Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
128. 09. 2019 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Lhůta A
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. B
127. 09. 2019 23:59SK Jiskra Domažlice ASK Jiskra Domažlice B
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Dobřany A
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. AST DDM Stříbro A
128. 09. 2019 09:00KOC Sušice AKST Klatovy A
212. 10. 2019 11:00SKUŘ Plzeň BKOC Sušice A
212. 10. 2019 11:00TJ Sokol Lhůta AKST Klatovy A
212. 10. 2019 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. A
212. 10. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. BST DDM Stříbro A
212. 10. 2019 09:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Břasy A
212. 10. 2019 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Dobřany A
312. 10. 2019 16:00SKUŘ Plzeň BKST Klatovy A
312. 10. 2019 16:00TJ Sokol Lhůta AKOC Sušice A
312. 10. 2019 14:00TJ Sokol Horažďovice AST DDM Stříbro A
310. 09. 2019 19:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Plzeň V. A
312. 10. 2019 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Dobřany A
312. 10. 2019 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Břasy A
426. 10. 2019 11:00KOC Sušice ATJ Sokol Břasy A
426. 10. 2019 11:00KST Klatovy ATJ Dobřany A
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. ASK Jiskra Domažlice A
426. 10. 2019 09:00ST DDM Stříbro ASK Jiskra Domažlice B
426. 10. 2019 11:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horažďovice A
426. 10. 2019 11:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. B
526. 10. 2019 16:00KOC Sušice ATJ Dobřany A
526. 10. 2019 16:00KST Klatovy ATJ Sokol Břasy A
526. 10. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. ASK Jiskra Domažlice B
526. 10. 2019 14:00ST DDM Stříbro ASK Jiskra Domažlice A
526. 10. 2019 16:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. B
526. 10. 2019 16:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Horažďovice A
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Horažďovice AKOC Sušice A
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. BKST Klatovy A
609. 11. 2019 09:00SK Jiskra Domažlice ASKUŘ Plzeň B
609. 11. 2019 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Lhůta A
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. A
609. 11. 2019 09:00TJ Dobřany AST DDM Stříbro A
709. 11. 2019 14:00TJ Sokol Horažďovice AKST Klatovy A
709. 11. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. BKOC Sušice A
709. 11. 2019 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Lhůta A
709. 11. 2019 14:00SK Jiskra Domažlice BSKUŘ Plzeň B
709. 11. 2019 14:00TJ Sokol Břasy AST DDM Stříbro A
709. 11. 2019 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. A
823. 11. 2019 11:00KOC Sušice ATJ Sokol Plzeň V. A
823. 11. 2019 11:00KST Klatovy AST DDM Stříbro A
823. 11. 2019 11:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Břasy A
823. 11. 2019 11:00TJ Sokol Lhůta ATJ Dobřany A
823. 11. 2019 09:00TJ Sokol Horažďovice ASK Jiskra Domažlice A
823. 11. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. BSK Jiskra Domažlice B
923. 11. 2019 16:00KOC Sušice AST DDM Stříbro A
923. 11. 2019 16:00KST Klatovy ATJ Sokol Plzeň V. A
923. 11. 2019 16:00SKUŘ Plzeň BTJ Dobřany A
923. 11. 2019 16:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Břasy A
923. 11. 2019 14:00TJ Sokol Horažďovice ASK Jiskra Domažlice B
923. 11. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. BSK Jiskra Domažlice A
1007. 12. 2019 09:00SK Jiskra Domažlice AKOC Sušice A
1007. 12. 2019 09:00SK Jiskra Domažlice BKST Klatovy A
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Horažďovice A
1007. 12. 2019 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. B
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. ASKUŘ Plzeň B
1007. 12. 2019 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Lhůta A
1107. 12. 2019 14:00SK Jiskra Domažlice AKST Klatovy A
1107. 12. 2019 14:00SK Jiskra Domažlice BKOC Sušice A
1107. 12. 2019 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. B
1107. 12. 2019 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Horažďovice A
1107. 12. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Lhůta A
1107. 12. 2019 14:00ST DDM Stříbro ASKUŘ Plzeň B
1211. 01. 2020 14:00TJ Sokol Lhůta ASKUŘ Plzeň B
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Horažďovice A
1227. 09. 2019 23:59SK Jiskra Domažlice BSK Jiskra Domažlice A
1211. 01. 2020 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Břasy A
1211. 01. 2020 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Plzeň V. A
1211. 01. 2020 09:00KST Klatovy AKOC Sušice A
1325. 01. 2020 11:00KOC Sušice ASKUŘ Plzeň B
1325. 01. 2020 11:00KST Klatovy ATJ Sokol Lhůta A
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Horažďovice A
1325. 01. 2020 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Plzeň V. B
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Břasy ASK Jiskra Domažlice A
1325. 01. 2020 09:00TJ Dobřany ASK Jiskra Domažlice B
1425. 01. 2020 16:00KST Klatovy ASKUŘ Plzeň B
1425. 01. 2020 16:00KOC Sušice ATJ Sokol Lhůta A
1425. 01. 2020 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horažďovice A
1427. 09. 2019 23:59TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Plzeň V. B
1425. 01. 2020 14:00TJ Dobřany ASK Jiskra Domažlice A
1425. 01. 2020 14:00TJ Sokol Břasy ASK Jiskra Domažlice B
1508. 02. 2020 09:00TJ Sokol Břasy AKOC Sušice A
1508. 02. 2020 09:00TJ Dobřany AKST Klatovy A
1508. 02. 2020 09:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. A
1508. 02. 2020 09:00SK Jiskra Domažlice BST DDM Stříbro A
1508. 02. 2020 09:00TJ Sokol Horažďovice ASKUŘ Plzeň B
1508. 02. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Lhůta A
1608. 02. 2020 14:00TJ Dobřany AKOC Sušice A
1608. 02. 2020 14:00TJ Sokol Břasy AKST Klatovy A
1608. 02. 2020 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň V. A
1608. 02. 2020 14:00SK Jiskra Domažlice AST DDM Stříbro A
1608. 02. 2020 14:00TJ Sokol Plzeň V. BSKUŘ Plzeň B
1608. 02. 2020 14:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Lhůta A
1722. 02. 2020 11:00KOC Sušice ATJ Sokol Horažďovice A
1722. 02. 2020 11:00KST Klatovy ATJ Sokol Plzeň V. B
1722. 02. 2020 11:00SKUŘ Plzeň BSK Jiskra Domažlice A
1722. 02. 2020 11:00TJ Sokol Lhůta ASK Jiskra Domažlice B
1722. 02. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Břasy A
1722. 02. 2020 09:00ST DDM Stříbro ATJ Dobřany A
1822. 02. 2020 16:00KST Klatovy ATJ Sokol Horažďovice A
1822. 02. 2020 16:00KOC Sušice ATJ Sokol Plzeň V. B
1822. 02. 2020 16:00TJ Sokol Lhůta ASK Jiskra Domažlice A
1822. 02. 2020 16:00SKUŘ Plzeň BSK Jiskra Domažlice B
1822. 02. 2020 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Břasy A
1822. 02. 2020 14:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Dobřany A
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. AKOC Sušice A
1907. 03. 2020 09:00ST DDM Stříbro AKST Klatovy A
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Břasy ASKUŘ Plzeň B
1907. 03. 2020 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Lhůta A
1907. 03. 2020 09:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Horažďovice A
1907. 03. 2020 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň V. B
2007. 03. 2020 14:00ST DDM Stříbro AKOC Sušice A
2007. 03. 2020 14:00TJ Sokol Plzeň V. AKST Klatovy A
2007. 03. 2020 14:00TJ Dobřany ASKUŘ Plzeň B
2007. 03. 2020 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Lhůta A
2007. 03. 2020 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horažďovice A
2007. 03. 2020 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. B
2121. 03. 2020 11:00KOC Sušice ASK Jiskra Domažlice A
2121. 03. 2020 11:00KST Klatovy ASK Jiskra Domažlice B
2121. 03. 2020 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Břasy A
2121. 03. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Dobřany A
2121. 03. 2020 11:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. A
2121. 03. 2020 11:00TJ Sokol Lhůta AST DDM Stříbro A
2221. 03. 2020 16:00KST Klatovy ASK Jiskra Domažlice A
2221. 03. 2020 16:00KOC Sušice ASK Jiskra Domažlice B
2221. 03. 2020 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Břasy A
2221. 03. 2020 14:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Dobřany A
2221. 03. 2020 16:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. A
2221. 03. 2020 16:00SKUŘ Plzeň BST DDM Stříbro A
Krajský přebor 1.tř.sk.A
128. 09. 2019 09:00TJ Dobřany BSKUŘ Plzeň C
127. 09. 2019 23:59Dioss Nýřany ADioss Nýřany B
107. 09. 2019 12:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Horní Bělá B
128. 09. 2019 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Klabava A
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Mirošov A
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Těně ASK Nevid A
212. 10. 2019 10:00TJ Dobřany BTJ Sokol Těně A
212. 10. 2019 10:00SKUŘ Plzeň CSK Nevid A
212. 10. 2019 08:00TJ Sokol Plzeň V. CDioss Nýřany A
212. 10. 2019 09:00TJ Sokol Mirošov ADioss Nýřany B
212. 10. 2019 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Hrádek A
212. 10. 2019 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Klabava A
312. 10. 2019 15:00TJ Dobřany BSK Nevid A
312. 10. 2019 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Těně A
312. 10. 2019 14:00TJ Sokol Mirošov ADioss Nýřany A
312. 10. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. CDioss Nýřany B
312. 10. 2019 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Klabava A
312. 10. 2019 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Hrádek A
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Těně ATJ Hrádek A
426. 10. 2019 09:00SK Nevid ATJ Sokol Klabava A
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horní Bělá A
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Horní Bělá B
426. 10. 2019 10:00TJ Dobřany BDioss Nýřany A
426. 10. 2019 10:00SKUŘ Plzeň CDioss Nýřany B
526. 10. 2019 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Klabava A
526. 10. 2019 14:00SK Nevid ATJ Hrádek A
526. 10. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horní Bělá B
526. 10. 2019 14:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Horní Bělá A
526. 10. 2019 15:00TJ Dobřany BDioss Nýřany B
526. 10. 2019 15:00SKUŘ Plzeň CDioss Nýřany A
609. 11. 2019 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Těně A
609. 11. 2019 09:00Dioss Nýřany BSK Nevid A
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Dobřany B
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Horní Bělá BSKUŘ Plzeň C
609. 11. 2019 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Plzeň V. C
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Mirošov A
709. 11. 2019 14:00Dioss Nýřany ASK Nevid A
709. 11. 2019 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Těně A
709. 11. 2019 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASKUŘ Plzeň C
709. 11. 2019 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Dobřany B
709. 11. 2019 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Mirošov A
709. 11. 2019 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň V. C
823. 11. 2019 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Plzeň V. C
823. 11. 2019 09:00SK Nevid ATJ Sokol Mirošov A
823. 11. 2019 10:00TJ Dobřany BTJ Hrádek A
823. 11. 2019 10:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Klabava A
823. 11. 2019 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Horní Bělá A
823. 11. 2019 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Horní Bělá B
923. 11. 2019 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Mirošov A
923. 11. 2019 14:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň V. C
923. 11. 2019 15:00TJ Dobřany BTJ Sokol Klabava A
923. 11. 2019 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Hrádek A
923. 11. 2019 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Horní Bělá B
923. 11. 2019 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Horní Bělá A
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Těně A
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Horní Bělá BSK Nevid A
1007. 12. 2019 09:00TJ Hrádek ADioss Nýřany A
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Klabava ADioss Nýřany B
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Dobřany B
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Mirošov ASKUŘ Plzeň C
1107. 12. 2019 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Nevid A
1107. 12. 2019 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Těně A
1107. 12. 2019 14:00TJ Hrádek ADioss Nýřany B
1107. 12. 2019 14:00TJ Sokol Klabava ADioss Nýřany A
1107. 12. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. CSKUŘ Plzeň C
1107. 12. 2019 14:00TJ Sokol Mirošov ATJ Dobřany B
1211. 01. 2020 14:00SKUŘ Plzeň CTJ Dobřany B
1227. 09. 2019 23:59Dioss Nýřany BDioss Nýřany A
1207. 09. 2019 12:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Horní Bělá A
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Hrádek A
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Plzeň V. C
1211. 01. 2020 09:00SK Nevid ATJ Sokol Těně A
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Těně ATJ Dobřany B
1325. 01. 2020 09:00SK Nevid ASKUŘ Plzeň C
1325. 01. 2020 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Plzeň V. C
1325. 01. 2020 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Mirošov A
1325. 01. 2020 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Horní Bělá A
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horní Bělá B
1425. 01. 2020 14:00SK Nevid ATJ Dobřany B
1425. 01. 2020 14:00TJ Sokol Těně ASKUŘ Plzeň C
1425. 01. 2020 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Mirošov A
1425. 01. 2020 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Plzeň V. C
1425. 01. 2020 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horní Bělá A
1425. 01. 2020 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Horní Bělá B
1508. 02. 2020 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Těně A
1508. 02. 2020 09:00TJ Sokol Klabava ASK Nevid A
1508. 02. 2020 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň V. C
1508. 02. 2020 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Mirošov A
1508. 02. 2020 09:00Dioss Nýřany ATJ Dobřany B
1508. 02. 2020 09:00Dioss Nýřany BSKUŘ Plzeň C
1608. 02. 2020 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Těně A
1608. 02. 2020 14:00TJ Hrádek ASK Nevid A
1608. 02. 2020 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Plzeň V. C
1608. 02. 2020 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Mirošov A
1608. 02. 2020 14:00Dioss Nýřany BTJ Dobřany B
1608. 02. 2020 14:00Dioss Nýřany ASKUŘ Plzeň C
1722. 02. 2020 09:00TJ Sokol Těně ADioss Nýřany A
1722. 02. 2020 09:00SK Nevid ADioss Nýřany B
1722. 02. 2020 10:00TJ Dobřany BTJ Sokol Horní Bělá A
1722. 02. 2020 10:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Horní Bělá B
1722. 02. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Hrádek A
1722. 02. 2020 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Klabava A
1822. 02. 2020 14:00SK Nevid ADioss Nýřany A
1822. 02. 2020 14:00TJ Sokol Těně ADioss Nýřany B
1822. 02. 2020 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Horní Bělá A
1822. 02. 2020 15:00TJ Dobřany BTJ Sokol Horní Bělá B
1822. 02. 2020 14:00TJ Sokol Mirošov ATJ Hrádek A
1822. 02. 2020 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Klabava A
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Těně A
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Mirošov ASK Nevid A
1907. 03. 2020 09:00TJ Hrádek ATJ Dobřany B
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Klabava ASKUŘ Plzeň C
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Horní Bělá ADioss Nýřany A
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Horní Bělá BDioss Nýřany B
2007. 03. 2020 14:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Těně A
2007. 03. 2020 14:00TJ Sokol Plzeň V. CSK Nevid A
2007. 03. 2020 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Dobřany B
2007. 03. 2020 14:00TJ Hrádek ASKUŘ Plzeň C
2007. 03. 2020 14:00TJ Sokol Horní Bělá BDioss Nýřany A
2007. 03. 2020 14:00TJ Sokol Horní Bělá ADioss Nýřany B
2121. 03. 2020 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horní Bělá A
2121. 03. 2020 09:00SK Nevid ATJ Sokol Horní Bělá B
2121. 03. 2020 09:00Dioss Nýřany ATJ Hrádek A
2121. 03. 2020 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Klabava A
2121. 03. 2020 10:00TJ Dobřany BTJ Sokol Plzeň V. C
2121. 03. 2020 10:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Mirošov A
2221. 03. 2020 14:00SK Nevid ATJ Sokol Horní Bělá A
2221. 03. 2020 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horní Bělá B
2221. 03. 2020 14:00Dioss Nýřany BTJ Hrádek A
2221. 03. 2020 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Klabava A
2221. 03. 2020 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. C
2221. 03. 2020 15:00TJ Dobřany BTJ Sokol Mirošov A
Krajský přebor 1.tř.sk.B
127. 09. 2019 23:59TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Pocinovice B
128. 09. 2019 09:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Bor C
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Kdyně ASK Drahotín A
128. 09. 2019 09:00Union Plzeň CTJ Sokol Skomelno A
128. 09. 2019 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Nezvěstice A
128. 09. 2019 09:00KST Klatovy BKOC Sušice B
212. 10. 2019 11:00TJ Sokol Pocinovice AKST Klatovy B
212. 10. 2019 10:00TJ Sokol Pocinovice BKOC Sušice B
212. 10. 2019 09:00TTC Horšovský Týn ATJ Slavoj Stod A
212. 10. 2019 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Nezvěstice A
212. 10. 2019 09:00TJ Sokol Kdyně AUnion Plzeň C
212. 10. 2019 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Skomelno A
312. 10. 2019 16:00TJ Sokol Pocinovice AKOC Sušice B
312. 10. 2019 15:00TJ Sokol Pocinovice BKST Klatovy B
312. 10. 2019 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Nezvěstice A
312. 10. 2019 14:00TJ Sokol Bor CTJ Slavoj Stod A
312. 10. 2019 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Skomelno A
312. 10. 2019 14:00SK Drahotín AUnion Plzeň C
426. 10. 2019 08:30KST Klatovy BUnion Plzeň C
426. 10. 2019 08:30KOC Sušice BTJ Sokol Skomelno A
426. 10. 2019 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Kdyně A
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Drahotín A
426. 10. 2019 11:00TJ Sokol Pocinovice ATTC Horšovský Týn A
426. 10. 2019 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Bor C
526. 10. 2019 13:30KST Klatovy BTJ Sokol Skomelno A
526. 10. 2019 13:30KOC Sušice BUnion Plzeň C
526. 10. 2019 14:00TJ Slavoj Stod ASK Drahotín A
526. 10. 2019 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Kdyně A
526. 10. 2019 16:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Bor C
526. 10. 2019 15:00TJ Sokol Pocinovice BTTC Horšovský Týn A
609. 11. 2019 09:00TTC Horšovský Týn AKST Klatovy B
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Bor CKOC Sušice B
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Pocinovice A
609. 11. 2019 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Pocinovice B
609. 11. 2019 09:00Union Plzeň CTJ Slavoj Stod A
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Nezvěstice A
709. 11. 2019 14:00TTC Horšovský Týn AKOC Sušice B
709. 11. 2019 14:00TJ Sokol Bor CKST Klatovy B
709. 11. 2019 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Pocinovice B
709. 11. 2019 14:00SK Drahotín ATJ Sokol Pocinovice A
709. 11. 2019 14:00Union Plzeň CTJ Sokol Nezvěstice A
709. 11. 2019 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Slavoj Stod A
823. 11. 2019 08:30KST Klatovy BTJ Slavoj Stod A
823. 11. 2019 08:30KOC Sušice BTJ Sokol Nezvěstice A
823. 11. 2019 11:00TJ Sokol Pocinovice AUnion Plzeň C
823. 11. 2019 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Skomelno A
823. 11. 2019 09:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Kdyně A
823. 11. 2019 09:00TJ Sokol Bor CSK Drahotín A
923. 11. 2019 13:30KST Klatovy BTJ Sokol Nezvěstice A
923. 11. 2019 13:30KOC Sušice BTJ Slavoj Stod A
923. 11. 2019 16:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Skomelno A
923. 11. 2019 15:00TJ Sokol Pocinovice BUnion Plzeň C
923. 11. 2019 14:00TTC Horšovský Týn ASK Drahotín A
923. 11. 2019 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Kdyně A
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Kdyně AKST Klatovy B
1007. 12. 2019 09:00SK Drahotín AKOC Sušice B
1007. 12. 2019 09:00Union Plzeň CTTC Horšovský Týn A
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Bor C
1007. 12. 2019 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Pocinovice A
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Pocinovice B
1107. 12. 2019 14:00TJ Sokol Kdyně AKOC Sušice B
1107. 12. 2019 14:00SK Drahotín AKST Klatovy B
1107. 12. 2019 14:00Union Plzeň CTJ Sokol Bor C
1107. 12. 2019 14:00TJ Sokol Skomelno ATTC Horšovský Týn A
1107. 12. 2019 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Pocinovice B
1107. 12. 2019 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Pocinovice A
1227. 09. 2019 09:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Pocinovice A
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Bor CTTC Horšovský Týn A
1211. 01. 2020 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Kdyně A
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Skomelno AUnion Plzeň C
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Slavoj Stod A
1211. 01. 2020 09:00KOC Sušice BKST Klatovy B
1325. 01. 2020 08:30KST Klatovy BTJ Sokol Pocinovice A
1325. 01. 2020 08:30KOC Sušice BTJ Sokol Pocinovice B
1325. 01. 2020 09:00TJ Slavoj Stod ATTC Horšovský Týn A
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Bor C
1325. 01. 2020 09:00Union Plzeň CTJ Sokol Kdyně A
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Skomelno ASK Drahotín A
1425. 01. 2020 13:30KOC Sušice BTJ Sokol Pocinovice A
1425. 01. 2020 13:30KST Klatovy BTJ Sokol Pocinovice B
1425. 01. 2020 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATTC Horšovský Týn A
1425. 01. 2020 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Bor C
1425. 01. 2020 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Kdyně A
1425. 01. 2020 14:00Union Plzeň CSK Drahotín A
1508. 02. 2020 09:00Union Plzeň CKST Klatovy B
1508. 02. 2020 09:00TJ Sokol Skomelno AKOC Sušice B
1508. 02. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Stod A
1508. 02. 2020 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Nezvěstice A
1508. 02. 2020 09:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Pocinovice A
1508. 02. 2020 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Pocinovice B
1608. 02. 2020 14:00TJ Sokol Skomelno AKST Klatovy B
1608. 02. 2020 14:00Union Plzeň CKOC Sušice B
1608. 02. 2020 14:00SK Drahotín ATJ Slavoj Stod A
1608. 02. 2020 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Nezvěstice A
1608. 02. 2020 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Pocinovice A
1608. 02. 2020 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Pocinovice B
1722. 02. 2020 08:30KST Klatovy BTTC Horšovský Týn A
1722. 02. 2020 08:30KOC Sušice BTJ Sokol Bor C
1722. 02. 2020 11:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Kdyně A
1722. 02. 2020 10:00TJ Sokol Pocinovice BSK Drahotín A
1722. 02. 2020 09:00TJ Slavoj Stod AUnion Plzeň C
1722. 02. 2020 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Skomelno A
1822. 02. 2020 13:30KOC Sušice BTTC Horšovský Týn A
1822. 02. 2020 13:30KST Klatovy BTJ Sokol Bor C
1822. 02. 2020 15:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Kdyně A
1822. 02. 2020 16:00TJ Sokol Pocinovice ASK Drahotín A
1822. 02. 2020 14:00TJ Sokol Nezvěstice AUnion Plzeň C
1822. 02. 2020 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Skomelno A
1907. 03. 2020 09:00TJ Slavoj Stod AKST Klatovy B
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Nezvěstice AKOC Sušice B
1907. 03. 2020 09:00Union Plzeň CTJ Sokol Pocinovice A
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Pocinovice B
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně ATTC Horšovský Týn A
1907. 03. 2020 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Bor C
2007. 03. 2020 14:00TJ Sokol Nezvěstice AKST Klatovy B
2007. 03. 2020 14:00TJ Slavoj Stod AKOC Sušice B
2007. 03. 2020 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Pocinovice A
2007. 03. 2020 14:00Union Plzeň CTJ Sokol Pocinovice B
2007. 03. 2020 14:00SK Drahotín ATTC Horšovský Týn A
2007. 03. 2020 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Bor C
2121. 03. 2020 08:30KST Klatovy BTJ Sokol Kdyně A
2121. 03. 2020 08:30KOC Sušice BSK Drahotín A
2121. 03. 2020 09:00TTC Horšovský Týn AUnion Plzeň C
2121. 03. 2020 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Skomelno A
2121. 03. 2020 11:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Stod A
2121. 03. 2020 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Nezvěstice A
2221. 03. 2020 13:30KOC Sušice BTJ Sokol Kdyně A
2221. 03. 2020 13:30KST Klatovy BSK Drahotín A
2221. 03. 2020 14:00TJ Sokol Bor CUnion Plzeň C
2221. 03. 2020 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Skomelno A
2221. 03. 2020 15:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Slavoj Stod A
2221. 03. 2020 16:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Nezvěstice A
Krajský přebor 2.tř.sk.A
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Lhůta B
128. 09. 2019 09:00ST DDM Stříbro BTJ Slavoj Stod B
128. 09. 2019 13:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Horní Bělá C
128. 09. 2019 09:00SK Rokycany ATJ Město Zbiroh A
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Bor DTJ Slavoj Chodová Planá A
128. 09. 2019 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Kralovice A
212. 10. 2019 08:30TJ Sokol Klabava BTJ Spartak Strašice A
212. 10. 2019 08:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Kralovice A
212. 10. 2019 09:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Bor D
212. 10. 2019 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Slavoj Chodová Planá A
212. 10. 2019 11:30TJ Sokol Horní Bělá CSK Rokycany A
212. 10. 2019 11:30TJ Sokol Těně BTJ Město Zbiroh A
312. 10. 2019 13:30TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Kralovice A
312. 10. 2019 13:30TJ Sokol Lhůta BTJ Spartak Strašice A
312. 10. 2019 14:00ST DDM Stříbro BTJ Slavoj Chodová Planá A
312. 10. 2019 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Bor D
312. 10. 2019 16:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Město Zbiroh A
312. 10. 2019 16:00TJ Sokol Těně BSK Rokycany A
426. 10. 2019 09:00TJ Spartak Strašice ASK Rokycany A
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Město Zbiroh A
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Bor DTJ Sokol Horní Bělá C
426. 10. 2019 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Těně B
426. 10. 2019 08:30TJ Sokol Klabava BST DDM Stříbro B
426. 10. 2019 08:30TJ Sokol Lhůta BTJ Slavoj Stod B
526. 10. 2019 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Město Zbiroh A
526. 10. 2019 14:00TJ Sokol Kralovice ASK Rokycany A
526. 10. 2019 14:00TJ Sokol Bor DTJ Sokol Těně B
526. 10. 2019 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Horní Bělá C
526. 10. 2019 13:30TJ Sokol Klabava BTJ Slavoj Stod B
526. 10. 2019 13:30TJ Sokol Lhůta BST DDM Stříbro B
609. 11. 2019 09:00ST DDM Stříbro BTJ Spartak Strašice A
609. 11. 2019 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Kralovice A
609. 11. 2019 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Klabava B
609. 11. 2019 11:30TJ Sokol Těně BTJ Sokol Lhůta B
609. 11. 2019 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Bor D
609. 11. 2019 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Slavoj Chodová Planá A
709. 11. 2019 14:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Kralovice A
709. 11. 2019 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Spartak Strašice A
709. 11. 2019 16:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Lhůta B
709. 11. 2019 16:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Klabava B
709. 11. 2019 14:00SK Rokycany ATJ Slavoj Chodová Planá A
709. 11. 2019 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Bor D
823. 11. 2019 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Bor D
823. 11. 2019 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Slavoj Chodová Planá A
823. 11. 2019 08:30TJ Sokol Klabava BSK Rokycany A
823. 11. 2019 08:30TJ Sokol Lhůta BTJ Město Zbiroh A
823. 11. 2019 09:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Horní Bělá C
823. 11. 2019 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Těně B
923. 11. 2019 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Slavoj Chodová Planá A
923. 11. 2019 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Bor D
923. 11. 2019 13:30TJ Sokol Klabava BTJ Město Zbiroh A
923. 11. 2019 13:30TJ Sokol Lhůta BSK Rokycany A
923. 11. 2019 14:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Těně B
923. 11. 2019 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horní Bělá C
1007. 12. 2019 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Spartak Strašice A
1007. 12. 2019 11:30TJ Sokol Těně BTJ Sokol Kralovice A
1007. 12. 2019 09:00SK Rokycany AST DDM Stříbro B
1007. 12. 2019 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Slavoj Stod B
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Bor DTJ Sokol Klabava B
1007. 12. 2019 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Lhůta B
1107. 12. 2019 16:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Kralovice A
1107. 12. 2019 16:00TJ Sokol Těně BTJ Spartak Strašice A
1107. 12. 2019 14:00SK Rokycany ATJ Slavoj Stod B
1107. 12. 2019 14:00TJ Město Zbiroh AST DDM Stříbro B
1107. 12. 2019 14:00TJ Sokol Bor DTJ Sokol Lhůta B
1107. 12. 2019 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Klabava B
1211. 01. 2020 16:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Klabava B
1211. 01. 2020 09:00TJ Slavoj Stod BST DDM Stříbro B
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Horní Bělá C
1211. 01. 2020 09:00TJ Město Zbiroh ASK Rokycany A
1211. 01. 2020 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Bor D
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Spartak Strašice A
1325. 01. 2020 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Klabava B
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Lhůta B
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Bor DST DDM Stříbro B
1325. 01. 2020 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Stod B
1325. 01. 2020 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Horní Bělá C
1325. 01. 2020 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Těně B
1425. 01. 2020 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Klabava B
1425. 01. 2020 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Lhůta B
1425. 01. 2020 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AST DDM Stříbro B
1425. 01. 2020 14:00TJ Sokol Bor DTJ Slavoj Stod B
1425. 01. 2020 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Horní Bělá C
1425. 01. 2020 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Těně B
1508. 02. 2020 09:00SK Rokycany ATJ Spartak Strašice A
1508. 02. 2020 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Kralovice A
1508. 02. 2020 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Bor D
1508. 02. 2020 11:30TJ Sokol Těně BTJ Slavoj Chodová Planá A
1508. 02. 2020 09:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Klabava B
1508. 02. 2020 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Lhůta B
1608. 02. 2020 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Spartak Strašice A
1608. 02. 2020 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Kralovice A
1608. 02. 2020 16:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Bor D
1608. 02. 2020 16:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Slavoj Chodová Planá A
1608. 02. 2020 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Klabava B
1608. 02. 2020 14:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Lhůta B
1722. 02. 2020 09:00TJ Spartak Strašice AST DDM Stříbro B
1722. 02. 2020 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Slavoj Stod B
1722. 02. 2020 08:30TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Horní Bělá C
1722. 02. 2020 08:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Těně B
1722. 02. 2020 09:00TJ Sokol Bor DSK Rokycany A
1722. 02. 2020 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Město Zbiroh A
1822. 02. 2020 14:00TJ Sokol Kralovice AST DDM Stříbro B
1822. 02. 2020 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Slavoj Stod B
1822. 02. 2020 13:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Horní Bělá C
1822. 02. 2020 13:30TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Těně B
1822. 02. 2020 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ASK Rokycany A
1822. 02. 2020 14:00TJ Sokol Bor DTJ Město Zbiroh A
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Bor DTJ Spartak Strašice A
1907. 03. 2020 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Kralovice A
1907. 03. 2020 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Klabava B
1907. 03. 2020 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Lhůta B
1907. 03. 2020 11:30TJ Sokol Horní Bělá CST DDM Stříbro B
1907. 03. 2020 11:30TJ Sokol Těně BTJ Slavoj Stod B
2007. 03. 2020 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Spartak Strašice A
2007. 03. 2020 14:00TJ Sokol Bor DTJ Sokol Kralovice A
2007. 03. 2020 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Klabava B
2007. 03. 2020 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Lhůta B
2007. 03. 2020 16:00TJ Sokol Těně BST DDM Stříbro B
2007. 03. 2020 16:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Slavoj Stod B
2121. 03. 2020 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Horní Bělá C
2121. 03. 2020 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Těně B
2121. 03. 2020 09:00ST DDM Stříbro BSK Rokycany A
2121. 03. 2020 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Město Zbiroh A
2121. 03. 2020 08:30TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Bor D
2121. 03. 2020 08:30TJ Sokol Lhůta BTJ Slavoj Chodová Planá A
2221. 03. 2020 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Horní Bělá C
2221. 03. 2020 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Těně B
2221. 03. 2020 14:00TJ Slavoj Stod BSK Rokycany A
2221. 03. 2020 14:00ST DDM Stříbro BTJ Město Zbiroh A
2221. 03. 2020 13:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Bor D
2221. 03. 2020 13:30TJ Sokol Klabava BTJ Slavoj Chodová Planá A
Krajský přebor 2.tř.sk.B
105. 09. 2019 19:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Domažlice B
128. 09. 2019 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Plzeň V. D
128. 09. 2019 14:00KOC Sušice CTJ Sokol Kdyně B
128. 09. 2019 09:00Union Plzeň DTJ Baník Líně A
128. 09. 2019 09:00SK Poběžovice ATJ Sokol Staňkov A
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Zdemyslice A
212. 10. 2019 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Spálené Poříčí A
212. 10. 2019 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Zdemyslice A
212. 10. 2019 10:30TJ Slavoj Stod CSK Poběžovice A
212. 10. 2019 10:30TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Staňkov A
212. 10. 2019 09:00KOC Sušice CUnion Plzeň D
212. 10. 2019 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Baník Líně A
312. 10. 2019 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Zdemyslice A
312. 10. 2019 14:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Spálené Poříčí A
312. 10. 2019 15:30TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Staňkov A
312. 10. 2019 15:30TJ Sokol Plzeň V. DSK Poběžovice A
312. 10. 2019 14:00KOC Sušice CTJ Baník Líně A
312. 10. 2019 14:00TJ Sokol Kdyně BUnion Plzeň D
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí AUnion Plzeň D
426. 10. 2019 09:00TJ Zdemyslice ATJ Baník Líně A
426. 10. 2019 09:00SK Poběžovice AKOC Sušice C
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Kdyně B
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Slavoj Stod C
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Plzeň V. D
526. 10. 2019 14:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Baník Líně A
526. 10. 2019 14:00TJ Zdemyslice AUnion Plzeň D
526. 10. 2019 14:00SK Poběžovice ATJ Sokol Kdyně B
526. 10. 2019 14:00TJ Sokol Staňkov AKOC Sušice C
526. 10. 2019 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. D
526. 10. 2019 14:00TJ Sokol Domažlice BTJ Slavoj Stod C
609. 11. 2019 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Spálené Poříčí A
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Zdemyslice A
609. 11. 2019 09:00KOC Sušice CTJ Sokol Domažlice A
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Domažlice B
609. 11. 2019 09:00Union Plzeň DSK Poběžovice A
609. 11. 2019 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Staňkov A
709. 11. 2019 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Zdemyslice A
709. 11. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Spálené Poříčí A
709. 11. 2019 14:00KOC Sušice CTJ Sokol Domažlice B
709. 11. 2019 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Domažlice A
709. 11. 2019 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Staňkov A
709. 11. 2019 14:00TJ Baník Líně ASK Poběžovice A
823. 11. 2019 09:00SK Poběžovice ATJ Sokol Spálené Poříčí A
823. 11. 2019 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Zdemyslice A
823. 11. 2019 09:00TJ Sokol Domažlice AUnion Plzeň D
823. 11. 2019 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Baník Líně A
823. 11. 2019 09:00TJ Slavoj Stod CKOC Sušice C
823. 11. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Kdyně B
923. 11. 2019 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Spálené Poříčí A
923. 11. 2019 14:00SK Poběžovice ATJ Zdemyslice A
923. 11. 2019 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Baník Líně A
923. 11. 2019 14:00TJ Sokol Domažlice BUnion Plzeň D
923. 11. 2019 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Kdyně B
923. 11. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. DKOC Sušice C
1007. 12. 2019 09:00KOC Sušice CTJ Sokol Spálené Poříčí A
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Zdemyslice A
1007. 12. 2019 09:00Union Plzeň DTJ Slavoj Stod C
1007. 12. 2019 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Plzeň V. D
1007. 12. 2019 09:00SK Poběžovice ATJ Sokol Domažlice A
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Domažlice B
1107. 12. 2019 14:00KOC Sušice CTJ Zdemyslice A
1107. 12. 2019 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Spálené Poříčí A
1107. 12. 2019 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Plzeň V. D
1107. 12. 2019 14:00TJ Baník Líně ATJ Slavoj Stod C
1107. 12. 2019 14:00SK Poběžovice ATJ Sokol Domažlice B
1107. 12. 2019 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Domažlice A
1210. 09. 2019 18:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Domažlice A
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Slavoj Stod C
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně BKOC Sušice C
1211. 01. 2020 09:00TJ Baník Líně AUnion Plzeň D
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Staňkov ASK Poběžovice A
1211. 01. 2020 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Spálené Poříčí A
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Domažlice A
1325. 01. 2020 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Domažlice B
1325. 01. 2020 09:00SK Poběžovice ATJ Slavoj Stod C
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Plzeň V. D
1325. 01. 2020 09:00Union Plzeň DKOC Sušice C
1325. 01. 2020 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Kdyně B
1425. 01. 2020 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Domažlice A
1425. 01. 2020 14:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Domažlice B
1425. 01. 2020 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Slavoj Stod C
1425. 01. 2020 14:00SK Poběžovice ATJ Sokol Plzeň V. D
1425. 01. 2020 14:00TJ Baník Líně AKOC Sušice C
1425. 01. 2020 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Kdyně B
1508. 02. 2020 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Spálené Poříčí A
1508. 02. 2020 09:00TJ Baník Líně ATJ Zdemyslice A
1508. 02. 2020 09:00KOC Sušice CSK Poběžovice A
1508. 02. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Staňkov A
1508. 02. 2020 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Domažlice A
1508. 02. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Domažlice B
1608. 02. 2020 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Spálené Poříčí A
1608. 02. 2020 14:00Union Plzeň DTJ Zdemyslice A
1608. 02. 2020 14:00TJ Sokol Kdyně BSK Poběžovice A
1608. 02. 2020 14:00KOC Sušice CTJ Sokol Staňkov A
1608. 02. 2020 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Domažlice A
1608. 02. 2020 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Domažlice B
1722. 02. 2020 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Slavoj Stod C
1722. 02. 2020 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Plzeň V. D
1722. 02. 2020 09:00TJ Sokol Domažlice AKOC Sušice C
1722. 02. 2020 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Kdyně B
1722. 02. 2020 09:00SK Poběžovice AUnion Plzeň D
1722. 02. 2020 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Baník Líně A
1822. 02. 2020 14:00TJ Zdemyslice ATJ Slavoj Stod C
1822. 02. 2020 14:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Plzeň V. D
1822. 02. 2020 14:00TJ Sokol Domažlice BKOC Sušice C
1822. 02. 2020 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Kdyně B
1822. 02. 2020 14:00TJ Sokol Staňkov AUnion Plzeň D
1822. 02. 2020 14:00SK Poběžovice ATJ Baník Líně A
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ASK Poběžovice A
1907. 03. 2020 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Staňkov A
1907. 03. 2020 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Domažlice A
1907. 03. 2020 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Domažlice B
1907. 03. 2020 09:00KOC Sušice CTJ Slavoj Stod C
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Plzeň V. D
2007. 03. 2020 14:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Staňkov A
2007. 03. 2020 14:00TJ Zdemyslice ASK Poběžovice A
2007. 03. 2020 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Domažlice A
2007. 03. 2020 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Domažlice B
2007. 03. 2020 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Stod C
2007. 03. 2020 14:00KOC Sušice CTJ Sokol Plzeň V. D
2121. 03. 2020 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí AKOC Sušice C
2121. 03. 2020 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Kdyně B
2121. 03. 2020 09:00TJ Slavoj Stod CUnion Plzeň D
2121. 03. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Baník Líně A
2121. 03. 2020 09:00TJ Sokol Domažlice ASK Poběžovice A
2121. 03. 2020 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Staňkov A
2221. 03. 2020 14:00TJ Zdemyslice AKOC Sušice C
2221. 03. 2020 14:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Kdyně B
2221. 03. 2020 14:00TJ Sokol Plzeň V. DUnion Plzeň D
2221. 03. 2020 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Baník Líně A
2221. 03. 2020 14:00TJ Sokol Domažlice BSK Poběžovice A
2221. 03. 2020 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Staňkov A
Český pohár
1/106. 09. 2019 18:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Horní Bělá A2:8
1/104. 09. 2019 18:00TJ Sokol Starý Plzenec ASKUŘ Plzeň C4:6
1/104. 09. 2019 18:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Horažďovice A4:6
1/105. 09. 2019 19:00TJ Slavoj Tachov ASKUŘ Plzeň B1:9
1/106. 09. 2019 17:30
herna TJ Sokol Horažďovice,Tyršova 352
Lapák Třebomyslice ATJ Sokol Mirošov A0:10
1/106. 09. 2019 19:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Nezvěstice A5:5
1/106. 09. 2019 19:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Těně A5:5
1/106. 09. 2019 19:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Pocinovice A0:10
1/104. 09. 2019 18:30TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ATJ Sokol Plzeň V. B0:10
1/108. 09. 2019 17:00TJ Kožlany AST DDM Stříbro A1:9
1/108. 09. 2019 17:30Bageta Dolany ATJ Sokol Horní Bělá B8:2
1/103. 09. 2019 18:00SKUŘ Plzeň DTJ Sokol Skomelno A3:7
2/129. 09. 2019 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň V. A
2/129. 09. 2019 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Horažďovice A
2/125. 09. 2019 18:00TJ Sokol Mirošov ASKUŘ Plzeň B
2/129. 09. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno BKOC Sušice A
2/129. 09. 2019 09:00TJ Sokol Těně ATJ Dobřany A
2/129. 09. 2019 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Plzeň V. B
2/129. 09. 2019 09:00Bageta Dolany AST DDM Stříbro A
2/129. 09. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno AKST Klatovy A
11/129. 09. 2019 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATTC Horšovský Týn A
11/129. 09. 2019 09:00Lapák Třebomyslice ATJ Slavoj Tachov A
11/129. 09. 2019 09:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ATJ Sokol Horažďovice B
11/129. 09. 2019 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol Horní Bělá B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy