Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
128. 09. 2019 09:00TJ Ostrov AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A10:8
128. 09. 2019 09:00SKST Cheb CTJ Baník Sokolov A10:4
124. 09. 2019 18:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary B10:0
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASK Toužim5:10
128. 09. 2019 14:00TJ Loket nad Ohří ASKST Chodov B4:10
128. 09. 2019 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Slavoj Kynšperk A10:5
212. 10. 2019 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Jiskra Březová A10:6
212. 10. 2019 09:00TJ Ostrov ATJ Slavoj Kynšperk A10:1
212. 10. 2019 09:00SKST Cheb CTJ Loket nad Ohří A10:3
212. 10. 2019 09:00TJ Baník Sokolov ASKST Chodov B10:5
212. 10. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Sokol Velká Hleďsebe A10:3
212. 10. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BSK Toužim10:3
312. 10. 2019 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Slavoj Kynšperk A10:1
312. 10. 2019 14:00TJ Ostrov ATJ Jiskra Březová A10:7
312. 10. 2019 14:00SKST Cheb CSKST Chodov B9:9
312. 10. 2019 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Loket nad Ohří A10:2
312. 10. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ASK Toužim10:6
312. 10. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe A10:1
426. 10. 2019 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Sokol Velká Hleďsebe A 
426. 10. 2019 09:00TJ Slavoj Kynšperk ASK Toužim 
426. 10. 2019 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slovan Karlovy Vary A 
426. 10. 2019 09:00SKST Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary B 
426. 10. 2019 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ASKST Cheb C 
426. 10. 2019 09:00TJ Ostrov ATJ Baník Sokolov A 
526. 10. 2019 14:00TJ Jiskra Březová ASK Toužim 
526. 10. 2019 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Sokol Velká Hleďsebe A 
526. 10. 2019 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slovan Karlovy Vary B 
526. 10. 2019 14:00SKST Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary A 
526. 10. 2019 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Baník Sokolov A 
526. 10. 2019 14:00TJ Ostrov ASKST Cheb C 
609. 11. 2019 09:00SKST Cheb CTJ Jiskra Březová A
609. 11. 2019 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Slavoj Kynšperk A
609. 11. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
609. 11. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Ostrov A
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Loket nad Ohří A
609. 11. 2019 09:00SK ToužimSKST Chodov B
709. 11. 2019 14:00SKST Cheb CTJ Slavoj Kynšperk A
709. 11. 2019 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Jiskra Březová A
709. 11. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Ostrov A
709. 11. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
709. 11. 2019 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASKST Chodov B
709. 11. 2019 14:00SK ToužimTJ Loket nad Ohří A
823. 11. 2019 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Loket nad Ohří A
823. 11. 2019 09:00TJ Slavoj Kynšperk ASKST Chodov B
823. 11. 2019 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Sokol Velká Hleďsebe A
823. 11. 2019 09:00TJ Ostrov ASK Toužim
823. 11. 2019 09:00SKST Cheb CTJ Slovan Karlovy Vary A
823. 11. 2019 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary B
923. 11. 2019 14:00TJ Jiskra Březová ASKST Chodov B
923. 11. 2019 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Loket nad Ohří A
923. 11. 2019 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ASK Toužim
923. 11. 2019 14:00TJ Ostrov ATJ Sokol Velká Hleďsebe A
923. 11. 2019 14:00SKST Cheb CTJ Slovan Karlovy Vary B
923. 11. 2019 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary A
1007. 12. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Jiskra Březová A
1007. 12. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slavoj Kynšperk A
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASKST Cheb C
1007. 12. 2019 09:00SK ToužimTJ Baník Sokolov A
1007. 12. 2019 09:00TJ Loket nad Ohří AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1007. 12. 2019 09:00SKST Chodov BTJ Ostrov A
1107. 12. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk A
1107. 12. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová A
1107. 12. 2019 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Baník Sokolov A
1107. 12. 2019 14:00SK ToužimSKST Cheb C
1107. 12. 2019 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Ostrov A
1107. 12. 2019 14:00SKST Chodov BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1211. 01. 2020 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Ostrov A
1211. 01. 2020 09:00TJ Baník Sokolov ASKST Cheb C
1211. 01. 2020 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary A
1211. 01. 2020 09:00SK ToužimTJ Sokol Velká Hleďsebe A
1211. 01. 2020 09:00SKST Chodov BTJ Loket nad Ohří A
1211. 01. 2020 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Jiskra Březová A
1325. 01. 2020 09:00TJ Jiskra Březová AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1325. 01. 2020 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Ostrov A
1325. 01. 2020 09:00TJ Loket nad Ohří ASKST Cheb C
1325. 01. 2020 09:00SKST Chodov BTJ Baník Sokolov A
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary A
1325. 01. 2020 09:00SK ToužimTJ Slovan Karlovy Vary B
1425. 01. 2020 14:00TJ Slavoj Kynšperk AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1425. 01. 2020 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Ostrov A
1425. 01. 2020 14:00SKST Chodov BSKST Cheb C
1425. 01. 2020 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Baník Sokolov A
1425. 01. 2020 14:00SK ToužimTJ Slovan Karlovy Vary A
1425. 01. 2020 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary B
1508. 02. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Jiskra Březová A
1508. 02. 2020 09:00SK ToužimTJ Slavoj Kynšperk A
1508. 02. 2020 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Loket nad Ohří A
1508. 02. 2020 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BSKST Chodov B
1508. 02. 2020 09:00SKST Cheb CKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1508. 02. 2020 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Ostrov A
1608. 02. 2020 14:00SK ToužimTJ Jiskra Březová A
1608. 02. 2020 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slavoj Kynšperk A
1608. 02. 2020 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Loket nad Ohří A
1608. 02. 2020 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ASKST Chodov B
1608. 02. 2020 14:00TJ Baník Sokolov AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1608. 02. 2020 14:00SKST Cheb CTJ Ostrov A
1722. 02. 2020 09:00TJ Jiskra Březová ASKST Cheb C
1722. 02. 2020 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Baník Sokolov A
1722. 02. 2020 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Slovan Karlovy Vary A
1722. 02. 2020 09:00TJ Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary B
1722. 02. 2020 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Sokol Velká Hleďsebe A
1722. 02. 2020 09:00SKST Chodov BSK Toužim
1822. 02. 2020 14:00TJ Slavoj Kynšperk ASKST Cheb C
1822. 02. 2020 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Baník Sokolov A
1822. 02. 2020 14:00TJ Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary A
1822. 02. 2020 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Slovan Karlovy Vary B
1822. 02. 2020 14:00SKST Chodov BTJ Sokol Velká Hleďsebe A
1822. 02. 2020 14:00TJ Loket nad Ohří ASK Toužim
1907. 03. 2020 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Jiskra Březová A
1907. 03. 2020 09:00SKST Chodov BTJ Slavoj Kynšperk A
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1907. 03. 2020 09:00SK ToužimTJ Ostrov A
1907. 03. 2020 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ASKST Cheb C
1907. 03. 2020 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Baník Sokolov A
2007. 03. 2020 14:00SKST Chodov BTJ Jiskra Březová A
2007. 03. 2020 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slavoj Kynšperk A
2007. 03. 2020 14:00SK ToužimKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
2007. 03. 2020 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Ostrov A
2007. 03. 2020 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BSKST Cheb C
2007. 03. 2020 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Baník Sokolov A
2121. 03. 2020 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Slovan Karlovy Vary A
2121. 03. 2020 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Slovan Karlovy Vary B
2121. 03. 2020 09:00SKST Cheb CTJ Sokol Velká Hleďsebe A
2121. 03. 2020 09:00TJ Baník Sokolov ASK Toužim
2121. 03. 2020 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Loket nad Ohří A
2121. 03. 2020 09:00TJ Ostrov ASKST Chodov B
2221. 03. 2020 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Slovan Karlovy Vary A
2221. 03. 2020 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Slovan Karlovy Vary B
2221. 03. 2020 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Sokol Velká Hleďsebe A
2221. 03. 2020 14:00SKST Cheb CSK Toužim
2221. 03. 2020 14:00TJ Ostrov ATJ Loket nad Ohří A
2221. 03. 2020 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ASKST Chodov B
Krajský přebor 1. třídy
128. 09. 2019 09:00TJ Baník Bukovany ATJ Lomnice10:4
128. 09. 2019 14:00SKST Chodov CTJ Spartak Horní Slavkov A10:4
128. 09. 2019 09:00NK BFB BochovTJ Jiskra Březová B4:10
128. 09. 2019 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Ostrov B1:10
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.10:7
212. 10. 2019 09:00TJ Baník Bukovany ATJ Sokol Velká Hleďsebe B2:10
212. 10. 2019 09:00TJ LomniceTělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.10:4
212. 10. 2019 09:00TJ Jiskra Březová BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B9:9
212. 10. 2019 09:00NK BFB BochovTJ Ostrov B4:10
312. 10. 2019 14:00TJ Baník Bukovany ATělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.10:5
312. 10. 2019 14:00TJ LomniceTJ Sokol Velká Hleďsebe B9:9
312. 10. 2019 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Ostrov B4:10
312. 10. 2019 14:00NK BFB BochovKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B9:9
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B 
426. 10. 2019 09:00Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Ostrov B 
402. 10. 2019 17:00TJ Baník Bukovany ASKST Chodov C1:10
426. 10. 2019 09:00TJ LomniceTJ Spartak Horní Slavkov A 
526. 10. 2019 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Ostrov B 
526. 10. 2019 14:00Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B 
526. 10. 2019 14:00TJ Baník Bukovany ATJ Spartak Horní Slavkov A 
526. 10. 2019 14:00TJ LomniceSKST Chodov C 
609. 11. 2019 09:00SKST Chodov CTJ Sokol Velká Hleďsebe B
609. 11. 2019 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
609. 11. 2019 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Baník Bukovany A
609. 11. 2019 09:00NK BFB BochovTJ Lomnice
709. 11. 2019 14:00SKST Chodov CTělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
709. 11. 2019 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Sokol Velká Hleďsebe B
709. 11. 2019 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Lomnice
709. 11. 2019 14:00NK BFB BochovTJ Baník Bukovany A
823. 11. 2019 09:00TJ Baník Bukovany AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
823. 11. 2019 09:00TJ LomniceTJ Ostrov B
823. 11. 2019 09:00SKST Chodov CTJ Jiskra Březová B
823. 11. 2019 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ANK BFB Bochov
923. 11. 2019 14:00TJ Baník Bukovany ATJ Ostrov B
923. 11. 2019 14:00TJ LomniceKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
923. 11. 2019 14:00SKST Chodov CNK BFB Bochov
923. 11. 2019 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Jiskra Březová B
1007. 12. 2019 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Sokol Velká Hleďsebe B
1007. 12. 2019 09:00NK BFB BochovTělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
1007. 12. 2019 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BSKST Chodov C
1007. 12. 2019 09:00TJ Ostrov BTJ Spartak Horní Slavkov A
1107. 12. 2019 14:00TJ Jiskra Březová BTělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
1107. 12. 2019 14:00NK BFB BochovTJ Sokol Velká Hleďsebe B
1107. 12. 2019 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Spartak Horní Slavkov A
1107. 12. 2019 14:00TJ Ostrov BSKST Chodov C
1211. 01. 2020 09:00TJ LomniceTJ Baník Bukovany A
1211. 01. 2020 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ASKST Chodov C
1211. 01. 2020 09:00TJ Jiskra Březová BNK BFB Bochov
1211. 01. 2020 09:00TJ Ostrov BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
1211. 01. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Sokol Velká Hleďsebe B
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Baník Bukovany A
1325. 01. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Lomnice
1325. 01. 2020 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Jiskra Březová B
1325. 01. 2020 09:00TJ Ostrov BNK BFB Bochov
1425. 01. 2020 14:00Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Baník Bukovany A
1425. 01. 2020 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Lomnice
1425. 01. 2020 14:00TJ Ostrov BTJ Jiskra Březová B
1425. 01. 2020 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BNK BFB Bochov
1508. 02. 2020 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Sokol Velká Hleďsebe B
1508. 02. 2020 09:00TJ Ostrov BTělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
1508. 02. 2020 09:00SKST Chodov CTJ Baník Bukovany A
1508. 02. 2020 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Lomnice
1608. 02. 2020 14:00TJ Ostrov BTJ Sokol Velká Hleďsebe B
1608. 02. 2020 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
1608. 02. 2020 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Baník Bukovany A
1608. 02. 2020 14:00SKST Chodov CTJ Lomnice
1722. 02. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BSKST Chodov C
1722. 02. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Spartak Horní Slavkov A
1722. 02. 2020 09:00TJ Baník Bukovany ATJ Jiskra Březová B
1722. 02. 2020 09:00TJ LomniceNK BFB Bochov
1822. 02. 2020 14:00Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.SKST Chodov C
1822. 02. 2020 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Spartak Horní Slavkov A
1822. 02. 2020 14:00TJ LomniceTJ Jiskra Březová B
1822. 02. 2020 14:00TJ Baník Bukovany ANK BFB Bochov
1907. 03. 2020 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Baník Bukovany A
1907. 03. 2020 09:00TJ Ostrov BTJ Lomnice
1907. 03. 2020 09:00TJ Jiskra Březová BSKST Chodov C
1907. 03. 2020 09:00NK BFB BochovTJ Spartak Horní Slavkov A
2007. 03. 2020 14:00TJ Ostrov BTJ Baník Bukovany A
2007. 03. 2020 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Lomnice
2007. 03. 2020 14:00NK BFB BochovSKST Chodov C
2007. 03. 2020 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Spartak Horní Slavkov A
2121. 03. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Jiskra Březová B
2121. 03. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.NK BFB Bochov
2121. 03. 2020 09:00SKST Chodov CKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
2121. 03. 2020 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Ostrov B
2221. 03. 2020 14:00Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Jiskra Březová B
2221. 03. 2020 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BNK BFB Bochov
2221. 03. 2020 14:00TJ Spartak Horní Slavkov AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
2221. 03. 2020 14:00SKST Chodov CTJ Ostrov B
Krajský přebor 2. třídy
128. 09. 2019 14:00SKST Chodov DTJ Loket nad Ohří B10:3
128. 09. 2019 09:00SKST Cheb DTJ Baník Sokolov B2:10
128. 09. 2019 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. CTJ Ostrov C3:10
128. 09. 2019 09:00TJ Luby ATJ Luby B10:5
212. 10. 2019 09:00SKST Chodov DTJ Luby A7:10
212. 10. 2019 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Luby B10:8
212. 10. 2019 09:00SKST Cheb DKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. C10:4
212. 10. 2019 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Ostrov C10:3
312. 10. 2019 14:00SKST Chodov DTJ Luby B10:1
312. 10. 2019 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Luby A7:10
309. 10. 2019 18:30SKST Cheb DTJ Ostrov C1:10
312. 10. 2019 14:00TJ Baník Sokolov BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. C10:0
426. 10. 2019 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Ostrov C 
426. 10. 2019 09:00TJ Luby ASKST Cheb D 
426. 10. 2019 09:00TJ Luby BTJ Baník Sokolov B 
526. 10. 2019 14:00TJ Baník Vintířov AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. C 
526. 10. 2019 14:00TJ Luby ATJ Baník Sokolov B 
526. 10. 2019 14:00TJ Luby BSKST Cheb D 
609. 11. 2019 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Baník Vintířov A
609. 11. 2019 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. CTJ Luby A
609. 11. 2019 09:00TJ Ostrov CTJ Luby B
709. 11. 2019 14:00SKST Chodov DTJ Baník Vintířov A
709. 11. 2019 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. CTJ Luby B
709. 11. 2019 14:00TJ Ostrov CTJ Luby A
823. 11. 2019 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Luby B
823. 11. 2019 09:00SKST Chodov DSKST Cheb D
823. 11. 2019 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Baník Sokolov B
923. 11. 2019 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Luby A
923. 11. 2019 14:00SKST Chodov DTJ Baník Sokolov B
923. 11. 2019 14:00TJ Loket nad Ohří BSKST Cheb D
1007. 12. 2019 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Baník Vintířov A
1007. 12. 2019 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. CSKST Chodov D
1007. 12. 2019 09:00TJ Ostrov CTJ Loket nad Ohří B
1107. 12. 2019 14:00SKST Cheb DTJ Baník Vintířov A
1107. 12. 2019 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. CTJ Loket nad Ohří B
1107. 12. 2019 14:00TJ Ostrov CSKST Chodov D
1211. 01. 2020 09:00TJ Loket nad Ohří BSKST Chodov D
1211. 01. 2020 09:00TJ Baník Sokolov BSKST Cheb D
1211. 01. 2020 09:00TJ Ostrov CKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. C
1211. 01. 2020 09:00TJ Luby BTJ Luby A
1325. 01. 2020 09:00TJ Luby ASKST Chodov D
1325. 01. 2020 09:00TJ Luby BTJ Loket nad Ohří B
1325. 01. 2020 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. CSKST Cheb D
1325. 01. 2020 09:00TJ Ostrov CTJ Baník Sokolov B
1425. 01. 2020 14:00TJ Luby BSKST Chodov D
1425. 01. 2020 14:00TJ Luby ATJ Loket nad Ohří B
1425. 01. 2020 14:00TJ Ostrov CSKST Cheb D
1425. 01. 2020 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. CTJ Baník Sokolov B
1508. 02. 2020 09:00TJ Ostrov CTJ Baník Vintířov A
1508. 02. 2020 09:00SKST Cheb DTJ Luby A
1508. 02. 2020 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Luby B
1608. 02. 2020 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. CTJ Baník Vintířov A
1608. 02. 2020 14:00TJ Baník Sokolov BTJ Luby A
1608. 02. 2020 14:00SKST Cheb DTJ Luby B
1722. 02. 2020 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Loket nad Ohří B
1722. 02. 2020 09:00TJ Luby AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. C
1722. 02. 2020 09:00TJ Luby BTJ Ostrov C
1822. 02. 2020 14:00TJ Baník Vintířov ASKST Chodov D
1822. 02. 2020 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Loket nad Ohří B
1822. 02. 2020 14:00TJ Luby BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. C
1822. 02. 2020 14:00TJ Luby ATJ Ostrov C
1907. 03. 2020 09:00TJ Luby BTJ Baník Vintířov A
1907. 03. 2020 09:00SKST Cheb DSKST Chodov D
1907. 03. 2020 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Loket nad Ohří B
2007. 03. 2020 14:00TJ Luby ATJ Baník Vintířov A
2007. 03. 2020 14:00TJ Baník Sokolov BSKST Chodov D
2007. 03. 2020 14:00SKST Cheb DTJ Loket nad Ohří B
2121. 03. 2020 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Baník Sokolov B
2121. 03. 2020 09:00SKST Chodov DKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. C
2121. 03. 2020 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Ostrov C
2221. 03. 2020 14:00TJ Baník Vintířov ASKST Cheb D
2221. 03. 2020 14:00TJ Loket nad Ohří BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. C
2221. 03. 2020 14:00SKST Chodov DTJ Ostrov C

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy