Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 1.třídy
103. 10. 2019 18:30Stolní tenis Kolín AStolní tenis Kolín B
102. 10. 2019 18:30SK Nová Ves I. BTJ Klučov A
104. 10. 2019 19:00TJ Sokol Velim ASokol Zásmuky A
104. 10. 2019 19:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
101. 10. 2019 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Starý Kolín A
130. 09. 2019 19:00KST Týnec nad Labem ASK Nová Ves I. A
210. 10. 2019 18:30Stolní tenis Kolín BSK Nová Ves I. A
207. 10. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín AKST Týnec nad Labem A
211. 10. 2019 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BST EUROMASTER Kolín B
211. 10. 2019 18:30Sokol Zásmuky ATJ Sokol Velký Osek B
210. 10. 2019 18:30TJ Klučov ATJ Sokol Velim A
210. 10. 2019 18:30Stolní tenis Kolín ASK Nová Ves I. B
316. 10. 2019 18:30SK Nová Ves I. BStolní tenis Kolín B
318. 10. 2019 19:00TJ Sokol Velim AStolní tenis Kolín A
318. 10. 2019 19:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Klučov A
315. 10. 2019 19:00ST EUROMASTER Kolín BSokol Zásmuky A
314. 10. 2019 19:00KST Týnec nad Labem ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
318. 10. 2019 18:30SK Nová Ves I. ATJ Sokol Starý Kolín A
424. 10. 2019 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Sokol Starý Kolín A
425. 10. 2019 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BSK Nová Ves I. A
425. 10. 2019 18:30Sokol Zásmuky AKST Týnec nad Labem A
424. 10. 2019 18:30TJ Klučov AST EUROMASTER Kolín B
424. 10. 2019 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Velký Osek B
423. 10. 2019 18:30SK Nová Ves I. BTJ Sokol Velim A
501. 11. 2019 19:00TJ Sokol Velim AStolní tenis Kolín B
501. 11. 2019 19:00TJ Sokol Velký Osek BSK Nová Ves I. B
529. 10. 2019 19:00ST EUROMASTER Kolín BStolní tenis Kolín A
528. 10. 2019 19:00KST Týnec nad Labem ATJ Klučov A
501. 11. 2019 18:30SK Nová Ves I. ASokol Zásmuky A
528. 10. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
607. 11. 2019 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
608. 11. 2019 18:30Sokol Zásmuky ATJ Sokol Starý Kolín A
607. 11. 2019 18:30TJ Klučov ASK Nová Ves I. A
607. 11. 2019 18:30Stolní tenis Kolín AKST Týnec nad Labem A
606. 11. 2019 18:30SK Nová Ves I. BST EUROMASTER Kolín B
608. 11. 2019 19:00TJ Sokol Velim ATJ Sokol Velký Osek B
715. 11. 2019 19:00TJ Sokol Velký Osek BStolní tenis Kolín B
712. 11. 2019 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Velim A
711. 11. 2019 19:00KST Týnec nad Labem ASK Nová Ves I. B
715. 11. 2019 18:30SK Nová Ves I. AStolní tenis Kolín A
711. 11. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Klučov A
715. 11. 2019 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BSokol Zásmuky A
821. 11. 2019 18:30Stolní tenis Kolín BSokol Zásmuky A
821. 11. 2019 18:30TJ Klučov ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
821. 11. 2019 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Starý Kolín A
820. 11. 2019 18:30SK Nová Ves I. BSK Nová Ves I. A
822. 11. 2019 19:00TJ Sokol Velim AKST Týnec nad Labem A
822. 11. 2019 19:00TJ Sokol Velký Osek BST EUROMASTER Kolín B
926. 11. 2019 19:00ST EUROMASTER Kolín BStolní tenis Kolín B
925. 11. 2019 19:00KST Týnec nad Labem ATJ Sokol Velký Osek B
929. 11. 2019 18:30SK Nová Ves I. ATJ Sokol Velim A
925. 11. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín ASK Nová Ves I. B
929. 11. 2019 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BStolní tenis Kolín A
929. 11. 2019 18:30Sokol Zásmuky ATJ Klučov A
1005. 12. 2019 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Klučov A
1005. 12. 2019 18:30Stolní tenis Kolín ASokol Zásmuky A
1004. 12. 2019 18:30SK Nová Ves I. BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
1006. 12. 2019 19:00TJ Sokol Velim ATJ Sokol Starý Kolín A
1006. 12. 2019 19:00TJ Sokol Velký Osek BSK Nová Ves I. A
1003. 12. 2019 19:00ST EUROMASTER Kolín BKST Týnec nad Labem A
1109. 12. 2019 19:00KST Týnec nad Labem AStolní tenis Kolín B
1113. 12. 2019 18:30SK Nová Ves I. AST EUROMASTER Kolín B
1109. 12. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Sokol Velký Osek B
1113. 12. 2019 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Sokol Velim A
1113. 12. 2019 18:30Sokol Zásmuky ASK Nová Ves I. B
1112. 12. 2019 18:30TJ Klučov AStolní tenis Kolín A
1216. 01. 2020 18:30Stolní tenis Kolín BStolní tenis Kolín A
1216. 01. 2020 18:30TJ Klučov ASK Nová Ves I. B
1217. 01. 2020 18:30Sokol Zásmuky ATJ Sokol Velim A
1217. 01. 2020 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Sokol Velký Osek B
1213. 01. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín AST EUROMASTER Kolín B
1217. 01. 2020 18:30SK Nová Ves I. AKST Týnec nad Labem A
1324. 01. 2020 18:30SK Nová Ves I. AStolní tenis Kolín B
1320. 01. 2020 19:00KST Týnec nad Labem ATJ Sokol Starý Kolín A
1321. 01. 2020 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
1324. 01. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek BSokol Zásmuky A
1324. 01. 2020 19:00TJ Sokol Velim ATJ Klučov A
1322. 01. 2020 18:30SK Nová Ves I. BStolní tenis Kolín A
1430. 01. 2020 18:30Stolní tenis Kolín BSK Nová Ves I. B
1430. 01. 2020 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Velim A
1430. 01. 2020 18:30TJ Klučov ATJ Sokol Velký Osek B
1431. 01. 2020 18:30Sokol Zásmuky AST EUROMASTER Kolín B
1431. 01. 2020 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BKST Týnec nad Labem A
1427. 01. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín ASK Nová Ves I. A
1503. 02. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín AStolní tenis Kolín B
1507. 02. 2020 18:30SK Nová Ves I. ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
1503. 02. 2020 19:00KST Týnec nad Labem ASokol Zásmuky A
1504. 02. 2020 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Klučov A
1507. 02. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek BStolní tenis Kolín A
1507. 02. 2020 19:00TJ Sokol Velim ASK Nová Ves I. B
1613. 02. 2020 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Sokol Velim A
1612. 02. 2020 18:30SK Nová Ves I. BTJ Sokol Velký Osek B
1613. 02. 2020 18:30Stolní tenis Kolín AST EUROMASTER Kolín B
1613. 02. 2020 18:30TJ Klučov AKST Týnec nad Labem A
1614. 02. 2020 18:30Sokol Zásmuky ASK Nová Ves I. A
1614. 02. 2020 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Sokol Starý Kolín A
1721. 02. 2020 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BStolní tenis Kolín B
1717. 02. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín ASokol Zásmuky A
1721. 02. 2020 18:30SK Nová Ves I. ATJ Klučov A
1717. 02. 2020 19:00KST Týnec nad Labem AStolní tenis Kolín A
1718. 02. 2020 19:00ST EUROMASTER Kolín BSK Nová Ves I. B
1721. 02. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Sokol Velim A
1827. 02. 2020 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Sokol Velký Osek B
1828. 02. 2020 19:00TJ Sokol Velim AST EUROMASTER Kolín B
1826. 02. 2020 18:30SK Nová Ves I. BKST Týnec nad Labem A
1827. 02. 2020 18:30Stolní tenis Kolín ASK Nová Ves I. A
1827. 02. 2020 18:30TJ Klučov ATJ Sokol Starý Kolín A
1828. 02. 2020 18:30Sokol Zásmuky ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
1906. 03. 2020 18:30Sokol Zásmuky AStolní tenis Kolín B
1906. 03. 2020 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Klučov A
1902. 03. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín AStolní tenis Kolín A
1906. 03. 2020 18:30SK Nová Ves I. ASK Nová Ves I. B
1902. 03. 2020 19:00KST Týnec nad Labem ATJ Sokol Velim A
1903. 03. 2020 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Velký Osek B
2012. 03. 2020 18:30Stolní tenis Kolín BST EUROMASTER Kolín B
2013. 03. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek BKST Týnec nad Labem A
2013. 03. 2020 19:00TJ Sokol Velim ASK Nová Ves I. A
2011. 03. 2020 18:30SK Nová Ves I. BTJ Sokol Starý Kolín A
2012. 03. 2020 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
2012. 03. 2020 18:30TJ Klučov ASokol Zásmuky A
2119. 03. 2020 18:30TJ Klučov AStolní tenis Kolín B
2120. 03. 2020 18:30Sokol Zásmuky AStolní tenis Kolín A
2120. 03. 2020 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BSK Nová Ves I. B
2116. 03. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Sokol Velim A
2120. 03. 2020 18:30SK Nová Ves I. ATJ Sokol Velký Osek B
2116. 03. 2020 19:00KST Týnec nad Labem AST EUROMASTER Kolín B
2226. 03. 2020 18:30Stolní tenis Kolín BKST Týnec nad Labem A
2224. 03. 2020 19:00ST EUROMASTER Kolín BSK Nová Ves I. A
2227. 03. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Sokol Starý Kolín A
2227. 03. 2020 19:00TJ Sokol Velim ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
2225. 03. 2020 18:30SK Nová Ves I. BSokol Zásmuky A
2226. 03. 2020 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Klučov A
Regionální soutěž 2.třídy
102. 10. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín BViktoria Radim A
130. 09. 2019 18:30TJ Sokol Velký Osek CTJ Sokol Český Brod "A"
104. 10. 2019 18:00TTC Dobřichovská Pivnice ASokol Zásmuky B
102. 10. 2019 18:00SK Křečhoř ATJ Sokol Velim B
103. 10. 2019 18:30TJ Klučov BSK Nová Ves I. C
104. 10. 2019 18:00KST Týnec nad Labem BStolní tenis Kolín C
207. 10. 2019 18:30Viktoria Radim AStolní tenis Kolín C
208. 10. 2019 18:30SK Nová Ves I. CKST Týnec nad Labem B
211. 10. 2019 19:00TJ Sokol Velim BTJ Klučov B
209. 10. 2019 18:30Sokol Zásmuky BSK Křečhoř A
211. 10. 2019 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TTC Dobřichovská Pivnice A
209. 10. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTJ Sokol Velký Osek C
314. 10. 2019 18:30TJ Sokol Velký Osek CViktoria Radim A
318. 10. 2019 18:00TTC Dobřichovská Pivnice ATJ Sokol Starý Kolín B
316. 10. 2019 18:00SK Křečhoř ATJ Sokol Český Brod "A"
317. 10. 2019 18:30TJ Klučov BSokol Zásmuky B
318. 10. 2019 18:00KST Týnec nad Labem BTJ Sokol Velim B
320. 10. 2019 18:30Stolní tenis Kolín CSK Nová Ves I. C
421. 10. 2019 18:30Viktoria Radim ASK Nová Ves I. C
425. 10. 2019 19:00TJ Sokol Velim BStolní tenis Kolín C
423. 10. 2019 18:30Sokol Zásmuky BKST Týnec nad Labem B
425. 10. 2019 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Klučov B
423. 10. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín BSK Křečhoř A
421. 10. 2019 18:30TJ Sokol Velký Osek CTTC Dobřichovská Pivnice A
501. 11. 2019 18:00TTC Dobřichovská Pivnice AViktoria Radim A
530. 10. 2019 18:00SK Křečhoř ATJ Sokol Velký Osek C
531. 10. 2019 18:30TJ Klučov BTJ Sokol Starý Kolín B
501. 11. 2019 18:00KST Týnec nad Labem BTJ Sokol Český Brod "A"
503. 11. 2019 18:30Stolní tenis Kolín CSokol Zásmuky B
529. 10. 2019 18:30SK Nová Ves I. CTJ Sokol Velim B
604. 11. 2019 18:30Viktoria Radim ATJ Sokol Velim B
606. 11. 2019 18:30Sokol Zásmuky BSK Nová Ves I. C
608. 11. 2019 18:00TJ Sokol Český Brod "A"Stolní tenis Kolín C
606. 11. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín BKST Týnec nad Labem B
604. 11. 2019 18:30TJ Sokol Velký Osek CTJ Klučov B
608. 11. 2019 18:00TTC Dobřichovská Pivnice ASK Křečhoř A
713. 11. 2019 18:00SK Křečhoř AViktoria Radim A
714. 11. 2019 18:30TJ Klučov BTTC Dobřichovská Pivnice A
715. 11. 2019 18:00KST Týnec nad Labem BTJ Sokol Velký Osek C
717. 11. 2019 18:30Stolní tenis Kolín CTJ Sokol Starý Kolín B
712. 11. 2019 18:30SK Nová Ves I. CTJ Sokol Český Brod "A"
715. 11. 2019 19:00TJ Sokol Velim BSokol Zásmuky B
818. 11. 2019 18:30Viktoria Radim ASokol Zásmuky B
822. 11. 2019 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Velim B
820. 11. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín BSK Nová Ves I. C
818. 11. 2019 18:30TJ Sokol Velký Osek CStolní tenis Kolín C
822. 11. 2019 18:00TTC Dobřichovská Pivnice AKST Týnec nad Labem B
820. 11. 2019 18:00SK Křečhoř ATJ Klučov B
928. 11. 2019 18:30TJ Klučov BViktoria Radim A
929. 11. 2019 18:00KST Týnec nad Labem BSK Křečhoř A
901. 12. 2019 18:30Stolní tenis Kolín CTTC Dobřichovská Pivnice A
926. 11. 2019 18:30SK Nová Ves I. CTJ Sokol Velký Osek C
929. 11. 2019 19:00TJ Sokol Velim BTJ Sokol Starý Kolín B
927. 11. 2019 18:30Sokol Zásmuky BTJ Sokol Český Brod "A"
1002. 12. 2019 18:30Viktoria Radim ATJ Sokol Český Brod "A"
1004. 12. 2019 18:30TJ Sokol Starý Kolín BSokol Zásmuky B
1002. 12. 2019 18:30TJ Sokol Velký Osek CTJ Sokol Velim B
1006. 12. 2019 18:00TTC Dobřichovská Pivnice ASK Nová Ves I. C
1004. 12. 2019 18:00SK Křečhoř AStolní tenis Kolín C
1005. 12. 2019 18:30TJ Klučov BKST Týnec nad Labem B
1113. 12. 2019 18:00KST Týnec nad Labem BViktoria Radim A
1115. 12. 2019 18:30Stolní tenis Kolín CTJ Klučov B
1110. 12. 2019 18:30SK Nová Ves I. CSK Křečhoř A
1113. 12. 2019 19:00TJ Sokol Velim BTTC Dobřichovská Pivnice A
1111. 12. 2019 18:30Sokol Zásmuky BTJ Sokol Velký Osek C
1113. 12. 2019 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Starý Kolín B
1213. 01. 2020 18:30Viktoria Radim ATJ Sokol Starý Kolín B
1217. 01. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Velký Osek C
1215. 01. 2020 18:30Sokol Zásmuky BTTC Dobřichovská Pivnice A
1217. 01. 2020 19:00TJ Sokol Velim BSK Křečhoř A
1214. 01. 2020 18:30SK Nová Ves I. CTJ Klučov B
1219. 01. 2020 18:30Stolní tenis Kolín CKST Týnec nad Labem B
1326. 01. 2020 18:30Stolní tenis Kolín CViktoria Radim A
1324. 01. 2020 18:00KST Týnec nad Labem BSK Nová Ves I. C
1323. 01. 2020 18:30TJ Klučov BTJ Sokol Velim B
1322. 01. 2020 18:00SK Křečhoř ASokol Zásmuky B
1324. 01. 2020 18:00TTC Dobřichovská Pivnice ATJ Sokol Český Brod "A"
1320. 01. 2020 18:30TJ Sokol Velký Osek CTJ Sokol Starý Kolín B
1427. 01. 2020 18:30Viktoria Radim ATJ Sokol Velký Osek C
1429. 01. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTTC Dobřichovská Pivnice A
1431. 01. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"SK Křečhoř A
1429. 01. 2020 18:30Sokol Zásmuky BTJ Klučov B
1431. 01. 2020 19:00TJ Sokol Velim BKST Týnec nad Labem B
1428. 01. 2020 18:30SK Nová Ves I. CStolní tenis Kolín C
1504. 02. 2020 18:30SK Nová Ves I. CViktoria Radim A
1509. 02. 2020 18:30Stolní tenis Kolín CTJ Sokol Velim B
1507. 02. 2020 18:00KST Týnec nad Labem BSokol Zásmuky B
1506. 02. 2020 18:30TJ Klučov BTJ Sokol Český Brod "A"
1505. 02. 2020 18:00SK Křečhoř ATJ Sokol Starý Kolín B
1507. 02. 2020 18:00TTC Dobřichovská Pivnice ATJ Sokol Velký Osek C
1610. 02. 2020 18:30Viktoria Radim ATTC Dobřichovská Pivnice A
1610. 02. 2020 18:30TJ Sokol Velký Osek CSK Křečhoř A
1612. 02. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTJ Klučov B
1614. 02. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"KST Týnec nad Labem B
1612. 02. 2020 18:30Sokol Zásmuky BStolní tenis Kolín C
1614. 02. 2020 19:00TJ Sokol Velim BSK Nová Ves I. C
1721. 02. 2020 19:00TJ Sokol Velim BViktoria Radim A
1718. 02. 2020 18:30SK Nová Ves I. CSokol Zásmuky B
1723. 02. 2020 18:30Stolní tenis Kolín CTJ Sokol Český Brod "A"
1721. 02. 2020 18:00KST Týnec nad Labem BTJ Sokol Starý Kolín B
1720. 02. 2020 18:30TJ Klučov BTJ Sokol Velký Osek C
1719. 02. 2020 18:00SK Křečhoř ATTC Dobřichovská Pivnice A
1824. 02. 2020 18:30Viktoria Radim ASK Křečhoř A
1828. 02. 2020 18:00TTC Dobřichovská Pivnice ATJ Klučov B
1824. 02. 2020 18:30TJ Sokol Velký Osek CKST Týnec nad Labem B
1826. 02. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín BStolní tenis Kolín C
1828. 02. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"SK Nová Ves I. C
1826. 02. 2020 18:30Sokol Zásmuky BTJ Sokol Velim B
1904. 03. 2020 18:30Sokol Zásmuky BViktoria Radim A
1906. 03. 2020 19:00TJ Sokol Velim BTJ Sokol Český Brod "A"
1903. 03. 2020 18:30SK Nová Ves I. CTJ Sokol Starý Kolín B
1908. 03. 2020 18:30Stolní tenis Kolín CTJ Sokol Velký Osek C
1906. 03. 2020 18:00KST Týnec nad Labem BTTC Dobřichovská Pivnice A
1905. 03. 2020 18:30TJ Klučov BSK Křečhoř A
2009. 03. 2020 18:30Viktoria Radim ATJ Klučov B
2011. 03. 2020 18:00SK Křečhoř AKST Týnec nad Labem B
2013. 03. 2020 18:00TTC Dobřichovská Pivnice AStolní tenis Kolín C
2009. 03. 2020 18:30TJ Sokol Velký Osek CSK Nová Ves I. C
2011. 03. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTJ Sokol Velim B
2013. 03. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"Sokol Zásmuky B
2120. 03. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"Viktoria Radim A
2118. 03. 2020 18:30Sokol Zásmuky BTJ Sokol Starý Kolín B
2120. 03. 2020 19:00TJ Sokol Velim BTJ Sokol Velký Osek C
2117. 03. 2020 18:30SK Nová Ves I. CTTC Dobřichovská Pivnice A
2122. 03. 2020 18:30Stolní tenis Kolín CSK Křečhoř A
2120. 03. 2020 18:00KST Týnec nad Labem BTJ Klučov B
2223. 03. 2020 18:30Viktoria Radim AKST Týnec nad Labem B
2226. 03. 2020 18:30TJ Klučov BStolní tenis Kolín C
2225. 03. 2020 18:00SK Křečhoř ASK Nová Ves I. C
2227. 03. 2020 18:00TTC Dobřichovská Pivnice ATJ Sokol Velim B
2223. 03. 2020 18:30TJ Sokol Velký Osek CSokol Zásmuky B
2225. 03. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTJ Sokol Český Brod "A"
Regionální soutěž 3.třídy
104. 10. 2019 18:00TJ Klučov CViktoria Radim B
103. 10. 2019 18:30ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Velký Osek D
103. 10. 2019 18:00SK Křečhoř BTJ Sokol Český Brod "C"
105. 10. 2019 10:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Sokol Plaňany- Jestřábi
130. 09. 2019 18:00TJ Sokol Velim CTTC Dobřichovská Pivnice B
209. 10. 2019 18:30Viktoria Radim BTTC Dobřichovská Pivnice B
213. 10. 2019 15:30TJ Sokol Plaňany- JestřábiTJ Sokol Velim C
208. 10. 2019 18:00TJ Sokol Český Brod "C"TJ Sokol Český Brod "B"
211. 10. 2019 19:00TJ Sokol Velký Osek DSK Křečhoř B
211. 10. 2019 18:00TJ Klučov CST Býchory
316. 10. 2019 18:30ST BýchoryViktoria Radim B
317. 10. 2019 18:30ST EUROMASTER Kolín CTJ Klučov C
319. 10. 2019 10:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Sokol Velký Osek D
314. 10. 2019 18:00TJ Sokol Velim CTJ Sokol Český Brod "C"
319. 10. 2019 16:00TTC Dobřichovská Pivnice BTJ Sokol Plaňany- Jestřábi
423. 10. 2019 18:30Viktoria Radim BTJ Sokol Plaňany- Jestřábi
422. 10. 2019 18:00TJ Sokol Český Brod "C"TTC Dobřichovská Pivnice B
425. 10. 2019 19:00TJ Sokol Velký Osek DTJ Sokol Velim C
425. 10. 2019 18:00TJ Klučov CSK Křečhoř B
423. 10. 2019 18:30ST BýchoryST EUROMASTER Kolín C
531. 10. 2019 18:30ST EUROMASTER Kolín CViktoria Radim B
531. 10. 2019 18:00SK Křečhoř BST Býchory
502. 11. 2019 10:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Klučov C
502. 11. 2019 16:00TTC Dobřichovská Pivnice BTJ Sokol Velký Osek D
503. 11. 2019 15:30TJ Sokol Plaňany- JestřábiTJ Sokol Český Brod "C"
606. 11. 2019 18:30Viktoria Radim BTJ Sokol Český Brod "C"
608. 11. 2019 19:00TJ Sokol Velký Osek DTJ Sokol Plaňany- Jestřábi
608. 11. 2019 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Velim C
606. 11. 2019 18:30ST BýchoryTJ Sokol Český Brod "B"
607. 11. 2019 18:30ST EUROMASTER Kolín CSK Křečhoř B
714. 11. 2019 18:00SK Křečhoř BViktoria Radim B
716. 11. 2019 10:00TJ Sokol Český Brod "B"ST EUROMASTER Kolín C
711. 11. 2019 18:00TJ Sokol Velim CST Býchory
716. 11. 2019 16:00TTC Dobřichovská Pivnice BTJ Klučov C
712. 11. 2019 18:00TJ Sokol Český Brod "C"TJ Sokol Velký Osek D
820. 11. 2019 18:30Viktoria Radim BTJ Sokol Velký Osek D
822. 11. 2019 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Plaňany- Jestřábi
820. 11. 2019 18:30ST BýchoryTTC Dobřichovská Pivnice B
821. 11. 2019 18:30ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Velim C
821. 11. 2019 18:00SK Křečhoř BTJ Sokol Český Brod "B"
930. 11. 2019 10:00TJ Sokol Český Brod "B"Viktoria Radim B
925. 11. 2019 18:00TJ Sokol Velim CSK Křečhoř B
930. 11. 2019 16:00TTC Dobřichovská Pivnice BST EUROMASTER Kolín C
901. 12. 2019 15:30TJ Sokol Plaňany- JestřábiST Býchory
926. 11. 2019 18:00TJ Sokol Český Brod "C"TJ Klučov C
1006. 12. 2019 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Velký Osek D
1004. 12. 2019 18:30ST BýchoryTJ Sokol Český Brod "C"
1005. 12. 2019 18:30ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Plaňany- Jestřábi
1005. 12. 2019 18:00SK Křečhoř BTTC Dobřichovská Pivnice B
1007. 12. 2019 10:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Sokol Velim C
1109. 12. 2019 18:00TJ Sokol Velim CViktoria Radim B
1114. 12. 2019 16:00TTC Dobřichovská Pivnice BTJ Sokol Český Brod "B"
1115. 12. 2019 15:30TJ Sokol Plaňany- JestřábiSK Křečhoř B
1110. 12. 2019 18:00TJ Sokol Český Brod "C"ST EUROMASTER Kolín C
1113. 12. 2019 19:00TJ Sokol Velký Osek DST Býchory
1215. 01. 2020 18:30Viktoria Radim BTJ Klučov C
1217. 01. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek DST EUROMASTER Kolín C
1214. 01. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "C"SK Křečhoř B
1219. 01. 2020 15:30TJ Sokol Plaňany- JestřábiTJ Sokol Český Brod "B"
1218. 01. 2020 16:00TTC Dobřichovská Pivnice BTJ Sokol Velim C
1325. 01. 2020 16:00TTC Dobřichovská Pivnice BViktoria Radim B
1320. 01. 2020 18:00TJ Sokol Velim CTJ Sokol Plaňany- Jestřábi
1325. 01. 2020 10:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Sokol Český Brod "C"
1323. 01. 2020 18:00SK Křečhoř BTJ Sokol Velký Osek D
1322. 01. 2020 18:30ST BýchoryTJ Klučov C
1429. 01. 2020 18:30Viktoria Radim BST Býchory
1431. 01. 2020 18:00TJ Klučov CST EUROMASTER Kolín C
1431. 01. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek DTJ Sokol Český Brod "B"
1428. 01. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "C"TJ Sokol Velim C
1402. 02. 2020 15:30TJ Sokol Plaňany- JestřábiTTC Dobřichovská Pivnice B
1509. 02. 2020 15:30TJ Sokol Plaňany- JestřábiViktoria Radim B
1508. 02. 2020 16:00TTC Dobřichovská Pivnice BTJ Sokol Český Brod "C"
1503. 02. 2020 18:00TJ Sokol Velim CTJ Sokol Velký Osek D
1506. 02. 2020 18:00SK Křečhoř BTJ Klučov C
1506. 02. 2020 18:30ST EUROMASTER Kolín CST Býchory
1612. 02. 2020 18:30Viktoria Radim BST EUROMASTER Kolín C
1612. 02. 2020 18:30ST BýchorySK Křečhoř B
1614. 02. 2020 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Český Brod "B"
1614. 02. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek DTTC Dobřichovská Pivnice B
1611. 02. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "C"TJ Sokol Plaňany- Jestřábi
1718. 02. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "C"Viktoria Radim B
1723. 02. 2020 15:30TJ Sokol Plaňany- JestřábiTJ Sokol Velký Osek D
1717. 02. 2020 18:00TJ Sokol Velim CTJ Klučov C
1722. 02. 2020 10:00TJ Sokol Český Brod "B"ST Býchory
1720. 02. 2020 18:00SK Křečhoř BST EUROMASTER Kolín C
1826. 02. 2020 18:30Viktoria Radim BSK Křečhoř B
1827. 02. 2020 18:30ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Český Brod "B"
1826. 02. 2020 18:30ST BýchoryTJ Sokol Velim C
1828. 02. 2020 18:00TJ Klučov CTTC Dobřichovská Pivnice B
1828. 02. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek DTJ Sokol Český Brod "C"
1906. 03. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek DViktoria Radim B
1908. 03. 2020 15:30TJ Sokol Plaňany- JestřábiTJ Klučov C
1907. 03. 2020 16:00TTC Dobřichovská Pivnice BST Býchory
1902. 03. 2020 18:00TJ Sokol Velim CST EUROMASTER Kolín C
1907. 03. 2020 10:00TJ Sokol Český Brod "B"SK Křečhoř B
2011. 03. 2020 18:30Viktoria Radim BTJ Sokol Český Brod "B"
2012. 03. 2020 18:00SK Křečhoř BTJ Sokol Velim C
2012. 03. 2020 18:30ST EUROMASTER Kolín CTTC Dobřichovská Pivnice B
2011. 03. 2020 18:30ST BýchoryTJ Sokol Plaňany- Jestřábi
2013. 03. 2020 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Český Brod "C"
2120. 03. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek DTJ Klučov C
2117. 03. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "C"ST Býchory
2122. 03. 2020 15:30TJ Sokol Plaňany- JestřábiST EUROMASTER Kolín C
2121. 03. 2020 16:00TTC Dobřichovská Pivnice BSK Křečhoř B
2116. 03. 2020 18:00TJ Sokol Velim CTJ Sokol Český Brod "B"
2225. 03. 2020 18:30Viktoria Radim BTJ Sokol Velim C
2228. 03. 2020 10:00TJ Sokol Český Brod "B"TTC Dobřichovská Pivnice B
2226. 03. 2020 18:00SK Křečhoř BTJ Sokol Plaňany- Jestřábi
2226. 03. 2020 18:30ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Český Brod "C"
2225. 03. 2020 18:30ST BýchoryTJ Sokol Velký Osek D

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy