Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE VYSOČINA
128. 09. 2019 10:00SK Kamenice nad Lipou A.SK Tenis Polesí A 
128. 09. 2019 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Třebíč A 
128. 09. 2019 10:00TJ CHS Chotěboř "A"Slavoj Polná "A" 
128. 09. 2019 14:00SK Jihlava ASKST Třešť A 
128. 09. 2019 10:00TJ Sokol Jemnice ATJ Chmelná A 
128. 09. 2019 10:00HB Ostrov CTJ Spartak Pelhřimov, A 
212. 10. 2019 09:30SK Kamenice nad Lipou A.HB Ostrov C 
212. 10. 2019 09:30SK Tenis Polesí ATJ Spartak Pelhřimov, A 
212. 10. 2019 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Jemnice A 
212. 10. 2019 08:30TJ Třebíč ATJ Chmelná A 
212. 10. 2019 08:30TJ CHS Chotěboř "A"SK Jihlava A 
212. 10. 2019 09:00Slavoj Polná "A"SKST Třešť A 
312. 10. 2019 14:30SK Kamenice nad Lipou A.TJ Spartak Pelhřimov, A 
312. 10. 2019 14:30SK Tenis Polesí AHB Ostrov C 
312. 10. 2019 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Chmelná A 
312. 10. 2019 14:30TJ Třebíč ATJ Sokol Jemnice A 
312. 10. 2019 14:30TJ CHS Chotěboř "A"SKST Třešť A 
312. 10. 2019 15:15Slavoj Polná "A"SK Jihlava A 
426. 10. 2019 10:00HB Ostrov CSK Jihlava A 
426. 10. 2019 11:00TJ Spartak Pelhřimov, ASKST Třešť A 
426. 10. 2019 08:30TJ Sokol Jemnice ATJ CHS Chotěboř "A" 
426. 10. 2019 09:30TJ Chmelná ASlavoj Polná "A" 
426. 10. 2019 09:30SK Kamenice nad Lipou A.Stolní tenis Velké Meziříčí A 
426. 10. 2019 09:30SK Tenis Polesí ATJ Třebíč A 
526. 10. 2019 17:00HB Ostrov CSKST Třešť A 
526. 10. 2019 16:00TJ Spartak Pelhřimov, ASK Jihlava A 
526. 10. 2019 14:30TJ Sokol Jemnice ASlavoj Polná "A" 
526. 10. 2019 14:30TJ Chmelná ATJ CHS Chotěboř "A" 
526. 10. 2019 14:30SK Kamenice nad Lipou A.TJ Třebíč A 
526. 10. 2019 14:30SK Tenis Polesí AStolní tenis Velké Meziříčí A 
609. 11. 2019 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí AHB Ostrov C 
609. 11. 2019 08:30TJ Třebíč ATJ Spartak Pelhřimov, A 
609. 11. 2019 08:30TJ CHS Chotěboř "A"SK Kamenice nad Lipou A. 
609. 11. 2019 09:00Slavoj Polná "A"SK Tenis Polesí A 
609. 11. 2019 11:30SK Jihlava ATJ Sokol Jemnice A 
609. 11. 2019 11:30SKST Třešť ATJ Chmelná A 
709. 11. 2019 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Spartak Pelhřimov, A 
709. 11. 2019 14:30TJ Třebíč AHB Ostrov C 
709. 11. 2019 14:30TJ CHS Chotěboř "A"SK Tenis Polesí A 
709. 11. 2019 15:15Slavoj Polná "A"SK Kamenice nad Lipou A. 
709. 11. 2019 17:30SK Jihlava ATJ Chmelná A 
709. 11. 2019 17:30SKST Třešť ATJ Sokol Jemnice A 
823. 11. 2019 10:00HB Ostrov CTJ Sokol Jemnice A 
823. 11. 2019 11:00TJ Spartak Pelhřimov, ATJ Chmelná A 
823. 11. 2019 09:30SK Kamenice nad Lipou A.SK Jihlava A 
823. 11. 2019 09:30SK Tenis Polesí ASKST Třešť A 
823. 11. 2019 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ CHS Chotěboř "A" 
823. 11. 2019 08:30TJ Třebíč ASlavoj Polná "A" 
923. 11. 2019 17:00HB Ostrov CTJ Chmelná A 
923. 11. 2019 16:00TJ Spartak Pelhřimov, ATJ Sokol Jemnice A 
923. 11. 2019 14:30SK Kamenice nad Lipou A.SKST Třešť A 
923. 11. 2019 14:30SK Tenis Polesí ASK Jihlava A 
923. 11. 2019 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASlavoj Polná "A" 
923. 11. 2019 14:30TJ Třebíč ATJ CHS Chotěboř "A" 
1007. 12. 2019 08:30TJ CHS Chotěboř "A"HB Ostrov C 
1007. 12. 2019 09:00Slavoj Polná "A"TJ Spartak Pelhřimov, A 
1007. 12. 2019 11:30SK Jihlava AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1007. 12. 2019 11:30SKST Třešť ATJ Třebíč A 
1007. 12. 2019 08:30TJ Sokol Jemnice ASK Kamenice nad Lipou A. 
1007. 12. 2019 09:30TJ Chmelná ASK Tenis Polesí A 
1107. 12. 2019 14:30TJ CHS Chotěboř "A"TJ Spartak Pelhřimov, A 
1107. 12. 2019 15:15Slavoj Polná "A"HB Ostrov C 
1107. 12. 2019 17:30SK Jihlava ATJ Třebíč A 
1107. 12. 2019 17:30SKST Třešť AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1107. 12. 2019 14:30TJ Sokol Jemnice ASK Tenis Polesí A 
1107. 12. 2019 14:30TJ Chmelná ASK Kamenice nad Lipou A. 
1211. 01. 2020 10:00SK Tenis Polesí ASK Kamenice nad Lipou A. 
1211. 01. 2020 10:00TJ Třebíč AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1211. 01. 2020 10:00Slavoj Polná "A"TJ CHS Chotěboř "A" 
1211. 01. 2020 14:00SKST Třešť ASK Jihlava A 
1211. 01. 2020 10:00TJ Chmelná ATJ Sokol Jemnice A 
1211. 01. 2020 10:00TJ Spartak Pelhřimov, AHB Ostrov C 
1325. 01. 2020 10:00HB Ostrov CSK Kamenice nad Lipou A. 
1325. 01. 2020 11:00TJ Spartak Pelhřimov, ASK Tenis Polesí A 
1325. 01. 2020 08:30TJ Sokol Jemnice AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1325. 01. 2020 09:30TJ Chmelná ATJ Třebíč A 
1325. 01. 2020 11:30SK Jihlava ATJ CHS Chotěboř "A" 
1325. 01. 2020 11:30SKST Třešť ASlavoj Polná "A" 
1425. 01. 2020 16:00TJ Spartak Pelhřimov, ASK Kamenice nad Lipou A. 
1425. 01. 2020 17:00HB Ostrov CSK Tenis Polesí A 
1425. 01. 2020 14:30TJ Chmelná AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1425. 01. 2020 14:30TJ Sokol Jemnice ATJ Třebíč A 
1425. 01. 2020 17:30SKST Třešť ATJ CHS Chotěboř "A" 
1425. 01. 2020 17:30SK Jihlava ASlavoj Polná "A" 
1508. 02. 2020 11:30SK Jihlava AHB Ostrov C 
1508. 02. 2020 11:30SKST Třešť ATJ Spartak Pelhřimov, A 
1508. 02. 2020 08:30TJ CHS Chotěboř "A"TJ Sokol Jemnice A 
1508. 02. 2020 09:00Slavoj Polná "A"TJ Chmelná A 
1508. 02. 2020 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Kamenice nad Lipou A. 
1508. 02. 2020 08:30TJ Třebíč ASK Tenis Polesí A 
1608. 02. 2020 17:30SKST Třešť AHB Ostrov C 
1608. 02. 2020 17:30SK Jihlava ATJ Spartak Pelhřimov, A 
1608. 02. 2020 15:15Slavoj Polná "A"TJ Sokol Jemnice A 
1608. 02. 2020 14:30TJ CHS Chotěboř "A"TJ Chmelná A 
1608. 02. 2020 14:30TJ Třebíč ASK Kamenice nad Lipou A. 
1608. 02. 2020 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Tenis Polesí A 
1722. 02. 2020 10:00HB Ostrov CStolní tenis Velké Meziříčí A 
1722. 02. 2020 11:00TJ Spartak Pelhřimov, ATJ Třebíč A 
1722. 02. 2020 09:30SK Kamenice nad Lipou A.TJ CHS Chotěboř "A" 
1722. 02. 2020 09:30SK Tenis Polesí ASlavoj Polná "A" 
1722. 02. 2020 08:30TJ Sokol Jemnice ASK Jihlava A 
1722. 02. 2020 09:30TJ Chmelná ASKST Třešť A 
1822. 02. 2020 16:00TJ Spartak Pelhřimov, AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1822. 02. 2020 17:00HB Ostrov CTJ Třebíč A 
1822. 02. 2020 14:30SK Tenis Polesí ATJ CHS Chotěboř "A" 
1822. 02. 2020 14:30SK Kamenice nad Lipou A.Slavoj Polná "A" 
1822. 02. 2020 14:30TJ Chmelná ASK Jihlava A 
1822. 02. 2020 14:30TJ Sokol Jemnice ASKST Třešť A 
1907. 03. 2020 08:30TJ Sokol Jemnice AHB Ostrov C 
1907. 03. 2020 09:30TJ Chmelná ATJ Spartak Pelhřimov, A 
1907. 03. 2020 11:30SK Jihlava ASK Kamenice nad Lipou A. 
1907. 03. 2020 11:30SKST Třešť ASK Tenis Polesí A 
1907. 03. 2020 08:30TJ CHS Chotěboř "A"Stolní tenis Velké Meziříčí A 
1907. 03. 2020 09:00Slavoj Polná "A"TJ Třebíč A 
2007. 03. 2020 14:30TJ Chmelná AHB Ostrov C 
2007. 03. 2020 14:30TJ Sokol Jemnice ATJ Spartak Pelhřimov, A 
2007. 03. 2020 17:30SKST Třešť ASK Kamenice nad Lipou A. 
2007. 03. 2020 17:30SK Jihlava ASK Tenis Polesí A 
2007. 03. 2020 15:15Slavoj Polná "A"Stolní tenis Velké Meziříčí A 
2007. 03. 2020 14:30TJ CHS Chotěboř "A"TJ Třebíč A 
2121. 03. 2020 10:00HB Ostrov CTJ CHS Chotěboř "A" 
2121. 03. 2020 11:00TJ Spartak Pelhřimov, ASlavoj Polná "A" 
2121. 03. 2020 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Jihlava A 
2121. 03. 2020 08:30TJ Třebíč ASKST Třešť A 
2121. 03. 2020 09:30SK Kamenice nad Lipou A.TJ Sokol Jemnice A 
2121. 03. 2020 09:30SK Tenis Polesí ATJ Chmelná A 
2221. 03. 2020 16:00TJ Spartak Pelhřimov, ATJ CHS Chotěboř "A" 
2221. 03. 2020 17:00HB Ostrov CSlavoj Polná "A" 
2221. 03. 2020 14:30TJ Třebíč ASK Jihlava A 
2221. 03. 2020 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASKST Třešť A 
2221. 03. 2020 14:30SK Tenis Polesí ATJ Sokol Jemnice A 
2221. 03. 2020 14:30SK Kamenice nad Lipou A.TJ Chmelná A 
KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy
128. 09. 2019 10:00TJ SB Světlá ATJ Jiskra Humpolec A 
128. 09. 2019 10:00TJ Chmelná BSK Telč A 
128. 09. 2019 14:00TJ CHS Chotěboř "B"TJ Žďár nad Sázavou B 
128. 09. 2019 10:00SK Jihlava BJiskra Havlíčkův Brod B 
128. 09. 2019 10:00SK Nové Dvory ATJ Sokol Nížkov A 
128. 09. 2019 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Nové Město na Moravě A 
212. 10. 2019 10:00TJ SB Světlá ASK Sokol Lhotky A 
212. 10. 2019 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Nové Město na Moravě A 
212. 10. 2019 09:00TJ Chmelná BSK Nové Dvory A 
212. 10. 2019 09:30SK Telč ATJ Sokol Nížkov A 
212. 10. 2019 11:30TJ CHS Chotěboř "B"SK Jihlava B 
212. 10. 2019 10:00TJ Žďár nad Sázavou BJiskra Havlíčkův Brod B 
312. 10. 2019 15:00TJ SB Světlá ATJ Nové Město na Moravě A 
312. 10. 2019 15:00TJ Jiskra Humpolec ASK Sokol Lhotky A 
312. 10. 2019 14:30TJ Chmelná BTJ Sokol Nížkov A 
312. 10. 2019 13:30SK Telč ASK Nové Dvory A 
312. 10. 2019 17:00TJ CHS Chotěboř "B"Jiskra Havlíčkův Brod B 
312. 10. 2019 17:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Jihlava B 
426. 10. 2019 09:00SK Sokol Lhotky ASK Jihlava B 
426. 10. 2019 09:00TJ Nové Město na Moravě AJiskra Havlíčkův Brod B 
426. 10. 2019 10:00SK Nové Dvory ATJ CHS Chotěboř "B" 
426. 10. 2019 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Žďár nad Sázavou B 
426. 10. 2019 10:00TJ SB Světlá ATJ Chmelná B 
426. 10. 2019 10:00TJ Jiskra Humpolec ASK Telč A 
526. 10. 2019 14:00SK Sokol Lhotky AJiskra Havlíčkův Brod B 
526. 10. 2019 14:00TJ Nové Město na Moravě ASK Jihlava B 
526. 10. 2019 15:00SK Nové Dvory ATJ Žďár nad Sázavou B 
526. 10. 2019 15:00TJ Sokol Nížkov ATJ CHS Chotěboř "B" 
526. 10. 2019 15:00TJ SB Světlá ASK Telč A 
526. 10. 2019 15:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Chmelná B 
609. 11. 2019 09:00TJ Chmelná BSK Sokol Lhotky A 
609. 11. 2019 09:30SK Telč ATJ Nové Město na Moravě A 
609. 11. 2019 11:30TJ CHS Chotěboř "B"TJ SB Světlá A 
609. 11. 2019 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Jiskra Humpolec A 
609. 11. 2019 08:30SK Jihlava BSK Nové Dvory A 
609. 11. 2019 09:30Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Nížkov A 
709. 11. 2019 14:30TJ Chmelná BTJ Nové Město na Moravě A 
709. 11. 2019 13:30SK Telč ASK Sokol Lhotky A 
709. 11. 2019 17:00TJ CHS Chotěboř "B"TJ Jiskra Humpolec A 
709. 11. 2019 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ SB Světlá A 
709. 11. 2019 14:30SK Jihlava BTJ Sokol Nížkov A 
709. 11. 2019 14:00Jiskra Havlíčkův Brod BSK Nové Dvory A 
823. 11. 2019 09:00SK Sokol Lhotky ASK Nové Dvory A 
823. 11. 2019 09:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Sokol Nížkov A 
823. 11. 2019 10:00TJ SB Světlá ASK Jihlava B 
823. 11. 2019 10:00TJ Jiskra Humpolec AJiskra Havlíčkův Brod B 
823. 11. 2019 09:00TJ Chmelná BTJ CHS Chotěboř "B" 
823. 11. 2019 09:30SK Telč ATJ Žďár nad Sázavou B 
923. 11. 2019 14:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Nížkov A 
923. 11. 2019 14:00TJ Nové Město na Moravě ASK Nové Dvory A 
923. 11. 2019 15:00TJ SB Světlá AJiskra Havlíčkův Brod B 
923. 11. 2019 15:00TJ Jiskra Humpolec ASK Jihlava B 
923. 11. 2019 14:30TJ Chmelná BTJ Žďár nad Sázavou B 
923. 11. 2019 13:30SK Telč ATJ CHS Chotěboř "B" 
1007. 12. 2019 11:30TJ CHS Chotěboř "B"SK Sokol Lhotky A 
1007. 12. 2019 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Nové Město na Moravě A 
1007. 12. 2019 08:30SK Jihlava BTJ Chmelná B 
1007. 12. 2019 09:30Jiskra Havlíčkův Brod BSK Telč A 
1007. 12. 2019 10:00SK Nové Dvory ATJ SB Světlá A 
1007. 12. 2019 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Jiskra Humpolec A 
1107. 12. 2019 17:00TJ CHS Chotěboř "B"TJ Nové Město na Moravě A 
1107. 12. 2019 17:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Sokol Lhotky A 
1107. 12. 2019 14:30SK Jihlava BSK Telč A 
1107. 12. 2019 14:00Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Chmelná B 
1107. 12. 2019 15:00SK Nové Dvory ATJ Jiskra Humpolec A 
1107. 12. 2019 15:00TJ Sokol Nížkov ATJ SB Světlá A 
1211. 01. 2020 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ SB Světlá A 
1211. 01. 2020 10:00SK Telč ATJ Chmelná B 
1211. 01. 2020 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ CHS Chotěboř "B" 
1211. 01. 2020 10:00Jiskra Havlíčkův Brod BSK Jihlava B 
1211. 01. 2020 10:00TJ Sokol Nížkov ASK Nové Dvory A 
1211. 01. 2020 10:00TJ Nové Město na Moravě ASK Sokol Lhotky A 
1325. 01. 2020 09:00SK Sokol Lhotky ATJ SB Světlá A 
1325. 01. 2020 09:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Jiskra Humpolec A 
1325. 01. 2020 10:00SK Nové Dvory ATJ Chmelná B 
1325. 01. 2020 10:00TJ Sokol Nížkov ASK Telč A 
1325. 01. 2020 08:30SK Jihlava BTJ CHS Chotěboř "B" 
1325. 01. 2020 09:30Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Žďár nad Sázavou B 
1425. 01. 2020 14:00TJ Nové Město na Moravě ATJ SB Světlá A 
1425. 01. 2020 14:00SK Sokol Lhotky ATJ Jiskra Humpolec A 
1425. 01. 2020 15:00TJ Sokol Nížkov ATJ Chmelná B 
1425. 01. 2020 15:00SK Nové Dvory ASK Telč A 
1425. 01. 2020 14:00Jiskra Havlíčkův Brod BTJ CHS Chotěboř "B" 
1425. 01. 2020 14:30SK Jihlava BTJ Žďár nad Sázavou B 
1508. 02. 2020 08:30SK Jihlava BSK Sokol Lhotky A 
1508. 02. 2020 09:30Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Nové Město na Moravě A 
1508. 02. 2020 11:30TJ CHS Chotěboř "B"SK Nové Dvory A 
1508. 02. 2020 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Nížkov A 
1508. 02. 2020 09:00TJ Chmelná BTJ SB Světlá A 
1508. 02. 2020 09:30SK Telč ATJ Jiskra Humpolec A 
1608. 02. 2020 14:00Jiskra Havlíčkův Brod BSK Sokol Lhotky A 
1608. 02. 2020 14:30SK Jihlava BTJ Nové Město na Moravě A 
1608. 02. 2020 17:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Nové Dvory A 
1608. 02. 2020 17:00TJ CHS Chotěboř "B"TJ Sokol Nížkov A 
1608. 02. 2020 13:30SK Telč ATJ SB Světlá A 
1608. 02. 2020 14:30TJ Chmelná BTJ Jiskra Humpolec A 
1722. 02. 2020 09:00SK Sokol Lhotky ATJ Chmelná B 
1722. 02. 2020 09:00TJ Nové Město na Moravě ASK Telč A 
1722. 02. 2020 10:00TJ SB Světlá ATJ CHS Chotěboř "B" 
1722. 02. 2020 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Žďár nad Sázavou B 
1722. 02. 2020 10:00SK Nové Dvory ASK Jihlava B 
1722. 02. 2020 10:00TJ Sokol Nížkov AJiskra Havlíčkův Brod B 
1822. 02. 2020 14:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Chmelná B 
1822. 02. 2020 14:00SK Sokol Lhotky ASK Telč A 
1822. 02. 2020 15:00TJ Jiskra Humpolec ATJ CHS Chotěboř "B" 
1822. 02. 2020 15:00TJ SB Světlá ATJ Žďár nad Sázavou B 
1822. 02. 2020 15:00TJ Sokol Nížkov ASK Jihlava B 
1822. 02. 2020 15:00SK Nové Dvory AJiskra Havlíčkův Brod B 
1907. 03. 2020 10:00SK Nové Dvory ASK Sokol Lhotky A 
1907. 03. 2020 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Nové Město na Moravě A 
1907. 03. 2020 08:30SK Jihlava BTJ SB Světlá A 
1907. 03. 2020 09:30Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Jiskra Humpolec A 
1907. 03. 2020 11:30TJ CHS Chotěboř "B"TJ Chmelná B 
1907. 03. 2020 10:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Telč A 
2007. 03. 2020 15:00TJ Sokol Nížkov ASK Sokol Lhotky A 
2007. 03. 2020 15:00SK Nové Dvory ATJ Nové Město na Moravě A 
2007. 03. 2020 14:00Jiskra Havlíčkův Brod BTJ SB Světlá A 
2007. 03. 2020 14:30SK Jihlava BTJ Jiskra Humpolec A 
2007. 03. 2020 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Chmelná B 
2007. 03. 2020 17:00TJ CHS Chotěboř "B"SK Telč A 
2121. 03. 2020 09:00SK Sokol Lhotky ATJ CHS Chotěboř "B" 
2121. 03. 2020 09:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Žďár nad Sázavou B 
2121. 03. 2020 09:00TJ Chmelná BSK Jihlava B 
2121. 03. 2020 09:30SK Telč AJiskra Havlíčkův Brod B 
2121. 03. 2020 10:00TJ SB Světlá ASK Nové Dvory A 
2121. 03. 2020 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Nížkov A 
2221. 03. 2020 14:00TJ Nové Město na Moravě ATJ CHS Chotěboř "B" 
2221. 03. 2020 14:00SK Sokol Lhotky ATJ Žďár nad Sázavou B 
2221. 03. 2020 13:30SK Telč ASK Jihlava B 
2221. 03. 2020 14:30TJ Chmelná BJiskra Havlíčkův Brod B 
2221. 03. 2020 15:00TJ Jiskra Humpolec ASK Nové Dvory A 
2221. 03. 2020 15:00TJ SB Světlá ATJ Sokol Nížkov A 
KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy
019. 09. 2019 18:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Moravské Budějovice B 
021. 09. 2019 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Moravské Budějovice A 
128. 09. 2019 10:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
128. 09. 2019 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Třebíč B 
128. 09. 2019 10:00TJ Lukov "A"TJ Sokol Výčapy A 
128. 09. 2019 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Slavoj Pacov A 
128. 09. 2019 14:00TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Moravské Budějovice B 
128. 09. 2019 10:00HB Ostrov DTJ CHS Chotěboř "C" 
212. 10. 2019 10:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AHB Ostrov D 
212. 10. 2019 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ CHS Chotěboř "C" 
212. 10. 2019 13:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Jemnice B 
212. 10. 2019 11:30TJ Třebíč BTJ Sokol Moravské Budějovice B 
212. 10. 2019 10:00TJ Lukov "A"TJ Jiskra Humpolec B 
212. 10. 2019 10:00TJ Sokol Výčapy ATJ Slavoj Pacov A 
312. 10. 2019 14:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ CHS Chotěboř "C" 
312. 10. 2019 14:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou AHB Ostrov D 
314. 09. 2019 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Moravské Budějovice B 
312. 10. 2019 17:30TJ Třebíč BTJ Sokol Jemnice B 
312. 10. 2019 15:00TJ Lukov "A"TJ Slavoj Pacov A 
312. 10. 2019 15:00TJ Sokol Výčapy ATJ Jiskra Humpolec B 
426. 10. 2019 10:00HB Ostrov DTJ Jiskra Humpolec B 
426. 10. 2019 11:30TJ CHS Chotěboř "C"TJ Slavoj Pacov A 
426. 10. 2019 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ Lukov "A" 
426. 10. 2019 12:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Výčapy A 
426. 10. 2019 10:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Moravské Budějovice A 
426. 10. 2019 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Třebíč B 
526. 10. 2019 17:00HB Ostrov DTJ Slavoj Pacov A 
526. 10. 2019 17:00TJ CHS Chotěboř "C"TJ Jiskra Humpolec B 
526. 10. 2019 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Výčapy A 
526. 10. 2019 16:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Lukov "A" 
526. 10. 2019 14:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Třebíč B 
526. 10. 2019 14:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Moravské Budějovice A 
609. 11. 2019 13:00TJ Sokol Moravské Budějovice AHB Ostrov D 
609. 11. 2019 11:30TJ Třebíč BTJ CHS Chotěboř "C" 
609. 11. 2019 10:00TJ Lukov "A"TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
609. 11. 2019 10:00TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
609. 11. 2019 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Jemnice B 
609. 11. 2019 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Moravské Budějovice B 
709. 11. 2019 17:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ CHS Chotěboř "C" 
709. 11. 2019 17:30TJ Třebíč BHB Ostrov D 
709. 11. 2019 15:00TJ Lukov "A"TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
709. 11. 2019 15:00TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
709. 11. 2019 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Moravské Budějovice B 
709. 11. 2019 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Jemnice B 
823. 11. 2019 10:00HB Ostrov DTJ Sokol Jemnice B 
823. 11. 2019 11:30TJ CHS Chotěboř "C"TJ Sokol Moravské Budějovice B 
823. 11. 2019 10:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Jiskra Humpolec B 
823. 11. 2019 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Slavoj Pacov A 
823. 11. 2019 13:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Lukov "A" 
823. 11. 2019 11:30TJ Třebíč BTJ Sokol Výčapy A 
923. 11. 2019 17:00HB Ostrov DTJ Sokol Moravské Budějovice B 
923. 11. 2019 17:00TJ CHS Chotěboř "C"TJ Sokol Jemnice B 
923. 11. 2019 14:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Slavoj Pacov A 
923. 11. 2019 14:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Jiskra Humpolec B 
923. 11. 2019 17:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Výčapy A 
923. 11. 2019 17:30TJ Třebíč BTJ Lukov "A" 
1007. 12. 2019 10:00TJ Lukov "A"HB Ostrov D 
1007. 12. 2019 10:00TJ Sokol Výčapy ATJ CHS Chotěboř "C" 
1007. 12. 2019 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Moravské Budějovice A 
1007. 12. 2019 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Třebíč B 
1007. 12. 2019 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
1007. 12. 2019 12:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1107. 12. 2019 15:00TJ Lukov "A"TJ CHS Chotěboř "C" 
1107. 12. 2019 15:00TJ Sokol Výčapy AHB Ostrov D 
1107. 12. 2019 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Třebíč B 
1107. 12. 2019 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Moravské Budějovice A 
1107. 12. 2019 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1107. 12. 2019 16:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
1211. 01. 2020 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
1211. 01. 2020 14:00TJ Třebíč BTJ Sokol Moravské Budějovice A 
1211. 01. 2020 10:00TJ Sokol Výčapy ATJ Lukov "A" 
1211. 01. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Jiskra Humpolec B 
1211. 01. 2020 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Jemnice B 
1211. 01. 2020 14:00TJ CHS Chotěboř "C"HB Ostrov D 
1325. 01. 2020 10:00HB Ostrov DTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
1325. 01. 2020 11:30TJ CHS Chotěboř "C"TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1325. 01. 2020 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Moravské Budějovice A 
1325. 01. 2020 12:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Třebíč B 
1325. 01. 2020 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Lukov "A" 
1325. 01. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Výčapy A 
1425. 01. 2020 17:00TJ CHS Chotěboř "C"TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
1425. 01. 2020 17:00HB Ostrov DTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1421. 09. 2019 14:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Moravské Budějovice A 
1425. 01. 2020 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Třebíč B 
1425. 01. 2020 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Lukov "A" 
1425. 01. 2020 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Výčapy A 
1508. 02. 2020 10:00TJ Jiskra Humpolec BHB Ostrov D 
1508. 02. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ CHS Chotěboř "C" 
1508. 02. 2020 10:00TJ Lukov "A"TJ Sokol Jemnice B 
1508. 02. 2020 10:00TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Moravské Budějovice B 
1508. 02. 2020 13:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
1508. 02. 2020 11:30TJ Třebíč BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1608. 02. 2020 15:00TJ Slavoj Pacov AHB Ostrov D 
1608. 02. 2020 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ CHS Chotěboř "C" 
1608. 02. 2020 15:00TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Jemnice B 
1608. 02. 2020 15:00TJ Lukov "A"TJ Sokol Moravské Budějovice B 
1608. 02. 2020 17:30TJ Třebíč BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
1608. 02. 2020 17:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1722. 02. 2020 10:00HB Ostrov DTJ Sokol Moravské Budějovice A 
1722. 02. 2020 11:30TJ CHS Chotěboř "C"TJ Třebíč B 
1722. 02. 2020 10:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Lukov "A" 
1722. 02. 2020 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Výčapy A 
1722. 02. 2020 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ Jiskra Humpolec B 
1722. 02. 2020 12:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Slavoj Pacov A 
1822. 02. 2020 17:00TJ CHS Chotěboř "C"TJ Sokol Moravské Budějovice A 
1822. 02. 2020 17:00HB Ostrov DTJ Třebíč B 
1822. 02. 2020 14:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Lukov "A" 
1822. 02. 2020 14:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Výčapy A 
1822. 02. 2020 16:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Jiskra Humpolec B 
1822. 02. 2020 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Slavoj Pacov A 
1907. 03. 2020 11:30TJ Sokol Jemnice BHB Ostrov D 
1907. 03. 2020 12:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ CHS Chotěboř "C" 
1907. 03. 2020 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
1907. 03. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1907. 03. 2020 10:00TJ Lukov "A"TJ Sokol Moravské Budějovice A 
1907. 03. 2020 10:00TJ Sokol Výčapy ATJ Třebíč B 
2007. 03. 2020 16:00TJ Sokol Moravské Budějovice BHB Ostrov D 
2007. 03. 2020 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ CHS Chotěboř "C" 
2007. 03. 2020 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
2007. 03. 2020 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
2007. 03. 2020 15:00TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Moravské Budějovice A 
2007. 03. 2020 15:00TJ Lukov "A"TJ Třebíč B 
2121. 03. 2020 10:00HB Ostrov DTJ Lukov "A" 
2121. 03. 2020 11:30TJ CHS Chotěboř "C"TJ Sokol Výčapy A 
2121. 03. 2020 13:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Jiskra Humpolec B 
2121. 03. 2020 11:30TJ Třebíč BTJ Slavoj Pacov A 
2121. 03. 2020 10:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Jemnice B 
2121. 03. 2020 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Moravské Budějovice B 
2221. 03. 2020 17:00TJ CHS Chotěboř "C"TJ Lukov "A" 
2221. 03. 2020 17:00HB Ostrov DTJ Sokol Výčapy A 
2221. 03. 2020 17:30TJ Třebíč BTJ Jiskra Humpolec B 
2221. 03. 2020 17:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Slavoj Pacov A 
2221. 03. 2020 14:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Jemnice B 
2221. 03. 2020 14:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Moravské Budějovice B 
KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy
018. 09. 2019 17:30SKST Třešť CSKST Třešť B 
014. 09. 2019 10:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Žďár nad Sázavou D8:10
020. 09. 2019 17:30SKST Třešť BSKST Třešť C 
021. 09. 2019 10:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ Žďár nad Sázavou C 
128. 09. 2019 10:00SK Kamenice nad Lipou BSKST Třešť C 
128. 09. 2019 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Žďár nad Sázavou C 
127. 09. 2019 18:00TJ Sokol Kamenice ASlavoj Polná "B" 
128. 09. 2019 10:00SKST Třešť BTJ Spartak Pelhřimov, B 
128. 09. 2019 10:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Rovečné A 
128. 09. 2019 09:00TJ SB Světlá BTJ CHS Chotěboř "D" 
212. 10. 2019 09:30SK Kamenice nad Lipou BTJ SB Světlá B 
212. 10. 2019 09:30SKST Třešť CTJ CHS Chotěboř "D" 
212. 10. 2019 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Žďár nad Sázavou D 
212. 10. 2019 09:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Rovečné A 
212. 10. 2019 08:30TJ Sokol Kamenice ASKST Třešť B 
212. 10. 2019 18:00Slavoj Polná "B"TJ Spartak Pelhřimov, B 
312. 10. 2019 14:30SK Kamenice nad Lipou BTJ CHS Chotěboř "D" 
312. 10. 2019 14:30SKST Třešť CTJ SB Světlá B 
312. 10. 2019 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Rovečné A 
314. 09. 2019 10:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Žďár nad Sázavou D 
312. 10. 2019 13:00TJ Sokol Kamenice ATJ Spartak Pelhřimov, B 
312. 10. 2019 12:30Slavoj Polná "B"SKST Třešť B 
426. 10. 2019 09:00TJ SB Světlá BSKST Třešť B 
426. 10. 2019 08:30TJ CHS Chotěboř "D"TJ Spartak Pelhřimov, B 
426. 10. 2019 10:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Kamenice A 
426. 10. 2019 10:00TJ Sokol Rovečné ASlavoj Polná "B" 
426. 10. 2019 09:30SK Kamenice nad Lipou BStolní tenis Velké Meziříčí B 
426. 10. 2019 09:30SKST Třešť CTJ Žďár nad Sázavou C 
526. 10. 2019 13:30TJ SB Světlá BTJ Spartak Pelhřimov, B 
526. 10. 2019 14:30TJ CHS Chotěboř "D"SKST Třešť B 
526. 10. 2019 15:00TJ Žďár nad Sázavou DSlavoj Polná "B" 
526. 10. 2019 15:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sokol Kamenice A 
526. 10. 2019 14:30SK Kamenice nad Lipou BTJ Žďár nad Sázavou C 
526. 10. 2019 14:30SKST Třešť CStolní tenis Velké Meziříčí B 
609. 11. 2019 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ SB Světlá B 
609. 11. 2019 09:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ CHS Chotěboř "D" 
609. 11. 2019 08:30TJ Sokol Kamenice ASK Kamenice nad Lipou B 
609. 11. 2019 18:00Slavoj Polná "B"SKST Třešť C 
609. 11. 2019 08:30SKST Třešť BTJ Žďár nad Sázavou D 
609. 11. 2019 09:30TJ Spartak Pelhřimov, BTJ Sokol Rovečné A 
709. 11. 2019 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ CHS Chotěboř "D" 
709. 11. 2019 14:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ SB Světlá B 
709. 11. 2019 13:00TJ Sokol Kamenice ASKST Třešť C 
709. 11. 2019 12:30Slavoj Polná "B"SK Kamenice nad Lipou B 
709. 11. 2019 14:30SKST Třešť BTJ Sokol Rovečné A 
709. 11. 2019 14:00TJ Spartak Pelhřimov, BTJ Žďár nad Sázavou D 
823. 11. 2019 09:00TJ SB Světlá BTJ Žďár nad Sázavou D 
823. 11. 2019 08:30TJ CHS Chotěboř "D"TJ Sokol Rovečné A 
823. 11. 2019 09:30SK Kamenice nad Lipou BSKST Třešť B 
823. 11. 2019 09:30SKST Třešť CTJ Spartak Pelhřimov, B 
823. 11. 2019 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Kamenice A 
823. 11. 2019 09:00TJ Žďár nad Sázavou CSlavoj Polná "B" 
923. 11. 2019 13:30TJ SB Světlá BTJ Sokol Rovečné A 
923. 11. 2019 14:30TJ CHS Chotěboř "D"TJ Žďár nad Sázavou D 
923. 11. 2019 14:30SK Kamenice nad Lipou BTJ Spartak Pelhřimov, B 
914. 09. 2019 10:00SKST Třešť CSKST Třešť B 
923. 11. 2019 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BSlavoj Polná "B" 
923. 11. 2019 14:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Kamenice A 
1007. 12. 2019 08:30TJ Sokol Kamenice ATJ SB Světlá B 
1007. 12. 2019 18:00Slavoj Polná "B"TJ CHS Chotěboř "D" 
1007. 12. 2019 08:30SKST Třešť BStolní tenis Velké Meziříčí B 
1007. 12. 2019 09:30TJ Spartak Pelhřimov, BTJ Žďár nad Sázavou C 
1007. 12. 2019 10:00TJ Žďár nad Sázavou DSK Kamenice nad Lipou B 
1007. 12. 2019 10:00TJ Sokol Rovečné ASKST Třešť C 
1107. 12. 2019 13:00TJ Sokol Kamenice ATJ CHS Chotěboř "D" 
1107. 12. 2019 12:30Slavoj Polná "B"TJ SB Světlá B 
1107. 12. 2019 14:30SKST Třešť BTJ Žďár nad Sázavou C 
1107. 12. 2019 14:00TJ Spartak Pelhřimov, BStolní tenis Velké Meziříčí B 
1107. 12. 2019 15:00TJ Žďár nad Sázavou DSKST Třešť C 
1107. 12. 2019 15:00TJ Sokol Rovečné ASK Kamenice nad Lipou B 
1211. 01. 2020 10:00SKST Třešť CSK Kamenice nad Lipou B 
1211. 01. 2020 10:00TJ Žďár nad Sázavou CStolní tenis Velké Meziříčí B 
1211. 01. 2020 14:00Slavoj Polná "B"TJ Sokol Kamenice A 
1211. 01. 2020 10:00TJ Spartak Pelhřimov, BSKST Třešť B 
1211. 01. 2020 10:00TJ Sokol Rovečné ATJ Žďár nad Sázavou D 
1211. 01. 2020 10:00TJ CHS Chotěboř "D"TJ SB Světlá B 
1325. 01. 2020 09:00TJ SB Světlá BSK Kamenice nad Lipou B 
1325. 01. 2020 08:30TJ CHS Chotěboř "D"SKST Třešť C 
1325. 01. 2020 10:00TJ Žďár nad Sázavou DStolní tenis Velké Meziříčí B 
1325. 01. 2020 10:00TJ Sokol Rovečné ATJ Žďár nad Sázavou C 
1325. 01. 2020 08:30SKST Třešť BTJ Sokol Kamenice A 
1325. 01. 2020 09:30TJ Spartak Pelhřimov, BSlavoj Polná "B" 
1425. 01. 2020 14:30TJ CHS Chotěboř "D"SK Kamenice nad Lipou B 
1425. 01. 2020 13:30TJ SB Světlá BSKST Třešť C 
1425. 01. 2020 15:00TJ Sokol Rovečné AStolní tenis Velké Meziříčí B 
1421. 09. 2019 10:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ Žďár nad Sázavou C 
1425. 01. 2020 14:00TJ Spartak Pelhřimov, BTJ Sokol Kamenice A 
1425. 01. 2020 14:30SKST Třešť BSlavoj Polná "B" 
1508. 02. 2020 08:30SKST Třešť BTJ SB Světlá B 
1508. 02. 2020 09:30TJ Spartak Pelhřimov, BTJ CHS Chotěboř "D" 
1508. 02. 2020 08:30TJ Sokol Kamenice ATJ Žďár nad Sázavou D 
1508. 02. 2020 18:00Slavoj Polná "B"TJ Sokol Rovečné A 
1508. 02. 2020 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BSK Kamenice nad Lipou B 
1508. 02. 2020 09:00TJ Žďár nad Sázavou CSKST Třešť C 
1608. 02. 2020 14:00TJ Spartak Pelhřimov, BTJ SB Světlá B 
1608. 02. 2020 14:30SKST Třešť BTJ CHS Chotěboř "D" 
1608. 02. 2020 12:30Slavoj Polná "B"TJ Žďár nad Sázavou D 
1608. 02. 2020 13:00TJ Sokol Kamenice ATJ Sokol Rovečné A 
1608. 02. 2020 14:00TJ Žďár nad Sázavou CSK Kamenice nad Lipou B 
1608. 02. 2020 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BSKST Třešť C 
1722. 02. 2020 09:00TJ SB Světlá BStolní tenis Velké Meziříčí B 
1722. 02. 2020 08:30TJ CHS Chotěboř "D"TJ Žďár nad Sázavou C 
1722. 02. 2020 09:30SK Kamenice nad Lipou BTJ Sokol Kamenice A 
1722. 02. 2020 09:30SKST Třešť CSlavoj Polná "B" 
1722. 02. 2020 10:00TJ Žďár nad Sázavou DSKST Třešť B 
1722. 02. 2020 10:00TJ Sokol Rovečné ATJ Spartak Pelhřimov, B 
1822. 02. 2020 14:30TJ CHS Chotěboř "D"Stolní tenis Velké Meziříčí B 
1822. 02. 2020 13:30TJ SB Světlá BTJ Žďár nad Sázavou C 
1822. 02. 2020 14:30SKST Třešť CTJ Sokol Kamenice A 
1822. 02. 2020 14:30SK Kamenice nad Lipou BSlavoj Polná "B" 
1822. 02. 2020 15:00TJ Sokol Rovečné ASKST Třešť B 
1822. 02. 2020 15:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ Spartak Pelhřimov, B 
1907. 03. 2020 10:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ SB Světlá B 
1907. 03. 2020 10:00TJ Sokol Rovečné ATJ CHS Chotěboř "D" 
1907. 03. 2020 08:30SKST Třešť BSK Kamenice nad Lipou B 
1907. 03. 2020 09:30TJ Spartak Pelhřimov, BSKST Třešť C 
1907. 03. 2020 08:30TJ Sokol Kamenice AStolní tenis Velké Meziříčí B 
1907. 03. 2020 18:00Slavoj Polná "B"TJ Žďár nad Sázavou C 
2007. 03. 2020 15:00TJ Sokol Rovečné ATJ SB Světlá B 
2007. 03. 2020 15:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ CHS Chotěboř "D" 
2007. 03. 2020 14:00TJ Spartak Pelhřimov, BSK Kamenice nad Lipou B 
2021. 09. 2019 10:00SKST Třešť BSKST Třešť C 
2007. 03. 2020 12:30Slavoj Polná "B"Stolní tenis Velké Meziříčí B 
2007. 03. 2020 13:00TJ Sokol Kamenice ATJ Žďár nad Sázavou C 
2121. 03. 2020 09:00TJ SB Světlá BTJ Sokol Kamenice A 
2121. 03. 2020 08:30TJ CHS Chotěboř "D"Slavoj Polná "B" 
2121. 03. 2020 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BSKST Třešť B 
2121. 03. 2020 09:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Spartak Pelhřimov, B 
2121. 03. 2020 09:30SK Kamenice nad Lipou BTJ Žďár nad Sázavou D 
2121. 03. 2020 09:30SKST Třešť CTJ Sokol Rovečné A 
2221. 03. 2020 14:30TJ CHS Chotěboř "D"TJ Sokol Kamenice A 
2221. 03. 2020 13:30TJ SB Světlá BSlavoj Polná "B" 
2221. 03. 2020 14:00TJ Žďár nad Sázavou CSKST Třešť B 
2221. 03. 2020 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Spartak Pelhřimov, B 
2221. 03. 2020 14:30SKST Třešť CTJ Žďár nad Sázavou D 
2221. 03. 2020 14:30SK Kamenice nad Lipou BTJ Sokol Rovečné A 
ČESKÝ POHÁR
131. 08. 2019 10:00SK Horní Ves, z.s.SK Tenis Polesí5:5
131. 08. 2019 10:00TJ Jiskra HumpolecTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou4:6
131. 08. 2019 10:00Slavoj Polná z.s.TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s.10:0
214. 09. 2019 10:00SKST Třešť, z.s.Slavoj Polná z.s.1:9
215. 09. 2019 18:00SK Horní Ves, z.s.TJ Jiskra Humpolec 
214. 09. 2019 17:00SK Tenis PolesíTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 
314. 09. 2019 14:00SKST Třešť, z.s.TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s.10:0
314. 09. 2019 14:00SK Horní Ves, z.s.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 
314. 09. 2019 14:00SK Tenis PolesíTJ Jiskra Humpolec 
421. 09. 2019 10:00TJ Jiskra HumpolecSKST Třešť, z.s. 
421. 09. 2019 10:00Slavoj Polná z.s.SK Horní Ves, z.s. 
421. 09. 2019 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s.SK Tenis Polesí 
521. 09. 2019 14:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouSKST Třešť, z.s. 
521. 09. 2019 14:00Slavoj Polná z.s.SK Tenis Polesí 
521. 09. 2019 14:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s.SK Horní Ves, z.s. 
605. 10. 2019 10:00SK Horní Ves, z.s.SKST Třešť, z.s. 
605. 10. 2019 10:00TJ Jiskra HumpolecSlavoj Polná z.s. 
605. 10. 2019 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 
705. 10. 2019 14:00SK Tenis PolesíSKST Třešť, z.s. 
705. 10. 2019 14:00TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 
705. 10. 2019 14:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouSlavoj Polná z.s. 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy