Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
112. 10. 2019 09:00Slovan BroumovBaník Rtyně v Podkrk.
105. 10. 2019 09:00TJ JičínTJ Nová Paka
105. 10. 2019 09:00Sokol StěžeryJiskra Jaroměř
105. 10. 2019 09:00Tatran Hostinné CSokol Jar.-Josefov 2 B
105. 10. 2019 09:00Sokol Stará PakaSokol Valdice
105. 10. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové CTTC Kostelec n.O.
228. 09. 2019 09:00Slovan BroumovDTJ-Slavia Hr. Králové C
228. 09. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk.TTC Kostelec n.O.
221. 09. 2019 09:00TJ JičínSokol Stará Paka
221. 09. 2019 09:00TJ Nová PakaSokol Valdice
228. 09. 2019 09:00Sokol StěžeryTatran Hostinné C
228. 09. 2019 09:00Jiskra JaroměřSokol Jar.-Josefov 2 B
328. 09. 2019 14:00Slovan BroumovTTC Kostelec n.O.
328. 09. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk.DTJ-Slavia Hr. Králové C
321. 09. 2019 14:00TJ JičínSokol Valdice
321. 09. 2019 14:00TJ Nová PakaSokol Stará Paka
328. 09. 2019 14:00Sokol StěžerySokol Jar.-Josefov 2 B
328. 09. 2019 14:00Jiskra JaroměřTatran Hostinné C
419. 10. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové CTatran Hostinné C
419. 10. 2019 09:00TTC Kostelec n.O.Sokol Jar.-Josefov 2 B
419. 10. 2019 09:00Sokol Stará PakaSokol Stěžery
419. 10. 2019 09:00Sokol ValdiceJiskra Jaroměř
419. 10. 2019 09:00Slovan BroumovTJ Jičín
419. 10. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk.TJ Nová Paka
519. 10. 2019 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové CSokol Jar.-Josefov 2 B
519. 10. 2019 14:00TTC Kostelec n.O.Tatran Hostinné C
519. 10. 2019 14:00Sokol Stará PakaJiskra Jaroměř
519. 10. 2019 14:00Sokol ValdiceSokol Stěžery
519. 10. 2019 14:00Slovan BroumovTJ Nová Paka
519. 10. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk.TJ Jičín
609. 11. 2019 09:00TJ JičínDTJ-Slavia Hr. Králové C
609. 11. 2019 09:00TJ Nová PakaTTC Kostelec n.O.
609. 11. 2019 09:00Sokol StěžerySlovan Broumov
609. 11. 2019 09:00Jiskra JaroměřBaník Rtyně v Podkrk.
602. 11. 2019 09:00Tatran Hostinné CSokol Stará Paka
602. 11. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol Valdice
709. 11. 2019 14:00TJ JičínTTC Kostelec n.O.
709. 11. 2019 14:00TJ Nová PakaDTJ-Slavia Hr. Králové C
709. 11. 2019 14:00Sokol StěžeryBaník Rtyně v Podkrk.
709. 11. 2019 14:00Jiskra JaroměřSlovan Broumov
702. 11. 2019 14:00Tatran Hostinné CSokol Valdice
702. 11. 2019 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol Stará Paka
830. 11. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové CSokol Stará Paka
830. 11. 2019 09:00TTC Kostelec n.O.Sokol Valdice
830. 11. 2019 09:00Slovan BroumovTatran Hostinné C
830. 11. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk.Sokol Jar.-Josefov 2 B
830. 11. 2019 09:00TJ JičínSokol Stěžery
830. 11. 2019 09:00TJ Nová PakaJiskra Jaroměř
930. 11. 2019 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové CSokol Valdice
930. 11. 2019 14:00TTC Kostelec n.O.Sokol Stará Paka
930. 11. 2019 14:00Slovan BroumovSokol Jar.-Josefov 2 B
930. 11. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk.Tatran Hostinné C
930. 11. 2019 14:00TJ JičínJiskra Jaroměř
930. 11. 2019 14:00TJ Nová PakaSokol Stěžery
1014. 12. 2019 09:00Sokol StěžeryDTJ-Slavia Hr. Králové C
1014. 12. 2019 09:00Jiskra JaroměřTTC Kostelec n.O.
1014. 12. 2019 09:00Tatran Hostinné CTJ Jičín
1014. 12. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BTJ Nová Paka
1014. 12. 2019 09:00Sokol Stará PakaSlovan Broumov
1014. 12. 2019 09:00Sokol ValdiceBaník Rtyně v Podkrk.
1114. 12. 2019 14:00Sokol StěžeryTTC Kostelec n.O.
1114. 12. 2019 14:00Jiskra JaroměřDTJ-Slavia Hr. Králové C
1114. 12. 2019 14:00Tatran Hostinné CTJ Nová Paka
1114. 12. 2019 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 BTJ Jičín
1114. 12. 2019 14:00Sokol Stará PakaBaník Rtyně v Podkrk.
1114. 12. 2019 14:00Sokol ValdiceSlovan Broumov
1201. 02. 2020 09:00Baník Rtyně v Podkrk.Slovan Broumov
1201. 02. 2020 09:00TJ Nová PakaTJ Jičín
1201. 02. 2020 09:00Jiskra JaroměřSokol Stěžery
1201. 02. 2020 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BTatran Hostinné C
1201. 02. 2020 09:00Sokol ValdiceSokol Stará Paka
1201. 02. 2020 09:00TTC Kostelec n.O.DTJ-Slavia Hr. Králové C
1311. 01. 2020 08:00DTJ-Slavia Hr. Králové CSlovan Broumov
1311. 01. 2020 08:00TTC Kostelec n.O.Baník Rtyně v Podkrk.
1311. 01. 2020 09:00Sokol Stará PakaTJ Jičín
1311. 01. 2020 09:00Sokol ValdiceTJ Nová Paka
1311. 01. 2020 08:00Tatran Hostinné CSokol Stěžery
1311. 01. 2020 08:00Sokol Jar.-Josefov 2 BJiskra Jaroměř
1411. 01. 2020 12:00TTC Kostelec n.O.Slovan Broumov
1411. 01. 2020 12:00DTJ-Slavia Hr. Králové CBaník Rtyně v Podkrk.
1411. 01. 2020 14:00Sokol ValdiceTJ Jičín
1411. 01. 2020 14:00Sokol Stará PakaTJ Nová Paka
1411. 01. 2020 12:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol Stěžery
1411. 01. 2020 12:00Tatran Hostinné CJiskra Jaroměř
1508. 02. 2020 08:00Tatran Hostinné CDTJ-Slavia Hr. Králové C
1508. 02. 2020 08:00Sokol Jar.-Josefov 2 BTTC Kostelec n.O.
1515. 02. 2020 09:00Sokol StěžerySokol Stará Paka
1515. 02. 2020 09:00Jiskra JaroměřSokol Valdice
1515. 02. 2020 09:00TJ JičínSlovan Broumov
1515. 02. 2020 09:00TJ Nová PakaBaník Rtyně v Podkrk.
1608. 02. 2020 12:00Sokol Jar.-Josefov 2 BDTJ-Slavia Hr. Králové C
1608. 02. 2020 12:00Tatran Hostinné CTTC Kostelec n.O.
1615. 02. 2020 14:00Jiskra JaroměřSokol Stará Paka
1615. 02. 2020 14:00Sokol StěžerySokol Valdice
1615. 02. 2020 14:00TJ Nová PakaSlovan Broumov
1615. 02. 2020 14:00TJ JičínBaník Rtyně v Podkrk.
1729. 02. 2020 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové CTJ Jičín
1729. 02. 2020 09:00TTC Kostelec n.O.TJ Nová Paka
1729. 02. 2020 09:00Slovan BroumovSokol Stěžery
1729. 02. 2020 09:00Baník Rtyně v Podkrk.Jiskra Jaroměř
1729. 02. 2020 09:00Sokol Stará PakaTatran Hostinné C
1729. 02. 2020 09:00Sokol ValdiceSokol Jar.-Josefov 2 B
1829. 02. 2020 14:00TTC Kostelec n.O.TJ Jičín
1829. 02. 2020 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové CTJ Nová Paka
1829. 02. 2020 14:00Baník Rtyně v Podkrk.Sokol Stěžery
1829. 02. 2020 14:00Slovan BroumovJiskra Jaroměř
1829. 02. 2020 14:00Sokol ValdiceTatran Hostinné C
1829. 02. 2020 14:00Sokol Stará PakaSokol Jar.-Josefov 2 B
1921. 03. 2020 09:00Sokol Stará PakaDTJ-Slavia Hr. Králové C
1921. 03. 2020 09:00Sokol ValdiceTTC Kostelec n.O.
1921. 03. 2020 08:00Tatran Hostinné CSlovan Broumov
1921. 03. 2020 08:00Sokol Jar.-Josefov 2 BBaník Rtyně v Podkrk.
1921. 03. 2020 09:00Sokol StěžeryTJ Jičín
1921. 03. 2020 09:00Jiskra JaroměřTJ Nová Paka
2021. 03. 2020 14:00Sokol ValdiceDTJ-Slavia Hr. Králové C
2021. 03. 2020 14:00Sokol Stará PakaTTC Kostelec n.O.
2021. 03. 2020 12:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSlovan Broumov
2021. 03. 2020 12:00Tatran Hostinné CBaník Rtyně v Podkrk.
2021. 03. 2020 14:00Jiskra JaroměřTJ Jičín
2021. 03. 2020 14:00Sokol StěžeryTJ Nová Paka
2104. 04. 2020 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové CSokol Stěžery
2104. 04. 2020 09:00TTC Kostelec n.O.Jiskra Jaroměř
2104. 04. 2020 09:00TJ JičínTatran Hostinné C
2104. 04. 2020 09:00TJ Nová PakaSokol Jar.-Josefov 2 B
2104. 04. 2020 09:00Slovan BroumovSokol Stará Paka
2104. 04. 2020 09:00Baník Rtyně v Podkrk.Sokol Valdice
2204. 04. 2020 14:00TTC Kostelec n.O.Sokol Stěžery
2204. 04. 2020 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové CJiskra Jaroměř
2204. 04. 2020 14:00TJ Nová PakaTatran Hostinné C
2204. 04. 2020 14:00TJ JičínSokol Jar.-Josefov 2 B
2204. 04. 2020 14:00Baník Rtyně v Podkrk.Sokol Stará Paka
2204. 04. 2020 14:00Slovan BroumovSokol Valdice
Krajská soutěž 1. třídy
106. 10. 2019 09:00Sokol České MeziříčíDTJ-Slavia Hr. Králové D
106. 10. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Stěžery B
105. 10. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L.TTC KB Vrchlabí
105. 10. 2019 09:00Tatran Hostinné DSparta Úpice
105. 10. 2019 09:00Jiskra Nový BydžovSokol Nemyčeves
105. 10. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C.Baník Vamberk
222. 09. 2019 09:00Sokol České MeziříčíSokol Chlumec n.C.
222. 09. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DBaník Vamberk
222. 09. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 EJiskra Nový Bydžov
222. 09. 2019 09:00Sokol Stěžery BSokol Nemyčeves
228. 09. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Tatran Hostinné D
228. 09. 2019 09:00TTC KB VrchlabíSparta Úpice
322. 09. 2019 14:00Sokol České MeziříčíBaník Vamberk
322. 09. 2019 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Chlumec n.C.
322. 09. 2019 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Nemyčeves
322. 09. 2019 14:00Sokol Stěžery BJiskra Nový Bydžov
328. 09. 2019 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sparta Úpice
328. 09. 2019 14:00TTC KB VrchlabíTatran Hostinné D
419. 10. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C.Tatran Hostinné D
419. 10. 2019 09:00Baník VamberkSparta Úpice
419. 10. 2019 09:00Jiskra Nový BydžovTJ Dvůr Králové n.L.
419. 10. 2019 09:00Sokol NemyčevesTTC KB Vrchlabí
420. 10. 2019 09:00Sokol České MeziříčíSokol PP Hr. Králové 2 E
420. 10. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Stěžery B
519. 10. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C.Sparta Úpice
519. 10. 2019 14:00Baník VamberkTatran Hostinné D
519. 10. 2019 14:00Jiskra Nový BydžovTTC KB Vrchlabí
519. 10. 2019 14:00Sokol NemyčevesTJ Dvůr Králové n.L.
520. 10. 2019 14:00Sokol České MeziříčíSokol Stěžery B
520. 10. 2019 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol PP Hr. Králové 2 E
610. 11. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Chlumec n.C.
610. 11. 2019 09:00Sokol Stěžery BBaník Vamberk
610. 11. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol České Meziříčí
610. 11. 2019 09:00TTC KB VrchlabíDTJ-Slavia Hr. Králové D
609. 11. 2019 08:00Tatran Hostinné DJiskra Nový Bydžov
609. 11. 2019 08:00Sparta ÚpiceSokol Nemyčeves
710. 11. 2019 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 EBaník Vamberk
710. 11. 2019 14:00Sokol Stěžery BSokol Chlumec n.C.
710. 11. 2019 14:00TJ Dvůr Králové n.L.DTJ-Slavia Hr. Králové D
710. 11. 2019 14:00TTC KB VrchlabíSokol České Meziříčí
709. 11. 2019 12:00Tatran Hostinné DSokol Nemyčeves
709. 11. 2019 12:00Sparta ÚpiceJiskra Nový Bydžov
830. 11. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C.Jiskra Nový Bydžov
830. 11. 2019 09:00Baník VamberkSokol Nemyčeves
801. 12. 2019 09:00Sokol České MeziříčíTatran Hostinné D
801. 12. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSparta Úpice
801. 12. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ETJ Dvůr Králové n.L.
801. 12. 2019 09:00Sokol Stěžery BTTC KB Vrchlabí
930. 11. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Nemyčeves
930. 11. 2019 14:00Baník VamberkJiskra Nový Bydžov
901. 12. 2019 14:00Sokol České MeziříčíSparta Úpice
901. 12. 2019 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTatran Hostinné D
901. 12. 2019 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 ETTC KB Vrchlabí
901. 12. 2019 14:00Sokol Stěžery BTJ Dvůr Králové n.L.
1014. 12. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Chlumec n.C.
1014. 12. 2019 09:00TTC KB VrchlabíBaník Vamberk
1014. 12. 2019 09:00Tatran Hostinné DSokol PP Hr. Králové 2 E
1014. 12. 2019 09:00Sparta ÚpiceSokol Stěžery B
1014. 12. 2019 09:00Jiskra Nový BydžovSokol České Meziříčí
1014. 12. 2019 09:00Sokol NemyčevesDTJ-Slavia Hr. Králové D
1114. 12. 2019 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Baník Vamberk
1114. 12. 2019 14:00TTC KB VrchlabíSokol Chlumec n.C.
1114. 12. 2019 14:00Tatran Hostinné DSokol Stěžery B
1114. 12. 2019 14:00Sparta ÚpiceSokol PP Hr. Králové 2 E
1114. 12. 2019 14:00Jiskra Nový BydžovDTJ-Slavia Hr. Králové D
1114. 12. 2019 14:00Sokol NemyčevesSokol České Meziříčí
1202. 02. 2020 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol České Meziříčí
1202. 02. 2020 09:00Sokol Stěžery BSokol PP Hr. Králové 2 E
1201. 02. 2020 09:00TTC KB VrchlabíTJ Dvůr Králové n.L.
1201. 02. 2020 09:00Sparta ÚpiceTatran Hostinné D
1201. 02. 2020 09:00Sokol NemyčevesJiskra Nový Bydžov
1201. 02. 2020 09:00Baník VamberkSokol Chlumec n.C.
1311. 01. 2020 09:00Sokol Chlumec n.C.Sokol České Meziříčí
1311. 01. 2020 09:00Baník VamberkDTJ-Slavia Hr. Králové D
1311. 01. 2020 09:00Jiskra Nový BydžovSokol PP Hr. Králové 2 E
1311. 01. 2020 09:00Sokol NemyčevesSokol Stěžery B
1311. 01. 2020 08:00Tatran Hostinné DTJ Dvůr Králové n.L.
1311. 01. 2020 08:00Sparta ÚpiceTTC KB Vrchlabí
1411. 01. 2020 14:00Baník VamberkSokol České Meziříčí
1411. 01. 2020 14:00Sokol Chlumec n.C.DTJ-Slavia Hr. Králové D
1411. 01. 2020 14:00Sokol NemyčevesSokol PP Hr. Králové 2 E
1411. 01. 2020 14:00Jiskra Nový BydžovSokol Stěžery B
1411. 01. 2020 12:00Sparta ÚpiceTJ Dvůr Králové n.L.
1411. 01. 2020 12:00Tatran Hostinné DTTC KB Vrchlabí
1508. 02. 2020 08:00Tatran Hostinné DSokol Chlumec n.C.
1508. 02. 2020 08:00Sparta ÚpiceBaník Vamberk
1515. 02. 2020 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Jiskra Nový Bydžov
1515. 02. 2020 09:00TTC KB VrchlabíSokol Nemyčeves
1516. 02. 2020 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol České Meziříčí
1516. 02. 2020 09:00Sokol Stěžery BDTJ-Slavia Hr. Králové D
1608. 02. 2020 12:00Sparta ÚpiceSokol Chlumec n.C.
1608. 02. 2020 12:00Tatran Hostinné DBaník Vamberk
1615. 02. 2020 14:00TTC KB VrchlabíJiskra Nový Bydžov
1615. 02. 2020 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Nemyčeves
1616. 02. 2020 14:00Sokol Stěžery BSokol České Meziříčí
1616. 02. 2020 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 EDTJ-Slavia Hr. Králové D
1729. 02. 2020 09:00Sokol Chlumec n.C.Sokol PP Hr. Králové 2 E
1729. 02. 2020 09:00Baník VamberkSokol Stěžery B
1701. 03. 2020 09:00Sokol České MeziříčíTJ Dvůr Králové n.L.
1701. 03. 2020 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTTC KB Vrchlabí
1729. 02. 2020 09:00Jiskra Nový BydžovTatran Hostinné D
1729. 02. 2020 09:00Sokol NemyčevesSparta Úpice
1829. 02. 2020 14:00Baník VamberkSokol PP Hr. Králové 2 E
1829. 02. 2020 14:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Stěžery B
1801. 03. 2020 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTJ Dvůr Králové n.L.
1801. 03. 2020 14:00Sokol České MeziříčíTTC KB Vrchlabí
1829. 02. 2020 14:00Sokol NemyčevesTatran Hostinné D
1829. 02. 2020 14:00Jiskra Nový BydžovSparta Úpice
1921. 03. 2020 09:00Jiskra Nový BydžovSokol Chlumec n.C.
1921. 03. 2020 09:00Sokol NemyčevesBaník Vamberk
1921. 03. 2020 08:00Tatran Hostinné DSokol České Meziříčí
1921. 03. 2020 08:00Sparta ÚpiceDTJ-Slavia Hr. Králové D
1922. 03. 2020 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol PP Hr. Králové 2 E
1922. 03. 2020 09:00TTC KB VrchlabíSokol Stěžery B
2021. 03. 2020 14:00Sokol NemyčevesSokol Chlumec n.C.
2021. 03. 2020 14:00Jiskra Nový BydžovBaník Vamberk
2021. 03. 2020 12:00Sparta ÚpiceSokol České Meziříčí
2021. 03. 2020 12:00Tatran Hostinné DDTJ-Slavia Hr. Králové D
2022. 03. 2020 14:00TTC KB VrchlabíSokol PP Hr. Králové 2 E
2022. 03. 2020 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Stěžery B
2104. 04. 2020 09:00Sokol Chlumec n.C.TJ Dvůr Králové n.L.
2104. 04. 2020 09:00Baník VamberkTTC KB Vrchlabí
2105. 04. 2020 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ETatran Hostinné D
2105. 04. 2020 09:00Sokol Stěžery BSparta Úpice
2105. 04. 2020 09:00Sokol České MeziříčíJiskra Nový Bydžov
2105. 04. 2020 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Nemyčeves
2204. 04. 2020 14:00Baník VamberkTJ Dvůr Králové n.L.
2204. 04. 2020 14:00Sokol Chlumec n.C.TTC KB Vrchlabí
2205. 04. 2020 14:00Sokol Stěžery BTatran Hostinné D
2205. 04. 2020 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESparta Úpice
2205. 04. 2020 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DJiskra Nový Bydžov
2205. 04. 2020 14:00Sokol České MeziříčíSokol Nemyčeves
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
106. 10. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C. BSokol Chomutice
105. 10. 2019 09:00TJ Lázně BělohradTJ Nová Paka B
105. 10. 2019 09:00Salamandr Hr. KrálovéDTJ-Slavia Hr. Králové E
105. 10. 2019 09:00TJ Trutnov - PoříčíSokol Jar.-Josefov 2 C
105. 10. 2019 09:00Jiskra HořiceTJ Jičín B
105. 10. 2019 09:00TTC KB Vrchlabí BTJ Dvůr Králové n.L. B
229. 09. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C. BTTC KB Vrchlabí B
229. 09. 2019 09:00Sokol ChomuticeTJ Dvůr Králové n.L. B
221. 09. 2019 09:00TJ Lázně BělohradJiskra Hořice
221. 09. 2019 09:00TJ Nová Paka BTJ Jičín B
221. 09. 2019 09:00Salamandr Hr. KrálovéTJ Trutnov - Poříčí
221. 09. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESokol Jar.-Josefov 2 C
329. 09. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C. BTJ Dvůr Králové n.L. B
329. 09. 2019 14:00Sokol ChomuticeTTC KB Vrchlabí B
321. 09. 2019 14:00TJ Lázně BělohradTJ Jičín B
321. 09. 2019 14:00TJ Nová Paka BJiskra Hořice
321. 09. 2019 14:00Salamandr Hr. KrálovéSokol Jar.-Josefov 2 C
321. 09. 2019 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové ETJ Trutnov - Poříčí
419. 10. 2019 09:00TTC KB Vrchlabí BTJ Trutnov - Poříčí
419. 10. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L. BSokol Jar.-Josefov 2 C
412. 10. 2019 09:00Jiskra HořiceSalamandr Hr. Králové
412. 10. 2019 09:00TJ Jičín BDTJ-Slavia Hr. Králové E
420. 10. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C. BTJ Lázně Bělohrad
420. 10. 2019 09:00Sokol ChomuticeTJ Nová Paka B
519. 10. 2019 14:00TTC KB Vrchlabí BSokol Jar.-Josefov 2 C
519. 10. 2019 14:00TJ Dvůr Králové n.L. BTJ Trutnov - Poříčí
512. 10. 2019 14:00Jiskra HořiceDTJ-Slavia Hr. Králové E
512. 10. 2019 14:00TJ Jičín BSalamandr Hr. Králové
520. 10. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C. BTJ Nová Paka B
520. 10. 2019 14:00Sokol ChomuticeTJ Lázně Bělohrad
609. 11. 2019 09:00TJ Lázně BělohradTTC KB Vrchlabí B
609. 11. 2019 09:00TJ Nová Paka BTJ Dvůr Králové n.L. B
609. 11. 2019 08:00Salamandr Hr. KrálovéSokol Chlumec n.C. B
609. 11. 2019 08:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESokol Chomutice
602. 11. 2019 09:00TJ Trutnov - PoříčíJiskra Hořice
602. 11. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CTJ Jičín B
709. 11. 2019 14:00TJ Lázně BělohradTJ Dvůr Králové n.L. B
709. 11. 2019 14:00TJ Nová Paka BTTC KB Vrchlabí B
709. 11. 2019 12:00Salamandr Hr. KrálovéSokol Chomutice
709. 11. 2019 12:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESokol Chlumec n.C. B
702. 11. 2019 14:00TJ Trutnov - PoříčíTJ Jičín B
702. 11. 2019 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 CJiskra Hořice
830. 11. 2019 09:00TTC KB Vrchlabí BJiskra Hořice
830. 11. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L. BTJ Jičín B
801. 12. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C. BTJ Trutnov - Poříčí
801. 12. 2019 09:00Sokol ChomuticeSokol Jar.-Josefov 2 C
830. 11. 2019 09:00TJ Lázně BělohradSalamandr Hr. Králové
830. 11. 2019 09:00TJ Nová Paka BDTJ-Slavia Hr. Králové E
930. 11. 2019 14:00TTC KB Vrchlabí BTJ Jičín B
930. 11. 2019 14:00TJ Dvůr Králové n.L. BJiskra Hořice
901. 12. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C. BSokol Jar.-Josefov 2 C
901. 12. 2019 14:00Sokol ChomuticeTJ Trutnov - Poříčí
930. 11. 2019 14:00TJ Lázně BělohradDTJ-Slavia Hr. Králové E
930. 11. 2019 14:00TJ Nová Paka BSalamandr Hr. Králové
1014. 12. 2019 09:00Salamandr Hr. KrálovéTTC KB Vrchlabí B
1014. 12. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové ETJ Dvůr Králové n.L. B
1014. 12. 2019 09:00TJ Trutnov - PoříčíTJ Lázně Bělohrad
1014. 12. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CTJ Nová Paka B
1014. 12. 2019 09:00Jiskra HořiceSokol Chlumec n.C. B
1014. 12. 2019 09:00TJ Jičín BSokol Chomutice
1114. 12. 2019 14:00Salamandr Hr. KrálovéTJ Dvůr Králové n.L. B
1114. 12. 2019 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové ETTC KB Vrchlabí B
1114. 12. 2019 14:00TJ Trutnov - PoříčíTJ Nová Paka B
1114. 12. 2019 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 CTJ Lázně Bělohrad
1114. 12. 2019 14:00Jiskra HořiceSokol Chomutice
1114. 12. 2019 14:00TJ Jičín BSokol Chlumec n.C. B
1202. 02. 2020 09:00Sokol ChomuticeSokol Chlumec n.C. B
1201. 02. 2020 09:00TJ Nová Paka BTJ Lázně Bělohrad
1201. 02. 2020 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESalamandr Hr. Králové
1201. 02. 2020 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CTJ Trutnov - Poříčí
1201. 02. 2020 09:00TJ Jičín BJiskra Hořice
1201. 02. 2020 09:00TJ Dvůr Králové n.L. BTTC KB Vrchlabí B
1311. 01. 2020 09:00TTC KB Vrchlabí BSokol Chlumec n.C. B
1311. 01. 2020 09:00TJ Dvůr Králové n.L. BSokol Chomutice
1311. 01. 2020 09:00Jiskra HořiceTJ Lázně Bělohrad
1311. 01. 2020 09:00TJ Jičín BTJ Nová Paka B
1311. 01. 2020 08:00TJ Trutnov - PoříčíSalamandr Hr. Králové
1311. 01. 2020 08:00Sokol Jar.-Josefov 2 CDTJ-Slavia Hr. Králové E
1411. 01. 2020 14:00TJ Dvůr Králové n.L. BSokol Chlumec n.C. B
1411. 01. 2020 14:00TTC KB Vrchlabí BSokol Chomutice
1411. 01. 2020 14:00TJ Jičín BTJ Lázně Bělohrad
1411. 01. 2020 14:00Jiskra HořiceTJ Nová Paka B
1411. 01. 2020 12:00Sokol Jar.-Josefov 2 CSalamandr Hr. Králové
1411. 01. 2020 12:00TJ Trutnov - PoříčíDTJ-Slavia Hr. Králové E
1515. 02. 2020 09:00TJ Trutnov - PoříčíTTC KB Vrchlabí B
1515. 02. 2020 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CTJ Dvůr Králové n.L. B
1515. 02. 2020 09:00Salamandr Hr. KrálovéJiskra Hořice
1515. 02. 2020 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové ETJ Jičín B
1515. 02. 2020 09:00TJ Lázně BělohradSokol Chlumec n.C. B
1515. 02. 2020 09:00TJ Nová Paka BSokol Chomutice
1615. 02. 2020 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 CTTC KB Vrchlabí B
1615. 02. 2020 14:00TJ Trutnov - PoříčíTJ Dvůr Králové n.L. B
1615. 02. 2020 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové EJiskra Hořice
1615. 02. 2020 14:00Salamandr Hr. KrálovéTJ Jičín B
1615. 02. 2020 14:00TJ Nová Paka BSokol Chlumec n.C. B
1615. 02. 2020 14:00TJ Lázně BělohradSokol Chomutice
1729. 02. 2020 09:00TTC KB Vrchlabí BTJ Lázně Bělohrad
1729. 02. 2020 09:00TJ Dvůr Králové n.L. BTJ Nová Paka B
1701. 03. 2020 09:00Sokol Chlumec n.C. BSalamandr Hr. Králové
1701. 03. 2020 09:00Sokol ChomuticeDTJ-Slavia Hr. Králové E
1729. 02. 2020 09:00Jiskra HořiceTJ Trutnov - Poříčí
1729. 02. 2020 09:00TJ Jičín BSokol Jar.-Josefov 2 C
1829. 02. 2020 14:00TJ Dvůr Králové n.L. BTJ Lázně Bělohrad
1829. 02. 2020 14:00TTC KB Vrchlabí BTJ Nová Paka B
1801. 03. 2020 14:00Sokol ChomuticeSalamandr Hr. Králové
1801. 03. 2020 14:00Sokol Chlumec n.C. BDTJ-Slavia Hr. Králové E
1829. 02. 2020 14:00TJ Jičín BTJ Trutnov - Poříčí
1829. 02. 2020 14:00Jiskra HořiceSokol Jar.-Josefov 2 C
1921. 03. 2020 09:00Jiskra HořiceTTC KB Vrchlabí B
1921. 03. 2020 09:00TJ Jičín BTJ Dvůr Králové n.L. B
1921. 03. 2020 09:00TJ Trutnov - PoříčíSokol Chlumec n.C. B
1921. 03. 2020 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CSokol Chomutice
1921. 03. 2020 08:00Salamandr Hr. KrálovéTJ Lázně Bělohrad
1921. 03. 2020 08:00DTJ-Slavia Hr. Králové ETJ Nová Paka B
2021. 03. 2020 14:00TJ Jičín BTTC KB Vrchlabí B
2021. 03. 2020 14:00Jiskra HořiceTJ Dvůr Králové n.L. B
2021. 03. 2020 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 CSokol Chlumec n.C. B
2021. 03. 2020 14:00TJ Trutnov - PoříčíSokol Chomutice
2021. 03. 2020 12:00DTJ-Slavia Hr. Králové ETJ Lázně Bělohrad
2021. 03. 2020 12:00Salamandr Hr. KrálovéTJ Nová Paka B
2104. 04. 2020 09:00TTC KB Vrchlabí BSalamandr Hr. Králové
2104. 04. 2020 09:00TJ Dvůr Králové n.L. BDTJ-Slavia Hr. Králové E
2104. 04. 2020 09:00TJ Lázně BělohradTJ Trutnov - Poříčí
2104. 04. 2020 09:00TJ Nová Paka BSokol Jar.-Josefov 2 C
2105. 04. 2020 09:00Sokol Chlumec n.C. BJiskra Hořice
2105. 04. 2020 09:00Sokol ChomuticeTJ Jičín B
2204. 04. 2020 14:00TJ Dvůr Králové n.L. BSalamandr Hr. Králové
2204. 04. 2020 14:00TTC KB Vrchlabí BDTJ-Slavia Hr. Králové E
2204. 04. 2020 14:00TJ Nová Paka BTJ Trutnov - Poříčí
2204. 04. 2020 14:00TJ Lázně BělohradSokol Jar.-Josefov 2 C
2205. 04. 2020 14:00Sokol ChomuticeJiskra Hořice
2205. 04. 2020 14:00Sokol Chlumec n.C. BTJ Jičín B
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
105. 10. 2019 09:00Sparta Úpice BBaník Rtyně v Podkrk. B
105. 10. 2019 09:00Sokol LibchyněTTC Nové Město n.M.
105. 10. 2019 09:00TTC Kostelec n.O. BTTC Lhoty u Potštejna
105. 10. 2019 09:00TJ NáchodLokomotiva Meziměstí
106. 10. 2019 10:00KPST Hradec KrálovéJiskra Jaroměř B
105. 10. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FSokol Stěžery C
228. 09. 2019 09:00Sparta Úpice BSokol PP Hr. Králové 2 F
228. 09. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk. BSokol Stěžery C
221. 09. 2019 09:00Sokol LibchyněKPST Hradec Králové
221. 09. 2019 09:00TTC Nové Město n.M.Jiskra Jaroměř B
221. 09. 2019 09:00TTC Kostelec n.O. BTJ Náchod
221. 09. 2019 09:00TTC Lhoty u PotštejnaLokomotiva Meziměstí
328. 09. 2019 14:00Sparta Úpice BSokol Stěžery C
328. 09. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk. BSokol PP Hr. Králové 2 F
321. 09. 2019 14:00Sokol LibchyněJiskra Jaroměř B
319. 09. 2019 18:00
předehrání dohodou
TTC Nové Město n.M.KPST Hradec Králové
321. 09. 2019 14:00TTC Kostelec n.O. BLokomotiva Meziměstí
321. 09. 2019 14:00TTC Lhoty u PotštejnaTJ Náchod
419. 10. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FTJ Náchod
419. 10. 2019 09:00Sokol Stěžery CLokomotiva Meziměstí
420. 10. 2019 09:00KPST Hradec KrálovéTTC Kostelec n.O. B
420. 10. 2019 09:00Jiskra Jaroměř BTTC Lhoty u Potštejna
419. 10. 2019 09:00Sparta Úpice BSokol Libchyně
419. 10. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk. BTTC Nové Město n.M.
519. 10. 2019 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FLokomotiva Meziměstí
519. 10. 2019 14:00Sokol Stěžery CTJ Náchod
520. 10. 2019 14:00KPST Hradec KrálovéTTC Lhoty u Potštejna
520. 10. 2019 14:00Jiskra Jaroměř BTTC Kostelec n.O. B
519. 10. 2019 14:00Sparta Úpice BTTC Nové Město n.M.
519. 10. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk. BSokol Libchyně
609. 11. 2019 09:00Sokol LibchyněSokol PP Hr. Králové 2 F
609. 11. 2019 09:00TTC Nové Město n.M.Sokol Stěžery C
609. 11. 2019 09:00TTC Kostelec n.O. BSparta Úpice B
609. 11. 2019 09:00TTC Lhoty u PotštejnaBaník Rtyně v Podkrk. B
609. 11. 2019 09:00TJ NáchodKPST Hradec Králové
609. 11. 2019 09:00Lokomotiva MeziměstíJiskra Jaroměř B
709. 11. 2019 14:00Sokol LibchyněSokol Stěžery C
709. 11. 2019 14:00TTC Nové Město n.M.Sokol PP Hr. Králové 2 F
709. 11. 2019 14:00TTC Kostelec n.O. BBaník Rtyně v Podkrk. B
709. 11. 2019 14:00TTC Lhoty u PotštejnaSparta Úpice B
709. 11. 2019 14:00TJ NáchodJiskra Jaroměř B
709. 11. 2019 14:00Lokomotiva MeziměstíKPST Hradec Králové
830. 11. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FKPST Hradec Králové
830. 11. 2019 09:00Sokol Stěžery CJiskra Jaroměř B
830. 11. 2019 09:00Sparta Úpice BTJ Náchod
830. 11. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk. BLokomotiva Meziměstí
830. 11. 2019 09:00Sokol LibchyněTTC Kostelec n.O. B
830. 11. 2019 09:00TTC Nové Město n.M.TTC Lhoty u Potštejna
930. 11. 2019 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FJiskra Jaroměř B
930. 11. 2019 14:00Sokol Stěžery CKPST Hradec Králové
930. 11. 2019 14:00Sparta Úpice BLokomotiva Meziměstí
930. 11. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk. BTJ Náchod
930. 11. 2019 14:00Sokol LibchyněTTC Lhoty u Potštejna
930. 11. 2019 14:00TTC Nové Město n.M.TTC Kostelec n.O. B
1014. 12. 2019 09:00TTC Kostelec n.O. BSokol PP Hr. Králové 2 F
1014. 12. 2019 09:00TTC Lhoty u PotštejnaSokol Stěžery C
1007. 12. 2019 09:00TJ NáchodSokol Libchyně
1007. 12. 2019 09:00Lokomotiva MeziměstíTTC Nové Město n.M.
1015. 12. 2019 09:00KPST Hradec KrálovéSparta Úpice B
1015. 12. 2019 09:00Jiskra Jaroměř BBaník Rtyně v Podkrk. B
1114. 12. 2019 14:00TTC Kostelec n.O. BSokol Stěžery C
1114. 12. 2019 14:00TTC Lhoty u PotštejnaSokol PP Hr. Králové 2 F
1107. 12. 2019 14:00TJ NáchodTTC Nové Město n.M.
1107. 12. 2019 14:00Lokomotiva MeziměstíSokol Libchyně
1115. 12. 2019 14:00KPST Hradec KrálovéBaník Rtyně v Podkrk. B
1115. 12. 2019 14:00Jiskra Jaroměř BSparta Úpice B
1201. 02. 2020 09:00Baník Rtyně v Podkrk. BSparta Úpice B
1201. 02. 2020 09:00TTC Nové Město n.M.Sokol Libchyně
1201. 02. 2020 09:00TTC Lhoty u PotštejnaTTC Kostelec n.O. B
1201. 02. 2020 09:00Lokomotiva MeziměstíTJ Náchod
1202. 02. 2020 10:00Jiskra Jaroměř BKPST Hradec Králové
1201. 02. 2020 09:00Sokol Stěžery CSokol PP Hr. Králové 2 F
1311. 01. 2020 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FSparta Úpice B
1311. 01. 2020 09:00Sokol Stěžery CBaník Rtyně v Podkrk. B
1312. 01. 2020 09:00KPST Hradec KrálovéSokol Libchyně
1312. 01. 2020 09:00Jiskra Jaroměř BTTC Nové Město n.M.
1311. 01. 2020 09:00TJ NáchodTTC Kostelec n.O. B
1311. 01. 2020 09:00Lokomotiva MeziměstíTTC Lhoty u Potštejna
1411. 01. 2020 14:00Sokol Stěžery CSparta Úpice B
1411. 01. 2020 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FBaník Rtyně v Podkrk. B
1412. 01. 2020 14:00Jiskra Jaroměř BSokol Libchyně
1412. 01. 2020 14:00KPST Hradec KrálovéTTC Nové Město n.M.
1411. 01. 2020 14:00Lokomotiva MeziměstíTTC Kostelec n.O. B
1411. 01. 2020 14:00TJ NáchodTTC Lhoty u Potštejna
1515. 02. 2020 09:00TJ NáchodSokol PP Hr. Králové 2 F
1515. 02. 2020 09:00Lokomotiva MeziměstíSokol Stěžery C
1515. 02. 2020 09:00TTC Kostelec n.O. BKPST Hradec Králové
1515. 02. 2020 09:00TTC Lhoty u PotštejnaJiskra Jaroměř B
1515. 02. 2020 09:00Sokol LibchyněSparta Úpice B
1515. 02. 2020 09:00TTC Nové Město n.M.Baník Rtyně v Podkrk. B
1615. 02. 2020 14:00Lokomotiva MeziměstíSokol PP Hr. Králové 2 F
1615. 02. 2020 14:00TJ NáchodSokol Stěžery C
1615. 02. 2020 14:00TTC Lhoty u PotštejnaKPST Hradec Králové
1615. 02. 2020 14:00TTC Kostelec n.O. BJiskra Jaroměř B
1615. 02. 2020 14:00TTC Nové Město n.M.Sparta Úpice B
1615. 02. 2020 14:00Sokol LibchyněBaník Rtyně v Podkrk. B
1729. 02. 2020 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FSokol Libchyně
1729. 02. 2020 09:00Sokol Stěžery CTTC Nové Město n.M.
1729. 02. 2020 09:00Sparta Úpice BTTC Kostelec n.O. B
1729. 02. 2020 09:00Baník Rtyně v Podkrk. BTTC Lhoty u Potštejna
1701. 03. 2020 09:00KPST Hradec KrálovéTJ Náchod
1701. 03. 2020 09:00Jiskra Jaroměř BLokomotiva Meziměstí
1829. 02. 2020 14:00Sokol Stěžery CSokol Libchyně
1829. 02. 2020 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FTTC Nové Město n.M.
1829. 02. 2020 14:00Baník Rtyně v Podkrk. BTTC Kostelec n.O. B
1829. 02. 2020 14:00Sparta Úpice BTTC Lhoty u Potštejna
1801. 03. 2020 14:00Jiskra Jaroměř BTJ Náchod
1801. 03. 2020 14:00KPST Hradec KrálovéLokomotiva Meziměstí
1922. 03. 2020 09:00KPST Hradec KrálovéSokol PP Hr. Králové 2 F
1922. 03. 2020 09:00Jiskra Jaroměř BSokol Stěžery C
1921. 03. 2020 09:00TJ NáchodSparta Úpice B
1921. 03. 2020 09:00Lokomotiva MeziměstíBaník Rtyně v Podkrk. B
1921. 03. 2020 09:00TTC Kostelec n.O. BSokol Libchyně
1921. 03. 2020 09:00TTC Lhoty u PotštejnaTTC Nové Město n.M.
2022. 03. 2020 14:00Jiskra Jaroměř BSokol PP Hr. Králové 2 F
2022. 03. 2020 14:00KPST Hradec KrálovéSokol Stěžery C
2021. 03. 2020 14:00Lokomotiva MeziměstíSparta Úpice B
2021. 03. 2020 14:00TJ NáchodBaník Rtyně v Podkrk. B
2021. 03. 2020 14:00TTC Lhoty u PotštejnaSokol Libchyně
2021. 03. 2020 14:00TTC Kostelec n.O. BTTC Nové Město n.M.
2104. 04. 2020 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FTTC Kostelec n.O. B
2104. 04. 2020 09:00Sokol Stěžery CTTC Lhoty u Potštejna
2104. 04. 2020 09:00Sokol LibchyněTJ Náchod
2104. 04. 2020 09:00TTC Nové Město n.M.Lokomotiva Meziměstí
2104. 04. 2020 09:00Sparta Úpice BKPST Hradec Králové
2104. 04. 2020 09:00Baník Rtyně v Podkrk. BJiskra Jaroměř B
2204. 04. 2020 14:00Sokol Stěžery CTTC Kostelec n.O. B
2204. 04. 2020 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FTTC Lhoty u Potštejna
2204. 04. 2020 14:00TTC Nové Město n.M.TJ Náchod
2204. 04. 2020 14:00Sokol LibchyněLokomotiva Meziměstí
2204. 04. 2020 14:00Baník Rtyně v Podkrk. BKPST Hradec Králové
2204. 04. 2020 14:00Sparta Úpice BJiskra Jaroměř B
Divize žen
105. 10. 2019 09:00SK Dobré DTJ Lanškroun
105. 10. 2019 09:00
herna v Dobrém
Sokol ChomuticeSokol Chrudim B
105. 10. 2019 11:00
herna v Dobrém
Sokol Chrudim BTJ Lanškroun
105. 10. 2019 11:00SK Dobré DSokol Chomutice
209. 11. 2019 09:00Sokol ChomuticeSK Dobré D
209. 11. 2019 10:30
herna v Chomuticích
SK Dobré DSokol Chrudim B
209. 11. 2019 12:00
herna v Chomuticích
TJ LanškrounSokol Chrudim B
209. 11. 2019 13:30Sokol ChomuticeTJ Lanškroun
314. 12. 2019 09:00Sokol Chrudim BSK Dobré D
314. 12. 2019 09:00
herna v Chrudimi
TJ LanškrounSokol Chomutice
314. 12. 2019 11:00
herna v Chrudimi
TJ LanškrounSK Dobré D
314. 12. 2019 11:00Sokol Chrudim BSokol Chomutice
412. 01. 2020 09:00TJ LanškrounSK Dobré D
412. 01. 2020 09:00
herna v Lanškrouně
Sokol ChomuticeSokol Chrudim B
412. 01. 2020 11:00
herna v Lanškrouně
Sokol ChomuticeSK Dobré D
412. 01. 2020 11:00TJ LanškrounSokol Chrudim B
508. 02. 2020 09:00SK Dobré DSokol Chomutice
508. 02. 2020 09:00
herna v Dobrém
Sokol Chrudim BTJ Lanškroun
508. 02. 2020 11:00
herna v Dobrém
TJ LanškrounSokol Chomutice
508. 02. 2020 11:00SK Dobré DSokol Chrudim B
607. 03. 2020 09:00Sokol Chrudim BSK Dobré D
607. 03. 2020 09:00
herna v Chrudimi
Sokol ChomuticeTJ Lanškroun
607. 03. 2020 11:00
herna v Chrudimi
SK Dobré DTJ Lanškroun
607. 03. 2020 11:00Sokol Chrudim BSokol Chomutice

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy