Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
105. 10. 2019 16:00KST Jirkov A - TECHNOLINESK Štětí A 
105. 10. 2019 16:00Baník Březenecká ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A 
105. 10. 2019 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Krupka A 
105. 10. 2019 16:00KST Apollo Ústí nad Labem ASKST Teplice A 
105. 10. 2019 16:00TTC Litvínov ASKST Děčín B 
105. 10. 2019 16:00SKST Baník Most CTJ Sokol Filipov A 
206. 10. 2019 10:00KST Jirkov A - TECHNOLINETJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A 
206. 10. 2019 10:00Baník Březenecká ASK Štětí A 
206. 10. 2019 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Teplice A 
206. 10. 2019 10:00KST Apollo Ústí nad Labem ATJ Krupka A 
206. 10. 2019 10:00TTC Litvínov ATJ Sokol Filipov A 
206. 10. 2019 10:00SKST Baník Most CSKST Děčín B 
319. 10. 2019 16:00SK Štětí ASKST Děčín B 
319. 10. 2019 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ATJ Sokol Filipov A 
319. 10. 2019 16:00TJ Krupka ATTC Litvínov A 
319. 10. 2019 16:00SKST Teplice ASKST Baník Most C 
319. 10. 2019 16:00KST Jirkov A - TECHNOLINESKP Sever Ústí nad Labem A 
319. 10. 2019 16:00Baník Březenecká AKST Apollo Ústí nad Labem A 
420. 10. 2019 10:00SK Štětí ATJ Sokol Filipov A 
420. 10. 2019 10:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ASKST Děčín B 
420. 10. 2019 10:00TJ Krupka ASKST Baník Most C 
420. 10. 2019 10:00SKST Teplice ATTC Litvínov A 
420. 10. 2019 10:00KST Jirkov A - TECHNOLINEKST Apollo Ústí nad Labem A 
420. 10. 2019 10:00Baník Březenecká ASKP Sever Ústí nad Labem A 
502. 11. 2019 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASK Štětí A 
502. 11. 2019 16:00KST Apollo Ústí nad Labem ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A 
502. 11. 2019 16:00TTC Litvínov AKST Jirkov A - TECHNOLINE 
502. 11. 2019 16:00SKST Baník Most CBaník Březenecká A 
502. 11. 2019 16:00SKST Děčín BTJ Krupka A 
502. 11. 2019 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Teplice A 
603. 11. 2019 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A 
603. 11. 2019 10:00KST Apollo Ústí nad Labem ASK Štětí A 
603. 11. 2019 10:00TTC Litvínov ABaník Březenecká A 
603. 11. 2019 10:00SKST Baník Most CKST Jirkov A - TECHNOLINE 
603. 11. 2019 10:00SKST Děčín BSKST Teplice A 
603. 11. 2019 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Krupka A 
716. 11. 2019 16:00SK Štětí ATJ Krupka A 
716. 11. 2019 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ASKST Teplice A 
716. 11. 2019 16:00KST Jirkov A - TECHNOLINESKST Děčín B 
716. 11. 2019 16:00Baník Březenecká ATJ Sokol Filipov A 
716. 11. 2019 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litvínov A 
716. 11. 2019 16:00KST Apollo Ústí nad Labem ASKST Baník Most C 
817. 11. 2019 10:00SK Štětí ASKST Teplice A 
817. 11. 2019 10:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ATJ Krupka A 
817. 11. 2019 10:00KST Jirkov A - TECHNOLINETJ Sokol Filipov A 
817. 11. 2019 10:00Baník Březenecká ASKST Děčín B 
817. 11. 2019 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most C 
817. 11. 2019 10:00KST Apollo Ústí nad Labem ATTC Litvínov A 
930. 11. 2019 16:00TTC Litvínov ASK Štětí A 
930. 11. 2019 16:00SKST Baník Most CTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A 
930. 11. 2019 16:00SKST Děčín BSKP Sever Ústí nad Labem A 
930. 11. 2019 16:00TJ Sokol Filipov AKST Apollo Ústí nad Labem A 
930. 11. 2019 16:00TJ Krupka AKST Jirkov A - TECHNOLINE 
930. 11. 2019 16:00SKST Teplice ABaník Březenecká A 
1001. 12. 2019 10:00TTC Litvínov ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A 
1001. 12. 2019 10:00SKST Baník Most CSK Štětí A 
1001. 12. 2019 10:00SKST Děčín BKST Apollo Ústí nad Labem A 
1001. 12. 2019 10:00TJ Sokol Filipov ASKP Sever Ústí nad Labem A 
1001. 12. 2019 10:00TJ Krupka ABaník Březenecká A 
1001. 12. 2019 10:00SKST Teplice AKST Jirkov A - TECHNOLINE 
1114. 12. 2019 16:00KST Jirkov A - TECHNOLINEBaník Březenecká A 
1114. 12. 2019 16:00SKP Sever Ústí nad Labem AKST Apollo Ústí nad Labem A 
1114. 12. 2019 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most C 
1114. 12. 2019 16:00SKST Děčín BTJ Sokol Filipov A 
1114. 12. 2019 16:00TJ Krupka ASKST Teplice A 
1114. 12. 2019 16:00SK Štětí ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A 
1219. 01. 2020 10:00Baník Březenecká AKST Jirkov A - TECHNOLINE 
1219. 01. 2020 10:00KST Apollo Ústí nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem A 
1219. 01. 2020 10:00SKST Baník Most CTTC Litvínov A 
1219. 01. 2020 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Děčín B 
1219. 01. 2020 10:00SKST Teplice ATJ Krupka A 
1219. 01. 2020 10:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ASK Štětí A 
1301. 02. 2020 16:00SK Štětí AKST Jirkov A - TECHNOLINE 
1301. 02. 2020 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ABaník Březenecká A 
1301. 02. 2020 16:00TJ Krupka ASKP Sever Ústí nad Labem A 
1301. 02. 2020 16:00SKST Teplice AKST Apollo Ústí nad Labem A 
1301. 02. 2020 16:00SKST Děčín BTTC Litvínov A 
1301. 02. 2020 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most C 
1402. 02. 2020 10:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice AKST Jirkov A - TECHNOLINE 
1402. 02. 2020 10:00SK Štětí ABaník Březenecká A 
1402. 02. 2020 10:00SKST Teplice ASKP Sever Ústí nad Labem A 
1402. 02. 2020 10:00TJ Krupka AKST Apollo Ústí nad Labem A 
1402. 02. 2020 10:00TJ Sokol Filipov ATTC Litvínov A 
1402. 02. 2020 10:00SKST Děčín BSKST Baník Most C 
1515. 02. 2020 16:00SKST Děčín BSK Štětí A 
1515. 02. 2020 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A 
1515. 02. 2020 16:00TTC Litvínov ATJ Krupka A 
1515. 02. 2020 16:00SKST Baník Most CSKST Teplice A 
1515. 02. 2020 16:00SKP Sever Ústí nad Labem AKST Jirkov A - TECHNOLINE 
1515. 02. 2020 16:00KST Apollo Ústí nad Labem ABaník Březenecká A 
1616. 02. 2020 10:00TJ Sokol Filipov ASK Štětí A 
1616. 02. 2020 10:00SKST Děčín BTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A 
1616. 02. 2020 10:00SKST Baník Most CTJ Krupka A 
1616. 02. 2020 10:00TTC Litvínov ASKST Teplice A 
1616. 02. 2020 10:00KST Apollo Ústí nad Labem AKST Jirkov A - TECHNOLINE 
1616. 02. 2020 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ABaník Březenecká A 
1729. 02. 2020 16:00SK Štětí ASKP Sever Ústí nad Labem A 
1729. 02. 2020 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice AKST Apollo Ústí nad Labem A 
1729. 02. 2020 16:00KST Jirkov A - TECHNOLINETTC Litvínov A 
1729. 02. 2020 16:00Baník Březenecká ASKST Baník Most C 
1729. 02. 2020 16:00TJ Krupka ASKST Děčín B 
1729. 02. 2020 16:00SKST Teplice ATJ Sokol Filipov A 
1801. 03. 2020 10:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ASKP Sever Ústí nad Labem A 
1801. 03. 2020 10:00SK Štětí AKST Apollo Ústí nad Labem A 
1801. 03. 2020 10:00Baník Březenecká ATTC Litvínov A 
1801. 03. 2020 10:00KST Jirkov A - TECHNOLINESKST Baník Most C 
1801. 03. 2020 10:00SKST Teplice ASKST Děčín B 
1801. 03. 2020 10:00TJ Krupka ATJ Sokol Filipov A 
1914. 03. 2020 16:00TJ Krupka ASK Štětí A 
1914. 03. 2020 16:00SKST Teplice ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A 
1914. 03. 2020 16:00SKST Děčín BKST Jirkov A - TECHNOLINE 
1914. 03. 2020 16:00TJ Sokol Filipov ABaník Březenecká A 
1914. 03. 2020 16:00TTC Litvínov ASKP Sever Ústí nad Labem A 
1914. 03. 2020 16:00SKST Baník Most CKST Apollo Ústí nad Labem A 
2015. 03. 2020 10:00SKST Teplice ASK Štětí A 
2015. 03. 2020 10:00TJ Krupka ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A 
2015. 03. 2020 10:00TJ Sokol Filipov AKST Jirkov A - TECHNOLINE 
2015. 03. 2020 10:00SKST Děčín BBaník Březenecká A 
2015. 03. 2020 10:00SKST Baník Most CSKP Sever Ústí nad Labem A 
2015. 03. 2020 10:00TTC Litvínov AKST Apollo Ústí nad Labem A 
2128. 03. 2020 16:00SK Štětí ATTC Litvínov A 
2128. 03. 2020 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ASKST Baník Most C 
2128. 03. 2020 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Děčín B 
2128. 03. 2020 16:00KST Apollo Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov A 
2128. 03. 2020 16:00KST Jirkov A - TECHNOLINETJ Krupka A 
2128. 03. 2020 16:00Baník Březenecká ASKST Teplice A 
2229. 03. 2020 10:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ATTC Litvínov A 
2229. 03. 2020 10:00SK Štětí ASKST Baník Most C 
2229. 03. 2020 10:00KST Apollo Ústí nad Labem ASKST Děčín B 
2229. 03. 2020 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov A 
2229. 03. 2020 10:00Baník Březenecká ATJ Krupka A 
2229. 03. 2020 10:00KST Jirkov A - TECHNOLINESKST Teplice A 
Krajský přebor I. třídy
128. 09. 2019 16:00TTC Litvínov BSKST Baník Most D 
128. 09. 2019 16:00TJ Sever Žatec BTJ Spartak Lubenec A 
128. 09. 2019 16:00SK TTC Duchcov ATJ Krupka B 
128. 09. 2019 16:00KST Jirkov BKST Jirkov C 
128. 09. 2019 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTJ Sever Žatec A 
128. 09. 2019 10:00TTC Litoměřice CTJ Slavoj Krásné Březno A 
212. 10. 2019 16:00TTC Litvínov BTTC Litoměřice C 
212. 10. 2019 10:00SKST Baník Most DTJ Slavoj Krásné Březno A 
212. 10. 2019 16:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B 
212. 10. 2019 16:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sever Žatec A 
212. 10. 2019 16:00SK TTC Duchcov AKST Jirkov B 
212. 10. 2019 16:00TJ Krupka BKST Jirkov C 
313. 10. 2019 10:00TTC Litvínov BTJ Slavoj Krásné Březno A 
313. 10. 2019 14:00SKST Baník Most DTTC Litoměřice C 
313. 10. 2019 10:00TJ Sever Žatec BTJ Sever Žatec A 
313. 10. 2019 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B 
313. 10. 2019 10:00SK TTC Duchcov AKST Jirkov C 
313. 10. 2019 10:00TJ Krupka BKST Jirkov B 
426. 10. 2019 10:00TTC Litoměřice CKST Jirkov B 
426. 10. 2019 16:00TJ Slavoj Krásné Březno AKST Jirkov C 
426. 10. 2019 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BSK TTC Duchcov A 
426. 10. 2019 16:00TJ Sever Žatec ATJ Krupka B 
426. 10. 2019 16:00TTC Litvínov BTJ Sever Žatec B 
426. 10. 2019 10:00SKST Baník Most DTJ Spartak Lubenec A 
527. 10. 2019 14:00TTC Litoměřice CKST Jirkov C 
527. 10. 2019 10:00TJ Slavoj Krásné Březno AKST Jirkov B 
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTJ Krupka B 
527. 10. 2019 10:00TJ Sever Žatec ASK TTC Duchcov A 
527. 10. 2019 10:00TTC Litvínov BTJ Spartak Lubenec A 
527. 10. 2019 14:00SKST Baník Most DTJ Sever Žatec B 
609. 11. 2019 16:00TJ Sever Žatec BTTC Litoměřice C 
609. 11. 2019 16:00TJ Spartak Lubenec ATJ Slavoj Krásné Březno A 
609. 11. 2019 16:00SK TTC Duchcov ATTC Litvínov B 
609. 11. 2019 16:00TJ Krupka BSKST Baník Most D 
609. 11. 2019 16:00KST Jirkov BTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B 
609. 11. 2019 16:00KST Jirkov CTJ Sever Žatec A 
710. 11. 2019 10:00TJ Sever Žatec BTJ Slavoj Krásné Březno A 
710. 11. 2019 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litoměřice C 
710. 11. 2019 10:00SK TTC Duchcov ASKST Baník Most D 
710. 11. 2019 10:00TJ Krupka BTTC Litvínov B 
710. 11. 2019 10:00KST Jirkov BTJ Sever Žatec A 
710. 11. 2019 10:00KST Jirkov CTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B 
823. 11. 2019 10:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B 
823. 11. 2019 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ATJ Sever Žatec A 
823. 11. 2019 16:00TTC Litvínov BKST Jirkov B 
823. 11. 2019 10:00SKST Baník Most DKST Jirkov C 
823. 11. 2019 16:00TJ Sever Žatec BSK TTC Duchcov A 
823. 11. 2019 16:00TJ Spartak Lubenec ATJ Krupka B 
924. 11. 2019 14:00TTC Litoměřice CTJ Sever Žatec A 
924. 11. 2019 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B 
924. 11. 2019 10:00TTC Litvínov BKST Jirkov C 
924. 11. 2019 14:00SKST Baník Most DKST Jirkov B 
924. 11. 2019 10:00TJ Sever Žatec BTJ Krupka B 
924. 11. 2019 10:00TJ Spartak Lubenec ASK TTC Duchcov A 
1007. 12. 2019 16:00SK TTC Duchcov ATTC Litoměřice C 
1007. 12. 2019 16:00TJ Krupka BTJ Slavoj Krásné Březno A 
1007. 12. 2019 16:00KST Jirkov BTJ Sever Žatec B 
1007. 12. 2019 16:00KST Jirkov CTJ Spartak Lubenec A 
1007. 12. 2019 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTTC Litvínov B 
1007. 12. 2019 16:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most D 
1108. 12. 2019 10:00SK TTC Duchcov ATJ Slavoj Krásné Březno A 
1108. 12. 2019 10:00TJ Krupka BTTC Litoměřice C 
1108. 12. 2019 10:00KST Jirkov BTJ Spartak Lubenec A 
1108. 12. 2019 10:00KST Jirkov CTJ Sever Žatec B 
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BSKST Baník Most D 
1108. 12. 2019 10:00TJ Sever Žatec ATTC Litvínov B 
1211. 01. 2020 10:00SKST Baník Most DTTC Litvínov B 
1211. 01. 2020 16:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sever Žatec B 
1211. 01. 2020 16:00TJ Krupka BSK TTC Duchcov A 
1211. 01. 2020 16:00KST Jirkov CKST Jirkov B 
1211. 01. 2020 16:00TJ Sever Žatec ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B 
1211. 01. 2020 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ATTC Litoměřice C 
1325. 01. 2020 10:00TTC Litoměřice CTTC Litvínov B 
1325. 01. 2020 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ASKST Baník Most D 
1325. 01. 2020 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTJ Sever Žatec B 
1325. 01. 2020 16:00TJ Sever Žatec ATJ Spartak Lubenec A 
1325. 01. 2020 16:00KST Jirkov BSK TTC Duchcov A 
1325. 01. 2020 16:00KST Jirkov CTJ Krupka B 
1426. 01. 2020 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ATTC Litvínov B 
1426. 01. 2020 14:00TTC Litoměřice CSKST Baník Most D 
1426. 01. 2020 10:00TJ Sever Žatec ATJ Sever Žatec B 
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTJ Spartak Lubenec A 
1426. 01. 2020 10:00KST Jirkov CSK TTC Duchcov A 
1426. 01. 2020 10:00KST Jirkov BTJ Krupka B 
1508. 02. 2020 16:00KST Jirkov BTTC Litoměřice C 
1508. 02. 2020 16:00KST Jirkov CTJ Slavoj Krásné Březno A 
1508. 02. 2020 16:00SK TTC Duchcov ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B 
1508. 02. 2020 16:00TJ Krupka BTJ Sever Žatec A 
1508. 02. 2020 16:00TJ Sever Žatec BTTC Litvínov B 
1508. 02. 2020 16:00TJ Spartak Lubenec ASKST Baník Most D 
1609. 02. 2020 10:00KST Jirkov CTTC Litoměřice C 
1609. 02. 2020 10:00KST Jirkov BTJ Slavoj Krásné Březno A 
1609. 02. 2020 10:00TJ Krupka BTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B 
1609. 02. 2020 10:00SK TTC Duchcov ATJ Sever Žatec A 
1609. 02. 2020 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litvínov B 
1609. 02. 2020 10:00TJ Sever Žatec BSKST Baník Most D 
1722. 02. 2020 10:00TTC Litoměřice CTJ Sever Žatec B 
1722. 02. 2020 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ATJ Spartak Lubenec A 
1722. 02. 2020 16:00TTC Litvínov BSK TTC Duchcov A 
1722. 02. 2020 10:00SKST Baník Most DTJ Krupka B 
1722. 02. 2020 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BKST Jirkov B 
1722. 02. 2020 16:00TJ Sever Žatec AKST Jirkov C 
1823. 02. 2020 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ATJ Sever Žatec B 
1823. 02. 2020 14:00TTC Litoměřice CTJ Spartak Lubenec A 
1823. 02. 2020 14:00SKST Baník Most DSK TTC Duchcov A 
1823. 02. 2020 10:00TTC Litvínov BTJ Krupka B 
1823. 02. 2020 10:00TJ Sever Žatec AKST Jirkov B 
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BKST Jirkov C 
1907. 03. 2020 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTTC Litoměřice C 
1907. 03. 2020 16:00TJ Sever Žatec ATJ Slavoj Krásné Březno A 
1907. 03. 2020 16:00KST Jirkov BTTC Litvínov B 
1907. 03. 2020 16:00KST Jirkov CSKST Baník Most D 
1907. 03. 2020 16:00SK TTC Duchcov ATJ Sever Žatec B 
1907. 03. 2020 16:00TJ Krupka BTJ Spartak Lubenec A 
2008. 03. 2020 10:00TJ Sever Žatec ATTC Litoměřice C 
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTJ Slavoj Krásné Březno A 
2008. 03. 2020 10:00KST Jirkov CTTC Litvínov B 
2008. 03. 2020 10:00KST Jirkov BSKST Baník Most D 
2008. 03. 2020 10:00TJ Krupka BTJ Sever Žatec B 
2008. 03. 2020 10:00SK TTC Duchcov ATJ Spartak Lubenec A 
2121. 03. 2020 10:00TTC Litoměřice CSK TTC Duchcov A 
2121. 03. 2020 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ATJ Krupka B 
2121. 03. 2020 16:00TJ Sever Žatec BKST Jirkov B 
2121. 03. 2020 16:00TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov C 
2121. 03. 2020 16:00TTC Litvínov BTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B 
2121. 03. 2020 10:00SKST Baník Most DTJ Sever Žatec A 
2222. 03. 2020 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ASK TTC Duchcov A 
2222. 03. 2020 14:00TTC Litoměřice CTJ Krupka B 
2222. 03. 2020 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov B 
2222. 03. 2020 10:00TJ Sever Žatec BKST Jirkov C 
2222. 03. 2020 14:00SKST Baník Most DTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B 
2222. 03. 2020 10:00TTC Litvínov BTJ Sever Žatec A 
Krajský přebor II. tř. sk.A
123. 09. 2019 18:00ST Kopisty ABaník Březenecká B 
124. 09. 2019 17:30Sokol Horní Jiřetín ATJ Klášterec n/Ohří A 
123. 09. 2019 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sever Žatec C 
125. 09. 2019 18:00KST Libědice ATJ Sokol Spořice A 
126. 09. 2019 17:00KST Kadaň ASKST Baník Most E 
127. 09. 2019 18:00TJ Spartak Lubenec BTTC Litvínov C 
205. 10. 2019 10:00Baník Březenecká BTTC Litvínov C 
230. 09. 2019 18:00SKST Baník Most ETJ Spartak Lubenec B 
203. 10. 2019 18:00TJ Sokol Spořice AKST Kadaň A 
204. 10. 2019 18:00TJ Sever Žatec CKST Libědice A 
204. 10. 2019 17:30TJ Klášterec n/Ohří ATJ Baník Meziboří A 
230. 09. 2019 18:00ST Kopisty ASokol Horní Jiřetín A 
308. 10. 2019 17:30Sokol Horní Jiřetín ABaník Březenecká B 
307. 10. 2019 18:00TJ Baník Meziboří AST Kopisty A 
309. 10. 2019 18:00KST Libědice ATJ Klášterec n/Ohří A 
310. 10. 2019 17:00KST Kadaň ATJ Sever Žatec C 
311. 10. 2019 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sokol Spořice A 
311. 10. 2019 18:00TTC Litvínov CSKST Baník Most E 
419. 10. 2019 10:00Baník Březenecká BSKST Baník Most E 
417. 10. 2019 18:00TJ Sokol Spořice ATTC Litvínov C 
418. 10. 2019 18:00TJ Sever Žatec CTJ Spartak Lubenec B 
418. 10. 2019 17:30TJ Klášterec n/Ohří AKST Kadaň A 
414. 10. 2019 18:00ST Kopisty AKST Libědice A 
415. 10. 2019 17:30Sokol Horní Jiřetín ATJ Baník Meziboří A 
521. 10. 2019 18:00TJ Baník Meziboří ABaník Březenecká B 
523. 10. 2019 18:00KST Libědice ASokol Horní Jiřetín A 
524. 10. 2019 17:00KST Kadaň AST Kopisty A 
525. 10. 2019 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Klášterec n/Ohří A 
525. 10. 2019 18:00TTC Litvínov CTJ Sever Žatec C 
521. 10. 2019 18:00SKST Baník Most ETJ Sokol Spořice A 
602. 11. 2019 10:00Baník Březenecká BTJ Sokol Spořice A 
601. 11. 2019 18:00TJ Sever Žatec CSKST Baník Most E 
601. 11. 2019 17:30TJ Klášterec n/Ohří ATTC Litvínov C 
628. 10. 2019 18:00ST Kopisty ATJ Spartak Lubenec B 
629. 10. 2019 17:30Sokol Horní Jiřetín AKST Kadaň A 
628. 10. 2019 18:00TJ Baník Meziboří AKST Libědice A 
706. 11. 2019 18:00KST Libědice ABaník Březenecká B 
707. 11. 2019 17:00KST Kadaň ATJ Baník Meziboří A 
708. 11. 2019 18:00TJ Spartak Lubenec BSokol Horní Jiřetín A 
708. 11. 2019 18:00TTC Litvínov CST Kopisty A 
704. 11. 2019 18:00SKST Baník Most ETJ Klášterec n/Ohří A 
707. 11. 2019 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Sever Žatec C 
816. 11. 2019 10:00Baník Březenecká BTJ Sever Žatec C 
815. 11. 2019 17:30TJ Klášterec n/Ohří ATJ Sokol Spořice A 
811. 11. 2019 18:00ST Kopisty ASKST Baník Most E 
812. 11. 2019 17:30Sokol Horní Jiřetín ATTC Litvínov C 
811. 11. 2019 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Spartak Lubenec B 
813. 11. 2019 18:00KST Libědice AKST Kadaň A 
921. 11. 2019 17:00KST Kadaň ABaník Březenecká B 
922. 11. 2019 18:00TJ Spartak Lubenec BKST Libědice A 
922. 11. 2019 18:00TTC Litvínov CTJ Baník Meziboří A 
918. 11. 2019 18:00SKST Baník Most ESokol Horní Jiřetín A 
921. 11. 2019 18:00TJ Sokol Spořice AST Kopisty A 
922. 11. 2019 18:00TJ Sever Žatec CTJ Klášterec n/Ohří A 
1030. 11. 2019 10:00Baník Březenecká BTJ Klášterec n/Ohří A 
1025. 11. 2019 18:00ST Kopisty ATJ Sever Žatec C 
1026. 11. 2019 17:30Sokol Horní Jiřetín ATJ Sokol Spořice A 
1025. 11. 2019 18:00TJ Baník Meziboří ASKST Baník Most E 
1027. 11. 2019 18:00KST Libědice ATTC Litvínov C 
1028. 11. 2019 17:00KST Kadaň ATJ Spartak Lubenec B 
1106. 12. 2019 18:00TJ Spartak Lubenec BBaník Březenecká B 
1106. 12. 2019 18:00TTC Litvínov CKST Kadaň A 
1102. 12. 2019 18:00SKST Baník Most EKST Libědice A 
1105. 12. 2019 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Baník Meziboří A 
1106. 12. 2019 18:00TJ Sever Žatec CSokol Horní Jiřetín A 
1106. 12. 2019 17:30TJ Klášterec n/Ohří AST Kopisty A 
1218. 01. 2020 10:00Baník Březenecká BST Kopisty A 
1217. 01. 2020 17:30TJ Klášterec n/Ohří ASokol Horní Jiřetín A 
1217. 01. 2020 18:00TJ Sever Žatec CTJ Baník Meziboří A 
1216. 01. 2020 18:00TJ Sokol Spořice AKST Libědice A 
1213. 01. 2020 18:00SKST Baník Most EKST Kadaň A 
1217. 01. 2020 18:00TTC Litvínov CTJ Spartak Lubenec B 
1324. 01. 2020 18:00TTC Litvínov CBaník Březenecká B 
1324. 01. 2020 18:00TJ Spartak Lubenec BSKST Baník Most E 
1323. 01. 2020 17:00KST Kadaň ATJ Sokol Spořice A 
1322. 01. 2020 18:00KST Libědice ATJ Sever Žatec C 
1320. 01. 2020 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Klášterec n/Ohří A 
1321. 01. 2020 17:30Sokol Horní Jiřetín AST Kopisty A 
1401. 02. 2020 10:00Baník Březenecká BSokol Horní Jiřetín A 
1427. 01. 2020 18:00ST Kopisty ATJ Baník Meziboří A 
1431. 01. 2020 17:30TJ Klášterec n/Ohří AKST Libědice A 
1431. 01. 2020 18:00TJ Sever Žatec CKST Kadaň A 
1430. 01. 2020 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Spartak Lubenec B 
1427. 01. 2020 18:00SKST Baník Most ETTC Litvínov C 
1503. 02. 2020 18:00SKST Baník Most EBaník Březenecká B 
1507. 02. 2020 18:00TTC Litvínov CTJ Sokol Spořice A 
1507. 02. 2020 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sever Žatec C 
1506. 02. 2020 17:00KST Kadaň ATJ Klášterec n/Ohří A 
1505. 02. 2020 18:00KST Libědice AST Kopisty A 
1503. 02. 2020 18:00TJ Baník Meziboří ASokol Horní Jiřetín A 
1615. 02. 2020 10:00Baník Březenecká BTJ Baník Meziboří A 
1611. 02. 2020 17:30Sokol Horní Jiřetín AKST Libědice A 
1610. 02. 2020 18:00ST Kopisty AKST Kadaň A 
1614. 02. 2020 17:30TJ Klášterec n/Ohří ATJ Spartak Lubenec B 
1614. 02. 2020 18:00TJ Sever Žatec CTTC Litvínov C 
1613. 02. 2020 18:00TJ Sokol Spořice ASKST Baník Most E 
1720. 02. 2020 18:00TJ Sokol Spořice ABaník Březenecká B 
1717. 02. 2020 18:00SKST Baník Most ETJ Sever Žatec C 
1721. 02. 2020 18:00TTC Litvínov CTJ Klášterec n/Ohří A 
1721. 02. 2020 18:00TJ Spartak Lubenec BST Kopisty A 
1720. 02. 2020 17:00KST Kadaň ASokol Horní Jiřetín A 
1719. 02. 2020 18:00KST Libědice ATJ Baník Meziboří A 
1829. 02. 2020 10:00Baník Březenecká BKST Libědice A 
1824. 02. 2020 18:00TJ Baník Meziboří AKST Kadaň A 
1825. 02. 2020 17:30Sokol Horní Jiřetín ATJ Spartak Lubenec B 
1824. 02. 2020 18:00ST Kopisty ATTC Litvínov C 
1828. 02. 2020 17:30TJ Klášterec n/Ohří ASKST Baník Most E 
1828. 02. 2020 18:00TJ Sever Žatec CTJ Sokol Spořice A 
1906. 03. 2020 18:00TJ Sever Žatec CBaník Březenecká B 
1905. 03. 2020 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Klášterec n/Ohří A 
1902. 03. 2020 18:00SKST Baník Most EST Kopisty A 
1906. 03. 2020 18:00TTC Litvínov CSokol Horní Jiřetín A 
1906. 03. 2020 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Baník Meziboří A 
1905. 03. 2020 17:00KST Kadaň AKST Libědice A 
2014. 03. 2020 10:00Baník Březenecká BKST Kadaň A 
2011. 03. 2020 18:00KST Libědice ATJ Spartak Lubenec B 
2009. 03. 2020 18:00TJ Baník Meziboří ATTC Litvínov C 
2010. 03. 2020 17:30Sokol Horní Jiřetín ASKST Baník Most E 
2009. 03. 2020 18:00ST Kopisty ATJ Sokol Spořice A 
2013. 03. 2020 17:30TJ Klášterec n/Ohří ATJ Sever Žatec C 
2120. 03. 2020 17:30TJ Klášterec n/Ohří ABaník Březenecká B 
2120. 03. 2020 18:00TJ Sever Žatec CST Kopisty A 
2119. 03. 2020 18:00TJ Sokol Spořice ASokol Horní Jiřetín A 
2116. 03. 2020 18:00SKST Baník Most ETJ Baník Meziboří A 
2120. 03. 2020 18:00TTC Litvínov CKST Libědice A 
2120. 03. 2020 18:00TJ Spartak Lubenec BKST Kadaň A 
2228. 03. 2020 10:00Baník Březenecká BTJ Spartak Lubenec B 
2226. 03. 2020 17:00KST Kadaň ATTC Litvínov C 
2225. 03. 2020 18:00KST Libědice ASKST Baník Most E 
2223. 03. 2020 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sokol Spořice A 
2224. 03. 2020 17:30Sokol Horní Jiřetín ATJ Sever Žatec C 
2223. 03. 2020 18:00ST Kopisty ATJ Klášterec n/Ohří A 
Krajský přebor II. tř. sk.B
126. 09. 2019 18:00TJ Sokol Terezín ASokol Libochovice A 
126. 09. 2019 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice CSK Cítoliby A 
127. 09. 2019 18:00ST Baroni Třebívlice ASKST Teplice C 
128. 09. 2019 10:00SKST Teplice BTJ Krupka C 
125. 09. 2019 18:00TJ Sokol Brozany nad Ohří ATJ Sokol Bořislav A 
127. 09. 2019 18:00TJ Smolnice ASK Dubí A 
204. 10. 2019 18:00Sokol Libochovice ASK Dubí A 
205. 10. 2019 10:00TJ Sokol Bořislav ATJ Smolnice A 
201. 10. 2019 18:00TJ Krupka CTJ Sokol Brozany nad Ohří A 
218. 09. 2019 18:00SKST Teplice CSKST Teplice B 
204. 10. 2019 18:00SK Cítoliby AST Baroni Třebívlice A 
203. 10. 2019 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
310. 10. 2019 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice CSokol Libochovice A 
311. 10. 2019 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Sokol Terezín A 
312. 10. 2019 10:00SKST Teplice BSK Cítoliby A 
309. 10. 2019 18:00TJ Sokol Brozany nad Ohří ASKST Teplice C 
311. 10. 2019 18:00TJ Smolnice ATJ Krupka C 
311. 10. 2019 18:00SK Dubí ATJ Sokol Bořislav A 
418. 10. 2019 18:00Sokol Libochovice ATJ Sokol Bořislav A 
415. 10. 2019 18:00TJ Krupka CSK Dubí A 
419. 10. 2019 10:00SKST Teplice CTJ Smolnice A 
418. 10. 2019 18:00SK Cítoliby ATJ Sokol Brozany nad Ohří A 
417. 10. 2019 18:00TJ Sokol Terezín ASKST Teplice B 
417. 10. 2019 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice CST Baroni Třebívlice A 
525. 10. 2019 18:00ST Baroni Třebívlice ASokol Libochovice A 
526. 10. 2019 10:00SKST Teplice BTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
523. 10. 2019 18:00TJ Sokol Brozany nad Ohří ATJ Sokol Terezín A 
525. 10. 2019 18:00TJ Smolnice ASK Cítoliby A 
525. 10. 2019 18:00SK Dubí ASKST Teplice C 
526. 10. 2019 10:00TJ Sokol Bořislav ATJ Krupka C 
601. 11. 2019 18:00Sokol Libochovice ATJ Krupka C 
602. 11. 2019 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Bořislav A 
601. 11. 2019 18:00SK Cítoliby ASK Dubí A 
631. 10. 2019 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Smolnice A 
631. 10. 2019 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice CTJ Sokol Brozany nad Ohří A 
601. 11. 2019 18:00ST Baroni Třebívlice ASKST Teplice B 
709. 11. 2019 10:00SKST Teplice BSokol Libochovice A 
706. 11. 2019 18:00TJ Sokol Brozany nad Ohří AST Baroni Třebívlice A 
708. 11. 2019 18:00TJ Smolnice ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
708. 11. 2019 18:00SK Dubí ATJ Sokol Terezín A 
709. 11. 2019 10:00TJ Sokol Bořislav ASK Cítoliby A 
705. 11. 2019 18:00TJ Krupka CSKST Teplice C 
815. 11. 2019 18:00Sokol Libochovice ASKST Teplice C 
815. 11. 2019 18:00SK Cítoliby ATJ Krupka C 
814. 11. 2019 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Bořislav A 
814. 11. 2019 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice CSK Dubí A 
815. 11. 2019 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Smolnice A 
816. 11. 2019 10:00SKST Teplice BTJ Sokol Brozany nad Ohří A 
920. 11. 2019 18:00TJ Sokol Brozany nad Ohří ASokol Libochovice A 
922. 11. 2019 18:00TJ Smolnice ASKST Teplice B 
922. 11. 2019 18:00SK Dubí AST Baroni Třebívlice A 
923. 11. 2019 10:00TJ Sokol Bořislav ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
919. 11. 2019 18:00TJ Krupka CTJ Sokol Terezín A 
923. 11. 2019 10:00SKST Teplice CSK Cítoliby A 
1029. 11. 2019 18:00Sokol Libochovice ASK Cítoliby A 
1028. 11. 2019 18:00TJ Sokol Terezín ASKST Teplice C 
1028. 11. 2019 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice CTJ Krupka C 
1029. 11. 2019 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Sokol Bořislav A 
1030. 11. 2019 10:00SKST Teplice BSK Dubí A 
1027. 11. 2019 18:00TJ Sokol Brozany nad Ohří ATJ Smolnice A 
1106. 12. 2019 18:00TJ Smolnice ASokol Libochovice A 
1106. 12. 2019 18:00SK Dubí ATJ Sokol Brozany nad Ohří A 
1107. 12. 2019 10:00TJ Sokol Bořislav ASKST Teplice B 
1103. 12. 2019 18:00TJ Krupka CST Baroni Třebívlice A 
1107. 12. 2019 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
1106. 12. 2019 18:00SK Cítoliby ATJ Sokol Terezín A 
1217. 01. 2020 18:00Sokol Libochovice ATJ Sokol Terezín A 
1217. 01. 2020 18:00SK Cítoliby ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
1218. 01. 2020 10:00SKST Teplice CST Baroni Třebívlice A 
1214. 01. 2020 18:00TJ Krupka CSKST Teplice B 
1218. 01. 2020 10:00TJ Sokol Bořislav ATJ Sokol Brozany nad Ohří A 
1217. 01. 2020 18:00SK Dubí ATJ Smolnice A 
1324. 01. 2020 18:00SK Dubí ASokol Libochovice A 
1324. 01. 2020 18:00TJ Smolnice ATJ Sokol Bořislav A 
1322. 01. 2020 18:00TJ Sokol Brozany nad Ohří ATJ Krupka C 
1325. 09. 2019 18:00SKST Teplice BSKST Teplice C 
1324. 01. 2020 18:00ST Baroni Třebívlice ASK Cítoliby A 
1323. 01. 2020 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice CTJ Sokol Terezín A 
1431. 01. 2020 18:00Sokol Libochovice ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
1430. 01. 2020 18:00TJ Sokol Terezín AST Baroni Třebívlice A 
1431. 01. 2020 18:00SK Cítoliby ASKST Teplice B 
1401. 02. 2020 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Brozany nad Ohří A 
1428. 01. 2020 18:00TJ Krupka CTJ Smolnice A 
1401. 02. 2020 10:00TJ Sokol Bořislav ASK Dubí A 
1508. 02. 2020 10:00TJ Sokol Bořislav ASokol Libochovice A 
1507. 02. 2020 18:00SK Dubí ATJ Krupka C 
1507. 02. 2020 18:00TJ Smolnice ASKST Teplice C 
1505. 02. 2020 18:00TJ Sokol Brozany nad Ohří ASK Cítoliby A 
1508. 02. 2020 10:00SKST Teplice BTJ Sokol Terezín A 
1507. 02. 2020 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
1614. 02. 2020 18:00Sokol Libochovice AST Baroni Třebívlice A 
1613. 02. 2020 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice CSKST Teplice B 
1613. 02. 2020 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Brozany nad Ohří A 
1614. 02. 2020 18:00SK Cítoliby ATJ Smolnice A 
1615. 02. 2020 10:00SKST Teplice CSK Dubí A 
1611. 02. 2020 18:00TJ Krupka CTJ Sokol Bořislav A 
1718. 02. 2020 18:00TJ Krupka CSokol Libochovice A 
1722. 02. 2020 10:00TJ Sokol Bořislav ASKST Teplice C 
1721. 02. 2020 18:00SK Dubí ASK Cítoliby A 
1721. 02. 2020 18:00TJ Smolnice ATJ Sokol Terezín A 
1719. 02. 2020 18:00TJ Sokol Brozany nad Ohří ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
1722. 02. 2020 10:00SKST Teplice BST Baroni Třebívlice A 
1828. 02. 2020 18:00Sokol Libochovice ASKST Teplice B 
1828. 02. 2020 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Sokol Brozany nad Ohří A 
1827. 02. 2020 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice CTJ Smolnice A 
1827. 02. 2020 18:00TJ Sokol Terezín ASK Dubí A 
1828. 02. 2020 18:00SK Cítoliby ATJ Sokol Bořislav A 
1829. 02. 2020 10:00SKST Teplice CTJ Krupka C 
1907. 03. 2020 10:00SKST Teplice CSokol Libochovice A 
1903. 03. 2020 18:00TJ Krupka CSK Cítoliby A 
1907. 03. 2020 10:00TJ Sokol Bořislav ATJ Sokol Terezín A 
1906. 03. 2020 18:00SK Dubí ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
1906. 03. 2020 18:00TJ Smolnice AST Baroni Třebívlice A 
1904. 03. 2020 18:00TJ Sokol Brozany nad Ohří ASKST Teplice B 
2013. 03. 2020 18:00Sokol Libochovice ATJ Sokol Brozany nad Ohří A 
2014. 03. 2020 10:00SKST Teplice BTJ Smolnice A 
2013. 03. 2020 18:00ST Baroni Třebívlice ASK Dubí A 
2012. 03. 2020 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice CTJ Sokol Bořislav A 
2012. 03. 2020 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Krupka C 
2013. 03. 2020 18:00SK Cítoliby ASKST Teplice C 
2120. 03. 2020 18:00SK Cítoliby ASokol Libochovice A 
2121. 03. 2020 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Terezín A 
2117. 03. 2020 18:00TJ Krupka CTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 
2121. 03. 2020 10:00TJ Sokol Bořislav AST Baroni Třebívlice A 
2120. 03. 2020 18:00SK Dubí ASKST Teplice B 
2120. 03. 2020 18:00TJ Smolnice ATJ Sokol Brozany nad Ohří A 
2227. 03. 2020 18:00Sokol Libochovice ATJ Smolnice A 
2225. 03. 2020 18:00TJ Sokol Brozany nad Ohří ASK Dubí A 
2228. 03. 2020 10:00SKST Teplice BTJ Sokol Bořislav A 
2227. 03. 2020 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Krupka C 
2226. 03. 2020 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice CSKST Teplice C 
2226. 03. 2020 18:00TJ Sokol Terezín ASK Cítoliby A 
Krajský přebor II. tř. sk.C
127. 09. 2019 18:00TTC Roudnice BTJ Sokol Filipov B 
124. 09. 2019 18:00TJ Slavoj Krásné Březno BSKP Sever Ústí nad Labem B 
127. 09. 2019 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASlovan Varnsdorf A 
126. 09. 2019 18:00SK Štětí BSK Malá Veleň A 
125. 09. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem AKST Apollo Ústí nad Labem B 
123. 09. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice A 
204. 10. 2019 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice A 
203. 10. 2019 18:00KST Apollo Ústí nad Labem BKST Kalich Litoměřice A 
204. 10. 2019 18:00SK Malá Veleň ATJ Chemička Ústí nad Labem A 
204. 10. 2019 18:00Slovan Varnsdorf ASK Štětí B 
204. 10. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BGPD Benešov nad Ploučnicí A 
204. 10. 2019 18:00TTC Roudnice BTJ Slavoj Krásné Březno B 
308. 10. 2019 18:00TJ Slavoj Krásné Březno BTJ Sokol Filipov B 
311. 10. 2019 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice B 
310. 10. 2019 18:00SK Štětí BSKP Sever Ústí nad Labem B 
309. 10. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ASlovan Varnsdorf A 
307. 10. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Malá Veleň A 
311. 10. 2019 18:00TTC Roudnice AKST Apollo Ústí nad Labem B 
418. 10. 2019 18:00TJ Sokol Filipov BKST Apollo Ústí nad Labem B 
418. 10. 2019 18:00SK Malá Veleň ATTC Roudnice A 
418. 10. 2019 18:00Slovan Varnsdorf AKST Kalich Litoměřice A 
418. 10. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Chemička Ústí nad Labem A 
418. 10. 2019 18:00TTC Roudnice BSK Štětí B 
415. 10. 2019 18:00TJ Slavoj Krásné Březno BGPD Benešov nad Ploučnicí A 
525. 10. 2019 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Filipov B 
524. 10. 2019 18:00SK Štětí BTJ Slavoj Krásné Březno B 
523. 10. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Roudnice B 
521. 10. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice ASKP Sever Ústí nad Labem B 
525. 10. 2019 18:00TTC Roudnice ASlovan Varnsdorf A 
524. 10. 2019 18:00KST Apollo Ústí nad Labem BSK Malá Veleň A 
601. 11. 2019 18:00TJ Sokol Filipov BSK Malá Veleň A 
601. 11. 2019 18:00Slovan Varnsdorf AKST Apollo Ústí nad Labem B 
601. 11. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Roudnice A 
601. 11. 2019 18:00TTC Roudnice BKST Kalich Litoměřice A 
629. 10. 2019 18:00TJ Slavoj Krásné Březno BTJ Chemička Ústí nad Labem A 
601. 11. 2019 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASK Štětí B 
707. 11. 2019 18:00SK Štětí BTJ Sokol Filipov B 
706. 11. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem AGPD Benešov nad Ploučnicí A 
704. 11. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Slavoj Krásné Březno B 
704. 09. 2019 18:00TTC Roudnice ATTC Roudnice B7:11
707. 11. 2019 18:00KST Apollo Ústí nad Labem BSKP Sever Ústí nad Labem B 
708. 11. 2019 18:00SK Malá Veleň ASlovan Varnsdorf A 
815. 11. 2019 18:00TJ Sokol Filipov BSlovan Varnsdorf A 
815. 11. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSK Malá Veleň A 
815. 11. 2019 18:00TTC Roudnice BKST Apollo Ústí nad Labem B 
812. 11. 2019 18:00TJ Slavoj Krásné Březno BTTC Roudnice A 
815. 11. 2019 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí AKST Kalich Litoměřice A 
814. 11. 2019 18:00SK Štětí BTJ Chemička Ústí nad Labem A 
920. 11. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov B 
918. 11. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Štětí B 
922. 11. 2019 18:00TTC Roudnice AGPD Benešov nad Ploučnicí A 
921. 11. 2019 18:00KST Apollo Ústí nad Labem BTJ Slavoj Krásné Březno B 
922. 11. 2019 18:00SK Malá Veleň ATTC Roudnice B 
922. 11. 2019 18:00Slovan Varnsdorf ASKP Sever Ústí nad Labem B 
1029. 11. 2019 18:00TJ Sokol Filipov BSKP Sever Ústí nad Labem B 
1029. 11. 2019 18:00TTC Roudnice BSlovan Varnsdorf A 
1026. 11. 2019 18:00TJ Slavoj Krásné Březno BSK Malá Veleň A 
1029. 11. 2019 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí AKST Apollo Ústí nad Labem B 
1028. 11. 2019 18:00SK Štětí BTTC Roudnice A 
1027. 11. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem AKST Kalich Litoměřice A 
1102. 12. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Filipov B 
1106. 12. 2019 18:00TTC Roudnice ATJ Chemička Ústí nad Labem A 
1105. 12. 2019 18:00KST Apollo Ústí nad Labem BSK Štětí B 
1106. 12. 2019 18:00SK Malá Veleň AGPD Benešov nad Ploučnicí A 
1106. 12. 2019 18:00Slovan Varnsdorf ATJ Slavoj Krásné Březno B 
1106. 12. 2019 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Roudnice B 
1217. 01. 2020 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice B 
1217. 01. 2020 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Slavoj Krásné Březno B 
1217. 01. 2020 18:00Slovan Varnsdorf AGPD Benešov nad Ploučnicí A 
1217. 01. 2020 18:00SK Malá Veleň ASK Štětí B 
1216. 01. 2020 18:00KST Apollo Ústí nad Labem BTJ Chemička Ústí nad Labem A 
1217. 01. 2020 18:00TTC Roudnice AKST Kalich Litoměřice A 
1324. 01. 2020 18:00TTC Roudnice ATJ Sokol Filipov B 
1320. 01. 2020 18:00KST Kalich Litoměřice AKST Apollo Ústí nad Labem B 
1322. 01. 2020 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Malá Veleň A 
1323. 01. 2020 18:00SK Štětí BSlovan Varnsdorf A 
1324. 01. 2020 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASKP Sever Ústí nad Labem B 
1321. 01. 2020 18:00TJ Slavoj Krásné Březno BTTC Roudnice B 
1431. 01. 2020 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Slavoj Krásné Březno B 
1431. 01. 2020 18:00TTC Roudnice BGPD Benešov nad Ploučnicí A 
1431. 01. 2020 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSK Štětí B 
1431. 01. 2020 18:00Slovan Varnsdorf ATJ Chemička Ústí nad Labem A 
1431. 01. 2020 18:00SK Malá Veleň AKST Kalich Litoměřice A 
1430. 01. 2020 18:00KST Apollo Ústí nad Labem BTTC Roudnice A 
1506. 02. 2020 18:00KST Apollo Ústí nad Labem BTJ Sokol Filipov B 
1507. 02. 2020 18:00TTC Roudnice ASK Malá Veleň A 
1503. 02. 2020 18:00KST Kalich Litoměřice ASlovan Varnsdorf A 
1505. 02. 2020 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem B 
1506. 02. 2020 18:00SK Štětí BTTC Roudnice B 
1507. 02. 2020 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Slavoj Krásné Březno B 
1614. 02. 2020 18:00TJ Sokol Filipov BGPD Benešov nad Ploučnicí A 
1611. 02. 2020 18:00TJ Slavoj Krásné Březno BSK Štětí B 
1614. 02. 2020 18:00TTC Roudnice BTJ Chemička Ústí nad Labem A 
1614. 02. 2020 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BKST Kalich Litoměřice A 
1614. 02. 2020 18:00Slovan Varnsdorf ATTC Roudnice A 
1614. 02. 2020 18:00SK Malá Veleň AKST Apollo Ústí nad Labem B 
1721. 02. 2020 18:00SK Malá Veleň ATJ Sokol Filipov B 
1720. 02. 2020 18:00KST Apollo Ústí nad Labem BSlovan Varnsdorf A 
1721. 02. 2020 18:00TTC Roudnice ASKP Sever Ústí nad Labem B 
1717. 02. 2020 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice B 
1719. 02. 2020 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Slavoj Krásné Březno B 
1720. 02. 2020 18:00SK Štětí BGPD Benešov nad Ploučnicí A 
1828. 02. 2020 18:00TJ Sokol Filipov BSK Štětí B 
1828. 02. 2020 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Chemička Ústí nad Labem A 
1825. 02. 2020 18:00TJ Slavoj Krásné Březno BKST Kalich Litoměřice A 
1811. 09. 2019 18:00TTC Roudnice BTTC Roudnice A7:11
1828. 02. 2020 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BKST Apollo Ústí nad Labem B 
1828. 02. 2020 18:00Slovan Varnsdorf ASK Malá Veleň A 
1906. 03. 2020 18:00Slovan Varnsdorf ATJ Sokol Filipov B 
1906. 03. 2020 18:00SK Malá Veleň ASKP Sever Ústí nad Labem B 
1905. 03. 2020 18:00KST Apollo Ústí nad Labem BTTC Roudnice B 
1906. 03. 2020 18:00TTC Roudnice ATJ Slavoj Krásné Březno B 
1902. 03. 2020 18:00KST Kalich Litoměřice AGPD Benešov nad Ploučnicí A 
1904. 03. 2020 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Štětí B 
2013. 03. 2020 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Chemička Ústí nad Labem A 
2012. 03. 2020 18:00SK Štětí BKST Kalich Litoměřice A 
2013. 03. 2020 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice A 
2010. 03. 2020 18:00TJ Slavoj Krásné Březno BKST Apollo Ústí nad Labem B 
2013. 03. 2020 18:00TTC Roudnice BSK Malá Veleň A 
2013. 03. 2020 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSlovan Varnsdorf A 
2120. 03. 2020 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Filipov B 
2120. 03. 2020 18:00Slovan Varnsdorf ATTC Roudnice B 
2120. 03. 2020 18:00SK Malá Veleň ATJ Slavoj Krásné Březno B 
2119. 03. 2020 18:00KST Apollo Ústí nad Labem BGPD Benešov nad Ploučnicí A 
2120. 03. 2020 18:00TTC Roudnice ASK Štětí B 
2116. 03. 2020 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Chemička Ústí nad Labem A 
2227. 03. 2020 18:00TJ Sokol Filipov BKST Kalich Litoměřice A 
2225. 03. 2020 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Roudnice A 
2226. 03. 2020 18:00SK Štětí BKST Apollo Ústí nad Labem B 
2227. 03. 2020 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASK Malá Veleň A 
2224. 03. 2020 18:00TJ Slavoj Krásné Březno BSlovan Varnsdorf A 
2227. 03. 2020 18:00TTC Roudnice BSKP Sever Ústí nad Labem B 
Český pohár - 1. stupeň
1/105. 09. 2019 17:30KST Libědice CSK Štětí A0:10
1/107. 09. 2019 15:00KST Libědice ATTC Roudnice5:5
1/105. 09. 2019 17:00TJ Baník MeziboříTTC Litvínov B7:3
1/107. 09. 2019 11:00KST Libědice BTJ Sokol Filipov1:9
1/105. 09. 2019 18:00TJ VTŽ Chomutov ATJ Krupka3:7
1/107. 09. 2019 15:00SK TTC Duchcov BBaník Březenecká A2:8
1/107. 09. 2019 15:00SK Štětí BSK TTC Duchcov A2:8
1/107. 09. 2019 15:00OÚ Blšany u LounTTC Litvínov A2:8
2/113. 09. 2019 18:00TTC RoudniceSK Štětí A1:9
2/112. 09. 2019 18:00TJ Baník MeziboříTJ Sokol Filipov3:7
2/114. 09. 2019 15:00Baník Březenecká ATJ Krupka7:3
2/114. 09. 2019 15:00SK TTC Duchcov ATTC Litvínov A5:5
3/121. 09. 2019 15:00TJ Sokol FilipovSK Štětí A 
3/121. 09. 2019 15:00SK TTC Duchcov ABaník Březenecká A 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy