Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
128. 09. 2019 15:00TTC Siko Orlová CTJ Ostrava KST E 
128. 09. 2019 17:00TJ ODRYSKST Baník Havířov D 
128. 09. 2019 15:00ASK Tatra KopřivniceSK Slavia Orlová 
128. 09. 2019 15:00TJ TŽ TřinecKST Slezan Opava B 
128. 09. 2019 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC Frýdlant B 
128. 09. 2019 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ Sokol Brušperk 
212. 10. 2019 15:00TTC Siko Orlová CSK Stolní tenis Pstruží 
212. 10. 2019 10:00TJ Ostrava KST ETJ Sokol Brušperk 
212. 10. 2019 17:00TJ ODRYTTC MG Odra GAS Vratimov B 
212. 10. 2019 10:00SKST Baník Havířov DTTC Frýdlant B 
212. 10. 2019 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ TŽ Třinec 
212. 10. 2019 17:00SK Slavia OrlováKST Slezan Opava B 
311. 10. 2019 18:00TTC Siko Orlová CTJ Sokol Brušperk 
313. 10. 2019 14:00TJ Ostrava KST ESK Stolní tenis Pstruží 
313. 10. 2019 10:00TJ ODRYTTC Frýdlant B 
313. 10. 2019 14:00SKST Baník Havířov DTTC MG Odra GAS Vratimov B 
313. 10. 2019 10:00ASK Tatra KopřivniceKST Slezan Opava B 
313. 10. 2019 10:00SK Slavia OrlováTJ TŽ Třinec 
426. 10. 2019 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ TŽ Třinec 
426. 10. 2019 14:00TJ Sokol BrušperkKST Slezan Opava B 
426. 10. 2019 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BASK Tatra Kopřivnice 
426. 10. 2019 17:00TTC Frýdlant BSK Slavia Orlová 
426. 10. 2019 15:00TTC Siko Orlová CTJ ODRY 
426. 10. 2019 10:00TJ Ostrava KST ESKST Baník Havířov D 
527. 10. 2019 10:00SK Stolní tenis PstružíKST Slezan Opava B 
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol BrušperkTJ TŽ Třinec 
527. 10. 2019 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSK Slavia Orlová 
527. 10. 2019 14:00TTC Frýdlant BASK Tatra Kopřivnice 
525. 10. 2019 18:00TTC Siko Orlová CSKST Baník Havířov D 
527. 10. 2019 14:00TJ Ostrava KST ETJ ODRY 
609. 11. 2019 17:00TJ ODRYSK Stolní tenis Pstruží 
609. 11. 2019 10:00SKST Baník Havířov DTJ Sokol Brušperk 
609. 11. 2019 15:00ASK Tatra KopřivniceTTC Siko Orlová C 
609. 11. 2019 17:00SK Slavia OrlováTJ Ostrava KST E 
609. 11. 2019 15:00TJ TŽ TřinecTTC MG Odra GAS Vratimov B 
609. 11. 2019 14:00KST Slezan Opava BTTC Frýdlant B 
710. 11. 2019 10:00TJ ODRYTJ Sokol Brušperk 
710. 11. 2019 14:00SKST Baník Havířov DSK Stolní tenis Pstruží 
710. 11. 2019 10:00ASK Tatra KopřivniceTJ Ostrava KST E 
710. 11. 2019 10:00SK Slavia OrlováTTC Siko Orlová C 
710. 11. 2019 10:00TJ TŽ TřinecTTC Frýdlant B 
710. 11. 2019 10:00KST Slezan Opava BTTC MG Odra GAS Vratimov B 
823. 11. 2019 14:00SK Stolní tenis PstružíTTC MG Odra GAS Vratimov B 
823. 11. 2019 14:00TJ Sokol BrušperkTTC Frýdlant B 
823. 11. 2019 15:00TTC Siko Orlová CTJ TŽ Třinec 
823. 11. 2019 10:00TJ Ostrava KST EKST Slezan Opava B 
823. 11. 2019 17:00TJ ODRYASK Tatra Kopřivnice 
823. 11. 2019 10:00SKST Baník Havířov DSK Slavia Orlová 
924. 11. 2019 10:00SK Stolní tenis PstružíTTC Frýdlant B 
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol BrušperkTTC MG Odra GAS Vratimov B 
922. 11. 2019 18:00TTC Siko Orlová CKST Slezan Opava B 
924. 11. 2019 14:00TJ Ostrava KST ETJ TŽ Třinec 
924. 11. 2019 10:00TJ ODRYSK Slavia Orlová 
924. 11. 2019 14:00SKST Baník Havířov DASK Tatra Kopřivnice 
1007. 12. 2019 15:00ASK Tatra KopřivniceSK Stolní tenis Pstruží 
1007. 12. 2019 17:00SK Slavia OrlováTJ Sokol Brušperk 
1007. 12. 2019 15:00TJ TŽ TřinecTJ ODRY 
1007. 12. 2019 14:00KST Slezan Opava BSKST Baník Havířov D 
1007. 12. 2019 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC Siko Orlová C 
1007. 12. 2019 17:00TTC Frýdlant BTJ Ostrava KST E 
1108. 12. 2019 10:00ASK Tatra KopřivniceTJ Sokol Brušperk 
1108. 12. 2019 10:00SK Slavia OrlováSK Stolní tenis Pstruží 
1108. 12. 2019 10:00TJ TŽ TřinecSKST Baník Havířov D 
1108. 12. 2019 10:00KST Slezan Opava BTJ ODRY 
1108. 12. 2019 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Ostrava KST E 
1108. 12. 2019 14:00TTC Frýdlant BTTC Siko Orlová C 
1211. 01. 2020 10:00TJ Ostrava KST ETTC Siko Orlová C 
1211. 01. 2020 10:00SKST Baník Havířov DTJ ODRY 
1211. 01. 2020 17:00SK Slavia OrlováASK Tatra Kopřivnice 
1211. 01. 2020 14:00KST Slezan Opava BTJ TŽ Třinec 
1211. 01. 2020 17:00TTC Frýdlant BTTC MG Odra GAS Vratimov B 
1211. 01. 2020 14:00TJ Sokol BrušperkSK Stolní tenis Pstruží 
1325. 01. 2020 14:00SK Stolní tenis PstružíTTC Siko Orlová C 
1325. 01. 2020 14:00TJ Sokol BrušperkTJ Ostrava KST E 
1325. 01. 2020 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ ODRY 
1325. 01. 2020 17:00TTC Frýdlant BSKST Baník Havířov D 
1325. 01. 2020 15:00TJ TŽ TřinecASK Tatra Kopřivnice 
1325. 01. 2020 14:00KST Slezan Opava BSK Slavia Orlová 
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol BrušperkTTC Siko Orlová C 
1426. 01. 2020 10:00SK Stolní tenis PstružíTJ Ostrava KST E 
1426. 01. 2020 14:00TTC Frýdlant BTJ ODRY 
1426. 01. 2020 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSKST Baník Havířov D 
1426. 01. 2020 10:00KST Slezan Opava BASK Tatra Kopřivnice 
1426. 01. 2020 10:00TJ TŽ TřinecSK Slavia Orlová 
1508. 02. 2020 15:00TJ TŽ TřinecSK Stolní tenis Pstruží 
1508. 02. 2020 17:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Brušperk 
1508. 02. 2020 15:00ASK Tatra KopřivniceTTC MG Odra GAS Vratimov B 
1508. 02. 2020 17:00SK Slavia OrlováTTC Frýdlant B 
1508. 02. 2020 17:00TJ ODRYTTC Siko Orlová C 
1508. 02. 2020 10:00SKST Baník Havířov DTJ Ostrava KST E 
1609. 02. 2020 14:00KST Slezan Opava BSK Stolní tenis Pstruží 
1609. 02. 2020 10:00TJ TŽ TřinecTJ Sokol Brušperk 
1609. 02. 2020 10:00SK Slavia OrlováTTC MG Odra GAS Vratimov B 
1609. 02. 2020 10:00ASK Tatra KopřivniceTTC Frýdlant B 
1609. 02. 2020 14:00SKST Baník Havířov DTTC Siko Orlová C 
1609. 02. 2020 10:00TJ ODRYTJ Ostrava KST E 
1722. 02. 2020 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ ODRY 
1722. 02. 2020 14:00TJ Sokol BrušperkSKST Baník Havířov D 
1722. 02. 2020 15:00TTC Siko Orlová CASK Tatra Kopřivnice 
1722. 02. 2020 10:00TJ Ostrava KST ESK Slavia Orlová 
1722. 02. 2020 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ TŽ Třinec 
1722. 02. 2020 17:00TTC Frýdlant BKST Slezan Opava B 
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol BrušperkTJ ODRY 
1823. 02. 2020 10:00SK Stolní tenis PstružíSKST Baník Havířov D 
1823. 02. 2020 14:00TJ Ostrava KST EASK Tatra Kopřivnice 
1821. 02. 2020 18:00TTC Siko Orlová CSK Slavia Orlová 
1823. 02. 2020 14:00TTC Frýdlant BTJ TŽ Třinec 
1823. 02. 2020 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BKST Slezan Opava B 
1907. 03. 2020 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSK Stolní tenis Pstruží 
1907. 03. 2020 17:00TTC Frýdlant BTJ Sokol Brušperk 
1907. 03. 2020 15:00TJ TŽ TřinecTTC Siko Orlová C 
1907. 03. 2020 14:00KST Slezan Opava BTJ Ostrava KST E
zzu
1907. 03. 2020 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ ODRY 
1907. 03. 2020 17:00SK Slavia OrlováSKST Baník Havířov D 
2008. 03. 2020 14:00TTC Frýdlant BSK Stolní tenis Pstruží 
2008. 03. 2020 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Brušperk 
2008. 03. 2020 10:00KST Slezan Opava BTTC Siko Orlová C 
2008. 03. 2020 10:00TJ TŽ TřinecTJ Ostrava KST E 
2008. 03. 2020 10:00SK Slavia OrlováTJ ODRY 
2008. 03. 2020 10:00ASK Tatra KopřivniceSKST Baník Havířov D 
2121. 03. 2020 14:00SK Stolní tenis PstružíASK Tatra Kopřivnice 
2121. 03. 2020 14:00TJ Sokol BrušperkSK Slavia Orlová 
2121. 03. 2020 17:00TJ ODRYTJ TŽ Třinec 
2121. 03. 2020 10:00SKST Baník Havířov DKST Slezan Opava B 
2121. 03. 2020 15:00TTC Siko Orlová CTTC MG Odra GAS Vratimov B 
2121. 03. 2020 10:00TJ Ostrava KST ETTC Frýdlant B 
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol BrušperkASK Tatra Kopřivnice 
2222. 03. 2020 10:00SK Stolní tenis PstružíSK Slavia Orlová 
2222. 03. 2020 14:00SKST Baník Havířov DTJ TŽ Třinec 
2222. 03. 2020 10:00TJ ODRYKST Slezan Opava B 
2222. 03. 2020 14:00TJ Ostrava KST ETTC MG Odra GAS Vratimov B 
2220. 03. 2020 18:00TTC Siko Orlová CTTC Frýdlant B 
Krajská soutěž I.třídy
128. 09. 2019 17:00TTC Siko Orlová DTTC Ostrava-Poruba B 
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol KateřinkyTJ Sokol Hrabůvka 
128. 09. 2019 17:00Orel PaskovTTC Vendryně 
116. 09. 2019 18:00SK - SVINOV BSK - SVINOV C
do 28.09.
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol RopiceTJ Slavoj Český Těšín 
128. 09. 2019 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmST Kozlovice 
212. 10. 2019 17:00TTC Siko Orlová DTJ Frenštát pod Radhoštěm 
212. 10. 2019 10:00TTC Ostrava-Poruba BST Kozlovice 
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol KateřinkyTJ Sokol Ropice 
212. 10. 2019 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Slavoj Český Těšín 
212. 10. 2019 17:00Orel PaskovSK - SVINOV B 
212. 10. 2019 18:00TTC VendryněSK - SVINOV C 
313. 10. 2019 10:00TTC Siko Orlová DST Kozlovice 
313. 10. 2019 14:00TTC Ostrava-Poruba BTJ Frenštát pod Radhoštěm 
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol KateřinkyTJ Slavoj Český Těšín 
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Ropice 
313. 10. 2019 10:00Orel PaskovSK - SVINOV C 
313. 10. 2019 10:00TTC VendryněSK - SVINOV B 
426. 10. 2019 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmSK - SVINOV B 
426. 10. 2019 17:00ST KozloviceSK - SVINOV C 
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol RopiceOrel Paskov 
426. 10. 2019 17:00TJ Slavoj Český TěšínTTC Vendryně 
426. 10. 2019 17:00TTC Siko Orlová DTJ Sokol Kateřinky 
426. 10. 2019 10:00TTC Ostrava-Poruba BTJ Sokol Hrabůvka 
527. 10. 2019 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmSK - SVINOV C 
527. 10. 2019 10:00ST KozloviceSK - SVINOV B 
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol RopiceTTC Vendryně 
527. 10. 2019 10:00TJ Slavoj Český TěšínOrel Paskov 
527. 10. 2019 10:00TTC Siko Orlová DTJ Sokol Hrabůvka 
527. 10. 2019 14:00TTC Ostrava-Poruba BTJ Sokol Kateřinky 
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol KateřinkyTJ Frenštát pod Radhoštěm 
609. 11. 2019 10:00TJ Sokol HrabůvkaST Kozlovice 
609. 11. 2019 17:00Orel PaskovTTC Siko Orlová D 
609. 11. 2019 18:00TTC VendryněTTC Ostrava-Poruba B 
609. 11. 2019 17:00SK - SVINOV BTJ Sokol Ropice 
609. 11. 2019 17:00SK - SVINOV CTJ Slavoj Český Těšín 
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol KateřinkyST Kozlovice 
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Frenštát pod Radhoštěm 
710. 11. 2019 10:00Orel PaskovTTC Ostrava-Poruba B 
710. 11. 2019 10:00TTC VendryněTTC Siko Orlová D 
710. 11. 2019 14:00SK - SVINOV BTJ Slavoj Český Těšín 
710. 11. 2019 14:00SK - SVINOV CTJ Sokol Ropice 
823. 11. 2019 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Sokol Ropice 
823. 11. 2019 17:00ST KozloviceTJ Slavoj Český Těšín 
823. 11. 2019 17:00TTC Siko Orlová DSK - SVINOV B 
823. 11. 2019 10:00TTC Ostrava-Poruba BSK - SVINOV C 
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol KateřinkyOrel Paskov 
823. 11. 2019 10:00TJ Sokol HrabůvkaTTC Vendryně 
924. 11. 2019 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Slavoj Český Těšín 
924. 11. 2019 10:00ST KozloviceTJ Sokol Ropice 
924. 11. 2019 10:00TTC Siko Orlová DSK - SVINOV C 
924. 11. 2019 14:00TTC Ostrava-Poruba BSK - SVINOV B 
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol KateřinkyTTC Vendryně 
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol HrabůvkaOrel Paskov 
1007. 12. 2019 17:00Orel PaskovTJ Frenštát pod Radhoštěm 
1007. 12. 2019 17:00TTC VendryněST Kozlovice 
1007. 12. 2019 17:00SK - SVINOV BTJ Sokol Kateřinky 
1007. 12. 2019 17:00SK - SVINOV CTJ Sokol Hrabůvka 
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol RopiceTTC Siko Orlová D 
1007. 12. 2019 17:00TJ Slavoj Český TěšínTTC Ostrava-Poruba B 
1108. 12. 2019 10:00Orel PaskovST Kozlovice 
1108. 12. 2019 10:00TTC VendryněTJ Frenštát pod Radhoštěm 
1108. 12. 2019 14:00SK - SVINOV BTJ Sokol Hrabůvka 
1108. 12. 2019 14:00SK - SVINOV CTJ Sokol Kateřinky 
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol RopiceTTC Ostrava-Poruba B 
1108. 12. 2019 10:00TJ Slavoj Český TěšínTTC Siko Orlová D 
1211. 01. 2020 10:00TTC Ostrava-Poruba BTTC Siko Orlová D 
1211. 01. 2020 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Kateřinky 
1211. 01. 2020 18:00TTC VendryněOrel Paskov 
1223. 09. 2019 18:00SK - SVINOV CSK - SVINOV B
do 28.09.
1211. 01. 2020 17:00TJ Slavoj Český TěšínTJ Sokol Ropice 
1211. 01. 2020 17:00ST KozloviceTJ Frenštát pod Radhoštěm 
1325. 01. 2020 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTTC Siko Orlová D 
1325. 01. 2020 17:00ST KozloviceTTC Ostrava-Poruba B 
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Kateřinky 
1325. 01. 2020 17:00TJ Slavoj Český TěšínTJ Sokol Hrabůvka 
1325. 01. 2020 17:00SK - SVINOV BOrel Paskov 
1325. 01. 2020 17:00SK - SVINOV CTTC Vendryně 
1426. 01. 2020 10:00ST KozloviceTTC Siko Orlová D 
1426. 01. 2020 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTTC Ostrava-Poruba B 
1426. 01. 2020 10:00TJ Slavoj Český TěšínTJ Sokol Kateřinky 
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Hrabůvka 
1426. 01. 2020 14:00SK - SVINOV COrel Paskov 
1426. 01. 2020 14:00SK - SVINOV BTTC Vendryně 
1508. 02. 2020 17:00SK - SVINOV BTJ Frenštát pod Radhoštěm 
1508. 02. 2020 17:00SK - SVINOV CST Kozlovice 
1508. 02. 2020 17:00Orel PaskovTJ Sokol Ropice 
1508. 02. 2020 18:00TTC VendryněTJ Slavoj Český Těšín 
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol KateřinkyTTC Siko Orlová D 
1508. 02. 2020 10:00TJ Sokol HrabůvkaTTC Ostrava-Poruba B 
1609. 02. 2020 14:00SK - SVINOV CTJ Frenštát pod Radhoštěm 
1609. 02. 2020 14:00SK - SVINOV BST Kozlovice 
1609. 02. 2020 10:00TTC VendryněTJ Sokol Ropice 
1609. 02. 2020 10:00Orel PaskovTJ Slavoj Český Těšín 
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol HrabůvkaTTC Siko Orlová D 
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol KateřinkyTTC Ostrava-Poruba B 
1722. 02. 2020 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Sokol Kateřinky 
1722. 02. 2020 17:00ST KozloviceTJ Sokol Hrabůvka 
1722. 02. 2020 17:00TTC Siko Orlová DOrel Paskov 
1722. 02. 2020 10:00TTC Ostrava-Poruba BTTC Vendryně 
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol RopiceSK - SVINOV B 
1722. 02. 2020 17:00TJ Slavoj Český TěšínSK - SVINOV C 
1823. 02. 2020 10:00ST KozloviceTJ Sokol Kateřinky 
1823. 02. 2020 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Sokol Hrabůvka 
1823. 02. 2020 14:00TTC Ostrava-Poruba BOrel Paskov 
1823. 02. 2020 10:00TTC Siko Orlová DTTC Vendryně 
1823. 02. 2020 10:00TJ Slavoj Český TěšínSK - SVINOV B 
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol RopiceSK - SVINOV C 
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol RopiceTJ Frenštát pod Radhoštěm 
1907. 03. 2020 17:00TJ Slavoj Český TěšínST Kozlovice 
1907. 03. 2020 17:00SK - SVINOV BTTC Siko Orlová D 
1907. 03. 2020 17:00SK - SVINOV CTTC Ostrava-Poruba B 
1907. 03. 2020 17:00Orel PaskovTJ Sokol Kateřinky 
1907. 03. 2020 18:00TTC VendryněTJ Sokol Hrabůvka 
2008. 03. 2020 10:00TJ Slavoj Český TěšínTJ Frenštát pod Radhoštěm 
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol RopiceST Kozlovice 
2008. 03. 2020 14:00SK - SVINOV CTTC Siko Orlová D 
2008. 03. 2020 14:00SK - SVINOV BTTC Ostrava-Poruba B 
2008. 03. 2020 10:00TTC VendryněTJ Sokol Kateřinky 
2008. 03. 2020 10:00Orel PaskovTJ Sokol Hrabůvka 
2121. 03. 2020 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmOrel Paskov 
2121. 03. 2020 17:00ST KozloviceTTC Vendryně 
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol KateřinkySK - SVINOV B 
2121. 03. 2020 10:00TJ Sokol HrabůvkaSK - SVINOV C 
2121. 03. 2020 17:00TTC Siko Orlová DTJ Sokol Ropice 
2121. 03. 2020 10:00TTC Ostrava-Poruba BTJ Slavoj Český Těšín 
2222. 03. 2020 10:00ST KozloviceOrel Paskov 
2222. 03. 2020 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTTC Vendryně 
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol HrabůvkaSK - SVINOV B 
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol KateřinkySK - SVINOV C 
2222. 03. 2020 14:00TTC Ostrava-Poruba BTJ Sokol Ropice 
2222. 03. 2020 10:00TTC Siko Orlová DTJ Slavoj Český Těšín 
Krajská soutěž II. třídy sk. A
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Skalice 
128. 09. 2019 17:00TJ MořkovKST NOVÝ JIČÍN C 
128. 09. 2019 10:00TJ Sokol Brušperk CTJ Frenštát pod Radhoštěm B 
128. 09. 2019 18:00TJ TŽ Třinec BSSK Komorní Lhotka 
128. 09. 2019 14:00TJ Sokol Ropice BTJ Slavoj Český Těšín B 
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Brušperk BSK Stolní tenis Pstruží B 
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Brušperk B 
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol SkaliceSK Stolní tenis Pstruží B 
212. 10. 2019 17:00TJ MořkovTJ Sokol Ropice B 
212. 10. 2019 17:00KST NOVÝ JIČÍN CTJ Slavoj Český Těšín B 
212. 10. 2019 10:00TJ Sokol Brušperk CTJ TŽ Třinec B 
212. 10. 2019 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSSK Komorní Lhotka 
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol PříborSK Stolní tenis Pstruží B 
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol SkaliceTJ Sokol Brušperk B 
313. 10. 2019 11:00TJ MořkovTJ Slavoj Český Těšín B 
313. 10. 2019 14:00KST NOVÝ JIČÍN CTJ Sokol Ropice B 
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol Brušperk CSSK Komorní Lhotka 
313. 10. 2019 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ TŽ Třinec B 
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ TŽ Třinec B 
426. 10. 2019 17:00SK Stolní tenis Pstruží BSSK Komorní Lhotka 
426. 10. 2019 14:00TJ Sokol Ropice BTJ Sokol Brušperk C 
426. 10. 2019 14:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Frenštát pod Radhoštěm B 
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol PříborTJ Mořkov 
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol SkaliceKST NOVÝ JIČÍN C 
527. 10. 2019 13:00TJ Sokol Brušperk BSSK Komorní Lhotka 
527. 10. 2019 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ TŽ Třinec B 
527. 10. 2019 13:00TJ Sokol Ropice BTJ Frenštát pod Radhoštěm B
zzu
527. 10. 2019 13:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Sokol Brušperk C 
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol PříborKST NOVÝ JIČÍN C 
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol SkaliceTJ Mořkov 
609. 11. 2019 17:00TJ MořkovTJ Sokol Brušperk B 
609. 11. 2019 17:00KST NOVÝ JIČÍN CSK Stolní tenis Pstruží B 
609. 11. 2019 10:00TJ Sokol Brušperk CTJ Sokol Příbor 
609. 11. 2019 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Sokol Skalice 
609. 11. 2019 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Ropice B 
609. 11. 2019 17:00SSK Komorní LhotkaTJ Slavoj Český Těšín B 
710. 11. 2019 11:00TJ MořkovSK Stolní tenis Pstruží B 
710. 11. 2019 14:00KST NOVÝ JIČÍN CTJ Sokol Brušperk B 
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol Brušperk CTJ Sokol Skalice 
710. 11. 2019 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Sokol Příbor 
710. 11. 2019 14:00TJ TŽ Třinec BTJ Slavoj Český Těšín B 
710. 11. 2019 10:00SSK Komorní LhotkaTJ Sokol Ropice B 
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Ropice B 
823. 11. 2019 17:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Slavoj Český Těšín B 
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol PříborTJ TŽ Třinec B 
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol SkaliceSSK Komorní Lhotka 
823. 11. 2019 17:00TJ MořkovTJ Sokol Brušperk C 
823. 11. 2019 17:00KST NOVÝ JIČÍN CTJ Frenštát pod Radhoštěm B 
924. 11. 2019 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ Slavoj Český Těšín B 
924. 11. 2019 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Ropice B 
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol PříborSSK Komorní Lhotka 
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol SkaliceTJ TŽ Třinec B 
924. 11. 2019 11:00TJ MořkovTJ Frenštát pod Radhoštěm B 
924. 11. 2019 14:00KST NOVÝ JIČÍN CTJ Sokol Brušperk C 
1007. 12. 2019 10:00TJ Sokol Brušperk CTJ Sokol Brušperk B 
1007. 12. 2019 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSK Stolní tenis Pstruží B 
1007. 12. 2019 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Mořkov 
1007. 12. 2019 17:00SSK Komorní LhotkaKST NOVÝ JIČÍN C 
1007. 12. 2019 14:00TJ Sokol Ropice BTJ Sokol Příbor 
1007. 12. 2019 14:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Sokol Skalice 
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Brušperk CSK Stolní tenis Pstruží B 
1108. 12. 2019 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Sokol Brušperk B 
1108. 12. 2019 14:00TJ TŽ Třinec BKST NOVÝ JIČÍN C 
1108. 12. 2019 10:00SSK Komorní LhotkaTJ Mořkov 
1108. 12. 2019 13:00TJ Sokol Ropice BTJ Sokol Skalice
zzu
1108. 12. 2019 13:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Sokol Příbor 
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol SkaliceTJ Sokol Příbor 
1211. 01. 2020 17:00KST NOVÝ JIČÍN CTJ Mořkov 
1211. 01. 2020 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Sokol Brušperk C 
1211. 01. 2020 17:00SSK Komorní LhotkaTJ TŽ Třinec B 
1211. 01. 2020 14:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Sokol Ropice B 
1211. 01. 2020 17:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Brušperk B 
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Příbor 
1325. 01. 2020 17:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Skalice 
1325. 01. 2020 14:00TJ Sokol Ropice BTJ Mořkov 
1325. 01. 2020 14:00TJ Slavoj Český Těšín BKST NOVÝ JIČÍN C 
1325. 01. 2020 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Brušperk C 
1325. 01. 2020 17:00SSK Komorní LhotkaTJ Frenštát pod Radhoštěm B 
1426. 01. 2020 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Příbor 
1426. 01. 2020 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Skalice 
1426. 01. 2020 13:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Mořkov 
1426. 01. 2020 13:00TJ Sokol Ropice BKST NOVÝ JIČÍN C
zzu
1426. 01. 2020 10:00SSK Komorní LhotkaTJ Sokol Brušperk C 
1426. 01. 2020 14:00TJ TŽ Třinec BTJ Frenštát pod Radhoštěm B 
1508. 02. 2020 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Brušperk B 
1508. 02. 2020 17:00SSK Komorní LhotkaSK Stolní tenis Pstruží B 
1508. 02. 2020 10:00TJ Sokol Brušperk CTJ Sokol Ropice B 
1508. 02. 2020 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Slavoj Český Těšín B 
1508. 02. 2020 17:00TJ MořkovTJ Sokol Příbor 
1508. 02. 2020 17:00KST NOVÝ JIČÍN CTJ Sokol Skalice 
1609. 02. 2020 10:00SSK Komorní LhotkaTJ Sokol Brušperk B 
1609. 02. 2020 14:00TJ TŽ Třinec BSK Stolní tenis Pstruží B 
1609. 02. 2020 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Sokol Ropice B 
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol Brušperk CTJ Slavoj Český Těšín B 
1609. 02. 2020 14:00KST NOVÝ JIČÍN CTJ Sokol Příbor 
1609. 02. 2020 11:00TJ MořkovTJ Sokol Skalice 
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Mořkov 
1722. 02. 2020 17:00SK Stolní tenis Pstruží BKST NOVÝ JIČÍN C 
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Brušperk C 
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol SkaliceTJ Frenštát pod Radhoštěm B 
1722. 02. 2020 14:00TJ Sokol Ropice BTJ TŽ Třinec B 
1722. 02. 2020 14:00TJ Slavoj Český Těšín BSSK Komorní Lhotka 
1823. 02. 2020 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Mořkov 
1823. 02. 2020 13:00TJ Sokol Brušperk BKST NOVÝ JIČÍN C 
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol SkaliceTJ Sokol Brušperk C 
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol PříborTJ Frenštát pod Radhoštěm B 
1823. 02. 2020 13:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ TŽ Třinec B 
1823. 02. 2020 13:00TJ Sokol Ropice BSSK Komorní Lhotka
zzu
1907. 03. 2020 14:00TJ Sokol Ropice BTJ Sokol Brušperk B 
1907. 03. 2020 14:00TJ Slavoj Český Těšín BSK Stolní tenis Pstruží B 
1907. 03. 2020 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Příbor 
1907. 03. 2020 17:00SSK Komorní LhotkaTJ Sokol Skalice 
1907. 03. 2020 10:00TJ Sokol Brušperk CTJ Mořkov 
1907. 03. 2020 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BKST NOVÝ JIČÍN C 
2008. 03. 2020 13:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Sokol Brušperk B 
2008. 03. 2020 13:00TJ Sokol Ropice BSK Stolní tenis Pstruží B
zzu
2008. 03. 2020 10:00SSK Komorní LhotkaTJ Sokol Příbor 
2008. 03. 2020 14:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Skalice 
2008. 03. 2020 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Mořkov 
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Brušperk CKST NOVÝ JIČÍN C 
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Brušperk C 
2121. 03. 2020 17:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Frenštát pod Radhoštěm B 
2121. 03. 2020 17:00TJ MořkovTJ TŽ Třinec B 
2121. 03. 2020 17:00KST NOVÝ JIČÍN CSSK Komorní Lhotka 
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Ropice B 
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol SkaliceTJ Slavoj Český Těšín B 
2222. 03. 2020 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Brušperk C 
2222. 03. 2020 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ Frenštát pod Radhoštěm B 
2222. 03. 2020 14:00KST NOVÝ JIČÍN CTJ TŽ Třinec B 
2222. 03. 2020 11:00TJ MořkovSSK Komorní Lhotka 
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol SkaliceTJ Sokol Ropice B 
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol PříborTJ Slavoj Český Těšín B 
Krajská soutěž II. třídy sk. B
128. 09. 2019 17:00KST DarkoviceTTC Hať 
128. 09. 2019 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov CSKST Baník Havířov E 
128. 09. 2019 17:00TTC Bolatice BVSK VŠB-TU Ostrava 
128. 09. 2019 14:00KLUBsten KarvináTJ Sokol Záblatí 
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Nová BěláTJ ODRY B 
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceSK Slavia Orlová B 
212. 10. 2019 17:00KST DarkoviceTJ Sokol Radvanice-Bartovice 
212. 10. 2019 17:00TTC HaťSK Slavia Orlová B 
212. 10. 2019 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov CTJ Sokol Nová Bělá 
212. 10. 2019 10:00SKST Baník Havířov ETJ ODRY B 
212. 10. 2019 17:00TTC Bolatice BKLUBsten Karviná 
212. 10. 2019 17:00VSK VŠB-TU OstravaTJ Sokol Záblatí 
313. 10. 2019 10:00KST DarkoviceSK Slavia Orlová B 
313. 10. 2019 10:00TTC HaťTJ Sokol Radvanice-Bartovice 
313. 10. 2019 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov CTJ ODRY B 
313. 10. 2019 14:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Nová Bělá 
313. 10. 2019 10:00TTC Bolatice BTJ Sokol Záblatí 
313. 10. 2019 10:00VSK VŠB-TU OstravaKLUBsten Karviná 
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceKLUBsten Karviná 
426. 10. 2019 17:00SK Slavia Orlová BTJ Sokol Záblatí 
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Nová BěláTTC Bolatice B 
426. 10. 2019 17:00TJ ODRY BVSK VŠB-TU Ostrava 
426. 10. 2019 17:00KST DarkoviceTTC MG Odra GAS Vratimov C 
426. 10. 2019 17:00TTC HaťSKST Baník Havířov E 
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Sokol Záblatí 
527. 10. 2019 10:00SK Slavia Orlová BKLUBsten Karviná 
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Nová BěláVSK VŠB-TU Ostrava 
527. 10. 2019 10:00TJ ODRY BTTC Bolatice B 
527. 10. 2019 10:00KST DarkoviceSKST Baník Havířov E 
527. 10. 2019 10:00TTC HaťTTC MG Odra GAS Vratimov C 
609. 11. 2019 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov CTJ Sokol Radvanice-Bartovice 
609. 11. 2019 10:00SKST Baník Havířov ESK Slavia Orlová B 
609. 11. 2019 17:00TTC Bolatice BKST Darkovice 
609. 11. 2019 17:00VSK VŠB-TU OstravaTTC Hať 
609. 11. 2019 14:00KLUBsten KarvináTJ Sokol Nová Bělá 
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol ZáblatíTJ ODRY B 
710. 11. 2019 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov CSK Slavia Orlová B 
710. 11. 2019 14:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Radvanice-Bartovice 
710. 11. 2019 10:00TTC Bolatice BTTC Hať 
710. 11. 2019 10:00VSK VŠB-TU OstravaKST Darkovice 
708. 11. 2019 18:00KLUBsten KarvináTJ ODRY B 
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol ZáblatíTJ Sokol Nová Bělá 
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Sokol Nová Bělá 
823. 11. 2019 17:00SK Slavia Orlová BTJ ODRY B 
823. 11. 2019 17:00KST DarkoviceKLUBsten Karviná 
823. 11. 2019 17:00TTC HaťTJ Sokol Záblatí 
823. 11. 2019 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov CTTC Bolatice B 
823. 11. 2019 10:00SKST Baník Havířov EVSK VŠB-TU Ostrava 
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ ODRY B 
924. 11. 2019 10:00SK Slavia Orlová BTJ Sokol Nová Bělá 
924. 11. 2019 10:00KST DarkoviceTJ Sokol Záblatí 
924. 11. 2019 10:00TTC HaťKLUBsten Karviná 
924. 11. 2019 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov CVSK VŠB-TU Ostrava 
924. 11. 2019 14:00SKST Baník Havířov ETTC Bolatice B 
1007. 12. 2019 17:00TTC Bolatice BTJ Sokol Radvanice-Bartovice 
1007. 12. 2019 17:00VSK VŠB-TU OstravaSK Slavia Orlová B 
1007. 12. 2019 14:00KLUBsten KarvináTTC MG Odra GAS Vratimov C 
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol ZáblatíSKST Baník Havířov E 
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Nová BěláKST Darkovice 
1007. 12. 2019 17:00TJ ODRY BTTC Hať 
1108. 12. 2019 10:00TTC Bolatice BSK Slavia Orlová B 
1108. 12. 2019 10:00VSK VŠB-TU OstravaTJ Sokol Radvanice-Bartovice 
1106. 12. 2019 18:00KLUBsten KarvináSKST Baník Havířov E 
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol ZáblatíTTC MG Odra GAS Vratimov C 
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Nová BěláTTC Hať 
1108. 12. 2019 10:00TJ ODRY BKST Darkovice 
1211. 01. 2020 17:00TTC HaťKST Darkovice 
1211. 01. 2020 10:00SKST Baník Havířov ETTC MG Odra GAS Vratimov C 
1211. 01. 2020 17:00VSK VŠB-TU OstravaTTC Bolatice B 
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol ZáblatíKLUBsten Karviná 
1211. 01. 2020 17:00TJ ODRY BTJ Sokol Nová Bělá 
1211. 01. 2020 17:00SK Slavia Orlová BTJ Sokol Radvanice-Bartovice 
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceKST Darkovice 
1325. 01. 2020 17:00SK Slavia Orlová BTTC Hať 
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Nová BěláTTC MG Odra GAS Vratimov C 
1325. 01. 2020 17:00TJ ODRY BSKST Baník Havířov E 
1325. 01. 2020 14:00KLUBsten KarvináTTC Bolatice B 
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol ZáblatíVSK VŠB-TU Ostrava 
1426. 01. 2020 10:00SK Slavia Orlová BKST Darkovice 
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTTC Hať 
1426. 01. 2020 10:00TJ ODRY BTTC MG Odra GAS Vratimov C 
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Nová BěláSKST Baník Havířov E 
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol ZáblatíTTC Bolatice B 
1424. 01. 2020 18:00KLUBsten KarvináVSK VŠB-TU Ostrava 
1508. 02. 2020 14:00KLUBsten KarvináTJ Sokol Radvanice-Bartovice 
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol ZáblatíSK Slavia Orlová B 
1508. 02. 2020 17:00TTC Bolatice BTJ Sokol Nová Bělá 
1508. 02. 2020 17:00VSK VŠB-TU OstravaTJ ODRY B 
1508. 02. 2020 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov CKST Darkovice 
1508. 02. 2020 10:00SKST Baník Havířov ETTC Hať 
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol ZáblatíTJ Sokol Radvanice-Bartovice 
1607. 02. 2020 18:00KLUBsten KarvináSK Slavia Orlová B 
1609. 02. 2020 10:00VSK VŠB-TU OstravaTJ Sokol Nová Bělá 
1609. 02. 2020 10:00TTC Bolatice BTJ ODRY B 
1609. 02. 2020 14:00SKST Baník Havířov EKST Darkovice 
1609. 02. 2020 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov CTTC Hať 
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTTC MG Odra GAS Vratimov C 
1722. 02. 2020 17:00SK Slavia Orlová BSKST Baník Havířov E 
1722. 02. 2020 17:00KST DarkoviceTTC Bolatice B 
1722. 02. 2020 17:00TTC HaťVSK VŠB-TU Ostrava 
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Nová BěláKLUBsten Karviná 
1722. 02. 2020 17:00TJ ODRY BTJ Sokol Záblatí 
1823. 02. 2020 10:00SK Slavia Orlová BTTC MG Odra GAS Vratimov C 
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceSKST Baník Havířov E 
1823. 02. 2020 10:00TTC HaťTTC Bolatice B 
1823. 02. 2020 10:00KST DarkoviceVSK VŠB-TU Ostrava 
1823. 02. 2020 10:00TJ ODRY BKLUBsten Karviná 
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Nová BěláTJ Sokol Záblatí 
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Nová BěláTJ Sokol Radvanice-Bartovice 
1907. 03. 2020 17:00TJ ODRY BSK Slavia Orlová B 
1907. 03. 2020 14:00KLUBsten KarvináKST Darkovice 
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol ZáblatíTTC Hať 
1907. 03. 2020 17:00TTC Bolatice BTTC MG Odra GAS Vratimov C 
1907. 03. 2020 17:00VSK VŠB-TU OstravaSKST Baník Havířov E 
2008. 03. 2020 10:00TJ ODRY BTJ Sokol Radvanice-Bartovice 
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Nová BěláSK Slavia Orlová B 
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol ZáblatíKST Darkovice 
2006. 03. 2020 18:00KLUBsten KarvináTTC Hať 
2008. 03. 2020 10:00VSK VŠB-TU OstravaTTC MG Odra GAS Vratimov C 
2008. 03. 2020 10:00TTC Bolatice BSKST Baník Havířov E 
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTTC Bolatice B 
2121. 03. 2020 17:00SK Slavia Orlová BVSK VŠB-TU Ostrava 
2121. 03. 2020 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov CKLUBsten Karviná 
2121. 03. 2020 10:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Záblatí 
2121. 03. 2020 17:00KST DarkoviceTJ Sokol Nová Bělá 
2121. 03. 2020 17:00TTC HaťTJ ODRY B 
2222. 03. 2020 10:00SK Slavia Orlová BTTC Bolatice B 
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceVSK VŠB-TU Ostrava 
2222. 03. 2020 14:00SKST Baník Havířov EKLUBsten Karviná 
2222. 03. 2020 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov CTJ Sokol Záblatí 
2222. 03. 2020 10:00TTC HaťTJ Sokol Nová Bělá 
2222. 03. 2020 10:00KST DarkoviceTJ ODRY B 
Divize žen
126. 10. 2019 10:00CDU SPORT - ST OSTRAVA BSK Frýdlant nad Ostravicí
126. 10. 2019 10:00TJ Sokol Děhylov BTJ Frenštát pod Radhoštěm
226. 10. 2019 14:00CDU SPORT - ST OSTRAVA BTJ Frenštát pod Radhoštěm
226. 10. 2019 14:00TJ Sokol Děhylov BSK Frýdlant nad Ostravicí
327. 10. 2019 14:00CDU SPORT - ST OSTRAVA BTJ Sokol Děhylov B
327. 10. 2019 14:00SK Frýdlant nad OstravicíTJ Frenštát pod Radhoštěm
414. 12. 2019 10:00SK Frýdlant nad OstravicíCDU SPORT - ST OSTRAVA B
414. 12. 2019 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Sokol Děhylov B
514. 12. 2019 14:00TJ Frenštát pod RadhoštěmCDU SPORT - ST OSTRAVA B
514. 12. 2019 14:00SK Frýdlant nad OstravicíTJ Sokol Děhylov B
615. 12. 2019 14:00TJ Sokol Děhylov BCDU SPORT - ST OSTRAVA B
615. 12. 2019 14:00TJ Frenštát pod RadhoštěmSK Frýdlant nad Ostravicí
708. 02. 2020 10:00CDU SPORT - ST OSTRAVA BSK Frýdlant nad Ostravicí
708. 02. 2020 10:00TJ Sokol Děhylov BTJ Frenštát pod Radhoštěm
808. 02. 2020 14:00CDU SPORT - ST OSTRAVA BTJ Frenštát pod Radhoštěm
808. 02. 2020 14:00TJ Sokol Děhylov BSK Frýdlant nad Ostravicí
909. 02. 2020 14:00CDU SPORT - ST OSTRAVA BTJ Sokol Děhylov B
909. 02. 2020 14:00SK Frýdlant nad OstravicíTJ Frenštát pod Radhoštěm
1004. 04. 2020 10:00SK Frýdlant nad OstravicíCDU SPORT - ST OSTRAVA B
1004. 04. 2020 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Sokol Děhylov B
1104. 04. 2020 14:00TJ Frenštát pod RadhoštěmCDU SPORT - ST OSTRAVA B
1104. 04. 2020 14:00SK Frýdlant nad OstravicíTJ Sokol Děhylov B
1205. 04. 2020 14:00TJ Sokol Děhylov BCDU SPORT - ST OSTRAVA B
1205. 04. 2020 14:00TJ Frenštát pod RadhoštěmSK Frýdlant nad Ostravicí

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy