Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1
104. 10. 2019 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Pyšely A
104. 10. 2019 18:00Stolní tenis Benešov DTJ Kavalier Sázava A
104. 10. 2019 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Neveklov A
104. 10. 2019 18:30Sokol Ostředek AKST Týnec nad Sázavou B
104. 10. 2019 18:00TJ Sokol Votice ASokol Divišov A
104. 10. 2019 18:00Sokol Netvořice ASDH Petroupim A
211. 10. 2019 17:30Sokol Pyšely ASDH Petroupim A
211. 10. 2019 18:45Sokol Divišov ASokol Netvořice A
211. 10. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou BTJ Sokol Votice A
211. 10. 2019 18:30Sokol Neveklov ASokol Ostředek A
211. 10. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Louňovice pod Blaníkem A
211. 10. 2019 18:00Stolní tenis Benešov CStolní tenis Benešov D
318. 10. 2019 18:00Stolní tenis Benešov DSokol Pyšely A
318. 10. 2019 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem AStolní tenis Benešov C
318. 10. 2019 18:30Sokol Ostředek ATJ Kavalier Sázava A
318. 10. 2019 18:00TJ Sokol Votice ASokol Neveklov A
318. 10. 2019 18:00Sokol Netvořice AKST Týnec nad Sázavou B
318. 10. 2019 18:30SDH Petroupim ASokol Divišov A
425. 10. 2019 17:30Sokol Pyšely ASokol Divišov A
425. 10. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou BSDH Petroupim A
425. 10. 2019 18:30Sokol Neveklov ASokol Netvořice A
425. 10. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava ATJ Sokol Votice A
425. 10. 2019 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Ostředek A
425. 10. 2019 18:00Stolní tenis Benešov DSokol Louňovice pod Blaníkem A
501. 11. 2019 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Pyšely A
501. 11. 2019 18:30Sokol Ostředek AStolní tenis Benešov D
501. 11. 2019 18:00TJ Sokol Votice AStolní tenis Benešov C
501. 11. 2019 18:00Sokol Netvořice ATJ Kavalier Sázava A
501. 11. 2019 18:30SDH Petroupim ASokol Neveklov A
501. 11. 2019 18:45Sokol Divišov AKST Týnec nad Sázavou B
608. 11. 2019 17:30Sokol Pyšely AKST Týnec nad Sázavou B
608. 11. 2019 18:30Sokol Neveklov ASokol Divišov A
608. 11. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava ASDH Petroupim A
608. 11. 2019 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Netvořice A
608. 11. 2019 18:00Stolní tenis Benešov DTJ Sokol Votice A
608. 11. 2019 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Ostředek A
722. 11. 2019 18:30Sokol Ostředek ASokol Pyšely A
722. 11. 2019 18:00TJ Sokol Votice ASokol Louňovice pod Blaníkem A
722. 11. 2019 18:00Sokol Netvořice AStolní tenis Benešov D
722. 11. 2019 18:30SDH Petroupim AStolní tenis Benešov C
722. 11. 2019 18:45Sokol Divišov ATJ Kavalier Sázava A
722. 11. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou BSokol Neveklov A
829. 11. 2019 17:30Sokol Pyšely ASokol Neveklov A
829. 11. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava AKST Týnec nad Sázavou B
829. 11. 2019 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Divišov A
829. 11. 2019 18:00Stolní tenis Benešov DSDH Petroupim A
829. 11. 2019 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Netvořice A
829. 11. 2019 18:30Sokol Ostředek ATJ Sokol Votice A
906. 12. 2019 18:00TJ Sokol Votice ASokol Pyšely A
906. 12. 2019 18:00Sokol Netvořice ASokol Ostředek A
906. 12. 2019 18:30SDH Petroupim ASokol Louňovice pod Blaníkem A
906. 12. 2019 18:45Sokol Divišov AStolní tenis Benešov D
906. 12. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou BStolní tenis Benešov C
906. 12. 2019 18:30Sokol Neveklov ATJ Kavalier Sázava A
1013. 12. 2019 17:30Sokol Pyšely ATJ Kavalier Sázava A
1013. 12. 2019 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Neveklov A
1013. 12. 2019 18:00Stolní tenis Benešov DKST Týnec nad Sázavou B
1013. 12. 2019 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Divišov A
1013. 12. 2019 18:30Sokol Ostředek ASDH Petroupim A
1013. 12. 2019 18:00TJ Sokol Votice ASokol Netvořice A
1120. 12. 2019 18:00Sokol Netvořice ASokol Pyšely A
1120. 12. 2019 18:30SDH Petroupim ATJ Sokol Votice A
1120. 12. 2019 18:45Sokol Divišov ASokol Ostředek A
1120. 12. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou BSokol Louňovice pod Blaníkem A
1120. 12. 2019 18:30Sokol Neveklov AStolní tenis Benešov D
1120. 12. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava AStolní tenis Benešov C
1203. 01. 2020 17:30Sokol Pyšely AStolní tenis Benešov C
1203. 01. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava AStolní tenis Benešov D
1203. 01. 2020 18:30Sokol Neveklov ASokol Louňovice pod Blaníkem A
1203. 01. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou BSokol Ostředek A
1203. 01. 2020 18:45Sokol Divišov ATJ Sokol Votice A
1203. 01. 2020 18:30SDH Petroupim ASokol Netvořice A
1310. 01. 2020 18:30SDH Petroupim ASokol Pyšely A
1310. 01. 2020 18:00Sokol Netvořice ASokol Divišov A
1310. 01. 2020 18:00TJ Sokol Votice AKST Týnec nad Sázavou B
1310. 01. 2020 18:30Sokol Ostředek ASokol Neveklov A
1310. 01. 2020 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ATJ Kavalier Sázava A
1310. 01. 2020 18:00Stolní tenis Benešov DStolní tenis Benešov C
1417. 01. 2020 17:30Sokol Pyšely AStolní tenis Benešov D
1417. 01. 2020 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Louňovice pod Blaníkem A
1417. 01. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Ostředek A
1417. 01. 2020 18:30Sokol Neveklov ATJ Sokol Votice A
1417. 01. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou BSokol Netvořice A
1417. 01. 2020 18:45Sokol Divišov ASDH Petroupim A
1524. 01. 2020 18:45Sokol Divišov ASokol Pyšely A
1524. 01. 2020 18:30SDH Petroupim AKST Týnec nad Sázavou B
1524. 01. 2020 18:00Sokol Netvořice ASokol Neveklov A
1524. 01. 2020 18:00TJ Sokol Votice ATJ Kavalier Sázava A
1524. 01. 2020 18:30Sokol Ostředek AStolní tenis Benešov C
1524. 01. 2020 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem AStolní tenis Benešov D
1631. 01. 2020 17:30Sokol Pyšely ASokol Louňovice pod Blaníkem A
1631. 01. 2020 18:00Stolní tenis Benešov DSokol Ostředek A
1631. 01. 2020 18:00Stolní tenis Benešov CTJ Sokol Votice A
1631. 01. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Netvořice A
1631. 01. 2020 18:30Sokol Neveklov ASDH Petroupim A
1631. 01. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou BSokol Divišov A
1707. 02. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou BSokol Pyšely A
1707. 02. 2020 18:45Sokol Divišov ASokol Neveklov A
1707. 02. 2020 18:30SDH Petroupim ATJ Kavalier Sázava A
1707. 02. 2020 18:00Sokol Netvořice AStolní tenis Benešov C
1707. 02. 2020 18:00TJ Sokol Votice AStolní tenis Benešov D
1707. 02. 2020 18:30Sokol Ostředek ASokol Louňovice pod Blaníkem A
1821. 02. 2020 17:30Sokol Pyšely ASokol Ostředek A
1821. 02. 2020 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ATJ Sokol Votice A
1821. 02. 2020 18:00Stolní tenis Benešov DSokol Netvořice A
1821. 02. 2020 18:00Stolní tenis Benešov CSDH Petroupim A
1821. 02. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Divišov A
1821. 02. 2020 18:30Sokol Neveklov AKST Týnec nad Sázavou B
1928. 02. 2020 18:30Sokol Neveklov ASokol Pyšely A
1928. 02. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou BTJ Kavalier Sázava A
1928. 02. 2020 18:45Sokol Divišov AStolní tenis Benešov C
1928. 02. 2020 18:30SDH Petroupim AStolní tenis Benešov D
1928. 02. 2020 18:00Sokol Netvořice ASokol Louňovice pod Blaníkem A
1928. 02. 2020 18:00TJ Sokol Votice ASokol Ostředek A
2006. 03. 2020 17:30Sokol Pyšely ATJ Sokol Votice A
2006. 03. 2020 18:30Sokol Ostředek ASokol Netvořice A
2006. 03. 2020 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ASDH Petroupim A
2006. 03. 2020 18:00Stolní tenis Benešov DSokol Divišov A
2006. 03. 2020 18:00Stolní tenis Benešov CKST Týnec nad Sázavou B
2006. 03. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Neveklov A
2113. 03. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Pyšely A
2113. 03. 2020 18:30Sokol Neveklov AStolní tenis Benešov C
2113. 03. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou BStolní tenis Benešov D
2113. 03. 2020 18:45Sokol Divišov ASokol Louňovice pod Blaníkem A
2113. 03. 2020 18:30SDH Petroupim ASokol Ostředek A
2113. 03. 2020 18:00Sokol Netvořice ATJ Sokol Votice A
2220. 03. 2020 17:30Sokol Pyšely ASokol Netvořice A
2220. 03. 2020 18:00TJ Sokol Votice ASDH Petroupim A
2220. 03. 2020 18:30Sokol Ostředek ASokol Divišov A
2220. 03. 2020 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem AKST Týnec nad Sázavou B
2220. 03. 2020 18:00Stolní tenis Benešov DSokol Neveklov A
2220. 03. 2020 18:00Stolní tenis Benešov CTJ Kavalier Sázava A
Okresní přebor 2
104. 10. 2019 18:00SDH Olbramovice BKrusičany A
104. 10. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany BTJ Kavalier Sázava B
104. 10. 2019 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASDH Olbramovice A
104. 10. 2019 18:30Sokol Ostředek BSokol Louňovice pod Blaníkem B
102. 10. 2019 18:00Sokol Pyšely BTJ Slavoj Čerčany A
104. 10. 2019 18:30SK MračStolní tenis Benešov E
210. 10. 2019 18:00Krusičany AStolní tenis Benešov E
211. 10. 2019 18:00TJ Slavoj Čerčany ASK Mrač
211. 10. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BSokol Pyšely B
210. 10. 2019 18:30SDH Olbramovice ASokol Ostředek B
211. 10. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava BTJ Sokol Teplýšovice A
211. 10. 2019 18:00SDH Olbramovice BTJ Slavoj Čerčany B
318. 10. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany BKrusičany A
318. 10. 2019 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASDH Olbramovice B
318. 10. 2019 18:30Sokol Ostředek BTJ Kavalier Sázava B
316. 10. 2019 18:00Sokol Pyšely BSDH Olbramovice A
318. 10. 2019 18:30SK MračSokol Louňovice pod Blaníkem B
318. 10. 2019 18:00Stolní tenis Benešov ETJ Slavoj Čerčany A
424. 10. 2019 18:00Krusičany ATJ Slavoj Čerčany A
425. 10. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BStolní tenis Benešov E
424. 10. 2019 18:30SDH Olbramovice ASK Mrač
425. 10. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava BSokol Pyšely B
425. 10. 2019 18:00SDH Olbramovice BSokol Ostředek B
425. 10. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany BTJ Sokol Teplýšovice A
501. 11. 2019 18:00TJ Sokol Teplýšovice AKrusičany A
501. 11. 2019 18:30Sokol Ostředek BTJ Slavoj Čerčany B
530. 10. 2019 18:00Sokol Pyšely BSDH Olbramovice B
501. 11. 2019 18:30SK MračTJ Kavalier Sázava B
501. 11. 2019 18:00Stolní tenis Benešov ESDH Olbramovice A
501. 11. 2019 18:00TJ Slavoj Čerčany ASokol Louňovice pod Blaníkem B
607. 11. 2019 18:00Krusičany ASokol Louňovice pod Blaníkem B
607. 11. 2019 18:30SDH Olbramovice ATJ Slavoj Čerčany A
608. 11. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava BStolní tenis Benešov E
608. 11. 2019 18:00SDH Olbramovice BSK Mrač
608. 11. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany BSokol Pyšely B
608. 11. 2019 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASokol Ostředek B
722. 11. 2019 18:30Sokol Ostředek BKrusičany A
720. 11. 2019 18:00Sokol Pyšely BTJ Sokol Teplýšovice A
722. 11. 2019 18:30SK MračTJ Slavoj Čerčany B
722. 11. 2019 18:00Stolní tenis Benešov ESDH Olbramovice B
722. 11. 2019 18:00TJ Slavoj Čerčany ATJ Kavalier Sázava B
722. 11. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BSDH Olbramovice A
828. 11. 2019 18:00Krusičany ASDH Olbramovice A
829. 11. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava BSokol Louňovice pod Blaníkem B
829. 11. 2019 18:00SDH Olbramovice BTJ Slavoj Čerčany A
829. 11. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany BStolní tenis Benešov E
829. 11. 2019 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASK Mrač
829. 11. 2019 18:30Sokol Ostředek BSokol Pyšely B
904. 12. 2019 18:00Sokol Pyšely BKrusičany A
906. 12. 2019 18:30SK MračSokol Ostředek B
906. 12. 2019 18:00Stolní tenis Benešov ETJ Sokol Teplýšovice A
906. 12. 2019 18:00TJ Slavoj Čerčany ATJ Slavoj Čerčany B
906. 12. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BSDH Olbramovice B
905. 12. 2019 18:30SDH Olbramovice ATJ Kavalier Sázava B
1012. 12. 2019 18:00Krusičany ATJ Kavalier Sázava B
1013. 12. 2019 18:00SDH Olbramovice BSDH Olbramovice A
1013. 12. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany BSokol Louňovice pod Blaníkem B
1013. 12. 2019 18:00TJ Sokol Teplýšovice ATJ Slavoj Čerčany A
1013. 12. 2019 18:30Sokol Ostředek BStolní tenis Benešov E
1011. 12. 2019 18:00Sokol Pyšely BSK Mrač
1120. 12. 2019 18:30SK MračKrusičany A
1120. 12. 2019 18:00Stolní tenis Benešov ESokol Pyšely B
1120. 12. 2019 18:00TJ Slavoj Čerčany ASokol Ostředek B
1120. 12. 2019 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BTJ Sokol Teplýšovice A
1119. 12. 2019 18:30SDH Olbramovice ATJ Slavoj Čerčany B
1120. 12. 2019 18:00TJ Kavalier Sázava BSDH Olbramovice B
1202. 01. 2020 18:00Krusičany ASDH Olbramovice B
1203. 01. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava BTJ Slavoj Čerčany B
1202. 01. 2020 18:30SDH Olbramovice ATJ Sokol Teplýšovice A
1203. 01. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BSokol Ostředek B
1203. 01. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany ASokol Pyšely B
1203. 01. 2020 18:00Stolní tenis Benešov ESK Mrač
1310. 01. 2020 18:00Stolní tenis Benešov EKrusičany A
1310. 01. 2020 18:30SK MračTJ Slavoj Čerčany A
1308. 01. 2020 18:00Sokol Pyšely BSokol Louňovice pod Blaníkem B
1310. 01. 2020 18:30Sokol Ostředek BSDH Olbramovice A
1310. 01. 2020 18:00TJ Sokol Teplýšovice ATJ Kavalier Sázava B
1310. 01. 2020 17:45TJ Slavoj Čerčany BSDH Olbramovice B
1416. 01. 2020 18:00Krusičany ATJ Slavoj Čerčany B
1417. 01. 2020 18:00SDH Olbramovice BTJ Sokol Teplýšovice A
1417. 01. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava BSokol Ostředek B
1416. 01. 2020 18:30SDH Olbramovice ASokol Pyšely B
1417. 01. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BSK Mrač
1417. 01. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany AStolní tenis Benešov E
1524. 01. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany AKrusičany A
1524. 01. 2020 18:00Stolní tenis Benešov ESokol Louňovice pod Blaníkem B
1524. 01. 2020 18:30SK MračSDH Olbramovice A
1522. 01. 2020 18:00Sokol Pyšely BTJ Kavalier Sázava B
1524. 01. 2020 18:30Sokol Ostředek BSDH Olbramovice B
1524. 01. 2020 18:00TJ Sokol Teplýšovice ATJ Slavoj Čerčany B
1630. 01. 2020 18:00Krusičany ATJ Sokol Teplýšovice A
1631. 01. 2020 17:45TJ Slavoj Čerčany BSokol Ostředek B
1631. 01. 2020 18:00SDH Olbramovice BSokol Pyšely B
1631. 01. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava BSK Mrač
1630. 01. 2020 18:30SDH Olbramovice AStolní tenis Benešov E
1631. 01. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BTJ Slavoj Čerčany A
1707. 02. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BKrusičany A
1707. 02. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany ASDH Olbramovice A
1707. 02. 2020 18:00Stolní tenis Benešov ETJ Kavalier Sázava B
1707. 02. 2020 18:30SK MračSDH Olbramovice B
1705. 02. 2020 18:00Sokol Pyšely BTJ Slavoj Čerčany B
1707. 02. 2020 18:30Sokol Ostředek BTJ Sokol Teplýšovice A
1820. 02. 2020 18:00Krusičany ASokol Ostředek B
1821. 02. 2020 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASokol Pyšely B
1821. 02. 2020 17:45TJ Slavoj Čerčany BSK Mrač
1821. 02. 2020 18:00SDH Olbramovice BStolní tenis Benešov E
1821. 02. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava BTJ Slavoj Čerčany A
1820. 02. 2020 18:30SDH Olbramovice ASokol Louňovice pod Blaníkem B
1927. 02. 2020 18:30SDH Olbramovice AKrusičany A
1928. 02. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BTJ Kavalier Sázava B
1928. 02. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany ASDH Olbramovice B
1928. 02. 2020 18:00Stolní tenis Benešov ETJ Slavoj Čerčany B
1928. 02. 2020 18:30SK MračTJ Sokol Teplýšovice A
1926. 02. 2020 18:00Sokol Pyšely BSokol Ostředek B
2005. 03. 2020 18:00Krusičany ASokol Pyšely B
2006. 03. 2020 18:30Sokol Ostředek BSK Mrač
2006. 03. 2020 18:00TJ Sokol Teplýšovice AStolní tenis Benešov E
2006. 03. 2020 17:45TJ Slavoj Čerčany BTJ Slavoj Čerčany A
2006. 03. 2020 18:00SDH Olbramovice BSokol Louňovice pod Blaníkem B
2006. 03. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava BSDH Olbramovice A
2113. 03. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava BKrusičany A
2112. 03. 2020 18:30SDH Olbramovice ASDH Olbramovice B
2113. 03. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BTJ Slavoj Čerčany B
2113. 03. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany ATJ Sokol Teplýšovice A
2113. 03. 2020 18:00Stolní tenis Benešov ESokol Ostředek B
2113. 03. 2020 18:30SK MračSokol Pyšely B
2219. 03. 2020 18:00Krusičany ASK Mrač
2218. 03. 2020 18:00Sokol Pyšely BStolní tenis Benešov E
2220. 03. 2020 18:30Sokol Ostředek BTJ Slavoj Čerčany A
2220. 03. 2020 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASokol Louňovice pod Blaníkem B
2220. 03. 2020 17:45TJ Slavoj Čerčany BSDH Olbramovice A
2220. 03. 2020 18:00SDH Olbramovice BTJ Kavalier Sázava B
Okresní přebor 3
104. 10. 2019 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Netvořice B
104. 10. 2019 18:00Sokol Divišov BTJ Sokol Votice B
104. 10. 2019 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.SK Bystřice A
104. 10. 2019 18:30Sokol Neveklov BKST Týnec nad Sázavou C
103. 10. 2019 18:00Krusičany BSDH Petroupim B
211. 10. 2019 19:00Sokol Netvořice BSDH Petroupim B
211. 10. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou CSokol Heřmaničky
210. 10. 2019 18:00SK Bystřice ASokol Neveklov B
211. 10. 2019 18:00TJ Sokol Votice BTJ Úročnice Benešov, z.s.
211. 10. 2019 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Divišov B
318. 10. 2019 18:00Sokol Divišov BSokol Netvořice B
318. 10. 2019 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.TATRAN Kamenný Přívoz A
318. 10. 2019 18:30Sokol Neveklov BTJ Sokol Votice B
318. 10. 2019 18:00Sokol HeřmaničkySK Bystřice A
317. 10. 2019 18:00Krusičany BKST Týnec nad Sázavou C
425. 10. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou CSDH Petroupim B
424. 10. 2019 18:00SK Bystřice AKrusičany B
425. 10. 2019 18:00TJ Sokol Votice BSokol Heřmaničky
425. 10. 2019 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Neveklov B
425. 10. 2019 18:00Sokol Divišov BTJ Úročnice Benešov, z.s.
501. 11. 2019 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.Sokol Netvořice B
501. 11. 2019 18:30Sokol Neveklov BSokol Divišov B
501. 11. 2019 18:00Sokol HeřmaničkyTATRAN Kamenný Přívoz A
531. 10. 2019 18:00Krusičany BTJ Sokol Votice B
501. 11. 2019 18:30SDH Petroupim BSK Bystřice A
608. 11. 2019 19:00Sokol Netvořice BKST Týnec nad Sázavou C
608. 11. 2019 18:00TJ Sokol Votice BSDH Petroupim B
608. 11. 2019 18:00TATRAN Kamenný Přívoz AKrusičany B
608. 11. 2019 18:00Sokol Divišov BSokol Heřmaničky
608. 11. 2019 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.Sokol Neveklov B
722. 11. 2019 18:30Sokol Neveklov BSokol Netvořice B
722. 11. 2019 18:00Sokol HeřmaničkyTJ Úročnice Benešov, z.s.
721. 11. 2019 18:00Krusičany BSokol Divišov B
722. 11. 2019 18:30SDH Petroupim BTATRAN Kamenný Přívoz A
722. 11. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou CSK Bystřice A
829. 11. 2019 19:00Sokol Netvořice BSK Bystřice A
829. 11. 2019 18:00TJ Sokol Votice BKST Týnec nad Sázavou C
829. 11. 2019 18:00Sokol Divišov BSDH Petroupim B
829. 11. 2019 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.Krusičany B
829. 11. 2019 18:30Sokol Neveklov BSokol Heřmaničky
906. 12. 2019 18:00Sokol HeřmaničkySokol Netvořice B
905. 12. 2019 18:00Krusičany BSokol Neveklov B
906. 12. 2019 18:30SDH Petroupim BTJ Úročnice Benešov, z.s.
906. 12. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou CTATRAN Kamenný Přívoz A
905. 12. 2019 18:00SK Bystřice ATJ Sokol Votice B
1013. 12. 2019 19:00Sokol Netvořice BTJ Sokol Votice B
1013. 12. 2019 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASK Bystřice A
1013. 12. 2019 18:00Sokol Divišov BKST Týnec nad Sázavou C
1013. 12. 2019 18:30Sokol Neveklov BSDH Petroupim B
1013. 12. 2019 18:00Sokol HeřmaničkyKrusičany B
1119. 12. 2019 18:00Krusičany BSokol Netvořice B
1120. 12. 2019 18:30SDH Petroupim BSokol Heřmaničky
1120. 12. 2019 17:30KST Týnec nad Sázavou CTJ Úročnice Benešov, z.s.
1119. 12. 2019 18:00SK Bystřice ASokol Divišov B
1120. 12. 2019 18:00TJ Sokol Votice BTATRAN Kamenný Přívoz A
1203. 01. 2020 19:00Sokol Netvořice BTATRAN Kamenný Přívoz A
1203. 01. 2020 18:00TJ Sokol Votice BSokol Divišov B
1202. 01. 2020 18:00SK Bystřice ATJ Úročnice Benešov, z.s.
1203. 01. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou CSokol Neveklov B
1203. 01. 2020 18:30SDH Petroupim BKrusičany B
1310. 01. 2020 18:30SDH Petroupim BSokol Netvořice B
1310. 01. 2020 18:00Sokol HeřmaničkyKST Týnec nad Sázavou C
1310. 01. 2020 18:30Sokol Neveklov BSK Bystřice A
1310. 01. 2020 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.TJ Sokol Votice B
1310. 01. 2020 18:00Sokol Divišov BTATRAN Kamenný Přívoz A
1417. 01. 2020 19:00Sokol Netvořice BSokol Divišov B
1417. 01. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ATJ Úročnice Benešov, z.s.
1417. 01. 2020 18:00TJ Sokol Votice BSokol Neveklov B
1416. 01. 2020 18:00SK Bystřice ASokol Heřmaničky
1417. 01. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou CKrusičany B
1524. 01. 2020 18:30SDH Petroupim BKST Týnec nad Sázavou C
1523. 01. 2020 18:00Krusičany BSK Bystřice A
1524. 01. 2020 18:00Sokol HeřmaničkyTJ Sokol Votice B
1524. 01. 2020 18:30Sokol Neveklov BTATRAN Kamenný Přívoz A
1524. 01. 2020 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.Sokol Divišov B
1631. 01. 2020 19:00Sokol Netvořice BTJ Úročnice Benešov, z.s.
1631. 01. 2020 18:00Sokol Divišov BSokol Neveklov B
1631. 01. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Heřmaničky
1631. 01. 2020 18:00TJ Sokol Votice BKrusičany B
1630. 01. 2020 18:00SK Bystřice ASDH Petroupim B
1707. 02. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou CSokol Netvořice B
1707. 02. 2020 18:30SDH Petroupim BTJ Sokol Votice B
1706. 02. 2020 18:00Krusičany BTATRAN Kamenný Přívoz A
1707. 02. 2020 18:00Sokol HeřmaničkySokol Divišov B
1707. 02. 2020 18:30Sokol Neveklov BTJ Úročnice Benešov, z.s.
1821. 02. 2020 19:00Sokol Netvořice BSokol Neveklov B
1821. 02. 2020 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.Sokol Heřmaničky
1821. 02. 2020 18:00Sokol Divišov BKrusičany B
1821. 02. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASDH Petroupim B
1820. 02. 2020 18:00SK Bystřice AKST Týnec nad Sázavou C
1927. 02. 2020 18:00SK Bystřice ASokol Netvořice B
1928. 02. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou CTJ Sokol Votice B
1928. 02. 2020 18:30SDH Petroupim BSokol Divišov B
1927. 02. 2020 18:00Krusičany BTJ Úročnice Benešov, z.s.
1928. 02. 2020 18:00Sokol HeřmaničkySokol Neveklov B
2006. 03. 2020 19:00Sokol Netvořice BSokol Heřmaničky
2006. 03. 2020 18:30Sokol Neveklov BKrusičany B
2006. 03. 2020 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.SDH Petroupim B
2006. 03. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz AKST Týnec nad Sázavou C
2006. 03. 2020 18:00TJ Sokol Votice BSK Bystřice A
2113. 03. 2020 18:00TJ Sokol Votice BSokol Netvořice B
2112. 03. 2020 18:00SK Bystřice ATATRAN Kamenný Přívoz A
2113. 03. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou CSokol Divišov B
2113. 03. 2020 18:30SDH Petroupim BSokol Neveklov B
2112. 03. 2020 18:00Krusičany BSokol Heřmaničky
2220. 03. 2020 19:00Sokol Netvořice BKrusičany B
2220. 03. 2020 18:00Sokol HeřmaničkySDH Petroupim B
2220. 03. 2020 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.KST Týnec nad Sázavou C
2220. 03. 2020 18:00Sokol Divišov BSK Bystřice A
2220. 03. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ATJ Sokol Votice B
Okresní přebor 4
104. 10. 2019 18:00SDH Petroupim CSokol Netvořice C
104. 10. 2019 18:00Sokol Divišov CTJ Sokol Votice C
104. 10. 2019 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSokol Ostředek C
104. 10. 2019 18:00SKST VlašimTJ Sokol Nesvačily A
104. 10. 2019 17:30Sokol Pyšely CSDH Olbramovice C
211. 10. 2019 17:30Sokol Netvořice CSDH Olbramovice C
210. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily ASHD Smilkov A
211. 10. 2019 18:30Sokol Ostředek CSKST Vlašim
211. 10. 2019 18:00TJ Sokol Votice CTJ Sokol Teplýšovice B
211. 10. 2019 18:00SDH Petroupim CSokol Divišov C
318. 10. 2019 18:00Sokol Divišov CSokol Netvořice C
318. 10. 2019 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSDH Petroupim C
318. 10. 2019 18:00SKST VlašimTJ Sokol Votice C
318. 10. 2019 18:00SHD Smilkov ASokol Ostředek C
318. 10. 2019 17:30Sokol Pyšely CTJ Sokol Nesvačily A
424. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily ASDH Olbramovice C
425. 10. 2019 18:30Sokol Ostředek CSokol Pyšely C
425. 10. 2019 18:00TJ Sokol Votice CSHD Smilkov A
425. 10. 2019 18:00SDH Petroupim CSKST Vlašim
425. 10. 2019 18:00Sokol Divišov CTJ Sokol Teplýšovice B
501. 11. 2019 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSokol Netvořice C
501. 11. 2019 18:00SKST VlašimSokol Divišov C
501. 11. 2019 18:00SHD Smilkov ASDH Petroupim C
501. 11. 2019 17:30Sokol Pyšely CTJ Sokol Votice C
501. 11. 2019 18:00SDH Olbramovice CSokol Ostředek C
608. 11. 2019 17:30Sokol Netvořice CTJ Sokol Nesvačily A
608. 11. 2019 18:00TJ Sokol Votice CSDH Olbramovice C
608. 11. 2019 18:00SDH Petroupim CSokol Pyšely C
608. 11. 2019 18:00Sokol Divišov CSHD Smilkov A
608. 11. 2019 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSKST Vlašim
722. 11. 2019 18:00SKST VlašimSokol Netvořice C
722. 11. 2019 18:00SHD Smilkov ATJ Sokol Teplýšovice B
722. 11. 2019 17:30Sokol Pyšely CSokol Divišov C
722. 11. 2019 18:00SDH Olbramovice CSDH Petroupim C
721. 11. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily ASokol Ostředek C
829. 11. 2019 17:30Sokol Netvořice CSokol Ostředek C
829. 11. 2019 18:00TJ Sokol Votice CTJ Sokol Nesvačily A
829. 11. 2019 18:00Sokol Divišov CSDH Olbramovice C
829. 11. 2019 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSokol Pyšely C
829. 11. 2019 18:00SKST VlašimSHD Smilkov A
906. 12. 2019 18:00SHD Smilkov ASokol Netvořice C
906. 12. 2019 17:30Sokol Pyšely CSKST Vlašim
906. 12. 2019 18:00SDH Olbramovice CTJ Sokol Teplýšovice B
905. 12. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily ASDH Petroupim C
906. 12. 2019 18:30Sokol Ostředek CTJ Sokol Votice C
1013. 12. 2019 17:30Sokol Netvořice CTJ Sokol Votice C
1013. 12. 2019 18:00SDH Petroupim CSokol Ostředek C
1013. 12. 2019 18:00Sokol Divišov CTJ Sokol Nesvačily A
1013. 12. 2019 18:00SKST VlašimSDH Olbramovice C
1013. 12. 2019 18:00SHD Smilkov ASokol Pyšely C
1120. 12. 2019 17:30Sokol Pyšely CSokol Netvořice C
1120. 12. 2019 18:00SDH Olbramovice CSHD Smilkov A
1119. 12. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily ATJ Sokol Teplýšovice B
1120. 12. 2019 18:30Sokol Ostředek CSokol Divišov C
1120. 12. 2019 18:00TJ Sokol Votice CSDH Petroupim C
1203. 01. 2020 17:30Sokol Netvořice CSDH Petroupim C
1203. 01. 2020 18:00TJ Sokol Votice CSokol Divišov C
1203. 01. 2020 18:30Sokol Ostředek CTJ Sokol Teplýšovice B
1202. 01. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily ASKST Vlašim
1203. 01. 2020 18:00SDH Olbramovice CSokol Pyšely C
1310. 01. 2020 18:00SDH Olbramovice CSokol Netvořice C
1310. 01. 2020 18:00SHD Smilkov ATJ Sokol Nesvačily A
1310. 01. 2020 18:00SKST VlašimSokol Ostředek C
1310. 01. 2020 18:30TJ Sokol Teplýšovice BTJ Sokol Votice C
1310. 01. 2020 18:00Sokol Divišov CSDH Petroupim C
1417. 01. 2020 17:30Sokol Netvořice CSokol Divišov C
1417. 01. 2020 18:00SDH Petroupim CTJ Sokol Teplýšovice B
1417. 01. 2020 18:00TJ Sokol Votice CSKST Vlašim
1417. 01. 2020 18:30Sokol Ostředek CSHD Smilkov A
1416. 01. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily ASokol Pyšely C
1524. 01. 2020 18:00SDH Olbramovice CTJ Sokol Nesvačily A
1524. 01. 2020 17:30Sokol Pyšely CSokol Ostředek C
1524. 01. 2020 18:00SHD Smilkov ATJ Sokol Votice C
1524. 01. 2020 18:00SKST VlašimSDH Petroupim C
1524. 01. 2020 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSokol Divišov C
1631. 01. 2020 17:30Sokol Netvořice CTJ Sokol Teplýšovice B
1631. 01. 2020 18:00Sokol Divišov CSKST Vlašim
1631. 01. 2020 18:00SDH Petroupim CSHD Smilkov A
1631. 01. 2020 18:00TJ Sokol Votice CSokol Pyšely C
1631. 01. 2020 18:30Sokol Ostředek CSDH Olbramovice C
1706. 02. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily ASokol Netvořice C
1707. 02. 2020 18:00SDH Olbramovice CTJ Sokol Votice C
1707. 02. 2020 17:30Sokol Pyšely CSDH Petroupim C
1707. 02. 2020 18:00SHD Smilkov ASokol Divišov C
1707. 02. 2020 18:00SKST VlašimTJ Sokol Teplýšovice B
1821. 02. 2020 17:30Sokol Netvořice CSKST Vlašim
1821. 02. 2020 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSHD Smilkov A
1821. 02. 2020 18:00Sokol Divišov CSokol Pyšely C
1821. 02. 2020 18:00SDH Petroupim CSDH Olbramovice C
1821. 02. 2020 18:30Sokol Ostředek CTJ Sokol Nesvačily A
1928. 02. 2020 18:30Sokol Ostředek CSokol Netvořice C
1927. 02. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily ATJ Sokol Votice C
1928. 02. 2020 18:00SDH Olbramovice CSokol Divišov C
1928. 02. 2020 17:30Sokol Pyšely CTJ Sokol Teplýšovice B
1928. 02. 2020 18:00SHD Smilkov ASKST Vlašim
2006. 03. 2020 17:30Sokol Netvořice CSHD Smilkov A
2006. 03. 2020 18:00SKST VlašimSokol Pyšely C
2006. 03. 2020 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSDH Olbramovice C
2006. 03. 2020 18:00SDH Petroupim CTJ Sokol Nesvačily A
2006. 03. 2020 18:00TJ Sokol Votice CSokol Ostředek C
2113. 03. 2020 18:00TJ Sokol Votice CSokol Netvořice C
2113. 03. 2020 18:30Sokol Ostředek CSDH Petroupim C
2112. 03. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily ASokol Divišov C
2113. 03. 2020 18:00SDH Olbramovice CSKST Vlašim
2113. 03. 2020 17:30Sokol Pyšely CSHD Smilkov A
2220. 03. 2020 17:30Sokol Netvořice CSokol Pyšely C
2220. 03. 2020 18:00SHD Smilkov ASDH Olbramovice C
2220. 03. 2020 18:30TJ Sokol Teplýšovice BTJ Sokol Nesvačily A
2220. 03. 2020 18:00Sokol Divišov CSokol Ostředek C
2220. 03. 2020 18:00SDH Petroupim CTJ Sokol Votice C
Okresní přebor 5
104. 10. 2019 18:00SDH Petroupim DSK Bystřice C
104. 10. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany CSHD Smilkov B
103. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily BSokol Ostředek D
103. 10. 2019 18:00SK Bystřice BSokol Louňovice pod Blaníkem C
103. 10. 2019 18:00Sokol Netvořice DSokol Divišov D
211. 10. 2019 18:00SK Bystřice CTATRAN Kamenný Přívoz B
211. 10. 2019 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem CSokol Netvořice D
211. 10. 2019 18:30Sokol Ostředek DSK Bystřice B
211. 10. 2019 18:00SHD Smilkov BTJ Sokol Nesvačily B
211. 10. 2019 18:00SDH Petroupim DTJ Slavoj Čerčany C
318. 10. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany CSK Bystřice C
317. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily BSDH Petroupim D
317. 10. 2019 18:00SK Bystřice BSHD Smilkov B
317. 10. 2019 18:00Sokol Netvořice DSokol Ostředek D
318. 10. 2019 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSokol Divišov D
425. 10. 2019 18:00SK Bystřice CSokol Divišov D
425. 10. 2019 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem CTATRAN Kamenný Přívoz B
425. 10. 2019 18:00SHD Smilkov BSokol Netvořice D
425. 10. 2019 18:00SDH Petroupim DSK Bystřice B
425. 10. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany CTJ Sokol Nesvačily B
531. 10. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily BSK Bystřice C
531. 10. 2019 18:00SK Bystřice BTJ Slavoj Čerčany C
531. 10. 2019 18:00Sokol Netvořice DSDH Petroupim D
501. 11. 2019 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSokol Ostředek D
501. 11. 2019 17:00Sokol Divišov DSokol Louňovice pod Blaníkem C
608. 11. 2019 18:00SK Bystřice CSokol Louňovice pod Blaníkem C
608. 11. 2019 18:30Sokol Ostředek DSokol Divišov D
608. 11. 2019 18:00SHD Smilkov BTATRAN Kamenný Přívoz B
608. 11. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany CSokol Netvořice D
607. 11. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily BSK Bystřice B
721. 11. 2019 18:00SK Bystřice BSK Bystřice C
721. 11. 2019 18:00Sokol Netvořice DTJ Sokol Nesvačily B
722. 11. 2019 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSDH Petroupim D
722. 11. 2019 17:00Sokol Divišov DSHD Smilkov B
722. 11. 2019 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem CSokol Ostředek D
829. 11. 2019 18:00SK Bystřice CSokol Ostředek D
829. 11. 2019 18:00SHD Smilkov BSokol Louňovice pod Blaníkem C
829. 11. 2019 18:00SDH Petroupim DSokol Divišov D
829. 11. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany CTATRAN Kamenný Přívoz B
828. 11. 2019 18:00SK Bystřice BSokol Netvořice D
905. 12. 2019 18:00Sokol Netvořice DSK Bystřice C
906. 12. 2019 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BTJ Sokol Nesvačily B
906. 12. 2019 17:00Sokol Divišov DTJ Slavoj Čerčany C
906. 12. 2019 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem CSDH Petroupim D
906. 12. 2019 18:30Sokol Ostředek DSHD Smilkov B
1013. 12. 2019 18:00SK Bystřice CSHD Smilkov B
1013. 12. 2019 18:00SDH Petroupim DSokol Ostředek D
1013. 12. 2019 17:45TJ Slavoj Čerčany CSokol Louňovice pod Blaníkem C
1012. 12. 2019 18:00TJ Sokol Nesvačily BSokol Divišov D
1012. 12. 2019 18:00SK Bystřice BTATRAN Kamenný Přívoz B
1120. 12. 2019 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSokol Netvořice D
1120. 12. 2019 17:00Sokol Divišov DSK Bystřice B
1120. 12. 2019 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem CTJ Sokol Nesvačily B
1120. 12. 2019 18:30Sokol Ostředek DTJ Slavoj Čerčany C
1120. 12. 2019 18:00SHD Smilkov BSDH Petroupim D
1203. 01. 2020 18:00SK Bystřice CSDH Petroupim D
1203. 01. 2020 18:00SHD Smilkov BTJ Slavoj Čerčany C
1203. 01. 2020 18:30Sokol Ostředek DTJ Sokol Nesvačily B
1203. 01. 2020 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem CSK Bystřice B
1203. 01. 2020 17:00Sokol Divišov DSokol Netvořice D
1310. 01. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSK Bystřice C
1309. 01. 2020 18:00Sokol Netvořice DSokol Louňovice pod Blaníkem C
1309. 01. 2020 18:00SK Bystřice BSokol Ostředek D
1309. 01. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily BSHD Smilkov B
1310. 01. 2020 17:45TJ Slavoj Čerčany CSDH Petroupim D
1417. 01. 2020 18:00SK Bystřice CTJ Slavoj Čerčany C
1417. 01. 2020 18:00SDH Petroupim DTJ Sokol Nesvačily B
1417. 01. 2020 18:00SHD Smilkov BSK Bystřice B
1417. 01. 2020 18:30Sokol Ostředek DSokol Netvořice D
1417. 01. 2020 17:00Sokol Divišov DTATRAN Kamenný Přívoz B
1524. 01. 2020 17:00Sokol Divišov DSK Bystřice C
1524. 01. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSokol Louňovice pod Blaníkem C
1523. 01. 2020 18:00Sokol Netvořice DSHD Smilkov B
1523. 01. 2020 18:00SK Bystřice BSDH Petroupim D
1523. 01. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily BTJ Slavoj Čerčany C
1631. 01. 2020 18:00SK Bystřice CTJ Sokol Nesvačily B
1631. 01. 2020 17:45TJ Slavoj Čerčany CSK Bystřice B
1631. 01. 2020 18:00SDH Petroupim DSokol Netvořice D
1631. 01. 2020 18:30Sokol Ostředek DTATRAN Kamenný Přívoz B
1631. 01. 2020 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem CSokol Divišov D
1707. 02. 2020 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem CSK Bystřice C
1707. 02. 2020 17:00Sokol Divišov DSokol Ostředek D
1707. 02. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSHD Smilkov B
1706. 02. 2020 18:00Sokol Netvořice DTJ Slavoj Čerčany C
1706. 02. 2020 18:00SK Bystřice BTJ Sokol Nesvačily B
1821. 02. 2020 18:00SK Bystřice CSK Bystřice B
1820. 02. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily BSokol Netvořice D
1821. 02. 2020 18:00SDH Petroupim DTATRAN Kamenný Přívoz B
1821. 02. 2020 18:00SHD Smilkov BSokol Divišov D
1821. 02. 2020 18:30Sokol Ostředek DSokol Louňovice pod Blaníkem C
1928. 02. 2020 18:30Sokol Ostředek DSK Bystřice C
1928. 02. 2020 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem CSHD Smilkov B
1928. 02. 2020 17:00Sokol Divišov DSDH Petroupim D
1928. 02. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BTJ Slavoj Čerčany C
1927. 02. 2020 18:00Sokol Netvořice DSK Bystřice B
2006. 03. 2020 18:00SK Bystřice CSokol Netvořice D
2005. 03. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily BTATRAN Kamenný Přívoz B
2006. 03. 2020 17:45TJ Slavoj Čerčany CSokol Divišov D
2006. 03. 2020 18:00SDH Petroupim DSokol Louňovice pod Blaníkem C
2006. 03. 2020 18:00SHD Smilkov BSokol Ostředek D
2113. 03. 2020 18:00SHD Smilkov BSK Bystřice C
2113. 03. 2020 18:30Sokol Ostředek DSDH Petroupim D
2113. 03. 2020 18:00Sokol Louňovice pod Blaníkem CTJ Slavoj Čerčany C
2113. 03. 2020 17:00Sokol Divišov DTJ Sokol Nesvačily B
2113. 03. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSK Bystřice B
2219. 03. 2020 18:00Sokol Netvořice DTATRAN Kamenný Přívoz B
2219. 03. 2020 18:00SK Bystřice BSokol Divišov D
2219. 03. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily BSokol Louňovice pod Blaníkem C
2220. 03. 2020 17:45TJ Slavoj Čerčany CSokol Ostředek D
2220. 03. 2020 18:00SDH Petroupim DSHD Smilkov B
Regionální přebor žactva
105. 10. 2019 09:00
Herna Votice
SK Bystřice DSKST Vlašim C
105. 10. 2019 09:00
Herna Votice
TJ Tatran Sedlčany ESokol Netvořice E
105. 10. 2019 09:00
Herna Benešov
SK Bystřice ESKST Vlašim B
105. 10. 2019 09:00
Herna Benešov
TJ Tatran Sedlčany FStolní tenis Benešov F
205. 10. 2019 09:00
Herna Votice
SK Bystřice DTJ Tatran Sedlčany E
205. 10. 2019 09:00
Herna Votice
SKST Vlašim CSokol Netvořice E
205. 10. 2019 09:00
Herna Benešov
SK Bystřice ETJ Tatran Sedlčany F
205. 10. 2019 09:00
Herna Benešov
SKST Vlašim BStolní tenis Benešov F
305. 10. 2019 09:00
Herna Votice
SK Bystřice DSokol Netvořice E
305. 10. 2019 09:00
Herna Votice
SKST Vlašim CTJ Tatran Sedlčany E
305. 10. 2019 09:00
Herna Benešov
SK Bystřice EStolní tenis Benešov F
305. 10. 2019 09:00
Herna Benešov
SKST Vlašim BTJ Tatran Sedlčany F
402. 11. 2019 09:00
Herna Votice
Sokol Netvořice ETJ Tatran Sedlčany E
402. 11. 2019 09:00
Herna Votice
SDH Petroupim DTJ Sokol Votice D
402. 11. 2019 09:00
Herna Benešov
Stolní tenis Benešov FTJ Tatran Sedlčany F
402. 11. 2019 09:00
Herna Benešov
Sokol Divišov DSokol Ostředek E
502. 11. 2019 09:00
Herna Votice
TJ Tatran Sedlčany ESDH Petroupim D
502. 11. 2019 09:00
Herna Votice
Sokol Netvořice ETJ Sokol Votice D
502. 11. 2019 09:00
Herna Benešov
TJ Tatran Sedlčany FSokol Divišov D
502. 11. 2019 09:00
Herna Benešov
Stolní tenis Benešov FSokol Ostředek E
602. 11. 2019 09:00
Herna Votice
TJ Tatran Sedlčany ETJ Sokol Votice D
602. 11. 2019 09:00
Herna Votice
Sokol Netvořice ESDH Petroupim D
602. 11. 2019 09:00
Herna Benešov
TJ Tatran Sedlčany FSokol Ostředek E
602. 11. 2019 09:00
Herna Benešov
Stolní tenis Benešov FSokol Divišov D
714. 12. 2019 09:00
Herna Votice
SKST Vlašim CSK Bystřice D
714. 12. 2019 09:00
Herna Votice
TJ Sokol Votice DSDH Petroupim D
714. 12. 2019 09:00
Herna Benešov
SKST Vlašim BSK Bystřice E
714. 12. 2019 09:00
Herna Benešov
Sokol Ostředek ESokol Divišov D
814. 12. 2019 09:00
Herna Votice
SK Bystřice DSDH Petroupim D
814. 12. 2019 09:00
Herna Votice
SKST Vlašim CTJ Sokol Votice D
814. 12. 2019 09:00
Herna Benešov
SK Bystřice ESokol Divišov D
814. 12. 2019 09:00
Herna Benešov
SKST Vlašim BSokol Ostředek E
914. 12. 2019 09:00
Herna Votice
SK Bystřice DTJ Sokol Votice D
914. 12. 2019 09:00
Herna Votice
SKST Vlašim CSDH Petroupim D
914. 12. 2019 09:00
Herna Benešov
SK Bystřice ESokol Ostředek E
914. 12. 2019 09:00
Herna Benešov
SKST Vlašim BSokol Divišov D

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy