Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
105. 10. 2019 09:00TJ Loko Pardubice ATJ Tesla Pardubice B
105. 10. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí BKST SK US Steinerova Choceň B
106. 10. 2019 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Česká Třebová A
128. 09. 2019 09:00KST Linea Chrudim ATTC Hlinsko A
105. 10. 2019 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Borová -Korouhev A
105. 10. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim ATTC Skuteč A
220. 10. 2019 09:00TJ Loko Pardubice ATJ Sokol Chrudim A
220. 10. 2019 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Skuteč A
219. 10. 2019 09:00KST SK US Steinerova Choceň BTJ Jiskra Litomyšl A
219. 10. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Borová -Korouhev A
219. 10. 2019 09:00TJ Lanškroun AKST Linea Chrudim A
219. 10. 2019 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Hlinsko A
320. 10. 2019 13:30TJ Loko Pardubice ATTC Skuteč A
320. 10. 2019 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Chrudim A
319. 10. 2019 13:30KST SK US Steinerova Choceň BTJ Sokol Borová -Korouhev A
319. 10. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Jiskra Litomyšl A
319. 10. 2019 13:30TJ Lanškroun ATTC Hlinsko A
319. 10. 2019 13:30TJ Sokol Česká Třebová AKST Linea Chrudim A
402. 11. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim AKST Linea Chrudim A
402. 11. 2019 09:00TTC Skuteč ATTC Hlinsko A
402. 11. 2019 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Lanškroun A
402. 11. 2019 09:00TJ Sokol Borová -Korouhev ATJ Sokol Česká Třebová A
403. 11. 2019 09:00TJ Loko Pardubice AKST SK US Steinerova Choceň B
403. 11. 2019 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Ústí nad Orlicí B
502. 11. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim ATTC Hlinsko A
502. 11. 2019 13:30TTC Skuteč AKST Linea Chrudim A
502. 11. 2019 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Česká Třebová A
502. 11. 2019 13:30TJ Sokol Borová -Korouhev ATJ Lanškroun A
503. 11. 2019 13:30TJ Loko Pardubice ATTC Ústí nad Orlicí B
503. 11. 2019 13:30TJ Tesla Pardubice BKST SK US Steinerova Choceň B
616. 11. 2019 09:00KST SK US Steinerova Choceň BTJ Sokol Chrudim A
616. 11. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Skuteč A
616. 11. 2019 09:00TJ Lanškroun ATJ Loko Pardubice A
616. 11. 2019 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Tesla Pardubice B
616. 11. 2019 09:00KST Linea Chrudim ATJ Jiskra Litomyšl A
616. 11. 2019 09:00TTC Hlinsko ATJ Sokol Borová -Korouhev A
716. 11. 2019 13:30KST SK US Steinerova Choceň BTTC Skuteč A
716. 11. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim A
716. 11. 2019 13:30TJ Lanškroun ATJ Tesla Pardubice B
716. 11. 2019 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Loko Pardubice A
716. 11. 2019 13:30KST Linea Chrudim ATJ Sokol Borová -Korouhev A
716. 11. 2019 13:30TTC Hlinsko ATJ Jiskra Litomyšl A
830. 11. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Litomyšl A
830. 11. 2019 09:00TTC Skuteč ATJ Sokol Borová -Korouhev A
830. 11. 2019 09:00TJ Loko Pardubice AKST Linea Chrudim A
830. 11. 2019 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Hlinsko A
830. 11. 2019 09:00KST SK US Steinerova Choceň BTJ Lanškroun A
830. 11. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Česká Třebová A
930. 11. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Borová -Korouhev A
930. 11. 2019 13:30TTC Skuteč ATJ Jiskra Litomyšl A
930. 11. 2019 13:30TJ Loko Pardubice ATTC Hlinsko A
930. 11. 2019 13:30TJ Tesla Pardubice BKST Linea Chrudim A
930. 11. 2019 13:30KST SK US Steinerova Choceň BTJ Sokol Česká Třebová A
930. 11. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Lanškroun A
1014. 12. 2019 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim A
1014. 12. 2019 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Skuteč A
1015. 12. 2019 09:00KST Linea Chrudim AKST SK US Steinerova Choceň B
1015. 12. 2019 09:00TTC Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí B
1014. 12. 2019 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Loko Pardubice A
1014. 12. 2019 09:00TJ Sokol Borová -Korouhev ATJ Tesla Pardubice B
1114. 12. 2019 13:30TJ Lanškroun ATTC Skuteč A
1114. 12. 2019 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Chrudim A
1115. 12. 2019 13:30KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí B
1115. 12. 2019 13:30TTC Hlinsko AKST SK US Steinerova Choceň B
1114. 12. 2019 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Tesla Pardubice B
1114. 12. 2019 13:30TJ Sokol Borová -Korouhev ATJ Loko Pardubice A
1204. 01. 2020 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Loko Pardubice A
1204. 01. 2020 09:00KST SK US Steinerova Choceň BTTC Ústí nad Orlicí B
1204. 01. 2020 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Lanškroun A
1205. 01. 2020 09:00TTC Hlinsko AKST Linea Chrudim A
1204. 01. 2020 09:00TJ Sokol Borová -Korouhev ATJ Jiskra Litomyšl A
1204. 01. 2020 09:00TTC Skuteč ATJ Sokol Chrudim A
1301. 02. 2020 09:00TJ Sokol Chrudim ATJ Loko Pardubice A
1301. 02. 2020 09:00TTC Skuteč ATJ Tesla Pardubice B
1308. 02. 2020 09:00TJ Jiskra Litomyšl AKST SK US Steinerova Choceň B
1308. 02. 2020 09:00TJ Sokol Borová -Korouhev ATTC Ústí nad Orlicí B
1302. 02. 2020 09:00KST Linea Chrudim ATJ Lanškroun A
1302. 02. 2020 09:00TTC Hlinsko ATJ Sokol Česká Třebová A
1401. 02. 2020 13:30TTC Skuteč ATJ Loko Pardubice A
1401. 02. 2020 13:30TJ Sokol Chrudim ATJ Tesla Pardubice B
1408. 02. 2020 13:30TJ Sokol Borová -Korouhev AKST SK US Steinerova Choceň B
1408. 02. 2020 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATTC Ústí nad Orlicí B
1402. 02. 2020 13:30TTC Hlinsko ATJ Lanškroun A
1402. 02. 2020 13:30KST Linea Chrudim ATJ Sokol Česká Třebová A
1515. 02. 2020 09:00KST Linea Chrudim ATJ Sokol Chrudim A
1515. 02. 2020 09:00TTC Hlinsko ATTC Skuteč A
1515. 02. 2020 09:00TJ Lanškroun ATJ Jiskra Litomyšl A
1515. 02. 2020 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Borová -Korouhev A
1515. 02. 2020 09:00KST SK US Steinerova Choceň BTJ Loko Pardubice A
1515. 02. 2020 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Tesla Pardubice B
1615. 02. 2020 13:30TTC Hlinsko ATJ Sokol Chrudim A
1615. 02. 2020 13:30KST Linea Chrudim ATTC Skuteč A
1615. 02. 2020 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Jiskra Litomyšl A
1615. 02. 2020 13:30TJ Lanškroun ATJ Sokol Borová -Korouhev A
1615. 02. 2020 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Loko Pardubice A
1615. 02. 2020 13:30KST SK US Steinerova Choceň BTJ Tesla Pardubice B
1729. 02. 2020 09:00TJ Sokol Chrudim AKST SK US Steinerova Choceň B
1729. 02. 2020 09:00TTC Skuteč ATTC Ústí nad Orlicí B
1729. 02. 2020 09:00TJ Loko Pardubice ATJ Lanškroun A
1729. 02. 2020 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Česká Třebová A
1729. 02. 2020 09:00TJ Jiskra Litomyšl AKST Linea Chrudim A
1729. 02. 2020 09:00TJ Sokol Borová -Korouhev ATTC Hlinsko A
1829. 02. 2020 13:30TTC Skuteč AKST SK US Steinerova Choceň B
1829. 02. 2020 13:30TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí B
1829. 02. 2020 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Lanškroun A
1829. 02. 2020 13:30TJ Loko Pardubice ATJ Sokol Česká Třebová A
1829. 02. 2020 13:30TJ Sokol Borová -Korouhev AKST Linea Chrudim A
1829. 02. 2020 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATTC Hlinsko A
1914. 03. 2020 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Chrudim A
1914. 03. 2020 09:00TJ Sokol Borová -Korouhev ATTC Skuteč A
1914. 03. 2020 09:00KST Linea Chrudim ATJ Loko Pardubice A
1914. 03. 2020 09:00TTC Hlinsko ATJ Tesla Pardubice B
1914. 03. 2020 09:00TJ Lanškroun AKST SK US Steinerova Choceň B
1914. 03. 2020 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Ústí nad Orlicí B
2014. 03. 2020 13:30TJ Sokol Borová -Korouhev ATJ Sokol Chrudim A
2014. 03. 2020 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATTC Skuteč A
2014. 03. 2020 13:30TTC Hlinsko ATJ Loko Pardubice A
2014. 03. 2020 13:30KST Linea Chrudim ATJ Tesla Pardubice B
2014. 03. 2020 13:30TJ Sokol Česká Třebová AKST SK US Steinerova Choceň B
2014. 03. 2020 13:30TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí B
2129. 03. 2020 09:00TJ Sokol Chrudim ATJ Lanškroun A
2129. 03. 2020 09:00TTC Skuteč ATJ Sokol Česká Třebová A
2128. 03. 2020 09:00KST SK US Steinerova Choceň BKST Linea Chrudim A
2128. 03. 2020 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Hlinsko A
2128. 03. 2020 09:00TJ Loko Pardubice ATJ Jiskra Litomyšl A
2128. 03. 2020 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Borová -Korouhev A
2229. 03. 2020 13:30TTC Skuteč ATJ Lanškroun A
2229. 03. 2020 13:30TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Česká Třebová A
2228. 03. 2020 13:30TTC Ústí nad Orlicí BKST Linea Chrudim A
2228. 03. 2020 13:30KST SK US Steinerova Choceň BTTC Hlinsko A
2228. 03. 2020 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Jiskra Litomyšl A
2228. 03. 2020 13:30TJ Loko Pardubice ATJ Sokol Borová -Korouhev A
Krajský přebor A
105. 10. 2019 09:00TTC Hlinsko BKST Linea Chrudim B
105. 10. 2019 09:00TJ Trojovice BTJ Jiskra Heřmanův Městec B
106. 10. 2019 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Chrudim B
106. 10. 2019 09:00TJ Loko Pardubice BTJ Tesla Pardubice C
105. 10. 2019 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Trojovice A
105. 10. 2019 09:00TTC Skuteč BTJ Sokol Dolní Ředice A
220. 10. 2019 09:00TTC Hlinsko BTTC Skuteč B
220. 10. 2019 09:00KST Linea Chrudim BTJ Sokol Dolní Ředice A
205. 10. 2019 13:30TJ Trojovice BTJ Jiskra Heřmanův Městec A
205. 10. 2019 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Trojovice A
219. 10. 2019 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Loko Pardubice B
219. 10. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Tesla Pardubice C
320. 10. 2019 13:30TTC Hlinsko BTJ Sokol Dolní Ředice A
320. 10. 2019 13:30KST Linea Chrudim BTTC Skuteč B
326. 10. 2019 13:30TJ Trojovice BTJ Trojovice A
326. 10. 2019 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Jiskra Heřmanův Městec A
319. 10. 2019 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Tesla Pardubice C
319. 10. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Loko Pardubice B
403. 11. 2019 09:00TTC Skuteč BTJ Loko Pardubice B
403. 11. 2019 09:00TJ Sokol Dolní Ředice ATJ Tesla Pardubice C
402. 11. 2019 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Jiskra Holice B
402. 11. 2019 09:00TJ Trojovice ATJ Sokol Chrudim B
403. 11. 2019 09:00TTC Hlinsko BTJ Trojovice B
403. 11. 2019 09:00KST Linea Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec B
503. 11. 2019 13:30TTC Skuteč BTJ Tesla Pardubice C
503. 11. 2019 13:30TJ Sokol Dolní Ředice ATJ Loko Pardubice B
502. 11. 2019 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Chrudim B
502. 11. 2019 13:30TJ Trojovice ATJ Jiskra Holice B
503. 11. 2019 13:30TTC Hlinsko BTJ Jiskra Heřmanův Městec B
503. 11. 2019 13:30KST Linea Chrudim BTJ Trojovice B
617. 11. 2019 09:00TJ Trojovice BTTC Skuteč B
617. 11. 2019 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Sokol Dolní Ředice A
617. 11. 2019 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Hlinsko B
617. 11. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim BKST Linea Chrudim B
623. 11. 2019 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Loko Pardubice B
623. 11. 2019 09:00TJ Trojovice ATJ Tesla Pardubice C
717. 11. 2019 13:30TJ Trojovice BTJ Sokol Dolní Ředice A
717. 11. 2019 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTTC Skuteč B
717. 11. 2019 13:30TJ Jiskra Holice BKST Linea Chrudim B
717. 11. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim BTTC Hlinsko B
723. 11. 2019 13:30TJ Trojovice ATJ Loko Pardubice B
723. 11. 2019 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Tesla Pardubice C
801. 12. 2019 09:00TTC Skuteč BTJ Jiskra Heřmanův Městec A
801. 12. 2019 09:00TJ Sokol Dolní Ředice ATJ Trojovice A
801. 12. 2019 09:00TTC Hlinsko BTJ Loko Pardubice B
801. 12. 2019 09:00KST Linea Chrudim BTJ Tesla Pardubice C
801. 12. 2019 09:00TJ Trojovice BTJ Jiskra Holice B
801. 12. 2019 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Sokol Chrudim B
901. 12. 2019 13:30TTC Skuteč BTJ Trojovice A
901. 12. 2019 13:30TJ Sokol Dolní Ředice ATJ Jiskra Heřmanův Městec A
901. 12. 2019 13:30TTC Hlinsko BTJ Tesla Pardubice C
901. 12. 2019 13:30KST Linea Chrudim BTJ Loko Pardubice B
901. 12. 2019 13:30TJ Trojovice BTJ Sokol Chrudim B
901. 12. 2019 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Jiskra Holice B
1015. 12. 2019 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Skuteč B
1015. 12. 2019 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Dolní Ředice A
1015. 12. 2019 09:00TJ Loko Pardubice BTJ Trojovice B
1015. 12. 2019 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Jiskra Heřmanův Městec B
1014. 12. 2019 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATTC Hlinsko B
1014. 12. 2019 09:00TJ Trojovice AKST Linea Chrudim B
1115. 12. 2019 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Dolní Ředice A
1115. 12. 2019 13:30TJ Sokol Chrudim BTTC Skuteč B
1115. 12. 2019 13:30TJ Loko Pardubice BTJ Jiskra Heřmanův Městec B
1115. 12. 2019 13:30TJ Tesla Pardubice CTJ Trojovice B
1114. 12. 2019 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec AKST Linea Chrudim B
1114. 12. 2019 13:30TJ Trojovice ATTC Hlinsko B
1205. 01. 2020 09:00KST Linea Chrudim BTTC Hlinsko B
1211. 01. 2020 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Trojovice B
1205. 01. 2020 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Holice B
1205. 01. 2020 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Loko Pardubice B
1211. 01. 2020 09:00TJ Trojovice ATJ Jiskra Heřmanův Městec A
1205. 01. 2020 09:00TJ Sokol Dolní Ředice ATTC Skuteč B
1302. 02. 2020 09:00TTC Skuteč BTTC Hlinsko B
1302. 02. 2020 09:00TJ Sokol Dolní Ředice AKST Linea Chrudim B
1311. 01. 2020 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Trojovice B
1311. 01. 2020 13:30TJ Trojovice ATJ Jiskra Heřmanův Městec B
1302. 02. 2020 09:00TJ Loko Pardubice BTJ Jiskra Holice B
1302. 02. 2020 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Chrudim B
1402. 02. 2020 13:30TJ Sokol Dolní Ředice ATTC Hlinsko B
1402. 02. 2020 13:30TTC Skuteč BKST Linea Chrudim B
1404. 10. 2019 18:00TJ Trojovice ATJ Trojovice B
1404. 10. 2019 18:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Jiskra Heřmanův Městec B
1402. 02. 2020 13:30TJ Tesla Pardubice CTJ Jiskra Holice B
1402. 02. 2020 13:30TJ Loko Pardubice BTJ Sokol Chrudim B
1516. 02. 2020 09:00TJ Loko Pardubice BTTC Skuteč B
1516. 02. 2020 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Dolní Ředice A
1516. 02. 2020 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Jiskra Heřmanův Městec A
1516. 02. 2020 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Trojovice A
1516. 02. 2020 09:00TJ Trojovice BTTC Hlinsko B
1516. 02. 2020 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BKST Linea Chrudim B
1616. 02. 2020 13:30TJ Tesla Pardubice CTTC Skuteč B
1616. 02. 2020 13:30TJ Loko Pardubice BTJ Sokol Dolní Ředice A
1616. 02. 2020 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec A
1616. 02. 2020 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Trojovice A
1616. 02. 2020 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTTC Hlinsko B
1616. 02. 2020 13:30TJ Trojovice BKST Linea Chrudim B
1701. 03. 2020 09:00TTC Skuteč BTJ Trojovice B
1701. 03. 2020 09:00TJ Sokol Dolní Ředice ATJ Jiskra Heřmanův Městec B
1701. 03. 2020 09:00TTC Hlinsko BTJ Jiskra Holice B
1701. 03. 2020 09:00KST Linea Chrudim BTJ Sokol Chrudim B
1701. 03. 2020 09:00TJ Loko Pardubice BTJ Jiskra Heřmanův Městec A
1701. 03. 2020 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Trojovice A
1801. 03. 2020 13:30TJ Sokol Dolní Ředice ATJ Trojovice B
1801. 03. 2020 13:30TTC Skuteč BTJ Jiskra Heřmanův Městec B
1801. 03. 2020 13:30KST Linea Chrudim BTJ Jiskra Holice B
1801. 03. 2020 13:30TTC Hlinsko BTJ Sokol Chrudim B
1801. 03. 2020 13:30TJ Loko Pardubice BTJ Trojovice A
1801. 03. 2020 13:30TJ Tesla Pardubice CTJ Jiskra Heřmanův Městec A
1914. 03. 2020 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATTC Skuteč B
1914. 03. 2020 09:00TJ Trojovice ATJ Sokol Dolní Ředice A
1915. 03. 2020 09:00TJ Loko Pardubice BTTC Hlinsko B
1915. 03. 2020 09:00TJ Tesla Pardubice CKST Linea Chrudim B
1915. 03. 2020 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Trojovice B
1915. 03. 2020 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec B
2014. 03. 2020 13:30TJ Trojovice ATTC Skuteč B
2014. 03. 2020 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Dolní Ředice A
2015. 03. 2020 13:30TJ Tesla Pardubice CTTC Hlinsko B
2015. 03. 2020 13:30TJ Loko Pardubice BKST Linea Chrudim B
2015. 03. 2020 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Trojovice B
2015. 03. 2020 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Jiskra Heřmanův Městec B
2128. 03. 2020 09:00TTC Skuteč BTJ Jiskra Holice B
2128. 03. 2020 09:00TJ Sokol Dolní Ředice ATJ Sokol Chrudim B
2129. 03. 2020 09:00TJ Trojovice BTJ Loko Pardubice B
2129. 03. 2020 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Tesla Pardubice C
2129. 03. 2020 09:00TTC Hlinsko BTJ Jiskra Heřmanův Městec A
2129. 03. 2020 09:00KST Linea Chrudim BTJ Trojovice A
2228. 03. 2020 13:30TJ Sokol Dolní Ředice ATJ Jiskra Holice B
2228. 03. 2020 13:30TTC Skuteč BTJ Sokol Chrudim B
2229. 03. 2020 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Loko Pardubice B
2229. 03. 2020 13:30TJ Trojovice BTJ Tesla Pardubice C
2229. 03. 2020 13:30KST Linea Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec A
2229. 03. 2020 13:30TTC Hlinsko BTJ Trojovice A
Krajský přebor B
105. 10. 2019 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Spartak Polička A
106. 10. 2019 09:00KST SK US Steinerová Choceň CTTC Ústí nad Orlicí D
105. 10. 2019 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Mistrovice A
105. 10. 2019 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Sudslava A
105. 10. 2019 09:00Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí C
105. 10. 2019 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Svitavy A
219. 10. 2019 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Česká Třebová B
219. 10. 2019 09:00TJ Spartak Polička ATJ Svitavy A
220. 10. 2019 09:00Orel Orlice AKST SK US Steinerová Choceň C
220. 10. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTTC Ústí nad Orlicí D
219. 10. 2019 09:00TJ Sokol Žamberk AOrel Vysoké Mýto A
219. 10. 2019 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Sudslava A
319. 10. 2019 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Svitavy A
319. 10. 2019 13:30TJ Spartak Polička ATJ Sokol Česká Třebová B
320. 10. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí CKST SK US Steinerová Choceň C
320. 10. 2019 13:30Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí D
319. 10. 2019 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Sudslava A
319. 10. 2019 13:30TJ Sokol Mistrovice AOrel Vysoké Mýto A
402. 11. 2019 09:00TJ Sokol Česká Třebová BOrel Vysoké Mýto A
402. 11. 2019 09:00TJ Svitavy ATJ Sokol Sudslava A
403. 11. 2019 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Žamberk A
403. 11. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Mistrovice A
402. 11. 2019 09:00KST SK US Steinerová Choceň CTJ Slovan Moravská Třebová A
402. 11. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Spartak Polička A
502. 11. 2019 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Sudslava A
502. 11. 2019 13:30TJ Svitavy AOrel Vysoké Mýto A
503. 11. 2019 13:30Orel Orlice ATJ Sokol Mistrovice A
503. 11. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Žamberk A
502. 11. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Slovan Moravská Třebová A
502. 11. 2019 13:30KST SK US Steinerová Choceň CTJ Spartak Polička A
617. 11. 2019 09:00KST SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Česká Třebová B
617. 11. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Svitavy A
616. 11. 2019 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Žamberk A
616. 11. 2019 09:00TJ Spartak Polička ATJ Sokol Mistrovice A
616. 11. 2019 09:00Orel Vysoké Mýto AOrel Orlice A
616. 11. 2019 09:00TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí C
717. 11. 2019 13:30KST SK US Steinerová Choceň CTJ Svitavy A
717. 11. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Česká Třebová B
716. 11. 2019 13:30TJ Spartak Polička ATJ Sokol Žamberk A
716. 11. 2019 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Mistrovice A
716. 11. 2019 13:30Orel Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí C
716. 11. 2019 13:30TJ Sokol Sudslava AOrel Orlice A
801. 12. 2019 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Česká Třebová B
801. 12. 2019 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Svitavy A
830. 11. 2019 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Slovan Moravská Třebová A
830. 11. 2019 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Spartak Polička A
801. 12. 2019 09:00TJ Sokol Žamberk AKST SK US Steinerová Choceň C
801. 12. 2019 09:00TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí D
901. 12. 2019 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Česká Třebová B
901. 12. 2019 13:30Orel Orlice ATJ Svitavy A
930. 11. 2019 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Slovan Moravská Třebová A
930. 11. 2019 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Spartak Polička A
901. 12. 2019 13:30TJ Sokol Mistrovice AKST SK US Steinerová Choceň C
901. 12. 2019 13:30TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí D
1015. 12. 2019 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Česká Třebová B
1015. 12. 2019 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Svitavy A
1014. 12. 2019 09:00Orel Vysoké Mýto AKST SK US Steinerová Choceň C
1014. 12. 2019 09:00TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí D
1014. 12. 2019 09:00TJ Slovan Moravská Třebová AOrel Orlice A
1014. 12. 2019 09:00TJ Spartak Polička ATTC Ústí nad Orlicí C
1115. 12. 2019 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Svitavy A
1115. 12. 2019 13:30TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Česká Třebová B
1114. 12. 2019 13:30Orel Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí D
1114. 12. 2019 13:30TJ Sokol Sudslava AKST SK US Steinerová Choceň C
1114. 12. 2019 13:30TJ Spartak Polička AOrel Orlice A
1114. 12. 2019 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATTC Ústí nad Orlicí C
1204. 01. 2020 09:00TJ Spartak Polička ATJ Slovan Moravská Třebová A
1205. 01. 2020 09:00TTC Ústí nad Orlicí DKST SK US Steinerová Choceň C
1204. 01. 2020 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Sokol Žamberk A
1204. 01. 2020 09:00TJ Sokol Sudslava AOrel Vysoké Mýto A
1204. 01. 2020 09:00TTC Ústí nad Orlicí COrel Orlice A
1204. 01. 2020 09:00TJ Svitavy ATJ Sokol Česká Třebová B
1301. 02. 2020 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Slovan Moravská Třebová A
1301. 02. 2020 09:00TJ Svitavy ATJ Spartak Polička A
1301. 02. 2020 09:00KST SK US Steinerová Choceň COrel Orlice A
1303. 10. 2019 18:00TTC Ústí nad Orlicí DTTC Ústí nad Orlicí C
1301. 02. 2020 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Žamberk A
1301. 02. 2020 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Mistrovice A
1401. 02. 2020 13:30TJ Svitavy ATJ Slovan Moravská Třebová A
1401. 02. 2020 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Spartak Polička A
1401. 02. 2020 13:30KST SK US Steinerová Choceň CTTC Ústí nad Orlicí C
1401. 02. 2020 13:30TTC Ústí nad Orlicí DOrel Orlice A
1401. 02. 2020 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Žamberk A
1401. 02. 2020 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Mistrovice A
1515. 02. 2020 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Česká Třebová B
1515. 02. 2020 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Svitavy A
1515. 02. 2020 09:00TJ Sokol Žamberk AOrel Orlice A
1515. 02. 2020 09:00TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí C
1516. 02. 2020 09:00TJ Slovan Moravská Třebová AKST SK US Steinerová Choceň C
1516. 02. 2020 09:00TJ Spartak Polička ATTC Ústí nad Orlicí D
1615. 02. 2020 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Česká Třebová B
1615. 02. 2020 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Svitavy A
1615. 02. 2020 13:30TJ Sokol Mistrovice AOrel Orlice A
1615. 02. 2020 13:30TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí C
1616. 02. 2020 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATTC Ústí nad Orlicí D
1616. 02. 2020 13:30TJ Spartak Polička AKST SK US Steinerová Choceň C
1729. 02. 2020 09:00TJ Sokol Česká Třebová BKST SK US Steinerová Choceň C
1729. 02. 2020 09:00TJ Svitavy ATTC Ústí nad Orlicí D
1729. 02. 2020 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Slovan Moravská Třebová A
1729. 02. 2020 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Spartak Polička A
1729. 02. 2020 09:00Orel Orlice AOrel Vysoké Mýto A
1729. 02. 2020 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Sudslava A
1829. 02. 2020 13:30TJ Svitavy AKST SK US Steinerová Choceň C
1829. 02. 2020 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTTC Ústí nad Orlicí D
1829. 02. 2020 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Spartak Polička A
1829. 02. 2020 13:30TJ Sokol Mistrovice ATJ Slovan Moravská Třebová A
1829. 02. 2020 13:30TTC Ústí nad Orlicí COrel Vysoké Mýto A
1829. 02. 2020 13:30Orel Orlice ATJ Sokol Sudslava A
1915. 03. 2020 09:00TJ Sokol Česká Třebová BOrel Orlice A
1915. 03. 2020 09:00TJ Svitavy ATTC Ústí nad Orlicí C
1914. 03. 2020 09:00TJ Slovan Moravská Třebová AOrel Vysoké Mýto A
1914. 03. 2020 09:00TJ Spartak Polička ATJ Sokol Sudslava A
1914. 03. 2020 09:00KST SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Žamberk A
1914. 03. 2020 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Mistrovice A
2015. 03. 2020 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTTC Ústí nad Orlicí C
2015. 03. 2020 13:30TJ Svitavy AOrel Orlice A
2014. 03. 2020 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Sudslava A
2014. 03. 2020 13:30TJ Spartak Polička AOrel Vysoké Mýto A
2014. 03. 2020 13:30KST SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Mistrovice A
2014. 03. 2020 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Žamberk A
2129. 03. 2020 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Žamberk A
2129. 03. 2020 09:00TJ Svitavy ATJ Sokol Mistrovice A
2122. 03. 2020 09:00KST SK US Steinerová Choceň COrel Vysoké Mýto A
2122. 03. 2020 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Sudslava A
2129. 03. 2020 09:00Orel Orlice ATJ Slovan Moravská Třebová A
2129. 03. 2020 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Spartak Polička A
2229. 03. 2020 13:30TJ Svitavy ATJ Sokol Žamberk A
2229. 03. 2020 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Mistrovice A
2222. 03. 2020 13:30TTC Ústí nad Orlicí DOrel Vysoké Mýto A
2222. 03. 2020 13:30KST SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Sudslava A
2229. 03. 2020 13:30Orel Orlice ATJ Spartak Polička A
2229. 03. 2020 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Slovan Moravská Třebová A
Divize staršího žactva
105. 10. 2019 09:00
herna Choceň
KST SK US Steinerová Choceň ATJ Lanškroun,z.s. A
105. 10. 2019 10:30
herna Choceň
TJ Lanškroun,z.s. ASK Horka z.s.
105. 10. 2019 12:00
herna Choceň
SK Horka z.s.KST SK US Steinerová Choceň A
106. 10. 2019 09:00
herna Kostelec n/O
TTC Kostelec nad Orlicí ATable Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.
102. 10. 2019 16:00
herna Kostelec n/O
Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A
120. 09. 2019 18:00
herna Kostelec n/O
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ATTC Kostelec nad Orlicí A
105. 10. 2019 09:00
herna H. Městec
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. BTJ Sokol Stěžery A
105. 10. 2019 10:30
herna H. Městec
TJ Sokol Stěžery ATJ Sokol Chrudim A
105. 10. 2019 12:00
herna H. Městec
TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B
210. 11. 2019 09:00
herna Choceň
KST SK US Steinerová Choceň ATJ Sokol Stěžery A
210. 11. 2019 10:30
herna Choceň
TJ Sokol Stěžery ATJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A
210. 11. 2019 12:00
herna Choceň
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. AKST SK US Steinerová Choceň A
210. 11. 2019 09:00
herna Horka
SK Horka z.s.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B
210. 11. 2019 10:30
herna Horka
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. BTable Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.
210. 11. 2019 12:00
herna Horka
Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.SK Horka z.s.
210. 11. 2019 09:00
herna Chrudim
TJ Sokol Chrudim ATTC Kostelec nad Orlicí A
210. 11. 2019 10:30
herna Chrudim
TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Lanškroun,z.s. A
210. 11. 2019 12:00
herna Chrudim
TJ Lanškroun,z.s. ATJ Sokol Chrudim A
330. 11. 2019 09:00
herna H. Městec
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. BKST SK US Steinerová Choceň A
330. 11. 2019 10:30
herna H. Městec
KST SK US Steinerová Choceň ATTC Kostelec nad Orlicí A
330. 11. 2019 12:00
herna H. Městec
TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B
301. 12. 2019 09:00
herna Chrudim
TJ Sokol Chrudim ASK Horka z.s.
301. 12. 2019 10:30
herna Chrudim
SK Horka z.s.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A
301. 12. 2019 12:00
herna Chrudim
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ATJ Sokol Chrudim A
301. 12. 2019 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun,z.s. ATable Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.
301. 12. 2019 10:30
herna Lanškroun
Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.TJ Sokol Stěžery A
301. 12. 2019 12:00
herna Lanškroun
TJ Sokol Stěžery ATJ Lanškroun,z.s. A
415. 12. 2019 09:00
herna Stěžery
TJ Sokol Stěžery ASK Horka z.s.
415. 12. 2019 10:30
herna Stěžery
SK Horka z.s.TTC Kostelec nad Orlicí A
415. 12. 2019 12:00
herna Stěžery
TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Sokol Stěžery A
407. 12. 2019 09:00
herna H. Městec
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ATJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B
407. 12. 2019 10:30
herna H. Městec
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. BTJ Lanškroun,z.s. A
407. 12. 2019 12:00
herna H. Městec
TJ Lanškroun,z.s. ATJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A
421. 12. 2019 09:00
herna Ústí n/O
Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.KST SK US Steinerová Choceň A
421. 12. 2019 10:30
herna Ústí n/O
KST SK US Steinerová Choceň ATJ Sokol Chrudim A
421. 12. 2019 12:00
herna Ústí n/O
TJ Sokol Chrudim ATable Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.
516. 02. 2020 09:00
herna Choceň
KST SK US Steinerová Choceň ATJ Sokol Chrudim A
516. 02. 2020 10:30
herna Choceň
TJ Sokol Chrudim ATable Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.
516. 02. 2020 12:00
herna Choceň
Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.KST SK US Steinerová Choceň A
516. 02. 2020 09:00
herna Horka
SK Horka z.s.TTC Kostelec nad Orlicí A
516. 02. 2020 10:30
herna Horka
TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Sokol Stěžery A
516. 02. 2020 12:00
herna Horka
TJ Sokol Stěžery ASK Horka z.s.
522. 02. 2020 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun,z.s. ATJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A
522. 02. 2020 10:30
herna Lanškroun
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ATJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B
522. 02. 2020 12:00
herna Lanškroun
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. BTJ Lanškroun,z.s. A
629. 03. 2020 09:00
herna Kostelec n/O
TTC Kostelec nad Orlicí ATable Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.
629. 03. 2020 10:30
herna Kostelec n/O
Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A
629. 03. 2020 12:00
herna Kostelec n/O
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ATTC Kostelec nad Orlicí A
629. 03. 2020 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun,z.s. ASK Horka z.s.
629. 03. 2020 10:30
herna Lanškroun
SK Horka z.s.KST SK US Steinerová Choceň A
629. 03. 2020 12:00
herna Lanškroun
KST SK US Steinerová Choceň ATJ Lanškroun,z.s. A
629. 03. 2020 09:00
herna Stěžery
TJ Sokol Stěžery ATJ Sokol Chrudim A
629. 03. 2020 10:30
herna Stěžery
TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B
629. 03. 2020 12:00
herna Stěžery
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. BTJ Sokol Stěžery A
710. 04. 2020 09:00
herna H. Městec
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. BTable Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.
710. 04. 2020 10:30
herna H. Městec
Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.SK Horka z.s.
710. 04. 2020 12:00
herna H. Městec
SK Horka z.s.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B
710. 04. 2020 09:00
herna Chrudim
TJ Sokol Chrudim ATTC Kostelec nad Orlicí A
710. 04. 2020 10:30
herna Chrudim
TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Lanškroun,z.s. A
710. 04. 2020 12:00
herna Chrudim
TJ Lanškroun,z.s. ATJ Sokol Chrudim A
710. 04. 2020 09:00
herna Stěžery
TJ Sokol Stěžery ATJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A
710. 04. 2020 10:30
herna Stěžery
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. AKST SK US Steinerová Choceň A
710. 04. 2020 12:00
herna Stěžery
KST SK US Steinerová Choceň ATJ Sokol Stěžery A
826. 04. 2020 09:00
herna Kostelec n/O
TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B
826. 04. 2020 10:30
herna Kostelec n/O
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. BKST SK US Steinerová Choceň A
826. 04. 2020 12:00
herna Kostelec n/O
KST SK US Steinerová Choceň ATTC Kostelec nad Orlicí A
826. 04. 2020 09:00
herna H. Městec
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ATJ Sokol Chrudim A
826. 04. 2020 10:30
herna H. Městec
TJ Sokol Chrudim ASK Horka z.s.
826. 04. 2020 12:00
herna H. Městec
SK Horka z.s.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A
826. 04. 2020 09:00
herna Ústí n/O
Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.TJ Sokol Stěžery A
826. 04. 2020 10:30
herna Ústí n/O
TJ Sokol Stěžery ATJ Lanškroun,z.s. A
826. 04. 2020 12:00
herna Ústí n/O
TJ Lanškroun,z.s. ATable Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy