Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1. třídy
128. 09. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Čáslav C 
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol StarkočSokol Močovice B 
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Malín CTJ Sokol Zbraslavice A 
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Malín D 
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav DSKP Olympia Kutná Hora A 
205. 10. 2019 09:00SKP Olympia Kutná Hora ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 
205. 10. 2019 09:00TJ Sokol Malín DTJ Sokol Čáslav D 
204. 10. 2019 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Uhlířské Janovice A 
205. 10. 2019 09:00Sokol Močovice BTJ Sokol Malín C 
205. 10. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Starkoč 
312. 10. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Starkoč 
312. 10. 2019 09:00TJ Sokol Malín CTJ Sokol Čáslav C 
312. 10. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ASokol Močovice B 
312. 10. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Zbraslavice A 
312. 10. 2019 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Malín D 
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Malín DSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 
425. 10. 2019 19:00TJ Sokol Zbraslavice ASKP Olympia Kutná Hora A 
426. 10. 2019 09:00Sokol Močovice BTJ Sokol Čáslav D 
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Uhlířské Janovice A 
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Malín C 
502. 11. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Malín C 
502. 11. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Starkoč 
528. 09. 2019 00:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Čáslav C 
502. 11. 2019 09:00SKP Olympia Kutná Hora ASokol Močovice B 
502. 11. 2019 09:00TJ Sokol Malín DTJ Sokol Zbraslavice A 
608. 11. 2019 19:00TJ Sokol Zbraslavice ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 
609. 11. 2019 09:00Sokol Močovice BTJ Sokol Malín D 
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav CSKP Olympia Kutná Hora A 
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Čáslav D 
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Malín CTJ Sokol Uhlířské Janovice A 
723. 11. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Uhlířské Janovice A 
723. 11. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Malín C 
723. 11. 2019 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Starkoč 
723. 11. 2019 09:00TJ Sokol Malín DTJ Sokol Čáslav C 
722. 11. 2019 19:00TJ Sokol Zbraslavice ASokol Močovice B 
830. 11. 2019 09:00Sokol Močovice BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 
830. 11. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Zbraslavice A 
830. 11. 2019 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Malín D 
830. 11. 2019 09:00TJ Sokol Malín CSKP Olympia Kutná Hora A 
830. 11. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Čáslav D 
907. 12. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav DSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 
907. 12. 2019 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Uhlířské Janovice A 
918. 09. 2019 18:30TJ Sokol Malín DTJ Sokol Malín C 
906. 12. 2019 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Starkoč 
907. 12. 2019 09:00Sokol Močovice BTJ Sokol Čáslav C 
1021. 12. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 
1021. 12. 2019 09:00Sokol Močovice BTJ Sokol Starkoč 
1020. 12. 2019 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Malín C 
1021. 12. 2019 09:00TJ Sokol Malín DTJ Sokol Uhlířské Janovice A 
1021. 12. 2019 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Čáslav D 
1104. 01. 2020 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CSokol Močovice B 
1103. 01. 2020 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Čáslav C 
1104. 01. 2020 09:00TJ Sokol Malín DTJ Sokol Starkoč 
1104. 01. 2020 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Malín C 
1104. 01. 2020 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Uhlířské Janovice A 
1211. 01. 2020 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CSKP Olympia Kutná Hora A 
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Malín D 
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Zbraslavice A 
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Malín CSokol Močovice B 
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Čáslav C 
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol StarkočSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Malín C 
1325. 01. 2020 09:00Sokol Močovice BTJ Sokol Uhlířské Janovice A 
1324. 01. 2020 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Čáslav D 
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Malín DSKP Olympia Kutná Hora A 
1408. 02. 2020 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Malín D 
1408. 02. 2020 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Zbraslavice A 
1408. 02. 2020 09:00TJ Sokol Čáslav DSokol Močovice B 
1408. 02. 2020 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Čáslav C 
1408. 02. 2020 09:00TJ Sokol Malín CTJ Sokol Starkoč 
1515. 02. 2020 09:00TJ Sokol Malín CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 
1515. 02. 2020 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Uhlířské Janovice A 
1528. 09. 2019 00:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Čáslav D 
1515. 02. 2020 09:00Sokol Močovice BSKP Olympia Kutná Hora A 
1514. 02. 2020 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Malín D 
1622. 02. 2020 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Zbraslavice A 
1622. 02. 2020 09:00TJ Sokol Malín DSokol Močovice B 
1622. 02. 2020 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Čáslav C 
1622. 02. 2020 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Starkoč 
1622. 02. 2020 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Malín C 
1707. 03. 2020 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 
1707. 03. 2020 09:00TJ Sokol Malín CTJ Sokol Čáslav D 
1707. 03. 2020 09:00TJ Sokol StarkočSKP Olympia Kutná Hora A 
1707. 03. 2020 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Malín D 
1707. 03. 2020 09:00Sokol Močovice BTJ Sokol Zbraslavice A 
1821. 03. 2020 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Čáslav D 
1821. 03. 2020 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ASKP Olympia Kutná Hora A 
1811. 09. 2019 18:30TJ Sokol Malín CTJ Sokol Malín D11:7
1821. 03. 2020 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Zbraslavice A 
1821. 03. 2020 09:00TJ Sokol Čáslav CSokol Močovice B 
Regionální přebor 2. třídy
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol MalešovSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Chlístovice A 
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Kácov ASKP Olympia Kutná Hora B 
204. 10. 2019 18:00SKP Olympia Kutná Hora BSokol Močovice C 
205. 10. 2019 09:00TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Kácov A 
228. 09. 2019 00:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Uhlířské Janovice B 
311. 10. 2019 19:00Sokol Močovice CTJ Sokol Malešov 
312. 10. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 
312. 10. 2019 09:00TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Uhlířské Janovice C 
311. 10. 2019 18:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Chlístovice A 
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Chlístovice ASokol Močovice C 
426. 10. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CSKP Olympia Kutná Hora B 
426. 10. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Kácov A 
502. 11. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Malešov 
501. 11. 2019 18:00SKP Olympia Kutná Hora BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 
502. 11. 2019 09:00TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Uhlířské Janovice C 
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CSokol Močovice C 
609. 11. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Chlístovice A 
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol MalešovTJ Sokol Kácov A 
722. 11. 2019 19:00Sokol Močovice CTJ Sokol Uhlířské Janovice B 
722. 11. 2019 18:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Malešov 
723. 11. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 
830. 11. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DSokol Močovice C 
830. 11. 2019 09:00TJ Sokol MalešovTJ Sokol Chlístovice A 
830. 11. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Kácov A 
907. 12. 2019 09:00TJ Sokol Kácov ASokol Močovice C 
906. 12. 2019 18:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Uhlířské Janovice B 
907. 12. 2019 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Malešov 
1021. 12. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Malešov 
1021. 12. 2019 09:00TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Uhlířské Janovice B 
1020. 12. 2019 18:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Kácov A 
1103. 01. 2020 19:00Sokol Močovice CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 
1104. 01. 2020 09:00TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Malešov 
1104. 01. 2020 09:00TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Uhlířské Janovice B 
1210. 01. 2020 19:00Sokol Močovice CSKP Olympia Kutná Hora B 
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Chlístovice A 
1228. 09. 2019 00:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Uhlířské Janovice C 
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol MalešovSokol Močovice C 
1325. 01. 2020 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Uhlířské Janovice B 
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Kácov A 
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Chlístovice ASKP Olympia Kutná Hora B 
1407. 02. 2020 19:00Sokol Močovice CTJ Sokol Chlístovice A 
1407. 02. 2020 18:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Uhlířské Janovice C 
1408. 02. 2020 09:00TJ Sokol Kácov ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 
1515. 02. 2020 09:00TJ Sokol MalešovTJ Sokol Uhlířské Janovice B 
1515. 02. 2020 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DSKP Olympia Kutná Hora B 
1515. 02. 2020 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Chlístovice A 
1621. 02. 2020 19:00Sokol Močovice CTJ Sokol Uhlířské Janovice C 
1622. 02. 2020 09:00TJ Sokol Chlístovice ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 
1622. 02. 2020 09:00TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Malešov 
1707. 03. 2020 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BSokol Močovice C 
1707. 03. 2020 09:00TJ Sokol MalešovSKP Olympia Kutná Hora B 
1707. 03. 2020 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Uhlířské Janovice C 
1820. 03. 2020 19:00Sokol Močovice CTJ Sokol Kácov A 
1821. 03. 2020 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BSKP Olympia Kutná Hora B 
1821. 03. 2020 09:00TJ Sokol MalešovTJ Sokol Uhlířské Janovice C 
Regionální přebor 3. třídy
121. 09. 2019 09:00TJ Církvice ASokol Močovice D 
121. 09. 2019 09:00SKK Hlízov ATJ Sokol Čáslav F 
121. 09. 2019 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Chlístovice B 
121. 09. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT ESKK Hlízov B 
116. 09. 2019 17:00TJ Sokol Kácov BTJ Církvice B 
228. 09. 2019 09:00Sokol Močovice DTJ Církvice B 
228. 09. 2019 09:00SKK Hlízov BTJ Sokol Kácov B 
228. 09. 2019 09:00TJ Sokol Chlístovice BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT E 
228. 09. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav FTJ Sokol Malín E 
228. 09. 2019 09:00TJ Církvice ASKK Hlízov A 
305. 10. 2019 09:00SKK Hlízov ASokol Močovice D 
305. 10. 2019 09:00TJ Sokol Malín ETJ Církvice A 
305. 10. 2019 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Čáslav F 
305. 10. 2019 09:00TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Chlístovice B 
305. 10. 2019 09:00TJ Církvice BSKK Hlízov B 
412. 10. 2019 09:00Sokol Močovice DSKK Hlízov B 
412. 10. 2019 09:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Církvice B 
412. 10. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav FSKC Zruč nad Sázavou RABBIT E 
412. 10. 2019 09:00TJ Církvice ATJ Sokol Zbraslavice B 
412. 10. 2019 09:00SKK Hlízov ATJ Sokol Malín E 
526. 10. 2019 09:00TJ Sokol Malín ESokol Močovice D 
526. 10. 2019 09:00TJ Sokol Zbraslavice BSKK Hlízov A 
526. 10. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT ETJ Církvice A 
526. 10. 2019 09:00TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Čáslav F 
526. 10. 2019 09:00SKK Hlízov BTJ Sokol Chlístovice B 
602. 11. 2019 09:00Sokol Močovice DTJ Sokol Chlístovice B 
602. 11. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav FTJ Církvice B 
602. 11. 2019 09:00TJ Církvice ATJ Sokol Kácov B 
602. 11. 2019 09:00SKK Hlízov ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT E 
602. 11. 2019 09:00TJ Sokol Malín ETJ Sokol Zbraslavice B 
709. 11. 2019 09:00TJ Sokol Zbraslavice BSokol Močovice D 
709. 11. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT ETJ Sokol Malín E 
709. 11. 2019 09:00TJ Sokol Kácov BSKK Hlízov A 
720. 09. 2019 18:30TJ Církvice BTJ Církvice A 
709. 11. 2019 09:00SKK Hlízov BTJ Sokol Čáslav F 
823. 11. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav FTJ Sokol Chlístovice B 
823. 11. 2019 09:00TJ Církvice ASKK Hlízov B 
823. 11. 2019 09:00SKK Hlízov ATJ Církvice B 
823. 11. 2019 09:00TJ Sokol Malín ETJ Sokol Kácov B 
823. 11. 2019 09:00TJ Sokol Zbraslavice BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT E 
930. 11. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT ESokol Močovice D 
930. 11. 2019 09:00TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Zbraslavice B 
930. 11. 2019 09:00TJ Církvice BTJ Sokol Malín E 
918. 09. 2019 19:00SKK Hlízov BSKK Hlízov A 
930. 11. 2019 09:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Církvice A 
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav FSokol Močovice D 
1007. 12. 2019 09:00SKK Hlízov ATJ Sokol Chlístovice B 
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Malín ESKK Hlízov B 
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Církvice B 
1007. 12. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT ETJ Sokol Kácov B 
1114. 12. 2019 09:00Sokol Močovice DTJ Sokol Kácov B 
1114. 12. 2019 09:00TJ Církvice BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT E 
1114. 12. 2019 09:00SKK Hlízov BTJ Sokol Zbraslavice B 
1114. 12. 2019 09:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Malín E 
1114. 12. 2019 09:00TJ Sokol Čáslav FTJ Církvice A 
1221. 12. 2019 09:00TJ Církvice BSokol Močovice D 
1221. 12. 2019 09:00TJ Sokol Kácov BSKK Hlízov B 
1221. 12. 2019 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT ETJ Sokol Chlístovice B 
1221. 12. 2019 09:00TJ Sokol Malín ETJ Sokol Čáslav F 
1221. 12. 2019 09:00SKK Hlízov ATJ Církvice A 
1304. 01. 2020 09:00Sokol Močovice DSKC Zruč nad Sázavou RABBIT E 
1304. 01. 2020 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Kácov B 
1304. 01. 2020 09:00TJ Sokol Malín ETJ Církvice B 
1316. 09. 2019 19:00SKK Hlízov ASKK Hlízov B 
1304. 01. 2020 09:00TJ Církvice ATJ Sokol Chlístovice B 
1411. 01. 2020 09:00Sokol Močovice DSKK Hlízov A 
1411. 01. 2020 09:00TJ Církvice ATJ Sokol Malín E 
1411. 01. 2020 09:00TJ Sokol Čáslav FTJ Sokol Zbraslavice B 
1411. 01. 2020 09:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Kácov B 
1411. 01. 2020 09:00SKK Hlízov BTJ Církvice B 
1525. 01. 2020 09:00SKK Hlízov BSokol Močovice D 
1525. 01. 2020 09:00TJ Církvice BTJ Sokol Chlístovice B 
1525. 01. 2020 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT ETJ Sokol Čáslav F 
1525. 01. 2020 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Církvice A 
1525. 01. 2020 09:00TJ Sokol Malín ESKK Hlízov A 
1608. 02. 2020 09:00Sokol Močovice DTJ Sokol Malín E 
1608. 02. 2020 09:00SKK Hlízov ATJ Sokol Zbraslavice B 
1608. 02. 2020 09:00TJ Církvice ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT E 
1608. 02. 2020 09:00TJ Sokol Čáslav FTJ Sokol Kácov B 
1608. 02. 2020 09:00TJ Sokol Chlístovice BSKK Hlízov B 
1715. 02. 2020 09:00TJ Sokol Chlístovice BSokol Močovice D 
1715. 02. 2020 09:00TJ Církvice BTJ Sokol Čáslav F 
1715. 02. 2020 09:00TJ Sokol Kácov BTJ Církvice A 
1715. 02. 2020 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT ESKK Hlízov A 
1715. 02. 2020 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Malín E 
1822. 02. 2020 09:00Sokol Močovice DTJ Sokol Zbraslavice B 
1822. 02. 2020 09:00TJ Sokol Malín ESKC Zruč nad Sázavou RABBIT E 
1822. 02. 2020 09:00SKK Hlízov ATJ Sokol Kácov B 
1813. 09. 2019 18:30TJ Církvice ATJ Církvice B13:5
1822. 02. 2020 09:00TJ Sokol Čáslav FSKK Hlízov B 
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Čáslav F 
1907. 03. 2020 09:00SKK Hlízov BTJ Církvice A 
1907. 03. 2020 09:00TJ Církvice BSKK Hlízov A 
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Malín E 
1907. 03. 2020 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT ETJ Sokol Zbraslavice B 
2021. 03. 2020 09:00Sokol Močovice DTJ Sokol Čáslav F 
2021. 03. 2020 09:00TJ Sokol Chlístovice BSKK Hlízov A 
2021. 03. 2020 09:00SKK Hlízov BTJ Sokol Malín E 
2021. 03. 2020 09:00TJ Církvice BTJ Sokol Zbraslavice B 
2021. 03. 2020 09:00TJ Sokol Kácov BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT E 
2128. 03. 2020 09:00TJ Sokol Kácov BSokol Močovice D 
2128. 03. 2020 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT ETJ Církvice B 
2128. 03. 2020 09:00TJ Sokol Zbraslavice BSKK Hlízov B 
2128. 03. 2020 09:00TJ Sokol Malín ETJ Sokol Chlístovice B 
2128. 03. 2020 09:00TJ Církvice ATJ Sokol Čáslav F 
2204. 04. 2020 09:00Sokol Močovice DTJ Církvice A 
2204. 04. 2020 09:00TJ Sokol Čáslav FSKK Hlízov A 
2204. 04. 2020 09:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Zbraslavice B 
2204. 04. 2020 09:00SKK Hlízov BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT E 
2204. 04. 2020 09:00TJ Církvice BTJ Sokol Kácov B 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy