02. 2020 10:00STK Zbraslavec BTTC Koral Tišnov B
1508. 02. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Brno-Bystrc B
1508. 02. 2020 17:30SK Kuřim BTriangl o.s. Rájec A
1609. 02. 2020 10:00KST Kunštát AKST DRAGON Vyškov A
1608. 02. 2020 10:30TJ Lažánky ATJ Sokol Drnovice A
1607. 02. 2020 18:30STK Zbraslavec BTJ Holásky C
1609. 02. 2020 10:00TJ Vysočany ATTC Koral Tišnov B
1609. 02. 2020 10:00SK Kuřim BTJ Brno-Bystrc B
1607. 02. 2020 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETriangl o.s. Rájec A
1722. 02. 2020 18:00KST DRAGON Vyškov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
1722. 02. 2020 18:00TJ Sokol Drnovice ASK Kuřim B
1722. 02. 2020 17:00TJ Brno-Bystrc BTJ Vysočany A
1722. 02. 2020 17:00Triangl o.s. Rájec ASTK Zbraslavec B
1722. 02. 2020 13:30TJ Holásky CTJ Lažánky A
1722. 02. 2020 16:00TTC Koral Tišnov BKST Kunštát A
1823. 02. 2020 11:00TJ Sokol Drnovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
1821. 02. 2020 18:00KST DRAGON Vyškov ASK Kuřim B
1821. 02. 2020 18:00Triangl o.s. Rájec ATJ Vysočany A
1823. 02. 2020 10:00TJ Brno-Bystrc BSTK Zbraslavec B
1823. 02. 2020 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Lažánky A
1823. 02. 2020 10:00TJ Holásky CKST Kunštát A
1907. 03. 2020 13:30TJ Holásky CKST DRAGON Vyškov A
1907. 03. 2020 16:00TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Drnovice A
1907. 03. 2020 16:00TJ Lažánky ATJ Brno-Bystrc B
1907. 03. 2020 17:30KST Kunštát ATriangl o.s. Rájec A
1907. 03. 2020 17:30TJ Vysočany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
1907. 03. 2020 10:00STK Zbraslavec BSK Kuřim B
2008. 03. 2020 10:00TTC Koral Tišnov BKST DRAGON Vyškov A
2008. 03. 2020 10:00TJ Holásky CTJ Sokol Drnovice A
2008. 03. 2020 10:00KST Kunštát ATJ Brno-Bystrc B
2007. 03. 2020 10:30TJ Lažánky ATriangl o.s. Rájec A
2006. 03. 2020 18:30STK Zbraslavec BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
2008. 03. 2020 10:00TJ Vysočany ASK Kuřim B
2121. 03. 2020 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Vysočany A
2121. 03. 2020 18:00TJ Sokol Drnovice ASTK Zbraslavec B
2121. 03. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Lažánky A
2121. 03. 2020 17:30SK Kuřim BKST Kunštát A
2121. 03. 2020 17:00TJ Brno-Bystrc BTJ Holásky C
2121. 03. 2020 17:00Triangl o.s. Rájec ATTC Koral Tišnov B
2222. 03. 2020 11:00TJ Sokol Drnovice ATJ Vysočany A
2220. 03. 2020 18:00KST DRAGON Vyškov ASTK Zbraslavec B
2222. 03. 2020 10:00SK Kuřim BTJ Lažánky A
2220. 03. 2020 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EKST Kunštát A
2220. 03. 2020 18:00Triangl o.s. Rájec ATJ Holásky C
2222. 03. 2020 10:00TJ Brno-Bystrc BTTC Koral Tišnov B
Krajská soutěž II. třídy C
128. 09. 2019 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Kobylí B
127. 09. 2019 19:00TJ Vlast Ježov ASPIN Lednice B
128. 09. 2019 15:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Bučovice A
128. 09. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Lanžhot B
128. 09. 2019 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Hodonín B
128. 09. 2019 17:30TJ Agrotec Hustopeče BSKST Hodonín D
212. 10. 2019 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Agrotec Hustopeče B
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol Kobylí BSKST Hodonín D
212. 10. 2019 10:00TJ Vlast Ježov ASKST Rohatec A
212. 10. 2019 18:30SPIN Lednice BTJ Sokol Hodonín B
212. 10. 2019 15:00TJ Sokol Rakvice ATJ Jiskra Strážnice C
212. 10. 2019 17:30TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Lanžhot B
313. 10. 2019 10:00SK Baník Ratíškovice ASKST Hodonín D
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče B
311. 10. 2019 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Hodonín B
313. 10. 2019 09:30SPIN Lednice BSKST Rohatec A
312. 10. 2019 10:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Lanžhot B
311. 10. 2019 19:00TJ Sokol Bučovice ATJ Jiskra Strážnice C
426. 10. 2019 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Jiskra Strážnice C
426. 10. 2019 17:30SKST Hodonín DTJ Sokol Lanžhot B
426. 10. 2019 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Rakvice A
426. 10. 2019 17:30TJ Sokol Hodonín BTJ Sokol Bučovice A
426. 10. 2019 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Vlast Ježov A
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Kobylí BSPIN Lednice B
525. 10. 2019 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Lanžhot B
527. 10. 2019 10:00SKST Hodonín DTJ Jiskra Strážnice C
527. 10. 2019 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Bučovice A
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Hodonín BTJ Sokol Rakvice A
527. 10. 2019 10:00SK Baník Ratíškovice ASPIN Lednice B
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Vlast Ježov A
609. 11. 2019 10:00TJ Vlast Ježov ATJ Agrotec Hustopeče B
609. 11. 2019 18:30SPIN Lednice BSKST Hodonín D
609. 11. 2019 15:00TJ Sokol Rakvice ASK Baník Ratíškovice A
609. 11. 2019 17:30TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Kobylí B
609. 11. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice CSKST Rohatec A
609. 11. 2019 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Hodonín B
708. 11. 2019 19:00TJ Vlast Ježov ASKST Hodonín D
710. 11. 2019 09:30SPIN Lednice BTJ Agrotec Hustopeče B
709. 11. 2019 10:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí B
708. 11. 2019 19:00TJ Sokol Bučovice ASK Baník Ratíškovice A
710. 11. 2019 10:30TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Hodonín B
708. 11. 2019 19:00TJ Sokol Lanžhot BSKST Rohatec A
823. 11. 2019 17:30TJ Agrotec Hustopeče BSKST Rohatec A
823. 11. 2019 17:30SKST Hodonín DTJ Sokol Hodonín B
823. 11. 2019 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jiskra Strážnice C
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Lanžhot B
823. 11. 2019 10:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Rakvice A
823. 11. 2019 18:30SPIN Lednice BTJ Sokol Bučovice A
922. 11. 2019 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Hodonín B
924. 11. 2019 10:00SKST Hodonín DSKST Rohatec A
924. 11. 2019 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Lanžhot B
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Jiskra Strážnice C
922. 11. 2019 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Bučovice A
924. 11. 2019 09:30SPIN Lednice BTJ Sokol Rakvice A
1007. 12. 2019 15:00TJ Sokol Rakvice ATJ Agrotec Hustopeče B
1007. 12. 2019 17:30TJ Sokol Bučovice ASKST Hodonín D
1007. 12. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Vlast Ježov A
1007. 12. 2019 17:30TJ Sokol Lanžhot BSPIN Lednice B
1007. 12. 2019 16:30SKST Rohatec ASK Baník Ratíškovice A
1007. 12. 2019 17:30TJ Sokol Hodonín BTJ Sokol Kobylí B
1107. 12. 2019 10:00TJ Sokol Rakvice ASKST Hodonín D
1106. 12. 2019 19:00TJ Sokol Bučovice ATJ Agrotec Hustopeče B
1108. 12. 2019 10:30TJ Jiskra Strážnice CSPIN Lednice B
1106. 12. 2019 19:00TJ Sokol Lanžhot BTJ Vlast Ježov A
1108. 12. 2019 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Kobylí B
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Hodonín BSK Baník Ratíškovice A
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí BSK Baník Ratíškovice A
1211. 01. 2020 18:30SPIN Lednice BTJ Vlast Ježov A
1211. 01. 2020 17:30TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Rakvice A
1211. 01. 2020 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Jiskra Strážnice C
1211. 01. 2020 17:30TJ Sokol Hodonín BSKST Rohatec A
1211. 01. 2020 17:30SKST Hodonín DTJ Agrotec Hustopeče B
1325. 01. 2020 17:30TJ Agrotec Hustopeče BSK Baník Ratíškovice A
1325. 01. 2020 17:30SKST Hodonín DTJ Sokol Kobylí B
1325. 01. 2020 16:30SKST Rohatec ATJ Vlast Ježov A
1325. 01. 2020 17:30TJ Sokol Hodonín BSPIN Lednice B
1325. 01. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Rakvice A
1325. 01. 2020 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Bučovice A
1426. 01. 2020 10:00SKST Hodonín DSK Baník Ratíškovice A
1424. 01. 2020 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Kobylí B
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Hodonín BTJ Vlast Ježov A
1426. 01. 2020 10:00SKST Rohatec ASPIN Lednice B
1424. 01. 2020 19:00TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Rakvice A
1426. 01. 2020 10:30TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Bučovice A
1508. 02. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Agrotec Hustopeče B
1508. 02. 2020 17:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Hodonín D
1508. 02. 2020 15:00TJ Sokol Rakvice ASKST Rohatec A
1508. 02. 2020 17:30TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Hodonín B
1508. 02. 2020 10:00TJ Vlast Ježov ASK Baník Ratíškovice A
1508. 02. 2020 18:30SPIN Lednice BTJ Sokol Kobylí B
1607. 02. 2020 19:00TJ Sokol Lanžhot BTJ Agrotec Hustopeče B
1609. 02. 2020 10:30TJ Jiskra Strážnice CSKST Hodonín D
1607. 02. 2020 19:00TJ Sokol Bučovice ASKST Rohatec A
1608. 02. 2020 10:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Hodonín B
1609. 02. 2020 09:30SPIN Lednice BSK Baník Ratíškovice A
1607. 02. 2020 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Kobylí B
1722. 02. 2020 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Vlast Ježov A
1722. 02. 2020 17:30SKST Hodonín DSPIN Lednice B
1722. 02. 2020 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Rakvice A
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Bučovice A
1722. 02. 2020 16:30SKST Rohatec ATJ Jiskra Strážnice C
1722. 02. 2020 17:30TJ Sokol Hodonín BTJ Sokol Lanžhot B
1823. 02. 2020 10:00SKST Hodonín DTJ Vlast Ježov A
1821. 02. 2020 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSPIN Lednice B
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rakvice A
1823. 02. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Bučovice A
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Hodonín BTJ Jiskra Strážnice C
1823. 02. 2020 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Lanžhot B
1907. 03. 2020 16:30SKST Rohatec ATJ Agrotec Hustopeče B
1907. 03. 2020 17:30TJ Sokol Hodonín BSKST Hodonín D
1907. 03. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice CSK Baník Ratíškovice A
1907. 03. 2020 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Kobylí B
1907. 03. 2020 15:00TJ Sokol Rakvice ATJ Vlast Ježov A
1907. 03. 2020 17:30TJ Sokol Bučovice ASPIN Lednice B
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Hodonín BTJ Agrotec Hustopeče B
2008. 03. 2020 10:00SKST Rohatec ASKST Hodonín D
2006. 03. 2020 19:00TJ Sokol Lanžhot BSK Baník Ratíškovice A
2008. 03. 2020 10:30TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Kobylí B
2006. 03. 2020 19:00TJ Sokol Bučovice ATJ Vlast Ježov A
2007. 03. 2020 10:00TJ Sokol Rakvice ASPIN Lednice B
2121. 03. 2020 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Rakvice A
2121. 03. 2020 17:30SKST Hodonín DTJ Sokol Bučovice A
2121. 03. 2020 10:00TJ Vlast Ježov ATJ Jiskra Strážnice C
2121. 03. 2020 18:30SPIN Lednice BTJ Sokol Lanžhot B
2121. 03. 2020 17:00SK Baník Ratíškovice ASKST Rohatec A
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Hodonín B
2222. 03. 2020 10:00SKST Hodonín DTJ Sokol Rakvice A
2220. 03. 2020 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Bučovice A
2222. 03. 2020 09:30SPIN Lednice BTJ Jiskra Strážnice C
2220. 03. 2020 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Lanžhot B
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Kobylí BSKST Rohatec A
2222. 03. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Hodonín B
Divize ženy
128. 09. 2019 09:30TTC MS Brno CKST Blansko B
128. 09. 2019 09:30STP Mikulov ASTP Mikulov B
128. 09. 2019 09:30MSK Břeclav BSKST Hodonín E
128. 09. 2019 09:30TJ Sokol Vranovice AMK Řeznovice C
212. 10. 2019 09:30TTC MS Brno CTJ Sokol Vranovice A
212. 10. 2019 09:30KST Blansko BMK Řeznovice C
212. 10. 2019 09:30STP Mikulov AMSK Břeclav B
212. 10. 2019 09:30STP Mikulov BSKST Hodonín E
312. 10. 2019 13:00TTC MS Brno CMK Řeznovice C
312. 10. 2019 13:00KST Blansko BTJ Sokol Vranovice A
312. 10. 2019 13:00STP Mikulov ASKST Hodonín E
312. 10. 2019 13:00STP Mikulov BMSK Břeclav B
409. 11. 2019 09:30MSK Břeclav BTJ Sokol Vranovice A
409. 11. 2019 09:30SKST Hodonín EMK Řeznovice C
409. 11. 2019 09:30TTC MS Brno CSTP Mikulov A
409. 11. 2019 09:30KST Blansko BSTP Mikulov B
509. 11. 2019 13:00SKST Hodonín ETJ Sokol Vranovice A
509. 11. 2019 13:00MSK Břeclav BMK Řeznovice C
509. 11. 2019 13:00TTC MS Brno CSTP Mikulov B
509. 11. 2019 13:00KST Blansko BSTP Mikulov A
607. 12. 2019 09:30STP Mikulov ATJ Sokol Vranovice A
607. 12. 2019 09:30STP Mikulov BMK Řeznovice C
607. 12. 2019 09:30MSK Břeclav BTTC MS Brno C
607. 12. 2019 09:30SKST Hodonín EKST Blansko B
707. 12. 2019 13:00STP Mikulov AMK Řeznovice C
707. 12. 2019 13:00STP Mikulov BTJ Sokol Vranovice A
707. 12. 2019 13:00MSK Břeclav BKST Blansko B
707. 12. 2019 13:00SKST Hodonín ETTC MS Brno C
811. 01. 2020 09:30KST Blansko BTTC MS Brno C
811. 01. 2020 09:30STP Mikulov BSTP Mikulov A
811. 01. 2020 09:30SKST Hodonín EMSK Břeclav B
811. 01. 2020 09:30MK Řeznovice CTJ Sokol Vranovice A
925. 01. 2020 09:30TJ Sokol Vranovice ATTC MS Brno C
925. 01. 2020 09:30MK Řeznovice CKST Blansko B
925. 01. 2020 09:30MSK Břeclav BSTP Mikulov A
925. 01. 2020 09:30SKST Hodonín ESTP Mikulov B
1025. 01. 2020 13:00MK Řeznovice CTTC MS Brno C
1025. 01. 2020 13:00TJ Sokol Vranovice AKST Blansko B
1025. 01. 2020 13:00SKST Hodonín ESTP Mikulov A
1025. 01. 2020 13:00MSK Břeclav BSTP Mikulov B
1122. 02. 2020 09:30TJ Sokol Vranovice AMSK Břeclav B
1122. 02. 2020 09:30MK Řeznovice CSKST Hodonín E
1122. 02. 2020 09:30STP Mikulov ATTC MS Brno C
1122. 02. 2020 09:30STP Mikulov BKST Blansko B
1222. 02. 2020 13:00TJ Sokol Vranovice ASKST Hodonín E
1222. 02. 2020 13:00MK Řeznovice CMSK Břeclav B
1222. 02. 2020 13:00STP Mikulov BTTC MS Brno C
1222. 02. 2020 13:00STP Mikulov AKST Blansko B
1321. 03. 2020 09:30TJ Sokol Vranovice ASTP Mikulov A
1321. 03. 2020 09:30MK Řeznovice CSTP Mikulov B
1321. 03. 2020 09:30TTC MS Brno CMSK Břeclav B
1321. 03. 2020 09:30KST Blansko BSKST Hodonín E
1421. 03. 2020 13:00MK Řeznovice CSTP Mikulov A
1421. 03. 2020 13:00TJ Sokol Vranovice ASTP Mikulov B
1421. 03. 2020 13:00KST Blansko BMSK Břeclav B
1421. 03. 2020 13:00TTC MS Brno CSKST Hodonín E

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy