Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
127. 09. 2019 18:30Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Jiskra Třeboň A10:7
128. 09. 2019 15:00KST Orel ČB ATJ Sokol České Budějovice A9:9
128. 09. 2019 18:00Velešín - Přídolí ATJ Spartak Kaplice A3:10
128. 09. 2019 16:30Sokol Kardašova Řečice ASK ZD Pojbuky A10:8
124. 09. 2019 20:15RUFA Bechyně AVeselí nad Lužnicí10:0
103. 10. 2019 17:30TTC Libín Prachatice AProtivín A10:3
211. 10. 2019 18:30Sokol Hluboká nad Vltavou ATTC Libín Prachatice A9:9
212. 10. 2019 15:00TJ Jiskra Třeboň AProtivín A10:2
212. 10. 2019 15:00KST Orel ČB ARUFA Bechyně A3:10
212. 10. 2019 14:00TJ Sokol České Budějovice AVeselí nad Lužnicí10:0wo
212. 10. 2019 18:00Velešín - Přídolí ASokol Kardašova Řečice A10:8
212. 10. 2019 14:00TJ Spartak Kaplice ASK ZD Pojbuky A10:3
313. 10. 2019 17:30Sokol Hluboká nad Vltavou AProtivín A10:1
313. 10. 2019 10:30TJ Jiskra Třeboň ATTC Libín Prachatice A10:1
311. 10. 2019 19:00KST Orel ČB AVeselí nad Lužnicí10:1
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol České Budějovice ARUFA Bechyně A10:6
313. 10. 2019 11:00Velešín - Přídolí ASK ZD Pojbuky A10:0
306. 10. 2019 10:00TJ Spartak Kaplice ASokol Kardašova Řečice A10:5
425. 10. 2019 18:00TTC Libín Prachatice ASokol Kardašova Řečice A 
426. 10. 2019 15:00Protivín ASK ZD Pojbuky A 
426. 10. 2019 13:00RUFA Bechyně AVelešín - Přídolí A 
424. 10. 2019 19:00Veselí nad LužnicíTJ Spartak Kaplice A 
425. 10. 2019 18:30Sokol Hluboká nad Vltavou AKST Orel ČB A 
426. 10. 2019 15:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Sokol České Budějovice A 
527. 10. 2019 10:00TTC Libín Prachatice ASK ZD Pojbuky A 
527. 10. 2019 10:30
Sokolovna, Hradecká 404, Kardašova Řečice
Protivín ASokol Kardašova Řečice A 
518. 10. 2019 20:15RUFA Bechyně ATJ Spartak Kaplice A10:5
527. 10. 2019 10:30Veselí nad LužnicíVelešín - Přídolí A 
527. 10. 2019 17:30Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Sokol České Budějovice A 
527. 10. 2019 10:30TJ Jiskra Třeboň AKST Orel ČB A 
609. 11. 2019 15:00KST Orel ČB ATTC Libín Prachatice A
609. 11. 2019 14:00TJ Sokol České Budějovice AProtivín A
609. 11. 2019 18:00Velešín - Přídolí ASokol Hluboká nad Vltavou A
609. 11. 2019 14:00TJ Spartak Kaplice ATJ Jiskra Třeboň A
609. 11. 2019 16:30Sokol Kardašova Řečice ARUFA Bechyně A
609. 11. 2019 15:00SK ZD Pojbuky AVeselí nad Lužnicí
710. 11. 2019 10:30KST Orel ČB AProtivín A
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol České Budějovice ATTC Libín Prachatice A
710. 11. 2019 11:00Velešín - Přídolí ATJ Jiskra Třeboň A
710. 11. 2019 10:00TJ Spartak Kaplice ASokol Hluboká nad Vltavou A
710. 11. 2019 10:30Sokol Kardašova Řečice AVeselí nad Lužnicí
708. 11. 2019 19:00SK ZD Pojbuky ARUFA Bechyně A
822. 11. 2019 18:00TTC Libín Prachatice ARUFA Bechyně A
823. 11. 2019 15:00Protivín AVeselí nad Lužnicí
822. 11. 2019 18:30Sokol Hluboká nad Vltavou ASokol Kardašova Řečice A
823. 11. 2019 15:00TJ Jiskra Třeboň ASK ZD Pojbuky A
823. 11. 2019 15:00KST Orel ČB AVelešín - Přídolí A
823. 11. 2019 14:00TJ Sokol České Budějovice ATJ Spartak Kaplice A
924. 11. 2019 10:00TTC Libín Prachatice AVeselí nad Lužnicí
924. 11. 2019 10:30Protivín ARUFA Bechyně A
924. 11. 2019 17:30Sokol Hluboká nad Vltavou ASK ZD Pojbuky A
924. 11. 2019 10:30TJ Jiskra Třeboň ASokol Kardašova Řečice A
924. 11. 2019 10:30KST Orel ČB ATJ Spartak Kaplice A
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol České Budějovice AVelešín - Přídolí A
1007. 12. 2019 18:00Velešín - Přídolí ATTC Libín Prachatice A
1007. 12. 2019 14:00TJ Spartak Kaplice AProtivín A
1007. 12. 2019 16:30Sokol Kardašova Řečice AKST Orel ČB A
1007. 12. 2019 15:00SK ZD Pojbuky ATJ Sokol České Budějovice A
1007. 12. 2019 13:00RUFA Bechyně ASokol Hluboká nad Vltavou A
1007. 12. 2019 15:00Veselí nad LužnicíTJ Jiskra Třeboň A
1108. 12. 2019 11:00Velešín - Přídolí AProtivín A
1108. 12. 2019 10:00TJ Spartak Kaplice ATTC Libín Prachatice A
1108. 12. 2019 10:30Sokol Kardašova Řečice ATJ Sokol České Budějovice A
1106. 12. 2019 19:00SK ZD Pojbuky AKST Orel ČB A
1108. 12. 2019 10:30RUFA Bechyně ATJ Jiskra Třeboň A
1108. 12. 2019 10:30Veselí nad LužnicíSokol Hluboká nad Vltavou A
1211. 01. 2020 15:00TJ Jiskra Třeboň ASokol Hluboká nad Vltavou A
1211. 01. 2020 14:00TJ Sokol České Budějovice AKST Orel ČB A
1211. 01. 2020 14:00TJ Spartak Kaplice AVelešín - Přídolí A
1211. 01. 2020 15:00SK ZD Pojbuky ASokol Kardašova Řečice A
1211. 01. 2020 15:00Veselí nad LužnicíRUFA Bechyně A
1211. 01. 2020 15:00Protivín ATTC Libín Prachatice A
1324. 01. 2020 18:00TTC Libín Prachatice ASokol Hluboká nad Vltavou A
1325. 01. 2020 15:00Protivín ATJ Jiskra Třeboň A
1325. 01. 2020 13:00RUFA Bechyně AKST Orel ČB A
1325. 01. 2020 15:00Veselí nad LužnicíTJ Sokol České Budějovice A
1325. 01. 2020 16:30Sokol Kardašova Řečice AVelešín - Přídolí A
1325. 01. 2020 15:00SK ZD Pojbuky ATJ Spartak Kaplice A
1426. 01. 2020 10:30Protivín ASokol Hluboká nad Vltavou A
1426. 01. 2020 10:00TTC Libín Prachatice ATJ Jiskra Třeboň A
1426. 01. 2020 10:30Veselí nad LužnicíKST Orel ČB A
1426. 01. 2020 10:30RUFA Bechyně ATJ Sokol České Budějovice A
1424. 01. 2020 19:00SK ZD Pojbuky AVelešín - Přídolí A
1426. 01. 2020 10:30Sokol Kardašova Řečice ATJ Spartak Kaplice A
1508. 02. 2020 16:30Sokol Kardašova Řečice ATTC Libín Prachatice A
1508. 02. 2020 15:00SK ZD Pojbuky AProtivín A
1508. 02. 2020 18:00Velešín - Přídolí ARUFA Bechyně A
1508. 02. 2020 14:00TJ Spartak Kaplice AVeselí nad Lužnicí
1508. 02. 2020 15:00KST Orel ČB ASokol Hluboká nad Vltavou A
1508. 02. 2020 14:00TJ Sokol České Budějovice ATJ Jiskra Třeboň A
1607. 02. 2020 19:00SK ZD Pojbuky ATTC Libín Prachatice A
1609. 02. 2020 10:30Sokol Kardašova Řečice AProtivín A
1609. 02. 2020 10:00TJ Spartak Kaplice ARUFA Bechyně A
1609. 02. 2020 11:00Velešín - Přídolí AVeselí nad Lužnicí
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol České Budějovice ASokol Hluboká nad Vltavou A
1609. 02. 2020 10:30KST Orel ČB ATJ Jiskra Třeboň A
1721. 02. 2020 18:00TTC Libín Prachatice AKST Orel ČB A
1722. 02. 2020 15:00Protivín ATJ Sokol České Budějovice A
1721. 02. 2020 18:30Sokol Hluboká nad Vltavou AVelešín - Přídolí A
1722. 02. 2020 15:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Spartak Kaplice A
1722. 02. 2020 13:00RUFA Bechyně ASokol Kardašova Řečice A
1722. 02. 2020 15:00Veselí nad LužnicíSK ZD Pojbuky A
1823. 02. 2020 10:30Protivín AKST Orel ČB A
1823. 02. 2020 10:00TTC Libín Prachatice ATJ Sokol České Budějovice A
1823. 02. 2020 10:30TJ Jiskra Třeboň AVelešín - Přídolí A
1823. 02. 2020 17:30Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Spartak Kaplice A
1823. 02. 2020 10:30Veselí nad LužnicíSokol Kardašova Řečice A
1823. 02. 2020 10:30RUFA Bechyně ASK ZD Pojbuky A
1907. 03. 2020 13:00RUFA Bechyně ATTC Libín Prachatice A
1907. 03. 2020 15:00Veselí nad LužnicíProtivín A
1907. 03. 2020 16:30Sokol Kardašova Řečice ASokol Hluboká nad Vltavou A
1907. 03. 2020 15:00SK ZD Pojbuky ATJ Jiskra Třeboň A
1907. 03. 2020 18:00Velešín - Přídolí AKST Orel ČB A
1907. 03. 2020 14:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol České Budějovice A
2008. 03. 2020 10:30Veselí nad LužnicíTTC Libín Prachatice A
2008. 03. 2020 10:30RUFA Bechyně AProtivín A
2006. 03. 2020 19:00SK ZD Pojbuky ASokol Hluboká nad Vltavou A
2008. 03. 2020 10:30Sokol Kardašova Řečice ATJ Jiskra Třeboň A
2008. 03. 2020 10:00TJ Spartak Kaplice AKST Orel ČB A
2008. 03. 2020 11:00Velešín - Přídolí ATJ Sokol České Budějovice A
2120. 03. 2020 18:00TTC Libín Prachatice AVelešín - Přídolí A
2121. 03. 2020 15:00Protivín ATJ Spartak Kaplice A
2121. 03. 2020 15:00KST Orel ČB ASokol Kardašova Řečice A
2121. 03. 2020 14:00TJ Sokol České Budějovice ASK ZD Pojbuky A
2120. 03. 2020 18:30Sokol Hluboká nad Vltavou ARUFA Bechyně A
2121. 03. 2020 15:00TJ Jiskra Třeboň AVeselí nad Lužnicí
2222. 03. 2020 10:30Protivín AVelešín - Přídolí A
2222. 03. 2020 10:00TTC Libín Prachatice ATJ Spartak Kaplice A
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol České Budějovice ASokol Kardašova Řečice A
2222. 03. 2020 10:30KST Orel ČB ASK ZD Pojbuky A
2222. 03. 2020 10:30TJ Jiskra Třeboň ARUFA Bechyně A
2222. 03. 2020 17:30Sokol Hluboká nad Vltavou AVeselí nad Lužnicí
Krajský přebor A
127. 09. 2019 18:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Strakonice A10:2
128. 09. 2019 10:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Vodňany B5:10
128. 09. 2019 10:00TJ Osek ASokol Mirotice A6:10
128. 09. 2019 13:00KST Orel ČB BKST Orel ČB C10:7
211. 10. 2019 18:30ČZ Strakonice Elektrostav CTTC Libín Prachatice B10:1
203. 10. 2019 19:00SK Pedagog ČB BKST Orel ČB B3:10
212. 10. 2019 10:00TJ Sokol Vodňany BKST Orel ČB C10:4
212. 10. 2019 10:00TJ Osek ATJ Blatná A10:5
309. 10. 2019 18:00TJ Sokol Strakonice ATTC Libín Prachatice B6:10
310. 10. 2019 19:00SK Pedagog ČB BKST Orel ČB C0:10
313. 10. 2019 10:30TJ Sokol Vodňany BKST Orel ČB B10:1
313. 10. 2019 10:30Sokol Mirotice ATJ Blatná A10:6
426. 10. 2019 15:00TTC Libín Prachatice BTJ Blatná A 
424. 10. 2019 18:00KST Orel ČB BTJ Osek A 
424. 10. 2019 18:15KST Orel ČB CSokol Mirotice A 
425. 10. 2019 18:30ČZ Strakonice Elektrostav CSK Pedagog ČB B 
425. 10. 2019 17:30TJ Sokol Strakonice ATJ Sokol Vodňany B 
520. 10. 2019 10:00KST Orel ČB BSokol Mirotice A 
517. 10. 2019 18:15KST Orel ČB CTJ Osek A10:6
527. 10. 2019 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Vodňany B 
527. 10. 2019 10:30TJ Sokol Strakonice ASK Pedagog ČB B 
609. 11. 2019 15:00SK Pedagog ČB BTTC Libín Prachatice B
609. 11. 2019 15:00TJ Osek AČZ Strakonice Elektrostav C
609. 11. 2019 15:00Sokol Mirotice ATJ Sokol Strakonice A
608. 11. 2019 19:15TJ Blatná AKST Orel ČB B
710. 11. 2019 10:30TJ Sokol Vodňany BTTC Libín Prachatice B
710. 11. 2019 10:30TJ Osek ATJ Sokol Strakonice A
710. 11. 2019 10:30Sokol Mirotice AČZ Strakonice Elektrostav C
710. 11. 2019 10:30TJ Blatná AKST Orel ČB C
823. 11. 2019 15:00TTC Libín Prachatice BKST Orel ČB B
822. 11. 2019 18:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Blatná A
823. 11. 2019 15:00SK Pedagog ČB BTJ Osek A
823. 11. 2019 15:00TJ Sokol Vodňany BSokol Mirotice A
924. 11. 2019 14:00TTC Libín Prachatice BKST Orel ČB C
924. 11. 2019 10:30TJ Sokol Strakonice ATJ Blatná A
924. 11. 2019 10:30SK Pedagog ČB BSokol Mirotice A
924. 11. 2019 10:30TJ Sokol Vodňany BTJ Osek A
1007. 12. 2019 15:00TJ Osek ATTC Libín Prachatice B
1007. 12. 2019 17:00TJ Blatná ASK Pedagog ČB B
1007. 12. 2019 15:00KST Orel ČB BČZ Strakonice Elektrostav C
1028. 11. 2019 18:15KST Orel ČB CTJ Sokol Strakonice A
1108. 12. 2019 10:30Sokol Mirotice ATTC Libín Prachatice B
1108. 12. 2019 10:30TJ Blatná ATJ Sokol Vodňany B
1108. 12. 2019 10:30KST Orel ČB BTJ Sokol Strakonice A
1108. 12. 2019 10:30KST Orel ČB CČZ Strakonice Elektrostav C
1210. 01. 2020 17:30TJ Sokol Strakonice AČZ Strakonice Elektrostav C
1211. 01. 2020 15:00TJ Sokol Vodňany BSK Pedagog ČB B
1211. 01. 2020 15:00Sokol Mirotice ATJ Osek A
1226. 09. 2019 18:15KST Orel ČB CKST Orel ČB B9:9
1325. 01. 2020 15:00TTC Libín Prachatice BČZ Strakonice Elektrostav C
1325. 01. 2020 15:00KST Orel ČB BSK Pedagog ČB B
1325. 01. 2020 15:00KST Orel ČB CTJ Sokol Vodňany B
1325. 01. 2020 17:00TJ Blatná ATJ Osek A
1426. 01. 2020 14:00TTC Libín Prachatice BTJ Sokol Strakonice A
1426. 01. 2020 10:30KST Orel ČB CSK Pedagog ČB B
1426. 01. 2020 10:30KST Orel ČB BTJ Sokol Vodňany B
1426. 01. 2020 10:30TJ Blatná ASokol Mirotice A
1508. 02. 2020 17:00TJ Blatná ATTC Libín Prachatice B
1508. 02. 2020 15:00TJ Osek AKST Orel ČB B
1508. 02. 2020 15:00Sokol Mirotice AKST Orel ČB C
1508. 02. 2020 15:00SK Pedagog ČB BČZ Strakonice Elektrostav C
1508. 02. 2020 15:00TJ Sokol Vodňany BTJ Sokol Strakonice A
1609. 02. 2020 10:30Sokol Mirotice AKST Orel ČB B
1609. 02. 2020 10:30TJ Osek AKST Orel ČB C
1609. 02. 2020 10:30TJ Sokol Vodňany BČZ Strakonice Elektrostav C
1609. 02. 2020 10:30SK Pedagog ČB BTJ Sokol Strakonice A
1722. 02. 2020 15:00TTC Libín Prachatice BSK Pedagog ČB B
1721. 02. 2020 18:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Osek A
1721. 02. 2020 17:30TJ Sokol Strakonice ASokol Mirotice A
1722. 02. 2020 15:00KST Orel ČB BTJ Blatná A
1823. 02. 2020 14:00TTC Libín Prachatice BTJ Sokol Vodňany B
1823. 02. 2020 10:30TJ Sokol Strakonice ATJ Osek A
1823. 02. 2020 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CSokol Mirotice A
1823. 02. 2020 10:30KST Orel ČB CTJ Blatná A
1907. 03. 2020 15:00KST Orel ČB BTTC Libín Prachatice B
1907. 03. 2020 17:00TJ Blatná AČZ Strakonice Elektrostav C
1907. 03. 2020 15:00TJ Osek ASK Pedagog ČB B
1907. 03. 2020 15:00Sokol Mirotice ATJ Sokol Vodňany B
2008. 03. 2020 10:30KST Orel ČB CTTC Libín Prachatice B
2008. 03. 2020 10:30TJ Blatná ATJ Sokol Strakonice A
2008. 03. 2020 10:30Sokol Mirotice ASK Pedagog ČB B
2008. 03. 2020 10:30TJ Osek ATJ Sokol Vodňany B
2121. 03. 2020 15:00TTC Libín Prachatice BTJ Osek A
2121. 03. 2020 15:00SK Pedagog ČB BTJ Blatná A
2120. 03. 2020 18:30ČZ Strakonice Elektrostav CKST Orel ČB B
2120. 03. 2020 17:30TJ Sokol Strakonice AKST Orel ČB C
2222. 03. 2020 14:00TTC Libín Prachatice BSokol Mirotice A
2222. 03. 2020 10:30TJ Sokol Vodňany BTJ Blatná A
2222. 03. 2020 10:30TJ Sokol Strakonice AKST Orel ČB B
2222. 03. 2020 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CKST Orel ČB C
Krajský přebor B
127. 09. 2019 19:00VS Tábor AMAS Sezimovo Ústí A10:3
102. 10. 2019 19:00
výměna pořadatelství
SKST Týn nad Vltavou ATJ Slovan Černý Dub A10:3
128. 09. 2019 11:00Velešín - Přídolí BTJ Spartak Kaplice B8:10
126. 09. 2019 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ASokol Hluboká nad Vltavou B8:10
127. 09. 2019 19:00Jindřichův Hradec 1930 AStaving Studená B0:10
212. 10. 2019 15:00TJ Slovan Černý Dub AJindřichův Hradec 1930 A10:1
212. 10. 2019 14:00SKST Týn nad Vltavou AStaving Studená B10:5
202. 10. 2019 19:00Velešín - Přídolí BTJ Sokol Nová Ves u ČB A10:2
211. 10. 2019 18:30TJ Spartak Kaplice BSokol Hluboká nad Vltavou B10:3
313. 10. 2019 10:30TJ Slovan Černý Dub AStaving Studená B7:10
313. 10. 2019 14:00SKST Týn nad Vltavou AJindřichův Hradec 1930 A10:1
314. 10. 2019 18:30Velešín - Přídolí BSokol Hluboká nad Vltavou B10:6
313. 10. 2019 13:00TJ Spartak Kaplice BTJ Sokol Nová Ves u ČB A10:2
416. 10. 2019 19:00Jindřichův Hradec 1930 AVelešín - Přídolí B1:10
426. 10. 2019 18:00Staving Studená BTJ Spartak Kaplice B 
425. 10. 2019 19:00VS Tábor ATJ Slovan Černý Dub A 
425. 10. 2019 18:15MAS Sezimovo Ústí ASKST Týn nad Vltavou A 
525. 10. 2019 19:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ Spartak Kaplice B 
517. 10. 2019 18:30Staving Studená BVelešín - Přídolí B9:9
527. 10. 2019 10:30VS Tábor ASKST Týn nad Vltavou A 
518. 10. 2019 18:15MAS Sezimovo Ústí ATJ Slovan Černý Dub A 
609. 11. 2019 11:00Velešín - Přídolí BVS Tábor A
608. 11. 2019 18:30TJ Spartak Kaplice BMAS Sezimovo Ústí A
609. 11. 2019 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB AJindřichův Hradec 1930 A
601. 11. 2019 18:30Sokol Hluboká nad Vltavou BStaving Studená B
729. 10. 2019 19:30Velešín - Přídolí BMAS Sezimovo Ústí A
710. 11. 2019 13:00TJ Spartak Kaplice BVS Tábor A
708. 11. 2019 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB AStaving Studená B
708. 11. 2019 18:30Sokol Hluboká nad Vltavou BJindřichův Hradec 1930 A
822. 11. 2019 19:00VS Tábor ATJ Sokol Nová Ves u ČB A
823. 11. 2019 15:00MAS Sezimovo Ústí ASokol Hluboká nad Vltavou B
823. 11. 2019 15:00TJ Slovan Černý Dub AVelešín - Přídolí B
823. 11. 2019 14:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Spartak Kaplice B
924. 11. 2019 10:30VS Tábor ASokol Hluboká nad Vltavou B
924. 11. 2019 10:30MAS Sezimovo Ústí ATJ Sokol Nová Ves u ČB A
924. 11. 2019 10:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Spartak Kaplice B
924. 11. 2019 14:00SKST Týn nad Vltavou AVelešín - Přídolí B
1007. 12. 2019 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Slovan Černý Dub A
1008. 12. 2019 17:30Sokol Hluboká nad Vltavou BSKST Týn nad Vltavou A
1007. 12. 2019 10:00Jindřichův Hradec 1930 AVS Tábor A
1007. 12. 2019 18:00Staving Studená BMAS Sezimovo Ústí A
1106. 12. 2019 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ASKST Týn nad Vltavou A
1106. 12. 2019 18:30Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Slovan Černý Dub A
1106. 12. 2019 19:00Jindřichův Hradec 1930 AMAS Sezimovo Ústí A
1108. 12. 2019 13:00Staving Studená BVS Tábor A
1211. 01. 2020 15:00MAS Sezimovo Ústí AVS Tábor A
1211. 01. 2020 15:00
výměna pořadatelství
TJ Slovan Černý Dub ASKST Týn nad Vltavou A
1210. 01. 2020 18:30TJ Spartak Kaplice BVelešín - Přídolí B
1210. 01. 2020 18:30Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Sokol Nová Ves u ČB A
1211. 01. 2020 18:00Staving Studená BJindřichův Hradec 1930 A
1325. 01. 2020 10:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ Slovan Černý Dub A
1325. 01. 2020 18:00Staving Studená BSKST Týn nad Vltavou A
1325. 01. 2020 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB AVelešín - Přídolí B
1326. 01. 2020 17:30Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Spartak Kaplice B
1426. 01. 2020 13:00Staving Studená BTJ Slovan Černý Dub A
1424. 01. 2020 19:00Jindřichův Hradec 1930 ASKST Týn nad Vltavou A
1424. 01. 2020 18:30Sokol Hluboká nad Vltavou BVelešín - Přídolí B
1424. 01. 2020 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Spartak Kaplice B
1508. 02. 2020 11:00Velešín - Přídolí BJindřichův Hradec 1930 A
1507. 02. 2020 18:30TJ Spartak Kaplice BStaving Studená B
1508. 02. 2020 15:00TJ Slovan Černý Dub AVS Tábor A
1508. 02. 2020 14:00SKST Týn nad Vltavou AMAS Sezimovo Ústí A
1609. 02. 2020 13:00TJ Spartak Kaplice BJindřichův Hradec 1930 A
1609. 02. 2020 17:00Velešín - Přídolí BStaving Studená B
1609. 02. 2020 14:00SKST Týn nad Vltavou AVS Tábor A
1609. 02. 2020 10:30TJ Slovan Černý Dub AMAS Sezimovo Ústí A
1721. 02. 2020 19:00VS Tábor AVelešín - Přídolí B
1722. 02. 2020 15:00MAS Sezimovo Ústí ATJ Spartak Kaplice B
1722. 02. 2020 10:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ Sokol Nová Ves u ČB A
1722. 02. 2020 18:00Staving Studená BSokol Hluboká nad Vltavou B
1823. 02. 2020 10:30MAS Sezimovo Ústí AVelešín - Přídolí B
1823. 02. 2020 10:30VS Tábor ATJ Spartak Kaplice B
1823. 02. 2020 13:00Staving Studená BTJ Sokol Nová Ves u ČB A
1821. 02. 2020 19:00Jindřichův Hradec 1930 ASokol Hluboká nad Vltavou B
1907. 03. 2020 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB AVS Tábor A
1908. 03. 2020 17:30Sokol Hluboká nad Vltavou BMAS Sezimovo Ústí A
1907. 03. 2020 11:00Velešín - Přídolí BTJ Slovan Černý Dub A
1906. 03. 2020 18:30TJ Spartak Kaplice BSKST Týn nad Vltavou A
2006. 03. 2020 18:30Sokol Hluboká nad Vltavou BVS Tábor A
2006. 03. 2020 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB AMAS Sezimovo Ústí A
2008. 03. 2020 13:00TJ Spartak Kaplice BTJ Slovan Černý Dub A
2008. 03. 2020 17:00Velešín - Přídolí BSKST Týn nad Vltavou A
2121. 03. 2020 15:00TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Nová Ves u ČB A
2121. 03. 2020 14:00SKST Týn nad Vltavou ASokol Hluboká nad Vltavou B
2120. 03. 2020 19:00VS Tábor AJindřichův Hradec 1930 A
2121. 03. 2020 15:00MAS Sezimovo Ústí AStaving Studená B
2222. 03. 2020 14:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Sokol Nová Ves u ČB A
2222. 03. 2020 10:30TJ Slovan Černý Dub ASokol Hluboká nad Vltavou B
2222. 03. 2020 10:30MAS Sezimovo Ústí AJindřichův Hradec 1930 A
2222. 03. 2020 10:30VS Tábor AStaving Studená B
Krajská soutěž A
125. 09. 2019 18:30TJ Sokol Křemže ATJ Sokol Nová Ves u ČB B10:3
125. 09. 2019 19:00KST Orel ČB DSK Martyna Malovice A10:3
127. 09. 2019 18:30TJ Calofrig Borovany ATJ Dolní Třebonín A10:5
118. 09. 2019 19:00TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol Křemže B10:2
130. 09. 2019 18:15TJ Sokol České Budějovice BTJ Slovan Černý Dub B5:10
209. 10. 2019 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol České Budějovice B10:3
211. 10. 2019 18:00SK Martyna Malovice ATJ Slovan Černý Dub B6:10
212. 10. 2019 15:00TJ Calofrig Borovany ATJ Sokol Lhenice A9:9
203. 10. 2019 18:30TJ Dolní Třebonín ATJ Sokol Křemže B8:10
302. 10. 2019 19:00KST Orel ČB DTJ Slovan Černý Dub B10:1
315. 10. 2019 18:00SK Martyna Malovice ATJ Sokol České Budějovice B9:9
304. 10. 2019 18:00TJ Calofrig Borovany ATJ Sokol Křemže B10:4
307. 10. 2019 18:30TJ Dolní Třebonín ATJ Sokol Lhenice A8:10
426. 10. 2019 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Calofrig Borovany A 
431. 10. 2019 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Dolní Třebonín A 
416. 10. 2019 18:30TJ Sokol Křemže AKST Orel ČB D10:1
426. 10. 2019 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB BSK Martyna Malovice A
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Dolní Třebonín A 
518. 10. 2019 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Calofrig Borovany A9:9
523. 10. 2019 18:30TJ Sokol Křemže ASK Martyna Malovice A 
525. 10. 2019 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BKST Orel ČB D
609. 11. 2019 15:00TJ Calofrig Borovany ATJ Sokol Křemže A
609. 11. 2019 15:00TJ Dolní Třebonín ATJ Sokol Nová Ves u ČB B
609. 11. 2019 15:00TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol České Budějovice B
622. 10. 2019 18:30TJ Sokol Křemže BTJ Slovan Černý Dub B
710. 11. 2019 10:30TJ Calofrig Borovany ATJ Sokol Nová Ves u ČB B
710. 11. 2019 10:30TJ Dolní Třebonín ATJ Sokol Křemže A
710. 11. 2019 10:30TJ Sokol Lhenice ATJ Slovan Černý Dub B
710. 11. 2019 10:30TJ Sokol Křemže BTJ Sokol České Budějovice B
813. 11. 2019 18:30TJ Sokol Křemže ATJ Sokol Lhenice A
823. 11. 2019 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Sokol Křemže B
823. 11. 2019 15:00KST Orel ČB DTJ Calofrig Borovany A
822. 11. 2019 18:00SK Martyna Malovice ATJ Dolní Třebonín A
909. 09. 2019 18:30TJ Sokol Křemže ATJ Sokol Křemže B10:1
922. 11. 2019 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Sokol Lhenice A
920. 11. 2019 19:00KST Orel ČB DTJ Dolní Třebonín A
924. 11. 2019 10:30SK Martyna Malovice ATJ Calofrig Borovany A
1007. 12. 2019 15:00TJ Sokol Lhenice AKST Orel ČB D
1007. 12. 2019 15:00TJ Sokol Křemže BSK Martyna Malovice A
1007. 12. 2019 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Křemže A
1007. 12. 2019 15:00TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Nová Ves u ČB B
1108. 12. 2019 10:30TJ Sokol Lhenice ASK Martyna Malovice A
1128. 11. 2019 18:00TJ Sokol Křemže BKST Orel ČB D
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Nová Ves u ČB B
1108. 12. 2019 10:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Křemže A
1211. 01. 2020 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Sokol Křemže A
1210. 01. 2020 18:00SK Martyna Malovice AKST Orel ČB D
1211. 01. 2020 15:00TJ Dolní Třebonín ATJ Calofrig Borovany A
1211. 01. 2020 15:00TJ Sokol Křemže BTJ Sokol Lhenice A
1211. 01. 2020 15:00TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol České Budějovice B
1325. 01. 2020 10:00TJ Sokol České Budějovice BKST Orel ČB D
1325. 01. 2020 15:00TJ Slovan Černý Dub BSK Martyna Malovice A
1325. 01. 2020 15:00TJ Sokol Lhenice ATJ Calofrig Borovany A
1325. 01. 2020 15:00TJ Sokol Křemže BTJ Dolní Třebonín A
1426. 01. 2020 10:30TJ Slovan Černý Dub BKST Orel ČB D
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol České Budějovice BSK Martyna Malovice A
1426. 01. 2020 10:30TJ Sokol Křemže BTJ Calofrig Borovany A
1426. 01. 2020 10:30TJ Sokol Lhenice ATJ Dolní Třebonín A
1508. 02. 2020 15:00TJ Calofrig Borovany ATJ Sokol České Budějovice B
1508. 02. 2020 15:00TJ Dolní Třebonín ATJ Slovan Černý Dub B
1529. 01. 2020 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol Křemže A
1507. 02. 2020 18:00SK Martyna Malovice ATJ Sokol Nová Ves u ČB B
1609. 02. 2020 10:30TJ Dolní Třebonín ATJ Sokol České Budějovice B
1609. 02. 2020 10:30TJ Calofrig Borovany ATJ Slovan Černý Dub B
1609. 02. 2020 10:30SK Martyna Malovice ATJ Sokol Křemže A
1609. 02. 2020 10:30KST Orel ČB DTJ Sokol Nová Ves u ČB B
1722. 02. 2020 15:00TJ Sokol Křemže ATJ Calofrig Borovany A
1722. 02. 2020 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Dolní Třebonín A
1722. 02. 2020 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Lhenice A
1722. 02. 2020 15:00TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Křemže B
1821. 02. 2020 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Calofrig Borovany A
1823. 02. 2020 10:30TJ Sokol Křemže ATJ Dolní Třebonín A
1823. 02. 2020 10:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Lhenice A
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Křemže B
1907. 03. 2020 15:00TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol Křemže A
1907. 03. 2020 15:00TJ Sokol Křemže BTJ Sokol Nová Ves u ČB B
1907. 03. 2020 15:00TJ Calofrig Borovany AKST Orel ČB D
1907. 03. 2020 15:00TJ Dolní Třebonín ASK Martyna Malovice A
2016. 09. 2019 18:00TJ Sokol Křemže BTJ Sokol Křemže A3:10
2008. 03. 2020 10:30TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol Nová Ves u ČB B
2008. 03. 2020 10:30TJ Dolní Třebonín AKST Orel ČB D
2008. 03. 2020 10:30TJ Calofrig Borovany ASK Martyna Malovice A
2121. 03. 2020 15:00KST Orel ČB DTJ Sokol Lhenice A
2120. 03. 2020 18:00SK Martyna Malovice ATJ Sokol Křemže B
2121. 03. 2020 15:00TJ Sokol Křemže ATJ Sokol České Budějovice B
2121. 03. 2020 15:00TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Slovan Černý Dub B
2222. 03. 2020 10:30SK Martyna Malovice ATJ Sokol Lhenice A
2222. 03. 2020 10:30KST Orel ČB DTJ Sokol Křemže B
2220. 03. 2020 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Sokol České Budějovice B
2222. 03. 2020 10:30TJ Sokol Křemže ATJ Slovan Černý Dub B
Krajská soutěž B
127. 09. 2019 19:00ST Svatá Maří ATJ Blatná B1:10
128. 09. 2019 10:30TJ Sokol Písek ATJ Sokol Vodňany C6:10
128. 09. 2019 15:00
U Stadionu 764, Prachatice, Městská sportovní hala
Protivín BSKP Prachatice5:10
125. 09. 2019 18:00TJ Sokol Strakonice BTJ Třebohostice A5:10
128. 09. 2019 15:00TJ Sokol Heřmaň ATJ Šumavan Vimperk A5:10
212. 10. 2019 10:30TJ Sokol Písek ATJ Sokol Heřmaň A10:6
212. 10. 2019 15:00TJ Sokol Vodňany CTJ Šumavan Vimperk A4:10
209. 10. 2019 18:00
Sokolovna Strakonice
Protivín BTJ Sokol Strakonice B10:7
209. 10. 2019 18:00SKP PrachaticeTJ Třebohostice A10:3
313. 10. 2019 10:30TJ Sokol Písek ATJ Šumavan Vimperk A9:9
313. 10. 2019 10:30TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Heřmaň A10:4
311. 10. 2019 18:00
KD Třebohostice
Protivín BTJ Třebohostice A10:5
311. 10. 2019 18:00SKP PrachaticeTJ Sokol Strakonice B10:3
426. 10. 2019 15:00TJ Sokol Heřmaň AProtivín B 
423. 10. 2019 19:00TJ Šumavan Vimperk ASKP Prachatice 
422. 10. 2019 19:00ST Svatá Maří ATJ Sokol Písek A 
426. 10. 2019 17:00TJ Blatná BTJ Sokol Vodňany C 
525. 10. 2019 18:00TJ Sokol Heřmaň ASKP Prachatice 
527. 10. 2019 16:30TJ Šumavan Vimperk AProtivín B 
515. 10. 2019 19:00ST Svatá Maří ATJ Sokol Vodňany C8:10
527. 10. 2019 10:30TJ Blatná BTJ Sokol Písek A 
609. 11. 2019 15:00Protivín BST Svatá Maří A
609. 11. 2019 15:00SKP PrachaticeTJ Blatná B
616. 10. 2019 18:00TJ Sokol Strakonice BTJ Sokol Heřmaň A7:10
609. 11. 2019 17:00TJ Třebohostice ATJ Šumavan Vimperk A
710. 11. 2019 10:30Protivín BTJ Blatná B
710. 11. 2019 10:30SKP PrachaticeST Svatá Maří A
708. 11. 2019 17:30TJ Sokol Strakonice BTJ Šumavan Vimperk A
708. 11. 2019 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Heřmaň A
823. 11. 2019 15:00ST Svatá Maří ATJ Sokol Strakonice B
823. 11. 2019 17:00TJ Blatná BTJ Třebohostice A
823. 11. 2019 10:30TJ Sokol Písek AProtivín B
823. 11. 2019 15:00TJ Sokol Vodňany CSKP Prachatice
924. 11. 2019 10:30ST Svatá Maří ATJ Třebohostice A
924. 11. 2019 10:30TJ Blatná BTJ Sokol Strakonice B
924. 11. 2019 10:30TJ Sokol Písek ASKP Prachatice
924. 11. 2019 10:30TJ Sokol Vodňany CProtivín B
1008. 12. 2019 10:30TJ Sokol Strakonice BTJ Sokol Písek A
1007. 12. 2019 17:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Vodňany C
1007. 12. 2019 15:00TJ Sokol Heřmaň AST Svatá Maří A
1006. 12. 2019 19:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Blatná B
1106. 12. 2019 17:30TJ Sokol Strakonice BTJ Sokol Vodňany C
1106. 12. 2019 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Písek A
1108. 12. 2019 10:30TJ Sokol Heřmaň ATJ Blatná B
1108. 12. 2019 16:30TJ Šumavan Vimperk AST Svatá Maří A
1211. 01. 2020 17:00TJ Blatná BST Svatá Maří A
1211. 01. 2020 15:00TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Písek A
1211. 01. 2020 15:00SKP PrachaticeProtivín B
1211. 01. 2020 17:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Strakonice B
1210. 01. 2020 19:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Sokol Heřmaň A
1325. 01. 2020 15:00TJ Sokol Heřmaň ATJ Sokol Písek A
1324. 01. 2020 19:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Sokol Vodňany C
1326. 01. 2020 10:30TJ Sokol Strakonice BProtivín B
1325. 01. 2020 17:00TJ Třebohostice ASKP Prachatice
1426. 01. 2020 16:30TJ Šumavan Vimperk ATJ Sokol Písek A
1426. 01. 2020 10:30TJ Sokol Heřmaň ATJ Sokol Vodňany C
1424. 01. 2020 18:00TJ Třebohostice AProtivín B
1424. 01. 2020 17:30TJ Sokol Strakonice BSKP Prachatice
1508. 02. 2020 15:00Protivín BTJ Sokol Heřmaň A
1508. 02. 2020 15:00SKP PrachaticeTJ Šumavan Vimperk A
1508. 02. 2020 10:30TJ Sokol Písek AST Svatá Maří A
1508. 02. 2020 15:00TJ Sokol Vodňany CTJ Blatná B
1609. 02. 2020 10:30SKP PrachaticeTJ Sokol Heřmaň A
1609. 02. 2020 10:30Protivín BTJ Šumavan Vimperk A
1609. 02. 2020 10:30TJ Sokol Vodňany CST Svatá Maří A
1609. 02. 2020 10:30TJ Sokol Písek ATJ Blatná B
1722. 02. 2020 15:00ST Svatá Maří AProtivín B
1722. 02. 2020 17:00TJ Blatná BSKP Prachatice
1722. 02. 2020 15:00TJ Sokol Heřmaň ATJ Sokol Strakonice B
1721. 02. 2020 19:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Třebohostice A
1823. 02. 2020 10:30TJ Blatná BProtivín B
1823. 02. 2020 10:30ST Svatá Maří ASKP Prachatice
1823. 02. 2020 16:30TJ Šumavan Vimperk ATJ Sokol Strakonice B
1823. 02. 2020 10:30TJ Sokol Heřmaň ATJ Třebohostice A
1908. 03. 2020 10:30TJ Sokol Strakonice BST Svatá Maří A
1907. 03. 2020 17:00TJ Třebohostice ATJ Blatná B
1907. 03. 2020 15:00Protivín BTJ Sokol Písek A
1907. 03. 2020 15:00SKP PrachaticeTJ Sokol Vodňany C
2006. 03. 2020 18:00TJ Třebohostice AST Svatá Maří A
2006. 03. 2020 17:30TJ Sokol Strakonice BTJ Blatná B
2008. 03. 2020 10:30SKP PrachaticeTJ Sokol Písek A
2008. 03. 2020 10:30Protivín BTJ Sokol Vodňany C
2121. 03. 2020 10:30TJ Sokol Písek ATJ Sokol Strakonice B
2121. 03. 2020 15:00TJ Sokol Vodňany CTJ Třebohostice A
2121. 03. 2020 15:00ST Svatá Maří ATJ Sokol Heřmaň A
2121. 03. 2020 17:00TJ Blatná BTJ Šumavan Vimperk A
2222. 03. 2020 10:30TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Strakonice B
2222. 03. 2020 10:30TJ Sokol Písek ATJ Třebohostice A
2222. 03. 2020 10:30TJ Blatná BTJ Sokol Heřmaň A
2222. 03. 2020 10:30ST Svatá Maří ATJ Šumavan Vimperk A
Krajská soutěž C
128. 09. 2019 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ Sokol Mladá Vožice A8:10
120. 09. 2019 18:30Staving Studená CSKST Týn nad Vltavou B10:4
127. 09. 2019 19:00TJ Suchdol nad Lužnicí AKD Dačice A10:4
124. 09. 2019 19:00TJ Jiskra Třeboň BVS Tábor B7:10
128. 09. 2019 13:00RUFA Bechyně BTJ Sokol Milevsko A0:10wo
212. 10. 2019 10:00Staving Studená CRUFA Bechyně B10:0wo
212. 10. 2019 16:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Sokol Milevsko A9:9
213. 10. 2019 10:00KD Dačice ATJ Jiskra Třeboň B9:9
204. 10. 2019 18:30TJ Suchdol nad Lužnicí AVS Tábor B10:5
311. 10. 2019 18:00Staving Studená CTJ Sokol Milevsko A8:10
313. 10. 2019 10:30SKST Týn nad Vltavou BRUFA Bechyně B10:0wo
311. 10. 2019 19:00KD Dačice AVS Tábor B7:10
311. 10. 2019 18:30TJ Suchdol nad Lužnicí ATJ Jiskra Třeboň B10:4
426. 10. 2019 13:00RUFA Bechyně BKD Dačice A 
426. 10. 2019 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Suchdol nad Lužnicí A 
426. 10. 2019 15:00TJ Sokol Lodhéřov AStaving Studená C 
426. 10. 2019 15:00TJ Sokol Mladá Vožice ASKST Týn nad Vltavou B 
527. 10. 2019 10:30RUFA Bechyně BTJ Suchdol nad Lužnicí A 
527. 10. 2019 10:30TJ Sokol Milevsko AKD Dačice A 
527. 10. 2019 10:30TJ Sokol Lodhéřov ASKST Týn nad Vltavou B 
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Mladá Vožice AStaving Studená C
610. 11. 2019 10:00KD Dačice ATJ Sokol Lodhéřov A
609. 11. 2019 16:30TJ Suchdol nad Lužnicí ATJ Sokol Mladá Vožice A
609. 11. 2019 15:00TJ Jiskra Třeboň BRUFA Bechyně B
608. 11. 2019 19:00VS Tábor BTJ Sokol Milevsko A
708. 11. 2019 19:00KD Dačice ATJ Sokol Mladá Vožice A
708. 11. 2019 18:30TJ Suchdol nad Lužnicí ATJ Sokol Lodhéřov A
710. 11. 2019 10:30TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Milevsko A
710. 11. 2019 10:30VS Tábor BRUFA Bechyně B
823. 11. 2019 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ Jiskra Třeboň B
823. 11. 2019 15:00TJ Sokol Mladá Vožice AVS Tábor B
823. 11. 2019 10:00Staving Studená CKD Dačice A
823. 11. 2019 16:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Suchdol nad Lužnicí A
924. 11. 2019 10:30TJ Sokol Lodhéřov AVS Tábor B
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Jiskra Třeboň B
922. 11. 2019 18:00Staving Studená CTJ Suchdol nad Lužnicí A
924. 11. 2019 10:30SKST Týn nad Vltavou BKD Dačice A
1007. 12. 2019 15:00TJ Jiskra Třeboň BStaving Studená C
1006. 12. 2019 19:00VS Tábor BSKST Týn nad Vltavou B
1007. 12. 2019 13:00RUFA Bechyně BTJ Sokol Lodhéřov A
1007. 12. 2019 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Mladá Vožice A
1108. 12. 2019 10:30TJ Jiskra Třeboň BSKST Týn nad Vltavou B
1108. 12. 2019 10:30VS Tábor BStaving Studená C
1108. 12. 2019 10:30RUFA Bechyně BTJ Sokol Mladá Vožice A
1108. 12. 2019 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Lodhéřov A
1211. 01. 2020 15:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Sokol Lodhéřov A
1211. 01. 2020 16:30SKST Týn nad Vltavou BStaving Studená C
1211. 01. 2020 16:30KD Dačice ATJ Suchdol nad Lužnicí A
1210. 01. 2020 19:00VS Tábor BTJ Jiskra Třeboň B
1211. 01. 2020 15:00TJ Sokol Milevsko ARUFA Bechyně B
1325. 01. 2020 13:00RUFA Bechyně BStaving Studená C
1325. 01. 2020 15:00TJ Sokol Milevsko ASKST Týn nad Vltavou B
1325. 01. 2020 15:00TJ Jiskra Třeboň BKD Dačice A
1324. 01. 2020 19:00VS Tábor BTJ Suchdol nad Lužnicí A
1426. 01. 2020 10:30TJ Sokol Milevsko AStaving Studená C
1426. 01. 2020 10:30RUFA Bechyně BSKST Týn nad Vltavou B
1426. 01. 2020 10:30VS Tábor BKD Dačice A
1426. 01. 2020 10:30TJ Jiskra Třeboň BTJ Suchdol nad Lužnicí A
1509. 02. 2020 10:00KD Dačice ARUFA Bechyně B
1508. 02. 2020 16:30TJ Suchdol nad Lužnicí ATJ Sokol Milevsko A
1508. 02. 2020 10:00Staving Studená CTJ Sokol Lodhéřov A
1508. 02. 2020 16:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Sokol Mladá Vožice A
1607. 02. 2020 18:30TJ Suchdol nad Lužnicí ARUFA Bechyně B
1607. 02. 2020 19:00KD Dačice ATJ Sokol Milevsko A
1609. 02. 2020 10:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Sokol Lodhéřov A
1607. 02. 2020 18:00Staving Studená CTJ Sokol Mladá Vožice A
1722. 02. 2020 15:00TJ Sokol Lodhéřov AKD Dačice A
1722. 02. 2020 15:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Suchdol nad Lužnicí A
1722. 02. 2020 13:00RUFA Bechyně BTJ Jiskra Třeboň B
1722. 02. 2020 15:00TJ Sokol Milevsko AVS Tábor B
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Mladá Vožice AKD Dačice A
1823. 02. 2020 10:30TJ Sokol Lodhéřov ATJ Suchdol nad Lužnicí A
1823. 02. 2020 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Jiskra Třeboň B
1823. 02. 2020 10:30RUFA Bechyně BVS Tábor B
1907. 03. 2020 15:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Lodhéřov A
1906. 03. 2020 19:00VS Tábor BTJ Sokol Mladá Vožice A
1908. 03. 2020 10:00KD Dačice AStaving Studená C
1907. 03. 2020 16:30TJ Suchdol nad Lužnicí ASKST Týn nad Vltavou B
2008. 03. 2020 10:30VS Tábor BTJ Sokol Lodhéřov A
2008. 03. 2020 10:30TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Mladá Vožice A
2006. 03. 2020 18:30TJ Suchdol nad Lužnicí AStaving Studená C
2006. 03. 2020 19:00KD Dačice ASKST Týn nad Vltavou B
2121. 03. 2020 10:00Staving Studená CTJ Jiskra Třeboň B
2121. 03. 2020 16:30SKST Týn nad Vltavou BVS Tábor B
2121. 03. 2020 15:00TJ Sokol Lodhéřov ARUFA Bechyně B
2121. 03. 2020 15:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Sokol Milevsko A
2222. 03. 2020 10:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Jiskra Třeboň B
2220. 03. 2020 18:00Staving Studená CVS Tábor B
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol Mladá Vožice ARUFA Bechyně B
2222. 03. 2020 10:30TJ Sokol Lodhéřov ATJ Sokol Milevsko A
Divize žen
110. 11. 2019 10:00
Velká tělocvična ZŠ Vyšší Brod
Tělocvičná jednota Sokol LheniceTJ Sokol České Budějovice
210. 11. 2019 12:00
Velká tělocvična ZŠ Vyšší Brod
KST ZŠ Vyšší BrodTJ Sokol České Budějovice
310. 11. 2019 14:00
Velká tělocvična ZŠ Vyšší Brod
Tělocvičná jednota Sokol LheniceKST ZŠ Vyšší Brod
401. 01. 2020 10:00TJ Sokol České BudějoviceTělocvičná jednota Sokol Lhenice
501. 01. 2020 10:00TJ Sokol České BudějoviceKST ZŠ Vyšší Brod
601. 01. 2020 10:00KST ZŠ Vyšší BrodTělocvičná jednota Sokol Lhenice
708. 01. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol LheniceTJ Sokol České Budějovice
808. 01. 2020 10:00KST ZŠ Vyšší BrodTJ Sokol České Budějovice
908. 01. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol LheniceKST ZŠ Vyšší Brod

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy