Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž I. třídy
124. 09. 2019 18:00T.J. Sokol Karlštejn AT.J. Sokol Králův Dvůr B
128. 09. 2019 10:00T.J. Sokol Hudlice CTJ Slovan Lochovice B
128. 09. 2019 13:00TJ Chaloupky BTJ Sokol Žebrák B
128. 09. 2019 13:00T.J. Sokol Nižbor BTJ Olešná B
128. 09. 2019 16:00TJ Praskolesy ATJ Lokomotiva Zdice B
205. 10. 2019 16:00T.J. Sokol Karlštejn ATJ Lokomotiva Zdice B
205. 10. 2019 16:00TJ Olešná BTJ Praskolesy A
205. 10. 2019 16:00TJ Sokol Žebrák BT.J. Sokol Nižbor B
205. 10. 2019 16:00TJ Chaloupky BTJ Slovan Lochovice B
205. 10. 2019 16:00T.J. Sokol Králův Dvůr BT.J. Sokol Hudlice C
312. 10. 2019 10:00T.J. Sokol Hudlice CT.J. Sokol Karlštejn A
312. 10. 2019 13:00TJ Chaloupky BT.J. Sokol Králův Dvůr B
312. 10. 2019 16:00T.J. Sokol Nižbor BTJ Slovan Lochovice B
312. 10. 2019 16:00TJ Praskolesy ATJ Sokol Žebrák B
312. 10. 2019 13:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Olešná B
419. 10. 2019 16:00T.J. Sokol Karlštejn ATJ Olešná B
419. 10. 2019 16:00TJ Sokol Žebrák BTJ Lokomotiva Zdice B
419. 10. 2019 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Praskolesy A
419. 10. 2019 16:00T.J. Sokol Králův Dvůr BT.J. Sokol Nižbor B
419. 10. 2019 16:00T.J. Sokol Hudlice CTJ Chaloupky B
526. 10. 2019 16:00TJ Chaloupky BT.J. Sokol Karlštejn A
526. 10. 2019 13:00T.J. Sokol Nižbor BT.J. Sokol Hudlice C
526. 10. 2019 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr BTJ Praskolesy A
526. 10. 2019 13:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Slovan Lochovice B
526. 10. 2019 16:00TJ Olešná BTJ Sokol Žebrák B
602. 11. 2019 16:00T.J. Sokol Karlštejn ATJ Sokol Žebrák B
602. 11. 2019 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Olešná B
602. 11. 2019 16:00T.J. Sokol Králův Dvůr BTJ Lokomotiva Zdice B
602. 11. 2019 16:00T.J. Sokol Hudlice CTJ Praskolesy A
602. 11. 2019 16:00TJ Chaloupky BT.J. Sokol Nižbor B
709. 11. 2019 16:00T.J. Sokol Nižbor BT.J. Sokol Karlštejn A
709. 11. 2019 16:00TJ Praskolesy ATJ Chaloupky B
709. 11. 2019 10:00T.J. Sokol Hudlice CTJ Lokomotiva Zdice B
709. 11. 2019 16:00T.J. Sokol Králův Dvůr BTJ Olešná B
709. 11. 2019 13:00TJ Sokol Žebrák BTJ Slovan Lochovice B
823. 11. 2019 16:00T.J. Sokol Karlštejn ATJ Slovan Lochovice B
823. 11. 2019 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Žebrák B
823. 11. 2019 10:00T.J. Sokol Hudlice CTJ Olešná B
823. 11. 2019 13:00TJ Chaloupky BTJ Lokomotiva Zdice B
823. 11. 2019 13:00T.J. Sokol Nižbor BTJ Praskolesy A
930. 11. 2019 16:00TJ Praskolesy AT.J. Sokol Karlštejn A
930. 11. 2019 16:00TJ Lokomotiva Zdice BT.J. Sokol Nižbor B
930. 11. 2019 16:00TJ Olešná BTJ Chaloupky B
930. 11. 2019 16:00TJ Sokol Žebrák BT.J. Sokol Hudlice C
930. 11. 2019 16:00TJ Slovan Lochovice BT.J. Sokol Králův Dvůr B
1011. 01. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr BT.J. Sokol Karlštejn A
1011. 01. 2020 16:00TJ Slovan Lochovice BT.J. Sokol Hudlice C
1011. 01. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák BTJ Chaloupky B
1011. 01. 2020 16:00TJ Olešná BT.J. Sokol Nižbor B
1011. 01. 2020 13:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Praskolesy A
1118. 01. 2020 16:00T.J. Sokol Karlštejn AT.J. Sokol Hudlice C
1118. 01. 2020 16:00T.J. Sokol Králův Dvůr BTJ Chaloupky B
1118. 01. 2020 16:00TJ Slovan Lochovice BT.J. Sokol Nižbor B
1118. 01. 2020 16:00TJ Sokol Žebrák BTJ Praskolesy A
1118. 01. 2020 16:00TJ Olešná BTJ Lokomotiva Zdice B
1225. 01. 2020 16:00TJ Lokomotiva Zdice BT.J. Sokol Karlštejn A
1225. 01. 2020 16:00TJ Praskolesy ATJ Olešná B
1225. 01. 2020 13:00T.J. Sokol Nižbor BTJ Sokol Žebrák B
1225. 01. 2020 13:00TJ Slovan Lochovice BTJ Chaloupky B
1225. 01. 2020 16:00T.J. Sokol Hudlice CT.J. Sokol Králův Dvůr B
1301. 02. 2020 16:00TJ Olešná BT.J. Sokol Karlštejn A
1301. 02. 2020 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Sokol Žebrák B
1301. 02. 2020 16:00TJ Praskolesy ATJ Slovan Lochovice B
1301. 02. 2020 16:00T.J. Sokol Nižbor BT.J. Sokol Králův Dvůr B
1301. 02. 2020 16:00TJ Chaloupky BT.J. Sokol Hudlice C
1408. 02. 2020 16:00T.J. Sokol Karlštejn ATJ Chaloupky B
1408. 02. 2020 10:00T.J. Sokol Hudlice CT.J. Sokol Nižbor B
1408. 02. 2020 16:00TJ Praskolesy AT.J. Sokol Králův Dvůr B
1408. 02. 2020 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Lokomotiva Zdice B
1408. 02. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák BTJ Olešná B
1522. 02. 2020 16:00TJ Sokol Žebrák BT.J. Sokol Karlštejn A
1522. 02. 2020 16:00TJ Olešná BTJ Slovan Lochovice B
1522. 02. 2020 13:00TJ Lokomotiva Zdice BT.J. Sokol Králův Dvůr B
1522. 02. 2020 16:00TJ Praskolesy AT.J. Sokol Hudlice C
1522. 02. 2020 13:00T.J. Sokol Nižbor BTJ Chaloupky B
1629. 02. 2020 16:00T.J. Sokol Karlštejn AT.J. Sokol Nižbor B
1629. 02. 2020 16:00TJ Chaloupky BTJ Praskolesy A
1629. 02. 2020 16:00TJ Lokomotiva Zdice BT.J. Sokol Hudlice C
1629. 02. 2020 16:00TJ Olešná BT.J. Sokol Králův Dvůr B
1629. 02. 2020 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Sokol Žebrák B
1707. 03. 2020 16:00TJ Slovan Lochovice BT.J. Sokol Karlštejn A
1707. 03. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák BT.J. Sokol Králův Dvůr B
1707. 03. 2020 13:00TJ Olešná BT.J. Sokol Hudlice C
1707. 03. 2020 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Chaloupky B
1707. 03. 2020 16:00TJ Praskolesy AT.J. Sokol Nižbor B
1814. 03. 2020 16:00T.J. Sokol Karlštejn ATJ Praskolesy A
1814. 03. 2020 16:00T.J. Sokol Nižbor BTJ Lokomotiva Zdice B
1814. 03. 2020 16:00TJ Chaloupky BTJ Olešná B
1814. 03. 2020 16:00T.J. Sokol Hudlice CTJ Sokol Žebrák B
1814. 03. 2020 16:00T.J. Sokol Králův Dvůr BTJ Slovan Lochovice B
Regionální soutěž II. třídy
128. 09. 2019 10:00TJ Chaloupky CTJ Slovan Lochovice C
128. 09. 2019 13:00TJ Srbsko AT.J. Sokol Králův Dvůr C
128. 09. 2019 10:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Sokol Žebrák C
128. 09. 2019 13:00TJ Záluží ATJ Olešná C
128. 09. 2019 16:00TJ Sokol Žebrák DTJ Lokomotiva Zdice D
128. 09. 2019 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Lokomotiva Zdice C
205. 10. 2019 13:00TJ Chaloupky CTJ Sokol Žebrák E
205. 10. 2019 13:00TJ Sokol Žebrák DTJ Lokomotiva Zdice C
205. 10. 2019 13:00TJ Záluží ATJ Lokomotiva Zdice D
205. 10. 2019 13:00TJ Olešná CT.J. Sokol Hořovice C
205. 10. 2019 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Sokol Žebrák C
205. 10. 2019 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Srbsko A
312. 10. 2019 13:00TJ Srbsko ATJ Chaloupky C
312. 10. 2019 16:00TJ Slovan Lochovice CTJ Sokol Žebrák C
312. 10. 2019 16:00TJ Olešná CT.J. Sokol Králův Dvůr C
312. 10. 2019 13:00TJ Lokomotiva Zdice DT.J. Sokol Hořovice C
312. 10. 2019 10:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Záluží A
312. 10. 2019 00:00TJ Sokol Žebrák ETJ Sokol Žebrák D
419. 10. 2019 16:00TJ Chaloupky CTJ Sokol Žebrák D
419. 10. 2019 13:00TJ Záluží ATJ Sokol Žebrák E
419. 10. 2019 16:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Lokomotiva Zdice C
419. 10. 2019 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Lokomotiva Zdice D
419. 10. 2019 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Olešná C
419. 10. 2019 13:00TJ Srbsko ATJ Sokol Žebrák C
526. 10. 2019 16:00TJ Sokol Žebrák CTJ Chaloupky C
526. 10. 2019 13:00TJ Srbsko ATJ Olešná C
526. 10. 2019 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Lokomotiva Zdice D
526. 10. 2019 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Lokomotiva Zdice C
526. 10. 2019 13:00TJ Sokol Žebrák ET.J. Sokol Hořovice C
526. 10. 2019 13:00TJ Záluží ATJ Sokol Žebrák D
602. 11. 2019 13:00TJ Chaloupky CTJ Záluží A
602. 11. 2019 16:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Sokol Žebrák D
602. 11. 2019 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Sokol Žebrák E
602. 11. 2019 16:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Slovan Lochovice C
602. 11. 2019 13:00TJ Srbsko ATJ Lokomotiva Zdice D
602. 11. 2019 16:00TJ Sokol Žebrák CTJ Olešná C
709. 11. 2019 10:00TJ Chaloupky CTJ Olešná C
709. 11. 2019 16:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Sokol Žebrák C
709. 11. 2019 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Srbsko A
709. 11. 2019 16:00TJ Slovan Lochovice CTJ Sokol Žebrák E
709. 11. 2019 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Sokol Žebrák D
709. 11. 2019 13:00TJ Záluží AT.J. Sokol Hořovice C
823. 11. 2019 10:00TJ Chaloupky CT.J. Sokol Hořovice C
823. 11. 2019 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Záluží A
823. 11. 2019 16:00TJ Sokol Žebrák DTJ Slovan Lochovice C
823. 11. 2019 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Srbsko A
823. 11. 2019 10:00TJ Sokol Žebrák CTJ Lokomotiva Zdice C
823. 11. 2019 16:00TJ Olešná CTJ Lokomotiva Zdice D
930. 11. 2019 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Chaloupky C
930. 11. 2019 13:00TJ Olešná CTJ Lokomotiva Zdice C
930. 11. 2019 00:00TJ Sokol Žebrák ETJ Sokol Žebrák C
930. 11. 2019 13:00TJ Sokol Žebrák DTJ Srbsko A
930. 11. 2019 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Záluží A
930. 11. 2019 16:00T.J. Sokol Hořovice CT.J. Sokol Králův Dvůr C
1007. 12. 2019 16:00TJ Chaloupky CT.J. Sokol Králův Dvůr C
1007. 12. 2019 16:00TJ Slovan Lochovice CT.J. Sokol Hořovice C
1007. 12. 2019 13:00TJ Srbsko ATJ Záluží A
1007. 12. 2019 00:00TJ Sokol Žebrák CTJ Sokol Žebrák D
1007. 12. 2019 13:00TJ Olešná CTJ Sokol Žebrák E
1007. 12. 2019 00:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Lokomotiva Zdice C
1114. 12. 2019 16:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Chaloupky C
1114. 12. 2019 16:00TJ Sokol Žebrák ETJ Lokomotiva Zdice D
1114. 12. 2019 13:00TJ Sokol Žebrák DTJ Olešná C
1114. 12. 2019 13:00TJ Záluží ATJ Sokol Žebrák C
1114. 12. 2019 16:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Srbsko A
1114. 12. 2019 16:00TJ Slovan Lochovice CT.J. Sokol Králův Dvůr C
1211. 01. 2020 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Chaloupky C
1211. 01. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Srbsko A
1211. 01. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák CT.J. Sokol Hořovice C
1211. 01. 2020 13:00TJ Olešná CTJ Záluží A
1211. 01. 2020 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Sokol Žebrák D
1211. 01. 2020 10:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Žebrák E
1318. 01. 2020 16:00TJ Chaloupky CTJ Srbsko A
1318. 01. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák CTJ Slovan Lochovice C
1318. 01. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Olešná C
1318. 01. 2020 16:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Lokomotiva Zdice D
1318. 01. 2020 13:00TJ Záluží ATJ Lokomotiva Zdice C
1318. 01. 2020 00:00TJ Sokol Žebrák DTJ Sokol Žebrák E
1425. 01. 2020 16:00TJ Sokol Žebrák ETJ Chaloupky C
1425. 01. 2020 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Žebrák D
1425. 01. 2020 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Záluží A
1425. 01. 2020 13:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Olešná C
1425. 01. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák CT.J. Sokol Králův Dvůr C
1425. 01. 2020 13:00TJ Srbsko ATJ Slovan Lochovice C
1501. 02. 2020 16:00TJ Sokol Žebrák DTJ Chaloupky C
1501. 02. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Záluží A
1501. 02. 2020 13:00TJ Lokomotiva Zdice CT.J. Sokol Hořovice C
1501. 02. 2020 13:00TJ Lokomotiva Zdice DT.J. Sokol Králův Dvůr C
1501. 02. 2020 13:00TJ Olešná CTJ Slovan Lochovice C
1501. 02. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák CTJ Srbsko A
1608. 02. 2020 13:00TJ Chaloupky CTJ Sokol Žebrák C
1608. 02. 2020 13:00TJ Olešná CTJ Srbsko A
1608. 02. 2020 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Slovan Lochovice C
1608. 02. 2020 16:00TJ Lokomotiva Zdice CT.J. Sokol Králův Dvůr C
1608. 02. 2020 10:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Sokol Žebrák E
1608. 02. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák DTJ Záluží A
1722. 02. 2020 13:00TJ Záluží ATJ Chaloupky C
1722. 02. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák DT.J. Sokol Hořovice C
1722. 02. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák ET.J. Sokol Králův Dvůr C
1722. 02. 2020 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Lokomotiva Zdice C
1722. 02. 2020 10:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Srbsko A
1722. 02. 2020 13:00TJ Olešná CTJ Sokol Žebrák C
1829. 02. 2020 13:00TJ Olešná CTJ Chaloupky C
1829. 02. 2020 16:00TJ Sokol Žebrák CTJ Lokomotiva Zdice D
1829. 02. 2020 13:00TJ Srbsko ATJ Lokomotiva Zdice C
1829. 02. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Slovan Lochovice C
1829. 02. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák DT.J. Sokol Králův Dvůr C
1829. 02. 2020 16:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Záluží A
1907. 03. 2020 13:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Chaloupky C
1907. 03. 2020 13:00TJ Záluží AT.J. Sokol Králův Dvůr C
1907. 03. 2020 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Sokol Žebrák D
1907. 03. 2020 13:00TJ Srbsko ATJ Sokol Žebrák E
1907. 03. 2020 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Žebrák C
1907. 03. 2020 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Olešná C
2014. 03. 2020 13:00TJ Chaloupky CTJ Lokomotiva Zdice D
2014. 03. 2020 16:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Olešná C
2014. 03. 2020 00:00TJ Sokol Žebrák CTJ Sokol Žebrák E
2014. 03. 2020 13:00TJ Srbsko ATJ Sokol Žebrák D
2014. 03. 2020 13:00TJ Záluží ATJ Slovan Lochovice C
2014. 03. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CT.J. Sokol Hořovice C
2121. 03. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Chaloupky C
2121. 03. 2020 13:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Slovan Lochovice C
2121. 03. 2020 13:00TJ Záluží ATJ Srbsko A
2121. 03. 2020 00:00TJ Sokol Žebrák DTJ Sokol Žebrák C
2121. 03. 2020 16:00TJ Sokol Žebrák ETJ Olešná C
2121. 03. 2020 00:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Lokomotiva Zdice D
2228. 03. 2020 16:00TJ Chaloupky CTJ Lokomotiva Zdice C
2228. 03. 2020 16:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Sokol Žebrák E
2228. 03. 2020 16:00TJ Olešná CTJ Sokol Žebrák D
2228. 03. 2020 16:00TJ Sokol Žebrák CTJ Záluží A
2228. 03. 2020 13:00TJ Srbsko AT.J. Sokol Hořovice C
2228. 03. 2020 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Slovan Lochovice C
Regionální soutěž III. třídy
128. 09. 2019 13:00TJ Litavan LibomyšlTJ Broumy B
128. 09. 2019 16:00TJ ZdejcinaTJ Srbsko B
128. 09. 2019 10:00TJ Sokol Žebrák FT.J. Sokol Karlštejn B
128. 09. 2019 10:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Slovan Lochovice D
128. 09. 2019 13:00TJ Praskolesy BTJ Olešná D
128. 09. 2019 10:00TJ Praskolesy CTJ Lokomotiva Zdice E
205. 10. 2019 10:00TJ Olešná DTJ Lokomotiva Zdice E
205. 10. 2019 13:00TJ Slovan Lochovice DTJ Praskolesy B
205. 10. 2019 10:00TJ Sokol Žebrák FT.J. Sokol Hudlice D
205. 10. 2019 13:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Zdejcina
205. 10. 2019 13:00TJ Srbsko BTJ Broumy B
205. 10. 2019 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Litavan Libomyšl
312. 10. 2019 10:00TJ Srbsko BT.J. Sokol Králův Dvůr D
312. 10. 2019 16:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Broumy B
312. 10. 2019 10:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Zdejcina
312. 10. 2019 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Praskolesy B
312. 10. 2019 16:00TJ Slovan Lochovice DTJ Lokomotiva Zdice E
312. 10. 2019 10:00TJ Praskolesy CTJ Olešná D
419. 10. 2019 13:00TJ Slovan Lochovice DTJ Praskolesy C
419. 10. 2019 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Lokomotiva Zdice E
419. 10. 2019 16:00TJ ZdejcinaTJ Praskolesy B
419. 10. 2019 16:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Broumy B
419. 10. 2019 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr DT.J. Sokol Karlštejn B
419. 10. 2019 10:00TJ Srbsko BTJ Litavan Libomyšl
526. 10. 2019 16:00TJ Litavan LibomyšlT.J. Sokol Karlštejn B
526. 10. 2019 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr DT.J. Sokol Hudlice D
526. 10. 2019 13:00TJ Broumy BTJ Praskolesy B
526. 10. 2019 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Zdejcina
526. 10. 2019 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Praskolesy C
526. 10. 2019 13:00TJ Slovan Lochovice DTJ Olešná D
602. 11. 2019 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Olešná D
602. 11. 2019 16:00TJ ZdejcinaTJ Praskolesy C
602. 11. 2019 13:00TJ Broumy BTJ Lokomotiva Zdice E
602. 11. 2019 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Praskolesy B
602. 11. 2019 16:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Litavan Libomyšl
602. 11. 2019 13:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Srbsko B
709. 11. 2019 10:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Srbsko B
709. 11. 2019 13:00TJ Praskolesy BTJ Litavan Libomyšl
709. 11. 2019 10:00TJ Lokomotiva Zdice ET.J. Sokol Králův Dvůr D
709. 11. 2019 10:00TJ Praskolesy CTJ Broumy B
709. 11. 2019 10:00TJ Olešná DTJ Zdejcina
709. 11. 2019 16:00TJ Slovan Lochovice DTJ Sokol Žebrák F
823. 11. 2019 16:00TJ ZdejcinaTJ Slovan Lochovice D
823. 11. 2019 13:00TJ Broumy BTJ Olešná D
823. 11. 2019 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Praskolesy C
823. 11. 2019 16:00TJ Litavan LibomyšlTJ Lokomotiva Zdice E
823. 11. 2019 13:00TJ Srbsko BTJ Praskolesy B
823. 11. 2019 13:00T.J. Sokol Karlštejn BT.J. Sokol Hudlice D
930. 11. 2019 13:00TJ Praskolesy BT.J. Sokol Karlštejn B
930. 11. 2019 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Srbsko B
930. 11. 2019 10:00TJ Praskolesy CTJ Litavan Libomyšl
930. 11. 2019 10:00TJ Olešná DT.J. Sokol Králův Dvůr D
930. 11. 2019 13:00TJ Slovan Lochovice DTJ Broumy B
930. 11. 2019 16:00TJ ZdejcinaTJ Sokol Žebrák F
1007. 12. 2019 13:00TJ Broumy BTJ Sokol Žebrák F
1007. 12. 2019 16:00TJ Slovan Lochovice DT.J. Sokol Králův Dvůr D
1007. 12. 2019 10:00TJ Olešná DTJ Litavan Libomyšl
1007. 12. 2019 10:00TJ Srbsko BTJ Praskolesy C
1007. 12. 2019 16:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Lokomotiva Zdice E
1007. 12. 2019 16:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Praskolesy B
1114. 12. 2019 13:00TJ Lokomotiva Zdice ET.J. Sokol Hudlice D
1114. 12. 2019 16:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Praskolesy C
1114. 12. 2019 16:00TJ Olešná DTJ Srbsko B
1114. 12. 2019 16:00TJ Slovan Lochovice DTJ Litavan Libomyšl
1114. 12. 2019 10:00TJ Sokol Žebrák FT.J. Sokol Králův Dvůr D
1114. 12. 2019 16:00TJ ZdejcinaTJ Broumy B
1211. 01. 2020 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Zdejcina
1211. 01. 2020 16:00TJ Litavan LibomyšlTJ Sokol Žebrák F
1211. 01. 2020 13:00TJ Slovan Lochovice DTJ Srbsko B
1211. 01. 2020 16:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Olešná D
1211. 01. 2020 16:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Praskolesy C
1211. 01. 2020 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Praskolesy B
1318. 01. 2020 00:00TJ Praskolesy CTJ Praskolesy B
1318. 01. 2020 13:00TJ Olešná DT.J. Sokol Hudlice D
1318. 01. 2020 13:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Slovan Lochovice D
1318. 01. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Srbsko B
1318. 01. 2020 16:00TJ ZdejcinaTJ Litavan Libomyšl
1318. 01. 2020 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Broumy B
1425. 01. 2020 13:00TJ Broumy BTJ Litavan Libomyšl
1425. 01. 2020 10:00TJ Srbsko BTJ Zdejcina
1425. 01. 2020 16:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Sokol Žebrák F
1425. 01. 2020 10:00TJ Slovan Lochovice DT.J. Sokol Hudlice D
1425. 01. 2020 13:00TJ Olešná DTJ Praskolesy B
1425. 01. 2020 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Praskolesy C
1501. 02. 2020 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Olešná D
1501. 02. 2020 13:00TJ Praskolesy BTJ Slovan Lochovice D
1501. 02. 2020 16:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Sokol Žebrák F
1501. 02. 2020 16:00TJ ZdejcinaT.J. Sokol Karlštejn B
1501. 02. 2020 13:00TJ Broumy BTJ Srbsko B
1501. 02. 2020 16:00TJ Litavan LibomyšlT.J. Sokol Králův Dvůr D
1608. 02. 2020 18:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Srbsko B
1608. 02. 2020 13:00TJ Broumy BT.J. Sokol Karlštejn B
1608. 02. 2020 16:00TJ ZdejcinaT.J. Sokol Hudlice D
1608. 02. 2020 13:00TJ Praskolesy BTJ Sokol Žebrák F
1608. 02. 2020 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Slovan Lochovice D
1608. 02. 2020 10:00TJ Olešná DTJ Praskolesy C
1722. 02. 2020 10:00TJ Praskolesy CTJ Slovan Lochovice D
1722. 02. 2020 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Sokol Žebrák F
1722. 02. 2020 13:00TJ Praskolesy BTJ Zdejcina
1722. 02. 2020 13:00TJ Broumy BT.J. Sokol Hudlice D
1722. 02. 2020 16:00T.J. Sokol Karlštejn BT.J. Sokol Králův Dvůr D
1722. 02. 2020 16:00TJ Litavan LibomyšlTJ Srbsko B
1829. 02. 2020 13:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Litavan Libomyšl
1829. 02. 2020 13:00T.J. Sokol Hudlice DT.J. Sokol Králův Dvůr D
1829. 02. 2020 16:00TJ Praskolesy BTJ Broumy B
1829. 02. 2020 16:00TJ ZdejcinaTJ Lokomotiva Zdice E
1829. 02. 2020 10:00TJ Praskolesy CTJ Sokol Žebrák F
1829. 02. 2020 10:00TJ Olešná DTJ Slovan Lochovice D
1907. 03. 2020 10:00TJ Olešná DTJ Sokol Žebrák F
1907. 03. 2020 10:00TJ Praskolesy CTJ Zdejcina
1907. 03. 2020 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Broumy B
1907. 03. 2020 13:00TJ Praskolesy BT.J. Sokol Králův Dvůr D
1907. 03. 2020 16:00TJ Litavan LibomyšlT.J. Sokol Hudlice D
1907. 03. 2020 10:00TJ Srbsko BT.J. Sokol Karlštejn B
2014. 03. 2020 10:00TJ Srbsko BT.J. Sokol Hudlice D
2014. 03. 2020 16:00TJ Litavan LibomyšlTJ Praskolesy B
2014. 03. 2020 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Lokomotiva Zdice E
2014. 03. 2020 13:00TJ Broumy BTJ Praskolesy C
2014. 03. 2020 16:00TJ ZdejcinaTJ Olešná D
2014. 03. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Slovan Lochovice D
2121. 03. 2020 13:00TJ Slovan Lochovice DTJ Zdejcina
2121. 03. 2020 16:00TJ Olešná DTJ Broumy B
2121. 03. 2020 10:00TJ Praskolesy CT.J. Sokol Králův Dvůr D
2121. 03. 2020 13:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Litavan Libomyšl
2121. 03. 2020 16:00TJ Praskolesy BTJ Srbsko B
2121. 03. 2020 10:00T.J. Sokol Hudlice DT.J. Sokol Karlštejn B
2228. 03. 2020 16:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Praskolesy B
2228. 03. 2020 10:00TJ Srbsko BTJ Lokomotiva Zdice E
2228. 03. 2020 16:00TJ Litavan LibomyšlTJ Praskolesy C
2228. 03. 2020 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Olešná D
2228. 03. 2020 13:00TJ Broumy BTJ Slovan Lochovice D
2228. 03. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák FTJ Zdejcina
2304. 04. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Broumy B
2304. 04. 2020 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Slovan Lochovice D
2304. 04. 2020 16:00TJ Litavan LibomyšlTJ Olešná D
2304. 04. 2020 10:00TJ Praskolesy CTJ Srbsko B
2304. 04. 2020 13:00TJ Lokomotiva Zdice ET.J. Sokol Karlštejn B
2304. 04. 2020 16:00TJ Praskolesy BT.J. Sokol Hudlice D
2411. 04. 2020 16:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Lokomotiva Zdice E
2411. 04. 2020 10:00TJ Praskolesy CT.J. Sokol Karlštejn B
2411. 04. 2020 13:00TJ Srbsko BTJ Olešná D
2411. 04. 2020 16:00TJ Litavan LibomyšlTJ Slovan Lochovice D
2411. 04. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák FT.J. Sokol Králův Dvůr D
2411. 04. 2020 13:00TJ Broumy BTJ Zdejcina
2518. 04. 2020 16:00TJ ZdejcinaT.J. Sokol Králův Dvůr D
2518. 04. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Litavan Libomyšl
2518. 04. 2020 16:00TJ Srbsko BTJ Slovan Lochovice D
2518. 04. 2020 16:00TJ Olešná DT.J. Sokol Karlštejn B
2518. 04. 2020 10:00TJ Praskolesy CT.J. Sokol Hudlice D
2518. 04. 2020 16:00TJ Praskolesy BTJ Lokomotiva Zdice E
2625. 04. 2020 00:00TJ Praskolesy BTJ Praskolesy C
2625. 04. 2020 16:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Olešná D
2625. 04. 2020 16:00TJ Slovan Lochovice DT.J. Sokol Karlštejn B
2625. 04. 2020 13:00TJ Srbsko BTJ Sokol Žebrák F
2625. 04. 2020 16:00TJ Litavan LibomyšlTJ Zdejcina
2625. 04. 2020 13:00TJ Broumy BT.J. Sokol Králův Dvůr D

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy