Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize, muži
128. 09. 2019 17:00TJ HolešovTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. A
128. 09. 2019 17:00TJ Fryšták, z.s.TJ Nivnice A
128. 09. 2019 17:00KST Dolní Němčí ATJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
128. 09. 2019 17:00ST AMON Kunovice z.s. ATJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. A
128. 09. 2019 17:00Orel Zlín ATJ DDM Valašské Meziříčí B
128. 09. 2019 17:00TJ Jiskra Otrokovice ,,A"Sportovní kluby Slavičín, z.s.
212. 10. 2019 17:00TJ HolešovTJ Jiskra Otrokovice ,,A"
212. 10. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. ASportovní kluby Slavičín, z.s.
212. 10. 2019 17:00TJ Fryšták, z.s.Orel Zlín A
212. 10. 2019 17:00TJ Nivnice ATJ DDM Valašské Meziříčí B
212. 10. 2019 17:00KST Dolní Němčí AST AMON Kunovice z.s. A
212. 10. 2019 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolekTJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. A
313. 10. 2019 11:00TJ HolešovSportovní kluby Slavičín, z.s.
313. 10. 2019 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. ATJ Jiskra Otrokovice ,,A"
313. 10. 2019 10:30TJ Fryšták, z.s.TJ DDM Valašské Meziříčí B
313. 10. 2019 11:00TJ Nivnice AOrel Zlín A
313. 10. 2019 11:00KST Dolní Němčí ATJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. A
313. 10. 2019 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolekST AMON Kunovice z.s. A
426. 10. 2019 17:00TJ Jiskra Otrokovice ,,A"ST AMON Kunovice z.s. A
426. 10. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s.TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. A
426. 10. 2019 17:00Orel Zlín AKST Dolní Němčí A
426. 10. 2019 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
426. 10. 2019 17:00TJ HolešovTJ Fryšták, z.s.
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. ATJ Nivnice A
527. 10. 2019 10:00TJ Jiskra Otrokovice ,,A"TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. A
527. 10. 2019 10:00Sportovní kluby Slavičín, z.s.ST AMON Kunovice z.s. A
527. 10. 2019 11:00Orel Zlín ATJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
527. 10. 2019 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Dolní Němčí A
527. 10. 2019 11:00TJ HolešovTJ Nivnice A
527. 10. 2019 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. ATJ Fryšták, z.s.
609. 11. 2019 17:00TJ Fryšták, z.s.TJ Jiskra Otrokovice ,,A"
609. 11. 2019 17:00TJ Nivnice ASportovní kluby Slavičín, z.s.
609. 11. 2019 17:00KST Dolní Němčí ATJ Holešov
609. 11. 2019 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolekTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. A
609. 11. 2019 17:00ST AMON Kunovice z.s. AOrel Zlín A
609. 11. 2019 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. ATJ DDM Valašské Meziříčí B
710. 11. 2019 10:30TJ Fryšták, z.s.Sportovní kluby Slavičín, z.s.
710. 11. 2019 11:00TJ Nivnice ATJ Jiskra Otrokovice ,,A"
710. 11. 2019 11:00KST Dolní Němčí ATJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. A
710. 11. 2019 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolekTJ Holešov
710. 11. 2019 10:30ST AMON Kunovice z.s. ATJ DDM Valašské Meziříčí B
710. 11. 2019 11:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. AOrel Zlín A
823. 11. 2019 17:00TJ Jiskra Otrokovice ,,A"Orel Zlín A
823. 11. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s.TJ DDM Valašské Meziříčí B
823. 11. 2019 17:00TJ HolešovST AMON Kunovice z.s. A
823. 11. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. ATJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. A
823. 11. 2019 17:00TJ Fryšták, z.s.KST Dolní Němčí A
823. 11. 2019 17:00TJ Nivnice ATJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
924. 11. 2019 10:00TJ Jiskra Otrokovice ,,A"TJ DDM Valašské Meziříčí B
924. 11. 2019 10:00Sportovní kluby Slavičín, z.s.Orel Zlín A
924. 11. 2019 11:00TJ HolešovTJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. A
924. 11. 2019 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. AST AMON Kunovice z.s. A
924. 11. 2019 10:30TJ Fryšták, z.s.TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
924. 11. 2019 11:00TJ Nivnice AKST Dolní Němčí A
1007. 12. 2019 17:00KST Dolní Němčí ATJ Jiskra Otrokovice ,,A"
1007. 12. 2019 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolekSportovní kluby Slavičín, z.s.
1007. 12. 2019 17:00ST AMON Kunovice z.s. ATJ Fryšták, z.s.
1007. 12. 2019 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. ATJ Nivnice A
1007. 12. 2019 17:00Orel Zlín ATJ Holešov
1007. 12. 2019 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. A
1108. 12. 2019 11:00KST Dolní Němčí ASportovní kluby Slavičín, z.s.
1108. 12. 2019 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolekTJ Jiskra Otrokovice ,,A"
1108. 12. 2019 10:30ST AMON Kunovice z.s. ATJ Nivnice A
1108. 12. 2019 11:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. ATJ Fryšták, z.s.
1108. 12. 2019 11:00Orel Zlín ATJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. A
1108. 12. 2019 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Holešov
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. ATJ Holešov
1211. 01. 2020 17:00TJ Nivnice ATJ Fryšták, z.s.
1211. 01. 2020 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolekKST Dolní Němčí A
1211. 01. 2020 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. AST AMON Kunovice z.s. A
1211. 01. 2020 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BOrel Zlín A
1211. 01. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s.TJ Jiskra Otrokovice ,,A"
1325. 01. 2020 17:00TJ Jiskra Otrokovice ,,A"TJ Holešov
1325. 01. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. A
1325. 01. 2020 17:00Orel Zlín ATJ Fryšták, z.s.
1325. 01. 2020 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Nivnice A
1325. 01. 2020 17:00ST AMON Kunovice z.s. AKST Dolní Němčí A
1325. 01. 2020 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. ATJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
1426. 01. 2020 10:00Sportovní kluby Slavičín, z.s.TJ Holešov
1426. 01. 2020 10:00TJ Jiskra Otrokovice ,,A"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. A
1426. 01. 2020 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Fryšták, z.s.
1426. 01. 2020 11:00Orel Zlín ATJ Nivnice A
1426. 01. 2020 11:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. AKST Dolní Němčí A
1426. 01. 2020 10:30ST AMON Kunovice z.s. ATJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
1508. 02. 2020 17:00ST AMON Kunovice z.s. ATJ Jiskra Otrokovice ,,A"
1508. 02. 2020 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. ASportovní kluby Slavičín, z.s.
1508. 02. 2020 17:00KST Dolní Němčí AOrel Zlín A
1508. 02. 2020 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolekTJ DDM Valašské Meziříčí B
1508. 02. 2020 17:00TJ Fryšták, z.s.TJ Holešov
1508. 02. 2020 17:00TJ Nivnice ATJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. A
1609. 02. 2020 11:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. ATJ Jiskra Otrokovice ,,A"
1609. 02. 2020 10:30ST AMON Kunovice z.s. ASportovní kluby Slavičín, z.s.
1609. 02. 2020 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolekOrel Zlín A
1609. 02. 2020 11:00KST Dolní Němčí ATJ DDM Valašské Meziříčí B
1609. 02. 2020 11:00TJ Nivnice ATJ Holešov
1609. 02. 2020 10:30TJ Fryšták, z.s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. A
1722. 02. 2020 17:00TJ Jiskra Otrokovice ,,A"TJ Fryšták, z.s.
1722. 02. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s.TJ Nivnice A
1722. 02. 2020 17:00TJ HolešovKST Dolní Němčí A
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. ATJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
1722. 02. 2020 17:00Orel Zlín AST AMON Kunovice z.s. A
1722. 02. 2020 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. A
1823. 02. 2020 10:00Sportovní kluby Slavičín, z.s.TJ Fryšták, z.s.
1823. 02. 2020 10:00TJ Jiskra Otrokovice ,,A"TJ Nivnice A
1823. 02. 2020 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. AKST Dolní Němčí A
1823. 02. 2020 11:00TJ HolešovTJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
1823. 02. 2020 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BST AMON Kunovice z.s. A
1823. 02. 2020 11:00Orel Zlín ATJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. A
1907. 03. 2020 17:00Orel Zlín ATJ Jiskra Otrokovice ,,A"
1907. 03. 2020 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BSportovní kluby Slavičín, z.s.
1907. 03. 2020 17:00ST AMON Kunovice z.s. ATJ Holešov
1907. 03. 2020 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. ATJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. A
1907. 03. 2020 17:00KST Dolní Němčí ATJ Fryšták, z.s.
1907. 03. 2020 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolekTJ Nivnice A
2008. 03. 2020 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice ,,A"
2008. 03. 2020 11:00Orel Zlín ASportovní kluby Slavičín, z.s.
2008. 03. 2020 11:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. ATJ Holešov
2008. 03. 2020 10:30ST AMON Kunovice z.s. ATJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. A
2008. 03. 2020 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolekTJ Fryšták, z.s.
2008. 03. 2020 11:00KST Dolní Němčí ATJ Nivnice A
2121. 03. 2020 17:00TJ Jiskra Otrokovice ,,A"KST Dolní Němčí A
2121. 03. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s.TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
2121. 03. 2020 17:00TJ Fryšták, z.s.ST AMON Kunovice z.s. A
2121. 03. 2020 17:00TJ Nivnice ATJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. A
2121. 03. 2020 17:00TJ HolešovOrel Zlín A
2121. 03. 2020 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. ATJ DDM Valašské Meziříčí B
2222. 03. 2020 10:00Sportovní kluby Slavičín, z.s.KST Dolní Němčí A
2222. 03. 2020 10:00TJ Jiskra Otrokovice ,,A"TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
2222. 03. 2020 11:00TJ Nivnice AST AMON Kunovice z.s. A
2222. 03. 2020 10:30TJ Fryšták, z.s.TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. A
2222. 03. 2020 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. AOrel Zlín A
2222. 03. 2020 11:00TJ HolešovTJ DDM Valašské Meziříčí B
Krajská soutěž I.třídy, muži
128. 09. 2019 13:30TJ Holešov BST AMON Kunovice z.s. B 
128. 09. 2019 17:00Stolní tenis Bílovice, z.s.KST Zlín "B", z.s. 
128. 09. 2019 17:00Sport centrum Bylnice "A"TJ Jiskra Otrokovice ,,B" 
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. BTJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. B 
128. 09. 2019 17:30TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Sokol Újezdec-Těšov A 
115. 09. 2019 10:30Orel jednota Ostrožská Nová VesKST Dolní Němčí B9:9
212. 10. 2019 13:30TJ Holešov BOrel jednota Ostrožská Nová Ves 
212. 10. 2019 17:00ST AMON Kunovice z.s. BKST Dolní Němčí B 
212. 10. 2019 17:00Stolní tenis Bílovice, z.s.TJ Sokol Šarovy z.s. B 
212. 10. 2019 17:00KST Zlín "B", z.s.TJ Sokol Újezdec-Těšov A 
212. 10. 2019 17:00Sport centrum Bylnice "A"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. B 
212. 10. 2019 17:00TJ Jiskra Otrokovice ,,B"TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. B 
313. 10. 2019 08:00TJ Holešov BKST Dolní Němčí B 
313. 10. 2019 10:30ST AMON Kunovice z.s. BOrel jednota Ostrožská Nová Ves 
313. 10. 2019 10:30Stolní tenis Bílovice, z.s.TJ Sokol Újezdec-Těšov A 
313. 10. 2019 10:00KST Zlín "B", z.s.TJ Sokol Šarovy z.s. B 
313. 10. 2019 11:00Sport centrum Bylnice "A"TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. B 
313. 10. 2019 11:00TJ Jiskra Otrokovice ,,B"TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. B 
426. 10. 2019 17:00Orel jednota Ostrožská Nová VesTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. B 
426. 10. 2019 17:00KST Dolní Němčí BTJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. B 
426. 10. 2019 17:30TJ Sokol Šarovy z.s. BSport centrum Bylnice "A" 
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Újezdec-Těšov ATJ Jiskra Otrokovice ,,B" 
426. 10. 2019 13:30TJ Holešov BStolní tenis Bílovice, z.s. 
426. 10. 2019 17:00ST AMON Kunovice z.s. BKST Zlín "B", z.s. 
527. 10. 2019 10:30Orel jednota Ostrožská Nová VesTJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. B 
527. 10. 2019 11:00KST Dolní Němčí BTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. B 
526. 10. 2019 10:00TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Jiskra Otrokovice ,,B" 
527. 10. 2019 11:00TJ Sokol Újezdec-Těšov ASport centrum Bylnice "A" 
527. 10. 2019 08:00TJ Holešov BKST Zlín "B", z.s. 
527. 10. 2019 10:30ST AMON Kunovice z.s. BStolní tenis Bílovice, z.s. 
609. 11. 2019 17:00Stolní tenis Bílovice, z.s.Orel jednota Ostrožská Nová Ves 
609. 11. 2019 17:00KST Zlín "B", z.s.KST Dolní Němčí B 
609. 11. 2019 17:00Sport centrum Bylnice "A"TJ Holešov B 
609. 11. 2019 17:00TJ Jiskra Otrokovice ,,B"ST AMON Kunovice z.s. B 
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. BTJ Sokol Šarovy z.s. B 
609. 11. 2019 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. BTJ Sokol Újezdec-Těšov A 
710. 11. 2019 10:30Stolní tenis Bílovice, z.s.KST Dolní Němčí B 
710. 11. 2019 10:00KST Zlín "B", z.s.Orel jednota Ostrožská Nová Ves 
710. 11. 2019 11:00Sport centrum Bylnice "A"ST AMON Kunovice z.s. B 
710. 11. 2019 11:00TJ Jiskra Otrokovice ,,B"TJ Holešov B 
710. 11. 2019 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. BTJ Sokol Újezdec-Těšov A 
710. 11. 2019 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. BTJ Sokol Šarovy z.s. B 
823. 11. 2019 17:00Orel jednota Ostrožská Nová VesTJ Sokol Šarovy z.s. B 
823. 11. 2019 17:00KST Dolní Němčí BTJ Sokol Újezdec-Těšov A 
823. 11. 2019 13:30TJ Holešov BTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. B 
823. 11. 2019 17:00ST AMON Kunovice z.s. BTJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. B 
823. 11. 2019 17:00Stolní tenis Bílovice, z.s.Sport centrum Bylnice "A" 
823. 11. 2019 17:30KST Zlín "B", z.s.TJ Jiskra Otrokovice ,,B" 
924. 11. 2019 10:30Orel jednota Ostrožská Nová VesTJ Sokol Újezdec-Těšov A 
924. 11. 2019 11:00KST Dolní Němčí BTJ Sokol Šarovy z.s. B 
924. 11. 2019 08:00TJ Holešov BTJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. B 
924. 11. 2019 10:30ST AMON Kunovice z.s. BTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. B 
924. 11. 2019 10:30Stolní tenis Bílovice, z.s.TJ Jiskra Otrokovice ,,B" 
924. 11. 2019 10:00KST Zlín "B", z.s.Sport centrum Bylnice "A" 
1007. 12. 2019 17:00Sport centrum Bylnice "A"Orel jednota Ostrožská Nová Ves 
1007. 12. 2019 17:00TJ Jiskra Otrokovice ,,B"KST Dolní Němčí B 
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. BStolní tenis Bílovice, z.s. 
1007. 12. 2019 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. BKST Zlín "B", z.s. 
1007. 12. 2019 17:30TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Holešov B 
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Újezdec-Těšov AST AMON Kunovice z.s. B 
1108. 12. 2019 11:00Sport centrum Bylnice "A"KST Dolní Němčí B 
1108. 12. 2019 11:00TJ Jiskra Otrokovice ,,B"Orel jednota Ostrožská Nová Ves 
1108. 12. 2019 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. BKST Zlín "B", z.s. 
1108. 12. 2019 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. BStolní tenis Bílovice, z.s. 
1107. 12. 2019 10:00TJ Sokol Šarovy z.s. BST AMON Kunovice z.s. B 
1108. 12. 2019 11:00TJ Sokol Újezdec-Těšov ATJ Holešov B 
1211. 01. 2020 17:00ST AMON Kunovice z.s. BTJ Holešov B 
1211. 01. 2020 17:00KST Zlín "B", z.s.Stolní tenis Bílovice, z.s. 
1211. 01. 2020 17:00TJ Jiskra Otrokovice ,,B"Sport centrum Bylnice "A" 
1211. 01. 2020 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. BTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. B 
1211. 01. 2020 17:00TJ Sokol Újezdec-Těšov ATJ Sokol Šarovy z.s. B 
1211. 01. 2020 17:00KST Dolní Němčí BOrel jednota Ostrožská Nová Ves 
1325. 01. 2020 17:00Orel jednota Ostrožská Nová VesTJ Holešov B 
1325. 01. 2020 17:00KST Dolní Němčí BST AMON Kunovice z.s. B 
1325. 01. 2020 17:30TJ Sokol Šarovy z.s. BStolní tenis Bílovice, z.s. 
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Újezdec-Těšov AKST Zlín "B", z.s. 
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. BSport centrum Bylnice "A" 
1325. 01. 2020 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. BTJ Jiskra Otrokovice ,,B" 
1426. 01. 2020 11:00KST Dolní Němčí BTJ Holešov B 
1426. 01. 2020 10:30Orel jednota Ostrožská Nová VesST AMON Kunovice z.s. B 
1426. 01. 2020 11:00TJ Sokol Újezdec-Těšov AStolní tenis Bílovice, z.s. 
1425. 01. 2020 10:00TJ Sokol Šarovy z.s. BKST Zlín "B", z.s. 
1426. 01. 2020 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. BSport centrum Bylnice "A" 
1426. 01. 2020 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. BTJ Jiskra Otrokovice ,,B" 
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. BOrel jednota Ostrožská Nová Ves 
1508. 02. 2020 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. BKST Dolní Němčí B 
1508. 02. 2020 17:00Sport centrum Bylnice "A"TJ Sokol Šarovy z.s. B 
1508. 02. 2020 17:00TJ Jiskra Otrokovice ,,B"TJ Sokol Újezdec-Těšov A 
1508. 02. 2020 17:00Stolní tenis Bílovice, z.s.TJ Holešov B 
1508. 02. 2020 17:00KST Zlín "B", z.s.ST AMON Kunovice z.s. B 
1609. 02. 2020 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. BOrel jednota Ostrožská Nová Ves 
1609. 02. 2020 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. BKST Dolní Němčí B 
1609. 02. 2020 11:00TJ Jiskra Otrokovice ,,B"TJ Sokol Šarovy z.s. B 
1609. 02. 2020 11:00Sport centrum Bylnice "A"TJ Sokol Újezdec-Těšov A 
1609. 02. 2020 10:00KST Zlín "B", z.s.TJ Holešov B 
1609. 02. 2020 10:30Stolní tenis Bílovice, z.s.ST AMON Kunovice z.s. B 
1722. 02. 2020 17:00Orel jednota Ostrožská Nová VesStolní tenis Bílovice, z.s. 
1722. 02. 2020 17:00KST Dolní Němčí BKST Zlín "B", z.s. 
1722. 02. 2020 13:30TJ Holešov BSport centrum Bylnice "A" 
1722. 02. 2020 17:00ST AMON Kunovice z.s. BTJ Jiskra Otrokovice ,,B" 
1722. 02. 2020 17:30TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. B 
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Újezdec-Těšov ATJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. B 
1823. 02. 2020 11:00KST Dolní Němčí BStolní tenis Bílovice, z.s. 
1823. 02. 2020 10:30Orel jednota Ostrožská Nová VesKST Zlín "B", z.s. 
1823. 02. 2020 10:30ST AMON Kunovice z.s. BSport centrum Bylnice "A" 
1823. 02. 2020 08:00TJ Holešov BTJ Jiskra Otrokovice ,,B" 
1823. 02. 2020 11:00TJ Sokol Újezdec-Těšov ATJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. B 
1822. 02. 2020 10:00TJ Sokol Šarovy z.s. BTJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. B 
1907. 03. 2020 17:30TJ Sokol Šarovy z.s. BOrel jednota Ostrožská Nová Ves 
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Újezdec-Těšov AKST Dolní Němčí B 
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. BTJ Holešov B 
1907. 03. 2020 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. BST AMON Kunovice z.s. B 
1907. 03. 2020 17:00Sport centrum Bylnice "A"Stolní tenis Bílovice, z.s. 
1907. 03. 2020 17:00TJ Jiskra Otrokovice ,,B"KST Zlín "B", z.s. 
2008. 03. 2020 11:00TJ Sokol Újezdec-Těšov AOrel jednota Ostrožská Nová Ves 
2007. 03. 2020 10:00TJ Sokol Šarovy z.s. BKST Dolní Němčí B 
2008. 03. 2020 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. BTJ Holešov B 
2008. 03. 2020 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. BST AMON Kunovice z.s. B 
2008. 03. 2020 11:00TJ Jiskra Otrokovice ,,B"Stolní tenis Bílovice, z.s. 
2008. 03. 2020 11:00Sport centrum Bylnice "A"KST Zlín "B", z.s. 
2121. 03. 2020 17:00Orel jednota Ostrožská Nová VesSport centrum Bylnice "A" 
2121. 03. 2020 17:00KST Dolní Němčí BTJ Jiskra Otrokovice ,,B" 
2121. 03. 2020 17:00Stolní tenis Bílovice, z.s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. B 
2121. 03. 2020 17:00KST Zlín "B", z.s.TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. B 
2121. 03. 2020 13:30TJ Holešov BTJ Sokol Šarovy z.s. B 
2121. 03. 2020 17:00ST AMON Kunovice z.s. BTJ Sokol Újezdec-Těšov A 
2222. 03. 2020 11:00KST Dolní Němčí BSport centrum Bylnice "A" 
2222. 03. 2020 10:30Orel jednota Ostrožská Nová VesTJ Jiskra Otrokovice ,,B" 
2222. 03. 2020 10:00KST Zlín "B", z.s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. B 
2222. 03. 2020 10:30Stolní tenis Bílovice, z.s.TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. B 
2222. 03. 2020 10:30ST AMON Kunovice z.s. BTJ Sokol Šarovy z.s. B 
2222. 03. 2020 08:00TJ Holešov BTJ Sokol Újezdec-Těšov A 
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
128. 09. 2019 17:00TJ Spartak Hluk ATJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D
128. 09. 2019 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.SK Újezd
128. 09. 2019 17:00Tělocvičná jednota Sokol MorkoviceTělovýchovná jednota Vidče, z.s.
128. 09. 2019 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. CTělovýchovná jednota Drslavice, z. s.
128. 09. 2019 13:30Orel Zlín BTJ Slavia Kroměříž
128. 09. 2019 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek BKST Dolní Němčí D
212. 10. 2019 17:00TJ Spartak Hluk ATJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek B
212. 10. 2019 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. DKST Dolní Němčí D
212. 10. 2019 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Orel Zlín B
212. 10. 2019 17:00SK ÚjezdTJ Slavia Kroměříž
212. 10. 2019 17:00Tělocvičná jednota Sokol MorkoviceTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. C
212. 10. 2019 17:00Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s.
313. 10. 2019 10:30TJ Spartak Hluk AKST Dolní Němčí D
313. 10. 2019 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. DTJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek B
313. 10. 2019 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Slavia Kroměříž
313. 10. 2019 10:30SK ÚjezdOrel Zlín B
313. 10. 2019 10:30Tělocvičná jednota Sokol MorkoviceTělovýchovná jednota Drslavice, z. s.
313. 10. 2019 10:30Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. C
426. 10. 2019 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek BTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. C
426. 10. 2019 13:30KST Dolní Němčí DTělovýchovná jednota Drslavice, z. s.
426. 10. 2019 13:30Orel Zlín BTělocvičná jednota Sokol Morkovice
426. 10. 2019 17:00TJ Slavia KroměřížTělovýchovná jednota Vidče, z.s.
426. 10. 2019 17:00TJ Spartak Hluk ATělovýchovná jednota Bojkovice z.s.
426. 10. 2019 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. DSK Újezd
527. 10. 2019 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek BTělovýchovná jednota Drslavice, z. s.
527. 10. 2019 08:00KST Dolní Němčí DTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. C
527. 10. 2019 08:00Orel Zlín BTělovýchovná jednota Vidče, z.s.
527. 10. 2019 10:30TJ Slavia KroměřížTělocvičná jednota Sokol Morkovice
527. 10. 2019 10:30TJ Spartak Hluk ASK Újezd
527. 10. 2019 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. DTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.
609. 11. 2019 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek B
609. 11. 2019 17:00SK ÚjezdKST Dolní Němčí D
609. 11. 2019 17:00Tělocvičná jednota Sokol MorkoviceTJ Spartak Hluk A
609. 11. 2019 17:00Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D
609. 11. 2019 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. COrel Zlín B
609. 11. 2019 17:00Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s.TJ Slavia Kroměříž
710. 11. 2019 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.KST Dolní Němčí D
710. 11. 2019 10:30SK ÚjezdTJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek B
710. 11. 2019 10:30Tělocvičná jednota Sokol MorkoviceTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D
710. 11. 2019 10:30Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.TJ Spartak Hluk A
710. 11. 2019 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. CTJ Slavia Kroměříž
710. 11. 2019 10:30Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s.Orel Zlín B
823. 11. 2019 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek BOrel Zlín B
823. 11. 2019 13:30KST Dolní Němčí DTJ Slavia Kroměříž
823. 11. 2019 17:00TJ Spartak Hluk ATJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. C
823. 11. 2019 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. DTělovýchovná jednota Drslavice, z. s.
823. 11. 2019 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Tělocvičná jednota Sokol Morkovice
823. 11. 2019 17:00SK ÚjezdTělovýchovná jednota Vidče, z.s.
924. 11. 2019 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek BTJ Slavia Kroměříž
924. 11. 2019 08:00KST Dolní Němčí DOrel Zlín B
924. 11. 2019 10:30TJ Spartak Hluk ATělovýchovná jednota Drslavice, z. s.
917. 09. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. DTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. C
924. 11. 2019 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.
924. 11. 2019 10:30SK ÚjezdTělocvičná jednota Sokol Morkovice
1007. 12. 2019 17:00Tělocvičná jednota Sokol MorkoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek B
1007. 12. 2019 17:00Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.KST Dolní Němčí D
1007. 12. 2019 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. CTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.
1007. 12. 2019 17:00Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s.SK Újezd
1007. 12. 2019 13:30Orel Zlín BTJ Spartak Hluk A
1007. 12. 2019 17:00TJ Slavia KroměřížTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D
1108. 12. 2019 10:30Tělocvičná jednota Sokol MorkoviceKST Dolní Němčí D
1108. 12. 2019 10:30Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek B
1108. 12. 2019 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. CSK Újezd
1108. 12. 2019 10:30Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s.Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.
1108. 12. 2019 08:00Orel Zlín BTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D
1108. 12. 2019 10:30TJ Slavia KroměřížTJ Spartak Hluk A
1211. 01. 2020 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. DTJ Spartak Hluk A
1211. 01. 2020 17:00SK ÚjezdTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.
1211. 01. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.Tělocvičná jednota Sokol Morkovice
1211. 01. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. C
1211. 01. 2020 17:00TJ Slavia KroměřížOrel Zlín B
1211. 01. 2020 13:30KST Dolní Němčí DTJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek B
1325. 01. 2020 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek BTJ Spartak Hluk A
1325. 01. 2020 13:30KST Dolní Němčí DTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D
1325. 01. 2020 13:30Orel Zlín BTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.
1325. 01. 2020 17:00TJ Slavia KroměřížSK Újezd
1325. 01. 2020 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. CTělocvičná jednota Sokol Morkovice
1325. 01. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s.Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.
1426. 01. 2020 08:00KST Dolní Němčí DTJ Spartak Hluk A
1426. 01. 2020 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek BTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D
1426. 01. 2020 10:30TJ Slavia KroměřížTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.
1426. 01. 2020 08:00Orel Zlín BSK Újezd
1426. 01. 2020 10:30Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s.Tělocvičná jednota Sokol Morkovice
1426. 01. 2020 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. CTělovýchovná jednota Vidče, z.s.
1508. 02. 2020 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. CTJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek B
1508. 02. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s.KST Dolní Němčí D
1508. 02. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol MorkoviceOrel Zlín B
1508. 02. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.TJ Slavia Kroměříž
1508. 02. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Spartak Hluk A
1508. 02. 2020 17:00SK ÚjezdTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D
1609. 02. 2020 10:30Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s.TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek B
1609. 02. 2020 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. CKST Dolní Němčí D
1609. 02. 2020 10:30Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.Orel Zlín B
1609. 02. 2020 10:30Tělocvičná jednota Sokol MorkoviceTJ Slavia Kroměříž
1609. 02. 2020 10:30SK ÚjezdTJ Spartak Hluk A
1609. 02. 2020 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D
1722. 02. 2020 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek BTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.
1722. 02. 2020 13:30KST Dolní Němčí DSK Újezd
1722. 02. 2020 17:00TJ Spartak Hluk ATělocvičná jednota Sokol Morkovice
1722. 02. 2020 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. DTělovýchovná jednota Vidče, z.s.
1722. 02. 2020 13:30Orel Zlín BTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. C
1722. 02. 2020 17:00TJ Slavia KroměřížTělovýchovná jednota Drslavice, z. s.
1823. 02. 2020 08:00KST Dolní Němčí DTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.
1823. 02. 2020 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek BSK Újezd
1823. 02. 2020 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. DTělocvičná jednota Sokol Morkovice
1823. 02. 2020 10:30TJ Spartak Hluk ATělovýchovná jednota Vidče, z.s.
1823. 02. 2020 10:30TJ Slavia KroměřížTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. C
1823. 02. 2020 08:00Orel Zlín BTělovýchovná jednota Drslavice, z. s.
1907. 03. 2020 13:30Orel Zlín BTJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek B
1907. 03. 2020 17:00TJ Slavia KroměřížKST Dolní Němčí D
1907. 03. 2020 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. CTJ Spartak Hluk A
1907. 03. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D
1907. 03. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol MorkoviceTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.
1907. 03. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.SK Újezd
2008. 03. 2020 10:30TJ Slavia KroměřížTJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek B
2008. 03. 2020 08:00Orel Zlín BKST Dolní Němčí D
2008. 03. 2020 10:30Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s.TJ Spartak Hluk A
2008. 03. 2020 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. CTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D
2008. 03. 2020 10:30Tělovýchovná jednota Vidče, z.s.Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.
2008. 03. 2020 10:30Tělocvičná jednota Sokol MorkoviceSK Újezd
2121. 03. 2020 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek BTělocvičná jednota Sokol Morkovice
2121. 03. 2020 13:30KST Dolní Němčí DTělovýchovná jednota Vidče, z.s.
2121. 03. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. C
2121. 03. 2020 17:00SK ÚjezdTělovýchovná jednota Drslavice, z. s.
2121. 03. 2020 17:00TJ Spartak Hluk AOrel Zlín B
2121. 03. 2020 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. DTJ Slavia Kroměříž
2222. 03. 2020 08:00KST Dolní Němčí DTělocvičná jednota Sokol Morkovice
2222. 03. 2020 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek BTělovýchovná jednota Vidče, z.s.
2222. 03. 2020 10:30SK ÚjezdTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. C
2222. 03. 2020 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s.
2222. 03. 2020 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. DOrel Zlín B
2222. 03. 2020 10:30TJ Spartak Hluk ATJ Slavia Kroměříž
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
128. 09. 2019 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. CST AMON Kunovice z.s. C
128. 09. 2019 17:00Tělocvičná jednota Sokol VsetínTJ Nivnice B
128. 09. 2019 13:30KST Dolní Němčí CTJ Jiskra Otrokovice ,,C"
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Horní Bečva ATJ Holešov C
128. 09. 2019 17:00TJ Sokol Mysločovice z.s.TJ DDM Valašské Meziříčí C
128. 09. 2019 17:00TJ Vlčnov "A"Sportovní kluby Slavičín, z.s. B
212. 10. 2019 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. CTJ Vlčnov "A"
212. 10. 2019 17:00ST AMON Kunovice z.s. CSportovní kluby Slavičín, z.s. B
212. 10. 2019 17:00Tělocvičná jednota Sokol VsetínTJ Sokol Mysločovice z.s.
212. 10. 2019 13:30TJ Nivnice BTJ DDM Valašské Meziříčí C
212. 10. 2019 13:30KST Dolní Němčí CTJ Sokol Horní Bečva A
212. 10. 2019 13:00TJ Jiskra Otrokovice ,,C"TJ Holešov C
313. 10. 2019 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. CSportovní kluby Slavičín, z.s. B
313. 10. 2019 10:30ST AMON Kunovice z.s. CTJ Vlčnov "A"
313. 10. 2019 11:00Tělocvičná jednota Sokol VsetínTJ DDM Valašské Meziříčí C
313. 10. 2019 08:00TJ Nivnice BTJ Sokol Mysločovice z.s.
313. 10. 2019 08:00KST Dolní Němčí CTJ Holešov C
313. 10. 2019 08:00TJ Jiskra Otrokovice ,,C"TJ Sokol Horní Bečva A
426. 10. 2019 17:00TJ Vlčnov "A"TJ Sokol Horní Bečva A
426. 10. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. BTJ Holešov C
426. 10. 2019 17:00TJ Sokol Mysločovice z.s.KST Dolní Němčí C
426. 10. 2019 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Jiskra Otrokovice ,,C"
426. 10. 2019 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. CTělocvičná jednota Sokol Vsetín
426. 10. 2019 17:00ST AMON Kunovice z.s. CTJ Nivnice B
527. 10. 2019 10:30TJ Vlčnov "A"TJ Holešov C
527. 10. 2019 10:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. BTJ Sokol Horní Bečva A
527. 10. 2019 10:30TJ Sokol Mysločovice z.s.TJ Jiskra Otrokovice ,,C"
527. 10. 2019 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CKST Dolní Němčí C
527. 10. 2019 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. CTJ Nivnice B
527. 10. 2019 10:30ST AMON Kunovice z.s. CTělocvičná jednota Sokol Vsetín
609. 11. 2019 17:00Tělocvičná jednota Sokol VsetínTJ Vlčnov "A"
609. 11. 2019 13:30TJ Nivnice BSportovní kluby Slavičín, z.s. B
609. 11. 2019 13:30KST Dolní Němčí CTJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. C
609. 11. 2019 13:00TJ Jiskra Otrokovice ,,C"ST AMON Kunovice z.s. C
609. 11. 2019 17:00TJ Sokol Horní Bečva ATJ Sokol Mysločovice z.s.
609. 11. 2019 17:00TJ Holešov CTJ DDM Valašské Meziříčí C
710. 11. 2019 11:00Tělocvičná jednota Sokol VsetínSportovní kluby Slavičín, z.s. B
710. 11. 2019 08:00TJ Nivnice BTJ Vlčnov "A"
710. 11. 2019 08:00KST Dolní Němčí CST AMON Kunovice z.s. C
710. 11. 2019 08:00TJ Jiskra Otrokovice ,,C"TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. C
710. 11. 2019 10:30TJ Sokol Horní Bečva ATJ DDM Valašské Meziříčí C
710. 11. 2019 10:30TJ Holešov CTJ Sokol Mysločovice z.s.
823. 11. 2019 17:00TJ Vlčnov "A"TJ Sokol Mysločovice z.s.
823. 11. 2019 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. BTJ DDM Valašské Meziříčí C
823. 11. 2019 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. CTJ Sokol Horní Bečva A
823. 11. 2019 17:00ST AMON Kunovice z.s. CTJ Holešov C
823. 11. 2019 17:00Tělocvičná jednota Sokol VsetínKST Dolní Němčí C
823. 11. 2019 13:30TJ Nivnice BTJ Jiskra Otrokovice ,,C"
924. 11. 2019 10:30TJ Vlčnov "A"TJ DDM Valašské Meziříčí C
924. 11. 2019 10:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. BTJ Sokol Mysločovice z.s.
924. 11. 2019 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. CTJ Holešov C
924. 11. 2019 10:30ST AMON Kunovice z.s. CTJ Sokol Horní Bečva A
924. 11. 2019 11:00Tělocvičná jednota Sokol VsetínTJ Jiskra Otrokovice ,,C"
924. 11. 2019 08:00TJ Nivnice BKST Dolní Němčí C
1007. 12. 2019 13:30KST Dolní Němčí CTJ Vlčnov "A"
1007. 12. 2019 13:00TJ Jiskra Otrokovice ,,C"Sportovní kluby Slavičín, z.s. B
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Horní Bečva ATělocvičná jednota Sokol Vsetín
1007. 12. 2019 17:00TJ Holešov CTJ Nivnice B
1007. 12. 2019 17:00TJ Sokol Mysločovice z.s.TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. C
1007. 12. 2019 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CST AMON Kunovice z.s. C
1108. 12. 2019 08:00KST Dolní Němčí CSportovní kluby Slavičín, z.s. B
1108. 12. 2019 08:00TJ Jiskra Otrokovice ,,C"TJ Vlčnov "A"
1108. 12. 2019 10:30TJ Sokol Horní Bečva ATJ Nivnice B
1108. 12. 2019 10:30TJ Holešov CTělocvičná jednota Sokol Vsetín
1108. 12. 2019 10:30TJ Sokol Mysločovice z.s.ST AMON Kunovice z.s. C
1108. 12. 2019 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. C
1211. 01. 2020 17:00ST AMON Kunovice z.s. CTJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. C
1211. 01. 2020 13:30TJ Nivnice BTělocvičná jednota Sokol Vsetín
1211. 01. 2020 13:00TJ Jiskra Otrokovice ,,C"KST Dolní Němčí C
1211. 01. 2020 17:00TJ Holešov CTJ Sokol Horní Bečva A
1211. 01. 2020 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Mysločovice z.s.
1211. 01. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. BTJ Vlčnov "A"
1325. 01. 2020 17:00TJ Vlčnov "A"TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. C
1325. 01. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. BST AMON Kunovice z.s. C
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Mysločovice z.s.Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
1325. 01. 2020 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Nivnice B
1325. 01. 2020 17:00TJ Sokol Horní Bečva AKST Dolní Němčí C
1325. 01. 2020 17:00TJ Holešov CTJ Jiskra Otrokovice ,,C"
1426. 01. 2020 10:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. BTJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. C
1426. 01. 2020 10:30TJ Vlčnov "A"ST AMON Kunovice z.s. C
1426. 01. 2020 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTělocvičná jednota Sokol Vsetín
1426. 01. 2020 10:30TJ Sokol Mysločovice z.s.TJ Nivnice B
1426. 01. 2020 10:30TJ Holešov CKST Dolní Němčí C
1426. 01. 2020 10:30TJ Sokol Horní Bečva ATJ Jiskra Otrokovice ,,C"
1508. 02. 2020 17:00TJ Sokol Horní Bečva ATJ Vlčnov "A"
1508. 02. 2020 17:00TJ Holešov CSportovní kluby Slavičín, z.s. B
1508. 02. 2020 13:30KST Dolní Němčí CTJ Sokol Mysločovice z.s.
1508. 02. 2020 13:00TJ Jiskra Otrokovice ,,C"TJ DDM Valašské Meziříčí C
1508. 02. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol VsetínTJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. C
1508. 02. 2020 13:30TJ Nivnice BST AMON Kunovice z.s. C
1609. 02. 2020 10:30TJ Holešov CTJ Vlčnov "A"
1609. 02. 2020 10:30TJ Sokol Horní Bečva ASportovní kluby Slavičín, z.s. B
1609. 02. 2020 08:00TJ Jiskra Otrokovice ,,C"TJ Sokol Mysločovice z.s.
1609. 02. 2020 08:00KST Dolní Němčí CTJ DDM Valašské Meziříčí C
1609. 02. 2020 08:00TJ Nivnice BTJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. C
1609. 02. 2020 11:00Tělocvičná jednota Sokol VsetínST AMON Kunovice z.s. C
1722. 02. 2020 17:00TJ Vlčnov "A"Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
1722. 02. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. BTJ Nivnice B
1722. 02. 2020 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. CKST Dolní Němčí C
1722. 02. 2020 17:00ST AMON Kunovice z.s. CTJ Jiskra Otrokovice ,,C"
1722. 02. 2020 17:00TJ Sokol Mysločovice z.s.TJ Sokol Horní Bečva A
1722. 02. 2020 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Holešov C
1823. 02. 2020 10:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. BTělocvičná jednota Sokol Vsetín
1823. 02. 2020 10:30TJ Vlčnov "A"TJ Nivnice B
1823. 02. 2020 10:30ST AMON Kunovice z.s. CKST Dolní Němčí C
1823. 02. 2020 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. CTJ Jiskra Otrokovice ,,C"
1823. 02. 2020 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Horní Bečva A
1823. 02. 2020 10:30TJ Sokol Mysločovice z.s.TJ Holešov C
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Mysločovice z.s.TJ Vlčnov "A"
1907. 03. 2020 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CSportovní kluby Slavičín, z.s. B
1907. 03. 2020 17:00TJ Sokol Horní Bečva ATJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. C
1907. 03. 2020 17:00TJ Holešov CST AMON Kunovice z.s. C
1907. 03. 2020 13:30KST Dolní Němčí CTělocvičná jednota Sokol Vsetín
1907. 03. 2020 13:00TJ Jiskra Otrokovice ,,C"TJ Nivnice B
2008. 03. 2020 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Vlčnov "A"
2008. 03. 2020 10:30TJ Sokol Mysločovice z.s.Sportovní kluby Slavičín, z.s. B
2008. 03. 2020 10:30TJ Holešov CTJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. C
2008. 03. 2020 10:30TJ Sokol Horní Bečva AST AMON Kunovice z.s. C
2008. 03. 2020 08:00TJ Jiskra Otrokovice ,,C"Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
2008. 03. 2020 08:00KST Dolní Němčí CTJ Nivnice B
2121. 03. 2020 17:00TJ Vlčnov "A"KST Dolní Němčí C
2121. 03. 2020 17:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. BTJ Jiskra Otrokovice ,,C"
2121. 03. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol VsetínTJ Sokol Horní Bečva A
2121. 03. 2020 13:30TJ Nivnice BTJ Holešov C
2121. 03. 2020 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. CTJ Sokol Mysločovice z.s.
2121. 03. 2020 17:00ST AMON Kunovice z.s. CTJ DDM Valašské Meziříčí C
2222. 03. 2020 10:00Sportovní kluby Slavičín, z.s. BKST Dolní Němčí C
2222. 03. 2020 10:30TJ Vlčnov "A"TJ Jiskra Otrokovice ,,C"
2222. 03. 2020 08:00TJ Nivnice BTJ Sokol Horní Bečva A
2222. 03. 2020 11:00Tělocvičná jednota Sokol VsetínTJ Holešov C
2222. 03. 2020 10:30ST AMON Kunovice z.s. CTJ Sokol Mysločovice z.s.
2222. 03. 2020 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. CTJ DDM Valašské Meziříčí C
Český pohár, 1.stupeň, muži
1/115. 09. 2019 09:00SK Zlechov z.s.ST AMON Kunovice A0:10
1/106. 09. 2019 18:30TJ Slovácko Vážany z.s.TJ Fryšták, z.s.3:7
2/121. 09. 2019 17:00TJ Fryšták, z.s.ST AMON Kunovice A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy