Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1. třídy
103. 10. 2019 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Sokoleč
104. 10. 2019 19:00TTC Poděbrady ASK Městec Králové
104. 10. 2019 18:00AFK Nymburk BAFK Nymburk A
104. 10. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Lysá n/L A
130. 09. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sokol Krchleby C
101. 10. 2019 18:30TJ Sadská DTJ Sadská E
210. 10. 2019 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sadská E
212. 10. 2019 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sadská D
209. 10. 2019 19:00TJ Sokol Lysá n/L ATJ Lokomotiva Nymburk B
208. 10. 2019 18:00AFK Nymburk ATJ Lokomotiva Nymburk C
207. 10. 2019 18:30SK Městec KrálovéAFK Nymburk B
210. 10. 2019 18:45TJ Spartak Pečky ATTC Poděbrady A
318. 10. 2019 19:00TTC Poděbrady ATJ Sokol Sokoleč
318. 10. 2019 18:00AFK Nymburk BTJ Spartak Pečky A
318. 10. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CSK Městec Králové
314. 10. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BAFK Nymburk A
315. 10. 2019 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Lysá n/L A
317. 10. 2019 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Krchleby C
424. 10. 2019 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Krchleby C
423. 10. 2019 19:00TJ Sokol Lysá n/L ATJ Sadská E
422. 10. 2019 18:00AFK Nymburk ATJ Sadská D
421. 10. 2019 18:30SK Městec KrálovéTJ Lokomotiva Nymburk B
424. 10. 2019 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Lokomotiva Nymburk C
425. 10. 2019 19:00TTC Poděbrady AAFK Nymburk B
501. 11. 2019 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Sokoleč
501. 11. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTTC Poděbrady A
528. 10. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Spartak Pečky A
529. 10. 2019 18:30TJ Sadská DSK Městec Králové
531. 10. 2019 18:30TJ Sadská EAFK Nymburk A
502. 11. 2019 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sokol Lysá n/L A
607. 11. 2019 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Lysá n/L A
605. 11. 2019 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Krchleby C
604. 11. 2019 18:30SK Městec KrálovéTJ Sadská E
607. 11. 2019 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sadská D
608. 11. 2019 19:00TTC Poděbrady ATJ Lokomotiva Nymburk B
608. 11. 2019 18:00AFK Nymburk BTJ Lokomotiva Nymburk C
715. 11. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Sokoleč
711. 11. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BAFK Nymburk B
712. 11. 2019 18:30TJ Sadská DTTC Poděbrady A
714. 11. 2019 18:30TJ Sadská ETJ Spartak Pečky A
716. 11. 2019 09:00TJ Sokol Krchleby CSK Městec Králové
713. 11. 2019 19:00TJ Sokol Lysá n/L AAFK Nymburk A
821. 11. 2019 18:00TJ Sokol SokolečAFK Nymburk A
818. 11. 2019 18:30SK Městec KrálovéTJ Sokol Lysá n/L A
821. 11. 2019 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Krchleby C
822. 11. 2019 19:00TTC Poděbrady ATJ Sadská E
822. 11. 2019 18:00AFK Nymburk BTJ Sadská D
822. 11. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Lokomotiva Nymburk B
925. 11. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sokol Sokoleč
926. 11. 2019 18:30TJ Sadská DTJ Lokomotiva Nymburk C
928. 11. 2019 18:30TJ Sadská EAFK Nymburk B
930. 11. 2019 09:00TJ Sokol Krchleby CTTC Poděbrady A
927. 11. 2019 19:00TJ Sokol Lysá n/L ATJ Spartak Pečky A
926. 11. 2019 18:00AFK Nymburk ASK Městec Králové
1005. 12. 2019 18:00TJ Sokol SokolečSK Městec Králové
1005. 12. 2019 18:45TJ Spartak Pečky AAFK Nymburk A
1006. 12. 2019 19:00TTC Poděbrady ATJ Sokol Lysá n/L A
1006. 12. 2019 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Krchleby C
1006. 12. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sadská E
1002. 12. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sadská D
1110. 12. 2019 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Sokoleč
1112. 12. 2019 18:30TJ Sadská ETJ Lokomotiva Nymburk B
1114. 12. 2019 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Lokomotiva Nymburk C
1111. 12. 2019 19:00TJ Sokol Lysá n/L AAFK Nymburk B
1110. 12. 2019 18:00AFK Nymburk ATTC Poděbrady A
1109. 12. 2019 18:30SK Městec KrálovéTJ Spartak Pečky A
1209. 01. 2020 18:00TJ Sokol SokolečTJ Spartak Pečky A
1206. 01. 2020 18:30SK Městec KrálovéTTC Poděbrady A
1207. 01. 2020 18:00AFK Nymburk AAFK Nymburk B
1208. 01. 2020 19:00TJ Sokol Lysá n/L ATJ Lokomotiva Nymburk C
1211. 01. 2020 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Lokomotiva Nymburk B
1209. 01. 2020 18:30TJ Sadská ETJ Sadská D
1316. 01. 2020 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Sokoleč
1314. 01. 2020 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Krchleby C
1313. 01. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sokol Lysá n/L A
1317. 01. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CAFK Nymburk A
1317. 01. 2020 18:00AFK Nymburk BSK Městec Králové
1317. 01. 2020 19:00TTC Poděbrady ATJ Spartak Pečky A
1423. 01. 2020 18:00TJ Sokol SokolečTTC Poděbrady A
1423. 01. 2020 18:45TJ Spartak Pečky AAFK Nymburk B
1420. 01. 2020 18:30SK Městec KrálovéTJ Lokomotiva Nymburk C
1421. 01. 2020 18:00AFK Nymburk ATJ Lokomotiva Nymburk B
1422. 01. 2020 19:00TJ Sokol Lysá n/L ATJ Sadská D
1425. 01. 2020 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sadská E
1501. 02. 2020 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sokol Sokoleč
1530. 01. 2020 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Lysá n/L A
1528. 01. 2020 18:30TJ Sadská DAFK Nymburk A
1527. 01. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BSK Městec Králové
1531. 01. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Spartak Pečky A
1531. 01. 2020 18:00AFK Nymburk BTTC Poděbrady A
1606. 02. 2020 18:00TJ Sokol SokolečAFK Nymburk B
1607. 02. 2020 19:00TTC Poděbrady ATJ Lokomotiva Nymburk C
1606. 02. 2020 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Lokomotiva Nymburk B
1603. 02. 2020 18:30SK Městec KrálovéTJ Sadská D
1604. 02. 2020 18:00AFK Nymburk ATJ Sadská E
1605. 02. 2020 19:00TJ Sokol Lysá n/L ATJ Sokol Krchleby C
1712. 02. 2020 19:00TJ Sokol Lysá n/L ATJ Sokol Sokoleč
1715. 02. 2020 09:00TJ Sokol Krchleby CAFK Nymburk A
1713. 02. 2020 18:30TJ Sadská ESK Městec Králové
1711. 02. 2020 18:30TJ Sadská DTJ Spartak Pečky A
1710. 02. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTTC Poděbrady A
1714. 02. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CAFK Nymburk B
1820. 02. 2020 18:00TJ Sokol SokolečTJ Lokomotiva Nymburk C
1821. 02. 2020 18:00AFK Nymburk BTJ Lokomotiva Nymburk B
1821. 02. 2020 19:00TTC Poděbrady ATJ Sadská D
1820. 02. 2020 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sadská E
1817. 02. 2020 18:30SK Městec KrálovéTJ Sokol Krchleby C
1818. 02. 2020 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Lysá n/L A
1925. 02. 2020 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Sokoleč
1926. 02. 2020 19:00TJ Sokol Lysá n/L ASK Městec Králové
1929. 02. 2020 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Spartak Pečky A
1927. 02. 2020 18:30TJ Sadská ETTC Poděbrady A
1925. 02. 2020 18:30TJ Sadská DAFK Nymburk B
1924. 02. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Lokomotiva Nymburk C
2005. 03. 2020 18:00TJ Sokol SokolečTJ Lokomotiva Nymburk B
2006. 03. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sadská D
2006. 03. 2020 18:00AFK Nymburk BTJ Sadská E
2006. 03. 2020 19:00TTC Poděbrady ATJ Sokol Krchleby C
2005. 03. 2020 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Lysá n/L A
2002. 03. 2020 18:30SK Městec KrálovéAFK Nymburk A
2109. 03. 2020 18:30SK Městec KrálovéTJ Sokol Sokoleč
2110. 03. 2020 18:00AFK Nymburk ATJ Spartak Pečky A
2111. 03. 2020 19:00TJ Sokol Lysá n/L ATTC Poděbrady A
2114. 03. 2020 09:00TJ Sokol Krchleby CAFK Nymburk B
2112. 03. 2020 18:30TJ Sadská ETJ Lokomotiva Nymburk C
2110. 03. 2020 18:30TJ Sadská DTJ Lokomotiva Nymburk B
2219. 03. 2020 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sadská D
2216. 03. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sadská E
2220. 03. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Krchleby C
2220. 03. 2020 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Lysá n/L A
2220. 03. 2020 19:00TTC Poděbrady AAFK Nymburk A
2219. 03. 2020 18:45TJ Spartak Pečky ASK Městec Králové
Regionální přebor 2. třídy
103. 10. 2019 18:30TJ Sokol Lysá n/L BTJ Lokomotiva Nymburk D
102. 10. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Loučeň A
104. 10. 2019 18:00TJ Seletice AAFK Nymburk C
104. 10. 2019 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Lysá n/L C
103. 10. 2019 18:30TJ Předhradí ATJ Sokol Písková Lhota
210. 10. 2019 18:30TJ Sokol Lysá n/L CTJ Předhradí A
211. 10. 2019 18:00AFK Nymburk CTTC Žehuň B
209. 10. 2019 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Seletice A
207. 10. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Poříčany A
208. 10. 2019 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Lysá n/L B
316. 10. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Dvory A
318. 10. 2019 18:00TJ Seletice ATJ Lokomotiva Nymburk D
318. 10. 2019 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Loučeň A
317. 10. 2019 18:30TJ Předhradí AAFK Nymburk C
318. 10. 2019 19:00TJ Sokol Písková LhotaTJ Sokol Lysá n/L C
425. 10. 2019 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Písková Lhota
423. 10. 2019 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Předhradí A
421. 10. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTTC Žehuň B
422. 10. 2019 18:00TJ Dvory ATJ Seletice A
424. 10. 2019 18:30TJ Sokol Lysá n/L BTJ Sokol Poříčany A
501. 11. 2019 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Lysá n/L B
501. 11. 2019 19:00TTC Žehuň BTJ Dvory A
531. 10. 2019 18:30TJ Předhradí ATJ Lokomotiva Nymburk D
501. 11. 2019 19:00TJ Sokol Písková LhotaTJ Sokol Loučeň A
531. 10. 2019 18:30TJ Sokol Lysá n/L CAFK Nymburk C
606. 11. 2019 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Lysá n/L C
604. 11. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Písková Lhota
605. 11. 2019 18:00TJ Dvory ATJ Předhradí A
607. 11. 2019 18:30TJ Sokol Lysá n/L BTTC Žehuň B
606. 11. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Seletice A
715. 11. 2019 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Poříčany A
714. 11. 2019 18:30TJ Předhradí ATJ Sokol Lysá n/L B
715. 11. 2019 19:00TJ Sokol Písková LhotaTJ Dvory A
714. 11. 2019 18:30TJ Sokol Lysá n/L CTJ Lokomotiva Nymburk D
715. 11. 2019 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Loučeň A
818. 11. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DAFK Nymburk C
819. 11. 2019 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Lysá n/L C
821. 11. 2019 18:30TJ Sokol Lysá n/L BTJ Sokol Písková Lhota
820. 11. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Předhradí A
822. 11. 2019 18:00TJ Seletice ATTC Žehuň B
928. 11. 2019 18:30TJ Předhradí ATJ Seletice A
929. 11. 2019 19:00TJ Sokol Písková LhotaTJ Sokol Poříčany A
928. 11. 2019 18:30TJ Sokol Lysá n/L CTJ Sokol Lysá n/L B
929. 11. 2019 18:00AFK Nymburk CTJ Dvory A
927. 11. 2019 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Lokomotiva Nymburk D
1003. 12. 2019 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Loučeň A
1005. 12. 2019 18:30TJ Sokol Lysá n/L BAFK Nymburk C
1004. 12. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Lysá n/L C
1006. 12. 2019 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Písková Lhota
1006. 12. 2019 19:00TTC Žehuň BTJ Předhradí A
1113. 12. 2019 19:00TJ Sokol Písková LhotaTTC Žehuň B
1112. 12. 2019 18:30TJ Sokol Lysá n/L CTJ Seletice A
1113. 12. 2019 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Poříčany A
1111. 12. 2019 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Lysá n/L B
1109. 12. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Dvory A
1206. 01. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Lysá n/L B
1208. 01. 2020 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Poříčany A
1210. 01. 2020 18:00AFK Nymburk CTJ Seletice A
1209. 01. 2020 18:30TJ Sokol Lysá n/L CTTC Žehuň B
1210. 01. 2020 19:00TJ Sokol Písková LhotaTJ Předhradí A
1316. 01. 2020 18:30TJ Předhradí ATJ Sokol Lysá n/L C
1317. 01. 2020 19:00TTC Žehuň BAFK Nymburk C
1317. 01. 2020 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Loučeň A
1315. 01. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Lokomotiva Nymburk D
1316. 01. 2020 18:30TJ Sokol Lysá n/L BTJ Dvory A
1421. 01. 2020 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Poříčany A
1420. 01. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Seletice A
1422. 01. 2020 18:00TJ Sokol Loučeň ATTC Žehuň B
1424. 01. 2020 18:00AFK Nymburk CTJ Předhradí A
1423. 01. 2020 18:30TJ Sokol Lysá n/L CTJ Sokol Písková Lhota
1531. 01. 2020 19:00TJ Sokol Písková LhotaAFK Nymburk C
1530. 01. 2020 18:30TJ Předhradí ATJ Sokol Loučeň A
1531. 01. 2020 19:00TTC Žehuň BTJ Lokomotiva Nymburk D
1531. 01. 2020 18:00TJ Seletice ATJ Dvory A
1529. 01. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Lysá n/L B
1606. 02. 2020 18:30TJ Sokol Lysá n/L BTJ Seletice A
1604. 02. 2020 18:00TJ Dvory ATTC Žehuň B
1603. 02. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Předhradí A
1605. 02. 2020 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Písková Lhota
1607. 02. 2020 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Lysá n/L C
1713. 02. 2020 18:30TJ Sokol Lysá n/L CTJ Sokol Loučeň A
1714. 02. 2020 19:00TJ Sokol Písková LhotaTJ Lokomotiva Nymburk D
1713. 02. 2020 18:30TJ Předhradí ATJ Dvory A
1714. 02. 2020 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Lysá n/L B
1714. 02. 2020 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Poříčany A
1819. 02. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany ATTC Žehuň B
1820. 02. 2020 18:30TJ Sokol Lysá n/L BTJ Předhradí A
1818. 02. 2020 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Písková Lhota
1817. 02. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Lysá n/L C
1819. 02. 2020 18:00TJ Sokol Loučeň AAFK Nymburk C
1928. 02. 2020 18:00AFK Nymburk CTJ Lokomotiva Nymburk D
1927. 02. 2020 18:30TJ Sokol Lysá n/L CTJ Dvory A
1928. 02. 2020 19:00TJ Sokol Písková LhotaTJ Sokol Lysá n/L B
1927. 02. 2020 18:30TJ Předhradí ATJ Sokol Poříčany A
1928. 02. 2020 19:00TTC Žehuň BTJ Seletice A
2006. 03. 2020 18:00TJ Seletice ATJ Předhradí A
2004. 03. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Písková Lhota
2005. 03. 2020 18:30TJ Sokol Lysá n/L BTJ Sokol Lysá n/L C
2003. 03. 2020 18:00TJ Dvory AAFK Nymburk C
2002. 03. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Loučeň A
2111. 03. 2020 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Dvory A
2113. 03. 2020 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Lysá n/L B
2112. 03. 2020 18:30TJ Sokol Lysá n/L CTJ Sokol Poříčany A
2113. 03. 2020 19:00TJ Sokol Písková LhotaTJ Seletice A
2112. 03. 2020 18:30TJ Předhradí ATTC Žehuň B
2220. 03. 2020 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Písková Lhota
2220. 03. 2020 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Lysá n/L C
2218. 03. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany AAFK Nymburk C
2219. 03. 2020 18:30TJ Sokol Lysá n/L BTJ Sokol Loučeň A
2217. 03. 2020 18:00TJ Dvory ATJ Lokomotiva Nymburk D
Regionální přebor 3. třídy
103. 10. 2019 19:00TTC Poděbrady BTJ Lokomotiva Nymburk F
102. 10. 2019 19:00SK Sokol Opočnice ATJ Sokol Hořátev
103. 10. 2019 18:00TJ Seletice BSK Sokol Opočnice B
130. 09. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Lysá n/L D
130. 09. 2019 18:30TTC Žehuň CTJ Spartak Pečky B
208. 10. 2019 19:00TJ Sokol Lysá n/L DTTC Žehuň C
209. 10. 2019 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Lokomotiva Nymburk E
211. 10. 2019 18:00TJ Sokol HořátevTJ Seletice B
207. 10. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FSK Sokol Opočnice A
211. 10. 2019 18:00TJ Dvory BTTC Poděbrady B
316. 10. 2019 19:00SK Sokol Opočnice ATJ Dvory B
317. 10. 2019 18:00TJ Seletice BTJ Lokomotiva Nymburk F
314. 10. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Hořátev
314. 10. 2019 18:30TTC Žehuň CSK Sokol Opočnice B
317. 10. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Lysá n/L D
423. 10. 2019 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Spartak Pečky B
425. 10. 2019 18:00TJ Sokol HořátevTTC Žehuň C
421. 10. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Lokomotiva Nymburk E
425. 10. 2019 18:00TJ Dvory BTJ Seletice B
424. 10. 2019 19:00TTC Poděbrady BSK Sokol Opočnice A
531. 10. 2019 18:00TJ Seletice BTTC Poděbrady B
528. 10. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Dvory B
528. 10. 2019 18:30TTC Žehuň CTJ Lokomotiva Nymburk F
531. 10. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Hořátev
529. 10. 2019 19:00TJ Sokol Lysá n/L DSK Sokol Opočnice B
608. 11. 2019 18:00TJ Sokol HořátevTJ Sokol Lysá n/L D
604. 11. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Spartak Pečky B
608. 11. 2019 18:00TJ Dvory BTTC Žehuň C
607. 11. 2019 19:00TTC Poděbrady BTJ Lokomotiva Nymburk E
606. 11. 2019 19:00SK Sokol Opočnice ATJ Seletice B
711. 11. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ESK Sokol Opočnice A
711. 11. 2019 18:30TTC Žehuň CTTC Poděbrady B
714. 11. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Dvory B
712. 11. 2019 19:00TJ Sokol Lysá n/L DTJ Lokomotiva Nymburk F
713. 11. 2019 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Sokol Hořátev
818. 11. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FSK Sokol Opočnice B
822. 11. 2019 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Lysá n/L D
821. 11. 2019 19:00TTC Poděbrady BTJ Spartak Pečky B
820. 11. 2019 19:00SK Sokol Opočnice ATTC Žehuň C
821. 11. 2019 18:00TJ Seletice BTJ Lokomotiva Nymburk E
925. 11. 2019 18:30TTC Žehuň CTJ Seletice B
928. 11. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BSK Sokol Opočnice A
926. 11. 2019 19:00TJ Sokol Lysá n/L DTTC Poděbrady B
927. 11. 2019 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Dvory B
929. 11. 2019 18:00TJ Sokol HořátevTJ Lokomotiva Nymburk F
1006. 12. 2019 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Hořátev
1005. 12. 2019 19:00TTC Poděbrady BSK Sokol Opočnice B
1004. 12. 2019 19:00SK Sokol Opočnice ATJ Sokol Lysá n/L D
1005. 12. 2019 18:00TJ Seletice BTJ Spartak Pečky B
1002. 12. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETTC Žehuň C
1112. 12. 2019 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Lokomotiva Nymburk E
1110. 12. 2019 19:00TJ Sokol Lysá n/L DTJ Seletice B
1111. 12. 2019 19:00SK Sokol Opočnice BSK Sokol Opočnice A
1113. 12. 2019 18:00TJ Sokol HořátevTTC Poděbrady B
1109. 12. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Dvory B
1206. 01. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTTC Poděbrady B
1210. 01. 2020 18:00TJ Sokol HořátevSK Sokol Opočnice A
1208. 01. 2020 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Seletice B
1207. 01. 2020 19:00TJ Sokol Lysá n/L DTJ Lokomotiva Nymburk E
1209. 01. 2020 18:45TJ Spartak Pečky BTTC Žehuň C
1313. 01. 2020 18:30TTC Žehuň CTJ Sokol Lysá n/L D
1313. 01. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ESK Sokol Opočnice B
1316. 01. 2020 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Hořátev
1315. 01. 2020 19:00SK Sokol Opočnice ATJ Lokomotiva Nymburk F
1316. 01. 2020 19:00TTC Poděbrady BTJ Dvory B
1424. 01. 2020 18:00TJ Dvory BSK Sokol Opočnice A
1420. 01. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Seletice B
1424. 01. 2020 18:00TJ Sokol HořátevTJ Lokomotiva Nymburk E
1422. 01. 2020 19:00SK Sokol Opočnice BTTC Žehuň C
1421. 01. 2020 19:00TJ Sokol Lysá n/L DTJ Spartak Pečky B
1530. 01. 2020 18:45TJ Spartak Pečky BSK Sokol Opočnice B
1527. 01. 2020 18:30TTC Žehuň CTJ Sokol Hořátev
1527. 01. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Lokomotiva Nymburk F
1530. 01. 2020 18:00TJ Seletice BTJ Dvory B
1529. 01. 2020 19:00SK Sokol Opočnice ATTC Poděbrady B
1606. 02. 2020 19:00TTC Poděbrady BTJ Seletice B
1607. 02. 2020 18:00TJ Dvory BTJ Lokomotiva Nymburk E
1603. 02. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTTC Žehuň C
1607. 02. 2020 18:00TJ Sokol HořátevTJ Spartak Pečky B
1605. 02. 2020 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Sokol Lysá n/L D
1711. 02. 2020 19:00TJ Sokol Lysá n/L DTJ Sokol Hořátev
1713. 02. 2020 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Lokomotiva Nymburk F
1710. 02. 2020 18:30TTC Žehuň CTJ Dvory B
1710. 02. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETTC Poděbrady B
1713. 02. 2020 18:00TJ Seletice BSK Sokol Opočnice A
1819. 02. 2020 19:00SK Sokol Opočnice ATJ Lokomotiva Nymburk E
1820. 02. 2020 19:00TTC Poděbrady BTTC Žehuň C
1821. 02. 2020 18:00TJ Dvory BTJ Spartak Pečky B
1817. 02. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Lysá n/L D
1821. 02. 2020 18:00TJ Sokol HořátevSK Sokol Opočnice B
1926. 02. 2020 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Lokomotiva Nymburk F
1925. 02. 2020 19:00TJ Sokol Lysá n/L DTJ Dvory B
1927. 02. 2020 18:45TJ Spartak Pečky BTTC Poděbrady B
1924. 02. 2020 18:30TTC Žehuň CSK Sokol Opočnice A
1924. 02. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Seletice B
2005. 03. 2020 18:00TJ Seletice BTTC Žehuň C
2004. 03. 2020 19:00SK Sokol Opočnice ATJ Spartak Pečky B
2005. 03. 2020 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Lysá n/L D
2006. 03. 2020 18:00TJ Dvory BSK Sokol Opočnice B
2002. 03. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Hořátev
2113. 03. 2020 18:00TJ Sokol HořátevTJ Dvory B
2111. 03. 2020 19:00SK Sokol Opočnice BTTC Poděbrady B
2110. 03. 2020 19:00TJ Sokol Lysá n/L DSK Sokol Opočnice A
2112. 03. 2020 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Seletice B
2109. 03. 2020 18:30TTC Žehuň CTJ Lokomotiva Nymburk E
2216. 03. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Spartak Pečky B
2219. 03. 2020 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Lysá n/L D
2218. 03. 2020 19:00SK Sokol Opočnice ASK Sokol Opočnice B
2219. 03. 2020 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Hořátev
2220. 03. 2020 18:00TJ Dvory BTJ Lokomotiva Nymburk F
Regionální přebor 4. třídy
103. 10. 2019 18:00TJ Dvory CTTC Žehuň D
101. 10. 2019 20:00TJ Sokol Kostomlaty n/LTTC Žehuň E
101. 10. 2019 19:00TJ Předhradí BTJ Lokomotiva Nymburk G
102. 10. 2019 18:00TJ Seletice CTJ Sokol Poříčany B
103. 10. 2019 18:00ACS Přední LhotaTTC Poděbrady C
101. 10. 2019 18:30TJ Sadská FTJ Sokol Loučeň B
207. 10. 2019 18:00TTC Žehuň DTJ Sokol Loučeň B
211. 10. 2019 19:00TTC Poděbrady CTJ Sadská F
209. 10. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany BACS Přední Lhota
211. 10. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Seletice C
211. 10. 2019 19:00TTC Žehuň ETJ Předhradí B
210. 10. 2019 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Kostomlaty n/L
315. 10. 2019 20:00TJ Sokol Kostomlaty n/LTTC Žehuň D
315. 10. 2019 19:00TJ Předhradí BTJ Dvory C
316. 10. 2019 18:00TJ Seletice CTTC Žehuň E
317. 10. 2019 18:00ACS Přední LhotaTJ Lokomotiva Nymburk G
315. 10. 2019 18:30TJ Sadská FTJ Sokol Poříčany B
318. 10. 2019 19:00TJ Sokol Loučeň BTTC Poděbrady C
421. 10. 2019 18:00TTC Žehuň DTTC Poděbrady C
423. 10. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sokol Loučeň B
425. 10. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sadská F
425. 10. 2019 19:00TTC Žehuň EACS Přední Lhota
424. 10. 2019 18:00TJ Dvory CTJ Seletice C
422. 10. 2019 20:00TJ Sokol Kostomlaty n/LTJ Předhradí B
529. 10. 2019 19:00TJ Předhradí BTTC Žehuň D
530. 10. 2019 18:00TJ Seletice CTJ Sokol Kostomlaty n/L
531. 10. 2019 18:00ACS Přední LhotaTJ Dvory C
529. 10. 2019 18:30TJ Sadská FTTC Žehuň E
501. 11. 2019 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Lokomotiva Nymburk G
501. 11. 2019 19:00TTC Poděbrady CTJ Sokol Poříčany B
604. 11. 2019 18:00TTC Žehuň DTJ Sokol Poříčany B
608. 11. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTTC Poděbrady C
608. 11. 2019 19:00TTC Žehuň ETJ Sokol Loučeň B
607. 11. 2019 18:00TJ Dvory CTJ Sadská F
605. 11. 2019 20:00TJ Sokol Kostomlaty n/LACS Přední Lhota
605. 11. 2019 19:00TJ Předhradí BTJ Seletice C
713. 11. 2019 18:00TJ Seletice CTTC Žehuň D
714. 11. 2019 18:00ACS Přední LhotaTJ Předhradí B
712. 11. 2019 18:30TJ Sadská FTJ Sokol Kostomlaty n/L
715. 11. 2019 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Dvory C
715. 11. 2019 19:00TTC Poděbrady CTTC Žehuň E
713. 11. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Lokomotiva Nymburk G
818. 11. 2019 18:00TTC Žehuň DTJ Lokomotiva Nymburk G
822. 11. 2019 19:00TTC Žehuň ETJ Sokol Poříčany B
821. 11. 2019 18:00TJ Dvory CTTC Poděbrady C
819. 11. 2019 20:00TJ Sokol Kostomlaty n/LTJ Sokol Loučeň B
819. 11. 2019 19:00TJ Předhradí BTJ Sadská F
820. 11. 2019 18:00TJ Seletice CACS Přední Lhota
928. 11. 2019 18:00ACS Přední LhotaTTC Žehuň D
926. 11. 2019 18:30TJ Sadská FTJ Seletice C
929. 11. 2019 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Předhradí B
929. 11. 2019 19:00TTC Poděbrady CTJ Sokol Kostomlaty n/L
927. 11. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Dvory C
929. 11. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTTC Žehuň E
1002. 12. 2019 18:00TTC Žehuň DTTC Žehuň E
1005. 12. 2019 18:00TJ Dvory CTJ Lokomotiva Nymburk G
1003. 12. 2019 20:00TJ Sokol Kostomlaty n/LTJ Sokol Poříčany B
1003. 12. 2019 19:00TJ Předhradí BTTC Poděbrady C
1004. 12. 2019 18:00TJ Seletice CTJ Sokol Loučeň B
1005. 12. 2019 18:00ACS Přední LhotaTJ Sadská F
1110. 12. 2019 18:30TJ Sadská FTTC Žehuň D
1113. 12. 2019 19:00TJ Sokol Loučeň BACS Přední Lhota
1113. 12. 2019 19:00TTC Poděbrady CTJ Seletice C
1111. 12. 2019 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Předhradí B
1113. 12. 2019 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sokol Kostomlaty n/L
1113. 12. 2019 19:00TTC Žehuň ETJ Dvory C
1206. 01. 2020 18:00TTC Žehuň DTJ Dvory C
1210. 01. 2020 19:00TTC Žehuň ETJ Sokol Kostomlaty n/L
1210. 01. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Předhradí B
1208. 01. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Seletice C
1210. 01. 2020 19:00TTC Poděbrady CACS Přední Lhota
1210. 01. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sadská F
1317. 01. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň BTTC Žehuň D
1314. 01. 2020 18:30TJ Sadská FTTC Poděbrady C
1316. 01. 2020 18:00ACS Přední LhotaTJ Sokol Poříčany B
1315. 01. 2020 18:00TJ Seletice CTJ Lokomotiva Nymburk G
1314. 01. 2020 19:00TJ Předhradí BTTC Žehuň E
1314. 01. 2020 20:00TJ Sokol Kostomlaty n/LTJ Dvory C
1420. 01. 2020 18:00TTC Žehuň DTJ Sokol Kostomlaty n/L
1423. 01. 2020 18:00TJ Dvory CTJ Předhradí B
1424. 01. 2020 19:00TTC Žehuň ETJ Seletice C
1424. 01. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GACS Přední Lhota
1422. 01. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sadská F
1424. 01. 2020 19:00TTC Poděbrady CTJ Sokol Loučeň B
1531. 01. 2020 19:00TTC Poděbrady CTTC Žehuň D
1531. 01. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Poříčany B
1528. 01. 2020 18:30TJ Sadská FTJ Lokomotiva Nymburk G
1530. 01. 2020 18:00ACS Přední LhotaTTC Žehuň E
1529. 01. 2020 18:00TJ Seletice CTJ Dvory C
1528. 01. 2020 19:00TJ Předhradí BTJ Sokol Kostomlaty n/L
1603. 02. 2020 18:00TTC Žehuň DTJ Předhradí B
1604. 02. 2020 20:00TJ Sokol Kostomlaty n/LTJ Seletice C
1606. 02. 2020 18:00TJ Dvory CACS Přední Lhota
1607. 02. 2020 19:00TTC Žehuň ETJ Sadská F
1607. 02. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sokol Loučeň B
1605. 02. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany BTTC Poděbrady C
1712. 02. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany BTTC Žehuň D
1714. 02. 2020 19:00TTC Poděbrady CTJ Lokomotiva Nymburk G
1714. 02. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň BTTC Žehuň E
1711. 02. 2020 18:30TJ Sadská FTJ Dvory C
1713. 02. 2020 18:00ACS Přední LhotaTJ Sokol Kostomlaty n/L
1712. 02. 2020 18:00TJ Seletice CTJ Předhradí B
1817. 02. 2020 18:00TTC Žehuň DTJ Seletice C
1818. 02. 2020 19:00TJ Předhradí BACS Přední Lhota
1818. 02. 2020 20:00TJ Sokol Kostomlaty n/LTJ Sadská F
1820. 02. 2020 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Loučeň B
1821. 02. 2020 19:00TTC Žehuň ETTC Poděbrady C
1821. 02. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sokol Poříčany B
1928. 02. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTTC Žehuň D
1926. 02. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany BTTC Žehuň E
1928. 02. 2020 19:00TTC Poděbrady CTJ Dvory C
1928. 02. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Kostomlaty n/L
1925. 02. 2020 18:30TJ Sadská FTJ Předhradí B
1927. 02. 2020 18:00ACS Přední LhotaTJ Seletice C
2002. 03. 2020 18:00TTC Žehuň DACS Přední Lhota
2004. 03. 2020 18:00TJ Seletice CTJ Sadská F
2003. 03. 2020 19:00TJ Předhradí BTJ Sokol Loučeň B
2003. 03. 2020 20:00TJ Sokol Kostomlaty n/LTTC Poděbrady C
2005. 03. 2020 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Poříčany B
2006. 03. 2020 19:00TTC Žehuň ETJ Lokomotiva Nymburk G
2113. 03. 2020 19:00TTC Žehuň ETTC Žehuň D
2113. 03. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Dvory C
2111. 03. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sokol Kostomlaty n/L
2113. 03. 2020 19:00TTC Poděbrady CTJ Předhradí B
2113. 03. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Seletice C
2110. 03. 2020 18:30TJ Sadská FACS Přední Lhota
2216. 03. 2020 18:00TTC Žehuň DTJ Sadská F
2219. 03. 2020 18:00ACS Přední LhotaTJ Sokol Loučeň B
2218. 03. 2020 18:00TJ Seletice CTTC Poděbrady C
2217. 03. 2020 19:00TJ Předhradí BTJ Sokol Poříčany B
2217. 03. 2020 20:00TJ Sokol Kostomlaty n/LTJ Lokomotiva Nymburk G
2219. 03. 2020 18:00TJ Dvory CTTC Žehuň E

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy